Salı, 18 Haziran 2019
´Antalya, Avrupa´nın Florida´sı olacak´ Güncel ´Antalya, Avrupa´nın Florida´sı olacak´

Uluslararası Gayrimenkul Satış Şirketi REMAX Genel Müdürü Murat Goldştayn, Antalya´nın Avrupa´nın Florida´sı olacağını bildirdi.


Biber üreticisine Greenpeace darbesi... Güncel Biber üreticisine Greenpeace darbesi...

Greenpeace örgütünün, zirai ilaç kalıntısı bulunduğu gerekçesiyle yurtdışından gelen ürünlerin tüketilmemesi yönünde Almanya´da başlattığı kampanyanın, Demre´deki biber üreticilerini zor durumda bıraktığı bildirildi.


Görme engellilerine  özel eğitim merkezi Güncel Görme engellilerine özel eğitim merkezi

Beyaz Boston Görme Engelliler Derneği çatısı altında hizmete açılan Bilgi Bahçesi´yle Antalya´da 120 görme engelli çocuk, tıpkı yaşıtları gibi okuma yazma öğrenip, üniversite sınavlarına hazırlanabilecek.


İhale ilanları... Güncel İhale ilanları...

Antalya Side Belediye Başkanlığı´nca, ´´açık ihale usulü´´ ile Side arası isale hattı yapımı işi ihale edilecek.


Kütüphaneden ücretsiz internet hizmeti... Güncel Kütüphaneden ücretsiz internet hizmeti...

Finike Kütüphanesi´nde halka ücretsiz internet hizmeti veriliyor. Finike Kütüphane Müdürü Arif Çökelek yaptığı açıklamada, kütüphanede, bilgi amaçlı kullanıma açılan internet hizmetinden, yüzde 60 oranında çocukların faydalandığını bildirdi.


Öğrencilere doğal hayat dersi verildi Güncel Öğrencilere doğal hayat dersi verildi

Antalya Jandarma Komutanlığı, Doğal Hayatı Koruma Takım Komutanlığı´nca, Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulu´nda ´´Çevre bilinci ve geliştirme´´ konulu seminer verildi.


Kumluca´da sporcu sayısı artıyor Güncel Kumluca´da sporcu sayısı artıyor

Kumluca Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Rasim Korkmaz, ilçedeki lisanslı sporcu sayısının sürekli arttığını bildirdi.


Adrasan´da tüm hizmetler baştan sona yenileniyor Güncel Adrasan´da tüm hizmetler baştan sona yenileniyor

Kumluca´ya bağlı Adrasan (Çavuş) Beldesi´nde halkın acil ihtiyaç duyduğu hizmetler tek tek çözülüyor.


Elmalı´da seracılk projesine ilgi büyük... Güncel Elmalı´da seracılk projesine ilgi büyük...

Elmalı Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı´nın başlattığı sosyal riski azaltma projeleri içerisinde yer alan seracılık projesine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.


Hakem Semineri 3-5 Ocak tarihlerinde Antalya´da yapılacak Güncel Hakem Semineri 3-5 Ocak tarihlerinde Antalya´da yapılacak

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu´nun (MHK) devre arasında düzenleyeceği hakem semineri, 3-5 Ocak 2006 tarihlerinde Antalya´da yapılacak.


´Efes Pilsen Cup 5´ Futbol Turnuvası... Güncel ´Efes Pilsen Cup 5´ Futbol Turnuvası...

Efes Pilsen tarafından bu yıl 5.si düzenlenen ´´Efes Pilsen Cup 5´´ futbol turnuvası, 6-9 Ocak 2006 tarihlerinde Antalya´da yapılacak.


Özgen: ´Antalya Limanı´nn geleceğinde Antalya´nn söz sahibi olmasını istiyoruz´ Güncel Özgen: ´Antalya Limanı´nn geleceğinde Antalya´nn söz sahibi olmasını istiyoruz´

Antalya TSO Başkanı Kemal Özgen, Antalya Limanı´nın satın alınması için kurdukları Ortak Girişim Grubu´nun çok olumlu karşılandığını belirterek, ´´Antalya Limanı´nın geleceğinde Antalya´nın söz sahibi olmasını istiyoruz´´ dedi.


Antalya Valiliği´nin 2005 çalışmaları... Güncel Antalya Valiliği´nin 2005 çalışmaları...

Antalya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı´na başvuran ihtiyaç sahibi 65 bin kişiye yıl boyunca 4 milyon YTL nakdi ve ayni yardımda bulunulduğu bildirildi.


Şeker, Kemer´i fuarlarda tanıtacak Güncel Şeker, Kemer´i fuarlarda tanıtacak

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker yaptığı açıklamasında, 2006 yılı Ocak-Nisan dönemi içerisinde Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde düzenlenecek olan turizm fuarlarına katılacağını ifade ederek, “ Kemer’in tanıtımını en iyi şekilde yapacağız..” dedi.


SYDV Antalya´da 65 bin kişiye 4 milyon YTL´lik ayni ve nakdi yardımda bulundu Güncel SYDV Antalya´da 65 bin kişiye 4 milyon YTL´lik ayni ve nakdi yardımda bulundu

Antalya Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 2005 yılı içerisinde 65 bin başvuruyu değerlendirerek, 4 milyon YTL ayni ve nakdi yardımda bulundu. Vakıfın çalışmalarından övgü ile bahseden Vali Alaaddin, yardım miktarı için ´Helal olsun.´ dedi.


CHP, TMO siloları için dava açtı Güncel CHP, TMO siloları için dava açtı

CHP Antalya Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Sapan, Toprak Mahsulleri Ofisi´ne (TMO) ait silolarla ilgili 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği kararının iptali için dava açtıklarını açıkladı.


Yılbaşında ´Noel annelik´ yapmaya gelen ´hayat kadınları´ yakalandı. Güncel Yılbaşında ´Noel annelik´ yapmaya gelen ´hayat kadınları´ yakalandı.

Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, yılbaşı gecesi özel müşterilere 100 Euro karşılığında ´Noel anne´ gönderileceği ihbarı üzerine bir eve operasyon düzenledi. Operasyonda 7´si Türk, 2´si yabancı uyruklu olmak üzere 9 ´Noel anne´ yakalandı. Noel anneleri temin ettiği belirlenen 2 zanlı da gözaltına alındı.


ATSO Başkanı Özgen: İşadamlarından liman girişimine büyük destek var Güncel ATSO Başkanı Özgen: İşadamlarından liman girişimine büyük destek var

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Kemal Özgen, Antalya Limanı´nın satın alınması için oluşturulan ´Ortak Girişim Grubu´nun her meslek örgütlerinden özellikle denizci işadamlarından büyük destek gördüğünü söyledi.


Vali Yüksel´den yılbaşı mesajı... Güncel Vali Yüksel´den yılbaşı mesajı...

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, yeni yıl mesajında ´´Antalya´nın sorunlarının çözümünde kamu hizmetlerinin yürütümünde sorumluluğu olan bizler, çare arama yerine çaresizliğe asla talip olmayacağız´´ dedi.


Mülkiyeliler´de yeni dönem... Güncel Mülkiyeliler´de yeni dönem...

Mülkiyeliler Birliği Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı´na Server Seçer seçildi.


Modifiyeli otomobiller ilgi gördü Güncel Modifiyeli otomobiller ilgi gördü

Side Beldesi´nde meraklıları tarafından farklılaştırılarak güçlendirilmiş ve dış görünüşleri değiştirilmiş otomobiller sergilendi.


TMO silolarının ticari alana çevrilmesi... Güncel TMO silolarının ticari alana çevrilmesi...

CHP Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Sapan, Toprak Mahsulleri Ofisi´ne (TMO) ait siloların bulunduğu bölgenin, ticari alana çevrilmesine yönelik Nazım İmar Planı değişikliği konusunda yürütmenin durdurulması talebiyle yargıya başvuracaklarını söyledi.


Oğlunun evini ısıtmak isterken yaktı Güncel Oğlunun evini ısıtmak isterken yaktı

Antalya´da, bir evde kat kaloriferinin yatık deposunun alev alması sonucu yangın çıktı.


Antalya´da ´bilgi bahçesî´ açıldı Güncel Antalya´da ´bilgi bahçesî´ açıldı

Beyaz Baston Görmeyenler Derneği bünyesinde oluşturulan ve özürlü gençlere eğitim hizmeti sunan ´´Bilgi Bahçesi´´, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel tarafından açıldı.


Gazipaşa´ya meslek yüksekokulu... Güncel Gazipaşa´ya meslek yüksekokulu...

Gazipaşa Belediyesi´nce bağışlanan yere hayırsever bir işadamı tarafından Meslek Yüksekokulu binası yaptırılacak.


Vural: ´Transfer düşüncemiz yok´ Güncel Vural: ´Transfer düşüncemiz yok´

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural, transfer çalışması yapmadıklarını belirterek, ´´Transfer düşüncemiz yok. Antalyaspor hedefine bu kadroyla ulaşabilecek bir takım´´ dedi.


Alanya, internetten izlenecek Güncel Alanya, internetten izlenecek

Alanya, internet ortamında dünyanın her yerinden canlı olarak izlenebilecek.


Elmalı İş Bankası yenilendi Güncel Elmalı İş Bankası yenilendi

Elmalı´da 38 yıldır hizmet veren İş Bankası şubesi yapılan tadilatın ardından modern görünümüne kavuştu.


Kumluca´da kaçak et operasyonu... Güncel Kumluca´da kaçak et operasyonu...

Kumluca´da belediye ekipleri, kaçak olarak kesildiği tespit edilen 6 adet küçükbaş hayvan etine el koydu.


Vali Yüksel: Köylünün refahı, toplumun kalkınması için gerekli Güncel Vali Yüksel: Köylünün refahı, toplumun kalkınması için gerekli

Antalya Valisi Alaattin Yüksel, ´Toplumun kalkınması köylerin kalkınması ile gerçekleşebilir.´ dedi.


Kamu personeline hediye yasağı getirildi Güncel Kamu personeline hediye yasağı getirildi

Antalya´da görev yapan kamu çalışanları, yılbaşı ve kurban bayramında hediye kabul edemeyecek. Gerekçesi ne olursa olsun kamu kaynaklarını kullanarak hediye de gönderemeyecek.


Belek´te ´Siteler Önü Projesi´ başladı Güncel Belek´te ´Siteler Önü Projesi´ başladı

Belek Beldesi´ni daha güzel bir görünüme kavuşturmak amacıyla oluşturulan ´Siteler Önü Projesi´nin çalışmalarına başlandığı bildirildi.


Antalya Valiliği´nin bayram genelgesi... Güncel Antalya Valiliği´nin bayram genelgesi...

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, bir genelge yayınlayarak, yılbaşı ve Kurban Bayramı nedeniyle kamu kurum ve kuruluş yetkilileri tarafından hediye kabul edilmemesini ve kamu kurum ve kuruluşları tarafından da kamu kaynakları kullanılarak gerekçesi ne olursa olsun hiçbir şekilde hediye gönderilmemesini istedi.


Alanya´da 155 yabancı Müslüman oldu Güncel Alanya´da 155 yabancı Müslüman oldu

Alanya Müftüsü Muhammet Gevher, son 10 yıl içinde Avrupalı turistlerin İslam dinine olan ilgisinin arttığını belirterek, ´10 yıl içinde 155 Hıristiyan Müslüman oldu´ dedi.


Turizm yolu çalışmaları bitme aşamasına geldi Güncel Turizm yolu çalışmaları bitme aşamasına geldi

Antalya Büyükşehir ve Varsak Belediyesi ekipleri tarafından yapımı sürdürülen 11 kilometrelik Kurşunlu Düden arasındaki turizm yolu çalışmaları bitme aşamasına geldi.


Hizmet-İş Kepez´de ´resmen´ yetkili... Güncel Hizmet-İş Kepez´de ´resmen´ yetkili...

Hizmet-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Murat Pilevne, Antalya´nın alt kademe belediyelerinden Kepez Belediyesi´nde yetkiyi aldıklarını kaydetti.


Antalya Müzesi´nin durumu... Güncel Antalya Müzesi´nin durumu...

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Antalya Müzesi´nde bulunan 53 bin eserden 4 bin 686´sının sergilenebildiğini belirterek, ´´Bu eserlerin 2 bin 933´ü arkeolojik, 1152´si etnografik, 541´i de sikkeden oluşuyor´´ dedi.


´Gönüllü Gıda Müfettişliği Semineri´ Güncel ´Gönüllü Gıda Müfettişliği Semineri´

Antalya Tarım İl Müdürlüğü´nce ´´Gönüllü Gıda Müfettişliği Semineri´´ düzenlendi.


Demre´de domates ihracatı... Güncel Demre´de domates ihracatı...

Demre´de domates ihracatının durma noktasına geldiği bildirildi. Demre Ziraat Odası Başkanı Ramazan Açıkgöz, Demre Yaş Sebze ve Meyve Hali´nde domates fiyatlarının tepetaklak olduğunu belirterek çiftçinin zor durumda kaldığını söyledi.


Domates üreticisi sıkıntılı... Güncel Domates üreticisi sıkıntılı...

Avrupa´da havaların sıcak gitmesi ve Avrupa ile Rusya pazarında, Tunus, Fas, Cezayir ve İspanya ile Yunanistan domatesinin bol olması nedeniyle Türkiye´de bu sektörde iflas endişesinin ortaya çıktığı bildirildi.


Antalya´da deniz suyu kontrolleri sürüyor Güncel Antalya´da deniz suyu kontrolleri sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü ekipleri, mücavir sınırları içinde deniz kirliliğinin önlenmesi çalışmalarını sürdürüyor.


Tarihi yapıların temizliği sürüyor Güncel Tarihi yapıların temizliği sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi´nin kent merkezinde bulunan tarihi surları temizlik çalışması sürüyor.


Kumluca´da kurban kesim elemanı kursu açılacak Güncel Kumluca´da kurban kesim elemanı kursu açılacak

Kumluca´da ´´Kurban Kesim Elemanı Yetiştirme ve Geliştirme Kursu´´ açılacak.


İngiliz turistlerin halaylı noel kutlaması.. Güncel İngiliz turistlerin halaylı noel kutlaması..

Alanya´ya tatile gelen İngiliz turistler, bol bol halay çekerek Noel kutlaması yaptı.


Antalya´da ´vampir maskeli´ gaspçı dehşeti... Güncel Antalya´da ´vampir maskeli´ gaspçı dehşeti...

Antalya´da yüzlerinde vampir maskesiyle markete giren 3 gaspçı, market sahibini yaraladıktan sonra kasada bulunan para ile sigara ve içki alarak kaçtı.


Antalya Limanı, deniz derinliği nedeniyle yılda 12 milyon doları kaçırıyor Güncel Antalya Limanı, deniz derinliği nedeniyle yılda 12 milyon doları kaçırıyor

Antalya Limanı´nın deniz derinliği 20 bin tonunun üzerindeki gemilerin yanaşmasına elverişli olmadığı için, büyük tonajlı gemiler limana yanaşamıyor.


Güzelleşmek için Kemer´e geliyorlar Güncel Güzelleşmek için Kemer´e geliyorlar

Kemer ‘de “Wellnes Turizmi..” Bölgede birçok tesis Avrupa’dan güzelleşmek ve dinlenmek amacıyla gelen turistleri ağırlıyor.


Antalya Gençlik Spor Kulübü, 2005 yılı başarılı sporculara plaket verdi Güncel Antalya Gençlik Spor Kulübü, 2005 yılı başarılı sporculara plaket verdi

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kapsamında kurulan Antalya Gençlik Spor Kulübü, 2005 yılında düzenlenen turnuvalarda dereceye giren sporcularına plaket verdi.


´5 yıldızlı genel tuvalet´ açıldı Güncel ´5 yıldızlı genel tuvalet´ açıldı

Erzurumlu İşadamı Mehmet Yıldırım tarafından Cumhuriyet Caddesi´ndeki Vakıf İşhanı´nın zemin katına açılan tuvalet, seramik ve vitrifiye malzemeleriyle lüks otellerdeki tuvaletleri aratmıyor.


Bayramda, Antalya sanatçılarla coşacak Güncel Bayramda, Antalya sanatçılarla coşacak

Kurban Bayramı´nda Hülya Avşar, Ajda Pekkan, Petek Dinçöz, Mahsun Kırmızıgül, Candan Erçetin gibi birçok ünlü sanatçı, Antalya´daki otellerde sahne alacak.


Gelin ve damada ´umut´ takısı... Güncel Gelin ve damada ´umut´ takısı...

Antalya´da yeni evlenen çifte takı olarak, Milli Piyango İdaresi´nin yılbaşı çekilişine ait 6 çeyrek bilet takıldı.


Dokuma´nın taşınmaz tabiat varlığının ilan edilmesi... Güncel Dokuma´nın taşınmaz tabiat varlığının ilan edilmesi...

Dokuma Çalışma Grubu (DÇG) Sözcüsü Recep Esengil, Dokuma Fabrikası alanının MDC Turkmall adlı şirkete 49 yıllığına devredilmesi kararının iptal edilmesi gerektiğini savundu.


Turizmciler 2005 sezonunu eğlenerek kapattı Güncel Turizmciler 2005 sezonunu eğlenerek kapattı

Antalyalı turizmciler 2005 sezonu düzenledikleri eğlenceyle kapattılar. Rixos Premium Hotel´de düzenlenen eğlenceye 300´e yakın yerli ve yabancı seyahat acentesi temsilcisi katıldı.


ECO ile elektrik yüzde 30 daha ucuz tüketilecek Güncel ECO ile elektrik yüzde 30 daha ucuz tüketilecek

Yüzde 30 tasarruf sağlayan ECO, turizm sektörüne büyük kolaylık sağlayacak. Türkiye´de 3 yıl önce piyasaya çıkan enerji tasarruf cihazı, (ECO) düzenlenen bir kokteylle tanıtıldı.


Manvgat Belediyespor şahlandı Güncel Manvgat Belediyespor şahlandı

Antalya Amatör Süper Ligi´nde mücadele eden Manavgat Belediyespor, kendi evinde Muratpaşa Belediyespor´u 6-0 yendi.


Yükselme Grubu´na çıkan 10 takım belli oldu Güncel Yükselme Grubu´na çıkan 10 takım belli oldu

İkinci Futbol Ligi (B) Kategorisi´nde sezon, 5 grupta bugün yapılan maçlarla sona erdi.


Antalya´da ´doktor ihmali´ iddiası... Güncel Antalya´da ´doktor ihmali´ iddiası...

Manavgat İlçesi´ndeki Devlet Hastanesi´ne kanama, bulantı ve kusma şikayetiyle başvuran ve 8 aylık bebeğini kaybeden kadının kocası, olayda doktor ihmali bulunduğunu ileri sürdü.


Köy Meydanı için develer güreşti Güncel Köy Meydanı için develer güreşti

Kumluca´da Karacaören Köyü meydanının yeniden düzenlenebilmesi için deve güreşleri düzenlendi.


´İş´te biz de varız´ projesi son buldu Güncel ´İş´te biz de varız´ projesi son buldu

Antalya´da gerçekleştirilen ´´İş´te biz de varız´´ adlı proje, düzenlenen sertifika töreniyle tamamlandı.


Vali Yüksel: ´Suları boşa akıtmadığımızı tüm dünyaya gösterdik´ Güncel Vali Yüksel: ´Suları boşa akıtmadığımızı tüm dünyaya gösterdik´

DSİ´nin organize ettiği Türkiye´nin 53 ayrı yerinde canlı yayın vasıtası ile aynı anda yapılan baraj açılışlarından biri de Korkuteli´de yapıldı.


Cihadiye İlköğretim Okulu için girişim başlatıldı Güncel Cihadiye İlköğretim Okulu için girişim başlatıldı

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Burhan Kılıç, merkez ilçeye bağlı Pınarlı Beldesi´ndeki Cihadiye İlköğretim Okuluna yeni bina yapılması amacıyla girişim başlattı.


Mantar üretim tesisinde yangın... Güncel Mantar üretim tesisinde yangın...

Korkuteli´deki Antes adlı mantar üretim tesisinde çıkan yangın zarara yol açtı.


Buzlar Çözülmeden´e yoğun ilgi... Güncel Buzlar Çözülmeden´e yoğun ilgi...

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu´nun sahnelediği Buzlar Çözülmeden adlı oyunun galası Antalya Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi.


Demre PTT Müdürü Güler: ´Vatandaş PTT´nin verdiği hizmetlerden habersiz´ Güncel Demre PTT Müdürü Güler: ´Vatandaş PTT´nin verdiği hizmetlerden habersiz´

Demre PTT Müdürü Mustafa Güler, vatandaşın PTT´nin hizmetlerinden habersiz olduğunu söyledi.


Antalya´da silahla kavga: 1 ölü, 1 yaralı Güncel Antalya´da silahla kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Antalya´da iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı. Soğuksu Caddesi´nde Başkent Birahanesi önünde iki grup arasında meydana gelen kavgada, bir otobüs firmasında çalışan Süleyman Can (32) ve Berat Ayaz (37) kimliği henüz belirlenemeyen kişilerce tabanca ile yaralandı.


Noel Baba Vakfı, Noel turizmi başlatacak Güncel Noel Baba Vakfı, Noel turizmi başlatacak

Noel Baba Vakfı ve Konseyi Başkanı Muammer Karabulut, ´´Antalya´yı ve Demre´yi Noel kutlamalarında moda haline getirmek istiyoruz´´ dedi.


Kumluca´da kurbanlık satış yerleri belirlendi Güncel Kumluca´da kurbanlık satış yerleri belirlendi

Kumluca Belediyesi, önceki yıllarda Kumluca-Antalya karayolu çevresinde yapılan kurbanlık satışını bu yıl yasakladı. Kurbanlıkların Akmaz mevkisi Camikırığı yolu üzerinde satışı yapılacağını belirten Belediye Veterineri Süleyman Falay, ilçe merkezinde araçlarda kurbanlık satışına kesinlikle izin verilmeyeceğini söyledi.


AK Parti Serik İlçe Başkanı´nın aracı kundaklandı Güncel AK Parti Serik İlçe Başkanı´nın aracı kundaklandı

AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım´ın aracı, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kundaklandı.


AK Parit Mavikent Belde Kongresi.. Güncel AK Parit Mavikent Belde Kongresi..

Kumluca´ya bağlı Mavikent Beldesi´nde AK Parti Belde Kongresi yapıldı.


Gökbük Köyü alternatif turizme aday... Güncel Gökbük Köyü alternatif turizme aday...

Turistik gezi amacıyla gelenlerin hayran kaldığı Gökbük Köyü ve çevresi, doğal güzelliğiyle alternatif turizme aday gösteriliyor.


Serik Kaymakamının köy ziyaretleri... Güncel Serik Kaymakamının köy ziyaretleri...

Serik´in Akbaş köylüleri, geçen yaz aylarında çıkan orman yangınlarının sorumlusu olarak gösterilmelerinin kendilerini üzdüğünden yakındılar.


Alanya´da eğlence yerleri denetlendi Güncel Alanya´da eğlence yerleri denetlendi

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eğlence merkezlerindeki denetimlerini sürdürüyor.


Manavgat Belediyespor Bayan Basketbol Takımı, Koç Erdinç´le anlaştı Güncel Manavgat Belediyespor Bayan Basketbol Takımı, Koç Erdinç´le anlaştı

Manavgat Belediyespor Bayan Basketbol takımı, koç Mehmet İshak Erdinç´le anlaştı. Manavgat Belediyespor Bayan Basketbol Takımı Koç Cem Bölmetepe´nin ayrılmasından sonra, Bursa Büyükşehir Belediyespor´un eski koçu Mehmet İshak Erdinç´le anlaştı.


Manavgat Belediyespor Erkavas´la yollarını ayırdı Güncel Manavgat Belediyespor Erkavas´la yollarını ayırdı

Manavgat Belediyespor Teknik Sorumlu Ercan Erkavas´la yollarını ayırdı.


Kesme çiçekçiler Ukrayna´yı keşfetti Güncel Kesme çiçekçiler Ukrayna´yı keşfetti

Avrupa pazarından umduğunu bulamayan kesme çiçek ihracatçıları, Ukrayna´yı keşfetti.


Plastiklerinin çıkması, çam katliamını durdurdu Güncel Plastiklerinin çıkması, çam katliamını durdurdu

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte her yıl başında gündeme gelen çam ağaçlarının yasadışı yollarla kesilmesi, ormanlık alanlardan ağaç çalınması konuları artık tartışılmayacak. Çünkü artık plastikleri tercih ediliyor.


Devlet hastanelerindeki kuvöz sıkıntısı bebeklerin hayatına mal oluyor Güncel Devlet hastanelerindeki kuvöz sıkıntısı bebeklerin hayatına mal oluyor

Antalya´da son iki haftada, özel ve kamu hastanelerinde boş kuvöz olmadığı gerekçesi ile ambulans ile hastaneler arasında dolaştırılan 3 bebek olayı tam bir skandal ile sonuçlandı.


Halk Eğitim kurslarından ilginç öğrenme hikayeleri... Güncel Halk Eğitim kurslarından ilginç öğrenme hikayeleri...

Aldığı diz üstü bilgisayarı açmak için her seferinde 7 yaşındaki torununu çağırmak zorunda kalmamak için bilgisayar öğrenmeye karar veren Necibe Yalçın, yurt dışındaki kızıyla da internet üzerinden uzun uzun sohbet ediyor.


´Dinler Bahçesi´nde Noel kutlaması... Güncel ´Dinler Bahçesi´nde Noel kutlaması...

Belek Turizm Yatırımcıları Altyapı Birliği (BETUYAB) tarafından, Belek´te yaptırılan Dinler Bahçesi´nde, (Hoşgörü Bahçesi) 25 Aralık Pazar günü, Noel kutlaması yapılacak.


AK Parti Beykonak Belde Kongresi yapıldı Güncel AK Parti Beykonak Belde Kongresi yapıldı

AK Parti Beykonak Belde Başkanlığı´na Ramazan Çoban yeniden seçildi.


Sümer Tilmaç, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e ziyaret Güncel Sümer Tilmaç, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e ziyaret

Türk Sinemasının sevilen ismi Sümer Tilmaç, Çakırlar Bölgesi’nde çekimleri tamamlanan “Ispanaktan Nameler” adlı filmin Galasına Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i davet etti.


Turizmin başkenti Antalya´da konteynerde ders... Güncel Turizmin başkenti Antalya´da konteynerde ders...

Turizmin başkenti Antalya´da kent merkezine sadece 10 kilometre uzaklıktaki Pınarlı Beldesi´nde bulunan Cihadiye İlköğretim Okulu´nun bazı öğrencileri, 70 kişiye ulaşan sınıflarda yer kalmaması nedeniyle konteynerde ders görüyor.


Lİse 1. sınıf öğrencisi derste kalp krizi geçirdi Güncel Lİse 1. sınıf öğrencisi derste kalp krizi geçirdi

Antalya´da, lise 1´inci sınıf öğrencisi Yakup Göktepe (15) derste aniden fenalaşıp yere yığılınca Antalya Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı. Göktepe´nin kalp krizi geçirdiği tespit edildi. Yoğun bakıma alınan lise öğrencisinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.


Polis arı kovanına çomak soktu, 69 kilo esrar ele geçirdi Güncel Polis arı kovanına çomak soktu, 69 kilo esrar ele geçirdi

Antalya´da, arı kovanı yüklü bir kamyonda 69 kilo esrar ele geçirildi. Operasyon sırasında arıların saldırısına uğrayan polisler, esrar maddelerini arıcı elbisesi giyerek çıkardı.


Berberlere eğitim semineri... Güncel Berberlere eğitim semineri...

Antalya Erkek Berberler Odası tarafından üyelere yönelik ´Kan yoluyla bulaşan hastalıklar ve hijyen´ konulu seminer düzenlendi.


Zabıta önce mühürledi, sonra içerideki kedi için mühürü kırdı Güncel Zabıta önce mühürledi, sonra içerideki kedi için mühürü kırdı

Muratpaşa Belediyesi Zabıta ekiplerinin mühürlediği işyerinde mahsur kalan kediyi, yine zabıtalar kurtardı.


Demre Esnaf Kefalet Kooperatifi kredi vermeye başladı Güncel Demre Esnaf Kefalet Kooperatifi kredi vermeye başladı

Kooperatif Başkanı İsa Kaya yaptığı açıklamada, kooperatifin 1998 yılından bu güne kadar takiplerin yüksek olması nedeniyle kredi veremediğine işaret ederek, 2004 yılında görevi devralır almaz kooperatifin işlerlik kazanması için gerekli çalışmaları başlattıklarını kaydetti.


Antalya Bulvarı asfaltlandı Güncel Antalya Bulvarı asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Antalya Bulvarı´nı asfaltladı. Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, asfalt çalışmalarının yoğun şekilde sürdürüldüğü belirtildi.


Sokak hayvanlarının bakımı özelleştirilecek Güncel Sokak hayvanlarının bakımı özelleştirilecek

Alanya’ya bağlı Mahmutlar Beldesi´nde, sokak hayvanlarının bakım ve denetiminin, özel bir şirket tarafından yapılacağı bildirildi.


“Dersimiz gözleme” Güncel “Dersimiz gözleme”

Finike´de bir lisenin turizm bölümünde eğitim gören öğrenciler, okul bahçesindeki uygulamalı derste yaptıkları gözlemeleri 1 YTL´ye satıyor.


Alanya Posta Müdürü’nün kaçak isyanı Güncel Alanya Posta Müdürü’nün kaçak isyanı

Alanya Posta Müdürü Mehmet Kandaz, Alanya´da PTT adı altında kaçak olarak açılan ve faaliyet gösteren 200´den fazla post ofis bulunduğunu söyledi.


Şehit çavuş için mezar yaptırıldı Güncel Şehit çavuş için mezar yaptırıldı

Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı, Hakkari Çukurca´da şehit olan Piyade Çavuş Ahmet Belen için mezar yaptırdı.


Travma müdahalelerine AB standardı... Güncel Travma müdahalelerine AB standardı...

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi´nde düzenlenen ´´Travma Resüsitasyon Kursu´´ ile acil tıp alanında hizmet veren hekimlerin uygulamaları, AB standartlarına getiriliyor.


Kesme çiçek ve yaş meyve sebze ihracatında kriz önlemleri... Güncel Kesme çiçek ve yaş meyve sebze ihracatında kriz önlemleri...

Kesme çiçek ile yaş sebze ve meyve ihracatında sorun yaşanmaması için önlemler alınıyor.


Bölge bölge hava kirliliği ölçülecek Güncel Bölge bölge hava kirliliği ölçülecek

Çevre ve Orman Bakanlığı´nda bulunan ve her 5 saniyede bir ölçüm yapabilen 3 mobil Hava Kirliliği Ölçüm İstasyonu´ndan biri, 3 ay boyunca Antalya´da hava kalitesini ölçecek.


SEGİAD´dan kaymakam Altınok´a hoşgeldin yemeği Güncel SEGİAD´dan kaymakam Altınok´a hoşgeldin yemeği

Serik´te SEGİAD üyeleri, Kaymakam Selami Altınok´la hoşgeldin yemeğinde bir araya geldi.


Işık ihlali kazaya yol açtı Güncel Işık ihlali kazaya yol açtı

Antalya´da, ışık ihlali sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.


Günlük yayınlanan yerel gazete sayısı artıyor Güncel Günlük yayınlanan yerel gazete sayısı artıyor

Türkiye´de il ve ilçe merkezlerinde yayınlanan günlük gazete sayısı giderek artıyor. Türkiye genelinde 821 günlük gazete yayın hayatını sürdürürken, gazetelerin 122´si ilçelerde yayınlanıyor.


Hayvan hırsızlıklarına önlem... Güncel Hayvan hırsızlıklarına önlem...

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kaymakamlıklar ve güvenlik birimlerinden hayvan hırsızlıklarının önlenmesi için gereken tedbirlerin alınmasını istedi.


Yeril Malı Sofrası küçük öğrencileri sevindirdi Güncel Yeril Malı Sofrası küçük öğrencileri sevindirdi

Gazipaşa Burhan İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencileri, ´Yerli Malı Haftası´nı coşkuyla kutladılar.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...