Salı, 10 Aralık 2019
TODOSK kadınlar gününde Bakırtepe'ye tırmandı Güncel TODOSK kadınlar gününde Bakırtepe'ye tırmandı

Türkiye Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Bakırtepe'ye tırmandı.


Siyaset "Yaşadığımız katı dünyanın kadın adaletine ihtiyacı var"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, yaşanılan katı dünyanın, kadın sevgisine, merhametine ve adaletine ihtiyacı olduğunu söyledi.


Antalya'da trafik kazası: 2 ölü, 3 yaralı Güncel Antalya'da trafik kazası: 2 ölü, 3 yaralı

Antalya'da İzmir'e cenaze törenine gidenlerin bulunduğu otomobil ile balık yüklü panelvanın çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 2'si ağır 3 kişi yaralandı.


Şandır’dan Uslu’ya destek Manavgat Şandır’dan Uslu’ya destek

MHP Grup Başkan Vekili ve İçel Milletvekili Mehmet Şandır 29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde, Manavgat Belediye Başkan Adayı olan Adem Uslu’ya destek vermek için Manavgat'a geldi.


Hayaller üzerine kurulmayacak Aksu Hayaller üzerine kurulmayacak

Aksu’da her gelenin sözler verdiğini hatırlatan Saadet Partisi Aksu Belediye Başkan adayı Veli Atik; “Aksu’nun geleceği hayaller ve yalanlar üzerine kurulmayacak. Buna izin vermeyeceği” dedi


Belekli Bayanlara Alişan”dan Muhteşem Konser Serik Belekli Bayanlara Alişan”dan Muhteşem Konser

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısı ile Belek Belediyesi muhteşem bir organizasyona imza atıldı.Belek Beach Parkın ev sahipliğini yaptığı ve 2000 kişinin katıldığı konserde, Belek Belediye Başkanı Yusuf Mecek ve meclis üyeleri Belekli hanımları yalnız bırakmadı.


Kemer "Geleceğin Kemer'i için çalışıyoruz"

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker,1986 yılından bu yana demokrat çizgide yerel yönetim anlayışını dürüstlük, şeffaflık ve hizmette istikrar üzerine kurmuş bir kişi olarak ve gelecek dönemde yeni projeleri hayata geçirmek için tekrar Belediye Başkanı adayı olduğunu ifade etti.


Antalya üniversitesi anlatılıyor Güncel Antalya üniversitesi anlatılıyor

AKEV Yöneticileri ve ilgili komisyonlar Antalya Üniversitesi kuruluş çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmeleri ara vermeden sürdürüyor.


En güçlü Q7 satışa sunuldu Otomotiv En güçlü Q7 satışa sunuldu

"Dünyanın En Güçlü Dizel Motoruna Sahip Seri Üretim Binek Aracı" unvanına sahip Audi Q7 V12 TDI Türkiye'de satışa sunuldu. 500 hp gibi etkileyici bir güce sahip Q7 V12, 243 bin 728 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Göbeklenme ile akciğer fonksiyonu arasında bağlantı Sağlık/Kadın Göbeklenme ile akciğer fonksiyonu arasında bağlantı

Fransa'da yapılan bir araştırma, karın bölgesinde yağlanma ile akciğer fonksiyonunun azalması, cinsiyet ve vücut kitle endeksi ile başka komplikasyonlar arasında önemli bağlantının bulunduğunu ortaya koydu.


Başkan internetten de vatandaşa ulaşıyor Kemer Başkan internetten de vatandaşa ulaşıyor

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, 10 yıllık çalışmalarını ve yeni projelerini www.hasanseker.com adresinde toplarken, siteye de ziyaretçi akını sürüyor.


Şeker’den resmi dairelere ziyaret Kemer Şeker’den resmi dairelere ziyaret

Başkan Şeker seçim çalışmaları çerçevesinde Kemer’deki ziyaretlerini sürdürüyor. Her gün yüzlerce ev ve işyeri dolaşan Başkan Şeker ve Ak Parti kurmayları vatandaşlarla bir araya geliyor.


Antalya Koleji Miniklerine Kukla Gösterisi Güncel Antalya Koleji Miniklerine Kukla Gösterisi

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hazırlık sınıfı öğrencileri, Sihirli Kuklalar Drama Atölyesi oyuncuları tarafından sahnelenen kukla gösterisini izlediler.


Antalya Koleji Öğrencilerine DSD Sınavı Uygulaması Güncel Antalya Koleji Öğrencilerine DSD Sınavı Uygulaması

Antalya Koleji Lise 11. sınıf öğrencileri, Goethe Enstitüsü tarafından uygulanan DSD (Alman Dil Diploması) sınavında gösterdikleri üstün performans ile geçen yıllardaki Almanca dil yeterlilik başarılarının haklılığını bir kez daha kanıtladılar.


ATMED’liler London Pub’da stres attı Güncel ATMED’liler London Pub’da stres attı

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Mezunları Derneği (ATMED) tarafından 06 Mart 2009 Cuma günü London Pub’da organize edilen Oldies but Goldies partisinde buluşan mezunlar yaz sezonuna girmeden önce doyasıya eğlendiler.


Dünya Barışı İçin Afiş Hazırladılar Güncel Dünya Barışı İçin Afiş Hazırladılar

Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Barış Afişi Yarışmasında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu 5. sınıflardan bir grup öğrenci, yaptıkları afişlerle ödüle layık görüldü.


İzin alınmayınca, tören tiyatro dışında yapıldı Serik İzin alınmayınca, tören tiyatro dışında yapıldı

Büyük Önder Atatürk'ün Serik ve Aspendos Antik Tiyatrosu'nu ziyaretinin 79. yıl dönümü, törenle kutlandı. Atatürk'ün ziyaretinin yıl dönümünde her yıl tiyatro içinde yapılan tören, bu yıl, izin alınamadığı gerekçesiyle tiyatronun dışında gerçekleştirildi.


Emeklilerin ekonomik profili Emeklilerin ekonomik profili

Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (TİED) tarafından yapılan araştırmaya göre, emeklilerin yaklaşık dörtte üçü borçlu.


Türkiye’nin yaygın kuşları raporu Türkiye’nin yaygın kuşları raporu

Doğa Derneği tarafından hazırlanan raporda, 2008 yılında Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kırşehir ve Diyarbakır illerinde yapılan 14 ayrı sayımda toplam 111 yaygın kuş türünün tespit edildiği bildirildi.


“2008 yılında elma fiyatı yüzde 47 geriledi” Ekonomi/Turizm “2008 yılında elma fiyatı yüzde 47 geriledi”

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), 2008 yılında elma fiyatının yüzde 47 oranında gerilediğini bildirdi.


“Anayasa değişiyor, ama hayatımız değişmiyor” Siyaset “Anayasa değişiyor, ama hayatımız değişmiyor”

Antalya'daki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tören Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı.


Torunoğlu kadınlara karanfil dağıttı Kumluca Torunoğlu kadınlara karanfil dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Kumluca Belediye Başkan Adayı Bayram Torunoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı.


Muratpaşa Belediyesi Kadın Toplum Merkezi açıldı Güncel Muratpaşa Belediyesi Kadın Toplum Merkezi açıldı

Muratpaşa Belediyesi'nce Ermenek Mahallesi'nde bin metre karelik alana inşa edilen, içinde çalışma odaları, atölyeler, kütüphane ve kreş bulunan Kadın Toplum Merkezi, törenle açıldı.


Akıllı kartta emekli eşleri ve sözleşmeli öğretmenlere indirim Güncel Akıllı kartta emekli eşleri ve sözleşmeli öğretmenlere indirim

Antalya'da, emekli eşleri ve sözleşmeli öğretmenlerin, akıllı kart uygulamasından indirimli yararlanması kararlaştırıldı.


“Kriz ortamı kadınları iş aramaya zorluyor” Güncel “Kriz ortamı kadınları iş aramaya zorluyor”

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şube Başkanı Ayhan Dolanay, küresel ekonomik kriz ortamının, Türkiye'de kadınları iş aramaya zorladığını söyledi.


Alışveriş merkezlerine vergi yardım masaları açıldı Güncel Alışveriş merkezlerine vergi yardım masaları açıldı

Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı, Antalya'daki iki alışveriş merkezinde kira geliri elde eden mükelleflerin beyanname düzenlemelerine ve beyanda bulunmalarına yardımcı olmak üzere yardım masaları açtı.


Tolunay projelerini turizmcilerle paylaştı Siyaset Tolunay projelerini turizmcilerle paylaştı

Akdeniz Turistik Otelciler Birliği'ne (AKTOB) konuk olan AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Tolunay, projelerini anlattı.


Türel: “Antalya’ya yapılan hizmetler engelleniyor” Siyaset Türel: “Antalya’ya yapılan hizmetler engelleniyor”

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, bazı kişilerin siyaset yapma uğruna Antalya'ya yapılan hizmetleri engellediklerini kaydetti.


Plastik sektörü krizi yeni pazarlarla aşıyor Ekonomi/Turizm Plastik sektörü krizi yeni pazarlarla aşıyor

Plastik sektörü, kimya ihracatındaki liderlik koltuğunu kimseye kaptırmamaya niyetli görünüyor. Türkiye’nin 2009 yılı ihracat rakamları hızla düşerken, plastik sektörü ihracatta en az kaybın yaşandığı sektör olmak konusunda iddialı.


Domino’s Pizza’dan 1.000 kişiye iş imkanı Domino’s Pizza’dan 1.000 kişiye iş imkanı

Ülkemizde pizza endüstrisinin oluşmasına öncülük eden ve pizza sektöründe evlere serviste lider olan Domino’s Pizza, ekonomik krize rağmen 2010 yılında 200 şubeye ulaşmayı hedefliyor.


AKEV’den ATA’ya saygı Güncel AKEV’den ATA’ya saygı

AKEV Koleji’nde, Atatürk’ün Antalya’ya gelişiyle ilgili bahçe ve salon etkinlikleri büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleşti.


Yeni Mahalle’de asfalt çalışmalar sürüyor Kemer Yeni Mahalle’de asfalt çalışmalar sürüyor

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor. Tüm mahallelerde ihalesi yapılan ve belirlenen program ve hava şartlarına bağlı olarak asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler, Yeni Mahalle’de de asfalt çalışmalarını sürdürüyor.


Çalkaya’ya Dubai modeli Aksu Çalkaya’ya Dubai modeli

Çalkaya Belediye Başkanı Veli Atik bölgenin tüm yollarını asfaltsız yol kalmayancasına asfaltladı. Asfalt makinesinin girmediği noktalara ise Dubai modeli uygulanıyor. Makinelerin girmediği yerlere beton döken belediye hizmette sınır tanımıyor


Şeker’den gövde gösterisi Kemer Şeker’den gövde gösterisi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk gelen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yaptığı Ak Parti mitinginde Kemer Belediye başkanı ve adayı Hasan Şeker, Ak Parti ilçe teşkilatıyla gövde gösterisi yaptı.


Tiryakiye resimle uyarı Sağlık/Kadın Tiryakiye resimle uyarı

Tiryakiler, sigaranın zararları konusunda yazıların ardından resimlerle de uyarılacak.


Kalbinizi koruyun, içinde sevdikleriniz var Sağlık/Kadın Kalbinizi koruyun, içinde sevdikleriniz var

Kalp ve damar hastalıkları, dünyada ve ülkemizde en sık görülen ölüm nedeni. Türkiye'de her 2 kişiden 1'i kalp ve damar hastalıkları yüzünden sevdiklerini erken terkediyor.


Balık yiyen gençlerin IQ'su daha yüksek Sağlık/Kadın Balık yiyen gençlerin IQ'su daha yüksek

İsveç'te yapılan bir araştırma, yetişme çağında balık yiyen gençlerin zeka düzeylerinin (IQ) daha yüksek olduğunu gösterdi.


ABD ve Çin arasında gemi gerginliği ABD ve Çin arasında gemi gerginliği

Washington, Çin gemilerini, Amerikan gözlem gemisini uluslararası sularda taciz etmekle suçluyor, Pekin ise ABD'nin uluslararası hukuku ihlal ettiğini savunuyor.


"11 Eylül saldırısını biz planladık"

Guantanamo'da tutsak olan beş kişi, ABD'deki 11 Eylül saldırılarını planladıklarını itiraf etti.


İlaca yüzde 8 zam Ekonomi/Turizm İlaca yüzde 8 zam

İlaç fiyatlarına ortalama yüzde 8 oranında zam yapıldı. 1 Kutu Aspirin 1.26 TL oldu.


Evcilmen coşkusu Kızılarık’a sığmadı Siyaset Evcilmen coşkusu Kızılarık’a sığmadı

Kızılarık Mahallesi’nde binlerce kişiye seslenen Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Evcilmen; “Kendini kaf dağında gören siyasetçilere 29 Mart’ta ders vereceksiniz” dedi.


Atay: “Sorunları biz çözeceğiz” Siyaset Atay: “Sorunları biz çözeceğiz”

MHP Kepez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Kepez Belediye Başkan Adayı Mehmet Atay ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik’in katıldığı mahalle toplantısı miting havasında geçti


Böcek, Beldibi sakinleriyle buluştu Siyaset Böcek, Beldibi sakinleriyle buluştu

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Beldibi sakinleriyle bir araya geldi


Hayvan Pazarı esnafının umudu Başaran Siyaset Hayvan Pazarı esnafının umudu Başaran

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh. Zeki Başaran seçim çalışmaları kapsamında Hayvan Pazarı esnaflarını da ziyaret etti. Sabahın erken saatinde pazara gelerek esnaflarla konuşan Başaran, sıkıntılarını dinledi.


Aktaş akşamları da boş durmuyor Siyaset Aktaş akşamları da boş durmuyor

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş akşamları da boş durmuyor. Rutin ev sohbetlerinin dışında çalışmalara da imza atan Aktaş Işıklar Caddesindeki cafe ve barları ziyaret etti.


Yılmaz’dan modern sahil projesi Siyaset Yılmaz’dan modern sahil projesi

Seçim çalışmalarına projelerini tanıtarak yoğun bir tempoyla devam eden AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yılmaz, Konyaaltı Sahil Yolu’nun yeniden hayat bulacağını belirtiyor.


4. Runtalya Maratonu sona erdi Spor 4. Runtalya Maratonu sona erdi

4. Runtalya Maratonu'nu erkeklerde Kenyalı John Musila Kioko, bayanlarda ise Rusya'dan Nadezda Semiletova kazandı.


Sezonun ilk yolcu gemisi geldi Güncel Sezonun ilk yolcu gemisi geldi

Antalya'ya sezonun ilk yolcu gemisi geldi. Yunanistan bayraklı ''Cristal'' adlı gemi, 622 ABD'li turistle Antalya Limanı'na demirledi. Yolcuların bir bölümü şehir turu yapmak üzere, bir bölümü de tarihi yerleri gezmek üzere gemiden ayrıldı.


Kadınlar Günü Demre’de de kutlandı Demre Kadınlar Günü Demre’de de kutlandı

CHP Demre Teşkilatınca düzenlenen etkinlikte, Cumhuriyet alanında Atatürk anıtına çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.


Gazipaşa Halk Eğitim’den arıcılık kursu Gazipaşa Gazipaşa Halk Eğitim’den arıcılık kursu

Gazipaşa Halk Eğitim Müdürlüğünce arcılık kursu düzenlendi.


Hırsızlık zanlılarından evlilik numarası Alanya Hırsızlık zanlılarından evlilik numarası

Alanya'da bir evden çelik kasa çalmaya çalışırken vatandaşlarca fark edilen zanlılar, ön plakası ''Evleniyoruz'', arka plakası ise ''Mutluyuz'' yazılarıyla kapatılmış araçla kaçarken yakalandı.


Yılmaz projelerini anlattı Siyaset Yılmaz projelerini anlattı

AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan adayı Abdurrahman Yılmaz, Kars Ardahan Iğdır Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.


Daş’tan Kadınlar Günü açıklaması Güncel Daş’tan Kadınlar Günü açıklaması

Eğitim İş Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, Atatürk'ün kadınla ilgili bütün uygulamalarının yeni Türkiye'nin kalkınmasında Türk kadınına verdiği önemin kanıtı olduğunu bildirdi.


MHP “İktidar Yürüyüşü”nde esnafı dinledi Siyaset MHP “İktidar Yürüyüşü”nde esnafı dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanlığı, yerel seçim çalışmaları çerçevesinde ''İktidar yürüyüşü'' adı altında esnaf ziyareti gerçekleştirdi.


“Büyükler deniz feneriyle küçükler el feneriyle soyuyor” Siyaset “Büyükler deniz feneriyle küçükler el feneriyle soyuyor”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Türkiye'nin 2001 yılında yaşanandan daha sessiz, ancak daha derin bir kriz yaşadığını söyledi.


Leylekler yurda dönüyor Gazipaşa Leylekler yurda dönüyor

Leylekler Gazipaşa’daki yuvalarına dömeye başladılar.


Abay: “Bayrak benden size geçecek” Siyaset Abay: “Bayrak benden size geçecek”

Kadınlar Günü’nde Sea Life Otel’de Konyaaltılı kadınlar ile bir araya gelen MHP Konyaaltı Belediye Başkan aday Mehtap Abay kadınlara Konyaaltı’nı birlikte yönetme sözü vererek “Sizden aldığım bayrağı yine size vereceğim” dedi


Atik, yorulmak bilmiyor Aksu Atik, yorulmak bilmiyor

Çalkaya Belediye Başkanı Veli Atik, bir yandan hizmetlerini sürdürürken diğer yanda halkla buluşmalarını sürdürüyor. Yorulmadan günün neredeyse 24 saatini doğru kullanarak halkla buluşan Başkan Atik, her akşam birkaç mahalle toplantısını birden gerçekleştiriyor


“Hem başkanınız hem de avukatınız olacağım” Siyaset “Hem başkanınız hem de avukatınız olacağım”

AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, vatandaşların hem başkanı hem de avukatları olacağını söyledi.


Kestel’in su sorunu çözüldü Alanya Kestel’in su sorunu çözüldü

Alanya'nın Kestel beldesinde 2 bin tonluk su deposu hizmete sokularak beldenin su sorunu çözüldü.


Sipahioğlu: “Belediyenin kira gelirleri 22 kat arttı” Alanya Sipahioğlu: “Belediyenin kira gelirleri 22 kat arttı”

Alanya Belediye Başkanı ve Anavatan Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Sipahioğlu, göreve geldiği 1998 yılından bu yana belediye kira gelirlerinin 22 kat arttığını söyledi.


Çavuşoğlu Akseki Kaymakamı’nı ziyaret etti Akseki Çavuşoğlu Akseki Kaymakamı’nı ziyaret etti

AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Akseki Kaymakamı Mustafa Kılıç'ı ziyaret etti.


“Yarınlara Geç Kalmadan” Akseki’de sahnelendi Akseki “Yarınlara Geç Kalmadan” Akseki’de sahnelendi

Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan'ın yazdığı ''Yarınlara Geç Kalmadan'' adlı tiyatro oyunu, Akseki Belediye Sinema Salonu'nda lise öğrencilerine sahnelendi.


Otel odasına uyuşturucu baskını Alanya Otel odasına uyuşturucu baskını

Alanya'da, bir otel odasına baskın düzenleyen polis, 2 kişiyi bir miktar uyuşturucuyla yakaladı.


“Fıstıkçı Melahat”in bitmeyen azmi Güncel “Fıstıkçı Melahat”in bitmeyen azmi

Antalya'nın ilk girişimci kadınlarından kabul edilen ve 50 yıl sokaklarda, düğün salonlarında fıstık satarak ailesinin geçimini sağlayan Melahat Kabaağaç, 81 yaşında okuma yazma öğrenmenin heyecanını yaşıyor.


“Avrupalı’nın tatilde ilk tercihi Türkiye olacak” Güncel “Avrupalı’nın tatilde ilk tercihi Türkiye olacak”

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Volkan Şimşek, krizler konusunda dünyanın en deneyimli ülkesi olan Türkiye'nin, ''sahip olduğu fiyat avantajını, yeni tesisleri ve her şey dahil sistemini iyi pazarlayabildiği'' takdirde dünyadaki ekonomik krizi yara almadan atlatabileceğini söyledi.


Minik öğrenciler Atatürk’ün Antalya’ya gelişini kutladı Güncel Minik öğrenciler Atatürk’ün Antalya’ya gelişini kutladı

Yeni Lara Avrupa Koleji'nin ana sınıfı ve ikinci sınıf öğrencileri, Atatürk'ün Antalya'ya gelişini öyküleştirerek, velilerin beğenisine sundular.


Ak Parti Kumluca seçim bürosu açıldı Kumluca Ak Parti Kumluca seçim bürosu açıldı

AK Parti'nin Kumluca ilçesindeki seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.


Akseki Belediye Meclisi seçimler öncesi son kez toplandı Akseki Akseki Belediye Meclisi seçimler öncesi son kez toplandı

Akseki Belediye Başkanı Osman Salih Çelikel'in başkanlık ettiği toplantıya, Ali Cengiz, Orhan Kurtbay, Adem Çetin, Mehmet Nuri Başgör, Hasan Mesut Gökçe, Selahattin Göğüş ve Hasan Tahsin Çavuşoğlu katıldı.


Kaş İlçe Müftülüğü’nden kadınlara konferans Kaş Kaş İlçe Müftülüğü’nden kadınlara konferans

Kaş İlçe Müftülüğü tarafından Mevlit Kandili dolayısıyla kadınlara yönelik düzenlenen ''İslam'da İman ve Amel İlişkileri'' konulu konferans, belediye toplantı salonunda yapıldı.


ASDER Başkanlığı’na Hilmi Ünsal yeniden seçildi Güncel ASDER Başkanlığı’na Hilmi Ünsal yeniden seçildi

Antalya Serbest Bölgesi Yatırımcıları Derneği (ASDER) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Hilmi Ünsal yeniden seçildi. ASDER 8. Olağan Genel Kurulu dernek merkezinde yapıldı. Yapılan seçim sonucunda Hilmi Ünsal yeniden başkanlığa seçildi.


Konuksever yine birinci Güncel Konuksever yine birinci

Antalya İlköğretim Okulları arası Futbol Şampiyonasında Konuksever İlköğretim Okulu birinciliği yine kaptırmadı. Konuksever geçen yılda birinci olmuştu.


Antalya Asansör Sanayicileri Platformu toplandı Güncel Antalya Asansör Sanayicileri Platformu toplandı

Antalya Asansör Sanayicileri Platformu toplantısı yapıldı. Akdeniz Asansör Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (AKASDER) tarafından düzenlenen toplantı, Antalya Uygulama Oteli'nde yapıldı.


Aytaman: “Kadınlarımız yetenekli” Aytaman: “Kadınlarımız yetenekli”

Türkiye'nin ilk kadın valisi Lale Aytaman, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının tamamen bağımsız olmaları gerektiğini savundu.


Melbourne Türk Filmleri Festivali 19-24 Nisan’da Kültür/Sanat Melbourne Türk Filmleri Festivali 19-24 Nisan’da

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla, Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından ilki düzenlenecek Melbourne Türk Filmleri Festivali, 19-24 Nisan tarihleri arasında ACMI (Australian Center for the Moving Image) Federation Square'de yapılacak.


Haciz memurları gelince kendini eve kilitledi Güncel Haciz memurları gelince kendini eve kilitledi

Antalya'da, bankalara olan kredi kartı borcunu ödeyemeyen ve evine haciz memurları gelen kişi, kendisini eve kapatarak, vücuduna bıçakla zarar verdi.


“Gezginlerin Gözüyle Antalya” Sergisi Berlin’de açılacak Güncel “Gezginlerin Gözüyle Antalya” Sergisi Berlin’de açılacak

Almanya'nın başkenti Berlin'de 10 Martta ''Gezginlerin Gözüyle Antalya'' adlı bir sergi açılacak.


Akdeniz Üniversitesi’nde taze kadavrada artroskopi kursu Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde taze kadavrada artroskopi kursu

Akdeniz Üniversitesinde taze kadavra üzerinde ayak bileği artroskopisi kursu düzenlendi.


Subaşı: “Siyaset güdük ve kısır noktaya geldi” Finike Subaşı: “Siyaset güdük ve kısır noktaya geldi”

Demokrat Parti (DP) Genel İdare Kurulu Üyesi, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, siyasetin güdük ve kısır bir noktaya geldiğini, siyasi partilerin büyük illerde dahi aday bulmakta sıkıntı çektiğini bildirdi.


Dalgalara kapılan genci deniz polisi kurtardı Güncel Dalgalara kapılan genci deniz polisi kurtardı

Antalya'da 2 arkadaşıyla denizi seyrederken dalgalara kapılarak yaklaşık 100 metre sürüklenen genci, deniz polisi kurtardı.


Badak, Akseki pazarını ve esnafı gezdi Akseki Badak, Akseki pazarını ve esnafı gezdi

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, seçim çalışmaları için geldiği Akseki'de, pazarı ve çarşı esnafını gezdi.


Özcivan mal varlığını açıkladı Akseki Özcivan mal varlığını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akseki Belediye Başkan Adayı Alim Doğan Özcivan, mal varlığını açıkladı.


Karabaş seçim bürosu açtı Kaş Karabaş seçim bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kaş Belediye Başkan Adayı Mehmet Karabaş'ın Atatürk Bulvarı'ndaki seçim bürosu törenle açıldı.


Dülgeroğlu esnaf ve pazarcıları ziyaret etti Finike Dülgeroğlu esnaf ve pazarcıları ziyaret etti

AK Parti Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu ve eşi Müzeyyen Dülgeroğlu, yaklaşık 100 kişilik partili grubuyla çarşı, pazar gezerek esnafla tokalaştı ve vatandaşlara çiçek verdi.


Sanayi esnafı 30 yıl sonra tapularına kavuştu Gazipaşa Sanayi esnafı 30 yıl sonra tapularına kavuştu

Gazipaşa'da 1978 yılında kurulan Gazipaşa Küçük Sanayi Sitesi Arsa Yapı Kooperatifi 30 yıl sonra hak sahiplerine tapularını dağıttı.


Ak Parti Gazipaşa Kadın Kolları eğlendi Gazipaşa Ak Parti Gazipaşa Kadın Kolları eğlendi

Gazipaşa AK Parti kadın kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Cebeli Seyit tepe restoranda bir eğlence düzenledi.


Antalya’da uyuşturucu operasyonu Güncel Antalya’da uyuşturucu operasyonu

Antalya'da piyasaya yaklaşık 9 kilo 67 gram esrar ve 98 ecstacy hap sürmek istedikleri bildirilen 13 kişi polisin düzenlediği operasyonla yakalandı. Aynı operasyon kapsamında Uşak ve Diyarbakır'da da 8 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.


Yılmaz esnaf ziyaretlerini sürdürüyor Siyaset Yılmaz esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Konyaaltı belediye başkan adayı Abdurrahman Yılmaz, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.


Kılıç: “Aksu’yu tarım başkenti yapacağız” Aksu Kılıç: “Aksu’yu tarım başkenti yapacağız”

AK Parti'nin Aksu belediye başkan adayı Burhan Kılıç, seçim çalışmasında her gün yeni bir projesini seçmenlerine anlatıyor.


Sönmez’den kadınlara yemekli eğlence Alanya Sönmez’den kadınlara yemekli eğlence

Alanya'nın Konaklı beldesi DP belediye başkan adayı Abdullah Sönmez, kadın seçmenlerin en duyarlı ve önemli kitle olduğunu söyledi.


Ak Parti Beykonak belde seçim bürosu açıldı Kumluca Ak Parti Beykonak belde seçim bürosu açıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi Beykonak belediye başkan adayı Özay Çobaner'in seçim bürosu törenle açıldı.


Tütüncü “Ak Otobüs” ile vatandaşı selamladı Siyaset Tütüncü “Ak Otobüs” ile vatandaşı selamladı

Kepez belediye başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim gezileri kapsamında ''AK otobüs'' ile Kepez sokaklarını gezerek vatandaşları selamladı.


Başkan adayları iş adamlarıyla buluştu Siyaset Başkan adayları iş adamlarıyla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi başkan adayları Menderes Türel, Mustafa Akaydın ve Kemal Çelik, Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD) üyelerine projelerini açıkladılar.


Antalya’da gezegenevi kurulacak Güncel Antalya’da gezegenevi kurulacak

Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Helvacı, üniversite yerleşkesi içinde gezegenevi (planetaryum) kurmak üzere proje hazırlandığını ve projenin Devlet Planlama Teşkilatı'na (DPT) sunma aşamasına gelindiğini bildirdi.


Alanya’da 75 bin zeytin fidanı Alanya Alanya’da 75 bin zeytin fidanı

Alanya'da bin aileye 75'er zeytin fidanı dağıtılacak.


Alman Milli Takımı Alanya’da kampa girdi Alanya Alman Milli Takımı Alanya’da kampa girdi

Almanya Bisiklet Milli Takımı, Alanya’da kampa girdi.


CHP Akseki yemekte buluştu Akseki CHP Akseki yemekte buluştu

CHP Akseki İlçe Teşkilatı üyeleri yemekte bir araya geldi.


Antalya’da bir İstanbullu yazar Güncel Antalya’da bir İstanbullu yazar

Antalya’nın Özel MEB onaylı meslek kursu olan ANDEM’in düzenlediği İnsan Kaynakları sertifika programına katılan kursiyerler "Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi" kitabının yazarı Prof.Dr.İsmet Barutçugil ile sohbet ettiler.


Vatandaş ‘Atik’ diyor Aksu Vatandaş ‘Atik’ diyor

Aksu ilçesinde girmedik sokak bırakmayan Saadet Partisi adayı ve Çalkaya Belediye Başkanı Veli Atik Altıntaş Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluştu. Her çaldığı kapıdan olumlu cevap alan Atik’e vatandaşlar “Sizler buraya çay içmeye gelin yeter. Oylarımız elbette sizindir” dedi


Beldibi’nde halk “CHP” dedi Kemer Beldibi’nde halk “CHP” dedi

Beldibi’nde yapılan halk toplantısında, bölgenin sorunlarının ancak plan dahilinde, iki belediyenin birlikte çözüm üretmesi ile gerçekleşeceğini belirten CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, “yaparsak ancak CHP yapar, yaparsak biz yaparız” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...