Perşembe, 22 Ağustos 2019
Türel, HESTOUREX Fuarı açılışında konuştu Ekonomi/Turizm Türel, HESTOUREX Fuarı açılışında konuştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, sağlıkla turizmin birbirinden ayrılmaz iki önemli unsur olduğunu söyledi. Antalya’nın bu iki alanda da önemli zenginliklere sahip olduğunu vurgulayan Türel, “Uzun zamandır değerlendiremediğimiz bu fırsatları artık değerlendirebilen bir şehir haline geldik. Her yıl önemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz” dedi.


Döşemealtı Belediyesi HESTOREX'TE Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi HESTOREX'TE

Döşemealtı Belediyesi, bu yıl Cumhurbaşkanlığı himayesinde ikincisi düzenlenen Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı (HESTOUREX)'teki yerini aldı. 3 gün sürecek olan fuarın bu yıl ki ana teması ise gastronomi oldu.


Çince iş hayatının vazgeçilmezi oluyor Eğitim Çince iş hayatının vazgeçilmezi oluyor

İş hayatında Çince bilen personel ihtiyacının gittikçe arttığı bu günlerde, birçok üniversiteli Çince öğrenmek için araştırma yapıyor. Bazı üniversiteler, Çince programlarını oluşturmak için çalışmalara başladı.


Konyaaltı’nda yaşlılara beslenme eğitimi
 Eğitim Konyaaltı’nda yaşlılara beslenme eğitimi


Konyaaltı Belediyesi Yaşlılar Kreşi’nin sakinleri, Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi’nde (KOSHİM) “Sağlıklı Beslenme’ konusunda bilgilendirildi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU 2. HESTOUREX FUARININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Ekonomi/Turizm VALİ MÜNİR KARALOĞLU 2. HESTOUREX FUARININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Vali Münir Karaloğlu Cumhurbaşkanlığı himayesinde bu yıl ikincisi gerçekleştirilen 'Hestourex Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından Karaloğlu, 165 ülkeden 5 binin üzerinde alım heyetinin katılması beklenen Hestourex fuarında standları gezdi.


TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NIN İLK FİNALİSTLERİNİ BALIKLAR BELİRLEYECEK Gazipaşa TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NIN İLK FİNALİSTLERİNİ BALIKLAR BELİRLEYECEK

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından gerçekleştirilen 2018 Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası Eleme Müsabakası yarışlarının ilk ayağı, 6-7 Nisan’da Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yapılacak. Şampiyonluk eleme mücadelelerine Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden 7 spor kulübü katılacak.


Kepez’de hizmet vatandaşın ayağına gidiyor Güncel Kepez’de hizmet vatandaşın ayağına gidiyor

Kepez Belediyesi Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü, Sağlık Tırı ile hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor. Sağlık tırı ile çıkılan yolda 31 mahallede, 5 bin 589 vatandaş göz taramasından geçti.


Geleceğin mühendislerinden Lara Arıtma’ya tam not Güncel Geleceğin mühendislerinden Lara Arıtma’ya tam not

Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri, Lara İleri Biyolojik Arıtma Tesisi’nde inceleme yaptı. Akademisyenlerin de eşlik ettiği geziye katılan öğrenciler, Avrupa standartlarında arıtma yapan tesise tam not verdi.


Alanya’da üç mahallenin  grup yolu genişletiliyor Alanya Alanya’da üç mahallenin grup yolu genişletiliyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da Asmaca, Obaalacami ve Bademağacı mahallelerinin grup yolunu genişleterek güvenli hale getiriyor.


UZUN SÜRE STRESE MARUZ KALMAK KİLO ALDIRIYOR Sağlık/Kadın UZUN SÜRE STRESE MARUZ KALMAK KİLO ALDIRIYOR

İstanbul Aydın Üniversitesi VM MedicalPark Florya Hastanesi’nden Uzman Diyetisyen Olcay Barış ABD’deki Stanford Üniversitesi’nde yapılan ve stres altındayken yediklerimizden değil, stresin nedeniyle salgılanan hormondan dolayı, kilo alındığı sonucuna varan araştırmayı değerlendirdi.


Kepez Kitap Fuarı’na ziyaretçi akını Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı’na ziyaretçi akını

Kepez Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kepez Kitap Fuarı, söyleşiler, imza günleri ve yazarlarla dolu dolu devam ediyor.


Petrolde fiyat çıkmazı Ekonomi/Turizm Petrolde fiyat çıkmazı

KPMG Mart ayı petrol ve gaz analizini yayınladı. Analizde, dünya ekonomilerinde yaşanan büyümenin petrol talebini olumlu yönde etkilediğine; ancak enflasyonist baskı etkisiyle düşüşe geçen sermaye piyasası faaliyetlerinin petrol fiyatları üzerinde baskı oluşturduğuna dikkat çekildi.


Türkiye’de çiftlerin %66’sı Cihazlarla Fazla Vakit Geçirdiği için Tartışıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de çiftlerin %66’sı Cihazlarla Fazla Vakit Geçirdiği için Tartışıyor

Günümüzün dijital dünyasında, çiftlerin iletişim kurmak ve birbirleriyle bağlı kalmak için cihazlara bağımlı olması artık normal hale geldi. Ancak, Kaspersky Lab’in en son araştırmasına göre “bağlantılı aşk”, avantajlarının yanı sıra dikkate alınması gereken dezavantajlara da sahip.


Akdeniz Üniversitesi Havacılık ve Uçuş Eğitimlerine Başlıyor Eğitim Akdeniz Üniversitesi Havacılık ve Uçuş Eğitimlerine Başlıyor

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde 2017 yılında kurulan Havacılık Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKHUMER) ile I-Line Havacılık Ltd. Şti. arasında, havacılık ve uçuş eğitimleri konusunda işbirliği protokolü imzalandı.


JANDARMADAN 23.000.000 DOLARLIK VURGUN Güncel JANDARMADAN 23.000.000 DOLARLIK VURGUN

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI'NDAN YAPILAN OPERASYONDA ELE GEÇİRİLEN MALZEMELERİN TOPLAM DEĞERİ 23.000.000 DOLAR OLARAK AÇIKLANDI.


ANTALYA’NIN DOĞU GİRİŞİNDE KAÇAĞA GEÇİT YOK Güncel ANTALYA’NIN DOĞU GİRİŞİNDE KAÇAĞA GEÇİT YOK

Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan aramalarda Gazipaşa ilçesi Güney mahallesinde yapılan aramalarda esrar maddesi ele geçirildi.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN TOROSLARIN KADINLARINA ÖZEL DAVET Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN TOROSLARIN KADINLARINA ÖZEL DAVET

“Torosların Kadınları Manavgat’ı Geziyor” projesinde çalışan belediye ekipleri, Başkan Şükrü Sözen’in selamıyla gittikleri kırsal mahallelerde, ev ev gezerek kadınları geziye davet ediyor


3. HAVALİMANINDA SÜRPRİZ ERTELEME BAŞVURUSU MECLİS GÜNDEMİNDE Siyaset 3. HAVALİMANINDA SÜRPRİZ ERTELEME BAŞVURUSU MECLİS GÜNDEMİNDE

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “DAHA İLK FAZDA “BATIK” İFADESİ KAYGI VERİCİ”


ZİRVEDE  ACUN ILICALI VAR Kültür/Sanat ZİRVEDE ACUN ILICALI VAR

Magazin dünyasının öne çıkan isimleri açıklandı …


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AİLE DANIŞMA MERKEZİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AİLE DANIŞMA MERKEZİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’den büyük bir sosyal proje daha…


MANAVGAT GÜREŞLERİ 6 MAYIS’TA Manavgat MANAVGAT GÜREŞLERİ 6 MAYIS’TA

Manavgat Belediyesi 7’nci Yağlı Pehlivan Güreşleri, 6 Mayıs 2018 Pazar günü Ilıca Stadyumu’nda yapılacak.


AZERBAYCAN TÜRKİYE BÜYÜKELÇİSİ HAZAR İBRAHİM ABÜ’DE Eğitim AZERBAYCAN TÜRKİYE BÜYÜKELÇİSİ HAZAR İBRAHİM ABÜ’DE

Antalya Bilim Üniversitesi Azerbaycan Türkiye Büyükelçisi Hazar İbrahim’i ağırladı. Antalya Bilim Üniversitesi Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘Azerbaycan’ın Dış Politikası’ adlı konferans veren Hazar İbrahim, Zeytindalı Harekatı’nda Türkiye’nin yanlarında olduğunu vurguladı


Mart ekonomide rekorlar ayı oldu Ekonomi/Turizm Mart ekonomide rekorlar ayı oldu

Medya Takip Merkezi (MTM), tarafından Ekonomi Gazetecileri Derneği için yapılan araştırmada, Mart ayı ekonomi başlıkları belirlendi. Rapora göre ihracattaki gelişmeler dikkat çekerken, enflasyonun tek haneye düşme beklentisinin de devam ettiği görüldü.


ÇOCUKLAR FUTBOLDA HOŞGÖRÜYÜ ZEYTİNPARK’TA ÖĞRENECEK Güncel ÇOCUKLAR FUTBOLDA HOŞGÖRÜYÜ ZEYTİNPARK’TA ÖĞRENECEK

Zeytinpark, Avrupa’da 26 ülkede tamamı fair play oyun kuralları ile oynanan Hoşgörü İçin Sokak Futbolu Turnuvası’na ev sahipliği yapacak.


Akdeniz Üniversitesi’nde Kanser Haftası Etkinliği Sağlık/Kadın Akdeniz Üniversitesi’nde Kanser Haftası Etkinliği

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı ve Hemşirelik Fakültesi işbirliği ile 1-7 Nisan Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında “Onkolojide İmmünoterapi ve Yan Etki Yönetimi Sempozyumu” düzenlendi.


Eğitim Sektöründe Dijital Dönüşüm
Veri Merkezlerinden Geçiyor Eğitim Eğitim Sektöründe Dijital Dönüşüm
Veri Merkezlerinden Geçiyor

Teknolojinin her geçen gün daha fazla etki ettiği eğitim kurumları, artan talep ve rekabet karşısında daha iyi hizmet verebilmek için BT altyapılarını yeniden şekillendiriyor


HER İKİ ERKEKTEN BİRİ BU SORUNLA TANIŞIYOR! Sağlık/Kadın HER İKİ ERKEKTEN BİRİ BU SORUNLA TANIŞIYOR!

Prostat hastalıkları, 45 yaş sonrası her iki erkekten birinin tanıştığı, sık rastlanan bir sağlık sorunu. Yaygın görülmesi, tıbbi gelişmeler sayesinde erken tanı ve tedavideki başarı oranının giderek artması, prostat hastalıklarının günümüzde daha da önem kazanmasına neden oluyor.


TERİM VE TALİSCA FARKI Spor TERİM VE TALİSCA FARKI

Mart ayının en çok konuşulan teknik adam ve futbolcuları belli oldu...


 ZİRVEDE FENERBAHÇE VAR Spor ZİRVEDE FENERBAHÇE VAR

Mart ayında medyada en fazla haber olan takımlar açıklandı …


Turizm-otelcilik sektöründe  en çok resepsiyonist ilanı verildi Ekonomi/Turizm Turizm-otelcilik sektöründe en çok resepsiyonist ilanı verildi

Türkiye‘de online insan kaynakları hizmetleri öncülerinden Yenibiriş, 2018 yılı itibariyle ülke genelinde turizm-otelcilik sektörüne ilişkin mevcut istihdam verilerini açıkladı. Yenibiriş‘in güncel verilerine göre Antalya ve Muğla‘da yayınlanan tüm iş ilanlarında turizm-otelcilik sektörü ilk sırada, İzmir‘de ise ikinci sırada yer aldı.


BEBEK BAKIMIYLA İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR Sağlık/Kadın BEBEK BAKIMIYLA İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Doğum sonrası bebeğini kucağına alan anne ve babaların kafasında pek çok soru dolaşır. Geçmişten günümüze aktarılan birçok bilgi, çevre yönlendirmeleri de bebek bakımı sırasında ebeveynleri zor duruma düşürebilir.


RENAULT İLK ÇEYREKTE TOPLAM PAZAR LİDERİ Otomotiv RENAULT İLK ÇEYREKTE TOPLAM PAZAR LİDERİ

Renault, 2018 yılının ilk çeyreğinde toplam pazar liderliğini koruyor.


Başkan Uysal: ‘Tek amacımız toplumu bütünleştirmek’ Güncel Başkan Uysal: ‘Tek amacımız toplumu bütünleştirmek’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Gerek temel gerekse sosyal belediyecilik hizmetlerimizin nihai amacı bütün yapay ayrımları bir kenara bırakıp toplumu bütünleştirmektir” dedi.


TÜRKİYE BOWLİNG LİGİ 2. ETAP 3.HAFTA MAÇI YAPILDI Spor TÜRKİYE BOWLİNG LİGİ 2. ETAP 3.HAFTA MAÇI YAPILDI

TÜRKİYE BOWLİNG LİGİ 2. ETAP 3.HAFTA MAÇI ANTALYA AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ BOWLİNG SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


Paşanın Melekleri güle oynaya Spor Paşanın Melekleri güle oynaya

Muratpaşa Belediyespor, Kadınlar Hentbol Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında, Süper Lig’de son 5 haftanın flaş takımı Yenimahalle’yi rahat geçti. Paşanın Melekleri, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da izlediği maçtan 34 – 26 galip ayrıldı.


TÜRKİYE’DE ÇALIŞANLARIN YÜZDE 34’Ü HAFTADA 50 SAATTEN FAZLA ÇALIŞIYOR TÜRKİYE’DE ÇALIŞANLARIN YÜZDE 34’Ü HAFTADA 50 SAATTEN FAZLA ÇALIŞIYOR

38 ülkenin içinde bulunduğu iş ve yaşam dengesi araştırması sonuçlarına göre, en iyi ülke Hollanda olurken, Türkiye bu listenin son sırasında yer aldı.


YÜKSEKÖĞRETİMDE STANDARTLARIN YÜKSELTİLMESİNİN ANAHTARI: AKADEMİK KALİTE VE AKREDİTASYON Eğitim YÜKSEKÖĞRETİMDE STANDARTLARIN YÜKSELTİLMESİNİN ANAHTARI: AKADEMİK KALİTE VE AKREDİTASYON

“İstanbul Bilgi Üniversitesi Yükseköğretim Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YÖÇAM)”, Türkiye’de yükseköğretimin gelişmesi ve standartlarının yükseltilmesi amacıyla “Türkiye’de Akademik Kalite Değerlendirmeleri ve Akreditasyon Çalıştayı”nı düzenledi.


Uyku Apnesi = Alerji + Burunda Duvar Eğriliği Sağlık/Kadın Uyku Apnesi = Alerji + Burunda Duvar Eğriliği

“Burun tıkanıklığı, sağlığınızı sandığınızdan çok daha fazla etkileyebilir" diyen Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Denizhan Dizdar, "Kalp-akciğer sağlığı, koku ve tat duyusunun sağlıklı olması ve vücuttaki pek çok sistemin düzgün çalışması; nefesin burundan alınabilmesi ile başlıyor” diyerek uyarıyor.


Eğitimde  SIFIR TEKNOLOJİ  Devri Başlıyor Eğitim Eğitimde SIFIR TEKNOLOJİ Devri Başlıyor

Son zamanlarda gittikçe popülerleşen sıfır teknoloji ile İngilizce’yi daha hızlı ve kolay öğrenmek artık çok kolay…


Dikkat! “Dahi” Çıkabilir… Güncel Dikkat! “Dahi” Çıkabilir…

TÜZDER (Tüm Üstün Zekalılar Derneği); İTÜ, YTÜ ve ICIE işbirliğiyle üstün zekalı çocuklarımızı, kendilerini dahi çocukların eğitimine adayan dünyanın en önemli eğitimcileriyle buluşturuyor. Renzulli modelini geliştiren Prof. Joseph Renzulli ve Türkiye’nin ABD’deki gururu Prof. Dr. Mehmet Öz ile yapılan sıradışı video röportajlar, etkinliğe damgasını vuracak.


BU BELİRTİLER 2 HAFTADIR GEÇMEDİYSE… Sağlık/Kadın BU BELİRTİLER 2 HAFTADIR GEÇMEDİYSE…

Hapşırma nöbetleri, burun akıntısı, gözlerde kızarma ve sulanma… Halk arasında “saman nezlesi” olarak bilinen alerjik nezle yaşam kalitesini ciddi boyutlarda etkileyebilecek kadar şiddetli olabiliyor.


Suçlular madencileri yasal uygulamaların içine gizliyor Teknoloji/Bilim/İnternet Suçlular madencileri yasal uygulamaların içine gizliyor

Kaspersky Lab araştırmacıları her geçen gün daha fazla siber suçlunun kripto para madenciliği yapan zararlı yazılımlara odaklandığını ortaya çıkardı. Bu yazılımlar kullanıcıların mobil cihazlarından faydalanıyor. Daha da açgözlü hale gelen suçlular artık yalnızca zararlı yazılımlar değil, popüler futbol ve VPN uygulamalarına gizlenmiş madencilik araçları da kullanıyor. Böylece gizlice yüz binlerce kullanıcı üzerinden gelir elde ediyorlar.


Veri Bilimi Alanında Başarılı Bir Kariyer için 8 Altın Tavsiye Teknoloji/Bilim/İnternet Veri Bilimi Alanında Başarılı Bir Kariyer için 8 Altın Tavsiye

Çok yüksek miktardaki verinin hızlı ve etkili bir şekilde incelenmesi ve anlamlandırılması için yapılan çalışmaları içeren bir alan olan Veri Bilimi, özellikle büyük miktarda veri üreten veya bu oranda verilere erişebilen büyük firmalar için önemini her geçen gün artırıyor. Öyle ki, veri biliminin 5 yıl içerisinde önemli bir kariyer seçimi olacağı tahmin ediliyor.


Dacia’dan yeni bir özel seri: Sandero Stepway Style Otomotiv Dacia’dan yeni bir özel seri: Sandero Stepway Style

2018 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Sandero Stepway Style, Türkiye’de müşterileri ile buluşuyor. Bu özel seri, iç ve dış tasarımındaki ayrıntıları ile dikkat çekiyor.


Toplum Destekli Polislik Faaliyetleri Kapsamında Kepez Kitap Fuarında Stand Kuruldu Güncel Toplum Destekli Polislik Faaliyetleri Kapsamında Kepez Kitap Fuarında Stand Kuruldu

Toplum Destekli Polislik Faaliyetleri Kapsamında Kepez Kitap Fuarında Stand Kuruldu


Sahte İçki Üreterek Piyasaya Süren Şahıslara Yönelik Eş Zamanlı Operasyon Düzenlendi Güncel Sahte İçki Üreterek Piyasaya Süren Şahıslara Yönelik Eş Zamanlı Operasyon Düzenlendi

Sahte İçki Üreterek Piyasaya Süren Şahıslara Yönelik Eş Zamanlı Operasyon Düzenlendi


Ülke Genelinde Özel Güvenlik Görevlilerine Yönelik Eğitimler ve Denetim Faaliyetleri Devam Ediyor Güncel Ülke Genelinde Özel Güvenlik Görevlilerine Yönelik Eğitimler ve Denetim Faaliyetleri Devam Ediyor

Ülke Genelinde Özel Güvenlik Görevlilerine Yönelik Eğitimler ve Denetim Faaliyetleri Devam Ediyor


Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda Yakalanan 3 Şüpheli Tutuklandı Güncel Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda Yakalanan 3 Şüpheli Tutuklandı

Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda Yakalanan 3 Şüpheli Tutuklandı


Manavgat İlçesinde Bir İşyerinde Sahte İçki Ele Geçirildi Manavgat Manavgat İlçesinde Bir İşyerinde Sahte İçki Ele Geçirildi

Manavgat İlçesinde Bir İşyerinde Sahte İçki Ele Geçirildi


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı


Antalya’da okullarda Atık Pil Toplama Yarışması sona eriyor… Güncel Antalya’da okullarda Atık Pil Toplama Yarışması sona eriyor…

Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’nin (TAP) geleneksel olarak her yıl düzenlediği ‘Okullarda Atık Pil Yarışması’nda artık sona geliniyor. 30 Nisan’da sona erecek yarışmada birinci gelen Bartın okullarına çeşitli hediyeler dağıtılacak.


SERİK, HESTOUREX FUARINDA TANITILDI Serik SERİK, HESTOUREX FUARINDA TANITILDI

Serik Belediyesi Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı'nda (Hestourex) tanıtılıyor.


Manavgat İlçesinde 2 Ayrı Olayda 4 Şüpheli Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde 2 Ayrı Olayda 4 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde 2 Ayrı Olayda 4 Şüpheli Yakalandı


Silahlı Suç Örgütüne Yönelik Eş Zamanlı Operasyon Düzenlendi Güncel Silahlı Suç Örgütüne Yönelik Eş Zamanlı Operasyon Düzenlendi

Antalya'da Silahlı Suç Örgütüne Yönelik Eş Zamanlı Operasyon Düzenlendi


ANİ ZAYIFLAMA PANKREAS KANSERİ HABERCİSİ Sağlık/Kadın ANİ ZAYIFLAMA PANKREAS KANSERİ HABERCİSİ

Sinsice ilerleyen pankreas kanseri, tanısı zor olduğu için en çok korkulan kanser türlerinden biri.


“KRİPTO PARALAR BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİNİ GÖLGELİYOR” Teknoloji/Bilim/İnternet “KRİPTO PARALAR BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİNİ GÖLGELİYOR”

Aksa Enerji Elektrik Ticareti Yönetmeni Can Arslan, enerji ticaretinde kullanımı sık sık gündeme gelen Blockchain teknolojisinin kripto paralar nedeniyle gölgelendiğini vurguladı.


Endometriosis için tehlikeli 10 gıda Sağlık/Kadın Endometriosis için tehlikeli 10 gıda

Endometriosis, dölyatağı mukozasındaki epitelyum dokusundan kopup ayrılan hücrelerin dölyatağından az çok uzaktaki dokularda meydana getirdiği tehlikesiz ur.


Buerger Hastalığı Nedir?	Sağlık/Kadın Buerger Hastalığı Nedir?

Buerger hastalığı atar ve toplardamarların sigaraya bağlı olarak tıkanması hastalığıdır. Damarlar, iltihap pıhtı ile tıkanır ve özellikle parmaklara giden kan akımı azalır, sonuç olarak parmaklarda şiddetli ağrı, iyileşmeyen yaralar ve kangren ortaya çıkar.


KANSER HÜCRELERİ YOĞUN ULTRASON DALGALARIYLA ÖLDÜRÜLÜYOR Sağlık/Kadın KANSER HÜCRELERİ YOĞUN ULTRASON DALGALARIYLA ÖLDÜRÜLÜYOR

Erken tanılanan, diğer organlara sıçramamış ya da ışın tedavisi görmesine rağmen nüksetmiş prostat kanseri hastalarına umut veren bir tanı ve tedavi yöntemi var: Yüksek Yoğunluklu Fokal Ultrason Yöntemi.


“AŞKIN HER HALİ” ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ SAHNESİNDE Kültür/Sanat “AŞKIN HER HALİ” ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi 06 Nisan Cuma akşamı saat: 20.00’de “AŞKIN HER HALİ”konseri ile sanatseverlerin karşısında.


Başkan Uysal’dan sanatta ‘özgürlük’ vurgusu Kültür/Sanat Başkan Uysal’dan sanatta ‘özgürlük’ vurgusu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kent kimliğinin sadece fiziksel mekan düzenlemeleri ve sosyal hizmetler üzerine inşa edilemeyeceğini belirterek, “Mutlaka sanat lazım, spor lazım ve bunlarının en özgür şekilde tanzim edilmesi lazım” dedi.


Saba Tümer, Kepez’e hayran kaldı Güncel Saba Tümer, Kepez’e hayran kaldı

Kepez Kitap Fuarı’nın yazar konuğu ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün rehberliğinde Kepez’i gezdi.


Yaralı at başarılı operasyonla kurtarıldı Güncel Yaralı at başarılı operasyonla kurtarıldı

Konyaaltı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Saklıkent mevkiinde iki ayağına tel dolaşan ve yaralı halde bulunan bir atı, bir saatlik operasyonla kurtardı.


Tütüncü’den AKMEK’li kadınlara müjde! Güncel Tütüncü’den AKMEK’li kadınlara müjde!

Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK) kursiyerleri tarafından Dokumapark’ta açılan El Emeği Çarşısı’nı ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçici olan çadır stantlarının yerine kalıcı ve estetik stantların kurulacağı müjdesini verdi.


KONYSİAD, Başkan Genç’in konuğu oldu Döşemealtı KONYSİAD, Başkan Genç’in konuğu oldu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONYSİAD) Başkanı İlhami Kaplan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.


Onur Ödülleri sahipleri belli oldu Kültür/Sanat Onur Ödülleri sahipleri belli oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlendiği 3’üncü Antalya Edebiyat Günleri’nin onur ödülleri, bağırmaya yeltenmeden bir üslupla başkaldırının ve isyanın şairi Ahmet Telli, 50 kuşağının seçkin üyelerinden Adnan Özyalçıner ve son dönem Türk Edebiyatı’nın en önde gelen öykü ve romancılarından İnci Aral’a verilecek.


İZCİLER İLK KAMP DENEYİMİNİ ZEYTİNPARK’TA YAŞADI Güncel İZCİLER İLK KAMP DENEYİMİNİ ZEYTİNPARK’TA YAŞADI

Antalya kent merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark, çocukların ilk kamp deneyimlerini yaşadığı merkez haline geldi. TED Antalya Koleji Böğürtlen İzcileri, ilk kamp etkinliğini Zeytinpark’ta gerçekleştirdi.


Antalya'nın kalbi daha iyi olacak Güncel Antalya'nın kalbi daha iyi olacak

Vali Münir Karaloğlu başkanlığında Antalya’nın tarihi kent merkezi Kaleiçi Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.


TAYLAND KÜLTÜR BAKANLIĞI HEYETİNDEN BYEGM’YE ZİYARET Güncel TAYLAND KÜLTÜR BAKANLIĞI HEYETİNDEN BYEGM’YE ZİYARET

Türkiye ve Tayland arasındaki ikili ilişkilerin 60. yılını kutlamak amacıyla Türkiye’nin farklı kentlerinde çok sayıda etkinlik gerçekleştirmeyi planlayan Tayland Kültür Bakanlığı ve Tayland Büyükelçiliği yetkilileri, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.


5 soruda tiroid nodülü Sağlık/Kadın 5 soruda tiroid nodülü

Tiroid hücrelerinin, tiroid bezi içinde bir kitle oluşturacak şekilde anormal derecede büyümeleri olarak tanımlanan nodüller, toplumun yaklaşık yüzde 10’unu etkiliyor.


Birikmiş teşvik için Mayıs’a dikkat! Ekonomi/Turizm Birikmiş teşvik için Mayıs’a dikkat!

Geçen hafta yürürlüğe giren Torba Kanun, işverenlerin geçmişe yönelik yararlanamadığı tüm sigorta primlerinin teşvik tasfiyesini düzenliyor. Geride kalan yedi yıla ait teşvik tutarlarını geri alabilmek için Mayıs ayında başvuru yapmak gerekiyor.


CORENDON AIRLINES, RUS PAZARINDA BÜYÜYOR! CORENDON AIRLINES, RUS PAZARINDA BÜYÜYOR!

Avrupa’dan Türkiye’ye en fazla yolcu taşıyan havayollarından biri olan Corendon Airlines, 23 Nisan 2018’den itibaren Rusya’nın Rostov-na-Donu, Krasnodar ve Mineralnye Vody şehirlerinin her birine haftada 3 gün sefer düzenlemeye başlayacak.


ANTALYA’DAN 8 LİSE İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKACAK! Kültür/Sanat ANTALYA’DAN 8 LİSE İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKACAK!

Dünyanın en uzun soluklu ve en büyük gençlik organizasyonu, “fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması” eleme heyecanı, İzmir elemeleriyle devam ediyor. Uzun zamandır büyük merakla bugünü bekleyen Antalyalı lise öğrencilerinden “Biz hazırız!” mesajları geliyor.


Antalya dijital çağa adım atıyor Güncel Antalya dijital çağa adım atıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Düha Başdoğan, TRT Antalya Radyosu’nda Akıllı Kent Projesi’ni anlattı. Uygulamalarıyla turizmden ulaşıma, sağlıktan, belediye hizmetlerine Antalya’da yeni bir dönemin kapılarını aralayan projenin detayları Antalyalı dinleyicilerle paylaşıldı.


EN ÇOK ÜNİVERSİTE MEZUNU ANKARA ÇANKAYA’DA YAŞIYOR Güncel EN ÇOK ÜNİVERSİTE MEZUNU ANKARA ÇANKAYA’DA YAŞIYOR

2017 yılında en çok üniversite mezununun yaşadığı ilçeler belli olurken, birinci sırada 356 bin 754 üniversite mezunu ile Çankaya (Ankara) yer aldı.


GOOGLE’DA EN FAZLA NELERİ ARADIK? Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE’DA EN FAZLA NELERİ ARADIK?

Geçen hafta Google’da en çok aranan konular belli oldu …


HER ALTI KİŞİDEN BİRİ KANSERDEN ÖLÜYOR HER ALTI KİŞİDEN BİRİ KANSERDEN ÖLÜYOR

Dünyada kanserden yaklaşık 8,8 milyon kişi hayatını kaybetti …


Manavgat Şişeler’e sıcak asfalt  Manavgat Manavgat Şişeler’e sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat ilçesinde yoğun olarak kullanılan Şişeler Mahallesi yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


Antalyaspor Kavşağı yenileme çalışmaları nedeniyle 2 AY KAPALI Güncel Antalyaspor Kavşağı yenileme çalışmaları nedeniyle 2 AY KAPALI

Antalya Büyükşehir Belediyesi, trafiği rahatlatan çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Antalyaspor Kavşağı üzerinde asfalt yenileme ve kavşak düzenleme çalışması başlatılıyor. 5 Nisan Perşembe gününden itibaren başlayacak çalışmanın 2 ay sürmesi bekleniyor.


Atay Uslu'dan Avukatlar Günü mesajı Siyaset Atay Uslu'dan Avukatlar Günü mesajı

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR Serik U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

2017- 2018 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 65 ilden 111 takımın katılımı ile başlıyor.


EKONOMİDE GERÇEK TABLO MECLİS GÜNDEMİNDE Siyaset EKONOMİDE GERÇEK TABLO MECLİS GÜNDEMİNDE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, ekonomide ciddi kaygılara neden olan verileri ve finansal gelişmeleri Meclis gündemine taşıdı.


 Tiyatrocu Hakan Bilgin farkındalık yarattı Manavgat Tiyatrocu Hakan Bilgin farkındalık yarattı

Manavgat Belediyesi’nin eğitim kültür ve etkinlikleri kapsamında Manavgat’a gelen tiyatrocu Hakan Bilgin, ‘Farkındalığın Fark Edilişi’ adlı semineri ile gençlere çok önemli mesajlar verdi


PTT’DEN “TARİHİ SAAT KULELERİ” 
KONULU ANMA PULU Güncel PTT’DEN “TARİHİ SAAT KULELERİ” 
KONULU ANMA PULU

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), “Tarihi Saat Kuleleri” konulu anma pulu hazırladı. Dolmabahçe Saat Kulesi görselinin yer aldığı anma pulu 5 Nisan 2018 tarihinde tedavüle çıkarılacak.


Kepez-Santral’de konutlar yükseliyor Güncel Kepez-Santral’de konutlar yükseliyor

Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşümü olan Kepez Santral Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahiplerine verilecek konutların inşaatı yükselmeye başladı. 21 adet kule vincin kurulduğu projede, 1500 kişilik dev bir işçi kadrosu arı gibi çalışıyor.


Aksoy: Siyaset Aksoy: "Başbuğumuz Türkeş'i özlemle ve saygıyla anıyoruz"

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Milliyetçi Hareket'in efsanevi lideri Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatının 21. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Manavgat İlçesinde 4 Ayrı Olayda 5 Şüpheli Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde 4 Ayrı Olayda 5 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde 4 Ayrı Olayda 5 Şüpheli Yakalandı


ÖDED Başkanı uyardı: “Bitcoin’e yatırımın Çiftlikbank’a yatırımdan farkı yok” Ekonomi/Turizm ÖDED Başkanı uyardı: “Bitcoin’e yatırımın Çiftlikbank’a yatırımdan farkı yok”

Sanal para birimi bitcoin, sert yükselişi ve düşüşüyle tüm dikkatleri üzerine çekerken, uyarılar ise peş peşe geliyor. Bitcoin’e yatırım trendini değerlendiren Ödeme ve Elektronik Para Derneği Başkanı Burhan Eliaçık, “Bitcoin, Çiftlikbank gibi kısa yoldan para kazanma aracı olarak görülüyor. Bitcoin’e yatırım yapılması sakıncalı” diye konuştu.


Sosyal medya çılgınlığı Salı gündeminde Güncel Sosyal medya çılgınlığı Salı gündeminde

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan digital iletişim uzmanı Said Ercan, yapay zekanın geldiği noktayı anlatarak, gelecekte batıdan doğuya insan göçleri olacağını söyledi.


En Pahalı Biletler Cuma Günü Satılıyor Ekonomi/Turizm En Pahalı Biletler Cuma Günü Satılıyor

Yaz sezonu yaklaşırken insanlar tatil planı yapmaya başladı. Yolcuların da en çok dikkat ettiği konuların başında ucuz uçak bileti almak geliyor. Özellikle yılbaşı, resmi tatiller ve yaz döneminde bilet fiyatları oldukça pahalı oluyor. Online seyahat markası Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik ise uygun fiyatlı bilet bulmanın püf noktalarını paylaştı.


Boğaçayı’ndaki arsalar yeniden ihaleye çıkıyor Ekonomi/Turizm Boğaçayı’ndaki arsalar yeniden ihaleye çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli vizyon projeleri arasında olan Boğaçayı Projesi’nde ikinci kez ihale heyecanı yaşanıyor. Proje kapsamında, Liman Mahallesi’nde bulunan bazı taşınmazlar belediyece onaylanacak projenin uygulanması şartıyla ihale ile satışa sunuluyor. 5 Nisan Perşembe günü gerçekleşecek ihale Büyükşehir Belediyesi web sitesinden canlı yayınlanacak.


Dişten kanser teşhisi! Sağlık/Kadın Dişten kanser teşhisi!

Baş ve boyun kanserleri, erken teşhis ile tedavi edilebilen kanserler olarak biliniyor ve erken belirti veriyor. Bu kanser türlerinin teşhis ve tedavisinde ise diş sağlığının önemli yeri bulunuyor.


Tütüncü: “En önemli hizmet Dokuma” Kültür/Sanat Tütüncü: “En önemli hizmet Dokuma”

Gazeteci, sunucu ve yazar Saba Tümer’in ‘21 Günde Mutluluk’ adlı söyleşisine konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 9 yıllık görev süresinde en çok gurur duyduğu hizmeti, ‘488 dönümlük eski Dokuma Fabrikası arazisini 7’den 70’e herkesin mutluluk duyduğu merkez haline getirmek.’ olarak açıkladı.


YÜKSEK SEYİRLİ ENFLASYON Ekonomi/Turizm YÜKSEK SEYİRLİ ENFLASYON

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı Mart ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Başkan Gül Nisan ayını büyüklere ayırdı Kemer Başkan Gül Nisan ayını büyüklere ayırdı

18-24 Mart Yaşlılar Haftası'nda ilçedeki tüm yaşlıları ziyaret etme kararı alan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, bu sözünü tutuyor. Başkan Gül, nisan ayı boyunca ilçeyi sokak sokak gezerek tüm büyüklerin elini öpecek.


Tütüncü, genç iletişimcilerle buluştu Eğitim Tütüncü, genç iletişimcilerle buluştu

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ‘Yerel Yönetim ve Halkla İlişkiler’ konulu konferansına konuşmacı olarak katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençlerin yerel yönetimler hakkındaki sorularını yanıtladı.


Uncalı Mahallesi’nde yeni park çalışması Güncel Uncalı Mahallesi’nde yeni park çalışması

Konyaaltı Belediyesi, Uncalı Mahallesi’nde yeni park çalışmasına başladı. Uncalı Mahallesi 1251 sokakta 5 bin 500 metrekare alan yeşil dokuyla donatılacak.


Otizm’de Psikolojik Destek Çok Önemli! Sağlık/Kadın Otizm’de Psikolojik Destek Çok Önemli!

Amerikan Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre, bugün dünya genelinde okul çağındaki her 88 çocuktan birine otizm teşhisi konuyor. Ülkemizde ise Otizm Platformu’nun öngördüğü verilere göre, tahmini 550 bin otizmli birey bulunuyor.


Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri Hedefi Sağlıklı Koşullarda En iyi Hizmet Olmalı Spor Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri Hedefi Sağlıklı Koşullarda En iyi Hizmet Olmalı

Antalya ve İlçelerinde 152 toplam sayısıyla hizmet veren Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesislerinin İş ve İşleyişleri hakkında bilgilendirme toplantısı Antalya Spor Salonunda yapıldı.


Kepez’den portakal kokulu festival Güncel Kepez’den portakal kokulu festival

Kepez Belediyesi, bu yıl ilkini düzenleyeceği ‘Portakal Çiçeği Festivali’ ile Antalyalılara 5 gün boyunca portakal şöleni yaşatacak. Festival için 50 ton narenciye kullanılarak kentin sembolü mimari eserlerin heykelleri ile Türklere Anadolu'nun kapılarını açan Malazgirt Zaferi’nin tarihini vurgulayan 1071 m2 uzunluğunda portakal halısı yapıldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...