Pazar, 16 Haziran 2019
Hastalıkları ‘nadir’ sayıları çok! Sağlık/Kadın Hastalıkları ‘nadir’ sayıları çok!

Dünyada yaklaşık 300 milyon kişi “nadir” olarak tanımlanan hastalıklarla yaşamak zorunda.


TÜRKİYE’DE SON 10 YILDA 1,2 MİLYON ÇİFT BOŞANDI Güncel TÜRKİYE’DE SON 10 YILDA 1,2 MİLYON ÇİFT BOŞANDI

Türkiye’de son 10 yıl içerisinde evlenen çift sayısı azalırken, boşanan çift sayısının yüzde 29 artış gösterdiği belirlendi.


Başkan Uysal’ın Afşinli konukları Güncel Başkan Uysal’ın Afşinli konukları

Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) babasının öğretmenliği nedeniyle Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde doğan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti.


Azerbaycan Kültür Parkı’nı gezdiler Güncel Azerbaycan Kültür Parkı’nı gezdiler

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim’le, hurda ve seramik parçalarından yapılan heykellerin yer aldığı Azerbaycan Kültür Parkı’nı gezdi.


Başlama vuruşunu Başkan Uysal yaptı Spor Başlama vuruşunu Başkan Uysal yaptı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Alevi Kültür Derneklerinin bu yıl 4’üncüsünün düzenlendiği ‘Kadına Şiddete Hayır’ Futbol Turnuvası’nın başlama vuruşunu yaptı.


Otizmli Çocukların Eğitimi için Runatolia’da Koştular! Spor Otizmli Çocukların Eğitimi için Runatolia’da Koştular!

Tohum Otizm Vakfı gönüllü koşucuları, otizmli çocuklara eğitim desteği için Runatolia’da koştu. Tüm koşucular, otizme dikkat çekebilmek ve otizmli çocukların bağımsız, özgür bireyler olarak yaşayabilmeleri için koşarak destek oldular.


SAKARYA BORSA’DAN ANTALYA BORSA’YA ZİYARET Ekonomi/Turizm SAKARYA BORSA’DAN ANTALYA BORSA’YA ZİYARET

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir, Meclis Başkan Yardımcısı Serkan Erdem, yönetim kurulu ve meslek komiteleri üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ile Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın ağırladığı Sakarya heyeti, yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.


VODAFONE’DA “DİJİTAL OFİS” DÖNEMİ BAŞLADI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’DA “DİJİTAL OFİS” DÖNEMİ BAŞLADI

Vodafone Türkiye’nin “dijital telekom operatörü” olma vizyonu doğrultusunda başlattığı “DijitalSen” programıyla şirket çalışanlarının kariyer yolculukları dijitalleşiyor.


ÇEVKO Vakfı, Sürdürülebilir Sanayiyi Ödüllendiriyor Ekonomi/Turizm ÇEVKO Vakfı, Sürdürülebilir Sanayiyi Ödüllendiriyor

ÇEVKO tarafından sürdürülebilir hayata katkılarıyla öne çıkan ve Türkiye'de Yeşil Nokta markasını kullanan firmaların katılımına açık olarak düzenlenen Yeşil Nokta Sanayi Ödülleri için başvuru süreci başladı.


KRONİK BÖBREK HASTALIĞININ 6 RİSK FAKTÖRÜNÜ ÖNEMSEYİN Sağlık/Kadın KRONİK BÖBREK HASTALIĞININ 6 RİSK FAKTÖRÜNÜ ÖNEMSEYİN

Kronik böbrek hastalarının yaklaşık %40’ını şeker hastaları, %30’unu da hipertansiyon hastaları oluşturuyor. Kronik böbrek yetmezliği için risk altındaki kişilere yönelik düzenli tarama ve etkin tedavi ile hastalığın ilerlemesi önlenebiliyor. Böbrek yetmezliğinin, her yaşta ve cinsiyette oluşabildiği bilinse de, özellikle 40 yaşından sonra ve kadınlarda daha sık görülüyor.


Dacia’da Mart Ayında Sıfır Faiz Fırsatı Otomotiv Dacia’da Mart Ayında Sıfır Faiz Fırsatı

Mart ayında yeni bir Dacia sahibi olmak isteyen müşterilere tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli olan özel ödeme koşullarının yanı sıra Sandero, Lodgy ve Dokker modellerinde sıfır faiz avantajı sunuluyor.


Döşemealtı Gençlik Meclisi üçüncü dönem vekilleri mazbatalarını aldı Döşemealtı Döşemealtı Gençlik Meclisi üçüncü dönem vekilleri mazbatalarını aldı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turay Genç’in vizyon projeleri arasında yer alan Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin (DÖGEM) üçüncü dönem vekilleri mazbatalarını alıp yemin ederek göreve başladı.


NEFES BORUSUNA KAÇAN FISTIK 3 AY SONRA ANLAŞILDI! Sağlık/Kadın NEFES BORUSUNA KAÇAN FISTIK 3 AY SONRA ANLAŞILDI!

2,5 yaşındaki Emir, nefes borusuna kaçan fıstığın son anda çıkarılabilmesiyle ölümün eşiğinden döndü. Ancak, çıkarılan aslında fıstığın sadece küçük bir parçasıydı. O akşamdan itibaren küçük çocuk ve ailesi üç ay sürecek kabus dolu günlere uyandı. Gittikleri hekimlerden, lösemiden bile şüphelenen oldu.


Renault’da Mart ayına özel kampanyalar Otomotiv Renault’da Mart ayına özel kampanyalar

Mart ayında Renault’da sıfır faiz seçeneğinin yanı sıra tüm binek ve hafif ticari modellerinde cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. Renault, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sunduğu özel şartlar ile kutluyor. 16 yaş ve üzeri araç sahiplerine yönelik kampanya ise 15 Mart 2018 tarihine kadar devam ediyor.


REFLÜ HASTALARINA 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın REFLÜ HASTALARINA 10 ÖNERİ

Reflü mide içeriğinin kişiyi rahatsız edici bir biçimde yemek borusuna doğru kaçarak şikayetlere neden olmasıdır. Göğüs orta bölgede yanma ve ağza gıda parçacıkları ile birlikte acı su gelmesi reflü hastalığı ile ilişkili tipik şikayetler olup tekrarlayan farenjit, larenjit, sinüzit, kronik öksürük, astım ve diş çürükleri de atipik şikayetler olarak ortaya çıkabilir.


Türkiye’de deprem teminatlı konut sayısı 8 milyonu aştı Ekonomi/Turizm Türkiye’de deprem teminatlı konut sayısı 8 milyonu aştı

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından paylaşılan güncel rakamlara göre Türkiye’de Zorunlu Deprem Sigortası bulunan konut sayısı 8 milyonu aşarken, ülke genelinde sigortalılık oranı ise yüzde 50’ye yaklaştı.


CW ENERJİ, “FUARIN EN ÖNEMLİ FİRMASI” SEÇİLDİ Ekonomi/Turizm CW ENERJİ, “FUARIN EN ÖNEMLİ FİRMASI” SEÇİLDİ

27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Fas Kazablanka’da 7’incisi düzenlenen SOLAIRE EXPO MAROC fuarında CW Enerji, “Fuarın en önemli firması” oldu.


Turizmde Körfez pazarına tanıtım Turizmde Körfez pazarına tanıtım

Ortadoğu ve Körfez ülkeleri pazarının en önemli üçüncü turizm fuarı kabul edilen 8. Uluslararası Cidde Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) organizasyonuyla açılan stantta tanıtım yapıldı.


PTT’DEN “YARGITAY’IN KURULUŞUNUN 150. YILI” KONULU SÜREKLİ POSTA PULU Güncel PTT’DEN “YARGITAY’IN KURULUŞUNUN 150. YILI” KONULU SÜREKLİ POSTA PULU

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 6 Mart 2018 tarihinde “Yargıtay’ın Kuruluşunun 150. Yılı” konulu sürekli posta pulunu tedavüle çıkaracak.


Küçük değil doğal ve nefes alan burun güzeldir Sağlık/Kadın Küçük değil doğal ve nefes alan burun güzeldir

Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Denizhan Dizdar; hastaları, doktorlarından küçük değil doğal burun istemeleri konusunda özellikle uyarıyor. “Gerçek dışı beklentiler ve burnun fizyolojisi dikkate alınmadan yapılan cerrahiler; aşırı küçültülmüş, doğallıktan uzak ve nefes alamayan burunlara yol açar. En güzel burun; küçük değil, doğal ve nefes alan burundur!”


GOOGLE TARİH VERDİ! TEMMUZ 2018’E KADAR VAKTİNİZ VAR! Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE TARİH VERDİ! TEMMUZ 2018’E KADAR VAKTİNİZ VAR!

KULLANICI VERİLERİNİ RİSKE ATAN İNTERNET SİTELERİ ARAMA SONUÇLARINDA ALT SIRALARA DÜŞECEK... WEB SİTENİZ GOOGLE TARAFINDAN GÜVENSİZ OLARAK İŞARETLENEBİLİR!


Diş eti hastalığı pankreas kanserinin sinyali olabilir Sağlık/Kadın Diş eti hastalığı pankreas kanserinin sinyali olabilir

28 Haziran 2016'da The Journal of the American Medical Association dergisinde yayımlanan araştırmalar, ağzında yüksek oranda belirli bir bakteri bulunan kişilerin, yılda 50 binden fazla kişiyi öldüren pankreas kanseri görülme olasılıklarının daha yüksek olduğunu ortaya çıkardı.


Başkan Türel ‘Çalkaya sorunu tarih oldu tarih’ Aksu Başkan Türel ‘Çalkaya sorunu tarih oldu tarih’

Aksu’nun Çalkaya bölgesinin yıllardır yaşadığı imar sorunu tarih oldu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksulu vatandaşlarla bir araya gelerek müjdeli haberler verdi.


Başkan Türel, ‘Aksu gözbebeğimiz’ Aksu Başkan Türel, ‘Aksu gözbebeğimiz’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksu’da hem Pazar yeri açtı, hem de ASAT’ın İsale Hattı’nın temelini attı. Başkan Türel, Aksu’ya 35 milyon liralık altyapı hizmeti yapacaklarını belirterek, “Altyapı hizmeti cesaret ister. Tribüne oynayan belediye başkanı altyapı hizmeti ile uğraşmaz.Ama biz vazgeçmedik. Aksu gözbebeğimiz. İki etap halinde bir çalışma ile alt yapı sorununu tamamen çözeceğiz” dedi.


Kart kabul edemeyen küçük esnaf kalmayacak Ekonomi/Turizm Kart kabul edemeyen küçük esnaf kalmayacak

Türkiye’yi ilk kez, cep telefonlarını mobil POS’a dönüştürme teknolojisiyle tanıştıran ve 3 yıl içinde üye sayısını 22 binin üzerine çıkaran Ödeal, 2018 yılında üye işletme sayısını 50 bine çıkarmayı hedefliyor.


Tütüncü ile Kepez tapu bereketi yaşıyor Güncel Tütüncü ile Kepez tapu bereketi yaşıyor

Bugüne kadar 40 binden fazla tapu tahsisi yaptıklarını belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Mülkiyet problemlerini çözen ikinci bir yönetim bugüne kadar olmadığı gibi bundan sonra da olmayacak.” dedi.


Çağlayan’da çöp konteynerleri yeraltına alınıyor Güncel Çağlayan’da çöp konteynerleri yeraltına alınıyor

Sağlıklı yaşam alanları için yerel yönetimlerde yenilikçi çözümler üreten Muratpaşa Belediyesi, Çağlayan Mahallesi’nde çöp konteynerlerini yeraltına alıyor.


Kuaförlerden Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Kuaförlerden Başkan Uysal’a ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası’nda yeniden başkanlığa seçilen Tolgahan Demir ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.


YÖRSİAD, RUNATOLİA MARATONUNDA 
AÇEV'İN 'İLK İŞ BABALIK' KAMPANYASI İÇİN KOŞTU Güncel YÖRSİAD, RUNATOLİA MARATONUNDA 
AÇEV'İN 'İLK İŞ BABALIK' KAMPANYASI İÇİN KOŞTU

Maratona, YÖRSİAD’ın desteklediği ve sponsor olduğu Balkan Dağ Koşusu Şampiyonu Milli sporcu Yasemin Zengin’de katılırken, AÇEV'in “İlk İş Babalık” kampanyasına destek olan Yörük Sanayici ve İş Adamları hem koştular hem de kampanyaya destek oldular.


Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yeni yönetimini belirledi Güncel Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yeni yönetimini belirledi

JEOFİZİK Mühendisleri Odası (JFMO) Antalya Şubesi'nin 5. dönem yönetim kurulu seçimlerinde Engin Erarslan başkanlığındaki Jeofizik İçin Dayanışma Grubu kazandı.


Antalya’da Otomobil ve Tekne Şovu Başlıyor Ekonomi/Turizm Antalya’da Otomobil ve Tekne Şovu Başlıyor

Otomobil ve deniz tutkunlarının ilgisini çekecek modellerin sergileneceği TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13 ile 18 Mart 2018 tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.


“ŞEKER FABRİKALARI VATANDIR VATAN SATILMAZ” Siyaset “ŞEKER FABRİKALARI VATANDIR VATAN SATILMAZ”

CHP Kepez Gençlik Kolları Başkanı Kalan Karakuş: “Ülke ekonomisi ve bağımsızlığımız, çiftçilerimiz ve işçilerimizin geleceği için şeker fabrikalarına sahip çıkacağız”


MUHASEBE HAFTASI KUTLANIYOR Ekonomi/Turizm MUHASEBE HAFTASI KUTLANIYOR

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın arttırılması amacıyla 1-7 Mart, Muhasebe Haftası olarak kutlanıyor.


Kepez’e ‘Zeytin Dalı Şehitleri Caddesi’ Güncel Kepez’e ‘Zeytin Dalı Şehitleri Caddesi’

Kepez Belediye Meclisi, ortak teklif ve oy birliği ile çevresinde zeytin bahçelerinin bulunduğu Göçerler Caddesi’ne ‘Zeytin Dalı Şehitleri Caddesi’ ismini verdi.


Kepez başarılı öğrencileri ödüllendiriyor  Güncel Kepez başarılı öğrencileri ödüllendiriyor

Kepez Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu ve Şehit Fırat Yıldırım Ortaokulu öğrencilerini ağırladı.


Moskova’da Türk ayakkabı şovu Moskova’da Türk ayakkabı şovu

Rusya’ya ayakkabı ihracatımız 2017 yılında yüzde 159 artışla 74 milyon dolara çıktı


KÜÇÜK ŞUBATIN BÜYÜK ENFLASYONU Ekonomi/Turizm KÜÇÜK ŞUBATIN BÜYÜK ENFLASYONU

ŞUBATTA HALKIN ENFLASYONU YÜZDE 3,55 OLARAK GERÇEKLEŞTİ. GIDA FİYATLARI 2018 YILININ İLK İKİ AYINDA TOPLAM YÜZDE 4,52 ORANINDA ARTIŞ GÖSTERDİ.


Muratpaşa’da bahar heyecanı Güncel Muratpaşa’da bahar heyecanı

Muratpaşa Belediyesi’nin 35 dönüm alanda kurulu Bitki Üretim Tesisinde bahar heyecanı yaşanıyor. Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte 558 bin 120 metrekare yeni yeşil alan kazanan Muratpaşa’da parkları renklendirecek 2 milyonun üzerinde çiçek tesislerde üretiliyor.


ÜMMÜ ŞAHİN’İN HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR Aksu ÜMMÜ ŞAHİN’İN HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında ziyaretlerine şubat ayında da devam etti.


Türel: ‘Antalya’nın denizle barışık tesislere ihtiyaç var Ekonomi/Turizm Türel: ‘Antalya’nın denizle barışık tesislere ihtiyaç var"

“Türk Denizciliğine Bakış” Paneline katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’yı denizle barışık bir şehir haline getirmeye çalıştıklarını söyledi.


 “2018, turizmde rekor yılı olabilir” Ekonomi/Turizm “2018, turizmde rekor yılı olabilir”

Eczacıbaşı Profesyonel’in “Sezona Merhaba” etkinliğinde buluşan turizm sektörü profesyonelleri umutlu...


Başkan Genç, 46 Aylık icraatlarını anlattı Döşemealtı Başkan Genç, 46 Aylık icraatlarını anlattı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Belediye Meclis Üyelerine ve vatandaşlara 46 ay da neler yaptığı hakkında bilgi verip devam eden ve tamamlanan projeleri gezdirdi.


AKUT Sporcusu Gülçin Güreşçi, Balkan rekoru kırdı Spor AKUT Sporcusu Gülçin Güreşçi, Balkan rekoru kırdı

AKUT Spor Kulübü Atletizm Branşı sporcularımızdan Gülçin Güreşçi'nin de içinde bulunduğu Türkiye Karması, İstanbul TAF Masterlar Salon Türkiye Şampiyonası'ndaki 4 x 200 bayrak yarışında, Balkan rekoru kırarak 1'inci oldu.


Başpehlivanlar 2018 Güreş sezonuna hazırlanıyor Döşemealtı Başpehlivanlar 2018 Güreş sezonuna hazırlanıyor

Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı, bir ay sürecek ikinci kış kampına girdi. Antrenör Kemal Yıldız nezaretinde kondisyon ve kuvvet çalışması yapan Başpehlivanlar haftanın 6 günü 8 antrenmanla 2018 Güreş sezonuna hazırlanıyor.


ÇİB Başkanı Namık Ekinci; “ABD’ye ihracatımız yine devam eder” Ekonomi/Turizm ÇİB Başkanı Namık Ekinci; “ABD’ye ihracatımız yine devam eder”

ABD Başkanı Donald Trump, tüm dünya tarafından merakla beklenen çelik kararını ABD’li sanayicilerin baskılarına dayanamayarak son tarihi beklemeden açıkladı.


Tütüncü, “Kepez’e daha çok okul yapacağız” Güncel Tütüncü, “Kepez’e daha çok okul yapacağız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırım programına aldırarak, mülkiyet ve imar problemlerini de çözerek Kepez’e 9 yılda 120 okul binası kazandırdıklarını ve bu sayıyı artıracaklarını söyledi.


İklim Değişikliği Gıda Güvenliğini Ciddi Bir Şekilde Tehdit Ediyor... Güncel İklim Değişikliği Gıda Güvenliğini Ciddi Bir Şekilde Tehdit Ediyor...

İklim değişikliği sadece tarımsal üretimi tehdit etmekle kalmıyor, gıda güvenliği açısından da büyük riskler içeriyor.


HAK ARAMADA TÜKETİCİNİN KORKUSU: AVUKATLIK ÜCRETİ Ekonomi/Turizm HAK ARAMADA TÜKETİCİNİN KORKUSU: AVUKATLIK ÜCRETİ

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Başkanı Av. İbrahim Güllü, tüketicinin korkulu rüyası olan avukatlık ücretinde gelinen son durumu değerlendirerek, bu endişe ile hak aramaktan vazgeçmesi konusunda bir mesaj yayınladı.


 TBM Onursal Başkanı Ağaoğlu'nun acı kaybı Güncel TBM Onursal Başkanı Ağaoğlu'nun acı kaybı

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Onursal Başkanı Ağaoğlu'nun acı kaybı


TUZU SINIRLAYIN, ÖMRÜNÜZÜ UZATIN Sağlık/Kadın TUZU SINIRLAYIN, ÖMRÜNÜZÜ UZATIN

Birçoğumuzun düşünmeden yemeklere bol bol serptiği tuz aslında vücudun baş düşmanı. Oysa Yemeklerimize tuz yerine baharat, limon suyu, nar ekşisi ya da sirke kullanarak tat katmak tuz tüketimini azaltmayı sağlıyor.


Dünya Üzerinden En Yaygın Görülen 3. Sağlık Problemi: İşitme Kaybı… Sağlık/Kadın Dünya Üzerinden En Yaygın Görülen 3. Sağlık Problemi: İşitme Kaybı…

Dünya İşitme Günü’nde Hastane Derindere Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Celal Guliyev günümüzde çok sık karşımıza çıkan ve erken tedavi edildiğinde olumlu sonuçlar veren işitme kaybı ile ilgili merak edilenleri anlattı.


Doğaltaş sektöründe çifte fuar heyecanı Ekonomi/Turizm Doğaltaş sektöründe çifte fuar heyecanı

Türk Doğaltaş Sektörü çifte fuar heyecanı yaşıyor. Dünya mermer rezervlerinin yüzde 40’ına sahip olan Türkiye, Mart ayında dünyanın en büyük iki fuarında Türk doğaltaşlarını görücüye çıkaracak.


“Antalya Geleceğini Konuşuyor” Ekonomi/Turizm “Antalya Geleceğini Konuşuyor”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından Vali Münir Karaloğlu’un himayelerinde gerçekleşen “Antalya 4.0” Projesi açılış toplantısı Aska Lara Hotel’de yapıldı.


Yoğurttan kuru baklagillere... Bu besinler kalın bağırsak kanserine kalkan oluyor... Sağlık/Kadın Yoğurttan kuru baklagillere... Bu besinler kalın bağırsak kanserine kalkan oluyor...

Sağlıksız beslenme, sigara, alkol ve stres derken bağırsaklarımızdaki iyi bakterilerin sayısı zamanla azalabiliyor. Bunun sonucunda sağlıklı bağırsak floramız bozularak hastalıklara davetiye çıkarıyor.


ARAKANLI MÜSLÜMANLARDAN OLUŞAN GAZETECİ HEYETİ BYEGM’Yİ ZİYARET ETTİ Güncel ARAKANLI MÜSLÜMANLARDAN OLUŞAN GAZETECİ HEYETİ BYEGM’Yİ ZİYARET ETTİ

Myanmar'ın Arakan Eyaleti'nde son dönemde meydana gelen olaylar sonucunda şiddete maruz kalan ve yerlerinden edilen Rohinga Müslümanlarına ülkemizce verilecek destek çalışmaları kapsamında, Dışişleri Bakanlığı koordinasyonunda Myanmar, Bangladeş ve yurtdışında yaşayan Rohinga diasporasından 14 kişilik bir gruba ülkemizde gazetecilik eğitimi verilmesi amacıyla Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü (TRT) ve Genel Müdürlüğümüzce ortak bir program düzenlendi.


Kepez CHP’den Başkan Gül’e ziyaret Kemer Kepez CHP’den Başkan Gül’e ziyaret

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret etti. 2019 seçimlerinin Türkiye için kader seçimleri olacağını kaydeden Başkan Gül, “Kepez ilçe örgütüme ve tüm parti örgütlerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


EİB ihracat artışında Türkiye birincisi oldu Ekonomi/Turizm EİB ihracat artışında Türkiye birincisi oldu

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Şubat ayında ihracatını 2017 yılı Şubat ayına göre yüzde 29 arttırarak 1 milyar 85 milyon dolarlık ihracata imza attı. EİB Şubat ayında Türkiye genelinde 13 ihracatçı birliği arasında ihracatını en fazla arttıran birlik oldu. EİB’nin Şubat ayındaki bir diğer başarısı ise; Şubat ayları dikkate alındığında tarihinde ilk kez 1 milyar dolar barajını aşmayı başardı.


Antalya'da evlenen çiftlerin sayısı 16 bini geçti Güncel Antalya'da evlenen çiftlerin sayısı 16 bini geçti

Türkiye'de evlenen çiftlerin sayısı 2017 yılında 569 bin 459 oldu.


DTO'da hedef eğitim seferberliği ve dalış turizmi Ekonomi/Turizm DTO'da hedef eğitim seferberliği ve dalış turizmi

Antalya DTO yatçılık ve su sporlarında eğitim verecek, sertifika almayanlar bu alanlarda çalışamayacak


KAZA DEĞİL CİNAYET İDDİASI Siyaset KAZA DEĞİL CİNAYET İDDİASI

Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde ASAT ekiplerince yapılan içme suyu hattı döşeme çalışması esnasında 26 Şubat 2018 günü meydana gelen göçükte 2 işçi hayatını kaybetmişti.


AEDAŞ çalışanları, Runatolia’da omurilik felciyle ilgili farkındalık yaratmak için koştu Spor AEDAŞ çalışanları, Runatolia’da omurilik felciyle ilgili farkındalık yaratmak için koştu

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Uluslararası Runatolia Maratonu’na katılan AEDAŞ çalışanları omurilik felcine dikkat çekmek için koştu. Omurilik felci ile ilgili toplumsal farkındalık yaratmak adına maratonda yer alan AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu ve şirket çalışanları, TOFD ile birlikte akülü tekerlekli sandalye alımı için de kampanya yürütüyor.


Başkan Böcek, KONGED’in konuğu oldu..
 Güncel Başkan Böcek, KONGED’in konuğu oldu..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED)’nin haftalık Yönetim Kurulu Toplantısına konuk olarak katıldı.


IMEAK DTO BAŞKANI METİN KALKAVAN DENİZCİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ Güncel IMEAK DTO BAŞKANI METİN KALKAVAN DENİZCİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Deniz turizminde yaşanan sorunları çözmeye çalıştıklarını ifade eden Metin Kalkavan, ahşap teknelerin Yunan adalarına çıkışında sorunlar olduğunu ancak, hem diplomatik hem de hükümetler arası görüşmelerle bu sorunu çözdüklerini belirtti. Kalkavan, '' Ahşap yat ve tekneler yine Adalara çıkış yapabilecek'' dedi.


ŞUBAT ENFLASYONU UMUTLANDIRDI Ekonomi/Turizm ŞUBAT ENFLASYONU UMUTLANDIRDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Şubat ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Muratpaşa, “Çocuk olmaya hakkım var” diyor Güncel Muratpaşa, “Çocuk olmaya hakkım var” diyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Çocuk olmaya hakkım var’ başlığıyla kitaplaştırılan Birleşmiş Milletler (BM) Çocuk Hakları Sözleşmesi’ni belediye kreşleri ve etüt merkezlerinden çocuklar,, yaşlı evlerinden dedeler, babaanneler ve anneanneler birlikte dağıtacak.


Kepez’e Bahar Geldi Güncel Kepez’e Bahar Geldi

Kepez Belediyesi’nin, halkın kullanımına açtığı ormanlık alanlardaki kent parklarına bahar vaktinden önce geldi. Rengarenk mevsimlik çiçeklerin açtığı kent parkları, Antalyalılara bahar sevincini erken yaşattı


ODTÜ MEZUNLARI VE DOSTLARI GELECEK İÇİN KOŞTULAR.... Spor ODTÜ MEZUNLARI VE DOSTLARI GELECEK İÇİN KOŞTULAR....

Antalya’da her yıl düzenlenen Runatolia Maratonu’na bu yıl ilk defa 75 resmi koşucu, 100 Gönüllü Koşucu ve 150 öğrencisi ile katılan ODTÜ ANTALYA MEZUNLAR DERNEĞİ çok büyük bir başarıya imza attı.


Kalbini seviyorsan iyi beslen, spor yap, sigarayı bırak Sağlık/Kadın Kalbini seviyorsan iyi beslen, spor yap, sigarayı bırak

Büyükşehir Belediyesi’nin “Mavi Ev Konuşmaları” kapsamında Op. Dr. Özgür Akkaya, ‘Yaşlılıkta Kalp ve Damar Hastalıkları’ konulu seminer verdi. Yaşlılığa bağlı olarak yaşanan kalp ve damar rahatsızlıkları ile risk faktörlerini anlatan Akkaya kalbin için iyi beslen, spor yap ve sigara içme uyarısı yaptı. Hipertansiyonun olmazsa olmaz tedavisi ise hayatınızdan tuzu çıkarmak.


e-Devlet'ten bir hamle daha: Miras sorgulama Teknoloji/Bilim/İnternet e-Devlet'ten bir hamle daha: Miras sorgulama

Bir yakınınızdan size miras kalıp kalmadığını öğrenmek artık daha kolay E-Devlet üzerinden artık “Mirasçılık Belgesi" işlemleri de yapılacak.


MECLİSTE ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ Aksu MECLİSTE ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ

Aksu Belediyesi Mart ayı meclisi gerçekleştirildi. Mecliste Afrin’deki Zeytin Dalı operasyonunda kahramanca çarpışırken hayatını kaybeden şehitlerimiz için dua okundu.


Tütüncü’den gençlere kariyer tavsiyesi Eğitim Tütüncü’den gençlere kariyer tavsiyesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘Kepez Gençlik Buluşmaları’ kapsamında ziyaret ettiği Ahatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine, kariyerlerini planlama tavsiyesinde bulundu.


İLK ÇAĞRI MEKTUBU CW ENERJİ GENEL MÜDÜRÜ VOLKAN YILMAZ’A Ekonomi/Turizm İLK ÇAĞRI MEKTUBU CW ENERJİ GENEL MÜDÜRÜ VOLKAN YILMAZ’A

10 kWp altı GES projelerinin kurulumunun kolaylaştırılması ve yaygınlaştırılması için getirilen mevzuatın ardından Antalya, Burdur , Isparta illerini kapsayan dağıtım şirketi bölgesinde ilk çağrı mektubunu Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, kendi evinin çatısı için aldı.


BÜYGİAD’da Nöbet Değişimi Güncel BÜYGİAD’da Nöbet Değişimi

Büyükçekmece Genç Girişimci İş Adamları Derneği, geçtiğimiz pazar günü Büyükçekmece Eser otel de gerçekleştirdiği Genel kurulla Fikir Fabrikası Genel Koordinatörü ve Gazeteci M. Mustafa Karayün'ü başkan seçti.


MİSİAD'dan Afrin operasyonuna destek gecesi Güncel MİSİAD'dan Afrin operasyonuna destek gecesi

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği MİSİAD Yüksek İstişare toplantısı ve Afrin operasyonuna destek gecesi çok yoğun katılımla gerçekleştirildi.


Kemer Belediyesi'ne şehitler için bayrak asıldı Kemer Kemer Belediyesi'ne şehitler için bayrak asıldı

Afrin’e yönelik Zeytin Dalı harekâtında şehit olan askerlerimiz ve tarihimiz boyunca verdiğimiz tüm şehitler için Kemer Belediyesi binasına dev bayrak asıldı.


Muratpaşa Gençlik’ten şehitlerimiz anısına futbol turnuvası Spor Muratpaşa Gençlik’ten şehitlerimiz anısına futbol turnuvası

CHP Muratpaşa İlçe Gençlik Kolları, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü Yıl Dönümü dolayısıyla futbol turnuvası düzenliyor. Cumartesi saat 20.00’de başlama vuruşu yapılacak turnuvada 16 takım mücadele edecek.


Rus turistin imdadına Başkan Gül yetişti Kemer Rus turistin imdadına Başkan Gül yetişti

Araçla yoldan geçerken bir Rus turistin dengesini kaybederek düştüğünü gören Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediye ekiplerini harekete geçirerek turistin tedavisini sağladı. Kemer sevgisinin bir kez daha pekiştiğini İrina Baranova Başkan Gül’e teşekkür etti.


Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi için GERİ SAYIM BAŞLADI Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi için GERİ SAYIM BAŞLADI

5. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı, 6-7 Mart 2018 tarihlerinde Pullman İstanbul Convention Center’da gerçekleşecek. Türkiye, Afrika ve Ortadoğu’nun en kapsamlı nükleer etkinliği olan Zirve’ye yaklaşık bin yerli ve yabancı ziyaretçi katılacak.


Başkan Böcek, muhtarlarla buluştu Güncel Başkan Böcek, muhtarlarla buluştu

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Sorunların titizlikle ele alındığını ifade eden muhtarlar, Başkan Böcek’e teşekkür etti..


Kemer Belediyesi’nden 8 Mart hediyesi Kemer Kemer Belediyesi’nden 8 Mart hediyesi

Kemer Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü sanatla kutlayacak. Ünlü sanatçılar Deniz Çakır ve Derya Alabora’nın rol aldığı ‘Beyaz’ isimli tiyatro oyunu 8 Mart akşamı Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda sahnelenecek


VERGİ DAİRESİ BAŞKANI’NDAN BORSA’YA ZİYARET Ekonomi/Turizm VERGİ DAİRESİ BAŞKANI’NDAN BORSA’YA ZİYARET

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun, 29. Vergi Haftası kapsamında Gelir İdaresi Grup Müdürü Emre Gök ve Vergi Dairesi Müdürü Cemal Cengiz ile birlikte Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.


Tütüncü, öğrencilere forma dağıttı Eğitim Tütüncü, öğrencilere forma dağıttı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’nda öğrencilere forma dağıttı. Başkan Tütüncü, her zaman eğitimin destekçisi olacaklarının altını çizdi.


Türkiye'ye örnek kooperatif Ekonomi/Turizm Türkiye'ye örnek kooperatif

Antalya'nın 2 bin 500 yıllık geçmişi olan tarihi Kaleiçi'nde turizm amaçlı günübirlik turlar düzenleyen tekne işletmelerinin ortak olduğu S.S 200 No'lu Yelkenli Yat Motorlu Taşıyıcı Kooperatifi yeni yönetimi kara düzen işletmeciliği sona erdirdi.


Türel Minicity alanına AVM yapılacak iddialarına noktayı koydu Güncel Türel Minicity alanına AVM yapılacak iddialarına noktayı koydu

Minicity alanına AVM yapılacak iddialarının doğru olmadığını söyleyen Başkan Türel, günde üç beş kişinin istifade ettiği bu alanı, bir çekim merkezi ve yaşam alanına dönüştürerek, Antalya’nın yeni bir mücevherine dönüştüreceklerini söyledi.


Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu Siyaset Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu

Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu. Ak Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer yaptığı yazılı açıklama ile Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylar ile yaptığı görüşme neticesinde Av. İbrahim Ethem Taş’a il başkan adaylığı görevini tevdi ettiğini duyurdu.


Antalya’da fetih coşkusu Güncel Antalya’da fetih coşkusu

Antalya’nın fethinin 811’nci yılı muhteşem etkinliklerle kutlanıyor. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Diriliş Oyuncularının da katıldığı Fetih yürüyüşü ile başlayan kutlamalarda mehteran, oratoryo, okçuluk, kılıç- kalkan ve davul gösterileriyle fetih coşkusu yaşandı. Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği kutlamalarda Solo Türk muhteşem gösterisiyle heyecanlı anlar yaşattı.


Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Düzenlenen Eş Zamanlı Operasyonda 26 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Düzenlenen Eş Zamanlı Operasyonda 26 Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Düzenlenen Eş Zamanlı Operasyonda 26 Şüpheli Yakalandı


Sanayi Sitelerine Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı Güncel Sanayi Sitelerine Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı

Sanayi Sitelerine Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


Aksu İlçesinde Su Sayaçlarını Çalan Şüpheli Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Su Sayaçlarını Çalan Şüpheli Yakalandı

Aksu İlçesinde Su Sayaçlarını Çalan Şüpheli Yakalandı


STK Merkezi’ne yöresel ürünler çarşısı Güncel STK Merkezi’ne yöresel ürünler çarşısı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İmecikliler Sosyal-Kültürel, Dayanışma Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği’nin ziyaretinde, Doğuyaka Mahallesi’nde inşaatı son aşamaya gelen sivil toplum merkezinde ‘özgün, kaliteli, coğrafi işaret almış ya da alma yolunda adımlar atılmış’ ürünlerin yer alacağı bir yöresel ürünler çarşısının kurulacağını söyledi.


VALİ KARALOĞLU’NDAN 5 MART 1207 VURGUSU Güncel VALİ KARALOĞLU’NDAN 5 MART 1207 VURGUSU

Antalya’nın fethinin 811. yıl dönümü kutlamaları Vali Münir Karaloğlu’nun katıldığı programla coşkulu bir şekilde başladı. Açılışta konuşan Karaloğlu, 5 Mart 1207 tarihine vurgu yaptı.


Muratpaşa’da Deprem Haftası etkinlikleri Güncel Muratpaşa’da Deprem Haftası etkinlikleri

Muratpaşa Belediyesi, Deprem Haftası dolayısıyla Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.


Devrim Kök ASAT tarafından yapılan yol kazı çalışmasında ölen 2 işçinin ölümünü TBMM'ye taşıdı Siyaset Devrim Kök ASAT tarafından yapılan yol kazı çalışmasında ölen 2 işçinin ölümünü TBMM'ye taşıdı

Kök, "Ölüm makinası haline gelen ASAT Genel Müdürlüğü hakkında soruşturma açılması için daha kaç kişinin hayatını kaybetmesi gerekiyor?"


SATRANCIN KÜÇÜK USTALARI 1.AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SATRANÇ TURNUVASI’NDA YARIŞACAK! Güncel SATRANCIN KÜÇÜK USTALARI 1.AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SATRANÇ TURNUVASI’NDA YARIŞACAK!

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezinde, 1. Agora Antalya Alışveriş Merkezi Satranç Turnuvası ile satrancın küçük ustalarının yarışına ev sahipliği yapacak.


“Antalya Piyazı” Tescillendi Ekonomi/Turizm “Antalya Piyazı” Tescillendi

Antalya Ticaret Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya’nın geleneksel lezzetlerinden tahinli “Piyaz” için Coğrafi İşaret Tescil Belgesi alındığını açıkladı.


​Ağrıyan dizi sıkı bağlamayın Sağlık/Kadın ​Ağrıyan dizi sıkı bağlamayın

Diz ağrıları, yaş gruplarına göre farklı nedenlerle ortaya çıkıyor. Dizdeki eklem rahatsızlıklarının ihmal edilmesi hasar oranını arttırıyor.


Serik  İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri Gastronomi Yarışması'ndan derece yaparak döndüler Serik Serik İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri Gastronomi Yarışması'ndan derece yaparak döndüler

16. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Gastronomi Yarışmasına katılan İMKB öğrencileri, Ercan Çobanoğlu, Emin Çavuş, Mehmet Akif Gül ve Hasan Yeşil, Modern Türk Yemekleri Kategorisinde bronz madalya kazandılar.


Turizm sezonu başlarken Manavgat Su Sporları alanları ihale edildi Spor Turizm sezonu başlarken Manavgat Su Sporları alanları ihale edildi

Yeni turizm sezonuna hazırlanan denizciler, Manavgat'ta su sporları yapılan 30 noktanın ihalesi Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yapıldı.


“Yıldızların Altında Manavgat” öykü yarışması sonuçlandı Manavgat “Yıldızların Altında Manavgat” öykü yarışması sonuçlandı

Kadın odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkan Manavgat Belediyesi’nin Kadınlar Edebiyat Durağı’nda Projesi kapsamında düzenlenen “Yıldızların Altında Manavgat” temalı öykü yarışması sonuçlandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...