Çarşamba, 11 Aralık 2019
Muratpaşa Belediyesi kent parkları ve falez plajları kentin yeni gözdeleri Güncel Muratpaşa Belediyesi kent parkları ve falez plajları kentin yeni gözdeleri

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın doğa harikası falez kıyı bandında gerçekleştirdiği çalışmalarla yaklaşık 5 kilometrelik hatta plajları, yürüyüş yolları, kafeleri ve parklarıyla bambaşka bir yaşam alanı oluşturdu.


Türel'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Güncel Türel'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Kemer Hollanda’da tanıtılıyor Kemer Kemer Hollanda’da tanıtılıyor

49. Hollanda Utrecht Turizm Fuarı’nda Kemer Belediyesi, KETAV ve KETOB işbirliğiyle açılan stantta ilçenin tarihi ve turistik yerleri tanıtılıyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ İlçemize gelen Hollandalı turist sayısını artırmak için çok sayıda turizmci ile birlikte fuarda yer alıyoruz” dedi.


Tütüncü'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı Güncel Tütüncü'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı yayınladı. Tütüncü mesajında şöyle dedi:


Kepez yuvaları ısıttı Güncel Kepez yuvaları ısıttı

Kepez Belediyesi’nin 2018 yılında yaptığı yardımlarla yuvalar ısındı. Mahalle mahalle tespit edilen ihtiyaç sahiplerinden 18 bin 289 kişiye giysi, 21 kişiye soba, 470 kişiye yakacak, 4 bin 7 kişiye gıda, 192 kişiye de eşya yardımında bulunan Kepez Belediyesi, 333 ev, bin 168 cami ve ilçedeki tüm okulların da temizliğini üstlendi.


CHP’Lİ ESEN’DEN BORSA’YA ZİYARET Güncel CHP’Lİ ESEN’DEN BORSA’YA ZİYARET

CHP Konyaaltı Belediye Başkanı adayı Semih Esen, beraberindeki heyetle birlikte Antalya Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.


Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Yıllık Değerlendirme  Toplantısı Gerçekleştirildi Ekonomi/Turizm Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Yıllık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve ELDER'in organize ettiği, Toroslar EDAŞ'ın ev sahipliğini yaptığı “Elektrik Dağıtım Şirketleri Yıllık Değerlendirme Toplantısı” Gaziantep'te gerçekleştirildi. Toplantıda müşteri memnuniyeti, 2018 yılı yatırımlarının değerlendirilmesi, 2019 yılı yatırım hedefleri ve planları ile hizmet kalitesi, denetim ve genel aydınlatma konuları konuşuldu.


Yargının İş Gücü Azalırken Dava Süreleri Kısalıyor Siyaset Yargının İş Gücü Azalırken Dava Süreleri Kısalıyor

Hukuk sistemi gelişmiş ülkelerde yaygın olarak uygulanan alternatif uyuşmazlık çözümü ‘Arabuluculuk’ ülkemizde de 1 Ocak tarihinden itibaren ticari davalarda zorunlu hale geldi. Yeni yıl ile birlikte ülke genelinde görev yapan 9 bin 410 arabulucu, yılda yaklaşık 200 bin’den fazla alacak ve tazminata ilişkin ticari uyuşmazlığı, dava açılmadan çözüme kavuşturacak.


Öğrenciler istiyor Tütüncü yapıyor Eğitim Öğrenciler istiyor Tütüncü yapıyor

Başkan Hakan Tütüncü, kütüphanelerine bilgisayar ve kitap desteği isteyen öğrencilere, “Biz size kalbimizi, gönlümüzü verdik. Kitap mı, bilgisayar mı vermeyeceğiz. Kitapları da, bilgisayarları da verdim gitti.” cevabını verdi


65 yaş üstü kalça kırıklarının yüzde 70’ini kadınlar oluşturuyor Sağlık/Kadın 65 yaş üstü kalça kırıklarının yüzde 70’ini kadınlar oluşturuyor

Yaşlanmayla birlikte kemiklerin zayıflaması, denge ve görme gibi problemler düşme sonucu kalça kırık riskini de yükseltiyor.


Antalya’nın favorisi ‘Fettuccine Alfredo’ oldu Güncel Antalya’nın favorisi ‘Fettuccine Alfredo’ oldu

Yemeksepeti kullanıcılarının makarna tutkusunu araştırdı. Yemeksepeti’nin kentlere özel hazırladığı rapora göre; Antalya sipariş oranı en yüksek kentler arasında yer alıyor. Antalyalı kullanıcıların en sevdiği makarna ise Fettuccine Alfredo oldu.


Renault’da Ocak ayında sıfır faiz fırsatı devam ediyor Otomotiv Renault’da Ocak ayında sıfır faiz fırsatı devam ediyor

Renault, Ocak ayında binek* ve hafif ticari araç modellerinde sıfır faiz fırsatı sunmaya devam ediyor.


İdeal Kilo Sağlık Risklerini Önemli Derecede Azaltıyor Sağlık/Kadın İdeal Kilo Sağlık Risklerini Önemli Derecede Azaltıyor

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, fazla kilonun önemli bir rol oynadığı tip 2 diyabet, kalp damar hastalıkları, kanser, hipertansiyon gibi birçok önemli sağlık sorununa dair önemli bilgiler paylaşıyor.


Sigortacı robotlar yolda Ekonomi/Turizm Sigortacı robotlar yolda

Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık firması KPMG, ‘Otomatikleşmiş Sigortacı’ adlı raporunda, akıllı otomasyon sürecinin sigortacılık sektörüne sağlayacağı uzun vadeli faydaları irdeledi. Raporda, sektöre uyumlu hale gelmek ve rekabet avantajı elde etmek isteyen geleneksel sigortacıların akıllı otomasyona bakış açılarını değiştirmeleri gerektiği vurgulandı


Telekomünikasyon Sektörünü 2019’da neler bekliyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Telekomünikasyon Sektörünü 2019’da neler bekliyor?

Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER) telekomünikasyon sektörünün 2018 yılını değerlendirerek 2019 yılı öngörülerini paylaştı.


MİGRENLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI Sağlık/Kadın MİGRENLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

Migren Türkiye’de ve dünyada en sık görülen hastalıklar arasında. En sık 25-55 yaş aralığında görülmekle birlikte çocuklarda da, daha yaşlı hastalarda da görülebiliyor. Birçok insanın en büyük dertlerinden olan migren ağrılarından, düzenli beslenme, egzersiz ve yaşam şeklinde yapacağınız değişikliklerle kurtulabilirsiniz.


Hamileler koşu bandı kullanabilir! Sağlık/Kadın Hamileler koşu bandı kullanabilir!

Kış hamilesi olmak yaza göre biraz daha zor. Havalar soğudu, kar yağmaya başladı. En ideali açık havada yürümek olsa da anne adayları soğuk havada dışarıda yürüyüş yapmak, karda kayıp düşmek istemiyor. Peki, hamilelik döneminde koşu bandı kullanılabilir mi?


Karne Alan Çocuğa Nasıl Davranmalı? Eğitim Karne Alan Çocuğa Nasıl Davranmalı?

Sömestr tatili özellikle karnesinde düşük notlar çocuklar için endişeli bir döneme dönüşebiliyor.


METABOLİK SENDROMDAN KORUNMAK İÇİN 5 ALTIN KURAL Sağlık/Kadın METABOLİK SENDROMDAN KORUNMAK İÇİN 5 ALTIN KURAL

Genetik yatkınlık söz konusu olsa da, modern şehir yaşamının getirdiği hareketsiz yaşam ve yüksek kalorili beslenme metabolik sendromu tetikliyor. İnsülin direnciyle başlayan; bel bölgesinde yağlanma, şeker hastalığı, kan yağlarında bozukluk, hipertansiyon ve koroner kalp hastalığı ile devam eden hastalıklar sağlığı tehdit ediyor.


Tütüncü, “Dokumaya hayat verdik” Güncel Tütüncü, “Dokumaya hayat verdik”

Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına açtığı DokumaPark, Antalya’nın kültür ve sanat merkezi oldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Anılarına sahip çıktığımız Dokuma’ya, biz hayat verdik” dedi.


SİBER KORSANLARIN HEDEFİNDE ACELECİ İNSANLAR VAR! Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER KORSANLARIN HEDEFİNDE ACELECİ İNSANLAR VAR!

Michigan Üniversitesi tarafından yapılan yeni bir araştırma, aceleci insanların siber saldırılara kurban gitmeye daha yatkın olduğunu gösteriyor. Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs’ün Türkiye Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, teknik önlemler kadar kullanıcıların karakteristik özelliklerinin de siber risklerin azaltılmasında önemli olduğunu belirtiyor.


Antalyalılar en çok bot satın aldı! Teknoloji/Bilim/İnternet Antalyalılar en çok bot satın aldı!

Kar yağışının yurt genelinde etkili olmasıyla birlikte online alışverişte büyük bir artış yaşandı. E-ticaret sitesi n11.com’un Ocak ayının ilk haftasında satışlarda gerçekleşen artış rakamlarını değerlendirdi.


Sosyal Medyada 2018’in En’leri! Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal Medyada 2018’in En’leri!

Adba International, The Brand Age Dergisi için hazırladığı raporda Twitter’da 2018 yılının en çok etkileşim alan içeriklerini analiz etti.


KIŞ ENFEKSİYONLARINA KARŞI 12 ETKİLİ ÖNERİ! Sağlık/Kadın KIŞ ENFEKSİYONLARINA KARŞI 12 ETKİLİ ÖNERİ!

Nezle, grip, orta kulak ve bademcik iltihabı, bronşiolit, akut sinüzit… Hava ısısının düşmesi özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarına adeta davetiye çıkarıyor. Öyle ki 5 yaş altındaki çocuklar yılda 6-8 kez üst solunum yolu enfeksiyonuna yakalanıyorlar.


Antalyaspor'da antrenmanlar devam ediyor Spor Antalyaspor'da antrenmanlar devam ediyor

Antalyaspor'da, hazırlık maçı kadrosunda yer almayan futbolcular sabah antrenman yaptı.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "MİLLETİMİZDEN ALDIĞIMIZ ENERJİYİ DOĞRU VE VERİMLİ KULLANACAĞIZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili, TBMM Akdeniz-Pa Asamblesi Başkanı ve Ak Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Atay USLU 11-18 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Hal Dernekleri’nden Başkan Böcek’e ziyaret Güncel Hal Dernekleri’nden Başkan Böcek’e ziyaret


Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Yeni Hal Yasası” ile mustarip olan Hal Dernek Temsilcilerini ağırladı.


Başkan Uysal’dan 10 Ocak mesajı Güncel Başkan Uysal’dan 10 Ocak mesajı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada basın özgürlüğünün aynı zamanda toplumun özgürlüğü olduğunu belirterek, demokrasilerin görevinin bu özgürlük ortamını sağlamak olduğunu belirtti.


Okullar Ligi 22 bin 770 öğrenciye ulaştı Spor Okullar Ligi 22 bin 770 öğrenciye ulaştı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği Okullar Ligi Projesi, 5 yılda 22 bin 770 öğrenciye spor yapma imkanı sundu. İlk yıl 1320 öğrencinin katılımıyla start alan lig 2018-2019 sezonunda 8 bin öğrencinin katılımıyla rekor kırdı.


Türel: “Dünya şehri Antalya için ilk günkü aşkla çalışıyoruz” Güncel Türel: “Dünya şehri Antalya için ilk günkü aşkla çalışıyoruz”

Alt yapısıyla, üst yapısıyla, kültürüyle, sanatıyla, sosyal yaşamıyla Antalya’nın bugün bir dünya şehri olduğunu belirten Başkan Türel, “Antalya bugün çöpünden elektrik üretiyor. Güneşten enerji üretiyor. Bunların birçoğu dünyanın gelişmiş şehirlerinde yok. Antalya bu noktaya geldi” dedi. Türel, dünya şehri tanımının içini dolduracak vizyon projeleri Antalyalıya kazandırmanın heyecanıyla ilk günkü aşkla çalıştıklarını söyledi.


513A Ermenek Güzeloba hattı sefere başladı Güncel 513A Ermenek Güzeloba hattı sefere başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların memnuniyetini artırmak için kent içi toplu ulaşımı yeni hatlarla güçlendiriyor. Muratpaşa ilçesi Ermenek ve Güzeloba mahallelerinde ulaşım sıkıntısı yaşanan bölgelerin sorununu çözmek üzere Ermenek- Altıntaş-Güzeloba arasında 513A hatları sefere konuldu.


Tünektepe 790 bin kişi ziyaret ile rekora koşuyor Ekonomi/Turizm Tünektepe 790 bin kişi ziyaret ile rekora koşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tünektepe Teleferik Projesi, hizmete girdiği günden bu yana 90 bini yabancı turist olmak üzere 790 bin kişiyi zirveye taşıdı. Tünektepe, Antalya’ya gelenlerin görmeden gitmediği yeni cazibe merkezlerinden biri oldu.


Alanya’da karda mahsur kalanları Büyükşehir ekipleri kurtardı Alanya Alanya’da karda mahsur kalanları Büyükşehir ekipleri kurtardı

Alanya’nın Gedevet Yaylası’nda yoğun kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kalan vatandaşları Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri kurtardı.


Darısı Türkiye’nin başına Güncel Darısı Türkiye’nin başına

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zabıta Müdürlüğü’nün geleneksel olarak düzenlendiği personel yemeğinde “Muratpaşa’da uyguladığımız belediyeciliğin bütün ülkeye yayılmasını istiyoruz. Siyaset üstü bir şekilde, bütün insanları kapsayacak bir şekilde bütün Türkiye’ye mal olsun istiyoruz” dedi.


ASAT içme suyu sorunlarını tarihe gömdü Güncel ASAT içme suyu sorunlarını tarihe gömdü

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, özellikle kırsal bölgelerin yıllardır biriken içme suyu sorunlarını yatırım seferberliği ile çözdü. 5 yılda 650 milyon liralık içme suyu yatırımı gerçekleştiren ASAT, Antalya-Londra arasından daha uzun bir mesafede, 4 bin 500 kilometre içme suyu hattı çalışması yaptı. Antalya, bu dönemde içme suyunu en temiz ve en ucuz kullanan belediye haline geldi.


Türk siyasi hayatında 2018 yılında yaşananlar Siyaset Türk siyasi hayatında 2018 yılında yaşananlar

Medya Takip Merkezi (MTM), 2018 yılında Türkiye siyasetinde öne çıkan gelişmeleri araştırdı. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçiminin yaşandığı, yerel seçimin ise ön hazırlıklarının yapıldığı 2018 yılına dair yapılan araştırmanın detayları…


Başkan Türel’den Kore Gazisine ziyaret Güncel Başkan Türel’den Kore Gazisine ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi'nde tedavi gören Kore Gazisi Hasan Yarıcı’yı ziyaret etti. Ziyaret çıkışı Başkan Türel’i karşısında gören hasta yakını Aysın Seyhan, böyle bir tesisi Antalya’ya kazandırdığı için teşekkür etti.


Başkan Böcek ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı Güncel Başkan Böcek ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Sinanoğlu Caddesi  asfaltı yenileniyor Güncel Sinanoğlu Caddesi asfaltı yenileniyor

Muratpaşa İlçesi’nde asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle Sinanoğlu Caddesi’nin Çınarlı Caddesi ile İsmet Gökşen Caddesi arasında kalan kısmı trafiğe kapatıldı.


KUMBUL: Siyaset KUMBUL: "BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ EN TEMEL HAKLARDAN BİRİDİR"

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, "Haber alma hakkı, en temel insan haklarından biridir. Bu hakkı bize sağlamak için, zor koşullarda çalışan, güvencesiz çalışma koşullarına mahkum edilen, mesleklerini icra ederken iktidarların gazabına uğrayarak bedel ödeyen bütün basın emekçilerinin, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarım" dedi.


Başkan Böcek ve Ahmet Kumbul’dan birlik mesajı…
 Siyaset Başkan Böcek ve Ahmet Kumbul’dan birlik mesajı…


Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ve İl Yönetimi Üyelerini makamında ağırladı.


Başkan Turgay Genç, gençlere konuk oldu Döşemealtı Başkan Turgay Genç, gençlere konuk oldu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma toplantısına katıldı.


Sağlık Sen'den 10 Ocak Gazeteciler Günü kutlaması Güncel Sağlık Sen'den 10 Ocak Gazeteciler Günü kutlaması

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, sorumlu gazetecilik anlayışı ile kamuoyunu bilgilendiren fedakar ve cefakar basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.


BALENİN YILDIZLARI ANTALYA’DA BULUŞUYOR Kültür/Sanat BALENİN YILDIZLARI ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi 19 Ocak Cumartesi saat: 20.00’de Antalyalı sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.


Sözen: Manavgat Sözen: "Özgür Basın, aynı zamanda demokrasinin en temel araçlarından biridir"

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen "Gücünü kamuoyundan alan, halkımızın haber alma hakkını kullanmasını sağlayan ve toplumdan gelen istekleri yansıtma görevini üstlenen Özgür Basın, aynı zamanda demokrasinin en temel araçlarından biridir" dedi.


Mahallelinin çayıyla ısındılar Güncel Mahallelinin çayıyla ısındılar

Muratpaşa Belediyesi’nin Dutlubahçe Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfalt çalışmasında rötuşları yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine Muhtar Zeki İmirgi, kendi demlediği çayı ikram etti.


VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


EN FAZLA İNTERNET KULLANICISI ÇİN’DE Teknoloji/Bilim/İnternet EN FAZLA İNTERNET KULLANICISI ÇİN’DE

Hangi ülkede ne kadar internet kullanıcısı var belli olurken, Çin’in bu listenin birinci sırasına yerleştiği görüldü. Türkiye’nin ise listenin 18’inci sırasında yer aldığı saptandı.


Çevreci Komşu Kart, tez konusu oldu Güncel Çevreci Komşu Kart, tez konusu oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin “Atma biriktir, kazanalım” sloganıyla hayata geçirdiği Türkiye’nin tek ödüllü geri dönüşüm projesi Çevreci Komşu Kart, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Sosyoloji bölümünde bitirme tezine konu oldu. TUBİTAK tarafında da desteklenen çalışmanın sonuçlarına göre Çevreci Komşu Kart projesinin ulusal düzeyde uygulanabilir olduğu belirtildi.


Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir Kemer Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda “Basın demokrasinin vazgeçilmezidir” dedi


VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Devletimizin en temel yapıtaşlarından birisi olarak, milletimizin huzuru, refahı ve güvenliği için çalışan tüm meslektaşlarımızın, 10 Ocak İdareciler Günü kutlu olsun" dedi.


GEÇEN YIL EN ÇOK 182’Yİ ARADIK Güncel GEÇEN YIL EN ÇOK 182’Yİ ARADIK

2018 yılının Eylül ayına kadar olan veriler incelendiğinde mobil hatlardan en çok hastane randevu numarası 182’nin tuşlandığı görüldü.


TÜRKİYE’DEKİ ARAÇ SAYISI 23 MİLYONA YAKLAŞTI Otomotiv TÜRKİYE’DEKİ ARAÇ SAYISI 23 MİLYONA YAKLAŞTI

2018 yılının Kasım ayına kadar olan verileri incelendiğinde, Türkiye’deki araç sayısının 22 milyon 850 bin 238’e yükseldiği görülürken, en çok motorlu kara taşıtının 4 milyon 171 bin 654 ile İstanbul’da olduğu saptandı.


Ülkemizde sigara içmeyenlerin oranı giderek artıyor Sağlık/Kadın Ülkemizde sigara içmeyenlerin oranı giderek artıyor

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı ve Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Dilek Toprak son yıllarda uygulanan ve kamuya açık alanlarda sigara içimini yasaklayan düzenlemelerin tütün kullanımındaki artışı engellemede etkili olduğunu belirtti.


Akdeniz Üniversitesi’nden Kadın ve Yaşam Sergisi Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi’nden Kadın ve Yaşam Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Toplumsal Cinsiyet Araştırma ve Uygulama Merkezi (KATCAM) ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iş birliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla ‘Kadın ve Yaşam Sergisi’ düzenlenecek.


2018 yılının ekonomi karnesi açıklandı
 Ekonomi/Turizm 2018 yılının ekonomi karnesi açıklandı


Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2018 yılının öne çıkan ekonomi başlıklarını belirledi. İşte araştırmanın detayları…Partiler, yerel yönetim seçimlerinde  kadınları yine göz ardı etti Siyaset Partiler, yerel yönetim seçimlerinde kadınları yine göz ardı etti

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, partilerin aday listeleri de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Listelerdeki kadın oranlarına bakıldığında cinsiyet eşitliğine ilişkin karamsar bir tablo ortaya çıkıyor.


Ekonomi/Turizm "2019 YILINDA DA MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi Eş Başkanı Kenan Akkiraz tüm kamu emekçilerine ayrımsız olarak 3600 ek gösterge verilmesi talebiyle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. Şube binasında yapılan toplantıya yönetim kurulu üyeleri de katıldı.


Kepez’den gençlik buluşması  Güncel Kepez’den gençlik buluşması

Başkan Hakan Tütüncü, ilçesine kazandırılmasında katkısı olduğu Antalya Özgecan Aslan Gençlik Merkezi’ni ziyaretinde, Şubat ayı içerisinde üniversite öğrencilerine yönelik kültür ve eğlence gecesi düzenleyeceklerinin müjdesini verdi.


“ŞİŞKİNLİK” SANDIĞINIZ MİYOM OLABİLİR Sağlık/Kadın “ŞİŞKİNLİK” SANDIĞINIZ MİYOM OLABİLİR

Şiddetli baş ağrılarından yakındığını söyleyen biri için genelde ilk düşündüğümüz şey “Migreni var herhalde” olur. Ya da öksürük krizlerini göğüs hastalıklarına bağlama eğilimi daha yüksektir. Halbuki baş ağrısı beyin tümöründen göz hastalıklarına kadar birçok hastalığın habercisi olabilir; tıpkı durmak bilmeyen öksürük krizlerinin nedeninin sinüzit ya da alerjiye bağlı geniz akıntısı olabileceği gibi.


Plastik poşetler Türkiye’deki çöpün sadece binde 4’ünü oluşturuyor Ekonomi/Turizm Plastik poşetler Türkiye’deki çöpün sadece binde 4’ünü oluşturuyor

Plastik torbalar son dönemde çevre tartışmalarının tam merkezinde yer alıyor. Yeni yıl ile birlikte ücretli hale getirilen plastik torbaların kullanımını azaltarak çevrenin korunması hedefleniyor. Peki plastik torbaların Türkiye’deki çöpün sadece binde 4’ünü oluşturduğunu biliyor muydunuz?


ATAY USLU; GAZETECİLİK KAMUSAL BİR GÖREVDİR. Siyaset ATAY USLU; GAZETECİLİK KAMUSAL BİR GÖREVDİR.

Ak Parti Antalya Milletvekili, TBMM Akdeniz-Pa Asamblesi Başkanı ve Ak Parti İnsan Hakları Başkan YardımcısıAtay Uslu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Demokrat Parti (DP) Elmalı Belediye Başkan adayını açıkladı Elmalı Demokrat Parti (DP) Elmalı Belediye Başkan adayını açıkladı

Demokrat Parti (DP) Elmalı Belediye Başkan adayını Muhammet Akkaya olarak açıkladı


AGC Genel Sekreteri Haşmet Öyken: “Özgür basın ve fikir özgürlüğü vazgeçilmezimizdir” Güncel AGC Genel Sekreteri Haşmet Öyken: “Özgür basın ve fikir özgürlüğü vazgeçilmezimizdir”

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haşmet Öyken, demokratik ülkelerin en önemli kazancının basın olduğunu belirterek; “Özgür basın ve fikir özgürlüğü bizim vazgeçilmezimizdir” dedi.


Hamza Yerlikaya Spor Hamza Yerlikaya "Asrın Şampiyonları Antalya’dan Çıkacak"

Antalya Spor Salonu,Çok Amaçlı Spor Salonu, Özgecan Aslan Spor Salonunu Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya antrenman sahalarında incelemelerde bulundu ve sporcularla sohbet etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ‘AİLELERE PSİKOLOJİK DESTEK SEMİNERİ’ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ‘AİLELERE PSİKOLOJİK DESTEK SEMİNERİ’

Manavgat Belediyesi aileler için, ‘Ailelere Psikolojik Destek Semineri’ düzenleyecek.


ATAY USLU: DEVLETİN YAPI TAŞI MÜLKİ İDARE AMİRLERİ... Siyaset ATAY USLU: DEVLETİN YAPI TAŞI MÜLKİ İDARE AMİRLERİ...

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Muratpaşa afişlerine çirkin saldırı Güncel Muratpaşa afişlerine çirkin saldırı

Muratpaşa Belediyesi’nin, Ermenek Mahallesi ve Kırcami bölgesindeki afiş ve panolarına kimliği belirsiz kişilerce çirkin saldırılarda bulunuldu


SunExpress’ten Öğrencilere Yeni Yıl Hediyesi Güncel SunExpress’ten Öğrencilere Yeni Yıl Hediyesi

SunExpress, merkezi olan Antalya’daki Nurcan Rüstem Cömertoğlu Ortaokulu öğrencilerine yeni yıl hediyesi olarak uçak gezisi düzenledi.


Başkan Uysal, “Mutluluğumuz daim olsun” Güncel Başkan Uysal, “Mutluluğumuz daim olsun”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konuksever Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde, ilçede yapılan araştırmaların ilçe sakinlerinin yüzde 86’sının Muratpaşa’da yaşamaktan mutlu olduğunu ifade ettiğini belirterek, “Ne mutlu bize. Allah mutluluğumuz birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın, mutluluğumuz daim olsun” dedi.


KEMERLİ ACENTECİLER BULUŞTU Kemer KEMERLİ ACENTECİLER BULUŞTU

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı Kemerli acenteciler ile bir araya geldi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde Kemer Pastanesi Toplantı Salonunda buluşan acenteciler gündeme dair görüş alışverişinde bulundular.


GRİP VE NEZLEYİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYIN Sağlık/Kadın GRİP VE NEZLEYİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYIN

Soğuk kış mevsiminde kapalı ortamlarda geçirilen zamanın artması nedeniyle grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi bulaşıcı hastalıklar daha sık görülüyor.


DİKKAT! GENİZ ETİ DEYİP GEÇMEYİN! Sağlık/Kadın DİKKAT! GENİZ ETİ DEYİP GEÇMEYİN!

Çocuklarda sıkça görülen ve tedavi edilmediği takdirde yüz ve çene kemiklerinde kalıcı şekil bozuklukları, büyüme ve gelişme gerilikleri, kalıcı işitme problemleri gibi ciddi hastalıklara neden olabilen geniz eti büyümesine karşı anne babaların dikkatli olması gerekiyor.


Burun Spreyleri Bağımlılık Yapabilir Sağlık/Kadın Burun Spreyleri Bağımlılık Yapabilir

Burun spreylerinin doktorlar tarafından önerildiği süre ve doz dışında kullanılmaması gerektiğini söyleyen Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı Doç. Dr. Müzeyyen Doğan, "Uzun süreli kullanım durumlarında bağımlılık yapabilir ve kan değerlerini değiştirebilir" dedi.


8. Bitki Besleme ve Gübre Kongresi Antalya’da Güncel 8. Bitki Besleme ve Gübre Kongresi Antalya’da

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü ve Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü iş birliği ile 12-15 Mart 2019 tarihinde 8. Ulusal Bitki Besleme ve Gübre Kongresi düzenlenecek.


KEYİFLİ BİR HAFTA SONU İÇİN ANTALYA DOB’DAN “İSTANBULNAME” Kültür/Sanat KEYİFLİ BİR HAFTA SONU İÇİN ANTALYA DOB’DAN “İSTANBULNAME”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Ferdi Merter’in yazdığı ve Turgay Erdener’in bestelediği “İstanbulname” adlı operetini hafta sonunda gerçekleştirecek.


BAŞKAN SÖZEN’E SOĞUK HAVADA SICAK İLGİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’E SOĞUK HAVADA SICAK İLGİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, halkla buluşma gezileri kapsamında Odaönü, Karakaya ve Boztepe Mahalleleri’ni ziyaret etti. Soğuk havaya rağmen, mahalle meydanlarını dolduran vatandaşların, Başkan Şükrü Sözen’e gösterdiği sıcak ilgi dikkatlerden kaçmadı


Her 10 kişiden 9’u ilk ayda sporu bırakıyor Spor Her 10 kişiden 9’u ilk ayda sporu bırakıyor

Hevesle spora başlayıp sağlıklı ve fit olma yolunda ilk adımı atan pek çok kişi spor hakkında yapılan yanlışlardan dolayı kısa sürede spordan soğuyor. Türkiye’nin en büyük spor zinciri b-fit’in Eğitim Koordinatörü Sevcan Bircanlar Gürsoy, sporda yapılan en yaygın yanlışları anlatıyor.


Nar Masa Döşemealtı için çözüm üretiyor Döşemealtı Nar Masa Döşemealtı için çözüm üretiyor

Döşemealtı Belediyesi'nin "önce insan" anlayışıyla hayata geçirdiği Nar Masa'ya 2018 yılında 2 bin 152 başvuru gerçekleştirildi. Başvuruların yarısı belediyeye şahsen yapılırken, Fen İşleri Müdürlüğü'nün çalışma alanına giren konular ilk sırada yer aldı. Nar Masa kurulduğu 20 Nisan 2017'den bugüne 4 bin 232 talebi değerlendirip, sonuca ulaştırdı.


Büyükşehir’de yeni yılın ilk meclisi yapıldı Güncel Büyükşehir’de yeni yılın ilk meclisi yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı. Denetim komisyonu üyelerinin seçildiği mecliste, Muratpaşa Meclisi’nden gelen Konserve Koyu ile ilgili imar planı değişikliği reddedildi.


‘Hobi Bahçesi’ model oldu Güncel ‘Hobi Bahçesi’ model oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri Türkiye’ye model olmaya devam ediyor. Emeklilerin toprakla haşır neşir olduğu ‘Hobi Bahçesi’ projesi ATSO üyelerine ilham kaynağı oldu. ATSO Konut ve İşyeri Kooperatifi Meslek Komitesi Üyeleri, ‘Hobi Bahçesi’ni örnek göstererek, Yaşam Köyü Projesi’ni hayata geçirmek istiyor.


Tütüncü’den gençlere Antalyaspor kaşkolu Güncel Tütüncü’den gençlere Antalyaspor kaşkolu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çağlayan Lisesi’nin öğrencilerine, gönül verdikleri Antalyaspor’un kaşkolunu hediye etme sözünü yerine getirdi.


Öğrencilere çevre eğitimi Eğitim Öğrencilere çevre eğitimi

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) tarafından verilen ‘En İyi Çevre Eğitim Etkinlik’ ödülünü üst üste 3 kez alma başarısı gösteren Muratpaşa Belediyesi, 2018’de 7 bin 110 öğrenciye çevre, geri dönüşüm ve hijyen eğitimi verdi.


Antibiyotik kullanmak için acele etmeyin Sağlık/Kadın Antibiyotik kullanmak için acele etmeyin

Hem dünyada, hem de ülkemizde kış aylarında sık olarak doktor ziyaretlerine sebep olan hastalıkların başında üst solunum yolu enfeksiyonları geliyor. Son günlerde hastanelere başvuru oranlarının artması da bir salgın olduğunu gösteriyor.


Büyükşehir’den 7 bin kişiye sağlık hizmeti Güncel Büyükşehir’den 7 bin kişiye sağlık hizmeti

Büyükşehir Belediyesi’nin ekonomik yoksunluk içindeki yatalak, engelli ve yaşlı durumdaki vatandaşlara yönelik verdiği evde bakım hizmetinden 5 yılda 7 bin 727 vatandaş faydalandı


Serik MYO Futbol Turnuvası Kupası Sahiplerini Buldu Serik Serik MYO Futbol Turnuvası Kupası Sahiplerini Buldu

Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin organize ettiği “Bölümlerarası Futbol Turnuvası” maçları tamamlanarak kazananlara ödülleri verildi.


Büyükşehir denizi kirleten gemilere ceza yağdırdı Güncel Büyükşehir denizi kirleten gemilere ceza yağdırdı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı içerisinde yaptığı denetimlerde deniz kirliliğine neden olduğu tespit edilen 8 gemiye toplam 1 milyon 691 bin 925 lira ceza uyguladı.


BAŞKAN SÖZEN BARILAR PAZAR YERİNDE  ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU Manavgat BAŞKAN SÖZEN BARILAR PAZAR YERİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, kent merkezi ve kırsal mahallelerde başlattığı halk buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


Prof. Dr. Raşid Küçük: “Tasavvuf Devri Biterse İnsanlık Biter” Güncel Prof. Dr. Raşid Küçük: “Tasavvuf Devri Biterse İnsanlık Biter”

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı İslâm Araştırmaları (İSAM) Merkezi Başkanı Prof. Dr. Raşid Küçük, Antalya Mevlevîhânesi’nde gerçekleşen söyleşisinde, tarih boyunca tasavvufun yanı sıra ilim ve sanatın da öğretildiği Mevlevî dergâhlarının, entelektüel birikim sahibi nitelikli insan yetiştiren kurumlar olduğunu vurguladı.


İSTEK’te Öğretmenlere 'Nöro Öğretmen' Konulu Seminer Eğitim İSTEK’te Öğretmenlere 'Nöro Öğretmen' Konulu Seminer

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Lara, Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü öğretmenlerine, Öğretmen Gelişim Programları kapsamında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Uzmanı Dr. Serkan Karaismailoğlu tarafından ‘Nöro Öğretmen’ konulu seminer verildi.


265 kilometre sıcak asfalt Güncel 265 kilometre sıcak asfalt

Antalya’nın kalbi Muratpaşa’da son 5 yılın en kapsamlı cadde ve sokak yenileme projesine imza atan Muratpaşa Belediyesi, Antalya – Sandıklı arası mesafe kadar yolda asfalt çalışması gerçekleştirirken 32 futbol sahası büyüklüğünde alanda ise kaldırım çalışması yaptı.


Kemer’e dünya çapında arıtma tesisi Kemer Kemer’e dünya çapında arıtma tesisi

Büyükşehir Belediyesi Kemer’e dünyanın en modern arıtma tesislerinden birini kazandırmak için kolları sıvadı. Altı arıtma üstü yaşam alanı ve açık hava tiyatrosu şeklinde tasarlanan proje Kemer’e çok yakışacak.


Türel: “27 kavşak yılda 675 milyon tasarruf sağlıyor” Güncel Türel: “27 kavşak yılda 675 milyon tasarruf sağlıyor”

Antalya’da bu dönem 27 kavşak projesi kazandırdıklarını beliren Başkan Menderes Türel, bu kavşakların yılda 675 milyon lira tasarruf sağladığını söyledi.


Alanya’da kar ve heyelan mücadelesi Alanya Alanya’da kar ve heyelan mücadelesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın yüksek kesimlerinde kar ve heyelandan kapanan yolları temizleyerek ulaşıma açtı.


Antalyaspor'un devre arası kampı sürüyor Spor Antalyaspor'un devre arası kampı sürüyor

Devre arası kamp çalışmalarını Belek'te sürdüren Antalyaspor'da, antrenmanların temposu hafta sonunda da düşmedi.


Türkiye’nin insani yardımda amiral gemisi Kızılay oldu Güncel Türkiye’nin insani yardımda amiral gemisi Kızılay oldu

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Türkiye’nin dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, “Türkiye’nin bu önemli faaliyetlerinin amiral gemisi ise Kızılay oldu. Kızılay, 2017 yılında 18 milyon 620 bin insana yardım ulaştırabilmişti. 2018 yılında bu sayı 23 milyon 251 bin insan oldu” dedi.


SUV’UN DEĞİŞMEZ LİDERİ NISSAN Otomotiv SUV’UN DEĞİŞMEZ LİDERİ NISSAN

Otomotiv sektöründe 2018 yılını değerlendiren NISSAN Türkiye Genel Müdürü Sinan ÖZKÖK, sektörün 2017 yılına göre %35 daralmayla tamamladığına değinerek şu açıklamalarda bulundu.


2018 Kepez’in altın yılı oldu Güncel 2018 Kepez’in altın yılı oldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2018 yılında ilçede gerçekleştirdikleri hizmetleri değerlendirdi. 2018’in Kepez’in altın yılı olduğunu belirten Tütüncü, “Örnek projelerle modern şehirciliğe koşan Kepez’in çalışanı da mutlu, bu ilçenin yaşayanı da mutlu oldu” dedi.


ASTON MARTIN VANTAGE RENKLENDİ Otomotiv ASTON MARTIN VANTAGE RENKLENDİ

Yolların lordu beyaz, gümüş, kırmızı, lime yeşili ve china gri rengine kavuştu


GRİPTEN KORUNMADA EN TEMEL YÖNTEM ELLERİ YIKAMAK Sağlık/Kadın GRİPTEN KORUNMADA EN TEMEL YÖNTEM ELLERİ YIKAMAK

Etrafınıza şöyle bir bakın. Herkes ya öksürüyor ya boğazı ağrıyor ya da hapşırıyor. Yüksek ihtimalle bu belirtilere halsizlik sorunu da eşlik ediyor. Böyle olunca akla gelen ilk hastalık ‘grip’ oluyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...