Perşembe, 22 Ağustos 2019
DÜNYADAKİ YAŞLI NÜFUSU HER GEÇEN GÜN ARTIYOR DÜNYADAKİ YAŞLI NÜFUSU HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

2017 itibarıyla dünya üzerinde, yaşı 60 ve üstü olan 962 milyon kişi yaşarken, bu rakamın 2050’de 2,1 milyara ulaşması bekleniyor.


Ünal:“Siyasiler, sendikacı değildir” Güncel Ünal:“Siyasiler, sendikacı değildir”

TÜRK-İŞ Antalya İl Temsilcisi ve TES-İŞ Sendikası Antalya Şube Başkanı Hacı Mevlüt Ünal, TÜRK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı HAVA-İŞ Sendikası Antalya Şube Başkanı Mehmet Kırbıyık’ı, ziyaret etti. Ziyarette yaptığı açıklamada, siyasilerin, sendikacılığa soyunmasının yanlış olduğunu belirterek, “Herkes kendi işini yapsın” dedi.


TURİZM SEZONU ÖNCESİ DENİZCİLERE UYARI Ekonomi/Turizm TURİZM SEZONU ÖNCESİ DENİZCİLERE UYARI

Turizm sezonu başlamadan önce Manavgat Liman Başkanlığı ve Sahil Güvenlik denizde ve ırmakta günübirlik tur tekneleri ile su sporları yapan işletmeleri, yolcu güvenliğinin sağlanması ve deniz kirliliğinin önlenmesi konusunda uyarılarda bulundu.


Hacıcaferoğlu’ndan Muhtarlarımız İle Haydi Futbola El Ele Projesine Tam Destek Spor Hacıcaferoğlu’ndan Muhtarlarımız İle Haydi Futbola El Ele Projesine Tam Destek

Antalya Muhtarlar Derneği Muhtarları ve Antalya Amatör Futbolcular Derneği (AAFD) Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


2018 ANTALYA TURİZMİ İÇİN PERGE YILI Ekonomi/Turizm 2018 ANTALYA TURİZMİ İÇİN PERGE YILI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Aksu ilçesinde bulunan Perge Antik kentini ziyaret ederek Kazı Başkanı ve Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel'den kazı çalışmaları hakkında bilgi aldı.


16. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Antalya’da Kültür/Sanat 16. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Antalya’da

8 Şehirde 2 ay sürecek olan 16. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali, İstanbul’un ardından Antalya’da devam ediyor.


BITDEFENDER İLE CRYPTTECH GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ Teknoloji/Bilim/İnternet BITDEFENDER İLE CRYPTTECH GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs’ün, CRYPTTECH ile geliştirdiği yeni iş ortaklığı sayesinde GravityZone ve CRYPTOSIM, birbirlerine entegre olarak çalışabilecek.


Hurda teşviki, bir taşla üç kuş Ekonomi/Turizm Hurda teşviki, bir taşla üç kuş

KPMG Türkiye Vergi Şirket Ortağı Emrah Akın, sektörü heyecanlandıran yeni hurda teşviki/indirimi hazırlığını değerlendirdi.


GOOGLE’DA EN FAZLA NELERİ ARADIK? Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE’DA EN FAZLA NELERİ ARADIK?

Geçen hafta Google’da en çok aranan konular belli oldu …


ORMAN VARLIĞIMIZ  22 MİLYON HEKTARI GEÇTİ Güncel ORMAN VARLIĞIMIZ 22 MİLYON HEKTARI GEÇTİ

Türkiye orman alanını artıran ülkeler arasında 23. sırada …


Akdeniz Üniversitesi’nde ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ Semineri Verildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ Semineri Verildi

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Lisansüstü Öğrenci Temsilciliği tarafından düzenlenen ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ semineri İletişim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Onur Öksüz’ün sunumuyla gerçekleştirildi.


Türk iş dünyası yatırım tercihini ABD’den yana kullandı
 Türk iş dünyası yatırım tercihini ABD’den yana kullandı


İş dünyasında yaşanan birçok gelişme, yatırımların da yönünü belirliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yapılan yatırımlar ise ülkelerin ekonomisine yön veriyor.


DÖDOSK’dan Bahar Şenliği daveti Döşemealtı DÖDOSK’dan Bahar Şenliği daveti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Döşemealtı Doğa Sporları Kulübü (DÖDOSK) Başkanı Ahmet Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.


Başkan Genç, TSYD Antalya Şubesi’nin yeni yönetimini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, TSYD Antalya Şubesi’nin yeni yönetimini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.


Veri güvenliğinde yazıcılar risk yaratıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Veri güvenliğinde yazıcılar risk yaratıyor

CANON, OFİSTE YAZICILARI KONTROL ALTINA ALARAK BİLGİ GÜVENLİĞİNİ YÜKSELTİYOR


BYEGM VE DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI, ZEYTİN DALI HAREKATI’NIN GEREKÇELERİNİ HABERLERLE DÜNYAYA ANLATIYOR Güncel BYEGM VE DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI, ZEYTİN DALI HAREKATI’NIN GEREKÇELERİNİ HABERLERLE DÜNYAYA ANLATIYOR

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Dışişleri Bakanlığı, Zeytin Dalı Harekatı’nın bir yıl öncesinden harekat gününe kadar, Suriye’den Türkiye’ye yönelen saldırı ve taciz ateşlerine dair haberleri bir kitapçıkta topladı. Türkçe ve İngilizce yayımlanan kitapçıkta harekatı hazırlayan süreç anlatıldı.


VODAFONE’DA BABALIK İZNİ 10 GÜNE UZATILDI Güncel VODAFONE’DA BABALIK İZNİ 10 GÜNE UZATILDI

Vodafone, çalışanlarının iş-yaşam dengesi kurmalarına yardımcı olacak uygulamalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kez baba adaylarını merceğine alan Vodafone Türkiye, yerel mevzuatta 5 gün olan babalık iznini 10 güne uzattı.


AKUT Sporcusundan Dünya Rekoru Spor AKUT Sporcusundan Dünya Rekoru

AKUT Spor Kulübü Sualtı Branşı Sporcusu ve Serbest Dalış branşında Şampiyon Millî Sporcu Birgül Erken, Çanakkale Anafartalar Spor Salonu'nda, kadınlarda, 'Tek Nefesle Sualtında Bisikletle 60 m’ Geniuses Dünya Rekoru kırdı. Erken, 2 dakika 24 saniye 96 saliselik derecede tamamladığı tek nefeslik tüpsüz dalışını tüm şehitlerimize ithaf etti.


Tuz tüketiminde 6 altın öneri Sağlık/Kadın Tuz tüketiminde 6 altın öneri

Aşırı tuz tüketimi, yüksek tansiyon başta olmak üzere kalp ve böbrek ve şeker hastalığı gibi ciddi rahatsızlıkları beraberinde getiriyor.


BAŞ AĞRINIZIN NEDENİ SİNÜZİT OLABİLİR! Sağlık/Kadın BAŞ AĞRINIZIN NEDENİ SİNÜZİT OLABİLİR!

Sinüsler yüz kemikleri içerisinde bulunan içi hava dolu hücrelerdir. İçlerinde burunu nemlendirmeye yönelik mukus denilen salgılar üretilir. İnce bir kanalla burun içine açılır ve bu salgılar burun içine direne edilir.


SERİKLİLER TAPULARINA KAVUŞMAYA DEVAM EDİYOR Serik SERİKLİLER TAPULARINA KAVUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Serik Belediyesi tarafından başlatılan imar uygulaması ile 25 yıldır çözülemeyen tapu sorununu çözülmesi ile Gedik Mahallesinde yaşayan vatandaşlara dağıtılan tapuların ardından bu kez de Karadayı Mahallesi halkı tapularına kavuştu.


 “SON SİPER ÇANAKKALE” SERİK’TE Serik “SON SİPER ÇANAKKALE” SERİK’TE

Serik Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında sahne alan “Son Siper Çanakkale” izleyenlere duygusal anlar yaşattı.


BUDAK: “TRAKYALI ÇİFTÇİ AYAKTA KALMA MÜCADELESİ VERİYOR” Siyaset BUDAK: “TRAKYALI ÇİFTÇİ AYAKTA KALMA MÜCADELESİ VERİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın da yer aldığı CHP heyeti ile birlikte Lüleburgaz, Babaeski, Edirne ve Keşan’da incelemelerde bulundu.


Kiralık Araçla Elektrik Trafolarından Kablo Hırsızlığı Yapan (3) Şüpheli Yakalandı Güncel Kiralık Araçla Elektrik Trafolarından Kablo Hırsızlığı Yapan (3) Şüpheli Yakalandı

Kiralık Araçla Elektrik Trafolarından Kablo Hırsızlığı Yapan (3) Şüpheli Yakalandı


Manavgat'ta cezaevi firarisi bir kişi ile suça sürüklenen bir çocuk tutuklandı Manavgat Manavgat'ta cezaevi firarisi bir kişi ile suça sürüklenen bir çocuk tutuklandı

Manavgat İlçesinde Cezaevi Firarisi 1 Şahıs ile Motosiklet Hırsızlığı Suçundan Yakalanan Suça Sürüklenen Çocuk Tutuklandı


Antalya Emniyeti'nden  Şehit Ailelerine Yemek Güncel Antalya Emniyeti'nden Şehit Ailelerine Yemek

Antalya Emniyeti 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Münasebetiyle Şehit Ailelerine Yemek Düzenledi


Sosyal Medya Üzerinden Terör Propagandası Yapan 1 Şüpheli Tutuklandı Güncel Sosyal Medya Üzerinden Terör Propagandası Yapan 1 Şüpheli Tutuklandı

Sosyal Medya Üzerinden Terör Propagandası Yapan 1 Şüpheli Tutuklandı


VÜCUTTA SU AZALMASININ NEDEN OLDUĞU 10 SAĞLIK SORUNU! Sağlık/Kadın VÜCUTTA SU AZALMASININ NEDEN OLDUĞU 10 SAĞLIK SORUNU!

Su tüketimi; böbrekler, kalp ve karaciğer başta olmak üzere bütün organlar için hayati önem taşıyor. Vücuda yeterli miktarda su alınmaması pek çok önemli sağlık sorununun yanında yorgunluk, dikkat güçlüğü ve hafıza bozuklukları gibi durumlara yol açabiliyor.


İŞ TOPLANTILARINDA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN 10 İPUCU Teknoloji/Bilim/İnternet İŞ TOPLANTILARINDA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN 10 İPUCU

QNET Türkiye ailesi, Fairmont Hotel’de girişimcilerine yönelik düzenlediği fuarda bir araya geldi. 500’ü aşkın Bağımsız Temsilci’nin katıldığı “QNET Girişimcileri Güçlendiriyor” konseptli fuarda girişimcilik hakkında bilgi verildi, QNET ürünleri tanıtıldı. Fuarda QNET’in 20. yılında gerçekleşecek olan projeleri özel olarak vurgulandı.


Yeni trend reformer pilates Sağlık/Kadın Yeni trend reformer pilates

Aynı tip egzersizlerden sıkıldıysanız, rehabilitasyon amaçlı geliştirilen, günümüzde de spor salonları tarafından oldukça popüler olarak kullanılan reformer pilatesi deneyin.


Rekor hızda DDoS saldırısı Teknoloji/Bilim/İnternet Rekor hızda DDoS saldırısı

Saniyede 1,7 terabaytlık saldırı hızıyla DDoS saldırılarında yeni bir rekor kaydedildi


Eski teknolojiler dijital dönüşümü engelliyor Teknoloji/Bilim/İnternet Eski teknolojiler dijital dönüşümü engelliyor

Cloud Industry Forum tarafından yapılan araştırma, işletmelerin 10’da 9’unun eski teknolojileri dijital dönüşümün önünde bir engel olarak gördüğünü ortaya koydu.


Serik'te Bir İşyerinin Önünde Bulunan Otobüslerin Radyatörlerini Çalan  Şüpheli Yakalandı Serik Serik'te Bir İşyerinin Önünde Bulunan Otobüslerin Radyatörlerini Çalan Şüpheli Yakalandı

Serik İlçesinde Bir İşyerinin Önünde Bulunan Otobüslerin Radyatörlerini Çalan Şüpheli Yakalandı


Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı Manavgat Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

Manavgat İlçesinde Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


Tuz tüketiminde 6 altın öneri Sağlık/Kadın Tuz tüketiminde 6 altın öneri

Aşırı tuz tüketimi, yüksek tansiyon başta olmak üzere kalp ve böbrek ve şeker hastalığı gibi ciddi rahatsızlıkları beraberinde getiriyor.


BU BAKTERİLER SAĞLIK DOSTU! Sağlık/Kadın BU BAKTERİLER SAĞLIK DOSTU!

‘Bakteri’ deyince pek çoğumuzun aklına hastalık yapıcı etkisi gelse de, sağlık dostu bakteriler de var. Üstelik son yıllarda yapılan bilimsel çalışmalar bu bakterilerin birçok hastalıktan korunmada ve tedavide etkili olduklarını ortaya koyuyor.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “BAHARA MERHABA KONSERİ” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “BAHARA MERHABA KONSERİ”

Antalya Devlet Opera ve Balesi uzun süre hafızalardan silinmeyecek çok özel bir konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak.


7 SORUDA DOWN SENDROMU Sağlık/Kadın 7 SORUDA DOWN SENDROMU

Heyecanla bebeğinizi kucağınıza almayı bekliyorsunuz. Ve o an gelip çatıyor… Ama bebeğiniz basık burunlu, çekik gözlü ve küçücük kulakları var.


Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü'nden kamuoyuna açıklama Spor Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü'nden kamuoyuna açıklama

Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübünün son günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili açıklaması...


Antalya’yı turunç çiçeği kokutmaya hazır mısınız? Güncel Antalya’yı turunç çiçeği kokutmaya hazır mısınız?

Muratpaşa Belediyesi, Ağaç Bayramı olarak da kutlanılan 21-26 Mart Ormancılık Haftası’nda, 5 bin turunç fidanını ücretsiz dağıtacak. Turunç fidanı alıp bahçesine dikmek isteyenler, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Danışma Hattı’na başvurabilir.


TURNUVANIN KURA ÇEKİMİ YAPILDI Aksu TURNUVANIN KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Aksu Belediyesi’nin mahalleler arasında kaynaşmayı arttırmak amacıyla 3 yıl önce başlattığı halı saha futbol turnuvasında hazırlıklar sürüyor.


KEPEZ DEPLASMANDA GALİP Spor KEPEZ DEPLASMANDA GALİP

Bölgelsel Amatör Lig’de 7.grup 23’üncü hafta karşılaşmalarında Kepez Belediyespor Manavgatspor’un evine konuk oldu. Evrenseki Stadı’nda oynanan karşılaşmada Kepez’in Altın Kramponları evine 3 puanla döndü.


Başkan Böcek, Yaşlılar Haftasını kutladı Güncel Başkan Böcek, Yaşlılar Haftasını kutladı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Konyaaltı Belediyesi Yaşlılar Kreşi’nde düzenledikleri kahvaltı da huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.


Yaşlılara mutlaka teknolojiyi öğretin Sağlık/Kadın Yaşlılara mutlaka teknolojiyi öğretin

Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, 65 yaş ve üstü bireyler yaşlı kabul ediliyor. Türkiye İstatistik Kurumu'nun son açıkladığı rakamlara göre, Türkiye'de son 5 yılda 65 ve daha yukarı yaştaki nüfus yüzde 17 artışla 6 milyon 895 bin 385 kişi oldu.


ALANYA BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET Alanya ALANYA BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal ve beraberindeki heyet Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i Mahmutlar’da ek hizmet binasındaki makamında nezaket ziyaretinde bulundu.


Dokuma ticari alana Antalyalıların istediği yapılacak Güncel Dokuma ticari alana Antalyalıların istediği yapılacak

Kepez Belediyesinin, eski Dokuma Fabrikası’nın 250 dönümlük ticari alanının ortak akılla şekillendirilmesi amacıyla düzenlediği ‘Fikir Proje Yarışması’ sonuçlandı. Başkan Tütüncü, “Yarışma ortak aklın oluşmasına yönelik bir adımdı. Ticari alanı, kentin ortak aklının yönlendirilmesiyle şekillendireceğiz.” dedi.


Muratpaşa’dan Toplum ve Tarih Söyleşileri Kültür/Sanat Muratpaşa’dan Toplum ve Tarih Söyleşileri

Muratpaşa Belediyesi, Mehmet Erdem Dijital Kütüphane’de, aklı ve eleştiriyi buluşturan yeni bir söyleşi dizisine başladı. Toplum ve Tarih Söyleşilerinin 2’ncisi Dr. Alpay Günal’ın katılımıyla gerçekleştirildi.


Kemer’de Şehitleri anma programı Kemer Kemer’de Şehitleri anma programı

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde Kemer Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından Şehitleri Anma programı düzenlendi.


AKSU’DA ÇANAKKALE PROGRAMI Aksu AKSU’DA ÇANAKKALE PROGRAMI

Aksu Kaymakamlığı, Aksu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” programı düzenledi.


Başkan Uysal’dan Millilere ziyaret Spor Başkan Uysal’dan Millilere ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2018 Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası’nda Litvanya’ya karşı oynayacağı maçlar için Antalya’da kampta bulunan A Milli Kadın Hentbol takımını ziyaret etti.


ATAY USLU AKSU'DA Aksu ATAY USLU AKSU'DA

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Aksu ilçesinde çeşitli programlara katılarak bir dizi ziyaretlerde bulundu.


ULUSLARARASI LIONS AKDENİZ KONFERANSI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Güncel ULUSLARARASI LIONS AKDENİZ KONFERANSI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2017-2018 Hizmet dönemi, Uluslararası Lions Kulüplerinin 100. Yılı, Türk Lions’unun da 55. Yıldönümü kutlandı. Türkiye’nin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan Konferansa 22 Akdeniz ülkesinden 300 Lion yanında, Nepal, Romanya ve İzlanda’dan gelen konuklar katıldı.


Başkan Türel, şoförlerin “Ahde Vefa” gecesine katıldı Güncel Başkan Türel, şoförlerin “Ahde Vefa” gecesine katıldı

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın “Ahde Vefa” gecesine katılan Başkan Türel, kent trafiğini rahatlatmak amacıyla sürdürülen projelerden en çok şoför esnafının istifade edeceğini söyledi.


Basketin Şampiyonu Envar Koleji Spor Basketin Şampiyonu Envar Koleji

Özel Antalya Envar Koleji, 20017-2018 Eğitim-Öğretim yılında, Antalya Okul Sporları tarafından gerçekleştiren, Gençler Basketbol turnuvasında tüm maçları kazanarak Antalya İl Şampiyonu oldu.


DÜNYANIN EN PAHALI ŞEHİRLERİ BELLİ OLDU DÜNYANIN EN PAHALI ŞEHİRLERİ BELLİ OLDU

Dünyanın en pahalı kentleri sıralamasında Singapur beşinci kez birinci sıraya otururken, İstanbul 10 basamak gerileyerek 72. sırada yer aldı.


İŞ DÜNYASININ LİDERLERİ TÜGİK İŞ ZİRVESİ’NDE BULUŞACAK Ekonomi/Turizm İŞ DÜNYASININ LİDERLERİ TÜGİK İŞ ZİRVESİ’NDE BULUŞACAK

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen TÜGİK İş Zirvesi’nin 7’ncisi, 29 Mart -1 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.


Diş Hekimi Pertev Kökdemir İngiliz Parlamentosu’nda Sağlık/Kadın Diş Hekimi Pertev Kökdemir İngiliz Parlamentosu’nda

İngiltere Türkiye Sağlık Elemanları Birliği (ITSEB) geleneksel hale getirdiği 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerini bu yıl İngiliz Parlamentosu’nda düzenlenen bir etkinlikle kutladı. Türkiye’den diş sağlığı alanındaki gelişmeleri konuşmak üzere Diş Hekimi Pertev Kökdemir davetliydi. Kökdemir, ‘Diş sağlığında gelişen teknolojiler’ hakkında bir konuşma da yaptı.


THM Korosu’ndan  Muhteşem Anma Gecesi Manavgat THM Korosu’ndan Muhteşem Anma Gecesi

Manavgat Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Korusu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl dönümü nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi'nde sahneye koyduğu “Mustafa Kemal’le Çanakkale” adlı müzikli oyunda Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen şiir okudu, Kültür Müdürü Atatürk’ü canlandırdı.


Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden Kuşaklararası Buluşma Etkinliği Kumluca Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden Kuşaklararası Buluşma Etkinliği

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Kumluca Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimi işbirliğiyle “18-24 Mart Yaşlılar Haftası” dolayısıyla Kuşaklararası Buluşma Etkinliği düzenlendi.


Türkiye’de Alzheimer’dan ölen yaşlı sayısı artış gösterdi Sağlık/Kadın Türkiye’de Alzheimer’dan ölen yaşlı sayısı artış gösterdi

Türkiye’de, 2016 yılında ölen yaşlıların yüzde 45,6’sının dolaşım sistemi hastalıkları nedeniyle hayatını kaybettiği ortaya çıktı.


 ZİRVEDE  “AİLECEK ŞAŞKINIZ”  FIRTINASI ESİYOR Kültür/Sanat ZİRVEDE “AİLECEK ŞAŞKINIZ” FIRTINASI ESİYOR

Hafta sonu seyircinin en fazla izlediği filmler belli oldu …


 Büyükşehir “büyüklerini” unutmadı Güncel Büyükşehir “büyüklerini” unutmadı

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da hizmet veren huzurevlerinde kalan 200 yaşlı birey ile ortaokul öğrencilerini buluşturdu. İki nesil birlikte yemek yedi bol bol sohbet etti. Eğlenceli bir ortamda gerçekleşen etkinlikte öğrenciler hayallerini, yaşlılar da anılarını anlattı…


Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’nda geri sayım başladı Güncel Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’nda geri sayım başladı

İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’ndaki çalışmalar denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, birkaç hafta içinde tamamlanacak düzenlemenin yüzde 60’lık bir rahatlama sağlayacağını söyledi.


İnsanları mutlu eden belediye Muratpaşa Güncel İnsanları mutlu eden belediye Muratpaşa

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yaşlılara Saygı Haftası’nda açılışı gerçekleştirilen el ürünleri sergisinde “İnsanlarımızı mutlu etmek için çaba sarf eden bir belediyeyiz. Sosyal hizmet kavramını standardize eden ve bütün komşularımıza eşit sunmaya gayret eden bir belediyeyiz” dedi.


KEPEZ’İN DEVLERİNDEN MÜTHİŞ GALİBİYET Spor KEPEZ’İN DEVLERİNDEN MÜTHİŞ GALİBİYET

Basketbol 2. Lig de mücadele eden Kepez Belediyesi Ligin 23. Hafta’sında Muğla Ormanspor’u konuk etti. İki takım içinde hayati önem arz eden karşılaşmayı, Kepezin Devleri taraftarının da desteğini arkasına alarak 66-65 önde tamamladı.


Başkan Türel SKB toplantısına katıldı Güncel Başkan Türel SKB toplantısına katıldı

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Danışma Kurulu ve Encümen Toplantısı, Birlik Başkanı olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in başkanlığında İstanbul’da yapıldı. Toplantıda SKB’nin yeni stratejik planı ele alındı.


Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Firari (3) Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Firari (3) Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Firari (3) Şüpheli Yakalandı


Washington Portakalın Son Günleri Kumluca Washington Portakalın Son Günleri

Rengi turuncu, kabuğu sert, içi sulu, teki yarım kiloyu bulan portakal olarak bilinen Washington diye adlandırılan narenciye ürününün en lezzetli rekoltesinin Kumluca ve Finike İlçesi’nde elde edildiği ürünün, yörede mevsimsel olarak son günlerini yaşadığı ifade ediliyor.


Yeni müdürden Başkan Gül’e ziyaret Kemer Yeni müdürden Başkan Gül’e ziyaret

Geçtiğimiz ay göreve atanan Kemer İlçesi Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç ve Kemer İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Görkem Güncan Başkan Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.


Türkiye giderek mutsuzlaşıyor Sağlık/Kadın Türkiye giderek mutsuzlaşıyor

20 Mart Dünya Mutluluk Günü. Oysa ülke olarak giderek mutsuzlaşıyoruz. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) Yaşam Memnuniyeti Araştırması’na göre mutlu olduğunu söyleyenlerin oranı 2016 yılında yüzde 61,3 iken 2017 yılında bu oran yüzde 58’e düştü. Peki, neden mutlu olamıyoruz?


ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASIYLA KUTLANDI Güncel ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASIYLA KUTLANDI

KONGED ve Kepez Belediyesi işbirliği hayata geçen Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu Kepez Turgut Özal Spor Salonunda 600 katılımcıyla gerçekleşti. Türkiye Satranç Federasyonu koordinesinde gerçekleşen turnuvada iki gün boyunca ter döken çocuklara 12 dalda ödül verildi.


Endüstri 4.0 ile insan kaynaklarında yetenek savaşları dönemi başladı Ekonomi/Turizm Endüstri 4.0 ile insan kaynaklarında yetenek savaşları dönemi başladı

Endüstri 4.0 ile dünya sanayinde başlayan yeni dönem, şirketlerin insan kaynakları alanında da önemli değişimler yaşanacağının en büyük göstergesi. Devrim kabul edilen dönüşümle birlikte sadece üretim sektöründe %6 ile 10 arasında bir istihdam artışı bekleniyor.


Kepez’de pedallar yarıştı Spor Kepez’de pedallar yarıştı

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan Kepez Park Orman, ‘Dağ Bisikleti Yarışı’ ile bisiklet tutkunu sporculara bir kez daha ev sahipliği yaptı.


BAŞKAN BAHAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Güncel BAŞKAN BAHAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk, Antalya OSB için ‘Yeni nesil OSB’lerin en iyi örneklerinden biri’ dedi.


Başkan Uysal: ‘Altın Portakal ülkemizin sanat ortamı için çok önemli’ Kültür/Sanat Başkan Uysal: ‘Altın Portakal ülkemizin sanat ortamı için çok önemli’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ilk ‘En İyi Yönetmen’ ve ‘En İyi Film’ ödüllerinin sahibi Gurbet Kuşları’nın gösterildiği 1 Film 1 Konuk söyleşinde “Altın Portakal, ulusal uzun metraj film yarışması, ülkemizin sanat ortamı için çok çok önemli. Bunu devam ettirelim” dedi.


Gül ile Ünal’dan birlik mesajı Kemer Gül ile Ünal’dan birlik mesajı

CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.


SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMLARINA 52 İLDEN TOPLAM 217 BAŞVURU YAPILDI Ekonomi/Turizm SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMLARINA 52 İLDEN TOPLAM 217 BAŞVURU YAPILDI

SABANCI VAKFI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ EĞİTİM ALANINDAKİ PROJELERİNE 1 MİLYON TL HİBE DESTEĞİ VERECEK


ANTALYA DOB’DA “EVLİLİK SENEDİ” HAZIRLIKLARI BAŞLADI Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DA “EVLİLİK SENEDİ” HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 24 Mart’ta EVLİLİK SENEDİ operasının prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.


Çanakkale ruhu için hoşaf ve ekmek Güncel Çanakkale ruhu için hoşaf ve ekmek

Muratpaşa Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü Yıl Dönümü’nde Konuksever İlkokulu’nda öğrencilere, savaş günlerinde askerin yemeği olan hoşaf ve ekmek dağıttı.


Başkan Böcek, atölyeleri gezdi, eğe yaptı… 
 Güncel Başkan Böcek, atölyeleri gezdi, eğe yaptı… 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, öğrencilik yıllarının geçtiği sınıfları, atölyeleri gezdi; iş önlüğü giyerek eğe yaptı.


El yakmayan seyahat rotaları El yakmayan seyahat rotaları

Memlekette tatil el yakıyor, cepleri delip geçiyor, turistler de rezervasyonunu erkenden yaptırıp en cennet köşeleri sezon boyu kapatıyor. Ligarba Turizm transferi, konaklaması, yemesi, içmesi, gitmişken güzelce de bir gezmesi derken fiyatlarıyla korkutmayan, orta yollu tatil destinasyonlarını listeledi.


Emirhan Kartal’dan, ölümünün 45. yılında Aşık Veysel’e saygı albümü Veysel’e Hasret! Kültür/Sanat Emirhan Kartal’dan, ölümünün 45. yılında Aşık Veysel’e saygı albümü Veysel’e Hasret!

Müzisyen ve aktör Emirhan Kartal, halk ozanımız Aşık Veysel’i, ölümünün 45. yılında bir albümle andı. Emirhan Kartal Quartet - Veysel’e Hasret albümünde Uzun İnce Bir Yoldayım, Güzelliğin On Para Etmez, Kara Toprak, Beni Hor Görme Gardaşım adlı eserler yer alıyor.


Çalıntı kredi kartı verileri fiziki kartlara dönüşüyor Teknoloji/Bilim/İnternet Çalıntı kredi kartı verileri fiziki kartlara dönüşüyor

Kaspersky Lab araştırmacıları, Prilex adlı POS zararlı yazılımının çalıntı kredi kartı verilerini kullanılabilir plastik kartlara dönüştürdüğünü ortaya çıkardı. Latin Amerika’da aktif olan bu gelişmiş tehdidin destekleyici ve kullanıcı dostu iş modeli, siber suçluların saldırılarını endişe verici ölçüde kolaylaştırıyor.


Başkan Genç, AB Erasmus projesi öğrenci ve öğretmenlerini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, AB Erasmus projesi öğrenci ve öğretmenlerini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Avrupa Birliği (AB) Erasmus + Plus projesi ‘Görevimiz Sağlık‘ (Mission Possible Health) kapsamında Döşemealtı Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi öğrencilerinin yanı sıra İspanya’nın Özerk Bask bölgesi, Polonya ve Yunanistan’dan gelen 23 Yabancı öğrenci ve 6 öğretmeni ağırladı.


Türkiye oyuncakta TÜYAP ile Orta Doğu’nun merkezi olacak Güncel Türkiye oyuncakta TÜYAP ile Orta Doğu’nun merkezi olacak

22-25 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP’ta ilk kez düzenlenecek İstanbul Oyuncak Fuarı, Orta Doğu’nun buluşma noktası olacak.


Döşemealtı’nda Çanakkale Şehitleri unutulmadı Döşemealtı Döşemealtı’nda Çanakkale Şehitleri unutulmadı

Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanında düzenlediği Çanakkale Şehitleri’ni anma etkinliğinde, şehitler için Yasin-i Şerif okundu, dualar edildi.


Ekin Teknoloji, Ulusal Kalite Günleri’nde gençlerle buluştu Teknoloji/Bilim/İnternet Ekin Teknoloji, Ulusal Kalite Günleri’nde gençlerle buluştu

Ekin Teknoloji, öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Güvenli şehir teknolojileri ile ihlal ve suç oranlarının takibine ve azaltılmasına destek olan Ekin Teknoloji'nin Yönetim Kurulu Başkanı Akif Ekin, Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen "20. Ulusal Kalite Günleri"nde konuşmacı olarak yer aldı.


BAĞIRSAKLARINI AKDENİZ DİYETİYLE MUTLU TUT, KANSERDEN KORUN Sağlık/Kadın BAĞIRSAKLARINI AKDENİZ DİYETİYLE MUTLU TUT, KANSERDEN KORUN

Kolon kanseri hem ülkemizde hem de dünyada sık görülen kanser türleri arasında yer alıyor. Yüksek miktarda sebze, meyve, balık, zeytinyağı, fındık ceviz gibi kuruyemişleri içeren Akdeniz diyetinin kanser ve damar tıkanıklığına bağlı ölümleri ciddi oranda azalttığı çeşitli bilimsel çalışmalarda gösterilmiştir.


İDRAR YOLU ENFEKSİYONUNU ÖNLEMENİN 10 ALTIN KURALI Sağlık/Kadın İDRAR YOLU ENFEKSİYONUNU ÖNLEMENİN 10 ALTIN KURALI

İdrar yolu iltihabı; sık idrara çıkma, şiddetli ağrı ve bazen de idrarda kanamaya yol açarak kişinin yaşam kalitesini olumsuz etkiliyor.


AKUT, INSARAG Sınıflandırması için Bulgaristan’a Gitti Güncel AKUT, INSARAG Sınıflandırması için Bulgaristan’a Gitti

1996 yılından beri yurt içinde ve yurt dışında acil durum ve afetlerde hiç bir karşılık beklemeden müdahale eden, tamamı gönüllülerden oluşan bir sivil toplum örgütü olan AKUT Arama Kurtarma Derneği, Birleşmiş Milletlere bağlı Uluslararası Arama Kurtarma Danışma Kurulu (INSARAG) yeniden sınıflandırması için Bulgaristan’a gitti.


EMNİYET MÜDÜRÜ’NDEN BORSA’YA ZİYARET Güncel EMNİYET MÜDÜRÜ’NDEN BORSA’YA ZİYARET

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ile Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Doğan’ın ağırladığı Emniyet Müdürü Uzunkaya, Borsa’nın kentin gelişimi için yaptığı çalışmaları takdirle takip ettiğini söyledi.


Tünektepe Projesi  yeniden ihale ediliyor Güncel Tünektepe Projesi yeniden ihale ediliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, simgesel özelliğiyle kente ciddi bir katma değer kazandıracak Tünektepe Projesi’ni 22 Mart Perşembe günü ikinci kez ihaleye çıkarıyor. İhale belediyenin resmi sitesi HYPERLINK "http://www.antalya.bel.tr'den" www.antalya.bel.tr’den canlı yayınlanacak.


Büyükşehir'den şeker gibi etkinlik Finike Büyükşehir'den şeker gibi etkinlik

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Antalyalı çocuklara armağanı olan Şeker Portakalı Çocuk Etkinlik aracı Finike Hasyurt İlkokulu’nda park etti. Çocuklar şeker gibi etkinlikte doyasıya eğlendi.


Girişimcilerin gözdesi ‘Solucan Gübresi’ Ekonomi/Turizm Girişimcilerin gözdesi ‘Solucan Gübresi’

Türkiye’nin en büyük yaygın eğitim kurumlarından ASMEK, ‘Kültür Solucanı Yetiştiriciliği Eğitimi’ kursu ile Antalyalılara yeni bir meslek kapısını açıyor. Organik tarım ve organik gübreyi teşvik eden kurs ile serada solucan üretimi öğretiliyor. Siz de solucan yetiştirmek istiyorsanız adresiniz ‘ASMEK.’


Kepez’de Çanakkale Ruhu Anlatıldı  Güncel Kepez’de Çanakkale Ruhu Anlatıldı

Kepez Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla “Çanakkale Ruhunu Anlamak” konulu konferans düzenlendi.


CHP'nin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalle Temsilciliği açıldı Güncel CHP'nin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalle Temsilciliği açıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalleleri temsilcilik açılışında “Buradan Cumhuriyetimizin bulunduğumuz coğrafyaya bahşettiği uygar değerler yayılacak. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi.


Geleceğin basketbolcularına teşvik üstüne teşvik Spor Geleceğin basketbolcularına teşvik üstüne teşvik

Kepez Belediyespor Kulübü’nün 54 ilkokulda yaptığı yetenek taramasında belirlenen 819 öğrenciye spor malzemeleri, basketbol kursu, etüt ve çeşitli sosyal aktiviteler hediye edildi


Başkan Uysal, Mehmetçiklerle telefonda görüştü Güncel Başkan Uysal, Mehmetçiklerle telefonda görüştü

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin Yıl Dönümü dolayısıyla düzenlenen konserde Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerle telefonla görüştü.


Bugünün kayak tesisleri, 20 yıl sonra yaz tatillerinin vazgeçilmezi olacak Güncel Bugünün kayak tesisleri, 20 yıl sonra yaz tatillerinin vazgeçilmezi olacak

Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de ciddi biçimde etkileyen küresel ısınma, gelecek yıllarda etkilerini çok daha yoğun biçimde gösterecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...