Salı, 25 Haziran 2019
AKILLI ŞEBEKELER ENERJİ KAYBINI YARIYA İNDİRİYOR Ekonomi/Turizm AKILLI ŞEBEKELER ENERJİ KAYBINI YARIYA İNDİRİYOR

25-26 Nisan’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ICSG 2018 öncesinde konuşan Siemens Türkiye Dijital Şebekeler Grup Müdürü Hasan Ali Pazar,akıllı şebeke çözümlerini kullanan dağıtım şirketlerinde enerji kaybının yarı yarıya azaldığını vurguladı.


MÜSİAD ANKARA DIŞ İLİŞKİLERİ MERCEK ALTINA ALDI Güncel MÜSİAD ANKARA DIŞ İLİŞKİLERİ MERCEK ALTINA ALDI

MÜSİAD Ankara’da gerçekleşen toplantının konuğu Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Küntay oldu. Küntay, Afrin operasyonunun Türkiye açısından büyük bir zafer olduğunu vurguladı.


VON RESORT SEZONA MERHABA DEDİ Manavgat VON RESORT SEZONA MERHABA DEDİ

Manavgat Çolaklı'da yer alan VON Resort Hotels 2018 sezonunu büyük umutlarla açtı.


Tütüncü, yaşlılar haftası buluşmasına katıldı Güncel Tütüncü, yaşlılar haftası buluşmasına katıldı

Kepez Belediyesi Şefkat ve Huzurevi’nde düzenlenen yaşlılar haftası buluşmasına katılan Başkan Hakan Tütüncü, huzurevi sakinlerine ve çalışanlarına kırmızı gül dağıttı. Tütüncü, “Yaşlılarımızı senede bir hafta değil, her gün hatırlamalıyız” dedi.


Başkan Gül CHP’de halk günü düzenledi, Kılıçdaroğlu, Kemer’e geliyor Kemer Başkan Gül CHP’de halk günü düzenledi, Kılıçdaroğlu, Kemer’e geliyor

CHP İlçe Başkanlığı binasında halk günü düzenleyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, partililer ile sohbet etti. Başkan Gül, “14 Nisan’da Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu il kadın kollarının başkanlarının toplantısına katılmak üzere Kemer’e gelecek” dedi.


Dikkat, İnflamatuvar bağırsak hastası olabilirsiniz! Sağlık/Kadın Dikkat, İnflamatuvar bağırsak hastası olabilirsiniz!

Son zamanlarda yaşadığınız bağırsak problemlerinizin strese bağlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak kanlı dışkılama, yüksek ateş, şiddetli karın ağrısı, hızlı kilo kaybı belirtileriyle birlikte kendinizi sürekli bitkin ve halsiz hissediyorsanız; inflamatuvar bağırsak hastası olabilirsiniz


Pazar filesi hareketi Güzeloba’dan başladı Güncel Pazar filesi hareketi Güzeloba’dan başladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, doğada yok olması 400 yıl süren poşetlere karşı başlatılan ‘pazar filesi’ hareketini Güzeloba Kapalı Pazarı’nda başlattı.


Başkan Böcek AHDER’in konuğu oldu Güncel Başkan Böcek AHDER’in konuğu oldu

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Anadolu Hemşehri Dernekleri (AHDER) Platformu Genel Başkanı Deniz Akgün'ün ev sahipliğinde düzenlenen yemekte dernek üyeleriyle bir araya geldi.


Döşemealtı’nda Yaşlılara Saygı haftası kutlandı Döşemealtı Döşemealtı’nda Yaşlılara Saygı haftası kutlandı

Döşemealtı Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında ilçede yaşayanların yanı sıra kentte bulunan Huzurevlerindeki yaşlıları unutmadı.


Başkan Gül’den saygı ziyaretleri Kemer Başkan Gül’den saygı ziyaretleri

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Olgunlar Haftası” diye nitelendirdiği Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında ilçede bulunan büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. Başkan Gül, “Kendisini yaşının en olgun çağında hisseden bütün büyüklerime saygılarımı sunuyorum” dedi.


Dereli: “İnşaat sektöründe hedef 80 milyon değil  8 milyar olmalı” Ekonomi/Turizm Dereli: “İnşaat sektöründe hedef 80 milyon değil 8 milyar olmalı”

Türkiye’nin inşaat üretiminde Çin’le birlikte dünyada lider konumda bulunduğuna dikkat çeken Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, sektördeki firmalara dünyaya açılma çağrısında bulundu.


ANTALYA, ŞİMDİ DE BUZ SPORLARI İLE ADINDAN SÖZ ETTİRECEK Spor ANTALYA, ŞİMDİ DE BUZ SPORLARI İLE ADINDAN SÖZ ETTİRECEK

Spor turizmi ile adından söz ettiren Antalya, şimdi de buz sporları ile adından söz ettirecek.


ANTALYALI AŞKIN DERYA YILMAZ ÇEYREK FİNALDE Kültür/Sanat ANTALYALI AŞKIN DERYA YILMAZ ÇEYREK FİNALDE

ANTALYALI GENÇ, VODAFONE’UN ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA EN İYİ 30 SES ARASINDA YER ALDITütüncü’den ‘Down Sendromlular Merkezi’ müjdesi Güncel 
Tütüncü’den ‘Down Sendromlular Merkezi’ müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, moral yemeğinde bir araya geldiği özel çocuklara ve ailelerine belediye bünyesinde her gün hizmet verecek olan Down Sendromlular Merkezi kuracaklarının müjdesini verdi.


CW ENERJİ ÜRETİM AĞINI GENİŞLETİYOR Ekonomi/Turizm CW ENERJİ ÜRETİM AĞINI GENİŞLETİYOR

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, yeni fabrikaları ile birlikte 420 MW olan güneş paneli üretim kapasitelerini 920 MW’a çıkaracaklarını söyledi.


Hacı Şefik Çetin Camii ibadete açıldı Güncel Hacı Şefik Çetin Camii ibadete açıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Regaip Kandili gününde hizmete giren Hacı Şefik Çetin Camii açılışına katıldı.


Türk zeytin ve zeytinyağı İspanya’da görücüye çıktı Türk zeytin ve zeytinyağı İspanya’da görücüye çıktı

Türkiye’nin İspanya’ya zeytinyağı ihracatı 5 ayda yüzde 113’lük artışta 48 milyon dolara ulaştı


İnsan odaklı yeni güvenlik çözümleriyle  riskler en aza iniyor Teknoloji/Bilim/İnternet İnsan odaklı yeni güvenlik çözümleriyle riskler en aza iniyor

Forcepoint Web Güvenliği, gerçek zamanlı görünürlük sağlayıp, Salesforce ve Office 365 gibi onaylı kurumsal bulut uygulamalarının güvenliğini kapsayacak şekilde geliştirildi


Aşkınız İnternet Güvenliğinizin Önüne Geçiyor Teknoloji/Bilim/İnternet Aşkınız İnternet Güvenliğinizin Önüne Geçiyor

Bir ilişki yaşıyorsanız kendinize şunu sorun: İçinizden hangisi teknolojiden daha çok anlıyor? Cihazlarla, internetteki aktivitelerle ve teknolojiyle ilgili diğer konularla sorun yaşadığında hanginiz sürekli diğerinden yardım istiyor?


“Adanmış ömürler” ilahilerle anıldı Güncel “Adanmış ömürler” ilahilerle anıldı

Büyükşehir Belediyesi, tarih boyunca ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayan şehitlerimizi “Adanmış Ömürler İçin” etkinliğinde ilahiler ve marşlarla andı.


Kadınlar form tutuyor Güncel Kadınlar form tutuyor

Muratpaşa Belediyesi’nin dans ve aerobiğin birlikteliğiyle dünya çapındaki en yaygın fitness programı haline gelen zumba kursuyla her yaştan kadın form tutuyor.


Başkan Uysal, STK Merkezi’ni inceledi Güncel Başkan Uysal, STK Merkezi’ni inceledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Doğuyaka Mahallesi’nde inşaatı son aşamaya gelen Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.


AŞIRI KİLO MEME KANSERİ NEDENİ Sağlık/Kadın AŞIRI KİLO MEME KANSERİ NEDENİ

Gelişmiş ülkelerde son 20-30 yıl dikkate alındığında obezite ciddi bir artış gösteriyor. Meme kanserine yakalanma riski de obeziteye paralel olarak artıyor.


Teleperformance veri gizliliğinde Avrupa’nın onayını aldı Teknoloji/Bilim/İnternet Teleperformance veri gizliliğinde Avrupa’nın onayını aldı

Avrupa Birliği’nin çok uluslu şirketler için veri gizliliği standartlarını belirlediği BCR onayını alan Teleperformance, sektörde bunu başaran ilk şirket oldu.


ANNE OLMAYI ÖNLEYEN SİNSİ TEHLİKE! Sağlık/Kadın ANNE OLMAYI ÖNLEYEN SİNSİ TEHLİKE!

Rahmin içinde yer alan doku tabakası her adet döneminde dökülerek vücuttan atılıyor. Bu doku tabakasına ait hücrelerin çeşitli etkenlerle rahmin dışında, örneğin yumurtalıklar, mesane veya bağırsaklar gibi organlara yerleşerek büyümeleri endometriozis olarak tanımlanıyor.


TÜRKİYE’NİN TUTUKLU VE MAHKÛM SAYISI YÜZDE 162 ARTTI Güncel TÜRKİYE’NİN TUTUKLU VE MAHKÛM SAYISI YÜZDE 162 ARTTI

2016 yılı itibarıyla Avrupa cezaevlerindeki tutuklu ve mahpus sayısı 1 milyon 500 bin sınırını aşarken, 2006 ile 2016 yılları arasında cezaevi nüfusu en fazla artan ülke Türkiye oldu.


Türkiye’deki sosyal medya reklam yatırımları  2017’de %29 büyüdü Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’deki sosyal medya reklam yatırımları 2017’de %29 büyüdü

IAB Türkiye’nin raporuna göre, 2017’de sosyal medya reklam yatırımları 2016’ya kıyasla yüzde 29,67 artış göstererek 340 milyon TL’nin üzerine çıktı. Decoder Academy, her geçen gün yatırım ve ilginin arttığı bu alanda kendini geliştirmek isteyenleri Social Media Bootcamp eğitimine davet ediyor.


“Tüberküloz tedavi edilebilir bir hastalık yeter ki tedavi yarım bırakılmasın” Sağlık/Kadın “Tüberküloz tedavi edilebilir bir hastalık yeter ki tedavi yarım bırakılmasın”

24 MART DÜNYA TÜBERKÜLOZ GÜNÜ’NE ÖZEL AÇIKLAMA YAPAN TÜSAD UYARDI...


EVLİLİKTE  ÖZEL TARİH ÇILGINLIĞI Güncel EVLİLİKTE ÖZEL TARİH ÇILGINLIĞI

Türkiye’de son 10 yıl içinde, en fazla evlenme olayının 8 Ağustos 2008 (08/08/08) tarihinde gerçekleştiği ortaya çıktı.


Tedavi edilmezse diş yüzeyinde çatlaklar oluşuyor! Sağlık/Kadın Tedavi edilmezse diş yüzeyinde çatlaklar oluşuyor!

Sabahları çenenizde ağrı ile mi uyanıyorsunuz? Geceleri dişlerinizi sıkmaktan yoruldunuz mu? Öyleyse hiç vakit kaybetmeden diş hekiminize gitmenizde fayda var.


Yeryüzünün yüzde 70’i sularla kaplı ama İÇMEYE TEMİZ SU BULAMIYORUZ Yeryüzünün yüzde 70’i sularla kaplı ama İÇMEYE TEMİZ SU BULAMIYORUZ

Dünyamızdaki suyun yüzde 97’sinden fazlasının, insanların kullanımına uygun olmayan tuzlu sulardan oluştuğu tespit edildi.


CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “YENİ HİLELERİN MAYASI MI ÇALINIYOR?” Siyaset CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “YENİ HİLELERİN MAYASI MI ÇALINIYOR?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son grup toplantısında seçim sürecini “milletin beka meselesine dönüştürmesini” eleştirerek, “Seçimlere katılan partileri, "milletin, devletin bekası" gibi kutsal bir yarar üzerinden bölmeye çalışmak ne demektir? Cumhurbaşkanı, Yüksek Seçim Kurulu'na, mülki amirlere, emrindeki kolluğa şimdiden genel talimat mı vermektedir?” dedi.


Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Nevruz Paneli ve Karma Sergisi Kültür/Sanat Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Nevruz Paneli ve Karma Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla ‘Panel’ ve ‘Yeni Gün-Gün Işığı Nevruz Karma Sergisi’ düzenlendi. Baharın habercisi olarak kabul edilen Nevruz Bayramı kutlamaları kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesi’nde düzenlenen etkinliğe öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.


İstanbul Oyuncak Fuarı’nda oyuncak dolu ‘Hayal Tırı’ yola çıktı Güncel İstanbul Oyuncak Fuarı’nda oyuncak dolu ‘Hayal Tırı’ yola çıktı

İstanbul Oyuncak Fuarı 2018 açıldı. Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Oyuncakçılar Derneği’nin (OYDER) iş birliğiyle düzenlenen fuar, 25 Mart’a kadar sürecek ve 50’ye yakın ülkeden konuklarını ağırlayacak. Fuarda, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na teslim edilen bir tır oyuncak, Anadolu’daki çocuklara dağıtılmak üzere yola çıktı.


Andrey Karlov Demre’de ölümsüzleşti Demre Andrey Karlov Demre’de ölümsüzleşti

Demre’de, hain bir terör saldırısı sonucu öldürülen Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’un adının verildiği caddenin ve anıtının açılışı gerçekleştirildi.


VERHEUGEN, AVRUPA’YA MESAJINI SERİK’TEN VERDİ Serik VERHEUGEN, AVRUPA’YA MESAJINI SERİK’TEN VERDİ

Avrupa Birliği Bağlamında Türk-Alman İlişkileri konulu konferans Serik’te gerçekleştirildi.


TÜRK-KIRGIZ HUKUK HAFTASININ AÇILIŞI YAPILDI Güncel TÜRK-KIRGIZ HUKUK HAFTASININ AÇILIŞI YAPILDI

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ VE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN TÜRK-KIRGIZ HUKUK HAFTASININ AÇILIŞI YAPILDI


FEYZİOĞLU: BİRLİKTEYSEK VARIZ, PARÇALANIRSAK YOKUZ Siyaset FEYZİOĞLU: BİRLİKTEYSEK VARIZ, PARÇALANIRSAK YOKUZ

TÜRK-AV GENEL KURUL RESEPSİYONU TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ


TURİZMDE YENİ BİR DİL DEĞERLENDİRME SİSTEMİ OLARAK MOBİL ARAÇLAR İLE OYUN OYNAMA VE ÖĞRENME Serik TURİZMDE YENİ BİR DİL DEĞERLENDİRME SİSTEMİ OLARAK MOBİL ARAÇLAR İLE OYUN OYNAMA VE ÖĞRENME

İnternet üzerinden kullanılabilen evrensel ve online olan bu uygulama Gençlerin çok ilgisini çekti.


Ülke Genelinde Aranan Şahıslara Yönelik Operasyon Düzenlendi Güncel Ülke Genelinde Aranan Şahıslara Yönelik Operasyon Düzenlendi

Ülke Genelinde Mala Karşı İşlenen Suçlar Başta Olmak Üzere Aranan Şahıslara Yönelik Operasyon Düzenlendi


Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı Güncel Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı

Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


Başkan Böcek, Kaleiçi’nde esnafı ziyaret etti..
 Güncel Başkan Böcek, Kaleiçi’nde esnafı ziyaret etti..


Antalya Kültür Sanat Merkezi’nde Yıldız Moran Fotoğraf Sergisini ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sergi sonrası Türkiye’nin ilk kadın fenercisi Fatma Doman’a plaket verdi, esnaf ziyareti yaptı.


CHP’DEN İYİ PARTİ ve SP’YE ZİYARET Siyaset CHP’DEN İYİ PARTİ ve SP’YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Kumbul, beraberindeki İl Yöneticileri ile birlikte İyi Parti ve Saadet Partisi İl Başkanlıklarını ziyaret etti.


Büyükşehir Belediyesi ışıklarını çevre için kapatıyor Güncel Büyükşehir Belediyesi ışıklarını çevre için kapatıyor

Büyükşehir Belediyesi, Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF) düzenlediği Dünya Saati etkinliğine katılıyor. Türkiye’de pek çok simgesel yapının ışıklarının kapatılacağı etkinliğe Büyükşehir Belediyesi de Hizmet Binası’nın ışıklarını kapatarak katılacak. 24 Mart Cumartesi günü 20.30 – 21.30 saatleri arasında Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ışıkları kapatılarak çevre ve doğa bilincine dikkat çekilecek.


AEDAŞ, iklim değişikliğine destek için 24 Mart gecesi ışıklarını kapatıyor Ekonomi/Turizm AEDAŞ, iklim değişikliğine destek için 24 Mart gecesi ışıklarını kapatıyor

Antalya, Burdur ve Isparta’da yaklaşık 2 milyon aboneye hizmet veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ); küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için düzenlenen “Dünya Saati” çevre etkinliğine bu yıl da destek verecek.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "ORMANLAR, BİR MİLLETİN EN ÖNEMLİ ZENGİNLİK KAYNAĞIDIR"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 21-26 Mart Orman haftası nedeniyle mesaj yayınladı.


CK Akdeniz Elektrik, Dünya Saati etkinliğine destek veriyor Ekonomi/Turizm CK Akdeniz Elektrik, Dünya Saati etkinliğine destek veriyor

Antalya, Burdur ve Isparta illerinde görevli elektrik tedarik şirketi olma misyonuyla 1,7 milyon aboneye hizmet veren CK Akdeniz Elektrik, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek hedefiyle yapılan en büyük çevre etkinliği ‘Dünya Saati’ne destek veriyor.


GLORİA HOTELS & RESORTS KANODA TÜRKİYE’DEKİ İLK ULUSLARARASI ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPTI Spor GLORİA HOTELS & RESORTS KANODA TÜRKİYE’DEKİ İLK ULUSLARARASI ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Türkiye'nin kanodaki ilk uluslararası organizasyonu olan Gloria Canoeing Cup 5 Bin Metre Durgunsu Turnuvası Antalya’da gerçekleştirildi.


Oyuncak Silaha Hayır! Güncel Oyuncak Silaha Hayır!

MAG Şirketler Grubu Kurucusu Can Çavuşoğlu, oyuncak silahların gelecek kuşakları şekillendirdiğini anlattı. Oyuncak mağazalarının üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini anımsatan Çavuşoğlu “Oyuncak Silaha Hayır” dedi.


DÖSİAD CHP’yi KONUK ETTİ… Siyaset DÖSİAD CHP’yi KONUK ETTİ…

Döşemealtı Sanayici ve İş Adamları Derneği DÖSİAD’ın aylık olağan toplantısına CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, İl Yöneticileri ve Döşemealtı İlçe Başkanı Zekeriya Altun katıldı. A MİLLİ TAKIMLARIN TERCİHİ ANTALYA Spor A MİLLİ TAKIMLARIN TERCİHİ ANTALYA

Avrupalı turistler için bu sezon büyük beklenti içinde olan turizmin incisi Antalya spor turizminde marka değerini arttırmaya devam ediyor.


Kemer Belediyesi  kandil simidi dağıttı Kemer Kemer Belediyesi kandil simidi dağıttı

Regaip Kandili nedeniyle bir etkinlik düzenleyen Kemer Belediyesi, ilçe genelinde kandil simidi dağıttı. Başkan Gül, yayınladığı mesajda tüm İslam âleminin kandilini kutladı.


Antalya’nın tek güreş akademisi:  Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi Spor Antalya’nın tek güreş akademisi: Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın tek güreş sporcu akademisi Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi’nde geleceğin pehlivanlarını, güreşçilerini yetişiyor. Merkezde 10 – 17 yaş arası 35 güreşçi hafta içi her gün antrenmanlarda ter döküyor.


TSYD’den Başkan Uysal’a ziyaret Spor TSYD’den Başkan Uysal’a ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi.


Ali Çetinkaya Caddesi müze konseptiyle çekim merkezi olacak Güncel Ali Çetinkaya Caddesi müze konseptiyle çekim merkezi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından Güneş Doğudan Yükseliyor sloganıyla hayata geçirilen Doğu Garajı ve Çevresi Kentsel Tasarım Projesi kapsamında dünyanın ilk müze konseptli caddesi olarak tasarlanan Ali Çetinkaya Caddesi’nde binaların yüzde 90’ı boyandı. Kaba inşaatı tamamlanan Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde de kaplama işlemine başlandı.


Başkan Böcek’e Keklik ve Özen’den teşekkür
 Güncel Başkan Böcek’e Keklik ve Özen’den teşekkür


Konyaaltı İlçe Kaymakamı İbrahim Keklik ve Tarım İl Müdürü Mustafa Özen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ev sahipliğinde Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdi.


ASAT’ın altın kızı Spor ASAT’ın altın kızı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Kulübü güreşçisi Tuğba Kılıç, Yalova’da düzenlenen Türkiye Genç Bayanlar Güreş Şampiyonası’nda 72 kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.


MEKTUP ARKADAŞLIĞI İLE ANTALYA’YI TANITIYOR Güncel MEKTUP ARKADAŞLIĞI İLE ANTALYA’YI TANITIYOR

İlk, Orta ve Lise eğitimini Antalya’da tamamlayan ve halen İstanbul’da Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencisi olan Umutcan Öncü, küçüklüğünden bu yana gerçekleştirdiği mektup arkadaşlığı ile ülkemizin ve yaşadığı Antalya’nın tanıtımını yapıyor.


Kepez’de ‘Engelli Koordinasyon Merkezi’ açıldı Güncel Kepez’de ‘Engelli Koordinasyon Merkezi’ açıldı

Kepez Belediyesi, engelli bireylerin yaşamlarını engelsiz hale getirmek, toplumsal, sosyal ve kültürel yaşamda daha çok yer alabilmelerini sağlayabilmek amacıyla kurduğu ‘Engelli Koordinasyon Merkezi’ni hizmete açtı.


Kepez’e Servili Bulvar Güncel Kepez’e Servili Bulvar

Kepez Belediyesi, Barış Manço Bulvarı’nı servili bir yol haline getiriyor. Başkan Hakan Tütüncü, bulvarda çocuklarla birlikte 120 adet servi fidanını toprakla buluşturdu.


ALANYA KALESİ’NE YENİ NEFES Alanya ALANYA KALESİ’NE YENİ NEFES

Vali Münir Karaloğlu, Alanya Kalesi Değerleme Toplantısına katıldı. Toplantının ardından teleferik ile kaleye çıkan Karaloğlu, buradaki tarihi yerlerde incelemelerde bulunup esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.


Aslan ve balon balığı tehlikesine dikkat! Güncel Aslan ve balon balığı tehlikesine dikkat!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Akdeniz’de giderek artan zehirli aslan balığı ve balon balığı tehlikesine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.


İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEN'DEN ZİYARET Güncel İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEN'DEN ZİYARET

İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEN KONYAALTI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ


Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Ödüle Doymuyor Spor Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Ödüle Doymuyor

Akdeniz Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Ege Üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Üniversitelerarası Dağ Bisikleti yarışından birincilikle döndü.


Başkan Sözen’den Başarılı sporculara altın Manavgat Başkan Sözen’den Başarılı sporculara altın

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 2017-2018 yıllarında sportif faaliyetlerde Türkiye ve Avrupa derecesi kazanan sporcuları makamında ağırlayarak Cumhuriyet altını hediye etti.


TSSF SUALTI RAGBİSİ U21 FEDERASYON KUPASI HEYECANI ALANYA’DA YARIN BAŞLIYOR Alanya TSSF SUALTI RAGBİSİ U21 FEDERASYON KUPASI HEYECANI ALANYA’DA YARIN BAŞLIYOR

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) 2018 yılı etkinlik takviminde yer alan Sualtı Ragbisi U21 (21 Yaş Altı) Federasyon Kupası ve Milli Takım Seçmeleri heyecanı Antalya Alanya’da yarın başlıyor. Antalyalı sporseverler, kontak sporlar arasında en zorlu branş olarak gösterilen sualtı ragbisinde nefes kesen mücadelelere tanık olacaklar.


ANTALYA OSB OTELİ 1 YILDA 3 ÖDÜL ALDI Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB OTELİ 1 YILDA 3 ÖDÜL ALDI

Best Western’in dünyadaki ilk VIB konsepte sahip oteli olan Antalya OSB otel ve sosyal tesisleri, hizmet kalitesi ve sektöre kazandırdığı yenilikler nedeniyle 1 yılda 3 ödüle layık görüldü.


Türkiye’de 6-18 yaş arası 100 Çocuktan 74’ü Fiziksel Aktivite Yapmıyor Sağlık/Kadın Türkiye’de 6-18 yaş arası 100 Çocuktan 74’ü Fiziksel Aktivite Yapmıyor

Sabri Ülker Vakfı, Yemekte Denge Projesi ile Çocukluk Çağı Şişmanlığıyla Mücadele Ediyor


ANTALYALI GENÇ, VODAFONE’UN ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA EN İYİ 30 SES ARASINDA YER ALDI Kültür/Sanat ANTALYALI GENÇ, VODAFONE’UN ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA EN İYİ 30 SES ARASINDA YER ALDI

Vodafone FreeZone tarafından Türkiye’nin yeni genç sesini seçmek üzere başlatılan “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön eleme sonuçları belli oldu. Tarık Sezer ve ekibinin belirlediği 30 isim arasında Antalyalı Aşkın Derya Yılmaz da yer aldı.


Monster Notebook kullanıcılarına ESET koruması Teknoloji/Bilim/İnternet Monster Notebook kullanıcılarına ESET koruması

Yüksek performanslı oyun bilgisayarlarının önde gelen markası Monster Notebook; hız, performans ve dijital güvenliği bir arada sunuyor. Monster Notebook satın alan herkese, oyun moduna (Gamer Mode) sahip üç aylık ESET Internet Security ürünü ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama yılsonuna kadar devam edecek.


Muratpaşa’da Aşık Veysel anıldı Kültür/Sanat Muratpaşa’da Aşık Veysel anıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk halk ozanı Aşık Veysel’i ölüm yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte Türk şiirinin usta ismi Nazım Hikmet’in ‘Kerem Gibi’ şiirini okudu.


Başkan Genç, Hemşehri Dernekleri Platformunu ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Hemşehri Dernekleri Platformunu ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Anadolu Hemşehri Dernekleri Platformu (AHDER) Genel Başkanı Deniz Akgün ve Platform üyelerini konuk etti.


Sağlıklı Yaşam Derneği’nden Başkan Genç’e teşekkür Döşemealtı Sağlıklı Yaşam Derneği’nden Başkan Genç’e teşekkür

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.


ATAY USLU TEKİROVA-KUMLUCA YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ Kumluca ATAY USLU TEKİROVA-KUMLUCA YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu bölünmüş yol çalışmaları devam eden Kumluca - Tekirova yolu hakkında şantiye merkezinde bilgi alarak yol çalışmalarını yerinde inceledi.


BIG DATA SİBER SALDIRGANLARIN HEDEFİNE GİRDİ Teknoloji/Bilim/İnternet BIG DATA SİBER SALDIRGANLARIN HEDEFİNE GİRDİ

Gelişen teknolojiyle birlikte herkes tarafından, her yerde üretilen dijital verilerin büyüklüğü de giderek artıyor. Öyle ki medeniyetin doğuşundan 2003 yılına kadar toplam 5 exabytes (5 milyar GB) veri üretilmişken şimdi ise sadece her iki günde bir 5 exabytes veri üretiliyor ve bu oran her geçen gün artıyor.


VODAFONE TÜRKİYE’DEN ‘DÜNYA SAATİ’NE DESTEK VODAFONE TÜRKİYE’DEN ‘DÜNYA SAATİ’NE DESTEK

Vodafone, iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla 24 Mart’ta düzenlenecek Dünya Saati etkinliğine bu yıl da destek verecek.


Dünya’da dijital para fırtınası esecek Dünya’da dijital para fırtınası esecek

Önümüzdeki 5 yıl içinde dünyada dijital para fırtınası eseceğini belirten Turcoin Kurucusu Sadun Kaya, “Ekonominin özü dijital para olacak. Bu nedenle Türkiye’nin ilk yerli ve milli dijital parası için starta basmış olmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. Yakın gelecekte dijital paralara hakim olan, dünyaya da hakim olacak. İthalat ve ihracatlar, dijital parayla daha hızlı ve anında, formalitesiz bir şekilde yapılacak” dedi.


Muratpaşa’nın eli sevgiye uzanıyor Güncel Muratpaşa’nın eli sevgiye uzanıyor

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin ‘Sevgi kromozom saymaz’ sloganıyla düzenlenen 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü’nde “Sosyal hizmet, talep eden herkese standart bir hizmetin verilmesidir. Bu anlamda Muratpaşa’mızın eli, talep eden her engel grubundan insanımıza uzanmaktadır” dedi.


SPOR YAZARLARI DERNEĞİ’NDEN BORSA’YA ZİYARET Güncel SPOR YAZARLARI DERNEĞİ’NDEN BORSA’YA ZİYARET

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Yönetimi, Antalya Ticaret Borsası’nı (ATB) ziyaret etti.


BULGARİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ MÜSTEŞARINDAN BYEGM’YE ZİYARET Güncel BULGARİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ MÜSTEŞARINDAN BYEGM’YE ZİYARET

Bulgaristan'ın Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Yavor Klisurski, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'ne diplomatik nezaket ziyaretinde bulundu.


 “EVLİLİK SENEDİ” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Kültür/Sanat “EVLİLİK SENEDİ” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 24 Mart’ta EVLİLİK SENEDİ operasının prömiyerini gerçekleştirecek.


YATAK ODASINI KARANLIK TUTUN Sağlık/Kadın YATAK ODASINI KARANLIK TUTUN

Uyku hastalıkları hayatı zehir ediyor. Yaygın olarak görülen uyku apnesi yani uykuda solunum durması, beyni oksijensiz bırakarak hayati risk doğurabiliyor.


KONUT SATIŞLARI  YÜZDE 5,4 AZALDI Ekonomi/Turizm KONUT SATIŞLARI YÜZDE 5,4 AZALDI

Türkiye’de yabancıya konut satışı yüzde 32,4 artarken konut satışları yüzde 5.4 azaldı.


 SÜPER LİGDE GALATASARAY FARKI Spor SÜPER LİGDE GALATASARAY FARKI

Sarı Kırmızılılar geçen sezona göre 5 puan fazla topladılar …


BİR BARDAK SU İÇMEYİNCE! Sağlık/Kadın BİR BARDAK SU İÇMEYİNCE!

“Bir bardak suyu bile zor içiyorum!”… “Özellikle kışın hiç susuzluk hissetmiyorum!”… ”Bir bardak su içmeden günü tamamladığım oluyor!”… Hayati öneme sahip olmasına rağmen pek çoğumuz, susamadıkça su içmiyoruz. Hele de kış aylarında su içmeyi neredeyse tamamen unutuyor, sağlığımıza kendi ellerimizle zarar verdiğimizin farkına bile varmıyoruz!


Mizahçı Özdemiroğlu’ndan  Manavgat’ta sıra dışı sohbet Manavgat Mizahçı Özdemiroğlu’ndan Manavgat’ta sıra dışı sohbet

Manavgat Belediyesi “Haluk Çetin’le Manavgat Buluşmaları” etkinliklerinin sezon finalini Ot ve Uykusuz Mizah Dergileri Yazarı Vedat Özdemiroğlu ile yaptı. Özdemiroglu, Manavgat halkı ile espri dolu sıra dışı bir sohbet yaptı.


Usta Yönetmen Semih Kaplanoğlu Akdeniz Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu Kültür/Sanat Usta Yönetmen Semih Kaplanoğlu Akdeniz Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu

Ünlü yönetmen ve Senarist Semih Kaplanoğlu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.


Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Nevruz Paneli ve Karma Sergisi Kültür/Sanat Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Nevruz Paneli ve Karma Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla ‘Panel’ ve ‘Yeni Gün-Gün Işığı Nevruz Karma Sergisi’ düzenlendi. Baharın habercisi olarak kabul edilen Nevruz Bayramı kutlamaları kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesi’nde düzenlenen etkinliğe öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.


CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “YENİ HİLELERİN MAYASI MI ÇALINIYOR?” Siyaset CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “YENİ HİLELERİN MAYASI MI ÇALINIYOR?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son grup toplantısında seçim sürecini “milletin beka meselesine dönüştürmesini” eleştirerek, “Seçimlere katılan partileri, "milletin, devletin bekası" gibi kutsal bir yarar üzerinden bölmeye çalışmak ne demektir? Cumhurbaşkanı, Yüksek Seçim Kurulu'na, mülki amirlere, emrindeki kolluğa şimdiden genel talimat mı vermektedir?” dedi.


Mustafa Kemal Okulları’nın Çanakkale Oratoryosu Seyircilere Duygusal Anlar Yaşattı… Eğitim Mustafa Kemal Okulları’nın Çanakkale Oratoryosu Seyircilere Duygusal Anlar Yaşattı…

Çanakkale Geçilmez! Mustafa Kemal Okulları’nın Çanakkale Oratoryosu Seyircilere Duygusal Anlar Yaşattı…


TÜRKİYE DÜNYANIN EN MUTSUZ ÜLKELERİ İÇERİSİNDE YER ALDI TÜRKİYE DÜNYANIN EN MUTSUZ ÜLKELERİ İÇERİSİNDE YER ALDI

156 ülke baz alınarak hazırlanan rapora göre, dünyanın en mutlu ülkesi Finlandiya olurken, Türkiye bir önceki yıla oranla 5 basamak gerileyerek mutluluk endeksinde 74. sırada yer aldı.


Manavgat Belediyesi Afyon’da Muhtarlar çalıştayı düzenleyecek Manavgat Manavgat Belediyesi Afyon’da Muhtarlar çalıştayı düzenleyecek

Manavgat Belediyesi 23-24-25 Mart 2018 tarihlerinde Afyon’da “Muhtarlar Çalıştayı” düzenleyecek.


Tenisin Şampiyonu Envar Koleji Eğitim Tenisin Şampiyonu Envar Koleji

Antalya Okul Sporları turnuvasının şampiyonu Özel Antalya Envar Koleji oldu.


Yat bakım onarım firmalarına vergi muafiyeti Güncel Yat bakım onarım firmalarına vergi muafiyeti

Antalya Serbest Bölgesi'nde yat bakım onarım firmalarına yabancı bayraklı yatlarda bakım ve onarım yapmaları halinde vergi muafiyeti getirildiği ve uygulamaya konulduğu belirtildi.


ANSİAD ve TSYD’den ATSO’ya nezaket ziyareti Güncel ANSİAD ve TSYD’den ATSO’ya nezaket ziyareti

Antalya Sanayici İş Adamları Derneği (ANSİAD) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi yeni yönetimleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Antalya Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde Nikah Töreni Yapıldı Güncel Antalya Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde Nikah Töreni Yapıldı

Antalya Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde Nikah Töreni Yapıldı


Aksu İlçesinde Hayvan Hırsızlığı Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı Aksu Aksu İlçesinde Hayvan Hırsızlığı Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

Aksu İlçesinde Hayvan Hırsızlığı Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


“Aşırı kola, tuz ve çay tüketimi böbrekte taş yapıyor” Sağlık/Kadın “Aşırı kola, tuz ve çay tüketimi böbrekte taş yapıyor”

Üroloji Uzmanı Uz. Dr. Tevfik Sarıkaya, böbrek taşları oluşumu ve tedavisine ilişkin önemli bilgiler verdi. Yapılan bilimsel çalışmalara göre, toplumda her 10 kişiden birinde taş hastalığına yakalanma olasılığı olduğunu belirten Sarıkaya; aşırı tuz, kola ve çay tüketimine karşı vatandaşları uyardı.


Başkan Gül’den Huzurevi ziyareti Kemer Başkan Gül’den Huzurevi ziyareti

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Konyaaltı İlçesi Hurma Mahallesi’nde bulunan Fethi Bayçın Huzurevi’ni ziyaret ederek burada kalan 68 ihtiyar delikanlının Yaşlılar Haftası’nı kutladı. Yaşlılar Başkan Gül’ü çok sıcak karşıladı.


ENVAR ANADOLU FEN LİSESİ ŞAMPİYON OLDU Eğitim ENVAR ANADOLU FEN LİSESİ ŞAMPİYON OLDU

Envar Okulları ‘4/4 lük Eğitim’ Uygulamasının Meyvelerini Topluyor


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68426 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...