Cumartesi, 19 Ekim 2019
“BİRLİKTEN PROJE DOĞAR PROJESİ” BAŞARIYLA TAMAMLANDI Güncel “BİRLİKTEN PROJE DOĞAR PROJESİ” BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Antalya Kent ve Medeniyet Derneği ve Antalya Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığı’nın yayınladığı 2017 Yılı Destek Programı kapsamında desteklenmeye layık görülerek 3 Ekim 2017 tarihinde uygulanmaya başlanan “BİRLİKTEN PROJE DOĞAR PROJESİ” sonuçlandı.


İL SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ Güncel İL SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

İl Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında ATSO Kültür ve Sanat Konferans Salonunda gerçekleşti.


PERGE’DEN DE MERHABA Aksu PERGE’DEN DE MERHABA

Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” temalı fotoğraf sergisi Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.


Akdeniz Üniversitesi’nde “Liseler Arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması” Heyecanı Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde “Liseler Arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması” Heyecanı

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Liseler Arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması” başladı.


KENT MÜZESİ MANAVGAT’IN SİMGESİ OLACAK Manavgat KENT MÜZESİ MANAVGAT’IN SİMGESİ OLACAK

Manavgat Belediyesi Başkanı Şükrü Sözen’in kültür projeleri kapsamında hayata geçirilecek olan Kent Müzesi çalışmalarında büyük yol kat edildi. İnşaat çalışmaları tamamlanan Kent Müzesi’nin iç yerleşimi ve eserlerin seçimi ile ilgili olarak oluşturulan bilim ekibi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor


İlahiyat Fakültesi’nde Coşkulu Mezuniyet Töreni Eğitim İlahiyat Fakültesi’nde Coşkulu Mezuniyet Töreni

Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2018 mezuniyet töreni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.


KEMERLİ TURİZMCİ MUSTAFA PELİT’İN ACI GÜNÜ Kemer KEMERLİ TURİZMCİ MUSTAFA PELİT’İN ACI GÜNÜ

Kemer’de yer alan Bona Dea Otel’in sahibi Mustafa Pelit’in kız kardeşi Sıdıka Eda Pelit vefat etti.


TÜRKİYE’DEKİ MİLYONER SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DEKİ MİLYONER SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Türkiye’de Mart sonu itibarıyla hesabında 1 milyon lira veya üzeri parası olan milyoner sayısı 145 bin 989 olurken, bu sayının 2017 yılına göre 7 bin kişi arttığı belirlendi.


TEİAŞ ve Enerjisa Dağıtım Şirketlerinden
 Büyük İşbirliği Ekonomi/Turizm TEİAŞ ve Enerjisa Dağıtım Şirketlerinden
 Büyük İşbirliği

TEİAŞ ve Enerjisa Dağıtım Şirketleri Türkiye’de ilk defa uygulaması yapılacak proje ile elektrik kesinti sayılarını azaltmayı hedefliyor.


İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu İngiltere Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott’u makamında kabul etti. Büyükelçisi Chilcott’ bu yıl Türkiye'ye 3 milyon İngiliz turist beklediklerini bildirdi.


Sosyal medyaya bakıp medikal estetik yaptırıyoruz! Sağlık/Kadın Sosyal medyaya bakıp medikal estetik yaptırıyoruz!

Allergan’ın Türkiye’de binin üzerinde kadınla yaptığı güzellik araştırmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. Araştırmaya göre Türk kadını, estetik uygulama yaptırmaya, sosyal medyaya bakarak karar veriyor.


Kumluca’da Ekmeğe, Sessiz Sedasız Gizli Zam Kumluca Kumluca’da Ekmeğe, Sessiz Sedasız Gizli Zam

Kumluca İlçesi’nde ekmeğe gizlice zam yapıldı. Dünden bu yana, 250 gr.’dan 200 grama düşürülen ekmeğe, % 20 zam yapılmış oldu.


ÖzdilekPark Antalya’da hediye yağmuru Güncel ÖzdilekPark Antalya’da hediye yağmuru

Anneler Günü’nü çok özel bir hediye kampanyasıyla kutlayan ÖzdilekPark Antalya, 7 - 13 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Ceylin Nakışlı Havlu hediye ediyor.


GÜNEY KORE ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel GÜNEY KORE ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Güney Kore Ankara Büyükelçisi Hong-ghi Choi’yi makamında kabul etti. Büyükelçi Choi Antalya’da kaza yapan Güney Koreli turisitlerin nakil ve tedavilerinde verdiği destekten ötürü Vali Karaloğlu’na teşekkürlerini iletti.


Muratpaşa’da tarihi başarı Güncel Muratpaşa’da tarihi başarı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Belediyenin 2017 bütçe gerçekleşmesinin yüzde 99.83 olduğunu belirterek, “Bu olağanüstü, sıra dışı bir şey. Bizim büyüklüğümüzde bir kurumda Cumhuriyet tarihinde görülmüş bir şey olduğunu sanmıyorum” diye konuştu.


DP'den Akşener'e imza Siyaset DP'den Akşener'e imza

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal ve merkez ilçe başkanları Yüksek Seçim Kurulu'na giderek Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in adaylığı için imza verdi.


Hemşirelik Fakültesi’nde Kalite Sevinci Eğitim Hemşirelik Fakültesi’nde Kalite Sevinci

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alarak kalite belgesi almayı hak eden ikinci fakülte olmanın gururunu yaşıyor.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

Manavgat Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için hazırlanmış olan mangala turnuvası ve ‘Benim Bir Hayalim Var’ konulu uygulamalı resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından verildi.


Üniversitelerin Hukuk Fakültesi Öğrencileri Birbirlerinden Davacı Oldu Eğitim Üniversitelerin Hukuk Fakültesi Öğrencileri Birbirlerinden Davacı Oldu

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen ‘Ahmet Cevdet Paşa Farazi Dava ve Duruşma Yarışması’ Akdeniz, Erciyes, Erzincan, Gaziantep, İnönü, Selçuk, Süleyman Demirel, Kırıkkale, Atatürk ve Karadeniz Teknik Üniversitesi olmak üzere toplam 10 farklı üniversitenin katılımıyla gerçekleştirildi.


İsveç Kralı’ndan Sağır’a “Kutup Yıldızı Nişanı” Güncel İsveç Kralı’ndan Sağır’a “Kutup Yıldızı Nişanı”

İsveç Antalya Fahri Konsolosu Nil Sağır'a İsveç Kralı tarafından birinci dereceden “Kutup Yıldızı Kraliyet Nişanı” verildi.Nil Sağır’a nişanı, İsveç İstanbul Başkonsolosu Therese Hyden takdim etti.


Başkan Böcek’ten KAÇUV’a destek 
 Güncel Başkan Böcek’ten KAÇUV’a destek 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)’na bağışlanacak tek kişilik komedi gösterisi ‘Saçmalar’ı izleyerek, kampanyaya destek oldu.


ASAT Mobil uygulaması başladı Teknoloji/Bilim/İnternet ASAT Mobil uygulaması başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) başlattığı mobil cep telefonu uygulamasıyla vatandaşa yeni bir hizmetin daha kapısını açtı. Mobil telefon uygulamasıyla vatandaş tek tuşla vezneye gitmeden online fatura ödemesi yapabiliyor.


HABABAM SINIFI GERÇEK OLDU Güncel HABABAM SINIFI GERÇEK OLDU

Hayata geçirdiği etkinliklerle Antalya kamuoyunun takdirini kazanan KONGED ekibi bu sefer de bir başka program ile vicdanlara dokundu.


İlkokul öğrencilerine diş sağlığı eğitimi Döşemealtı İlkokul öğrencilerine diş sağlığı eğitimi

Döşemealtı Belediyesi, özellikle kırsal ve köylerden mahalleye dönüşen bölgelerdeki ilkokullarda diş sağlığı konusunda eğitim çalışması başlattı. İlk eğitim Yağca Mahallesi Nursel Ayhan Kadam İlkokulu'nda Döşemealtı Belediyesi'nde görevli diş hekimi Şenel Günal İltaş tarafından gerçekleştirildi. Eğitim sonunda öğrencilere fırça ve diş macunu dağıtıldı.


Doğaseverler Acısu’ya yürüdü Güncel Doğaseverler Acısu’ya yürüdü

Kepez Belediyesi’nin hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü Mayıs ayında Beldibi Acısu mevkiine gerçekleştirildi.


Kemerli  141 bebek  için mevlit okutuldu Kemer Kemerli 141 bebek için mevlit okutuldu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün öncülüğünde hayata geçirilen ve Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenen “Hoş Geldin Bebek Projesi” kapsamında son 6 ayda doğan 141 Kemerli bebek için mevlit okutuldu. Ailelerle tek tek ilgilenen Neşe Gül, “Tüm bebeklerimize sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.


Sorgun Bulvarı’nın asfaltı yenileniyor Manavgat Sorgun Bulvarı’nın asfaltı yenileniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı il genelinde başlattığı asfalt seferberliğini sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Manavgat’ta Sorgun Bulvarı’nın D-400 çevre yolu ile Acısu Caddesi arasında kalan bölümünde asfalt yenileme çalışması yapılıyor.


Falez plajlarına Mavi Bayrak Ekonomi/Turizm Falez plajlarına Mavi Bayrak

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalyalıları falezlerden Akdeniz’in mavilikleriyle buluşturduğu 4 falez plajında Mavi Bayrak dalgalanacak.


GENÇ ADAYLARDAN CHP’YE BÜYÜK İLGİ Siyaset GENÇ ADAYLARDAN CHP’YE BÜYÜK İLGİ

18 yaşını dolduranların ilk kez milletvekili olabileceği 24 Haziran genel seçiminde aday olmak isteyen gençler, Cumhuriyet Halk Partisi’ne yoğun ilgi gösterdi. Henüz yüksek öğrenimlerini sürdüren 18-20 yaşlarındaki genç Cumhuriyet Halk Partililer, TBMM’ye girmek için yarışıyorlar.


ANNELERİ ÖLEN SİNCAP YAVRULARINA ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI SAHİP ÇIKTI Güncel ANNELERİ ÖLEN SİNCAP YAVRULARINA ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI SAHİP ÇIKTI

BİR BEBEK GİBİ BAKILAN ÖKSÜZ YAVRULAR YETERLİ ERGİNLİĞE ULAŞINCA TABİATA BIRAKILACAK…


Muratpaşa’nın ‘Üreten Eller’i Güncel Muratpaşa’nın ‘Üreten Eller’i

Muratpaşa Belediyesi’nin 4 bin kişiye uzanan mesleki eğitim kursları ve sanat toplukları yılsonu sergisi ‘Üreten Eller’ Muratpaşa Kent Meydanı’nda ziyarete açıldı. Yaklaşık 15 bin el emeği ürünle sanatsal çalışmanın Antalyalıların beğenisine sunulacağı sergi, konserler, dinletiler ve dans gösteriyle 3 gün boyunca devam edecek.


Kepez-Santral Projesi bir ödül daha aldı Güncel Kepez-Santral Projesi bir ödül daha aldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Türkiye'nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi olan Kepez Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi dünya çapında bir ödülün sahibi oldu. Proje, sürdürülebilir yeşil tasarım ürünlerini onurlandırmak amacıyla verilen Green GOOD DESIGN ödülüne layık görüldü.


Wolfcity Antalya Turnuvası’nda şampiyon STEREOS takımı oldu Teknoloji/Bilim/İnternet Wolfcity Antalya Turnuvası’nda şampiyon STEREOS takımı oldu

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam’in ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında düzenlenen Wolfcity turnuvalarının 2’nci ayağı Antalya’da düzenlendi.


İYİ PARTİ’DE BAŞARILI VE GENÇ BİR İŞ KADINI DERYA DALMAZ ADAY ADAYI Siyaset İYİ PARTİ’DE BAŞARILI VE GENÇ BİR İŞ KADINI DERYA DALMAZ ADAY ADAYI

Antalya genç ve güzel iş kadını, ANSİAD Üyesi, Antalya il kurucu üyelerinden Derya Dalmaz, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Dalmaz, neden aday adayı oldun sorusuna, “Antalya’da katıldığım toplantıda beni en çok heyecanlandıran, liderimiz sayın Meral Akşener’in ‘Türkiye’yi bayram sofrasına çevireceğiz’ sözü oldu” dedi.


SAĞIR: “ATATÜRK VE İZMİR MARŞI PARTİLER ÜSTÜDÜR” Siyaset SAĞIR: “ATATÜRK VE İZMİR MARŞI PARTİLER ÜSTÜDÜR”

İyi Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, Antalyaspor yönetimi tarafından yapılan açıklamayı eleştirdi. Başkan Sağır, Atatürk ve İzmir Marşı üzerinden kimsenin prim yapamayacağını söyledi.


Kalp hastalarına sıcak uyarısı Sağlık/Kadın Kalp hastalarına sıcak uyarısı

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ömer Lütfi Aksoy, Sıcak havalarda kalp hastalarının neler yapmaları gerektiği hakkında bilgiler verdi.


AKS bir hafta boyunca ücretsiz Kültür/Sanat AKS bir hafta boyunca ücretsiz

Antalya Kültür Sanat’ın yeni sergisi ‘Düşünen Tohum Konuşan Toprak: Cumhuriyet’in Köy Enstitüleri-Aksu Köy Enstitüsü (1940-1954)’ Anneler Günü ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 13 Mayıs ile 20 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.


Salı’da konuk Sur Yapı Güncel Salı’da konuk Sur Yapı

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, kentsel dönüşüm çalışmalarını anlatarak, Kepez Santral projesinin örnek bir proje olduğunu söyledi.


1.200 ileti dizisinden 225.   19 Mayıs'ta Decathlon Spor Festivali'ni kaçırmayın! Spor 1.200 ileti dizisinden 225. 19 Mayıs'ta Decathlon Spor Festivali'ni kaçırmayın!

Decathlon Spor Festivali, 19 Mayıs’ta herkesi spor ve eğlence dolu bir güne davet ediyor!


CHP’den Kıbrıs Tepkisi Siyaset CHP’den Kıbrıs Tepkisi

CHP’den Kıbrıs’ta son günlerde yaşanan gelişmelere sert tepki geldi.


Yunus Yuva’dan Türkiye Sergisi Eğitim Yunus Yuva’dan Türkiye Sergisi

An-Deva Şirketler Grubu’nun bir iştiraki olan Envar Okulları bünyesindeki okul öncesi eğitim merkezi Yunus Yuva, “4/4 lük Eğitim Programı” çerçevesinde Karaalioğlu Parkı Bülent Ecevit Kültür Merkezi Önü Miradorunda, ‘7 Bölge Türkiye Açık Hava Sergisi’ açtı.


Kent merkezi şenleniyor Kültür/Sanat Kent merkezi şenleniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 1. Şarampol Caddesi Şenliği düzenleniyor. “Efsane Geri Dönüyor” sloganıyla Kentsel Tasarımı ve Çevre Düzenlemesi tamamlanan Şarampol Caddesi yenilenen yüzüyle 4 gün boyunca renkli bir şenliğe ev sahipliği yapacak. Şenlik kapsamında birbirinden ünlü sanatçıların konserlerinin yanı sıra, tiyatro ve renkli kortejler de yer alacak.


“Konut fiyatlarını yükselten unsurlar arttıkça, Türkiye zirveden inmez” Ekonomi/Turizm “Konut fiyatlarını yükselten unsurlar arttıkça, Türkiye zirveden inmez”

Son 7 yılda 40’a yakın ülke de yapılan araştırmaya göre, konut fiyatları Türkiye’de yüzde 107 oranında arttığı ortaya çıktı.


YUMURTALIK KANSERİ RİSKİNİ AZALTAN 10 ETKEN Sağlık/Kadın YUMURTALIK KANSERİ RİSKİNİ AZALTAN 10 ETKEN

Ülkemizde her yıl 100 bin kadından 7’si yumurtalık kanseri tanısı alıyor. Çoğunlukla belirti vermeyip başka hastalıklarla sıkça karıştırılabilen yumurtalık kanseri bu nedenle sinsice gelişiyor ve geç fark ediliyor.


Falez plajları yeni sezona hazır Ekonomi/Turizm Falez plajları yeni sezona hazır

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalyalıları falezlerden Akdeniz’in mavilikleriyle buluşturduğu 5 falez plajında yeni sezon hazırlıkları tamamlandı. Erenkuş, Mobil ve Konserve Koyu plajları kullanıma açılırken Erdal İnönü Kent Parkı ve İnciraltı plajları da Mayıs ayında kapılarını açacak.


Muratpaşa 19 Mayıs’a hazır Güncel Muratpaşa 19 Mayıs’a hazır

Muratpaşa Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’da d bağımsızlık ateşinin yakmasının 99’uncu yıl dönümünü Konyaaltı varyantından Cumhuriyet Meydanı’na uzanacak fenere alayı ve Duman konseriyle kutlayacak.


ÖNEMSEMEDİĞİNİZ BİR ŞİŞLİK ÖMÜR BOYU SÜRECEK SIKINTIYA NEDEN OLABİLİR Sağlık/Kadın ÖNEMSEMEDİĞİNİZ BİR ŞİŞLİK ÖMÜR BOYU SÜRECEK SIKINTIYA NEDEN OLABİLİR

ABD Pittsburgh Üniversitesi Tıp Merkezi Cerrahi Onkoloji Departmanı Meme Hastalıkları Ünitesi Meme Hastalıkları Klinik Araştırmalar Direktörü ve Amerikan Ulusal Meme Merkezi Konsorsiyum Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Atilla Soran Liv Hospital’daki “Lenfödme Karşı Harekete Geçin” etkinliğinde lenfödem tedavisindeki son gelişmeleri anlattı.


CİLTTE KAŞINTININ 9 ÖNEMLİ NEDENİ Sağlık/Kadın CİLTTE KAŞINTININ 9 ÖNEMLİ NEDENİ

Sivrisinek ya da böcek ısırığının yol açtığı kaşıntıdan hangimiz muzdarip olmamışızdır ki?


BUCAK’TAN  “ESNAFLI” DESTEK ÇIKARTMASI... Siyaset BUCAK’TAN “ESNAFLI” DESTEK ÇIKARTMASI...

Alınan erken seçim kararıyla 24 haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde adaylık için yeterli sayıda milletvekili olmasına rağmen, halkın vereceği destekle aday olmak istediğin açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yurdun her köşesinden destek yağıyor.


Okullar Ligi’nde kupa heyecanı Spor Okullar Ligi’nde kupa heyecanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği Okullar Ligi’nin 4’ncü sezonu 15 Mayıs Salı günü Kapanış ve Ödül Töreni ile sona eriyor. Törende ‘Gece gölgenin rahatına bak’ şarkısıyla ünlenen Çağatay Akman, gençler için muhteşem bir konser verecek.


Başkan Uysal’dan ATSO’ya ziyaret Güncel Başkan Uysal’dan ATSO’ya ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) başkanlığa yeniden seçilen Davut Çetin ve Yönetim Kurulu’na nezaket ziyaretinde bulundu.


ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ BASKETBOL YAZ KAMPLARI’NDA ÇOCUKLAR BASKETBOL EĞİTİMİ ALACAK Spor ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ BASKETBOL YAZ KAMPLARI’NDA ÇOCUKLAR BASKETBOL EĞİTİMİ ALACAK

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları, Gloria Sports Arena ev sahipliği ve Smart Casual Event organizasyonuyla Antalya’da düzenlenecek


PDG Mimarlar’dan Yeni Bir Pazar Anlayışı: Antalya Yöresel Ürünler Pazarı Ekonomi/Turizm PDG Mimarlar’dan Yeni Bir Pazar Anlayışı: Antalya Yöresel Ürünler Pazarı

Projelerini sahip olduğu tüm potansiyelleri sorgulayarak yenilikçi bir bakış açısıyla ele alan Mimar Cengiz Gültek ve Mimar Murat Şahin liderliğindeki PDG Mimarlar tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antepe için tasarlanan Antalya Yöresel Ürünler Pazarı, birbirine açılan sokakları, büyük ortak meydanları ve her köşesinden erişime izin veren yapısıyla klasik anlayışın dışında tüm bu kullanımı tek bir çatı altında toplayarak yeni bir pazar anlayışı sunuyor.


TAŞ “MİLLETİMİZ KİMİN KENDİSİNE HİZMETKÂR OLACAĞINI ÇOK İYİ BİLİR” Siyaset TAŞ “MİLLETİMİZ KİMİN KENDİSİNE HİZMETKÂR OLACAĞINI ÇOK İYİ BİLİR”

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş 24 Haziran seçim çalışmalarının ilk mahalle toplantısını Aksu Pınarlı mahallesinde gerçekleştirdi.


 Büyükşehir Canlı Hayvan Borsası Kuruyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Canlı Hayvan Borsası Kuruyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da yine bir ilki gerçekleştirerek Kömürcüler bölgesine hareket getirecek Canlı Hayvan Borsası’nı kuruyor. Alanda inceleme yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, projenin Antalya’nın hayvan ticaretine katkı sağlayacağına inandığını söyledi.


TAVŞAN YÜREĞİ ZEYTİNYAĞINA LONDRA’DAN ÖDÜL Ekonomi/Turizm TAVŞAN YÜREĞİ ZEYTİNYAĞINA LONDRA’DAN ÖDÜL

Antalya’ya has tavşan yüreği zeytinden elde edilen zeytinyağı, Londra Uluslararası Zeytinyağı Ödülü’ne layık görülerek, kalitesini tescilledi. Ödülün, Antalya’nın zeytinyağı kalitesini dünyaya tanıtacağı, pazarlama kabiliyetini yükselteceği belirtiliyor.


Enç: “Vatandaşlarımıza müjde üstüne müjde..” Siyaset Enç: “Vatandaşlarımıza müjde üstüne müjde..”

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Ak Parti hükümetleri döneminde vatandaşların refahı ve huzurunun artırılması için toplumun her alanında şartların iyileştirilmesi için sürekli düzenlemeler yapıldığını belirterek, “Bizden önceki iktidarların yapamadıklarını yaptık, sürekli vatandaşlarımızın yanında olduk, insanlara dokunduk, dertlerini dinledik, çözümler ürettik” dedi.


TEK HANELİ ENFLASYON ZORLAŞIYOR Ekonomi/Turizm TEK HANELİ ENFLASYON ZORLAŞIYOR

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Nisan ayı rakamlarını değerlendirdi.


BUDAK: “İŞ DÜNYASI ÖNÜNÜ GÖREMİYOR” Ekonomi/Turizm BUDAK: “İŞ DÜNYASI ÖNÜNÜ GÖREMİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, açıklanan enflasyon rakamlarıyla ilgili olarak bu veriler karşısında faiz oranlarında düşüş beklemenin hayal olacağını söyledi. Budak, “İş dünyası kontrol edilemeyen enflasyon nedeniyle önünü göremez durumdadır” dedi.


Antalya 2018 yılı sezonunu Perge Antik Kenti’nde açacak Ekonomi/Turizm Antalya 2018 yılı sezonunu Perge Antik Kenti’nde açacak

Antalya Aksu sınırları içerisinde yer Alan Perge Antik kenti, 2018 Yılının Tarihsel Miras Teması oldu. Her yıl belirlenecek farklı bir antik şehir, önümüzdeki yıllarda tarihsel miras konsepti olacak.


Türel Kırcami’de askı sürecine gelindiğinin müjdesini verdi Güncel Türel Kırcami’de askı sürecine gelindiğinin müjdesini verdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kırcami Planlarında sona gelindiğini açıkladı. Muratpaşa Belediyesi’nin 18’lik uygulama planlarını 24 Mayıs’ta Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne göndereceğini açıklayan Başkan Türel, “Planları onayladığımız gibi askıya çıkaracağız. Askı sürecinden sonra kadastroda tapu işlemleri başlıyor. Kırcami’ye hayırlı, uğurlu olsun” dedi.


Türkiye’nin markası Antalya’nın en yeni caddesi: Sur Cadde Güncel Türkiye’nin markası Antalya’nın en yeni caddesi: Sur Cadde

Antalya’ya 70 bin kişinin yaşayacağı yeni bir şehir kazandıran Sur Yapı Antalya Projesi, Türkiye ve dünyadaki benzerlerine şapka çıkartan 1.3 kilometre uzunluğundaki caddesiyle de göz dolduruyor. Alışverişten sanata, modadan finansa kadar her zevke ve ihtiyaca hitap eden Sur Cadde ayrıcalıklı yaşam tarzına yeni bir soluk getiriyor.


TEB KOBİ Akademi Antalyalı KOBİ’lerle Buluştu Ekonomi/Turizm TEB KOBİ Akademi Antalyalı KOBİ’lerle Buluştu

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), KOBİ’lerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği TEB KOBİ Akademi’nin yeni durağı Antalya oldu.


AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ TAMAMLANDI Siyaset AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ TAMAMLANDI

AK Parti Antalya ‘da milletvekilliği aday adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 124 isim milletvekilli adaylığına aday oldu.


Yörük Festivali Cuma günü başlıyor Kültür/Sanat Yörük Festivali Cuma günü başlıyor

Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “4. Uluslararası Antalya Yörük Festivali” 4-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yörük kültürünün tanıtılacağı etkinliklerde Prof. Dr. İlber Ortaylı konferansı ve ünlü sanatçı Mustafa Ceceli konseri Antalyalılarla buluşacak.


Tekniker Adaylarına Jeotermal Enerji Konusunda Bilgilendirme Elmalı Tekniker Adaylarına Jeotermal Enerji Konusunda Bilgilendirme

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu Kontrol ve Otomasyon öğrencileri Öğr.Gör.Nazan Dinç rehberliğinde Zorlu Enerji Grubuna ait Denizli Sarayköy de bulunan Kızıldere II Jeotermal Elektrik Santraline (JES) teknik inceleme gezisi yaptılar.


Kemer meclisi toplandı Kemer Kemer meclisi toplandı

Kemer Belediye Meclisi, Mayıs ayı toplantısı Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda 6 madde karara bağlandı


Belediyecilik tarihinde ilk kez bir şehir tiyatrosu kurdu Kültür/Sanat Belediyecilik tarihinde ilk kez bir şehir tiyatrosu kurdu

Hizmet ve projeleriyle Türkiye genelinde düzenlenen çeşitli yarışmalarda ödüle layık görülen Antalya Büyükşehri Belediye Başkanı Menderes Türel bir ödülün daha sahibi oldu. Başkan Türel, tiyatro sanatına verdiği destekler nedeniyle Yeni Tiyatro Dergisi’nin 6.’sını düzenlediği başarı ve emek ödüllerinin akademisyenlerden oluşan seçici kurulu tarafından ödüllendirildi.


Türel varyanttan Konyaaltı sahilini izledi Güncel Türel varyanttan Konyaaltı sahilini izledi

Antalya’nın pırlanta gerdanlığı ‘Konyaaltı Sahili’ etap etap hizmete girerken, Başkan Menderes Türel projenin Varyant-Beach Park Bölümü’nü gezdi.


Balaban kardeşlere öğrencilerden büyük ilgi..
 Güncel Balaban kardeşlere öğrencilerden büyük ilgi..


Konyaaltı Belediyesi’nin başpehlivanları İsmail Balaban ile Turan Balaban, er meydanında elde ettikleri başarının sırrını, öğrencilerle paylaştı.


Kepez’den iş garantili kurslarla istihdama katkı Ekonomi/Turizm Kepez’den iş garantili kurslarla istihdama katkı

Kepez Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile IC Hotels güvencesinde AKMEK’te açılan iş garantili kurslar turizm istihdamına katkı sağlıyor.


MUSA ERTUGAN DA “ADAYIM” DEDİ… Siyaset MUSA ERTUGAN DA “ADAYIM” DEDİ…

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ankara yolunda… MUSA ERTUGAN’DA “ADAYIM” DEDİ…


Döşemealtı yolları modernleşiyor Döşemealtı Döşemealtı yolları modernleşiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı ilçesinde asfaltlanmadık grup yolu bırakmıyor. 4 yılda Döşemealtı’nda yapılan asfalt toplamı 107 kilometreye ulaştı. Ekipler, son olarak Ekşili mahallesinin grup yolunu yeniliyor.


Türel: ‘Antalya eğitimin başkenti olmaya aday’ Eğitim Türel: ‘Antalya eğitimin başkenti olmaya aday’

Uluslararası Avrupa-Asya Eğitim ve Araştırma Kongresinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın önemli kongrelere ev sahipliği yapmasının önemine değindi. Kongrenin Antalya’ya büyük katkı sağlayacağını belirten Başkan Türel, Antalya’nın turizm ve tarımın yanı sıra eğitiminde başkenti olmaya aday olduğuna dikkat çekti.


Kepez’in edebiyat ödülleri sahiplerini buluyor Kültür/Sanat Kepez’in edebiyat ödülleri sahiplerini buluyor

Kepez Belediyesi’nin edebiyat alanında düzenlediği ve Türkiye’nin en uzun soluklu edebiyat yarışmalarından biri olan Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buluyor.


ASAT mobil araçla vatandaşın ayağına gidiyor Güncel ASAT mobil araçla vatandaşın ayağına gidiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü başlattığı yeni ‘Mobil Hizmet Aracı’ uygulamasıyla halkın ayağına hizmet götürüyor. Gezici bir ASAT veznesi gibi ilçelerde merkeze uzak bölgeler için hizmet veren mobil araç uygulaması vatandaşa büyük kolaylık sağlıyor. Mobil araçtan faydalanan vatandaş, Başkan Türel’e de bu hizmetinden dolayı teşekkür etti.


Başkan Uysal uğurladı Spor Başkan Uysal uğurladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya şampiyonu Muratpaşa Belediyespor U19 futbol takımını Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçları için Burdur’a yolcu etti. Başkan Uysal, genç sporculara başarı diledi.


Bu müzayedede sadece mama geçecek Güncel Bu müzayedede sadece mama geçecek

Muratpaşa Belediyesi’nin hafta sonu gerçekleştireceği sokak hayvanları festivalinde yazar Ahmet Ümit imzalı 10 kitap müzayedede satışa çıkacak. Ama müzayedede arttırma kedi ve köpek maması üzerinden yapılacak.


Çevreci Komşu Kart artık tescilli marka Güncel Çevreci Komşu Kart artık tescilli marka

Muratpaşa Belediyesi’nin uygulama ölçeği ve kapsamıyla dünyanın sayılı geri dönüşüm projelerinden biri olan Çevre Komşu Kart çalışmasının Türk Patent ve Marka Kurumu’nca marka tescili yapıldı.


Yetersiz D Vitamini, Kemik Erimesi Riskini Artırıyor Sağlık/Kadın Yetersiz D Vitamini, Kemik Erimesi Riskini Artırıyor

Kalsiyumun kemikte depolanmasını sağlayan ve aynı zamanda kan kalsiyum seviyelerinin düzenlenmesinde rol alan D vitamini, kemik erimesine karşı alınacak önlemlerin başında geliyor.


İYİ GENÇLER’DEN 1 MAYIS AÇIKLAMASI: “1 MAYIS RUHUYLA 26 HAZİRAN’A…” Siyaset İYİ GENÇLER’DEN 1 MAYIS AÇIKLAMASI: “1 MAYIS RUHUYLA 26 HAZİRAN’A…”

İyi Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Ergin, Kapalıyol’da bir basın açıklaması yaptı.


SONER ERKAYA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI Siyaset SONER ERKAYA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Yıllarca yerel yönetimlerde ve devletin önemli kurum ve kuruluşlarında görev alan Soner Erkaya AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıkladı.


İklim değişikliğine yenilenebilir enerji ayarı Ekonomi/Turizm İklim değişikliğine yenilenebilir enerji ayarı

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, ilerleyen dönemde insanlığı bekleyen en etkili krizlerden birinin iklim değişikliği olduğunun altını çizerek, fosil yakıtların kullanımını mümkün olduğu kadar azaltıp, güneş, rüzgar gibi yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmek gerektiği uyarısında bulundu.


VALİ KARALOĞLU: “ESNAF TOPLUMUN BEL KEMİĞİDİR” Ekonomi/Turizm VALİ KARALOĞLU: “ESNAF TOPLUMUN BEL KEMİĞİDİR”

Vali Münir Karaloğlu Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 19. Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı.


KUMLUCA TİCARET BORSASINDAN ATAY USLU’YA ZİYARET Siyaset KUMLUCA TİCARET BORSASINDAN ATAY USLU’YA ZİYARET

Kumluca Ticaret Borsasının yeni yönetimi Atay Uslu’yu Ankara’da ziyaret etti.


Kepez’de okuma yazma bilmeyen kalmasın Eğitim Kepez’de okuma yazma bilmeyen kalmasın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın tüm yurtta başlattığı ‘Okuryazarlık Seferberliği’ kapsamında, AKMEK’te açılan okuma yazma kurslarına Kepez’li kadınlar yoğun ilgi gösteriyor.


Çevre şampiyonu muhtarlar Güncel Çevre şampiyonu muhtarlar

Muratpaşa Belediyesi’nin geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak için muhtarlar arasında düzenlendiği yarışmada Yeşilbahçe Muhtarı Nurettin Eyiler, şampiyon oldu. En fazla bitkisel atık yağ, pil ve ampul-floresan toplayan Eyiler muhtarlığı için çeşitli hediyeler kazandı.


Büyükşehir’den En Yeni Antalyalı Projesi Güncel Büyükşehir’den En Yeni Antalyalı Projesi

Antalyalılara doğumdan ölüme kadar olan süreçte, her alanda hizmet sunan Büyükşehir Belediyesi yeni doğan bebekleri de unutmadı. Kentin en minik sakinlerine yönelik “En Yeni Antalyalı” projesi başladı.


RUSYA ZAFER BAYRAMI AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANACAK! Güncel RUSYA ZAFER BAYRAMI AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANACAK!

9 Mayıs Rusya Zafer Bayramı Agora Alışveriş Merkezi’nde kutlanıyor.


Kepez’in ‘Çocuk Filmleri Festivali’ devam ediyor Güncel Kepez’in ‘Çocuk Filmleri Festivali’ devam ediyor

Kepez Belediyesi’nin çocukları sinema ile buluşturan 2. Çocuk Filmleri Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Festival boyunca Kepez’deki okulların bütün öğrencileri beyaz perde ile buluşturulacak.


Türel: “Esnafımızla Türkiye’ye örnek olan çalışmalar yapıyoruz” Güncel Türel: “Esnafımızla Türkiye’ye örnek olan çalışmalar yapıyoruz”

AESOB Genel Kurulu’nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’da yaptıkları bütün projelerde A’dan Z’ye esnafı kalkındırmak için gayret gösterdiklerini belirterek Otobüsçüler Odası ile yapılan esnafa destek çalışmasının Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.


Kepez’de geleceğe yatırım Güncel Kepez’de geleceğe yatırım

Kepez Belediyesi, en büyük yatırımı yarının büyüklerine yaparak geleceğin donanımlı, dahi ve ufku açık insanlarına sosyal bireyler olabilmeleri için fırsat sunuyor.


Başkan Uysal gençlerle buluştu Güncel Başkan Uysal gençlerle buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gençlerle buluşmasında “İlim irfan sizlerin elinde ürüne dönüşüyor. İnsanların hayatını kolaylaştıran insanlığa makinelere, araçlara, teçhizata dönüşüyor” diye konuştu.


“Okullarda zeka ve akıl oyunları dersi zorunlu olmalı” Eğitim “Okullarda zeka ve akıl oyunları dersi zorunlu olmalı”

Oyun çocuğa öğretemeyeceğimiz konuları, kendi deneyimleriyle öğrenmesi için en uygun araçtır. Çocuk oyun esnasında duygu ve düşüncelerini açar. Deneme yanılma yolu ile problemlere çözüm getirmeyi ve belirli riskleri göze alma deneyimi kazanır.


CİHAZLARINIZ DİJİTAL PARA MADENCİLERİNİN HEDEFİNDE Teknoloji/Bilim/İnternet CİHAZLARINIZ DİJİTAL PARA MADENCİLERİNİN HEDEFİNDE

Dijital para birimlerinin değeri arttıkça, dijital para madenciliği daha zorlu hale geldi. Madenciler, dijital para kazanmak için gitgide artan bilgisayar gücüne ihtiyaç duyarken bu durumu fırsat bilenler halka açık ortak Wi-Fi ağlarına bağlanıp başkalarının cihazlarını dijital para madenciliği yapmak amacıyla kullanmaya başladılar.


“ETKİN DNA TAMİRİ İLE SAĞLIKLI YAŞLANMAK MÜMKÜN!” Sağlık/Kadın “ETKİN DNA TAMİRİ İLE SAĞLIKLI YAŞLANMAK MÜMKÜN!”

Türk ve Amerikan bilim insanları bilimsel ve teknolojik işbirliğini artırmak amacıyla İstanbul’da bir araya geldi.


SİSTEM 9, DS’DE DÜNYA ŞİRKETİ! Teknoloji/Bilim/İnternet SİSTEM 9, DS’DE DÜNYA ŞİRKETİ!

Yeni nesil iletişim platformunda Türkiye’yi temsil ediyor


Türkiye’de ebeveynlerin %42’si internet bağımlılığı konusunda endişeli   Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de ebeveynlerin %42’si internet bağımlılığı konusunda endişeli

İnternet dünyasında büyümenin getirdiği riskler ebeveynlerin başını ağrıtan tek şey değil.


Airpreneurs Programı’nın Son Durağı Antalya Oldu Güncel Airpreneurs Programı’nın Son Durağı Antalya Oldu

Boeing ve Türkiye Girişimcilik Vakfı iş birliğiyle düzenlenen Airpreneurs programının son durağı Antalya oldu. Program kapsamında gençlerin havacılık alanında daha girişimci olması hedefleniyor.


İllerin kalkınmasında yeni strateji hazırlığı Ekonomi/Turizm İllerin kalkınmasında yeni strateji hazırlığı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Türkiye’deki 26 kalkınma ajansının yatırım destek ofisi uzmanlarının katıldığı eğitim ve tecrübe paylaşımı toplantısına evsahipliği yaptı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...