Cuma, 23 Ağustos 2019
Antalya Veteran Masa Tenisiçileri Göz Doldurdu Spor Antalya Veteran Masa Tenisiçileri Göz Doldurdu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Masa Tenisi İl Temsilciliği Faaliyet Programı gereğince 11 Mart 2017 tarihinde Veteranlar Antalya İl Birinciliği Turnuvası, Antalya 10.000 Kişilik Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Turnuvada


ATSO Etik İşletme Belgesi’ne Yoğun İlgi Ekonomi/Turizm ATSO Etik İşletme Belgesi’ne Yoğun İlgi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ATSO tarafından hayata geçirilen ve "etik duyarlık ve ticari itibar” kavramlarını ticaretin gündemine taşıyan “ATSO Etik Üye” projesine üyelerden gelen ilginin kendisini memnun ettiğini kaydetti.


TASARRUF YAPMAYI SEVMİYORUZ Ekonomi/Turizm TASARRUF YAPMAYI SEVMİYORUZ

Halkın yüzde 86.4’ünün son bir yılda tasarruf yapmadığı ortaya çıktı…


Sokakta İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi Güncel Sokakta İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi

Sokakta İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Antalya Polisi Kadınlara Çiçek ve Broşür Dağıttı Güncel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Antalya Polisi Kadınlara Çiçek ve Broşür Dağıttı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Antalya Polisi Kadınlara Çiçek ve Broşür Dağıttı


Mühürleri Bozulmak Suretiyle Tombala Oynanan 6 İşyerine Operasyon Yapıldı Güncel Mühürleri Bozulmak Suretiyle Tombala Oynanan 6 İşyerine Operasyon Yapıldı

Mühürleri Bozulmak Suretiyle Tombala Oynanan 6 İşyerine Operasyon Yapıldı


YATIRIMLARDA SIÇRAMA ÇOK YAKIN Ekonomi/Turizm YATIRIMLARDA SIÇRAMA ÇOK YAKIN

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Resmi Gazete yayınlanarak yürürlüğe giren “Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”un yatırımlarda sıçramaya yol açacağını belirtti.


18 Mart’a özel konser Kültür/Sanat 18 Mart’a özel konser

Muratpaşa Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin Yıl Dönümü’nde çok özel bir konser için çalışıyor. Özel bir dekorla Çanakkale Zaferi’nin anlatılacağı etkinlikte Gençlik Orkestrası ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD), Sarızeybek ve Al Yazma koroları birlikte sahne alacak.


Başkan Türel foto muhabirleri ile bir araya geldi Güncel Başkan Türel foto muhabirleri ile bir araya geldi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Foto Muhabirleri Derneğinin düzenlediği Türk Telekom Yılın Basın Fotoğrafları 2018 Yarışması jüri üyeleri ile bir araya geldi


Özel çocuklar sinemaya gitti Güncel Özel çocuklar sinemaya gitti

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocukları aileleriyle Agora Alışveriş Merkezi’nde ‘Tavşan Peter’ filmini izledi.


Kepezliler Likya Yolunda  Güncel Kepezliler Likya Yolunda

Kepez Belediyesi’nin hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’nün Mart ayı ilk etabı Ulupınar Yanartaş Likya yoluna gerçekleştirildi.


Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı Kültür/Sanat Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı

Türkiye’nin tek sanat müziği beste yarışmasında final heyecanı yaşandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması'nı, sözleri Mehmet Nuri Parmaksız’a, bestesi Mehmet Özkaya’ya ait Kelebek Ömrü ( Sevdaya Alışkın Bu Gönüllerde Seni Bekler) adlı eser kazandı.


Gençlere 100. Yıl Hedefi Eğitim Gençlere 100. Yıl Hedefi

Başkan Hakan Tütüncü, gençlere, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu güzel yurdu bize vatan kılan şehitlerimiz bir yerlerden bizi görüyorlar. Cumhuriyetimizin 100.yıl hedeflerini gerçekleştirirsek bizden çok memnun olacaklardır.” diye seslendi.


Balbey gelecek ay Koruma Kurulu’na gidiyor Güncel Balbey gelecek ay Koruma Kurulu’na gidiyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Balbey Kentsel Yenileme Projesi ile ilgili talep toplama sürecinin sonuna geldiklerini söyledi. Hak sahiplerinin yüzde 60’ının ön protokol imzalayarak tercihini ortaya koyduğunu söyleyen Başkan Türel, yenileme projesinin bu talepler doğrultusunda şekilleneceğini ifade etti. Türel, önümüzdeki ay Koruma Kurulu’na gideceklerini de açıkladı.


‘Gurbet Kuşları’ zamanı Kültür/Sanat ‘Gurbet Kuşları’ zamanı

Muratpaşa Belediyesi, Altın Portakal ödüllü Türk filmlerini sinemaseverlerle buluşturduğu “1 Film 1 Konuk” serisinde bu ay, festivalde ilklerin sahibi yönetmen Halit Refiğ’in Gurbet Kuşu filminin gösterimini gerçekleştirecek.


Tütüncü, “Sanayi esnafının hedefi dünya pazarı olmalı” Güncel Tütüncü, “Sanayi esnafının hedefi dünya pazarı olmalı”

İmar sorunları çözülünce daha büyük işletmelere dönüşen Akdeniz Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ekonomiye ve istihdama katkı için esnafın dünya pazarına açılma gibi hedefler belirlemesini istedi


Devlet desteği için e-imza şartı Ekonomi/Turizm Devlet desteği için e-imza şartı

Ekonomi Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeyle ihracata destek ödemelerinde e-imza şartı getirildi. Ülke ekonomisine 157,1 milyar dolar katkı sağlayan 71 bin 269 ihracatçı firma, devlet desteği almak için Mart ayının sonuna kadar e-imza almak zorunda.


Türk Telekom ‘e-dergi’ uygulaması ile mobil müşterilerine sınırsız dergi ve gazete okuma keyfi Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom ‘e-dergi’ uygulaması ile mobil müşterilerine sınırsız dergi ve gazete okuma keyfi

Türk Telekom’un dijital okuma platformu ‘e-dergi’ uygulaması, Türk Telekom mobil müşterilerine kampanya ve tarifleri kapsamında ücretsiz sunuluyor. Tüm mobil operatör müşterilerinin kullanabildiği uygulamada yerli ve yabancı yüzlerce dergi ve gazete yer alıyor.


Münir Özkul Kreşi 20 Mart’ta açılıyor Güncel Münir Özkul Kreşi 20 Mart’ta açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin 5 derslik ve 2 uyku odasıyla 100 öğrenci kapasiteli Bayındır Mahallesi Münir Özkul Kreşi 20 Mart Salı açılıyor.


Welcome Tur Genel Müdürü Alparslan Ünsal 
“2018 YILININ ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK İYİ GEÇECEĞİNİ GÖRÜYORUZ Ekonomi/Turizm Welcome Tur Genel Müdürü Alparslan Ünsal 
“2018 YILININ ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK İYİ GEÇECEĞİNİ GÖRÜYORUZ"

Merkezi Antalya Lara’da bulunan ve Ukrayna ve Alanya'da ofisleri ile Kapadokya’da iki Butik Otel’e sahip olan Welcome Tur’un Genel Müdürü Alparslan Ünsal firma olarak yaptıkları çalışmaları ve sektördeki gelişmeleri, turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.


Taylan Kümeli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde  Antalyalı kadınlar ile buluştu Güncel Taylan Kümeli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Antalyalı kadınlar ile buluştu

Terracity ’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel konsept; Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ile ‘’Kadınlık Yolculuğunda Beslenme Sohbeti’’


Ebru Türel “Tasarruf ederek yatırımları artırıyoruz” Güncel Ebru Türel “Tasarruf ederek yatırımları artırıyoruz”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, Sivil Düşünce Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Ebru Türel, Belediyeyi en doğru ve faydalı şekilde yönetmeye çalıştıklarını belirterek, “Personel giderini düşürüp, her alanda tasarruf ederek yatırım ve projelere kaynak yaratıyoruz” dedi. Ebru Türel, 2013 yılında 55 milyon lira olan yatırım bütçesinin, bu yıl 1,8 milyara yükseldiğine dikkat çekti.


İçişleri Bakanı 30 Büyükşehir’de Koordinatörleri Kaldırdı Güncel İçişleri Bakanı 30 Büyükşehir’de Koordinatörleri Kaldırdı

6360 Sayılı Büyükşehir Yasasıyla tüm il sınırlarının hizmet alanına dahil edilmesiyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçelerde hizmetlerin halka en yakın noktadan sunulması amacıyla teşkilatlanmıştı.


Yurt dışında alışverişe 113 milyon Euro harcadık Yurt dışında alışverişe 113 milyon Euro harcadık

Türk turistlerin yurt dışında en çok “taxfree” alışveriş yaptığı destinasyon 1. sırada İtalya olurken, İngiltere ve Almanya 2. ve 3. sırada yer aldı.


JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ BAŞKAN TÜREL’İ ZİYARET ETTİ Güncel JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ BAŞKAN TÜREL’İ ZİYARET ETTİ

T.M.M.O.B. Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Engin Erarslan ve yeni yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


GENETİK KODLARINIZA GÖRE BESLENİN, KİLOLARI DERT ETMEYİN Sağlık/Kadın GENETİK KODLARINIZA GÖRE BESLENİN, KİLOLARI DERT ETMEYİN

Modern insanın en önemli sorunu kilo problemi. Obezite artık dünyada çözümü öncelikli bir sorun ve birçok ülke devlet politikalarını ve bütçelerini fazla kilolarla mücadeleye ayırıyor. Fazla kilo tedavisinin esası olarak dünya da kullanılan yeni trend ise nutrigenomik (beslenme genetiği) üzerine yapılan çalışmalar.


Glokom bebekleri de tehdit ediyor Sağlık/Kadın Glokom bebekleri de tehdit ediyor

Glokom sıklıkla göz içi basınç yüksekliğinin eşlik ettiği, genellikle sessiz seyreden ve erken müdahale edilmediğinde kalıcı görme kaybına, hatta körlüğe yol açan ciddi bir sorun.


Döşemealtı Döşemealtı Döşemealtı "İstiklal Marşı" okuyor

İlçe gençlerinin yerel yönetimlerde söz sahibi olması ve kent yönetimine katılmaları amacıyla 3 yıl önce kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi'nin gençvekilleri anlamlı bir projeye imza attı.


Ödüllü kadın fotoğrafçı Bieber Döşemealtı halısı dokudu Döşemealtı Ödüllü kadın fotoğrafçı Bieber Döşemealtı halısı dokudu

Dünya Basın Fotoğrafı ödülü sahibi Jodi Bieber, özel bir program için geldiği Antalya’da bölgenin kültürel değeri ve simgesi olan Döşemealtı Halısı dokudu.


Muratpaşa’dan ‘Pazar Filesi’ hareketi Güncel Muratpaşa’dan ‘Pazar Filesi’ hareketi

Muratpaşa Belediyesi, billboardlarla Antalyalıları, semt pazarlarından alışveriş yapmaya davet ederken sürekli yeniden üretilen ve doğada yok olması 400 yıl süren poşetlere karşı ‘pazar filesi’ hareketi başlatıyor. 4 bin file Mart ayı içinde pazar yerlerinde ücretsiz olarak dağıtılacak.


Okullar Ligi’nde oryantiring heyecanı başladı Spor Okullar Ligi’nde oryantiring heyecanı başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Okullar Ligi projesi kapsamında Oryantiring heyecanı başladı. 22 okuldan 450 sporcu oryantiring için ter döküyor.ANTALYA DOB YENİ ÇOCUK OYUNU İLE SİHİRLİ BİR DÜNYANIN PERDELERİNİ ARALIYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB YENİ ÇOCUK OYUNU İLE SİHİRLİ BİR DÜNYANIN PERDELERİNİ ARALIYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi Şubat’ta prömiyerini gerçekleştirdiği “Sihirli Dünya”çocuk oyununu 14 Mart Çarşamba günü saat: 11.00’de tekrar sahneleyecek.


Kepez’de Makam Sokakta Güncel Kepez’de Makam Sokakta

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, cadde cadde gezerek, belediyeyi, makamı vatandaşın ayağına götürüyor. Başkan Tütüncü, cadde ziyaretlerinde hem halkıyla var olan gönüldaşlığını pekiştiriyor hem de sorunları yerinde çözüyor.


Kemer Belediyesi’nden kadınlara hediye Kemer Kemer Belediyesi’nden kadınlara hediye

Kemer Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü sanatla kutladı. Ünlü sanatçılar Deniz Çakır ve Derya Alabora’nın rol aldığı ‘Beyaz’ isimli tiyatro oyunu Belediye Kültür Salonu’nda sahnelendi.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE DÖRT MEVSİM YAŞANACAK Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE DÖRT MEVSİM YAŞANACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, kapalı gişe sahnelenen Kuğu Gölü balesinin ardından, “Med-Cezir” ve “Dört Mevsim” olmak üzere iki bale eserinden oluşan “Dört Mevsim İki Bale” eserini 13 Mart Salıi akşamı saat: 20.00’de sahneleyecek.


KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI Güncel KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI

Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Bölgede çalışan kadınlara çiçek gönderdi.


Yunus Emre Caddesi yenileniyor Güncel Yunus Emre Caddesi yenileniyor

Muratpaşa Belediyesi, Yenigün, Kızıltoprak ve Gebizli Mahallelerini Mevlana Caddesi’ne bağlayan yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki Yunus Emre Caddesi’nde asfalt çalışmalarına başladı.


Tütüncü “Çalışmaktan Yorulmuyoruz” Güncel Tütüncü “Çalışmaktan Yorulmuyoruz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçesindeki muhtarlarla buluştuğu toplantıda yaptığı konuşmada, “Çalışmaktan usanan, yorulan bir ekip değiliz. Çok çalışıyoruz ve gayret ediyoruz. Allah da gayretlerimizin karşılığını veriyor.” dedi.


Muratpaşa’nın çocukları sirke gidiyor Güncel Muratpaşa’nın çocukları sirke gidiyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, okullara dağıtılan 30 bin davetiyeyle, öğrencileri sıra dışı, yaratıcı, masalsı gösterileri izleyiciyle buluşturan Türkiye Sirki’nde misafir edecek.


OSB BAŞKANI BAHAR EMEKÇİ KADINLARI YALNIZ BIRAKMADI Güncel OSB BAŞKANI BAHAR EMEKÇİ KADINLARI YALNIZ BIRAKMADI

Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, bölgede çalışan yaklaşık 5 bin kadın çalışanın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü çiçek göndererek kutladı. Başkan Bahar CW Enerji firmasını ziyaret ederek, firmada çalışan kadınlara çiçeklerini kendi eliyle takdim etti.


“CARMEN” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “CARMEN” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 15 Mart Perşembe saat: 20.00’de sahneleyecek.


Kepez Katlı Kavşağı’na “Gıyaseddin Keyhüsrev” adı verildi Güncel Kepez Katlı Kavşağı’na “Gıyaseddin Keyhüsrev” adı verildi

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından 8 Mart itibariyle hizmete giren Kepez Katlı Kavşağı’na “Gıyaseddin Keyhüsrev Kavşağı” adı verildi.


Türel: “Bir kadını ortadan ikiye böl. Yarısı annedir, yarısı çocuk. Yarası sevgili...” Güncel Türel: “Bir kadını ortadan ikiye böl. Yarısı annedir, yarısı çocuk. Yarası sevgili...”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kadın personeli için yemek verildi. Cam Piramit’te düzenlenen ‘Kadınlar Günü Programı’na kadınların ilgisi yoğun oldu.


Kumluca’da Kumluca Kumluca’da "Yeter Ki Kadınlar Gülsün" Söyleşisi Gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu'nda "Yeter ki Kadınlar Gülsün" başlıklı bir söyleşi düzenlendi.


İzin sorununu Başkan Türel çözdü, Hisariçi kanalizasyona kavuşuyor Alanya İzin sorununu Başkan Türel çözdü, Hisariçi kanalizasyona kavuşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Kalesi surları içinde yer alan Hisariçi Mahallesi’nin kanalizasyon sorununu çözüyor. Sit alanı olması nedeniyle alt yapı için yıllardır alınamayan izinler Başkan Türel’in girişimleri ile alındı. Tarihi mahalle alt yapıya kavuşuyor.


İşitme Engelli Milli Atletler Türel’i ziyaret etti Spor İşitme Engelli Milli Atletler Türel’i ziyaret etti

Belarus'ta yapılacak Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren İşitme Engelliler Atletizm Milli Takımı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. Atletleri altınla ödüllendiren Başkan Türel, sporculardan yeni rekor ve madalyaların sözünü aldı.


Yaşayan kadın kütüphanesi... Güncel Yaşayan kadın kütüphanesi...

Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farkındalık yaratmak amacıyla Antalya’da ilk kez ‘Yaşayan Kadın Kütüphanesi’ etkinliği düzenledi. Farklı hayat tecrübeleri olan beş kadın, bir nevi kitap oldu iş ve sosyal hayatlarındaki mücadelelerini dramlarını kendileri anlattı.


Kepez ışıksız trafiğe merhaba diyor Güncel Kepez ışıksız trafiğe merhaba diyor

Büyükşehir Belediyesi’nin kent ulaşımına büyük rahatlık getirecek Kepez Katlı Kavşak Projesi’nde geri sayım başladı. Proje birkaç gün içinde tamamen trafiğe açılacak. Sürücüler 1600 metre uzunluğundaki yeraltı tünelinden geçiş yaparak, ışık görmeden kesintisiz ulaşım sağlayacak.


ASAT’tan Serik’e lojistik merkez  Serik ASAT’tan Serik’e lojistik merkez

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, çalışmalarını daha hızlı ve verimli sürdürebilmek için Serik’in Eminceler Mahallesi’ne depolama tesisi inşa ediyor.


Konyaaltı yazı bekliyor Güncel Konyaaltı yazı bekliyor

Antalya’nın pırlanta gerdanlığı, dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili, yaz sezonunda yeni yüzüyle Antalyalılara ve turizme hizmet verecek. Alt yapı çalışmaları tamamlanan sahil projesinde üst yapı imalatları son hızla devam ediyor.


Fazla kafein ve stres titreme sebebi Sağlık/Kadın Fazla kafein ve stres titreme sebebi

Vücudun değişik bölgelerinde görülebilen titreme, vücutta birbirine zıt çalışan kaslardaki kasılmalar sonucu ortaya çıkan istemsiz hareket bozukluğudur.


Serik Aşağıçatma’ya sıcak asfalt Serik Serik Aşağıçatma’ya sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Serik’in Aşağıçatma Mahalle yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


Sağlık Sen’den gaziye ziyaret Güncel Sağlık Sen’den gaziye ziyaret

Sağlık Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Zeytin Dalı operasyonu gazilerinden Uzman Çavuş Serkan Köroğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


 ‘BENİ AFFET’  AÇIK ARA ZİRVEDE Kültür/Sanat ‘BENİ AFFET’ AÇIK ARA ZİRVEDE

Ekranların en uzun soluklu günlük dizileri belli oldu …


YABANCILARIN GAYRİMENKUL TERCİHİ TÜRKİYE Ekonomi/Turizm YABANCILARIN GAYRİMENKUL TERCİHİ TÜRKİYE

Yabancıların Türkiye’deki taşınmaz alımı ikiye katlandı …


KATCAM’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Panel ve Sergi Kültür/Sanat KATCAM’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Panel ve Sergi

Akdeniz Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Toplumsal Cinsiyet Araştırma ve Uygulama Merkezi (KATCAM) tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Kadın Olmak" konulu panel, kadın sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, çok sayıda öğretim üyesi ve öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.


Manavgat Belediyesi Kadınlara ödül yağdırdı Manavgat Manavgat Belediyesi Kadınlara ödül yağdırdı

Manavgat Belediyesi’nin “Kadınlar Edebiyat Durağı” Projesi kapsamında düzenlenen ‘Yıldızlar Altında Manavgat’ temalı öykü yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.


Manavgat Türkbeleni yaza hazır olacak Manavgat Manavgat Türkbeleni yaza hazır olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Manavgat’ın yeni çekim merkezi olacak Türkbeleni Mesire Alanı Projesi, yaz aylarında ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. 350 dönümlük dev proje Manavgat’a nefes aldırırken, turizme de katkı sağlayacak.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN  8 MART’TA 8 BİN KARANFİL Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN 8 MART’TA 8 BİN KARANFİL

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sabahın erken saatlerinden itibaren tüm gününü kadınlara ayırarak çeşitli kutlamalarda bulundu. Sözen, gün içinde kadınlara 8 bin adet karanfil dağıttı


TÜRKİYE AVRUPA’YA GÖRE DAHA UCUZ ELEKTRİK TÜKETİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE AVRUPA’YA GÖRE DAHA UCUZ ELEKTRİK TÜKETİYOR

2017 yılının ilk yarısında Türkiye kWh birim başına 49.15 kuruş ödeyerek, kWh ortalaması 95.72 olan Avrupa Birliği’ne göre yüzde 50 daha ucuz elektrik tüketti.


Turizm Fakültesi Kariyer Günü’ne Yoğun İlgi Eğitim Turizm Fakültesi Kariyer Günü’ne Yoğun İlgi

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencilerinin turizm sektöründeki işletmelerle tanışma, staj ve iş başvurularında bulunma fırsatı yakalayacakları “Turizmde Kariyer Günü” etkinlikleri düzenlendi.


Gemi Mühendisleri'nden Gazeteci Cinokur'a plaket Güncel Gemi Mühendisleri'nden Gazeteci Cinokur'a plaket

Gemi Mühendisleri Odası (GMO) Antalya Şubesi tarafından denizcilik sektörü ve gemi inşa sanayine verdiği katkılardan dolayı gazeteci Fikri Cinokur'a plaket verildi.


Akaydın'dan şeker fabrikalarının özelleştirilmesi hakkında yazılı soru önergesi Siyaset Akaydın'dan şeker fabrikalarının özelleştirilmesi hakkında yazılı soru önergesi

CHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, şeker fabrikalarının özelleştirilmesi hakkında yazılı soru önergesi verdi.


KADIN İSTİHDAMINA DESTEK OLAN CW ENERJİ’YE ÖDÜL Güncel KADIN İSTİHDAMINA DESTEK OLAN CW ENERJİ’YE ÖDÜL

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, Antalya Muratpaşa Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, yüzde 46’lık kadın istihdamı ile kadın haklarına önem verdiği için plaketle onurlandırıldı.


Kadına yönelik şiddete mor iğne Güncel Kadına yönelik şiddete mor iğne

Antalya'da Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için, düzenlendiği etkinlikte kadına yönelik şiddeti temsil eden kırmızı balonları kadın mücadelesinin simgesi mor renkli toplu iğnelerle patlattı.


Toyota, Hibrit Teknolojisiyle   Antalya Autoshow’da 
 Otomotiv Toyota, Hibrit Teknolojisiyle Antalya Autoshow’da 


Toyota, öncüsü olduğu hibrit teknolojisine sahip otomobilleriyle Antalya Autoshow’a damgasını vurmaya hazırlanıyor.


Kemer’in emekçi kadınlarına karanfil Kemer Kemer’in emekçi kadınlarına karanfil

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle sokaklara çıkan Kemer Belediyesi ekipleri; tarlada, çarşıda, pazarda, büroda çalışan emekçi kadınlara ve ilçedeki turistlere karanfil dağıttı.


İYİ PARTİ ANTALYALI KADINLARI UNUTMADI Siyaset İYİ PARTİ ANTALYALI KADINLARI UNUTMADI

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı'ndan 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle kapalı yolda anlamlı etkinlik...


Kepez’den Kadın Çalışanlarına 8 Mart Çiçeği Güncel Kepez’den Kadın Çalışanlarına 8 Mart Çiçeği

Kepez Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın çalışanlarını unutmadı. Kepez Belediyesi’nde 19 müdürlükte çalışan 326 kadın personele Kalanchoe, Japon gülü, mini cactüs ve mini gül dağıtıldı.


Afrin’den Başkan Gül’e teşekkür Kemer Afrin’den Başkan Gül’e teşekkür

Kemer Belediyesi tarafından Kemer’den Afrin’de mücadele eden Mehmetçik’i kurban edilmek için gönderilen 120 adet küçükbaş hayvan Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu Et Kombinası’na teslim edildi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül de Hatay’ı giderek Zeytin Dalı harekâtının komuta merkezi ile askeri ve mülki erkânı ziyaret etti.


ERKEKLERİN YÜZDE 25’İ KADINLARIN ÇALIŞMASINI İSTEMİYOR Güncel ERKEKLERİN YÜZDE 25’İ KADINLARIN ÇALIŞMASINI İSTEMİYOR

Türkiye genelinde 750’si kadın 750’si erkek olmak üzere bin 500 kişinin katıldığı araştırmaya göre, evlendikten sonra kadınların çalışmaması gerektiğini düşünen erkekler yüzde 25 olarak belirlenirken, kadınlar arasında bu oran yüzde 14 olarak hesaplandı.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN KADINLARA ÇİÇEK Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN KADINLARA ÇİÇEK

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle eşi Ümmü Şahin ile ilçedeki seraları dolaştı, günlerini kutlayarak bayanlara çiçek verdi.


Başkan Böcek, “Güç ve Kadın”ın ödüllerini verdi… Kültür/Sanat Başkan Böcek, “Güç ve Kadın”ın ödüllerini verdi…


Konyaaltı Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bu yıl 6.sı düzenlenen resim yarışması, düzenlenen ödül töreni ve sergi ile son buldu.


Tütüncü’den genç yeteneklere destek Güncel Tütüncü’den genç yeteneklere destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Spor’un genç futbolcuları ile kahvaltı sofrasında bir araya geldi. Sporcu gençlerin istek ve dileklerine kulak veren Başkan Tütüncü, takıma sponsor olduğunu açıkladı.


Türkiye 190 Milletten Kadın Göçmene Ev Sahipliği Yapıyor Güncel Türkiye 190 Milletten Kadın Göçmene Ev Sahipliği Yapıyor

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre Türkiye, dünyanın farklı bölgelerinden 2 milyonun üzerinde kadın göçmene ev sahipliği yapıyor. Kadın göçmenler, bilimden sanata ve spora birçok alanda çalışıyor ve üretiyor.


İKMİB Başkan Adayı Yavuz Eroğlu: “İhracatçıdan yapılan kesintiyi yarı yarıya düşüreceğiz” Ekonomi/Turizm İKMİB Başkan Adayı Yavuz Eroğlu: “İhracatçıdan yapılan kesintiyi yarı yarıya düşüreceğiz”

Türkiye ekonomisi ve ihracatının kilit sektörlerinden kimyada Nisan ayında yapılacak seçim yarışı hızlandı.


Kent Konseyi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri devam ediyor Güncel Kent Konseyi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri devam ediyor

Antalya Kent Konseyi Kadın Meclisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ‘Toplumsal Cinsiyet’ konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.


Kemer’de Kadınlar Günü kutlandı Kemer Kemer’de Kadınlar Günü kutlandı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınları Günü’nü, Kemerli kadınlarla birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenle kutladı. Törende konuşan CHP Kemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt, “Kadınlar ‘en az 3 çocuk’ baskısıyla eve bağlanmak istenmektedir” dedi.


CRN EN İYİLERİ SEÇTİ! BITDEFENDER ANTİVİRÜS DE LİSTEDE! Teknoloji/Bilim/İnternet CRN EN İYİLERİ SEÇTİ! BITDEFENDER ANTİVİRÜS DE LİSTEDE!

The Channel Company markası CRN’nin Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcılarını belirlediği Security 100 listesinde global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs de yer aldı.


 TÜRKİYE 49. SIRADA TÜRKİYE 49. SIRADA

Dünyanın en güçlü pasaportuna sahip ülkeler açıklandı …


ZİRVENİN YENİ SAHİBİ “AİLECEK ŞAŞKINIZ” Kültür/Sanat ZİRVENİN YENİ SAHİBİ “AİLECEK ŞAŞKINIZ”

Hafta sonu seyircinin en fazla tercih ettiği filmler belli oldu …


Berlin’de, Kaleiçi rüzgarı Ekonomi/Turizm Berlin’de, Kaleiçi rüzgarı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ITB Berlin 2018’de, Kaleiçi’yle Muratpaşa’nın parçası olduğu Türkiye standına ilginin yoğun olduğunu belirterek, “Daha fazla sayıda turisti, bu yıl Antalya’mızda göreceğiz. 2018 bütün yaralarımızı saracağımız bir yıl olabilir” dedi.


Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Sınavı 26 Ülke ve 41 Merkezde Düzenlenecek Eğitim Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Sınavı 26 Ülke ve 41 Merkezde Düzenlenecek

Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenim görmek isteyen uluslararası öğrenci adaylarına yönelik olarak düzenlenecek olan AKDENİZ YÖS-2018 sınavı bu yıl 26 ülke ve 41 merkezde düzenlenecek.


Kepez’den yalnız kadınlara anlamlı destek Güncel Kepez’den yalnız kadınlara anlamlı destek

Dünya Kadınlar Günü haftasında, Kepez’de yalnız yaşayan yaşlı kadınlar, onlara eşlik eden gönüllüler ile birlikte özel bir günü paylaştı.


Genç Meleklere rakip dayanmıyor Spor Genç Meleklere rakip dayanmıyor

Muratpaşa Belediyespor’un ‘Genç Melekleri’, Kadınlar Hentbol Süper Gençler Ligi 2’nci grup maçlarında 2’de 2 yaptı. Osmangazi Belediyespor’la oynadıkları maçı 6 farkla kazanan Muratpaşa, Kastamonu Belediye karşısında 53 – 15’lik galibiyet elde etti.


GÜNDEME  “AFRİN OPERASYONU”  DAMGA VURDU Güncel GÜNDEME “AFRİN OPERASYONU” DAMGA VURDU

Google’da geçen hafta en çok arama yaptığımız konular belli olurken Interpress’in Google Türkiye'den elde ettiği verilere göre 26 Şubat–5 Mart tarihleri arasında Türkiye’de en çok aranan konunun, 45 günden fazla süredir başarı ile sürdürülen “Afrin Operasyonu” olduğu ortaya çıktı.


EN ÇOK KONUŞULAN TAKIM FENERBAHÇE Spor EN ÇOK KONUŞULAN TAKIM FENERBAHÇE

Şubat ayının en çok konuşulan takımları açıklandı …


ZİRVEDE FATİH TERİM FARKI Spor ZİRVEDE FATİH TERİM FARKI

Şubat ayının en çok konuşulan teknik adamları belli oldu …


Başkan Böcek; ”Analarımızın ellerinden öpüyorum”
 Güncel Başkan Böcek; ”Analarımızın ellerinden öpüyorum”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Osmanlı’dan Cumhuriyet’e İz Bırakan Kadınlar” konulu serginin ve de panelin açılışını yaptı.


Kadro sınavları başladı Güncel Kadro sınavları başladı

Muratpaşa Belediyesi’nde hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılan 2 bin 138 işçinin iştiraki şirket Falez AŞ’de işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin sınav süreci başladı. Sınavlar 20 Mart’a kadar devam edecek.


Aynı işi yapan kadınlar 80 TL, erkekler 100 TL kazanıyor! Ekonomi/Turizm Aynı işi yapan kadınlar 80 TL, erkekler 100 TL kazanıyor!

Toplumsal cinsiyet eşitsizliği üzerine yapılan araştırmalar, Türkiye’de aynı pozisyonda çalışan kadınların erkeklerden 5’te 1 oranında daha az kazandığını gösteriyor.


Başkan Genç’ten kadın personele büyük jest Döşemealtı Başkan Genç’ten kadın personele büyük jest

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, belediyede çalışan kadın personelin “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü” Kent Meydanın da düzenlenen mini bir törenle kutlayıp kadın çalışanlara karanfil hediye etti.


TUZU AZALTMAK İÇİN 9 ÖNEMLİ NEDEN! Sağlık/Kadın TUZU AZALTMAK İÇİN 9 ÖNEMLİ NEDEN!

Hiç kuşkusuz, tuz içerdiği minerallerle vücudumuzun yaşamsal fonksiyonlarını devam ettirebilmesinde son derece önemli bir role sahip.


PTT’DEN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” KONULU ÖZEL TARİH DAMGALI ZARF Güncel PTT’DEN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” KONULU ÖZEL TARİH DAMGALI ZARF

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) tarafından 8 Mart 2018 tarihinde “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” konulu özel tarih damgalı zarf tedavüle çıkarılacak.


Kasperky Lab'den açık tespitine 100 bin dolarlık ödül Teknoloji/Bilim/İnternet Kasperky Lab'den açık tespitine 100 bin dolarlık ödül

Kaspersky Lab, Global Şeffaflık Girişimi’nin bir parçası olan açık tespiti ödül programını, önde gelen bazı ürünlerinde keşfedilecek ve koordineli bir şekilde açıklanacak kritik açıklar için 100.000 ABD dolarına kadar ödüllerle genişletti.


TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı Güncel TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir dizi etkinliklerle kutladı.


BAKAN TÜFENKCİ: KADIN ESNAF ORANI 4 YILDA YÜZDE 50’DEN FAZLA ARTTI Ekonomi/Turizm BAKAN TÜFENKCİ: KADIN ESNAF ORANI 4 YILDA YÜZDE 50’DEN FAZLA ARTTI

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Kadın esnafımızın oranı 4 yılda yüzde 50'den fazla artış gösterdi. Ülkemizde 267 bin 586 kayıtlı kadın esnafımız bulunuyor. Kayıtlı esnafın yüzde 16'sını kadınlar oluşturuyor." dedi.


BYEGM GENEL MÜDÜRÜ MEHMET AKARCA, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ‘NÜ KUTLADI Güncel BYEGM GENEL MÜDÜRÜ MEHMET AKARCA, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ‘NÜ KUTLADI

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nde çalışan kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak üzere, BYEGM Genel Müdürü Mehmet Akarca'nın daveti ile Basın Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir araya geldi.


Deniz Karataş: Ekonomi/Turizm Deniz Karataş: "Konut fiyatları düşmeyecek, hatta beklenenden daha fazla artacak"

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, 2018 yılı’nda inşaat sektörü ve konut satışlarında ki gelişmeleri değerlendirdi.


Berlin’de Kemer tanıtımı Kemer Berlin’de Kemer tanıtımı

52’inci ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Kemer Belediyesi ve KETAV tarafından açılan stantta ilçenin tanıtımı yapılıyor. Fuara bu yıl 180 ülkeden 180 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...