Cuma, 18 Ekim 2019
Yaşlılıkta kör olma riski artıyor Sağlık/Kadın Yaşlılıkta kör olma riski artıyor

İlerleyen yaşla beraber gözümüz başta olmak üzere vücudumuzun birçok noktasında deformasyon meydana gelebiliyor. Yaşlanmayla birlikte meydana gelen rahatsızlıklar, görme kaybı riski oluşturabiliyor. Göz rahatsızlıklarının erken teşhis ve tedavi edilmesi gerektiğini belirten Dünyagöz Antalya’dan Op. Dr. Hakan Sivrikaya, yaşlılıkta en sık görülen göz hastalıklarını açıklıyor.


Kalp krizi riskini düşürmek için beyaz çikolatadan uzak durun Sağlık/Kadın Kalp krizi riskini düşürmek için beyaz çikolatadan uzak durun

Kalp krizi, kalbe kan akışı aniden engellendiğinde oluşabilir. Ciddi bir tıbbi acil durum olarak kabul edilir ve yaşamı tehdit edici sonuçlar doğurabilir. Peki, bundan korunmanın bir yolu olabilir mi? Evet, beslenmenizde bazı yiyeceklere yer vermeyerek kalp krizinden korunmanız mümkün!


Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek Eğitim Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nde başlatılan Çevreci Komşu Kart kapsamında ELDAY iş birliği ile evlerden toplanan e-atıklardan elde edilen gelirin bir kısmı üniversite öğrencilerine burs olarak verildi.


ASTIMDA 5 KIŞ KURALI Sağlık/Kadın ASTIMDA 5 KIŞ KURALI

Kuru öksürük, nefes darlığı, göğüste baskı hissi, hışıltı solunum… Genellikle gece veya sabaha karşı yoğunlaşan bu şikayetler astım hastalığının habercileri. Günümüzde giderek yaygınlaşan astım gerek dünyada gerekse ülkemizde ciddi bir halk sağlığı sorunu.


Renault ve Dacia’dan  Kış Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Kış Servis Kampanyası

Renault ve Dacia, Kış Servis Kampanyası ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor.


 “Dijital güvenlik, kamuda en öncelikli gündem maddesi olmalı” Teknoloji/Bilim/İnternet “Dijital güvenlik, kamuda en öncelikli gündem maddesi olmalı”

ESET, 2019 ürünlerini Ankara’daki iş ortaklarına ve müşterilerine tanıttı.


Evde çocuklara saldıran 9 köpek cinsi var Güncel Evde çocuklara saldıran 9 köpek cinsi var

Köpeklerimiz can dostumuzdur ama çocukların evde maruz kaldığı hayvan saldırısı yaralanmalarının neredeyse yüzde 90’ı köpek saldırılarının bir sonucu. Köpekler tarafından ısırılan çocuklar genellikle 10 yaşın altında.


Mükemmel iş modeli robot-insan etkileşiminde Teknoloji/Bilim/İnternet Mükemmel iş modeli robot-insan etkileşiminde

Endüstri 4.0 çağında otomasyon yatırımları artarken, insan-robot etkileşimini ifade eden Endüstri 5.0 kavramı da dillendirilmeye başlandı. Tekrarlayan ve tekdüze işlere robotu, yaratıcı işlerin odağına ise insanı yerleştiren Universal Robots, kolaboratif robotlarıyla (cobot) Endüstri 5.0’ın öncülüğünü yürüterek otomasyonu herkes için erişilebilir hale getiriyor


Griple ilgili 9 efsane ve gerçekler Sağlık/Kadın Griple ilgili 9 efsane ve gerçekler

Her gün pek çok insandan, “Grip aşısı grip yapıyor. Soğukta kalınca hemen grip oluyorum. Sağlıklıyım öyleyse grip aşısına ihtiyacım yok!” gibi onlarca cümle duyuyoruz. Halbuki bunlar birer şehir efsanesi…


MOBİL OYUN VE UYGULAMALARA 101 MİLYAR DOLAR HARCADIK Ekonomi/Turizm MOBİL OYUN VE UYGULAMALARA 101 MİLYAR DOLAR HARCADIK

2018 yılında mobil oyun ve uygulamalara yapılan harcama istatistikleri belli olurken, harcanan tutarın 101 milyar dolar olduğu görüldü.


PROSTAT SOĞUK HAVA SEVMİYOR Sağlık/Kadın PROSTAT SOĞUK HAVA SEVMİYOR

Prostat genel olarak yaşamı tehdit eden bir durum olmamasına rağmen erkeklerin yaşam kalitesini etkiliyor. Özellikle soğuk havlarda şikayetler artabiliyor. Üreme fonksiyonunda önemli görevleri olan prostat bezinin genel olarak üç hastalığı görülüyor.


Yapay zekanın ihtiyaç duyduğu 5 meslek Güncel Yapay zekanın ihtiyaç duyduğu 5 meslek

Uluslararası vergi, denetim ve danışmanlık şirketi KPMG, yapay zeka teknolojisini iş süreçlerine entegre etmek isteyen şirketlerde 5 yeni mesleğin öne çıkacağını açıkladı. Şirketlerin İK birimleri, yapay zeka mimarı, yapay zeka ürün yöneticisi, veri bilimci, yazılım mühendisi ve yapay zeka ahlakbilimcisi kadrolarına yer açmaya başlıyor.


DOĞUMSAL KALP HASTALIKLARININ 5 ÖNEMLİ BELİRTİSİ Sağlık/Kadın DOĞUMSAL KALP HASTALIKLARININ 5 ÖNEMLİ BELİRTİSİ

Çocuktur, oynar da yorulur da… Ama yorulma, bazen tehlikeli hastalıkların habercisi olabiliyor! Kalp hastalığı da onlardan biri. Doğuştan kalp hastalıkları çocuklarda en sık rastlanan kalp hastalığı grubunu oluşturuyor.


Diş eti renginiz sağlığınızı ele veriyor Sağlık/Kadın Diş eti renginiz sağlığınızı ele veriyor

'Sağlıklı diş eti ne renk olmalı?’ sorusunun yanıtını çoğumuz merak ederiz. Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer, sağlıklı diş etinin dişlere sıkıca tutunmuş ve gülkurusu, pembe renkte olduğunu söyledi


DİYABET GÖZ SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR Sağlık/Kadın DİYABET GÖZ SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR

Kan şekerinde yaşanan ani yükseliş veya düşüşler, gözün sinir tabakasını zedeleyerek diyabetik retinopati hastalığına sebep olabiliyor.


2020’de tüm işlemler elektronik ortamda yapılacak Ekonomi/Turizm 2020’de tüm işlemler elektronik ortamda yapılacak

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın stratejisine göre, 2020 yılında tüm kuruluşlar işlemlerini elektronik ortamda yapacak. E-GÜVEN Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, e-imzanın dijital dünya ile kurumlar arasında köprü konumunda olduğuna dikkat çekti


Basit Önlemler ile Çocukları Hastalıklardan Korumak Mümkün Sağlık/Kadın Basit Önlemler ile Çocukları Hastalıklardan Korumak Mümkün

Bu aylarda dirençli ateşle birlikte hekime başvuran çocukların önemli bir kısmında gribal enfeksiyonlar, yani influenzanın görüldüğünü hatırlatan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Filiz Bakar, “Üst solunum yolu enfeksiyonlarına bağlı olarak çocuklarda karın ağrısı, mide bulantısı, kusma gibi şikâyetler görülebilir. Bu durumda ailelerin paniğe kapılmamaları ve hekime başvurması önemli” dedi.


Çocuğunuz Geceleri Çığlık Atıyorsa Sebebi Gece Terörü Olabilir Sağlık/Kadın Çocuğunuz Geceleri Çığlık Atıyorsa Sebebi Gece Terörü Olabilir

Gece terörü, 18 ay-10 yaş arasındaki yeterince uyku çocuklarda sıkça görülen bir uyku bozukluğu. Peki ama bu sorun neden ve nasıl ortaya çıkıyor? Çözümü nedir? DoktorTakvimi.com uzmanlarından Psikolog Selda Göl Berber, gece terörüyle başa çıkmaları için ebeveynlere altın değerinde önerilerde bulunuyor.


BU VİRÜS OCAK VE ŞUBAT’TA ZİRVE YAPIYOR! Sağlık/Kadın BU VİRÜS OCAK VE ŞUBAT’TA ZİRVE YAPIYOR!

Bugünlerde sık rastlanan RSV virüsü grip ve nezleye benzer şikayetlere neden olurken, kimi durumlarda ciddi alt solunum yolu enfeksiyonlarına da yol açabiliyor.


Kilo vermek için spor yapmak şart Sağlık/Kadın Kilo vermek için spor yapmak şart

MACFit Cevahir Eğitmeni Gökhan Çakıroğlu, kilo vermenizi hızlandıracak ipuçlarını açıkladı. Egzersizin kilo vermek için çok önemli olduğunu vurgulayan Çakıroğlu, ''Kilo vermek, ulaşmak istediğimiz bir hedeftir. Vazgeçmeden, istikrarlı olarak devam ederseniz, bu hedefe ulaşabilirsiniz. Yoldaki en büyük yardımcınız ise egzersiz olacaktır. Yağ yakmak istiyorsanız düzenli olarak egzersiz yapmalısınız'' dedi.


Başkan Türel Gazipaşalılar ile buluştu Gazipaşa Başkan Türel Gazipaşalılar ile buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Gazipaşa’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 5 yılda alt yapıdan, üst yapıya, sanattan, eğitime kadar Gazipaşa’ya katkı sağlayacak pek çok önemli yatırımın hizmete geçirildiğini söyleyen Başkan Türel, “Gazipaşa’ya yaptığımız hizmetler hakkında alnımız ak” dedi.


Antalya’da Üç Araçtan İkisi Güvencesiz Otomotiv Antalya’da Üç Araçtan İkisi Güvencesiz

Antalya’da trafiğe kayıtlı üç araçtan ikisinin kasko güvencesi bulunmazken, ekonomik nedenler, araç sahiplerini kasko yaptırmaktan alıkoyuyor.


Makat çatlakları tuvalete gitmeyi işkenceye dönüştürüyor Sağlık/Kadın Makat çatlakları tuvalete gitmeyi işkenceye dönüştürüyor

Makatın çıkışında oluşan çatlak, dışkılama sırasında ve sonrasında adeta ‘düşmanımın başına gelmesin’ dedirtecek kadar şiddetli bir ağrıyla kendini gösteriyor.


Kepez Tütüncü ile can cana yan yana Güncel Kepez Tütüncü ile can cana yan yana

Son 120 günde 753 ev ziyareti yapan Başkan Hakan Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen ziyaret taleplerini de karşılayarak, Kepez’deki bütün renkleri kucaklıyor.


Kepez Müzik Ödülleri yarı finale hazırlanıyor Kültür/Sanat Kepez Müzik Ödülleri yarı finale hazırlanıyor

Kepez Belediyesi tarafından bu yıl 5 'incisi gerçekleştirilecek olan Kepez Müzik Ödülleri Yarışması’nın ön elemeleri tamamlandı.


Kepez’den mahalle mahalle göz taraması Sağlık/Kadın Kepez’den mahalle mahalle göz taraması

Kepez Belediyesi’nin 2017 Kasım ayında mahallelerde başlattığı ücretsiz göz sağlığı taraması hizmetinden bugüne kadar 60 mahallede 9 bin 945 kişi yararlandı.


Kepez’in Alışveriş Festivali başladı Güncel Kepez’in Alışveriş Festivali başladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, bölgeye hareketlilik kazandırması amacıyla esnafa söz verdiği ‘Alışveriş Festivali’ başladı. Mısır Çarşısı’nda 26 Ocak’ta başlayıp 2 Şubat’ta sona erecek festival çerçevesinde ‘Kar Festivali’de düzenlenecek.


“Antalya’ya artık metro yakışır” Güncel “Antalya’ya artık metro yakışır”

3. Aşama Raylı Sistem Projesi’nde Varsak-Otogar etabında deneme sürüşlerinin başladığını belirten Başkan Menderes Türel, Mart ayında yolcu taşımayı hedeflediklerini söyledi. Türel, “Antalya’ya çok önemli projelerin kazandırılması yönündeki gayretlerimiz 2019 sonrasında da devam edecek. Biz söz veriyorsak yaparız. Bu dönemde de artık Antalya’ya metro yakışır” dedi.


Antalya Asya’nın en sağlıklı 10 kentinden biri seçildi Güncel Antalya Asya’nın en sağlıklı 10 kentinden biri seçildi

Antalya, şehir ve ülkelerin yaşam koşullarıyla ilgili bilgi veren dünyanın en büyük veritabanı konumundaki Numbeo sitesinin açıkladığı Asya’nın en sağlıklı ilk 10 şehri arasında yer aldı.


Henüz adayken bile, yüzleri güldürüyor…
 Güncel Henüz adayken bile, yüzleri güldürüyor…


Yerel seçimler, topluma dokunabilen projelerin konuşulduğu seçimler olur. Ekonomik sıkıntıların yoğunca hissedildiği ülkemizde de projeleriyle aile ekonomisine destek olabilen isimler öne çıkıyor. Antalya’da da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, daha adayken istihdam sağlıyor, aile ekonomisine destek oluyor.


Türel’den hortumdan zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun ziyareti Güncel Türel’den hortumdan zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun ziyareti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Valisi Münir Karaloğlu ile birlikte şiddetli yağmur, fırtına ve hortum nedeniyle zarar gören Antalya Havalimanı ve Güzeloba Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Geceden itibaren teyakkuza geçen Büyükşehir Belediyesi İtfaiyeden, ASAT’a tüm birimleri ve toplam 608 kişilik bir ekiple hortum ve fırtınanın oluşturduğu olumsuzluklara müdahale etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN  CUMA PAZARI’NA DEV HİZMET  Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN CUMA PAZARI’NA DEV HİZMET

Manavgat Belediyesi, Yayla Mahallesi’nde bulunan Cuma pazarını daha modern ve kullanışlı bir hala getirmek için çalışmalara başladı.


Başkan Uysal, hasar gören mahallerde Güncel Başkan Uysal, hasar gören mahallerde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, şiddetli yağış, fırtına ve hortumun hasara neden olduğu mahallerde incelemelerde bulundu.


UĞUR MUMCU, MANAVGAT’TA ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ İLE ANILDI Manavgat UĞUR MUMCU, MANAVGAT’TA ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ İLE ANILDI

Gazeteci yazar Uğur Mumcu, aramızdan ayrılışının 26. yıl dönümünde Manavgat Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) düzenlediği etkinliklerle anıldı.


Şubat ayı yine dopdolu Kültür/Sanat Şubat ayı yine dopdolu

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın kültür sanat hayatına yeni bir soluk kazandıran Türkan Şoray Kültür Merkezi’nin Şubat programı açıklandı. Hakan Aysev’den Soner Olgun’a genç yetenekler Berfin Aksu ve Kenan Tatlıcı’ya 6 etkinliğin düzenleneceği Şubat ayı biletleri de satışa sunuldu.


VALİ KARALOĞLU’DAN HAVALİMANINDA FIRTINA AÇIKLAMASI Güncel VALİ KARALOĞLU’DAN HAVALİMANINDA FIRTINA AÇIKLAMASI

Vali Münir Karaloğlu 3 gündür Antalya’da devam eden fırtına nedeniyle 5. hortumun gerçekleştiği havalimanını inceleyip açıklama yaptı.


Muratpaşa Belediyesi teyakkuzda Güncel Muratpaşa Belediyesi teyakkuzda

Muratpaşa Belediyesi, Antalya kent merkezinde etkili olan fırtına ve şiddetli yağışın neden olduğu olumsuzluklara karşı kriz ekipleri oluşturdu. Ekipler, su baskınlarına, devrilen ağaç ve tabelalara, uçan çatı, gün ısı ve antenlere müdahale ediyor.


Çevreyi korumak için file örüyorlar Güncel Çevreyi korumak için file örüyorlar

Muratpaşa Belediyesi’nin Fener Yaşlı Evi üyeleri, doğada çözülmesi bin yılda mümkün olan plastik poşetlere karşı pazar fileleri, alışveriş çantaları örüyor.


ANTALYA-OSCAR HATTI Kültür/Sanat ANTALYA-OSCAR HATTI

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, 'Yabancı Dilde En İyi Film' dalında Oscar adaylarını açıkladı. Listede bu yıl 55. Uluslararası Film Festivali’nde yarışan ve ödül alan 3 film; Bir Aile İşi (Shoplifters), Kefernahum (Capernaum), Soğuk Savaş (Cold War) da yer aldı.


Muzaffer Sarısöze Kepez’de anıldı Kültür/Sanat Muzaffer Sarısöze Kepez’de anıldı

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen Muzaffer Sarısözen Anma Gecesi’ne katılan Başkan Tütüncü, Sivas’ın Milli Mücadele yıllarında çok önemli kararların alındığı başkentlerden biri olduğunu hatırlattı.


Taşkın önleme çalışmaları  ile hiçbir olumsuzluk yaşanmadı Güncel Taşkın önleme çalışmaları ile hiçbir olumsuzluk yaşanmadı

Meteorolojiden alınan bilgilere göre son 50 yılın en yoğun yağışlarına rağmen Boğaçayı’nda en ufak bir taşkın yaşanmadı. Peyzaj çalışmaları sonrası sunduğu muhteşem görsellikle Türkiye’nin gündemine oturan Boğaçayı Projesi, teknik ve mühendislik çalışmalarının da ne kadar doğru yapıldığını göstermiş oldu.


Başkan Türel afet bölgesinde incelemelerde bulundu Kemer Başkan Türel afet bölgesinde incelemelerde bulundu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile hortum felaketinin yaşandığı Kemer, Finike ve Kumluca ilçelerinde incelemelerde bulundu. Bakan Pakdemirli ve Başkan Türel, afette yaşamını yitiren Bayram Demir’in cenazesine katıldı. Demir’in annesi, eşi ve kızını evlerinde ziyaret eden Başkan Türel ailenin acısını paylaşarak başsağlığı diledi.


TÜRKİYE’DE ÜNİVERSİTE OKUYAN SURİYELİ SAYISI 20 BİN 701 Güncel TÜRKİYE’DE ÜNİVERSİTE OKUYAN SURİYELİ SAYISI 20 BİN 701

Türkiye’de üniversite okuyan Suriyeli öğrenci sayısı incelendiğinde toplamda 20 bin 701 öğrenicinin ülkemizde eğitim aldığı görüldü.


AKSU’DA ASFALT ATAĞI Aksu AKSU’DA ASFALT ATAĞI

Aksu Belediye Meclisi Büyükşehir Belediyesi’nden asfalt alınması için Belediye Başkanına protokol yapma yetkisi vermek için olağanüstü toplandı. Meclisin açılışında Antalya’nın ilçelerinde yaşanan doğal afete değinildi. Başta grup sözcüleri olmak üzere Başkan Şahin, hasar gören çiftçilere ve yaralanan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletirken, hayatını kaybedenlere de Allah’tan rahmet diledi.


 BAŞKAN ŞAHİN DUAYA DAVET PROGRAMINA KATILDI Aksu BAŞKAN ŞAHİN DUAYA DAVET PROGRAMINA KATILDI

Anadolu Birliği’nin organize ettiği, Aksu Belediyesi’nin de katkı sağladığı, “Duaya Davet” programı Anfaş EXPO Center’da gerçekleştirildi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in de yer aldığı etkinliğe konuşmacı olarak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu katıldı.


Konyaaltı Belediyesi 3. Saklıkent Kar Şenlikleri iptal edildi Güncel Konyaaltı Belediyesi 3. Saklıkent Kar Şenlikleri iptal edildi

Konyaaltı Belediyesi 3. Saklıkent Kar Şenlikleri yapılan açıklamayla iptal edildi


“HEDEFLERE ULAŞMAK İÇİN SABIR BEKLİYORUZ” Spor “HEDEFLERE ULAŞMAK İÇİN SABIR BEKLİYORUZ”

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, “Türkiye Kupası’nı almak, Avrupa Kupaları’nda oynamak ya da ligde yukarılara oynamak biraz sabır gerektirir. Camiamızdan bu sabrı bekliyoruz. Doğru bir projeyle bu hedeflere ulaşmak istiyoruz” dedi.


Yarıyıl tatili 3. Saklıkent Kar Şenlikleriyle renklenecek Güncel Yarıyıl tatili 3. Saklıkent Kar Şenlikleriyle renklenecek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları 27 Ocak Pazar günü bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilecek Saklıkent Kar Şenliklerine davet etti.


Muratpaşa hat kursuna başlıyor Güncel Muratpaşa hat kursuna başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin, Antalya’nın Falezlerden Beydağları’na en güzel manzarasına sahip Şirinyalı Sanat Atölyesi’nde Osmanlıdan bugüne uzanan, usta çırak ilişkisiyle gelişen güzel yazı yazma sanatı olan hat kurslarına başlıyor.


CIP Travel Antalyaspor, Ligdeki Yükselişini Sürdürmek İstiyor Spor CIP Travel Antalyaspor, Ligdeki Yükselişini Sürdürmek İstiyor

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden CIP Travel Antalyaspor, ligin 13. Hafta karşılaşmasında evinde Nilüfer Belediyespor’u ağırlayacak.


Terracity’de Müzik Var Kültür/Sanat Terracity’de Müzik Var

Yıl boyu düzenlediği birbirinden eğlenceli, renkli ve yaşama dair fark yaratan “Kültür ve Sanat Buluşmaları” ile alışverişi keyifli hale getiren Terracity'de ilki geçtiğimiz hafta düzenlenen “Terracity’de Müzik Var” etkinliği ikinci gösterimde müzik severlerin de buluşma adresi oldu.


KOMİK OPERA “EVLİLİK SENEDİ”  BU SEZON SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat KOMİK OPERA “EVLİLİK SENEDİ” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

20. yüzyılın başında Avrupa kültürünün önemli bir parçasını oluşturan İngiltere’de tek perdelik bir karakter komedyası olan “Evlilik Senedi” operası Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneye taşınıyor.


Başkan Uysal, hortumun yıktığı seralarda incelemelerde bulundu Güncel Başkan Uysal, hortumun yıktığı seralarda incelemelerde bulundu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güzelbağ ve Yenigöl mahallelerinde yaşanan hortumun yıktığı yaklaşık 150 dönümlük sera alanında incelemelerde bulundu. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin gerek işgücü gerekse iş makinesi desteğiyle çiftçinin yanında olduğunu belirterek, “Ama çiftçimizin zararları biran önce devletin uygun kredi destekleriyle sarılması gerekir” dedi.


DP ALANYA ADAYI ÇAKIR OLDU Alanya DP ALANYA ADAYI ÇAKIR OLDU

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan adayı Mahmutlar eski Belediye Başkanı Alaattin Çakır olarak açıklandı. Çakır’ın adaylığını Genel Başkan Gültekin Uysal açıkladı.


ATSO’da “Deprem Gerçeği” konuşuldu Güncel ATSO’da “Deprem Gerçeği” konuşuldu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 44. Grup (Mühendislik) Meslek Komitesi ve TMMOB Harita Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin işbirliğiyle düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener’in konuşmacı olduğu "Deprem Gerçeği: Bildiklerimiz, Bilemediklerimiz ve Antalya" semineri büyük ilgi gördü.


VALİ KARALOĞLU FIRTINA BÖLGESİNDE İNCELEMEDE BULUNDU “VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ” Güncel VALİ KARALOĞLU FIRTINA BÖLGESİNDE İNCELEMEDE BULUNDU “VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

Vali Karaloğlu Antalya’yı etkisi altına alarak can ve mal kaybına neden olan Fırtına nedeniyle Kemer ilçesinde incelemede bulunup basın mensuplarına açıklama yaptı.


ATAY USLU AFET YERİNİ ZİYARET ETTİ Finike ATAY USLU AFET YERİNİ ZİYARET ETTİ

Finike, Kumluca ve Kemer İlçelerinde hortum felaketi yaşandı. Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu yaşanan felaketten dakikalar sonra Finike ve Kumluca ilçelerinde afet yerlerinde incelemelerde bulundu. İlk müdahale sonrasında hortumdan yaralanan vatandaşları hastanelerde ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı.


Başkan Genç, aşırı yağış alan bölgelerde inceleme yaptı Döşemealtı Başkan Genç, aşırı yağış alan bölgelerde inceleme yaptı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçede etkili olan sağanak yağış ve şiddetli fırtına nedeniyle teyakkuz halinde olan belediye personeliyle birlikte mahalleleri gezdi. Başkan Genç, Çığlık ve Yağca mahallelerinde yaz aylarında yapılan yağmur suyu açık drenaj hatlarını denetledi.


“İSTANBULNAME” SEZONUN SON TEMSİLİ İLE SAHNEDE Kültür/Sanat “İSTANBULNAME” SEZONUN SON TEMSİLİ İLE SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Ferdi Merter’in yazdığı ve Turgay Erdener’in bestelediği “İstanbulname” adlı operetini bu sezon son kez sahneleyecek.


Sağlık/Kadın "AŞI CANDIR, HAYAT KURTARIR, SAĞLIKLI GELECEK İÇİN EL ELE"

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu adına Dr. V. Aydan İzgi bir basın bildirisi yayınladı.


DİNÇ: “SİZİN İÇİN ADAYIM” Siyaset DİNÇ: “SİZİN İÇİN ADAYIM”

Kepez Belediye Başkan adayı Dinç, Antalya Tahtacıları Dayanışma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Üyelerin sorularına yanıt veren Dinç, “Benim belediyeden bir beklentim yok. Ben Kepezliler için elimi taşın altına koydum. Size güzel bir Kepez sunmak için adayım” dedi


Başkan Uysal, ‘Yön bulma meşalelerimizi yitirdik, yitiriyoruz’ Güncel Başkan Uysal, ‘Yön bulma meşalelerimizi yitirdik, yitiriyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Adalet ve Demokrasi Haftası dolayısıyla düzenlenen ve avukat Turgut Kazan’ın konuşmacı olduğu konferansta, “Aslında biz Atatürk ve aydınlanma önderlerinin izini takip eden önemli yön bulma meşalelerimizi yitirdik. Yitiriyoruz. Ama biz o insanlarımızın izini takip ediyor, hep kerteriz taşı kabul ediyoruz” diye konuştu.


İş kadınları daha çok istihdam istedi Güncel İş kadınları daha çok istihdam istedi

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Ocak ayı olağan toplantısını Akra Otel’de gerçekleştirdi.


Türkiye’nin ilk çocuk güvenliği kitabı yayınlandı Güncel Türkiye’nin ilk çocuk güvenliği kitabı yayınlandı

Kaybolma, kaçırılma, cinsel istismar, balkon ve pencereden düşme, boğulma, zehirlenme, yanma, elektrik çarpması, trafik kazası... Çocuklarımız; evde, sokakta, kreşte, okulda, parkta, tatilde, trafikte, kırsal kesimde; 300 çeşit kaza ve olay nedeniyle ölüyor, yaralanıyor ya da engelli kalıyor.


Meclis üyesi adaylarından Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Meclis üyesi adaylarından Başkan Uysal’a ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisi CHP’nin hafta sonu Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adaylıkları için gerçekleştirdiği eğilim yoklamasında seçilen isimlerle biraraya geldi.


BDDK, SOSYAL MEDYA DOLANDIRICILIKLARINA SAVAŞ AÇTI Teknoloji/Bilim/İnternet BDDK, SOSYAL MEDYA DOLANDIRICILIKLARINA SAVAŞ AÇTI

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), sahte sosyal medya hesabı ve sitelere yönelik vatandaşları uyardı.Sosyal medya platformlarında banka müşterilerini hedef alan sahte reklamlarda herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına, bu paylaşımlara itibar edilmemesi ve gerekli dikkat ve özenin gösterilmesi hususunda uyarıda bulundu.


Muratpaşa’nın halk çamaşırhaneleri Güncel Muratpaşa’nın halk çamaşırhaneleri

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın soyo-kültürel imkanları en kısıtlı mahallerinden Zeytinköy ve üniversitesi öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı Meltem Mahalleleri’nin yanı sıra Kızıltoprak Sosyal Yardım Merkezi içinde bulunan Halk Çamaşırhanelerinden yaklaşık 5 yılda 9 bin 742 kişi yararlandı.


Kumluca'da hortum: 5 yaralı Kumluca Kumluca'da hortum: 5 yaralı

Kumluca'da sabah saatlerinde çıkan hortum, tarım alanları ve seraları vurdu. Hortumun savurduğu konteynerdeki Suriyeli anne, baba ve 3 çocuğu yaralandı.


Kumluca'yı hortum vurdu Kumluca Kumluca'yı hortum vurdu

Kumluca'da meydana gelen hortumda 1.200 dönümlük sera alanı zarar gördü. 300 dönümlük narenciye bahçeleri de, yaşanan olumsuz hava şartlarından etkilendi.


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'un makalesi Güncel Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'un makalesi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, El Cezire haber sitesi için bir makale kaleme aldı.


ALPER SERKAN LAVAŞKAN ARTIK BITDEFENDER TÜRKİYE’DE! Teknoloji/Bilim/İnternet ALPER SERKAN LAVAŞKAN ARTIK BITDEFENDER TÜRKİYE’DE!

Bilişim sektöründe kanal yapılandırması konusundaki uzmanlığıyla tanınan Alper Serkan Lavaşkan, Bitdefender Türkiye ekibine dahil oldu. Kanal Satış Müdürü görevini yürütecek olan Alper Serkan Lavaşkan ile Bitdefender Türkiye, 2018 yılında yakaladığı başarı ivmesini sürdürerek Türkiye pazarındaki payını artırmayı hedefliyor.


Tüp bebek tedavisinde 
başarıyı arttıran 10 beslenme önerisi Sağlık/Kadın Tüp bebek tedavisinde 
başarıyı arttıran 10 beslenme önerisi

Beden sağlığını korumak adına iyi ve düzenli bir diyet programı oluşturmak, hayatın her aşamasında gerekli. Bu durum bebek sahibi olmak isteyen çiftler için de geçerli oluyor. Hamile kalmaya çalışırken beslenme; sağlıklı sperm ve yumurta hücreleri geliştirmek, sağlıklı bir fetüsü desteklemek için büyük önem taşıyor.


“İlgilileri Uyarıyoruz! Can ve Mal Kaybı Yaşamayalım” Güncel “İlgilileri Uyarıyoruz! Can ve Mal Kaybı Yaşamayalım”

EMO Antalya Şubesi Başkan Yardımcısı Şaban Tat, yapılan düzenlemelere rağmen yüksek gerilim tesislerinde yaşanacak kazalarda, kuralların gereği gibi işletmesini denetlemeyen tüm firma yetkililerinin sorumluluk sahibi olacağını söyledi.


AÇLIK KRİZLERİNİ ÖNLEMENİN 10 ETKİLİ YOLU! Sağlık/Kadın AÇLIK KRİZLERİNİ ÖNLEMENİN 10 ETKİLİ YOLU!

Bazen ne yerseniz yiyin doymuyor, yemeklerden sonra tatlı krizlerine mi giriyorsunuz? Masadan kalkalı henüz bir – iki saat olmasına rağmen kendinizi yine buzdolabının önünde mi buluyorsunuz? Ani bastıran açlık nedeniyle tabağınızdaki yemekleri hızla tüketiyor musunuz? Siz de pek çok kişinin ortak sorunu olan “açlık krizlerine” yakalanıyorsanız zaman kaybetmeden bir doktora başvurun!


Kanser hastalarına akıllı implant tedavisi Sağlık/Kadın Kanser hastalarına akıllı implant tedavisi

Sağlık alanındaki yenilikler hastaların çok daha konforlu bir tedavi süreci geçirmesini sağlıyor. Kemoterapi hastalarına tedaviden altı ay sonra rahatlıkla uygulanabilen son teknoloji akıllı implantlar sayesinde yıllarca dişsiz gezmek son buluyor


PLAZA İNSANI RİSK ALTINDA Sağlık/Kadın PLAZA İNSANI RİSK ALTINDA

Hareketsiz yaşam ve kapalı ortamda çalışmak kalp – damar sağlığını olumsuz etkiliyor.


Türkiye’de Dijital Dönüşüm’ün Anahtarı: Eğitim Eğitim Türkiye’de Dijital Dönüşüm’ün Anahtarı: Eğitim

Sanayideki teknolojik gelişmeler ile hayatımıza giren yeni endüstri devrimi kavramının bir kolu olan ‘dijital dönüşüm’, bugün dünyada tüm sanayi çevrelerince en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Dijital dönüşüm, bugün sektör farklılığı gözetmeksizin endüstride olduğu gibi, tarım ve finans gibi pek çok alanda da karşımıza çıkmakta. Ancak bahsi geçen endüstri devrimi özelinde düşünecek olursak, ‘dijital dönüşüm’ bu değişimdeki ilk adım.


Kör eden parazit: Toksoplazma Sağlık/Kadın Kör eden parazit: Toksoplazma

İzmir'de iki genç kadının kedi parazitinden kör olması gündemde. Büyük bir panikle hastaneye başvuran iki kadına yapılan tetkiklerde kedi dışkısında bulunduğu belirtilen toksoplazma parazitinin, gözlerinde yaraya yol açtığı anlaşıldı. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Atmaca, “En önemlisi el hijyeni. Ellerimizi gözlerimize değdirmeden önce hijyeninden emin olmalıyız!” diyor


Cumhur İttifakının adayı Dülgeroğlu Finike Cumhur İttifakının adayı Dülgeroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ve AK Parti’nin yerel seçimlerde yaptığı Cumhur ittifakıyla Antalya’nın Finike ilçesinde aday olarak efsane Başkan Nail Dülgeroğlu açıklandı. Ankara’da MHP Genel Merkezi tarafından yapılan aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nail Dülgeroğlu'nun elini kaldırıp başarı diledi.


Kumluca'da hortum: 1 ölü, 8 yaralı Kumluca Kumluca'da hortum: 1 ölü, 8 yaralı

Antalya'nın Kumluca ilçesinde oluşan hortumlar tarım alanları ile seralara zarar verdi.


YAPAY IŞIĞA MARUZ KALMAK VÜCUDUMUZUN BİYOLOJİK SAATİNİ BOZUYOR Sağlık/Kadın YAPAY IŞIĞA MARUZ KALMAK VÜCUDUMUZUN BİYOLOJİK SAATİNİ BOZUYOR

Vücudumuzun bir saat gibi çalışmasında yediklerimiz, egzersiz sıklığımız ve ne kadar uyuduğumuz kadar, ne kadar uzun bir süre ışığa maruz kaldığımız da etkilidir.


Siber dolandırıcılar bu kez Netflix’i alet ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet Siber dolandırıcılar bu kez Netflix’i alet ediyor

Kimlik avına çıkan siber dolandırıcılar, amaçlarına ulaşmak için bu kez internet televizyonu Netflix’i alet ediyor. Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, dolandırıcıların Netflix temalı sahte mesajlarla kulanıcıların kişisel bilgilerini elde etmeye çalıştığını duyurdu.


Kahvaltı yapan kazanıyor Sağlık/Kadın Kahvaltı yapan kazanıyor

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, güne istekli başlamak ve günü verimli bir şekilde sürdürmek için kahvaltı öğününün muhakkak yapılması gerektiğine dikkat çekiyor.


SES TELLERİNİ KORUMAK İÇİN 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın SES TELLERİNİ KORUMAK İÇİN 10 ÖNERİ

Ses tellerinde oluşan şikayetler pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabiliyor. Sesin kötü ve uygun olmayan şartlarda, özellikle de uzun süreli ve yüksek tonda kullanılmasından, kafa bölgesi ile boyunda sinir komşuluğunda oluşan tümörlere kadar birçok etken ses tellerinde geçici ya da kalıcı felçlere yol açabiliyor.


ATSO Başkanı Davut Çetin’den, Plastik Poşet Uyarısı Ekonomi/Turizm ATSO Başkanı Davut Çetin’den, Plastik Poşet Uyarısı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 1 Ocak 2019’dan itibaren uygulamaya konulan plastik alışveriş poşetlerinin ücretlendirilmesiyle ilgili düzenlemenin kamuoyu tarafından halen yeterince anlaşılamadığını ve konuyla ilgili ATSO’ya çok sayıda şikayet geldiğini belirterek, Oda üyelerini bilgilendirme amacıyla bir açıklama metni yayımladı.


YÖRÜKLÜĞÜN GEÇMİŞİ VE ÖNEMİNİ KONUŞTULAR Güncel YÖRÜKLÜĞÜN GEÇMİŞİ VE ÖNEMİNİ KONUŞTULAR

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) yeni dönem ilk Olağan Toplantısı’nı Best Western Plus Khan Hotel’de gerçekleştirdi.


GELENEKSEL DOSTLUK VE BARIŞ FESTİVALİ BU YIL AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANIYOR! Kültür/Sanat GELENEKSEL DOSTLUK VE BARIŞ FESTİVALİ BU YIL AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANIYOR!

Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ile şehrin buluşma adresi olan Agora Alışveriş Merkezi, 16-17 Şubat tarihlerinde her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Dostluk ve Barış Festivali’nin bu yılki adresi olacak.


Büyükşehir’den dönem birincilerine 5 Yıldızlı Tatil Keyfi Güncel Büyükşehir’den dönem birincilerine 5 Yıldızlı Tatil Keyfi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin okul dönem birincilerini tatille ödüllendirdiği “Başarılı Öğrenciye 5 Yıldızlı Tatil” projesi kapsamında öğrenciler aileleriyle birlikte 5 yıldızlı otellerde unutulmaz bir tatil geçiriyor. Öğrenciler ailelerine tatil hediye etmenin mutluluğunu yaşarken aileler de çocuklarının başarılarıyla gururlanıyor. Veliler, çocuklarının motivasyon ve başarısını destekleyen, örnek proje için Başkan Menderes Türel’e teşekkür etti.


Alanya’da tarihi mahalle alt yapıya kavuşuyor Alanya Alanya’da tarihi mahalle alt yapıya kavuşuyor


Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya’nın tarihi Hisariçi Mahallesi’nin yıllardır süregelen kanalizasyon sorununu çözüyor. Hisariçi, turizm sezonu öncesi alt yapıya kavuşacak.


Ceyda Düvenci 26 Ocak’ta Terracity’de Kültür/Sanat Ceyda Düvenci 26 Ocak’ta Terracity’de

Milyonların sevgilisi oyuncu, sunucu ve yazar Ceyda Düvenci Antalya’da sevenleriyle buluşacak


Elmalı kapalı yüzme havuzu ilgi odağı oldu Elmalı Elmalı kapalı yüzme havuzu ilgi odağı oldu

Büyükşehir Belediyesi Elmalı Hamdi Yazır Kültür Merkezi bünyesindeki kapalı yüzme havuzu ve ASFİM’den 8 ayda 915’i kadın toplam 2 bin 248 vatandaş ücretsiz faydalandı. Elmalılılar profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme keyfi yaşadı.


Denizi kirleten gemiye 799 bin lira ceza Güncel Denizi kirleten gemiye 799 bin lira ceza

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü ekipleri, deniz kirliliğine neden olduğu tespit edilen Panama bandralı gemiye 799 bin 95 lira para cezası uyguladı.


Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında Teknoloji/Bilim/İnternet Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

Bircom, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nda yer aldı.


Ziraat Bankası’ndan Akdeniz Üniversitesi’ne Destek Eğitim Ziraat Bankası’ndan Akdeniz Üniversitesi’ne Destek

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ne Ziraat Bankası’nın desteği ile 2 amfi ve 1 bilgisayar laboratuvarı kazandırılıyor.


Başkan Uysal’ın konuğu ATAV Güncel Başkan Uysal’ın konuğu ATAV

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) yönetim kurulunun ziyaretinde “Kentimizin tanıtımı için tüm dünya ile iletişim ve etkileşim içinde olmayı sağlayacak özel projemiz var” dedi.


ANSİAD 2. OLAĞAN TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL OLDU Güncel ANSİAD 2. OLAĞAN TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL OLDU

Prof. Dr. Ünal; “Bugün ülkemiz ihracatının yalnızca yüzde 4’lük kısmını yüksek teknoloji ürünleri oluşturuyor. Gelişmiş ülkelerde bu oran yüzde 20’lerde. Yüksek teknolojili ürünlerin üretimini artırmak için üniversite-sanayi iş birliklerini artırmalıyız” dedi.


Muratpaşa Ekoloji Konuşmaları yeni yılda da devam ediyor Güncel Muratpaşa Ekoloji Konuşmaları yeni yılda da devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin geçen yıl kasım ayında başladığı Ekoloji Konuşmaları’nda yeni yılın ilk konuğu ‘Doğadabuan’ kitabının yazarı biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce oldu.


Muratpaşa Kariyer Merkezi’nde yüzde 99’luk başarı Güncel Muratpaşa Kariyer Merkezi’nde yüzde 99’luk başarı

Muratpaşa Belediyesi Kariyer Merkezi, kurulduğu 11 Temmuz 2014’ten bugüne, aldığı 28 bin 559 iş başvurusunun 28 bin 124’ünü başvuruya uygun pozisyonda bir işe yönlendirdi.


DÜNYANIN EN ZENGİNİ JEFF BEZOS OLDU Güncel DÜNYANIN EN ZENGİNİ JEFF BEZOS OLDU

Dünya üzerindeki gelir dağılımını ve bununla birlikte servet sahibi insanları konu alan araştırmaya göre, dünyanın en zengin ismi Amazon’un sahibi Jeff Bezos oldu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...