Pazar, 16 Haziran 2019
Toplu ulaşımda çözüme ulaşmak sadece 3 saniye Güncel Toplu ulaşımda çözüme ulaşmak sadece 3 saniye

Antalyalıların ulaşımda yaşadığı sorunlar bir telefonla anında çözülüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı ‘Toplu Taşıma Bilgilendirme Sistemi’ ile 3 saniye içinde kendisine bir muhatap bulan vatandaş, şikâyet ya da talebini aktardıktan sonra SMS ile bilgilendiriliyor. Sistemde 4 ayda toplam 156 bin 585 çağrı cevaplandı.


Ağaoğlu'dan anne ve baba adaylarına psikolojik yeterlilik testi uygulaması kampanya Güncel Ağaoğlu'dan anne ve baba adaylarına psikolojik yeterlilik testi uygulaması kampanya

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, anne ve baba adaylarına psikolojik yeterlilik testi uygulansın diyerek TC Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nı göreve çağırdı.


Kahraman Mehmetçiklerimize Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinden Mesaj Eğitim Kahraman Mehmetçiklerimize Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinden Mesaj

Ülkemizin güney sınırlarını terörist unsurlardan temizlemek, bölgemizde huzur, güven ve barışı korumak amacıyla başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı"nda vatan topraklarını düşmanlara karşı savunmak için gece gündüz, dağlarda nöbet tutan ve operasyonlara çıkan kahraman askerlerimiz şu anda Afrin’de bir kahramanlık destanı yazıyor.


Akdeniz Üniversitesi’ne İki Yeni Fakülte Eğitim Akdeniz Üniversitesi’ne İki Yeni Fakülte

Akdeniz Üniversitesi’ne 16 Şubat 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararı ile Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olarak Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Kemer İlçesi’nde Kemer Denizcilik Fakültesi kuruldu.


Sosyal Medya kullanmada 13. sıradayız Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal Medya kullanmada 13. sıradayız

Türkiye’de nüfusun yüzde 67’ye yakını internet kullanıyor... 54 MİLYONDAN FAZLA İNTERNET KULLANICISI VAR


Turistler için dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu... Ekonomi/Turizm Turistler için dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu...

2018 yılının en pahalı tatil kentlerinin belirlendiği araştırmaya göre listenin ilk sırasında 391 Euro ile ABD’nin New York kentinin yer aldığı ortaya çıktı.


YÜKSEKÖĞRETİMDE TÜRK DÜNYASININ BİRİNCİ TERCİHİ TÜRKİYE Eğitim YÜKSEKÖĞRETİMDE TÜRK DÜNYASININ BİRİNCİ TERCİHİ TÜRKİYE

Avrasya Yükseköğretim Zirvesi kapsamında düzenlenen “Rusya ve BDT Bölgesinde Uluslararasılaşma” panelinde konuşan Irina Stepanenko, Türki cumhuriyetlerin yükseköğretimde Türkiye’yi tercih ettiğini ifade etti.


Yatırımcı Dışarıya Kaçıyor Ekonomi/Turizm Yatırımcı Dışarıya Kaçıyor

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) tarafından hazırlanan “Sanayinin Sorunları ve Analizleri (XXXVI) MMO: “Yatırımcı dışarıya kaçıyor” konulu araştırma raporu açıklandı.


TUYAD: SD çöplüğüne dikkat! Teknoloji/Bilim/İnternet TUYAD: SD çöplüğüne dikkat!

Türkiye’de HD uyumlu olmayan 10 milyon TV ve 8 milyon uydu alıcısı bulunuyor.


ANTALYA SOSYAL GÜVENLIK İL MÜDÜRLÜĞÜNDE “KADINA YÖNELİK ŞIDDETLE MÜCADELE” SEMİNERİ Güncel ANTALYA SOSYAL GÜVENLIK İL MÜDÜRLÜĞÜNDE “KADINA YÖNELİK ŞIDDETLE MÜCADELE” SEMİNERİ

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde, “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konulu eğitim semineri düzenlendi.


Bahar Dönemi İçin Gelen Uluslararası Öğrencilere Oryantasyon Programı Eğitim Bahar Dönemi İçin Gelen Uluslararası Öğrencilere Oryantasyon Programı

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa ülkelerinden 2017-2018 eğitim-öğretim yılı bahar döneminde Akdeniz Üniversitesi’ne gelen uluslararası öğrenciler için oryantasyon programı gerçekleştirildi.


Döşemealtı Belediye personeline uyuşturucu semineri Döşemealtı Döşemealtı Belediye personeline uyuşturucu semineri

Döşemealtı Belediye personeline İçişleri Bakanlığı'nın 'Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı' kapsamında 'Narko-Rehber Modülü' eğitimi verildi.


 AKAYDIN KAPUTAŞ PLAJI'NDAKİ TAHRİBATI BAKAN’A KURTULMUŞ’A SORDU   Siyaset AKAYDIN KAPUTAŞ PLAJI'NDAKİ TAHRİBATI BAKAN’A KURTULMUŞ’A SORDU

Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN’ın, dünyanın sayılı doğal plajlarından birisi olan Antalya Kaş Kaputaş Plajındaki tahribata ilişkin, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Numan KURTULMUŞ’un yanıtlaması istemiyle vermiş olduğu yazılı soru önergesi verdi.


BUDAK:”TEK ADAM FAŞİZMİNİN TESCİLLENMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ” Siyaset BUDAK:”TEK ADAM FAŞİZMİNİN TESCİLLENMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin özgürlük ve demokrasiyi ortadan kaldırarak, Türkiye'yi karanlık bir uçuruma sürüklediğini belirterek, “Önümüzde kritik bir süreç var. Dayanışma içinde tek adam faşizminin tescillenmesine izin vermeyeceğiz. CHP, CHP yurdumuzu AKP karanlığından kurtaracaktır” dedi.


 Y kuşağı gençleri aşkı keşfetti Güncel Y kuşağı gençleri aşkı keşfetti

‘Gençlerin Aşka Bakışı 2018’ konulu anket sonuçlandı. Beykoz Üniversitesi’nin 831 üniversite öğrencisi ile 7’ncisini gerçekleştirdiği ankete göre; gençlerin aşka yüklediği anlamın değiştiği görüldü.


1 TRİLYONA YAKIN TASARRUF YAPTIK Ekonomi/Turizm 1 TRİLYONA YAKIN TASARRUF YAPTIK

Türkiye'de tasarruf mevduatlarının 2017'de bir önceki yıla kıyasla yüzde 14,4 artarak 930 milyar 271 milyon 494 bin liraya ulaştığı belirlendi.


Salı’da gündem ilgili babalık Güncel Salı’da gündem ilgili babalık

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan AÇEV Genel Müdürü Nalan Yalçın, anne çocuk eğitimini ve ilgili babalığı anlattı. Yalçın, beyin gelişimi için ilk 6 yılın mücizevi yıllar olduğunu söyledi.


Döşemealtı’na Avrupa standartlarında yollar yapılıyor Döşemealtı Döşemealtı’na Avrupa standartlarında yollar yapılıyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasın Arslan ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.


Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nden Önemli Bir Adım Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nden Önemli Bir Adım

Yılda iki kere yayımlanan “Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi” çok büyük bir başarıya imza attı. Dergiye artık tüm dünya tarafından erişilebilinecek!


Döşemealtı’nda folklor şöleni Döşemealtı Döşemealtı’nda folklor şöleni

Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası halk oyunları yarışması Döşemealtı Kapalı Spor salonunda başladı.


Akdeniz Üniversitesi’nde ‘15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’ Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde ‘15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 15 Temmuz ruhunu yaşatmak amacıyla ‘15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’ düzenlenecek.


Rektör Ünal’dan Tübitak Proje Desteği Alan Öğretim Üyelerine Teşekkür Eğitim Rektör Ünal’dan Tübitak Proje Desteği Alan Öğretim Üyelerine Teşekkür

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, TÜBİTAK ARDEP 2017 yılı ikinci döneminde destek almaya hak kazanan Akdeniz Üniversitesi öğretim üyelerine teşekkür belgesi takdim etti.


BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KURULU İLK KEZ TOPLANDI Güncel BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KURULU İLK KEZ TOPLANDI

2018 yılı Bağımlılık İle Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Münir Karaoğlu başkanlığında ilk kez yapıldı. Her iki ayda bir düzenlenecek olan toplantıda bağımlılıkla mücadele adına önemli kararlar alındı.


Kumbul'dan Sabah gazetesi haberine tepki! Siyaset Kumbul'dan Sabah gazetesi haberine tepki!

CHP İl Başkanı KUMBUL: “Sabah gazetesinde yer alan yalan haberi yapanlar bunun bedelini ödeyecekler! CHP’lilere karşı yapılan bu saldırıların temelinde kriptocu FETÖ’cülerin ayıp kapatma yarışları mı yatmaktadır?”


Hamileyken veya emzirme döneminde dövme yaptırabilir misiniz? Sağlık/Kadın Hamileyken veya emzirme döneminde dövme yaptırabilir misiniz?

Gebelik benzersiz, unutulmaz bir zamandır ve yeni bir dövme yaptırmak bu anıyı canlı tutmanın bir yolu olabilir. Fakat hamileyken dövme yaptırmayı düşünen anne adaylarının hangi riskleri aldığını ve hangi önlemleri alması gerektiğini bilmesi gerekir.


Başkan Böcek, Afrin şehitleri anısına ağaç dikti Güncel Başkan Böcek, Afrin şehitleri anısına ağaç dikti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) öğrencileriyle birlikte Afrin de şehit düşen askerlerimiz anısına ağaç dikti.


Başkan Türel DSÖ Belediye Başkanları zirvesine katıldı Güncel Başkan Türel DSÖ Belediye Başkanları zirvesine katıldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Menderes Türel, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı tarafından Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da gerçekleşen Belediye Başkanları Zirvesine katıldı. Türel, kentlerinin sağlık ve refahına yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini kabul ettikleri Kopenhag Belediye Hakları Mutabakatına imza attı.


YERLİ VE TEMİZ KÖMÜR ÜRETİMİNDE SON TEKNOLOJİLER TARTIŞILACAK Ekonomi/Turizm YERLİ VE TEMİZ KÖMÜR ÜRETİMİNDE SON TEKNOLOJİLER TARTIŞILACAK

2. ULUSLARARASI TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ VE FUARI 10 NİSAN’DA BAŞLIYOR


Kepez’de dev dönüşüm Güncel Kepez’de dev dönüşüm

Kepez Belediyesi, 206 bin metrekarelik ‘Yeni Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temellerini düzenlenen törenle attı, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açtı.


Gözünüz Aydın Olmalı Sağlık/Kadın Gözünüz Aydın Olmalı

Göz kapakları, yüzde yaşlanmanın kendini en fazla gösterdiği bölgelerin başında gelir.


Kemer Belediyesi’nden büyük tasarruf Kemer Kemer Belediyesi’nden büyük tasarruf

Kemer Belediyesi, bünyesindeki bütün araçların bakım ve onarımlarını kendi yaparak büyük bir tasarruf sağlıyor. Başkan Mustafa Gül, “Kamunun bir kuruşunu israf etmeden belediyemizde en verimli hizmeti veriyoruz” dedi.


Alzheimer Danışma Hattı kuruluyor Güncel Alzheimer Danışma Hattı kuruluyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Alzheimer hastalarının yakınlarına uzman desteği sağlayacak Alzheimer Danışma Hattı’nın kuruluş çalışmaları kapsamında personel eğitimleri veriliyor. Danışma Hattı Mart ayı içinde açılacak.


İnsan Kaynakları Yöneticilerinin Yükü Hafifliyor Ekonomi/Turizm İnsan Kaynakları Yöneticilerinin Yükü Hafifliyor

Bir iş ilanlarına gerçekleşen ilgili ve ilgisiz çok sayıda başvuru İnsan Kaynakları (İK) departmanlarının doğru adaylara ulaşmak için harcadığı zamanı artırırken, verimliliği de düşürüyor.


VALİ KARALOĞLU: Spor VALİ KARALOĞLU: "ANTALYANIN GÜÇLÜ BİR ANTALYASPOR’A İHTİYACI VAR"

Vali Münir Karaloğlu Antalyaspor’un yeni Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut ve yönetimini makamında kabul etti. Karaloğlu, “Bu şehirde her zaman güçlü bir Antalyaspor olmalı” dedi.


15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİYLE ANLATILACAK Güncel 15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİYLE ANLATILACAK

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi (TYB), Hâlidî Maarif İlim ve Kültür Derneği ve Haşimî Yayınevi’nin düzenlediği, Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen 3. Türkiye Arapça Kitap ve Kültür Günleri üç farklı fotoğraf sergisine de ev sahipliği yapacak.


Bulut Kullanıcı Sayısı Yüzde 42 Arttı Teknoloji/Bilim/İnternet Bulut Kullanıcı Sayısı Yüzde 42 Arttı

IDC verilerine göre dünya çapında bulut harcamaları yüzde 25’in üzerinde artarken, Radore veri merkezinde bulut bilişimi tercih eden kullanıcı sayısı ortalamanın üzerinde yer aldı


EĞİTİMCİLERDEN ZEYTİNPARK’A DESTEK Eğitim EĞİTİMCİLERDEN ZEYTİNPARK’A DESTEK

Özel Antalya Has Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Derya Halil Kaya, Genel Müdür Seçil Çimen ve Okul Müdürü Gökhan Karadaş ile birlikte Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


e-Spor’un yeni oyuncusu: Renault Teknoloji/Bilim/İnternet e-Spor’un yeni oyuncusu: Renault

İnovasyonun öncüsü Renault, son yıllarda ilginin giderek arttığı e-Spor dünyasına, Avrupa’nın en yüksek performansına sahip Fransız ekibi Team Vitality ile birlikte adım atıyor.


EVDE SAĞLIK MODELİ SAĞLIK MASRAFLARINI DÜŞÜRÜYOR Sağlık/Kadın EVDE SAĞLIK MODELİ SAĞLIK MASRAFLARINI DÜŞÜRÜYOR

Sağlık alanında hizmetin şekli büyük bir değişimden geçiyor. Hastaneyi hastanın ayağına getiren yeni uygulama ile evde hastane ortamının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tam donanımlı bir hizmet almak artık mümkün.


DOĞUM SONRASI DEPRESYONUN 6 BELİRTİSİ Sağlık/Kadın DOĞUM SONRASI DEPRESYONUN 6 BELİRTİSİ

Çoğu zaman ‘annelik hüznü’ ile karıştırılarak tedavisi geciktirilebilen doğum sonrası depresyon, yeni doğum yapmış annelerin yüzde 10-20’sinin karşı karşıya kaldığı psikiyatrik bir hastalık.


TÜRKİYE SAĞLIK SİSTEMİNDEN MEMNUN Sağlık/Kadın TÜRKİYE SAĞLIK SİSTEMİNDEN MEMNUN

Dünya üzerinde 27 ülkeyi kapsayan, 20 bini aşkın kişi ile yapılan araştırmaya göre sağlık sisteminden en memnun olan ülke Türkiye oldu.


Ocak Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi Güncel Ocak Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi

Antalya Emniyeti’nde Ocak Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi


Minik Sanatçılara diş kontrolü yapıldı Eğitim Minik Sanatçılara diş kontrolü yapıldı

Önder Altıntaş Resim Bale ve Müzik Okulu öğrencilerine sağlık taraması ile ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirme yapıldı.


ANTALYA’NIN YENİ MARKASI TOUR OF ANTALYA TANITILDI Ekonomi/Turizm ANTALYA’NIN YENİ MARKASI TOUR OF ANTALYA TANITILDI

Vali Münir Karaloğlu Türkiye’nin Turizm markası Antalya’nın yeni alt markası olan Tour of Antalya’nın lansmanına katıldı.


Muratpaşa Belediyespor Antalya şampiyonu Spor Muratpaşa Belediyespor Antalya şampiyonu

Muratpaşa Belediyespor, Antalya U18 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nin şampiyonu oldu. Şampiyonluğa giden yolda, oynadığı 17 karşılaşmanın 16’sından galip ayrılan Potanın Prensleri, Türkiye finallerinde Antalya’yı temsil edecek.


Cumhurbaşkanına Hakaret Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı Güncel Cumhurbaşkanına Hakaret Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı

Cumhurbaşkanına Hakaret Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı


Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


“Öfke kontrol edilebilir bir duygudur” Güncel “Öfke kontrol edilebilir bir duygudur”

Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi, kapsamında Davranış Bilimleri Uzmanı Buse Sena Karataş tarafından gerçekleştirilen “İnsanlarda Öfke Kontrolü” semineri yoğun ilgi gördü.


Antalyalı Gurmelerin Lezzet Dolu Akşamı Güncel Antalyalı Gurmelerin Lezzet Dolu Akşamı

Chaine des Rotisseurs Derneği Antalya üyeleri, geleneksel aylık yemeği Cornelia de Luxe Hotel de gerçekleşti.


Monotonluk sabah kalkmayı zorlaştırıyor Sağlık/Kadın Monotonluk sabah kalkmayı zorlaştırıyor

Kış mevsiminde geç aydınlanan hava ve gün içerisinde de güneş enerjisinden yeterince yararlanılmaması sabahları yataktan kalkmayı da zorlaştırabiliyor.


VATANSEVERLİK BU OLSA GEREK Güncel VATANSEVERLİK BU OLSA GEREK

Hayırsever İş adamı Topal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Topal'dan örnek bir davranış!


Başkan Böcek’e otobüs esnafından ziyaret Güncel Başkan Böcek’e otobüs esnafından ziyaret


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ve yönetimi ziyaret etti.


Yeni Emek’te Şimdi Dönüşüm Zamanı Güncel Yeni Emek’te Şimdi Dönüşüm Zamanı

Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi’nde 206 dönümlük alanda gerçekleştirilecek kentsel dönüşümün temellerini atıyor, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açıyor.


KEPEZ ÖZEN KÜLAHÇIOĞLU KIZILAY ANAOKULU'NA “YILDIRIM”LI AÇILIŞ Eğitim KEPEZ ÖZEN KÜLAHÇIOĞLU KIZILAY ANAOKULU'NA “YILDIRIM”LI AÇILIŞ

Türk Kızılayı’nın 81 il 81 Anaokulu Projesi Toplu Açılış Töreni canlı yayınında Başbakan Binali Yıldırım ile Vali Münir Karaloğlu barkovizyon görüşmesi yaparak Kepez Özen Külahçıoğlu Kızılay Anaokulunun açılışını gerçekleştirdi.


İhracatta iyimserlik son beş yılın zirvesinde Ekonomi/Turizm İhracatta iyimserlik son beş yılın zirvesinde

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) “İhracatçı Eğilim Araştırması 2017 yılı 4. Çeyrek Gerçekleşme ve 2018 yılı 1. Çeyrek Beklenti” anketi sonuçlarına göre, firmaların dörtte üçü 2018 yılında ihracatlarının geçen yıla göre artacağını öngörüyor.


Kemer Belediyesi’nden Tuzlukçu’ya yardım Kemer Kemer Belediyesi’nden Tuzlukçu’ya yardım

Kemer Belediye Meclisi’nin kararı ile Konya’ya bağlı Tuzlukçu Belediyesi’ne hibe edilen park, bahçe ve spor malzemeleri ilçeye gönderildi. Başkan Gül, park gereçleri ve spor aletlerinin Tuzlukçu halkına hayırlı olmasını diledi.


Başkan Gül’e sıra teşekkürü Kemer Başkan Gül’e sıra teşekkürü

Kemer Merkez İlkokulu öğretmen, veli ve öğrencilerinden oluşan bir grup, okullarının 100 adet sıra ihtiyacını karşılayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Başkan Gül, “İlçemizde eğitime yılda 1 milyon liralık destek sağlıyoruz” dedi.


Şampiyondan Başkan Gül’e teşekkür ziyareti Kemer Şampiyondan Başkan Gül’e teşekkür ziyareti

Kemer Belediyesi Spor Kulübü adına katıldığı 5 turnuvada 2017 Enduro Gençler Sınıfı Şampiyonu olan Bayram Uysal, Başkan Mustafa Gül’ü ziyaret ederek katkı ve desteği için teşekkür etti.


BAŞINIZI DÖNDÜREN ÇOK NEDEN VAR! Sağlık/Kadın BAŞINIZI DÖNDÜREN ÇOK NEDEN VAR!

Dünyada hekime başvuru nedenleri arasında ağrıdan sonra ikinci sırada baş dönmesi (vertigo) geliyor. Üstelik insanların vertigo yaşama ihtimali her beş yılda bir yüzde 10 artıyor. Sorunun tedavisi ise sebebine göre değişiyor.


FARUK GÖKSU’DAN ANTALYA’YA KELEBEK MODELİ Ekonomi/Turizm FARUK GÖKSU’DAN ANTALYA’YA KELEBEK MODELİ

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2018 faaliyet yılı 3’üncü Olağan Toplantısı Akra Hotel’de gerçekleştirildi.


“YÜZYILIN KİREMİTLERİ SERİ ÜRETİME GEÇİYOR” Ekonomi/Turizm “YÜZYILIN KİREMİTLERİ SERİ ÜRETİME GEÇİYOR”

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, Türkiye’de bir ilki geliştirerek yüzyılın kiremitlerini üretti. Test aşamalarını tamamlayan firma, ürünün seri üretimine hazırlanıyor.Tütüncü’den STK’lara Teşekkür Güncel 
Tütüncü’den STK’lara Teşekkür

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehir buluşmalarında konuk ettiği sivil toplum kuruluşlarının üyelerine, ‘Her birinize Kepez için ürettiğiniz değer, güzellik ve oluşturduğunuz her renk için on binlerce kez teşekkür ediyor ve sizleri alkışlıyorum.” diye seslendi.


Bahçeşehir robotik takımı Muratpaşa’da Güncel Bahçeşehir robotik takımı Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Mart ayında Amerika’da düzenlenecek yarışmada Türk gençlerini temsil etmeye hazırlanan Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi robotik takımı Imperium’a başarılar dilerken, “Sizinle gurur duymamak mümkün değil” dedi.


Tütüncü, Bayazıt’ın şiirini Maraşlılara okudu Güncel Tütüncü, Bayazıt’ın şiirini Maraşlılara okudu

Kahramanmaraş Kurtuluş Günü Etkinliği’ne katılan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Bayazıt’ın ünlü ‘Sana, Bana, Vatanıma, Ülkemin İnsanlarına Dair’ adlı şiirini okudu


 Kepez’de 51 çift, 14 Şubatta evlendi Güncel Kepez’de 51 çift, 14 Şubatta evlendi

Kepez Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dünya evine girmek isteyen 51 çiftin nikahını kıydı.


ASCENDUM’UN YENİ MERKEZ ÜSSÜ: AKÇA ANTALYA Ekonomi/Turizm ASCENDUM’UN YENİ MERKEZ ÜSSÜ: AKÇA ANTALYA

Türkiye’de satış ve satış sonrası güvencenin adı ASCENDUM Makina, AKÇA Makina Antalya şubesi ile geniş hizmet ağına yeni bir zincir daha ekledi. Merkezi konumu ile iş sahalarına yakınlığıyla dikkat çeken şube, ziyaretçilerine hız, kalite ve güç vaat ediyor.


Siber suçlular, Telegram’daki açığı yaymak için zararlı bir yazılım kullandı Teknoloji/Bilim/İnternet Siber suçlular, Telegram’daki açığı yaymak için zararlı bir yazılım kullandı

Kaspersky Lab araştırmacıları, Telegram masaüstü uygulamasındaki sıfır gün açığından faydalanan yeni bir zararlı yazılım saldırısı keşfetti. Açık sayesinde yayılan çok amaçlı zararlı yazılım, bulaştığı bilgisayara göre bir arka kapı ya da madencilik aracı olarak kullanılabiliyor. Yapılan araştırmada, açığın Mart 2017’den beri Monero ve Zcash gibi kripto para birimlerinin madenciliği için kullanıldığı belirlendi.


Sevgililer Günü’nde “evet” dediler..
 Güncel Sevgililer Günü’nde “evet” dediler..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm dünyada kutlanan 14 Şubat Sevgililer Gününü nikah tarihi olarak tercih eden çiftlere nikahlarını kıyarak mutluluklar diledi.


Kaymakam Feslihan’dan Başkan Gül’e veda ziyareti Kemer Kaymakam Feslihan’dan Başkan Gül’e veda ziyareti

Mülkiye Müfettişliğine atanan Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e veda ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Gül, Feslihan’a yeni görevinde başarılar diledi.


Nar Masa toplantılarının konuğu Opr. Dr. Murat Çetin oldu Döşemealtı Nar Masa toplantılarının konuğu Opr. Dr. Murat Çetin oldu

Döşemealtı Belediyesi ile OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen Nar Masa Bilgilendirme toplantılarının 11’ncisi Belediye Meclis salonunda yapıldı.


Başkan Uysal Sevgililer Günü’nde nikah kıydı Güncel Başkan Uysal Sevgililer Günü’nde nikah kıydı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni bir hayata ‘Evet’ demek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü tercih eden çiftlere “Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır” diyerek kahve fincanı takımı hediye etti.


Ekolojik Kreşin minikleri toprağı sevdi Döşemealtı Ekolojik Kreşin minikleri toprağı sevdi

Döşemaltı Belediyesi tarafından bu yıl hizmete açılan Ekolojik Kreş'in öğrencileri Avrupa Birliği projesi eğitimleri kapsamında organik gübre yapımını öğrendi.


Kemer Belediyesi’nden 14 Şubat hediyesi Kemer Kemer Belediyesi’nden 14 Şubat hediyesi

Kemer Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle binlerce vatandaşa çiçek dağıttı. Bu arada 7 çift bu özel günde Kemer Belediyesi nikah dairesinde dünya evine girdi. Bir çiftin nikahını Başkan Mustafa Gül kıydı.


Şehir Hastanelerinde Muayene Sayısı Nüfustan Fazla Siyaset Şehir Hastanelerinde Muayene Sayısı Nüfustan Fazla

CHP, hizmete açılmış şehir hastanelerindeki 1 yıllık muayene sayılarına dikkat çekti. Doluluk garantisi ile ilgili sorunun yanıtlanmadığı başvuruda verilen rakamlar doluluk garantisini ispatlar nitelikte.


Başkan Gül’den anaokullarına hijyenik hediye Kemer Başkan Gül’den anaokullarına hijyenik hediye

Kemer Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında eğitime destek vermeye devam ediyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilçedeki 4 ana sınıfına daha galoşmatik hediye etti.


‘Geleceği Birlikte Planlayalım’ Isparta toplantısı Güncel ‘Geleceği Birlikte Planlayalım’ Isparta toplantısı

Kalkınma Bakanlığı’nın başlattığı 2019-2023 yıllarını kapsayan On Birinci Ulusal Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında; Valiliklerin destek ve yönlendirmesi, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) koordinasyonunda Isparta, Burdur ve Antalya’da ‘Geleceği Birlikte Planlayalım’ toplantıları programlandı.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NDAN İKİ YILLIK ANTALYA FOTOĞRAFI Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NDAN İKİ YILLIK ANTALYA FOTOĞRAFI

Vali Münir Karaloğlu Konyaaltı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (KONYSİAD) aylık olağan toplantısına katıldı. Antalya’da göreve başladığı günden bu yana kent hakkındaki izlenimlerini aktaran Vali Münir Karaloğlu 2018 yılı için umutlu olduklarını ifade etti.


Burnunuzu kusurlarıyla sevin! Sağlık/Kadın Burnunuzu kusurlarıyla sevin!

Bir kişiyle tanıştığınız zaman önce burnuna mı, yoksa gözlerine mi bakıyorsunuz? Eğer burnuna bakıyorsanız; bu, burnun gözlerin önüne geçmesinden kaynaklanıyor.


ANTALYALI LİSELİLER GUİNNESS REKORLAR KİTABINA GİREBİLİR! Kültür/Sanat ANTALYALI LİSELİLER GUİNNESS REKORLAR KİTABINA GİREBİLİR!

fizy LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI DÜNYA REKORUNA İMZA ATIYOR... 21. Senede Sahneye Çıkacak 50.000’inci Öğrenci Guinness Rekorlar Kitabı’na Girecek


190 ÖĞRENCİ, HAYVANAT BAHÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ Aksu 190 ÖĞRENCİ, HAYVANAT BAHÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Aksu Kaymakamlığı, Aksu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile başlatılan “Gezerek Öğreniyorum” Projesi devam ediyor. Proje kapsamında, Aksu’da engelli ve özel eğitim gören yaklaşık 190 çocuk Antalya Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret ederek, gönüllerince bir gün geçirdi.


Antalyalı kadınlardan, Mehmetçiğe boyunluk Güncel Antalyalı kadınlardan, Mehmetçiğe boyunluk

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin Meslek Edindirme, Eğitim ve Sanat Toplulukları Merkezi’nde örgü kursuna katılan kadınlar, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için boyunluk ördü.


ÇALIŞANLAR İÇİN ALTIN DEĞERİNDE BESLENME ÖNERİLERİ Sağlık/Kadın ÇALIŞANLAR İÇİN ALTIN DEĞERİNDE BESLENME ÖNERİLERİ

Çalışma hayatı, günlük yaşantımızın çok büyük bir bölümünü kaplıyor ve beslenmemizin çoğu evimizin dışında gerçekleşiyor. Kahvaltı ve öğle yemeğinin dışarıda yenildiğini düşünürsek beslenmenin neredeyse 2/3’si ev dışında geçiyor.


Konyaaltı’nda metruk yapılar temizleniyor
 Güncel Konyaaltı’nda metruk yapılar temizleniyor


İlçede metruk yapıların uygunsuz kullanımının önüne geçmeyi amaçlayan Konyaaltı Belediyesi, Sarısu Mahallesi'nde çalışma yaptı.


Tarık Akan Parkı açılıyor Güncel Tarık Akan Parkı açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin, 16 Eylül 2016’da 66 yaşındayken hayata veda eden Türk sinemasının unutulmaz ismi Tarık Akan’ın adını verdiği Antalya’nın ilk kare kodlu parkı 1 Mart Perşembe günü açılıyor.


İl Jandarma Komutanlığı'ndan Kemer'de Uyuşturucu Operasyonu Kemer İl Jandarma Komutanlığı'ndan Kemer'de Uyuşturucu Operasyonu

İl Jandarma Komutanlığı'ndan Kemer'de Uyuşturucu Operasyonu yapıldı.


Müze Cami ibadete hazır Döşemealtı Müze Cami ibadete hazır

Döşemealtı Belediyesi'nce yaptırılan Türkiye'nin ilk ‘Müze Konseptli Cami’nde çalışmalar tamamlandı. Döşemealtı Belediye Başkan Vekili Zafer Yörük ve Döşemealtı müftüsü Kadir Koçak ile birlikte “Müze Cami”n de incelemelerde bulunan İl Müftüsü Osman Artan, “nadir bir eser ortaya çıkmış, Döşemealtı’na ve Antalya’ya hayırlı olsun” dedi.


Döşemealtı Belediyesi’nde resim sergisi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nde resim sergisi

Antalyalı ressam Nazife Aras’ın son çalışmalarından oluşan resim sergisi, Döşemealtı Belediyesi fuayesinde açıldı.


6 YAŞINDA LÖSEMİ TANISI ALDI, 8 YAŞINDA MUTLULUKTAN HAVALARA UÇTU! Sağlık/Kadın 6 YAŞINDA LÖSEMİ TANISI ALDI, 8 YAŞINDA MUTLULUKTAN HAVALARA UÇTU!

Sekiz yaşındaki Duru’nun bugün çok sevdiği baleye devam edebilmesi, piyano çalabilmesi ve elbette sağlıkla hayatına sürdürebilmesi lösemi tedavisinde gelinen noktanın en somut örneklerinden biri...


ESET Güvenlik Uzmanları Uyarıyor: Dijital hayatınızı yedekleyin! Teknoloji/Bilim/İnternet ESET Güvenlik Uzmanları Uyarıyor: Dijital hayatınızı yedekleyin!

Günümüzde bir kişi ayda ortalama 10 GB veri üretmeye başladı. Resim, video, ses veya metin dosyaları, artık milyonlarca insanın gündelik hayatının birer parçası. Paradan daha kıymetli olabilecek fotoğrafların, kişisel verilerin silinmesi veya ulaşılamaz hale gelmesi, çok can sıkıcı olabilir. ESET uzmanları o nedenle uyarıyor: Dijital Hayatınızı Yedekleyin!


SİGARA HER YIL 7 MİLYON KİŞİNİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLUYOR Sağlık/Kadın SİGARA HER YIL 7 MİLYON KİŞİNİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLUYOR

Geçtiğimiz yıl elde edilen verilere göre, dünyada 1 milyardan fazla kişi sigara kullanırken, her yıl yaklaşık 7 milyon kişinin sigara kullanımını bağlı hastalıklar yüzünden hayatını kaybettiği belirlendi.


Tedavi edilmezse kemiği eritiyor! Sağlık/Kadın Tedavi edilmezse kemiği eritiyor!

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “Diş eti kanaması, diş eti iltihabının bir göstergesidir. Tedavi edilmezse; uzun dönemde dişlerin etrafındaki kemiğin erimesine, dişlerin sallanmasına ve çekilmesine sebep olur.”


Devrim Kök’ten ATV’ye sert tepki!.. Siyaset Devrim Kök’ten ATV’ye sert tepki!..

Devrim Kök’ten ATV’ye sert tepki: "Namusuyla rızkını kazanan çiftçimizin emeğini size yedirmem!.."


SERİK’İN YILDIZLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA Serik SERİK’İN YILDIZLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Serik Belediyespor faaliyet alanını giderek genişletiyor.


Metin Hara 17 Şubat’ta Antalyalılar ile Sohbete Geliyor Kültür/Sanat Metin Hara 17 Şubat’ta Antalyalılar ile Sohbete Geliyor

Terracity AVM ziyaretçileri mutluluğu ‘’Metin Hara’’ ile keşfedecek… Metin Hara 17 Şubat’ta Antalyalılar ile Sohbete Geliyor...


‘Ülkemizin gelecek 5 yılını birlikte planlayalım’ çalışması Güncel ‘Ülkemizin gelecek 5 yılını birlikte planlayalım’ çalışması

Türkiye genelinde yerel paydaşların, kadınların, gençlerin ve doğrudan vatandaşların hazırlık sürecine dahil olması hedeflenen 2019-2023 yıllarını kapsayan On Birinci Ulusal Kalkınma Planı için hazırlık çalışmaları Kalkınma Bakanlığı önderliğinde başladı.


AKMEK öğretirken kazandıracak Güncel AKMEK öğretirken kazandıracak

Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK) turizme donanımlı personel yetiştirecek. İş garantili ve ücretsiz olan kurslara katılan kursiyerlerin günlük zaruri gideri ve kısa vadeli sigorta giderleri İŞKUR tarafından karşılanacak.


Kepez’den ‘Ulusal Müzik Ödülleri’ne Muhteşem Final Kültür/Sanat Kepez’den ‘Ulusal Müzik Ödülleri’ne Muhteşem Final

Kepez Belediyesinin, 4.sünü düzenlediği ve 187 gencin yarıştığı, jürisinde ünlü ses sanatçılarının bulunduğu Ulusal Müzik Ödülleri’nin final gecesi, ulusal televizyonlardaki ses yarışmalarını aratmadı.


“AKILLI SİSTEMLER YAŞANABİLİR BİR ÇEVRE SUNUYOR” Teknoloji/Bilim/İnternet “AKILLI SİSTEMLER YAŞANABİLİR BİR ÇEVRE SUNUYOR”

GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan, “Doğal gazın çevreci bir yakıt olması, şehirlerin havasının yaşanabilir seviyeye gelmesini sağlıyor” diye konuştu. Arslan, teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı akıllı sistemler sayesinde karbon salımını her yıl binlerce ton azaltmanın mümkün olduğunu söyledi.


Vulva ağrısı neden olur? Sağlık/Kadın Vulva ağrısı neden olur?

Vulva kadında dış genital bölgeye (vajinanın etrafındaki dokuya) verilen isimdir. Bu hassas bölgedeki ağrı ve hassasiyet oldukça rahatsız edici bir durumdur ve çoğu kadın hayatının bir döneminde bunu deneyimlemiştir. Peki vulva ağrısı neden olur?


Antalya SMMMO'dan bilgilendirme semineri Ekonomi/Turizm Antalya SMMMO'dan bilgilendirme semineri

Antalya SMMMO tarafından 2018 yılında Serbest Meslek Mensupları ve Basit Usule Tabi Vergi Mükellefleri için uygulamaya başlanılan Defter Beyan Sistemi, E-Serbest Meslek Makbuzu ve BES İşlemleri konusunda bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...