Çarşamba, 19 Haziran 2019
Antalya´ya Talasemi ve Kan Hastalıkları Merkezi kuruluyor Güncel Antalya´ya Talasemi ve Kan Hastalıkları Merkezi kuruluyor

Antalyalı iş adamı Adem Tolunay´ın Antalya Devlet Hastanesi bahçesine yaptıracağı ´´Talasemi ve Kan Hastalıkları Merkezi´´nin yapımı için protokol imzaladı.


Kumluca´da ev yangını... Güncel Kumluca´da ev yangını...

Kumluca ilçesinde bir evde çıkan yangında, büyük hasar gören evdeki eşyaların tümü yandı.


´Sahipleri, ev hayvanlarını belediyelere kayıt ettirmek zorundalar´ Güncel ´Sahipleri, ev hayvanlarını belediyelere kayıt ettirmek zorundalar´

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, sahiplerinin, tüm ev hayvanlarını belediyelere kayıt ettirmek zorunda olduklarını hatırlattı.


Ekonomide büyüme rakamları... Güncel Ekonomide büyüme rakamları...

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Kemal Özgen, Mayıs-Haziran aylarında yaşanan kur ve faiz artışının, en çok ticaret ve ulaştırma sektörlerini etkilediğinin görüldüğünü bildirdi.


Demre DSİ çalışmalarında bulunan mezarlar 24 saat korunuyor Güncel Demre DSİ çalışmalarında bulunan mezarlar 24 saat korunuyor

Demre ilçesinde Devlet Su İşleri (DSİ) çalışmaları sırasında bulunan Likya ve Roma dönemlerine ait 6 lahit, güvenlik ekiplerince 24 saat korunuyor.


Uluslararası Tarım Fuarı ´Growtech Eurasia´yı 29 bin kişi ziyaret etti Güncel Uluslararası Tarım Fuarı ´Growtech Eurasia´yı 29 bin kişi ziyaret etti

Antalya´da gerçekleştirilen Uluslararası Tarım Fuarını (Growtech Eurasia) 29 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi.


Alman ve Rusların Antalya sevgisi... Güncel Alman ve Rusların Antalya sevgisi...

Antalya´ya bu yılın 11 aylık döneminde gurbetçilerle birlikte toplam 6 milyon 282 bin 396 turist geldi. Bu turistler arasında ilk sırayı 2 milyon 17 bin 994 kişi ile Almanlar, ikinci sırayı 1 milyon 287 bin 408 kişi ile Rus turistler oluşturdu.


Sebze-meyve fiyatında artış beklentisi... Güncel Sebze-meyve fiyatında artış beklentisi...

İhracatın artması, Kurban Bayramı ve yılbaşı tatilinin yaklaşması nedeniyle, üretim yerinde sebze ve meyve fiyatlarının artabileceği bildirildi.


Antalya trafiğinde hataya af yok Güncel Antalya trafiğinde hataya af yok

Antalya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafikte artan kural ihlalleri ve kazalar nedeniyle denetimlerini sıklaştırdı. Dün gece 5 farklı noktada yapılan genel trafik uygulamasında, sürücülere 38 bin 240 YTL ceza uygulandı.


Antalyalı Rotary Kulübü´nden Antalya Tüp Bebek Merkezi´ne onur belgesi verildi Güncel Antalyalı Rotary Kulübü´nden Antalya Tüp Bebek Merkezi´ne onur belgesi verildi

Geçtiğimiz günlerde Antalya´da bir araya gelen Rotary Kulübü üyelerine ´Tüp Bebek Tedavisinde ki Son Gelişmeler´ ´ konusunda bilgi veren Antalya Tüp Bebek Merkezi Doktorlarından Op. Dr.Murat Berkkanoğlu´na Onur belgesi verildi.


Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürü İrfan Akkurt, ´Çalışmalarımızı hızlandırdık´ Güncel Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürü İrfan Akkurt, ´Çalışmalarımızı hızlandırdık´

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürü İrfan Akkurt yaptığı açıklamasında, hedeflerinin günümüz çağdaş kent koşullarını Kemer’de oluşturmak olduğunu ifade etti


Bu ihaleler kaçmaz Güncel Bu ihaleler kaçmaz

Muratpaşa Belediyesi değişik bölgelerdeki arsa, konut ve dükkanları satışa çıkarttı


´Sosyal Güvenlik Yasası üzerinde yeniden ve acilen çalışma yapılıp iyileştirmeler gerekmek Güncel ´Sosyal Güvenlik Yasası üzerinde yeniden ve acilen çalışma yapılıp iyileştirmeler gerekmek

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Antalya İl Temsilcisi Hüseyin Çelik, Sosyal Güvenlik Yasası´nda iyileştirmeler yapılması gerektiğini bildirdi.


Muratpaşa Belediyesi Falez 2 Parkı´nın bir bölümünü ´Sanatçı Parkı´ olarak düzenliyor Güncel Muratpaşa Belediyesi Falez 2 Parkı´nın bir bölümünü ´Sanatçı Parkı´ olarak düzenliyor

Muratpaşa Belediyesi eski Mezbaha Kavşağı Falez 2 Parkı´nın başlangıcındaki alanı ´´Sanatçı Parkı´´ şeklinde düzenleyecek.


Antalya Kent Müzesi Girişimcileri Derneği... Güncel Antalya Kent Müzesi Girişimcileri Derneği...

Antalya Kent Müzesi Girişimcileri Derneği başkanlığına Tuncay Neyişçi getirildi.


Siyasette eşitlik için imza kampanyası Güncel Siyasette eşitlik için imza kampanyası

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Konyaaltı Şubesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonunca yayınlanan ´´Siyasette Eşitlik Bildirisi´´ çerçevesinde kadınların siyasette erkeklerle eşit oranda yer alabilmeleri için imza kampanyası başlatacak.


Muza ıslak veya nemli halde verilen suni gübre verim düşürüyor Güncel Muza ıslak veya nemli halde verilen suni gübre verim düşürüyor

Tarım alanında yapmış olduğu araştırmalarla tanınan Erciyes Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Sipahioğlu, muza ıslak halde verilen suni gübrenin verimi düşüreceğini söyledi.


LPG istasyonları belgesiz personel çalıştıramayacak Güncel LPG istasyonları belgesiz personel çalıştıramayacak

Antalya´da merkezde lisanslı LPG istasyonu sayısı 61´e, il genelinde 210´a yükseldi. Antalya Makine Mühendisleri Odası Başkanı Mustafa Karaman, artık belgesiz hiç kimsenin kaçak olarak çalışamayacağnı ifade etti.


Antalya´da kurbanlık satışları başladı Güncel Antalya´da kurbanlık satışları başladı

Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri getirdikleri kurbanlıkların satılması için bayram sonuna kadar Antalya´da kalacak. Antalya´da kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışları başladı. Kurbanlık satıcıları fiyatların geçen yıl ile aynı olacağını tahmin ediyor.


Alanya´da ders saatinde öğrenciye internet kafe yasağı getirildi Güncel Alanya´da ders saatinde öğrenciye internet kafe yasağı getirildi

Alanya İlçesi´nde, öğrencilerin okuldan kaçarak zamanlarını internet kafelerde geçirmelerinin önüne geçebilmek amacıyla ders saatlerinde internet kafelere öğrenci girişi yasaklandı.


Belek Zabıtası’ndan kış denetimi Güncel Belek Zabıtası’ndan kış denetimi

Turizm Beldesi Belek’te belediye zabıtasının, özellikle gıda sektöründe hizmet veren işyerlerine yönelik denetimleri aralıksız olarak devam ediyor.


Öner, işçi emeklilerini ziyaret etti Güncel Öner, işçi emeklilerini ziyaret etti

Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Antalya Şube Başkanlığını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner, emeklilerin aylıklarını rahat bir şekilde alabilmesi ve faturalarını kolayca ödeyebilmesi için beldeye banka ve PTT şubesi açılmasını sağladıklarını söyledi.


Şehir kovboyu azılı çıktı Güncel Şehir kovboyu azılı çıktı

ALANYA´DA yoldan geçenleri silahla tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Ö.K.(42) adlı kişi azılı suçlu çıktı.


Kamyonetler çarpıştı: 1 yaralı Güncel Kamyonetler çarpıştı: 1 yaralı

AVSALLAR´DA iki kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.


Alanya´da 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan tekne faciasında 4 kişi tahliye oldu Güncel Alanya´da 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan tekne faciasında 4 kişi tahliye oldu

Alanya ilçesinde geçen yıl yaşanan ve 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan tekne faciasında tutuklu bulunan gemi kaptanı Hüseyin A. ile haklarında arama emri olan 3 kişinin tahliye edilmesine karar verildi.


Jandarmaya rüşvet iddiası tutuklattı Güncel Jandarmaya rüşvet iddiası tutuklattı

MAHMUTLAR´DA rutin yol kontrolü yapan jandarma, durdurduğu bir otomobilde arama yaptı.


Kepez´in tenis seçmelerine ilgi büyük... Güncel Kepez´in tenis seçmelerine ilgi büyük...

Kepez Belediyespor Tenis Takımı seçmeleri yapıldı. Kepez Belediyespor Tenis Baş Antrenörü Nurgül Köktürk Çalışır gözetimindeki seçimlere katılan 350 küçük sporcu, takıma girebilmek için ter döktü.


Kepez´de 41. parkın yapımı devam ediyor Güncel Kepez´de 41. parkın yapımı devam ediyor

Kepez Belediyesi tarafından Habipler Mahallesi´nde 41.´si olan parkın yapımı devam ediyor.


AGİD´te isim değişikliği... Güncel AGİD´te isim değişikliği...

Akdeniz Genç İş Adamları Derneği´nin adı, Antalya Girişimci İş Adamları Derneği olarak değiştirildi.


Antalya´ya gelen turist sayısı 6 milyon 300 bini geçti Güncel Antalya´ya gelen turist sayısı 6 milyon 300 bini geçti

Antalya´ya hava yoluyla gelen turist sayısının 6 milyon 300 bini geçtiği bildirildi.


ANTDOB ´Carmen´ operasını sahneleyecek Güncel ANTDOB ´Carmen´ operasını sahneleyecek

Antalya Devlet ve Opera Balesi (ANTDOB) 13 Aralıkta Bizet´in ´´Carmen´´ operasını sahneleyecek.


Kaza ucuz atlatıldı Güncel Kaza ucuz atlatıldı

ALANYA´DA aşırı sürat sonucu meydana gelen trafik kazasında şanseseri yaralanan olmadı. Edinilen bilgiye göre kaza, dün saat 14.00 sıralarında Çevre yolu üzeri Finans Bank önünde meydana geldi.


Uygulamaya takıldı Güncel Uygulamaya takıldı

ALANYA´DA rutin yol uygulaması yapan polis Antalya emniyeti tarafından aranan bir kişiyi yakaladı.


Uyuşturucu tacirleri tek tek yakalanıyor Güncel Uyuşturucu tacirleri tek tek yakalanıyor

ALANYA´DA uyuşturucu madde kullanmak, bulundurmak ve satmak suçlarından aranan bir kişi yakalandı.


Cadde ortasında silahlı şov Güncel Cadde ortasında silahlı şov

ALANYA´DA cadde üzerinde elindeki silahla çevredeki vatandaşları tehdit eden alkollü bir kişi polis tarafından yakalandı.


Jandarma´dan kaçış yok Güncel Jandarma´dan kaçış yok

DEMİRTAŞ Beldesi jandarama komutanlığına bağlı ekiplerin yaptığı yol uygulaması sırasında asker firarisi ve yağme suçundan dolayı aranan iki kişi yakalandı.


Adliye´de Demokrasi dersi Güncel Adliye´de Demokrasi dersi

ALANYA´DA bulunan Ayşe Melehat Erkin Anadolu Lisesi´nin 10. sınıf öğrencileri Alanya Adliye Sarayını ziyaret ederek Ağır Ceza Reisi Mustafa İsmet Yörük´ten Demokrasi ve İnsan Hakları dersi ile ilgili bilgiler aldılar.


GATAB’daki eğitimler ilk yardımla devam ediyor. Güncel GATAB’daki eğitimler ilk yardımla devam ediyor.

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) çalışanları ilk yardım konusunda eğitildi.


Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ile SSK anlaşmazlığı... Güncel Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ile SSK anlaşmazlığı...

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi, 19 Aralıktan itibaren acil olgular haricinde SSK sevkli hastaları kabul etmeyecek.


Kemer´de DGD başvuruları... Güncel Kemer´de DGD başvuruları...

Antalya´nın Kemer ilçesinde Doğrudan Gelir Desteği ödemelerine 223 çiftçinin başvurduğu bildirildi.


Doyran ve Gebiz´deki taş ocağı çalışmaları... Güncel Doyran ve Gebiz´deki taş ocağı çalışmaları...

Anavatan Partisi Antalya Merkez İlçe Başkanı Hasan Ali Kartal, taş ocağı çalışmaları nedeniyle çok sayıda ağacın kesildiği Doyran ve Gebiz´de ´´Antalya´nın Acarkentleri´nin yükseleceğini´´ savundu.


Velilere,öğrenci ve okul ilişkileri konferansı... Güncel Velilere,öğrenci ve okul ilişkileri konferansı...

Demre Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından öğrenci velilerine yönelik ´´Aile, Öğrenci ve Okul İlişkileri´´ konulu konferans düzenlendi.


Avcılar Derneği Başkanlığı´na Tığrak seçildi Güncel Avcılar Derneği Başkanlığı´na Tığrak seçildi

Korkuteli Avcılar Derneği Başkanlığına Ayhan Tığrak seçildi. Korkuteli Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan Avcılar Derneği 29´uncu Genel Kurulunda başkanlık için Selçuk Tuna ile Ayhan Tığrak mücadele etti.


Noel Baba Kilisesi duvar resimleri... Güncel Noel Baba Kilisesi duvar resimleri...

Antalya´nın Demre ilçesindeki Noel Baba Kilisesi´nde duvar resimlerinin bulunduğu bölümün çatısı, çelik konstrüksiyon ile örtüldü.


Antalya´da asfalt çalışmaları Güncel Antalya´da asfalt çalışmaları

Antalya Büyükşehir Belediye ekipleri, Kundu köyündeki ara yollar ile Pınarlı sokaklarını asfaltladı.


Gazipaşa´da yalancı bahar... Güncel Gazipaşa´da yalancı bahar...

Antalya´nın Gazipaşa ilçesinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle bazı çiçekler erken açtı.


Sürücülere alkol uyarısı... Güncel Sürücülere alkol uyarısı...

Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, alkollü sürücülerin neden olduğu ölümlü kazaların arttığını belirterek, sürücüleri uyardı.


´AR-GE´ye AB ülkelerinde kişi başına 400, Türkiye´de ise 30 Avro harcanıyor´ Güncel ´AR-GE´ye AB ülkelerinde kişi başına 400, Türkiye´de ise 30 Avro harcanıyor´

Antalya Teknokent AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Kerim Başkurt, AR-GE´ye, AB ülkelerinde kişi başına 400, Türkiye´de ise 30 avro harcandığını bildirdi.


Kumluca Devlet Hastanesi´ne ´bebek dostu´ ünvanı... Güncel Kumluca Devlet Hastanesi´ne ´bebek dostu´ ünvanı...

Kumluca Devlet Hastanesine Sağlık Bakanlığı tarafından ´´Bebek Dostu Hastane´´ unvanı verildi.


AGİD 8. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapıldı Güncel AGİD 8. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapıldı

8. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı´nı yapan Akdeniz Genç İş Adamları Derneği´nin (AGİD) ismi, alınan kararla ´Antalya Girişimci İşadamları Derneği´ olarak değiştirildi.


GATAB çalışanlarına ilk yardım eğitimi... Güncel GATAB çalışanlarına ilk yardım eğitimi...

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) çalışanları ilk yardım konusunda eğitim gördü.


Antalya Devlet Opera ve Balesi, Anna Chubuchenko´yu ağırlıyor Güncel Antalya Devlet Opera ve Balesi, Anna Chubuchenko´yu ağırlıyor

Antalya Devlet Opera ve Balesi´nin sahnelediği ´Carmen´ adlı eserde, konut sanatçı olarak dünyaca ünlü mezzosoprano Anna Chubuchenko ve Türkiye´yi dünya sahnelerinde temsil eden Bülent Külekçi yer alacak.


Türkiye´nin birçok yerinde soğuk hava etkili olurken, Alanya´da turistler denize giriyor Güncel Türkiye´nin birçok yerinde soğuk hava etkili olurken, Alanya´da turistler denize giriyor

Türkiye´nin birçok yerinde soğuk ve yağışlı hava etkisini gösterirken, Antalya´nın Alanya ilçesinde yazdan kalma günler yaşanıyor. Hava sıcaklığının 25 dereceyi bulduğu Alanya´da plajlar yeniden turistlerin akınına uğradı.


Alanyalılar, Gazipaşa Havaalanı´nın açılmasında ısrarcı... Güncel Alanyalılar, Gazipaşa Havaalanı´nın açılmasında ısrarcı...

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım´ın ´Buradan havalanın değil, yürüyüş parkı olur´ dediği Gazipaşa Havaalanı´nın yapılması için ısrar ediliyor.


Havaların iyi gitmesi, sakız cinsi koyunun 3 ay erken doğum yapmasına neden oldu Güncel Havaların iyi gitmesi, sakız cinsi koyunun 3 ay erken doğum yapmasına neden oldu

Antalya´nın Gazipaşa ilçesine bağlı Kırahmetler köyünde sakız cinsi kayun normal zamanından 3 ay önce doğum yaptı.


Girişimciler finans kaynaklarına ulaşamıyor Güncel Girişimciler finans kaynaklarına ulaşamıyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Genel Sekreteri İsmail Çetin, son zamanlarda ekonomi alanında yaşanan olumlu gelişmelere rağmen etkili bir girişimcilik politikası uygulanmadığını söyledi.


Göçün habercisi ‘azgan’ 3 ay erken açtı Güncel Göçün habercisi ‘azgan’ 3 ay erken açtı

Hava sıcaklıklarının normalin üzerinde seyrettiği şu günlerde yörükler için göç başlangıcını belirten azgan çiçekleri, Antalya´nın Gazipaşa ilçesinde 3 ay erken açtı.


Kepez Çanakkale’yi geçti Güncel Kepez Çanakkale’yi geçti

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde liderliği kovalayan Kepez Belediyespor, Çanakkale Belediyesi deplasmanından da galibiyetle ayrıldı. Kepez Belediyespor, takım halinde iyi oynadığı maçta Çanakkale Belediyesi’ni 62-52 yendi.


Öğrenciden,Öğretmenine vefa ziyareti.. Güncel Öğrenciden,Öğretmenine vefa ziyareti..

Antalya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zülkif Dağlı öğretmeni Ahmet Sütçü’yü makamında ziyaret etti.


Başaran motorlu araçlar, araç satışlarında sınır tanımıyor Güncel Başaran motorlu araçlar, araç satışlarında sınır tanımıyor

Başaran Motorlu Araçlar Ltd. Şti., 500 m2 kapalı alan servisi, 500 m2 satış, araç kabul ve yedek parça birimleri ile Antalya’ daki müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayarak faaliyetlerine 15.09.2005 tarihinde DAF-Tırsan Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak başladı.


Sümerbank´ın Serik mağazası soyuldu Güncel Sümerbank´ın Serik mağazası soyuldu

Serik ilçesindeki Sümerbank mağazası soyuldu. Sümerbank mağazasının bitişiğindeki elektrikçi dükkanını arayan zanlıların, Sümerbank yetkililerini telefona çağırdığı, mağaza çalışanlarından birinin telefon görüşmesi için elektrikçiye gitmesi üzerine mağazaya giren 3 zanlının, tek kalan reyon sorumlusunu oyalayarak kasadaki 7 bin YTL´yi aldıkları öne sürüldü.


2 Dolara akaryakıt tasarrufu iddiası... Güncel 2 Dolara akaryakıt tasarrufu iddiası...

ABD´de bir şirket tarafından bulunan ve bir depo akaryakıtta yüzde 7 ile 18 arası tasarruf sağladığı iddia edilen kimyevi tabletlerin satışına Türkiye´de de başlandı.


Otellerin yiyecek içecek müdürlerine gıda güvenliği semineri verildi Güncel Otellerin yiyecek içecek müdürlerine gıda güvenliği semineri verildi

Manavgat ve çevresindeki konaklama tesislerinin yiyecek içecek müdürlerine, gıda güvenliği ve hijyen semineri verildi.


SDP Antalya Şubesi üyelerinin ceza evi eylemi Güncel SDP Antalya Şubesi üyelerinin ceza evi eylemi

Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) Antalya Şubesi üyeleri, ceza evlerinde, tutuklu ve hükümlülere tecrit uygulandığını öne sürerek, protesto eylemi gerçekleştirdiler.


Akseki´de düzenlenen masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi Güncel Akseki´de düzenlenen masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Akdeniz Üniversitesi Akseki Meslek Yüksek Okulu´nda Atatürk´ün doğumunun 125´nci yıldönümü dolayısıyla düzenlenen masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.


Kumluca´da Yılın Son Meclis Toplantısı Güncel Kumluca´da Yılın Son Meclis Toplantısı

Kumluca Belediyesi 2006 yılı Aralık ayı Olağan Meclis Toplantısı´nı yaptı. Yılın son Meclis Toplantısı özelliğini taşıyan toplantıda, son günlerde yapılan yurt dışı gezisinin, icraatların olumlu yönde gelişmesine paralel olarak dikkat çekici gelişmeler yaşandığı ifade edildi. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


Manavgat İl Olma Komitesi 5. Toplantısı´nı yaptı Güncel Manavgat İl Olma Komitesi 5. Toplantısı´nı yaptı

Manavgat İl Olma Komitesi, Hüseyin Avşaroğlu, başkanlığında Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) konferans salonunda toplanarak çalışmalarını sürdürdü.


Belek´te ormanlık alandaki golf sahası alanı... Güncel Belek´te ormanlık alandaki golf sahası alanı...

Serik ilçesine bağlı turistik Belek beldesindeki ormanlık alanda yapımı devam eden golf sahasına, çevreciler tepki gösterdiler.


Köylülerin maden ocağı protestosu... Güncel Köylülerin maden ocağı protestosu...

Antalya´nın Serik ilçesinde köylüler, maden ocağını kurulması çalışmalarını protesto ettiler.


Okuyamayan kız çocukları için yılbaşı kermesi... Güncel Okuyamayan kız çocukları için yılbaşı kermesi...

Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği Antalya Şubesi, okuyamayan kız çocukları için yılbaşı kermesi düzenledi.


TEİAŞ´tan Antalya´ya 10 milyon YTL yatırım... Güncel TEİAŞ´tan Antalya´ya 10 milyon YTL yatırım...

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Genel Müdür Vekili Halil Alış, ´´2007 yılı turizm sezonunda sıkıntı yaşanmaması için Antalya´ya yaklaşık 10 milyon YTL civarında bir yatırım planlıyoruz´´ dedi.


Okul kütüphanesi için kitap bağış kampanyası... Güncel Okul kütüphanesi için kitap bağış kampanyası...

Kumluca´daki Mimar Sinan İlköğretim Okulu´nun kütüphanesi için kitap bağışı kampanyası başlatıldı.


Aşırı dozda eroinden öldüğü iddiası... Güncel Aşırı dozda eroinden öldüğü iddiası...

Antalya´da, ´´uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak´´ iddiasıyla gözaltına alınan genç, serbest bırakıldıktan bir süre sonra arazide ölü bulundu. Gencin, aşırı dozda eroin aldığı için öldüğü sanılıyor.


Dünya İnsan Hakları Günü kutlandı Güncel Dünya İnsan Hakları Günü kutlandı

Antalya´da Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi.


Korkuteli´de elektrik ve su abonesi olamayanlara kolaylık... Güncel Korkuteli´de elektrik ve su abonesi olamayanlara kolaylık...

Korkuteli ilçesinde 2004 yılından önce yapılan ve bir takım eksiklikleri nedeniyle iskan raporu alamadıkları için elektrik ve su abonesi olamayan vatandaşların bu sorununun kalktığı belirtildi.


´Miss Fashion TV Grand Finale 2006´ Antalya´da yapıldı Güncel ´Miss Fashion TV Grand Finale 2006´ Antalya´da yapıldı

Dünyanın en prestijli mankenlik yarışmalarından biri olan Miss Fashion TV Grand Finale’de, Bosna adına katılan Delila Softic, ´Miss FTV´ seçilirken, Sırp model Dragana Dujovic 2’nci, Estonyalı Adele Rüütel 3´ncü oldu. Bosna adına yarışmaya katılan bir diğer model Sladjana Pejic ise Miss Adam & Eve özel ödülünü aldı.


Alanya´da Yerli Malı Haftası etkinliklerinde turistlere yerli muz ikram edildi Güncel Alanya´da Yerli Malı Haftası etkinliklerinde turistlere yerli muz ikram edildi

Alanya´da bir otel Yerli Malı Haftası etkinlikleri çerçevesinde turistlere yerli muz ikram etti.


Şair Ayhan Sönmez Antalya´da kitabını imzaladı Güncel Şair Ayhan Sönmez Antalya´da kitabını imzaladı

Şair Ayhan Sönmez, “Aşk ki Toplamıdır Hayatın (Elifba)” isimli ilk şiir kitabını severleri için imzaladı.


Antalya Emniyet Müdürü Arslan: ´Polise yabancı dil eğitimi verilecek´ Güncel Antalya Emniyet Müdürü Arslan: ´Polise yabancı dil eğitimi verilecek´

Antalya İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, Alanya Emniyet Müdürlüğü´ne gelerek, Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan ve birim amirlerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Antalya´da maden ocağı eylemi... Güncel Antalya´da maden ocağı eylemi...

Antalya´nın Tongunç Köyü Topalhasan Mevkii´nde, maden açılacağını duyan köylüler, maden ocağının kurulacağa alanda toplanarak durama tepki gösterdi. Köylülere Türkiye Tabiatı Koruma Derneği, TEMA Vakfı ve Atatürk Düşünce Derneği üyeleri de destek verdi.


Manavgatspor, ikinci yarıya galibiyetle başladı Güncel Manavgatspor, ikinci yarıya galibiyetle başladı

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi A Grubu´nda mücadele eden Manavgatspor takımı, kendi sahasında karşılaştığı Arçelik´i 3-0 mağlup etti. Ligin ilk yarısında istediği sonuçları alamayan Manavgatspor, ligin ikinci yarısına Arçelik galibiyeti ile başladı.


Kepez Belediyesi´nin tenis seçmelerine büyük ilgi Güncel Kepez Belediyesi´nin tenis seçmelerine büyük ilgi

Türkiye Tenis Federasyonu´nun turnuvalarında Antalya´nın yüzünü güldüren Kepez Belediyespor´un yetenek seçimleri büyük ilgi gördü.


AKP´de aşk skandalı... Güncel AKP´de aşk skandalı...

Kemer ilçesine bağlı Çamyuva beldesinde Maliye Bakanlığı´na ait araziye yapılan 40 kaçak binanın yıkımına başlandı.


Çamyuva´da kaçak binaların yıkımına başlandı Güncel Çamyuva´da kaçak binaların yıkımına başlandı

Kemer ilçesine bağlı Çamyuva beldesinde Maliye Bakanlığı´na ait araziye yapılan 40 kaçak binanın yıkımına başlandı.


AK Partililerin MHP binasını bastığı iddiası.. Güncel AK Partililerin MHP binasını bastığı iddiası..

AK Parti Kemer İlçe Başkanı Zafer Yaman, Tekirova´da AK Partililerin Milliyetçi Hareket Partisine ait binayı basarak, parti tabelasını indirdikleri şeklindeki iddialarının doğru olmadığını söyledi.


Öğrencilere göz taraması... Güncel Öğrencilere göz taraması...

Antalya´nın Kemer ilçesinde özel bir ilköğretim okulunun öğrencileri, göz taramasından geçirildi.


Kestel´de 26 katlı turistik otel yapımına onay Güncel Kestel´de 26 katlı turistik otel yapımına onay

Antalya´nın Alanya ilçesine bağlı Kestel beldesinde 26 katlı turistik oteller yapılacak. Kestel belediye meclisinde alınan kararla, birinci bölge olarak adlandırılan sahil yolu ile beldenin merkez yolu arasında kalan kıyı kesimini imara açılacak.


Gazipaşa´da 13 katlı otel tartışması... Güncel Gazipaşa´da 13 katlı otel tartışması...

Antalya´nın Gazipaşa ilçesi Belediyesinin, Beyobası köyü Çıbık mevkisine 13 katlı otel yapımına ilişkin kararı onaylaması tartışmalara yol açtı.


SDD’den Evcilmen’e ziyaret Güncel SDD’den Evcilmen’e ziyaret

Sosyal Demokrasi Derneği yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i makamında ziyaret etti. Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in sosyal demokrasiye büyük önem verdiğini belirten Dernek Başkanı Recep Durmasür, dernek çalışmalarına destek veren Evcilmen’e teşekkür etti.


DYP Genel Başkan Yardımcısı partililerle buluştu Güncel DYP Genel Başkan Yardımcısı partililerle buluştu

DYP Genel Başkan Yardımcısı Saffet Arıkan Bedük ve İl Başkanı Ahmet Kiştin, Finike ilçesinde partililerle bir araya geldi. Hükümetin politikalarını eleştiren Bedük. DYP’nin son dönemlerdeki açılımlarından da söz etti. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


Muratpaşa’ya Milli onur Güncel Muratpaşa’ya Milli onur

Muratpaşa Belediyespor’un Milli Cimnastikçileri Pınar Akılveren ile Nevin Sevinç Deveci yeniden Milli Takıma seçildi.


Anavatan Partisi 9. Olağan Kongresi... Güncel Anavatan Partisi 9. Olağan Kongresi...

Kemer Anavatan Partisi 9.olağan Kongresi Kemer Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Eski Başkan Levent Nizam yeni İlçe Başkanlığı görevini Cengiz Taşdeniz’e bıraktı.


Uyanık Azeri dolandırıcıları yakalattı Güncel Uyanık Azeri dolandırıcıları yakalattı

Alanya´dan yaklaşık 2 ay önce tedavi olmak için Azerbeycan´a giden Elmira Abdal Levonya isimli turist tarihi eser olduğu idda edilen altın kaplamalı saati arkadaşı olan Atalay Taşbacak´a emanet bıraktı.


´Bu polisin ayak izi´ Güncel ´Bu polisin ayak izi´

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne bağlı polis ekipleri ilçede sokak kapıları açık bulunan apartmanlara girerek üzerinde ´ Her zaman bu kadar şanslı olamayabilirsiniz, bu polisin ayak izi yazılı ayak izini bırakıyor.


Trafikten kaçtı, sivillere yakalandı Güncel Trafikten kaçtı, sivillere yakalandı

ALANYA´DA polisin dur ihtarına uymayan bir sürücü ile polis arasında kovalamaca yaşandı, kovalamaca sonucu yakalanan kişi polise silah çekince etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.


Bayıltan uyarı Güncel Bayıltan uyarı

ALANYA´DA trafik polislerinin kendisine ceza kesmesine sinirlenen bir sürücü ve yeğeni ile polisler arasında çıkan tartışma soncu bir kişi hastanelik bir kişide karakolluk oldu.


Önce çarptı, sonra kaçtı Güncel Önce çarptı, sonra kaçtı

ALANYA´DA yolun karşı yönüne geçmek isteyen bir kadına palakıası alınamayan bir motosiklet çarparak kaçtı.


Polis uyuşturucu tacirlerine  göz açtırmıyor Güncel Polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

ALANYA´DA alıcı kılığına giren sivil polislerle eroğin ve esrar pazarlığı yapan 3 kişi yakalandı.


Cami tuvaletinde altın vuruş can aldı Güncel Cami tuvaletinde altın vuruş can aldı

ALANYA´DA uyuşturucu müptelası olduğu öğrenilen bir kişi camii tuvaletinde altın vuruş yaparak hayatına son verdi.


“2007 üretimde çağ atlama yılı olmalı” Güncel “2007 üretimde çağ atlama yılı olmalı”

Kumluca İlçe Tarım Müdürü Mehmet Öten, yöremizde tarımsal anlamda yaşanan gelişmeleri gazetemiz için değerlendirdi. Mehmet ALPTEKİN´in haberi


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68401 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...