Salı, 18 Haziran 2019
Kekova Koyu´nda denize uzanan ahşap iskeleler... Güncel Kekova Koyu´nda denize uzanan ahşap iskeleler...

Demre ilçesine bağlı Kekova Koyu´nda denize ahşap iskeleler uzatan 13 işletmeye 1500´er YTL para cezası verildi.


Boyalı Konak, müze ve kültür evi olarak değerlendirilecek Güncel Boyalı Konak, müze ve kültür evi olarak değerlendirilecek

Akseki´deki Boyalı konak, müze ve kültür evi olarak değerlendirilecek.


Kepez´den köylere sıcak asfalt Güncel Kepez´den köylere sıcak asfalt

Kepez Belediyesi, kendisine bağlanan orman köylerinin yollarına sıcak asfaltla kaplıyor.


Kepez Belediyesi´nden kan bağışı Güncel Kepez Belediyesi´nden kan bağışı

Antalya Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü, Kepez Belediyesi personeline yönelik kan bağışı kampanyası düzenledi.


Gazipaşa´ya deprem istasyonu kuruldu Güncel Gazipaşa´ya deprem istasyonu kuruldu

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Süleyman Demirel Üniversitesi ve ABD´nin Missuri Üniversitesi işbirliğinde Bakılar Mahallesi´ndeki tepeye kurulan istasyondan, bölgedeki sismik hareketler izlenecek.


Antalya Valiliği´nden gürültü uyarısı... Güncel Antalya Valiliği´nden gürültü uyarısı...

Antalya Valiliği, gürültü şikayetlerinde artış saptandığını belirterek, kaymakam ve belediye başkanlarından ilgili mevzuatları işleterek, yetkilerini kullanmalarını istedi.


Trafikte kamerayla gözleniyorsunuz Güncel Trafikte kamerayla gözleniyorsunuz

Antalya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, yoğunluğun yaşandığı kavşaklarda kırmızı ışık ihlaline karşı, sivil polislerle kameralı tespit uygulaması başlattı.


Belek´teki ucuz plaj ilgi görüyor Güncel Belek´teki ucuz plaj ilgi görüyor

Antalya´nın golf otelleriyle ünlü Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde, belediye tarafından hizmete açılan Halk Plajı, ucuz fiyatlarıyla ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.


Piyasa durum anketi Güncel Piyasa durum anketi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından işyerlerinde uygulanan ankete katılanların yüzde 77,3´ü satışlarında azalma beyan etti.


Anotolia 2006 Fuarına 9 günde 500 bin ziyaretçi bekleniyor Güncel Anotolia 2006 Fuarına 9 günde 500 bin ziyaretçi bekleniyor

İN-FAŞ Fuar ve Organizasyon A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Levent Sarı, Anotolia 2006 Turizm, Kültür, İhracat, Tekstil, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarı´na bu yıl 500 bin ziyaretçi beklediklerini söyledi.


Kemer Belediyesi Tiyatro Atölyesi´nde eğitimler tamamlandı Güncel Kemer Belediyesi Tiyatro Atölyesi´nde eğitimler tamamlandı

Kemer Belediyesi Tiyatro Atölyesi kursiyerleri, 2 aydan bu yana süren eğitimlerini, ´Şimdi Sıra Bizde´ isimli oyunu velilerine ve tiyatro severlere sunarak başarıyla tamamladı.


Kesik Minare Camii´nde temizleme çalışmaları Güncel Kesik Minare Camii´nde temizleme çalışmaları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaleiçi´nde bulunan Kesik Minare Camii´nde genel temizlik çalışması başlattı.


Köpek bakım evinde, sokak hayvanlarıyla birlikte yaşıyorlar... Güncel Köpek bakım evinde, sokak hayvanlarıyla birlikte yaşıyorlar...

Gazipaşa´da, kaldıkları evden çıkartılan 4 kişilik fakir bir aile sokakta kaldı.


Korkuteli´nde sahte altın operasyonu... Güncel Korkuteli´nde sahte altın operasyonu...

Korkuteli´nde alınan bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, arama yaptıkları araç içerisinde bin 820 adet sahte Osmanlı Reşadiye altını ve 1 adet 7.65 marka silah ele geçirdi.


Antik tiyatrolarda Sema ve Mehteran sesleri yankılanacak... Güncel Antik tiyatrolarda Sema ve Mehteran sesleri yankılanacak...

Antalya´da, Çağın Sanat Merkezi ve Sara Organizasyon tarafından düzenlenecek etkinlikte, 3 ay boyunca Side ve Phaselis Antik Tiyatrosu´nda sema ve mehteran sesleri yükselecek.


Antalya´da huzur operasyonu... Güncel Antalya´da huzur operasyonu...

Serik´te 5 amir ve 90 polis memurunun katılımıyla huzur operasyonu gerçekleştirildi.


2. Boğazkent Yağlı Pehlivan Güreşleri... Güncel 2. Boğazkent Yağlı Pehlivan Güreşleri...

Serik´e bağlı Boğazkent Beldesi´nde düzenlenecek 2. Boğazkent Yağlı Pehlivan Güreşleri, 20 Ağustos Pazar günü yapılacak.


Kemer´in minik tiyatrocuları Güncel Kemer´in minik tiyatrocuları

Kemer Belediye Tiyatro Atölyesi kursiyerleri 2 aydan bu yana süren eğitimlerini “Şimdi Sıra Bizde” isimli oyunu velilerine ve tiyatro severlere sunarak başarı ile tamamladılar.


Kepez Belediyesi, teniz Şampiyonası´na evsahipliği yapacak Güncel Kepez Belediyesi, teniz Şampiyonası´na evsahipliği yapacak

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Nazmi Kumova, tenis sporuna destekten dolayı Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner´e ödül verdi.


AESOB Başkanı Tolunay: ´Lara ilk planlandığı gibi yüzde 1 yapılaşma ile halkın kullanımı Güncel AESOB Başkanı Tolunay: ´Lara ilk planlandığı gibi yüzde 1 yapılaşma ile halkın kullanımı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Orhan Tolunay, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından temalı park yapılması amacıyla tahsis edilen Lara plajı mevkisindeki alanın, halka açık kent parkı olması gerektiğini söyledi.


Ucuzluktan şikayateçi vatandaş... Güncel Ucuzluktan şikayateçi vatandaş...

Antalya´nın golf otelleriyle ünlü Belek Beldesi´nde belediye tarafından işletilen, içerisinde eğlence yerleri, restorantlar, barlar, çocuk oyun ve piknik alanlarının bulunduğu Beach Park´ta vatandaşlar ihtiyaçlarını bakkal-market fiyatına karşılıyor.


Vali Alaaddin Yüksel Korkuteli´nde Güncel Vali Alaaddin Yüksel Korkuteli´nde

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Antalya´da, köylerde yaşayanların yaşam kalitesinin yükseltilmesi gerektiğini belirterek, ´´Antalya Cumhuriyet meydanında ne varsa köylerde de onlar olmalı´´ dedi.


AESOB’dan Lara’ya destek Güncel AESOB’dan Lara’ya destek

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Orhan Tolunay, Lara’nın eski planının aynen uygulanarak, halka açık kent parkı olması gerektiğini söyledi.


Kestirme yol kazası Güncel Kestirme yol kazası

Alanya´da yürüdüğü mesafeyi kısaltmak için duvardan atlamaya çalışan vatandaş dengesini kaybedip düşünce hastanelik oldu.


Öner, engelli parkını anlattı Güncel Öner, engelli parkını anlattı

Bedensel engelliler parkı konusunda TRT Antalya Radyosu´nun konuğu olan Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner; ´ Bedensel engelli olmak bir hastalık değil. Yarın biz de bedensel engelli olabiliriz. Bedensel ve zihinsel engelli vatandaşlarımızın sosyal yaşama kazandırılması için gerekli çalışmaları yapmalıyız.´ dedi.


Kepez, tenis şampiyonası´na evsahipliği yapacak Güncel Kepez, tenis şampiyonası´na evsahipliği yapacak

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Nazmi Kumova, tenis sporuna destekten dolayı Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner´e ödül verdi.


Başkan Evcilmen, katlı pazar inşaatlarını inceledi Güncel Başkan Evcilmen, katlı pazar inşaatlarını inceledi

Yeşilbahçe ve Sanayi Mahalleleri’nde devam eden katlı pazar inşaatlarında incelemede bulunan Başkan Evcilmen, “5 kapalı pazarın ardından, yer sorunu yaşanan mahallelerde pazar uygulamasını başlattık. Önümüzdeki aylarda iki katlı pazar hizmete girecek” dedi.


Hırsızlık teşebbüste kaldı Güncel Hırsızlık teşebbüste kaldı

Alanya´da girdiği evden çaldığı hortum ve uzatma kablosuyla kaçmak isteyen bir kişi polis tarafından yakalandı.


Aynı apartmanda 3 büroyu soydular Güncel Aynı apartmanda 3 büroyu soydular

Alanya´dabir iş hanı hırsız veya hırsızlar tarafından soyuldu.


Antalya´da ´ihale çetesi´ operasyonu... Güncel Antalya´da ´ihale çetesi´ operasyonu...

Antalya´da, çeşitli kurumlar tarafından açılan ihalelerde ilk açık artırmaya baskı ve tehditle hiçbir firmanın girmemesini sağladıkları ve bu yolla ikinci açık artırmada satışı yapılmak istenen malı düşen değeriyle satın aldıkları belirlenen bir çete ortaya çıkartıldı.


Gülten Şimşek 7. kişisel resim sergisini açtı Güncel Gülten Şimşek 7. kişisel resim sergisini açtı

Ressam Gülten Şimşek’in 7. kişisel resim sergisi Antalya Müzesi Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.


Köy Hizmetleri Spor sezonu açtı Güncel Köy Hizmetleri Spor sezonu açtı

Antalya Köy Hizmetleri spor kulübü 2006-2007 spor sezonunu düzenlenen törenle açtı.


Hırsız, girdiği evin sahibi tarafından darp edildi Güncel Hırsız, girdiği evin sahibi tarafından darp edildi

Antalya´da bir hırsız, girdiği evin sahibi tarafından darp edildi.


Kumluca Belediyespor lig hazırlıklarını sürdürüyor Güncel Kumluca Belediyespor lig hazırlıklarını sürdürüyor

Antalya Amatör Süper Ligi´nde mücadele eden Kumluca Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.


´Dövizdeki dalgalanma, Antalya´daki inşaat sektörünü çok etkiledi´ Güncel ´Dövizdeki dalgalanma, Antalya´daki inşaat sektörünü çok etkiledi´

MÜSİAD Antalya Şube Başkanı İbrahim İşlek, doların 1.55, avronun ise 1.92 bandında seyretmesi gerektiğini söyledi.


Atık tesislerinin çatlayan ve kırılan deşarj boruları denizleri tehdit ediyor Güncel Atık tesislerinin çatlayan ve kırılan deşarj boruları denizleri tehdit ediyor

Türkiye´nin dünyaca ünlü kıyıları kirlilik tehdidi altında. Deniz altı yapıları kontrol şansı olmadığı için her gün yüksek orandaki atıklar denize karışıyor.


Tekne turlarına büyük ilgi Güncel Tekne turlarına büyük ilgi

Alanya´da tatil yapan yerli ve yabancı turistler, tekne turlarına büyük ilgi gösteriyor. Kentin tarihi ve doğal güzelliklerinin yanısıra, deniz ve kumsalına da hayran kalan turistler tekne turlarına katılarak eğlenceli dakikalar geçiriyorlar.


´Bakkal esnafını bitiren büyük marketlerin engellenmesi zor´ Güncel ´Bakkal esnafını bitiren büyük marketlerin engellenmesi zor´

Alanya´da Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Cemal Kaçmaz, bakkalların yaşadıkları sıkıntıların bilincinde olduklarını belirterek, büyük marketlerin engellenmesinin çok zor olduğunu söyledi.


Demir çubukla su arıyor... Güncel Demir çubukla su arıyor...

Manvgat´ta yaşayan bir vatandaş, hiçbir teknik alete gerek duymadan, çubukla yer altındaki suları tespit edebiliyor.


Büfede 3 kilo 900 gram esrar ele geçirildi Güncel Büfede 3 kilo 900 gram esrar ele geçirildi

Serik´teki bir büfede, satılmak üzere paketlenmiş 3 kilo 900 gram esrar ele geçirildi.


Kemer´de kaçak işçi operasyonu... Güncel Kemer´de kaçak işçi operasyonu...

Kemer´de, kaçak çalıştıkları belirlenen yabancı uyruklu 5 kişi yakalandı.


Antigone, Side´de sahnelendi Güncel Antigone, Side´de sahnelendi

Ankara Devlet Tiyatrosunca sergilenen ´´Antigone´´ adlı oyun Antik Tiyatrolar Turnesi kapsamında, Side Antik Tiyatrosunda sahnelendi.


Sörf eğitmenlerinin eğlencesi Güncel Sörf eğitmenlerinin eğlencesi

Belek´teki temalı parkı Troy´un sörf eğitmenleri, Hüya Güldalı ve Turan Taş, turistlerin sörfe ilgisini artırmak için su parkında gösteriler sunuyorlar.


Akseki´de boksit bulundu Güncel Akseki´de boksit bulundu

Albuck Madencilik şirketi tarafından Kızılkarlık Sultan Çukuru mevkiinde alınan numuneleri analiz eden TÜBİTAK müjdeli açıklamayı yaptı.


Antalya kavruluyor Güncel Antalya kavruluyor

Antalya´da, son 1 haftadır yaşanan çöl sıcakları, vatandaşları olumsuz yönde etkiliyor.


Manavgat söndürüldü, Kaş hala yanıyor Güncel Manavgat söndürüldü, Kaş hala yanıyor

Antalya Orman Bölge Müdürü Ahmet Gedikağaoğlu, Manavgat´taki orman yangının tamamen söndürüldüğünü, Kaş´taki yangının ise devam ettiğini bildirdi.


Manavgat´ta bazı köyler boşaltılıyor Güncel Manavgat´ta bazı köyler boşaltılıyor

Manavgat´ta, bugün sabah saatlerinde başlayan orman yangını, kontrol altına alınamıyor.


Kaş´taki yangın kontrol altında değil Güncel Kaş´taki yangın kontrol altında değil

Kaş´ta devam eden orman yangınını söndürme çalışmaları devam ediyor.


Antalya´da sıcaklık 49 derece Güncel Antalya´da sıcaklık 49 derece

Hava sıcaklığının 49 dereceye kadar yükseldiği Antalya´da, cadde ve sokaklar boşaldı, plaj ve havuzlarda büyük bir yoğunluk yaşandı.


Sağlam: Golcü sıkıntımız var Güncel Sağlam: Golcü sıkıntımız var

Antalyaspor karşısında birçok pozisyona girdiklerini belirten Konyaspor teknik direktörü Nurullah Sağlam, takımda golcü sıkıntısı çektiklerini söyledi.


Yılmaz Vural: Galip gelmeliydik... Güncel Yılmaz Vural: Galip gelmeliydik...

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ise maç istatistiklerine bakıldığında, galip gelmesi gereken takımın kendileri olarak görüldüğünü belirtti.


Antalyaspor tek tek: 0-0 Güncel Antalyaspor tek tek: 0-0

Turkcell Süper Lig´in yeni takımı Antalyaspor, ilk 2 haftanın ardından 3. hafta maçında da Konyaspor ile golsüz berabere kaldı.


Antalya´da hava sıcaklığı 43 derece oldu Güncel Antalya´da hava sıcaklığı 43 derece oldu

Antalya’da hava sıcaklığı 43 dereceye kadar yükseldi.


Kemer´de bir kişi denizde boğuldu Güncel Kemer´de bir kişi denizde boğuldu

Alınan bilgiye göre, Kemer´e bağlı Tekirova beldesinde Çıralı´da denize giren Remzi Küçükan (22), dalgaya kapılarak boğuldu.


Antalya´da resimli şiir sergisi Güncel Antalya´da resimli şiir sergisi

Gazeteci, ressam ve şair Yunus Yaşar´ın 60. kişisel resimli şiir sergisi, Antalya Devlet Güzel Sanatlar Galerisi´nde 21 Ağustosta açılacak.


İnternete ´fazla bağlandık´... Güncel İnternete ´fazla bağlandık´...

İnternet kullanımının günlük yaşamda fazla yaygınlaşması sonucu, hastalık yaratabilecek ölçüde bağımlılık listesine girdiği öğrenildi.


Belediyelerde özürlü hizmet birimleri kurulacak Güncel Belediyelerde özürlü hizmet birimleri kurulacak

Büyükşehir belediyeleri kapsamında Özürlü Hizmet Birimleri kurulacak. Birimler, özürlülerin toplum hayatıyla bütünleşmelerini sağlayıcı ve kolaylaştırıcı çalışmalar yürütecek.


İsrail´i protesto amacıyla asılan afiş... Güncel İsrail´i protesto amacıyla asılan afiş...

Alanya´da, işyerinin camına İngilizce, ´´Çocuk katili İsraillilere satış yok, giriş yok´´ yazılı pankart asan işyeri işletmecisinin savcılıkça ifadesi alındı.


Alanya´da bir kişi boğuldu Güncel Alanya´da bir kişi boğuldu

Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar beldesinde bir kişi denizde boğuldu.


Milletvekili Emek, kitap bağışında bulundu Güncel Milletvekili Emek, kitap bağışında bulundu

CHP Antalya Milletvekili Atilla Emek, Gazipaşa Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) kütüphanesine kitap bağışında bulundu.


Gazipaşa´da kameralı denetim... Güncel Gazipaşa´da kameralı denetim...

Gazipaşa Kaymakamı İsmail Gültekin, yaptığı açıklamada, Gazipaşa´nın dört ayrı yerine deneme amaçlı kamera kurulduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde kamera sayısını artıracaklarını kaydetti.


Turistlerin yiyecek ve içecek tüketimi... Güncel Turistlerin yiyecek ve içecek tüketimi...

Türkiye´ye bu yıl gelmesi hedeflenen 20 milyon turistin bir yıl içinde yaklaşık 25 bin ton kırmızı, 30 bin ton beyaz et, 220 bin ton sebze ve meyve, 60 milyon litre bira, 15 milyon litre şarap tüketeceği hesaplandı.


Kaş, festivale hazırlanıyor Güncel Kaş, festivale hazırlanıyor

Kaş´ta, 1-3 Eylül tarihleri arasında 9.´su yapılacak olan Uluslararası Likya Kaş Kültür ve Sanat Festivali hazırlıklarına başlayan Kaş Belediyesi, ilk olarak turistik ilçenin tüm ana caddelerini temizliyor.


Antalya´da gençlik merkezi kurulacak... Güncel Antalya´da gençlik merkezi kurulacak...

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gençlere yönelik örnek bir proje hazırladı.


Antalya´da örümcek paniği... Güncel Antalya´da örümcek paniği...

Halk arasında büyük paniğe neden olan et yiyen dev örümcekler, şimdi de Antalya´da ortaya çıktı.


Korkuteli´de mobil sağlık hizmeti Güncel Korkuteli´de mobil sağlık hizmeti

Korkuteli´de, Sağlık Grup Başkanlığı bünyesindeki mobil sağlık ekipleri, köylerdeki vatandaşları sağlık taramasından geçiriyor.


Korkuteli´de KÖYDES çalışmaları... Güncel Korkuteli´de KÖYDES çalışmaları...

Korkuteli´de, Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi (KÖYDES) kapsamında başlatılan yol çalışmaları, devam ediyor.


Kumluca´da ´El Ele´ operasyonu... Güncel Kumluca´da ´El Ele´ operasyonu...

Kumluca´da, polis tarafından gerçekleştirilen ´El Ele´ adlı operasyonda, üzerlerinde çok sayıda silah ve mermi bulunan 5 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Konyaaltı sahilinde, denize giren Uzman Çavuş Güncel Konyaaltı sahilinde, denize giren Uzman Çavuş

Konyaaltı sahilinde yüzen, Antalya Yeniköy Jandarma Komutanlığı´nda görevli Uzman Çavuş Nuri Yalçın, boğulmak üzereyken çevredeki vatandaşlar tarafından denizden çıkarıldı.


Antalya´da şüpheli ölüm... Güncel Antalya´da şüpheli ölüm...

Antalya´da, sokak ortasında bir kişi ölü olarak bulundu.


Kulübede asılı bulunan cesedin kimliği tespit edildi... Güncel Kulübede asılı bulunan cesedin kimliği tespit edildi...

Alanya´ya bağlı Cikcilli Beldesi´nde boş bir kulübede asılı ve çürümüş vaziyette bulunan cesedin çok sayıda sabıkası olan bir gence ait olduğu ortaya çıktı.


Kepezli çocuklara su parkı Güncel Kepezli çocuklara su parkı

Denize sınır olmayan Kepez, su temalı parklarla serinliyor.


Alanya´da kırsal kesimlerde yaşayan köylülere yaklaşık 890 bin YTL destek sağlandı Güncel Alanya´da kırsal kesimlerde yaşayan köylülere yaklaşık 890 bin YTL destek sağlandı

Alanya´da Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ´Kırsal Kesim Hayvancılık Projesi´ kapsamında belirlenen köylülere 380 bin YTL destek sağladı.


İş kadınları sahada rakip oldu Güncel İş kadınları sahada rakip oldu

Kemer Belediyesi Zabıta Komiserliğinde çalışan iki futbolcu rakip olarak sahada karşılaştılar.


Alanya´daki fuhuş operasyonları... Güncel Alanya´daki fuhuş operasyonları...

Alanya´da, bir villada alıkonulan ve fuhuş yaptırıldıkları belirlenen yabancı uyruklu 7 kadının tamamında, cinsel yolla bulaşabilen hastalık tespit edildi.


CHP Milletvekili Baloğlu´nun soru önergeleri... Güncel CHP Milletvekili Baloğlu´nun soru önergeleri...

CHP Antalya Milletvekili Feridun Baloğlu, yapımı bir yıldır devam eden Adliye köprülü kavşağının yapımı ve inşaat sırasında meydana geldiğini bildirdiği doğal tahribat konularında 3 ayrı bakanın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı´na 3 yazılı soru önergesi verdi.


Lara´daki ekici tesislerinin tahliyesi... Güncel Lara´daki ekici tesislerinin tahliyesi...

Lara sahilinde, İl Özel İdaresi ile Antalya Büyükşehir Belediyesinin ortaklığıyla kurulan Lara Birlik´in kiracısı Ekici Motel ve Turistik Tesisleri´nin tahliyesi ve yıkılması konusundaki tartışmalar sürüyor.


Ağabeyini kurtarmak isterken boğuldu Güncel Ağabeyini kurtarmak isterken boğuldu

Kumluca´da, ağabeyi ve yeğeni ile birlikte serinlemek için denize giren 13 yaşındaki Mustafa Soysal, ağabeyini kurtarmak isterken boğularak yaşamını yitirdi.


Kumluca´daki çete operasyonu... Güncel Kumluca´daki çete operasyonu...

Kumluca´da polis-vatandaş işbirliği ile düzenlenen ve ´´El ele´´ adı verilen operasyon kapsamında gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.


Taraftar derneği maddi destek arıyor... Güncel Taraftar derneği maddi destek arıyor...

07 Gençlik Antalyaspor Taraftarları Derneği´nce (ASTDER), Antalyaspor´u Konyaspor deplasmanında desteklemek için Antalyalıların maddi desteğine ihtiyaç olduğu bildirildi.


´Türkiye´nin Orta Doğu´da ağırlığını koyması gerekiyor´ Güncel ´Türkiye´nin Orta Doğu´da ağırlığını koyması gerekiyor´

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Atilla Şimşek, Türkiye´nin Orta Doğu´da ağırlığını koyması gerektiğini söyledi.


Antalyaspor´a Tamince´den destek... Güncel Antalyaspor´a Tamince´den destek...

Rixos otellerinin sahibi ve Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Tamince, Antalyaspor´un bu hafta deplasmanda karşılaşacağı Konyaspor maçının masraflarını karşılayacak.


Alanya´da ´Mavi´ adlı operasyonla gözaltına alınan 12 kişi tutuklandı Güncel Alanya´da ´Mavi´ adlı operasyonla gözaltına alınan 12 kişi tutuklandı

Alanya´da, polisin düzenlediği ´´Mavi´´ adlı operasyonla gözaltına alınarak adliyeye çıkarılan 26 kişiden 12´si tutuklandı.


CHP Antalya Milletvekilleri, Eski Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını dinledi Güncel CHP Antalya Milletvekilleri, Eski Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını dinledi

CHP milletvekilleri ve il yöneticileri eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinlediler.


İlk ayak sağlığı uzmanları, sertifikalarını aldı Güncel İlk ayak sağlığı uzmanları, sertifikalarını aldı

Türkiye´de ilk kez Antalya´da uygulanan ´´ayak sağlığı uzmanlığı eğitim projesine´´ katılan kursiyerler sertifika aldı.


Marmara Depremi´nin 7. yılı Güncel Marmara Depremi´nin 7. yılı

Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Osman Aydın, Marmara Depremi´nin üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen olası depremlere karşın yeterli önlemin alınmadığını bildirdi.


Muhalefetten Lara ittifakı Güncel Muhalefetten Lara ittifakı

Lara Kent Parkı’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm alanı olarak tahsis edilmesine karşı çıkan muhalefet partilerin il temsilcileri, iktidarın değişmesiyle birlikte bu alanı yeniden kent parkı yapacaklarını ileri sürdüler


İşe gidiyorum diye evden ayrılan genç kızın cesedi bulundu Güncel İşe gidiyorum diye evden ayrılan genç kızın cesedi bulundu

Antalya´da, 2 günden beri kendisinden haber alınamayan Hülya Özdemir (15) isimli kız, Bach Park´ın dibindeki falezlerin dibinde ölü olarak bulundu.


Serik´teki huzur operasyonunda 3,9 kilo esrar ele geçirildi Güncel Serik´teki huzur operasyonunda 3,9 kilo esrar ele geçirildi

Serik´te düzenlenen huzur operasyonunda 3,9 kilogram esrar ele geçirildi.


Turizmcilerin yüzü Ağustos ayında gülüyor... Güncel Turizmcilerin yüzü Ağustos ayında gülüyor...

Yaz sezonunun Nisan, Mayıs, Haziran ayında istediğini bulamayan Antalya´nın Kaş İlçesi esnafı, Ağustos ayında otellerdeki doluluk oranının yüzde 90´a ulaşmasından memnun.


Sokağa terk edilen bebeği, doktor emzirdi... Güncel Sokağa terk edilen bebeği, doktor emzirdi...

Antalya´da bir apartmanın boşluğuna terk edilen 15 günlük bebeği, hastanede sağlık kontrolünü yapan doktor emzirdi.


Bu kavşak kana doymuyor Güncel Bu kavşak kana doymuyor

Alanya Devlet Hastanesi altında bulunan ve kazalarla gündeme gelen hastane kavşağında hemen hemen her gün trafik kazası meydana geliyor.


Tecavüz iddiaları bitmiyor Güncel Tecavüz iddiaları bitmiyor

Mahmutlar Beldesi´nde tatil için kyerleştikleri otelde kızlarının tecavüze uğradığını eden Alman aile jandarma´dan yardım istedi.


Otelde hırsız var Güncel Otelde hırsız var

Alanya´da müşteri kılığında girdiği otelden bir turiste ait cep telefonunu çalan bir kişi polis tarafından yakalandı.


Ters yönde giden motosiklet halk otobüsüne çarptı: 2 ölü Güncel Ters yönde giden motosiklet halk otobüsüne çarptı: 2 ölü

Alanya´da D.400 Karayolu üzerinde meydana gelen kazada ters yönde ilerleyen bir motosikletin halk otobüsüne çarpması sonucu iki kişi feci şekilde can verdi.


Kemer’de çağdaş çöp konteynırları Güncel Kemer’de çağdaş çöp konteynırları

Kemer’de 25 ayrı noktaya yeni çöp konteynırları kondu.


ALO GATAB servisi tanıtılıyor Güncel ALO GATAB servisi tanıtılıyor

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) ALO GATAB hizmetinin yaygınlaşması için çalışma başlattı.


Antalya´da sahte altın operasyonu Güncel Antalya´da sahte altın operasyonu

Korkuteli´de ürettikleri sahte reşad altınları piyasa sürmek isteyen 5 kişi tutuklandı.


Konyaspor harekatı... Güncel Konyaspor harekatı...

Antalyaspor´da, Konyaspor ile deplasmanda oynanacak maç için yönetici Fettah Tamince´nin kafilenin tüm masraflarını ve galibiyet primlerini vereceği söylendi.


İdris tamam, süper star yabancı bekleniyor... Güncel İdris tamam, süper star yabancı bekleniyor...

Antalyaspor, bir süredir peşinde olduğu Sarıyer´in 24 yaşındaki futbolcusu İdris Hacıfazlıoğlu ile anlaşırken Çek Cumhuriyetin´den star bir yabancı futbolcunun da imza atmaya gelmesinin beklenildiği kaydedildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...