Perşembe, 21 Mart 2019
Çatısız Atölyeden Dünya İhracatına... Ekonomi/Turizm Çatısız Atölyeden Dünya İhracatına...

Bugün 600 milyon liralık yatırımı bulunan Ercan ailesinin büyük başarı öyküsü müthiş detaylar ile dolu. Ailenin 1985 yılında Muğla’nın Ula ilçesinde 140 m2‘lik, çatısı bile olmayan atölyede başlayan serüveni, bugün tüm dünyaya doğal taş ihracatı yapan sektör devi bir marka olarak devam ediyor.


Sarılmanın Azı da, Çoğu Da Zarar.. Sağlık/Kadın Sarılmanın Azı da, Çoğu Da Zarar..

Sarılmak, kimine göre terapi, kimine göre kötü hissedilen anda moral veren bir ihtiyaç. Oysa sarılmanın onlarca farklı şekli var. Psikoloji Bilim Doktoru Dr. Zafer Akıncı, ilişkilerde sarılmaya dair çok ilginç bilgileri dünyada yapılmış araştırmalarla ortaya koyuyor.


Markalı Oyuncak Pazarı Büyük Potansiyel Taşıyor Ekonomi/Turizm Markalı Oyuncak Pazarı Büyük Potansiyel Taşıyor

Oyuncak sektörünün öncü markası Giochi Preziosi tüm zorluklarına rağmen 2017 yılının ikinci yarısında yılın ilk yarısına göre %50 büyümeye hazırlanırken, 2018 yılında da büyüme stratejisine odaklanacak.


3 Yıl İçerisinde Lüks Konut Sektöründeki Talep Konut Arzından Daha Fazla Olacak Ekonomi/Turizm 3 Yıl İçerisinde Lüks Konut Sektöründeki Talep Konut Arzından Daha Fazla Olacak

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen “Ev Üreticileri Fuarı 2017”de, önümüzdeki 3 yıl içerisinde lüks konut sektöründeki talebin konut arzından daha fazla bir artış göstereceği, yüksek gelir sahibi bireylerin %25’inin lüks konut satın alacağı ve %17’lik bir kesimin de lüks konutlarını satacağı öngörülüyor.


SONBAHAR RENKLERİNE UYGUN BESİNLERLE SAĞLIK KAZANIN Sağlık/Kadın SONBAHAR RENKLERİNE UYGUN BESİNLERLE SAĞLIK KAZANIN

Koyu sarı, kırmızı, yeşil ve turuncu gibi sonbahar renklerinden oluşan besinleri sofranızdan eksik etmeyin…


ÇATIDER'den, 1 Haziran 2018’de yürürlüğe girecek su yalıtımı yönetmeliğine destek Ekonomi/Turizm ÇATIDER'den, 1 Haziran 2018’de yürürlüğe girecek su yalıtımı yönetmeliğine destek

Resmi Gazete’de 29 Ekim’de yayımlanan ve yeni binalarda su yalıtımını zorunlu hale getiren yönetmelik, 1 Haziran 2018 tarihinde yürürlüğe girecek.


Deniz Karataş: Ekonomi/Turizm Deniz Karataş: "Ankara ve bürokrasi, Türkiye’ye ayak uydurmalı"

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkanı Vekili Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)Meclis Üyesi Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, müteahhitlerin Türkiye nezdinde Antalya’yı imar eden , inşa eden, yol, köprü, baraj , okul, hastane, havaalanı, demiryolu, liman, altyapı, üst yapı üreten, gökyüzüne yükselen haşmetli, devasa yapıları; küçük küçük kum tanelerini bir araya getiren, taş yapının altına elini (hatta gövdesini), emeğini ve öz sermayesini koyan müteşebbisler olduğunu söyledi


GÖZ SAĞLIĞI OKUL BAŞARISINI ETKİLİYOR Sağlık/Kadın GÖZ SAĞLIĞI OKUL BAŞARISINI ETKİLİYOR

Çocuğunuzun göz sağlığı ilgili ihmaller ileride hiç de istenmeyen sonuçlara neden olabilir.


POYD, Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Online Eğitim projesinde hedefe ilerliyor Ekonomi/Turizm POYD, Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Online Eğitim projesinde hedefe ilerliyor

Unilever Food Solutions ve Gıda Güvenliği Derneği iş birliğiyle hayata geçen ve sektörün önde gelen kurumlarının da destek verdiği, Türkiye’nin ilk ve tek en kapsamlı online eğitim programı olan Güvenilir Eller’in hedeflerine ulaşılmasında, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) de önemli katkı sağlıyor.


2018’in dijital trendleri neler olacak Teknoloji/Bilim/İnternet 2018’in dijital trendleri neler olacak

Dijital Dönüşüm Danışmanı ve Me Consultancy kurucusu Murat Erdör, 2018 yılında dijital alanda öne çıkacak trendleri açıkladı.


EMD İzmir’den,  Torbalı Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği’ne destek  Ekonomi/Turizm EMD İzmir’den, Torbalı Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği’ne destek

Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi, Torbalı'da tarımsal sanayinin gelişmesinde etkili ürünlerin başında gelen zeytin ve zeytinyağı için düzenlenen Torbalı Geleneksel Zeytinyağı ve Zeytin Hasadı Şenliği’ne geniş katılımıyla destek verdi.


VODAFONE’DAN “AKILLI ÇOCUK SAATİ” Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’DAN “AKILLI ÇOCUK SAATİ”

Geleceğin dijital bağlantılı yaşamını bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, yeni “Akıllı Çocuk Saati” çözümüyle ebeveynlere çocuklarını günün her saatinde takip etme ve diledikleri zaman onlarla iletişim kurma imkânı veriyor. Alcatel tarafından üretilen “Akıllı Çocuk Saati”, Vodafone’un saat için hazırladığı Dijital Yaşam Tarifesi’ne ek ayda 10TL’ye sunuluyor.


Hem öğrenciler hem de mahalleli kullanacak Spor Hem öğrenciler hem de mahalleli kullanacak

Muratpaşa Belediyesi, okul bahçelerinde hem öğrencilere hem de mahalle sakinlerinin kullanımına açtığı spor salonlarının 5’incisi 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde tamamladı.


 BEL AĞRISI BAŞKA BİR HASTALIK HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın BEL AĞRISI BAŞKA BİR HASTALIK HABERCİSİ OLABİLİR

Bel ağrısı, erişkinlerin yüzde 80’inden fazlasının hayatlarında en azından bir defa yaşadıkları bir şikayet. Bir aydan sonra geçmeyen şikayetleri dikkate almak ve ağrının altında yatan nedeni belirlemek gerekiyor.


MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR’U ELİ BOŞ GÖNDERDİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR’U ELİ BOŞ GÖNDERDİ

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta mücadele eden Manavgat Belediyespor, Manavgat Atatürk Stadyumu’nda konuk ettiği Kepez Belediyespor’u 1-0 mağlup etti


AVRUPALI BAKANLAR ASPENDOS’A HAYRAN KALDI Serik AVRUPALI BAKANLAR ASPENDOS’A HAYRAN KALDI

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile PTT’nin beraber düzenlediği Uluslararası E-ticaret Zirvesi Serik’te başladı.


BUDAK: “HÜKÜMET EXPO KONUSUNDA DUT YEMİŞ BÜLBÜL GİBİ” Siyaset BUDAK: “HÜKÜMET EXPO KONUSUNDA DUT YEMİŞ BÜLBÜL GİBİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın, AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın EXPO alanının çekim merkezi haline gelmesi için “yeni projeler düşünüyoruz” açıklaması ve EXPO alanının gelir-gider durumuyla ilgili soru önergesini Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba yanıtladı.


E-TİCARET SOSYAL MEDYA İLE BÜYÜYOR Teknoloji/Bilim/İnternet E-TİCARET SOSYAL MEDYA İLE BÜYÜYOR

Sosyal medya artık günlük yaşamın en önemli parçalarından biri haline geldi.


ÇOCUKLARDA DİŞ SORUNLARINA İLK YARDIM ÖNERİLERİ Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA DİŞ SORUNLARINA İLK YARDIM ÖNERİLERİ

Göz bebeğimiz olan çocuklarımızın her ihtiyacını karşılamaya çalışsak da, günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde bazen çok önemli konuları dikkatimizden kaçırabiliyoruz.


İNGİLİZ, ALMAN VE İSKANDİNAV PAZARLARINDA BELEK BİRİNCİ TERCİH SEBEBİ OLUYOR! Serik İNGİLİZ, ALMAN VE İSKANDİNAV PAZARLARINDA BELEK BİRİNCİ TERCİH SEBEBİ OLUYOR!

Turizm Yazarı Halil Öncü, Golf turizmindeki gelişmeleri, Belek Kaya Palazzo Golf Müdürü Şehmuz Işık, Innvista Otel Genel Müdürü Ülkay Atmaca ve Bodrum Golf Club Genel Müdürü Can Ertuna’dan aldı.


SAĞLIĞA KİŞİ BAŞINA 1.524 TL HARCANDI Ekonomi/Turizm SAĞLIĞA KİŞİ BAŞINA 1.524 TL HARCANDI

Türkiye’de sağlık sektörüne yapılan harcamalar 2016’da, bir önceki yıla göre yüzde 14,5 artarak 104 milyar 568 milyon liradan 119 milyar 756 milyon liraya ulaştı.


SALONLARA YERLİ FİLM DAMGASI Kültür/Sanat SALONLARA YERLİ FİLM DAMGASI

2017 yılında geride kalan 46 haftada salonlara 58 milyon 680 bin 14 seyirci gelirken, en çok izlenen ilk 10 filmin 6'sının yerli filmlerden oluştuğu belirlendi.


İSTEK’li Yüzücülerin Milli Takım Başarısı Eğitim İSTEK’li Yüzücülerin Milli Takım Başarısı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokul 6. sınıf öğrencilerinden Nil Çınarlı, 7. sınıf öğrencilerinden Cemile Miray Abay, 8. sınıf öğrencilerinden Kayra Şanal, Mert Güveren ve Durukan Şahan, Türk Milli Takımı adına yarıştıkları XIII. Nemo Cup Yüzme Müsabakalarında ülkemizi gururla temsil ettiler.


Kırtasiyeciler TÜKİD ile güçlerini birleştirdi Ekonomi/Turizm Kırtasiyeciler TÜKİD ile güçlerini birleştirdi

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) tarafından düzenlenen 9’uncu Kırtasiye Kurultayı alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirildi. Tüm Türkiye’den 400’e yakın kırtasiyecinin bir araya geldiği kurultayda sektörün bugünü ve yarını değerlendirildi.


Eğitim "Türk annesini eğitimden çekerseniz sistem çöker"

Eğitim yazarı gazeteci Nuran Çakmakçı Terracity’de düzenlenen seminerde Yeni Sınav Sistemleri ile ilgili soruları yanıtladı


Tavuk eti ve yumurta üretiminde rekora doğru… Ekonomi/Turizm Tavuk eti ve yumurta üretiminde rekora doğru…

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, kırmızı et üretimindeki düşüşe karşın kanatlı sektöründe üretimde artışın sürdüğünü bildirerek, “Eylül ayı itibarıyla son bir yılda, tavuk eti üretimi 2 milyon 47 bin tonu, tavuk yumurtası üretimi ise 19 milyar 30 milyon adedi aştı” dedi.


PAŞANIN MELEKLERİ DURDURULAMIYOR Spor PAŞANIN MELEKLERİ DURDURULAMIYOR

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde namağlup liderliğini sürdüren Muratpaşa Belediyespor sahasında ligin güçlü ekiplerinden Ankara Yenimahalle Belediyesporu 36-21 gibi farklı bir skorla mağlup ederek ‘namağlup ünvanını’ korudu.


‘19. Yüzyılda Elmalı’ konuşulacak Elmalı ‘19. Yüzyılda Elmalı’ konuşulacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kent Müze Tarih söyleşileri devam ediyor. Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Hatice Durgun’un konuk olacağı söyleşide ‘19. Yüzyılda Elmalı’ ele alınacak


Balıkçı Barınağı ve Adrasan’a Atık Alım Sistemi Güncel Balıkçı Barınağı ve Adrasan’a Atık Alım Sistemi

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın en büyük sermayesi denizin kirlenmesini önleyecek çevreci bir projeyi daha hayata geçirdi. Yeni Balıkçı Barınağı ve Adrasan’da tekne ve yatların sintine ve atıklarını boşaltabileceği Atık Alım Tesisi ve Mavi Kart Sistemi kuruldu.


Makro Tarım, İki Yeni Ürününü İlk Kez Growtech Antalya Tarım Fuarında Tanıtacak Ekonomi/Turizm Makro Tarım, İki Yeni Ürününü İlk Kez Growtech Antalya Tarım Fuarında Tanıtacak

Makro Tarım, bitkide köklendirmeyi hızlandıran, çiçeklenme ve meyve tutumunu sağlayan, meyvede renk ve irilik gibi görselliğe katkı yapan 2 yeni ürününü ilk kez Growtech Eurasia Antalya Tarım Fuarı’nda tanıtacak.


Muratpaşa Belediyesi’nden Antalya’ya yeni bir hediye daha... Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden Antalya’ya yeni bir hediye daha...

Muratpaşa Belediyesi; yıllarca rant çevrelerin işgalinde olan 35 bin 500 metrekarelik alanı, tüm kent yaşayanların özgürce kullanabildikleri kent parkına dönüştürdü. 1. Derece doğal sit alanı falezlerin üstündeki, 35 bin 500 metrekarelik Ziya Gökalp Kent Parkı, özellikle haftasonları vatandaşların akınına uğruyor


ATAY USLU: AFET ZARARLARI KARŞILANACAK Finike ATAY USLU: AFET ZARARLARI KARŞILANACAK

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike'de hortum afetinden zarar gören mahalleleri sokak sokak gezerek, incelemelerde bulundu.


Kepez çocuklarına gözü gibi bakıyor Güncel Kepez çocuklarına gözü gibi bakıyor

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü ile Milli Eğitim Müdürü Solak arasında imzalanan protokolle, Kepezli tüm öğrenciler göz sağlığı taramasından geçiyor, ihtiyacı olan öğrencilere gözlükleri de ücretsiz temin ediliyor.


VODAFONE, FELİS’TE “YILIN REKLAMVERENİ” OLDU Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, FELİS’TE “YILIN REKLAMVERENİ” OLDU

VODAFONE TÜRKİYE, PAZARLAMA DÜNYASININ PRESTİJİ FELİS’TEN TOPLAM 41 ÖDÜLLE DÖNDÜ


Engellilerin denizaltı etkinliği Güncel Engellilerin denizaltı etkinliği

Türkiye Beyazay Derneği Antalya Şubesi tarafından Yat Limanı'nda düzenlenen etkinlik ile engelli bireyler denizaltına bindi ve denizin altındaki muhteşem manzarayı gördü.


ÇEVRECİ MÜZİKAL Kültür/Sanat ÇEVRECİ MÜZİKAL

Çevreci Komşu Kart gibi ödüllü projelere imza atan Muratpaşa Belediyesi, çocuklarda çevre bilinci oluşması için de özel eğitim programları düzenliyor


Tütüncü’den modern şehirleşme müjdesi Güncel Tütüncü’den modern şehirleşme müjdesi

Modern şehirleşme sürecine giren Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bilgilendirme toplantısı yapan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, bir gecekondu bölgesinin daha müreffeh bir yerleşim yerine dönüşeceğini müjdeledi


ENGELSİZ KAFE’DE HAVACILIK KEYFİ Güncel ENGELSİZ KAFE’DE HAVACILIK KEYFİ

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe; özel çocuklar için özel etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. Engelsiz Kafe’nin özel çocukları; THK Antalya Şubesi Genç Kanatlar Topluluğu’nca düzenlenen etkinlikte havacılık hayallerini gerçekleştirdi.


Kepez'den yeşil atağı Güncel Kepez'den yeşil atağı

Kepez Belediyesi, Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi işbirliği ile “Benim de bir dikili ağacım olsun” diyenlere servi ağacı dikmesi için imkan sağlıyor.


AKUT’tan gerçeği aratmayacak tatbikat Güncel AKUT’tan gerçeği aratmayacak tatbikat

AKUT Arama Kurtarma Derneği, Nisan 2018’de Bulgaristan’da INSARAG (Uluslararası Arama ve Kurtarma Danışma Grubu) Birleşmiş Milletler Yeniden Sınıflandırma sınavına girecek. Eğitimlere ve tatbikatlara aralıksız devam eden AKUT ekipleri, sınav hazırlığı için gerçeği aratmayacak bir tatbikat gerçekleştirdi.


 ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "HER ÇOCUK İNSANLIĞIN GELECEĞİNİ YÜREĞİNDE TAŞIR"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu Çocuk Hakları Günü’nü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


KOAH hastalığının en ciddi riski sigara... Sağlık/Kadın KOAH hastalığının en ciddi riski sigara...

Dünya KOAH Günü nedeniyle açıklama yapan Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, KOAH’ın en ciddi risk faktörünün sigara olduğunu belirterek, KOAH başta olmak üzere sigaranın yol açtığı pek çok hastalığı önlemek ve korunmak için sigaranın bırakılması gerektiğini söyledi.


TİM Başkanı: Ekonomi/Turizm TİM Başkanı: "İhracatımızı çok daha ileri seviyelere taşıyacağız"

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, TÜİK tarafından açıklanan “2016 Yılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetleri Araştırması” sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.


TÜRKONFED 21. GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI ZİRVESİ Ekonomi/Turizm TÜRKONFED 21. GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI ZİRVESİ

EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ’NİN KATILIMIYLA ANKARA’DA DÜZENLENDİ


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN ÜÇÜNCÜ EĞİTİM MERKEZİ MEMUREVLERİ’NE Eğitim MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN ÜÇÜNCÜ EĞİTİM MERKEZİ MEMUREVLERİ’NE

Muratpaşa Belediyesi Zeytinköy ve Ermenek’teki Eğitim ve Bilgi Merkezleri’nin ardından üçüncü eğitim merkezini Memurevleri Mahallesi’ne açıyor


Şirketlerin gücünü çalışanlar belirleyecek Ekonomi/Turizm Şirketlerin gücünü çalışanlar belirleyecek

Great Place to Work tarafından yapılan araştırmalar, yüksek güven kültürüne sahip işletmelerde ekonomik getirinin ve çalışan performansının 3 kat artığını gösteriyor. En iyi işveren şirketlerde çalışanların yüzde 84’ü şirketleriyle gurur duyuyor. Türkiye'nin en iyi işverenleri arasında yer alarak güçlü bir işveren markası oluşturmayı hedefleyen şirket sayısı artıyor.


E-ihracatta ödeme sorunu ortadan kalktı Ekonomi/Turizm E-ihracatta ödeme sorunu ortadan kalktı

Türkiye’de e-ihracat her yıl büyüyor. 2015’te Türkiye’nin 77 şehrinden 100 farklı ülkeye yapılan e-ihracat hacmi, 2016’da 400 milyon doları buldu. E-ihracatın gelişiminde kritik bir nokta olan ödeme sorununu ortadan kaldıran iyzico, alternatif ödeme yöntemleri ile KOBİ’lerin ve kişisel satıcıların e-ihracata katılımını destekliyor. iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu, “Ödeme sorunu bizi ilgilendiren bir sorun, biz de bu sorunu çözdük” dedi.


18. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Ariadna Castellanos’u ağırladı Kültür/Sanat 18. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Ariadna Castellanos’u ağırladı

Bu yıl 18. kez düzenlenen ve ülkemizin en önemli sanat etkinliklerinden biri olan Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 17 Kasım cuma akşamı (dün akşam); Flamenko ve cazın ünlü ismi, piyanist ve besteci Ariadna Castellanos’u ağırladı.


BAŞKAN UYSAL, KOMŞULARI İLE BULUŞTU Güncel BAŞKAN UYSAL, KOMŞULARI İLE BULUŞTU

Muratpaşa Belediyesi; 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla özel etkinlikler düzenledi. Kırcami Komşuevi’nde düzenlenen etkinlikte Dünya Komşular Günü’nü, komşularıyla kutlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; ‘Şehirlerimizi şehir yapan şey binalar mıdır?’ diye sorup, “Dertleri, tasaları paylaşıyorsak ortak hareket edebiliyorsak şehir olabiliriz” dedi


Afetzedelerin fideleri ücretsiz üretilecek Kumluca Afetzedelerin fideleri ücretsiz üretilecek

Yüksel Tohumculuk ve Kumluca'daki Fide Tesislerinin hazırladığı ortak proje ile Mavikent’te ve Finike, Demre ve Kaş Bölgesinde hortum afetinden zarar gören tüm çiftçilerimizin Ocak, Şubat ve Mart Döneminde dikeceği her çeşit fideler ücretsiz temin edilecek


Ali Gülkanat'tan adaylık açıklaması Siyaset Ali Gülkanat'tan adaylık açıklaması

CHP Muratpaşa İlçe Başkan adayı Ali Gülkanat, geçtiğimiz günlerde adaylığını açıkladı.


BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE Güncel BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 25’incisi düzenlenen Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’nı ziyaret etti. Kaleiçi’nin Yapex’e taşındığı Muratpaşa Belediyesi standında konuklarla sohbet eden Başkan Uysal; katılımcı belediyelere de ‘hoşgeldiniz’ ziyaretinde bulundu


Domatexli pişmaniyeler ücretsiz dağıtıldı Kumluca Domatexli pişmaniyeler ücretsiz dağıtıldı

Kumluca’da bu yıl beşincisi düzenlenen Domatexpo Fuarı çerçevesinde Domatexli Pişmaniye yapıldı


VODAFONE’DAN TÜRKİYE’NİN İLK ‘ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ GERÇEKLİK’ OYUNU Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’DAN TÜRKİYE’NİN İLK ‘ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ GERÇEKLİK’ OYUNU

Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, Türkiye’nin “Zenginleştirilmiş Gerçeklik” (Augmented Reality) teknolojisiyle entegre edilmiş, gençlere özel ilk telekom teklifi ile abonelerine her an her yerde hediye internet kazandıracak bir dijital oyun platformu sunuyor.


ABÜ öğrencileri THY Havacılık Akademisi’nde Eğitim ABÜ öğrencileri THY Havacılık Akademisi’nde

Antalya Bilim Üniversitesi Havacılık Topluluğu öğrencileri Türk Hava Yolları Akademi’yi ziyaret etti


Hastanede Dünya Prematüre Günü Etkinliği Güncel Hastanede Dünya Prematüre Günü Etkinliği

Tüm dünyada kutlanan 17 Kasım Dünya Prematüre Günü ülkemizde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Bu kapsamda da SBÜ Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi de prematüre bebekler için farkındalık oluşturabilmek adına çeşitli etkinlikler düzenlendi.


Mobilden alışveriş web’i geçti Teknoloji/Bilim/İnternet Mobilden alışveriş web’i geçti

Mobil ticaretin son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Positive Kurucu Ortağı Eren Dedeoğlu, mobil cihazlardan yapılan alışverişin bilgisayar gibi masaüstü cihazları geride bıraktığını söyledi.


Uluslararası E- Ticaret Zirvesi Antalya’da Gerçekleştirilecek Ekonomi/Turizm Uluslararası E- Ticaret Zirvesi Antalya’da Gerçekleştirilecek

Dünyanın e-ticaret merkezlerinden biri olma yolunda ilerleyen Türkiye, dijitalleşen dünyada da yerini sağlamlaştırmak için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde PTT A.Ş.’nin ev sahipliğinde Uluslararası E-Ticaret Zirvesi düzenliyor.


CHP AFET BÖLGESİNDE   Siyaset CHP AFET BÖLGESİNDE

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, beraberindeki heyetle birlikte Kumluca, Finike ve Demre’de geçtiğimiz akşam şiddetli yağmur sonrası oluşan hortum nedeniyle zarar gören çiftçileri ziyaret ettiler.


Eğitimde Yeni Rota Avustralya Eğitimde Yeni Rota Avustralya

Yüksek öğretimde Türkiye’den Avustralya’ya giden öğrenci sayısında son 3 yılda yüzde 15 artış görülmekte. 43 üniversitenin bulunduğu Avustralya, 22 üniversitesi ile dünyanın en iyi 400 üniversitesi arasında yer alıyor.


Muhteşem üçlüden 925 milyon dolarlık ihracat Ekonomi/Turizm Muhteşem üçlüden 925 milyon dolarlık ihracat

Türkiye üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu, milyarlarca insana yüzyıllardır doğal vitamin kaynağı olan; kuru meyve sektöründe muhteşem üçlü olarak tanımlanan çekirdeksiz kuru üzüm, kuru kayısı ve kuru incir ihracatından 2017 yılında 925 milyon 602 bin dolar döviz elde etti.


 Korkuteli’de Yeni Türkiye Buluşması Korkuteli Korkuteli’de Yeni Türkiye Buluşması

Yeni Türkiye Buluşmaları Konferans dizisi Korkuteli’nde devam etti. Konferansta darbelere karşı her daim uyanık olunması, demokrasiye de her zaman sahip çıkılması gerektiğine işaret edildi.


Tarihi Kentler Birliği Özendirme Yarışmasında Kepez Belediyesi’ne “Proje Ödülü” Güncel Tarihi Kentler Birliği Özendirme Yarışmasında Kepez Belediyesi’ne “Proje Ödülü”

Tarihi ve kültürel mirasın koruyucusu belediyeler ödüllerini YAPEX Fuarı’nda aldı


SERİK’TE KESİNTİSİZ İLETİŞİM DEVRİ Serik SERİK’TE KESİNTİSİZ İLETİŞİM DEVRİ

16-19 Kasım tarihleri arasında "Potansiyelini Bilişimle Keşfet" sloganıyla düzenlenen Kamu Bilişim Zirvesi Serik’te başladı.


Ayakkabı Dünyası’nın Antalya’daki 5.mağazası Agora Antalya AVM’de açıldı! Güncel Ayakkabı Dünyası’nın Antalya’daki 5.mağazası Agora Antalya AVM’de açıldı!

Yenilenen koleksiyonu ve avantajlı fiyatlarıyla adından söz ettiren Ayakkabı Dünyası, büyüme hamlesine Antalya’daki yeni mağazasıyla devam ediyor.


iPhone X, Türk Telekom mağazalarında Teknoloji/Bilim/İnternet iPhone X, Türk Telekom mağazalarında

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, göz alıcı tam ekrana sahip devrim yaratan yeni tasarımıyla iPhone X’i 24 Kasım tarihinden itibaren Türk Telekom mağazalarında satışa sunacak.


Maden sektöründe 4 yıl sonra gelen dostluk Ekonomi/Turizm Maden sektöründe 4 yıl sonra gelen dostluk

Madenciler Çalıştay’da bir araya gelecek “Hayatımız Maden” mesajı verecek... Türkiye’nin ihracatta katma değerli sektörlerin başında gelen Maden Sektörü 4 yıllık aranın ardından aynı masanın etrafında toplandı ve güçlerini birleştirdi.


BAŞKAN KIVRIM’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI Döşemealtı BAŞKAN KIVRIM’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım yazılı bir açıklama yaparak hortum felaketinden zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Karayolları Bölge Müdürlüğü katlı kavşakları bakıma aldı Güncel Karayolları Bölge Müdürlüğü katlı kavşakları bakıma aldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Karayolları'nın Düden ve Sanayi katlı kavşaklarında bakım onarım çalışması başlattığını duyurarak, vatandaşların şerit daralmasından kaynaklı trafik yoğunluğundan mağdur olmamaları için alternatif yolları kullanmalarını istedi.


Gazipaşa’da el değmedik grup yolu kalmadı Gazipaşa Gazipaşa’da el değmedik grup yolu kalmadı

Gazipaşa’ya 2017 yılı içerisinde 80 kilometre asfalt döken Büyükşehir Belediyesi, Korubaşı, Çakmak, Çörüş ve Çığlık mahalleleri grup yolunda hummalı bir çalışma başlattı. Bu hattaki çalışmayla birlikte Gazipaşa’da el değmedik grup yolu kalmadı.


Türel: “Çiftçiye önemli destek sağlıyoruz” Kumluca Türel: “Çiftçiye önemli destek sağlıyoruz”

Domatexpo’ya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, güneş enerji santralleri ile sulama birliklerine elektriği bedava sağladıklarını, modern mezbahalar, soğuk hava depoları ve kapalı devre sulama sistemleri ile çiftçiye önemli destekler verdiklerini söyledi. Türel, Kumluca sel felaketinde zarar gören afetzedelere can suyu olması için maddi katkıda bulunacaklarını kaydetti.


KONYAALTI ÜRETİCİLERİYLE TURİSTİK DENİZALTI GEZİSİ YAPILDI Güncel KONYAALTI ÜRETİCİLERİYLE TURİSTİK DENİZALTI GEZİSİ YAPILDI

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nden 18 personelin ve Konyaaltı üreticilerinden 23 çiftçinin katılımıyla “Turistik Denizaltı Nemo Primero” motivasyon gezisi yapıldı.


JOLLY TUR’UN BÜYÜK AİLESİ, GELENEKSEL “ACENTELER TOPLANTISI”NDA BİR ARAYA GELDİ Ekonomi/Turizm JOLLY TUR’UN BÜYÜK AİLESİ, GELENEKSEL “ACENTELER TOPLANTISI”NDA BİR ARAYA GELDİ

Jolly Tur, gelenekselleştirdiği “Büyük Acenteler Toplantısı”nı gerçekleştirdi.


Türk Cerrahtan Yunan Burnuna Umut... Güncel Türk Cerrahtan Yunan Burnuna Umut...

Bilim insanları tarafından ameliyatı imkansız olarak yorumlanan, ”greek nose” yani ”yunan burnu” olarak adlandırılan burun tipinin ameliyatı, KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’nun geliştirdiği yeni cerrahi teknik ile artık mümkün.


Siyaset "İNSANLIK İÇİN YAPILAN HER FEDAKARLIK GÜZELLİĞİ DOĞRU ATILAN ADIMDIR"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu, 16 Kasım Unesco’nun Kuruluş Günü nedeniyle mesaj yayınladı.


Kepez’in kalbine ‘Kent Meydanı’ Güncel Kepez’in kalbine ‘Kent Meydanı’

Başkan Tütüncü, şimdi de “Hayalim” dediği bir başka projesini gerçekleştiriyor…


ÇEVRECİ KOMŞU KART’TAN KOMŞU KAHVESİ Güncel ÇEVRECİ KOMŞU KART’TAN KOMŞU KAHVESİ

Muratpaşa Belediyesi; 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla ‘Bir kahvenin 40 yıl hatrı vardır’ sloganıyla tek pişirimlik Türk Kahvesi dağıttı. 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla ayrıca Kırcami, Kozaklı Komşuevleri ile Fener, Soğuksu ve Falez Yaşlıevleri’nde de özel programlar düzenleniyor


Kepez Ödüle Doymuyor Güncel Kepez Ödüle Doymuyor

Tarihi Kentler Birliği’nden Kepez Belediyesi’nin Dokuma Park Projesi’ne Ödül…


30 saniyede fatura tahsilatı, 5 dakikada abonelik işlemi Ekonomi/Turizm 30 saniyede fatura tahsilatı, 5 dakikada abonelik işlemi

Müşteri İşlem Merkezleri ile abonelerinin ayağına giden CK Boğaziçi Elektrik, 246 noktada her ay sayıları 1,5 milyonu bulan elektrik tüketicisini ağırlıyor. Teknoloji ve insan kaynağına yapılan yatırımlarla bu merkezlerde fatura tahsilat işlemi 30 saniye, serbest tüketici aboneliği ise sadece ve sadece 5 dakikada tamamlanabiliyor.


Hotelya, 25 ülkede 500'ün üzerinde otelin hayalini gerçekleştirdi Ekonomi/Turizm Hotelya, 25 ülkede 500'ün üzerinde otelin hayalini gerçekleştirdi

Hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Hotelya, dünya çapında 500'ün üzerinde otel projesine imza attı. 25 ülkeye ihracat yapan Hotelya, dünyaca ünlü otellerin tasarımlarını hayata geçiriyor.


Özenli bakım, prematüre bebekleri 
hayata bağlıyor Sağlık/Kadın Özenli bakım, prematüre bebekleri 
hayata bağlıyor

Türkiye’de her yıl 150 bin bebek, prematüre olarak dünyaya geliyor. Prematüre bebekler, gerekli koşullar altında özenli bir bakımla zamanında doğan bebekler gibi sağlıkla hayata tutunabiliyor.


ÖKSÜRÜK GECE UYKUSUNU BÖLÜYORSA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜK GECE UYKUSUNU BÖLÜYORSA DİKKAT!

Yenidoğan bebekler ve 1 yaşından küçük bebeklerin sıkça karşılaştıkları sağlık sorunlarından biri olan hırıltı her zaman zatürre, bronşit anlamına gelmez. Kimi zaman geçici burun tıkanıklığına bağlı ya da gırtlak kıkırdaklarının yumuşak olmasından kaynaklı geçici boğaz hırıltıları da olabilir.


BAKAN FAKIBABA VE VALİ KARALOĞLU 5. DOMATEXPO’NUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Kumluca BAKAN FAKIBABA VE VALİ KARALOĞLU 5. DOMATEXPO’NUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Vali Münir Karaloğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Kumluca’da DOMATEXPO fuarının açılışını gerçekleştirdi.


Sultanlar Şimşek Gençlik Maçına Hazır Spor Sultanlar Şimşek Gençlik Maçına Hazır

Bayanlar Voleybol 2.Liginde Kepez Belediyespor sahasında hafta sonu Şimşek Gençlik’i konuk edecek. Hazırlıklarını tamamlayan Kepez’in Sultanları maç saatini bekliyor.


Bal’da Antalya derbisi Spor Bal’da Antalya derbisi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9.Haftada Kepez Belediyespor, Manavgat Belediyesine misafir olacak. Kepez’de hedef zorlu karşılaşmadan mutlu ayrılmak.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SONBAHAR RÜZGARI” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SONBAHAR RÜZGARI”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 21 Kasım Salı akşamı saat: 20.00’de “SONBAHAR RÜZGARI” ile sanatseverlerin karşısında.


 VATANDAŞLARA İMAR BRİFİNGİ Aksu VATANDAŞLARA İMAR BRİFİNGİ

Aksu Belediyesi yapmış olduğu imar planlarında vatandaşın da görüşüne önem veriyor, halkla istişarelerde bulunarak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuyor.


7000 AKTAR KAPANMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA... Güncel 7000 AKTAR KAPANMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA...

Türkiye’de yaklaşık 1 milyar dolarlık bir pazara sahip olan şifalı bitkiler ve baharatlar pazarı, eczacı meslek kuruluşları ve ilaç firmaları nedeniyle günümüzde zor bir süreçten geçiyor. Bu pazar içinde olan ve küçük esnaf olarak bilinen yaklaşık 7000 aktar, ilaç firmalarının pazardan pay kapma savaşı nedeniyle kapanma tehlikesiyle karşı karşıya...


Ligde forma giyen 397 futbolcunun 229’u yabancı … Spor Ligde forma giyen 397 futbolcunun 229’u yabancı …

Süper Lig'de bulunan 18 takım içerisinde geride kalan 11 haftada toplam 397 futbolcu forma giyerken bu futbolcuların 229’unun yabancı, 168'inin ise yerli oyuncular olduğu ortaya çıktı.


Evlenen erkeklerin 3’te 2’si kilo alıyor Sağlık/Kadın Evlenen erkeklerin 3’te 2’si kilo alıyor

Yapılan araştırmalar evlenen kişilerin bekârlara oranla en az 2,5 ila 6 kg arasında kilo aldıklarını ortaya çıkardı.


NISSAN, EXPO 2020’NİN RESMİ OTOMOTİV İŞ ORTAĞI OLDU Otomotiv NISSAN, EXPO 2020’NİN RESMİ OTOMOTİV İŞ ORTAĞI OLDU

NISSAN Motor Co. Ltd ve Expo 2020 Dubai, Intelligent Mobility’nin geleceğine yön vermek üzere güçlerini birleştiriyor. NISSAN Intelligent Mobility vizyonu ile Expo 2020 Dubai organizasyonuna elektrikli araçlardan oluşan bir filo sağlayacak.


Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti Spor Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti

Halterde dünyanın gelmiş geçmiş en önemli sporcusu olarak kabul edilen Naim Süleymanoğlu, nam-ı diğer 'Cep Herkülü' 50 yaşında hayatını kaybetti.


Antalya’da Yaşanan Hortum TBMM’de Gündeme Geldi Siyaset Antalya’da Yaşanan Hortum TBMM’de Gündeme Geldi

Antalya’nın batı ilçelerinde yaşanan hortumun ardından ortaya çıkan zarar TBMM’de gündeme geldi.


BYEGM’DEN ‘GAZETECİNİN ÇALIŞMA HAYATI REHBERİ’ Güncel BYEGM’DEN ‘GAZETECİNİN ÇALIŞMA HAYATI REHBERİ’

Basın, Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), gazeteciler için hazırladığı rehberler kapsamında 'Gazeteciler İçin Basın Kartı Rehberi'nin ardından, serinin ikinci kitabı "Gazetecinin Çalışma Hayatı Rehberi"ni de yayımladı.


Çocuklarda hareketsizlik hipertansiyon nedeni Sağlık/Kadın Çocuklarda hareketsizlik hipertansiyon nedeni

Çocuklarda hipertansiyon yetişkinlere göre daha az görülse de zamanında ve doğru tedavi edilmeyen hipertansiyon, çocukların sağlığını ciddi derecede tehdit edebiliyor.


Sağlık/Kadın "Kansere Karşı 1 İz"e ödül yağmuru

Kansere Karşı 1 İz, En Başarılı Farkındalık Kampanyası ve En İyi Entegre Medya Kullanımı ödüllerinin sahibi oldu


DEMRELİ ÖĞRENCİLER ATAY USLU'NUN MİSAFİRİ Siyaset DEMRELİ ÖĞRENCİLER ATAY USLU'NUN MİSAFİRİ

ATAY USLU : "GENÇLERİMİZİ ZİYARETÇİ OLARAK DEĞİL MİLLETVEKİLİ OLARAK DA MECLİSTE GÖRECEĞİZ"


KIZILTOPRAK’TA ASFALT BAŞLADI Güncel KIZILTOPRAK’TA ASFALT BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi; Kızıltoprak Mahallesi’nde, sınava giren öğrencilerin rahatsız olmaması için durdurduğu yol yenileme çalışmalarına başladı. Kızıltoprak Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışmaları 927 Sokak’tan başladı


Paşa’nın Melekleri’nde tek hedef galibiyet Spor Paşa’nın Melekleri’nde tek hedef galibiyet

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor bu hafta sahasında Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübünü ağırlayacak. Karşılaşma 19 Kasım Pazar günü saat 15.00’de Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak.


iPhone X, 24 Kasım’da Vodafone’da satışa çıkıyor Teknoloji/Bilim/İnternet iPhone X, 24 Kasım’da Vodafone’da satışa çıkıyor

Vodafone Türkiye, tam ekranlı çarpıcı tasarımıyla akıllı telefonların geleceğini temsil eden iPhone X’u satışa sunmaya hazırlanıyor. Vodafone’lular, iPhone X için 17 Kasım’dan itibaren vodafone.com.tr üzerinden ön sipariş verebilecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...