Pazar, 20 Ekim 2019
Hakan Yeşilyurt’un annesinden Başkan Uysal’a teşekkür Güncel Hakan Yeşilyurt’un annesinden Başkan Uysal’a teşekkür

Antalya’da Muratpaşa Belediye Meclisi, ilçenin Kızılarık Mahallesi’nde bulunan 3 bin metrekarelik parka şubat ayında, geçirdiği kalp krizi sonucu 46 yaşındayken hayata veda eden sanatçı Hakan Yeşilyurt’un adının verilmesine oy birliğiyle karar verdi. Karar anında mecliste olan Yeşilyurt’un annesi Gül Dilfiraz Koçhan, “Başta Belediye Başkanı Ümit Uysal olmak üzere tüm meclis üyelerine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.


EKİM AYI MECLİSİ YAPILDI Kemer EKİM AYI MECLİSİ YAPILDI

Kemer Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı, Şehit Ömer Halisdemir Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.


ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİYOR Ekonomi/Turizm ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİYOR

Elektrik fiyatlarına 1 Ekim 2019’dan geçerli olmak üzere yüzde 14.9 oranında zam yapıldı. Temmuz ayında yapılan yüzde 15 zamla birlikte bu yıl içinde yapılan zam yüzde 32’ye ulaştı. Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) 230 kilovatsaat asgari tüketim tutarı üzerinden yaptığı hesaplamaya göre 4 kişilik bir ailenin aylık elektrik faturası 142 liradan 163 liraya çıktı.


Başkan Esen, “Yaya güvenliğinin nöbetçisiyiz Güncel Başkan Esen, “Yaya güvenliğinin nöbetçisiyiz"


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Türkiye genelinde “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” sloganıyla başlatılan kampanyaya, yaya geçidi üzerinde yaptığı uygulama ile bizzat destek oldu.


Başkan Genç, Döşemealtı Başkan Genç, "Yaya Geçidi Nöbetinde"

Trafikte yaya önceliğine dikkati çekebilmek amacıyla İçişleri Bakanlığı’nın talimatıyla ülke genelinde 20 bin yaya geçidinde kolluk personeli ikişer saat yaya nöbeti tuttu. Döşemealtı İlçesi’nde Kaymakam Cengiz Cantürk Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi önünde, Belediye Başkanı Turgay Genç’de Yeşilbayır İlkokulu önünde yaya nöbeti tutup araç sürücülerini dikkatli olmaları konusunda uyardı.


Korkmaz: Kazanmak için oynayacağız Spor Korkmaz: Kazanmak için oynayacağız

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, haftalık basın toplantısını Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Sözlerine geçtiğimiz hafta oynanan ve 3-0 galip tamamlanan BTCTÜRK Yeni Malatyaspor maçına değinerek başlayan Korkmaz, “Geçtiğimiz hafta iyi bir oyun vardı. Skor farklı olunca, gol yemeden de bitirince daha güzel oldu. Bizim açımızdan güzel ve olumlu bir hafta sonu geçirdik” dedi.


Yerel basının sorunları meclis gündeminde Siyaset Yerel basının sorunları meclis gündeminde

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun BAHŞİ, Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat OKTAY tarafından yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde, yerel basının sorunlarını gündeme getirdi.


Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kumluca Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında tüm Türkiye'de kutlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası, Kumluca'da Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde de kutlandı.


%100 Meyve Suyu İçen Çocuklar Daha Çok Meyve Sebze Yiyor Sağlık/Kadın %100 Meyve Suyu İçen Çocuklar Daha Çok Meyve Sebze Yiyor

İngiltere’de yer alan Swansea Üniversitesi’nden Profesör David Benton’un çalışmaları, annenin hamilelik dönemindeki tüketiminden başlayarak, çocuklarda belirli yaşlarda meyve suyu tüketiminin olumlu etkilerine işaret ediyor.


YILDA BİR KEZ GÖZ TANSİYONUNUZU ÖLÇTÜRÜN! Sağlık/Kadın YILDA BİR KEZ GÖZ TANSİYONUNUZU ÖLÇTÜRÜN!

Dünya genelinde 100 milyon insanda görülen glokom, görme kayıplarının yüzde 13’ünden fazlasının sorumlusu olan ciddi bir göz hastalığı. Türkiye’de halk arasında ‘göz tansiyonu’ ya da ‘Karasu hastalığı’ olarak da bilinen ve her 100 kişiden 2’sini etkileyen glokomun görülme sıklığı da yaş ilerledikçe artıyor. 40 yaş üzerinde daha sık görülen glokom tedavi edilmezse kalıcı görme kaybına neden olur.


Havucu çiğ tüketin Sağlık/Kadın Havucu çiğ tüketin

Her mevsimin kendine ait özel meyve ve sebzeleri mevcut. Meyve ve sebzelerin mevsiminde tüketilmesinin daha doğal ve sağlıklı olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Ulaş Özdemir, “Mevsiminde tüketilen yiyecekler katkı maddesine ihtiyaç duymadığı için en doğal seçenektir” dedi. Özdemir, Eylül, Ekim ve Kasım aylarındaki mevsim besinlerine ilişkin önemli bilgiler verdi.


Hangi bitki çayı neye iyi geliyor? Sağlık/Kadın Hangi bitki çayı neye iyi geliyor?

Bitki çayları hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Peki, yararları ve yan etkileri hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Zayıflama amaçlı tüketilen hiçbir bitki çayının, yağ yakımını direkt olarak sağlamadığına dikkat çeken Nişantaşı Hastanesi Dyt. Psk. Meryem Berrin Ak, hangi bitki çayının ne için tüketilmesi gerektiğini anlattı.


YILLARA GÖRE EVLENME VE BOŞANMA SAYILARI BELLİ OLDU Güncel YILLARA GÖRE EVLENME VE BOŞANMA SAYILARI BELLİ OLDU

Türkiye’de yıllara göre evlenme ve boşanma sayılarına bakılırken, 2018 yılında 553 bin 202 kişinin evlendiği, 142 bin 448 kişinin ise boşandığı saptandı. Geçen yıldan bugüne kadar evlilik ile ilgili basına yansıyan haber adedi de 56 bin 146 olarak görüldü.


KANSERDE RİSK FAKTÖRLERİNE DİKKAT! Sağlık/Kadın KANSERDE RİSK FAKTÖRLERİNE DİKKAT!

Genel olarak sessizce ilerleyen kanser hastalığı çevresel, genetik ve yaşam biçimindeki olumsuz koşullardan etkileniyor. Dünyada yapılan bilimsel çalışmalar diyet ve kanser arasında kuvvetli bir ilişki olduğu gösteriyor.


Kanser tanısı alan her 4 erkekten 1’i prostat kanseri Sağlık/Kadın Kanser tanısı alan her 4 erkekten 1’i prostat kanseri

Erkeklerde en sık görülen kanserler arasında yer alan prostat kanseri, üzerinde en çok araştırma yapılan kanserler arasında bulunuyor.


LENFOMANIN 5 ÖNEMLİ BELİRTİSİ! Sağlık/Kadın LENFOMANIN 5 ÖNEMLİ BELİRTİSİ!

Vücudumuzun en önemli savunma mekanizmalarından biri, hiç kuşkusuz, bağışıklık sistemimizin önemli bir parçası lenf bezlerimizde ve kemik iliğimizde olan lenfositlerdir. Ancak lenf bezlerimiz vücudumuzu hastalıklara karşı korurken bazı durumlarda kansere dönüşebiliyor. Lenf sisteminde gelişen kanserlere de ‘lenfoma’ deniyor.


Büyükşehir'den Kemer'e çöp transfer merkezi Kemer Büyükşehir'den Kemer'e çöp transfer merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kemer’in çöplerini Kızıllı Katı Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisine transfer etmek üzere katı atık transfer merkezi inşa etti. Merkezden yaz sezonunda günde 500 ton çöp tırlarla Kızıllı’da bulanan tesise sevk ediliyor.


Düden Şelalesi’nin etkin kullanımı sağlanacak  Güncel Düden Şelalesi’nin etkin kullanımı sağlanacak

CUTLER Projesi 6’ıncı değerlendirme toplantısı başladı


Alanya’da 45 mahalleye 7 km yeni hat Alanya Alanya’da 45 mahalleye 7 km yeni hat

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ASAT Genel Müdürlüğü Alanya Hizmet Birimi, Alanya’nın 45 mahallesinde farklı metrajlarda toplam 7 km uzunluğunda yeni içme suyu hattı yaptı.


BEBEK ANNE SÜTÜ İLE EMME REFLEKSİ GÜÇLÜYKEN TANIŞMALI Sağlık/Kadın BEBEK ANNE SÜTÜ İLE EMME REFLEKSİ GÜÇLÜYKEN TANIŞMALI

Yenidoğan bebeğin beslenmesinin temelini oluşturan anne sütü, hem anne hem de bebek açısından mucizevi bir besin. Buna karşın çoğu anne, doğum sonrası sütünün yeterli gelip gelmediği ya da bebeği doğru pozisyonda emziremediği konusunda panik yaşar.


EYLÜL AYINDA EN ÇOK SEN ANLAT KARADENİZ KONUŞULDU Kültür/Sanat EYLÜL AYINDA EN ÇOK SEN ANLAT KARADENİZ KONUŞULDU

Televizyon ekranlarının en çok konuşulan dizileri belli olurken, yeni sezon heyecanı ve kanalların yeni dizi projeleri büyük yankı uyandırdı.


Kaleiçi Old Town Festivali başlıyor Kültür/Sanat Kaleiçi Old Town Festivali başlıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Kaleiçi hikayesini dünyayla buluşturmalıyız” diyerek başlattığı Kaleiçi Old Town Festivali, 4’üncü yılında, 3 kıtadan 23 ülke 48 şehrin katılımıyla 10 Ekim Perşembe başlıyor. Festivalde bu yıl, gündelik yaşamın devam ettiği eski kent merkezlerine sahip şehirler platformunun kurulması yolunda ilk adım da atlıyor.


“BAKANLARIN TİCARET YAPMASININ YASAL DAYANAĞI VAR MI?” Siyaset “BAKANLARIN TİCARET YAPMASININ YASAL DAYANAĞI VAR MI?”

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ÇETİN OSMAN BUDAK, ŞİRKET SAHİBİ BAKANLARIN DURUMUNU SORDU


AKIN AKINCI: Ekonomi/Turizm AKIN AKINCI: "İSTİKRARLI EKONOMİ İÇİN YAPISAL ÖNLEMLER ŞART"

Yeni Ekonomi Programı’nda, belirtilenden daha fazla disiplini gerekli gördüklerini kaydeden Başkan Akın Akıncı, “İstikrarlı bir ekonomi için bugün açıklanandan daha ileri düzeyde yapısal önlem paketinin yaşama geçirilmesi gerekmektedir” dedi.


Başkan Uysal, ‘Gerçek aşkımız sosyal hizmetler’ Güncel Başkan Uysal, ‘Gerçek aşkımız sosyal hizmetler’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çifte Kuyular Yaşlı ve Komşu Evi’nde düzenlenen 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günün etkinliğinde “Asfaltı ne kadar önemsiyorsak çok daha fazla sosyal hizmetleri önemsiyoruz. Kaldırımı ne kadar önemsiyorsak onu önemsediğimizin çok üstünde sosyal hizmetleri önemsiyoruz. Asıl gönlümüz, gerçek aşkımız sosyal hizmetler” diye konuştu.


Her 5 Kişiden Biri Cep telefonu Bağımlısı Teknoloji/Bilim/İnternet Her 5 Kişiden Biri Cep telefonu Bağımlısı

Türkiye’deki mobil kullanıcılar günde ortalama 78 kez, yani her 13 dakikada bir cep telefonu ekranına bakmaktan kendini alamıyor.


“Ucuz et için tanzim satış mağazaları geliyor” Güncel “Ucuz et için tanzim satış mağazaları geliyor”

KONYSİAD’ın konuğu olan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bisiklet yollarını değiştireceklerini, Milli Egemenlik Caddesi’ndeki bisiklet yolunu Konyaaltı Caddesi’ne kaydıracaklarını söyledi. Halkın ucuz et yemesi için Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı’nda tanzim satış mağazaları açacaklarını belirten Başkan Böcek, Halk Su projesini Ant Su olarak hayata geçireceklerini kaydetti. Antalya genelinde 32 kreş açacaklarını ifade eden Böcek, “Kısa zamanda bitireceğimiz ve açılışını yapacağımız projelerimiz var” dedi.


ASAT onarım ekiplerini güçlendirdi Güncel ASAT onarım ekiplerini güçlendirdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü arızalara müdahale eden onarım ekiplerini güçlendirdi. Arıza onarım birimlerine yapılan araç takviyesi ve teknik donamım açısından yapılan güçlendirme ile ASAT ekiplerinin müdahale kapasitesi ve hızı artırıldı.


Büyükşehir Elmalı’da isale hattı çalışması başlattı Elmalı Büyükşehir Elmalı’da isale hattı çalışması başlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Elmalı’nın Geçmen Mahallesi’nde yaşanan içme suyu sorununu çözmek için çalışma başlattı.


TARIK ÜNLÜOĞLU HAYATINI KAYBETTİ! Güncel TARIK ÜNLÜOĞLU HAYATINI KAYBETTİ!

İleri evre akciğer kanseri tedavisi gören sanatçı Tarık Ünlüoğlu hayatını kaybetti.


AKBEM kış dönemi kayıtları başlıyor Eğitim AKBEM kış dönemi kayıtları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezleri (AKBEM) kış dönemi kurs kayıtları başlıyor. Kış dönemi online kayıtları 7- 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.


Yapım aşamasında Antalya Film Forum desteği Kültür/Sanat Yapım aşamasında Antalya Film Forum desteği

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin yeni projelerin hayata geçirilmesine fon ve network desteği sağlayan platformu Antalya Film Forum’un Kurmaca Work in Progress adayları belli oldu.


Kepez’de şehidin ismi caddeye verildi Güncel Kepez’de şehidin ismi caddeye verildi

Kepez Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısında Çankaya Mahallesi’ndeki 6455 Sokağa, Şehit Uzman Çavuş Erdoğan Sönmez’in adının verilmesi, oy birliğiyle kabul edildi.


Aktif yaşlılardan  tiyatro gösterisi Kültür/Sanat Aktif yaşlılardan tiyatro gösterisi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Aktif Yaşlı Hizmet Merkezi üyelerinden oluşan Tiyatro Atölyesi ilk oyunları “İçimizdekileri” sahneledi. 65 yaş üstü yaşlı bireyler sahneledikleri performans ile büyük alkış aldı.


ELEKTRİK ZAMLARI KARŞISINDA TASARRUF BİLİNCİ ARTTIRILMALI Ekonomi/Turizm ELEKTRİK ZAMLARI KARŞISINDA TASARRUF BİLİNCİ ARTTIRILMALI

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, ‘Elektriğe üst üste gelen zamlar karşısında yaklaşan kış mevsimine doğru bir takım önlemler alınarak yüksek faturalar ile karşı karşıya gelmemek için tasarruf bilinci oluşturulmalıdır’ dedi.


Eğitim "En Büyük Gücümüz Genç Nüfusumuzdur"

Vali Münir Karaloğlu, Antalya’nın Kepez ilçesinde yapımı tamamlanan, Nergis Cömertoğlu Anaokulu’nun açılışını gerçekleştirdi.


DİŞ ÇEKİMİ SONRASI KANAMAYA DİKKAT! Sağlık/Kadın DİŞ ÇEKİMİ SONRASI KANAMAYA DİKKAT!

Dt.Pertev Kökdemir, Kurtarılamayacak durumdaki bir dişin bazen çekilmesi gerekebilir. Diş çürümesi ve daha birçok neden diş çekimine neden olabilir. Tedavi esnasında diş çekimi işlemi öncesi hastanın ağrı hissetmemesi için diş etrafındaki alan güçlü anestezi ile uyuşturulur böylelikle hasta ağrı yada acı hissetmeyecektir.’’ dedi


Film Tırı ilçe ilçe Antalya’yı geziyor Kültür/Sanat Film Tırı ilçe ilçe Antalya’yı geziyor

26 Ekim-1 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında, Antalya Büyükşehir Belediyesi Altın Portakal Film Tırı ilçelerde ücretsiz gösterimlerine başladı. İlk durağı Kumluca ilçesi olan film tırı hafta sonu da İbradı ve Alanya’da sinemaseverlerle buluştu.


Başkan Böcek, “Büyüklerimizden öğreneceğimiz çok şey var” Güncel Başkan Böcek, “Büyüklerimizden öğreneceğimiz çok şey var”

Tazelenme Üniversitesi öğrencileri kamu kuruluşu ve Büyükşehir Belediyesi’nde gönüllü hizmet yapacak.


2023 Turizm Stratejisi Açıklandı Ekonomi/Turizm 2023 Turizm Stratejisi Açıklandı

Turizm stratejisinin açıklanmasının Dünya Turizm Günü'ne denk geldiğini söyleyen Bakan Ersoy, gerçekleştirdiği sunumda 2023 Turizm Stratejisi ile ilgili bilgi verdi.


Otel konforunda hizmet Güncel Otel konforunda hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi, çevre il ve ilçelerden tedavi için Antalya’ya gelen hasta ve hasta yakınlarında otel konforunda hizmet veriyor.


Yusuf  Amca ve Naime Nine’nin  hasta yatağı Büyükşehir’den Güncel Yusuf Amca ve Naime Nine’nin hasta yatağı Büyükşehir’den

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara hasta yatağı yardımında bulunmayı sürdürüyor. Ekipler Elmalı’nın Çalpınar Mahallesi’nde yaşayan Yusuf Öner ile Kemer’e bağlı Merkez Mahallesi’nde yaşayan Naime Dabağoğlu’na hasta yataklarını teslim etti.


Festival heyecanı Altın Portakal Film Tırı ile başlıyor! Kültür/Sanat Festival heyecanı Altın Portakal Film Tırı ile başlıyor!

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin büyük ilgi gören açık hava gösterimleri bu yıl 27 Eylül’de başlıyor. Altın Portakal Film Tırı ilçe ilçe Antalya’yı gezecek. Antalyalıları 26 Ekim’de başlayacak festivalin coşkusuna hazırlayan Altın Portakal Film Tırı’nda, “Bizim İçin Şampiyon” ve “Organize İşler: Sazan Sarmalı”nın yanı sıra, çocuk izleyicilere özel “Can Dostlar” ve “Bizim Köyün Şarkısı” filmleri ücretsiz olarak gösterilecek.


Kepez ve Aksu’da su kesintisi Güncel Kepez ve Aksu’da su kesintisi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü tarafından Varsak Köprüsü’nde tramvay hattı üzerinde sürdürülen alt yapı çalışması kapsamında 2 Ekim Çarşamba günü 07.00-21.00 saatleri arasından Kepez ve Aksu ilçelerinde bazı mahallelere su verilemeyecek.


Elmalı’da hayvan barınakları ilaçlandı Elmalı Elmalı’da hayvan barınakları ilaçlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Elmalı’nın kırsal mahallerinde bulunan hayvan barınakları ve besihanelere yönelik ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.


Büyükşehir Döşemealtı’nda çalışma başlattı Döşemealtı Büyükşehir Döşemealtı’nda çalışma başlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı Döşemealtı ilçesinde Selimiye-Karataş-Ilıca-Camili-Killik-Ahırtaş grup yolunda bakım onarım çalışması başlattı.


Altın Portakal’ın ulusal jürisi belli oldu! Kültür/Sanat Altın Portakal’ın ulusal jürisi belli oldu!

26 Ekim’de başlayacak ve bu yıl 56.sı gerçekleşecek Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin iki yıl aradan sonra yeniden düzenlediği ulusal yarışmalarının jüri üyeleri belli oldu. Yönetmen Zeki Demirkubuz’un başkanlığındaki Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması jürisinde oyuncular Şebnem Bozoklu, Mert Fırat, yazar senarist Latife Tekin ve görüntü yönetmeni Emre Erkmen’den oluşuyor.


Büyükşehir’in aşure programı sona erdi Demre Büyükşehir’in aşure programı sona erdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Muharrem Ayı dolayısıyla kent merkezi ve 19 ilçede gerçekleştirdiği aşure programı Demre, Gündoğmuş ve Kumluca’da gerçekleşen ikramlarla son buldu. Büyükşehir Belediyesi Antalya genelinde 50 bin kişiye aşure ikramında bulundu.


Aktif Yaşlı Merkezi’yle  sağlıklı ve sosyal bir hayat Güncel Aktif Yaşlı Merkezi’yle sağlıklı ve sosyal bir hayat

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Aktif Yaşlı Hizmet Merkezi, sanatsal, sosyal ve sportif aktiviteler, danışmanlık hizmeti ile yaşlıların yaşam kalitesini artırıyor. Yaşlı bireyler merkezin hem bedensel hem de ruhsal yönden kendilerine çok iyi geldiğini ifade ediyor.


 Halka ucuz et projesi  merkezden başlayacak Ekonomi/Turizm Halka ucuz et projesi merkezden başlayacak

Antalya Tarım Konseyi toplantısında tarım ve hayvancılığa yönelik projelerini anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ucuz et projesini Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı’ndan başlatıp tüm ilçelere yayacaklarını söyledi.


Serik’in dört mahallesinde asfalt çalışması Serik Serik’in dört mahallesinde asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik İlçesi’ne bağlı Çanakçı, Berendi, Yanköy ve Büğüş mahallelerini birleştiren grup yolunda asfalt öncesi stabilize yol çalışması yaptı.


Büyükşehir Zabıtası’ndan  1.5 tonluk midye operasyonu Güncel Büyükşehir Zabıtası’ndan 1.5 tonluk midye operasyonu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Kepez ilçesinde midye operasyonu yaptı. Sağlıksız koşullarda üretilen 1.5 ton midyeye el konuldu. Midyelerin Konyaaltı, Lara ve Kaleiçi’nde satıldığı tespit edildi.


ASAT ekipleri Manavgat’ta çalışmalarını sürdürüyor Manavgat ASAT ekipleri Manavgat’ta çalışmalarını sürdürüyor

Büyükşehir Belediyesi Manavgat Gültepe Mahallesi’nin içme suyu ile ilgili sorununu çözmek üzere 1200 metre uzunluğunda yeni bir hat imalatına başladı.


Alanya ASAT ekipleri 7/24 çalışıyor Alanya Alanya ASAT ekipleri 7/24 çalışıyor

ASAT Alanya ekipleri turizm nedeniyle yaz aylarında nüfusu 2 katına çıkan ilçede vatandaşın kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde içme suyu ve kanalizasyon hizmeti alabilmesi için 7 gün 24 esasına dayalı olarak çalışıyor. Ekipler bu kapsamda ilçe genelinde yaz döneminde 3700 içme suyu ve kanalizasyon arızasına müdahale etti.


Adrasan Seylemit’e kaynağından su geliyor Kumluca Adrasan Seylemit’e kaynağından su geliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Kumluca’nın Adrasan Mahallesi Seylemit mevkiindeki vatandaşların içme suyu sorununu çözüyor. ASAT, Karaağaç kaynağından Seylemit’e su getiriyor.


3. Etap Raylı Sistem Projesi tüm hızıyla devam ediyor Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi tüm hızıyla devam ediyor

Varsak-Otogar etabı hizmete giren Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Etap Raylı Sistem Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Otogar Kavşağı altından geçen tünellerin Sakarya Bulvarı kısmında kazı destek çalışmaları tamamlanırken, sistemin tek yeraltı durağı olan Batı Gar İstasyonunun kazısı sürüyor. Dumlupınar Bulvarı üzerinde ise ray döşemesi öncesi hazırlıklar yapılıyor.


Manavgat’ta yağmur sezonuna hazırlık Manavgat Manavgat’ta yağmur sezonuna hazırlık

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Hizmet Birimi sonbahar ve kışa hazırlık olarak ilçe genelindeki 1800 yağmur suyu giderlerini temizledi.


Ümit Uysal, sporculara seslendi: ‘Evinizdesiniz’ Spor Ümit Uysal, sporculara seslendi: ‘Evinizdesiniz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, IFMA-Çocuklar Gençler Dünya Muaythai Şampiyonası’nın açılışında, 75 ülkeden turnuvaya katılan sporculara “Burada evinizdesiniz” diye seslendi.


Gayrimenkul Geliştirme Kamu Politikası Olmalı Ekonomi/Turizm Gayrimenkul Geliştirme Kamu Politikası Olmalı

Gayrimenkul ticaretinin ekonomik gelişme ve refah açısından önemli bir yer tuttuğunu belirten Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Özelmacıklı, "Gayrimekul geliştirme süreçleri, geniş kamu politikaları çerçevesinde değerlendirilmeli. Her ilin hatta ilçenin bir gayrimenkul geliştirme politikası olmalı" dedi.


MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN FARKLI GALİBİYET Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN FARKLI GALİBİYET

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta mücadele eden Manavgat Belediyespor, kendi evinde konuk ettiği Karaman Belediyespor’u 3-0 mağlup etti


Alanya’da bozulan yollar asfaltlandı Alanya Alanya’da bozulan yollar asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dim Çayı ve Bıçakcı-Üzümlü grup yollarını bakım onarımını yaparak, asfaltlandı.


Asmaca Yolu asfalta hazırlanıyor Alanya Asmaca Yolu asfalta hazırlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da Obaalacami grup yolundan Asmaca Mahallesi’ne giden 5.5 kilometre uzunluğundaki yolu asfalta hazırlıyor.


Çağlarca Mahallesi’nde belediye mülkleri yenilendi Güncel Çağlarca Mahallesi’nde belediye mülkleri yenilendi

Konyaaltı Belediyesi’nin Çağlarca Mahallesi’nde belediye mülklerine başlattığı yenileme çalışmaları tamamlandı. Belediye mülkleri kısa zaman içerisinde ilk yardım odası, muhtarlık binası ve sosyal tesis olarak bölge halkının kullanımına sunulacak.


Başkan Uysal, “Türkiye’yi etkilemeye çalışıyoruz” Güncel Başkan Uysal, “Türkiye’yi etkilemeye çalışıyoruz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın engelli bireylerin yaşamlarını normalleştirebilmek için her gün, ‘daha iyi ne yapabiliriz, nasıl olabilir’ diye kendisine soran ve bu konuda mücadele eden, hatta bu konuda Türkiye’yi etkilemeye çalışan bir belediye olduğunu söyledi.


Başkan Böcek İtfaiyeciler Haftası’nı kutladı Güncel Başkan Böcek İtfaiyeciler Haftası’nı kutladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret etti. Tüm itfaiyecilerin haftalarını kutlayan Başkan Böcek, itfaiye çalışanlarının sorumluluğu ağır ve zor bir görevi yerine getirdiğini belirterek, “Yaptığınız çalışmalarla bizim yüz akımızsınız” dedi.


Belediyelerde 32,2 milyon ton atık toplandı Ekonomi/Turizm Belediyelerde 32,2 milyon ton atık toplandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2018 yılı belediye atık istatistiklerini açıkladı. Buna göre ülkemizde belediyelerde 32,2 milyon ton atık toplandı. Antalya'da kişi başı günlük atık miktarı 1,48 kg., Isparta'da 1,30 kg., Burdur'da 1,40 kg. olarak açıklandı.


Korkuteli Uzunoluk’a peyzaj çalışması Korkuteli Korkuteli Uzunoluk’a peyzaj çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Uzunoluk Mahallesi’nde orta refüj ve peyzaj revizyon çalışmaları gerçekleştirdi.


Başkan Böcek: “70 projeyi hayata geçireceğiz” Gazipaşa Başkan Böcek: “70 projeyi hayata geçireceğiz”

Gazipaşa’yı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, seçimden önce açıkladığı 70 projeyi 5 yıl içinde hayata geçireceklerini belirterek, “Halk Et, Halk Su, Halk Yem projeleri ve gübre desteği ile ilgili çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz” dedi.


ATSO’dan Sokakta Muhteşem Gala Güncel ATSO’dan Sokakta Muhteşem Gala

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından turistleri ve vatandaşları kent merkezine çekmek, akşam ticaretini canlandırmak ve şehir turizmini desteklemek için Eylül ayı boyunca düzenlenen ‘Sokakta Şenlik Var’ etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı’nda muhteşem bir gala gösterisi ile sona erdi.


BAŞKAN TOPALOĞLU, KEMER’İ TANITAN SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI Kemer BAŞKAN TOPALOĞLU, KEMER’İ TANITAN SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’i karış karış gezerek fotoğraflayan fotoğraf sanatçısı Muhammet Dönmezer’in fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.


DİŞ ETİ HASTALIĞI ERKEN DOĞUM SEBEBİ Mİ? Sağlık/Kadın DİŞ ETİ HASTALIĞI ERKEN DOĞUM SEBEBİ Mİ?

Yeni yapılan araştırmaların sonuçlarına göre, diş eti hastalığı olan gebelerin erken doğum riskini arttırabiliyor. Çalışmanın bir parçası olarak, araştırmacılar yaklaşık 150 kadının gebeliklerini ve ağız sağlığını inceledi.


Siyaset "ŞEHİTLERİMİZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR"

İYİ PARTİ Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut şehitlerimize yapılacak en ufak bir saygısızlığın taraflarınca kabul edilemeyeceği gibi en sert şekilde karşılık bulacağını söyledi.


SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARI DAĞ ETABIYLA SONA ERDİ Kemer SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARI DAĞ ETABIYLA SONA ERDİ

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları, dağ etabıyla sona erdi.


Güncel "BİNA TESİSATLARI DA DEPREME HAZIR OLMALIDIR"

MMO Antalya Şube Başkanvekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, deprem konusunda bina tesisatlarının da depreme hazır olması gerektiğinin altını çizdi.


Başkan Uysal, Yenigöl’de aşure gününe katıldı Güncel Başkan Uysal, Yenigöl’de aşure gününe katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yenigöl Mahallesi’nde düzenlenen geleneksel aşure gününde yapılan hediye çekilişinde 5 yaşındaki Berna Yıldız’a canlı tavuk kazandırırken “Yerli yem üreteceğiz, güzel ve ucuza; yerli ilaç üreteceğiz. Hepsini halledeceğiz ve yeniden dağlarımız keçilerle donanacak, avlularımızda tavuğumuz olacak, bütün ovalarımız ekilir, dikilir hale gelecek” diye konuştu.


Hentbolda dev işbirliği Spor Hentbolda dev işbirliği

Türkiye’de kadın hentbolunda ekol olmayı başaran ve 13 yıllık Süper Lig yolculuğunda 4’ü şampiyonluk üzere 10 kupa sığdırmayı başaran Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımının resmi sponsoru Corendon Airlines oldu. İki kurum arasında 2019-2020 sezonunu kapsayan sponsorluk anlaşması The Marmara Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla imzalandı.


Yaşlı Meclisi için başvurular başlıyor Güncel Yaşlı Meclisi için başvurular başlıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, demokrasi ve katılımcılığı esas alan bir kent yaşamının oluşmasında önemli çalışmalardan biri olacak Yaşlı Meclisi için başvuruların Pazartesi itibariyle başlayacağını söyledi. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olacak Yaşlı Meclisi, 60 yaş ve üstü 60 kişiden oluşacak.


Habibler Mahallesi’ne Yeni Semt Parkı Güncel Habibler Mahallesi’ne Yeni Semt Parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Habibler Mahallesi’ne yeni bir semt parkı daha kazandırıyor.


Paşanın Melekleri’nde hedef Süper Kupa Spor Paşanın Melekleri’nde hedef Süper Kupa

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, sezonunun ilk kupa mücadelesi için 2 Ekim Çarşamba Ankara’da sahaya çıkıyor. Paşanın Melekleri, Süper Kupa mücadelesinde geçen yılın lig şampiyonu Kastamonu Belediyespor Kulübüyle karşılaşacak.


Kırkgöz Döşemealtı Belediyespor şampiyonluk kupasını aldı Döşemealtı Kırkgöz Döşemealtı Belediyespor şampiyonluk kupasını aldı

Geçen yıl kurulan ve ilk sezon 2. Amatör Kümede grubunu namağlup şampiyon olarak tamamlayan Kırkgöz Döşemealtı Belediye Spor Kulübü, şampiyonluk kupasını haftasonu kendi saha ve seyircisi önünde oynanan 1. Amatör Küme ikinci maçından önce Belediye Başkanı Turgay Genç ve ASKF Başkanı Metin Bulut’un elinden aldı.


DENİZDEN 2365 MT. YE GAZA BASTILAR Kemer DENİZDEN 2365 MT. YE GAZA BASTILAR

Bu yıl 10. su düzenlenen Sea To Sky Enduro en zorlu gününü yaşadı. İlk üç gün plaj, kanyon ve orman etaplarında yarışan sporcular son gün dağ mücadele etti.


Tütüncü’den sanayi esnafına aşure Güncel Tütüncü’den sanayi esnafına aşure

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muharrem ayı dolayısıyla Akdeniz Sanayi Camii’nde, sanayi esnafına kendi elleriyle aşure ikram etti.


REKTÖR ÜNAL’DAN SERİK’E ZİYARET Serik REKTÖR ÜNAL’DAN SERİK’E ZİYARET

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu’nu ve Serik İşletme Fakültesi’ni ziyaret etti.


YAŞLI BİREYLER DE ÖZEL İLGİ İSTER Sağlık/Kadın YAŞLI BİREYLER DE ÖZEL İLGİ İSTER


Toplumların sağlıklı ve aktif yaşlanmasında, yaşlı dostu sağlık sistemi büyük önem taşır. Hastane yatışlarında ortaya çıkabilecek komplikasyonların azaltılması ve hastanelerin yaşlılar için daha güvenli bir yer haline getirilmesi ise ancak yaşlı dostu hastaneler ile sağlanabilir.


Başkan Uysal ilk derse katıldı Eğitim Başkan Uysal ilk derse katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, TED Antalya Koleji öğrencilerinin oyunlar ve etkinliklerle belediyenin Ermenek Mahallesi’nde bulunan Türkan Saylan Kreşi öğrencilerine İngilizce öğretecekleri ‘Akran Eğitimi’ sosyal sorumluluk projesinin ilk dersine katıldı.


E-atıklar Çevreci Komşu Kart’ta Ekonomi/Turizm E-atıklar Çevreci Komşu Kart’ta

Muratpaşa Belediyesi, yılın 8 aylık döneminde, içerdiği radyoaktif maddeler, tozlar ve ağır metaller nedeniyle çevre ve insan sağlığına ciddi ölçüde zarar verebilecek bin 321 parça elektrikli ve elektronik atığı Çevre Komşu Kart kapsamında evlerden topladı.


Kemer Belediyesi'nden cami temizliği Kemer Kemer Belediyesi'nden cami temizliği

KEMER BELEDİYE EKİPLERİ CAMİLERDE VE SOKAKLARDAKİ MAZGALLARDA TEMİZLİK YAPTI


KEMER’İN ÇEVRESİ GÜZELLEŞİYOR Kemer KEMER’İN ÇEVRESİ GÜZELLEŞİYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer’in çevresini düzenleyerek daha modern bir hale getirmeye devam ediyor.


KEMER BELEDİYESİ DAHA YEŞİL BİR KEMER İÇİN ÇALIŞIYOR Kemer KEMER BELEDİYESİ DAHA YEŞİL BİR KEMER İÇİN ÇALIŞIYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, turizmin kalbinin attığı yer olan Kemer’de, yeşil alanların bakımını yapıyor.


SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARININ KANYON ETABI TAMAMLANDI Kemer SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARININ KANYON ETABI TAMAMLANDI

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları, kanyon etabıyla devam ediyor.


Vali Karaloğlu Van Ziyaretini Değerlendirdi Ekonomi/Turizm Vali Karaloğlu Van Ziyaretini Değerlendirdi

Vali Münir Karaloğlu, 10. Van Turizm ve Seyahat Fuarı dönüşü gazetecilerle sohbet etti.


Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi…
 Güncel Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi…


2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ile çalışma grupları belirlenen Konyaaltı Kent Konseyi, yeni yönetimi seçti. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, oy birliğiyle Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi.


KADIN CİNAYETLERİNE SON! Siyaset KADIN CİNAYETLERİNE SON!

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul kadın cinayetleri ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.


Konyaaltı Belediyesi araç parkını güçlendiriyor Güncel Konyaaltı Belediyesi araç parkını güçlendiriyor

Konyaaltı Belediyesi, asfalt çalışmalarının daha iyi yürütülebilmesi amacıyla asfalt yama robotu ve asfalt silindir makinası alarak, araç parkını güçlendirdi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU’DAN VAN’A TURİZM VE TİCARET ÇIKARMASI Ekonomi/Turizm VALİ MÜNİR KARALOĞLU’DAN VAN’A TURİZM VE TİCARET ÇIKARMASI

Vali Münir Karaloğlu Antalyalı 60 işinsanı ile 10. Van Turizm ve Seyehat Fuarı’na katıldı.


Hakan Yeşilyurt adı parkta yaşayacak Güncel Hakan Yeşilyurt adı parkta yaşayacak

Muratpaşa Belediyesi, Kızılarık Mahallesi’nde bulunan ve içinde spor sahası ve çocuk oyun gruplarının da yer aldığı yaklaşık 3 bin metrekarelik parka geçirdiği kalp krizi sonucu 46 yaşında, Antalya’da hayata veda eden sanatçı Hakan Yeşilyurt adını verecek. Konuyla ilgili nihai karar 2 Ekim’de toplanacak Belediye Meclisince alınacak.


ANSİAD’TAN CUMHURİYETİN 96. YILINA ÖZEL ETKİNLİK Güncel ANSİAD’TAN CUMHURİYETİN 96. YILINA ÖZEL ETKİNLİK

ANSİAD ve ATİK iş birliğiyle Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenecek olan 1. ANSİAD Cumhuriyet Tenis Turnuvası 19 Ekim’de başlıyor


Perge’nin Kızı Kaleiçi’ne geliyor Ekonomi/Turizm Perge’nin Kızı Kaleiçi’ne geliyor

Perge’nin kızı Plancia Magna, Muratpaşa Belediyesi’nin 10-13 Ekim tarihlerinde 4’üncüsünü gerçekleştireceği Kaleiçi Old Town Festivali’yle kente iniyor. Festival süresince Üç Kapılar’da düzenlenecek canlı heykel performansında, Antalya’nın ilk kadın belediye başkanı Plancia Magna için anı defteri de açılacak.


Düzenli bakım asansörde kalma riskini azaltıyor Güncel Düzenli bakım asansörde kalma riskini azaltıyor

Asansör arızaları genel itibariyle mekanik-elektronik ve elektrik kesilmesi gibi nedenlerden kaynaklanıyor. Asansör arızalarını önlemede periyodik bakımların önemine dikkat çeken thyssenkrupp Asansör Türkiye CEO’su İsmail Polat, asansörde mahsur kalanlara öncelikle sakin olmaları, sonrasında alarm butonuna basarak interkom aracılığıyla bina yetkilisine haber vermeleri uyarısında bulunuyor


KORUYUCU ANNELERE TEKNE TURUNDA SIFIR ATIK BİLİNCİ Güncel KORUYUCU ANNELERE TEKNE TURUNDA SIFIR ATIK BİLİNCİ

Antalya’da kimsesiz çocuklara koruyucu annelik yapan yaklaşık 100 anneye moral amacıyla Antalya Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından tekne turu düzenlendi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...