Çarşamba, 16 Ocak 2019
Manavgat İlçesinde Meydana Gelen Asayiş Olayları Aydınlatıldı Manavgat Manavgat İlçesinde Meydana Gelen Asayiş Olayları Aydınlatıldı

Manavgat İlçesinde Meydana Gelen Asayiş Olayları Aydınlatıldı


Yurtdışı Bağlantılı Fuhuşa Aracılık ve Yer Temin Eden 4 Şüpheli Yakalandı  Güncel Yurtdışı Bağlantılı Fuhuşa Aracılık ve Yer Temin Eden 4 Şüpheli Yakalandı

Yurtdışı Bağlantılı Fuhuşa Aracılık ve Yer Temin Eden 4 Şüpheli Yakalandı


ATSO’dan Görkemli Kutlama Güncel ATSO’dan Görkemli Kutlama

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Cumhuriyet Bayramı’nı görkemli bir törenle kutladı. ATSO tarafından geçtiğimiz aylarda Kaleiçi’nde hizmete açılan ATSO Kaleiçi Evi’nde düzenlenen kutlama programı ve konsere ilgi büyük oldu. Konser öncesi konuklara Antalya’nın geleneksel lezzetlerinden olan Tirmis ve 18’in Bağaçası ikram edildi.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN"

Ak Parti Antalya Milletvekili ve Ak Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Atay Uslu, bir mesaj yayınlayarak, Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.


Kemer’de köşe bucak temizlik Kemer Kemer’de köşe bucak temizlik

Kemer Belediyesi ekipleri, ilçede bulunan caddeleri, sokakları, sahilleri ve turistik mağaraları köşe bucak temizliyor.


KRONİK BAŞ AĞRINIZIN SEBEBİ YANLIŞ GÖZLÜK SEÇİMİ OLABİLİR Sağlık/Kadın KRONİK BAŞ AĞRINIZIN SEBEBİ YANLIŞ GÖZLÜK SEÇİMİ OLABİLİR

En önemli duyu organımız olan gözlerimizin, parmak izi kadar kişiye özgü olduğunu söyleyen Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Banu Coşar, göz kusuru olan kişilerin net bir görüş elde edememesi halinde kronik baş ve göz ağrısı şikâyetleri yaşayabileceğine dikkat çekti.


Yaşam tarzı ilaç kadar etkili... BU BELİRTİLER “İNME” SİNYALİ OLABİLİR!  Sağlık/Kadın Yaşam tarzı ilaç kadar etkili... BU BELİRTİLER “İNME” SİNYALİ OLABİLİR!

Halk arasında “felç” olarak bilinen inme, dünyada en fazla fonksiyon kaybına neden olan, yaşam kalitesini en fazla etkileyen ve ölüm nedeni olarak 2. sırada yer alan bir hastalık grubu. Tüm dünyada her 2 saniyede 1 kişi, bir yılda 17 milyon kişi inme geçiriyor ve 6 milyon kişi de aynı nedenle yaşamını yitiriyor.


ANTALYA FİLM FORUM’DA KAZANANLAR BELLİ OLDU! Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FORUM’DA KAZANANLAR BELLİ OLDU!

Uluslararası Antalya Film Festivali’nin Avrupa’daki en önemli endüstri etkinliklerinden biri haline gelen “Antalya Film Forum” un kazananları belli oldu.


TÜM DÜNYA İÇİN TOKAT GİBİ BİR FİLM! Kültür/Sanat TÜM DÜNYA İÇİN TOKAT GİBİ BİR FİLM!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin resmi seçkisinde yer alan, savaşta mağdur olmuş yaşamları konu alan “Misafir” filminin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu, başrol oyuncusu Ürdünlü Saba Mubarak ve Yeşim Ceren Bozoğlu, Antalyalı sinemaseverlerle buluştu.


Türk Hava Yolları 2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması Başlıyor! Kültür/Sanat Türk Hava Yolları 2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması Başlıyor!

Bu yıl “Şehir ve Çocuk” teması ile düzenlenecek olan yarışmada ödül kazanan fotoğraflar önce İstanbul ardından dünyanın önde gelen şehirlerinde düzenlenecek sergilerde sanatseverlerle buluşacak.


ATB BAŞKANI ÇANDIR’IN 29 EKİM MESAJI Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’IN 29 EKİM MESAJI

Antalya Ticaret Borsası, Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Cumhuriyet’in 94’üncü kuruluş yıldönümünde yayımladığı mesajda çağdaşlık ve demokrasi vurgusunda bulundu.


OKUL SERVİSLERİNDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR Eğitim OKUL SERVİSLERİNDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Yaşanan bir çok üzücü olayın ardından okul servislerinin çalışma şekillerini yeniden düzenleyen yönetmelik yürürlüğe girerken Interpress’in konuyla ilgili medyada yapmış olduğu incelemeye göre yeni düzenleme ile taşımacılar tarafından okul servis aracı olarak kullanılacak taşıtlarda aranacak şartlar belirlendi.


TÜRKİYE’NİN MARKA DEĞERİ YÜKSELDİ TÜRKİYE’NİN MARKA DEĞERİ YÜKSELDİ

Dünyadaki ülkelerin marka değerlerinin belirlendiği en değerli markalar listesi açıklanırken Interpress’in uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından yayınlanan rapordan elde ettiği bilgilere göre, Türkiye bu yıl 2 basamak birden yükselerek en değerli ülke markaları sıralamasında 24. sırada yer aldı.


Kamu Denetçiliği ve Arabuluculuk Topluluğu Kuruldu Eğitim Kamu Denetçiliği ve Arabuluculuk Topluluğu Kuruldu

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin önderliğinde kamu denetçiliği ve arabuluculuk başta olmak üzere hukuki gelişmeleri araştırmak amacıyla “Kamu Denetçiliği ve Arabuluculuk Topluluğu” kuruldu.


BAKA Yönetim Kurulu Antalya’da toplandı Ekonomi/Turizm BAKA Yönetim Kurulu Antalya’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Antalya Valiliği’nde toplandı.


Akdeniz Üniversitesi Öğrencisi Avrasya Şampiyonu Oldu Eğitim Akdeniz Üniversitesi Öğrencisi Avrasya Şampiyonu Oldu

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencisi İsmayıl Mammadov, Eurasian Championship organizasyonunda Karma Dövüş Sanatları kategorisinde Avrasya Şampiyonu oldu.


GENÇ İLETİŞİMCİLER BASIN FOTOĞRAFÇILARIYLA BİR ARAYA GELDİ Eğitim GENÇ İLETİŞİMCİLER BASIN FOTOĞRAFÇILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri basın fotoğrafçılarıyla buluştu. "Usta Buluşmaları" adlı konferansta, deneyimli foto muhabirleri genç iletişimcilere mesleki deneyimlerini aktardı. Ayrıca ulusal ve uluslararası alanda ödül alan fotoğraflar da sergilendi.


Güçlü bir ses ile sorunlarımızı dile getirmezsek sorunlarımız çözülmez Kumluca Güçlü bir ses ile sorunlarımızı dile getirmezsek sorunlarımız çözülmez

Kumluca'da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Domates ve Fidecilik temalı, Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı Domatexpo için yapılan hazırlık toplantıları sektörün değişik temsilcileri ile devam ediyor


Narenciyede hasat zamanı… Ekonomi/Turizm Narenciyede hasat zamanı…

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, hasadı yapılan narenciye ile ilgili olarak, “narenciyede 4,3 milyon tonluk üretimin 1,7 milyon tonu, 880 milyon dolarlık döviz karşılığında ihraç ediliyor. Üretimin korunması ihracata bağlıdır. İhracatın devam için ihracat iadeleri zamanında, sezon başında ve yeterli miktarda verilmeli, peşin olarak ödenmelidir” dedi.


“YAŞLANMA KORKUSU, EN BÜYÜK TAKINTIM!” Kültür/Sanat “YAŞLANMA KORKUSU, EN BÜYÜK TAKINTIM!”

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin resmi seçkisinde yer alan, 2017 Un Certain Regard Jüri Özel Ödüllü “ April’s Daughter” filminin daha önce pek çok festivalden ödül alan dünyaca ünlü Meksikalı yönetmeni Michel Franco; Antalyalı sinemaseverlerle buluştu.


AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Siyaset AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.


Antalyaspor Basketbol Takımı Bahçeşehir Koleji’nin Konuğu Oldu Spor Antalyaspor Basketbol Takımı Bahçeşehir Koleji’nin Konuğu Oldu

Antalyaspor, Bahçeşehir Koleji Antalya Kampüsü öğrencilerinin konuğu oldu. Kırmızı-beyaz renklerin hâkim olduğu söyleşi, renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu.


EZO SUNAL, GİTAR ÇALDI; ÇOCUKLARLA ŞARKILAR SÖYLEDİ! Kültür/Sanat EZO SUNAL, GİTAR ÇALDI; ÇOCUKLARLA ŞARKILAR SÖYLEDİ!

Ezo Sunal, 54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında düzenlenen Çocuk Bölümü’nde, çocuklarla bir araya geldi.


Muratpaşa’da Cumhuriyet coşkusu Güncel Muratpaşa’da Cumhuriyet coşkusu

Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 94’üncü yıl dönümü için yine yeniden Cumhuriyet Meydanı’nda kutlamak için tüm hazırlıklarını tamamlandı. Kutlamalara sayılı günler kala Cumhuriyet coşkusu, Tekelioğlu Caddesi ve belediye hizmet binasının dev Türk Bayrakları ve Atatürk posteriyle donatılmasıyla yaşanmaya başladı.


Cumhuriyet Bayramı’nda Serdar Ortaç Konseri Güncel Cumhuriyet Bayramı’nda Serdar Ortaç Konseri

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ve Tophane Parkı açılış töreni kapsamında, Antalyalılara muhteşem bir konser verecek. 29 Ekim akşamı Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek konsere tüm Antalyalılar davetli.


Organik Pazar Antalyalıları bekliyor Güncel Organik Pazar Antalyalıları bekliyor

Kepez Park Orman’da her hafta sonlarında kendi yetiştirdikleri ürünleri tarladan tüketiciye sunan köylülerin oluşturduğu organik pazar, Antalyalıları bekliyor


Başkan Türel: “Söz de karar da milletin” Güncel Başkan Türel: “Söz de karar da milletin”

5 Kasım’da halk oylamasına sunulacak olan 23 kilometrelik 3’ncü Etap Raylı Sistem Hattı Projesi’ne Antalyalıların evet demesi halinde yılbaşında kazmayı vuracaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Söz de karar da milletin” dedi.


Tütüncü’nün karnesine yıldızlı pekiyi Güncel Tütüncü’nün karnesine yıldızlı pekiyi

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, 8 yıllık çalışma karnesini gösterdiği AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı’ndan yıldızlı pekiyi aldı


Kaş’ta darbeler ve demokrasi konuşuldu Kaş Kaş’ta darbeler ve demokrasi konuşuldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Yeni Türkiye Buluşmaları konferansları ülke gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor. Kaş’taki konferansta “Türkiye’de darbeler ve demokrasi” konuşuldu.


AKBB Fas heyetini konuk etti Güncel AKBB Fas heyetini konuk etti

Akdeniz Belediyeler Birliği(AKBB), Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı için Belek’te bir araya geldi. AKBB meclisi, Fas Dakhla’dan gelen kardeş heyeti de konuk etti.


Ekolojik kreşte sonbahar partisi Döşemealtı Ekolojik kreşte sonbahar partisi

Döşemealtı Belediyesi tarafından yaptırılan Antalya’nın ilk ekolojik kreşinde sonbahar partisi düzenlendi. Minikler kreşin üstü açık olan ve rengarenk şemsiyelerle süslenen bölümünde sonbaharın gelişini kutladı.


Kolpak’tan, esnafa kredi müjdesi Güncel Kolpak’tan, esnafa kredi müjdesi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği’nin (TESKOMB) Manavgat’ta gerçekleştirilen eğitim semineri toplantısına katılan Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (KONESKOOP) Başkanı ve TESKOMB Denetim Kurulu Üyesi Durali Kolpak, toplantıda yeni düzenlemeler sonucunda esnaf için müjdeli kararların açıklandığını söyledi.


BAŞKAN ŞAHİN ÇODEM’DEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN ÇODEM’DEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, fırsat buldukça ziyaret ettiği, bayramlarda mutlaka yanlarında olduğu Aksu Çocuk Destek Merkezi’ndeki çocukları ağırladı.


AŞERME DÖNEMİNDE DİŞ SAĞLIĞI TEHLİKEYE GİRİYOR Sağlık/Kadın AŞERME DÖNEMİNDE DİŞ SAĞLIĞI TEHLİKEYE GİRİYOR

Gebelik döneminde kadınların yaklaşık % 80’inde görülen aşerme, önemli sağlık problemlerini beraberinde getiriyor. Tatlıya ve abur cubura duyulan aşırı istek ve ihmal edilen ağız hijyeni, hamilelik döneminde dişlerin çürümesini hızlandırıyor


Nissan’dan Tokyo Otomobil Fuarında Gövde Gösterisi Otomotiv Nissan’dan Tokyo Otomobil Fuarında Gövde Gösterisi

Nissan, Tokyo Otomobil Fuarında tanıttığı yeni sıfır emisyonlu konsept araçlarıyla elektrikli otomobillerin geleceğini belirliyor. ProPILOT otonom sürüş teknolojileriyle öne çıkan ilk elektrikli SUV konsept aracı IMx’in ve LEAF NISMO’nun sergilendiği fuarda ayrıca markanın elektrikli araçlarının “gelecekteki sesi” Canto’nun da lansmanı yapıldı.


Bonzai Kullananlar Daha Çok Suça İtiliyor Sağlık/Kadın Bonzai Kullananlar Daha Çok Suça İtiliyor

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Bağımlılık Merkezi tarafından yapılan araştırmada bonzai kullanıcılarının diğer uyuşturucu madde kullanıcılarıyla benzer olduğu, sadece ekonomik düzeylerinin daha düşük ve suç işleme düzeylerinin daha yüksek olduğu saptandı.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SENFONİK KONSER” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SENFONİK KONSER”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 1 Kasım Çarşamba akşamı saat: 20.00’de “SENFONİK KONSER” ile sanatseverlerin karşısında.


Atletizm Milli Takımının Antalya Kampı Başladı Spor Atletizm Milli Takımının Antalya Kampı Başladı

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Sprint ve Mesafeler Branşı Atletizm Milli Takım Hazırlık Kampı, Antalya’da başladı.


İŞ GÜVENLİĞİNDE TÜRKİYE’DE BİR İLK Güncel İŞ GÜVENLİĞİNDE TÜRKİYE’DE BİR İLK

İş Güvenliği ve Sağlığı konusunda peş peşe kapsamlı çalışmalara imza atan Port Akdeniz, işçilerinin güvenliği için, dünyadaki en son teknoloji kullanılarak tasarlanan yüksekte çalışma ve yüksekten transfer kabinleri ithal etti. İngiltere’de geliştirilen kabinler Türkiye’de ilk kez kullanılacak.


Hollywood yıldızları, Antalya’ya Taksim 360’ın ‘Kapanış Partisi’ ile veda ediyor Kültür/Sanat Hollywood yıldızları, Antalya’ya Taksim 360’ın ‘Kapanış Partisi’ ile veda ediyor

Bu yıl 54’üncüsü düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en köklü film festivali Uluslararası Antalya Film Festivali, 27 Ekim Cuma gecesi düzenlenecek Kapanış Partisi ile sona eriyor.


BEL AĞRISI KABUSA DÖNMESİN Sağlık/Kadın BEL AĞRISI KABUSA DÖNMESİN

Herkes yaşamında en az bir kere bel ağrısı çekmiştir. Bel ağrısının sebebi kas ve bağ dokusundaki zorlanmalara bağlı gerilmeler olabileceği gibi bu yapıların oluşturduğu zincirdeki bozukluk da yaşam kalitesinde düşüşe neden olabilir.


ANTALYA MİLLETVEKİLİ DEVRİM KÖK'ÜN GENÇLİK VE SPOR BAKANI'NA ZİYARETİ Siyaset ANTALYA MİLLETVEKİLİ DEVRİM KÖK'ÜN GENÇLİK VE SPOR BAKANI'NA ZİYARETİ

Koyu bir Antalyaspor taraftarı, aynı zamanda CHP Antalya Milletvekili olan Devrim Kök, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret ederek Antalyaspor atkısı hediye etti.


Sağlığınız bizim için önemli Sağlık/Kadın Sağlığınız bizim için önemli

Muratpaşa Belediyesi’nin Medstar Antalya Hastanesi’yle başladığı ‘Sağlık Günleri’ söyleşilerinde genel cerrahi uzmanı Doç. Dr. Özer İlkgül, kadınlarda görülen kanser tipleri arasında birinci sırada yer alan meme kanseri hakkında Muratpaşa sakinlerini bilgilendirdi.


U11 FUTBOL TAKIMI FIRTINA GİBİ ESİYOR Aksu U11 FUTBOL TAKIMI FIRTINA GİBİ ESİYOR

Amatör Spor Kulüpleri tarafından 11 yaş kategorisinde düzenlenen ligde mücadele eden Aksu Belediyespor futbol takımı ligde fırtına gibi eserek, rakiplerine kök söktürüyor.


Kepezspor’da , Oğuzhanspor Mesaisi Başladı Spor Kepezspor’da , Oğuzhanspor Mesaisi Başladı

Bölgesel Amatör Lig’de Kepezspor-Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’u 29 Ekim Pazar günü sahasında konuk edecek. Kepezspor’da zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına start verildi.


Mahallelere ‘Sosyal Pazar’ Güncel Mahallelere ‘Sosyal Pazar’

Muratpaşa Belediyesi’nin giysi kumbaralarıyla ördüğü dayanışma ağı şimdi ‘Sosyal Pazar’larla mahallelere ulaşıyor. İhtiyaç sahibi mahallelilerin bir mağazadan alır gibi giysilerle buluşturmayı hedefleyen proje kapsamında ilk pazar Zeytinköy’de kuruldu.


KBT’den “Düğün Evi Oyun Evi” Kültür/Sanat KBT’den “Düğün Evi Oyun Evi”

Kepez Belediye Tiyatrosu’nun(KBT) yeni sezon oyunlarından Düğün Evi Oyun Evi, tiyatroseverlerle bulaşacak


Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu Antalya Kipa AVM’de! Güncel Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu Antalya Kipa AVM’de!

Antalya Kipa AVM bu hafta sonu, Cumhuriyet Bayramı’nı birbirinden güzel etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.


GRİP AŞISI OLMAK YA DA OLMAMAK, İŞTE BÜTÜN MESELE… Sağlık/Kadın GRİP AŞISI OLMAK YA DA OLMAMAK, İŞTE BÜTÜN MESELE…

Sonbaharın son günlerinin yaklaşmasıyla birlikte “grip aşısı” tartışması yeniden başladı. Kimileri Ekim sonuna kadar mutlaka yapılmalı derken, kimi uzmanlar ise faydalı olmadığı düşüncesinde. Peki, grip aşısını gerçekten olmalı mıyız? Önümüzdeki yıl hangi grip salgınlarıyla savaşacağız?


Rusya’ya yaş meyve sebze ihracatında liste krizi Rusya’ya yaş meyve sebze ihracatında liste krizi

Yaş meyve sebze ihracatçıları Rusya’ya ihracatta liste krizini aşmak için Başbakan Yıldırım’dan destek istedi


Kasım'da Güzeller Antalyaya geliyor Kültür/Sanat Kasım'da Güzeller Antalyaya geliyor

Bu yıl 15'cisi düzenlenecek olan The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması finalistleri 2 Kasım'da Antalya kundu'da bulunan Royal Seginus hotel'de kampa girecek.


TÜRKİYE İNSANİ YARDIMDA DÜNYA ŞAMPİYONU Güncel TÜRKİYE İNSANİ YARDIMDA DÜNYA ŞAMPİYONU

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, dünyada en çok insanı yardım yapan ülkeleri inceledi. Ajans Press’in AFAD ve Küresel İnsanı Yardım raporundan edindiği bilgilere göre gayri safi milli hâsıla gelirinin yüzde 0,75’ine denk gelen yardımlarla, Türkiye, dünyanın en cömert ülkesi konumunda bulunuyor.


Pratik uygulamalarla 40 yaş estetiği: TAKVİMİ GERİ SARAN 5 YÖNTEM! Sağlık/Kadın Pratik uygulamalarla 40 yaş estetiği: TAKVİMİ GERİ SARAN 5 YÖNTEM!

Kuruyan ve matlaşan bir cilt… Alında, kaşlar arasında ve göz çevresinde hareketsiz durduğumuzda bile gitmeyen kırışıklar… Hacmini yitirerek incelen ve üzerinde çizgilenmeler oluşan dudaklar… Aşağıya doğru düşmüş kaşlar…


Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Görevlilerinden Anaokullarına Ziyaret Güncel Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Görevlilerinden Anaokullarına Ziyaret

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Görevlilerince Anaokullarına Ziyaretler Yapıldı


SERİK ANKARA’DA KONUŞULDU Serik SERİK ANKARA’DA KONUŞULDU

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik’te yapılan ve yapılması planlanan projeler için Ak Parti ilçe başkanı Hasan Kozan ile birlikte Ankara’da bakanlar ve milletvekillerini ziyaret etti.


Nitelikli Dolandırıcılık Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı Güncel Nitelikli Dolandırıcılık Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı

Nitelikli Dolandırıcılık Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı


KÖPRÜ VE OTOYOLLARDAN 1 MİLYARDAN FAZLA GELİR Ekonomi/Turizm KÖPRÜ VE OTOYOLLARDAN 1 MİLYARDAN FAZLA GELİR

Türkiye'de köprü ve otoyollardan elde edilen gelirin, 2017 yılı ilk 9 aylık dönemde 1 milyar 83 milyon 469 bin 998 liraya ulaştığı belirlendi.


KONUT SATIŞI YÜKSELİŞTE Ekonomi/Turizm KONUT SATIŞI YÜKSELİŞTE

Türkiye genelinde konut satışlarının Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28,8 oranında artarak 140 bin 298 olduğu belirlendi.


Domatexpo hazırlık toplantıları devam ediyor Kumluca Domatexpo hazırlık toplantıları devam ediyor

Kumluca Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı MSK Fuar Organizasyon tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Domatexpo Fuarı hazırlık toplantıları yapılmaya devam ediyor


Süper Ligde 9 haftada 7 teknik adam değişti, İSTİKRAR SÖZDE KALDI Spor Süper Ligde 9 haftada 7 teknik adam değişti, İSTİKRAR SÖZDE KALDI

Ligin ilk 9 haftalık bölümünde 7 takım, teknik direktör değişikliğine giderken, Interpress’in yapmış olduğu incelemeye göre Gençlerbirliği, Osmanlıspor, Yeni Malatyaspor, Antalyaspor, Karabükspor, Trabzonspor ve son olarak Konyaspor sezona başladıkları teknik direktörleriyle yollarını ayırdı.


BUDAK: “KONGRE TURİZMİ OHAL’LE SIFIRLANDI” Siyaset BUDAK: “KONGRE TURİZMİ OHAL’LE SIFIRLANDI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, turizmde hem gelir, hem de tanıtım açısından büyük önem taşıyan kongre turizminin seyahat uyarıları ve sigorta şirketlerinin tutumu nedeniyle “sıfır” düzeyine geldiğini belirterek, “Türkiye’ye 2.5 milyar dolar düzeyinde gelir sağlayan kongre turizminin, OHAL nedeniyle ağır bir darbe yemiş durumdadır” dedi.


AKGİAD AKSU PROTOKÖLÜNÜ AĞIRLADI Aksu AKGİAD AKSU PROTOKÖLÜNÜ AĞIRLADI

Aksu Girişimci İşadamları Derneği AKGİAD, üyeleri ile Aksu protokolünü bir araya getirdi. Saklıbahçe’de düzenlenen kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.


SERİK’TE TURİZM 7/24 İZLENİYOR Serik SERİK’TE TURİZM 7/24 İZLENİYOR

Kadriye Mahallesinde turizm esnafı ile turistlerin huzuru ve güvenliği, Serik Belediyesi tarafından kurulan güvenlik kameralarıyla takip edilerek sağlanıyor.


Danis Tanovic: “Savaşın ortasında savaş filmleri çekmeye başladım” Kültür/Sanat Danis Tanovic: “Savaşın ortasında savaş filmleri çekmeye başladım”

54. Uluslararası Antalya Film Festivali; film gösterimleri, senarist, yönetmen ve yapımcı söyleşileriyle devam ediyor. Dünyaca ünlü yönetmen Bosna Hersekli Danis Tanovic düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.


AV. PROF. DR. ERSAN ŞEN: “3713 SAYILI KANUN FETÖ’YÜ KURTARDI” Ekonomi/Turizm AV. PROF. DR. ERSAN ŞEN: “3713 SAYILI KANUN FETÖ’YÜ KURTARDI”

2003 yılında terörle mücadele kanununda yapılan değişikliği eleştiren Av. Prof. Dr. Ersan Şen, “Cebir ve şiddeti elverişli vasıtalarla kullanmayan yapılara kimse dokunamaz denildi. Hani şu 15 Temmuz sürecinde ve şu anda ABD’de olup aranan şahsın kurtulmasına neden olan kanun. Çünkü bütün soruşturmalar o kanun eksikliği nedeniyle kapatılmış” dedi.


“10 milyar dolarlık hedef için birbirimizin külüne muhtacız” Ekonomi/Turizm “10 milyar dolarlık hedef için birbirimizin külüne muhtacız”

TİM Başkanı Büyükekşi, Ege Ekonomik Forumu’nda Türk - Yunan işbirliğini geliştirme çağrısı yaptı


Başkan Böcek: “24 Kasım’a iki sürpriz… Güncel Başkan Böcek: “24 Kasım’a iki sürpriz…"

”
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yapım çalışmalarının son aşamaya geldiği Kongre ve Fuar Merkezi’nde incelemelerde bulundu.


Antalya OSB, ilklerin OSB’si Ekonomi/Turizm Antalya OSB, ilklerin OSB’si

Türkiye’de ilklerin OSB’si olan Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB), adeta belediye gibi yönetilirken, bütçesinin de Burdur gibi Anadolu kent belediyelerinin bütçesine ulaştığı belirtildi.


SATRANÇ TURNUVASININ CUMHURİYET ÇOCUKLARI Manavgat SATRANÇ TURNUVASININ CUMHURİYET ÇOCUKLARI

Manavgat Belediyesi ve Türkiye Satranç Fedarasyonu Manavgat Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen “Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası” Atatürk Kültür Merkezi’nde 300 satranç severin katılımıyla yapıldı


CK Akdeniz Elektrik’ten ‘şeffaf fatura’ dönemi Ekonomi/Turizm CK Akdeniz Elektrik’ten ‘şeffaf fatura’ dönemi

Tasarruf bilinci yüksek, enerjiyi doğru kullanan tüketiciler için ‘enerji okuryazarlığı’ alanında adımlar atan CK Akdeniz Elektrik, faturaya da ‘şeffaflık’ getirdi.


ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NİN KAPANIŞINA YILDIZ YAĞACAK! Kültür/Sanat ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NİN KAPANIŞINA YILDIZ YAĞACAK!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin 27 Ekim’de gerçekleşecek olan kapanış törenine yıldız yağacak.


SİNEMA VE MUTFAK BULUŞUYOR! Kültür/Sanat SİNEMA VE MUTFAK BULUŞUYOR!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında düzenlenen “Gastronomi Bölümü” ile kültürleri buluşturup, Türk ve Antalya mutfağını dünyaya tanıtıyor.


Kötü Tavşan Türkiye’yi de etkisi altına aldı Teknoloji/Bilim/İnternet Kötü Tavşan Türkiye’yi de etkisi altına aldı

Bad Rabbit, Rusya ve Ukrayna’yı hedef aldı ama Türkiye’de etkilendi.


Türk Telekom abone sayısı 40.5 milyona ulaştı  Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom abone sayısı 40.5 milyona ulaştı

2017 üçüncü çeyrekte 900 bin net abone kazanımı ile rekor kıran Türk Telekom, çift haneli büyümesini sürdürdü


Kepez’e 6 semt spor sahası daha Spor Kepez’e 6 semt spor sahası daha

Bu yıl içinde toplam 5 tane semt spor sahasını hizmete açan Kepez Belediyesi, yeni yılda Kepez’e 6 tane semt spor sahası daha kazandırmak için çalışmalara başladı.


Şampiyondan Gül’e ziyaret Kemer Şampiyondan Gül’e ziyaret

Türkiye Enduro yarışlarında Kemer Belediye Spor Kulübü adına yarışarak Gençler Birincisi olan Bayram Uysal, şampiyonluk sevincini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile paylaştı.


Muratpaşa’da sıra dışı sergi Eğitim Muratpaşa’da sıra dışı sergi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güneş Koleji öğrencilerinin Cumhuriyet dönemi ressamlarının ‘kadın’ konulu çalışmalarını üç boyutlu olarak yeniden ürettikleri serginin açılışının gerçekleştirdi.


Dokuma Park yaşam merkezi oldu Güncel Dokuma Park yaşam merkezi oldu

Tarihi Kentler Birliği Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması’nca ödüllendirilen Dokuma Park, tam anlamıyla bir yaşam merkezi oldu


Başkan Uysal: ‘Cumhuriyet ideallerini hayata geçiriyoruz’ Güncel Başkan Uysal: ‘Cumhuriyet ideallerini hayata geçiriyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kadın Sağlığı Eğitimi Programı’nı başarıyla tamamlayan 12 kadına sertifikalarını takdim derken “Biz aslında, Cumhuriyetin kadınlar için öngördüğü geleceği Muratpaşa’da hayata geçirmeye gayret ediyoruz” dedi.


Ahıska Türkleri Recep Gürbüz’de antrenman yapacak Spor Ahıska Türkleri Recep Gürbüz’de antrenman yapacak

Muratpaşa Belediyesi, Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Gençlik Kolları’na güreş antrenmanları için Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi’nin kapılarını açtı.


Kepez’den 5 yıldızlı sağlık hizmeti Güncel Kepez’den 5 yıldızlı sağlık hizmeti

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’ndeki diş polikliniği, Antalya’nın en ekonomik diş tedavisini 5 yıldızlı hastane standartlarında vatandaşın hizmetine sunuyor


Büyükşehir ile üniversite arasında işbirliği protokolü Güncel Büyükşehir ile üniversite arasında işbirliği protokolü

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Akdeniz Üniversitesi arasında şehir- üniversite kopukluğunu ortadan kaldıracak iki önemli protokol imzalandı. Protokolle üniversite akademik birikimiyle belediyeye katkı sağlayacak, belediye de öğrencilerin imkanlarını kullanmasına, birimlerinde teorik bilgilerini pratiğe dönüştürmesine katkı koyacak.


Kış Okullarında Muay Thai’ye  İlgi Çığ  Gibi Büyüyor Spor Kış Okullarında Muay Thai’ye İlgi Çığ Gibi Büyüyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 35 branşta açılan Kış Spor Okulları Muay Thai kursunun çalışmaları devam ediyor.


Benay ve Taygun Avrupa İkincisi Oldu Spor Benay ve Taygun Avrupa İkincisi Oldu

Portekiz'in Gaia kentinde 11-16 Ekim'de gerçekleştirilen "Down Sendromlular Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası"nda Avrupa ikincisi olan Taygun Arı ve Benay Balcı Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Korkuteli’ne 2500 tonluk yeni depo Korkuteli Korkuteli’ne 2500 tonluk yeni depo

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Korkuteli’nde 2 bin 500 tonluk yeni bir depo inşa ederek, 22 bin abonenin içme suyu sorununu uzun vadeli olarak çözdü.


MİNİKLER SERA VE BAHÇELERLE BULUŞTU Güncel MİNİKLER SERA VE BAHÇELERLE BULUŞTU

20 Ekim 2017 tarihinde Mürüvvet Alpagot Anaokulu öğrencileri ve okul idarecileri ile birlikte Konyaaltı Doyran Mahallesinde Sera ve Narenciye bahçelerine gezi düzenlendi.


Erasmus projesiyle Döşemealtı’na gelen eğitimciler Başkan Genç’i ziyaret etti Döşemealtı Erasmus projesiyle Döşemealtı’na gelen eğitimciler Başkan Genç’i ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yeniköy Ortaokulu'nun Erasmus+ projesi “Mind on Hands STEM Goes on” isimli proje kapsamında Döşemealtı’na gelen Estonya, Slovenya, Bulgaristan ve Portekizli eğitimcileri ağırladı.


DENİZDE 15 BİN GÖÇMEN YAKALANDI Güncel DENİZDE 15 BİN GÖÇMEN YAKALANDI

Denizden kaçak yollarla ülke dışına çıkmaya çalışanların sayısı Eylül ayında rekor seviyeye ulaştı. Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından Eylül ayında 3 bin 408 göçmen yakalanırken, yılın ilk 9 ayında bu rakam 15 bin 470 oldu.


Mültecilerin beynindeki savaş, psikolojik bir tehdit Güncel Mültecilerin beynindeki savaş, psikolojik bir tehdit

Suriye'deki savaştan ailelerini korumak için kaçan 12 milyon Suriyeli (bunların yarıdan fazlası çocuk) ulaştıkları ülkelerde tedavi altına alındı, fiziksel yaraları sarıldı. Ne yazık ki, daha az görülür bir yara izi için yeterli tedavi uygulanmadı. Zihinsel sağlık sorunlarıyla boğuşan Suriyeli mülteciler, savaşın psikolojik bedellerini ödüyor.


MÜSAD’tan açlıkla mücadeleye destek! Güncel MÜSAD’tan açlıkla mücadeleye destek!

25 Ekim Dünya Makarna Günü etkinlikleri kapsamında, Uluslararası Makarna Örgütü’nün (IPO) önderlik ettiği “Makarnanın Gücü” organizasyonuyla, dünya genelinde açlıkla savaşan hayır kurumlarına 3 milyon tabaktan fazla makarna bağışlandı.


Yeni neslin iki tuzağı: Ya aşırı zayıflık ya obezite kıskacındalar! Sağlık/Kadın Yeni neslin iki tuzağı: Ya aşırı zayıflık ya obezite kıskacındalar!

Ya aşırı kilolu gençler ya da bilinçsiz rejimler yaparak zayıf olma tutkusunun esiri olanlar! Hiç kuşkusuz bu iki durum da farklı sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor.


Mersin’in Rotaryenleri organ bağışı için çalışacak Sağlık/Kadın Mersin’in Rotaryenleri organ bağışı için çalışacak

Mersin’de 136 Rotaryen, organ bağışı konusunda kamuoyunu bilgilendirme çalışmalarına katılmak için eğiticilik eğitimi aldı. Eğitimde 84 kişi organ bağışında bulundu


ANADOLU BİRLİĞİ’NDEN İLKER EŞKİ’YE ZİYARET Güncel ANADOLU BİRLİĞİ’NDEN İLKER EŞKİ’YE ZİYARET

Anadolu Birliği Genel Başkanı Bedri YALÇIN, yönetim kuruluyla birlikte Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı İlker EŞKİ'yi makamında ziyaret etti.


TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNDE İLK TERCİH PLASTİK AMBALAJLAR… Ekonomi/Turizm TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNDE İLK TERCİH PLASTİK AMBALAJLAR…

Günümüzün rekabetçi piyasa koşullarında ambalajın önemi her geçen gün artıyor. Ambalaj ürünü dış etkenlerden koruyarak hijyenik koşullarda taşınması ve saklanmasını sağlarken raf ömrünü uzatıyor. Tüketicilerin satın alma kararında da ambalaj başrolde yer alıyor.


ANTALYA OSB JANDARMA KARAKOLU TÖRENLE AÇILDI Güncel ANTALYA OSB JANDARMA KARAKOLU TÖRENLE AÇILDI

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Jandarma Karakolu hizmet binası törenle hizmete açıldı.


Konyaaltı Belediyespor namağlup Spor Konyaaltı Belediyespor namağlup


Antalya Süper Amatör Ligi 2. grupta mücadele eden Konyaaltı Belediyespor galibiyet serisini sürdürüyor. Konyaaltı Belediyespor ligdeki 7 maçını da kazanarak 21 puanla liderliğini koruyor.


“ORGANİZASYON ÇOK İYİ, İNSANLAR ÇOK SICAKKANLI” Kültür/Sanat “ORGANİZASYON ÇOK İYİ, İNSANLAR ÇOK SICAKKANLI”

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin film seçkisinde “Le Redoutable” filmiyle yer alan Oscar ödüllü Fransız yönetmen Michel Hazanavicius festivale tam puan verdi.


Turizme OHAL engeli Kemer Turizme OHAL engeli

2018 turizm sezonu hazırlıklarına şimdiden başlayan Kemer Belediyesi, çeşitli ülkelerdeki 19 turizm fuarına katılacak. Bu fuarların hepsinde bizzat bulunmak isteğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “OHAL nedeniyle belediye başkanlarına yurtdışına çıkış yasağı konuldu. Sayın Valimiz, Sayın Bakanımızdan yurtdışına çıkış izni konusunda destek bekliyorum” dedi.


TÜRK SİNEMASININ USTALARI “YEŞİLÇAM SAHNE” DE ANILIYOR Kültür/Sanat TÜRK SİNEMASININ USTALARI “YEŞİLÇAM SAHNE” DE ANILIYOR

54. Uluslararası Antalya Film Festivali, “Yeşilçam Sahnede” kabaresi ile Türk sinemasının ustalarını anıyor. Sahne ritmi, dillerden düşmeyen şarkıları ve muhteşem kadrosuyla festivalin en renkli etkinliklerden olan “Yeşilçam Sahnede” bu nostalji şölenine tüm Antalyalıları davet ediyor.


Türk Telekom, Antalyalı kadınlara 
teknoloji eğitimi verdi Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom, Antalyalı kadınlara 
teknoloji eğitimi verdi

Türk Telekom’un “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliğinin 23-24 Ekim tarihlerindeki durağı Antalya oldu. Antalya Karaalioğlu Parkı’nda yer alan Türk Telekom Gezici Eğitim Tırında gerçekleşen eğitimde kadınlar temel internet kullanımını öğrendi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65733 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...