Salı, 20 Ağustos 2019
ATSO´da Ukrayna tanıtım toplantısı... Güncel ATSO´da Ukrayna tanıtım toplantısı...

Ukrayna´nın, Ocak ayında Antalya´da fahri konsolosluk açacağı bildirildi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Kemal Özgen´in ev sahipliğini yaptığı toplantıda, Ukrayna Büyükelçiliği Ticaret Ataşesi Mikhaylo Musiyenko, Türkiye-Ukrayna İş Konseyi Başkanı Sefa Gömdeniz ve Türk-Avrasya Bölgesi İş Konseyi Koordinatörü Selçuk Durakbaşı, Antalyalı iş adamlarına Ukrayna´daki yatırım olanakları hakkında bilgi verdi.


Rıdvan Yıldız´ın DSP´den ayrılması... Güncel Rıdvan Yıldız´ın DSP´den ayrılması...

DSP Antalya İl Başkanı Baştuğ Çalışır, Rıdvan Yıldız´ın DSP´den ayrılma kararı aldığını öğrendiklerini belirterek, ´´Sayın Rıdvan Yıldız´a DSP nezaketiyle bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz´´ dedi.


Kepez´de gürültü kirliliği ölçümleri... Güncel Kepez´de gürültü kirliliği ölçümleri...

Ölçüm sırasında değerleri yazılı olarak veren ses ölçüm cihazıyla Kepez´de gürültü kirliliğine izin verilmeyeceği bildirildi.


CHP´li Çerçioğlu ve Ercenk´ten hükümete ´orman´ eleştirisi... Güncel CHP´li Çerçioğlu ve Ercenk´ten hükümete ´orman´ eleştirisi...

CHP Milletvekilleri Özlem Çerçioğlu ve Tuncay Ercenk, hükümetin maden açma ve taş ocağı ruhsatlarını orman alanlarına kaydırdığı iddiasında bulundu.


Antalya Valiliği´nde 3 okul protokolü birden... Güncel Antalya Valiliği´nde 3 okul protokolü birden...

Düzlerçamı Yukarıkaraman Mahallesi, Sarılar Beldesi ve Korkuteli ilçesine yapılması planlanan toplam 44 derslik için Antalya Valiliğinde protokol imzalandı.


İşten çıkartılan otel çalışanları hakkını arıyor Güncel İşten çıkartılan otel çalışanları hakkını arıyor

Kemer ilçesindeki Beldibi beldesinde bulunan 5 yıldızlı Nautilus Otel´de çalışan 70 kişinin haksız şekilde işten çıkarıldığı ileri sürüldü. Çıkarılan işçileri temsilen Valilikte düzenlenen Halk Günü´ne katılan 7 kişi, Temmuz ayından beri alamadıkları maaşlarının ödenmesini istedi.


Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ata binerek stres atıyor Güncel Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ata binerek stres atıyor

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural, liglere verilen aranın bir bölümünü Yeşil bayırda bulunan ORFE At Çiftliği´nde ata binerek geçiriyor. ORFE At Çiftliği´nde eşi ile birlikte ata binerek stres atan Vural, özellikle ligin ilk yarısında son dakikalarda yedikleri gollerle kaybedilen puanlara yandıklarını söyledi.


Antalya Kontrol Laboratuvarı Ocak´ta açılacak Güncel Antalya Kontrol Laboratuvarı Ocak´ta açılacak

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Özel İdare Müdürlüğü ve bazı meslek odalarının da katkılarıyla yaptırılan Antalya İl Kontrol Laboratuvarı´nın, önümüzdeki Ocak ayında hizmete açılacağını söyledi.


PTS Worldwide Express ve PTT, Antalya’yı dünyaya taşıyor… Güncel PTS Worldwide Express ve PTT, Antalya’yı dünyaya taşıyor…

PTT ve PTS Worldwide Express Türkiye’de ilk kez paket taşımacılığı alanında, örnek bir kamu-özel sektör işbirliği gerçekleştiriyor.


Antalya, futbol turizmine hazır! Güncel Antalya, futbol turizmine hazır!

Türkiye´nin en önemli turizm merkezlerinden Antalya´daki turizm işletmeleri futbol turizmine hazırlanıyorlar. Bin 200 yerli ve yabancı futbol takımının kamp içir rezervasyon yaptığı Antalya´da bir aylık dönemde 15 milyon euro gelir elde edilmesi hedefleniyor.


Sapan’dan yıldırım cevap Güncel Sapan’dan yıldırım cevap

AKP İl teşkilatının Güllük posta merkezinden CHP Genel merkezine ayna gönderme eyleminden yaklaşık bir saat sonra, CHP Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Sapan ve birkaç yönetici tarafından, AKP Genel Merkezine elek ve kitap gönderildi.


Konyaaltı Belediyesi kurbanlık satış ve kesim yerlerini belirledi Güncel Konyaaltı Belediyesi kurbanlık satış ve kesim yerlerini belirledi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek yaptığı yazılı açıklamada, beş ayrı mahallede kurbanlık satış yeri ve dört ayrı mahallede kurban kesim merkezi oluşturduklarını bildirdi.


Eğitime hayırsever katkısı... Güncel Eğitime hayırsever katkısı...

Antalya´da üç hayırsever tarafından eğitime 44 derslik kazandırılacak.


Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker´e ´Yılın Başarılı Belediye Başkanı´ ödülü verildi Güncel Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker´e ´Yılın Başarılı Belediye Başkanı´ ödülü verildi

Mahalli İdareler Hizmet Derneği (MİHDER) tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ´En Başarılı Belediye Başkanları´ anketinde, ilçe belediyeler arasında ilk sırada yer alan Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker’e ´Yılın Başarılı Belediye Başkanı´ ödülü verildi.


Antalya seyir terasına kavuşuyor Güncel Antalya seyir terasına kavuşuyor

Kepez Belediyesi, Mazi Dağı’nda Yavuz Selim Mahallesi’nde kent merkezinin, denizin ve Bey Dağları’nın en güzel göründüğü yere yapacağı seyir terasının inşasına başladı.


d’Est’den bayanlara özel... Güncel d’Est’den bayanlara özel...

İnsanları özellikle kadınları etkileyen estetik ve güzellik kavramının geçmişi insanlık tarihi kadar eskidir. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


Böbrek hastalarından üniversiteyi protesto Güncel Böbrek hastalarından üniversiteyi protesto

Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneği üyeleri, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi tarafından SSK sevkli hastaların kabul edilmemesini protesto etti.


IARU delegesi TRAC İstasyonu´nu gezdi Güncel IARU delegesi TRAC İstasyonu´nu gezdi

Uluslararası Telsiz ve Radyo Amatörleri Birliği (IARU) delegesi Hans Zimmermann, doğal afetlerde, olağanüstü hal ve savaş durumunda sivil savunmanın haberleşme kanadını oluşturarak, yurt içi ve yurt dışı haberleşmeyi sağlayan Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyeti´nin (TRAC) Antalya´daki Acil Afet Haberleşme İstasyonu´nu inceledi.


Ziraat Odası Delege Seçimleri yapılıyor Güncel Ziraat Odası Delege Seçimleri yapılıyor

Kumluca’da Ziraat Odası delege seçimleri bugün yapılıyor. Toplam 27 delegenin seçileceği oda için her köy ve merkez ilçede seçimler yapılıyor. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


Side-Tuder Fuar Takvimi´ni açıkladı Güncel Side-Tuder Fuar Takvimi´ni açıkladı

Side Manavgat Turizm İşletmecileri Derneği (Side-Tuder), fuar takvimini açıkladı.


Ceza yerine hizmet... Güncel Ceza yerine hizmet...

Alanya´da bir yıl ve daha az cezası bulunan hükümlülerin kamu hizmetinde çalıştırılabilecekleri bildirildi.


Yıldız bu kez İşçi Partisi´nde... Güncel Yıldız bu kez İşçi Partisi´nde...

Geçtiğimiz seçimlerde Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in kontenjanından Meclis Üyesi seçildikten bir süre sonra CHP’den istifa ederek, DSP’ye geçen Av. Rıdvan Yıldız’ın son durağı İşçi Partisi (İP) oldu.


Ukrayna’dan Antalyalı işadamlarına davet Güncel Ukrayna’dan Antalyalı işadamlarına davet

Türkiye’nin son yıllarda yükselen pazarlarından biri olan Ukrayna, Türk yatırımcıları çekmek için harekete geçti. Türkiye-Ukrayna İş Konseyi ve Ukrayna Büyükelçiliği, Ukrayna’daki yatırım olanaklarını anlatmak için Kayseri, Konya ve Gaziantep’ten sonra Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıda Antalyalı işadamlarıyla bir araya geldi.


Kumluca´da intihar Güncel Kumluca´da intihar

Antalya´nın Kumluca İlçesi´ne bağlı Sarıcasu Köyü, Darıyemezler mahallesi´nde oturan İdris Yaşar (42), girdiği bunalım sonucu kendini asarak intihar etti. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


´Kubaba Ödülü´ gazeteci Yusuf Yavuz´un... Güncel ´Kubaba Ödülü´ gazeteci Yusuf Yavuz´un...

Antalya´nın Kaş ilçesinde, Anadolu´nun ana tanrıçası ´´Kubaba´´ adına düzenlenen ödül, gazeteci-yazar Yusuf Yavuz´a verildi.


Antalya´da kapkaççılara yönelik operasyon... Güncel Antalya´da kapkaççılara yönelik operasyon...

Antalya´da motosikletle kapkaç yaptıkları iddia edilen 5 kişi, saklandıkları evde yakalandı.


Antalya´da trafik kazası: 4 yaralı Güncel Antalya´da trafik kazası: 4 yaralı

Antalya´daki trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Sürücüsünün kimliği belirlenemeyen 07 APN 17 plakalı otomobil, Yüzüncü Yıl Bulvarı´nda karşı şeride geçerek, Orhan Akıncı idaresindeki 07 AR 697 otomobil ile çarpıştı.


THY´den direkt uçuşlar için pazar araştırması... Güncel THY´den direkt uçuşlar için pazar araştırması...

Türk Hava Yollarının (THY) İngiltere ve Rusya´dan Antalya´ya direkt uçuş gerçekleştirmek için bu ülkelerde pazar araştırması yapacağı bildirildi.


Özbuldu: ´TUREB, yönetim kurulu belirlenerek resmen faaliyete geçmelidir´ Güncel Özbuldu: ´TUREB, yönetim kurulu belirlenerek resmen faaliyete geçmelidir´

Antalya Rehberler Odası Başkanı Osman Özbuldu, Türkiye Rehberler Birliği´nin (TUREB) yönetim kadrosunun belirlenerek resmen faaliyete geçmesi gerektiğini bildirdi.


Motor sporları sokak ve caddelerde yapılamayacak Güncel Motor sporları sokak ve caddelerde yapılamayacak

Merkezi Kemer’de bulunan Enderu Motor Sporları Derneği Beykonak’ta parkur araştırması yaptı. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


Mültecilerin sorguları sürüyor Güncel Mültecilerin sorguları sürüyor

ALANYA´YA bağlı Okurcalar beldesinde, jandarma ve polis ekiplerinin düzenlediği ortak operasyonda yakalanan aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 205 yabancı uyruklu kaçak ve Güneydoğu illerinden gelen 49 Türk´ün sorguları sürüyor.


Mardin´li kaşıkçılar kıskıvrak yakalandılar Güncel Mardin´li kaşıkçılar kıskıvrak yakalandılar

ALANYA´DA önceki gece bir televizyon kanalı ve 8 apartman dairesine girerek hırsızlık yaptıkları tespit edilen ve Saray Mahallesi Dostlar Sokak´ta bulunan bir evde çaldıkları malzemelerle birlikte yakalanan ve Mardin nüfusuna kayıtlı kendilerine ´Mardinli Kaşıkçılar´ adını veren S.D.(24), F.K.(24), M.D.(25) ,K.Y.(26) ve M.O.(25) adlı zanlılar emniyetteki sorgularının ardından ´Hırsızlık maksatlı ve çıkar amaçlı suç örgütü kurmak´suçundan adliyeye sevk edildiler.


Werder Bremen, Belek´te kampa girecek Güncel Werder Bremen, Belek´te kampa girecek

Almanya Birinci Ligi´nin (Bundesliga) ilk yarısını birincilikle tamamlayan Werder Bremen, Antalya-Belek´te kış kampına girecek.


Baloğlu, Immunglobin ilacını sordu Güncel Baloğlu, Immunglobin ilacını sordu

CHP Antalya Milletvekili Feridun Baloğlu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ´a, bağışıklık sistemini güçlendiren immunglobin ilacının bulunamaması yüzünden bu yıl kaç hastanın yaşamını yitirdiğini sordu.


Kamacı, TOKİ tarafından yapılmaya başlanan 472 konutun inşaat ruhsatını sordu Güncel Kamacı, TOKİ tarafından yapılmaya başlanan 472 konutun inşaat ruhsatını sordu

CHP Antalya Milletvekili Nail Kamacı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´a, TOKİ tarafından Antalya´da yapılmaya başlanan 472 konutun inşaat ruhsatının alınıp alınmadığını sordu.


Antalya´da hava kirliliği tartışmaları... Güncel Antalya´da hava kirliliği tartışmaları...

Antalya Kent Konseyi, coğrafi konumu dikkate alındığında hava kirliği sorunuyla karşılaşabilecek kentler listesinin en sonlarında yer alması gereken Antalya´nın, hava kalitesi düşük kentler listesinin ilk sıralarında yer aldığını bildirdi.


Öğrenciler hastane bahçesine fidan diktiler Güncel Öğrenciler hastane bahçesine fidan diktiler

Kumluca ilçesinde ilköğretim okulu öğrencileri hastane bahçesine fidan diktiler.


Akseki´de sürek avı yapıldı Güncel Akseki´de sürek avı yapıldı

Akseki ilçesi Erenyaka köyünde yaban domuzu sürek avı yapıldı. Çevre İl Müdürlüğü, Milli Parklar Akseki şefliği ve Akseki Tarım İlçe Müdürlüğünce organize edilen mücadele amaçlı yaban domuzu sürek avı iki gün sürdü.


Korkuteli´de yeni park çalışması Güncel Korkuteli´de yeni park çalışması

Korkuteli ilçesinde belediye tarafından 13 dönümlük alanda yapımına başlanılan parkın gelecek yıl Haziran ayında tamamlanacağı bildirildi.


Gazipaşa´da ulusal eğitimde ikinci hamle... Güncel Gazipaşa´da ulusal eğitimde ikinci hamle...

Okuma yazma bilmeyenin kalmadığı Gazipaşa´da ikinci kademe okuma yazma kursu açılacak.


Demre´den biber ihracatı Güncel Demre´den biber ihracatı

Demre ilçesinden bu yıl yaklaşık 20 bin ton biber ihracatı gerçekleştirileceği açıklandı. Tarım İlçe Müdürü Hüseyin Şahin yaptığı açıklamada, Demre´de yaklaşık 4 bin dönüm örtü altı alanda biber üretimi yapıldığını bildirdi.


Tur yatları sezona hazırlanıyor Güncel Tur yatları sezona hazırlanıyor

Antalya´ya bağlı Demre ilçesinde turist taşıyan yatlar, yeni turizm sezonu için bakıma alındı.


Antalya´ya gelen turist sayısı 6 milyon 327 bini aştı Güncel Antalya´ya gelen turist sayısı 6 milyon 327 bini aştı

Antalya´ya yılbaşından bu yana hava yoluyla gelen turist sayısı 6 milyon 327 bini aştı.


Demre Çayı Yatağı ıslah çalışmaları devam ediyor Güncel Demre Çayı Yatağı ıslah çalışmaları devam ediyor

Demre çayı yatağında DSİ tarafından başlatılan ıslah çalışmaları devam ediyor.


Alanya´da son bir ayda 5 yangın kundaklama sonucu çıktı Güncel Alanya´da son bir ayda 5 yangın kundaklama sonucu çıktı

Alanya´da son bir ayda meydana gelen 11 yangından 5´inin kundaklama sonucu çıktığı belirlendi. Yangınlardaki maddi zarar ise 7 bin YTL oldu.


Üniversitedeki SSK krizi, gariban vatandaşı vuruyor Güncel Üniversitedeki SSK krizi, gariban vatandaşı vuruyor

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ile SSK arasında bugünlerde patlak veren kriz, ilk kez yaşanmıyor. Hastane kapılarını SSK´lı hastalara kapatma şeklinde nükseden hastalık, her defasında gariban vatandaşı mağdur ediyor.


Antalya Hayvanat Bahçesi´ni bir yılda 150 bin kişi gezdi Güncel Antalya Hayvanat Bahçesi´ni bir yılda 150 bin kişi gezdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi 2006 yılı içerisinde 150 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Antalya Kepez Mahallesi´nde bulunan ve 400 dekarlık alanda sahip Hayvanat Bahçesi´nde farklı türlerden bin 178 hayvan bulunuyor.


Gazipaşa bayrama hazırlanıyor Güncel Gazipaşa bayrama hazırlanıyor

Gazipaşa ilçe Belediye Başkanı Cem Burak Özgenç, kurban kesimleri için belediye fuar alanının arkasında ikinci bir kesim yeri hazırladıklarını söyledi.


Gazipaşa´da öğrencilerden maket okul sergisi Güncel Gazipaşa´da öğrencilerden maket okul sergisi

Gazipaşa ilçesi İstiklal İlköğretim Okulu´ndan bir grup öğrenci, Hayalimdeki Okul Projesi kapsamında atık malzemelerden maket okul sergisi açtı.


Korkuteli´de polis vatandaş işbirliği... Güncel Korkuteli´de polis vatandaş işbirliği...

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından Korkuteli´nde ´Polis vatandaş el ele Korkuteli´nde daha huzurlu günlere projesi´ başlatıldı. Proje kapsamında Korkuteli´ne bağlı İmrahor köyünde toplatı düzenlendi.


Mantarcılara hijyen semineri... Güncel Mantarcılara hijyen semineri...

Korkuteli ilçesinde mantar üreticilerine yönelik hijyen semineri verildi.


Merkez İlköğretim Okulu´ndan GATAB´a ziyaret Güncel Merkez İlköğretim Okulu´ndan GATAB´a ziyaret

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanı Yusuf Üras, Merkez İlköğretim Okulu Müdürü Nalan Karakaş ile Okul Aile Birliği Üyeleri´ni makamında ağırladı.


CHP´lilerden ´Çobanlı ve Koyunlu´ protesto... Güncel CHP´lilerden ´Çobanlı ve Koyunlu´ protesto...

Aralarında kepenek giyen ve hayvan pazarından getirdiği iki koyunu gezdiren birinin de bulunduğu CHP´li grup, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ı protesto etti.


CHP, İl Genel Meclisi´nin bir yılını değerlendirdi Güncel CHP, İl Genel Meclisi´nin bir yılını değerlendirdi

Antalya İl Genel Meclisi CHP Grup Başkan Vekili İsmet Uysal, İl Genel Meclisinde güzel işlerde bulunulmasına rağmen, bazı kararlarda yanlış yapıldığını öne sürdü.


Aralık ayında dut... Güncel Aralık ayında dut...

Gazipaşa ilçesinde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı nedeniyle kırmızı dutlar, dört ay önce olgunlaştı.


Asfaltlama çalışmaları Güzeloba mahallesinde sürüyor Güncel Asfaltlama çalışmaları Güzeloba mahallesinde sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kentteki asfaltlama çalışmalarını Güzeloba Mahellesi´nde sürdürüyor.


Isparta  kayağın merkezi olmaya hazırlanıyor Güncel Isparta kayağın merkezi olmaya hazırlanıyor

Isparta Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Davraz Kayak Merkezi´ni tanıtmak amacıyla 2007 yılında tanıtım çalışmaları yapacak. Kültür ve Turizm İl Müdürü Abdullah Kılıç, 2007´nin Davraz´ı tanıtım yılı olacağını söyledi.


Sarıkamış Şehitleri Antalya´da anıldı Güncel Sarıkamış Şehitleri Antalya´da anıldı

Sarıkamış Şehitleri Antalya´da düzenlenen törenle anıldı. Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği´nce Uncalı Şehitliği´nde düzenlenen anma programında Sarıkamış harekatında şehit olan 90 bin Türk askerinin anısına Şehitlik Anıtı´na 90 karanfil bırakıldı.


Kepez Belediyespor hem liderliğe yükseldi Güncel Kepez Belediyespor hem liderliğe yükseldi

Türkiye Basketbol 2. Ligi´nin 11. haftasında Kepez Belediyespor, Adana Demirspor´u 79 farkla 115-26 yenerek, hem liderliğe yükseldi hem de matematiksel olarak play-off grubuna kalmayı garantiledi.


Alanya´da turistlerin fal merakı Güncel Alanya´da turistlerin fal merakı

Alanya İlçesi´nde yaşayan yerli ve yabancı kadınlar, geliri muhtaçlara ve hayır kurumlarına bırakılmak üzere ortak Noel Pazarı kurdu. Pazarda en büyük ilgiyi gören Fal Çadırı´nda Hollandalı turistler fal baktırmak için sıraya girdi.


En Güzel Kedi ve Köpek Yarışması yapıldı Güncel En Güzel Kedi ve Köpek Yarışması yapıldı

Antalya´da düzenlenen en güzel kedi ve köpek yarışması renkli görüntülere sahne oldu.


Lise öğrencisinin hazin sonu Güncel Lise öğrencisinin hazin sonu

Kumluca´nın Sarıcasu Köyü´nde meydana gelen traktör devrilmesi sonucunda, Kumluca Anadolu Lisesi öğrencisi Kemal Nacakçı (15), hayatını kaybetti. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


Balkan Şampiyonu çıkardık Güncel Balkan Şampiyonu çıkardık

Muratpaşa Belediyesporlu Milli Cimnastikçi Pınar Akılveren çifte madalya aldı. Başkan Süleyman Evcilmen şampiyon sporcuları ödüllendirecek ve ortak basın toplantısı yapacak


Lastik tamircileri eğitim kapsamında Güncel Lastik tamircileri eğitim kapsamında

Antalya Motorcular, Bisikletçiler, Lastik Tamircileri ve Yıkamacılar Odası’na bağlı olan lastikçilik mesleği, mesleki eğitim kapsamına alındı. Yeni eğitim kapsamına giren lastik tamircilerine, AESOB Kültür Salonu’nda, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Hanefi İnce ve Müdür Yardımcısı Yılmaz Şahin tarafından bilgi verildi.


Üras: ´Eğitime destek hepimizin görevi´ Güncel Üras: ´Eğitime destek hepimizin görevi´

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanı Yusuf Üras, Merkez İlköğretim Okulu Müdürü Nalan Karakaş ile Okul Aile Birliği Üyeleri’ni makamında ağırladı.


Akdeniz Koleji öğrencilerine gıda semineri Güncel Akdeniz Koleji öğrencilerine gıda semineri

Nasıl dengeli beslenilir konusunda Akdeniz Koleji Kültür Salonunda gerçekleştirilen seminere ilgi hayli büyüktü.


Türkmen kapkaççılar yakalandı Güncel Türkmen kapkaççılar yakalandı

Antalya´da bir kadının çantasını kapkaç yöntemiyle çaldıkları iddia edilen Türkmenistan uyruklu 2 kişi, yakalandı.


Korkutelili avcılar piknikte buluştu Güncel Korkutelili avcılar piknikte buluştu

Korkuteli Avcılar Derneği üyeleri, düzenlenen piknikte bir araya geldi.


Genç işçi komadan çıkamadı Güncel Genç işçi komadan çıkamadı

KONAKLI Beldesi´nde önceki gün çalıştığı inşaatın 5´inci katından düşerek ağır yaralanan Muhammet Kırtış kaldırıldığı Alanya Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde hayatını kaybetti.


Oyun kaza getirdi Güncel Oyun kaza getirdi

ALANYA´DA meydana gelen trafik kazasında yola attığı topunu almaya çalışan 12 yaşındaki kız çocuğu, bir otomobilin çarpması sonucu yaralandı.


Balkan Gençler Ritmik Şampiyonası´nda Pınar Akılveren 2 kategoride altın madalya aldı Güncel Balkan Gençler Ritmik Şampiyonası´nda Pınar Akılveren 2 kategoride altın madalya aldı

Balkan Gençler Ritmik Şampiyonası İstanbul´da sürerken, Türk sporcu Pınar Akılveren, 2 kategoride altın madalya aldı.


Alanya´da kaçak operasyonu... Güncel Alanya´da kaçak operasyonu...

Antalya´nın Alanya ilçesindeki 4 yıldızlı bir otelde yakalanan, aralarında hamile kadınlar ve çocukların da bulunduğu 205 yabancı uyruklu kaçak ve 49 Türk´ün, bir Avrupa ülkesine gitmek için kişi başı 4 bin 500 avro ödedikleri bildirildi.


Anavatan Akseki İlçe Başkanlığı´nda seçim... Güncel Anavatan Akseki İlçe Başkanlığı´nda seçim...

Anavatan Partisi Akseki İlçe Başkanlığı seçimlerinde 32 yaşındaki Ömer Faruk Yılmaz, ilçe başkanı seçildi.


Belediyeden internet kafelere ceza yağdı Güncel Belediyeden internet kafelere ceza yağdı

Korkuteli Belediyesi ilçedeki internet cafelere yönelik yaptığı kontrollerde 4 internet cafeye kapatma ve para cezası verdi.


Alanya´da mülteci operasyonu... Güncel Alanya´da mülteci operasyonu...

Alanya İlçesi´ne bağlı Okurcular Beldesi´nde, jandarmanın düzenlediği operasyonla 270 mülteci yakalandı.


Muhtarlara deri uyarısı... Güncel Muhtarlara deri uyarısı...

Gazipaşa Kaymakamlığı, mahalle ve köy muhtarlarına deri toplama makbuzlarını dağıttı.


Gazipaşa´da ´Çevreyi Kirletmeyin´ kampanyası... Güncel Gazipaşa´da ´Çevreyi Kirletmeyin´ kampanyası...

Gazipaşa Belediyesi ilçede vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla ´Çevreyi kirletmeyin´ kampanyası başlattı.


Antalya´da Blues rüzgarı Güncel Antalya´da Blues rüzgarı

Efes Pilsen Blues Festival Türkiye´yi dolaşıyor. Festival kapsamında Antalya The Marmara Otel´de düzenlenen blues konseri, büyük ilgi gördü.


Alanya Kaymakamı´ndan fakir öğrencilere 80 bin YTL´lik yardım... Güncel Alanya Kaymakamı´ndan fakir öğrencilere 80 bin YTL´lik yardım...

Alanya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı´nda biriken paranın 80 bin YTL´lik bölümü Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan´ın emri ile fakir öğrencilerin ailelerine dağıtılacak.


Alanya´da Türk ve yabancı kadınlardan ortak kermes... Güncel Alanya´da Türk ve yabancı kadınlardan ortak kermes...

Alanya ilçesinde yaşayan yabancı kadınlarla, Alanyalı kadınlar, geliri muhtaçlara ve hayır kurumlarına bırakılmak üzere ortak kermes düzenledi.


Çocuk akademisi yeni yerinde... Güncel Çocuk akademisi yeni yerinde...

Manavgat Çocuk Akademisi, yeni 5 katlı, 500 metre kare kapalı alanı 300 metre karelik oyun alanına sahip olan yeni binasında hizmet vermeye başladı.


Demre kayıt altına alınıyor Güncel Demre kayıt altına alınıyor

Demre Emniyet Amirliği, oluşturduğu bir sistemle tüm Demre´yi kayıt altına alıyor.


Köy çocuklarının park sevinci... Güncel Köy çocuklarının park sevinci...

Demre´ye bağlı Çevreli köyünde çocuklar, yeni yapılan modern parka kavuştu.


Sınıf öğretmeni taciz iddiasıyla tutuklandı Güncel Sınıf öğretmeni taciz iddiasıyla tutuklandı

Antalya´da bir ilköğretim okulu öğretmeni, bazı öğrencilerine elle tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.


Norveçlilerin gözdesi Türkiye... Güncel Norveçlilerin gözdesi Türkiye...

Norveç´in Ankara Büyükelçisi Cecilie Landsverk, dünyada, en çok Norveçlinin yerleşik olarak yaşadığı yerin Alanya olduğunu söyledi.


Gazipaşa Belediyesi´nin parke yol çalışmaları sürüyor Güncel Gazipaşa Belediyesi´nin parke yol çalışmaları sürüyor

Gazipaşa Belediye Başkanı Cem Burak Özgenç, 20 kişilik ekiple başlatılan parke yol çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.


ADD Şube Başkanı Durna: ´Türk malına sahip çıkmak, Türkiye´ye sahip çıkmaktır´ Güncel ADD Şube Başkanı Durna: ´Türk malına sahip çıkmak, Türkiye´ye sahip çıkmaktır´

Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şubesi Başkanı Mustafa Durna, Türk mallarına sahip çıkmanın, Türkiye´ye sahip çıkmak anlamına geldiğini bildirdi.


Antalya´da gasp... Güncel Antalya´da gasp...

Antalya´da düğün pastası yaptıracaklarını söyleyerek buluştukları pastane sahibini darp ederek para ve cep telefonunu aldıkları iddia edilen 1´i kadın 5 kişi yakalandı.


Elektrik akımına kapılan işçi öldü Güncel Elektrik akımına kapılan işçi öldü

Antalya´da bir işçi, trafoyu boyadığı sırada elektrik akımına kapılarak öldü.


ANSİAD´dan girişimcilik ödülü Hasan Demirezen´e verildi Güncel ANSİAD´dan girişimcilik ödülü Hasan Demirezen´e verildi

Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneğince (ANSİAD) bu yıl 4´üncüsü düzenlenen Girişimcilik Haftası´nda, ´´Yılın Girişimcilik Ödülü´´ Hasan Demirezen´e verildi.


İşitme Engelliler Spor Kulübü´nden Başkan Şenol´a ziyaret... Güncel İşitme Engelliler Spor Kulübü´nden Başkan Şenol´a ziyaret...

İşitme Engelliler Futbol Ligi´nde mücadele eden Manavgat İşitme Engelliler Spor Kulübü üyeleri ve sporcular, Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol´u ziyaret etti.


MHP´liler Gençlik Şöleni´nde buluştu Güncel MHP´liler Gençlik Şöleni´nde buluştu

Antalya Ülkü Ocakları´nca, 2´inci Gençlik Şöleni yapıldı. Atatürk Spor Salonu´nda yapılan şölene, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK üyesi Prof. Dr. Metin Ergun, MHP Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır, MHP Antalya Eski Milletvekili Nesrin Ünal, Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Aksoy ve çok sayıda partili katıldı.


Lions Kulübü´nden okula bilgisayar laboratuvarı Güncel Lions Kulübü´nden okula bilgisayar laboratuvarı

Manavgat Lions Kulübü´nce, bu yıl hizmete açılan Manavgat İMKB İlköğretim Okulu´na bilgisayar laboratuvarı kuruldu.


Adopen, 18 mm´lik sıva gerektirmeyen kalıp üretti Güncel Adopen, 18 mm´lik sıva gerektirmeyen kalıp üretti

PVC sektörünün ileri gelen kuruluşlarından Adopen, 18 milimetre kalınlığında sıva gerektirmeyen, plastik inşaat kalıbı üretti. Adopen Genel Müdürü Ahmet Yazgan, Pladeck adı verilen kalıbın inşaat sektöründe devrim niteliği taşıdığını söyledi.


Turizmciler, vergi indiriminin rafa kaldırılmasına tepkili Güncel Turizmciler, vergi indiriminin rafa kaldırılmasına tepkili

Antalya´nın Alanya ilçesinde turizmciler, vergi indirimini reddeden IMF´ye tepki gösterdi. Kleopatra Otelciler Birliği Başkanı Mustafa Kahya, turizmde vergilerin düşeceğine dair bir çalışma yapılmasına rağmen rafa kaldırılmasının sektöre darbe vurduğunu söyledi.


Antalya´da mandalinanın kilosu bir ay içinde 1 YTL´den 25 YKr´ye düştü Güncel Antalya´da mandalinanın kilosu bir ay içinde 1 YTL´den 25 YKr´ye düştü

Antalya´da bir ay içinde mandalina fiyatları 1 YTL´den 25 YKr´e düşünce üretici ürününü kendi imkanları ile satmaya başladı.


Gündüz yetmeyince gece de çalışıyorlar Güncel Gündüz yetmeyince gece de çalışıyorlar

Muratpaşa Belediyesi belirlenenen hedefe adım adım ilerlerken, asfaltsız mahalle ve sokak kalmaması için ekipler durup dinlenmiyorlar


Gaziantep Restaurant emrinize amade... Güncel Gaziantep Restaurant emrinize amade...

Atatürk Parkı içinde yıllardır hizmet vermiş ve haklı ünü ile anılan Gaziantep Restaurant, park içinde yapılan yeni düzenlemeler yüzünden faaliyetlerine ara vermek zorunda kalmıştı.


EMO’nun muhteşem gecesi Güncel EMO’nun muhteşem gecesi

Elektrik Mühendisleri Odasının önceki gece Kremlin Palace Resort Hotels’de düzenlemiş olduğu yemeğe 1200 kişi katıldı. Gecede odanın klasik müzik korosu ve TRT sanatçılarıyla verilen konserle, geceye ayrı bir renk kattılar.


Projeleri için destek istediler Güncel Projeleri için destek istediler

Antalya Koleji İlköğeretim Okulu 1. Kademe Eko Tim öğrencileri Murtapaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret edip yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi verdi


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...