Perşembe, 21 Mart 2019
VALİ KARALOĞLU: HERKES 2018’E HAZIR OLSUN! Ekonomi/Turizm VALİ KARALOĞLU: HERKES 2018’E HAZIR OLSUN!

Vali Münir Karaloğlu, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliğinin (AKTOB) sektör temsilcilerinin katılımıyla geleneksel olarak her ay düzenlediği toplantıya katıldı.


Rhodiapolis ismi ikon haline gelecek Kumluca Rhodiapolis ismi ikon haline gelecek

Panama Tasarım ve Reklamcılık Matbaacılık Organizasyon Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karatepe tarafından Belediye Başkanı ve belediye yönetimine Rhodiapolis Antik Kenti için hazırlanan promosyonların tanıtımı için sunum yapıldı


Bakan Kurtulmuş'a 'Helal Turizm Raporu' sunuldu Güncel Bakan Kurtulmuş'a 'Helal Turizm Raporu' sunuldu

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Antalya programı çerçevesinde MÜSİAD Antalya yönetimi kurulu üyeleri ile biraraya gelerek toplantı yaptı. Yeni kurulan Uluslararası Helal Turizm Derneği yönetiminin de yer aldığı toplantıya Bakan Kurtulmuş'a 'Helal Turizm Raporu' sunuldu.


ULU GRUP'TAN MUHTEŞEM GALA Güncel ULU GRUP'TAN MUHTEŞEM GALA

Ulu İnşaat Şirketler Grubu, 30. Yılını, Türkiye’den ve Dünya’nın çeşitli ülkelerinden gelen tüm Ulu çalışanlarıyla birlikte Porto Bello Hotel’de düzenlenen yemekte kutladı.


E-ticarete damgasını vuracak 3 teknoloji trendi Teknoloji/Bilim/İnternet E-ticarete damgasını vuracak 3 teknoloji trendi


Elektronik ticaret sektörü her geçen gün biraz daha büyüme eğilimi gösteriyor. 2017 yılını yaklaşık yüzde 30 büyüme ile kapatan e-ticaret pazarında, bu gelişim gücüne paralel olarak rekabet de her geçen gün artıyor.


ESET, yarı yıl tatili öncesinde aileleri uyarıyor Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, yarı yıl tatili öncesinde aileleri uyarıyor

Bu haftasonunda başlayacak yarı yıl tatilinde çocukların soğuk geçmesi beklenen havanın da etkisi ile tablet, akıllı telefon ve bilgisayarlara ilgi göstermesi bekleniyor.


SPOT PİYASADA ELEKTRİK FİYATLARI %8,5 YÜKSELDİ Ekonomi/Turizm SPOT PİYASADA ELEKTRİK FİYATLARI %8,5 YÜKSELDİ

Enexion Haftalık Enerji Piyasa Raporu verilerine göre gerçekleşen spot piyasa fiyat ortalaması, %8,5 oranında bir yükseliş göstererek 184.4 TL/MWh olarak gerçekleşti.


TÜRKAN ŞORAY'DAN ANTALYALI LİSELİLERE ÇAĞRI Kültür/Sanat TÜRKAN ŞORAY'DAN ANTALYALI LİSELİLERE ÇAĞRI

fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor


KUMBUL: ANTALYA’NIN İHTİYACI “ÇILGIN” PROJELER DEĞİL, KAMU YARARI GÖZETEN PROJELERDİR! Siyaset KUMBUL: ANTALYA’NIN İHTİYACI “ÇILGIN” PROJELER DEĞİL, KAMU YARARI GÖZETEN PROJELERDİR!

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul yaptığı açıklama ile AKP İl Başkanı Rıza Sümer’e yanıt verdi.


Budak'tan Başbakan'a tepki! Siyaset Budak'tan Başbakan'a tepki!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak Başbakan Binali Yıldırım'ın Türkiye Esnaf Buluşmasındaki açıklamalarını değerlendirdi. Budak Başbakanın esnafa haksız rekabeti önleme vaadi karşısında "16 yıldır neredeydiniz? Elinizi tutan mı vardı Sayın Başbakan!?" dedi.


KADIN DOSTU MANAVGAT’TA KADIN SPOR MERKEZİ AÇILDI Manavgat KADIN DOSTU MANAVGAT’TA KADIN SPOR MERKEZİ AÇILDI

Başkan Sözen’in, Sarılar Mahallesi’nde yaptırdığı “Kadın Spor Merkezi” Manavgat halkının yoğun katılımıyla düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı. Açılışta konuşan Başkan Sözen, Manavgat’ı kadına değer veren projelerle kadın dostu bir kent yapmaya gayret ettiklerini söyledi


Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu’ndan Meta Analiz Kursu Eğitim Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu’ndan Meta Analiz Kursu

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu tarafından, araştırma bilincini geliştirmek amacıyla 16 Ocak 2018 Salı günü “Meta-Analiz Kursu” düzenlendi.


Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Caz Festivali Afiş Yarışmasından Ödülle Döndü Eğitim Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Caz Festivali Afiş Yarışmasından Ödülle Döndü

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV) tarafından bu yıl 25'inci kez düzenlenecek İzmir Avrupa Caz Festivali için organize edilen afiş yarışmasının kazananları belli oldu.


Gribe mi yoksa grip benzeri bir hastalığa mı yakalandınız? Sağlık/Kadın Gribe mi yoksa grip benzeri bir hastalığa mı yakalandınız?

Grip mevsiminin ortasındayız. Bu yüzden hasta olursanız ve tedavi olmak için doktora giderseniz, grip olduğunuzu varsayabilirsiniz. Ancak doktorunuz sizi "grip benzeri bir hastalık" ile teşhis ederse ne olacak? Grip ve grip benzeri hastalıklar arasındaki fark nedir?


AKAYDIN BAKAN ÖZHASEKİ’YE SORU ÖNERGESİ Siyaset AKAYDIN BAKAN ÖZHASEKİ’YE SORU ÖNERGESİ

CHP Antalya Milletvekili Mustafa AKAYDIN, Antalya ilimizin üç ilçesindeki SİT statülerinin, yapılaşmaya açılmasına ve maden aranmasına izin verecek şekilde değiştirilmesine ilişkin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet ÖZHASEKİ’nin yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.


ALEV AKKOYUNLU ARTIK BITDEFENDER TÜRKİYE’DE! Teknoloji/Bilim/İnternet ALEV AKKOYUNLU ARTIK BITDEFENDER TÜRKİYE’DE!

SİBER GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN İKİ ÖNEMLİ İSMİ GÜÇLERİNİ BITDEFENDER TÜRKİYE’DE BİRLEŞTİRDİ


ANNE BABALARA ÖZEL KARNE TÜYOLARI Eğitim ANNE BABALARA ÖZEL KARNE TÜYOLARI

Sömestri tatili yaklaştıkça hem çocuklar, hem de ebeveynlerin heyecanı da giderek artıyor. Aslında bu heyecanda biraz tatil sevinci biraz da karne merakı birleşiyor... Ama karneyi görünce duygularınız ne olursa olsun her durumda çocuğunuza doğru yaklaşmanız, eğitim hayatının devamı için son derece önemli. Peki karneye ne kadar anlam yüklenmeli?


KARA’DAN EV KADINLARINA EMEKLİLİK AÇIKLAMASI Siyaset KARA’DAN EV KADINLARINA EMEKLİLİK AÇIKLAMASI

Hükümetin ev kadınlarının isteğe bağlı sigorta primi yatırmasını teşvik etmek için çalışma yapıldığına dair haberler için CHP’den açıklama geldi.


SERVİSÇİLERDEN ŞAHİN’E ZİYARET Aksu SERVİSÇİLERDEN ŞAHİN’E ZİYARET

Antalya Servisçiler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Süleyman Şahin ekibi ile birlikte ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. Şahin’in ilk ziyareti Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e oldu.


Döşemealtı’nda bel ağrıları masaya yatırıldı Döşemealtı Döşemealtı’nda bel ağrıları masaya yatırıldı

Döşemealtı Belediyesi ile OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen Nar Masa Bilgilendirme toplantısının konuğu Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Murat Altaş oldu


Çocukları Okulda Yakalayan Hastalıklar Sağlık/Kadın Çocukları Okulda Yakalayan Hastalıklar

Okulların başlamasıyla çocuk hastalıklarında artış da başlıyor. Çocuklar kapalı ortamlarda daha fazla bulunuyor, dışarıda daha az vakit geçiriyor. Günün büyük kısmını okulda geçiren çocuklar için ne yazık ki hastalık mevsimi de başlamış oluyor. Okul çağında olan ve haftada 5 gün en az 5 saat kapalı ortamlarda bulunan çocuklar için sonbahar ve kış demek, hastalıkların artması riski demek.


Kepez rekora koştu Güncel Kepez rekora koştu

Kepez Belediyesi, 2017 yılında ilçeye 1 milyonun üzerinde bitki dikti. Kepez, toplamda 3 milyon 3 bin 345 metrekare yeşil alan miktarı ile bir rekora imza attı


Tütüncü’den eğitime tam destek Eğitim Tütüncü’den eğitime tam destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde öğrencilere ve okul idarelerine verdiği sözleri tutarak, Kepez’in okullarını daha da güzelleştiriyor. CHP’li gençlerin ilk durağı Döşemealtı Döşemealtı CHP’li gençlerin ilk durağı Döşemealtı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Gençlik Kolları İl Başkanlığına yeniden seçilen Musa Gül ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.


VODAFONE, GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNE LİDERLİK EDECEK GENÇ YETENEKLERİ ARIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNE LİDERLİK EDECEK GENÇ YETENEKLERİ ARIYOR

Dijital dönüşümün liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen ve 2008’den bu yana devam eden Vodafone Discover Genç Yetenek Programı’nda yeni dönem başlıyor. Mart ortasına kadar sürecek başvurular sonucunda en az 40 genç yetenek Vodafone Türkiye’de tam zamanlı çalışma imkânına sahip olacak.


Ekonomi/Turizm "EK ZAM İSTİYORUZ!"

Büro Emekçileri Sendikası Antalya Şube Başkanı Devrim Mol yönetim kurulu üyeleriyle beraber bir basın toplantısı yaparak kamu emekçileri için ek zam istedi.


Renault Grubu dünya satış rakamında rekora imza attı Otomotiv Renault Grubu dünya satış rakamında rekora imza attı

Renault Grubu, bir önceki yıla göre yüzde 2,3 büyüyen pazarda yüzde 8,5'lik bir artışla 3,76 milyon satış adedi gerçekleştirerek yeni bir rekora imza attı.


“SERMAYESİ OLMAYAN Z KUŞAĞI İÇİN İŞ FIRSATI SUNUYORUZ” Ekonomi/Turizm “SERMAYESİ OLMAYAN Z KUŞAĞI İÇİN İŞ FIRSATI SUNUYORUZ”

Doğrudan satış sektörü; esnek mesai saati uygulaması, sermaye olmadan da kendi işini yapma fırsatı sunduğu için Z kuşağı için fırsatlarla dolu. QNET, yeni nesil gençler için e ticaret uygulamasını doğrudan satışın dinamiğiyle birleştiriyor, gençler için portföyüne sürekli yenilikçi ürünler ekliyor ve sponsorluklar geliştiriyor.


Bu seminer ‘zihni’ harekete geçiriyor… 
 Eğitim Bu seminer ‘zihni’ harekete geçiriyor… 


Konyaaltı Belediyesi’nin alanında uzman kişileri vatandaşlarla buluşturduğu ‘Kent Gönüllüsü Projesi’ yoğun ilgi görüyor.


ROMATİZMA ARTIK GENÇLERİ DE ETKİLİYOR Sağlık/Kadın ROMATİZMA ARTIK GENÇLERİ DE ETKİLİYOR

Kas-iskelet sistemini etkileyen ama aynı zamanda iç organ tutuluşları da yapabilen romatizma bilinenin aksine gençlerde de sık görülüyor.


Bu ilacı kullanan erkeklerin çocuğu olmayabilir Sağlık/Kadın Bu ilacı kullanan erkeklerin çocuğu olmayabilir

Gripten romatizmaya, fibromiyaljiden spor yaralanmalarına kadar çok geniş bir alanda kullanılan ağrı kesici ‘ibuprofen’in, dikkatsiz ve bilinçsiz kullanımının, sperm üretimini bozarak üreme kapasitesini olumsuz etkilediği ortaya çıktı.


Boksun kalbi Muratpaşa’da attı Spor Boksun kalbi Muratpaşa’da attı

Muratpaşa Belediyesi, Türkiye Boks Federasyonu’nun ilk kez düzenlendiği 22 Yaş Altı Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. Turnuva Çağlayan Spor Salonu’nda gerçekleşti.


Paşanın Melekleri kaldığı yerden Spor Paşanın Melekleri kaldığı yerden

Muratpaşa Belediyespor, İzmir’de milli antrenör Melih Dülgerkaraoğlanoğlu anısına düzenlenen kadın hentbol turnuvasında 3’te 3 yaptı.


ÇOCUĞUNUZU BRONŞİOLİTTEN KORUMANIN 10 ALTIN KURALI Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZU BRONŞİOLİTTEN KORUMANIN 10 ALTIN KURALI

Kışın en sık görülen çocuk hastalıklarından biri olan bronşiolite karşı önlem alın…


YEMEKLERİN SUYUNA SARIMSAK ATIN, ÇÜNKÜ… Sağlık/Kadın YEMEKLERİN SUYUNA SARIMSAK ATIN, ÇÜNKÜ…

Burun akıntısı, hapşırık, öksürük, halsizlik, baş ve kas ağrıları… Hemen hepimiz soğuk havanın kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde grip, nezle, bronşit ve sinüzit gibi üst solunum yollarının yol açtığı bu tür sorunlardan sıkça yakınıyoruz. Hele bir de bağışıklık sistemimiz zayıfsa bu hastalıklar bizi yorgan döşek yatırabiliyor.


Başkan Uysal: “Altın Portakal demeye devam edeceğiz” Güncel Başkan Uysal: “Altın Portakal demeye devam edeceğiz”

Eylül Fırtınası’ filmiyle Deniz Türkali’nin konuk olduğu ‘1 Film 1 Konuk’ söyleşilerinde konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Festivalin ulusal yarışması geri gelene kadar ‘Altın Portakal’ demeye devam edeceğiz” dedi.


Vücudunuzun kışın da egzersize ihtiyacı var! Sağlık/Kadın Vücudunuzun kışın da egzersize ihtiyacı var!

Vücudunuzun formda kalması için, aktif bir yaşam sürdürmek şart. İstediğiniz vücuda kavuşmak içinse doğru bir aktivite planı olmazsa olmaz. Herbalife Global Fitness Eğitim Direktörü Samantha Clayton, geliştirdiği uzun vadede uygulanabilir planlarla hedefinize adım adım ulaşmanın sırlarını paylaşıyor… Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar Sağlık/Kadın Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Burun estetiği ülkemizde yıllardır en çok tercih edilen operasyonların başında geliyor… Kimi zaman nefes probleminden, kimi zaman estetik kaygılardan ameliyat masasına yatma sebebimiz olabilen burun estetiği ile ilgili internette pek çok bilgi dolaşıyor. Bu da bilgi kirliliğine ve hastaların kafasının karışmasına neden oluyor.


GENÇ FİKİR YARIŞMASI'NIN TANITIMI YAPILDI Serik GENÇ FİKİR YARIŞMASI'NIN TANITIMI YAPILDI

Serik Belediyesi tarafından düzenlenen Serik Genç Fikir 2018'in tanıtım toplantısı yapıldı. Serik Belediyesi konferans salonundaki toplantıda Serik Genç Fikir 2018 proje yarışmasının amacı, başvuru esasları ve yarışma kategorileri hakkında lise öğrencilerine sunum yapılarak bilgi verildi.


DAYANIŞMA GECESİNDE ZARA RÜZGÂRI Serik DAYANIŞMA GECESİNDE ZARA RÜZGÂRI

Serik Belediyespor, geliri kulüp ve amatör sporcular yararına kullanılacak olan dayanışma gecesi düzenledi.


Kendisini Polis Olarak Tanıtarak Dolandırıcılık Yapan Şüpheli Yakalandı Güncel Kendisini Polis Olarak Tanıtarak Dolandırıcılık Yapan Şüpheli Yakalandı

Kendisini Polis Olarak Tanıtarak Dolandırıcılık Yapan Şüpheli Yakalandı


Cebir ve Tehdit Kullanarak Bir Çocuğu Hürriyetinden Yoksun Kılan Şüpheliler Yakalandı Güncel Cebir ve Tehdit Kullanarak Bir Çocuğu Hürriyetinden Yoksun Kılan Şüpheliler Yakalandı

Cebir ve Tehdit Kullanarak Bir Çocuğu Hürriyetinden Yoksun Kılan Şüpheliler Yakalandı


Manavgat İlçesinde Bebeğinin Ölümüne Sebep Olan Baba Tutuklandı Manavgat Manavgat İlçesinde Bebeğinin Ölümüne Sebep Olan Baba Tutuklandı

Manavgat İlçesinde Bebeğinin Ölümüne Sebep Olan Baba Tutuklandı


Fuhuşa Aracılık Eden Yabancı Uyruklu 1 Şüpheli Yakalandı Güncel Fuhuşa Aracılık Eden Yabancı Uyruklu 1 Şüpheli Yakalandı

Fuhuşa Aracılık Eden Yabancı Uyruklu 1 Şüpheli Yakalandı


Büyükşehir'den Konyaaltı sahilindeki Suniş Residence inşaatı açıklaması Güncel Büyükşehir'den Konyaaltı sahilindeki Suniş Residence inşaatı açıklaması

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Konyaaltı sahilindeki Suniş Residence inşaatı ile ilgili son günlerde medyada yer alan haber ve yorumlarla ilgili bir açıklama yayınlandı.


Ali Çetinkaya Caddesi trafiğe kapanıyor Güncel Ali Çetinkaya Caddesi trafiğe kapanıyor

Ali Çetinkaya Caddesi, Büyükşehir Belediyesi’nin “Güneş Doğudan Yükseliyor” sloganıyla başlattığı kentsel tasarım ve yayalaştırma projesi kapsamında 16 Ocak Salı günü (BUGÜN) trafiğe kapatılıyor.


Siyaset "CHP İL BAŞKANI KONYAALTI'NI BAŞKAN BÖCEK'TEN DAHA İYİ Mİ BİLİYOR?"

Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, CHP Antalya milletvekilleri ve il teşkilatının da yer aldığı Konyaaltı sahilindeki Antalya Büyükşehir Belediyesinin dev projelerine yönelik protestoları eleştirdi.


Geleneksel yeni yıl konseri Kültür/Sanat Geleneksel yeni yıl konseri

Muratpaşa Belediyesi’nin şef İsmet Aydın yönetimindeki Türk Sanat Müziği Topluluğunun geleneksel yeni yıl konseri 16 Ocak Salı, Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek.


Kepez’de kariyer günleri Eğitim Kepez’de kariyer günleri

Kepez Belediyesi sosyal belediyeciliğin bir yansıması olarak lise düzeyindeki öğrencilere yönelik eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor.


Başkan Türel: “1980 model Kemer 2020 model oluyor” Kemer Başkan Türel: “1980 model Kemer 2020 model oluyor”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer’de 11 milyon liralık yatırımla gerçekleştirilen Liman Caddesi düzenlemesini turizm sezonuna kadar bitireceklerini belirterek, “1980 model Kemer, 2020 model oluyor” ifadesini kullandı.


Tütüncü mecliste 700 çocuk ağırladı Güncel Tütüncü mecliste 700 çocuk ağırladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’in Çocukları Meclisin Konukları projesi ile 2017 yılında 700 çocuğu belediye meclis salonunda konuk etti.


Başkan Uysal’a AKD’den ziyaret Güncel Başkan Uysal’a AKD’den ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden Alevi Kültür Dernekleri (AKD) Genel Sekreteri Aysun Gökçe 3’ü maden faciasında eşini kaybeden Somalı 11 kadın tarafından kurulan Soma Emekçi Kadınlar Kooperatifi’nin ürünlerini hediye etti.


Anadolu Bahçesi’ne 60 yeni ağaç Güncel Anadolu Bahçesi’ne 60 yeni ağaç

Kepez Belediyesi, apartmanlarda büyüyen çocukların daha büyük hayaller kurarak, Antalya’ya özgü meyve ağaçları arasında oynayabilmesi için Kepez’e kurduğu Anadolu Bahçesi’ne yeni ağaçlar dikildi.
TÜRKİYE DÜNYANIN EN OBEZ DÖRDÜNCÜ ÜLKESİ Sağlık/Kadın TÜRKİYE DÜNYANIN EN OBEZ DÖRDÜNCÜ ÜLKESİ

Türkiye dünyanın en obez ülkeleri sıralamasında dördüncü sırada yer aldı.Türkiye nüfusunun 3’te biri obez iken, 3’te biri aşırı kilolu diğer 3’te birlik kısım ise normal kilolu olarak kayıtlara geçti.


ANSİAD YILIN MEDYA, SANAT VE BAŞARILI İŞ İNSANI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel ANSİAD YILIN MEDYA, SANAT VE BAŞARILI İŞ İNSANI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 28’inci kuruluş yıl dönümü balosu Hotel Su’da gerçekleştirildi.


Başkan Teknolojiyi halkın yararına kullanıyor Kumluca Başkan Teknolojiyi halkın yararına kullanıyor

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya her Perşembe Günü saat 14 30 da sosyal medya üzerinden hizmetlerini anlatıyor


BUDAK:”TURİZM FUARINDA ALKOLLÜ İÇECEK YASAĞI TURİZME DARBE” Ekonomi/Turizm BUDAK:”TURİZM FUARINDA ALKOLLÜ İÇECEK YASAĞI TURİZME DARBE”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Başbakan Binali Yıldırım’ın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, turizmin başkenti Antalya’nın, bir kez daha “alkollü içecek yasağı” tartışmaları ile gündeme taşındığına dikkat çekti.


Muratpaşa’nın mutlu günü Güncel Muratpaşa’nın mutlu günü

Muratpaşa Belediyesi’nin 2 nikah memuru Serkan Yörük ve Özgür Topçu, bu kez nikah masasında gelin ve damat için ayrılan yere geçti. Herkesin heyecanla beklediği soruyu sormak ta Belediye Başkanı Ümit Uysal’a düştü.


Hakkaniyet yıllık geliri yüzde 9,6 artırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Hakkaniyet yıllık geliri yüzde 9,6 artırıyor

Great Place to Work tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, kurum kültürünü ayrım yapmaksızın herkes için mükemmel hale getiren şirketlerin yıllık gelir artış performansları, bu alanda adım atmamış şirketlere göre yüzde 9,6 oranında daha iyi.


Yılın ilk sıcak asfaltı Manavgat Kadılar’a Manavgat Yılın ilk sıcak asfaltı Manavgat Kadılar’a

Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ın Kadılar Mahallesi grup yolunda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Kadılar halkı modern ve rahat yolda ulaşım yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.


Tarıma 3.5 yılda 208 milyonluk destek Ekonomi/Turizm Tarıma 3.5 yılda 208 milyonluk destek

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi çiftçinin elektrik maliyetini sıfırlamak üzere 3 megavat’lık yeni bir santral daha kuracak


Akılcı projelere ihtiyaç var Güncel Akılcı projelere ihtiyaç var

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Antalya Şubesini ziyaretinde “Çılgın projelere değil akılcı, ihtiyaçlara yönelik projelere ihtiyaç var” dedi.


Başkan Türel Katar’da yatırımcı avına çıkıyor Ekonomi/Turizm Başkan Türel Katar’da yatırımcı avına çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “EXPO Turkey by Qatar 2018” Fuarı’na katılmak üzere Katar’ın başkenti Doha’ya gitti. Fuarda Katarlı yatırımcılara Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Tünektepe gibi vizyon projeleri tanıtacak olan Başkan Türel, Antalya’nın cazip yatırım fırsatlarını anlatacak.


Kemer Ankara’da tanıtıldı Kemer Kemer Ankara’da tanıtıldı

Kemer Belediyesi, KETAV ve KETOB’un başlattığı tanıtım çalışması kapsamında Ankara’da 3 gün boyunca Kemer ilçesi tanıtıldı. Başkan Gül, “İl il dolaşarak ilçemizi tanıtıyoruz. Bu sezondan çok umutluyuz” dedi.


BLOCKCHAIN TÜRKİYE'DE İLK KEZ TARTIŞILACAK Ekonomi/Turizm BLOCKCHAIN TÜRKİYE'DE İLK KEZ TARTIŞILACAK

Dünya enerji devlerinin yer alacağı 6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG 2018) 1. Program Komitesi Toplantısı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkan Yardımcısı Mehmet Ertürk başkanlığında yapıldı. Toplantıda son dönemde dünya gündeminde geniş yer tutan Blockchain teknolojisi üzerine Türkiye'de ilk kez bir oturum gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “ODA MÜZİĞİ KONSERİ” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “ODA MÜZİĞİ KONSERİ”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 16 Ocak Salı akşamı saat: 20.00’de “ODA MÜZİĞİ KONSERİ” ile sanatseverlerin karşısında.


MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGE HIZLI BAŞLADI Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7’inci grupta mücadele eden Manavgat Belediyespor, ligin ikinci yarısının ilk maçında Karaman Belediyespor’u kendi sahasında 5-1 mağlup etti


Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile ‘’Yaşasın Hayat’’ söyleşisi  Terracity AVM’de! Güncel Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile ‘’Yaşasın Hayat’’ söyleşisi Terracity AVM’de!

Yaşasın Hayat diyen herkes Terracity AVM’de bir araya geliyor…


AGC 34 yaşında Güncel AGC 34 yaşında

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, cemiyetin 34. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


ANTALYA OSB’DE FİKİRLER YARIŞACAK Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’DE FİKİRLER YARIŞACAK

Antalya OSB, düzenlediği Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Etkinliği ile yeni teknoloji ve metotları sanayiye kazandırmayı hedefliyor.


BUDAK KÖMÜRCÜLER’İ BAŞBAKAN’A SORDU Döşemealtı BUDAK KÖMÜRCÜLER’İ BAŞBAKAN’A SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya’nın Döşemealtı Kömürcüler Köyü’nde vatandaşların kullanımında olana arazilerde cezaevi inşaatına başlanmasını TBMM gündemine taşıyarak, Başbakan’a “Adalet Bakanlığı’na tahsisi uygun görülmeyen arazide cezaevi inşaatına nasıl başlanmıştır” diye sordu.


BUDAK: “HÜKÜMET VARLIK FONU’NDA KAMU ZARARINI İTİRAF ETTİ” Siyaset BUDAK: “HÜKÜMET VARLIK FONU’NDA KAMU ZARARINI İTİRAF ETTİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Varlık Fonu’nun yaklaşık bir yıllık sürede hiçbir faaliyette bulunmadığını ve sadece faiz geliri elde edebildiğine dikkat çekerek, “Ekonomiyi uçuracak süper kahraman gibi anlatılan Varlık Fonu bir yılda hiçbir iş yapmamış, sadece kaynak yutmuş. Kamu zararının daha da büyümemesi için Varlık Fonu tasfiye edilmelidir” dedi.


DÜNYA TAKIMLARI ANTALYA’DA Spor DÜNYA TAKIMLARI ANTALYA’DA

2018 yılı devre arasında futbol takımlarının adresi Antalya oldu. Süper Ligin 18 takımının yanı sıra birçok ülkenin milli takımları ve 1. Lig takımları da kamp için Antalya’yı tercih etti.


CHP'li Kara: Siyaset CHP'li Kara: "Kruvaziyer Liman Antalyalıların Sırtına Yük Getirecek"

Antalya’da Lara Sahiline yapılacağı açıklanan kruvaziyer liman projesi için CHP araştırma komisyonu istedi.


Alman tatilcilerden örnek davranış!
 Kemer Alman tatilcilerden örnek davranış!


Almanya’da yaşayan ve tatillerini 12 yıldan bu yana Kemer Limak Limra Otel olarak seçen Carina Moecker Neuss ve arkadaşları, Almanya’dan getirdikleri kedi evlerini ve mamaları otelin çeşitli noktalarına yerleştirdiler ve yaptıkları bu davranış ile de alkışı hak ettiler. 
Başkan Gül kum eleme tesisini inceledi Kemer Başkan Gül kum eleme tesisini inceledi

Kemer Belediyesi kurduğu kum eleme tesisinde kendi kumunu kendi üretiyor. Başkan Mustafa Gül, “Saatte 90 ton kumu 3 farklı boyda ayırabilen elek sistemini belediyemize kazandırdık” dedi.


Kepez’den engelleri kaldıran proje Güncel Kepez’den engelleri kaldıran proje

Kepez Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ‘Kepez’de Engeller Kalkıyor Projesi’ ile dostluklar engel tanımıyor. 20 öğrencinin eşlik ettiği, 20 özel öğrenci gönüllerince eğlendikleri, bir gün geçirdiler.


ÜMMÜ ŞAHİN KUR’AN KURSU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR Aksu ÜMMÜ ŞAHİN KUR’AN KURSU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, ilçede faaliyet gösteren Kur’an Kurslarına gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor.


Sivil topluma dev yatırım Güncel Sivil topluma dev yatırım

Muratpaşa Belediyesi’nin 13 milyon 328 bin TL ihale bedeli bulunan Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Merkezi’nde inşaat son aşamaya geldi. Çalışmalar, konferans salonu başta olmak üzere içerde devam ediyor.


Kepez kültür ve sanatta tek Kültür/Sanat Kepez kültür ve sanatta tek

Her ay 90’dan fazla kültür ve sanat etkinliği düzenlediklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bu da günde 4 etkinlik demek. Bu kadar çok sosyal, kültürel ve sportif hizmet üreten başka bir belediye yok” dedi.


Meksika şampiyonları Başkan Uysal’ı ziyaret etti Spor Meksika şampiyonları Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bedensel Engelliler Dünya Halter Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularla biraraya geldi.


BİNLERCE MAC KULLANICISI FRUITFLY İLE GÖZETLENMİŞ Teknoloji/Bilim/İnternet BİNLERCE MAC KULLANICISI FRUITFLY İLE GÖZETLENMİŞ

MAC SİSTEMİNE SIZAN HACKER, ÇOCUK PORNOGRAFİSİ DAHİL 16 FARKLI SUÇTAN YARGILANIYOR. CASUS YAZILIM 13 YILI AŞKIN SÜREDİR FARKEDİLMEMİŞ


AĞRILARINIZA KULAK VERİN Sağlık/Kadın AĞRILARINIZA KULAK VERİN

Ağrı bedenimizde bazı şeylerin yolunda gitmediğinin alarmıdır. Tedavi edilmediği takdirde hayatı kabusa çevirebilir.


Büyükşehir Kaş’ta arsa satıyor Kaş Büyükşehir Kaş’ta arsa satıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş ilçesinde bulunan 6 adet taşınmazını toplam 512.000 TL satış bedeli üzerinden 25 Ocak’ta ihaleye çıkarıyor.


Sedir Spor Kompleksi yükseliyor Spor Sedir Spor Kompleksi yükseliyor

Başkan Menderes Türel’in Antalyalı çocuk ve gençlere armağanı olan Sedir Spor Kompleksi inşaatı hızla yükseliyor. Kompleks tamamlandığında Antalya’nın spor yaşamına büyük katkı sağlayacak.


DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM KONULU EĞİTİM SEMİNERİ Ekonomi/Turizm DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM KONULU EĞİTİM SEMİNERİ

DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM KONULU EĞİTİM SEMİNERİ ANTALYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODAS'NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ


 Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisine Ödül Eğitim Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisine Ödül

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi 3.sınıf öğrencisi Yasin Öztürk, 8. Uluslararası Barikat Film Festivali Kısa Film Yarışmasında Üçüncülük Ödülünü kazandı.


Okul birincilerine 5 yıldızlı tatil Eğitim Okul birincilerine 5 yıldızlı tatil

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de ilk olarak sömestr tatilinde okul birincilerini tatille ödüllendirmeye devam ediyor. Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek ‘Başarılı Öğrenciye Tatil İyi Gelecek’ projesinde 768 okul birincisi 1536 yakını ile birlikte 5 yıldızlı otelde tatil yapacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, öğrencilerin tatil yaparak motivasyonlarının yükseleceğini söyledi.


TOROS KADINLARI YABANCI DİL ÖĞRENİYOR Manavgat TOROS KADINLARI YABANCI DİL ÖĞRENİYOR

Manavgat Belediyesi’nin oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’nın emekçi kadınlar, kişisel gelişimlerini artırmak ve turistlerle daha iyi iletişim kurmak amacıyla İngilizce ve Almanca dil eğitimlerine katılıyor


Şeker Portakalı Mahmutlar’da Alanya Şeker Portakalı Mahmutlar’da

Alanyalı çocuklarla buluşan Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şeker Portakalı’ aracı birbirinden renkli ve eğlenceli gösterileriyle heyecan dolu unutulmaz bir gün yaşattı.


Bakan Fakıbaba’dan Başkan Türel’e ziyaret Güncel Bakan Fakıbaba’dan Başkan Türel’e ziyaret

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


SERİK’TE GENÇLERDEN CHP’YE YOĞUN KATILIM Serik SERİK’TE GENÇLERDEN CHP’YE YOĞUN KATILIM

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul il yönetimi ile birlikte Aksu ilçe ve Serik İlçe Başkanlıklarını ziyaret ettiler.


Tekzen 130. Mağazasını Antalya Döşemealtı'da Açtı Döşemealtı Tekzen 130. Mağazasını Antalya Döşemealtı'da Açtı

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 130. mağazasını Antalya’da açtı. Tekzen, Antalya’daki 4. mağazasını Döşemealtı’da açarak Türkiye genelinde 55 ilde 130 mağazaya ulaşmış oldu.


BURDUR’UN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN Ekonomi/Turizm BURDUR’UN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji tarafından Burdur ili Bucak ilçesinde yapılan çatı tipi 549,12 kWp gücünde arazi GES’in geçici kabulü yapıldı.


Kıskançlık dişlere zarar Sağlık/Kadın Kıskançlık dişlere zarar

Gün içerisinde yaşanan sıkıntı ve yorgunluklar diş sıkması veya gıcırdatmasına neden olabiliyor.


 Kumluca "Rol Model olacak birisi varsa o da Bayram Amcadır"

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya Kumluca Anadolu İmam-Hatip Lisesinin düzenlediği "Öğrencilere Rol Model Olacak Örnek Şahsiyetlerin Öğrencilerle Buluşturulması" etkinliğine katıldı.


ASAT’IN MASA TENİSİ MİNİKLERİNİ ROBOT ÇALIŞTIRIYOR Spor ASAT’IN MASA TENİSİ MİNİKLERİNİ ROBOT ÇALIŞTIRIYOR

Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü, geniş kitlelere ulaşmak ve daha büyük başarılar elde etmek için küçük yaş guruplarıyla çalışmaya başlıyor.


GEÇMEYEN OMUZ AĞRISINA DİKKAT! Sağlık/Kadın GEÇMEYEN OMUZ AĞRISINA DİKKAT!

Geçmeyen omuz ağrıları ülkemizin yanı sıra dünyada da pek çok kişinin muzdarip olduğu önemli bir sorun. Günümüzde her 4 çalışandan birinde görülen omuz ağrıları, kişinin günlük hayatını zorlaştırıyor, yaşam kalitesini düşürüyor.


Erasta Antalya’nın  “Bir Hediye’de Sen Al” Projesi  ile Çocuklar Hayallerine Kavuştu! Güncel Erasta Antalya’nın “Bir Hediye’de Sen Al” Projesi ile Çocuklar Hayallerine Kavuştu!

Erasta Antalya’nın “Bir Hediye’de Sen Al” projesi ile 171 çocuğun hayalleri gerçek oldu. Çocuklar, önce kendilerine özel gerçekleştirilen etkinliklere katıldı, ardından hediyelerini teslim aldı.


HASTA ÇOCUĞUNUZU OKULA GÖNDERMEYİN Sağlık/Kadın HASTA ÇOCUĞUNUZU OKULA GÖNDERMEYİN

Kış aylarına ayak bastığımız bu günlerde havaların giderek soğuması ve güneşin etkisinin azalması hastalıkları da beraberinde getiriyor. Özellikle çocukların toplu olarak kullandığı mekanlarda bakterilerin ve virüslerin yayılma oranı oldukça fazla. Kış aylarında çocuklarda en sık rastlanan hastalık belirtilerine dikkat!


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...