Pazar, 16 Haziran 2019
Kepez’de Mart ayı dolu dolu geçecek Kültür/Sanat Kepez’de Mart ayı dolu dolu geçecek

Kepez Belediyesi, Mart ayında da dolu dolu kültür-sanat takvimi hazırladı. Kitap fuarı, Çanakkale Zaferi ve 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel hazırlanan birbirinden güzel etkinlik Antalyalıları bekliyor.


Kepez Santral’de kura heyecanı  Güncel Kepez Santral’de kura heyecanı

Kepez- Santral Kentsel Dönüşüm Projesi’nde 3 bin 200 hak sahibine verilecek dairelerin kura çekimi yapıldı. 30 yıllık hayalin gerçek olduğunu belirten Başkan Menderes Türel, hak sahiplerine daire tapularını 2019 Ocak ayında teslim edeceklerini müjdeledi.


Başkan Böcek Korkuteli’nde esnafı ziyaret etti..
 Korkuteli Başkan Böcek Korkuteli’nde esnafı ziyaret etti..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Sonrasında ise çarşı ve pazar esnafını gezdi.


Kepez’de her mahalleye eşit hizmet Eğitim Kepez’de her mahalleye eşit hizmet

Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bilimi öğrencilerine yerel yönetimi anlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyecilikte siyasi bir tavır sergilenemeyeceğini belirterek, “İşte bu anlayışla Kepez’de her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz” dedi.


Fetih coşkusu başladı Güncel Fetih coşkusu başladı

Antalya’nın fethinin 811. yılı kutlamaları başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Fetih programıyla Antalya unutmuş olduğu tarihini öğrenecek ve yeniden kazanmış olacak. Kitaplar yazılacak. Bu büyük tarihin yazımı, sanat eserlerine de ilham verecek, dünya Antalya’yı bu zenginliğiyle de tanıyacak” dedi.


“DÖRT MEVSİM İKİ BALE”  BU SEZON İLK KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “DÖRT MEVSİM İKİ BALE” BU SEZON İLK KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, kapalı gişe sahnelenen Kuğu Gölü balesinin ardından, “Med-Cezir” ve “Dört Mevsim” olmak üzere iki bale eserinden oluşan “Dört Mevsim İki Bale” eserini 03 Mart Cumartesi akşamı saat: 20.00’de bu sezon ilk kez sahneleyecek.


Tarık Akan Parkı açılışında Altın Portakal çağrısı Güncel Tarık Akan Parkı açılışında Altın Portakal çağrısı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Tarık Akan Parkı’nın açılışında Uluslararası Antalya Film Festivali’ne ‘ulusal yarışma’nın geri dönmesinin Türkiye’nin ortak talebi olduğunu belirterek, “Sizi o ödül gecelerinde üç beş cümleyle eleştirdiler de oy mu kaybettiniz. Ne istiyorsunuz ulusal film yarışmamızdan? Bir ülkenin sinema tarihinin yok olması tehdididir bu” şeklinde konuştu.


PLASTİK SEKTÖRÜ YERLİ PETROKİMYA YATIRIMINA SEVİNDİ Ekonomi/Turizm PLASTİK SEKTÖRÜ YERLİ PETROKİMYA YATIRIMINA SEVİNDİ

Türkiye, dünyanın 6’ıncı, Avrupa’nın en büyük ikinci plastik üreticisi konumunda. 2017 yılında 36,8 milyar dolar değerinde 9,6 milyon tonluk plastik mamul üreten sektör yüzde 9 büyüdü.


Çocuklarınızın internette ne yaptığını biliyor musunuz? Teknoloji/Bilim/İnternet Çocuklarınızın internette ne yaptığını biliyor musunuz?

Çocuklara ve gençlere yönelik yürek burkan taciz skandalları, çocuklarımızı hedef alabilecek dijital riskleri de yeniden gündeme getirdi. Günümüzde çocuklar, online ve offline olarak birbirleriyle bağlantılı iki farklı dünyada yaşıyorlar.


BUDAK: “MİLLETTEN KORKANLAR SANDIK OPERASYONU ARAYIŞINDA” Siyaset BUDAK: “MİLLETTEN KORKANLAR SANDIK OPERASYONU ARAYIŞINDA”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP-MHP işbirliğiyle “ittifak teklifi”nin seçim güvenliği ve eşitlik ilkesine aykırı olduğunu belirterek, “Gayri meşru anayasa değişikliğiyle getirilen ucube tek adam düzenine uygun, ucube bir ‘tak tak seçim sistemi’ getirmek istiyorlar. Milletten korkanlar, sandık operasyonu arayışına girdiler” dedi.


Antalya’da konut fiyatları 5 yılda yüzde 85 arttı Ekonomi/Turizm Antalya’da konut fiyatları 5 yılda yüzde 85 arttı

Zingat.com’un Antalya Bölge Raporu’na göre, satılık konut metrekare fiyatı 5 yıl içinde yüzde 85 oranında artış göstererek 2013’te 1.057 TL iken, 2018 Ocak itibariyle 1.985 TL’ye çıktı. Öte yandan, Antalya’nın geri dönüş (amortisman) süresi ise 19 yıl olarak açıklandı.


Antalya trafiğe kayıtlı araç sayısında 4. sırada... Ekonomi/Turizm Antalya trafiğe kayıtlı araç sayısında 4. sırada...

2018 Yılı Ocak Ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


Başkan Türel: “Tarım sektörüne 210 milyonluk yatırım yaptık” Demre Başkan Türel: “Tarım sektörüne 210 milyonluk yatırım yaptık”

Tarım sektörüne 210 milyon liralık yatırım desteği sağladıklarını belirten Başkan Türel, “Antalya Büyükşehir Belediyesi, artık kapalı devre sulama suyu sistemi, haller, mezbahalar yapan, eli nasırlı çiftçisine elektriği bedava kullandıran bir belediye oldu” dedi.


AKAYDIN: D-400 KARAYOLU YAPIM İHALESİ HANGİ USULLE YAPILMIŞTIR? Siyaset AKAYDIN: D-400 KARAYOLU YAPIM İHALESİ HANGİ USULLE YAPILMIŞTIR?

Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN’ın; Antalya-Kumluca karayolunda meydana gelen çökme nedeniyle Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet ARSLAN’ın yanıtlaması istemiyle yazılı soru önergesi verdi.


Temassız kartlarda şifresiz işlem limiti artık 90 TL Ekonomi/Turizm Temassız kartlarda şifresiz işlem limiti artık 90 TL

Bankalararası Kart Merkezi, temassız kartlarla yapılan işlemlerin limitinin artırıldığını duyurdu. 50 TL olan temassız şifresiz işlem limiti, 1 Mart 2018 itibariyle 90 TL olacak.


Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinden Farkındalık Etkinliği Kumluca Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinden Farkındalık Etkinliği

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü tarafından öğrencilerin mesleğe uyum sağlamaları ve yüksek tansiyon hastalığına dikkat çekmek amacıyla farkındalık etkinliği düzenlendi.


ANTALYA ELMALIDAN KIZIL ELMAYA KIRMIZI ELMALI Elmalı ANTALYA ELMALIDAN KIZIL ELMAYA KIRMIZI ELMALI

Elmali Belediye Başkanı av. Ümit oztekin in öncülüğünde, afrinde savasan mehmetciklerimize moral ve motivvasyon kazandirmak icin hazirlanan "Kızıl Elma'ya Kırmızı Elma" programi İlçe protokolü ve 7 den yetmişe bütün Elmalılıların yoğun katılımı ile gerçekleşti.


Zehire karşı toplumsal duyarlılık Güncel Zehire karşı toplumsal duyarlılık

Antalya Kent Konseyi’nin uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında toplumsal bilinç ve duyarlılık oluşturulması amacıyla gerçekleştireceği mahalle toplantıları dizisine Kepez’den start verildi.


Demre’ye 94 milyonluk yatırım Demre Demre’ye 94 milyonluk yatırım

Demre’yi ziyaret eden Başkan Menderes Türel, 4 yılda ilçeye 94 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Başkan Türel’in Gürses, Yavazlar, Yavu, Kapaklı mahallelerine sulama suyu müjdesi vermesi üzerine Gürses Muhtarı Ramazan Sert, “Sayenizde köylerimiz çağ atlayacak” dedi.


Sümer, il başkanlığına aday olmayacağını açıkladı Siyaset Sümer, il başkanlığına aday olmayacağını açıkladı

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, 10 Mart 2018 (Cumartesi) günü gerçekleştirilecek Ak Parti Antalya 6. Olağan İl Kongresi’ne tüm Antalyalıları davet etti.


1,5 MİLYONA YAKIN YABANCI GELDİ Ekonomi/Turizm 1,5 MİLYONA YAKIN YABANCI GELDİ

Türkiye’yi ziyaret eden yabancı sayısı yüzde 38,48 artış gösterdi …


Hafriyatçıların ‘Kızıllı’ isyanı Güncel Hafriyatçıların ‘Kızıllı’ isyanı

Antalya da 1 Mart itibariyle uygulanacak ‘hafriyat yönetmeliği’ hafriyatçıları ve müteahhitleri ayaklandırdı.


DÜNYA GENELİNDE HER DÖRT ÇOCUKTAN BİRİ FİZİKSEL ŞİDDETE MARUZ KALIYOR DÜNYA GENELİNDE HER DÖRT ÇOCUKTAN BİRİ FİZİKSEL ŞİDDETE MARUZ KALIYOR

Her yıl milyonlarca çocuk fiziksel, cinsel, duygusal ve ekonomik istismara maruz kalırken, engelli çocukların bu tür istismar ve ihtimallere uğrama oranının engelsiz çocuklara oranla 4 kat daha fazla olduğu belirlendi.


İhracat yine çift haneli arttı Ekonomi/Turizm İhracat yine çift haneli arttı

İhracat, Şubat ayında yüzde 14,8 artışla 12 milyar 889 milyon dolara çıktı


Başkan Türel’den Demreli Nazife’ye kültür merkezi sözü Demre Başkan Türel’den Demreli Nazife’ye kültür merkezi sözü

Demre’de öğrencilerle buluşan Başkan Menderes Türel, kendisinden sinema salonu isteyen Nazife adlı öğrenciye kültür merkezi sözü verdi. Türel, 2019’dan sonra yeniden belediye başkanı olması halinde Demre’ye kültür merkezi yapacağını ve kurdelesini Nazife ile birlikte keseceğini söyledi.


Millete silah dayadılar Siyaset Millete silah dayadılar

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen DP Döşemealtı İlçe Kongresi sonrası İl Başkanı Hasan Ali Kartal ve yönetim kurulu üyeleri teşkilatı ziyaret etti.


DYO ‘Ustalığa Değer’ projesi kapsamında Antalya’da ustalarla buluştu Güncel DYO ‘Ustalığa Değer’ projesi kapsamında Antalya’da ustalarla buluştu

‘Yarınlar İçin Değer’ kurumsal sosyal sorumluluk projesi çatısı altında, 2016 yılından bu yana ‘Ustalığa Değer’ diyerek boya ustalarına eğitim veren DYO, Ankara, Mersin, Adana ve Bursa’dan sonra bu kez Antalya’da ustalarla bir araya geldi.


3 KUŞAK BERABER ÖĞRENİYOR Eğitim 3 KUŞAK BERABER ÖĞRENİYOR

Vali Münir Karaloğlu Kepez Süleymaniye Camii Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. Kur’an kursunda büyükanne, kızı ve torununun aynı merkezde eğitim görmesi dikkat çekti.


Dr. Ümit Aktaş'tan Anti-Diyabet Yaşam Önerileri Sağlık/Kadın Dr. Ümit Aktaş'tan Anti-Diyabet Yaşam Önerileri

Beslenme alışkanlıklarımızın sağlığımızı direkt etkilediği herkesin bildiği gerçek. Yanlış beslenerek hasta oluyor, doğru beslenerek de şifa buluyoruz. Beslenme bozukluğu ve obezite nedeniyle ortaya çıkan Tip 2 Diyabet hastalığı ise her geçen artıyor.


Kimlik avı saldırılarının yüzde ellisinden fazlası finansla ilgili... Teknoloji/Bilim/İnternet Kimlik avı saldırılarının yüzde ellisinden fazlası finansla ilgili...

Kaspersky Lab’in kimlik avıyla mücadele teknolojileri, 2017’de kullanıcıların kimlik avı için kullanılan sayfalara 246 milyon kez girme girişiminde bulunduğunu tespit etti. Bu girişimlerin %53’ünün finans dünyasıyla ilgili web sitelerini ziyaret etmeye yönelik olduğu belirlendi. Bu oran 2016’ya kıyasla 6 puan daha yüksek.


AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ, FUTBOLCULARINA FORMA DAĞITTI Aksu AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ, FUTBOLCULARINA FORMA DAĞITTI

Aksu Belediye Spor Kulübü, aldıkları başarılı sonuçlarla dikkat çeken futbol takımı oyuncularına yeni forma ve spor malzemelerinden oluşan bir set hediye etti.


Nürnberg’de Kemer’e yoğun ilgi Kemer Nürnberg’de Kemer’e yoğun ilgi

Almanya’nın Nürnberg kentinde başlayan Freizeit Messe Turizm Fuarı’nda açılan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Dünya genelindeki turizm fuarlarına katılarak ilçemizi en iyi şekilde tanıtıyoruz” dedi.


Tütüncü’den şehitlik vurgusu Güncel Tütüncü’den şehitlik vurgusu

Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir öğrencinin Afrin-Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili sorusu üzerine; “Gerekirse şehit, gerekirse gazi oluruz” dedi.


CW ENERJİ PV CYCLE ÜYESİ OLDU Ekonomi/Turizm CW ENERJİ PV CYCLE ÜYESİ OLDU

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, güneş enerjisi PV geri dönüşüm derneği PV CYCLE üyesi oldu.


Yaz Gelmeden Fazla Kilolarınızdan Kurtulun! Sağlık/Kadın Yaz Gelmeden Fazla Kilolarınızdan Kurtulun!

Taze meyve ve sebze çeşitliliğinin azaldığı, alerjik reaksiyonların ve gribal enfeksiyonların arttığı sonbaharda yazın verdiği rehavetle kendini toparlayamayan pek çok kişi kışa fazla kilolarıyla giriyor. Ancak metabolizmanın hızlandığı kış aylarında formda kalmak ve sağlıklı kilo vermek oldukça kolay.


Çocuk istismarına afişli protesto Kemer Çocuk istismarına afişli protesto

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün öncülüğünde Kemerliler tarafından başlatılan ‘çocuk istismarını ve kadına şiddeti protesto ve önleme’ kampanyası Kemer’in birçok noktasındaki bilboardlara asılan afişlerle devam ediyor.


Yüzde 75’i çocukları etkileyen nadir hastalıkların tedavisi için ilk adım doğru bir teşhis Sağlık/Kadın Yüzde 75’i çocukları etkileyen nadir hastalıkların tedavisi için ilk adım doğru bir teşhis

Toplumda her 2 bin kişi arasından bir kişide görülen ve çoğu kronik ve hayatı tehdit edici olan hastalıklar, “nadir hastalık” olarak tanımlanıyor. Nadir hastalıkların toplumun yüzde 5 ila 6’sını etkilediği düşünülüyor. Bu da dünyada yaklaşık 350 milyon, Türkiye’de ise nüfusa oranlandığında yaklaşık 5 ila 6 milyon kişinin ve yakınlarının nadir hastalıklarla mücadele ettiği anlamına geliyor.


Okul Zehirlenmelerinde Acil Müdahalenin Önemi	Sağlık/Kadın Okul Zehirlenmelerinde Acil Müdahalenin Önemi

Geçtiğimiz hafta Adana’da okulda yediği yemekten zehirlenen 7 yaşındaki bir kız çocuğunun hayatını kaybetmesi, okul yiyeceklerinin güvenirliliği ve olası zehirlenmelerde acil yardımın önemini bir kez daha gündeme getirdi.


Kepez’de kendi bebeğini kendin yap Güncel Kepez’de kendi bebeğini kendin yap

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan dünyanın en özel oyuncak müzelerinden biri olan Anadolu Oyuncak Müzesi, oyuncak atölyesi hizmeti de veriyor. Çocuklar bu atölyede kendi bebeklerini kendileri yapıyor.


‘Hoş Geldin Atam’ Güncel ‘Hoş Geldin Atam’

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 88’inci yıl dönümünde Çağlayan Mahallesi’nde bulunan spor salonuna “Gazi Mustafa Kemal Atatürk” adını verecek. ‘Hoş Geldin Atam’ başlığıyla da spor etkinlikleri düzenleyecek


Kültür’e yeni semt parkı Güncel Kültür’e yeni semt parkı

Antalya’nın yeşil alan miktarının artmasında büyük pay sahibi olan ve birinciliği açık ara farkla elinde tutan Kepez Belediyesi, Kültür Mahallesi’ne yeni semt parkı kazandırıyor.Muratpaşa’nın gururu oldular Spor Muratpaşa’nın gururu oldular

Muratpaşa Belediyespor’un Eskişehir ve Yunanistan’ın Kalamata kentinde düzenlenen şampiyonalarda altın madalyaya uzanan başarı cimnastikçileri, her Çarşamba düzenlenen ‘randevusuz görüşme saatinde’ Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti.


Şampiyonlardan Başkan Gül’e teşekkür Kemer Şampiyonlardan Başkan Gül’e teşekkür

Isparta’da yapılan Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar Birinciliği müsabakalarında birinci olan Rukiye Koç Ortaokulu öğrencileri Cihan Sarı ile Gökhan Subaşı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Başkan Gül, öğrencileri kutladı


Yabancıların çalışma izinlerinde e-imza şart Ekonomi/Turizm Yabancıların çalışma izinlerinde e-imza şart

Yabancıların çalışma izin başvuruları için e-imza zorunluluğu getirildi. Yeni uygulamayla başvurularda ibraz edilen verilerin bütünlüğünün ve güvenliğinin korunması amaçlanıyor. Ayrıca başvuru sahiplerinin verdikleri bilgilerin doğruluğu da kayıt altına alınacak.


Muratpaşa’yla yeni yuvalarına kavuştular Güncel Muratpaşa’yla yeni yuvalarına kavuştular

Muratpaşa Belediyesi’nin Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 541 kedi ve köpek sahiplendirildi. Merkezde, sahiplendirilen hayvanların aşılama, kısırlaştırma ve muayene işlemleri ücretsiz olarak yapılıyor.


Bağımlılıklarla mücadelede Yeşilay 98 yaşında! Güncel Bağımlılıklarla mücadelede Yeşilay 98 yaşında!

98 yıldır bağımlıklarla mücadele eden Yeşilay, her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftasını vesile kılarak toplumun bağımlılık konusunda bilinç ve farkındalık düzeyini artırmayı hedefliyor. Bu yıl da Yeşilay Haftası dolayısıyla düzenleyeceği etkinliklerle bağımlılıklardan uzak durmak ve sağlıklı yaşam için “Bir Nedenim Var” diyecek.


TOUR OF ANTALYA’NIN SON GÜNÜNE CORENDON UÇAĞI DAMGA VURDU! Güncel TOUR OF ANTALYA’NIN SON GÜNÜNE CORENDON UÇAĞI DAMGA VURDU!

20 ülkeden 25 takım ve 175 sporcunun katılım gösterdiği Tour Of Antalya, Pazar günü yarışılan Side-Lara etabı ile birlikte tamamlandı.


ALANYA BELEDİYESİ & UNILEVER FOOD SOLUTIONS’DAN GIDA GÜVENLİĞİ İŞBİRLİĞİ! Alanya ALANYA BELEDİYESİ & UNILEVER FOOD SOLUTIONS’DAN GIDA GÜVENLİĞİ İŞBİRLİĞİ!

Alanya’da meslek birlikleri ‘Gıda Güvenliği’ hedefleri için ‘Güvenilir Eller’de buluştu


“200 nadir tedavi peşindeyiz!” Sağlık/Kadın “200 nadir tedavi peşindeyiz!”

Türkiye’de 7 milyon kişi “nadir” görülen hastalıklarla başa çıkmaya çalışıyor. Beykoz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, her yıl 28 Şubat haftasında çeşitli etkinliklerle farkındalık yaratılan ‘nadir hastalıklar’la ilgili bir sempozyum düzenledi. Nadir hastalıklarla ilgili insanlığın 2020’ye kadar hedefi, 200 yeni tedavi geliştirebilmek…


TÜRKİYE’DEKİ YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DEKİ YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

2017 yılında Türkiye genelinde kurulan yabancı sermayeli şirket sayısı, bir önceki yıla kıyasla yüzde 6,3 artış göstererek 5 bin 930’a çıktı ve son 5 yılın en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.


TURUNCU ENERJİ... Finike TURUNCU ENERJİ...

Portakal hasatının devam ettiği şu günlerde AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu adıyla tadıyla Finike Portakalını bahçeden sofraya ulaştıran üreticileri ve tesisleri ziyaret ederek bereketli kazançlar diledi.


Rusya’dan Başkan Gül’e teşekkür Kemer Rusya’dan Başkan Gül’e teşekkür

Kemer’de yaşayan Rus uyruklu vatandaşlar, Rusya Federasyonu’nda 10 Mart 2018 tarihinde yapılacak genel seçim için oylarını Kemer Belediyesi Nikâh Salonu'nda kullanacaklar. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu'ndan gelen bir heyet Başkan Gül’ü ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.


Türel: “Keşke muhalefet iftira atmak yerine projelerini yarıştırabilse” Güncel Türel: “Keşke muhalefet iftira atmak yerine projelerini yarıştırabilse”

ATSO Meclis Toplantısı’nın konuğu olan Başkan Menderes Türel, iftira ve haksız ithamların bazılarının vazgeçilmezi olduğunu belirterek, “Keşke onlar da Antalya’nın yararına projelere akıl, fikir üretmeye çalışsalar, projelerle konuşsalar. Keşke muhalefet benimle proje yarıştırmakta gayret gösterse… Yaptıkları, sadece ve sadece bizim yaptıklarımızı itibarsızlaştırmaya yönelik yalan dolan bilgilerle ortalığı karıştırmak” dedi.


GOSD yönetimi Başkan Genç'e konuk oldu Döşemealtı GOSD yönetimi Başkan Genç'e konuk oldu

Başkan Genç, sanayici ile yerel yönetimlerin işbirliğine dikkat çekti


Anne-baba olmaya  hazırlananlar dikkat! Sağlık/Kadın Anne-baba olmaya hazırlananlar dikkat!

Son yıllarda yapılan bilimsel çalışmalar, bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin, o andan itibaren kendilerine bir anlamda çeki-düzen vermeleri gerektiğini ortaya koyuyor! Yani birtakım kurallar var ki, anne adayı hamile olmadan önce bu kurallara uyarak hamileliğe kendini hazırlamalı, baba adayı da aynı şekilde üzerine düşenleri yapmalı.


BİYONİK GÖZLE YENİ BİR HAYATA ADIM ATTI Güncel BİYONİK GÖZLE YENİ BİR HAYATA ADIM ATTI

Liv Hospital Ulus’ta ilk biyonik göz ameliyatı başarı bir şekilde yapıldı. Gözleri yıllardır tavuk karası (Retinitis Pigmentosa) hastalığı yüzünden görmeyen 62 yaşındaki Özkan Yıkıcı, uygulanan biyonik görme tedavisi sayesinde, rehabilitasyon döneminde şekilleri yeniden seçmeye başladı. 62 yaşındaki Özkan Yıkıcı yıllar sonra kazandığı yapay görme deneyimini kendi ağzından paylaştı.


Akıllı evlere yönelik siber saldırı tehlikesine dikkat! Teknoloji/Bilim/İnternet Akıllı evlere yönelik siber saldırı tehlikesine dikkat!

Kaspersky Lab araştırmacıları, evdeki bağlantılı tüm modülleri ve sensörleri yönetmek için kullanılan bir akıllı bağlantı merkezinde çeşitli açıklar keşfetti.


Batman’da Akdeniz sıcaklığı Güncel Batman’da Akdeniz sıcaklığı

Muratpaşa Belediyesi’nin yaşlı evlerinde, kadınların ördüğü atkı, bere ve eldivenle ‘küçükleri’ ısıtacak projesi ‘Elim Sende’de ilk ürünler Batman’a teslim edildi. Bağlar İlköğretim Okulu’ndan 100 çocuk her biri ayrı ayrı poşetlenmiş örgü takımlarını büyük bir sevinçle aldı.


Box tekniğiyle eriyen çene kemiği düzeltiliyor Sağlık/Kadın Box tekniğiyle eriyen çene kemiği düzeltiliyor

Box Teknik ile yapay çene kemiği uygulaması, dünyada yalnızca beş ülkede yapılıyor. Türkiye de bu beş ülkeden biri… Balkanlar’dan, Avrupa’dan ve hatta Avusturalya gibi dünyanın diğer bir ucundan bile kalkıp İstanbul’a Box teknik tedavisi için gelen hastalar var.


Alkol Vücudunuzu Nasıl Etkiler? Sağlık/Kadın Alkol Vücudunuzu Nasıl Etkiler?

Uzun süreli alkol kullanımının vücudunuza verebileceği zararları Hastane Derindere İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ergün Kasapoğlu anlattı.


McAfee, sektör liderleriyle kurduğu yeni iş ortaklıklarını Mobil Dünya Kongresi’nde duyurdu Teknoloji/Bilim/İnternet McAfee, sektör liderleriyle kurduğu yeni iş ortaklıklarını Mobil Dünya Kongresi’nde duyurdu

Kullanıcı kitlesi 400 milyonu aşan McAfee, sektör liderleriyle kurduğu yeni iş ortaklıklarını Mobil Dünya Kongresi’nde duyurdu


TÜBİTAK’a 4 proje birden Eğitim TÜBİTAK’a 4 proje birden

TÜBİTAK tarafından düzenlenen 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu ve Fen Lisesi’nin 4 projesi ön elemeyi geçerek Konya bölge yarışmasına katılmaya hak kazandı.


ANTALYA OKURYAZARLIKTA DA ZİRVEDE Güncel ANTALYA OKURYAZARLIKTA DA ZİRVEDE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan hanımefendinin Türkiye genelinde başlattıkları Okuma Yazma Seferberliği kapsamında, Antalya’da seferberlik komisyonu Vali Münir Karaloğlu başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.


Çöken Alanya- Kumluca karayolu TBMM gündemine taşındı Siyaset Çöken Alanya- Kumluca karayolu TBMM gündemine taşındı

CHP Antalya Milletvekili Devrim KÖK, Antalya- Kumluca D- 400 yolunun 20’nci kilometresi Yazır Mahallesi Yenbey mevkisinde, yapımına devam edilen duble yolda yaşanan çökme olayını TBMM’ye taşıyarak Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a soru önergesi verdi.


Kepez’den YKS Deneme Sınavı Eğitim Kepez’den YKS Deneme Sınavı

Kepez Belediyesi, lise son sınıf ve mezunlar için Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde ücretsiz YKS deneme sınavı düzenledi. YKS deneme sınavına 450 öğrenci katıldı.


Kepez ‘Mihriban’ın’ şairini andı Kültür/Sanat Kepez ‘Mihriban’ın’ şairini andı

Kepezli öğrenciler, Türk edebiyatının önemli şairlerinden, ‘Mihriban'ın Şairi’ Abdürrahim Karakoç’u özel bir etkinlikte andılar.


Balaban, sevincini Başkan Böcek’le paylaştı... Güncel Balaban, sevincini Başkan Böcek’le paylaştı...


Afrin’de şehit düşen askerlerimizin aileleri yararına düzenlenen Başpehlivanlar Şehitler İçin Kol Bağlıyor Yağlı Güreşlerinde kupayı omuzlayan İsmail Balaban, Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret etti.


EMEKLİ ORGENERAL İLKER BAŞBUĞ; ‘TÜRK ORDUSUNA GÜVENİN, SABIRLI OLUN’ Güncel EMEKLİ ORGENERAL İLKER BAŞBUĞ; ‘TÜRK ORDUSUNA GÜVENİN, SABIRLI OLUN’

Başbuğ; “TSK’ya güvenin, TSK çok acılar çekti, Fakat bu ordunun mayası sağlam. Türk ordusu, Mustafa Kemal Atatürk’ün ordusudur. Cumhuriyeti kuran ordu da, vatanına ve milletine canı pahasına hizmet eder.”


KONYSİAD YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET Aksu KONYSİAD YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği başkanlığına seçilen İlhami Kaplan, yönetim kurulu üyeleri ile beraber Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti. Kaplan, Başkan Şahin’e yönetim kurulu üyelerini tanıtırken, Başkan Şahin de konuklarına belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.


AK PARTİ İL BAŞKANI SÜMER’DEN 28 ŞUBAT MESAJI Siyaset AK PARTİ İL BAŞKANI SÜMER’DEN 28 ŞUBAT MESAJI

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, 28 Şubat sürecinde yaşanan acıların, sıkıntıların bugün artan demokrasi ile birlikte daha iyi anlaşıldığını belirterek, "28 Şubat ülkemizin ekonomisine ve kutuplaştırmalardan çok milletimizin demokrasiye olan inancını çalmıştır" dedi.


Akparti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin: ’’Muratpaşa Hizmete Aç’’ Siyaset Akparti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin: ’’Muratpaşa Hizmete Aç’’

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen, Şehit Dr. Atilla Nizam Sağlık ve Aile Bakım Merkezi hizmete açıldı.


Ulaştırma Bakanlığı’ndan 5G  için uluslararası işbirliği Ekonomi/Turizm Ulaştırma Bakanlığı’ndan 5G için uluslararası işbirliği

Dünya telekom sektörünün şampiyonlar ligi ONF’de geliştirilen yeni iletişim teknolojilerini ilk Türkiye test edecek


“STANDARTLARA UYGUN ÇATI, DEPREMDE HAYAT KURTARIR” Güncel “STANDARTLARA UYGUN ÇATI, DEPREMDE HAYAT KURTARIR”

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, Deprem Haftası nedeniyle bir açıklama yaptı.


Genç melekler sahaya çıkıyor Spor Genç melekler sahaya çıkıyor

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde 23.6 yaş ortalamasıyla şampiyonluğa koşan Muratpaşa Belediyespor, 16 – 18 yaş arası sporcularının mücadele ettiği Süper Gençler Ligi’nde de şampiyonluk için sahaya çıkıyor.


SOSYAL MEDYADA ŞİFRENİZİ PAYLAŞIYOR OLABİLİR MİSİNİZ? Teknoloji/Bilim/İnternet SOSYAL MEDYADA ŞİFRENİZİ PAYLAŞIYOR OLABİLİR MİSİNİZ?

GENÇLERİN YARISINDAN FAZLASI TÜM ÇEVRİMİÇİ HESAPLARINDA AYNI ŞİFREYİ KULLANIYOR


Güvenlikte “10 saniye” formülü: Teknoloji ve insan kaynağı Teknoloji/Bilim/İnternet Güvenlikte “10 saniye” formülü: Teknoloji ve insan kaynağı

Pronet 20 yıldan uzun süredir Türkiye’de güvenlik alanında pek çok yeniliği hayata geçiriyor. Teknoloji ve insan kaynağına yaptığı düzenli yatırımlar sayesinde operasyonunun kalbi olan Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’nin mükemmel şekilde işlemesini sağlıyor.


Muratpaşa’dan eğitime büyük destek Eğitim Muratpaşa’dan eğitime büyük destek

Muratpaşa Belediyesi, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okullardan gelen talep doğrultusunda Muratpaşa’da 98 farklı okulda 192 bakım, onarım ve imalat çalışması gerçekleştirdi.


Runatolia Maratonu’nda Adımlarınızı Otizmli Çocuklar Yararına Atın Tohum Otizm Vakfına Destek Olun! Güncel Runatolia Maratonu’nda Adımlarınızı Otizmli Çocuklar Yararına Atın Tohum Otizm Vakfına Destek Olun!

Runatolia Maratonu’nda Adımlarınızı Otizmli Çocuklar Yararına Atarak Tohum Otizm Vakfına Destek Olabilirsiniz!


Renault’da 16 yaş ve üzeri araç sahiplerine fırsat Otomotiv Renault’da 16 yaş ve üzeri araç sahiplerine fırsat

Renault, müşterilerine yeni bir araç sahibi olmak için fırsat sunuyor.


Döşemealtı kadın futbolcularına milli görev Döşemealtı Döşemealtı kadın futbolcularına milli görev

1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı oyuncuları Seda Nur İncik ve Esra Manya, U19 Kadın Milli Takımı kadrosuna çağırıldı. 26 Şubat-2 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya'nın Manavgat ilçesinde 3'lü Hazırlık Turnuvasına katılacak olan U19 Kadın Milli Takımı aday kadrosuna dahil olan Seda Nur ve Esra kampa katıldı.


Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışı’na Akdeniz Üniversitesi Damgasını Vurdu Spor Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışı’na Akdeniz Üniversitesi Damgasını Vurdu

Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu, Mersin Üniversitesi tarafından düzenlenen '2. Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışı’ndan madalyalarla döndü.


Akdeniz’in Perileri Farklı Skorla Kazandı Spor Akdeniz’in Perileri Farklı Skorla Kazandı

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi müsabakasında Akdeniz Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi’ni konuk etti.


Kepez’den Afrin’e “Yanınızdayız” Mesajı Spor Kepez’den Afrin’e “Yanınızdayız” Mesajı

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor evinde Anamur Belediyespor’u konuk etti. 90 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan taraf Kepez Altın Kramponları oldu.


Döşemealtı Belediyesi atıkları ekonomiye kazandıracak Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi atıkları ekonomiye kazandıracak

Döşemealtı Belediyesi ilçede çevre sağlığı, tarihi ve kültürel dokunun korunması için kısa süre önce yapımına başladığı 1’nci Derece Atık Toplama Merkezi inşaatı tamamlandı.


AVM’LER VİTAMİNSİZ BIRAKIYOR! Güncel AVM’LER VİTAMİNSİZ BIRAKIYOR!

Son yıllarda herkesin dilinde D vitamini var. Peki neden bu kadar çok konuşuluyor?


TRAFİK KAZALARINA SON ON YILDA 50 BİN 766 KURBAN VERİLDİ Güncel TRAFİK KAZALARINA SON ON YILDA 50 BİN 766 KURBAN VERİLDİ

Türkiye’de 2007-2017 yılları arasında, 9 milyon 807 bin 18 trafik kazası meydana geldi. Yaşanan kazalarda 50 bin 766 kişi yaşamını kaybederken, 2 milyon 762 bin 338 kişi yaralandı.


Haftada 2 sosis meme kanseri riskini artırabilir Sağlık/Kadın Haftada 2 sosis meme kanseri riskini artırabilir

Yeni bir araştırma sayesinde, işlenmiş et tüketimindeki artışla meme kanseri riskindeki artışın bağlantılı olduğuna dair kanıtlara ulaşıldı.


Dondurulmuş veya Konserve Sebze ve Meyvelerin Besin Değeri Değişiyor Mu? Sağlık/Kadın Dondurulmuş veya Konserve Sebze ve Meyvelerin Besin Değeri Değişiyor Mu?

Türkiye’nin sağlıklı yaşam ve beslenme alanında ilk bilimsel dijital bilgi platformu “Bilim Bunu Konuşuyor” ile en güncel ve doğru bilgileri kamuoyunun gündemine taşıyan Sabri Ülker Vakfı, bu kez dondurulmuş veya konserve meyve ve sebzelerde besin değeri kaybı olduğuna yönelik endişelere bilimsel otoritelerin görüşleriyle açıklık getiriyor.


Doğum sonrası depresyon ilacı geliştirildi Sağlık/Kadın Doğum sonrası depresyon ilacı geliştirildi

Çoğu anne doğumdan sonraki ilk iki hafta içerisinde meydana gelen ve nispeten çabuk kaybolan hüzün ve yorgunluğun bir karışımı olan annelik hüznünü yaşar. Ancak doğum sonrası depresyon daha uzun sürebilir, hatta bebek doğduktan aylar sonra bile devam edebilir.


KALIN BAĞIRSAK KANSERİNDEN KORUNMANIN 7 YOLU Sağlık/Kadın KALIN BAĞIRSAK KANSERİNDEN KORUNMANIN 7 YOLU

Ülkemizde hem kadınlarda hem de erkeklerde en sık görülen 3. kanser türü kalın bağırsak (kolon) kanseri.


 İNTERNETTEN EN ÇOK ELEKTRONİK ÜRÜN ALIYORUZ Teknoloji/Bilim/İnternet İNTERNETTEN EN ÇOK ELEKTRONİK ÜRÜN ALIYORUZ

İnternet üzerinden en fazla satın aldığımız ürün ve hizmetler açıklandı …


 FATURA HEP HOCALARA ÇIKIYOR Spor FATURA HEP HOCALARA ÇIKIYOR

Süper Ligde 23 hafta geride kalırken, Interpress’in yapmış olduğu incelemeye göre, takımların yarısının sezona başladıkları teknik direktörler ile yollarını ayırdıkları ortaya çıktı.


Akdeniz Üniversitesi Devlet Üniversiteleri İçinde İlk 5’te Eğitim Akdeniz Üniversitesi Devlet Üniversiteleri İçinde İlk 5’te

Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı tarafından yapılan DÜS-2018 Üniversite Sıralamaları raporunda Akdeniz Üniversitesi Devlet Üniversiteleri içinde 5. sırada yer aldı.


Uluslararası Öğrenciler Yemekte Buluştu Eğitim Uluslararası Öğrenciler Yemekte Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından yürütülen Uluslararası Değişim Programları, Erasmus+ ve Mevlana Değişim Programı kapsamında 2017-2018 akademik yılı bahar döneminde Akdeniz Üniversitesi’ne gelen öğrenciler için “Hoş geldin Yemeği” düzenlendi.


3 Ayrı Maçta Stadyuma Alınmayan Madeni Paralar Kızılay’a Bağış Olarak Aktarıldı Güncel 3 Ayrı Maçta Stadyuma Alınmayan Madeni Paralar Kızılay’a Bağış Olarak Aktarıldı

Antalya Stadyumunda Oynanan 3 Ayrı Maçta Stadyuma Alınmayan Madeni Paralar Kızılay’a Bağış Olarak Aktarıldı


Korsan Okul Servisi Taşımacılığı Yapan Ehliyetsiz Sürücü Alkollü Olarak Öğrenci Taşırken Yakalandı Güncel Korsan Okul Servisi Taşımacılığı Yapan Ehliyetsiz Sürücü Alkollü Olarak Öğrenci Taşırken Yakalandı

Korsan Okul Servisi Taşımacılığı Yapan Ehliyetsiz Sürücü Alkollü Olarak Öğrenci Taşırken Yakalandı


Aksu İlçesinde Açıktan Hırsızlık Olaylarının Failleri Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Açıktan Hırsızlık Olaylarının Failleri Yakalandı

Aksu İlçesinde Açıktan Hırsızlık Olaylarının Failleri Yakalandı


Kumluca İlçesinde FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı Kumluca Kumluca İlçesinde FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı

Kumluca İlçesinde FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı


Manavgat İlçesinde Aranan ve Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şahıs Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde Aranan ve Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şahıs Yakalandı

Manavgat İlçesinde Aranan ve Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şahıs Yakalandı


Aksu'da hırsızlık yapan iki, sosyal medyadan PKK propagandası yapan 1 şüpheli yakalandı Aksu Aksu'da hırsızlık yapan iki, sosyal medyadan PKK propagandası yapan 1 şüpheli yakalandı

Aksu İlçesinde Hırsızlık Suçundan Yakalanan 2 Şüpheli İle Sosyal Medyadan PKK Propagandası Yapan 1 Şüpheli Tutuklandı


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...