Perşembe, 20 Haziran 2019
Avni Tolunay Caddesi asfaltı yenileniyor Güncel Avni Tolunay Caddesi asfaltı yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa İlçesi Avni Tolunay Caddesi’nde 10 Şubat Cumartesi gününden itibaren asfalt yenileme çalışması başlatacak. Etap etap gerçekleştirilecek asfalt çalışmaları boyunca trafik diğer şeritten gidiş geliş olacak şekilde verilecek.


Elmalı'da çiftçinin yüzü güldü Elmalı Elmalı'da çiftçinin yüzü güldü

Elmalı Yuva’da kurulan kapalı devre sulama sistemiyle çiftçinin verim ve kazancı arttı, arazi fiyatları katlandı.


Emine nine yalnız değil Gazipaşa Emine nine yalnız değil

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da her an yıkılma tehlikesi olan yığma taş evde, bin bir zorlukla yaşamını sürdürmeye çalışan 85 yaşındaki Emine Yeni’ye yardım elini uzattı. Konteyner ev ile sıcak bir yuvaya kavuşan yaşlı kadın, “Bu dağ başında beni yalnız bırakmayan Menderes oğlumdan Allah razı olsun” diyerek helallik istedi.


Finike ASMEK  hizmete açıldı Finike Finike ASMEK hizmete açıldı

Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri haline gelen ASMEK’in Finike Kurs Merkezi’ni hizmete açan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “ASMEK benim göz bebeğim projem” dedi.


Büyükşehir’den Finike’ye  201 milyon liralık yatırım Finike Büyükşehir’den Finike’ye 201 milyon liralık yatırım

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike’ye 3.5 yılda 201 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Finike Kadınlar Plajı ile ilgili bir takım kesimlerin ortaya koyduğu tepkileri gülerek izlediğini belirten Türel, “Diyorlar ki ağaç kesiyormuşuz. Oraya gidip diktiğimiz ağaçları görseler, bunları söylemeye dilleri varmaz. Biz oradaki mevcuttaki yapıyı korurken üzerine daha da ağaç ekleyerek yeşillendirme çalışmasını yürütüyoruz” dedi.


Çocuklar oynasın diye… Manavgat Çocuklar oynasın diye…

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’a bağlı Karabük ve Değirmenözü mahallelerinde çocuklar için oyun grubu ve spor alanları oluşturdu. Manavgatlı çocukların cıvıl cıvıl sesleri oyun parkında yankılanacak.


Alanya’nın çöpü  altına dönüşecek Alanya Alanya’nın çöpü altına dönüşecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Alanya’nın çöpünü altına çevirecek Entegre Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi inşaatı hızla ilerliyor. 70 milyon lira yatırım bedelli tesis tamamlandığında Alanya ve çevre ilçelerin çöplerinden elektrik üretilirken, en çevreci şekilde bertarafı sağlanacak.


Manavgatlı tiyatro severler  Yaşar Kemal’in İnce Memed’i ile buluştu Manavgat Manavgatlı tiyatro severler Yaşar Kemal’in İnce Memed’i ile buluştu

Ünlü Yazar Yaşar Kemal'in romanından uyarlanarak Ankara Ortaoyuncuları Tiyatrosu tarafından sahnelenen 'İnce Memed' adlı oyun, Manavgat’ta sahnelendi.


Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor Güncel Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin 17 milyon 849 bin TL yatırımla Antalya’ya kazandıracağı Çok Amaçlı Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor. 658 seyirci kapasiteli salonlara sahip merkez, tamamlandığında mimarisiyle de Antalya’nın özgün çalışmalarından biri olacak.


Kişisel veri sızıntıları önleniyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kişisel veri sızıntıları önleniyor

Veri yönetimi ve gizlilik alanlarında sürdürdüğü yüksek standartlar, Teleperformance’a HPE-IAPP Gizlilik İnovasyon Ödülü'nü getirdi.


Enerjisa’dan başarılı halka arz Ekonomi/Turizm Enerjisa’dan başarılı halka arz

Elektrik dağıtım ve perakendeciliğinde Türkiye’nin lider şirketi Enerjisa Enerji A.Ş.’nin halka arzı başarıyla tamamlandı. Bugün yapılan açıklama ile 100 lotluk hisse karşılığı pay başına fiyat 6,25 TL olarak belirlendi. Güçlü yabancı ve yerli yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören halka arza talep arzın 4,8 katı kadar oldu.


Avrasya’nın en büyük iklimlendirme fuarı için geri sayım başladı Teknoloji/Bilim/İnternet Avrasya’nın en büyük iklimlendirme fuarı için geri sayım başladı

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme sistemleri fuarı ISK-SODEX yeni tarihinde ve yeni yerinde ulusal ve uluslararası markaları Türkiye’de bir araya getiriyor. Sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğiyle hayata geçirilen fuar, 7-10 Şubat 2018 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde kapılarını açıyor.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN ZEYNEP IŞIK ANISINA MOZART-REQUIEM Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN ZEYNEP IŞIK ANISINA MOZART-REQUIEM

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçen şubat ayında kaybettiği değerli başkemancısı Zeynep Işık’ı 10 Şubat Cumartesi saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği Mozart’ın Requiem’i ile anıyor.


KIŞIN KURUYAN CİLTLER İÇİN 6 ÖNERİ Sağlık/Kadın KIŞIN KURUYAN CİLTLER İÇİN 6 ÖNERİ

Nemli bir cilt hem genç ve sağlıklı görünümün hem de mükemmel makyajın olmazsa olmazı. Kışın cildi nemli tutmaksa her zamankinden çok daha zor. İşte Herbalife uzmanlarının paylaştığı, cildinizin kurumasını önleyecek 6 önemli ipucu…


KIŞIN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ 5 BESİNLE GÜÇLENDİRİN Sağlık/Kadın KIŞIN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ 5 BESİNLE GÜÇLENDİRİN

Kış mevsiminde havaların bir ısınıp bir soğuması, hastalara yol açan enfeksiyonlara da zemin hazırlıyor. Vücut direncinin azaldığı kış aylarında gripten bronşite, boğaz enfeksiyonlarından sinüzite pek çok hastalık, hem yetişkinleri hem çocukları etkisi altına alıyor.


PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’na plastik sektöründen tam destek Ekonomi/Turizm PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’na plastik sektöründen tam destek

Plastik sektörünün dinamizmi ve büyümesini sürdürmesi için pek çok projeye imza atan, sektörü uluslararası platformda başarıyla temsil eden PAGEV, Genel Kurul toplantısını yaptı.


Oyuncak Müzesi’nin Rehberi Tütüncü Güncel Oyuncak Müzesi’nin Rehberi Tütüncü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kurucusu olduğu ve 11 bin adet oyuncak envanteriyle Türkiye’nin en büyüğü olan Anadolu Oyuncak Müzesi’nde, ziyaretçilere özel tanıtım rehberliği de yapıyor.


TÜRKİYE’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 22 MİLYON 218 BİN 945’E ULAŞTI Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 22 MİLYON 218 BİN 945’E ULAŞTI

2017 Aralık sonu itibarıyla Türkiye’de trafiğe kayıtlı araç sayısı 2016 yılına oranla 5,4 artarak 22 milyon 218 bin 945’e yükseldi.


BES’in en büyük sorunu erken ayrılma Ekonomi/Turizm BES’in en büyük sorunu erken ayrılma

KPMG Türkiye, 19 BES şirketinin 61 milyar TL fon tutarına ulaştığı Türkiye Bireysel Emeklilik Sistemi’ni incelediği raporun ikincisini yayımladı.


ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur: Güncel ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur: "Köylerimiz yok oluyor"

ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur, insanların kentlere akın ettiğini ve bunun sonucu olarak da köylerimiz hızla boşaldığını söyledi.


SİNAN MEYDAN’DAN MANAVGAT’TA YÜZYILIN LİDERİ KONFERANSI Manavgat SİNAN MEYDAN’DAN MANAVGAT’TA YÜZYILIN LİDERİ KONFERANSI

Atatürk üzerinde araştırmaları ile tanınan tarihçi yazar Sinan Meydan, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldiği Manavgat’ta “Yüzyılın lideri Atatürk” konulu bir konferans verdi


Başkan Mustafa Gül'den öğrencilere hediye Kemer Başkan Mustafa Gül'den öğrencilere hediye

Kemer Belediyesi'nin yarıyıl tatilinde düzenlediği gezilerde 398 öğrenci ile 363 veli Antalya Akvaryum'a götürüldü. Eğitime desteklerinin devam edeceğini kaydeden Başkan Mustafa Gül, ilçedeki tüm öğrencilere başarılar diledi.


Aksu- Çalkaya sorununu tarihe gömecek Sulhname Bakanlar Kurulu’nda imzalandı Aksu Aksu- Çalkaya sorununu tarihe gömecek Sulhname Bakanlar Kurulu’nda imzalandı

30 yıldır yılan hikâyesine dönen Aksu Çalkaya bölgesinin mülkiyet sorununu çözecek sulhname protokolü, Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanlar Kurulu tarafından imzalandı.


KalDer TURİZM ÇALIŞMA GRUBU 2017 – 2018 KIŞ DÖNEMİNİ SEMİNERLER İLE VERİMLİ GEÇİRİYOR Ekonomi/Turizm KalDer TURİZM ÇALIŞMA GRUBU 2017 – 2018 KIŞ DÖNEMİNİ SEMİNERLER İLE VERİMLİ GEÇİRİYOR

‘SÜREÇ NEDİR, SÜREÇ İYİLEŞTİRME SEMİNERİ’ TURİZM SEKTÖRÜ ÇALIŞANLARININ YOĞUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


Rota şimdi ITB Berlin Güncel Rota şimdi ITB Berlin

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Odası Başkanı Özcan Sucu’nun ziyaretinde Kaleiçi’nin tanıtım çalışmalarının 7 Mart’ta başlayacak ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda devam edeceğini söyledi.


Kepez’in 76 yıllık orman sorunu da çözülüyor Güncel Kepez’in 76 yıllık orman sorunu da çözülüyor

Kepez'deki Duraliler, Avni Tolunay ve Ünsal mahallelerinde, 76 yıldır yaşanan ve 40 bine yakın kişiyi ilgilendiren orman sınır hattı içerisindeki taşınmazların mülkiyet sorununun çözümü için çalışma başlatıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Artık tünelin ucundaki ışığı değil, tünelin sonunu gördük.” dedi.


Bileği bükülmüyor Spor Bileği bükülmüyor

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı, evinde oynadığı Mudanya Belediyespor karşılaşmasından 30-30’luk skorla berabere ayrılırken ligdeki yenilmezlik serisini 15 maça taşıdı.


Kepez’den 283 semt parkı Güncel Kepez’den 283 semt parkı

En fazla yeşil alana sahip ilçeye 2017 yılında 28 yeni semt parkı hediye eden Kepez Belediyesi, 2009 yılından buyana ilçeye toplam 283 semt parkı kazandırdı.


Akciğer kanserinde anahtar: doğru hastaya, doğru hedefle, doğru tedaviyi uygulamak Sağlık/Kadın Akciğer kanserinde anahtar: doğru hastaya, doğru hedefle, doğru tedaviyi uygulamak

Dünyada her yıl 10 milyon yeni kanser vakası bildirilirken, her yıl kansere bağlı 6 milyon ölüm bekleniyor. Akciğer kanseri ise her yıl 1,3 milyon kişinin ölümüne neden oluyor.


Kumluca’ya 150 milyonluk yatırım Kumluca Kumluca’ya 150 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca’ya bugüne kadar 150 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Çok yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirten Türel, “Antalya’nın hizmetkarıyız. Antalya’nın amelesi olmaktan şeref duyuyorum” dedi.


Futbolun minik yıldızları Spor Futbolun minik yıldızları

Muratpaşa Belediyesi’nin futbolun minik yıldızlarının şampiyonluk ter döktüğü 12 takımlı turnuvasında şampiyon Şimşek Spor oldu.


Kanserin En Etkili Tedavisi: Umut Sağlık/Kadın Kanserin En Etkili Tedavisi: Umut

Günümüzde önde gelen sağlık sorunlarından birisi olan kanser, çaresizlik ve belirsizlik içeren, ağrı ve acı içinde ölümü çağrıştıran kronik bir hastalık olarak algılanıyor.


“Gençleşme Hareketi” başladı Güncel “Gençleşme Hareketi” başladı

Dünya turizminin lider şehirlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen Antalya, yaşlılara yönelik yürütülen sosyal projeleriyle de gündem yaratıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel öncülüğünde yürütülen projeler aracılığıyla şehirde ,“Gençleşme Hareketi” başladı.


Maşa ile Koca Ayı ile Çocuklar Sömestr Tatilini Doyasıya Yaşıyor! Kültür/Sanat Maşa ile Koca Ayı ile Çocuklar Sömestr Tatilini Doyasıya Yaşıyor!

MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ AGORA ANTALYA’DA TÜRKİYE REKORU KIRIYOR!


Yeraltı çöp konteynerinde 2018 hedefi Güncel Yeraltı çöp konteynerinde 2018 hedefi

Yerel yönetimlerde yenilikçi ve çağdaş çözümlerle hayatı kolaylaştıran hizmetlere imza atan Muratpaşa Belediyesi, 2018’de 1420 çöp konteynerini otomatik yeraltı çöp konteyneriyle değiştirmeyi hedefliyor.


Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı  Sağlık/Kadın Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı

ABD’de Meme Kanseri Çalışmaları Yapan Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı


Mesane Kanserinde Erken Teşhis ve  Doğru Tedavi Hayat Kurtarıyor Sağlık/Kadın Mesane Kanserinde Erken Teşhis ve Doğru Tedavi Hayat Kurtarıyor

Sağlıksız beslenme, sigara, obezite ve hareketsiz yaşam dünyada kanserin hızla artmasına neden oluyor


Muratpaşa Dünya Kanser Günü kampanyasına katıldı Güncel Muratpaşa Dünya Kanser Günü kampanyasına katıldı

Muratpaşa Belediyesi, 4 Şubat Dünya Kanser Günü için, Antalyaspor 50. Yıl Parkı’nı havuzunu bu hastalıkla mücadelenin renkleri mavi ve turuncuyla ışıklandırdı, Lara Caddesi yürüyüş yoluna yılın sloganları “Yapabilirim, yapabiliriz” afişlerini astı.


KANSERE ZERDEÇAL VE BROKOLİ İLE SAVAŞ AÇIN Sağlık/Kadın KANSERE ZERDEÇAL VE BROKOLİ İLE SAVAŞ AÇIN

Kanserde en etkili ve en ucuz tedavi o hastalığa yakalanmamakla mümkün, bu yüzden koruyucu hekimlik kanser tedavisinde çok önemli bir yer tutuyor.


Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı Sağlık/Kadın Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.


Turizm sezonu başlamadan denizcilerin sorunları çözülüyor Ekonomi/Turizm Turizm sezonu başlamadan denizcilerin sorunları çözülüyor

Geçen yıl fırtınadan zarar gören ve parçalanan Üçağız iskelesi, Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu'nun girişimleriyle yeniden yapılarak önümüzdeki hafta montajına başlanılacak.


Çimento sektörü yüzde 13,80 zamda anlaştı Ekonomi/Turizm Çimento sektörü yüzde 13,80 zamda anlaştı

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile muhatap işçi sendikası Türkiye Çimse-İş Sendikası arasında 2018 ve 2019 yıllarında geçerli olacak yeni dönem grup toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sendikalar, 32 kuruluşa bağlı 63 tesiste çalışan 7 binin üzerinde işçi adına yüzde 13,80 oranında zam için el sıkıştı.


Karaciğer Detoksu ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün Sağlık/Kadın Karaciğer Detoksu ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün

İş Bankası ana partnerliğinde Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi ve Mothers’Land işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Tatilde Atölye’ etkinliğinde çocuklar eğlenirken annelerde öğrendi.


Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı Eğitim Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nın da içinde bulunduğu ‘Gönüllü Özel Okullar Birliği’nin, ‘İngilizce Sömesrt Dil Kampı’ Alanya Bera Otel’de gerçekleştirildi.


Kemer Letonya’da tanıtılıyor Kemer Kemer Letonya’da tanıtılıyor

Letonya Rigas Balttour Turizm Fuarı’nda yer alan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Başkan Mustafa Gül, “Bu sezon Rusya ve Baltık bölgesinde rekor sayıda turist bekliyoruz” dedi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TOPLANTISI YAPILDI Eğitim VALİ MÜNİR KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 Eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında yapıldı. Bu yıl okullar için geliştirilen projeler ve alınan tedbirler değerlendirildi.


BAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE VALİ KARALOĞLU MANAVGAT TİCARET FUARI’NI AÇTI Manavgat BAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE VALİ KARALOĞLU MANAVGAT TİCARET FUARI’NI AÇTI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Vali Münir Karaloğlu Ne Varsa Manavgat’ta Var” ticaret fuarının açılışını gerçekleştirdi.


Girişimler Türk Telekom PİLOT ile büyüyecek Teknoloji/Bilim/İnternet Girişimler Türk Telekom PİLOT ile büyüyecek

Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOT’ta 6. dönem başvuruları 5 Şubat’ta başlıyor


KİMYA SEKTÖRÜ EN ÇOK İSPANYA’YA İHRACAT YAPTI KİMYA SEKTÖRÜ EN ÇOK İSPANYA’YA İHRACAT YAPTI

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre; Ocak ayında kimya ihracatı 2017 yılı Ocak ayına göre yüzde 10,05 artarak 1 milyar 357 milyon dolar olarak gerçekleşti.


Kemer Belediyesi’nden Okul Sırası Yardımı Kemer Kemer Belediyesi’nden Okul Sırası Yardımı

Kemer Belediyesi Kemer’e bağlı mahallelerde ki eksikleri göz önünde bulundurarak, okulların öğrenci sıralarını yenilemeye başladı. 100 ders masası ve sandalyesi Kemer Merkez İlkokulu'na Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından teslim edildi.


“DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 27 Ocak’ta prömiyerini gerçekleştirdiği dünyaca ünlü DON PASQUALE operasının ikinci temsilini sahnelemeye hazırlanıyor.


 Kepez’in imarı hızla tamamlanıyor Güncel Kepez’in imarı hızla tamamlanıyor

Kepez Belediyesi Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nda, şehircilikle ilgili 25 maddeyi görüşerek, karara bağladı.


Egeli tarım ihracatçılarından Bakan Fakıbaba'ya bürokrasiyi azaltın çağrısı Ekonomi/Turizm Egeli tarım ihracatçılarından Bakan Fakıbaba'ya bürokrasiyi azaltın çağrısı

Ege İhracatçı Birlikleri çatısı altındaki tarım birliklerinin Yönetim Kurulu Başkanları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya geldi. Türkiye'ye 2017 yılında 4 milyar doların üzerinde döviz kazandıran Ege Tarım Birlikleri başkanları, Bakan Fakıbaba'dan tarım ürünleri ihracatımızın önünün açılması için bürokrasinin azaltılmasını istedi.


Gıdada enflasyon tek haneye indi Ekonomi/Turizm Gıdada enflasyon tek haneye indi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, gıda ve alkolsüz içecekler grubunda yüzde 6,37 olan 2017 yılı Ocak ayı enflasyonu devre dışı kalınca tek haneye indiğini bildirerek, “hesaptan 2017 yılı Ocak enflasyonu çıkınca, gıdada enflasyonu 5,03 puan azalmayla yüzde 13,79’dan yüzde 8,76’ya indi” dedi.


MHP'li Yurdakul: Siyaset MHP'li Yurdakul: "Kanser vakaları çoğaldı"

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla yaptığı basın açıklaması ile ülkemizdeki kanser vakalarını değerlendirerek, MHP'nin sağlık politikaları çerçevesinde tedavi edici hizmetlerden ziyade koruyucu sağlık hizmetlerinin önemini vurgulayarak kanser farkındalığına işaret etti.


BAKANLIK TARIM SEKTÖRÜNÜ DİNLEDİ Ekonomi/Turizm BAKANLIK TARIM SEKTÖRÜNÜ DİNLEDİ

Antalya Tarım Sektörü Değerlendirme Toplantısı, Antalya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Borsa toplantı salonunda yapıldı.


8 milyon hayvan şiddete maruz kalıyor Güncel 8 milyon hayvan şiddete maruz kalıyor

Hayvan Hakları İzleme Komitesi hak ihlallerini mercek altına alıyor. Sabancı Vakfı’nın toplumsal sorunlara çözüm üreten “sıra dışı kişilerin olağanüstü öykülerini” anlattığı Fark Yaratanlar programı, dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.


Muratpaşa’da ‘İlk İş Babalık’ Güncel Muratpaşa’da ‘İlk İş Babalık’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’yla (AÇEV) birlikte yürütülen ‘Babalık Destek Programı’ sertifika töreninde “Adalet duygusu ve vicdanıyla ülkemizi, şehrimizi düşünen insanlar yetiştirmemiz için babalar olarak kendimizi çok işi konumlandırmalıyız” dedi.


Kızıltoprak’ın caddeleri sil baştan Güncel Kızıltoprak’ın caddeleri sil baştan

Muratpaşa Belediyesi, yeni yılda asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarına Kızıltoprak Mahallesi’nden başladı.


Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu Güncel Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu

Kepez Belediyesi, 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu. Başkan Hakan Tütüncü’nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, şimdi binlerce öğrenciyi ağırlıyor.


Seiso Enerji ve Panasonic Antalya’da “Güneş Enerjisi Sistemleri” Konulu Seminer Düzenliyor Teknoloji/Bilim/İnternet Seiso Enerji ve Panasonic Antalya’da “Güneş Enerjisi Sistemleri” Konulu Seminer Düzenliyor

Türkiye genelinde birçok güneş enerjisi projesinde imzası bulunan Seiso Enerji, enerji verimliliği ve güneş enerjisi alanlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden olan Panasonic ile “HIT Güneş Panelleri, Çatı Üstü GES Pazarı ve Güneş Santrallerinde Üretimin Yüzde 30'a Kadar Artırılması" başlıklı bir seminer düzenleyecek.


EİB 2018 yılına ihracat rekoruyla girdi Ekonomi/Turizm EİB 2018 yılına ihracat rekoruyla girdi

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin rekorlar yılı diye tanımladığı 2018 yılına ihracat rekoruyla girdi. Ocak ayında yüzde 24’lük ihracat artışıyla 1 milyar 73 milyon 36 bin dolarlık ihracata imza atan Egeli ihracatçılar, Ocak ayları dikkate alındığında 79 yıllık EİB tarihinin ihracat rekorunu kırdı.


Türkiye ve ABD’deki en önemli iki fay hattı için bilimsel iş birliği Türkiye ve ABD’deki en önemli iki fay hattı için bilimsel iş birliği

Boğaziçi Üniversitesi ve Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), ABD ve Türkiye için en önemli güncel deprem tehlikesi taşıyan San Andreas Fayı (SAF) ile Kuzey Anadolu Fayı (KAF) üzerinde bilimsel araştırma yapmak üzere iş birliği yapacak.


EN MEDYATİK İSİM CEM YILMAZ OLDU Kültür/Sanat EN MEDYATİK İSİM CEM YILMAZ OLDU

2018 yılının ilk ayında medyaya magazin haberleri damga vururken, Ocak ayının en çok konuşulan ünlü isimleri de belli oldu.


TÜRKİYE NÜFUSU 80 MİLYONU GEÇTİ Güncel TÜRKİYE NÜFUSU 80 MİLYONU GEÇTİ

Türkiye nüfusunun 80 milyon 810 bin 525 kişi olduğu açıklanırken, konuyla ilgili medyada inceleme yapan Interpress’in Türkiye İstatistik Kurumu’nun, açıkladığı 2017 yılı adrese dayalı nüfus kayıt sistemi verilerinden derlediği bilgilere göre; Türkiye’de ikamet eden nüfusun, bir önceki yıla göre 995 bin 654 kişi arttığı belirlendi.


İlköğretim Okuluna Spor Malzemesi Yardımı Döşemealtı İlköğretim Okuluna Spor Malzemesi Yardımı

Antalya Döşemealtı İlçesine bağlı Killik İlköğretim Okulu için aynı zamanda Döşemealtı İşitme Engelliler Derneği yönetim kurulu üyesi olan Kahraman Köktürk tarafından basketbol ve voleybol topları armağan edildi.


Tribünlerde kadın taraftar sayısı arttı Spor Tribünlerde kadın taraftar sayısı arttı

Yeni stadyumlar, hızlı ve güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkanı, takımların kadrolarına dahil ettiği yıldız isimler ve saha içindeki rekabet kalitesinin yükselmesiyle birlikte Süper Lig ve TFF 1. Lig’deki kadın seyirci sayısı da arttı.


KABIZLIKTAN KURTULMANIN 10 YOLU Sağlık/Kadın KABIZLIKTAN KURTULMANIN 10 YOLU

Zaman zaman herkesi sorunu olan kabızlık knonikleştiğinde kişinin yaşam kalitesini de düşürmeye başlar.


Antalya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı bir milyonu geçti Güncel Antalya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı bir milyonu geçti

Antalya’da Aralık ayı sonu itibarıyla trafiğe kayıtlı toplam 1 020 932 adet taşıtın %46,8’ini otomobil, %26,4'ünü motosiklet, %17,3’ünü kamyonet, %4,6 ’sını traktör, %2,3’ünü kamyon, %1,3’ünü minibüs, %1’ini otobüs, %0,2’sini ise özel amaçlı taşıtlar oluşturdu.


Antidepresan tedavisi kişiye özel olmalı Sağlık/Kadın Antidepresan tedavisi kişiye özel olmalı

Sınav stresi ya da günlük yaşamın getirdiği stresle başa çıkmada doktor tavsiyesi olmadan antidepresan kullanımının pek çok yan etkisi olabileceğine dikkat çeken uzmanlar, kişiye özel tedavinin önemini vurguluyor. Her türlü ilaç tedavisinde hastanın daha önce geçirdiği hastalıkların mutlaka bilinmesi gerektiğini belirtiyorlar.


BOĞAZ ENFEKSİYONU PARADAN BULAŞIYOR! Sağlık/Kadın BOĞAZ ENFEKSİYONU PARADAN BULAŞIYOR!

Yüksek ateş, boğaz ağrısı ve halsizlik… Kış ayının başından beri hemen hemen herkes aynı sorundan dert yanıyor.


6 BİN TÜRK MİLYONER GÖÇ ETTİ 6 BİN TÜRK MİLYONER GÖÇ ETTİ

2017 yılında dünya üzerinde 95 bin milyoner ülkesini terk ederken, Türkiye 6 bin milyoner göçü vererek, milyoner göçleri sıralamasında üçüncü oldu.


Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün! Sağlık/Kadın Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün!

Havaların buz kestiği bugünlerde üzerinde tüten dumanıyla içimizi ısıtan çorbalar, sağlık açısından faydaları ile de sofralarımızın baş tacı.


OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI Eğitim OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI

Yoğun bir eğitim öğretimin ardından tatil dönemine giren binlerce öğrenci 5 Şubat’ta eğitime kaldığı yerden devam edecek. Tatil süresince dilediğince vakit geçirmeye alışan öğrenciler, eğitimin ilk günlerinde zaman zaman ‘okul reddi’ sorunu yaşayabiliyor. Her 100 çocuktan 1’inde gözlemlenen bu problem ise ailelere zor günler yaşatıyor


Başkan Gül Ralli Alanı’nda yapılacak düzenlemeye karşı çıktı Kemer Başkan Gül Ralli Alanı’nda yapılacak düzenlemeye karşı çıktı

Kemer Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Gül, Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer Ralli Alanı’nda yapacağı düzenlemede inşaat alanının yüzde 80 olarak ayrılmasına tepki gösterdi ve askı süresinde itiraz edeceklerini bildirdi.


 Kültür sanatın adresi Kepez Kültür/Sanat Kültür sanatın adresi Kepez

Kepez Belediyesi, Şubat ayında da dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı. Bu ay etkinliklerin çoğu çocuklara ve gençlere yönelik hazırlandı.


DEZENFORMASYONA KARŞI BYEGM ATAĞI Güncel DEZENFORMASYONA KARŞI BYEGM ATAĞI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin büyük bir başarıyla yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin bazı gruplarca sosyal medyada yapılan dezenformasyona karşı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) anında harekete geçerek, gerçekleri ortaya koyan bir broşür hazırladı.


Cephaneci, “Mücadelesini sürdereceğiz” İbradı Cephaneci, “Mücadelesini sürdereceğiz”

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, 31 Ocak 1990’da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Prof. Dr. Muammer Aksoy, doğum yeri olan İbradı'da düzenlenen anma töreninde “Bize düşen görev, Muammer Hocamızın yaktığı ateşi, ilk günkü gibi canlı tutmak ve mücadelesini sürdürmektir” dedi.


YURTBAY SERAMİK, BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ Güncel YURTBAY SERAMİK, BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ

Yarım yüzyıllık geçmişiyle birçok başarıya imza atarak sektöründe öncü konumda yer alan Yurtbay Seramik’in; “ 2018 Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı” Antalya’da “Sen Varsan Biz Varız” sloganı altında coşkuyla gerçekleşti.


Sağlıklı beslenerek doymak  artık mümkün! Sağlık/Kadın Sağlıklı beslenerek doymak artık mümkün!

Meal Box, 4 çeşit yemekten oluşan öğle yemeği menülerini sağlıklı, hijyenik ve sürdürülebilir yeni ambalajında tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Porsiyonların büyümesiyle doyuruculuğu da artan Meal Box menüleri, yepyeni bir öğle yemeği deneyimi vadediyor.


Kepez’den Örnek Zabıta Güncel Kepez’den Örnek Zabıta

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yeniden yapılandırdığı ve toplumun ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği Kepez Belediyesi Zabıtası, yenilikçi uygulamalar ile örnek oluyor.


AKSU’DA ŞUBAT MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Aksu AKSU’DA ŞUBAT MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aksu Belediye Meclisi, Başkan Halil Şahin’in önderliğinde şubat ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.


Meme Kanserinden Korkmayın! Sağlık/Kadın Meme Kanserinden Korkmayın!

Kadınlarda en sık görülen kanser tipi olan meme kanseri, pek çok kişi için korkulu rüyası olsa da erken tanı konduğunda tamamen tedavi edilebiliyor.


TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: “İhracatta rekorlar yılına çift haneli artışla başladık” Ekonomi/Turizm TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: “İhracatta rekorlar yılına çift haneli artışla başladık”

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Ocak ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 16,3 artarak 12 milyar 198 milyon dolara yükseldi. Böylece 2018 Ocak ayı, ihracat tarihindeki en iyi 3. Ocak ayı oldu.


ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN TÜREL’E ZİYARET Güncel ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN TÜREL’E ZİYARET

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 4.OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI Güncel TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 4.OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şube 4. Olağan Genel Kurul ve seçimi gerçekleştirildi.


Meme dokusundaki sert ve ağrısız kitlelere dikkat Sağlık/Kadın Meme dokusundaki sert ve ağrısız kitlelere dikkat

4 Şubat Dünya Kanser Günü vesilesiyle görüş bildiren Anadolu Sağlık Merkezi Medikal Onkoloji Uzmanı ve Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Serdar Turhal, araştırmalar sayesinde kanserin genetik özelliklerinin yavaş yavaş ortaya çıktığını ve yenilikçi ilaçlarla kanser mücadelesinin güç kazandığını vurguladı.


Haklarında hapis cezası bulunan şahıslar yakalandı Güncel Haklarında hapis cezası bulunan şahıslar yakalandı

Hakkında 37 Yıl Hapis Cezası Kararı Bulunan Aranan Şahıs Ö.Ç. ile Hakkında 19 Yıl Hapis Cezası Kararı Bulunan Aranan Şahıs D.D. Yakalandı


Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı Güncel Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı

Antalya'da Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı


Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı Güncel Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı

Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı


Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı

Antalya’da 25 Ocak – 01 Şubat Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı Güncel Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı

Antalya'da Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Sorumluluk Bölgelerinde bulunan umuma açık eğlence mekanlarına yönelik Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli yakalandı Serik Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli yakalandı

Serik İlçesinde Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli Yakalandı


Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı Güncel Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı

Antalya'da Cumhuriyet mahallesinde Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı


FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda 22 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda 22 Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda (22) Şüpheli Yakalandı


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı


Uzak mesafedeki nesneler anlık olarak tespit edilerek sürüş güvenliği arttırılacak Otomotiv Uzak mesafedeki nesneler anlık olarak tespit edilerek sürüş güvenliği arttırılacak

Mitsubishi Electric yapay zeka teknolojisi ile geleceğin aynasız otomobillerine özel kamera geliştirdi


Türkiye'de kullanıcıların %27'si web kameralarının üzerini örtüyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye'de kullanıcıların %27'si web kameralarının üzerini örtüyor


Kendisini tehlike altında hisseden kullanıcılar özel hayatlarını korumak ve kişisel verilerinin izlenmesini engellemek amacıyla bilgisayarlarını gizlemek de dâhil birçok yönteme başvuruyorlar.


Antalya DTO'da seçim heyecanı Güncel Antalya DTO'da seçim heyecanı

Antalya deniz ticareti ile başta dalış olmak üzere deniz turizminin geliştirilmesi amacıyla son 4 yılda çok önemli projeleri hayata geçiren Antalya Deniz Ticaret Odası'nda (DTO)seçim heyecanı başladı. İki adayın mücadele edeceği seçimlerde mevcut başkan İnanç Kendiroğlu, geniş bir ekiple çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...