Cuma, 22 Mart 2019
BUDAK: “YANGINLARDAN SONRA NE KADAR ORMAN ALANININ VASFI DEĞİŞTİ?” Siyaset BUDAK: “YANGINLARDAN SONRA NE KADAR ORMAN ALANININ VASFI DEĞİŞTİ?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya’daki orman yangınları ve tahribatını TBMM gündemine taşıyarak, “Antalya’da yangınlarda ne kadar orman alanı zarar gördü? Yangınlardan sonra ne kadarlık orman alanının vasfı değiştirildi” diye sordu.


Gül: “Halkım için gerekirse çadırda otururum” Kemer Gül: “Halkım için gerekirse çadırda otururum”

Liman Caddesi’ndeki Zabıta Müdürlüğü binasının ticari alana çevrileceğine yönelik eleştirilere cevap veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Bu bina tarihi bir bina değildir. 1967 yılında dedem tarafından yaptırılmış bir binadır. Kemer’e iyi hizmet verebilmek için belediyeye gelir kazandırmak zorundayız. Gerekirse belediye binasını da kiraya verip gider çadırda otururum” dedi.


VALİ KARALOĞLU İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ

Vali Münir Karaloğlu İsviçre Büyükelçisi Dominique Paravicini'yi makamında kabul etti. Türkiye’deki ilk vali ziyaretini Antalya’da gerçekleştirdiğini belirten büyükelçiye Vali Karaloğlu: “İlk ziyaretinizin Antalya olması tesadüf değil, Antalya Türkiye’nin önemli merkezlerinden bir tanesidir” dedi.


KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİLER Aksu KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİLER

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Aksu’ da yeni göreve başlayan ve tayinleri çıkan kurum müdürleri ile akşam yemeğinde biraraya geldi.


Muratpaşa’dan amatör sporlara dev destek Spor Muratpaşa’dan amatör sporlara dev destek

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 63 amatör spor kulübüne eşofmandan topa, çantadan formaya spor malzemeleri teslim töreninde “Amatör spor kulüplerine verilen destek gerçekten spora verilen destektir” dedi.


Diyabetin Gözlere Etkisi Tahmin Edilenden Çok Daha Fazla... Sağlık/Kadın Diyabetin Gözlere Etkisi Tahmin Edilenden Çok Daha Fazla...

Türkiye ve Dünya’da son yıllarda çok daha yüksek oranlarda gözlemlenen diyabet, gözlerde tahmin edilenden çok daha büyük hasarlara yol açabiliyor.


Kırcami dosyaları Büyükşehir’de Güncel Kırcami dosyaları Büyükşehir’de

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami parselasyon çalışması Büyükşehir Belediyesi’ne gönderilirken “’Milletin menfaati dışında hiçbir bir menfaat tanımamam’ ilkesini kamu yönetiminde tam anlayamamış birileri varsa bugün burada yaşadığımız sevinci tam anlayamazlar” diye konuştu.


Başpınar sulama tesisi tamamlandı Korkuteli Başpınar sulama tesisi tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, ilçelerde modern sulama tesisleri kurmaya devam ediyor. Korkuteli ilçesi Başpınar mahallesinde 2 bin dönüm araziyi sulayacak kapalı sistem sulama tesisi hizmet vermeye başladı.


Manavgat ve İbradı’da yollar yenileniyor İbradı Manavgat ve İbradı’da yollar yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Yaylaalan Mahallesi’ni İbradı’nın Ürünlü ve Ormana Mahallelerine bağlayan grup yolunda altyapı çalışması başlattı.


AEDAŞ, ‘aydınlık ve güvenli sokaklar için’ Emniyet WhatsApp İhbar Grubu kurdu Güncel AEDAŞ, ‘aydınlık ve güvenli sokaklar için’ Emniyet WhatsApp İhbar Grubu kurdu

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya başta olmak üzere Isparta ve Burdur’da kesintisiz enerji sağlama hedefiyle yatırımlarına devam eden AEDAŞ, güvenli ve aydınlık sokaklar için yeni bir iş birliğine imza attı. ‘Emniyet WhatsApp İhbar Grubu’nu devreye alan AEDAŞ, bu sayede özellikle sokak aydınlatmalarında yaşanan sorunlara çok daha hızlı müdahale ediyor


AŞIRI GÜLMEK DEPRESYONU TETİKLEYEBİLİR Sağlık/Kadın AŞIRI GÜLMEK DEPRESYONU TETİKLEYEBİLİR

Psikoloji Bilim Doktoru Dr. Zafer Akıncı, aşırı gülmenin insan doğasına aykırı bazı davranış tutumlarını da beraberinde getirdiğine yönelik araştırmaları yorumladı.


Zatürreyle mücadele, ücretsiz aşı uygulamasıyla güç kazanıyor Sağlık/Kadın Zatürreyle mücadele, ücretsiz aşı uygulamasıyla güç kazanıyor

Her yıl yaklaşık 450 milyon kişi, yani dünya toplamının %7’si zatürreye yakalanıyor ve bu vakaların yaklaşık 4 milyonu ölümle sonuçlanıyor.


ASFALT İHALESİNDEKİ 9 MİLYONLUK FARK TBMM’DE Siyaset ASFALT İHALESİNDEKİ 9 MİLYONLUK FARK TBMM’DE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Antalya Aksu Belediyesi, ilçedeki yolların asfaltlanması ve bozulan asfaltların iyileştirilmesi için 26.04.2017 tarihinde ihale yaptığını ve ihalenin 11 milyon 895 bin TL bedelle sonuçlandığını hatırlattı.


DOĞASEVERLER DAĞA TAŞA ATATÜRK YAZDILAR Güncel DOĞASEVERLER DAĞA TAŞA ATATÜRK YAZDILAR

Eshot ve diğer belediye kuruluşlarında faaliyet gösteren ESBELDER, ürettiği türlü hizmetlerle birlikte, “Yürüyüş ve Dağcılık Kulübü” adı altında 7'den 70'e her yaş grubundan katılan doğaseverler, düzenli olarak mevsim şartlarına ve ülke gündemine uygun bir dizi doğa yürüyüşü yapıyor.


Kepez’de ASAT yatırımları artacak Güncel Kepez’de ASAT yatırımları artacak

Kepez Belediyesi, ASAT Genel Müdürlüğü ve 66 mahalle muhtarı, düzenlenen toplantıda ilçedeki içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu drenajıyla ilgili alt yapı yatırımlarını değerlendirdi. Toplantıda Kepez’de 2014’den bugüne kadar yapılan 100 milyon liralık ASAT alt yapı yatırımlarının daha da artırılması kararı çıktı.


Tütüncü, “Kasım’da dedi” çalışmalar başladı Güncel Tütüncü, “Kasım’da dedi” çalışmalar başladı

Kepez Belediyesi, Teomanpaşa Mahallesi’nin alt yapı çalışmaları sonucu bozulan tüm yollarını asfaltlıyor. Fen İşleri Müdürlüğü de Başkan Hakan Tütüncü’nün söz verdiği ayda asfalt çalışmasını başlattı.


Kepez 1 golle 3 puanı aldı Spor Kepez 1 golle 3 puanı aldı

Kepez Belediyespor sahasında konuk ettiği Akşehir Spor’u ilk yarıda 1-0 mağlup ederek yoluna devam etti.


ŞIRNAKLI ÖĞRENCİLER MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI Güncel ŞIRNAKLI ÖĞRENCİLER MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI

‘Biz Anadoluyuz’ Projesi kapsamında Şırnak’tan Antalya’ya gelen dördüncü kafile üç günlük maceranın ardından memleketlerine uğurlandı Öğrenci, öğretmen ve idarecilerle yaklaşık 220 kişiden oluşan kafile Antalya’nın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetti.


Mobilden alışveriş web’i geçti Teknoloji/Bilim/İnternet Mobilden alışveriş web’i geçti

Mobil ticaretin son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Positive Kurucu Ortağı Eren Dedeoğlu, mobil cihazlardan yapılan alışverişin bilgisayar gibi masaüstü cihazları geride bıraktığını söyledi. Mobil üzerinden gerçekleşen satışlarını artırmak isteyenlere önerilerde de bulunan Dedeoğlu, mobil sitelerde hızın önemini vurgulayarak, mobilde 1 saniyelik hız artışının ciro üzerinde yüzde 5 oranında etkisi olduğunu belirtti.


Çocuğunuzun İlk Yürüdüğü Anın Videosu Kaç Akıllı Telefon Eder ? Teknoloji/Bilim/İnternet Çocuğunuzun İlk Yürüdüğü Anın Videosu Kaç Akıllı Telefon Eder ?

Telefon çaldırma haberlerini sık sık duyarsınız. Sonrasında özel resimleri basına sızan ve onları geri almak için tekrar ödeme yapmak durumunda kalan ünlülere dair pek çok örnek var önümüzde.


25 YAŞIN ÜZERİNDEKİ GEBELERDE DİYABET RİSKİ! Sağlık/Kadın 25 YAŞIN ÜZERİNDEKİ GEBELERDE DİYABET RİSKİ!

Anne adaylarının gebelik döneminde karşılaştığı en önemli sağlık sorunlarından biri olan “gebelikte şeker hastalığı” kontrol altına alınmadığında anne ve bebek sağlığını tehdit edebiliyor. Tüm gebeliklerin %6-7’sinde diyabet oluşabiliyor ve bunların %90’ının daha önce şeker hastalığı bulunmayan kadınlarda, gebelik sırasında ortaya çıktığı düşünülüyor.


AVRUPA’NIN HAVASI EN KİRLİ 10 ŞEHRİNDEN 8’İ TÜRKİYE’DE Güncel AVRUPA’NIN HAVASI EN KİRLİ 10 ŞEHRİNDEN 8’İ TÜRKİYE’DE

Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre Avrupa’da en kirli havaya sahip 10 şehrin 8’i Türkiye’de yer aldı. Avrupa genelinde büyük şehirler arasında bir sıralama yapıldığında ise İstanbul havası en kötü metropol konumunda yer alırken dünyada her yıl 7 milyondan fazla insanın hava kirliliği nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi.


STRES YÖNETİMİNDE 6 ADIM Sağlık/Kadın STRES YÖNETİMİNDE 6 ADIM

Duygusal dengenizin yanı sıra fiziksel sağlığınıza da zarar veren stres, açık düşünme, verimli olma ve hayattan zevk alma kabiliyetinizi daraltır.


BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRECEK 10 BESİN Sağlık/Kadın BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRECEK 10 BESİN

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için dengeli beslenmek ve antioksidan besin öğelerini her gün düzenli almak gerekir.


Diyabet hastalarına 5 ipucu Diyabet hastalarına 5 ipucu

Diyabet, pankreasın yeterli insülini üretmemesi veya ürettiği insülinin etkili bir şekilde kullanılamaması olarak tanımlanabilir.


DİYABET TEDAVİSİNDE BESLENME İLAÇ KADAR ETKİLİ Sağlık/Kadın DİYABET TEDAVİSİNDE BESLENME İLAÇ KADAR ETKİLİ

Hem beslenme alışkanlıkları hem de yaşam tarzına bağlı olarak son yıllarda diyabet hastalığının görülme sıklığında önemli bir artış gözlenmeye başlandı.


Üniversitelilerin Konyaaltı Ziyareti Güncel Üniversitelilerin Konyaaltı Ziyareti

Akdeniz Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü 3. Sınıf öğrencileri Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü ziyaret etti.


Zatürreden korunmak için sigaradan uzak durun! Sağlık/Kadın Zatürreden korunmak için sigaradan uzak durun!

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr. Ali Ekinci, zatürre hastalığına karşı uyarılarda bulundu. Hastalığın akciğer iltihaplanması olduğunu söyleyen Ekinci, belirtileri ve tedavi yöntemleri hakkında da bilgiler aktardı.


ANTALYA KAŞ, KASABA KIBRIS BARAJI’NDA YÜZDE 25 FİZİKİ GERÇEKLEŞMEYE ULAŞILDI Kaş ANTALYA KAŞ, KASABA KIBRIS BARAJI’NDA YÜZDE 25 FİZİKİ GERÇEKLEŞMEYE ULAŞILDI

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Antalya Kaşta yapımı devam eden Kıbrıs Barajı’nda yüzde 25 fiziki gerçekleşmeye ulaşıldı. Barajın tamamlanarak sulama projesinin de hizmete alınması ile bölgede 35.170 dekar zirai arazi suyla buluşacak.


1.9 Litre Dizel Motora Sahip Yeni Isuzu D-Max, Türkiye’de Satışa Sunuldu Otomotiv 1.9 Litre Dizel Motora Sahip Yeni Isuzu D-Max, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Isuzu’nun Pick-up segmentindeki temsilcisi D-Max, yenilenerek Türkiye’de satışa sunuldu. D-Max, yeni 1.9 lt’lik dizel motor, 6 ileri manuel ve otomatik şanzıman tercihleriyle selefiyle aynı gücü üretirken, daha düşük yakıt tüketimi, sessiz bir kabin ve konforlu bir sürüş sunuyor.


700 AİLE HEKİMİ OBEZİTEYE KARŞI YÜRÜDÜ Güncel 700 AİLE HEKİMİ OBEZİTEYE KARŞI YÜRÜDÜ

ARGEV’in düzenlediği II. Ulusal Aile Hekimleri Kongresi’ne katılan 700 aile hekimi her iki kişiden birini etkileyen obeziteye karşı hareketli yaşama dikkat çekmek için yürüdü


Online alışverişte 1 günde 140 milyon TL’lik satış gerçekleşti Teknoloji/Bilim/İnternet Online alışverişte 1 günde 140 milyon TL’lik satış gerçekleşti

Türk KOBİ’leri yeni bir rekor kırarak online ortamda n11.com üzerinden bir günde 140 milyon liralık satış gerçekleştirdi. Tüm dünyanın online satış etkinliklerine sahne olduğu 11 Kasım’da n11.com üzerinde ‘11.11 Yılın En Uğurlu Kampanyası’ adıyla başlatılan kampanyada 24 saat içinde 660 bin ürün satışı gerçekleştirildi.


MURATPAŞA'DAN LİSE ÖĞRENCİLERİ  TBMM’DE Siyaset MURATPAŞA'DAN LİSE ÖĞRENCİLERİ TBMM’DE

Antalya Muratpaşa'dan özel bir lisenin 10 Kasım münasebetiyle düzenlediği Ankara gezi programı kapsamında öğrenciler TBMM’yi ziyaret etti. Antalya Milletvekili Atay Uslu ve İbrahim Aydın öğrencileri TBMM'de misafir etti.


350  GENÇ İLE  TBMM’DE BİR GÜN Siyaset 350 GENÇ İLE TBMM’DE BİR GÜN

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Atay Uslu Finike'den gelen 350 lise son sınıf öğrencisini ve 20 öğretmeni TBMM’de misafir etti. Antalya Milletvekilleri öğrencileri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bizzat gezdirerek meclis çalışma usulleri hakkında bilgiler verdi.


Muratpaşa’da 7’den 70’e arkadaşlık Güncel Muratpaşa’da 7’den 70’e arkadaşlık

Muratpaşa’da attığı her adımla kardeşliği ve dostluğu büyüten Muratpaşa Belediyesi, şimdi de ‘kuşakların arkadaşlığı’ için Artı Nefes Vakfı’yla ortak proje çalışmasına başladı.


Kırcami planlarında top Büyükşehir’de Güncel Kırcami planlarında top Büyükşehir’de

Antalya’nın 30 yıllık kanayan yarası Kırcami imar planlamasında Muratpaşa Belediyesi’nin tüm çalışmayı tamamladığını belirten Başkan Ümit Uysal, “Parselasyon, yani bölgede başlayacak kentleşmenin temelini oluşturacak çalışma da tamamlandı. Şimdi onay için Büyükşehir Belediyesi’ne gönderiyoruz” dedi.


Vatandaşın yavaş açılan Web sitesine tahammülü yok Teknoloji/Bilim/İnternet Vatandaşın yavaş açılan Web sitesine tahammülü yok

ETİD verilerine göre, 85 milyonu aşkın nüfusu sahip Türkiye’de 52 milyon internet kullanıcısı mevcut. Bu kullanıcıların %43’ü internetten alışveriş yapıyor. Ürün ve hizmetlerin duyurulduğu Web sitelerindeki kesintiler, itibar, müşteri ve para kaybettiriyor.


SERİK BELEDİYESİ, ASFALTTA TAM GAZ DEVAM EDİYOR Serik SERİK BELEDİYESİ, ASFALTTA TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Serik Belediyesi’nin, modern ve kaliteli yollar hedefi doğrultusunda sürdürdüğü asfalt serim ve yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor.


SERİK’İN HAVASI YERİNDE Serik SERİK’İN HAVASI YERİNDE

Serik Belediyespor, hafta sonunda aldığı başarılı sonuçlarla her branşta rakiplerine üstünlük sağladı.


SERİK’E MODERN TAKSİ DURAKLARI Serik SERİK’E MODERN TAKSİ DURAKLARI

Serik Belediyesi kentin farklı noktalarında görüntü kirliliğine neden olan ve ihtiyacı karşılamayan taksi duraklarını yeniledi.


Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan 11 Şüpheli Yakalandı Güncel Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan 11 Şüpheli Yakalandı

Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan 11 Şüpheli Yakalandı


Antalya’da Evden Hırsızlık Yapan 1 Şüpheli Yakalandı Güncel Antalya’da Evden Hırsızlık Yapan 1 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da Altındağ mahallesinde evden Hırsızlık Yapan 1 Şüpheli Yakalandı


Antalya’nın dörtte biri madencilerin... Ekonomi/Turizm Antalya’nın dörtte biri madencilerin...

Av. Tuncay Koç, Antalya bölgesinde madencilik kapsamında verilen arama ve işletme ruhsatlarının kapsadığı alanın toplamı 5 bin 498 kilometrekareyi bulduğunu belirterek, bu rakamın da Antalya’nın toplam coğrafyasının yaklaşık dörtte birine denk geldiğini söyledi.


ANTALYA VALİLİĞİNDEN ‘HORTUM’ SEFERBERLİĞİ Güncel ANTALYA VALİLİĞİNDEN ‘HORTUM’ SEFERBERLİĞİ

Vali Münir Karaloğlu, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde meydana gelen şiddetli yağış ve fırtına sebebiyle bölgeyi ziyaret edip meydana gelen hasarları yerinde inceledi.


TOROS KADINLARI “ÇİĞİRDİK” TATLISINI TÜRKİYE’YE TANITACAK Manavgat TOROS KADINLARI “ÇİĞİRDİK” TATLISINI TÜRKİYE’YE TANITACAK

“Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, Başkan Sözen’i makamında ziyaret ederek Manavgat yöresine ait olan “Çiğirdik Tatlısı”nın sunumunu yaparak, tatlıyı Türkiye’ye tanıtmak için fikir alışverişinde bulundu


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YUNANİSTAN’DA Eğitim AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YUNANİSTAN’DA

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ Gençlik Programı kapsamında Türkiye’nin yanı sıra İspanya, İtalya ve Tunus’tan toplam 30 genç ve gençlik çalışanlarının katıldığı bir eğitim programı düzenlendi.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ŞAMPİYONA ALTIN Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ŞAMPİYONA ALTIN

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İspanya’da yapılan Dünya Şampiyonası’nda Ümit Genç ve 21 Yaş altı Kata Milli Takımıyla altın madalya alan Manavgatlı Kutluhan Duran’a altın hediye etti


ANADOLU BİRLİĞİ ATATÜRK’E MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU Güncel ANADOLU BİRLİĞİ ATATÜRK’E MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. yılında Anadolu Birliği, bugüne kadar örneğine pek fazla rastlanmayan bir anma programı düzenleyerek, Genel Merkez binasında 10 Kasım, saat 15.00’te Mustafa Kemal Atatürk için mevlid-i şerif okuttu.


ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET Manavgat ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET

Süper Toto Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti


 MANAVGAT BELEDİYESİ 10 KASIM ETKİNLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ 10 KASIM ETKİNLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Manavgat Belediyesi’nin, 10 Kasım’da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak amacı ile düzenlediği sergisi, müze ve belgesel tiyatro oyunları öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü


SERİK İZALE-İ ŞUYU’DAN MİLYONLUK BAHÇE SATIŞI Serik SERİK İZALE-İ ŞUYU’DAN MİLYONLUK BAHÇE SATIŞI

Serik 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Mülkiyeti Kendine Ait Olan Bir Bahçeyi Satışa Çıkardı. Bahçenin Bedeli İse Tam 59 Milyon Liranın Üzerinde...


Domatexpo’nun program içeriği belli olmaya başladı Kumluca Domatexpo’nun program içeriği belli olmaya başladı

Kumluca da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı Domatexpo’nun içeriği netleşmeye başladı


Antalya’nın güçlü isimleriyle güçlü iş birliği Eğitim Antalya’nın güçlü isimleriyle güçlü iş birliği

Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, Antalya’nın önde gelen iş adamlarını üniversitede kabul etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ PROJELERİNİ YAPEX’te GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ PROJELERİNİ YAPEX’te GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK

Manavgat Belediyesi, kentin doğal, tarihi ve kentsel dokularında yaptığı çalışma ve düzenleme projelerini, 15-18 Kasım tarihlerinde Antalya Expo Center’da, Tarihi Kentler Birliğinin (TKB) desteği ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) iş birliği ile düzenlenecek olan 25. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı’nda açacağı standla tüm Türkiye ve dünyaya tanıtacak.


Avrasya koşusu için Kumluca’dan 18 kişi yola çıktı Spor Avrasya koşusu için Kumluca’dan 18 kişi yola çıktı

39. İstanbul Avrasya Maratonuna katılacak olan Kumluca Belediyesi Atletizm takımı yola çıktı


Rus İş Adamı Viktor Bikkenıyev Başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti Kumluca Rus İş Adamı Viktor Bikkenıyev Başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti

Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı Domatexpo’ya katkı sağlayacak olan Rus İş Adamı Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.


DİYABETE NEDEN OLAN 10 ETKEN Sağlık/Kadın DİYABETE NEDEN OLAN 10 ETKEN

Modern çağın tehlikeli hastalığı diyabet ülkemizde hızla yaygınlaşıyor. Halen kayıtlı yaklaşık 7 milyon diyabet hastası bulunurken, 40 yaş üzerinde her 5 kişiden 1’i, 60 yaş üzerinde de her 3 kişiden 1’i diyabet hastası olarak karşımıza çıkıyor.


Başkan Uysal, ‘STK Merkezi’nin dünyada örneği yok’ Güncel Başkan Uysal, ‘STK Merkezi’nin dünyada örneği yok’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Merkezi’nin, her türlü politik düşüncenin ötesinde, sivil toplum bilincinin ortaya çıkacağı bir yer olacağını belirterek, “Bu haliyle dünyada örneği yok” dedi.


Sağlıklı Kentler Birliği çevreci 40 tesisi ödüllendirdi Güncel Sağlıklı Kentler Birliği çevreci 40 tesisi ödüllendirdi

Sanayi tesislerinin çevre yönetimi konusunda duyarlılığını artırmak amacıyla iki yılda bir düzenlenen ve bu sene toplamda 40 tesisin ödüllendirildiği Sağlıklı Kentler Birliği 3. Çevreci Tesis Ödülleri’nde konuşan Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Sağlıklı Kentler Birliği’nin asıl hedefi, sağlıklı kentleşmeyi ve halkın sağlığını korumanın da ötesinde, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğe ulaşmaktır” dedi.


İlk robotik merkez de Kepez’de kuruluyor Eğitim İlk robotik merkez de Kepez’de kuruluyor

Antalya’da ilk kodlama eğitimini Kepez’de başlatan Başkan Hakan Tütüncü, ilk ‘Robotik Merkezini’ de öğrencisi Dünya robot yarışmasında 1. olan Kepez Mahmud Celaleddin Ökten Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde kuruyor.


Futbolun yıldızları Kepez’de Spor Futbolun yıldızları Kepez’de

Antalyaspor futbolcuları “Kepez’de Kariyer Günleri”nin konuğu oldu…


Kepez’den özel çocuklara özel etkinlik Güncel Kepez’den özel çocuklara özel etkinlik

Kepez Belediyesi’nin engelli çocuklara yönelik düzenlediği etkinliğe katılan, 170 çocuk ve aileleri doyasıya eğlendikleri bir gün geçirdi


KBT’den Abdülhamit Han Kültür/Sanat KBT’den Abdülhamit Han

Kepez Belediye Tiyatrosu’nun sezon açılış oyunu Abdülhamit Han, her Cuma ve Cumartesi günü tiyatro severlerle buluşuyor.


 TÜRKİYE GİDEREK OBEZLEŞİYOR MU? Sağlık/Kadın TÜRKİYE GİDEREK OBEZLEŞİYOR MU?

ULUSAL AİLE HEKİMLERİ KONGRESİ’NDE OBEZİTE ARAŞTIRMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI... HER 2 KİŞİDEN 1’İ OBEZİTE RİSKİYLE KARŞI KARŞIYA...


YENİ NISSAN LEAF
“EN İYİ İNOVASYON” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI Otomotiv YENİ NISSAN LEAF
“EN İYİ İNOVASYON” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Dünyanın en çok satan elektrikli otomobili Nissan LEAF, Tüketici Teknolojisi Derneği tarafından verilen “CES 2018 En iyi İnovasyon” ödülünü kazandı


GALATASARAYLI GOMİS’TEN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA SÜRPRİZ Spor GALATASARAYLI GOMİS’TEN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Bafetimbi Gomis, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde lösemi tedavisi gören çocuklara sürpriz yaptı. Lösemi ile savaşan küçük kahramanlara cesaretlerinden ötürü forma hediye eden Gomis, çocuklarla duygulu anlar yaşadı.


LIV HOSPITAL GELECEĞİN SAĞLIK YÖNETİCİLERİNE FIRSAT SAĞLIYOR Sağlık/Kadın LIV HOSPITAL GELECEĞİN SAĞLIK YÖNETİCİLERİNE FIRSAT SAĞLIYOR

Sağlık sektörü hem Türkiye hem de dünyada hızla büyüyor. Sağlık alanında yapılan yatırımlar artıyor, teknoloji gelişiyor, yeni branşlar ortaya çıkıyor, yaşam süresi uzuyor. Buna paralel olarak da nitelikli sağlık personeli ve yöneticisi ihtiyacı her geçen gün artış gösteriyor.


Ekonomi/Turizm "Tek kuruş vergi kaybı yok"

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, ‘Paradise Paper’ adıyla anılan ve son günlerde Türkiye’de de tartışılan konular ile ilgili bir açıklama yaptı.


ZATÜRRENİN ÜÇ ÖNEMLİ KALKANI Sağlık/Kadın ZATÜRRENİN ÜÇ ÖNEMLİ KALKANI

Zatürre, tedavi yöntemlerindeki gelişmeler, aşılar sayesinde daha kolay tedavi edilse de, hala önemli bir sorun olmaya devam ediyor.


Beslenme alışkanlıklarını değiştir, Alzheimer riskini azalt! Sağlık/Kadın Beslenme alışkanlıklarını değiştir, Alzheimer riskini azalt!

En sık görülen demans türü Alzheimer, hem günümüzü hem de geleceğimizi etkileyen en önemli hastalıklar arasında yer alıyor. İlerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan bu hastalık, beynin öncelikle hafıza olmak üzere tüm bilişsel fonksiyonlarında kayba neden oluyor.


Türkiye’de Çalışanlar Yeni İş Ararken Nelere Dikkat Ediyor? Ekonomi/Turizm Türkiye’de Çalışanlar Yeni İş Ararken Nelere Dikkat Ediyor?

Yeni beceriler edinmek ve iş-özel yaşam dengesi öncelikli İş yerinde stressiz bir ortam arayanların oranı ise sadece %2 Uluslararası işe alım ve danışmanlık şirketi PageGroup’un üç aylık periyotlarla yenilediği Pazara Güven Endeksi araştırmasında Türkiye’de çalışanların en çok iş ve özel yaşam dengesine dikkat çektiği gözlemleniyor. Güncel ekonomi algısı ve istihdam pazarı beklentilerini mercek altına alan araştırma yılın her çeyreğinde tekrarlanıyor.


Nitelikli eğitimin kapıları AKBEM’le aralanıyor Kültür/Sanat Nitelikli eğitimin kapıları AKBEM’le aralanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim kurumlarından AKBEM yeni eğitim öğretim yılında yine öğrencilerin gözdesi oldu. Öğrencilerin derslerine katkı koymanın yanı sıra sanatsal, sosyal ve kültürel gelişiminde de önemli rol oynayan AKBEM, 20 kişilik sınıflarıyla rahat ve eğlenceli eğitim veriyor.


Cumhuriyet Kupası coşkusu Spor Cumhuriyet Kupası coşkusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Kupası turnuvası düzenledi. Spor şölenine sahne olan turnuvada çocuk ve gençler, basketbol, ayak tenisi ve oryantiring branşlarında ter döktü.


Finike’ye 12 kilometre kanalizasyon Finike Finike’ye 12 kilometre kanalizasyon

Antalya Büyükşehir Belediyesi Finike’nin Yeni Mahalle, İskele, Karşıyaka ve Kızılca mahallelerine 12 bin 350 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı döşüyor.


Çevreci projede deneme üretimi başladı Ekonomi/Turizm Çevreci projede deneme üretimi başladı

Antalya’nın çöpünü altına çevirecek Büyükşehir Belediyesi Kızıllı Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm Düzenli Depolama ve Enerji Üretimi Tesisi deneme üretimine başladı. Başkan Menderes Türel, şu anda 12 megavat deneme üretimi yapan tesisin 24 megavata çıktığında 40 bin konutun elektriğini üretebilir bir noktaya geleceğini söyledi.


Gazipaşa’da çiftçinin yüzü gülüyor Gazipaşa Gazipaşa’da çiftçinin yüzü gülüyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğünün Gazipaşa’da tamamladığı içme suyu ve tarımsal sulama projesi Gazipaşalı çiftçilerin yüzünü güldürdü. Yeni sistemle sulamanın kolaylaştığını belirten çiftçiler, daha verimli üretim yapabilecek olmanın sevincini yaşıyor


Büyükşehir Kumluca’da ‘Sosyal Kart’ Dağıttı Kumluca Büyükşehir Kumluca’da ‘Sosyal Kart’ Dağıttı

Büyükşehir Belediyesi sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı olan vatandaşlara ‘Sosyal Kart’ desteğini sürdürüyor. Kumluca’da 446 aile ‘Sosyal Kart’ ile ihtiyaçlarını karşılıyor.


Çelik üretimi artışı Türkiye yi rahatlattı, ancak.. Ekonomi/Turizm Çelik üretimi artışı Türkiye yi rahatlattı, ancak..

Dünya da çelik piyasalarında ki üretim artışı Türkiye ye de yansıdı. Bu yıl on ikincisi Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'de düzenlenen SteelOrbis Çelik Konferansına Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkanı Vekili, Türkiye odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Meclis üyesi Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş da katıldı.


ASAT GWP Award Ödülü’nün sahibi oldu Güncel ASAT GWP Award Ödülü’nün sahibi oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Eskişehir’de Türk-Alman Su İşbirliği tarafından su ve atık su alanında düzenlenen uluslararası yarışmada birinci oldu.


Kırcami planlarında top Büyükşehir’de Güncel Kırcami planlarında top Büyükşehir’de

Antalya’nın 30 yıllık kanayan yarası Kırcami imar planlamasında Muratpaşa Belediyesi’nin tüm çalışmayı tamamladığını belirten Başkan Ümit Uysal, “Parselasyon, yani bölgede başlayacak kentleşmenin temelini oluşturacak çalışma da tamamlandı. Şimdi onay için Büyükşehir Belediyesi’ne gönderiyoruz” dedi.


AKSULU SPORCULAR FUTBOL SAHASINA KAVUŞTU Aksu AKSULU SPORCULAR FUTBOL SAHASINA KAVUŞTU

Aksu Belediye Spor Kulübünde futbol oynayan çocuklar isteklerine kavuştu, Belediye Başkanı Halil Şahin güreş sahasının yanına çim futbol sahası yaptırdı.


VALİ KARALOĞLU YEŞİL ANTALYA SANAYİ SİTESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU YEŞİL ANTALYA SANAYİ SİTESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Münir Karaloğlu Yeşil Anatalya Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında esnafla sohbet eden Vali Karaloğlu “Biz şehri yönetirken şehirde yaşayan insanlarımızla beraber yönetmeye çalışıyoruz. Onların sorunlarını yerinde dinlemeye ve yerinde çözmeye çalışıyoruz” dedi.


Belen Bezelyesini Koruma çalışmaları yapılıyor Kumluca Belen Bezelyesini Koruma çalışmaları yapılıyor

Kumluca Belediyesi İlçeye bağlı Belen Mahallesinde yetişen ve endemik bir tür olan Belen Bezelyesini koruma altına almak için çalışma başlattı


Konyaaltı Belediyesi, ‘Güzelbahçe’ye örnek oldu Güncel Konyaaltı Belediyesi, ‘Güzelbahçe’ye örnek oldu


Konyaaltı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün projeleri, İzmir’in Güzelbahçe İlçesine örnek oldu. İlçe Belediye Başkanı Mustafa İnce kendilerine örnek aldıkları projeleri Antalya’ya gelerek yerinde inceledi.


Başkan Böcek, “Yelkenler, Ata’mız için yarıştı”
 Güncel Başkan Böcek, “Yelkenler, Ata’mız için yarıştı”


Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Ata’yı Anma Yat ve Optimist-Laser Yarışması, ödül töreniyle son buldu.


Tütüncü’den miniklere zeytinli bahçe Güncel Tütüncü’den miniklere zeytinli bahçe

Eğitime tam destek veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, miniklerin oyun alanlarını da güzelleştiriyor. Anıtsal zeytin ağacının dikileceği Hamdullah Suphi Tanrıöver Anaokulu’nun bahçesi yenileniyor.


Muratpaşa’da 10 Kasım’a çok özel sergi Güncel Muratpaşa’da 10 Kasım’a çok özel sergi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “İlmi, akli olan ve gelişimi kavrayıp geleceğe açık olan insanlar, devrimler asla zaman içinde ölmezler” dedi.


MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, tarihi Kaleiçi esnafını ziyaret etti Siyaset MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, tarihi Kaleiçi esnafını ziyaret etti

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, tarihi Kaleiçi semtindeki muhtarları ve esnafı ziyaret ederek sohbet etti.


TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 21 MİLYON 940 BİN 757 OLDU Güncel TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 21 MİLYON 940 BİN 757 OLDU

Türkiye’de trafiğe kayıtlı araç sayısı, Eylül itibariyle bir önceki aya göre yüzde 0,35 artarak 21 milyon 940 bin 757 oldu.


VALİ KARALOĞLU ANTALYA’NIN TARİH KOKAN BİNALARINI İNCELEDİ Güncel VALİ KARALOĞLU ANTALYA’NIN TARİH KOKAN BİNALARINI İNCELEDİ

Vali Münir Karaloğlu Antalya’nın tarihi Öğretmen Evi ve Antalya Anadolu Lisesi’nde (Eski Antalya Lisesi) incelemelerde bulundu. Antalya’nın tarihine önem verdiklerini belirten Vali Karaloğlu şehrin tarihi dokusunu koruması adına çalışmaların özenle yürütüldüğünü ifade etti.


Kepez sevgiyle tarih yazıyor Güncel Kepez sevgiyle tarih yazıyor

‘Birbirileri arasında sevgi ve saygı üretenler tarih yazar’, diyen Başkan Hakan Tütüncü, Kepez’i yönetenlerin arasında sevgi, saygı, birlik ve beraberlik olduğundan dolayı ilçede başarılı çalışmalar yapıldığını söyledi.


AK PARTİ ANTALYA İL KADIN KOLLARINDA GÖREV DEVİR TESLİMİ Siyaset AK PARTİ ANTALYA İL KADIN KOLLARINDA GÖREV DEVİR TESLİMİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Antalya Kadın Kolları İl Başkanlığına atanan Tülay Beşkonak Özçay İl Başkanlığında gerçekleşen tören ile görevi Esra Özkoç ’tan devraldı.


Kemer’de Atatürk için mevlit okutuldu Kemer Kemer’de Atatürk için mevlit okutuldu

Kemer Belediyesi Atatürk Haftası kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler için mevlit okutturdu. Huzur Cami’ndeki mevlide katılan yoğun oldu.


Özel öğrenciler özel sektör için üretecek Eğitim Özel öğrenciler özel sektör için üretecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi ile Enelsa Endüstriyel Elektronik arasında özel bireylerin sanayi üretiminde yer alması konusunda işbirliği protokolü imzalandı. Türkiye’de ilk olan proje ile çeşitli ekipmanların tasnif ve paketleme işini özel öğrenciler üstlenecek. Özel öğrencilerin üretime katkısının yanında, kendilerine olan güveni de artacak.


KONYAALTINDA e-REÇETE SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ Güncel KONYAALTINDA e-REÇETE SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Her yıl düzenlenen kamuda çalışan ve özel veteriner hekimler ile bilgi istişare toplantısı bu yıl 08 Kasım 2017 tarihinde Konyaaltı Belediyesi Veteriner işleri Müdürlüğünün ev sahipliğinde, Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Geçici Bakım Evinde yapıldı.


Kepez hizmete doymuyor Güncel Kepez hizmete doymuyor

Kepez Belediyesi tarafından Altınova Düden, Çamlıbel, Duacı, Karşıyaka, Mehmet Akif Ersoy ve Ünsal Mahallerine yapılacak 6 yeni semt spor sahasının temelleri düzenlenen törenle atıldı.


Kulüp çalışmaları, çocukları girişimci olmaya teşvik ediyor Eğitim Kulüp çalışmaları, çocukları girişimci olmaya teşvik ediyor

Öğrencilerin sadece ders çalışmakla kalmayıp, çeşitli sosyal aktivitelere yönlendirilmesi gerektiği üzerinde birleşen uzmanlar, okul kulüplerinin çocuklardaki girişimci ruhu ortaya çıkardığına değiniyor.


Geleceğin aşçıları meslek koçlarıyla eğitiliyor Eğitim Geleceğin aşçıları meslek koçlarıyla eğitiliyor

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından yürütülen Meslek Koçları Projesi, birçok gence profesyonel dünyanın kapılarını açıyor. Parıltım Yemek, bir sosyal sorumluluk projesi olan ‘Meslek Koçları Projesi’ ile geleceğin profesyonel aşçı ve pastacılarını yetiştirirken, öğrencilere istihdam da sağlıyor


‘Bir kararla milletin 40 milyonunu öldürdüler’ Güncel ‘Bir kararla milletin 40 milyonunu öldürdüler’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, işadamlarıyla biraraya geldiği toplantıda, Büyükşehir Meclisi’nde belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü alanına ilişkin alınan olumsuz karara ilgili “Kamunun 40 milyonluk mülkünü bir kararla sıfırladılar. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı değil mi bu?” değerlendirmesinde bulundu.


Güvenlik’te son hafta Güncel Güvenlik’te son hafta

Muratpaşa Belediyesi, Güvenlik Mahallesi’nde devam eden cadde ve sokak yenileme çalışmalarını bu hafta tamamlayıp Kızıltoprak Mahallesi’nde çalışmalara başlayacak.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...