Çarşamba, 16 Ocak 2019
ESKV’den Altın Portakal’a Özel Sergi: Emek Sineması Yeniden... Kültür/Sanat ESKV’den Altın Portakal’a Özel Sergi: Emek Sineması Yeniden...

Emek Sanat ve Kültür Vakfı (ESKV), bu yıl 54. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında özel bir sergi konseptiyle, Emek Sineması’nın etkileyici hikâyesini sinemaseverlere anlatıyor.


Özince: “Paranın demokrasisi yoksa da demokrasi olmuyor” Ekonomi/Turizm Özince: “Paranın demokrasisi yoksa da demokrasi olmuyor”

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) bu hafta finans gündemi ile buluştu. Salı Grubu’na konuk olan Ersin Özince “Türkiye ve Dünyadaki Finans Sektöründeki Gelişmeler” başlığı altında fikirlerini paylaştı. Özince,“Paranın demokrasisi yoksa da demokrasi olmuyor” şeklinde konuştu.


Köse’den Kepez’in sağlık tesisine özel övgü Güncel Köse’den Kepez’in sağlık tesisine özel övgü

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’ni gezen AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, sağlık merkezi’nin, özel hastane konforunda hizmet veren bir tesis olduğunu söyledi.


ENERJİ FİYATLARI YIL SONUNA KADAR ARTACAK Ekonomi/Turizm ENERJİ FİYATLARI YIL SONUNA KADAR ARTACAK

Enexion Haftalık Enerji Piyasa Raporu verilerine göre, geçtiğimiz hafta gün öncesi spot piyasada işlem gören bir megavat saat elektrik fiyatındaki artış yüzde 2 oldu. Piyasa koşullarında ulusal tarife, özel sektörün sağladığından daha ucuz enerji sağlıyor


KERVAN 1915, ANTALYALILARLA BULUŞTU Kültür/Sanat KERVAN 1915, ANTALYALILARLA BULUŞTU

Yönetmen İsmail Güneş’in aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı “Kervan 1915” filmi, 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin “15 Temmuz Özel Gösterimi” kapsamında, AKM’de Antalyalı sinemaseverle buluştu.


Yağmur suyu hatları temizleniyor Alanya Yağmur suyu hatları temizleniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekipleri, yağış mevsimi öncesi Alanya genelinde yağmur suyu hatlarını temizliyor.


Özel öğrencilerden özel sergi Eğitim Özel öğrencilerden özel sergi

Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri taş tablo ve ebru çalışmalarından oluşan eserlerini Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde beğeniye sundu. Sergi, 31 Ekim tarihine kadar ziyarete açık olacak.


Ekonomi/Turizm "Piyasalarımızı birbirimize ne kadar açarsak o kadar güçleniriz"

İsviçre merkezli uluslararası medya kuruluşu Global Connection’ın düzenlediği 2. Rusya – Türkiye Medya Forumu’nda konuşan Başbakan Yarımcısı Mehmet Şimşek, “Ufak tefek sorunlar yaşıyoruz. Domates tartışması yaşandı ama konuşarak çözüyoruz. Piyasalarımızı birbirimize ne kadar açarsak, iki ülke olarak o kadar güçleniriz. Türkiye’de kurulu 2.093 Rus şirket bulunuyor. Rus şirketleri yabancı şirketler arasında 7. sırada yer alıyor. Önümüzdeki yıllarda ilk 3’e yükselecekler” diye konuştu.


Geleceğin aşçıları meslek koçlarıyla eğitiliyor Eğitim Geleceğin aşçıları meslek koçlarıyla eğitiliyor

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından yürütülen Meslek Koçları Projesi, birçok gence profesyonel dünyanın kapılarını açıyor. Parıltım Yemek, bir sosyal sorumluluk projesi olan ‘Meslek Koçları Projesi’ ile geleceğin profesyonel aşçı ve pastacılarını yetiştirirken, öğrencilere istihdam da sağlıyor


Turizmin Başkenti Antalya, Sigortalılık Oranlarında İstenilen Seviyede Değil Ekonomi/Turizm Turizmin Başkenti Antalya, Sigortalılık Oranlarında İstenilen Seviyede Değil

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya; tarım, seracılık ve hayvancılık gibi alanlarda da dikkat çekiyor. Güçlü bir ekonomik potansiyel taşıyan şehirde, sigortalılık oranı istenen seviyenin altında.


Lazer ile Gözlüklerinize ve Lenslerinize Veda Edin Sağlık/Kadın Lazer ile Gözlüklerinize ve Lenslerinize Veda Edin

Gözlerinde kırma sorunları olan, gözlüksüz ve kontak lenssiz bir yaşamın hayalini kuranlar için lazer ameliyatları, yaşam kalitelerini ciddi ölçüde arttıracak cerrahi müdahalelerdir. Gözlük ve lenslerin bakımlarının yanı sıra, sebep oldukları finansal yük sebebiyle de her yıl on binlerce hasta lazer ameliyatını tercih ediyor.


BOY KISALMASI KEMİK ERİMESİ BELİRTİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın BOY KISALMASI KEMİK ERİMESİ BELİRTİSİ OLABİLİR

Kemik erimesi (osteoporoz); kemik mineral yoğunluğunun azalması ve mikro yapısındaki değişikliklere bağlı olarak kemiğin kırılganlığının artması olarak bilinmektedir. Kemik erimesinde hastalık ilerledikçe özellikle omurga, el bilekleri ve kalça kemiklerinde basit travmalarla kırıklar oluşup, boy kısalması, hareket kısıtlılığı ya da kamburluk meydana gelmektedir.


SGK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI Güncel SGK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

SGK Antalya İl Müdürlüğünde, Ahmet Ferda KAHRAMAN İlkokulu öğrencileri sosyal güvenlik konulu etkinlikte müdürlük çalışanları ile birlikte bir araya geldi.


BUDAK: “RUSYA’YA DOMATES İHRACATINDA ANTALYA NEDEN YOK?” Ekonomi/Turizm BUDAK: “RUSYA’YA DOMATES İHRACATINDA ANTALYA NEDEN YOK?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Rusya’ya domates ihracatının aylardır kamuoyunda tartışıldığını ve 4 firmadan 50 bin ton domates alınması kararının çıktığına dikkat çekerek, “Söz konusu firmalar nasıl belirlenmiştir? Geçmişte Rusya’ya en fazla domates ihraç eden Antalya listede neden yok” diye sordu.


Meme kanseri erken evrede durdurulabilir Sağlık/Kadın Meme kanseri erken evrede durdurulabilir

Dünyada yaygın bir hastalık olan meme kanseri, Batı ülkelerinde her 8 kadından birinde görülürken, ülkemizde her 12 kadından birinde görülüyor.


ODTÜ’de Ders konusu Döşemealtı… Döşemealtı ODTÜ’de Ders konusu Döşemealtı…

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) Genç vekilleri, ilçede planlama projesi yapmak ve incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gelen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım Yüksek Lisans stüdyosu öğrencileriyle bir araya geldi.


Döşemealtı’nda tiyatro şöleni Döşemealtı Döşemealtı’nda tiyatro şöleni

Döşemealtı Belediyesi bünyesinde kurulan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, yeni sezon açılışını iki oyunla gerçekleştirdi. Döşemealtı halkı, önce Dünden Kalan isimli oyunu daha sonra çocuklar için Harikalar Mutfağı isimli oyunu izledi. Üçüncü oyun ise; Antalya Amatör Kadın Sahnesi Destekleme Derneği’nin ‘Kimim Ben’ adlı oyunu oldu.


 KBT’den yeni çocuk oyunu Kültür/Sanat KBT’den yeni çocuk oyunu

Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT), yetişkinler için sunduğu Abdülhamit Han adlı oyundan sonra bu kez çocuk seyircileri için hazırladığı Küçük Prens ve Düşleri’ne davet ediyor


OPET Trafik Dedektifleri Projesi’ne Stevie Awards’tan 2 Altın ödül birden Teknoloji/Bilim/İnternet OPET Trafik Dedektifleri Projesi’ne Stevie Awards’tan 2 Altın ödül birden

TRAFİK DEDEKTİFLERİ’NİN BAŞARISI ULUSLARARASI ARENADA TAÇLANDI: AVRUPA’NIN EN BAŞARILI KSS VE KAMU GÜVENLİĞİ PROGRAMI SEÇİLDİ


10. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı’nda gündem siber güvenlik ve yapay zeka Teknoloji/Bilim/İnternet 10. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı’nda gündem siber güvenlik ve yapay zeka

10. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı 20-21 Ekim 2017 tarihlerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Merkez Binası, Ankara'da gerçekleşti. Huawei’nin sponsorluk yaptığı etkinlikte, bu yıl "Siber Güvenlik ve Yapay Zeka" ana temasıyla düzenlenirken, etkinliğin açılış konuşmalarını TC Başbakanı Binali Yıldırım, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Fatih Sayan gerçekleştirdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN FENER ALAYLI, KONSERLİ CUMHURİYET KUTLAMASI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN FENER ALAYLI, KONSERLİ CUMHURİYET KUTLAMASI

Manavgat Belediyesi, Manavgat’ta vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 94. Yılını daha coşkulu ve milli duyguları içlerinde hissedebilecekleri şekilde kutlamaları amacıyla fener alaylı, konserli bir dizi etkinlik düzenledi.


Başkan Uysal Rus öğrencilerle fidan dikti Güncel Başkan Uysal Rus öğrencilerle fidan dikti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’da yaşayan Rusya ve çevre ülke vatandaşı çocukların eğitim gördüğü Özel Moskova Milletlerarası Okulu öğrencileriyle birlikte turunç fidanı dikti.


Güvenlik’te asfalt çalışması başladı Güncel Güvenlik’te asfalt çalışması başladı

Muratpaşa Belediyesi, Güvenlik Mahallesi’nde asfaltlama çalışmasına başladı. Mahallede, ilk aşamada Antalya İl Müftülüğü’nün çevresi yenileniyor.


‏Kıdemli komşulara meditasyon Güncel ‏Kıdemli komşulara meditasyon

Muratpaşa Belediyesi’nin Fener Mahallesi Yaşlı Evi’nde, Sağlıklı Yaşam Derneği katkılarıyla müzikli terapi ve meditasyon etkinliği düzenlendi.


Markaların futbol dünyasındaki sponsorluk yarışı Spor Markaların futbol dünyasındaki sponsorluk yarışı

Süper Lig'de yeni sezonunun başlamasıyla birlikte futbol üzerinden iletişim yapmak isteyen markaların sponsorluk çalışmaları da hız kazandı.


Engelsiz bankacılıkta geri sayım bitiyor Ekonomi/Turizm Engelsiz bankacılıkta geri sayım bitiyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun, engelli bireylerin bankacılık hizmetlerinden sorunsuz faydalanabilmeleri amacıyla yayımladığı yönetmelik 
1 Ocak 2018’de yürürlüğe giriyor.


İSTEK’te Milli Takım Gururu Eğitim İSTEK’te Milli Takım Gururu

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokul 6. sınıf öğrencilerinden Nil Çınarlı, 7. sınıf öğrencilerinden Miray Abay, 8. sınıf öğrencilerinden Kayra Şanal, Mert Güveren ve Durukan Şahan, TYF Bölge Karmaları Yurt Dışı Müsabakaları Seçme yarışmalarında elde ettikleri derecelerle Milli Takıma girmeye hak kazandılar.


HAVA KİRLİLİĞİ ALARM VERİYOR HAVA KİRLİLİĞİ ALARM VERİYOR

Dünyada 7 milyon, Avrupa’da 400 bin kişi etkileniyor … Dünya'da her yıl 7 milyondan fazla insanın hava kirliliği nedeniyle hayatını kaybettiği açıklanırken hava kirliliğinin Avrupa’da da her yıl yaklaşık 400 bin kişinin erken ölümüne yol açtığı bildirildi.


SİNEMADA TERCİHİMİZ TÜRK FİLMLERİ Kültür/Sanat SİNEMADA TERCİHİMİZ TÜRK FİLMLERİ

Bu hafta sonu vizyona 3’ü yerli 4’ü yabancı toplam 7 film girerken Cingöz Recai:Bir Efsanenin Dönüşü, ikinci hafta sonunu da zirvede tamamladı.


Renault F1’de Carlos Sainz ile yükselişte Spor Renault F1’de Carlos Sainz ile yükselişte

Renault Formula 1’de, Carlos Sainz’ın ABD’deki ilk yarışından aldığı puan ile yeniden yedinci sıraya yükseldi. Takımın sezon içinde elde ettiği en iyi derece olan altıncı sırayı egale etmeye çok yaklaşan Carlos, yarışı yedinci sırada tamamladı. Yarışa iyi bir başlangıç yapan Nico Hülkenberg ise aracının yağ basıncının düşmesinden dolayı yarıştan çekilmek zorunda kaldı.


İLK UYKU BEŞİKTE BAŞLAMALI Sağlık/Kadın İLK UYKU BEŞİKTE BAŞLAMALI

Yeni doğan bebeklerin sağlıklı ve deliksiz bir uyku çekmesi için beşik seçiminin yanı sıra, uyku öncesi ve sonrasında bulunduğu ortam da oldukça önemli.


İki kötülük bir arada: DoubleLocker Teknoloji/Bilim/İnternet İki kötülük bir arada: DoubleLocker

ESET, ilk kez iki ayrı güçlü işlevi birleştiren yeni bir Android zararlısı tespit etti. “DoubleLocker” adlı bu zararlı, hem fidye yazılımı olarak işlev görüyor hem de PIN kodunu değiştirerek kurbanın kendi cihazına ulaşabilmesini engelliyor. ESET Güvenlik Araştırmacısı Lukas Stefanko’ya göre “böyle bir kombinasyon Android ekosisteminde daha önce görülmedi."


Kemik sağlığı için egzersiz şart Sağlık/Kadın Kemik sağlığı için egzersiz şart

Egzersiz tüm vücuda iyi geldiği gibi kemik sağlığı için de çok önemli.


SOFRALARDA İŞLENMİŞ GIDALAR EKSİK OLMUYOR Sağlık/Kadın SOFRALARDA İŞLENMİŞ GIDALAR EKSİK OLMUYOR

Sağlık açından bulundurduğu risklere rağmen sofralardan eksik olmayan ve kimyasal işlemlerden geçmiş gıdalar olarak bilinen işlenmiş gıdalar, son yıllarda doğal ürünlerini yerini almaya başladı.


Liman Caddesi’nde renkli gösteri Kemer Liman Caddesi’nde renkli gösteri

8’inci Uluslararası Kemer Kültür ve Spor Festivali kapsamında Liman Caddesi’nde sahne alan Kırgızistan, Bulgaristan ve Tebriz halk oyunları ekipleri muhteşem bir gösteri sundu.


VALİ KARALOĞLU OSB JANDARMA KARAKOLUNUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Güncel VALİ KARALOĞLU OSB JANDARMA KARAKOLUNUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Vali Münir Karaloğlu Antalya Organize Sanayi Bölgesi Jandarma Karakol Komutanlığı’nın açılışını gerçekleştirdi. Karaloğlu, Jandarma Karakolunun her türlü art niyetli düşünce ve eylem için caydırıcı bir kuvvet olacağına inandığını belirtti.


Antalyalı Sporcular Milli Takımı Bocce’de Şampiyonluğa Taşıdı Spor Antalyalı Sporcular Milli Takımı Bocce’de Şampiyonluğa Taşıdı

Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) tarafından, düzenlenen Uluslararası Bocce Petank Raffa ve Volo turnuvasına, Antalya’nın kemer ilçesinde yapıldı.


KOKU ALMANIZI ENGELLEYEN 3 SONBAHAR HASTALIĞI Sağlık/Kadın KOKU ALMANIZI ENGELLEYEN 3 SONBAHAR HASTALIĞI

Mevsim geçişlerindeki değişken hava şartları, sıcak soğuk ısı geçişleri, polenlerdeki artış gibi pek çok etken, üst solunum yolu enfeksiyonlarından alerji ataklarına kadar birçok sorun için ideal ortamı yaratıyor. Dolayısıyla hastalıklar da kaçınılmaz olarak artıyor. Ancak bu durum birçoğumuzun bilmediği başka bir tehlikeyi daha gizliyor. Koku duyusunun kaybı…


ÖKSÜRÜĞÜNÜZÜN ŞEKLİ HASTALIĞINIZI ELE VERİYOR Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜĞÜNÜZÜN ŞEKLİ HASTALIĞINIZI ELE VERİYOR

Hastaları en sık hastaneye götüren şikayetlerden olan öksürük, aslında pek de önemsenmez. Önemsiz gibi gözüken genellikle bireysel olarak çözmeye çalışılan öksürük altında oldukça büyük ve geniş bir hastalık yelpazesi barındırabilir.


MSC CRUISES'TAN YEPYENİ BİR DÜNYA TURU MSC CRUISES'TAN YEPYENİ BİR DÜNYA TURU

MSC CRUISES PEK ÇOK EGZOTİK DESTİNASYONU İÇEREN YENİ DÜNYA TURUNU MÜJDELEDİ


  Başkan Çetinkaya, Güreş Akademisi Antrenman Salonunu ziyaret etti Kumluca Başkan Çetinkaya, Güreş Akademisi Antrenman Salonunu ziyaret etti

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Belediyesi Güreş Akademisi Antrenman Salonunu ziyaret etti


Muratpaşa’ya ‘park’ teşekkürü.. Güncel Muratpaşa’ya ‘park’ teşekkürü..

Antalya Kent Konseyi Yürütme Kurulu, kente ve halka yönelik başarılı hizmeterde bulunan belediyelere ‘teşekkür’ ziyaretinde bulunma kararı aldı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HOCALI MAHALLESİ’NE SICAK ASFALT Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HOCALI MAHALLESİ’NE SICAK ASFALT

Manavgat Belediyesi, 106 mahallede sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmalarına Hocalı Mahallesi’nde devam ediyor


BAŞKAN SÖZEN’E BİR ÖDÜL DE KAMUDER’DEN Manavgat BAŞKAN SÖZEN’E BİR ÖDÜL DE KAMUDER’DEN

Geçtiğimiz günlerde Manavgat Şelalesi Düzenleme Projesi ile Yılın En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçilen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e bir ödül de Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nden (KAMU-DER) geldi.


Muzda hasat zamanı… Ekonomi/Turizm Muzda hasat zamanı…

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tropikal bir bitki olmasına karşın ülkemizde üretimi son yıllarda hızla artan muzda yüzde 145,8’lik gümrük vergisinin korunması gerektiğini bildirdi.


Tütüncü’nün hafta sonu dolu dolu geçti Güncel Tütüncü’nün hafta sonu dolu dolu geçti

Günde 18 saat mesai yapmasıyla tanınan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hafta sonunu da dolu dolu etkinlik proğramları ile geçirdi


Rus halkı en çok Türkiye ve Amerika haberlerini okuyor Güncel Rus halkı en çok Türkiye ve Amerika haberlerini okuyor

İsviçre merkezli uluslararası medya kuruluşu Global Connection’ın düzenlediği 2. Türkiye – Rusya Medya Forumu Antalya’da başladı. Global Connection Genel Koordinatörü Onur Tayşu, kültürel, sosyal ve ekonomik olarak zaten yakınlaşmış iki dost ülke arasında nasıl daha fazla iş birliği yapılabileceğinin konuşulacağını belirtti.


HAYIRSEVERLERDEN KURŞUNLU’YA CAMİ Aksu HAYIRSEVERLERDEN KURŞUNLU’YA CAMİ

Hayırsever vatandaşlar bir araya geldi imece usulü Kurşunlu’ya bir cami yapmaya karar verdi. Hacılar Cami adını alacak olan caminin temel atma törenine Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun da katıldı. Başkan Halil Şahin, inşaata harç atarak, hayırseverlere teşekkür etti.


NECATİ ŞAŞMAZ’A YOĞUN İLGİ! Kültür/Sanat NECATİ ŞAŞMAZ’A YOĞUN İLGİ!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin geleneksel kortejine ve açılış gecesine katılan ve pazar günü de gişe rekorları kıran Kurtlar Vadisi Vatan filmiyle sinemaseverlerle buluşan Necati Şaşmaz, Antalya’da izdihama neden oldu.


Kaş Bezirgan-Kalkan yolu asfalta hazırlanıyor Kaş Kaş Bezirgan-Kalkan yolu asfalta hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, dağları kırarak açtığı Kaş Bezirgan-Kalkan yolunu asfaltlamak üzere altyapı çalışması başlattı.


Menderes Türel, Çocuklarla Buluştu Güncel Menderes Türel, Çocuklarla Buluştu

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin en özel bölümlerinden biri olan “Çocuk Bölümü”ne çocuklar ve aileleri büyük ilgi gösterdi.


Sevgi İzi’ne Dokuma Park’ta kavuştular Güncel Sevgi İzi’ne Dokuma Park’ta kavuştular

Zihinsel engelli ve alzheimer hastalarının kaybolduklarında tanınmalarını sağlayan ‘Sevgi İzi Dövmeleri’, Kepez Belediyesi’nin Dokuma Park’ta düzenlediği etkinlikle bileklere kazındı


Andrey Karlov’un ismi Demre’de yaşayacak Demre Andrey Karlov’un ismi Demre’de yaşayacak

Türkiye- Rusya Medya Forumu’na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Demre’de Noel Baba Kilisesi’ne giden yola, silahlı saldırı sonucu ölen Rusya’nın Ankara Eski Büyükelçisi Andrey Karlov’un isminin verileceğini söyledi.


TÜRK GAZETECİLER ÖZBEKİSTAN’DA… TÜRK GAZETECİLER ÖZBEKİSTAN’DA…

Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev’in 25 Ekim 2017 tarihinde Türkiye’ye düzenleyeceği resmi ziyareti öncesinde Türk medya mensuplarından oluşan bir heyet, Özbekistan’ın başkenti Taşkent ve tarihi Semerkant şehirlerinde üst düzey yetkililerle görüştü, tarihi ve turistik bölgeleri ziyaret etti.


Kulak kirinizin rengi ne anlama geliyor? Sağlık/Kadın Kulak kirinizin rengi ne anlama geliyor?

Çoğu vücut sıvısı gibi, kulaklarınızdaki kirin (sıvının) rengi ve dokusu, sağlığınızla ilgili ilginç ipuçları veriyor.


Meme Kanserinin Bilmiyor Olabileceğiniz 8 Semptomu Sağlık/Kadın Meme Kanserinin Bilmiyor Olabileceğiniz 8 Semptomu

Roche İlaç Türkiye, Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında erken teşhisin büyük önem taşıdığı hastalığa ilişkin semptomlara dikkat çekiyor


ASFİM kayıtları başladı Spor ASFİM kayıtları başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyalılara ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri'nde (ASFİM) yeni dönem kayıtları başladı.


Hedef “Eğitim Şehri” olmak Kumluca Hedef “Eğitim Şehri” olmak

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Öğrenci Yurtlarını ziyaret etti


Tütüncü’den 100 bininci müze ziyaretçisine sürpriz Güncel Tütüncü’den 100 bininci müze ziyaretçisine sürpriz

Kepez Belediye Başkanı Tütücü ve AK Parti Milletvekili Enç, Anadolu Oyuncak Müzesi’nin 100 bininci ziyaretçilerine sürpriz bir karşılama yaptı


Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı Güncel Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı

Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


Mutluluğun Resmini Çiziyoruz Projesi Kapsamında Gezi Düzenlendi Güncel Mutluluğun Resmini Çiziyoruz Projesi Kapsamında Gezi Düzenlendi

Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençleri Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Mutluluğun Resmini Çiziyoruz Projesi Kapsamında Gezi Düzenlendi


Konyaaltı’nda Kent Gönüllüleri Projesi…
 Güncel Konyaaltı’nda Kent Gönüllüleri Projesi…


Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüleri Projesi kapsamında Psikolog-Psikoterapist Demet Balcı’nın anlatımıyla Çocuklarda ve Gençlerde Şiddet konulu seminer düzenlendi.


ATSO Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Ekonomi/Turizm ATSO Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Süleyman Özer’in başkanlığında, Meclis Üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. ATSO Başkanı Davut Çetin, Meclisin açılışında yaptığı konuşmada, Oda faaliyetlerinin yanı sıra, kent ve ülke gündemine yönelik değerlendirmelerde bulundu.


KÖROĞLU HEYKELİ VE KAİDE BİNASI PROJESİ ANTALYA'DA TANITILDI Güncel KÖROĞLU HEYKELİ VE KAİDE BİNASI PROJESİ ANTALYA'DA TANITILDI

2016 YILINDA DÜZENLENEN ULUSLARARASI YARIŞMADA BİRİNCİLİK ELDE EDEN KÖROĞLU HEYKELİ VE KAİDE BİNASI PROJESİNİN EKİBİ ANTALYA'DA PROJEYİ TANITTI.


ANTALYASPORLU CİMNASTİKCİLER CUMHURİYET 
KUPASI’NDA MÜCADELE EDECEK Spor ANTALYASPORLU CİMNASTİKCİLER CUMHURİYET 
KUPASI’NDA MÜCADELE EDECEK

27-28 Ekim günleri arasında İzmir Gaziemir’de düzenlenecek olan 4. Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnastik Cumhuriyet Turnuvası’na Antalyaspor'dan 4 cimnastikçi katılacak.


Kumluca’da dördüncü Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirildi Kumluca Kumluca’da dördüncü Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirildi

Antalya’nın Kumluca İlçesinde Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirildi


3 bininci konteyner yeraltında Güncel 3 bininci konteyner yeraltında

Ürettiği 3 bininci yeraltı çöp konteynerini kardeş kent Girne’ye hediye eden Muratpaşa Belediyesi, ilçedeki 3 bininci konteyneri Kalekapısı’nda yeraltına aldı.


Otizmliler yararına kermes Güncel Otizmliler yararına kermes

Akdeniz Otizm Spor Klübü tarafından 'Engelsiz ürünler kermesi' düzenlendi.Özel bir kreşte gerçekleştirilen kermeste el emeklerinden yiyeceklere kadar pekçok ürün hayırseverlerin beğenisine sunuldu.


‘Okullar Ligi’nde yeni sezona Elmalı ve Korkuteli de dahil olacak Elmalı ‘Okullar Ligi’nde yeni sezona Elmalı ve Korkuteli de dahil olacak

Türkiye’de ilk kez Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Okullar Ligi” projesinin 2017- 2018 sezonu başlıyor. Her yıl 5 merkez ilçeden okulların dahil olduğu Okullar Ligi’ne bu yıl Elmalı ve Korkuteli’nden öğrenciler de katılacak. Branşlara masa tenisi de eklendi.


Muratpaşa’da sağlık semineri Güncel Muratpaşa’da sağlık semineri

Muratpaşa Belediyesi, şehir yaşamının olumsuzlukları karşısında bireyin sağlıklı ve dinç kalabilmesi için seminer programını düzenlendi.


ANTALYA DOB’DAN MUHTEŞEM PRÖMİYER Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN MUHTEŞEM PRÖMİYER

Antalya Devlet Opera ve Balesi, heyecanla beklenen “AFİFE” balesinin prömiyerini gerçekleştirdi. Afife Jale’nin hayatı üzerine kurulu bir modern bale prodüksiyonu olan eserin libretto ve koreografisi Beyhan Murphy’nin, müzikleri ise Turgay Erdener’in.


ODTÜ Yüksek Lisans öğrencileri Döşemealtı’nda incelemelerde bulundu Döşemealtı ODTÜ Yüksek Lisans öğrencileri Döşemealtı’nda incelemelerde bulundu

Türkiye’de ve dünya da en saygın üniversiteler arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Stüdyosu Öğrencileri ‘Çeper Şehirciliği’ konulu tasarım araştırmaları yapmak üzere Döşemealtı İlçesi’ne geldiler. 2’si Öğretim Üyesi toplam 19 kişilik ekip 4 gün boyunca Döşemealtı’nda incelemelerde bulundu.


Alman çift konteyner boyadı Kemer Alman çift konteyner boyadı

Almanya’nın ünlü gezginleri Bärbel ve Martin Müller, Kemer Belediyesi’nin ‘Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi’ne hayran kaldılar. Ünlü çift Kemer’e gelerek projenin mimarı Neşe Gül ile birlikte konteyner boyadı.


8 AYDA 11,3 MİLYON KARTIMIZ DAHA OLDU Ekonomi/Turizm 8 AYDA 11,3 MİLYON KARTIMIZ DAHA OLDU

126,1 milyon banka, 61 milyon da kredi kartı bulunan Türkiye, toplam 187,1 milyon kartla Avrupa lideri.


Gribi su ile atlatın! Sağlık/Kadın Gribi su ile atlatın!

Bugünlerde hava sıcaklıklarında yaşanan ani değişimler nedeniyle soğuk algınlığı ve grip vakalarında artış yaşanmaya başladı. Bir başka deyişle grip mevsimi açıldı!


Meme kanserinin moleküler şifreleri çözülüyor Sağlık/Kadın Meme kanserinin moleküler şifreleri çözülüyor

İstatistiklere göre kadınlarda görülen tüm kanserlerin yüzde 16'sını meme kanseri oluşturuyor. Ancak rakamlara bakıp umutsuzluğa kapılmamak gerekiyor. Zira erken tanı konan meme kanseri hastaları tam şifaya kavuşabiliyor.


Paşa’nın Melekleri seriye bağladı Spor Paşa’nın Melekleri seriye bağladı

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı Süper Lig’in 6’ncı haftasında Kastamonu Belediyesi’ni mağlup etti.


KALSİYUM DEPOSU DEREOTU OSTEROPOZDAN KORUYOR Sağlık/Kadın KALSİYUM DEPOSU DEREOTU OSTEROPOZDAN KORUYOR

Kendine has keskin, aromatik kokusu ile salatalarda, çorbalarda, balık ve et yemeklerinde sıklıkla kullanılan dereotu, aynı zamanda şifa kaynağı.


Efsane Oyuncu Christopher Walken, Antalya’da Sinemaseverlerle Buluştu Kültür/Sanat Efsane Oyuncu Christopher Walken, Antalya’da Sinemaseverlerle Buluştu

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin dünyaca ünlü onur konuklarından film oyuncusu Christopher Walken, festivalin 2. günü düzenlenen bir söyleşide sinemaseverlerle buluştu.


Başkan Böcek, AHDER Platformunu ağırladı Güncel Başkan Böcek, AHDER Platformunu ağırladı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Anadolu Hemşehri Dernekleri (AHDER) Platformu Genel Başkanı Deniz Akgün ve platform üyesi 12 dernek temsilcisini makamında ağırladı.


Juliette Lewis, Antalyalı Sinemaseverlerle Bir Araya Geldi Kültür/Sanat Juliette Lewis, Antalyalı Sinemaseverlerle Bir Araya Geldi

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin onur konuklarından dünyaca ünlü film oyuncusu Juliette Lewis, sinema yazarı Damon Wise moderatörlüğünde festival katılımcılarıyla bir araya geldi.


Efsaneler Kupası Galatasaray’ın Spor Efsaneler Kupası Galatasaray’ın

Türk-Alman dostluğunu pekiştirmek adına Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Alman Konsolosluğu’nun iş birliği ile bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “3’ncü Efsaneler Kupası”nı finalde Beşiktaş’ı mağlup eden Galatasaray kazandı.


Avukat Spor Oyunları Başkan Uysal’ın katıldığı törenle başladı Spor Avukat Spor Oyunları Başkan Uysal’ın katıldığı törenle başladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, başlama vuruşunu Avrupa şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takım kaptanı Osman Çakmak ve Barış Telli’nin yaptığı Avukat Spor Oyunları’nın açılışına katıldı.


Başkan Uysal, ‘28 Ekim tarihsel sorumluluktur’ Güncel Başkan Uysal, ‘28 Ekim tarihsel sorumluluktur’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları öncesi Cumhuriyet İçin Antalya El Ele Platformu üyeleriyle buluşmasında, “Özellikle geçen yıl, hep beraber başardığımız bu iş Türkiye’ye nefes aldırdı. Bütün Türkiye’de bizim varyantın fotoğrafları döndü. İnsanlara moral verdi. Yine böyle bir sorumluluğumuz var” diye konuştu.


NÜFUS KANUNUNDA DEĞİŞİKLİKLER KABUL EDİLDİ Siyaset NÜFUS KANUNUNDA DEĞİŞİKLİKLER KABUL EDİLDİ

Nüfus Hizmetleri Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek, yasalaştı.


El İzi Pazarı’nda şenlik var Güncel El İzi Pazarı’nda şenlik var

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, El İzi Kadın Emeği Pazarı’nda düzenlenen şenlikte “Burada ısrar edip bu pazar yerine tanıtıp azami müşteriyi temin etmekle mükellefiz. Zaman içinde herkes burada Cuma’dan Pazartesi’ye el emeği göz nuru ürünler satılmakta olduğunu bilecektir” diye konuştu.


VODAFONE’DAN 5G TEKNOLOJİSİNİN EN ÖNEMLİ BANDINDA HIZ TESTİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’DAN 5G TEKNOLOJİSİNİN EN ÖNEMLİ BANDINDA HIZ TESTİ

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, 5G teknolojisi yolunda önemli bir ilke daha imza attı. Vodafone, Teknoloji Şehri İstanbul projesi kapsamında mevcut 4.5G şebekesi üzerinde gerçekleştirdiği test ile 3.5 GHz spektrum bandının kapsama ve performans etkisini ölçen ilk operatör oldu.


Ekonomi yönetimi ve ihracatçılar ‘meydana’ çıkıyor Ekonomi/Turizm Ekonomi yönetimi ve ihracatçılar ‘meydana’ çıkıyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 1-3 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleyeceği Türkiye İhracat Haftası etkinliği ile ekonomi yönetimini ihracatçılarla buluşturuyor. TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi etkinliklerle ilgili, “İhracatımızı ilgilendiren her konuyu tek tek inceleyeceğiz” dedi.


Tütüncü’den minik ziyaretçilere rehberlik Güncel Tütüncü’den minik ziyaretçilere rehberlik

Dokuma Fabrikası’nın kreş binasını muhteşem bir oyuncak müzesi haline getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Anadolu Oyuncak Müzesine gelen minik ziyaretçilere de rehberlik ediyor. Başkan Tütüncü, müzenin minik misafirlerini kapıda karşılıyor.


Modern şehirleşmenin temelleri Gaziler’de atıldı Güncel Modern şehirleşmenin temelleri Gaziler’de atıldı

Kepez Belediyesi yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kepez Belediyesi’nin kültürel ve sosyal anlamda modern şehirleşmeye örnek olan Gaziler Sosyal Yaşam Merkezi’nin temeli düzenlenen tören ile atıldı.


Mekanik Katlı Otopark hizmete açıldı Güncel Mekanik Katlı Otopark hizmete açıldı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sinan Mahallesi’nde Antalya’da ilk olarak hayata geçirdiği Mekanik Katlı Otopark, törenle hizmete açıldı. Başkan Türel, otoparka gelen yerli ve yabancı turistleri elektrikli araçlarla, vale hizmeti de vererek, Kaleiçi’ne taşıyacaklarını söyledi.


Başkan Gül'e Cemevi teşekkürü Kemer Başkan Gül'e Cemevi teşekkürü

Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Doğan Demir, Kemer Cemevi’nin yapımı için Arslanbucak’ta bir arsa tahsis eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür etti. Başkan Gül de Demir’e Kemer’i ziyareti anısına bir plaket verdi.


Büyükşehir’den Alanya’ya en çevreci yatırım Alanya Büyükşehir’den Alanya’ya en çevreci yatırım

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın çöpünden elektrik üretecek 70 milyon yatırım bedelli Entegre Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi’nin temelini törenle attı.


54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ BAŞLANGIÇ! Kültür/Sanat 54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ BAŞLANGIÇ!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali, düzenlenen görkemli bir törenle başladı. Açılış gecesinde, festivalin resmi seçkisinde yer alan filmlerin dünyaca ünlü ve ödüllü yönetmenleri, dünyaca ünlü sinema sanatçıları, Türk sinema ve tevizyon dünyasının birbirinden ünlü yıldızları ve Antalyalı sinemaseverler buluştu.


Tekstil ve Hazırgiyim ihracatçıları kontaminasyonsuz pamuk istiyor Ekonomi/Turizm Tekstil ve Hazırgiyim ihracatçıları kontaminasyonsuz pamuk istiyor

Egeli pamuk üreticisi pamuk dikim alanlarını yüzde 20, pamuk rekoltesini yüzde 12.5 arttırdı


Kaleiçi esnafına gürültü eğitimi Güncel Kaleiçi esnafına gürültü eğitimi

Muratpaşa Belediyesi, Kaleiçi’nde eğlence yerlerinden kaynaklanan çevresel gürültünün kontrol altına alınmasını sağlamak ve akustik kültürün oluşmasına yönelik olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü koordinasyonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Başkan Uysal: ‘Toplumun gerçek ihtiyaçlarına bakmalıyız’ Güncel Başkan Uysal: ‘Toplumun gerçek ihtiyaçlarına bakmalıyız’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerinin Zeytinköy’de uyguladıkları yaz okulu programının sonuçlarını değerlendirildiği panele katıldı.


Osteoporoz’a D Vitamini Etkisi Sağlık/Kadın Osteoporoz’a D Vitamini Etkisi

Halk arasında kemik erimesi olarak bilinen osteoporoz erkeklere göre kadınlarda daha fazla görülmektedir. İleri yaşlarda kadınların korkulu rüyası haline gelen osteoporoz’da kemik sağlığı için gerekli olan kalsiyum ve fosforu yapısında bulunduran D vitamininin önemi öne çıkıyor. D vitamini, kemik yapımını artırarak, osteoporoz’un etkisini azaltıyor.


Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Yerel Yönetim Ödülü”nü Otokar’dan Aldı Güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Yerel Yönetim Ödülü”nü Otokar’dan Aldı

Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, Özelkalem Dergisi tarafından bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen Yerel Yönetim Ödülleri'nde “Kent İçi Ulaşım” kategorisinin sponsoru oldu. Geniş ürün gamının yanı sıra ulaşımda akıllı teknolojiler üzerine global ölçekte çalışmaları hayata geçiren Otokar, Kent İçi Ulaşım Kategorisi’nde ödüle layık görülen Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ödülünü takdim etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65733 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...