Cuma, 22 Mart 2019
Aksu İlçesinde Camiden Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Camiden Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı

Aksu İlçesinde Camiden Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı


Serik İlçesinde Bir Şahsı Rehin Alan 7 Şüpheli Yakalandı Serik Serik İlçesinde Bir Şahsı Rehin Alan 7 Şüpheli Yakalandı

Serik İlçesinde Bir Şahsı Rehin Alan 7 Şüpheli Yakalandı


Aksu İlçesinde Suça Sürüklenen 3 Çocuk İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Suça Sürüklenen 3 Çocuk İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalandı

Aksu İlçesinde Suça Sürüklenen 3 Çocuk İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalandı


Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yap Güncel Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yap

İkinci Yarıyıl Başlaması ile Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


Mehmet Tulga Düldül'den TBM üyelerine fiyat etiketi yönetmeliği bilgilendirmesi Ekonomi/Turizm Mehmet Tulga Düldül'den TBM üyelerine fiyat etiketi yönetmeliği bilgilendirmesi

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İletişim Sorumlusu Mehmet Tulga Düldül, üyelere fiyat etiketi yönetmeliği hakkında bilgiler verdi.


ANTALYA’YA SAHİP ÇIKMAK ZORUNDAYIZ Güncel ANTALYA’YA SAHİP ÇIKMAK ZORUNDAYIZ

Vali Münir Karaloğlu Antalya Genç İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Gençlerin enerjilerinin ve yenilikçi düşüncelerinin iş dünyasına değişim ve gelişim sağlayacağını belirten Vali Karaloğlu genç iş insanları ile sohbet etti.


Kadın Sanat Lokali’nde kayıtlar devam ediyor Güncel Kadın Sanat Lokali’nde kayıtlar devam ediyor

2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmete açılan Konyaaltı Belediyesi Kadın Sanat ve Eğitim Lokali’nde ikinci dönem kurs kayıtları devam ediyor.


CHP Antalya Mv. Dr Niyazi Nefi Kara'nın TTB ve TBB'den Türk Kelimelerinin Çıkarılmasına Tepki! Siyaset CHP Antalya Mv. Dr Niyazi Nefi Kara'nın TTB ve TBB'den Türk Kelimelerinin Çıkarılmasına Tepki!

AKP Genel Başkanının haftalık grup toplantısında Türk Tabipler Birliği ile Türkiye Barolar Birliği’nin isimlerinden Türk ve Türkiye kelimelerinin çıkarılacağına dair açıklamasına CHP’nin hekim milletvekilinden tepki geldi.


ANADOLU HEMŞERİ DERNEKLERİ’NDEN CHP’YE ZİYARET Siyaset ANADOLU HEMŞERİ DERNEKLERİ’NDEN CHP’YE ZİYARET

Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu (AHDER) Genel Başkanı Deniz Akgün beraberindeki hemşeri dernekleri başkanları ile birlikte CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul’u ziyaret etti.


‘Minyatür Türkiye Parkı’ Dokuma’da Güncel ‘Minyatür Türkiye Parkı’ Dokuma’da

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Anadolu Oyuncak Müzesi’nden sonra çeşitli müzeler ile Akdeniz bölgesinin ilk bilim merkezini açacağı, zeytin ve portakal bahçeleri kurduğu Dokuma yerleşkesine, Minyatür Türkiye Parkı’nı da kazandırdı.


BAKA’dan proje sahiplerine teknik destek masa hizmeti Ekonomi/Turizm BAKA’dan proje sahiplerine teknik destek masa hizmeti

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), toplam 20 milyon TL bütçeli 2018 Mali Destek Programları hakkında Antalya, Isparta ve Burdur’da bilgilendirme toplantıları ile proje eğitimlerinin ardından proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine, teknik destek masası hizmeti verecek.


ANTALYA OSB’DEN HİNDİSTAN’A TİCARET KÖPRÜSÜ Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’DEN HİNDİSTAN’A TİCARET KÖPRÜSÜ

Hintli işadamlarından oluşan alım heyetini kente getiren Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Maharashtra Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği protokolü imzalayıp Bölge sanayicileri ile Hintli işadamlarının yüz yüze görüşme yapmasını sağladı.


Başkan Turgay Genç sözünü tuttu, Döşemealtı’na Doğalgaz geldi Döşemealtı Başkan Turgay Genç sözünü tuttu, Döşemealtı’na Doğalgaz geldi

Antalya’nın en büyük Merkez İlçesi Döşemealtı’nın bir bölümünde doğalgaz kullanılmaya başladı. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in girişimleri sonucu EPDK’dan gerekli izinler alındı ve yatırımcı firma Enerya ile geçen yıl Nisan ayı sonlarında yapılan protokol ile doğalgaz yatırımına başlandı ve 10 ay da 1.028 ev ve işyeri doğalgaz aboneliği aldı.


Muratpaşa’dan bale okulu Kültür/Sanat Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa Belediyesi, 15 Şubat Perşembe gününe kadar kayıtların devam ettiği İlkbahar dönemi spor okullarında ilk kez bale okulu açıyor. Bale okuluna, 4-7 yaş arası kız ve erkek çocuklar kabul ediliyor.


METABOLİZMAYI YAVAŞLATAN 6 ÖNEMLİ NEDEN! Sağlık/Kadın METABOLİZMAYI YAVAŞLATAN 6 ÖNEMLİ NEDEN!

Arkadaşınız yıllardır hiç diyet yapmamasına rağmen hep aynı kiloda kalıyor. Siz ise “su içsem yarıyor” şeklinde yakınan grupta yer alıyorsunuz. Peki, kulağa hiç adil gelmeyen bu probleminiz metabolizma hızınızın yavaş çalışmasından kaynaklanıyor olabilir mi?


Yörük Türkmen Çalıştayı toplanıyor Güncel Yörük Türkmen Çalıştayı toplanıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yörük kültürünün dünyaya ışık tutabilecek niteliklere sahip olduğunu belirterek, “Bize has bu yaşam şeklinin evrensel kültür değerleriyle buluşması ve kendini kılavuz kültür manzumesi olarak var edebilmesi için düzenlendiğimiz Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı’nın 3’üncüsünü 8 – 11 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceğiz” diye konuştu.


Bebeğinizin daha zeki doğması için 8 gebelik tüyosu Sağlık/Kadın Bebeğinizin daha zeki doğması için 8 gebelik tüyosu

Tabi ki kalıtım yoluyla aktarılan genler çocuğunuzun kişilik ve zekasında ana role sahiptir ama doğru yaşam tarzı bu genlerin doğru programlanması için gereklidir. Araştırmacılar, genlerin bu konuda yüzde 50 etkili olduğunu ama geri kalan yüzdeyi çevresel faktörlerin şekillendirdiğini söylüyor.


İSTANBUL NÜFUSUYLA 129 ÜLKEYİ GERİDE BIRAKTI Güncel İSTANBUL NÜFUSUYLA 129 ÜLKEYİ GERİDE BIRAKTI

Türkiye nüfusunun yüzde 18,6’sını barındıran İstanbul, 15 milyon 29 bin 231 kişi ile Türkiye’de nüfusu en yoğun il olarak zirveye otururken, dünyada 201 ülkeden 129’unu geri bıraktı.


Koşamayanlar için koşacaklar Güncel Koşamayanlar için koşacaklar

Omurilik felcinin tedavisi için yürütülen araştırmalara kaynak yaratmak amacıyla Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 12 ülkede bu yıl beşinci kez düzenlenecek Wings For Life World Run, 6 Mayıs’ta İzmir’de gerçekleşecek.


LETONYA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel LETONYA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Letonya Büyükelçisi Pēteris Kārlis Elferts’i makamında kabul etti.


Çalışanlar da yöneticileri değerlendirmeli Ekonomi/Turizm Çalışanlar da yöneticileri değerlendirmeli

Great Place to Work yönetici davranışlarının çalışanlar üzerindeki etkisini analiz etmek için global çapta gerçekleştirdiği Yöneticilik Etkinlik Endeksi araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Araştırmada, yurt dışındaki çalışanların açık iletişime, Türkiye’deki çalışanların ise yöneticilerin tutarlı olup olmadığına önem verdiği saptandı.


Uluslararası Antalya Kent  Ekonomisi Sempozyumu Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi Ekonomi/Turizm Uluslararası Antalya Kent Ekonomisi Sempozyumu Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öncülüğünde gerçekleştirilmesi planlanan Uluslararası Antalya Kent Ekonomisi Sempozyumu için hazırlık toplantısı resmi ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.


HEPSİBURADA İLE ANTALYA’DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM SEFERBERLİĞİ Ekonomi/Turizm HEPSİBURADA İLE ANTALYA’DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM SEFERBERLİĞİ

Anadolu şehirlerini adım adım gezen Hepsiburada Antalya’da düzenlediği ‘E-Ticaret Zirvesi’nde Antalya’da faaliyet gösteren KOBİ’ler, girişimciler ve esnaflarla bir araya gelerek dijital dönüşüm, online ödeme, teslimat ve dijital pazarlama konularında eğitimler verdi.


Türel: “Balbey’den provokatörlere ekmek çıkmaz” Güncel Türel: “Balbey’den provokatörlere ekmek çıkmaz”

Tarihi Balbey’i Antalya’nın ikinci Kaleiçisi olacak iddiasıyla geleceğe hazırladıklarını belirten Başkan Menderes Türel, “Manipülatif girişimlere ve provokatörlere Balbey’den ekmek çıkmaz. Kimse niyetlenmesin. Atmış olduğumuz bütün adımları gayet şeffaf bir şekilde yürütüyoruz, bundan sonra da böyle yürüteceğiz” dedi.


Konyaaltı Belediyesi Kar Şenlikleri iptal..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kar Şenlikleri iptal..


Konyaaltı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Saklıkent Kar Şenlikleri, Konser ve Kayak Yarışları, Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimiz dolayısıyla iptal edildi.


Zararlı kod, kredi kartı bilgilerini sızdırdı Teknoloji/Bilim/İnternet Zararlı kod, kredi kartı bilgilerini sızdırdı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, şirketin ödeme sistemlerinde meydana gelen bir sızıntıdan 40 bine yakın müşterisinin etkilenmiş olabileceğini açıkladı. Saldırı, şirketin oneplus.net adresindeki ödeme sayfasına zararlı bir kod yerleştirilerek gerçekleştirildi.


Kemer Belediyesi’nden önemli hizmet Kemer Kemer Belediyesi’nden önemli hizmet

Kemer Belediyesi Hasta Nakil Ambulansı ile 3 ayda 50 yatağa bağımlı hasta çeşitli hastanelere taşındı. Başkan Mustafa Gül, “Tam donanımlı ambulansımız sayesinde yatağa bağımlı hastalar hızlı ve güvenli bir şekilde hastanelere gidiyor” dedi


Türkiye ve İsveç’ten babalık manzaraları Güncel Türkiye ve İsveç’ten babalık manzaraları

Muratpaşa Belediyesi’nin Anne Çocuk Eğitim Vakfı’yla (AÇEV) birlikte yürüttüğü ‘Babalık Destek Programı’ kapsamında Türkiye ve İsveç’ten babalık manzaralarının yer aldığı fotoğraf sergisi belediye fuayesinde açıldı.


TÜRKİYE’DE KUTUPLAŞMANIN BOYUTLARI Siyaset TÜRKİYE’DE KUTUPLAŞMANIN BOYUTLARI

İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin yürüttüğü “Türkiye’de Kutuplaşmanın Boyutları” araştırmasının sonuçları açıklandı. İlki 2015 yılında yapılan araştırmaya göre farklı siyasi parti taraftarları arasında sosyal mesafe ve siyasal hoşgörüsüzlük dikkat çekici boyutta...


TÜFE SON 6 YILIN EN DÜŞÜĞÜ ÇIKTI Ekonomi/Turizm TÜFE SON 6 YILIN EN DÜŞÜĞÜ ÇIKTI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Ocak ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Tütüncü’den eğitime tam destek  Eğitim Tütüncü’den eğitime tam destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde öğrencilere ve okul idarelerine verdiği sözleri tutarak, Kepez’in okullarını yarıyıl tatilinde daha da güzelleştirdi.


Dijital yaşamdaki sınırların aşılması Sevgililer Günü'nü riske atıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Dijital yaşamdaki sınırların aşılması Sevgililer Günü'nü riske atıyor

İlişkiler ilerlemeye başladığında dijital yaşantımızın bireyselliği azalıyor ve internetteki kişisel sınırlar ortadan kalkıyor. Bu da gizliliğimizi tehlikeye atabiliyor.


Tazelenme Üniversitesi  Nükhet Duru ile eğlendi Güncel Tazelenme Üniversitesi Nükhet Duru ile eğlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Tazelenme Üniversitesi’nin 60 yaş üzeri öğrencilerini, ünlü sanatçı Nükhet Duru ile buluşturdu. Programın ev sahipliğini yapan Başkan Türel, hayalinin Tazelenme Üniversitesi’nin gerçek bir üniversiteye dönüşmesi olduğunu söyledi.


Güncel "SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ"

Vali Münir Karaloğlu 15 Temmuz Gazilerimizden Özel Harekât Polisi Erol Ay’a Devlet Övünç Madalyası ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Beratı takdim etti. Vali Münir Karaloğlu Erol Ay’a tevdi ettiği madalya ve beratın ardından Kore Gazimiz Mehmet Ak’ı işyerinde ziyaret etti.


NÜKLEER SANTRAL GÜVENLİĞİNDE KAYNAK TEKNOLOJİSİ KRİTİK ÖNEM TAŞIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet NÜKLEER SANTRAL GÜVENLİĞİNDE KAYNAK TEKNOLOJİSİ KRİTİK ÖNEM TAŞIYOR

Uzmanlar, güvenliğin ve riskin en üst düzeyde yönetilmesi gereken nükleer santral projelerinde kaynak teknolojisi ve tahribatsız muayene uygulamalarının hem inşaat hem de işletme sürecinde son derece kritik olduğuna dikkat çekti


Kepez’den ücretsiz YKS Deneme Sınavı Eğitim Kepez’den ücretsiz YKS Deneme Sınavı

Kepez Belediyesi, lise son sınıf ve mezunlar için açtığı ücretsiz YKS kurslarının ardından şimdide, Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde ücretsiz deneme sınavı düzenliyor.


DHT’den yeni çocuk oyunu: Pati Kardeşliği Döşemealtı DHT’den yeni çocuk oyunu: Pati Kardeşliği

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu’nun (DHT) yeni çocuk oyunu “Pati Kardeşliği” 17 Şubat’ta izleyici ile buluşacak.


Şehidin ismi Gençlik Merkezi’nde yaşayacak Döşemealtı Şehidin ismi Gençlik Merkezi’nde yaşayacak

Döşemealtı Belediyesi tarafından yaptırılan ilçenin ilk Gençlik Merkezi’ne Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Piyade Üsteğmen Oğuz Kağan Usta'nın isminin verilmesi, Meclis Üyeleri’nin de desteğiyle karara bağlandı.


TSE’DEN CW ENERJİ’YE PLAKET Ekonomi/Turizm TSE’DEN CW ENERJİ’YE PLAKET

TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar, CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan’a güneş enerjisi sektöründe TSE standartlarında üretim yaptıkları için TSE plaketi verdi.


Kadınlar, Sevgililer Günü’nde peluş ayı istemiyor Güncel Kadınlar, Sevgililer Günü’nde peluş ayı istemiyor

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulamaları sektörünün lideri olan Hopi, Sevgililer Günü anket sonuçlarını açıkladı. Uygulama içerisindeki anket sorularına cevap veren Hopililer, Sevgililer Günü’nü ‘her zaman’ kutladığını belirtti.


AGT’den 100 Milyon Euro’yu Aşan Yeni Yatırım Kararı Ekonomi/Turizm AGT’den 100 Milyon Euro’yu Aşan Yeni Yatırım Kararı

Türkiye’nin lider mobilya bileşenleri markası AGT, büyüme planları doğrultusunda yeni yatırımlarını hayata geçirmeye devam ediyor. AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı, toplam yatırım tutarının 100 milyon euro’yu aştığı belirtilen yeni tesisle üretim kapasitelerini ve ihracatı ise yüzde 100 artırmayı planladıklarını belirtiyor.


Sevgililer Günü’nde erkekler sevgi,  kadınlar hediye bekliyor Güncel Sevgililer Günü’nde erkekler sevgi, kadınlar hediye bekliyor

E-ticaret platformu n11.com’un bine yakın online alışveriş kullanıcısıyla gerçekleştirdiği Sevgililer Günü araştırması, erkeklerin sevgi, kadınların hediye beklentisi olduğunu ortaya koydu.


SPOR YAPARKEN KASIK AĞRISINA DİKKAT! Sağlık/Kadın SPOR YAPARKEN KASIK AĞRISINA DİKKAT!

Spor sağlıklı ve uzun bir yaşamın vazgeçilmezi hiç kuşkusuz. Ancak bilinçli bir şekilde yapılmadığı takdirde bu kez tam aksine sağlığımıza zarar verebiliyor; örneğin oluşturduğu şiddetli ağrı ve şişlikle yaşam kalitemizi oldukça düşürebilen kasık fıtığına yol açabilmesi gibi!


SABANCI VAKFI 2018 HİBE PROGRAMI BAŞVURULARI 2 OCAK’TA BAŞLIYOR Eğitim SABANCI VAKFI 2018 HİBE PROGRAMI BAŞVURULARI 2 OCAK’TA BAŞLIYOR

SABANCI VAKFI, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ “EĞİTİM” ALANINDAKİ PROJELERİNE 1 MİLYON TL HİBE DESTEĞİ VERECEK


“DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 27 Ocak’ta prömiyerini gerçekleştirdiği dünyaca ünlü DON PASQUALE operasının ikinci temsilini sahnelemeye hazırlanıyor.


Avni Tolunay Caddesi asfaltı yenileniyor Güncel Avni Tolunay Caddesi asfaltı yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa İlçesi Avni Tolunay Caddesi’nde 10 Şubat Cumartesi gününden itibaren asfalt yenileme çalışması başlatacak. Etap etap gerçekleştirilecek asfalt çalışmaları boyunca trafik diğer şeritten gidiş geliş olacak şekilde verilecek.


Elmalı'da çiftçinin yüzü güldü Elmalı Elmalı'da çiftçinin yüzü güldü

Elmalı Yuva’da kurulan kapalı devre sulama sistemiyle çiftçinin verim ve kazancı arttı, arazi fiyatları katlandı.


Emine nine yalnız değil Gazipaşa Emine nine yalnız değil

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da her an yıkılma tehlikesi olan yığma taş evde, bin bir zorlukla yaşamını sürdürmeye çalışan 85 yaşındaki Emine Yeni’ye yardım elini uzattı. Konteyner ev ile sıcak bir yuvaya kavuşan yaşlı kadın, “Bu dağ başında beni yalnız bırakmayan Menderes oğlumdan Allah razı olsun” diyerek helallik istedi.


Finike ASMEK  hizmete açıldı Finike Finike ASMEK hizmete açıldı

Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri haline gelen ASMEK’in Finike Kurs Merkezi’ni hizmete açan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “ASMEK benim göz bebeğim projem” dedi.


Büyükşehir’den Finike’ye  201 milyon liralık yatırım Finike Büyükşehir’den Finike’ye 201 milyon liralık yatırım

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike’ye 3.5 yılda 201 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Finike Kadınlar Plajı ile ilgili bir takım kesimlerin ortaya koyduğu tepkileri gülerek izlediğini belirten Türel, “Diyorlar ki ağaç kesiyormuşuz. Oraya gidip diktiğimiz ağaçları görseler, bunları söylemeye dilleri varmaz. Biz oradaki mevcuttaki yapıyı korurken üzerine daha da ağaç ekleyerek yeşillendirme çalışmasını yürütüyoruz” dedi.


Çocuklar oynasın diye… Manavgat Çocuklar oynasın diye…

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’a bağlı Karabük ve Değirmenözü mahallelerinde çocuklar için oyun grubu ve spor alanları oluşturdu. Manavgatlı çocukların cıvıl cıvıl sesleri oyun parkında yankılanacak.


Alanya’nın çöpü  altına dönüşecek Alanya Alanya’nın çöpü altına dönüşecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Alanya’nın çöpünü altına çevirecek Entegre Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi inşaatı hızla ilerliyor. 70 milyon lira yatırım bedelli tesis tamamlandığında Alanya ve çevre ilçelerin çöplerinden elektrik üretilirken, en çevreci şekilde bertarafı sağlanacak.


Manavgatlı tiyatro severler  Yaşar Kemal’in İnce Memed’i ile buluştu Manavgat Manavgatlı tiyatro severler Yaşar Kemal’in İnce Memed’i ile buluştu

Ünlü Yazar Yaşar Kemal'in romanından uyarlanarak Ankara Ortaoyuncuları Tiyatrosu tarafından sahnelenen 'İnce Memed' adlı oyun, Manavgat’ta sahnelendi.


Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor Güncel Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin 17 milyon 849 bin TL yatırımla Antalya’ya kazandıracağı Çok Amaçlı Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor. 658 seyirci kapasiteli salonlara sahip merkez, tamamlandığında mimarisiyle de Antalya’nın özgün çalışmalarından biri olacak.


Kişisel veri sızıntıları önleniyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kişisel veri sızıntıları önleniyor

Veri yönetimi ve gizlilik alanlarında sürdürdüğü yüksek standartlar, Teleperformance’a HPE-IAPP Gizlilik İnovasyon Ödülü'nü getirdi.


Enerjisa’dan başarılı halka arz Ekonomi/Turizm Enerjisa’dan başarılı halka arz

Elektrik dağıtım ve perakendeciliğinde Türkiye’nin lider şirketi Enerjisa Enerji A.Ş.’nin halka arzı başarıyla tamamlandı. Bugün yapılan açıklama ile 100 lotluk hisse karşılığı pay başına fiyat 6,25 TL olarak belirlendi. Güçlü yabancı ve yerli yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören halka arza talep arzın 4,8 katı kadar oldu.


Avrasya’nın en büyük iklimlendirme fuarı için geri sayım başladı Teknoloji/Bilim/İnternet Avrasya’nın en büyük iklimlendirme fuarı için geri sayım başladı

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme sistemleri fuarı ISK-SODEX yeni tarihinde ve yeni yerinde ulusal ve uluslararası markaları Türkiye’de bir araya getiriyor. Sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğiyle hayata geçirilen fuar, 7-10 Şubat 2018 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde kapılarını açıyor.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN ZEYNEP IŞIK ANISINA MOZART-REQUIEM Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN ZEYNEP IŞIK ANISINA MOZART-REQUIEM

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçen şubat ayında kaybettiği değerli başkemancısı Zeynep Işık’ı 10 Şubat Cumartesi saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği Mozart’ın Requiem’i ile anıyor.


KIŞIN KURUYAN CİLTLER İÇİN 6 ÖNERİ Sağlık/Kadın KIŞIN KURUYAN CİLTLER İÇİN 6 ÖNERİ

Nemli bir cilt hem genç ve sağlıklı görünümün hem de mükemmel makyajın olmazsa olmazı. Kışın cildi nemli tutmaksa her zamankinden çok daha zor. İşte Herbalife uzmanlarının paylaştığı, cildinizin kurumasını önleyecek 6 önemli ipucu…


KIŞIN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ 5 BESİNLE GÜÇLENDİRİN Sağlık/Kadın KIŞIN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ 5 BESİNLE GÜÇLENDİRİN

Kış mevsiminde havaların bir ısınıp bir soğuması, hastalara yol açan enfeksiyonlara da zemin hazırlıyor. Vücut direncinin azaldığı kış aylarında gripten bronşite, boğaz enfeksiyonlarından sinüzite pek çok hastalık, hem yetişkinleri hem çocukları etkisi altına alıyor.


PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’na plastik sektöründen tam destek Ekonomi/Turizm PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’na plastik sektöründen tam destek

Plastik sektörünün dinamizmi ve büyümesini sürdürmesi için pek çok projeye imza atan, sektörü uluslararası platformda başarıyla temsil eden PAGEV, Genel Kurul toplantısını yaptı.


Oyuncak Müzesi’nin Rehberi Tütüncü Güncel Oyuncak Müzesi’nin Rehberi Tütüncü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kurucusu olduğu ve 11 bin adet oyuncak envanteriyle Türkiye’nin en büyüğü olan Anadolu Oyuncak Müzesi’nde, ziyaretçilere özel tanıtım rehberliği de yapıyor.


TÜRKİYE’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 22 MİLYON 218 BİN 945’E ULAŞTI Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 22 MİLYON 218 BİN 945’E ULAŞTI

2017 Aralık sonu itibarıyla Türkiye’de trafiğe kayıtlı araç sayısı 2016 yılına oranla 5,4 artarak 22 milyon 218 bin 945’e yükseldi.


BES’in en büyük sorunu erken ayrılma Ekonomi/Turizm BES’in en büyük sorunu erken ayrılma

KPMG Türkiye, 19 BES şirketinin 61 milyar TL fon tutarına ulaştığı Türkiye Bireysel Emeklilik Sistemi’ni incelediği raporun ikincisini yayımladı.


ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur: Güncel ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur: "Köylerimiz yok oluyor"

ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur, insanların kentlere akın ettiğini ve bunun sonucu olarak da köylerimiz hızla boşaldığını söyledi.


SİNAN MEYDAN’DAN MANAVGAT’TA YÜZYILIN LİDERİ KONFERANSI Manavgat SİNAN MEYDAN’DAN MANAVGAT’TA YÜZYILIN LİDERİ KONFERANSI

Atatürk üzerinde araştırmaları ile tanınan tarihçi yazar Sinan Meydan, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldiği Manavgat’ta “Yüzyılın lideri Atatürk” konulu bir konferans verdi


Başkan Mustafa Gül'den öğrencilere hediye Kemer Başkan Mustafa Gül'den öğrencilere hediye

Kemer Belediyesi'nin yarıyıl tatilinde düzenlediği gezilerde 398 öğrenci ile 363 veli Antalya Akvaryum'a götürüldü. Eğitime desteklerinin devam edeceğini kaydeden Başkan Mustafa Gül, ilçedeki tüm öğrencilere başarılar diledi.


Aksu- Çalkaya sorununu tarihe gömecek Sulhname Bakanlar Kurulu’nda imzalandı Aksu Aksu- Çalkaya sorununu tarihe gömecek Sulhname Bakanlar Kurulu’nda imzalandı

30 yıldır yılan hikâyesine dönen Aksu Çalkaya bölgesinin mülkiyet sorununu çözecek sulhname protokolü, Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanlar Kurulu tarafından imzalandı.


KalDer TURİZM ÇALIŞMA GRUBU 2017 – 2018 KIŞ DÖNEMİNİ SEMİNERLER İLE VERİMLİ GEÇİRİYOR Ekonomi/Turizm KalDer TURİZM ÇALIŞMA GRUBU 2017 – 2018 KIŞ DÖNEMİNİ SEMİNERLER İLE VERİMLİ GEÇİRİYOR

‘SÜREÇ NEDİR, SÜREÇ İYİLEŞTİRME SEMİNERİ’ TURİZM SEKTÖRÜ ÇALIŞANLARININ YOĞUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


Rota şimdi ITB Berlin Güncel Rota şimdi ITB Berlin

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Odası Başkanı Özcan Sucu’nun ziyaretinde Kaleiçi’nin tanıtım çalışmalarının 7 Mart’ta başlayacak ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda devam edeceğini söyledi.


Kepez’in 76 yıllık orman sorunu da çözülüyor Güncel Kepez’in 76 yıllık orman sorunu da çözülüyor

Kepez'deki Duraliler, Avni Tolunay ve Ünsal mahallelerinde, 76 yıldır yaşanan ve 40 bine yakın kişiyi ilgilendiren orman sınır hattı içerisindeki taşınmazların mülkiyet sorununun çözümü için çalışma başlatıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Artık tünelin ucundaki ışığı değil, tünelin sonunu gördük.” dedi.


Bileği bükülmüyor Spor Bileği bükülmüyor

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı, evinde oynadığı Mudanya Belediyespor karşılaşmasından 30-30’luk skorla berabere ayrılırken ligdeki yenilmezlik serisini 15 maça taşıdı.


Kepez’den 283 semt parkı Güncel Kepez’den 283 semt parkı

En fazla yeşil alana sahip ilçeye 2017 yılında 28 yeni semt parkı hediye eden Kepez Belediyesi, 2009 yılından buyana ilçeye toplam 283 semt parkı kazandırdı.


Akciğer kanserinde anahtar: doğru hastaya, doğru hedefle, doğru tedaviyi uygulamak Sağlık/Kadın Akciğer kanserinde anahtar: doğru hastaya, doğru hedefle, doğru tedaviyi uygulamak

Dünyada her yıl 10 milyon yeni kanser vakası bildirilirken, her yıl kansere bağlı 6 milyon ölüm bekleniyor. Akciğer kanseri ise her yıl 1,3 milyon kişinin ölümüne neden oluyor.


Kumluca’ya 150 milyonluk yatırım Kumluca Kumluca’ya 150 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca’ya bugüne kadar 150 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Çok yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirten Türel, “Antalya’nın hizmetkarıyız. Antalya’nın amelesi olmaktan şeref duyuyorum” dedi.


Futbolun minik yıldızları Spor Futbolun minik yıldızları

Muratpaşa Belediyesi’nin futbolun minik yıldızlarının şampiyonluk ter döktüğü 12 takımlı turnuvasında şampiyon Şimşek Spor oldu.


Kanserin En Etkili Tedavisi: Umut Sağlık/Kadın Kanserin En Etkili Tedavisi: Umut

Günümüzde önde gelen sağlık sorunlarından birisi olan kanser, çaresizlik ve belirsizlik içeren, ağrı ve acı içinde ölümü çağrıştıran kronik bir hastalık olarak algılanıyor.


“Gençleşme Hareketi” başladı Güncel “Gençleşme Hareketi” başladı

Dünya turizminin lider şehirlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen Antalya, yaşlılara yönelik yürütülen sosyal projeleriyle de gündem yaratıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel öncülüğünde yürütülen projeler aracılığıyla şehirde ,“Gençleşme Hareketi” başladı.


Maşa ile Koca Ayı ile Çocuklar Sömestr Tatilini Doyasıya Yaşıyor! Kültür/Sanat Maşa ile Koca Ayı ile Çocuklar Sömestr Tatilini Doyasıya Yaşıyor!

MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ AGORA ANTALYA’DA TÜRKİYE REKORU KIRIYOR!


Yeraltı çöp konteynerinde 2018 hedefi Güncel Yeraltı çöp konteynerinde 2018 hedefi

Yerel yönetimlerde yenilikçi ve çağdaş çözümlerle hayatı kolaylaştıran hizmetlere imza atan Muratpaşa Belediyesi, 2018’de 1420 çöp konteynerini otomatik yeraltı çöp konteyneriyle değiştirmeyi hedefliyor.


Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı  Sağlık/Kadın Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı

ABD’de Meme Kanseri Çalışmaları Yapan Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı


Mesane Kanserinde Erken Teşhis ve  Doğru Tedavi Hayat Kurtarıyor Sağlık/Kadın Mesane Kanserinde Erken Teşhis ve Doğru Tedavi Hayat Kurtarıyor

Sağlıksız beslenme, sigara, obezite ve hareketsiz yaşam dünyada kanserin hızla artmasına neden oluyor


Muratpaşa Dünya Kanser Günü kampanyasına katıldı Güncel Muratpaşa Dünya Kanser Günü kampanyasına katıldı

Muratpaşa Belediyesi, 4 Şubat Dünya Kanser Günü için, Antalyaspor 50. Yıl Parkı’nı havuzunu bu hastalıkla mücadelenin renkleri mavi ve turuncuyla ışıklandırdı, Lara Caddesi yürüyüş yoluna yılın sloganları “Yapabilirim, yapabiliriz” afişlerini astı.


KANSERE ZERDEÇAL VE BROKOLİ İLE SAVAŞ AÇIN Sağlık/Kadın KANSERE ZERDEÇAL VE BROKOLİ İLE SAVAŞ AÇIN

Kanserde en etkili ve en ucuz tedavi o hastalığa yakalanmamakla mümkün, bu yüzden koruyucu hekimlik kanser tedavisinde çok önemli bir yer tutuyor.


Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı Sağlık/Kadın Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.


Turizm sezonu başlamadan denizcilerin sorunları çözülüyor Ekonomi/Turizm Turizm sezonu başlamadan denizcilerin sorunları çözülüyor

Geçen yıl fırtınadan zarar gören ve parçalanan Üçağız iskelesi, Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu'nun girişimleriyle yeniden yapılarak önümüzdeki hafta montajına başlanılacak.


Çimento sektörü yüzde 13,80 zamda anlaştı Ekonomi/Turizm Çimento sektörü yüzde 13,80 zamda anlaştı

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile muhatap işçi sendikası Türkiye Çimse-İş Sendikası arasında 2018 ve 2019 yıllarında geçerli olacak yeni dönem grup toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sendikalar, 32 kuruluşa bağlı 63 tesiste çalışan 7 binin üzerinde işçi adına yüzde 13,80 oranında zam için el sıkıştı.


Karaciğer Detoksu ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün Sağlık/Kadın Karaciğer Detoksu ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün

İş Bankası ana partnerliğinde Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi ve Mothers’Land işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Tatilde Atölye’ etkinliğinde çocuklar eğlenirken annelerde öğrendi.


Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı Eğitim Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nın da içinde bulunduğu ‘Gönüllü Özel Okullar Birliği’nin, ‘İngilizce Sömesrt Dil Kampı’ Alanya Bera Otel’de gerçekleştirildi.


Kemer Letonya’da tanıtılıyor Kemer Kemer Letonya’da tanıtılıyor

Letonya Rigas Balttour Turizm Fuarı’nda yer alan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Başkan Mustafa Gül, “Bu sezon Rusya ve Baltık bölgesinde rekor sayıda turist bekliyoruz” dedi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TOPLANTISI YAPILDI Eğitim VALİ MÜNİR KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 Eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında yapıldı. Bu yıl okullar için geliştirilen projeler ve alınan tedbirler değerlendirildi.


BAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE VALİ KARALOĞLU MANAVGAT TİCARET FUARI’NI AÇTI Manavgat BAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE VALİ KARALOĞLU MANAVGAT TİCARET FUARI’NI AÇTI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Vali Münir Karaloğlu Ne Varsa Manavgat’ta Var” ticaret fuarının açılışını gerçekleştirdi.


Girişimler Türk Telekom PİLOT ile büyüyecek Teknoloji/Bilim/İnternet Girişimler Türk Telekom PİLOT ile büyüyecek

Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOT’ta 6. dönem başvuruları 5 Şubat’ta başlıyor


KİMYA SEKTÖRÜ EN ÇOK İSPANYA’YA İHRACAT YAPTI KİMYA SEKTÖRÜ EN ÇOK İSPANYA’YA İHRACAT YAPTI

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre; Ocak ayında kimya ihracatı 2017 yılı Ocak ayına göre yüzde 10,05 artarak 1 milyar 357 milyon dolar olarak gerçekleşti.


Kemer Belediyesi’nden Okul Sırası Yardımı Kemer Kemer Belediyesi’nden Okul Sırası Yardımı

Kemer Belediyesi Kemer’e bağlı mahallelerde ki eksikleri göz önünde bulundurarak, okulların öğrenci sıralarını yenilemeye başladı. 100 ders masası ve sandalyesi Kemer Merkez İlkokulu'na Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından teslim edildi.


“DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 27 Ocak’ta prömiyerini gerçekleştirdiği dünyaca ünlü DON PASQUALE operasının ikinci temsilini sahnelemeye hazırlanıyor.


 Kepez’in imarı hızla tamamlanıyor Güncel Kepez’in imarı hızla tamamlanıyor

Kepez Belediyesi Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nda, şehircilikle ilgili 25 maddeyi görüşerek, karara bağladı.


Egeli tarım ihracatçılarından Bakan Fakıbaba'ya bürokrasiyi azaltın çağrısı Ekonomi/Turizm Egeli tarım ihracatçılarından Bakan Fakıbaba'ya bürokrasiyi azaltın çağrısı

Ege İhracatçı Birlikleri çatısı altındaki tarım birliklerinin Yönetim Kurulu Başkanları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya geldi. Türkiye'ye 2017 yılında 4 milyar doların üzerinde döviz kazandıran Ege Tarım Birlikleri başkanları, Bakan Fakıbaba'dan tarım ürünleri ihracatımızın önünün açılması için bürokrasinin azaltılmasını istedi.


Gıdada enflasyon tek haneye indi Ekonomi/Turizm Gıdada enflasyon tek haneye indi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, gıda ve alkolsüz içecekler grubunda yüzde 6,37 olan 2017 yılı Ocak ayı enflasyonu devre dışı kalınca tek haneye indiğini bildirerek, “hesaptan 2017 yılı Ocak enflasyonu çıkınca, gıdada enflasyonu 5,03 puan azalmayla yüzde 13,79’dan yüzde 8,76’ya indi” dedi.


MHP'li Yurdakul: Siyaset MHP'li Yurdakul: "Kanser vakaları çoğaldı"

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla yaptığı basın açıklaması ile ülkemizdeki kanser vakalarını değerlendirerek, MHP'nin sağlık politikaları çerçevesinde tedavi edici hizmetlerden ziyade koruyucu sağlık hizmetlerinin önemini vurgulayarak kanser farkındalığına işaret etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...