Perşembe, 22 Ağustos 2019
CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür Kemer CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür

Kemer Belediyesi'nin desteğiyle CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları Eşgüdüm Kurulu Toplantısı'na katılan kadınlar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü ziyaret ederek katkısı için teşekkür ettiler.


MERMER OCAKLARI KARDELEN ÇİÇEKLERİNİ TEHDİT EDİYOR İbradı MERMER OCAKLARI KARDELEN ÇİÇEKLERİNİ TEHDİT EDİYOR

Antalya’nın İbradı ilçesinde ÇED raporu aranmaksızın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onayı verilen mermer ocaklarına halk büyük tepki gösteriyor.


Antalyalı akademisyen Kurtoğlu Salı’nın konuğu oldu Ekonomi/Turizm Antalyalı akademisyen Kurtoğlu Salı’nın konuğu oldu

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'nun gündemini (Salı Grubu) bu hafta siyaset ve finans ilişkisi oluşturdu. Salı Grubu’na konuk olan akademisyen Ramazan Kurtoğlu, küresel egomanya savaşlarında para din ve siyaset ilişkisini anlattı.


KONYSİAD’ın  gündemi ekonomi Ekonomi/Turizm KONYSİAD’ın gündemi ekonomi

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) konuğu Finans Danışmanı Fatih Keresteci oldu. Keresteci, işadamlarına ekonomik gelişmeler hakkında bilgi verdi


Mısır Çarşısı’nda güzel günler başlıyor Güncel Mısır Çarşısı’nda güzel günler başlıyor

Kepez Belediyesi, Mısır Çarşısı’nı ticari olarak canlandırmak ve esnafın kazancını artırmak amacıyla çalışma başlattı. Başkan Tütüncü, “Mısır Çarşısı, 20 Temmuz’da, yenilenmiş yüzüyle hemşehrilerimize merhaba diyecek.” dedi.


DİKKAT! KALP NEZLESİ BAHARDA ARTIYOR! Sağlık/Kadın DİKKAT! KALP NEZLESİ BAHARDA ARTIYOR!

“Kalbimizden Geçenler” etkinliğinde kalp sağlığı için önemli tüyolar verildi…


BYEGM, İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI Güncel BYEGM, İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri ve akademisyenlerinden oluşan heyetin Ankara’ya düzenlediği teknik gezinin ilk durağı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü oldu.


Petrol Ofisi Madeni Yağlar, 
Antalya’da ustaları ile buluştu Güncel Petrol Ofisi Madeni Yağlar, 
Antalya’da ustaları ile buluştu

Maxima – Usta Yemekleri ile tüm Türkiye’de 42 ilde 48 noktada düzenleniyor...


Çocuklara özel ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu 1983Beyoğlu’nda Güncel Çocuklara özel ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu 1983Beyoğlu’nda

Çikolata ve kahve severlerin buluşma noktası 1983Beyoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara ayrıcalıklı bir gün yaşatmak adına ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu hazırladı. 1983Beyoğlu, çikolata koleksiyonun yanı sıra mağazalarında gerçekleştireceği çikolata workshop çalışması ile de çocuklara bayramı doyasıya yaşatacak.


ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ İLETİŞİMCİLER YETİŞECEK Eğitim ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ İLETİŞİMCİLER YETİŞECEK

Vali Münir Karaloğlu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi yeni hizmet binası açılış törenine katıldı. Törende öğrencilere iletişimin çağımızdan çok önemli olduğunu aktaran Vali Karaloğlu yeni binada incelemelerde bulundu.


Kepez’de engeller aşılıyor Güncel Kepez’de engeller aşılıyor

Kepez Belediyesi’nin, ‘Engeliniz Engelimizdir’ projesi kapsamında 30 otizmli çocuk ve aileleri, Başkan Hakan Tütüncü’nün de katılımı ile keyifli bir gün geçirdi.


Kepez’in genç yeteneklerine eşofman Spor Kepez’in genç yeteneklerine eşofman

Kepez Belediyespor Kulübü’nün okullar arası yaptığı yetenek taramasında tespit edilen ve 4 spor kulübü bünyesinde futbol yeteneklerini geliştiren 420 öğrenciye, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle eşofmanları dağıtıldı.


ATB'DEN KORKUTELİ KARYAĞDI ARMUDUNA PATENT BAŞVURUSU Ekonomi/Turizm ATB'DEN KORKUTELİ KARYAĞDI ARMUDUNA PATENT BAŞVURUSU

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Korkuteli Karyağdı Armudu için coğrafi işaret başvurusunda bulundu. ATB’nin başvurusu Türk Patent ve Marka Kurumu’nun Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni’nde yer aldı.


Renault ve Dacia’dan Bahar Tazeliği Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Bahar Tazeliği Servis Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahipleri, otomobillerini bahar aylarına fırsatlarla hazırlıyor.


Döşemealtı'nda Kent Meydanı'nda paten dersi Döşemealtı Döşemealtı'nda Kent Meydanı'nda paten dersi

Döşemealtı Belediyesi'nin vizyon projeleri arasında yer alan Kent Meydanı patenci çocuklara ev sahipliği yapıyor. Dünya Olimpik Sporları Kulübü'nde paten eğitimi alan çocuklar haftada bir gün Kent Meydanı'nda bir araya geliyor.


Varsak – Sarısu 40 dakika Güncel Varsak – Sarısu 40 dakika

Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda vatandaş memnuniyeti artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında Varsak - Sarısu arasında VS18 Ekspres hattını hizmet sundu.


PROSTAT KANSERİNDE UMUT VEREN YÖNTEM: FOKAL TEDAVİ Sağlık/Kadın PROSTAT KANSERİNDE UMUT VEREN YÖNTEM: FOKAL TEDAVİ

Prostat kanseri erkeklerde en sık görülen kanser türü. Öyle ki her 6 erkekten biri hayatının bir döneminde prostat kanserine yakalanıyor. Prostat kanserini önemli kılan bir başka önemli nokta ise kansere bağlı ölümlerde akciğer kanserinden sonra 2. sırada yer alması.


CW ENERJİ İHRACAT AĞINA UKRAYNA’YI EKLEDİ CW ENERJİ İHRACAT AĞINA UKRAYNA’YI EKLEDİ

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji, 11-13 Nisan tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev kentinde düzenlenen CISOLAR 2018, “Orta ve Doğu Avrupa'da Güneş Enerjisi” 7. Uluslararası Konferans ve Ticaret Fuarını başarıyla tamamladı.


Ringlerde Kızıl fırtına Spor Ringlerde Kızıl fırtına

Ringlerde Muratpaşa Belediyespor’un destekleriyle fırtına gibi esen Hasan Mert Kızıl, 3’üncü Uluslararası Açık Kickboks Şampiyonası'nda altın madalyayı kazandı.


Çocuklar için yazarlık atölyesi Eğitim Çocuklar için yazarlık atölyesi

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin ilk ortaokul öğrencilerine yönelik 3 eğitim ve bilgi merkezinde ‘Yazarlık Atölyesi’ çalışmaları başladı. 191 öğrencinin devam ettiği merkezde 8 hafta sürecek çalışmalarının ardından öğrencilerini ‘iyilik’ teması üzerine yazacağı edebi metinler kitap haline getirilecek.


Antalya konut fiyat artışında geride kaldı Ekonomi/Turizm Antalya konut fiyat artışında geride kaldı

Hürriyet Emlak Mart 2018 Emlak Endeksi verilerine göre* 5 büyük ilde İstanbul dışında satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 31’e kadar artış gösterdi. Antalya’da artış oranı yüzde 5 oldu. İstanbul ise son bir yılda yüzde 1 düşüş ile sınıfta kaldı.


​Monoton iş hayatı boyun kireçlenmesi sebebi Sağlık/Kadın ​Monoton iş hayatı boyun kireçlenmesi sebebi

Modern yaşamın en ağır faturalarından biri de vücudun belirli bölgelerinde baş gösteren ağrılar.


Antalyalı Liseliler fizy’deki Oylamada Destek Bekliyor Kültür/Sanat Antalyalı Liseliler fizy’deki Oylamada Destek Bekliyor

Dünyanın en uzun soluklu ve en büyük gençlik organizasyonu olan, fizy 21. Liselerarası Müzik Yarışması'nın sahnesi; İstanbul, Ankara ve İzmir elemelerinde ağırladığı toplam 2911 öğrenciyle yeni bir rekora imza attı.KADINLAR MOBİLDE ERKEKLERDEN DAHA FAZLA VAKİT GEÇİRİYOR Teknoloji/Bilim/İnternet 
KADINLAR MOBİLDE ERKEKLERDEN DAHA FAZLA VAKİT GEÇİRİYOR

5 MİLYON OYUNCUNUN ALIŞKANLIKLARI İNCELENDİ: 
KADINLAR MOBİLDE ERKEKLERDEN DAHA FAZLA VAKİT GEÇİRİYOR


Kripto para soyguncularının  başına ödül konuldu Teknoloji/Bilim/İnternet Kripto para soyguncularının başına ödül konuldu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarında biri olan Binance, Mart ayında başarısız bir siber soyguna uğradı. Ancak saldırı başarısız olsa da Binance, bu kripto para soygununa girişenlerin peşine düştü ve faillerin izini sürmek üzere yardımı olabilecek herkesi 250 bin dolar değerinde kripto para ile ödüllendireceğini duyurdu.


TÜRKİYE’DE HER 4 KİŞİDEN 3’Ü GEÇMİŞE ÖZLEM DUYUYOR Güncel TÜRKİYE’DE HER 4 KİŞİDEN 3’Ü GEÇMİŞE ÖZLEM DUYUYOR

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de her dört kişiden üçünün geçmişe özlem duyduğu belirlendi.


YATAK YARASI SICAK HAVALARDA KAPANMIYOR Sağlık/Kadın YATAK YARASI SICAK HAVALARDA KAPANMIYOR

Yatağa bağımlı hastalarda en sık görülen sağlık sorunlarından biri olan yatak yarası, hareket kısıtlılığı olan binlerce insanı tehdit ediyor.


AK PARTİ’Lİ ENÇ’TEN BORSA’YA HAYIR OLSUN ZİYARETİ Siyaset AK PARTİ’Lİ ENÇ’TEN BORSA’YA HAYIR OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin ile birlikte Antalya Ticaret Borsası’nın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Enç’i, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ile ATB Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Doğan ağırladı.


Demir Adamlar Kemer'de Kürsüden İnmedi Spor Demir Adamlar Kemer'de Kürsüden İnmedi

Triatlon takımımız 15 Nisan Pazar günü Kemer düzenlenen Kemer Triatlonu'nda kürsüye damgasını vurdu. 1.9 km'lik yüzme, 90 km'lik bisiklet ve 21.1 km'lik koşu zorlu parkurda bir çok takım sporcumuz ödül kazandı ve kürsüye çıktı.


CHP’Lİ BUDAK’TAN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Siyaset CHP’Lİ BUDAK’TAN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve il yönetimiyle birlikte Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. CHP Heyetini, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ile Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ağırladı.


Kepez’den film festivalli şehre sinema müzesi Kültür/Sanat Kepez’den film festivalli şehre sinema müzesi

Kepez Belediyesi, 1964’ten beri düzenlediği film festivaliyle sinemaya destek veren Antalya’ya, Türk sinemasının hatıralarının yaşatılacağı bir müze armağan etti. Dokuma Yeşilçam Müzesi’nde, Türk sinemasının unutulmaz karakterlerinin ve Yeşilçam’ın ünlü filmlerinin hatıraları olacak.


Siyaset "OHAL DEĞİL DEMOKRASİ İSTİYORUZ"

CHP Antalya İl Başkanlığı, 16 Nisan referandumunun yıldönümünde “OHAL değil demokrasi istiyoruz” sloganıyla Cumhuriyet Meydanında bir saat oturma eylemi yaptı.


Gençlerin yeni tercihi: Çin Üniversiteleri Gençlerin yeni tercihi: Çin Üniversiteleri

Son yıllarda yurt dışında eğitim gören Türk öğrenci istatistiklerinde en çok tercih edilen ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Almanya yer alırken, Çin’de eğitim gören Türk öğrenci sayısında ciddi bir artış gözleniyor.


Demre’de Konyaaltı Belediyesi farkı..
 Demre Demre’de Konyaaltı Belediyesi farkı..


Konyaaltı Belediyesi’nin başpehlivanı İsmail Balaban, Demre’de düzenlenen sezonun ilk yağlı güreşlerinin şampiyonu oldu.


OPET’ten trafiği güvenli bir Türkiye için eğitimlere devam Güncel OPET’ten trafiği güvenli bir Türkiye için eğitimlere devam

OPET'in desteğiyle bugüne kadar yaklaşık 4 milyona yakın çocuk ve gence ulaşılan "Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında 5’inci kez düzenlenen “Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi” Antalya’da gerçekleştiriliyor.


Bakteriler birbiriyle konuşuyorlar... Sağlık/Kadın Bakteriler birbiriyle konuşuyorlar...

Bakterilerin aralarındaki sinyal taşıyıcı moleküller yardımıyla haberleştiği ve bu sinyallerin yardımıyla bir araya toplandıkları bulgusunu inceleyen bilim insanları bir süredir, sinyalleri yöneterek bakterileri kontrol altında tutma çalışmalarını yürütüyorlar.


Büyükşehir şifa dağıtıyor Sağlık/Kadın Büyükşehir şifa dağıtıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, evde bakımdan, ücretsiz diş tedavisine kadar sağladığı sağlık hizmetleri ile vatandaşın derdine derman oluyor. 4 yılda 3 bin 662 hastaya evde bakım, 90 bin 831 çocuğa da ücretsiz diş tedavisi hizmeti verildi. Gündoğmuş Köprülü’den Kaş Sütleğen’e toplam 36 bin 921 vatandaşın doktor muayenesi gerçekleştirildi.


Kepez’in Bitki Heykelleri Göz Kamaştırıyor Güncel Kepez’in Bitki Heykelleri Göz Kamaştırıyor

Kepez Belediyesi seralarında üretilen süs bitkileri, özellikle Dokuma Park, Kepez Kent Ormanı ve Seyir Terası gibi şehrin cazibe noktalarında tam bir görsel şölen sunuyor.


Orhan Okulu Finike başpehlivanı oldu Döşemealtı Orhan Okulu Finike başpehlivanı oldu

Bu yıl 3. düzenlenen Finike Geleneksel Altın Portakal Yağlı Pehlivan güreşlerinde Salih Erinç’i yenen Başpehlivan Orhan Okulu birinci oldu.Finike 100. Yıl Spor tesislerinde gerçekleştirilen Güreşlere 53'ü başpehlivan 100'e yakın sporcu katıldı.


Sis ve Gece’ye yoğun ilgi Kültür/Sanat Sis ve Gece’ye yoğun ilgi

Muratpaşa Belediyesi’nin 54 yılı geride bırakan Türk sinemasının en uzun soluklu festivali Antalya Altın Portakal’ın ‘ulusal uzun metraj film yarışmasına’ kabul edilmiş filmleri yeniden sinemaseverlerle buluşturduğu ‘1 Film 1 Konuk’ serisinin 5’inci programı tamamlandı.


Sporun birleştirici gücü Spor Sporun birleştirici gücü

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Serik Belediyespor yönetimi Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis” Sağlık/Kadın Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis”

Gebelik esnasında ve doğum sonrasında sıkça rastlanan hemoroit rahatsızlığını natürel içeriğe sahip Propolis merhemi ile güvenle çözebilirsiniz.


Talya Tıp Merkezi Dr. Ayşegül Çoruhlu’yu Ağırladı! Sağlık/Kadın Talya Tıp Merkezi Dr. Ayşegül Çoruhlu’yu Ağırladı!

İleri anti-aging yaklaşımlarını ülkemizde ilk uygulayan hekimlerden Dr. Ayşegül Çoruhlu, ’’Sağlıklı Yaşam Sohbetleri’’ kapsamında, Akdeniz Bölgesi’nde son teknoloji ile hastalarına güvenli tedavi sunan Talya Tıp Merkezi’nin konuğu oldu.


Kaspersky Lab’tan Blockchain Tabanlı, Özelleştirilebilir Oy Verme Çözümü: Polys Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab’tan Blockchain Tabanlı, Özelleştirilebilir Oy Verme Çözümü: Polys

İnternet üzerinden oy verme modern toplumlara birçok alanda hitap eden bir çözüm. Coğrafi olarak geniş alana yayılmış uzak topluluklar veya öğrencilerinin görüşlerini öğrenmek isteyen yenilikçi üniversiteler bu çözümden faydalanabilirler.


HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR! Sağlık/Kadın HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!

Karın ağrısı, şişkinlik, dışkılama değişiklikleri ve sırt ve baş ağrısından şikâyetçiyseniz ‘bağırsaklarınız huzursuz’ demektir! VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Koral Önal, huzursuz bağırsak sendromu olarak bilinen ‘İrritabl Bağırsak Sendromu’nun (İBS) belirtilerini anlattı, tedavisi konusunda bilgi verdi.


D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor Sağlık/Kadın D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

D vitamini eksikliğinde uyuklama hali, yorgunluk hissi ve fiziksel aktivite isteksizliği yaşanıyor. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yorgun hissedenlerin ve çalışma isteği azalanların sayısı daha da artıyor.


“CW ENERJİ’DEN EĞİTİME DESTEK” Eğitim “CW ENERJİ’DEN EĞİTİME DESTEK”

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Sakarya ili Kaynarca ilçesi Esenbel İlkokulu öğrencilerinin beden eğitimi derslerini daha iyi şartlarda yapabilmeleri için okula spor sahası yaptırarak minik öğrencileri sevindirdi.


Durmayan kanamalara dikkat Sağlık/Kadın Durmayan kanamalara dikkat

Gen terapisi çalışmaları hemofili B tedavisinde başarılı sonuçlar veriyor


VÜCUTTA ANİ TİTREMEYE YOL AÇAN 8 FAKTÖR Sağlık/Kadın VÜCUTTA ANİ TİTREMEYE YOL AÇAN 8 FAKTÖR

İstemsiz kasılma ve seğirmeler ile kasların kısa süreli kasılması; vücutta, ellerde, ayaklarda ve boyunda titremelere yol açıyor. Türkiye’de ve tüm dünyada sık olarak görülen ancak nedeni tam olarak bilinmeyen titremeler, yaşam kalitesini de olumsuz etkiliyor.


METABOLİZMADA BAHAR DOPİNGİ! Sağlık/Kadın METABOLİZMADA BAHAR DOPİNGİ!

Bahar aylarının gelmesiyle metabolizmada da kelebekler uçuşmaya başlar. Bedende oluşan değişiklikler ruhsal ve fizyolojik olarak etki yapar.


BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI Sağlık/Kadın BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Bir avuç badem sağlık açısından pek çok fayda sağlıyor. İçeriğinde barındırdığı tekli doymamış yağ asitleri, lif, antioksidanlar ve magnezyum, kalsiyum gibi minerallerle sağlık dostu olan badem tok tutuyor, ara öğünlerde meyve ile tüketildiğinde de kan şekerini dengeliyor.


4,5G’Lİ ABONE SAYISI 3G’LİLERİ 6’YA KATLADI Teknoloji/Bilim/İnternet 4,5G’Lİ ABONE SAYISI 3G’LİLERİ 6’YA KATLADI

Hayata geçtiği 1 Nisan 2016 yılından 2017 yılı sonuna kadar ki zamanda, 4,5G’li abone sayısı 64 milyon 558 bin 929’a yükselirken, 3G’li abone sayısı 10 milyon 249 bin 69’a geriledi.


Bırakın macun ve fırçasını kendisi seçsin Sağlık/Kadın Bırakın macun ve fırçasını kendisi seçsin

Amerikalıların yüzde 20 kadarı kaygı ya da korku nedeniyle diş hekimine gitmiyor. Ülkemizde de rakamlar pek iç açıcı değil. Türkiye’de yapılan bir araştırma, Türkiye'nin diş sağlığı haritasını ortaya koydu. Buna göre 4 ayda bir değiştirilmesi gereken diş fırçasını 2 yıl kullanıyoruz. Nüfusun yüzde 86'sı ise dişlerini fırçalamıyor...


Çocuklar 23 Nisan’ı Buray ile kutlayacaklar Güncel Çocuklar 23 Nisan’ı Buray ile kutlayacaklar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 3 gün sürecek şenliklerle kutlayacak. Konserler, müzik ve dans gösterileri, yarışmalar ve pek çok etkinliğin gerçekleşeceği şenlikler kapsamında sevilen sanatçı Buray da muhteşem bir konser verecek. Ünlü karikatürist ve yazar Salih Memecan da çocuklarla buluşacak.


En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı Güncel En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, 3. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na son başvuru tarihinin 27 Nisan olduğunu hatırlatarak, en güzel bahçe, balkon benimkisi diyen tüm Antalyalıları yarışmaya katılmaya davet etti. Evrim, yarışmayı gelecek yıllarda 19 ilçeyi kapsayacak şekle dönüştürmeyi hedeflediklerini söyledi.


ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım Ekonomi/Turizm ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelerin yanı sıra merkez ilçelerde de alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ASAT Kepez ilçesine 4 yılda yaklaşık 164 milyon liralık yatırım yaptı. İçme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon yatırımlarıyla alt yapısı güçlenen Kepez’in gelecek yılları da koruma altına alındı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HAYVANAT BAHÇELİ PARK Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HAYVANAT BAHÇELİ PARK

Manavgat Belediyesi, ‘Her Mahalleye Bir Park’ projesi kapsamında Sarılar Mahallesi’nde çocukların keyifle zaman geçireceği, içerisinde piknik alanlarından hayvanat bahçesine kadar herşeyin bulunduğu temalı bir parkın yapımını tamamladı.


Akdeniz Üniversitesi Marşı Seçildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi Marşı Seçildi

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı öncülüğünde düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Marşı Beste Yarışması ile Akdeniz Üniversitesi Marşı seçildi.


ANTALYA YAĞLI GÜREŞİ NEDEN SEVİYOR? Spor ANTALYA YAĞLI GÜREŞİ NEDEN SEVİYOR?

YAĞLI GÜREŞLER YALNIZCA BİR SPOR DEĞİL, BİR KÜLTÜRDÜR, BİR EĞİTİMDİR...


Avrupa Şampiyonu Öğrencilerle Buluştu Elmalı Avrupa Şampiyonu Öğrencilerle Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen söyleşiye konuşmacı olarak Elmalı’da yetişerek Avrupa Şampiyonu olan Milli Güreşçi Yunus Emre Dede katıldı.


PERSONELE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Aksu PERSONELE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Aksu Belediyesi taşeron sisteminin kaldırılması sonrasında belediye şirketine geçecek olan personellerine bilgilendirme toplantısı düzenleyerek, yeni sistem hakkında açıklamalarda bulundu.


Musa Nizam, Öğrencilerin Konuğu Oldu Spor Musa Nizam, Öğrencilerin Konuğu Oldu

Kepez İlçesi’nde yer alan Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul İlkokulu’na konuk olan futbolcu Musa Nizam, öğrencilerin soru yağmuruna tutuldu.


Kültür/Sanat "Bilge Ağaç ve Hazinesi" Çocuk Oyunu Büyük Beğeni Topladı

Sihirli Kuklalar Çocuk Tiyatrosu’nun, 2017-2018 tiyatro sezonunda seyirciyle buluşturduğu yeni oyunu olan, Modev ve Emine Dutseren Devecel’in yazdığı MODEV’in yönetmenliğini yaptığı tek perdelik çocuk oyunu " Bilge Ağaç ve Hazinesi " büyük beğeni topladı.


Budak: Esnafın üzerinden elinizi çekin Kemer Budak: Esnafın üzerinden elinizi çekin

CHP'li Budak ile Başkan Gül Liman Caddesi'ndeki çalışmaları inceledi.


Genç Pedallar Birincilik Kupasıyla Döndü Spor Genç Pedallar Birincilik Kupasıyla Döndü

Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından düzenlenen ODTÜ 5. Dağ Bisikleti Yarışı’ndan birincilik kupasıyla döndü.


BUDAK: “BALBEY, TARLABAŞI OLMASIN” Siyaset BUDAK: “BALBEY, TARLABAŞI OLMASIN”

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK, BALBEY’DEKİ KENTSEL YENİLEME SÜRECİ İÇİN UYARDI


Finike’de cami halıları yenilendi Finike Finike’de cami halıları yenilendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’de bulunan iki caminin halılarını yeniledi. İlçedeki iki camiye toplam 420 metrekare yeni halı döşendi.


VODAFONE’UN 10 MİLYON TL YATIRIMLA AÇTIĞI ÇAĞRI MERKEZİNDE 380 KİŞİ ÇALIŞACAK Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’UN 10 MİLYON TL YATIRIMLA AÇTIĞI ÇAĞRI MERKEZİNDE 380 KİŞİ ÇALIŞACAK

VODAFONE VAN ÇAĞRI MERKEZİ, SAĞLADIĞI İSTİHDAMLA YÜZLERCE VANLI GENCİN UMUDU OLDU


ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU CAN TOLON OLDU Spor ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU CAN TOLON OLDU

Otomobil sporlarında yılın en hızlı pilotunu belirleyecek olan ‘Şampiyonlar Şampiyonası’, 14-15 Nisan tarihlerinde TOSFED Körfez Yarış Pisti‘nde organize edildi.


CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU Kemer CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU "KADIN KOLLARI İL BAŞKANLARI TOPLANTISI"NA KATILDI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Yeni bombalar denenirken, bu ülkeyi yöneten Ankara’daki beyler, ’Çok iyi oldu, iyi ki bomba attı’ diyorlar. Bunu söyleyenlerin yüreğinde insanlık sevgisi yoktur. İnsanın öldürülmesinden zevk alan kişi, insan sayılmaz" dedi.


YÖRÜKLER SİLİFKE’DE ÇALIŞTAY’DA BULUŞUYOR Siyaset YÖRÜKLER SİLİFKE’DE ÇALIŞTAY’DA BULUŞUYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla 22 Nisan’da Silifke Gökbelen Yaylası’nda Yörük Türkmen çalıştayı düzenleniyor.


Kılıçdaroğlu’ndan Muratpaşa’ya tam not Güncel Kılıçdaroğlu’ndan Muratpaşa’ya tam not

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi tanıtım ve bilgilendirme toplantısında, “Bütün mesele sorunları masaya yatırıp tartışmaktır. Bu açıdan Belediye Başkanımız Ümit Uysal’ın sivil toplum kuruluşlarına mekan sağlaması önemlidir. Başkanımızı yürekten kutluyorum” dedi.


Kepez’de anneler çok şanslı Güncel Kepez’de anneler çok şanslı

Kepez Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin üçüncü şubesi, annelerin yoğun talebi üzerine Ahatlı Mahallesi’nde açılıyor. Kreş, 5 sınıf ve 120 öğrenci kapasiteli olarak planlandı.


AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİ 2019 YOLUNDA EĞİTİM KAMPINA GİRDİ Siyaset AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİ 2019 YOLUNDA EĞİTİM KAMPINA GİRDİ

AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri hafta sonu gerçekleşen istişare, tanışma ve eğitim kampında bir araya geldi. Üç gün süren kampta yönetim kurulu üyeleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerinden saha çalışmalarıyla ilgili çeşitli konularda bilgi aldılar.


Sağlıklı çocukların en önemli göstergelerinden biri normal büyüme hızı Sağlık/Kadın Sağlıklı çocukların en önemli göstergelerinden biri normal büyüme hızı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı Prof. Dr. Murat Aydın, 15 Nisan Büyüme ve Gelişimin İzlenmesi Günü sebebiyle yaptığı açıklamada, çocukların boy ve kilo artışının düzenli olarak takip edilmesi gerektiğini belirtti ve sağlıklı büyüme için spor, uyku ve beslenmenin önemine dikkat çekti.


23 Nisan’da çocuklar  doyasıya eğlenecek Güncel 23 Nisan’da çocuklar doyasıya eğlenecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu yıl da çocuklara unutulmaz bir bayram coşkusu yaşatacak. Zıp Zıp Park’ta eğlence ücretsiz olacak. Oyuncak Müzesi’nde çocuklar Salih Memecan’la buluşacak. Cam Piramit ve çevresi ise sürpriz etkinliklerle eğlencenin merkezi olacak.


Tütüncü’den Seriklilere destek Serik Tütüncü’den Seriklilere destek

Başkan Hakan Tütüncü, belediyesinin imkânlarının ve sosyal tesislerinin, Antalya için önemli bir kültür hizmeti ortaya koyan Serikliler Derneği’nin emrinde olduğunu söyledi.


CHP’li kadınlar Kemer’de toplandı Kemer CHP’li kadınlar Kemer’de toplandı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları İstikbal İçin Cesaret Eşgüdüm Toplantısı Kemer’de başladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, kadın kolları başkanlarını Kemer’de ağırlamaktan onur duyduğunu söyledi. Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ise, “Cumhuriyeti yok etmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecek” dedi.


Sephora, güzellik ve kozmetik tutkunlarını yeni mağaza konsepti ile büyüledi! Güncel Sephora, güzellik ve kozmetik tutkunlarını yeni mağaza konsepti ile büyüledi!

Sephora TerraCity, yenilenen mağaza konsepti ile müşterilerine daha iyi bir deneyim yaşatmak üzere sezona ‘’merhaba’’ dedi.


Başkan Uysal’dan davet Güncel Başkan Uysal’dan davet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Pazar saat 12.30’da gerçekleştirilecek Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi tanıtımına Antalya’yı davet etti.


Finike Kadınlar Plajı  sezona hazır olacak Finike Finike Kadınlar Plajı sezona hazır olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kadınların büyük beğenisini toplayan kadınlar plajının üçüncüsünü Finike’de yapıyor. Yaz sezonuna kadar tamamlanacak Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’ndan Finike’nin yanı sıra Elmalı, Kumluca ve Demreli kadınlar da faydalanacak.


YÖRSİAD’DA KONU “UYGULAMADA ARABULUCUK” Güncel YÖRSİAD’DA KONU “UYGULAMADA ARABULUCUK”

T.C. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanı Hakan Öztatar, YÖRSİAD’ın konuğu oldu


Kazanan Balbey ve Antalya olacak Güncel Kazanan Balbey ve Antalya olacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, her aşaması şeffaf bir şekilde yürüyen Balbey Projesi’ni vatandaşlarla birlikte, onların rızasını alarak hayata geçireceklerini belirterek, “Balbey bittiğinde göreceksiniz hem Balbeyliler kazanacak hem de Antalya kazanacak” dedi.


Gençlik Orkestrası okullarda Eğitim Gençlik Orkestrası okullarda

Muratpaşa Belediyesi BigBand Gençlik Orkestrası, yeni müzisyenler bulmak için okullara açıldı. Orkestra üyeleri, Antalya Ticaret Borsası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bayrak törenine katıldı, ‘Hayat bayram olsa’, ‘Sev kardeşim’ gibi şarkıları seslendirdi ve ardından tüm okulla birlikte İstiklal Marşı’nı okudu.


İMO ANTALYA ŞUBE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI Güncel İMO ANTALYA ŞUBE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

16. Dönem Yönetim Kurulu ile tanışma, "Oda`dan Ne Bekliyorum?" konulu serbest kürsü üye toplantısı ve devamında kokteyl etkinliği üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.


İMEAK Deniz Ticaret Odası’nda Meclis’in Yeni Başkan’ı Seçildi Güncel İMEAK Deniz Ticaret Odası’nda Meclis’in Yeni Başkan’ı Seçildi

İMEAK Deniz Ticaret Odası, geçtiğimiz hafta gerçekleşen ve Tamer Kıran’ın başkan seçilmesiyle sonuçlanan seçimlerinin ardından yeni Meclis Başkanını da seçti.


Büyükşehir’de işçiyi sevindiren sözleşme Ekonomi/Turizm Büyükşehir’de işçiyi sevindiren sözleşme

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında 464 kadrolu işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi, törenle imzalandı. İşçi yevmilerine ilk yıl için günlük 16 lira, ikinci yıl için enflasyon oranında zam yapıldı. Başkan Menderes Türel, “30 Büyükşehir Belediyesi arasında işçisine en yüksek ücreti ödeyen Antalya Büyükşehir Belediyesidir. Helali hoş olsun” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ SOKAK KEDİLERİNİ EVLENDİRDİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ SOKAK KEDİLERİNİ EVLENDİRDİ

Manavgat Belediyesi tarafından Manavgat Cumhuriyet Meydanı’nda kedi evleri etkinliği düzenledi.


Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis” Sağlık/Kadın Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis”

Gebelik esnasında ve doğum sonrasında sıkça rastlanan hemoroit rahatsızlığını natürel içeriğe sahip Propolis merhemi ile güvenle çözebilirsiniz.


Antalyaspor Asbaşkanı Öz'e Doğum Günü Sürprizi Spor Antalyaspor Asbaşkanı Öz'e Doğum Günü Sürprizi

Antalyaspor Asbaşkanı Şefik Öz, 61 yaşına bastı. Asbaşkan Şefik Öz, yeni yaşını teknik heyet ve futbolcuların da katıldığı sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.


POTANIN AKREPLERİ LİG ŞAMPİYONUNA KONUK OLUYOR Spor POTANIN AKREPLERİ LİG ŞAMPİYONUNA KONUK OLUYOR

Antalyaspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu:
“GALİBİYET HEDEFİYLE HER MAÇA ÇIKIYORUZ”


Tütüncü’nün elinden portakal suyu  Güncel Tütüncü’nün elinden portakal suyu

Kepez Belediyesi’nin Antalya’nın değeri olan portakal üzerine gerçekleştirdiği ‘Portakal Çiçeği Günleri’ devam ediyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliğe katılan ziyaretçilere taze sıkılmış portakal suyu ikram etti.


Teknolojinin Kadın Liderleri Türkiye’yi geleceğe taşıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Teknolojinin Kadın Liderleri Türkiye’yi geleceğe taşıyor

Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikayeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak için yola Microsoft Türkiye ve KAGİDER’in (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) 2016 yılında hayata geçirdiği, 2017 yılında Aydın Doğan Vakfı’nın da desteklemeye başladığı ‘Teknolojinin Kadın Liderleri’ yarışması için başvurular başladı.


Siyaset "MİLLET MENFAATİ ÜZERİNE OTURUP, PROVAKASYON ÇIKARAN SİYASİ ALÇAKLARA CEVABIMIZDIR"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin Ermenek mahallesinde yaşananlarla ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı.


CK AKDENİZ ELEKTRİK’TEN TÜKETİCİLERE ÖNEMLİ UYARI Ekonomi/Turizm CK AKDENİZ ELEKTRİK’TEN TÜKETİCİLERE ÖNEMLİ UYARI

Elektrik aboneliğini üzerine almayan tüketicilerin ‘usulsüz elektrik’ kullandığına dikkat çeken CK Akdeniz Elektrik, ‘Mağduriyet yaşamamak için aboneliği hemen üzerinize alın’ çağrısı yaptı.


İşçiye en iyi zam yine Kepez’den Ekonomi/Turizm İşçiye en iyi zam yine Kepez’den

Başkan Hakan Tütüncü, dönemindeki 5. toplu iş sözleşmesinde de işçisine en iyi zammı verdi. İşçilerin ücretlerinde ve sosyal haklarında artış sağlayan toplu sözleşme, belediye ile yetkili sendika arasında imzalandı.


Türkiye Nasıl Evlilik Teklif Ediyor? Güncel Türkiye Nasıl Evlilik Teklif Ediyor?

TÜİK verilerine göre ülkemizde her yıl ortalama 600 bin kişi dünya evine giriyor. Düğün sürecinde yapılan harcamalar ise neredeyse 13-14 milyar TL’lik dev bir ekonomiyi oluşturuyor.


MÜSİAD ANTALYA’DAN SGK TEŞVİKLERİ EĞİTİM SEMİNERİ Güncel MÜSİAD ANTALYA’DAN SGK TEŞVİKLERİ EĞİTİM SEMİNERİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi, ‘’Son Torba Yasadan Sonra SGK Teşvikleri ve 6111 Sayılı Teşvik’’ konulu bir eğitim semineri düzenledi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Koç Spor Fest Heyecanı Başlıyor Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi’nde Koç Spor Fest Heyecanı Başlıyor

Akdeniz Üniversitesi’nde spor, müzik ve eğlencenin festivali Koç Spor Fest, 16-20 Nisan 2018 tarihleri arasında etkinlikleriyle öğrencileri doyasıya eğlenceye çağırıyor.


Öğrenciler Hastalıklar Hakkında Bilgilendirildi Elmalı Öğrenciler Hastalıklar Hakkında Bilgilendirildi

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Elmalı İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kırım-Kongo kanamalı ateşi ve verem hastalığı hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...