Cuma, 23 Ağustos 2019
CHP Kepez’de bir aday adayı daha Siyaset CHP Kepez’de bir aday adayı daha

Emekli Vergi Dairesi Müdürü ve tekstil ihracatçısı Zeynel Abidin Savcı, Kepez Belediye Başkanı aday adayı olmak için CHP Kepez İlçe Başkanlığı’na başvurdu


Antalya Koleji öğrencileri Uncalı Trafik'te Güncel Antalya Koleji öğrencileri Uncalı Trafik'te

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2. sınıflardan bir grup öğrenci, “Trafik kuralları ve eğitimi” üniteleri kapsamında, Uncalı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.


Özdilek’ten Emniyet Müdürü’ne ziyaret Spor Özdilek’ten Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan’ı makamında ziyaret etti.


AÜ Su Ürünleri Fakültesi öğrencilerinin başarısı Güncel AÜ Su Ürünleri Fakültesi öğrencilerinin başarısı

Akdeniz Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi, 22–23 Kasım 2008 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenen TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası IV. Öğrenci Kurultayı'nda en başarılı sunuyu gerçekleştiren fakülte seçildi.


Futsal heyecanı başlıyor Spor Futsal heyecanı başlıyor

Türkiye’de ilk kez geçtiğimiz yıl Antalya Muratpaşa Belediyesi ve AKTOB işbirliğiyle düzenlenen ve büyük coşku içinde gerçekleşen Futsal Turnuvası’nın ikincisi 17 Aralık’ta start alacak.


Meyve salatası yapmayı öğrendiler Güncel Meyve salatası yapmayı öğrendiler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hazırlık sınıfı öğrencileri, mevsim meyveleri ile meyve salatalarını hazırladılar.


Antalya Koleji'nde “AIDS, İnsan ve  Evrim” Konulu Seminer Güncel Antalya Koleji'nde “AIDS, İnsan ve Evrim” Konulu Seminer

Antalya Koleji Lise ve Fen Lisesi 11., 12. sınıf öğrencilerine, 1 Aralık Dünya AIDS Günü kapsamında, “AIDS, İnsan ve Evrim” konulu konferans verildi.


Kültürün merkezi olma yolunda ilk adım Kemer Kültürün merkezi olma yolunda ilk adım

Tekirova’yı bölgede kültürün ve sanatın merkezi yapma yolunda Akdeniz üniversitesi güzel sanatlar fakültesi ile ortak çalışmalar yapmak üzere görüşmelere başlandı.


AKEV hentbolda gruplara kaldı Spor AKEV hentbolda gruplara kaldı

Özel AKEV İlköğretim Okulu Küçük Erkekler Hentbol Takımı, Hentbolde AKEV’in uzun yıllardır sergilediği başarıyı sürdürüyor.


Üretici para kazanamıyor,tüketici pahalı yiyor Serik Üretici para kazanamıyor,tüketici pahalı yiyor

Serik Ziraat Odası başkanı Rıza İleri yaptığı açıklamada, Kasım ayında üretici ve tüketici fiyatları arasındaki farka baktığımızda yaş sebze ve meyvede %400 lere kadar çıktığı görüldüğünü, fiyat farkının en fazla olduğu ilk beş ürün %384,9 ile salatalık, %374,5 ile domates bunları nohut, kuru üzüm ve mandalina takip ettiğini söyledi..


Cumayeri Mahallesi’nde yol yapım çalışmaları devam ediyor Kemer Cumayeri Mahallesi’nde yol yapım çalışmaları devam ediyor

Cumayeri mahallesinde yol yapım çalışmaları son hızla devam ediyor.Tekirova belediyesi tarafından başlatılan Cumayeri mahallesinde Tekirova –Kumluca kavşağından yeni açılan yoldan başlayan çalışmalar 1004 sokakta devam ediyor.


Gazetecilikte istihbarat kitap oldu Gazetecilikte istihbarat kitap oldu

Gazetecilikle ilgili kitaplarıyla tanınan gazeteci-yazar Kemal Aslan’ın, haberciliğin en az işlenen alanlarından birini ele aldığı “Yeni Teknolojiler ve Habercilikte İstihbarat” adlı yeni kitabı yayımlandı.


Pegasus’tan bayrama özel ek seferler Pegasus’tan bayrama özel ek seferler

Pegasus Havayolları, Kurban Bayramı nedeniyle artan talebi karşılayabilmek için ek seferler planladı. Kurban Bayramı ile birleşerek dokuz güne çıkan tatil için 5-15 Aralık tarihleri arasında dokuz noktaya 64 ek sefer düzenlenecek.


Plastik sektörü krize rağmen “yatırıma devam” dedi Ekonomi/Turizm Plastik sektörü krize rağmen “yatırıma devam” dedi

Türkiye’nin ve Avrasya’nın en büyük plastik fuarı olan PlastEurasia 2008, rekor katılım ve ziyaretçi sayısı ile plastik sektörüne nefes aldırdı.


BAT Tırı Antalya’da Güncel BAT Tırı Antalya’da

Tekel birleşmesiyle büyüyen BAT Türkiye, sayıları bin ikiyüzü bulan satış temsilcisine kurum kültürünü, markalarını ve üretim detaylarını BAT Tırı aracılığıyla anlatıyor.


“Kurban Bağışlarınızı iki ulvi kuruluşa yapın” “Kurban Bağışlarınızı iki ulvi kuruluşa yapın”

Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle halka seslendi.


“İşsizlik Sigortası Fonu’ndan 280 milyon YTL ayrıldı” Ekonomi/Turizm “İşsizlik Sigortası Fonu’ndan 280 milyon YTL ayrıldı”

İş-Kur İl Müdürü Fazlı Tamer Özükan, gençleri meslek ve iş sahibi yapabilmek amacıyla 2009 yılı bütçesinde İşsizlik Sigortası Fonu'ndan 280 milyon YTL ayrıldığını bildirdi.


FUSE Programı çalışmaları sürüyor Ekonomi/Turizm FUSE Programı çalışmaları sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Koordinatörlüğünde, Avrupa Birliği'nden hibe almaya hak kazanan, kısa adıyla FUSE olan ''Gelecekte Türkiye ve İsveç'te Sürdürülebilir Eğitim'' başlıklı proje çalışması sürüyor.


Elmalı’da internetevi açıldı Elmalı Elmalı’da internetevi açıldı

Elmalı'da, Kaymakamlık ve Türk Telekom desteğiyle İlçe Halk Kütüphanesi bünyesinde kurulan internet evi törenle açıldı.


Mermer sektöründe kriz Finike Mermer sektöründe kriz

Finike'de mermer işletmeciliği yapan Mehmet Baysarı, krizden en çok etkilenen işletmelerden birinin mermercilik sektörü olduğunu söyledi.


Rusya ile ihracatta yaşanan sorunlar tartışıldı Ekonomi/Turizm Rusya ile ihracatta yaşanan sorunlar tartışıldı

Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçı Birlikleri (AYMSİB) Başkanı Mustafa Satıcı, üretimde ve ihracatta ciddi sorunlar olduğunu, bu sorunların üretimde izlenebilirliğin sağlanması ve zirai danışman uygulamasıyla ortadan kaldırılabileceğini söyledi.


Engelli öğrenciler, yunus gösterisi izledi Güncel Engelli öğrenciler, yunus gösterisi izledi

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, 100 engelli öğrenci ve aileleri, yunus gösterisi izledi.


Alman “Noel Baba”nın barış gezisi Demre Alman “Noel Baba”nın barış gezisi

Almanya'nın Baden Württemberg Eyaleti'ndeki Böblingen şehrinden barış için yola çıkan Alman Noel Baba Wolfgang Kimmig Liebe, Demre'ye geldi.


Sağlığa az, haberleşmeye çok harcıyoruz Ekonomi/Turizm Sağlığa az, haberleşmeye çok harcıyoruz

Türk halkının sağlığa az, eğlence ve kültüre ''çok çok az'', ulaşım ve haberleşmeye ise daha çok harcama yaptığı ortaya çıktı.


Burhan Kılıç, Aksu ilçe belediye başkanlığı için aday adayı Güncel Burhan Kılıç, Aksu ilçe belediye başkanlığı için aday adayı

21. Dönem AK Parti Antalya Milletvekili Burhan Kılıç, 29 Mart 2009'da yapılacak yerel seçimler için Aksu ilçesi belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.


Akseki Belediye Meclisi toplandı Akseki Akseki Belediye Meclisi toplandı

Akseki Belediye Meclisi, ilçeye otoğar yapılması için belirlenen arazinin, Kontur şirketine tahsisini kararlaştırdı.


Alanya’da eğitim… Alanya Alanya’da eğitim…

Alanya'da 21 üniversiteye 21 hazırlık dersanesi, hizmet veriyor.


Güneşi gören turistler denize girdi Manavgat Güneşi gören turistler denize girdi

Aralık ayına gelinmiş olmasına rağmen Manavgat’ın Side beldesinde hava sıcaklıkları hala mevsim normallerinin üzerinde seyrederken; beldeye tatile gelen turistler denize girip, Titreyengöl plajında güneşin tadını çıkarıyor.


Antalyaspor - Eskişehirspor maçı önlemleri Spor Antalyaspor - Eskişehirspor maçı önlemleri

Antalya Spor İl Güvenlik Kurulu, Cumartesi günü oynanacak Antalyaspor-Eskişehirspor maçı öncesinde alınması gereken önlemleri görüştü.


Büyükşehir’de Green isyan etti Spor Büyükşehir’de Green isyan etti

Yaklaşık 3 aydır parasını alamayan Büyükşehirli oyunculardan Michael Green , ödeme yapılmamasını protesto ederek idmana çıkmadı. Doğan Hakyemez’in resti ile Green geri adım attı.Orhun Ene’den borç para alınıp Green’e ödeme yapıldı.


Alanya’da 6 eksik Spor Alanya’da 6 eksik

Alanyaspor’da hafta sonu deplasmanda oynanacak Denizli Belediyespor maçı öncesi eksik oyuncuların sayısının artması teknik heyeti düşündürüyor.


“Issız Adam”’ın albümü rekora koşuyor Kültür/Sanat “Issız Adam”’ın albümü rekora koşuyor

'Issız Adam'ın soundtrack albümü 100 bin barajını aşarsa ödül alacak. Peki ödül Çağan Irmak’a mı, Mustafa Oğuz’a mı, sesleriyle albüme hayat veren sanatçılara mı verilmeli?


Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda bakım Kemer Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda bakım

Kemer Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Kemer’deki mezarlıklarda bakım yapılıyor.


ART’de Ayşe Tunç ile “Sağlıklı Yaşam” Güncel ART’de Ayşe Tunç ile “Sağlıklı Yaşam”

Uyduya geçiş hazırlıkları yapan Antalya’nın yerel televizyonu ART’de Özel Antalya Yaşam Hastanesi tarafından hazırlanan ve Ayşe Tunç’un sunduğu “Sağlıklı Yaşam” programı Salı kuşağına damgasını vurdu.


Kepez bayrama hazır Güncel Kepez bayrama hazır

Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner, ilçe halkının bayramı huzur içerisinde yaşanması için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi. Belediye birimleri bayram süresince nöbetçi ekiplerle vatandaşların hizmetinde olacak


Dernek, Alevi ismine kavuştu Güncel Dernek, Alevi ismine kavuştu

Hacı Bektaş Veli Kültür ve Tanıtma Derneği olan derneğimizin ismi; ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERİ adını alması üzerine, dernek örgütlenme sekreteri Ergun Kurt tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.


Cem’in dinozorları Muro’ya karşı Kültür/Sanat Cem’in dinozorları Muro’ya karşı

Sinemaseverlerin uzun zamandır beklediği iki film olan, A.R.O.G ve Muro:”Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” bugün tüm Türkiye’de vizyona giriyor. Büyük rekabetin yaşanacağı filmler için günler öncesinden sinemalarda rezervasyonlar bile yaptırıldı.


Antalya Koleji Minikleri’nin Ad Rossen Gezisi Güncel Antalya Koleji Minikleri’nin Ad Rossen Gezisi

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hz-E sınıfı öğrencileri, interaktif eğitim kapsamında Ad Rossen’i ziyaret ederek, birtakım incelemelerde bulundular.


Otogarlarda bilet telaşı Manavgat Otogarlarda bilet telaşı

Türkiye'nin önde gelen tatil beldelerinden olan Manavgat'ta Kurban Bayramı öncesi şehirlerarası otobüs terminalinde yoğun günler yaşanıyor.


Atatürk Anıtı turistlerin ilgi odağı oldu Manavgat Atatürk Anıtı turistlerin ilgi odağı oldu

Manavgat’ın şirin beldesi Side’de, Liman meydanına yapılan modern bir tasarım ve mimariye sahip Atatürk anıtı turistlerin ilgi odağı oldu.


Kepezli karatecilerden 18 madalya Spor Kepezli karatecilerden 18 madalya

Kepez Belediyesi Karate Takımı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği İller Arası Karate Şampiyonası’nda 8 birincilik, 6 ikincilik, 4 de üçüncülük kazandı.


İnsan Hakları Haftası’nı kutladılar Güncel İnsan Hakları Haftası’nı kutladılar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 4-F sınıfı öğrencileri, İnsan Hakları Haftası’nı düzenledikleri bir dizi etkinlikle kutladılar.


Muratpaşa’nın Yıldızları parlıyor Spor Muratpaşa’nın Yıldızları parlıyor

Muratpaşa Belediyespor Yıldız Futbol Takımı ligin ilk yarısını başarılı bir performans sergileyerek ikinci tamamladı.


Okul Aile Birliği’nden Başkan Şeker’e ziyaret Kemer Okul Aile Birliği’nden Başkan Şeker’e ziyaret

Yeni seçilen Kemer lisesi okul aile birliği, Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker’i makamında ziyaret etti.


Yazar Yener Antalya Koleji öğrencileriyle buluştu Güncel Yazar Yener Antalya Koleji öğrencileriyle buluştu

Çocuk kitapları yazarı Mavisel Yener, Antalya Kolejinde katıldığı söyleşi ve imza gününde, öğrencilerle bir araya geldi.


Muratpaşalı kursiyerlerden Evcilmen’e teşekkür Güncel Muratpaşalı kursiyerlerden Evcilmen’e teşekkür

Değirmenönü Kurs Merkezi’nde düzenlenen, resim, el nakışı ve seramik kurslarına katılan bayanlar, kendilerine böyle bir olanak sağlandığı için Başkan Evcilmen’e teşekkür etti.


SGK genelgesi engellileri mağdur etti Güncel SGK genelgesi engellileri mağdur etti

Dünya Engelliler Günü’nde, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan öncülüğünde İlçe Yöneticileri, N.Nil Tekerek, E.Sabit Atalay ve İlçe Kadın Kollarından Hatice Akkanat ve Gülşen Reyşan ile birlikte Antalya İşitme Engelliler Derneğini ziyaret ettiler.


AKEVliler’den örnek davranış Güncel AKEVliler’den örnek davranış

AKEV’li öğretmen, öğrenci ve veliler, eğitim gören ve ekonomik durumu iyi olmayan çocukları tepeden tırnağa giydirerek, bir çok evde erken bayram sevinçleri yaşanmasını sağladılar.


Öğrenciler okul bahçesine fidan dikti Güncel Öğrenciler okul bahçesine fidan dikti

Antalya’nın Güvenlik İlköğretim okulunda çocukların doğayı sevmeleri ve yeşile olan ilgilerinin artması amacıyla derslerinde gördükleri ağaç sevgisini bahçelerine diktikleri ağaçlar ile gösteriler.


Ezgü ve Köktürk’ten okullara kırtasiye malzemesi Güncel Ezgü ve Köktürk’ten okullara kırtasiye malzemesi

Burdur Bucak doğumlu ünlü Sanatçı Sümer Ezgü ve Öğr.Gör. Kahraman Köktürk işbirliği ile Antalya ve Burdur ilçelerindeki bazı köy okulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulunuldu.


‘Rektörlüğü cemaat ve holding yandaşlarına bırakmayın’ ‘Rektörlüğü cemaat ve holding yandaşlarına bırakmayın’

Ocak ayında yaş haddinden emekliye ayrılacak olan İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak, İletişim Fakültesi dekanı ve öğretim üyelerine veda ziyaretinde bulundu.


Özdilek: Spor Özdilek:" Tek hedef galibiyet"

Türkcell Süper Lig’de Cumartesi günü kendi sahasında Eskişehirspor karşısında kritik bir maça çıkacak olan Antalyaspor’da bu maçın hazırlıkları sürüyor.


Coca Cola’dan çekiliş kampanyası Güncel Coca Cola’dan çekiliş kampanyası

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine unutulmaz ve birbirinden renkli etkinlikler sunmaya devam ederken büyük bir kampanya çerçevesinde ödüllü bir etkinlik sunuyor.


"Yaşamın belleği sizi çağırıyor"

Haberi ve yaşamı aynı karede buluşturan “World Pres Photo” 53.yılını geride bırakırken TNT Ekspres, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği işbirliği ile fotoğraflarınızı yarışmaya ücretsiz ulaştırmaya devam ediyor.


Ilısu Barajı kural tanımıyor Ilısu Barajı kural tanımıyor

Hasankeyf’in ve Dicle Vadisi’nin ölüm fermanı olan Ilısu Baraj’nın inşaatın başlatılması için şart koşulan kurallar Devlet Su İşleri tarafından hiçe sayılıyor


‘Başka Çağdaşlar ölmesin’ Güncel ‘Başka Çağdaşlar ölmesin’

Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Tekin Özdil, Alevi Kültür Dernekleri Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Ergün Kurt ekim ayı içinde 'dur' ihtarına uymadığı gerekçesiyle polisin açtığı ateş sonucu yaşamını yitiren 19 yaşındaki Çağdaş Gemik’in ailesini ziyaret etti.


EİE uzmanları Avrupa’da enerji verimliliği yöntemlerini inceledi Ekonomi/Turizm EİE uzmanları Avrupa’da enerji verimliliği yöntemlerini inceledi

Enerji kaynaklarının hızla tükendiği ve maliyetlerin cep yaktığı günümüzde, aslında üzerinde en çok konuşulması ve konuşmanın ötesinde acilen önlem alınması gereken gündem maddelerinin başında enerji verimliliği geliyor.


“Dünya Özürlüler Günü tanımı yanlış ve sevimsiz” “Dünya Özürlüler Günü tanımı yanlış ve sevimsiz”

Engelleri Kaldıralım Derneği'nin Genel Başkanı Mine Kıvrak, Dünya Engelliler Gününde Dernek toplantı salonunda yaptığı basın açıklamasında engelli yurttaşlara "özürlü" yahut "sakat" denmesine karşı olduğunu belirtti.


ÇETKODER engellileri bu yıl da yalnız bırakmadı Güncel ÇETKODER engellileri bu yıl da yalnız bırakmadı

Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) yurt geneli bu yılda engellileri yalnız bırakmadı ve başta ortopedik engelliler olmak üzere, görme engelliler, zihinsel engelliler’e araç gereç yardımında bulundular.


Türk kadını yarışa önce başladı, geride kaldı Türk kadını yarışa önce başladı, geride kaldı

Türk kadınlarının 1934’de kavuştuğu seçme ve seçilme hakkına dünya kadınları genel olarak İkinci Dünya Savaşı sonrasında kavuştu. Türkiye 74 yıl önce parlamentodaki kadın temsil oranıyla dünya ikincisiydi, bugün ise ortalamalarda son sıralarda...


Gece korkuları kalıtsal olabilir Sağlık/Kadın Gece korkuları kalıtsal olabilir

Çocuklarda daha çok 4 ila 12 yaşlarında nöbet biçiminde görülen “gece korkularının” (pavor nocturna) kalıtsal olabileceği belirtildi.


Isınırken zehirlenmeyin Sağlık/Kadın Isınırken zehirlenmeyin

Sağlık Bakanlığı, kış aylarında artan, bilinçsiz soba yakımından kaynaklanan karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçmek amacıyla broşür ve CD’ler hazırladı.


LykiaLinksGolf Antalya’da ilk golf vuruşu gerçekleşti Güncel LykiaLinksGolf Antalya’da ilk golf vuruşu gerçekleşti

Türkiye’nin ve Akdeniz çanağının denize sıfır ilk ve tek golf sahasının açılışı gerçekleştirildi.


Hindistan yeni saldırı tehdidi ile alarmda Hindistan yeni saldırı tehdidi ile alarmda

Hindistan’da, olası saldırı tehdidi üzerine havaalanlarında güvenlik alarmı verildiği bildirildi.


Volvo Kamyon ve Petrol Ofisi büyük bir işbirliğine imza attı! Otomotiv Volvo Kamyon ve Petrol Ofisi büyük bir işbirliğine imza attı!

Kendi alanlarının lideri iki marka Petrol Ofisi ve Volvo Kamyon, büyük bir işbirliğine imza attı. İki lider markanın işbirliği kapsamında Volvo çekici ve kamyon alımı yapacak şirketlere büyük avantajlar sunuluyor.


Atlasjet Havayolları’ndan bayramda ek seferler Atlasjet Havayolları’ndan bayramda ek seferler

Atlasjet Havayolları, Kurban Bayramı nedeniyle yoğun talepi karşılamak üzere tarifeli seferlerinin haricinde ek seferler düzenledi.


Galatasaray tur vizesini aldı: 0-1 Spor Galatasaray tur vizesini aldı: 0-1

Galatasaray, UEFA Kupası B Grubu’nda Hertha Berlin’i deplasmanda 1-0 yenerek bir üst tura çıkmayı garantiledi. Sarı-kırmızılıların golünü 69. dakikada penaltından Milan Baros kaydetti.


İşte Yeni Volkswagen Golf Plus Otomotiv İşte Yeni Volkswagen Golf Plus

Volkswagen Golf Plus'ın yeni jenerasyonu, Bologna Motor Show'da tanıtıldı. 6. jenerasyon Golf'ün kısa bir süre önce tanıtılmasıyla yenileme çalışmalarına başlanan Golf Plus'da nihayetinde Bologna'da görücüye çıktı.


Öğrenci atletler yarıştı Kaş Öğrenci atletler yarıştı

Gençlik İl ve Spor Müdürlüğü, Kaş Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün geliştirme projesi kapsamında Kaş, Elmalı, Demre ve Korkuteli okullarından öğrencilerin katılacağı atletizm yarışması Kaş’ta başladı.


Akıncıoğlu: “Kadro eksiğimiz var” Spor Akıncıoğlu: “Kadro eksiğimiz var”

Antalyaspor'un son haftalarda iyi sonuçlar aldığına, bundan sonra daha da iyi olacağına dikkati çeken başkan Hasan Akıncıoğlu, takım kadrosundan memnun olduklarını, ama alternatif oyunculara her zaman açık olduklarını belirtti.


07 Gençlikten taş kınaması Spor 07 Gençlikten taş kınaması

07 Gençlik ASTDER Başkanı Gülhan Güneyli, Bursa maçında Red Soldiers taraftarlarınca atılan taş ile bir gözünü kaybeden otistik kız için yardım kampanyasını başlattı.Red Soldiers taraftarlarını, şiddete yönelik davranışlarından dolayı nefretle kınadı.


Es Es’de Antalyaspor hazırlıkları Spor Es Es’de Antalyaspor hazırlıkları

Turkcell Süper Lig’de Cumartesi günü deplasmanda Antalyaspor ile mücadele edecek olan Eskişehirspor maçın hazırlıklarına dün tesislerde başladı. Takımda sakatlığı süren, Sezgin, Doğa, Bülent Kocabey ve Bülent Ertuğrul tedavileri sürdüğü için antrenmana katılmadılar.


Kolejli Minikler meslekleri öğrendiler Güncel Kolejli Minikler meslekleri öğrendiler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hz-B sınıfı öğrencileri, interaktif eğitim kapsamında Diş Hekimliği ve Arkeolog mesleği hakkında bilgiler edindiler.


TODOSK, Toros Akdeniz Koleji ile tırmandı Güncel TODOSK, Toros Akdeniz Koleji ile tırmandı

TODOSK rehberleri ve kayacıları Toros Akdeniz Koleji öğrencileri ile doğa yürüyüşü ve kaya tırmanışı yaptılar.


Antalya Koleji Minikleri doktorluğu öğreniyorlar Güncel Antalya Koleji Minikleri doktorluğu öğreniyorlar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hz-B sınıfı öğrencileri, interaktif eğitim kapsamında meslekler hakkında bilgi edindiler.


“Doğalgaz bir an önce Kumluca’ya getirilmeli” Kumluca “Doğalgaz bir an önce Kumluca’ya getirilmeli”

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulması için doğalgazın bir an önce bölgeye getirilmesi gerektiğini söyledi.


Akaydın: “Baykal’ın desteği ile istifa ettim” Siyaset Akaydın: “Baykal’ın desteği ile istifa ettim”

Akdeniz Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaydın, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın isteğiyle üniversitedeki öğretim üyeliği görevinden istifa ettiğini söyledi.


“Engelli vatandaşlarımız toplumun ayrılmaz bir parçası” Güncel “Engelli vatandaşlarımız toplumun ayrılmaz bir parçası”

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, huzurlu ve güvenli bir toplumun, engellilerin toplumla uyumlaştırılması ve ayrılmaz bir parçası haline getirilmesiyle mümkün olacağını bildirdi.


AK Parti’de yerel seçim istifaları Siyaset AK Parti’de yerel seçim istifaları

AK Parti'de 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için, Ak Parti Antalya il ve ilçe teşkilatlarının yönetimlerinden 47 kişi istifa etti.


Akkaya: “Seçmen listelerini kontrol edin” Güncel Akkaya: “Seçmen listelerini kontrol edin”

29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler seçiminin, seçmen listeleri muhtarlılarda askıya çıktı. Listeleri kontrol edebilmek için 5 Aralık 2008 Cuma günü saat 17.00 son gün. Bu tarih ve saatten sonra listeler askıdan kaldırılacak.


“CHP, engellilere yaşamı kolaylaştıracak” Siyaset “CHP, engellilere yaşamı kolaylaştıracak”

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan 3 Aralık Engelliler Günü ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı.


CHP’li gençlerden duyuru Siyaset CHP’li gençlerden duyuru

CHP Antalya İl Gençlik Kolları, seçmen listelerini kontrol etmeleri için 10 bin el ilanı bastırarak dağıtımına başladı.


Melli: “ANTKART kalkacak” Siyaset Melli: “ANTKART kalkacak”

CHP İl Başkanı Ömer Melli, il binasında yaptığı basın açıklamasında, seçmen listeleri, Antkart uygulaması ve Büyükşehir aday adaylığı ile ilgili konularda açıklama yaptı.


Side’de sualtı turizmi için gemi batırıldı Manavgat Side’de sualtı turizmi için gemi batırıldı

Birçok bölgede düşünülmeyen ancak alternatif turizmin seçeneklerinden biri olan Sualtı turizmi için Side’de hummalı bir çalışma gerçekleştirildi.


Ampute futbol takımının sayısı artıyor Spor Ampute futbol takımının sayısı artıyor

Türkiye'de engelli futbolunun geliştirilmesine yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında ampute futbol takımları sayısında da artış gözleniyor. Geçen yıl Türkiye'de faaliyet gösteren ampute futbol takımı 5 iken, sayı bu yıl 13'e yükseldi.


Beko Basketbol Ligi’nde 9. hafta mücadelesi başlıyor Spor Beko Basketbol Ligi’nde 9. hafta mücadelesi başlıyor

Beko Basketbol Ligi’nde 9. hafta, cuma günü oynanacak Multu Akü Selçuk Üni-Mersin Bşb. ve Türk Telekom - Aliağa Petkim maçları ile başlayacak.


Antalyaspor, Ebru’ya sahip çıktı Spor Antalyaspor, Ebru’ya sahip çıktı

Maganda bir taraftar tarafından atılan taş ile yaralanan ve kör olma tehlikesi ile karşı karşıya kalan minik Ebru'ya Antalyaspor sahip çıkarken, Ebru'dan sevindirici bir haber geldi..


Kolejli Miniklerin İnteraktif Eğitimi Güncel Kolejli Miniklerin İnteraktif Eğitimi

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hz-B sınıfı öğrencileri, interaktif eğitim kapsamında meslekler ve kütüphaneler ilgili bilgi edindiler.


Kepez’de toplu istifalar Spor Kepez’de toplu istifalar

Beko basketbol Lig’inde 8 maçta galibiyet alamayan Kepez’de beklenen operasyon geliyor. Genel Menajer Engin Taşkıran, Tevfik Tolunay, antrenörler Atalay Germen ve Mehmet Bitim istifalarını verdi. Hadzic istifa etmedi.


Kendisini rahatsız eden kişiyi bıçaklayarak öldürdü Güncel Kendisini rahatsız eden kişiyi bıçaklayarak öldürdü

Antalya'da bir kadın, kendisini rahatsız eden kişiyi sokakta bıçaklayarak öldürdü.


Biri kaldırıma çıktı, diğeri bahçe duvarına çarptı Güncel Biri kaldırıma çıktı, diğeri bahçe duvarına çarptı

Antalya'da meydana gelen trafik kazasında, iki kişi yaralandı.


Yanan orman alanından odun hırsızlığı Güncel Yanan orman alanından odun hırsızlığı

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü, geçtiğimiz Temmuz ayındaki büyük yangında tahrip olan, Serik ile Manavgat ilçeleri arasındaki orman alanından, izinsiz olarak odun kaçırmak isteyenlere göz açtırmıyor.


Başaran görevinden istifa etti Alanya Başaran görevinden istifa etti

Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Başaran, yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti.


Plastik sektörü krize rağmen büyümeye devam ediyor Plastik sektörü krize rağmen büyümeye devam ediyor

PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) tarafından bu yıl ilki düzenlenen Plastik Sektörünün Yıldızları ödül töreni, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.


AKEV’de eğitim koçları iş başında Güncel AKEV’de eğitim koçları iş başında

AKEV Koleji’nde bu yıl uygulanmaya koyulan eğitim koçluğu öğrencilerden ve velilerden büyük destek görüyor.


Haftanın hakemleri açıklandı Spor Haftanın hakemleri açıklandı

Turkcell Süper Lig'de 14. hafta hakemleri açıklandı. İşte, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre haftanın karşılaşmalarında görev yapacak isimler.


Takımların 17'inci hafta kavgası Spor Takımların 17'inci hafta kavgası

Federasyon lig takvimini kaydırdı tam bir kaos doğdu. Lig'de ilk devrenin son maçı, ikinci yarının ilk maçı oldu, kavga başladı.


Özdilek: ''Zor maçtı'' Spor Özdilek: ''Zor maçtı''

Antalyaspor Teknik direktörü Mehmet Özdilek Özdilek, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor maçının her iki takım açısından da zor olduğuna değindi.


Pota’da 8. Hafta Raporu Spor Pota’da 8. Hafta Raporu

Beko Basketbol Lig’inde 8. haftanın kapanış maçında Fenerbahçe Ülker, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yenilgisiz lider Türk Telekom’u konuk etti.


İzin verin başka Ebru’lar görsün Spor İzin verin başka Ebru’lar görsün

Türk taraftarının kara futbol sevdası Karşıyakalı Özgür Soylu’nun hayatına, 9 yaşındaki Ebru’nun ise tek gözüne mal oldu. En büyük kayıp ise 1967’deki Kayserispor-Sivasspor maçında 40 kişinin ölümüne neden olan izdihamda verildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...