Perşembe, 14 Kasım 2019
Alanyaspor Göynük'te Öğrencilerle Buluştu Spor Alanyaspor Göynük'te Öğrencilerle Buluştu

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu konferans salonunda öğrencilerle buluştu.


MURATPAŞA IŞIL IŞIL Güncel MURATPAŞA IŞIL IŞIL

Muratpaşa Belediyesi, yeni yıl öncesi Erdal İnönü Kent Parkı başta olmak üzere Muratpaşa Kent Meydanı’nın kırmızı beyaz LED’lerle ışıklandırdı.


ÇOLAKLI KREŞ’TEN KUŞ YUVASI ETKİNLİĞİ  Manavgat ÇOLAKLI KREŞ’TEN KUŞ YUVASI ETKİNLİĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in en önemli eğitim ataklarından biri olan Çolaklı Kreş ve Gündüz Bakım Evi, soğuk kış günlerinde kuşları unutmayarak bir etkinlik gerçekleştirdi.


SAKLIKENTTE ZİYARETÇİ SAYISI BİR YILDA %600 ARTTI Ekonomi/Turizm SAKLIKENTTE ZİYARETÇİ SAYISI BİR YILDA %600 ARTTI

Vali Münir Karaloğlu, Saklıkent Kayak Merkezi’nde düzenlenen Saklıkent Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. Bir senede 37 binden 197 bine çıkan ziyaretçi sayısıyla Saklıkent'e gelen ziyaretçilerin yüzde 600 arttığına vurgu yaptı.


Başkan Uysal, ‘Hedef 19 ilçe ve Büyükşehir’ Siyaset Başkan Uysal, ‘Hedef 19 ilçe ve Büyükşehir’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin İl Başkanlığına ziyaretinde “Önümüzdeki süreçte 19 ilçe ve büyükşehir belediyesini kazanma hususunda hepimiz görev yapacağız. Yolumuz açık olsun” dedi.


Esen'den Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı  Antalya Şube Ziyareti Siyaset Esen'den Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Antalya Şube Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih ESEN, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Antalya Şube Yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Başkanı Ercan GEÇMEZ, Genel Sayman Binali EFE ve Antalya Şube Başkanı Nurettin Erdoğan, Halkevleri Antalya Şube Başkanı Kutay Meriç ile Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri eşlik ettiler.


Vali Karaloğlu'dan Yeni Yıl Mesajı Güncel Vali Karaloğlu'dan Yeni Yıl Mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu yeni yıl mesajı yayınladı.


Meclis üyeleriyle yemekte buluştu Güncel Meclis üyeleriyle yemekte buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye meclis üyeleriyle buluştuğu yemekte “Anlaşmazlığa düştüğümüz anlarda bile Antalya’ya, Muratpaşa’ya hizmet etmeyi düşündüğümüz bir dönemi tamamlamak üzereyiz” dedi.


TÜRK-İŞ 2018’İ DEĞERLENDİRDİ Güncel TÜRK-İŞ 2018’İ DEĞERLENDİRDİ

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu Antalya İl Temsilciliği, TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikaların Antalya Şube Başkanları ile bir araya gelerek, 2018 yılının bir değerlendirmesini yaptı. Toplantıda, mücadeleyle dolu geçen son bir yılın, 2019’da da sürdürülmesi kararı alındı.


‘Hepimize hayırlı olsun’ Siyaset ‘Hepimize hayırlı olsun’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın’ı ziyaretinde, Muratpaşa’da 5 yıl içinde modern bir kent yaşantısı için temel olacak hizmetleri yerine getirdiklerini belirterek yeni dönemde de bu çalışmaların aralıksız devam edeceğini söyledi. İl Başkanı Aydın, Başkan Uysal’ı adalığı dolayısıyla kutlarken “Hepimize hayırlı olsun” dedi.


AEDAŞ’ın çağrı merkezinde 
müşteri memnuniyeti yüzde 95’i aştı Güncel AEDAŞ’ın çağrı merkezinde 
müşteri memnuniyeti yüzde 95’i aştı

Günde ortalama 5 binden fazla müşterinin sorununa çözüm üreten AEDAŞ çağrı merkezinin çağrı karşılama oranı yüzde 98,8 seviyelerini aştı. Müşteri memnuniyeti yüzde 95’lere çıkan AEDAŞ çağrı merkezinde, sesli yanıt sistemindeki bilgilendirme ve yönlendirme anonsları dahil müşteri temsilcisine ulaşmak en fazla 30 saniye sürüyor


Başkan Genç, başarı hikayesini öğrencilerle paylaşacak Döşemealtı Başkan Genç, başarı hikayesini öğrencilerle paylaşacak

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, mezun olduğu Antalya Çağlayan Lisesi okul idarecileri, Okul Aile Birliği Yönetimi ve Çağ-Der Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.


Başpehlivanlar Envar Koleji’nde Eğitim Başpehlivanlar Envar Koleji’nde

Antalya’nın başarılı yağlı güreş başpehlivanlarından nam-ı diğer Sarı Fırtına İsmail Balaban ile ikizi Turan Balaban, Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nı ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.  BUDAK: “ELELE OMUZ OMUZA ANTALYA’YI KAZANACAĞIZ” Siyaset BUDAK: “ELELE OMUZ OMUZA ANTALYA’YI KAZANACAĞIZ”

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, PM toplantısı sonrasında ilan edilen Antalya Büyükşehir Belediyesi Adayı Muhittin Böcek ile ilçe belediye başkan adaylarına başarılar diledi. Budak, “Elele, omuz omuza verip hem Antalya Büyükşehir’e hem de aday gösterdiğimiz tüm ilçelere CHP bayrağını dikeceğiz. Antalya’da yeni bir başarı hikayesi yazmak için geliyoruz” dedi.


Sanayici ve İş İnsanları STK’ları ATSO’da Buluştular Ekonomi/Turizm Sanayici ve İş İnsanları STK’ları ATSO’da Buluştular

Antalya’da faaliyet gösteren Sanayici ve İş İnsanları STK’ları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda(ATSO) biraraya gelerek 2018 yılına dair değerlendirmelerini, 2019 öngörülerini ve birlikte neler yapabileceklerini değerlendirdiler.


SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ... Kültür/Sanat SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ...

Türk halk müziğinin güçlü sesi Sümer Ezgü Jolly Joker Antalya'da verdiği konserle seyirli bir performansa imza attı.


Kış sabahları kalp krizini tetikliyor Sağlık/Kadın Kış sabahları kalp krizini tetikliyor

Araştırmalara göre kalp krizleri kış aylarında diğer mevsimlere göre 2-3 kat daha fazla olup daha ölümcül seyredebiliyor.


Tavuk Dünyası Antalya’da tam 14 restorana ulaştı  Güncel Tavuk Dünyası Antalya’da tam 14 restorana ulaştı

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu: “Başarılı bir girişimcilik örneği olarak 2012 yılından bu yana kesintisiz şekilde büyüyen şirketimiz şu anda Türkiye’de 43 ilde 173 restorana sahip bir marka. Antalya ise kuruluşumuzdan sonra ilk yatırım yaptığımız şehirlerden biri. "


“Başarımızın arkasında genç fikirler var Döşemealtı “Başarımızın arkasında genç fikirler var"

Gençlerle bir araya gelmekten ve onların fikirleriyle beslenmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Ortaya koyduğumuz pek çok başarı varsa emin olun bu başarıların arkasında genç fikirler var.” dedi.


Ücretli poşet uygulaması ile üretim  yüzde 50 düşer, 10 bin kişi işsiz kalabilir Ekonomi/Turizm Ücretli poşet uygulaması ile üretim yüzde 50 düşer, 10 bin kişi işsiz kalabilir

Alışveriş poşetlerinin ücretli olmasına sayılı günler kaldı. 01 Ocak’tan itibaren yürürlüğe girecek Çevre Kanunu ile plastik alışveriş poşetleri artık 25 kuruştan satılacak.


Türel: ‘Derdimiz Antalya’yı zenginleştirmek’ Güncel Türel: ‘Derdimiz Antalya’yı zenginleştirmek’

TÜMSİAD üyeleri ile kahvaltı yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın değer kazanması için yapılan bütün çalışmaların kendi dönemlerinde yapıldığına dertlerinin Antalya’yı ve Antalyalıyı zenginleştirmek olduğuna dikkat çekti.


Kepez, tecrübelerini ABÜ ile paylaşacak Eğitim Kepez, tecrübelerini ABÜ ile paylaşacak

Kepez Belediyesi ile Antalya Bilim Üniversitesi(ABÜ) arasında imzalanan ‘Eğitimsel İşbirliği’ protokolüyle, belediyenin pratik tecrübesi akademik ortamlarda paylaşılacak


Türel: ‘Kepez Antalya’nın ön bahçesi’ Güncel Türel: ‘Kepez Antalya’nın ön bahçesi’

Kepez Müteahhitler Derneği Üyeleri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın inşaat sektöründe en büyük yatırımcılarından birinin Büyükşehir Belediyesi olduğunu söyledi. Kepez’in Antalya’nın ön bahçesi olduğunu belirten Başkan Türel, “Antalya çok şanslı bir dönemden geçiyor. TBMM’de kanun çıkartabilecek şansa sahip olduğumuz bir dönemdeyiz. Şans insanlar gibidir. Her zaman ayağımıza gelmiyor bunu iyi değerlendirelim” dedi.


Muratpaşa’da büyük buluşma Siyaset Muratpaşa’da büyük buluşma

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin Muratpaşa ilçe başkanlığı ziyaretinde “Biz sadece Muratpaşa için çalışmıyoruz. Biz Türkiye için idealimiz olan, hayalimiz olan örneği sergiliyoruz. Türkiye’ye layık gördüğümüz medeniyet ortalamasını ifade ediyoruz. Nasıl bir Türkiye hayal ettiğimizin ifadesini ortaya koyuyoruz. O yüzden geceleri uyumuyor ve çok çalışıyoruz. Biz bunu yapmaya devam ettiğimiz sürece onlar da bizden öğrenmeye devam edecek. Muratpaşa’mızda hiçbir insanımız bizim ötekimiz değil. Bütün insanlarımızın oyuna talibiz” diye konuştu.


Karataş, ‘Ben Yok, BİZ VARIZ! ’ Siyaset Karataş, ‘Ben Yok, BİZ VARIZ! ’

“Ben yok, BİZ VARIZ! ” diyen AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, herkesin yüzünün güldüğü, mutlu olduğu bir AKSU hedefinin olduğunu belirterek, “Halkımızın yüzü gülecek, çünkü dertlerine derman olan bir yönetim anlayışı sunacağız” dedi


AEDAŞ; enerji hattı, trafo ve sokak armatürleri ile kışa hazır Ekonomi/Turizm AEDAŞ; enerji hattı, trafo ve sokak armatürleri ile kışa hazır

Yaz aylarında elektrik tüketimindeki rekor talebi başarı ile karşılayan AEDAŞ, kış aylarında da kesintisiz enerji için gerekli önlemleri aldı. 4 bin 855 kilometrelik enerji dağıtım hattı, 1.845 trafo ve 49.346 armatürün kontrol ve bakımı yapıldı


Antalya Müzesi İçin Seferberlik Ekonomi/Turizm Antalya Müzesi İçin Seferberlik

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD) öncülüğünde bir araya gelen Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’lar, kent merkezinde bulunan Antalya Arkeoloji Müzesi’nin, bulunduğu alanda çağdaş bir mimari yorumla yeniden yapımı için “Yeni Müzemizi Eski Yerinde İstiyoruz” kampanyası başlatıyorlar.


Türkiye dünyayı en az kirleten ülkeler arasında
 Ekonomi/Turizm Türkiye dünyayı en az kirleten ülkeler arasında


Medya Takip Merkezi (MTM), doğaya verdiği tahribat nedeniyle son zamanlarda öne çıkan sera gazı emisyonu sorununu mercek altına aldı. Küresel iklim değişikliğinin başlıca nedenlerinden gösterilen sera gazına, Türk medyası da ilgisiz kalmadı. İşte, araştırmanın detayları…


KİLO VEREMİYORSANIZ NEDENİ HORMONLAR OLABİLİR Sağlık/Kadın KİLO VEREMİYORSANIZ NEDENİ HORMONLAR OLABİLİR

İştah ve metabolizma üzerine etkileri nedeni ile bazı hormon hastalıklarında şişmanlama, vücutta yağ dağılımının değişmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Liv Hospital Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serpil Salman kilo vermeyi zorlaştıran hormonal sorunları anlattı.


TOPLUMDA SIFIR ATIK KÜLTÜRÜNÜ YERLEŞTİRMELİYİZ Ekonomi/Turizm TOPLUMDA SIFIR ATIK KÜLTÜRÜNÜ YERLEŞTİRMELİYİZ

Sevim Karaloğlu ile Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanı Sedide Akbulut, Emine Erdoğan Hanımefendinin başlattığı Sıfır Atık Projesi “ Çevre Ahlakı” Konferansına katıldı.


MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞİNDE ‘YERLİ MALI’ ETKİNLİĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞİNDE ‘YERLİ MALI’ ETKİNLİĞİ

Manavgat Belediyesi’ne ait Çolaklı Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde düzenlenen ‘Yerli Malı Haftası Etkinliğine katılan çocuklar, hem tutum ve yatırımın önemini öğrendi, hem de gönüllerince eğlendi.


OSB’den ANKUTSAN’a 2 ödül Ekonomi/Turizm OSB’den ANKUTSAN’a 2 ödül

2017’de “En yüksek satış hasılatı” ve “Türkiye’nin 2’nci En Büyük 500 firması” arasında sağladığı 5’ncilik başarısı


Ekoloji söyleşileri devam ediyor Güncel Ekoloji söyleşileri devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyan Merkezlerinde her ay gerçekleşen ‘Ekoloji’ söyleşilerinin Aralık konuğu Prof. Dr. Tuncay Neyişçi oldu.


Muratpaşa Belediyesi’nden Eski Lara Caddesi ve Falezlere özel proje Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden Eski Lara Caddesi ve Falezlere özel proje

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yaklaşık 4 kilometre boyunca uzanan eski Lara Caddesi ve cadde üzerinde 100 bin metrekare genişliğe ulaşan Falez-1, Falez-3 ve Falez-4 parklarında yepyeni bir düzenleme yapacaklarını söyledi. Başkan Uysal, “Daha önce hizmete açtığımız Erdal İnönü ve Ziya Gökalp Kent Parklarıyla birlikte bölge Antalya’nın en nitelikli yeşil kuşağı olacak” dedi.


ANTALYA OSB’NİN YILDIZLARI Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’NİN YILDIZLARI

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Antalya OSB 2017 Yılı En Başarılı Firmalar Ödül Töreni, Antalya protokolü ile iş dünyasının buluşma noktası oldu. Yoğun bir katılımla gerçekleşen törende Antalya OSB firmalarına 13 dalda toplam 47 ödül verildi.


TOROS KADINLARI YENİ DÖNEME HAZIRLANIYOR Manavgat TOROS KADINLARI YENİ DÖNEME HAZIRLANIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in en önemli kadın odaklı projelerinden biri olan ve bu yıl iki ödüle birden layık görülen ‘Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar için Atatürk Kültür Merkezi’nde eğitim semineri düzenlendi.


YÖRSİAD’IN YENİ BAŞKANI AYKUT EGE OLDU Güncel YÖRSİAD’IN YENİ BAŞKANI AYKUT EGE OLDU

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları derneği ) Olağan Genel Kurul Toplantısı Akra Barut Otel’de gerçekleştirildi. 8 Yıldan bu yana YÖRSİAD Başkanlığı yapan Semih Beken, başkanlığı Aykut Ege’ye devretti.


CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız Son Noktayı Koydu Siyaset CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız Son Noktayı Koydu

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız geçtiğimiz Salı günü açıklanan CHP ‘nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek başta olmak üzere Muratpaşa belediye başkan adayı Ümit Uysal, Antalya İbradı belediye başkan adayı Serkan Küçükkuru, Antalya Konyaaltı belediye başkan adayı Semih Esen, Antalya Döşemealtı belediye başkan adayı Turgay Genç ve Antalya Aksu belediye başkan adayı İsa Yıldırım tüm adayları kutladı, başarı dileğinde bulundu.


Abdullah Sönmez resmi başvurusunu yaptı Siyaset Abdullah Sönmez resmi başvurusunu yaptı

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın’a evraklarını teslim eden Abdullah Sönmez Alanya Belediye Başkanı Adaylığı için resmi müracatta bulundu.


Yılmaz’a CHP’den destek Siyaset Yılmaz’a CHP’den destek

CHP il Başkanlığı Gazipaşa Belediye Başkan adayı Mehmet Ali Yılmaz’ın adaylık açıklamasına katıldı.


Yerinde durmayan performans Kültür/Sanat Yerinde durmayan performans

Muratpaşa Belediyesi’nin Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde devam eden “Muratpaşa’da Sanat Var” konserlerinde 3’üncü hafta AyşeDeniz Gökçin’in nefes kesen piyano performansıyla başladı.


Başkan Böcek’ten ilk ziyaretler Siyaset Başkan Böcek’ten ilk ziyaretler

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP)Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterildikten sonra ilk ziyaretini anne ve babasının kabristanlığına yaptı. Başkan Böcek, daha sonra CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın ile bir araya geldi.


Başkan Uysal, “İddialıyız” Güncel Başkan Uysal, “İddialıyız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Daha İyi Yargı Derneği’nce düzenlenen toplantıda, “Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’ni hizmete açtık. İddialıyız, güzel şeyler yapacağız” dedi.


Serikli pazarcılar, Başkan Uysal’ın konuğu Serik Serikli pazarcılar, Başkan Uysal’ın konuğu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Serik Semt Pazarcıları ve Tuhafiyecileri Esnaf Odası Başkanı Mevlüt Akıllı ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti


KADINA ŞİDDETE ‘ZUMBA’  İLE HAYIR DEDİLER Manavgat KADINA ŞİDDETE ‘ZUMBA’ İLE HAYIR DEDİLER

Manavgat Belediyesi Sarılar Kadın Spor Merkezi tarafından, Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Kadına Şiddete Bir Gün Değil, Her Gün Hayır’ sloganıyla zumba gösterisi yapıldı. Başkan Sözen’in gösteriye katıldığı bölüm, vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı.


Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu Antalya'nın yeni markası oldu Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu Antalya'nın yeni markası oldu

Döşemealtı Belediyesi tarafından bölgede tiyatro adına önemli bir boşluğu doldurması amacıyla yaklaşık 3 yıl önce kurulan Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu (DHT), bu yıl 57 kez sahne yapıp, 20 bin kişiye ulaştı. Ramazan ayında tiyatroyu halkın ayağına götüren DHT, bir çok vatandaşa ilk kez tiyatro izleme fırsatı sundu.


Konyaaltı kreş öğrencilerinden LÖSEV’e destek Güncel Konyaaltı kreş öğrencilerinden LÖSEV’e destek

Konyaaltı Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi öğrencilerinin, Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kurdukları meyve, sebze standını ziyaret etti.


Muratpaşa’da Yeşilçam şarkıları Kültür/Sanat Muratpaşa’da Yeşilçam şarkıları

Muratpaşa Belediyesi’nin Değirmenönü Kültür Merkezi’nde devam eden Türk Sanat Müziği kurslarına katılan kursiyerler ilk konserlerini Belediye Kültür Salonu’nda verdi. Yeşilçam’ın unutulmayan şarkılarının seslendirildiği konsere Muratpaşa sakinlerinin ilgisi yoğundu.


Antalya TÜRK-İŞ’ten Genel Başkana destek Güncel Antalya TÜRK-İŞ’ten Genel Başkana destek
TÜRK-İŞ Antalya İl Temsilcisi Cemil Ünal, bir açıklama yaparak, “TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ın asgari ücretle ile ilgili yaptığı açıklamaya katılıyor ve Genel Başkanımıza yapılan karalama kampanyasını kınıyoruz” dedi. “ANTALYA ÇOK KÜLTÜRLÜ BİR ŞEHRE DÖNÜŞÜYOR” Güncel “ANTALYA ÇOK KÜLTÜRLÜ BİR ŞEHRE DÖNÜŞÜYOR”

Vali Münir Karaloğlu 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü münasebetiyle Antalya’da yaşayan göçmenleri makamında kabul etti.


Döşemealtı Belediyesi'nin GES projesi örnek oldu Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi'nin GES projesi örnek oldu

Antalya'da ilk kez kapalı pazaryerinin üzerine kurduğu güneş panelleriyle yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelen Döşemealtı Belediyesi, çatı üzeri güneş enerji sistemiyle bu yıl Aralık ayı hariç toplam 1178 mwh elektrik üretti. Üretilen enerji belediye hizmet binaları, pazaryerleri, parklar ve park sondajlarında kullanırken, Döşemealtı Belediyesi yüzde 40'a varan oranlarda tasarruf sağlıyor.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kentte yaşayan engelli vatandaşların yaşamlarını güzelleştirip kolaylaştırmak amacıyla Engelsiz Yaşam Merkezi’ni hayata geçiriyor. Hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam eden merkez çok yakında açılacak.


Subaşı: “Enflasyon hal komisyoncularıyla mücadele ederek çözülmez” Siyaset Subaşı: “Enflasyon hal komisyoncularıyla mücadele ederek çözülmez”

Ekim 2018 tarihinde Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programını açıklayan Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak, enflasyonla mücadele kapsamında Hal Yasasında değişikliğe gidileceğini ifade etmişti.


CW Enerji, 8 yılda 585 megavat GES’e imza attı Ekonomi/Turizm CW Enerji, 8 yılda 585 megavat GES’e imza attı

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, 2018 yılını 585 MW kurulu güç ile kapattı.


Muratpaşa’da yeni yıl heyecanı başlıyor Güncel Muratpaşa’da yeni yıl heyecanı başlıyor

Muratpaşa Belediyesi, 2019’u Kent Meydanı’nda kuracağı Yeni Yıl Çarşısı’yla karşılıyor. Hediyelik eşya satıcılarından meyve ve sebzecilere kuruyemişçilere ve şarküteriye 50 Antalya esnafının yer alacağı Yeni Yıl Çarşısı, 22 Aralık Cumartesi açılacak ve yılbaşı gecesine dek saat 11.00’den 23.00’e açık kalacak.


Başkan Uysal’dan, 100. Yıl yorumu: ‘Kente bazen bir dava ile de hizmet edebilirsiniz’ Güncel Başkan Uysal’dan, 100. Yıl yorumu: ‘Kente bazen bir dava ile de hizmet edebilirsiniz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘ticaret ve turizm’ alanı olarak planlanan ancak Muratpaşa Belediyesi’nin açtığı davayla uygulamanın iptal edildiği 100. Yıl spor tesisleri alanının kamuya dönmesini memnuniyetle karşıladığını belirterek “Projelerle, uygulamalarla olduğu gibi bazen açtığınız bir dava ile de kente hizmet edebilirsiniz” dedi


Kosovalı heyet sağlık turizmi için Isparta’da Ekonomi/Turizm Kosovalı heyet sağlık turizmi için Isparta’da

Sağlık turizmini geliştirmek, yaygınlaştırıp ve tanıtmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Kosova’dan doktor ve sağlık çalışanlarından oluşan 22 kişilik heyeti Isparta’ya getirdi.


Aşık Veyselce bir yorum Kültür/Sanat Aşık Veyselce bir yorum

Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde Türkiye’nin özgün kültür mirası, büyük halk ozanı Aşık Veysel’in hayatı ve felsefesi, birbirinden farklı müzik türlerini Aşık Veyselce yeniden yorumlayan “Aşık Veysel Uzun İnce Bir Yol” çalışmasıyla anlatıldı.


Koltuk değil ‘HİZMET’ Sevdalısıyım Aksu Koltuk değil ‘HİZMET’ Sevdalısıyım

AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, “Hiçbir zaman makam ve mevki peşinde koşmadım. Bu bedende bu can olduğu sürece Aksu’muza hizmet edeceğim. Ben, koltuk değil, ‘HİZMET’ Sevdalısıyım” dedi


CHP’Lİ ÖZER, TARIM BAKANINI ANTALYA’YA DAVET ETTİ Siyaset CHP’Lİ ÖZER, TARIM BAKANINI ANTALYA’YA DAVET ETTİ

CHP’li Aydın Özer, bütçe görüşmelerinde Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’yi Antalya’ya davet etti ve çiftçinin durumuna ilişkin bir saha gezisi yapmayı teklif etti. Özer; “Kendi gözlerinizle görün, kulaklarınızla duyun, çiftçinin fıtratında çok çok çalışıp az az kazanmak olmadığını, buna sizin yönetiminizin sebep olduğunu anlayacaksınız” dedi.


Muratpaşa Belediyesi: Bir eğitim neferi Eğitim Muratpaşa Belediyesi: Bir eğitim neferi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı’nın (ANTÇEV) dayanışma yemeğinde Türkiye’nin eğitim sistemi dolayısıyla eğitilmiş insan kaynağını yüzde 30’la sınırlandırılmış durumda olduğunu belirterek, “Muratpaşa Belediyesi olarak, tam da bu nedenle kreşler, destek eğitim kursları ve gençlik merkezlerini hizmete açtık. Muratpaşa’daki en büyük eğitim kurumu biziz” dedi.


HBVAKV’dan eğitim toplantısı Güncel HBVAKV’dan eğitim toplantısı

Hacı Bektaşi Anadolu Kültür Vakfı’nın 40 şubesinin yöneticileri, Antalya’da düzenlenen eğitim kampında bir araya geldi. Toplantının açılışında konuşan Vakıf Genel Başkanı Ercan Geçmez, “Hz Ali, Hz Hüseyin, Pir Sultan, Hacı Bektaşi ve daha nice ulularımızın bize gösterdiği yol mazluma sahip çıkmaktır. Bunun gereklerini yerine getirmekle mükellef olduğumuzu bilmemiz gerekir” dedi.


Ağız ve boğazdaki yaralar kanser belirtisi olabilir! Sağlık/Kadın Ağız ve boğazdaki yaralar kanser belirtisi olabilir!

Kulak Burun, Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr. Alper Tunga Derin, ağız ve boğaz kanserine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Ağız ve boğaz kanserlerinin, diğer kanser türlerine göre daha az sıklıkta görüldüğünü söyleyen Prof.Dr. Derin, bu hastalığın tedavi edilmediği takdirde ölümcül olabileceğine dikkat çekti.


Başkan Böcek, asgari ücreti açıkladı: Net 2200 TL
 Ekonomi/Turizm Başkan Böcek, asgari ücreti açıkladı: Net 2200 TL


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, asgari ücretin biraz üzerinde maaş alan 350 işçinin aylığını net 2 bin 200 liraya çıkardıklarını söyledi.


Belediye Personeline Amatör Denizci Eğitimi Döşemealtı Belediye Personeline Amatör Denizci Eğitimi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Antalya Liman Başkanlığı'nca yürütülen "Amatör Denizci Programı" kapsamında Döşemealtı Belediye personeline eğitim verildi. Temel denizcilik eğitimi sonunda düzenlenen sınavda başarılı olanlara 'Amatör Denizci Belgesi' verilecek. Kursiyerler verilen belgeyle 24 metreye kadar özel tekneleri kullanabilecek.


Döşemealtı'nda Döşemealtı Döşemealtı'nda "yol" hamlesi

701 kilometrekarelik yüzölçümüyle Antalya'nın en büyük merkez ilçesi konumundaki Döşemealtı'nda tam anlamıyla yol seferberliği sürüyor. Son 4.5 yılda 600 Km’nin üzerinde yeni yol açan Döşemealtı Belediyesi, Çıplaklı Mahallesi'nde imar planlamalarında olmasına karşın bugüne kadar açılamayan yolları vatandaşların hizmetine açmak için aralıksız çalışıyor.


ANTALYA DOB’DAN “FINDIKKIRAN” İLE YENİ YIL HEDİYESİ Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN “FINDIKKIRAN” İLE YENİ YIL HEDİYESİ

Yeni yıl kutlamaları ile özdeşleşmiş ve Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde kapalı gişe sahnelenen “Fındıkkıran” balesi 13 Aralık Perşembe saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi’nde Antalyalı sanatseverlerle buluşacak.


BIX KURUMSAL SEZON SONU ETKİNLİĞİNİ  HUYSUZ'LA GERÇEKLEŞTİRDİ Güncel BIX KURUMSAL SEZON SONU ETKİNLİĞİNİ HUYSUZ'LA GERÇEKLEŞTİRDİ

BIX Kurumsal sezon sonu etkinliğini Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun Huysuz oyunuyla gerçekleştirdi.


Altınkum’da Antalya’ya örnek kaldırım.. 
 Güncel Altınkum’da Antalya’ya örnek kaldırım.. 


Konyaaltı Belediyesi, Antalya’da ilk kez uygulanan “Wash Beton Yüzey”li parke taşı ile kaldırım yapımına başladı.


CHP’Lİ BUDAK: “KONKORDATODA ALACAKLILAR MAĞDUR EDİLMESİN” Siyaset CHP’Lİ BUDAK: “KONKORDATODA ALACAKLILAR MAĞDUR EDİLMESİN”

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, konkordato ilan eden şirket sayısının her geçen gün arttığına dikkat çekti.


CHP MANAVGAT’TA YEREL SEÇİMLERE GÜÇLÜ GİRİYOR Manavgat CHP MANAVGAT’TA YEREL SEÇİMLERE GÜÇLÜ GİRİYOR

CHP Manavgat’ta 31 Mart 2019 yerel seçimlerine gümbür gümbür giriyor. Parti yönetimi ve Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 kişilik “Yerel Seçim 2019 Seçim Komitesini” basına ve kamuoyuna tanıttı.


ABÜ TURİZM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ BİR ADIM ÖNDE Eğitim ABÜ TURİZM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ BİR ADIM ÖNDE

Antalya Bilim Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Aşçılık Meslek Yüksekokulu öğrencileri henüz mezun olmadan sektör tecrübesini yaşama şansı buluyor. ABÜ Turizm Fakültesi akademisyenleri konaklama sektörünün önde gelen isimleriyle öğrencileri kampüste buluşturdu.


TURİZMİN ENLERİNİN SEÇİLDİĞİ GECEYE MEDICAL PARK ANTALYA’DAN TAM DESTEK Güncel TURİZMİN ENLERİNİN SEÇİLDİĞİ GECEYE MEDICAL PARK ANTALYA’DAN TAM DESTEK

Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Muhteşem ödül gecesinde “Türk turizminin enleri” seçildi. Gecede Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü de ödül aldı.


Başkan Uysal Yörük – Türkmen dernekleriyle Güncel Başkan Uysal Yörük – Türkmen dernekleriyle

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 4’üncüsü toplanacak Yörük ve Türkmen Çalıştayı öncesinde biraraya geldiği Yörük – Türkmen derneklerine, “Çalıştayımız, Yörük kültürünün sahip olduğu değerlerin Türkiye’nin geleceğine ışık tutacağına olan inancın ürünüdür. Türkiye’nin bugün, dürüstlüğe, yiğitliğe, mertliğe ihtiyacı yok mu? Türkiye’nin geleceğini kurarken bu değerler vazgeçilmezdir” diye seslendi.


EN ÇOK BİZ UNUTUYORUZ Sağlık/Kadın EN ÇOK BİZ UNUTUYORUZ

1990 ile 2016 yılları arasında yapılan araştırmaya göre Türkiye’de her 100 bin kişiden bin 192’sinin bunama hastalığına muzdarip olduğu anlaşıldı.


Kumluca Meslek Yüksekokulu Engelli Kardeşlerini Misafir Etti Kumluca Kumluca Meslek Yüksekokulu Engelli Kardeşlerini Misafir Etti

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi programı öğrencileri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde Kumluca Kasapçayırı Ortaokulunda eğitim gören engelli öğrencileri için farkındalık etkinliği düzenledi.


GEÇMEYEN ÖKSÜRÜK ÇOCUKLARDA HASTALIK BELİRTİSİ Sağlık/Kadın GEÇMEYEN ÖKSÜRÜK ÇOCUKLARDA HASTALIK BELİRTİSİ

Havaların soğuması ile birlikte çocuklarda, soğuk algınlığı, nezle ve grip hastalıklar sıkça görülüyor. Bu hastalıklara eşlik eden öksürükler ise uygulanan tedaviler ile kısa sürede kaybolur. Ancak bir ayı geçen inatçı öksürükler anne ve baba tarafından iyice araştırılmalı.


TURİZMDE YAŞANAN İSTİHDAM SORUNU MECLİS GÜNDEMİNDE… Siyaset TURİZMDE YAŞANAN İSTİHDAM SORUNU MECLİS GÜNDEMİNDE…

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, kış aylarının gelmesiyle birlikte turizm sektöründe çalışanların yüzde 98’inin işsiz kaldığını söyledi. Sezonun 5-6 ay ile sınırlı kalması nedeniyle sektörde görev yapan personelin kış gelince işten çıkarıldığını belirten Budak, “Sezon sona erdiği için turizm çalışanlarının yüzde 98’i şu anda işsiz. Sezonluk çalıştıkları için kış aylarında iş bulamıyorlar. Büyük bir kısmı işsizlik maaşından da yararlanamıyor. Kiralarını bile ödeyemez haldeler” dedi.


GRİP SALGINI KAPIDA Sağlık/Kadın GRİP SALGINI KAPIDA

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Berna Devrim Yağbasan havaların soğuması ile birlikte grip salgınlarının kapıda olduğunu belirterek şu uyarılarda bulundu: “Kullandığınız mendili yanınızda taşımayın çöpe atın, gripseniz evinizde dinlenin.”


ERKEKLERİN KORKULU RÜYASI: JİNEKOMASTİ! Sağlık/Kadın ERKEKLERİN KORKULU RÜYASI: JİNEKOMASTİ!

Meme büyümesi yani jinekomasti özellikle son yıllarda erkeklerin korkulu rüyası haline geldi. Ergenlik çağından itibaren kendini göstermeye başlayan jinekomasti, psikolojik ve cinsel sorunları da beraberinde getiriyor. Uzmanlara göre bu sorunun temel kaynağı beslenme yanlışları ve hormonal değişiklikler. Peki, çözümü ne? Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Prof. Dr. Dilek Şenen, jinekomasti konusunda erkeklere önemli bilgiler verdi.


GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ Güncel GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ

Nisan-Mayıs aylarını kapsayan dönemde 26 ilden 15 yaş ve üzeri 2 bin 600 kişi ile hazırlanan rapora göre, Türkiye’nin günde ortalama 3 saat 34 dakika televizyon izlediği görüldü.


Rektör Ünal Engelli Öğrencilerle Bir Araya Geldi Eğitim Rektör Ünal Engelli Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Üniversitede okuyan engelli öğrenciler ile bir araya geldi. Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Ögke, Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Emel Sardohan Yıldırım ile engelli üniversite öğrencileri katıldı.


Olta balıkçıları Antalya’da buluşuyor Güncel Olta balıkçıları Antalya’da buluşuyor

Muratpaşa Belediyesi ve Muratpaşa Amatör Sportif Olta Balıkçıları Derneği tarafından düzenlenen 4’üncü Uluslararası Golden League Surf Casting Turnuvası’nda 5 ülkeden 100 sporcu Lara sahilinden Akdeniz’e olta sallayacak.


Aşçı Adaylarından Antalyaspor'a Ziyaret Spor Aşçı Adaylarından Antalyaspor'a Ziyaret

Akdeniz Üniveritesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu öğrencileri Antalyaspor tesislerini ziyaret etti.


VALİ KARALOĞLU'DAN 29 EKİM KUTLAMA MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 29 EKİM KUTLAMA MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.


Cumhuriyet Coşkusu Güncel Cumhuriyet Coşkusu

Antalya, Cumhuriyetimizin 95’inci yıl coşkusunu, Muratpaşa Belediyesi ve Cumhuriyet İçin Antalya El Ele Platformu’nun birlikte düzenleyeceği kutlama programıyla yaşayacak.


Türkan Şoray’ı ağlatan açılış Güncel Türkan Şoray’ı ağlatan açılış

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nce yapımı gerçekleştirilen ve kendi adını taşıyan kültür merkezinin açılışına katılan Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, gözyaşlarına hakim olamadığı törende “Sevgili sanatsever, Antalyalılar, sevgili Sayın Belediye Başkanım Ümit Uysal, hayatımın gerçekten en mutlu anını yaşıyorum” dedi.


Kepez’e 3 semt konağı Güncel Kepez’e 3 semt konağı

Kepez Belediyesi’nin hizmete açtığı Osman Gazi, Orhan Gazi ve Amir Ateş Semt Konakları, kültür, sanat ve eğitim alanında ilçe sakinlerine önemli hizmetler veriyor.


İYİ PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU Siyaset İYİ PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU

Nizamettin Sağır’ın istifasıyla boşalan Antalya il başkanlığa atanan Ahmet Aydın’ın oluşturduğu yeni il yönetim kurulu genel merkez tarafından onaylandı.


KIŞIN KALBİNİZ ÜŞÜMESİN Sağlık/Kadın KIŞIN KALBİNİZ ÜŞÜMESİN

Soğuk havalarda hastalanmamak için gerekli önlemleri almak şart! Liv Hospital Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Alp Burak Çatakoğlu, özellikle kış aylarında kalp-damar hastalıkları, kalbe bağlı ölümler ve kalp krizi oranlarının arttığına dikkat çekiyor.


TÜKETİCİ TASARRUFU SEÇTİ İNDİRİM MARKETLERİ % 36 BÜYÜDÜ Ekonomi/Turizm TÜKETİCİ TASARRUFU SEÇTİ İNDİRİM MARKETLERİ % 36 BÜYÜDÜ

Perakende sektörü, Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin (PLAT) bu yıl 4.’sünü düzenlediği Private Label Zirvesi’nde buluştu.


EBRU DEMİRHAN’DAN YENİ KİTAP;
“ÇOCUĞUMLA BERABER İYİLEŞİYORUM” Kültür/Sanat EBRU DEMİRHAN’DAN YENİ KİTAP;
“ÇOCUĞUMLA BERABER İYİLEŞİYORUM”

Ebru Demirhan dördüncü kitabında Hem Anne Babalara Hem De Çocukluk Yaralarını İyileştirmek İsteyenlere Yol Gösteriyor…


AKSU’NUN GURURLARI Aksu AKSU’NUN GURURLARI

Yağlı pehlivan güreşlerinde marka olma yolunda yıllardır önemli başarılara imza atan Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Madalyalara doymayan sporcular 7 Ekim’de yapılacak olan Aksu güreşlerinde ise madalya sayılarını arttırmayı hedefliyor.


Kendi evinde Polatlı’yla karşılaşacak Spor Kendi evinde Polatlı’yla karşılaşacak

Muratpaşa Belediyespor, Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nin 3’üncü hafta maçında kendi evinde Polatlı Belediyespor’u ağırlayacak. Karşılaşma, Pazar günü, saat 15.00’de Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak.


Kaleiçi Festivali Evgeny Grinko konseriyle açılıyor Kültür/Sanat Kaleiçi Festivali Evgeny Grinko konseriyle açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin 11 – 14 Ekim tarihlerinde Rusya’nın onur konuğu ülke olarak katılacağı Kaleiçi Oldtown Festivali’nin açılışında, Youtube’da yayınladığı video kliplerine binlerce Türkçe yorum yapılan Rus piyanist Evgeny Grinko sahne alacak.


Başkan Uysal Rusya’da Güncel Başkan Uysal Rusya’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 11 Ekim’de başlayacak 3. Kaleiçi Oldtown Festivali’nin daveti ve kardeş şehir görüşmeleri için Rusya’nın Krasnogorsk kentine gitti. Başkan Uysal, Krasnogorsk’da Fransa, Almanya, Litvanya, Bulgaristan, Letonya ve Beyaz Rusya’dan davetli kentlerle çalışma toplantısına katılacak.


SÖZEN; “YOL MEDENİYETTİR” DEDİ YOLA ÇIKTI Manavgat SÖZEN; “YOL MEDENİYETTİR” DEDİ YOLA ÇIKTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kentte başlattığı asfalt atağı hız kesmeden devam ediyor. Başkan Sözen’in talimatıyla son 1 ay içerisinde pek çok mahallenin asfalt ihtiyacını kısmen de olsa giderilince vatandaş bir rahat nefes aldı.


DÜNYA’DA EN ÇOK ANTİK KENTİ OLAN ŞEHİR ANTALYA Ekonomi/Turizm DÜNYA’DA EN ÇOK ANTİK KENTİ OLAN ŞEHİR ANTALYA

Vali Münir Karaloğlu Antalya’da, zeytinyağının merkezi olarak tanımlanan ve 2 bin 200 yıllık tarihe sahip Antik Kent Lyrboton Kome’nin açılışını gerçekleştirip beraberindeki heyet ile antik kenti gezdi.


Başkan Uysal’dan Muharrem iftarı Güncel Başkan Uysal’dan Muharrem iftarı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Cemevi’nde düzenlenen Muharrem iftarında yaşama geçirdikleri belediyeciliğinin temel amacın insanları her koşulda birleştirmek olduğunu belirterek, “İyi bir gelecek kurmak istiyoruz. Barış, sevgi ve kardeşlik dolu bir gelecek kurmak” dedi.


Akdeniz Üniversitesi Avrupa’nın En Büyük Uluslararası Eğitim Fuarında Eğitim Akdeniz Üniversitesi Avrupa’nın En Büyük Uluslararası Eğitim Fuarında

Akdeniz Üniversitesi, Avrupa’da ve dünyada yükseköğretimin uluslararasılaşmasına katkı sağlamayı hedefleyen Avrupa Uluslararası Eğitim Derneği (EAIE-European Association for International Education) tarafından İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük uluslararası eğitim fuarı olan Avrupa Yükseköğretim Konferans ve Fuarı’na katıldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71132 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...