Pazar, 16 Haziran 2019
Hamamcıoğlu’ndan Çanakkale Zaferi mesajı Güncel Hamamcıoğlu’ndan Çanakkale Zaferi mesajı

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Türel'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı Güncel Türel'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU’NDAN BYEGM’YE ZİYARET	Güncel KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU’NDAN BYEGM’YE ZİYARET

Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Altınsoy ile beraberindeki heyeti makamında kabul eden Genel Müdür Akarca, sözlerine bir dönem milletvekili olarak görev yaptığı Samsun'dan gelen konukları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başladı.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde “şehitler” anıldı
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde “şehitler” anıldı


Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı kreş öğrencileri, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıl dönümünü hazırladıkları gösteriyle kutladı.


Başkan Türel Korkuteli’nde çalışmaları denetledi Korkuteli Başkan Türel Korkuteli’nde çalışmaları denetledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Korkuteli İlçesinde Mehmet Akif Ersoy ve Atatürk caddesinde devam eden asfalt ve altyapı çalışmalarını denetledi. Türel, Korkuteli’nin imajını değiştireceklerini belirterek, asfalt çalışmaları ile halkın daha rahat ve konforlu ulaşıma kavuştuğunu söyledi.


Dr. Caner Erdoğan'dan kitap tanıtım söyleşisi ve imza günü Kültür/Sanat Dr. Caner Erdoğan'dan kitap tanıtım söyleşisi ve imza günü

Dr. Caner Erdoğan’ın “CHP: İdeoloji-Örgütsel Yapı- Parti İçi demokrasi ve Oligarşi” adlı kitabının tanıtım söyleşisi ve imza günü Muratpaşa Belediyesi Aydın Kanza Kültür Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.


Büyükşehir Belediyesi Antalya’da online eğitim dönemini başlattı Eğitim Büyükşehir Belediyesi Antalya’da online eğitim dönemini başlattı

İlklerin belediyesi Antalya Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin başarısına önemli katkı sağlayacak Online Eğitim Sistemini hayata geçirdi. Sistemi öğrencilere bizzat kendisi tanıtan Başkan Türel, onlara ağabey tavsiyelerinde bulundu.


Kepez’e yeni semt parkı Güncel Kepez’e yeni semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin gelişen mahallelerinden Ahatlı’ya yeni bir yaşam alanı daha kazandırıyor.
Minik eller konteyner boyadı Kemer Minik eller konteyner boyadı

Kemer Belediyesi Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında Kemer Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri konteynerlere çeşitli resimler çizdi.


Doğumdan sonra spora hazır mısınız? Sağlık/Kadın Doğumdan sonra spora hazır mısınız?

Doğum yaptıktan sonra koşmak ve spor yapmak vücudunuza enerji verir ve doğumdan sonra kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Ancak koşmaya ve spor yapmaya hazır olduğunuzu hissettiğinizde spor yapmaya zaman ayırmanız gerekir.


ZAYIF ŞİFRELER SİBER SUÇLULAR İÇİN ALTIN BİLET! Teknoloji/Bilim/İnternet ZAYIF ŞİFRELER SİBER SUÇLULAR İÇİN ALTIN BİLET!

Birçok kişinin şifresi zayıftır ve aslında güvenli olarak nitelendirilen şifreler rahatsız edici ve hatırlanması zor olabilir. Ancak bu, özellikle bir iş ortamında ayrıcalıklı hesaplar söz konusu olduğunda zayıf şifreler kullanmak için bir mazeret değildir.


Uyku sorunlarının çözümü sağlıklı beslenmeden geçiyor Sağlık/Kadın Uyku sorunlarının çözümü sağlıklı beslenmeden geçiyor

Ortalama 75 yıl yaşayan bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiriyor. Kaliteli uyku için dengeli beslenme ve egzersiz ‘olmazsa olmaz’ anlamına geliyor.


TEMİZ VE YERLİ KÖMÜRDE 350 MİLYAR DOLARLIK FIRSAT Ekonomi/Turizm TEMİZ VE YERLİ KÖMÜRDE 350 MİLYAR DOLARLIK FIRSAT

Enerji üretiminde yüzde 33,6 pay sahibi olan kömürün yüzde 17,6’sı ithalatla karşılanıyor. Yerli kömürün yüzde 16 olan payının artırılması amacıyla Hükümet 2018 yılında teşvik için kolları sıvadı. Teşvik için olmazsa olmaz ise temiz kömür teknolojileriyle üretim yapmak olacak


BİLGİSAYARINIZ KİLİTLİ MODDAYKEN BİLE GÜVENDE DEĞİL! Teknoloji/Bilim/İnternet BİLGİSAYARINIZ KİLİTLİ MODDAYKEN BİLE GÜVENDE DEĞİL!

Windows 10 işletim sisteminin sanal asistanı Cortana’ya dair araştırma yapan Tal Be’ery ile Amichai Shulman, ekranı kilitli olan veya uyku modunda bulunan bilgisayarların USB bellek kullanılarak zararlı sitelere yönlendirilebildiğini ve zararlı yazılımların yüklenebildiğini ortaya çıkardı.


CEP TELEFONU KULLANIRKEN 12 ÖNEMLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın CEP TELEFONU KULLANIRKEN 12 ÖNEMLİ ÖNERİ

Her gün birçoğumuz günün ortalama 2-4 saatini başımız öne eğik şekilde mail, mesaj ya da sosyal medya trafiğinde geçiriyoruz. Yani boyun omurlarımıza yılda 700 ila 1400 saat ek stres yüklüyoruz. Lise öğrencilerinde ise bu süre yaklaşık 5000 saati buluyor.


Güncel "ULUS DEVLETİ VAR EDEN İSTİKLAL MARŞIMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR"

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, "Anayasamızın 3. maddesi İstiklal Marşımızın değiştirilemeyeceğini açıkça ortaya koymaktadır. Bugün sadece gündem değiştirmek için yine Akif’in şiirlerine ve bestesine sığınmak yanlıştır" dedi.


Türk Telekom, 10. Kez Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom, 10. Kez Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası

Türkiye’ye yatırımı odağına alan Türk Telekom’un marka değeri, Brand Finance tarafından üst üste 10. kez ödüllendirildi


BU 6 HATADAN GÖZÜNÜZÜ SAKININ! Sağlık/Kadın BU 6 HATADAN GÖZÜNÜZÜ SAKININ!

Günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen bilgisayar, tablet, akıllı telefonlar ve hatta sosyal medya nedeniyle uzun süre ekrana bakmak göz sağlığımızın bozulmasına neden olabiliyor.


Tütüncü’den Turnuvaya Destek Spor Tütüncü’den Turnuvaya Destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 'Muhtarlarımız ile Haydi Futbola El Ele' turnuvasının gençleri ve çocukları sokağın kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmayı amaçlayan önemli bir sosyal proje olduğunu söyledi.


Başkan Uysal, “Gözümüz kulağımız Afrin’de” Güncel Başkan Uysal, “Gözümüz kulağımız Afrin’de”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kıbrıs Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği ziyaretinde, Türkiye’nin Kıbrıs’tan yıllar sonra sınırları dışında kapsamlı bir harekatı sürdürdüğünü belirterek, “Ordumuz, ülkemizin güvenliğini teminat altına almak durumunda kalmıştır. Her gün gözümüz, kulağımız Afrin’de” dedi.


TÜRKİYE’NİN YARISINDAN FAZLASI MEMLEKETİNDE YAŞIYOR Güncel TÜRKİYE’NİN YARISINDAN FAZLASI MEMLEKETİNDE YAŞIYOR

Türkiye’de memleketlerinde oturanların oranı yüzde 57,22 olarak belirlenirken, en çok memleketinde yaşamayı tercih edenler yüzde 93,33 ile Şanlıurfalılar oldu.


Kumluca Halk Tiyatrosu, Muratpaşa’da Kültür/Sanat Kumluca Halk Tiyatrosu, Muratpaşa’da

Antalya’nın Kumluca ilçesinde CHP ilçe örgütünün öncülüğünde kurulan Kumluca Halk Tiyatrosu, Uğur Duran'ın yazıp yönettiği tek perdelik tiyatro oyunu 'Biraz Gülün Biraz Hüzün' isimli oyunun Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda sahneledi.


SIRT VE BEL AĞRILARINIZIN GİZLİ KAYNAĞI: ‘FASET SENDROMU’ Sağlık/Kadın SIRT VE BEL AĞRILARINIZIN GİZLİ KAYNAĞI: ‘FASET SENDROMU’

Birçok hasta; bel, boyun ve sırt ağrıları şikayetleri ile uzmanlara başvurmakta ve bu ağrılardan kurtulmak istemektedir. Bu ağrıların pek çok sebebi olabilir. Göz ardı edilen ağrı kaynaklarından biri de halk arasında çok bilinmeyen ’’Faset Sendromu’’dur.


Muratpaşa personeli işaret dili öğreniyor Güncel Muratpaşa personeli işaret dili öğreniyor

Muratpaşa Belediyesi, Ocak ayında topladığı İşitme Engelliler Çalıştayı’nda alınan kararlar doğrultusunda ‘işaret dili’ eğitimlerine başladı.


RADEV 9. ARTI ÖDÜLLERİ DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU	Güncel RADEV 9. ARTI ÖDÜLLERİ DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

Radyo Evi Derneği tarafından "Türkiye'de Negatifi Pozitife Çevirenler" teması kapsamında bu yıl 9'uncusu düzenlenen Artı Ödülleri sahiplerini buldu.


Türel: “Yatırımlarımızla yeni iş alanları ortaya çıkarıyoruz” Ekonomi/Turizm Türel: “Yatırımlarımızla yeni iş alanları ortaya çıkarıyoruz”

ANİF2018 Fuarı açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, işsizliğe çarenin ancak yatırımların artması ve eğitimle mümkün olduğunu belirterek, “Yatırımlarımızla yeni iş alanları ortaya çıkarıyoruz. Tek başına Boğaçayı Projemiz bile binlerce kişiye iş sağlayacak” dedi. Türel, Türkiye’de işsizlik sorunundan çok iş beğenmeme sorunu olduğuna da dikkat çekti.


Concorde De Luxe Resort, TUI Holly 2018’den ödüllerle döndü Ekonomi/Turizm Concorde De Luxe Resort, TUI Holly 2018’den ödüllerle döndü

Antalya’nın Lara bölgesinde konfor, huzur ve lüksün ön plana çıkarıldığı bir yaklaşımla misafirlerini ağırlayan Concorde De Luxe Resort, TUI Holly 2018, TUI Top Quality 2018, TUI Family Champion 2018 ve TUI Umwelt Champion 2018 ödüllerine değer bulundu.


Renault ve Dacia’dan Bahar Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Bahar Servis Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahipleri, otomobillerini bahar aylarına fırsatlarla hazırlıyor.


Bazen İhtiyaç 2+1 Olabilir Ekonomi/Turizm Bazen İhtiyaç 2+1 Olabilir

Türkiye’de son zamanlarda konut anlayışında değişiklikler yaşandığını belirten İlhan Erdal “Artık rezidans kavramının şekillendiği bir dönem içerisindeyiz. Rezidans hayatının konforu insanlara daha cazip geliyor” ifadelerini kullandı.


Akdeniz Üniversitesi Sektörle İş Birliklerini Sürdürüyor Güncel Akdeniz Üniversitesi Sektörle İş Birliklerini Sürdürüyor

Akdeniz Üniversitesi, Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Müstakil ve Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi arasında ‘Müsiad Tarım Akademi’ programına ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.


Gül: “Büyükşehir’in ayıbını biz düzeltiyoruz” Kemer Gül: “Büyükşehir’in ayıbını biz düzeltiyoruz”

Kemer’in en gözde caddelerinden biri olan Deniz Caddesi’nin ASAT tarafından yamalı bohçaya çevrildiğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Büyükşehir Belediyesi’nin ayıbını biz düzeltiyoruz” dedi.


CHP emektarlarından Başkan Gül’e ziyaret Kemer CHP emektarlarından Başkan Gül’e ziyaret

CHP’de uzun yıllardır çeşitli görevlerde bulunan 4 emektar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Başkan Gül, partili büyüklerini makamında ağırlamaktan onur duyduğunu söyledi.


MANAVGAT’TA 3 MAHALLEDEKİ  MODERN PAZAR YERLERİ TAMAMLANDI Manavgat MANAVGAT’TA 3 MAHALLEDEKİ MODERN PAZAR YERLERİ TAMAMLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sarılar, Kızılot ve Taşağıl Mahalle’lerinde halkın en önemli temel ihtiyaçlarından birisi olan pazar yerlerini tamamladı. Modern Pazar yerlerinin açılışı düzenlenecek olan toplu açılış töreniyle yapılacak


Tıp Öğrencileri Geleceğe Fidan Dikti Eğitim Tıp Öğrencileri Geleceğe Fidan Dikti

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı Toplumsal Destek Proje Grupları arasında yer alan ‘aTIP Geçme, Çevreyi Üzme’ adlı proje grubu sosyal sorumluluk kapsamında ormanlık alana fidan dikimi gerçekleştirdiler.


Sözen'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Mesajı Manavgat Sözen'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Mesajı

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YILDÖNÜMÜ ANMA MESAJI YAYINLADI.


Sarı taksi- Uber krizi medyaya taşındı
 Güncel Sarı taksi- Uber krizi medyaya taşındı


Türkiye’nin 2014 yılında tanıştığı mobil uygulama üzerinden taksi hizmeti veren Uber ve sürücüleri, şimdilerde sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Son günlerde yaşanan sarı taksi – Uber krizi, uygulamanın Türkiye’de yasaklanmasını bile gündeme getirdi.


BAKAN TÜFENKCİ, HATAY’DA ZEYTİN DALI HAREKÂT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ Güncel BAKAN TÜFENKCİ, HATAY’DA ZEYTİN DALI HAREKÂT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Bakan Tüfenkci, bazı tarafların sivil kayıpları gündem oluşturarak başarılı operasyonları uluslararası kamuoyunda mahkum etme planları olduğunu vurgulayarak, “Ama sizlerin bu başarısı onları hayal kırıklığına uğrattı” dedi.


Dünya’nın Gözü İstanbul’da! Ekonomi/Turizm Dünya’nın Gözü İstanbul’da!

Avrasya Bölgesi’nin En Büyük Sanayi Etkinliği; 25. Uluslararası “WIN EURASIA” Fuarı İstanbul’da Başladı!


Uzunkaya'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı Güncel Uzunkaya'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Öğrenciler atık suyun serüvenini öğreniyor Gazipaşa Öğrenciler atık suyun serüvenini öğreniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan “Su Hayattır” projesi kapsamında Gazipaşalı öğrencilere yüksek kalitede arıtılmış su sağlayan Gazipaşa Arıtma Tesisi tanıtılıyor.


VERGİ MÜKELEFİ SAYISI 5.5 MİLYONU GEÇTİ Ekonomi/Turizm VERGİ MÜKELEFİ SAYISI 5.5 MİLYONU GEÇTİ

Türkiye’de vergi mükellefi sayısı 5 yılda yüzde 26,1 artış gösterdi …


ALTYAPIDAN OYUNCU OYNATMIYORUZ Spor ALTYAPIDAN OYUNCU OYNATMIYORUZ

Altyapıdan yetişen oyuncu oynatma konusunda Türkiye son sırada …


Akdeniz Üniversitesi Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı Güncel Akdeniz Üniversitesi Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı

Akdeniz Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma-Uygulama Merkez Müdürlüğü tarafından 15 Mart 2018 Perşembe günü Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla Prof. Dr. Cemalettin Taşkıran’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Bir Hilal Uğruna: Çanakkale’ konulu konferans düzenlendi.


TAİDER, Antalya’da Aile Şirketleri ve Sürdürülebilirliği Konuştu Güncel TAİDER, Antalya’da Aile Şirketleri ve Sürdürülebilirliği Konuştu

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği, “Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik: Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerde Kurumsallaşmanın Yeri” konusunu Antalya’da düzenlenen toplantıda gündeme taşıdı


‘Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası’ Kepez’de Başlıyor Spor ‘Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası’ Kepez’de Başlıyor

Antalya 18 Mart Çanakkale Zaferi Turnuvası 17-18 Mart tarihlerinde Kepez Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenecek.


Şubat ayında en çok bitmemiş projelerden  konut alındı! Ekonomi/Turizm Şubat ayında en çok bitmemiş projelerden konut alındı!

REIDIN Emlak Endeksi şubat ayı sonuçlarına göre konut satış fiyatlarının en çok arttığı il Yozgat, kira fiyatlarının en çok arttığı il ise Edirne oldu.


Kuru incir ihraç fiyatı 5 bin dolara ulaştı Ekonomi/Turizm Kuru incir ihraç fiyatı 5 bin dolara ulaştı

Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden kuru incir ihracatta rekora koşuyor. 2016/17 sezonunda kuru incirin ton başına ortalama ihraç fiyatı 4 bin 153 dolar iken, 2017/18 sezonunda 4 bin 965 dolara ulaştı. Son haftalarda ortalama kuru incir ihraç fiyatı ise 5 bin 100 doları geçmiş durumda. Sezon sonunda kuru incir ihraç fiyatının ortalama 5 bin doları aşması bekleniyor.


Antalya Kriminal Polis Laboratuvar’ı Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı Güncel Antalya Kriminal Polis Laboratuvar’ı Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı

Antalya Kriminal Polis Laboratuvar’ı Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı


Antalya’da  Motosiklet Uygulaması Yapıldı Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması Yapıldı

Antalya’da 8 Mart – 15 Mart Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması Yapıldı.


“Çalışan Anne Olmak Suç mu?” Sağlık/Kadın “Çalışan Anne Olmak Suç mu?”

Canbebe’nin Anneler ile Geleceğe” projesi kapsamında Antalya Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda anne ve anne adaylarıyla buluşan Çocuk Gelişim Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt’un değindiği konulardan biri de çalışan annenin çocuğunu büyütürken zaman zaman yaşadığı olumsuz duygulardı.


‘AZ YE’ DEMEK KİLO ALDIRIYOR! Sağlık/Kadın ‘AZ YE’ DEMEK KİLO ALDIRIYOR!

Şişmanlık günümüzde estetik bir sorun olmaktan çıktı! Ölümcül hastalıkları da beraberinde getiren obezite en çok kadınları vuruyor.


KVK Kanunu’na geçiş  sona eriyor Ekonomi/Turizm KVK Kanunu’na geçiş sona eriyor

Nisan 2018 itibariyle kanunen tanınan geçiş sürecinin sona ereceği “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” şirketlere ve tüketicilere neler getirecek?


Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı Güncel Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı

Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı


Ekolojik Kreş Romanya'da Döşemealtı Ekolojik Kreş Romanya'da

Döşemealtı Belediyesi'nin kendi öz kaynaklarıyla hayata geçirdiği ekolojik kreşin hazırladığı 6 ülkeyle ortak yürütülen Avrupa Birliği (AB) Projesi 'Eco Farm Kindergartens-Ekolojik Çiftlik Kreşleri' projesinin yürütücüleri Romanya'ya gitti. Ekolojik kreş Proje Koordinatörü ve öğretmenler Romanya'daki kreşlerde incelemelerde bulundu.


Sahipsiz hayvanlar koruma altında Kemer Sahipsiz hayvanlar koruma altında

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi’ni denetleyen Başkan Mustafa Gül, “ Burada ayda ortalama 100 hayvanın tedavisi yapılıyor. Sahipsiz hayvanlara daima sahip çıkıyoruz. Halkımızdan da teşekkür alıyoruz” dedi.


 Antalya en güzel bahçe, balkon ve hobi bahçesini seçiyor Güncel Antalya en güzel bahçe, balkon ve hobi bahçesini seçiyor

En güzel balkon ya da bahçe benim diyenler fırsat sizi bekliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’nın en güzel balkonu ve bahçesini belirlemek üzere bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışması”na başvurular 26 Mart’ta başlıyor. Toplam 42 bin lira ödül dağıtılacak yarışmaya bu yıl Hobi Bahçesi kategorisi de eklendi.


Kadın Futbol takımı, Ataşehir maçına hazır Döşemealtı Kadın Futbol takımı, Ataşehir maçına hazır

Türkiye Kadınlar Futbol 1’nci Ligi’nde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı Pazar günü oynayacağı İstanbul Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı maçı hazırlıklarını tamamladı.


“AVRUPA’DA ŞEKERİN EN HIZLI YÜKSELDİĞİ ÜLKE TÜRKİYE” Sağlık/Kadın “AVRUPA’DA ŞEKERİN EN HIZLI YÜKSELDİĞİ ÜLKE TÜRKİYE”

İstanbul Aydın Üniversitesi VM MedicalPark Hastanesi’nden Uz. Dr. Yavuz Öztürker diyabet hakkında değerlendirmelerde bulunarak “Türkiye’de diyabet son 10 yılda yüzde 100 arttı” dedi.


Döşemealtı Belediyesi okullara spor malzemesi hediye etti Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi okullara spor malzemesi hediye etti

Döşemealtı Belediyesi gençlerin kötü alışkanlıklar edinmesini önlemek ve spor sevgisi aşılamak amacıyla ilçede bulunan okullara spor malzemesi yardımı yapıyor.


Hasan Subaşı’dan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Sağır’a Siyaset Hasan Subaşı’dan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Sağır’a "hayırlı olsun" ziyareti

Antalya Belediye eski başkanlarından ve Demokrat Parti geleneğinin önemli isimlerinden Hasan Subaşı ve Anavatan Partisi eski il başkanlarından Feti Avşar, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır’a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE “ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA KONSERİ” Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE “ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA KONSERİ”

Çanakkale Zaferi’nin 103. yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Çanakkale’de yitirdiğimiz şehitlerimiz Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde 17 Mart Cumartesi saat: 20.00’de “Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri” ile anılacak.


Muratpaşa’da Aşık Veysel anılıyor Kültür/Sanat Muratpaşa’da Aşık Veysel anılıyor

Muratpaşa Belediyesi, 1973 yılının, sonradan UNESCO tarafından ‘Dünya Şiir Günü’ ilan edilecek, 21 Mart günü hayata veda eden halk ozanı Aşık Veysel’i Muzaffer Özdemir konseri ve şiir dinletisiyle anıyor.


OTİZMLİ ÇOCUKLAR ZIP ZIP PARKTA EĞLENDİ Güncel OTİZMLİ ÇOCUKLAR ZIP ZIP PARKTA EĞLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete açtığı Türkiye'nin en büyük kapalı oyun parkı Zıp Zıp Park bu kez özel misafirleri için kapılarını açtı.


Erken gelen yaz istihdam piyasasını canlandırdı Ekonomi/Turizm Erken gelen yaz istihdam piyasasını canlandırdı

Kariyer.net’in istihdam piyasasının nabzını tuttuğu İstihdam Endeksi’nin Şubat 2018 verileri açıklandı. Erken gelen yaz, özellikle Turizm sektöründe canlanmaya neden oldu.


Evde Bakım Hizmeti Verenlere Sigorta Müjdesi Siyaset Evde Bakım Hizmeti Verenlere Sigorta Müjdesi

CHP ‘Evde Bakım Hizmeti Aylığı’ alanların sigorta kapsamına alınması için kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.


Kepez’e hizmet yağmuru Güncel Kepez’e hizmet yağmuru

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis salonunda misafir ettiği AK Parti Kepez ilçenin mahalle teşkilatlarına, yapacakları yeni hizmetlerin müjdesini verdi.


D vitamini eksikliği, hamilelik ihtimalini yarı yarıya düşürüyor Sağlık/Kadın D vitamini eksikliği, hamilelik ihtimalini yarı yarıya düşürüyor

D vitamini eksikliği olan kadınların, D vitamini eksikliği olmayanlara kıyasla, döllenme ihtimallerinin yarıya düştüğü ortaya çıktı.


EZELİ REKABET PASSOLİG KART LİGİ’NDE DE DEVAM EDİYOR Spor EZELİ REKABET PASSOLİG KART LİGİ’NDE DE DEVAM EDİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasının zirve yarışında, 2 önemli müsabaka gerçekleşecek. Medipol Başakşehir, Beşiktaş’ı konuk ederken, Kadıköy’de ezeli rakipler karşı karşıya gelecek.


Finans şirketlerine 10 aksiyon tavsiyesi Ekonomi/Turizm Finans şirketlerine 10 aksiyon tavsiyesi

KPMG, 2018’de finansal hizmetleri etkileyecek mevzuata ilişkin başlıkları çıkardı..


Geleceğin tedavisi Yaşam Bankası’nda Sağlık/Kadın Geleceğin tedavisi Yaşam Bankası’nda

80’den fazla hastalığa tedavi şansı sunan kordon kanı ve kordon dokusunun önemi her geçen gün artıyor.


KRONİK HASTALIKLARLA BARIŞIK YAŞAMANIN 10 YOLU Sağlık/Kadın KRONİK HASTALIKLARLA BARIŞIK YAŞAMANIN 10 YOLU

Pek çoğumuz için yaşlılık; kronik hastalıklarla mücadele anlamına geliyor. Oysa yaşamımızın bu yeni sayfasında kronik hastalıkları dert olarak görmeyip, onunla veya onlarla barışık yaşamak mümkün! Üstelik hiç de zor değil.


KONUT PİYASASINDA DURGUNLUK YAŞATAN 3 MADDE Ekonomi/Turizm KONUT PİYASASINDA DURGUNLUK YAŞATAN 3 MADDE

MiaVita Beytepe Yatırımcısı Nurettin Yılmaz, Türkiye’de yaşanan konut satış oranlarına dair değerlendirmelerde bulundu.


Bağımlılık, kişiye özel tedavi, ileri uygulamalar  Antalya’da konuşulacak Sağlık/Kadın Bağımlılık, kişiye özel tedavi, ileri uygulamalar Antalya’da konuşulacak

Antalya’da 15-18 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek 3. Psikiyatri Zirvesi ve 10. Ulusal Anksiyete Kongresi’nde bağımlılık başta olmak üzere psikiyatrik hastalıklar, kişiye özel tedavi, ileri tanı ve tedavi uygulamaları konuşulacak.


Mide bulantısı hastalık habercisi Sağlık/Kadın Mide bulantısı hastalık habercisi

Yemeği fazla kaçırma, zehirlenme, üşütme, gibi gündelik hayatta herkesin yaşadığı mide bulantısı ciddi sağlık sorunlarının habercisi olabilir.


AKUT 22. YILINI KUTLUYOR Güncel AKUT 22. YILINI KUTLUYOR

Türkiye’nin en önemli arama-kurtarma derneklerinden biri olan AKUT, 22. yılını kutlamaya hazırlanıyor. 22 yılda deprem, sel, yangın, doğada kaybolma gibi pek çok acil duruma hayat kurtarmak amacıyla müdahalelerde bulunan AKUT, hayatlarına dokunduğu insanlar için umut, ışık ve yaşam kaynağı olmuştur ve olmaya devam edecektir.


Mahalleli sporda Spor Mahalleli sporda

Muratpaşa Belediyesi’nin okullara yaptığı spor salonları, yaşamları değiştiriyor


Mevsim geçişinde hasta olmamak için 8 öneri! Sağlık/Kadın Mevsim geçişinde hasta olmamak için 8 öneri!

Waternet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy’dan baharı sağlıklı geçirmenin ipuçları...


AKUT Sporcuları Roma Ultra Maratonu'nda Spor AKUT Sporcuları Roma Ultra Maratonu'nda

AKUT Spor Kulübü Atletizm branşı sporcuları, İtalya’nın başkenti Roma'da 11 Mart'ta gerçekleştirilen 44. Roma Ostia Yarı Maratonu'na katıldı.


14 Mart Tıp Bayramı, Konyaaltı’nda kutlandı..
 Güncel 14 Mart Tıp Bayramı, Konyaaltı’nda kutlandı..


14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında açılan ‘sanat sergisi’ne katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iş ortamında saldırıya uğrayan sağlıkçılara ve de özlük hak kayıplarına dikkat çekti.


Perakende ve turizm sektörü saldırı altında Teknoloji/Bilim/İnternet Perakende ve turizm sektörü saldırı altında

Online giriş denemelerinin yüzde 43'ü, küresel çapta kötü amaçlar için kullanılan botlar tarafından yapılıyor. Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, içerik dağıtım ağı Akamai’in raporuna dikkat çekiyor. Buna göre, kimlik bilgilerinin bot yazılımlar yani otomatik araçlar yoluyla ele geçirilmesi yöntemi gitgide yaygınlaşıyor.


Antalyalı Liseliler İdolleriyle Buluşmaya Devam Ediyor Kültür/Sanat Antalyalı Liseliler İdolleriyle Buluşmaya Devam Ediyor

fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın başlamasına sayılı günler kala, arşivden çıkan fotoğraflar heyecanı ikiye katladı. 21 senedir aralıksız devam eden dünyanın en uzun soluklu yarışmasında, bugüne kadar birbirinden ünlü isimler liseli gençlerle bir araya geldi.


ÇATIDER’den Tüketici Haftası’nda uyarı “MERDİVEN ALTI ÜRÜNLER, TÜKETİCİ DÜŞMANI” Ekonomi/Turizm ÇATIDER’den Tüketici Haftası’nda uyarı “MERDİVEN ALTI ÜRÜNLER, TÜKETİCİ DÜŞMANI”

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, tüketicilerin merdiven altı ürünlerden uzak durarak, sertifikalı, CE belgeli ürünleri tercih etmesi ve uygulamaları uzman kişilere yaptırması gerektiğini söyledi.


TURMEPA'YA YOĞUN İLGİ Ekonomi/Turizm TURMEPA'YA YOĞUN İLGİ

TÜYAP tarafından düzenlenen Boat Antalya ve Oto Show Fuarı'nda Deniz Temiz Derneği'ne (TURMEPA) yoğun ilgi gösterildi.


Türk çelik ihracatı için kritik tarih 23 Mart! Ekonomi/Turizm Türk çelik ihracatı için kritik tarih 23 Mart!

ABD Başkanı Donald Trump, dünya genelinde yükselen seslere aldırış etmeyip ticaret savaşlarının fitilini ateşleyecek Section 232 yasasına imza attı.


AKCİĞER KANSERİNDE AŞI TEDAVİSİ BİR MUCİZE Mİ? Sağlık/Kadın AKCİĞER KANSERİNDE AŞI TEDAVİSİ BİR MUCİZE Mİ?

Liv Hospital’da çağımızın hastalığı kanserle ilgili “Akciğer Kanserinde Aşı Tedavisi Bir Mucize mi?” söyleşisi gerçekleştirildi.


YENİ NESİL ANNELER KAYNANAYI DEĞİL BEBEK HEMŞİRESİNİ TERCİH EDİYOR Sağlık/Kadın YENİ NESİL ANNELER KAYNANAYI DEĞİL BEBEK HEMŞİRESİNİ TERCİH EDİYOR

İlk kez doğum yapan anneler, bebek bakımında aile büyüklerinin baskısıyla uygulanan geleneksel yöntemlere maruz kalabiliyor.


ALANYA ŞEHİDİNİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI Alanya ALANYA ŞEHİDİNİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Vali Münir Karaloğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fatih Uysal’ın Alanya’daki cenaze törenine katıldı. Şehidimiz tekbir ve dualarla son yolculuğuna uğurlandı.


TÜRK HALKI SAĞLIK SORUNLARINI HASTANEDEN ÖNCE İNTERNETE DANIŞIYOR Sağlık/Kadın TÜRK HALKI SAĞLIK SORUNLARINI HASTANEDEN ÖNCE İNTERNETE DANIŞIYOR

2017 yılında 46 milyon hasta ve danışanın internet taramaları araştırılırken, yüzde 7,7’lik dilimle ben ve cilt lekelerinin Türkiye genelinde en çok aranan hastalık olduğu belirlendi.


KUMBUL: “SEÇİM HİLELERİ KANUNU, ÜLKE TARİHİNE “KORKUNUN YASASI” OLARAK GEÇECEKTİR” Siyaset KUMBUL: “SEÇİM HİLELERİ KANUNU, ÜLKE TARİHİNE “KORKUNUN YASASI” OLARAK GEÇECEKTİR”

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, “İttifak ve Seçim Hileleri Kanunu” TBMM’den geçmesinin ardından yaptığı açıklamasında; “Tek adam olma derdinde bir kişi ile partisini baraj altına itmiş yancısının hazırladıkları seçim hileleri kanunu, ülkemiz tarihine “korkunun yasası” olarak geçecektir. Ne kadar korksalar yeridir. Çünkü, ne yaparlarsa yapsınlar, ne kadar yeni hile icat ederlerse etsinler, aslında bu Yasa, Halkımızın baskılara, haksızlıklara, adaletsizliklere karşı ayağa kalkışı olacaktır.” Dedi.


KARARLARIN YÜZDE 77’Sİ TÜKETİCİ LEHİNE Ekonomi/Turizm KARARLARIN YÜZDE 77’Sİ TÜKETİCİ LEHİNE

En çok dosya masrafı ve cep telefonu ile ilgili başvuruda bulunduk …


Konut alanlar hep kazandı Ekonomi/Turizm Konut alanlar hep kazandı

Konutder Başkanı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, gayrimenkul sektörünün önünde kısmi durgunluğun biteceği ve yukarı ivmeleneceği bir dönem olduğunu söyledi. Elmas, “Konut sektörü cazibesini kaybetmez. Konut alanlar hep kazandı. İstanbul’a yapılan hiçbir yatırım boşa gitmez” dedi.


Antalya Teknokent, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Yönetiminde... Teknoloji/Bilim/İnternet Antalya Teknokent, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Yönetiminde...

Türkiye'deki aktif tüm teknokentlerin yer aldığı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği’nin (TGBD) Bilkent Cyberpark'ta gerçekleştirilen Genel Kurulu Toplantısı’nda Antalya Teknokent Genel Müdürü İbrahim Yavuz TGBD Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.


İTHAL OYUNCAKTA DENETİMLER ARTTI, YERLİ ÜRETİM CANLANDI Ekonomi/Turizm İTHAL OYUNCAKTA DENETİMLER ARTTI, YERLİ ÜRETİM CANLANDI

Anne babaları oyuncak seçerken en çok kaygılandıran soru: “Çocuğum için sağlıklı mı, güvenli mi?” Özellikle Çin ve Uzakdoğu menşeli ürünlerde bu kaygı daha da artıyor.


CEM KÜLTÜR MERKEZİ’NDE  SONA YAKLAŞILIYOR Manavgat CEM KÜLTÜR MERKEZİ’NDE SONA YAKLAŞILIYOR

Manavgat Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi’nde temeli atılan Cem Kültür Merkezi projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor


YEŞİLAY’DAN ÖĞRENCİLERE BAĞIMLILIK SEMİNERİ Serik YEŞİLAY’DAN ÖĞRENCİLERE BAĞIMLILIK SEMİNERİ

Yeşilay Cemiyeti Antalya Şubesi, öğrencilere, okul müdürlerine ve rehber öğretmenlere bağımlılık semineri verdi. Seminere gelenlere uyuşturucunun zararları anlatıldı.


SERİKLİ GENÇLER RUSYA’YA GİDİYOR Serik SERİKLİ GENÇLER RUSYA’YA GİDİYOR

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından Antalya alt yapı futbol takımlarından seçilen oyunculardan oluşturulan Antalya Futbol Karması, 4-12 Mayıs tarihleri arasında Rusya’nın Rostov şehrinde yapılacak olan turnuvada mücadele edecek.


“Reklam Sektörü ‘Çantacılardan’ Kurtarılmalı” Ekonomi/Turizm “Reklam Sektörü ‘Çantacılardan’ Kurtarılmalı”

MAG Şirketler Grubu Kurucusu Can Çavuşoğlu, reklam sektöründe yaşanan sıkıntıları dile getirdi. Can Çavuşoğlu sektörün güvenirliliğinin “çantacı” diye tabir edilen kişiler tarafından zarara uğratıldığını anlattı.


Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi'nden 14 Mart açıklaması Güncel Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi'nden 14 Mart açıklaması

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi Eş Başkanı Kenan Akkiraz 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle şube binasında bir basın toplantısı düzenledi.


ANTALYA OSB’DEN YILIN EĞİTİM İNSANI ÖDÜLÜ Güncel ANTALYA OSB’DEN YILIN EĞİTİM İNSANI ÖDÜLÜ

Antalya OSB 2018 yılı eğitim programlarını, düzenlediği lansman ile Bölge sanayicine tanıtıp yeni eğitim yılının startını verdi. Yılın Eğitim İnsanı Ödülü ise Tazelenme Üniversitesi projesi ile Prof. Dr. İsmail Tufan’ın oldu.


Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik’ten  ziyaret Güncel Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik’ten ziyaret

Konyaaltı İlçe Kaymakamı İbrahim Keklik, Konyaaltı Sanayici İş Adamları Derneği’ne, ziyarette bulundular


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...