Perşembe, 21 Mart 2019
Konyaaltı Kreşlerinde karne heyecanı Eğitim Konyaaltı Kreşlerinde karne heyecanı

Konyaaltı Belediye kreşlerinde eğitim gören öğrenciler, yarıyıl tatiliyle birlikte karne heyecanı yaşadı.


Nasrettin Hoca’da Karne Şenliği Eğitim Nasrettin Hoca’da Karne Şenliği

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan Nasrettin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ndeki 283 çocuk, ilk kez karne almanın heyecanını yaşadı.


Başkan Uysal, CHP İl Başkanı Kumbul’u ziyaret etti Siyaset Başkan Uysal, CHP İl Başkanı Kumbul’u ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul’u ziyaretinde “Bundan sonrası, bütün bu yaşanan sürecin ağırlığına uygun bir çalışma dönemi olacaktır” dedi.


ANTALYA DOB’DA “DON PASQUALE” HAZIRLIKLARI BAŞLADI Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DA “DON PASQUALE” HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 27 Ocak’ta dünyaca ünlü DON PASQUALE operasının prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.


KAYMAKAM ERGÜN BAŞKAN VE MÜDÜRLERLE BULUŞTU Aksu KAYMAKAM ERGÜN BAŞKAN VE MÜDÜRLERLE BULUŞTU

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilçe idare şube başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya; Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcıları, meclis üyesi ve ilçedeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarının müdürleri katıldı.


Erasta Antalya, Tüm Çocukları Buz Pistine Davet Ediyor! Güncel Erasta Antalya, Tüm Çocukları Buz Pistine Davet Ediyor!

Erasta Antalya, 20 Ocak- 04 Şubat tarihleri arasında kışın yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biri olan buz pateni keyfini Antalyalı çocuklar ile buluşturacak. Sömestr etkinlikleri kapsamında 27 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek kar partisinde ziyaretçiler, müzik ve ışık gösterileri ile birlikte, karla buluşacak.


Dört yeni destek can suyu olacak Ekonomi/Turizm Dört yeni destek can suyu olacak

İnşaat sektörüne can suyu olacak 4 yeni model destek, sektörü canlandıracak. Stopaj inecek, tapu harcı düşecek. Devlet’ten konut için düşük faizli kredi, vatandaşın ev sahibi olabilmesi için büyük fırsat...


GÜVENSİZLİK ORANINDA DİKKAT ÇEKEN AZALMA Ekonomi/Turizm GÜVENSİZLİK ORANINDA DİKKAT ÇEKEN AZALMA

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tekstilden oyuncağa, mobilyadan ayakkabıya 7 buçuk yılda güvensizlik oranını yüzde 38’den yüzde 0,35’e düşürdü.


Büyükşehir Belediyesi okul birincilerini 5 yıldızlı tatile gönderdi Eğitim Büyükşehir Belediyesi okul birincilerini 5 yıldızlı tatile gönderdi

Antalya'da eğitimin en büyük destekçilerinden olan Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'ye örnek olan “Başarılı Öğrenciye Tatil İyi Gelecek” projesi ile 2017-2018 öğretim yılı 1. döneminde 768 okul birincisi ve 1536 yakınını 3 günlüğüne 5 yıldızlı otelde tatile gönderdi.


HELAL TURİZM TARTIŞMALARI TBMM’DE Siyaset HELAL TURİZM TARTIŞMALARI TBMM’DE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, bazı turizm işletmelerinin “helal turizm” nitelemesiyle reklam yapmasının, bu nitelemeyi kullanmayan binlerce turistik işletmeyi zor durumda bıraktığını belirterek, “Helal turizm kavramı, diğer turizm işletmeleri için haram göndermesi içeriyor” dedi.


GENÇLER ŞİRKETLERDEN NELER BEKLİYOR? Ekonomi/Turizm GENÇLER ŞİRKETLERDEN NELER BEKLİYOR?

Türkiye’de 50.000’e yakın Y kuşağı ile gerçekleştiren Universum İdeal İşveren Araştırması’nın sonuçları 2018 yılında işveren markalarının nasıl şekilleneceğini gösteriyor.


Başkan Uysal’dan karne hediyesi Eğitim Başkan Uysal’dan karne hediyesi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yarıyıl karnelerine kavuşan 5 bin çocuğa eğlenceli ve birbirinden renkli oyunlarla dolu bir tatil geçirmeleri için Teneffüs Park bileti hediyesi gönderdi.


Kemer’den Finlandiya çıkarması Kemer’den Finlandiya çıkarması

Finlandiya Matka Turizm ve Seyahat Fuarı’nda açılan Kemer Belediyesi standı yoğun ilgi gördü. Standı ziyaret eden Türkiye'nin Finlandiya Büyükelçisi Adnan Başağa da Kemer ilçesinden övgüyle bahsetti.


Çocuklarla Birlikte Büyüyen TEGV 23 Yaşında!  Eğitim Çocuklarla Birlikte Büyüyen TEGV 23 Yaşında!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 23 yıldır eğitim aşkıyla çocuklarımızın geleceğini aydınlatıyor.


RAHİM AĞZI KANSERİNDE HAYAT KURTARAN BİLGİLER Sağlık/Kadın RAHİM AĞZI KANSERİNDE HAYAT KURTARAN BİLGİLER

Dünyada en sık görülen kanserlerden biri olan rahim ağzı kanseri, her yıl yarım milyondan fazla kadını etkiliyor ve bu kadınların da yaklaşık yarısı geç tanı nedeniyle hayatını kaybediyor. Ancak rahim ağzı kanseri önlenebilen bir kanser olduğu için bu konuda erken tanı büyük önem taşıyor.


Gribe Karşı Doğadan Koruma Sağlık/Kadın Gribe Karşı Doğadan Koruma

Diyetisyen Sanem Apa Doğan Kışın Olumsuz Etkilerine Karşı Önerilerde Bulundu


Güçlü Bir İşveren Markası Yaratmanız İçin 7 Geçerli Sebep! Teknoloji/Bilim/İnternet Güçlü Bir İşveren Markası Yaratmanız İçin 7 Geçerli Sebep!

Türkiye’deki yetenek kazanımına yenilikçi bir yaklaşım getiren online kariyer platformu Toptalent.co, günümüzde en iyi yetenekleri tanımlamak, onları şirkete çekmek ve şirkette tutmanın en güçlü yolunun işveren markasına yatırım yapmak olduğunu aktarıyor.


Tütüncü, “Büyüklerimden çok şeyler öğreniyorum” Güncel Tütüncü, “Büyüklerimden çok şeyler öğreniyorum”

‘Yaşlı Üniversitesi' olarak da bilinen 60+ Tazelenme Üniversitesi’nde derse katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Büyüklerimden çok şeyler öğreniyorum. Bereketin daima büyüklerde olduğunu düşünüyorum” dedi.


YILIN ALTIN ADAMLARI AMPUTE MİLLİ TAKIMI OLDU Spor YILIN ALTIN ADAMLARI AMPUTE MİLLİ TAKIMI OLDU

CEYLAN İNŞAAT 16. TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİ’NDE YILIN BASIN VE JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI. ABDULLAH AVCI YILIN SPOR ADAMI SEÇİLDİ.


Akdeniz Üniversitesi’nde Geleceğin Şefleri Yetişiyor Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Geleceğin Şefleri Yetişiyor

Türkiye Aşçılar Federasyonu, AGEB ve ANFAŞ işbirliği ile gerçekleştirilen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması 2018” de Manavgat Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Takımı birinci oldu.


EN ÇOK ZİYARET EDİLEN MÜZE VE ÖREN YERLERİ BELLİ OLDU Ekonomi/Turizm EN ÇOK ZİYARET EDİLEN MÜZE VE ÖREN YERLERİ BELLİ OLDU

Kültür ve Turizm Bakanlığa bağlı müze ve ören yerlerini 2016 yılında 17 milyon 521 bin 316 kişi ziyaret ederken, 2017 yılındaki ziyaretçi sayısı yüzde 17 oranında artarak 20 milyon 509 bin 746 ziyaretçiye ulaştı.


Oyuncak Müzesi çocukları bekliyor Güncel Oyuncak Müzesi çocukları bekliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, yarıyıl tatilinde dopdolu etkinlikleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak. Resimden boyama etkinliklerine, ebru sanatından robotik kodlama eğitimine keyifli aktiviteler Oyuncak Müzesi’nde yer alacak.


Tünektepe Projesi ihaleye çıkıyor Güncel Tünektepe Projesi ihaleye çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, simgesel özelliğiyle kente ciddi bir katma değer kazandıracak Tünektepe Projesi’ni 1 Şubat Perşembe günü ihaleye çıkarıyor. Proje ile Antalya’nın gelecekte simgesi olacak bir turistik tesis, cazibe merkezi ve yaşam alanı hayat bulacak.


AŞT başarılarıyla gururlandırıyor Kültür/Sanat AŞT başarılarıyla gururlandırıyor

Antalya Şehir Tiyatrosu, başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. AŞT, Tiyatro Gazetesi tarafından düzenlenen 4. Anadolu Tiyatro Ödülleri'nde "En İyi Kadın Oyuncusu” ve “Dış İlişkiler- Organizasyon Başarı” kategorilerinde ödüle layık görüldü.


Liman Caddesi büyüleyecek Kemer Liman Caddesi büyüleyecek

Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer Liman Caddesi Kentsel Tasarım Projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Kemer’in çehresini değiştirecek proje turizme ciddi katkı sağlayarak esnafın yüzünü güldürecek. Projenin ilçeye büyük katkısı olacağını söyleyen Kemer esnafı “yıllardır bu değişimi bekliyorduk ve şimdi gerçekleşiyor” dedi.


Başkan Gül’den karne hediyesi Kemer Başkan Gül’den karne hediyesi

Kemer Belediyesi, yarıyıl tatilinde ilçedeki tüm öğrencilere Antalya Hayvanat Bahçesi ve Akvaryum gezisi hediye ediyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’imizdeki bütün öğrencilerimizi Antalya Hayvanat Bahçesi’ne birinci sınıf öğrencilerini de Akvaryum gezisini götüreceğiz. İyi eğlenceler diliyorum” dedi.


Antalya projelerine Katar’da yoğun ilgi Antalya projelerine Katar’da yoğun ilgi

“EXPO Turkey by Qatar 2018” Fuarı’na katılmak üzere gittiği Katar’da Antalya’nın mega projelerini ve yatırım fırsatlarını anlatan Başkan Menderes Türel, Katarlı yatırımcılara, “Şimdi Antalya zamanı” dedi. Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Tünektepe, Konyaaltı Sahili gibi dünya çapındaki projeler Katarlı yatırımcıların büyük ilgisini çekti.


Gazipaşa’daki 3 okula aşevinden destek Gazipaşa Gazipaşa’daki 3 okula aşevinden destek

Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da hizmete açtığı aşevi, haftanın 5 günü Gazipaşa’daki üç okula 400 kişilik yemek ulaştırıyor.


Demre’nin 5 mahallesinde kanalizasyon çalışması Demre Demre’nin 5 mahallesinde kanalizasyon çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Batı ilçelerinde eş zamanlı olarak sürdürülen altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler son olarak Demre’nin Büyükkum, Gökyazı, Karabucak, Kayaaltı ve Beymelek mahallelerinde kanalizasyon hattı yapıyor.


Büyükşehir Belediyesi hastalara evinde bakıyor Güncel Büyükşehir Belediyesi hastalara evinde bakıyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da yaşayan ekonomik yoksunluk içindeki yatalak, engelli ve yaşlı durumdaki vatandaşlara destek oluyor. Zor durumdaki vatandaşların öz bakımları ve muayeneleri yapılıyor, her gün sıcak yemekleri veriliyor, evleri temizleniyor, alışverişleri yapılıyor, faturaları ödeniyor. Hastanede tedavi edilmesi gereken hastalara da ambulans desteği sağlanıyor.


Ucuz Yarı Yıl Tatilinin Adresi: Akraba Evi Ekonomi/Turizm Ucuz Yarı Yıl Tatilinin Adresi: Akraba Evi

Avantajix.com’un anketine göre, 100 kişiden 65’i yarı yıl tatilini akraba ya da arkadaş evinde geçirecek.


Yağ bezesidir deyip geçmeyin! Sağlık/Kadın Yağ bezesidir deyip geçmeyin!

Pek çok kişinin adını hiç duymadığı ‘aksesuar meme’ son yıllarda giderek daha fazla dikkat çeken bir sağlık sorunu. Hastalar aksesuar memeyi koltuk altında hissettikleri yağ bezesine benzer yumuşak ve hareketli bir şişlik olarak tanımlıyorlar ve bu nedenle meme cerrahlarına başvuruyorlar.


AKSU’DA 42. PARK FETTAHLI MAHALLESİNE Aksu AKSU’DA 42. PARK FETTAHLI MAHALLESİNE

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin “Her Mahalleye Bir Park” sözünü yerine yetirmeye Fettahlı Mahalle Parkı ile devam etti.


ŞİRKETLERDEKİ SİBER GÜVENLİĞİN ZAYIF HALKASI: İNSAN HATASI Teknoloji/Bilim/İnternet ŞİRKETLERDEKİ SİBER GÜVENLİĞİN ZAYIF HALKASI: İNSAN HATASI

Şirketler için en büyük siber tehdit faktörü ne fidye yazılımlar, ne spam e-postalar ne de korunmasız IoT cihazları! Ponemon Institute tarafından 612 bilgi güvenliği uzmanı ile gerçekleştirilen ankete göre en büyük siber tehdit faktörü insan hatası.


AKSU’DA “GEZEREK ÖĞRENİYORUM” PROJESİ DEVAM EDİYOR Aksu AKSU’DA “GEZEREK ÖĞRENİYORUM” PROJESİ DEVAM EDİYOR

Aksu Kaymakamlığı, Aksu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile Aksu’daki engelli ve özel eğitim gören çocuklar için başlatılan “Gezerek Öğreniyorum” Projesi kapsamında engelli çocuklar ve aileleri için kahvaltı programı organize edildi.


Öğrenciler “Portakal Sağlıklı Kal” etkinliği düzenledi Kumluca Öğrenciler “Portakal Sağlıklı Kal” etkinliği düzenledi

Kumluca Gül Çetin Kaur Anadolu Lisesi Öğrencileri bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri “Portakal Sağlıklı Kal” kampanyasını gerçekleştirdi


MANAVGAT ENKAZDAN KURTULUYOR Manavgat MANAVGAT ENKAZDAN KURTULUYOR

Manavgat Belediyesi tarafından ilçe merkezinde bulunan balıkhanenin yerine kent meydanı ve otopark yapılacak.


Homeopat Eczacı Banu Aydın Kaya, ‘Doğal İyileşme’ tedavisini anlattı Sağlık/Kadın Homeopat Eczacı Banu Aydın Kaya, ‘Doğal İyileşme’ tedavisini anlattı

Eczacılar, Talya Tıp Merkezi’nde doğal iyileşme sistemi “Homeopati” konusunu ele aldı


BUDAK: “OHAL EKONOMİYE PRANGA” Siyaset BUDAK: “OHAL EKONOMİYE PRANGA”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, OHAL'in Türkiye'de olağan bir hale dönüştüğünü, KHK'lar ile başta TBMM olmak üzere tüm kurumların baypas edildiğini söyledi.


Fayton yerine elektrikli araç Güncel Fayton yerine elektrikli araç

Antalya Kent Konseyi’nin öncülüğünde hazrlanacak projenin gerçekleşmesi halinde kent içi ulaşımda elektrikli araçlarda kullanılabilecek.


Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu Eğitim Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu

Konyaaltı Belediyesi, 2018 yılında gerçekleşecek Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) girecek engelli bireyler için ücretsiz kurs açtı.


Kepez’den Ulusal Müzik Ödülü Yarışması Kültür/Sanat Kepez’den Ulusal Müzik Ödülü Yarışması

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün gençlere armağanı olan 4. Kepez Belediyesi Ulusal Müzik Ödülleri Yarışması’nın yarı finali renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmacılar, seslerinin yanı sıra kostümleriyle de yarışmaya damga vurdu.


AEDAŞ’a, Oracle Enerji Zirvesi’nden 
‘Dijital Dönüşüm Ödülü’ Ekonomi/Turizm AEDAŞ’a, Oracle Enerji Zirvesi’nden 
‘Dijital Dönüşüm Ödülü’

Elektrik dağıtım sektöründe Entegre Bilişim Sistemleri’ne geçişi başarı ile tamamlayan AEDAŞ, Oracle Enerji Zirvesi’nde ‘Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülünü’nün sahibi oldu


CK Akdeniz Elektrik’e, Oracle Enerji Zirvesi’nden ödül Ekonomi/Turizm CK Akdeniz Elektrik’e, Oracle Enerji Zirvesi’nden ödül

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Oracle Enerji Zirvesi’nde, ‘Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülleri’ sahiplerini buldu. Entegre Bilişim Sistemleri (EBS) Projesi ile ödüle layık görülen CK Akdeniz Elektrik, insan kaynaklarından satın almaya, abonelikten faturalama işlemlerine kadar tüm süreçlerini bu sistem üzerinden yürütüyor


ADD ve HALKEVLERİ’NDEN CHP’ye HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ…. Siyaset ADD ve HALKEVLERİ’NDEN CHP’ye HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ….

Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş ve Yönetim Kurulu ile Halkevleri Akdeniz Bölge Temsilcisi Kutay Meriç ve Yönetim Kurulu, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul’u ziyaret ederek başarılar diledi.


Sömestir tatiline hazır mısınız? Ekonomi/Turizm Sömestir tatiline hazır mısınız?

Sömestir tatili nihayet başladı, son ders bittiğinde çalan zille kapılar iki hafta boyunca sürecek mola için sonuna dek açıldı. İlk dönemin sona ermesiyle birlikte tüm telaşlar geride kaldı. “Adı tatil diye yan gelip yatmak olmaz, bol bol gezip eğlenmek için böyle fırsat hiç kaçırılmaz” diyenler için Ligarba Turizm seyahat rotalarını kaleme aldı.


Sömestr Tatil Keyfiniz Güvence Altında Güncel Sömestr Tatil Keyfiniz Güvence Altında

Aksigorta’nın Premium Seyahat Sigortası ve Seyahat Sağlık Sigortası, sorunsuz bir tatil geçirmenin ayrıcalığını yaşatıyor.


Kepez’de okçuluk kursu açıldı Spor Kepez’de okçuluk kursu açıldı

Kepez Belediyesi, güreş, yüzme ve atlı binicilikten sonra geleneksel ata sporu okçuluğu da ilçe halkıyla buluşturdu. Açılan ücretsiz okçuluk kursunda eğitimler başladı.


Tütüncü, şantiye şefi gibi çalışmaları denetliyor Güncel Tütüncü, şantiye şefi gibi çalışmaları denetliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok daha güzel işleri hemşehrilerine sunabilmek için şahsının da bir şantiye şefi gibi çalışmaları yerinde denetlediğini söyledi.


Muratpaşa Belediyesi'nden tahrip edilen asfaltlarla ilgili açıklama Güncel Muratpaşa Belediyesi'nden tahrip edilen asfaltlarla ilgili açıklama

Muratpaşa Belediyesi, çeşitli çalışmalar sonucunda tahrip edilen asfaltlarla ilgili bir basın açıklaması yayınladı.


TSF’DEN ‘DÜNYANIN EN BÜYÜK SATRANÇ ŞAMPİYONASI Spor TSF’DEN ‘DÜNYANIN EN BÜYÜK SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) tarafından düzenlenen “Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası”, 20 Ocak’ta Antalya’da başlıyor. 81 şehirden 2 bin 870 sporcunun ve ailelerinin katılımıyla 7 bin kişilik dev bir Türkiye buluşmasına ev sahipliği yapacak şampiyona, dünya çapında düzenlenen ‘en büyük satranç organizasyonu’ olarak bir rekora da imza atacak.


Burnumuz neden kurur? Sağlık/Kadın Burnumuz neden kurur?

Aşırı kuru burun sizi çok rahatsız edebilir, canınızı yakabilir hatta sizi utandırabilir. Burnunuz kuruduktan sonra burun pasajlarınızın içinde nem kalmaz. Bunun nedeni çevresel koşullar, bazı ilaçlar veya tıbbi bir durum olabilir. Kuru burnunuzu evde hazırladığınız ilaçlarla nemlendirebilirsiniz ancak kuruluk devam ederse veya acı çekerseniz doktorunuza danışmalısınız.


 ALÜMİNYUM TENCERELER DEMANSI TETİKLİYOR Sağlık/Kadın ALÜMİNYUM TENCERELER DEMANSI TETİKLİYOR

Hafızanızla ilgili sorunlar mı başladı? Unutkanlığınız büyük bir problem haline mi geldi? Artık günlük işlerinizi bile yapamaz durumda mısınız? Eğer cevabınız ‘evet’se demans kapınızda olabilir.


ZATÜRREDE 4 ÖNEMLİ İŞARET! Sağlık/Kadın ZATÜRREDE 4 ÖNEMLİ İŞARET!

Özellikle kış aylarında artış gösteren ve enfeksiyona bağlı ölümlerde başı çeken zatürre, dünyada her yıl 4 buçuk milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden oluyor.


Sömestirde çocuklarla mutfağa girin Sağlık/Kadın Sömestirde çocuklarla mutfağa girin

Yoğun ve zor bir okul dönemi geride kaldı.


AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ (FMF) NEDİR? Sağlık/Kadın AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ (FMF) NEDİR?

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, İç Hastalıkları hekimi Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy, ülkemizde sık görülen Ailevi Akdeniz Ateşi ile ilgili merak edilen soruları cevapladı.


CHP’DE GÖREV DAĞILIMI Siyaset CHP’DE GÖREV DAĞILIMI

36. Olağan İl Kongresinde seçilen CHP Antalya İl Yönetimi ve Disiplin Kurulu ilk toplantılarını yaparak görev dağılımlarını belirlediler.


Başkan Böcek, FITUR Fuarı’nda… Ekonomi/Turizm Başkan Böcek, FITUR Fuarı’nda…

Konyaaltı Belediyesi ve Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanı Muhittin Böcek, Avrupa’nın 3. büyük turizm fuarı olan FITUR Turizm Fuarı’nda Antalya’yı temsil ediyor.


Gül'den Türel'e: “Menderes bey gelsin belediyecilik dersi vereyim” Kemer Gül'den Türel'e: “Menderes bey gelsin belediyecilik dersi vereyim”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Kemer Belediyesi’ne yönelik eleştirilerine cevap veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Belediyeciliğin okulu yok ama Menderes beye ücretsiz ders verebilirim. Kemer’e gelsin, modern belediyeciliğin nasıl yapıldığını kendisine öğretmeye hazırım. Türel’in eksikliklerini tamamlamaya her zaman talibim” dedi.


CHP Akseki ve Kaş İlçelerinden İl Başkanı Kumbul’a Hayırlı Olsun Ziyareti Siyaset CHP Akseki ve Kaş İlçelerinden İl Başkanı Kumbul’a Hayırlı Olsun Ziyareti

36.İl Kongresinde seçilen Ahmet Kumbul Başkanlığındaki yeni CHP Antalya İl Yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.


CHP’li gençlerden Başkan Gül’e ziyaret Kemer CHP’li gençlerden Başkan Gül’e ziyaret

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ve Kemer Gençlik Kolları Başkanı Sinan Can Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret etti. Gül, tüm gençlere başarılar diledi.


Akbaş’’tan Başkan Gül’e ziyaret Kemer Akbaş’’tan Başkan Gül’e ziyaret

CHP Kaş İlçe Başkanı Ulaş Akbaş, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Muratpaşa Alzheimer Danışma Hattı kuruyor Güncel Muratpaşa Alzheimer Danışma Hattı kuruyor

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, çağın hastalığı Alzeheimer’ı ötelemek, rehabilite etmek ve uzakta tutmak için Yaşlı Evleriyle başlayan çalışmanın ‘Alzheimer Danışma Hattı’yla devam edeceğini söyledi.


Belbidi’nden Gül’e teşekkür Kemer Belbidi’nden Gül’e teşekkür

Beldibi’nden bir grup vatandaş ve Beldibi İlkokulu ve Ortaokulu yönetimi Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek mahallelerine ve okullarına yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.


Paşanın Melekleri 2’nci perdeyi açıyor Spor Paşanın Melekleri 2’nci perdeyi açıyor

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor, 2’nci yarıya Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü maçıyla başlıyor. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma Cumartesi saat 15.00’de başlayacak.


Ekolojik kreş öğrencileri portakal hasatı yaptı Döşemealtı Ekolojik kreş öğrencileri portakal hasatı yaptı

Döşemealtı Belediyesi tarafından 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılan Antalya’da ilk Türkiye’de örnek olan Ekolojik Kreş’in minik öğrencileri portakal bahçesine girip hasada yardım ettiler.


Kartal: Siyaset Kartal: "Ekonomi çöküyor"

“GSYH’daki büyüme hormonlu ve ciddi sorunlar içeriyor” diyen Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “2016 yılında cari açığın GSYH’ye oranı yüzde 3,8 iken 2017’nin ilk on ayı itibariyle cari açığın tahmin edilen GSYH’ye oranı yüzde 4,9’a yükseldi. Özetle, Türkiye, bütçe açığı ve cari açık eşliğinde büyüdü” dedi.


Siteler Mahallesi’nde 14’üncü park... Güncel Siteler Mahallesi’nde 14’üncü park...


Konyaaltı Belediyesi Siteler Mahallesi’nde 14’üncü parkın da yapımını tamamladı. 2 bin metrekare büyüklüğündeki park bölge halkının kullanımına açıldı.


Polis amcalarıyla teşekküre geldiler Güncel Polis amcalarıyla teşekküre geldiler

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde bu hafta belediyenin trafik parkında temel eğitim alan Sabiha Gökçen Anaokulu öğrencileri vardı. Minikler, ‘polis amcalarıyla’ birlikte geldikleri randevusuz görüşme saatinde Başkan Uysal’a teşekkür etti.


Yağcı: “2018 birlikte çalışıp başarı kazanacağımız yeni bir sezon olacak”
 Ekonomi/Turizm Yağcı: “2018 birlikte çalışıp başarı kazanacağımız yeni bir sezon olacak”


Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği AKTOB’un Ocak ayı yemekli toplantısı Antalya Lara’da bulunan Aska Lara Otel’de yapıldı.


Teneffüs Park’ta karne şenliği Güncel Teneffüs Park’ta karne şenliği

Antalya’da sınırsız eğlence ve oyun için çocukları yeniden sokağa çağıran Muratpaşa Belediyesi’nin çocuk dünyası Teneffüs Park, şubat tatili boyunca Pazartesi hariç her gün birbirinden renkli etkinlikler düzenleyecek.


Konsere büyük ilgi Kültür/Sanat Konsere büyük ilgi

Muratpaşa Belediyesi’nin şef İsmet Aydın yönetimindeki Türk Sanat Müziği Topluluğunun geleneksel yeni yıl konseri için Belediye Kültür Salonu doldu taştı.


YENİLENMENİN YAŞI YOK Sağlık/Kadın YENİLENMENİN YAŞI YOK

Her yaşta genç ve güzel görünmek isteyenler için cerrahi ya da medikal pek çok seçenek var.


CK Akdeniz Elektrik, enerjisi ile kick boks sporcusu Kızıl’ın yanında Spor CK Akdeniz Elektrik, enerjisi ile kick boks sporcusu Kızıl’ın yanında

MACARİSTAN’DA DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜNÜ ALAN MİLLİ SPORCU HASAN MERT KIZIL’DAN SPONSORLUĞUNU ÜSTLENEN CK AKDENİZ ELEKTRİK’E ZİYARET...


TÜRK DİZİLERİ İHRACAT REKORU KIRDI TÜRK DİZİLERİ İHRACAT REKORU KIRDI

Türk televizyonlarında yayımlanan diziler, 140’ın üzerinde ülkeye ihraç edilerek, yıllık 350 milyon doların üzerinde ihracat rakamına imza atarak başarılı bir ivme çizdi.


Gıda Güvenliği İçin Büyük Buluşma... Ekonomi/Turizm Gıda Güvenliği İçin Büyük Buluşma...

Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenerek, ülkemizden ve dünyadan gıda sektörünün paydaşlarını ve uzmanlarını bir araya getiren Gıda Güvenliği Kongresi'nin 6.'sı 3 - 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


 Her gün bir avuç yaban mersini göz sağlığını korur Sağlık/Kadın Her gün bir avuç yaban mersini göz sağlığını korur

Okullarda tablet veya bilgisayarla yapılan ödevlerin sık verilmesi ve akıllı tahta kullanımı gözlerde bozulmaya sebep oluyor.


CHP’li kadınlardan Başkan Gül’e ziyaret Kemer CHP’li kadınlardan Başkan Gül’e ziyaret

Geçtiğimiz hafta göreve seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Kemer ilçe Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt ile yönetim kurulu, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret etti. Gül, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.


Kemer’deki tüm anaokullarına galoşmatik verildi Kemer Kemer’deki tüm anaokullarına galoşmatik verildi

Kemer Belediye Başkan Mustafa Gül, ilçedeki tüm anaokulu ve ana sınıflarına otomatik galoş giyme makinası hediye etti.


BAKAN TÜFENKCİ, TÜRKİYE-KATAR İŞ FORUMU’NA KATILDI Ekonomi/Turizm BAKAN TÜFENKCİ, TÜRKİYE-KATAR İŞ FORUMU’NA KATILDI

Bakan Tüfenkci, Katar ile ticareti artırmak amacıyla "İki ülke arasındaki transit geçişleri kolaylaştıracak, Irak üzerinden transit geçişler sağlayacak bir mekanizma oluşturmak istiyoruz." dedi.


Basketbolda All-Star şöleni başlıyor Spor Basketbolda All-Star şöleni başlıyor

21 Ocak Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek Tahincioğlu All-Star 2018’e 1 haftadan az bir zaman kaldı.


ABD’NİN KUDÜS KARARINA ULUSLARARASI GAZETECİLERDEN TEPKİ ABD’NİN KUDÜS KARARINA ULUSLARARASI GAZETECİLERDEN TEPKİ

Uluslararası basın mensupları, ABD'nin Kudüs kararı hakkındaki en açık ve tarafsız görüşlerini tüm dünyaya Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) aracılığıyla duyurdu.


Dokuma’nın Tapusu gerçek sahiplerinde... Güncel Dokuma’nın Tapusu gerçek sahiplerinde...

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 488 dönümlük alan üzerindeki üst kullanım hakkı şerhi kaldırılarak, artık Antalyalılara ait olan Dokumanın tapusunu gerçek sahiplerine, Dokuma fabrikası çalışanlarına verdi.


NADİR HASTALIĞIYLA DOKTORLARI DA ŞAŞIRTTI! Sağlık/Kadın NADİR HASTALIĞIYLA DOKTORLARI DA ŞAŞIRTTI!

Hasan Özgey’in az rastlanan hastalığının öyküsü yaklaşık 8 ay önce başladı. Bir gece idrarında gördüğü kan nedeniyle hekime başvurduğunda sürecin bu kadar sıkıntılı olabileceğini tahmin bile etmiyordu...


İLK TAPULAR ANTALYA OSB’YE DEVİR EDİLDİ Güncel İLK TAPULAR ANTALYA OSB’YE DEVİR EDİLDİ

Antalya OSB’nin 900 dönüm daha büyümesini sağlayacak arazilerin hak sahipleri, tapularını Bölge Müdürlüğüne devir etmeye başladı. İlk tapular düzenlenen tören ile devir alındı.


 Kumluca’da Trafik Kazası; 2 Yaralı Kumluca Kumluca’da Trafik Kazası; 2 Yaralı

Kumluca ilçesinde otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.


Yüz Güzelliğinin Gizli Unsuru: Çene Sağlık/Kadın Yüz Güzelliğinin Gizli Unsuru: Çene

Çenenin yüzdeki konumu dikkate alındığında, yüz simetrisi ve güzelliği için en az burun kadar önemli olduğu bilinmelidir. Yüzün tam orta hattında bulunan çene, yüzün harmonisini oluşturan en önemli yapılardan olmasına rağmen, estetik değeri insanlar tarafından çok bilinmemektedir.


Kaspersky Lab, 2014'ten beri aktif olan Skygofree zararlı yazılımını keşfetti Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab, 2014'ten beri aktif olan Skygofree zararlı yazılımını keşfetti

Kaspersky Lab araştırmacıları, 2014'ten beri aktif olan ve büyük olasılıkla "saldırı amaçlı bir güvenlik ürünü" olarak siber gözetleme için tasarlanan gelişmiş bir mobil zararlı yazılım keşfetti.


Mehmet Akif Ersoy Mahallesi kabuk değiştiriyor Güncel Mehmet Akif Ersoy Mahallesi kabuk değiştiriyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin dönüşüm işlemlerini dört koldan yürüterek ilçeye modern bir mahalle kazandırmak için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.


Kanserin ilacı Çin’de mi? Kanserin ilacı Çin’de mi?

Çin’in, küresel ilaç endüstrisi için yeni bir ilaç ürettiği son zamanlar 1970'li yıllardı. Mao Zedung'un sıtma için bir tedavi önermesinden sonra Çinli bilim insanı Tu Youyou’nun Artemisinin’i keşfettiği dönemdi. Çin, birçok alanda olduğu gibi yarım asır sonra yine tıpta sürprizlere hazırlanıyor.


Kışla nasıl başa çıkarız? Bağışıklık sistemini güçlü tutmanın 8 yolu Sağlık/Kadın Kışla nasıl başa çıkarız? Bağışıklık sistemini güçlü tutmanın 8 yolu

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu pek çok etkenden koruyan muhteşem bir sistemdir. Ancak bazen şiddetli bir enfeksiyon, bazen salgın yapan bir virüs, bazen de günlük hayatımızı olumsuz yönde etkileyen durumlar bağışıklık sistemimizin düzgün çalışmasına engel olabilir.


Tatilde diş bakımını mutlaka yaptırın Sağlık/Kadın Tatilde diş bakımını mutlaka yaptırın

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Sömestr tatilinde artan etkinlikler ve bu etkinlikler sırasında alınan şekerli gıdalar, fast-food tarzı beslenme ve asitli içecekler dişlerdeki çürümeyi hızlandırabilir, tatili fırsat bilip çocuklarınızın diş bakımlarını yaptırın” diyerek aileleri uyardı


Güvenli asansörde birincilik Kepez’in Güncel Güvenli asansörde birincilik Kepez’in

Kepez Belediyesi, yetkilendirdiği firma ile yaptığı periyodik denetimler neticesinde ilçenin 4 yıl önce yüzde 13 seviyesinde olan güvenli asansör istatistiğini yüzde 92’lere çıkardı. Bu rakam ile Kepez, güvenli asansör istatistiğinde Türkiye birincisi oldu.


Müze Cami'de son dokunuşlar Döşemealtı Müze Cami'de son dokunuşlar

Döşemealtı Belediyesi'nce yaptırılan Türkiye'nin ilk “Müze Konseptli Cami” inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı.


YENİ AMBALAJ ATIKLARI KONTROL YÖNETMELİĞİ YÜRÜRLÜKTE Ekonomi/Turizm YENİ AMBALAJ ATIKLARI KONTROL YÖNETMELİĞİ YÜRÜRLÜKTE

Yılda 1 ton ambalaj kullanan firmalar da geri dönüşümden sorumlu olacak


Muratpaşa’da güreş haftası Spor Muratpaşa’da güreş haftası

Muratpaşa Belediyesi’nin Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi’nde 15’ten 23 yaşına güreşçiler il birinciliği için kıyasıya mücadele ediyor.


AĞRISIZ NORMAL DOĞUMUN YOLU EPİDURAL ANALJEZİDEN GEÇİYOR  Sağlık/Kadın AĞRISIZ NORMAL DOĞUMUN YOLU EPİDURAL ANALJEZİDEN GEÇİYOR

Anne olmayı isteyen birçok kadın için doğum sırasında yaşayacağı ağrı büyük bir korkudur. Halk arasında “ağrısız doğum” ve “prenses doğum” olarak da tanımlanan Epidural Analjezi, geliştirilmiş yeni ilaç ve teknikler sayesinde doğum sırasında oluşan ağrıyı büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.


Kapı, pencere açmak pasif içiciliği önlemez Sağlık/Kadın Kapı, pencere açmak pasif içiciliği önlemez

Kapalı ortamlarda tütün kullanımı, tütün kullanmayan kişilerin de sağlığını olumsuz etkiliyor.


Paraşütçülerden Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Paraşütçülerden Başkan Uysal’a ziyaret

Antalya Yamaç Paraşütü, Radyo Amatörleri ve Hava Sporları Kulübü Başkanı Dr. Mehmet Aksoy ve dernek üyeleri, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.


Başkan Böcek, ‘atölyeleri’ inceledi… Güncel Başkan Böcek, ‘atölyeleri’ inceledi…


“Yer Altı Çöp Konteyneri Projesi” kapsamında kendi konteynerini üreten Konyaaltı Belediyesi, 2017 yılında 26 ayrı noktada 130 konteyneri yer altına aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...