Pazar, 25 Ağustos 2019
AVRUPA’NIN EN GENÇ ANNELERİ TÜRK KADINLARI AVRUPA’NIN EN GENÇ ANNELERİ TÜRK KADINLARI

Türkiye'de ilk doğum yapan kadınların ortalama yaşı 25,3 olarak belirlendi…


Su Ürünlerinde Yeni Buluş Güncel Su Ürünlerinde Yeni Buluş

Ülkemiz yılda yaklaşık 250 bin ton balık üretimi ile Avrupa’da en çok balık üretimi yapan ülkeler arasındadır. Bu balıklar üretilirken ve yetiştirilirken yapılan bazı uygulamalarda balıklar çoğunlukla kimyasal içerikli ve ithal edilen anestetiklerle sakinleştiriliyor veya bayıltılıyor.


SOLUK CİLT, DÖKÜLEN KAŞ HASTALIK HABERCİSİ! Sağlık/Kadın SOLUK CİLT, DÖKÜLEN KAŞ HASTALIK HABERCİSİ!

Günlük koşuşturmalar, hayat mücadelesi derken bazen vücudumuzun sesine kulak tıkıyoruz.


Bakanlıktan değirmen sektörüne tam destek Ekonomi/Turizm Bakanlıktan değirmen sektörüne tam destek

‘Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı’ (World Mill Tech) TÜYAP’ta kapılarını açtı. 16 ülkeden 190 marka ve 127 firma fuarda bir araya geldi.


Baharın tetiklediği 5 hastalığa dikkat! Sağlık/Kadın Baharın tetiklediği 5 hastalığa dikkat!

Kışın bitmesiyle zincirlerini kıran doğa bütün renkleriyle kendini göstermeye başladı.


Zeytinköy’e Uyuşturucu Operasyonu Düzenlendi Güncel Zeytinköy’e Uyuşturucu Operasyonu Düzenlendi

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şahıslara Yönelik Zeytinköy’e Operasyon Düzenlendi


“TRUMP MAHKEME KRİZİNDEN GÜÇLENEREK ÇIKABİLİR” “TRUMP MAHKEME KRİZİNDEN GÜÇLENEREK ÇIKABİLİR”

ABD Başkanı Donald Trump için verilen yargılama iznini değerlendiren İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Sedat Aybar, “Trump önüne çıkartılan ve hukuki boyutuyla zayıf olan bu güçlüğü aşacak gibi duruyor. Trump’ın bu krizden güçlenerek çıkma hesapları yaptığını da göz ardı etmemek gerekiyor” dedi.


“OBEZİTE MEME, RAHİM VE YUMURTALIK KANSERİ YAPIYOR” Sağlık/Kadın “OBEZİTE MEME, RAHİM VE YUMURTALIK KANSERİ YAPIYOR”

Nisan’ın ilk haftası yani 1-7 Nisan Kanser Haftası. Bu özel haftanın amacı kansere ilişkin ‘farkındalığı’ artırmak. İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim görevlileri Prof. Dr. Ayhan Bilir ve Prof. Dr. Yakup Tuna ise “Obezite”nin kanserdeki rolüne dikkat çekiyor.


Antalya DTO'da Nefes Kredileri başlıyor Ekonomi/Turizm Antalya DTO'da Nefes Kredileri başlıyor

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) Başkanı İnanç Kendiroğlu, yeni dönem 'Nefes Kredisi'' başvurularının önümüzdeki hafta başlayacağını belirtti.


Konyaaltı Sahili işletme ihalesi gerçekleşti Ekonomi/Turizm Konyaaltı Sahili işletme ihalesi gerçekleşti

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında yapılan ticari ünite ve tesisleri kiraya vermek üzere ihaleye çıkardı. Belediyenin web sitesinden canlı yayınlanan ihaleye tek firma olarak katılan Alkoçlar Turizm- Senantalya Turizm iş ortaklığı, 8 milyon 500 TL teklif verdi.


PEDALLAR 1 NİSAN’DA YEŞİLAY İÇİN DÖNÜYOR! Güncel PEDALLAR 1 NİSAN’DA YEŞİLAY İÇİN DÖNÜYOR!

Yeşilay’ın geleneksel hale getirdiği bisiklet turunun 8.’si 1 Nisan Pazar günü düzenleniyor. 35 ilde aynı anda başlayacak tur için binlerce bisikletli sağlıklı bir yaşam için pedalları çevirecek.


Başarı Hikayesi: Çevreci Komşu Kart Güncel Başarı Hikayesi: Çevreci Komşu Kart

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kamu Teknoloji Platformu’nca, ‘Akıllı Şehirlerde Sıra Dışı Başarı Hikayesi’ seçilen Çevreci Komşu Kartı, ‘Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nda anlattı


TOROSLARIN KADINLARI  MANAVGAT’I GEZECEK Manavgat TOROSLARIN KADINLARI MANAVGAT’I GEZECEK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kadınlara yönelik sosyal projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.


Antalya DTO Başkan Adayı Ahmet Çetin:“SEN BEN YOK, BİZ VARIZ!” Ekonomi/Turizm Antalya DTO Başkan Adayı Ahmet Çetin:“SEN BEN YOK, BİZ VARIZ!”

Antalya DTO (Deniz Ticaret Odası ) Başkan Adayı Ahmet Çetin yoğun tempo çakışmalarını devam ettirirken, üyelere seslenerek, “ Daha güçlü, daha şeffaf ve ulaşabilir Antalya Deniz Ticaret Odası için 4 Nisan 2018’de yapılacak seçimde tüm üyelerimizin desteğini bekliyoruz” dedi.


Tütüncü, “Fuar dostluk köprüsü kuruyor” Güncel Tütüncü, “Fuar dostluk köprüsü kuruyor”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 8’ncisini düzenledikleri Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki belediyeler arasında dostluk köprüsü kurduklarını söyledi.


Kepez standına yoğun ilgi Güncel Kepez standına yoğun ilgi

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin öncülüğünde bu yıl 8’ncisi düzenlenen Antalya City Expo- Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın en dikkat çekici standlarından birini sunan Kepez Belediyesi, ziyaretçilerinden tam not aldı.


Moldova’da Kemer’e yoğun ilgi Kemer Moldova’da Kemer’e yoğun ilgi

Kemer Belediyesi ve KETAV işbirliğiyle 23. Moldova Turizm Fuarı’nda açılan Kemer tanıtım standı yoğun ilgi görüyor. Başkan Mustafa Gül, “Bölgeden gelecek turist sayısında rekor artış bekliyoruz” dedi.


RENK EĞİTİM KURUMLARI UNUTULMAZ BİR ORGANİZASYONLA  TANITIM GECESİ DÜZENLEDİ Eğitim RENK EĞİTİM KURUMLARI UNUTULMAZ BİR ORGANİZASYONLA TANITIM GECESİ DÜZENLEDİ

Antalya’nın en önemli eğitim kurumlarından olan Renk Eğitim Kurumları hedeflerini yükseltmek ve Antalya’daki eğitim kalitesine katkı sağlamak amacıyla Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde, 2018-2019 eğitim öğretim yılı tanıtım gecesi düzenledi.


Yüzünüz yaza hazır mı? Sağlık/Kadın Yüzünüz yaza hazır mı?

Dermatoloji Uzmanı Dr. Yelda Bice yaz öncesi cilt bakımlarına dair önerilerde bulundu. “Yaz yaklaşırken yapılması gereken en önemli şey cildi güneşin olumsuz etkililerine karşı hazırlamak” vurgusu yapan Dr. Bice, cilt sağlığı ve güzelliğinin altın kurallarını anlattı.


‘Küba’nın sunduğu yatırım fırsatlarını kaçırmayalım’ ‘Küba’nın sunduğu yatırım fırsatlarını kaçırmayalım’

DEİK Türkiye – Küba İş Konseyi’nin düzenlediği ve dört yıl boyunca günlük hayattan çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ açıldı.


Endüstriyel devrim deneyimi TOSB’da yaşandı Teknoloji/Bilim/İnternet Endüstriyel devrim deneyimi TOSB’da yaşandı

Atlas Copco’nun endüstri 4.0 vizyonunu güçlendirmek için “Smart Connected Assembly” konseptiyle oluşturduğu tırı, Avrupa’nın en büyük otomotiv üssü olan TOSB’da 28 Mart günü ziyaretçileri ile buluştu. Roadshow Truck’la sürdürebilir verimliliği hedefleyen ve endüstri 4.0’a uyumlu el aletleri, uygulamalı olarak TOSB misafirlerine tanıtıldı.


‘Klasik Mercedes Buluşması’ Dokuma Park’ta Güncel ‘Klasik Mercedes Buluşması’ Dokuma Park’ta

Klasik otomobil meraklılarının sıkça bir araya geldiği Dokuma Parkı, bu kez de klasik Mercedes otomobil tutkunlarını bir araya getirecek.


KKTC BELEDİYE BAŞKANLARI AKSU’DA Aksu KKTC BELEDİYE BAŞKANLARI AKSU’DA

Anfaş EXPO Center’da düzenlenen 8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katılan KKTC belediye başkanları Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.


ATSO seçimleri öncesi müteahhitlerden gözdağı Güncel ATSO seçimleri öncesi müteahhitlerden gözdağı

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, 7 Nisan da yapılacak olan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi 657 Müteahhit ile yemekli bir toplantıda bir araya geldi.


Erasta Antalya 5. Yaşında! Güncel Erasta Antalya 5. Yaşında!

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, kuruluşunun 5. yılını kutluyor!


Konyaaltı Belediyesi hem gezdiriyor, hem bilgilendiriyor Güncel Konyaaltı Belediyesi hem gezdiriyor, hem bilgilendiriyor

Konyaaltı Belediyesi, Kültürel Miras Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Kaleiçi’ne gezi düzenledi. Profesyonel rehber ve arkeolog eşliğinde yapılan Kaleiçi gezisinde vatandaşlar, Kaleiçi’nin bilinmeyen yönlerini öğrendi.


Başkan Uysal, “Kırcami planlarını yüzde 50’den aldık yüzde 99’a getirdik” Güncel Başkan Uysal, “Kırcami planlarını yüzde 50’den aldık yüzde 99’a getirdik”

uratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bin 481 futbol sahası büyüklüğünde, 10 mahalleyi içine alan Kırcami'de planlama sürecini yüzde 50 aşamasında aldıklarını ve yüzde 99 noktasına getirdiklerini söyledi.


TİM Başkanı Büyükekşi : “İhracatta olduğu gibi büyümede de devleri geride bıraktık” Ekonomi/Turizm TİM Başkanı Büyükekşi : “İhracatta olduğu gibi büyümede de devleri geride bıraktık”

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2017 yılı 4. çeyrek büyüme verisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.


6.MAVİ BAYRAK EĞİTİMİ ANTALYA BELEK’TE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR Ekonomi/Turizm 6.MAVİ BAYRAK EĞİTİMİ ANTALYA BELEK’TE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı 6.Plaj Mavi Bayrak Temsilci Eğitimi Antalya’da Belek’de yer alan Spice Otel’de gerçekleştiriliyor.


POTANIN AKREPLERİ OKUL ZİYARETİNDE Spor POTANIN AKREPLERİ OKUL ZİYARETİNDE

Döşemealtı İlçesi’nde yer alan Yeniköy Ortaokulu’na konuk olan Antalyaspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu, Takım Kaptanı Cihan Mumcuoğlulları ve takımın başarılı oyuncularından Ömer Sancaklı öğrencilerin soru yağmuruna tutuldu.Döşemealtı Belediyesi'nde AB çalışmaları Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi'nde AB çalışmaları

Döşemealtı Belediyesi'nin de yer aldığı Avrupa Birliği Ağlar ve Ortaklıklar Hibe Programı kapsamında hazırlanan projenin ön başvurusu tamamlandı. 24 Nisan'daki tam başvuru öncesi projenin paydaşları bir araya geldi. Projeyle STK'ların güçlendirilmesi ve kamuyla işbirliğinin artırılması hedefleniyor.


Eurasia Airshow dünya havacılık sektörünü Türkiye’de buluşturacak Güncel Eurasia Airshow dünya havacılık sektörünü Türkiye’de buluşturacak

Havacılık sektörünün küresel devlerini bir araya getirecek Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow, 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde turizmin başkenti Antalya’da kapılarını açacak.


Alanya Uğurlu yolu genişletiliyor Alanya Alanya Uğurlu yolu genişletiliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kırsal alan ekipleri, Alanya’nın Akçatı, Uğurlu ve Üzümlü grup yolunu genişletiyor. İki aracın yan yana geçemediği yol, daha güvenli ve konforlu hale getiriliyor.


Elmalı’da tarıma  tarihi destek Elmalı Elmalı’da tarıma tarihi destek

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarihi Elmalı ilçesinde tarıma desteğini sürdürüyor. Yuva, Yapraklı mahallelerinin ardından şimdi de Eskihisar’daki tarım arazileri kapalı devre sulama sistemine kavuşuyor.


Mavi Ev Türkiye’ye model oldu Güncel Mavi Ev Türkiye’ye model oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk olarak hayata geçirdiği Mavi Ev Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınlar Buluşma Merkezi, diğer belediyelere model oldu. Aldığı ödüllerle taçlanan Mavi Ev’de Alzheimer hastaları hayata bağlanırken, yakınları da rahat bir nefes alıyor.


Özel hayatın gizliliğine bir darbe de GetContact’tan... Teknoloji/Bilim/İnternet Özel hayatın gizliliğine bir darbe de GetContact’tan...

Akıllı telefonlarda mevcut olan birçok uygulamaya her geçen gün yenisi eklenmeye devam ediyor. Bunlardan biri de son dönemin popüler aplikasyonu GetContact oldu. Telefon rehberine erişim izni veren bu uygulama, beraberinde güvenlik sorununu da getirdi.


Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Zeytinpark Arasında İşbirliği Ekonomi/Turizm Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Zeytinpark Arasında İşbirliği

Akdeniz Üniversitesi ile Antalya Zeytinpark Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında işbirliği protokolü imzalandı.


Akaydın, Antalya Finike Elmalı Korkuteli yol çalışmalarını sordu Siyaset Akaydın, Antalya Finike Elmalı Korkuteli yol çalışmalarını sordu

Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın; vatandaşlardan gelen Antalya, Finike - Elmalı - Korkuteli duble yol çalışmalarının durdurulduğu şikayetleri üzerine, çalışmalar hakkında bilgi istedi.


ANTALYA’DAN MÜLTECİLERE GIDA YARDIMI Güncel ANTALYA’DAN MÜLTECİLERE GIDA YARDIMI

Antalya’da, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) ile Beşir Derneği, Zeytin Dalı Harekâtında teröristlerden arındırılan bölgelerde yaşayan halka 1 tır dolusu un yardımında bulundu.


ANTALYA DOB’DA ÇOCUKLARI SİHİRLİ BİR DÜNYA BEKLİYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DA ÇOCUKLARI SİHİRLİ BİR DÜNYA BEKLİYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi Şubat’ta prömiyerini gerçekleştirdiği “Sihirli Dünya”çocuk oyununu Nisan ayında bu sezon son kez sahneleyecek.


Kaspersky Lab zararlı yazılım tarama aracı KLara’yı açık kaynak haline getirdi Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab zararlı yazılım tarama aracı KLara’yı açık kaynak haline getirdi

Kaspersky Lab güvenlik araştırmacıları, ilgili zararlı yazılım örneği aramayı hızlandırmak için geliştirilen KLara adlı aracı herkesin kullanabilmesi için açık kaynak haline getirdi.


Konut Alacaklar Bunlara Dikkat! Ekonomi/Turizm Konut Alacaklar Bunlara Dikkat!

Konut almayı düşünen vatandaşlara önemli tavsiyelerde bulunan MiaVita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz, yatırım yaparken vatandaşlarımız bazı detayları unutabilir. Dikkatli olmakta fayda var” dedi.


SİBER SALDIRILAR ŞİRKETLERE İTİBAR VE PARA KAYBETTİRİYOR! Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER SALDIRILAR ŞİRKETLERE İTİBAR VE PARA KAYBETTİRİYOR!

Aralarında WatchGuard Türkiye’nin de olduğu siber güvenlik sektörünün önde gelen dört markası tarafından 10 ilde gerçekleştirilmesi planlanan Secure Day etkinliğinin ilk durağı Adana oldu.


PTT’DEN “TARİHİ ÇARŞILAR” KONULU 
EK DEĞERLİ ANMA PULU Güncel PTT’DEN “TARİHİ ÇARŞILAR” KONULU 
EK DEĞERLİ ANMA PULU

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), “Tarihi Çarşılar” konulu ek değerli anma pulunu 30 Mart 2018 tarihinde tedavüle çıkaracak.


ANSİAD, BORSA’NIN KONUĞU OLDU Ekonomi/Turizm ANSİAD, BORSA’NIN KONUĞU OLDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Başkanı Sadi Kan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.


Kepez Kitap Fuarı başlıyor Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı başlıyor

Kepez Belediyesi’nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği ve 100’den fazla yayın evi ile tanınmış pek çok yazarın katılacağı Kepez Kitap Fuarı, 30 Mart Cuma günü kapılarını kitapseverlere aralıyor.


YETERİNCE BİLİNMİYOR AMA ÇOK ÇEKTİRİYOR… Sağlık/Kadın YETERİNCE BİLİNMİYOR AMA ÇOK ÇEKTİRİYOR…

Meme kanseri tedavisinde kullanılan cerrahi, kemoterapi ve radyoterapi sayesinde bugün tedavide son derece yüz güldürücü sonuçlar alınabiliyor. Ancak, hastalar için uzun ömür imkanı sunan bu tedaviler bazı yan etkiler de yaratabiliyor.


Kalp sağlığı için 5 öneri Sağlık/Kadın Kalp sağlığı için 5 öneri

Kalp ve damar hastalıklarına bağlı ölümlerin artarak, 2030 yılında 22,2 milyona ulaşacağı tahmin ediliyor.


Manavgat Belediyespor U-14 Takımı 1.Kademe şampiyonu oldu Manavgat Manavgat Belediyespor U-14 Takımı 1.Kademe şampiyonu oldu

Manavgat Belediyespor U-14 Futbol takımı, Antalya şampiyonu olarak gittiği Muğla’dan 1. Kademe şampiyonu olarak döndü. Başkan Sözen, takımı ve teknik yönetimi tebrik ederek 2. Kademe maçlarında başarılar diledi.


“Kadın Aklı Erkek Aklı” Güldürürken düşündürdü Manavgat “Kadın Aklı Erkek Aklı” Güldürürken düşündürdü

Manavgat Belediyesi’nin katkılarıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen "Kadın Aklı Erkek Aklı" adlı tiyatro oyunu izleyenleri kahkahaya boğarken aynı zamanda da düşündürdü.


Başkan Sözen’in asfalt  atağı artarak devam ediyor Manavgat Başkan Sözen’in asfalt atağı artarak devam ediyor

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Manavgat merkez ve kırsal mahallelerde başlattığı asfalt atağı aralıksız ve hız kesmeden devam ediyor.


Manavgat Belediyesi TSM Korosu kulakların pasını sildi Manavgat Manavgat Belediyesi TSM Korosu kulakların pasını sildi

Manavgat Belediyesi’nin kültür ve sanat çalışmaları kapsamında bu yılın Ocak ayında kurulan Türk Sanat Müziği Korosu, ilk konserini Atatürk Kültür Merkezi’nde verdi.


BUDAK: “HAVACILIKTAN KAYGI VERİCİ BİLGİLER GELİYOR” Siyaset BUDAK: “HAVACILIKTAN KAYGI VERİCİ BİLGİLER GELİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, uçuş emniyetini riske atan “uçuş görevlilerinde aşırı yorgunluk” iddialarını Meclis gündemine taşıdı.


Ekonomi/Turizm "Üzümlü yiyecekleri menülerimize eklemeliyiz"

Doğal şeker içermesi nedeniyle enerji deposu olan çekirdeksiz kuru üzümün insan sağlığına faydalı birçok özelliği bulunduğunu belirten TBMM Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonu Başkanı Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Türk halkının kuru üzüm tüketiminin 200-250 gram gibi çok sınırlı bir düzeyde olduğunu, Türk halkının kuru üzüm tüketiminin arttırılması gerektiğini kaydetti.


DDoS Saldırıları Son Çeyrekte 2 Kat Arttı Teknoloji/Bilim/İnternet DDoS Saldırıları Son Çeyrekte 2 Kat Arttı

Kripto paraların artışıyla paralel olarak dünya çapında yoğunlaşan DDoS saldırıları, iş sürekliliğinde kesintilere ve maddi kayıplara neden oluyor


Paşanın Melekleri lige dönüyor Spor Paşanın Melekleri lige dönüyor

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı milli maçlar nedeniyle lige verilen uzun ardından İzmir Büyükşehir Belediye maçıyla lige dönüyor.


YÖRSİAD’DA KONU “MİAMİ’Mİ, ANTALYA’MI?” Güncel YÖRSİAD’DA KONU “MİAMİ’Mİ, ANTALYA’MI?”

Konuk konuşmacı olarak duayen turizmci ve sektör tarafından “Her şey Dahil” Sisteminin kurucusu Dr. Cem Kınay, YÖRSİAD’ın konuğu oldu


Antalya’da Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan İki Kişi Yakalandı Güncel Antalya’da Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan İki Kişi Yakalandı

Antalya’da Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan İki Kişi Yakalandı


Yabancılar konut yatırımı için Türkiye’yi seçiyor Ekonomi/Turizm Yabancılar konut yatırımı için Türkiye’yi seçiyor

Zingat.com, Şubat 2018 itibariyle yabancıların konut satın alırken en çok tercih ettiği ilk üç il olan İstanbul, Antalya ve Bursa ile ilgili önemli veriler paylaştı. Antalya’da satılık konut fiyatları arttı...


SERİK’TE OKUMA FARKINDALIĞI Serik SERİK’TE OKUMA FARKINDALIĞI

Serik’te 54.Kütüphane Haftası münasebetiyle kitap okuma etkinliği yapıldı.


ANTALYA DTO'NUN HİZMETİ TOBB TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ Ekonomi/Turizm ANTALYA DTO'NUN HİZMETİ TOBB TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

Antalya Deniz Ticaret Odası'nın (DTO) üyelerine verdiği kaliteli hizmet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ödüllendirilerek, ''Akreditasyon Sertifika Belgesi'' verildi.


ANTİBİYOTİK KULLANIMI 15 YILDA YÜZDE 65 ARTTI Sağlık/Kadın ANTİBİYOTİK KULLANIMI 15 YILDA YÜZDE 65 ARTTI

76 ülke baz alınarak yapılan araştırmada, 2000 ile 2015 yılları arasında antibiyotik kullanımının yüzde 65 artış gösterdiği belirlendi.


38 BİN TON ATIK YAĞ YAKITA DÖNÜŞTÜ Ekonomi/Turizm 38 BİN TON ATIK YAĞ YAKITA DÖNÜŞTÜ

Türkiye’de kişi başına toplanan yıllık atık yağ miktarı 200 gram …


KÜTÜPHANELERDEN YARARLANAN KİŞİ SAYISI 25 MİLYONU GEÇTİ Güncel KÜTÜPHANELERDEN YARARLANAN KİŞİ SAYISI 25 MİLYONU GEÇTİ

Türkiye’de 2017 sonu itibarı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı halk kütüphanelerinden yararlanan kullanıcı sayısının, bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 6 oranında artarak 25 milyon 91 bin 232 kişiye ulaştığı belirlendi.


TMMOB Makina Mühendisleri Odası'nda Görev Dağılımı Yapıldı Güncel TMMOB Makina Mühendisleri Odası'nda Görev Dağılımı Yapıldı

TMMOB Makina Mühendisleri Odası 47. Dönem Oda Yönetim Kurulu İçi Görev Dağılımı Yapıldı


Alanya’da sahiller  sezona hazırlanıyor Alanya Alanya’da sahiller sezona hazırlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sahilleri sezona hazırlıyor. Ekipler, Alanya Oba sahilini temizleyerek turizm sezonuna hazır hale getirdi.


Emeklilerin rüyası Hobi Bahçeleri Güncel Emeklilerin rüyası Hobi Bahçeleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ayşe Üstündağ, TRT Antalya Radyosu’nun konuğu oldu. Üstündağ, emeklilerin toprakla haşır neşir olmanın keyfini sürdükleri, adeta terapi olarak gördükleri Hobi Bahçesi Projesi’ni Gündem Özel dinleyicilerine anlattı.


TOKİ evlerine balkon müjdesi Döşemealtı TOKİ evlerine balkon müjdesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Çıplaklı TOKİ evlerinde oturan vatandaşlara verdiği balkon sözünü tuttu. 29 bloktaki 928 konuta ilave balkon yapımı öngören ihale sözleşmesi imzalandı. TOKİ sakinlerinin balkon hayali gerçek oluyor.


HAYIRSEVER VATANDAŞTAN EĞİTİME BİR KATKI DAHA... Eğitim HAYIRSEVER VATANDAŞTAN EĞİTİME BİR KATKI DAHA...

Vali Münir Karaloğlu Hayırsever Seyhan Cengiz Turhan ile Manavgat’ta 3 derslikli anaokulu yaptırmak için protokol imzaladı.


Endometriozis, kadınlarda kronik ağrı ve kısırlığın en önemli nedenlerinden biri... Sağlık/Kadın Endometriozis, kadınlarda kronik ağrı ve kısırlığın en önemli nedenlerinden biri...

Kısırlık ve kronik ağrıların %25’inden sorumlu olan endometriozis hakkındaki farkındalığın yetersiz olması nedeniyle hastalar ortalama yedi doktor tarafından muayene ediliyor ve kendilerine tanı konulana kadar aradan sekiz yıl geçiyor.


Başkan Böcek’e Şehircilik ve Teknoloji Fuarı teşekkürü Güncel Başkan Böcek’e Şehircilik ve Teknoloji Fuarı teşekkürü

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın 8’incisi Antalya Expo Center’da açıldı. Fuarda, Konyaaltı Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü.


Gıda Güvenliği Kongresi İçin Geri Sayım Başladı Ekonomi/Turizm Gıda Güvenliği Kongresi İçin Geri Sayım Başladı

Gıda Güvenliği Derneği tarafından 3 - 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde 6.'sı düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi için tüm hazırlıklar tamamlanarak geriye sayım başladı.


Öğrenciler konteyner boyadı Kemer Öğrenciler konteyner boyadı

Kemer Belediyesi Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında bu kez Şeker İlkokulu ve ana sınıfı öğrencileri konteyner boyadı. Miniklerin sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül verdi.


Başkan Uysal, bahar şenliğine katıldı Güncel Başkan Uysal, bahar şenliğine katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Ticaret Borsası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahar şenliğinde gençlerle birlikte gitar çaldı.


8. Antalya City Expo'da Döşemealtı Belediyesi'ne büyük ilgi Döşemealtı 8. Antalya City Expo'da Döşemealtı Belediyesi'ne büyük ilgi

Belediyeciliği güncel teknolojilerle buluşturmayı hedefleyen 8.Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, ANFAŞ Expo Center’de açıldı. İlçeyi her platformda tanıtmak için güncel gelişmeleri yakından takip eden Döşemealtı Belediyesi de fuardaki yerini aldı.


DHT, Dünya Tiyatrolar Gününde sahne aldı Döşemealtı DHT, Dünya Tiyatrolar Gününde sahne aldı

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Gününü sahnelediği ‘Vatan Kurtaran Şaban” oyunuyla kutladı.


BEYMEN CLUB STİL GÜNLERİ ANTALYA’DA Güncel BEYMEN CLUB STİL GÜNLERİ ANTALYA’DA

2018 İlkbahar/ Yaz sezonunda modern kadın ve erkeği yeni vazgeçilmezleriyle buluşturan BEYMEN Club, BEYMEN Club Stil Günleri ile modaseverleri tarzlarını keşfetmeye davet ediyor.


Otizm farkındalığını dünyaya yaymak için bu sene de #OtizmİçinMavi giyiliyor
 Güncel Otizm farkındalığını dünyaya yaymak için bu sene de #OtizmİçinMavi giyiliyor


Otizm sendromlu çocuklara ücretsiz eğitsel oyunlar ve çocukların ailelerine yapay zekaya dayalı kontrol imkanı sunan mobil platform Otsimo tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan #OtizmİçinMavi kampanyası bu yıl da Dünya Otizm Farkındalık Ayı olan nisan ayında bilinçli bir toplum yaratmak ve farkındalığı yaymak için devam ediyor. Yine bu aya özel olarak 2 Nisan’da Otsimo Premium paketi ise yüzde 80 indirimli.


Doktorların ‘yürüyemez’ dediği Emrah, omurilik felçlileri için bir kez daha koşacak Güncel Doktorların ‘yürüyemez’ dediği Emrah, omurilik felçlileri için bir kez daha koşacak

Emrah Baki Başoğlu’nun, iki yıl önce geçirdiği motosiklet kazasında omuriliği zedelendi. Doktorların tekrar yürüyebilmesi için %5’lik ihtimal görmelerine karşın 7 aylık bir sürecin ardından Wings For Life World Run'da koşan Başoğlu, bu sene de omurilik felçlileri için yarışta olacak.


ŞEHİRCİLİK FUARINDA AKSU STANDINA YOĞUN İLGİ Aksu ŞEHİRCİLİK FUARINDA AKSU STANDINA YOĞUN İLGİ

Aksu önemli bir fuara daha ev sahipliği yapıyor. 8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı Anfaş EXPO Center’da açıldı. Yörük kültürünün yaşatıldığı Aksu Belediyesi standına ilgi yoğun oldu.


Manavgat Belediyesi standı City Expo’da büyük beğeni topladı Manavgat Manavgat Belediyesi standı City Expo’da büyük beğeni topladı

Manavgat Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 8. Antalya City Expo Fuarı’na katıldı.


Antalya City Expo kapılarını açtı Ekonomi/Turizm Antalya City Expo kapılarını açtı

Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 8’nci kez kapılarını açtı. 3 gün açık kalacak fuar, belediyeciliği güncel teknolojilerle buluşturacak.


PROF. DR. ÖZLALE, “TOPLAM DÖVİZ İHTİYACI 200 MİLYAR DOLAR” Ekonomi/Turizm PROF. DR. ÖZLALE, “TOPLAM DÖVİZ İHTİYACI 200 MİLYAR DOLAR”

Prof. Dr. Özlale, “Önümüdeki sene, Türkiye’de kısa vadeli dış borç stokunun toplamı 170,5 milyar dolar. Buna yaklaşık 45 milyar Dolarlık cari açığı da eklersek toplam döviz ihtiyacı 200 milyar Dolar civarında. Faizlerin yükseldiği dönemde bu önemli bir risk” dedi.


Gençlik Evi’nde eğitim programları Eğitim Gençlik Evi’nde eğitim programları

Muratpaşa Belediyesi’nin Kızıltoprak Gençlik Merkezi’nde Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’yle (TÜKD) düzenlendiği eğitim programları Prof. Dr. Gülay Şadan’ın “Uyuşturucu bağımlılığı ve ilaç kullanımı, enerji içeceklerinin zararları” semineriyle devam etti.


Pazar filesi dağıtımı devam ediyor Güncel Pazar filesi dağıtımı devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin sürekli yeniden üretilen ve doğada yok olması 400 yıl süren poşetler yerine file kullanımının teşvik amacıyla başlattığı ücretsiz ‘pazar filesi’ dağıtımı devam ediyor.


Kemer Belediyesi’nden Ukrayna çıkarması Kemer Kemer Belediyesi’nden Ukrayna çıkarması

24. UITT Ukrayna Uluslararası Turizm Fuarı’na bizzat katılarak ilçenin tanıtımı ve turizmi için çalışan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bu yıl Rusya, Ukrayna ve Baltık ülkelerinden rekor sayıda turist bekliyoruz” dedi.


Antalyalı Gurmelerin Lezzetle Randevusu Güncel Antalyalı Gurmelerin Lezzetle Randevusu

Chaine des Rotisseurs Derneği Antalya üyeleri Kaya Palazzo Hotel Belek'te Bir Araya Geldi.


 DÖŞEMEALTI'NIN KADIN KOLLARI TBMM'DE Siyaset DÖŞEMEALTI'NIN KADIN KOLLARI TBMM'DE

Ak Parti Döşemealtı Kadın Kolları Teşkilatı TBMM'yi ziyaret etti.


TURİST BAŞI BİN DOLAR HAYALİ MECLİS GÜNDEMİNDE Siyaset TURİST BAŞI BİN DOLAR HAYALİ MECLİS GÜNDEMİNDE

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “15 YILIN KAZANIMI 2 YILDA HEBA OLDU”


Enerji sektörü 2017’nin ikinci yarısında daha fazla saldırıya uğradı Ekonomi/Turizm Enerji sektörü 2017’nin ikinci yarısında daha fazla saldırıya uğradı

Kaspersky Lab çözümleri tarafından korunan enerji kurumlarındaki endüstriyel kontrol sistemlerinin (ICS - Industrial Control Systems) yaklaşık %40’ı 2017’nin ilk yarısında en az bir kez zararlı yazılım saldırısına uğradı. Bunları %35,3 ile mühendislik ve ICS entegrasyon ağları takip ediyor.


Akdeniz bölgesinde 2018’in 2.çeyreğinde istihdam artışı beklentisi diğer bölgelere oranla daha düşük Ekonomi/Turizm Akdeniz bölgesinde 2018’in 2.çeyreğinde istihdam artışı beklentisi diğer bölgelere oranla daha düşük

Akdeniz bölgesindeki işverenler, +%10 net istihdam görünümüyle, önümüzdeki çeyrekte istihdam faaliyetinin sınırlı düzeyde kalacağını öngörüyor. Akdeniz bölgesinde işe alım beklentileri geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 yükselmiş olmasına rağmen, bu bölge hala istihdam artışı beklentisi en düşük olan bölge olarak dikkat çekiyor.


KANSERDEN KORUYAN 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın KANSERDEN KORUYAN 10 ÖNERİ

Modern çağın korkutucu hastalığı kanser günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Ülkemizde yılda yaklaşık 200 bin kişiye kanser tanısı konulurken, önümüzdeki 20-30 yıl içerisinde her 2 kişiden birine kanser tanısı konulacağı tahmin ediliyor. Buna karşın teknoloji ve tıp alanında yaşanan hızlı gelişmelerle pek çoğunun gerek erken evrede yakalanabilmesi, gerekse de en yeni yöntemlerle tedavi edilebilmesi hayatta kalma oranını da yükseltiyor.


Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesine Genç Bilim İnsanı Ödülü Güncel Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesine Genç Bilim İnsanı Ödülü

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hilal Erkuş Öztürk, Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanları Ödül Programı (BAGEP)’ndan ödül almaya hak kazandı.


Raylı sistemlerde maliyetler düşüyor Ekonomi/Turizm Raylı sistemlerde maliyetler düşüyor

Üçüncü ray teknolojisi, metro hatlarında değişimin önünü açıyor. Metro hatlarında enerji temini birkaç farklı sistem üzerinden sağlanabiliyor.


Tasarım ofislerine akıllı telefonlar ile giriş yapılacak Teknoloji/Bilim/İnternet Tasarım ofislerine akıllı telefonlar ile giriş yapılacak

Tasarım ofislerinde, yeni nesil giriş-çıkış sistemleriyle yaratıcı profesyonellere konfor sağlanırken, personel verileri raporlarla yöneticilere sunuluyor.


Renault Trafic ürün gamını genişletiyor Otomotiv Renault Trafic ürün gamını genişletiyor

Türkiye’nin lider markası Renault, hafif ticari araç pazarındaki konumunu kısa şasi Renault Trafic Panelvan ile güçlendirmeye devam ediyor.


Saç dökülmesi bu hastalıkların işareti olabilir Sağlık/Kadın Saç dökülmesi bu hastalıkların işareti olabilir

Saç dökülmesi, çevresel etkenlerden kaynaklanabileceği gibi kişinin kalıtsal yapısında bulunan birçok hastalığın da habercisi olabilir. Uzmanlar saç dökülmesinde erken teşhisin ve doğru tedavinin önemine dikkat çekiyor.


BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı Ekonomi/Turizm BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Isparta Valiliği’nde toplandı.


PAGEV’in İTO Başkanlık yarışındaki adayı Şekip Avdagiç Ekonomi/Turizm PAGEV’in İTO Başkanlık yarışındaki adayı Şekip Avdagiç

Nisan ayı seçim maratonunda önemli dönemeçlerden biri de 9 Nisan’da yapılacak İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimleri. İş dünyası İTO’daki Başkanlık yarışını yakından takip ederken PAGEV Plastik Sanayicileri Vakfı, İTO seçimleri ile ilgili merakla beklenen kararını açıkladı.


AKAYDIN, SAĞLIK BAKANINA ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ'Nİ SORDU Siyaset AKAYDIN, SAĞLIK BAKANINA ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ'Nİ SORDU

Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Antalya Şehir Hastanesi ihale süreci, yatak kapasitesi, arsası ve yeri gibi birçok belirsiz duruma açıklık getirilmesi ve bu konuda halkımızın bilgilendirilmesi amacıyla, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan'ın cevaplaması için yazılı soru önergesi verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...