Cuma, 22 Mart 2019
Gültekin Uysal'dan geçmiş olsun mesajı Siyaset Gültekin Uysal'dan geçmiş olsun mesajı

22 Ocak sabah erken saatlerde Antalya’nın özellikle ilçelerini etkileyen fırtına büyük zarara yol açarken Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal geçmiş olsun mesajı yayımladı.


Tütüncü “Muhtarlarımızla güzel bir aileyiz” Güncel Tütüncü “Muhtarlarımızla güzel bir aileyiz”

Kepezli muhtarlarla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bütün muhtarlarımızdan hoşnut ve memnunum. Biz güzel bir aileyiz” dedi.


Deniz Karataş: Ekonomi/Turizm Deniz Karataş: "İstihdamın öncü gücü olduk gururluyuz"

Geçtiğimiz yıl ilan edilen Milli İstihdam Seferberliği’nde Antalya Türkiye’nin en çok istihdam çalışması yürüten ikinci il olurken, İnşaat sektörü ise il bazında seferberliğe katkı veren 3’ncü sektör oldu.


Kırtasiyenin kalbi bu fuarda atacak Ekonomi/Turizm Kırtasiyenin kalbi bu fuarda atacak

Dünyanın üçüncü büyük fuarı haline gelen ‘İstanbul Kırtasiye-Ofis Fuarı 2018’ için geri sayım başladı. Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD) düzenlediği fuar, TÜYAP’ta 21-25 Şubat’ta gerçekleştirilecek.


SON KAYNAK TEDARİK TARİFESİ TEBLİĞİ YAYINLANDI Ekonomi/Turizm SON KAYNAK TEDARİK TARİFESİ TEBLİĞİ YAYINLANDI

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) yayınladığı tebliğ ile serbest tüketici niteliğini haiz olduğu hâlde elektrik enerjisini ikili anlaşmalarla temin etmeyen tüketicilere elektrik enerjisi tedariği kapsamında son kaynak tedarik tarifesinin tespitine ilişkin usul ve esasları düzenlendi.


Gıda Güvenliği İçin Büyük Buluşma... Ekonomi/Turizm Gıda Güvenliği İçin Büyük Buluşma...

Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenerek, ülkemizden ve dünyadan gıda sektörünün paydaşlarını ve uzmanlarını bir araya getiren Gıda Güvenliği Kongresi'nin 6.'sı 3 - 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


PROF.DR MUAZZEZ GARİPAĞAOĞLU: “SAĞLIKLI BESLENME ANNE KARNINDA BAŞLAR” Sağlık/Kadın PROF.DR MUAZZEZ GARİPAĞAOĞLU: “SAĞLIKLI BESLENME ANNE KARNINDA BAŞLAR”

Akra Talks’ta bu kez beslenme danışmanı Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu konuştu. Beslenmenin doğruları ve yanlışları hakkında bilgi veren Garipağaoğlu, ilk 6 ay anne sütü uygulamasının herkesin peşine düşmesi gereken ideal bir beslenme çeşidi olduğunu söyledi.


E-ticarette kişiye özgü kampanyalar 1,6 milyar TL ciro sağladı Teknoloji/Bilim/İnternet E-ticarette kişiye özgü kampanyalar 1,6 milyar TL ciro sağladı

Yaklaşık 40 milyon internet kullanıcısının davranışını analiz ederek kişiye özgü kampanyalar oluşturan Related Digital, 2017 yılında e-ticaret işletmeleri için 1,6 milyar TL ek ciro meydana getirdi.


Sömestr Tatilinde Çocuğunuzun Göz Muayenesini İhmal Etmeyin Sağlık/Kadın Sömestr Tatilinde Çocuğunuzun Göz Muayenesini İhmal Etmeyin

Çocukluk döneminde müdahale edilmeyen göz problemleri, ilerleyen dönemlerde akademik, sosyal ve günlük yaşantıda pek çok problem ile karşılaşılmasına sebep olabilir.


NARKOREHBER MODÜLÜ EĞİTİM SEMİNERİ Aksu NARKOREHBER MODÜLÜ EĞİTİM SEMİNERİ

İçişleri Bakanlığı “Uyuşturucu İle Mücadele Uygulama Politikası” kapsamında yerel yönetimlerin uyuşturucu ile mücadelede etkin rol oynamasını sağlamak amacıyla eğitim seminerleri düzenliyor.


“SAKIN DİYORUM SAKIN” KAHKAHAYA BOĞDU Manavgat “SAKIN DİYORUM SAKIN” KAHKAHAYA BOĞDU

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’ün de oynadığı “Sakın Diyorum Sakın” adlı komedi oyun, Manavgat halkını kahkahaya boğdu.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BOZUK YOLLARA GEÇİCİ ÇÖZÜM; YAMA Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BOZUK YOLLARA GEÇİCİ ÇÖZÜM; YAMA

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezinde kış şartlarında yağmurun etkisiyle bozulan yollara, yama çalışması yapıyor.


Bahçeyaka mahallesinde parke yollar yenileniyor Döşemealtı Bahçeyaka mahallesinde parke yollar yenileniyor

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri ekipleri bir taraftan yeni yollar açarken diğer taraftan da eskimiş ve kullanılamaz hale gelen parke ve kilit taşlarını yenileriyle değiştiriyor. Cadde ve sokakları güzelleştiren kilit ve bordür taşı belediyenin kendi tesislerinde üretiliyor.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE “ÇELLO KONSERİ” Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE “ÇELLO KONSERİ”

Antalya Devlet Opera ve Balesi uzun süre hafızalardan silinmeyecek çok özel bir konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak.


Recep Gürbüz’den şampiyonlar çıkacak Spor Recep Gürbüz’den şampiyonlar çıkacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, minder güreşlerinin yağlı pehlivan güreşleri kadar önemli olduğunu belirterek, “Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezimizden şampiyonlar çıkarmak istiyoruz” dedi.


Konyaaltı Belediyesi Öğrenci Lokali start aldı Güncel Konyaaltı Belediyesi Öğrenci Lokali start aldı


‘Zübeyde Hanım’ ismiyle üniversiteli kız öğrenciler için konaklama tesisi hizmete açan Konyaaltı Belediyesi, şimdide öğrencilere ücretsiz çay ve çorba ikramı yapılacak olan Öğrenci Lokali Projesi’nin startını verdi.


Soğuk algınlığını atlatma rehberi Sağlık/Kadın Soğuk algınlığını atlatma rehberi

Hava değişimleri ve ısınıp soğuyan havalar soğuk algınlığına davetiye çıkarıyor. Soğuk algınlığı geçirildiği hissedildiği anda hemen ilaca başvuruluyor.


AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ BAŞLIYOR! Güncel AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ BAŞLIYOR!

Açıldığı günden bu güne, hazırlamış olduğu etkinlikler ve ziyaretçilerine sunduğu birbirinden avantajlı kampanyalar ile Antalyalılar için tercih sebebi olan Agora Alışveriş Merkezi, en değerli ziyaretçileri minikler için yeni projeler hazırlamaya devam ediyor.


Muratpaşa’da hayat türkü tadında Kültür/Sanat Muratpaşa’da hayat türkü tadında

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin Türk Halk Müziği Topluluğu’nun konserinde “Muratpaşamızda hayatı türkü tadında yaşamak için çaba sarf eden sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.


Tütüncü’nün karne hediyesi ‘Anadolu Oyuncak Müzesi’ Güncel Tütüncü’nün karne hediyesi ‘Anadolu Oyuncak Müzesi’

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün hayata geçirdiği rüya projelerden biri olan Anadolu Oyuncak Müzesi, karnesi ile gelen tüm öğrencilere ara tatil boyunca ücretsiz olarak hizmet verecek.


UYKUSUZLUK GÖZ KAPAĞI SARKMASINA SEBEP OLUYOR Sağlık/Kadın UYKUSUZLUK GÖZ KAPAĞI SARKMASINA SEBEP OLUYOR

Göz kapakları yüzde yaşlanmanın kendini en fazla gösterdiği yerlerden biri… Uykusuzluk tüm vücudu etkilediği gibi göz kapaklarının da sarkmasına neden olur.


Türkiye 68 ülkeye organik ürün ihraç etti Ekonomi/Turizm Türkiye 68 ülkeye organik ürün ihraç etti

Organik üretiminde Türkiye'nin lideri olan Ege Bölgesi organik ürünler ihracatında da açık ara lider oldu. Türkiye'nin 2017 yılında gerçekleştirdiği 87 milyon dolarlık organik gıda ürünü ihracatının yüzde 74'ü Ege Bölgesi'nden gerçekleştirildi. Organik ürün ihraç ettiğimiz ülke sayısı ise 68 oldu.En iyisi ‘Abdülhamid Han’ Kültür/Sanat 
En iyisi ‘Abdülhamid Han’

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Tiyatrosunun, bu sezon sahnelediği ‘Abdülhamid Han’ oyununun yaptığı başarılı çalışmaların en iyisi olduğunu söyledi.


Başkan Türel: “Antalya’yı betonlaştırmayacağız” Güncel Başkan Türel: “Antalya’yı betonlaştırmayacağız”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’yı çevresiyle, yeşiliyle, tarihiyle koruyarak geliştireceklerini belirterek, Antalya’nın betonlaşmasına hiçbir şekilde müsaade etmeyeceklerini söyledi.


Büyükşehir Kepez, Elmalı, Manavgat ve Serik’te arsa satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Kepez, Elmalı, Manavgat ve Serik’te arsa satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Kepez, Elmalı, Manavgat ve Serik ilçelerindeki 11 adet taşınmazını Şubat ayı içerisinde ihaleye çıkarıyor.


TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ, BAKANLAR KURULU ONAYINDAN GEÇTİ Teknoloji/Bilim/İnternet TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ, BAKANLAR KURULU ONAYINDAN GEÇTİ

Antalya OSB tarafından kurulacak Teknoloji Geliştirme Bölgesinin Bakanlar Kurulu onayı, Resmi Gazete’de yayımlandı.


Kent Müze Tarih söyleşilerinde Antalya Limanı konuşulacak Kültür/Sanat Kent Müze Tarih söyleşilerinde Antalya Limanı konuşulacak

Antalya Kent Müzesi’nin düzenlediği ‘Kent-Müze-Tarih Söyleşileri’ devam ediyor. “20. Yüzyılın İlk Yarısında Antalya Limanı” konulu söyleşi 26 Ocak Cuma günü saat 17.00’de Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde Antalyalılarla buluşacak.


ATAY USLU: KORKUTELİ MANTARI TÜRKİYE MARKASI Korkuteli ATAY USLU: KORKUTELİ MANTARI TÜRKİYE MARKASI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Korkuteli ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.


Demre Çayı Köprüsü hizmete açıldı Demre Demre Çayı Köprüsü hizmete açıldı

Büyükşehir Belediyesi, Demre Çayı üzerine yapımına başladığı köprü inşaatını 40 gün gibi rekor bir sürede tamamladı. Demre Çayı'nın Kasaba Deresi ile Karadağ Deresi'nin birleştiği noktadaki 46 metre uzunluğundaki köprü sayesinde vatandaş daha güvenli ulaşım sağlayacak.


BUDAK: “UĞUR MUMCU KARANLIĞI AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR”  Siyaset BUDAK: “UĞUR MUMCU KARANLIĞI AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Uğur MUMCU’nun katledilmesinin 25. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Budak “Uğur Mumcu, tüm toplumu bugün karşı karşıya olduğumuz tehlikelere karşı aydınlatma mücadelesi verdiği için katledilmiştir” dedi.


Sugözü’nün su çilesi bitti Alanya Sugözü’nün su çilesi bitti

Alanya Sugözü Mahalle halkının yıllardır süren su çilesini, Büyükşehir Belediyesi sona erdirdi. Özellikle su kaynağı yetersiz kalan ve kışın musluklarından çamur akan Sugözülü vatandaşın çilesi mahalleye yapılan ilave hatla tarihe karıştı. Sugözülülerin musluğundan artık berrak su akacak.


Antalya’nın fethi coşkuyla kutlanacak Güncel Antalya’nın fethi coşkuyla kutlanacak

Antalya’nın fethinin 811’inci yılı 1-5 Mart tarihleri arasında büyük bir coşkuyla kutlanacak. Başkan Menderes Türel, fetih kutlamalarının bir vefa günü ve kentin tarihi kimliğine sahip çıkmak açısından önemine işaret ederek, tüm Antalyalıları kutlamalara davet etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ KADINLAR ARASINDA ÖYKÜ YARIŞMASI DÜZENLİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KADINLAR ARASINDA ÖYKÜ YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Manavgat Belediyesi’nin kadınlara yönelik olarak hazırlayıp hayata geçirdiği projelerin ardı arkası kesilmiyor. Başkan Şükrü Sözen, son olarak Manavgatlı kadınların yazarlık konusundaki yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak amacıyla “Kadınlar Edebiyat Durağı’nda” projesine start veriyor.


Modern otogar Antalya’ya çok yakışacak  Güncel Modern otogar Antalya’ya çok yakışacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ömrünü tamamlamış otogarın yerine Döşemealtı’nda elektriğini güneşten üreten, son derece çağdaş ve güzel bir otogar yapacaklarını söyledi.


Karla kapanan Gedevet yolu açıldı Alanya Karla kapanan Gedevet yolu açıldı

Antalya’da kara kış kendini iyice hissettirirken, Alanya’nın yüksek kesimlerine yağan kar nedeniyle kapanan yollar Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından açıldı.


SERİK VE KAZAK KARDEŞLİĞİ MİNDERDE BULUŞTU Serik SERİK VE KAZAK KARDEŞLİĞİ MİNDERDE BULUŞTU

Serik Belediyesi genç ve yıldız güreş takımı, Kazak milli takımı güreşçilerinin idman yapmaları için kapısını açtığı İsmail Ogan Güreş Eğitim Merkezinde çalışmalarını birlikte sürdürüyorlar.


Renault ve Dacia’dan Güç Sende Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Güç Sende Servis Kampanyası

Renault ve Dacia, araçlarına bakım ve onarım yaptırmak isteyen müşterilerine Güç Sende Servis Kampanyası ile cazip fırsatlar sunuyor.


İş dünyası e-imzayı en çok banka işlemlerinde kullanıyor Ekonomi/Turizm İş dünyası e-imzayı en çok banka işlemlerinde kullanıyor

Uluslararası araştırma şirketi Ipsos tarafından yapılan “Elektronik İmza Kullanım Alışkanlıkları” araştırmasının sonuçları açıklandı. Bulgulara göre, yetkili kişiye ulaşılamaması nedeni ile onay süreçlerinde ortalama 3,5 günlük gecikmeler yaşanıyor. Katılımcıların yüzde 73’ü e-imza sonrasında imza süreçlerinin bir saatten daha az sürdüğünü belirtiyor.


Kayak yaparken dişlerinizi koruyun Sağlık/Kadın Kayak yaparken dişlerinizi koruyun

Tatil, sadece deniz, güneş, kum demek değil elbette. Sömestrinin başladığı şu günlerde aileler çocukları ile birlikte kar tatiline çıkmaya başladı bile…


'Alkollü Doktordan Tehdit' Haberleriyle İlgili Akdeniz Üniversitesi'nden Açıklama Güncel 'Alkollü Doktordan Tehdit' Haberleriyle İlgili Akdeniz Üniversitesi'nden Açıklama

'Alkollü Doktordan Tehdit' Haberleriyle İlgili olarak, Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir açıklama yayınlandı.


KÜRESEL GELİR ADALETSİZLİĞİ ARTIŞA GEÇTİ KÜRESEL GELİR ADALETSİZLİĞİ ARTIŞA GEÇTİ

Küresel gelir adaletsizliği 2017 yılında artışa geçerken, ortaya çıkan küresel servetin yüzde 82’lik diliminin en zengin yüzde 1’lik kesime gittiği belirlendi.


BİTKİ ÇAYLARIYLA İLGİLİ 8 ÖNEMLİ UYARI Sağlık/Kadın BİTKİ ÇAYLARIYLA İLGİLİ 8 ÖNEMLİ UYARI

Halk arasında çoğunlukla ‘doğal ve şifa verici’ olarak bilinen, herhangi bir yan etkisi veya risk faktörleri çok da bilinmeyen bitki çayları bazı durumlarda tehlikeli de olabiliyor.


Ceylan İnşaat 16. Türkiye Spor Ödülleri sahiplerini buldu Spor Ceylan İnşaat 16. Türkiye Spor Ödülleri sahiplerini buldu

Ceylan İnşaat 16. Türkiye Spor Ödülleri’ni kazananlar, 22 Ocak akşamı düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Stoichkov, Toshack ve Daum’un onur ödülü aldığı gecede, Olcay Şahan, Çağla Büyükakçay, Ampute Milli Takımı, Naz Aydemir Akyol, Hakkı Çapkınoğlu, Asena Yalçın, Göksenin Köksal gibi isimler ödüllerine kavuştu


ESET, yılın en kötü şifrelerine dikkat çekiyor Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, yılın en kötü şifrelerine dikkat çekiyor

Şifreler – parolalar, siber güvenlikteki en temel korunma önlemlerinin başında geliyor. Ancak bilgisayar kullanıcılarının bu konudaki karnesi hayli zayıf görünüyor. 2017 yılı boyunca beş milyondan fazla şifrenin siber korsanlar tarafından ele geçirildiğini bildiren global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, geride bıraktığımız yılın en kötü şifrelerini sıraladı. ESET, “Bu şifreleri kullanmaktan vazgeçin” uyarısında bulundu.


Antalyaspor-Beşiktaş maçı öncesinde aramalarda yanıcı ve kesici aletler ele geçirildi Spor Antalyaspor-Beşiktaş maçı öncesinde aramalarda yanıcı ve kesici aletler ele geçirildi

Antalyaspor-Beşiktaş Futbol Müsabakası Öncesinde Yapılan Aramalarda Yanıcı ve Kesici Aletler Ele Geçirildi


Zeytin Dalı Operasyonuna Egeli İhracatçılardan Tam Destek Ekonomi/Turizm Zeytin Dalı Operasyonuna Egeli İhracatçılardan Tam Destek

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, Zeytin Dalı operasyonuna Egeli ihracatçılar olarak tam destek verdiklerini belirtti.


48. Düsseldorf Boat Show Fuarı açıldı Ekonomi/Turizm 48. Düsseldorf Boat Show Fuarı açıldı

Antalya Deniz Ticaret Odası’nın koordinesinde gerçekleştirilen Avrupa’nın en prestijli yat turizmi, spor, aktivite, tekne ve su sporları fuarı Uluslararası Düsseldorf Boot Show Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı. Bu sene 48’incisi gerçekleşen fuarda Türk stantları ilgi odağı oldu.


KEMER BELEDİYESİ’NDEN AFET SEFERBERLİĞİ Kemer KEMER BELEDİYESİ’NDEN AFET SEFERBERLİĞİ

Kemer’de etkili olan fırtına aşırı yağış ve dolu felaketi nedeniyle seferberlik ilan eden kemer belediyesi tüm ekipleriyle afetzedelerin yardımına koşuyor.


CHP İl Başkanı Kumbul: “Türel, rantın değil, kentin ve halkın çıkarlarına sahip çıksın” Siyaset CHP İl Başkanı Kumbul: “Türel, rantın değil, kentin ve halkın çıkarlarına sahip çıksın”

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Tünektepe, Konyaaltı Sahili gibi “çılgın” “masa başı” projelerine Kuveyt’ten sonra Katar’da yatırımcı aramasını eleştirdi.


Büyükşehir fırtınanın izlerini siliyor Güncel Büyükşehir fırtınanın izlerini siliyor

Antalya’da gece yarısında etkili olan şiddetli fırtına ve yağış özellikle Kemer bölgesinde etkili oldu. Tekirova, Cumayeri ve Kuzdere mahallelerinde ağaçlar devrildi, evlerin çatıları uçtu ve seralar zarar gördü. Büyükşehir Belediyesi ekipleri de bölgedeki vatandaşların yardımına koştu ve hasar tespitinde bulundu.


Kepezli çocuklar Naim Süleymanoğlu’nu andı Spor Kepezli çocuklar Naim Süleymanoğlu’nu andı

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği 6 Okul 6 Altın Şahsiyet konulu eğitim projesinde, olimpiyat ve dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu anıldı


KÜRESEL ISINMA ALARM VERİYOR KÜRESEL ISINMA ALARM VERİYOR

Sıcaklık verilerinin kaydedilmeye başladığı 19’uncu yüzyılın sonundan bu yana, dünyanın en sıcak yılları 2015, 2016 ve 2017 yılları olarak tarihe geçti.


30 yıl üzeri hizmeti olan emekli memurlar dikkat! Ekonomi/Turizm 30 yıl üzeri hizmeti olan emekli memurlar dikkat!

30 yılın üzerinde hizmeti olan emekli memurlar için ek ikramiye ödemelerinde başvuranların emekli ikramiye farkları tahakkuk işlemleri devam ederken, hiç başvurmayan memur emeklileri ve hak sahipleri için başvuru süresinde son günlere gelindi.


Terracity AVM’de Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’na yoğun ilgi Sağlık/Kadın Terracity AVM’de Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’na yoğun ilgi

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Terracity AVM’de sağlıklı yaşam için altın öğütler verdi


Başkan Uysal, EMİTT’e turizmcilerle gidiyor Ekonomi/Turizm Başkan Uysal, EMİTT’e turizmcilerle gidiyor

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 22’ncisi düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMİTT’e Kaleiçi’nden turizmcilerle birlikte katılıyor. Antalya Turistik İşletmeciler, Otelciler ve Pansiyoncular Derneği ve Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Odası’yla birlikte Kaleiçi otelleri Muratpaşa’yla fuarda olacak.


Türkiye’nin ilk arkeoparkı Kepez’de açılıyor Ekonomi/Turizm Türkiye’nin ilk arkeoparkı Kepez’de açılıyor

Tarihte Perge Antik Kenti’ne bağlı büyük bir zeytinyağı üretim köyü olan Lyrboton Kome’deki 2 bin 200 yıl önceki yaşantı arkeopark düzenlemesiyle canlandırılıyor. Başkan Tütüncü, antik yerleşim yerinin 1. etabı olan gezinti yolunu 15 Nisan’da ziyarete açacaklarının da müjdesini verdi.


Bu sergide kadın emeği var Kültür/Sanat Bu sergide kadın emeği var

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin belediye fuayesinde gerçekleştirdiği ‘El Emeği Sergisi’nin açılışını yaptı.


MMO Antalya Şube’de kazanan Ayşen Hamamcıoğlu Güncel MMO Antalya Şube’de kazanan Ayşen Hamamcıoğlu

MMO Antalya Şube 13. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerinde kazanan mevcut Başkan Ayşen Hamamcıoğlu’nun grubu oldu.


Başkan Böcek: “Pehlivanlarımız sezon startını verdi Spor Başkan Böcek: “Pehlivanlarımız sezon startını verdi"


Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı’nın 49 güreşçisi yeni sezonun startını verdi. Konyaaltı Belediyesi Atatürk Stadyumu’nda minder ve kuvvet antrenmanı yapan başpehlivan İsmail Balaban ise hedefinin Kırkpınar’da altın kemeri almak olduğunu söyledi.


KONGED ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR Spor KONGED ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

Türkiye Kadınlar Hentbol ligi B grubunda mücadele eden KONGED’İN MELEKLERİ grupta oynadığı üçüncü maçını da kazanarak playoff oynamayı garantiledi.


GÜNEŞ ENERJİSİ’NDE İRAN ATAĞI Ekonomi/Turizm GÜNEŞ ENERJİSİ’NDE İRAN ATAĞI

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji Müh. Tic. Ve San. Ltd. Şti., yenilenebilir enerji sektöründe dev atılım yapan İran ile güneş paneli ürün tedariki konusunda anlaşma imzaladı.


Yeterli Uyku Alamadığınızı Gösteren İşaretler… Sağlık/Kadın Yeterli Uyku Alamadığınızı Gösteren İşaretler…

Yeterli uyku alamadığınızda vücudunuz belirli sinyaller verir. Önemli olan bu sinyallerin farkına vararak doğru hareket ediyor olmanızdır.


Muratpaşa, İşitme Engelliler Çalıştayı’nı topladı Güncel Muratpaşa, İşitme Engelliler Çalıştayı’nı topladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İşitme Engelliler Çalıştayı’nda “Biz hep desteklemek, normalleştirmek, paylaşmak isteyen bir idare olmaya devam edeceğiz” dedi.


Kış Ortasında ‘Yaz Tatili’ Yapabileceğiniz Yerler! Kış Ortasında ‘Yaz Tatili’ Yapabileceğiniz Yerler!

Herkes kayağa giderken, Ligarba Turizm tatil severleri kış ortasında güneş altında yanmaya davet ediyor. Atlayıp uçağa zamanda geri gidiyor, yaz aylarına dönüyoruz!


KEYİFLİ VE VERİMLİ 7 KARNE TATİLİ ÖNERİSİ Eğitim KEYİFLİ VE VERİMLİ 7 KARNE TATİLİ ÖNERİSİ

Daha karne almadan, çocuklar tatil havasına girdiler bile! Bu iki haftalık süreçte belki özel bir seyahat planı yaptınız, belki de evinizde olacaksınız...


Kepez’den Futbola 685 Yıldız Adayı Spor Kepez’den Futbola 685 Yıldız Adayı

Kepez Belediyesi’nin “Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim” projesi kapsamında yetenekleri keşfedilen 685 çocuk, törenle futbol eğitimlerine başladı


ANTALYA’DAN “ZEYTİN DALI HAREKÂTINA” ZAFER DUASI Güncel ANTALYA’DAN “ZEYTİN DALI HAREKÂTINA” ZAFER DUASI

Sabah namazı öncesi Vali Münir Karaloğlu ile Antalyalı vatandaşlarımız Zeytin Dalı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için Muratpaşa Camii’nde duada buluştu. Yapılan duanın ardından Vali Karaloğlu Cami’den çıkan Antalyalılara çorba ikramında bulundu.


CİLT LEKELERİ HASTALIK HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın CİLT LEKELERİ HASTALIK HABERCİSİ OLABİLİR

Deri renginde koyulaşmayı ifade eden cilt lekeleri vücudun bir bölgesinde ya da yaygın olabilir.


TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SATRANÇ ŞÖLENİ BAŞLADI Spor TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SATRANÇ ŞÖLENİ BAŞLADI

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SATRANÇ ŞÖLENİ BAŞLADI SATRANÇTA 7 BİN KİŞİLİK “BÜYÜK TÜRKİYE BULUŞMASI” GERÇEKLEŞİYOR… TSF BAŞKANI GÜLKIZ TULAY: “KARNELER ALINDI, KALPLER SATRANÇ İÇİN ATMAYA BAŞLADI”


ROMATİZMA İÇ ORGANLARI DA ETKİLİYOR Sağlık/Kadın ROMATİZMA İÇ ORGANLARI DA ETKİLİYOR

Romatizma ülkemizde ve dünyada son derece yaygın bir hastalık. Günümüzde romatizmanın bebek, genç, yaşlı farkı gözetmeksizin 120 milyon insanın hayat kalitesini düşürdüğü araştırmalar tarafından ortaya konuyor.


Bu projede Öğrenciler Spor Yapıyor Spor Bu projede Öğrenciler Spor Yapıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında “Sporla Buluşturuyoruz” projesinde Antalya’da 8 bin öğrenci spor yapıyor.


“SEKTÖR 2015 RAKAMLARINA KİLİTLENMİŞ DURUMDA!...” Kemer “SEKTÖR 2015 RAKAMLARINA KİLİTLENMİŞ DURUMDA!...”

POYD Yönetim Kurul Üyesi olan ve aynı zamanda Belek'te bulunan Innvista Hotels Belek'in Genel Müdürü Ülkay Atmaca: 

“SEKTÖR 2015 RAKAMLARINA KİLİTLENMİŞ DURUMDA!...”


Mavi Ev konuşmalarında  göz hastalıkları anlatıldı Sağlık/Kadın Mavi Ev konuşmalarında göz hastalıkları anlatıldı

Büyükşehir Belediyesi “Mavi Ev Konuşmaları” ile Antalyalıları bilgilendirmeye devam ediyor. Op. Dr. Hatice Yasemin Yıldız, Yaşlılıkta Göz Hastalıkları konulu seminerde yaşlılığa bağlı olarak yaşanan görme bozuklukları hakkında bilgi verdi.


TEKE YÖRESİ İKİNCİ KÖTEKLİ YÖRÜKLERİ KÜLTÜR GECESİ Aksu TEKE YÖRESİ İKİNCİ KÖTEKLİ YÖRÜKLERİ KÜLTÜR GECESİ

Aksu Belediyesi, Kepez Belediyesi ve Kötekli Yörükleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin katkılarıyla düzenlenen, Teke Yöresi İkinci Kötekli Yörükleri Kültür Gecesi Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.


Türk perakende devleri yurtdışı yatırımlarla büyüyor Ekonomi/Turizm Türk perakende devleri yurtdışı yatırımlarla büyüyor

Perakende 100’de sıralama değişmedi, perakende devleri 2016’da %13 büyüdü.


Düden Balık Çarşısı Antalyalıların vazgeçilmezi oldu Güncel Düden Balık Çarşısı Antalyalıların vazgeçilmezi oldu

Büyükşehir Belediyesi’nin Düden Park’ta hayata geçirdiği Balık Çarşısı, haftanın 7 günü kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarıyla vatandaşların buluşma noktası oldu. Antalyalıların sosyal ihtiyaçlarına cevap veren tesis haftada yaklaşık 5 bin kişiyi ağırlıyor.


Kepezli çocuklardan müzik ziyafeti Kültür/Sanat Kepezli çocuklardan müzik ziyafeti

Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, Kepezlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Konsere katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de çocukların seslendirdiği parçalara tempo tutarak, eşlik etti.


Bu mahalle Kepez’deki değişimi anlatıyor Güncel Bu mahalle Kepez’deki değişimi anlatıyor

Mehmet Akif Mahallesi’nin, Kepez’deki değişim ve dönüşümün sembolü olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez’i nereden nereye getirdik, işte onu en iyi görebilmek için bakılması gereken mahallelerin başında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi geliyor” dedi.


Çevreye duyarlı öğrenciler Eğitim Çevreye duyarlı öğrenciler

Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, ‘özel soru’ bölümüyle davetli olduğu ‘Eko Bilgi Yarışması’nda soruları doğru yanıtlayan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.


Evsizlere Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı Güncel Evsizlere Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı

Büyükşehir Belediyesi soğuk kış günlerinde sokakta yaşayan evsiz vatandaşları yalnız bırakmadı. Karaalioğlu Parkı içinde bulunan belediyenin eski hizmet birimleri soğuk gecelerde sıcak birer yuvaya dönüştü.


Muratpaşa’da balkon sefası Güncel Muratpaşa’da balkon sefası

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın Akdeniz’e uzanan en uç noktası Bababurnu’nda yeniden düzenleyerek hizmete açtığı Ziya Gökalp ve kentin en güzel manzarasına sahip Erdal İnönü Kent Parkları kent yaşamına yeni bir renk kattı. Parklarda bulunan Muratpaşa Belediyesi Sosyal Tesisleri, menü kalitesi ve uygun fiyatlarıyla müdavimlerini oluşturdu.


Kepez 2017’de 1075 çocuğa şehri gezdirdi Güncel Kepez 2017’de 1075 çocuğa şehri gezdirdi

Kepez Belediyesi, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ projesi kapsamında 2017 yılında ilçede eğitim gören 1075 çocuğa beş yıldızlı eğlence ve gezi imkânı sundu.


ANTALYA KESME ÇİÇEK ÜRETİMİNİN DE BAŞKENTİ Ekonomi/Turizm ANTALYA KESME ÇİÇEK ÜRETİMİNİN DE BAŞKENTİ

Vali Münir Karaloğlu Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli çiçek üretim merkezlerinden biri olan Antalya’da çiçek bahçelerini inceleyip mezata katıldı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulanan Vali Karaloğlu Türkiye’de kesme çiçek üretiminin %85’inin Antalya’da üretildiğine fakat kamuoyu tarafından bilinmediğine dikkat çekti.


KAYAK YAPARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN! Sağlık/Kadın KAYAK YAPARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN!

Sömestr tatilini, çocuklar kadar, kış sporlarından keyif alan yetişkinler de iple çekiyor. Kısa bir süre bile olsa bunun için fırsatlar yaratılıyor. Ancak kayak gibi yılın belirli zamanlarında yapılabilen spor faaliyetlerinde oluşabilecek kazaların önüne geçmek için vücudun önceden hazırlanması önem taşıyor.


E-ticarete damgasını vuracak 3 teknoloji trendi Teknoloji/Bilim/İnternet E-ticarete damgasını vuracak 3 teknoloji trendi


Elektronik ticaret sektörü her geçen gün biraz daha büyüme eğilimi gösteriyor. 2017 yılını yaklaşık yüzde 30 büyüme ile kapatan e-ticaret pazarında, bu gelişim gücüne paralel olarak rekabet de her geçen gün artıyor. Tüm hayatımızı çevreleyen teknoloji ise bu noktada da önemini gösteriyor ve müşteri eğilimlerine etki ederek e-ticarette yeni atılımları adeta zorunlu hale getiriyor.


Büyükekşi: Ekonomi/Turizm Büyükekşi: "Coğrafyamızda huzur yeniden yeşerecek"

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Suriye’nin YPG kontrolündeki Afrin bölgesine düzenlenen harekât ile ilgili bir mesaj paylaştı.


Muratpaşa’da sıra gecesi Kültür/Sanat Muratpaşa’da sıra gecesi

Muratpaşa Belediyesi’nin 89 kişilik şef Canan Kavut yönetimindeki Türk Halk Müziği Topluluğu, özel bir konserle müzikseverlerle buluşacak.


Ulaşım esnafı Muratpaşa’da Güncel Ulaşım esnafı Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kendisini ziyaret eden Antalya’da ulaşım sektörünün iki önemli meslek kuruluşu başkan ve yönetim kurulu üyelerine ”Genel kamunun katılımı ile yönetilen ülkeler daha başarılı oluyor” diye seslendi.


Seriye devam Spor Seriye devam

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor, sezonun 2’nci yarısına Üsküdar Belediye galibiyetiyle başladı.


Sporseverlerin heyecanla beklediği turnuva Şubat’ta başlayacak Kumluca Sporseverlerin heyecanla beklediği turnuva Şubat’ta başlayacak

Batı Antalya Bölgesinde Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde 18 yıldan beri gerçekleştirilen Halı Saha Futbol Turnuvasının 19.cusu yapılması için hazırlık başladı


AKSU YEŞİLKARAMAN’DA KARNE SEVİNCİ BÖYLE YAŞANDI Aksu AKSU YEŞİLKARAMAN’DA KARNE SEVİNCİ BÖYLE YAŞANDI

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile nedeniyle Aksu Yeşilkaraman Emin Gülmez İlkokulu öğrencilerine Aksu Belediyesi ile Antalya Off-Road ve Motor Sporları Kulübü tarafından karne sürprizi yapıldı.


AKSU’DA KARNE HEYECANI Aksu AKSU’DA KARNE HEYECANI

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile Aksu'da eğitim veren okullarda, karne heyecanı yaşandı.


BAŞKAN ŞAHİN’İN KIZI BİLGE ŞAHİN ECZANE AÇTI Aksu BAŞKAN ŞAHİN’İN KIZI BİLGE ŞAHİN ECZANE AÇTI

Aksu Belediye Başkanı Eczacı Halil Şahin’in kızı Bilge Şahin babasının yolundan giderek eczacılık fakültesini bitirdi. Bilge Şahin, Aksu Semt Polikliniği yanında eczane açtı.


KEMER’DE “KEMER CUP 2018” FUTBOL ŞÖLENİ Kemer KEMER’DE “KEMER CUP 2018” FUTBOL ŞÖLENİ

Kemer'de düzenlenen U 10 - U 11 - U 12 - U 13 "Uluslararası Kemer Cup" heyecanı tüm hızı ile devam ediyor. 19-22 Ocak tarihleri arasında Kemer’de gerçekleşen organizasyona ilgi büyük!


KEMDER, AK Parti Kepez İlçe Başkanı ve Yönetimini Ağırladı Güncel KEMDER, AK Parti Kepez İlçe Başkanı ve Yönetimini Ağırladı

Kepez İlçesi Müteahhitler Derneği (KEMDER), siyasi konuklarını ağırlamaya devam ediyor. KEMDER’in son konukları AK Parti Kepez İlçe Başkanı Av.İbrahim Ethem Taş ve yönetimi oldu.


ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI Güncel ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI

Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcihi Töreninde Şehitlerimizin yakınları ve Gazilerimizle bir araya gelen Vali Münir Karaloğlu, Şehitlerimizin yakınları ve Gazilerimize devlet övünç madalyalarını ve Cumhurbaşkanımız tarafından imzalanan beratlarını takdim etti.


Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Oteller ve acenteler için rezervasyon süreci hızlanıyor Ekonomi/Turizm Oteller ve acenteler için rezervasyon süreci hızlanıyor

Otellerin acentelerden gelen rezervasyonları tek platformdan takip etmesine olanak tanıyan Bookers Portal sistemi acentelerin rezervasyon süreçlerini hızlandırırken, teşvik ve ödüllerle motivasyonu artırıyor. Altyapısı Protel tarafından geliştirilen sistem, dünyaca ünlü Rixos Otelleri tarafından kullanılıyor.


MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’DAN CHP İL BAŞKANI KUMBUL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ… Siyaset MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’DAN CHP İL BAŞKANI KUMBUL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


İhracatçıya KDV iadesi tasdik ücreti indirimi Ekonomi/Turizm İhracatçıya KDV iadesi tasdik ücreti indirimi

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Yeminli Mali Müşavirler tarafından alınan KDV iadesi tasdik ücretlerinde yapılan indirim hakkında bir değerlendirmede bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...