Pazar, 18 Ağustos 2019
Başkan Davut Çetin’den Kurtarma Anlaşması (Konkordato) Paneli’ne davet Ekonomi/Turizm Başkan Davut Çetin’den Kurtarma Anlaşması (Konkordato) Paneli’ne davet

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, TOBB, Adalet Bakanlığı ve ATSO işbirliğinde 4 Mayıs 2018 Cuma günü ‘Borçların Yeniden Yapılandırılması: Kurtarma Anlaşması (Konkordato) Paneli’nin ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda yapılacağını bildirdi.


SÜS BİTKİLERİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİNDE YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ Güncel SÜS BİTKİLERİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİNDE YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçılar Birliği Seçimli Olağan Genel Kurulunda İsmail Yılmaz ve yönetimi seçildi.


AKSU’DA GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ Aksu AKSU’DA GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Aksu Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısını gerçekleştirerek, 9 gündem maddesini görüştü.


Kitap Dostları, 12 yıldır her ay Manavgat’ta toplanıyor Manavgat Kitap Dostları, 12 yıldır her ay Manavgat’ta toplanıyor

Kitap Dostları Grubu 12 yıldır Manavgat’ta hiç aksatmadan her ay sessiz sedasız toplanmaya devam ediyor.


BUCAK ADAY ADAYI… Siyaset BUCAK ADAY ADAYI…

Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak İYİ Parti genel Merkezi’ne başvuru yaparak Antalya milletvekili aday adaylığı için yarışa giriyor.


İyi Parti İl Başkanı Sağır: Siyaset İyi Parti İl Başkanı Sağır: "Bürokrasi iktidardan umudunu kesti"

İyi Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır, kamu kurumlarında, milletvekili adaylığı için gerçekleşen istifaları değerlendirirken, “Geride kalan seçim öncesi istifalara bakarsak, bu dönem bürokratlar Ak Parti’ye rağbet etmedi. İyi Parti için istifa eden cesur bürokratları ise takdir ediyorum” dedi.


AK PARTİLİ DEMİR MİLLEVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI Siyaset AK PARTİLİ DEMİR MİLLEVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kepez Belediye Meclis Üyesi Hasan Demir görevinden istifa ederek AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.


YEŞİL ŞEHİRLER SIRALAMASINDA İSTANBUL SONDAN İKİNCİ SIRADA YER ALDI YEŞİL ŞEHİRLER SIRALAMASINDA İSTANBUL SONDAN İKİNCİ SIRADA YER ALDI

Dünya üzerindeki 50 popüler şehir arasında yapılan araştırmaya göre, kişi başına 410,8 metrekare yeşil alan düşen İzlanda’nın başkenti Reykjavik birinci sıraya yerleşirken, İstanbul listenin 49. sırasında yer aldı.


İftariyelikler zeytinyağıyla hazırlanıyor Güncel İftariyelikler zeytinyağıyla hazırlanıyor

Muratpaşa Belediyesi, Ramazan ayı boyunca 56 mahalleyi kapsayacak bölge iftarları için hazırlayacağı iftariyeliklerde sadece soğuk sıkma zeytinyağı ve tereyağı kullanacak.


Patara Antik Kenti’nde Kongre ve Sergi Ekonomi/Turizm Patara Antik Kenti’nde Kongre ve Sergi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve InGlobe Congress Platformu işbirliğinde Antalya’nın Kaş ilçesi, Patara Antik Kenti’nde “Innovation and Global Issues in Social Sciences III” adlı uluslararası kongre ve karma sergi düzenlendi.


BAŞKAN SÖZEN MANAVGAT HALKI İLE KUCAKLAŞTI Manavgat BAŞKAN SÖZEN MANAVGAT HALKI İLE KUCAKLAŞTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Değişen Kent Manavgat’ toplantısında vatandaşlar ile bir araya geldi.


Deniz otobüslerinde bahar  tarifesi 1 Mayıs’ta başlıyor Ekonomi/Turizm Deniz otobüslerinde bahar tarifesi 1 Mayıs’ta başlıyor

Antalya’yı deniz ulaşımıyla tanıştıran deniz otobüsleri bahar tarifesine geçiyor. 1 Mayıs’tan itibaren Antalya-Kemer arasında karşılıklı sefer sayısı ikiye çıkacak. Yaz tarifesine ise Haziran ayında geçilecek. Deniz otobüsünün 4 yılda taşıdığı yolcu sayısı 113 bine ulaştı.


İSTEK’li Gençlerin İzmir Gezisi Eğitim İSTEK’li Gençlerin İzmir Gezisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu ve Fen Lisesi 9. sınıf öğrencileri için İzmir’e kültür gezisi düzenlendi.


İSTEK’te YEDMUN Konferansı Eğitim İSTEK’te YEDMUN Konferansı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü, 20-23 Nisan tarihleri arasında lise ve üniversite öğrencilerinin Birleşmiş Milletler’i simüle ederek dünya sorunlarına çözüm bulmayı hedefledikleri Yeditepe Model Birleşmiş Milletler Konferansına (YEDMUN’18) ev sahipliği yaptı.


CİHADİYE-PINARLI İMAR PLANLARI ANLATILDI Aksu CİHADİYE-PINARLI İMAR PLANLARI ANLATILDI

Aksu Belediyesi, yapılan imar çalışmaları hakkında vatandaşa bilgilendirme toplantısı düzenledi. Pınarlı ve Cihadiye mahallelerini kapsayan çalışmaların anlatıldığı toplantıya katılım yoğun oldu. Belediye Başkanı Halil Şahin şeffaf belediyecilik anlayışı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara gerekli tüm açıklamaları yaptı.


İNTERNET SİPARİŞLERİNİN YÜZDE 82’SİNİ KARTLA ÖDEDİK	Teknoloji/Bilim/İnternet İNTERNET SİPARİŞLERİNİN YÜZDE 82’SİNİ KARTLA ÖDEDİK

2017’nin başından 2018 yılının dördüncü ayına kadar ki dönemde, internet alışverişinin yüzde 82’sinde kredi kartı ve banka kartı kullanılırken, kartla yapılan alışverişlerde en çok cep telefonu satın alındı.


Liman Caddesi tamamlandı Kemer Liman Caddesi tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer Liman Caddesi Kentsel Tasarım Projesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar tamamlandı. Kemer, turizm sezonuna 2020 model girmeye hazırlanıyor.


Mayıs Bayramı’nın coşkusu turizm cenneti Antalya’da yaşandı Ekonomi/Turizm Mayıs Bayramı’nın coşkusu turizm cenneti Antalya’da yaşandı

ICFAIRPORTS ve Rixos Hotels işbirliği ile Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da gerçekleşen geleneksel Mayıs Bayramı etkinliği kapsamında; 30 Nisan’da Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde 40 binin üzerinde yolcu karşılandı. Bağımsız Devlet Toplulukları’nda önemli bir yere sahip olan Mayıs Bayramı’nın coşkusu Antalya’da doyasıya yaşandı.


Akdeniz Üniversitesi İle Türk Hava Yolları Arasında Havacılık Eğitimlerinde Stratejik İş Birliği Eğitim Akdeniz Üniversitesi İle Türk Hava Yolları Arasında Havacılık Eğitimlerinde Stratejik İş Birliği

Akdeniz Üniversitesi Havacılık Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKHUMER) ile Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi arasında havacılık eğitimleri konusunda iş birliği protokolü imzalandı.


Çocuk Korosu ve Bale Gösterisi İzleyenleri Büyüledi Eğitim Çocuk Korosu ve Bale Gösterisi İzleyenleri Büyüledi

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Müzik - Bale İlköğretim ve Lise öğrencilerinin 26 Nisan 2018 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda düzenledikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri ve Bale gösterisi yoğun ilgi gördü


Başkan Böcek’e Matematik Olimpiyatları teşekkürü Güncel Başkan Böcek’e Matematik Olimpiyatları teşekkürü

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilen Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’na desteklerinden dolayı Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Eyüp Sabri Topal, teşekkür ederek, plaket verdi.


Yörük kültürü Kepez’de yaşatılıyor Kültür/Sanat Yörük kültürü Kepez’de yaşatılıyor

Antalya Yörük Türkmen Derneği’nin düzenlediği keşkek şölenine katılan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, her yıl Kepez’de artan bir ilgiyle yörük kültürünün yaşatıldığını söyledi


Yerel medyanın sorunları tartışıldı Güncel Yerel medyanın sorunları tartışıldı

Türkiye Yerel Basın Birliği Üyesi 40 ilden 75 gazeteci, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve proje inceleme programını tamamladı. Konuk gazeteciler, sektörün sorunlarını ele aldıkları çalıştayın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’nin gurur projesi Hobi bahçesini gezdi muhteşem ve olağanüstü bir hizmet olarak değerlendirdi.


Konyaaltı Sahili Varyant etabı açıldı Güncel Konyaaltı Sahili Varyant etabı açıldı

Antalya’nın pırlanta gerdanlığı ‘Konyaaltı Sahili’ ışıldamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahil Projesi’nde Sealife bölümünün ardından ikinci etabı Varyant-Beach Park bölümünü de hizmete açtı. Başkan Türel, Konyaaltı Sahili projesinin uluslararası arası ödül alacağını vurguladı.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NUN 1 MAYIS MESAJI Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NUN 1 MAYIS MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Dünya Dans Günü kutlamaları Kültür/Sanat Dünya Dans Günü kutlamaları

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin Dünya Dans Günü kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. Dans okulları ve belediyenin Yaşlı Evleri, sanat topluluklarının sahne aldığı kutlamalarda Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocuklarının gösterisi dakikalarca ayakta alkışlandı.


Başkan Uysal, ‘Hayatı değiştirmek gerekiyor’ Güncel Başkan Uysal, ‘Hayatı değiştirmek gerekiyor’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3. Engelsiz Gösteri: Survivor’da “Hayatı değiştirmek için çaba sarf etmek gerekiyor. Daha fazla paylaşmak ve bütün engelleri aşmak gerekiyor” dedi.


Başkan Uysal, ‘İşveren komşularımız’ Güncel Başkan Uysal, ‘İşveren komşularımız’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’da tek işverenini toplum olduğunu belirterek, “İşveren Muratpaşalı komşularımız ve biz de onların çalışanlarıyız” dedi.


Kemer'den Ahırlı'ya eğitim yardımı Kemer Kemer'den Ahırlı'ya eğitim yardımı

Eğitime her zaman destek olan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Konya'nın Ahırlı ilçesindeki Akkise Atatürk İlkokulu'na yardım elini uzattı. Eğitim gereçleri, oyun malzemeleri ve tadilat malzemelerinden oluşan yardımlar ilçeye gönderildi.


Başkan Gül'den spora destek Kemer Başkan Gül'den spora destek

Hakkı Saygan-Hacı Hafize Saygan-3 Ortaokulu Kızlar Takımı, Kemer Belediyesi'nin desteğiyle Uşak'ta yapılacak Badminton Bölge Şampiyonası'na Antalya'yı temsil edecek. Takım oyuncuları Başkan Gül'e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.


Başkan Gül'den çifte kutlama Kemer Başkan Gül'den çifte kutlama

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda personele giyim yardımı yaptı. Kandil nedeniyle de kandil simidi dağıtan Gül, tüm çalışanların işçi bayramını, tüm müslümanların Berat Kandilini kutladı.


Bakan Sarıeroğlu'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı Siyaset Bakan Sarıeroğlu'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


BAKA Yönetim Kurulu Antalya’da toplandı Ekonomi/Turizm BAKA Yönetim Kurulu Antalya’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Antalya Valiliği’nde toplandı.


Muratpaşa işçisine maaş promosyonu Ekonomi/Turizm Muratpaşa işçisine maaş promosyonu

Muratpaşa Belediyesi’nde hizmet sözleşmesiyle çalıştırılırken işçi statüsüne geçirilen 2 bin 129 personeline 930 TL banka maaş promosyonu alacak. Promosyonlar 20 Mayıs’ta çalışanların hesabına yatırılacak.


Klasik otomobiller Dokuma’da buluştu Güncel Klasik otomobiller Dokuma’da buluştu

Kepez Belediyesi’nin halka kazandırdığı Dokumapark, nostaljik araçlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


Yusuf İşeri adaylık başvurusunu yaptı Siyaset Yusuf İşeri adaylık başvurusunu yaptı

AK Parti Kepez İlçe eski Başkanı Yusuf İşeri 27. Dönem Milletvekil adaylığı için müracaatını yaptı.


Yenigün’de asfalt çalışmaları son sürat Güncel Yenigün’de asfalt çalışmaları son sürat

Muratpaşa Belediyesi, Yenigün Mahallesi’nde ulaşım akslarında asfalt çalışmalarının ardından ara sokaklara girdi.


Bucaklı şehidin yetimhane vasiyeti yerine getiriliyor Güncel Bucaklı şehidin yetimhane vasiyeti yerine getiriliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i cep telefonuyla arayarak, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Er Muhittin Talha Çalışkan'ın ailesiyle görüşüp, taziyelerini iletti. Erdoğan’ın talimatıyla şehidin ismiyle yetimhane açılması vasiyeti Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından gerçekleştirilecek.


Kreş öğrencileri baharın gelişini uçurtma şenliğiyle kutladılar Döşemealtı Kreş öğrencileri baharın gelişini uçurtma şenliğiyle kutladılar

Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreşi'nin minikleri, bahar ayının güzelliklerini uçurtma şenliğiyle kutladılar.


İL ORMAN YANGINLARI İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLANDI Güncel İL ORMAN YANGINLARI İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLANDI

İl Orman Yangını ile Mücadele Komisyon Toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Karaloğlu, Antalya’nın sahip olduğu en önemli güzelliğin ormanlar olduğunu söyledi.


Falezlerde temizlik Güncel Falezlerde temizlik

Muratpaşa Belediyesi denizden yüksekliği yer yer 40 metreyi bulan falezleri saran ot ve sazlıkları temizledi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE GÖÇ VE UYUM POLİTİKALARI PANELİ YAPILDI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE GÖÇ VE UYUM POLİTİKALARI PANELİ YAPILDI

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinin düzenlediği Göç ve Uyum Politikaları paneli gerçekleştirildi. Öğretim görevlilerinin ve öğrencilerin katıldığı panele TBMM Göç ve Uyum Alt Komisyonu Başkanı AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 'da konuşmacı olarak katıldı.


Allianz Kampüs İzmir’de açıldı Güncel Allianz Kampüs İzmir’de açıldı

Allianz Türkiye’nin İzmir’de yatırımını yaptığı yeni operasyon merkezi Allianz Kampüs, 27 Nisan Cuma akşamı, Başbakan Binalı Yıldırım, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Allianz Grubu Global CEO’su Oliver Baete ve Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan Coqui tarafından açıldı. 27 milyon avro yatırımla hayata geçirilen, 1100 çalışan kapasiteli Allianz Kampüs, 665 çalışanla faaliyete başladı.


Türk Telekom Gezici Eğitim Tırı Antalya Korkuteli’ne geldi Korkuteli Türk Telekom Gezici Eğitim Tırı Antalya Korkuteli’ne geldi

Türk Telekom Teknoloji Seferberliği projesi kapsamında Antalya Korkuteli’nde kadınlara internet anlattı


 İsmail Küçükkaya’ya sevgi seli Kültür/Sanat İsmail Küçükkaya’ya sevgi seli

Terracity AVM, ekranların sevilen yüzü gazeteci İsmail Küçükkaya’yı Antalyalılarla buluşturdu


Başkan Türel, 10 yılın hesabını verdi: “Antalya 21. Yüzyılın dünya şehri olacak” Güncel Başkan Türel, 10 yılın hesabını verdi: “Antalya 21. Yüzyılın dünya şehri olacak”

Antalya’ya hizmette 10 yılının hesabını veren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Antalya gibi Türkiye’nin lider şehirlerinden birisine durmak yakışmaz. Antalya 21. Yüzyılın dünya şehri olacaktır” dedi.


Muratpaşa Muhtarlar Meclisi toplandı Güncel Muratpaşa Muhtarlar Meclisi toplandı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Muhtarlar Meclisi’nde “Vatandaş olmak, insan olmak Muratpaşa’dan hizmet almak için yeterli. Bu Türkiye’nin ihtiyacı değil mi?” dedi.


Kepez’de 23 Nisan coşkusu devam ediyor Güncel Kepez’de 23 Nisan coşkusu devam ediyor

Kepez Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlik takvimi Kepez’in farklı noktalarında devam ediyor. Kuzeyyaka Mahallesi’nde gerçekleştirilen şenliklerde çocuklar ve mahalle sakinleri bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.


YEDAM Antalya Şubesi açıldı Güncel YEDAM Antalya Şubesi açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçirilen Yeşilay Danışma Merkezi (YEDAM) Antalya Şubesi’nin açılışında konuşan Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi olarak madde bağımlılarının tedavileri ve sosyalleşmeleri için her türlü desteği sunmaya gayret gösterdiklerini belirtti.


Kepez’de zekalar yarıştı Eğitim Kepez’de zekalar yarıştı

‘Sen De Bir Dahisin Zeka Oyunları Yarışması’nın final karşılaşmaları ve ödül töreni DokumaPark’ta yapıldı. Törene katılan Başkan Tütüncü, eğitime yapılan yatırımın asla boşa gitmediğini söyledi.


Konyaaltı’nda ‘çocuk istismarı’ konuşuldu.. Güncel Konyaaltı’nda ‘çocuk istismarı’ konuşuldu..


Konyaaltı Belediyesi, Saadet Özkan Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği Başkanı Saadet Özkan’ın konuşmacı olarak katıldığı “çocuk istismarı” konulu panele ev sahipliği yaptı.


Finike’de ücretsiz internet dönemi başladı Finike Finike’de ücretsiz internet dönemi başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan Akıllı Kent Projesi kapsamında Finike’de ücretsiz internet hizmeti başladı. Finike 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Atatürk Parkı ve Aquapark Aile Çay Bahçesi’nde internet hizmeti artık bedava.


Kemer AKBEM öğrencileri Expo alanını gezdi Kemer Kemer AKBEM öğrencileri Expo alanını gezdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer’de açtığı Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezleri'ndeki kurslara katılan 34 öğrenci Expo Antalya alanını gezdi. Ülke bahçelerini ziyaret eden öğrenciler uzay bilimlerinden yağmur ormanları serasına farklı bir deneyim yaşadı.


VALİ KARALOĞLU SAYAD ZİYARETİNDE ÇOCUKLARLA BULUŞTU Güncel VALİ KARALOĞLU SAYAD ZİYARETİNDE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Vali Münir Karaloğlu Sağlıklı Yaşam Derneği’nde ziyaret etti. Ziyarette derneğin proje kapsamında el uzattığı çocuklarla sohbet eden Karaloğlu, çocuklara nasihatlerde bulundu.


Başkan Türel, ulusal ağ koordinatörlerini ağırlıyor Güncel Başkan Türel, ulusal ağ koordinatörlerini ağırlıyor

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı Ulusal Ağ Koordinatörleri Toplantısı Antalya’nın ev sahipliğinde gerçekleşiyor.


MİMAR SİNAN GENİM KALEİÇİ’Nİ ANLATTI Kültür/Sanat MİMAR SİNAN GENİM KALEİÇİ’Nİ ANLATTI

Üç Kapılar olarak bilinen Hadrianus Kapısı’nın bugün etkisiz olarak kullanıldığını belirten Genim, “Dünyanın kaç şehrinde böyle bir giriş kapısı var şehri belirleyen? 1800 senelik bir kapı. Bu bir meta ve bu metayı satmasını beceremiyorsanız kusur metada değil satmasını beceremeyen kafadadır” dedi.


ULUSLARARASI ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASINDA ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ÖDÜLE KOŞUYOR Teknoloji/Bilim/İnternet ULUSLARARASI ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASINDA ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ÖDÜLE KOŞUYOR

MEF Eğitim Kurumları tarafından 1991 yılından bu yana fizik, kimya ve biyoloji alanlarındaki yetenekli lise öğrencilerini bilimsel araştırmalara yönlendirmek amacı ile düzenlenen “Araştırma Projeleri Yarışması’’nın 27. yıl finalistleri belli oldu.


Antalya'da Kerkük Gecesi Düzenlenecek Kültür/Sanat Antalya'da Kerkük Gecesi Düzenlenecek

Kerkük'ün değerli sanatçısı İbrahim Rauf Terzi'nin 50. sanat yılı kutlaması, Irak Türkmen Cephesinin (ITC) 23. kuruluş yıldönümü ve 12 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan Irak Genel Seçimleri'nde Türkmen soydaşlarımıza manevi destek amaçlı Kerkük Gecesi düzenlenecek.


AVRUPA’NIN EN YAŞLI LİGİ TÜRKİYE OLDU Spor AVRUPA’NIN EN YAŞLI LİGİ TÜRKİYE OLDU

Türkiye Süper Lig’i 28,8 yaş ortalamasıyla Avrupa’nın en yaşlı ligi unvanını elde etti. İlk 11’ler incelendiğinde ise Avrupa Ligleri arasından en yaşlı altı takımdan dört tanesi Türkiye Süper Ligi’nden çıktı.


Öğrenciler Medikal Uygulamalar Merkezini Ziyaret Etti Elmalı Öğrenciler Medikal Uygulamalar Merkezini Ziyaret Etti

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu Elektronik Haberleşme Teknolojisi Öğretim Görevlileri Alparslan Çınar ve Sinan Biçer rehberliğinde Endüstriyel ve Medikal Uygulamalar Mikrodalga Uygulama ve Araştırma Merkezi (EMUMAM) ve Telekomünikasyon Teknolojileri Laboratuvarına teknik gezi düzenlendi.


Aksu "ANTALYA’YI 21. YÜZYILIN ŞEHRİ YAPACAĞIZ"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın Emrinde 10 Yıldır Birlikte, 10. Yıl Lansmanında; Antalya'ya kazandırdığı ve kazandıracağı projeleri anlattı.


 BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA AT ÇİFTLİĞİ SÜRPRİZİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA AT ÇİFTLİĞİ SÜRPRİZİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, özel çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.


GOOGLE’DA EN ÇOK NELERİ ARADIK ? Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE’DA EN ÇOK NELERİ ARADIK ?

Geçen hafta Google’da en çok aranan konular açıklandı …


BAŞKAN SÖZEN’DEN GELECEĞİN RESSAMI EBRU’YA ALTIN Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN GELECEĞİN RESSAMI EBRU’YA ALTIN

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, KASDER’in ulusal resim yarışmasında 1’inci olan Ebru Pakır’ı makamında ağırlayarak, altın hediye etti.


Türkiye’nin 600 Matematik Dahisi Antalya’da Yarışacak Eğitim Türkiye’nin 600 Matematik Dahisi Antalya’da Yarışacak

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı iş birliği ile düzenlenen 23. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nda Türkiye’nin dört bir tarafından katılan başarılı öğrenciler yarışacak.


Seçimlerdeki aday isimler sosyal medyanın gündemine oturdu
 Siyaset Seçimlerdeki aday isimler sosyal medyanın gündemine oturdu


24 Haziran’da yapılacağı geçen hafta açıklanan seçimin takvimi işlemeye başladı. Dünyanın da yakından takip ettiği milletvekili ve cumhurbaşkanı seçim süreci, bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu.


Büyükşehir’den her gün  2 bin 600 kişiye yemek Güncel Büyükşehir’den her gün 2 bin 600 kişiye yemek

Antalya’da kimseyi aç ve açıkta bırakmayan Büyükşehir Belediyesi, Antalya merkezi ve Alanya’da kurduğu aşevleri ile her gün 2 bin 600 kişiye üç öğün sıcak yemek ulaştırıyor. Bir fabrika sisteminde çalışan aşevlerinde temizlik ve hijyen ön planda tutuluyor.


Kepez’den Geleceğin Yıldızlarına destek Spor Kepez’den Geleceğin Yıldızlarına destek

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Kepez Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen 2024 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği Antalya’da gerçekleştirildi. 20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen şenlikte, 48 ilden 600 çocuk yetenek taramalarından geçirildi.


Adile Naşit Kepez’de anıldı Kültür/Sanat Adile Naşit Kepez’de anıldı

Kepez Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen ‘6 Okul 6 Altın Şahsiyet’ projesi, Türk sinemasına ölümsüz eserler bırakan değerli sinema sanatçısı Adile Naşit ile devam etti.


Kepez’den çocuklara şeker gibi tren kütüphane Eğitim Kepez’den çocuklara şeker gibi tren kütüphane

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocuklara, bayramları 23 Nisan’da tren kütüphane hediye etti. Başkan Hakan Tütüncü, “Çocuklar, şeker gibi renkli bir tren vagonunun içerisinde okuma zevkini farklı bir şekilde tadacaklar.” dedi.


VODAFONE’DAN EV İNTERNETİNİ CEBE TAŞIYAN YENİ KAMPANYA Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’DAN EV İNTERNETİNİ CEBE TAŞIYAN YENİ KAMPANYA

Dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, yeni ev interneti kampanyasıyla müşterilerine her an her yerde internet keyfi yaşatmaya devam ediyor. Sektörde bir ilk olan yeni “Vodafone Evde, Ev İnternetiniz Cebinizde” kampanyasıyla, Vodafone müşterileri ev internetindeki kotadan her ay 8 GB’a kadar datayı ücretsiz olarak cep telefonlarında da kullanabiliyor.


Kepezli çocuklardan 23 Nisan konseri Güncel Kepezli çocuklardan 23 Nisan konseri

Kepez Belediyesi’nin çocuklardan oluşan müzik koraları, şarkıların, marşların söylendiği, şiirlerin okunduğu ve senfoni eserlerinin çalındığı bir konserle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladılar.


Irak Türkmenleri 1. Silifke Yörük Türkmen Çalıştayı’nda Güncel Irak Türkmenleri 1. Silifke Yörük Türkmen Çalıştayı’nda

Silifke Belediyesi ve Sarıkeçeliler Yaşatma ve Dayanışma Derneği'nin işbirliğiyle 'Anadolu'nun bin yıllık özgürlük ve sevgi yürüyüşçüleri Silifke'de buluşuyor' sloganıyla Mersin'in Silifke İlçesi Gökbelen Yaylası'nda düzenlenen Yörük Türkmen Kültürü ve Değerlerini Yaşatma Çalıştayı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.


Döşemealtı Belediye personeline hizmet içi eğitim Döşemealtı Döşemealtı Belediye personeline hizmet içi eğitim

Döşemealtı Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için periyodik olarak düzenlediği hizmet içi eğitimler sürdürüyor. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konularında çalışanların sorumlulukları ve hakları, tehlikeli maddeler, ilk yardım ve yanıklar hakkında 180 personele eğitim verildi. Eğitime katılan personel seminerin ardından sınava girerek sertifika aldı.


“KİM NE DERSE DESİN, TESİS, SERVİS VE HİZMET KALİTESİ İLE BİR NUMARA VE RAKİBİMİZ YOK!” Serik “KİM NE DERSE DESİN, TESİS, SERVİS VE HİZMET KALİTESİ İLE BİR NUMARA VE RAKİBİMİZ YOK!”

Belek'te bulunan Innvista Hotels Belek'in Genel Müdürü olan ve aynı zamanda POYD Yönetim Kurulu Üyesi Ülkay Atmaca: “KİM NE DERSE DESİN, TESİS, SERVİS VE HİZMET KALİTESİ İLE BİR NUMARA VE RAKİBİMİZ YOK!”


POTANIN AKREPLERİNDEN MİNİKLERE ZİYARET Spor POTANIN AKREPLERİNDEN MİNİKLERE ZİYARET

Antalyaspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu ile basketbolcular Ömer Sancaklı ve Calvin Leslie, Mektebim Koleji’nde öğrencilerin sorularını yanıtladı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN  ÇOCUKLARA TİYATRO Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA TİYATRO

Manavgat Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde ‘Atatürk’ü Düşünüyorum’ adlı tiyatro oyunu sergilendi.


Bayram coşkusu Zıp Zıp Park’ta yaşandı Güncel Bayram coşkusu Zıp Zıp Park’ta yaşandı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in çocuklara armağanı olan Zıp Zıp Park, 23 Nisan’da ücretsiz olarak kapılarını açtı. Antalyalı çocuklar 23 Nisan coşkusunu Türkiye’nin en büyük kapalı çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park’ta yaşadı.


Dolaşım sistemi hastalıkları öldürüyor Sağlık/Kadın Dolaşım sistemi hastalıkları öldürüyor

Antalya’da ölümlerin %38,4'ü dolaşım sistemi hastalıklarından, %21,3'ü iyi huylu ve kötü huylu tümörlerden, %10,8'i solunum sistemi hastalıklarından, %5,2’si endokrinden (iç salgı bezi, beslenme ve metabolizmayla ilgili hastalıklar), %5'i sinir sistemi ve duyu organları hastalıklarından, %7,1’i dışsal yaralanma nedenleri ve zehirlenmeler ve %12,2’si diğer nedenlerden kaynaklandı.


Manavgat "BU YIL ÇOK İYİ, GÜMBÜR GÜMBÜR BİR SEZON BEKLİYORUZ!"

Manavgat Kızılağaç'ta yer alan Euphoria Palm Beach Resort'in Genel Müdürü olan deneyimli turizmci Hacı Ömer Özkul gündemi turizm yazarı Halil Öncü'ye değerlendirdi.


Gazipaşa Havalimanı ilk B757’yi karşıladı Gazipaşa Gazipaşa Havalimanı ilk B757’yi karşıladı

TAV Havalimanları tarafından işletilen Gazipaşa-Alanya Havalimanı’nı pist uzatma çalışmalarının ardından ilk kez bir Boeing B757 tipi uçağı karşıladı.


BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI PLAKET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI PLAKET

Eğitim konusunda hassas davranan ve öğrencilere ayrı önem veren Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e bu davranışından dolayı bir plaket de anasınıfından geldi. İlçede eğitim veren Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu 23 Nisan sonrasında da coşkuyu devam ettirmek için düzenlediği programda Başkan Şahin’e teşekkür plaketi sundu.


Gündoğmuş’ta Nisan ayında karla mücadele Gündoğmuş Gündoğmuş’ta Nisan ayında karla mücadele

Yaz mevsiminin kendini göstermeye başladığı Antalya’da sahiller ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanırken, yaylalarda ise karla mücadele devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Gündoğmuş’u 55 yaylaya bağlayan Söbüçimen Yayla yolunda boyu 5 metreyi bulan karlı yolları açarak Yörüklerin göç zamanına yetiştiriyor.


Neziha Teyze’nin 60 yıllık yol sorunu çözüldü Gazipaşa Neziha Teyze’nin 60 yıllık yol sorunu çözüldü

Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Bakılar mahallesinde ikamet eden Neziha Güneş, 60 yıldır kavuşmayı beklediği yola kavuştu. Neziha Teyze kendisini ziyarete gelen Belediye Başkanı Çelik’e “Ayağın taşa değmesin” diyerek dua etti.


Gökyüzünün yıldızları Eurasia Airshow’da buluştu Güncel Gökyüzünün yıldızları Eurasia Airshow’da buluştu

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow başladı


ŞİMDİ ZEYTİNPARK ZAMANI Güncel ŞİMDİ ZEYTİNPARK ZAMANI

Antalya kent merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark, çocuklardan gençlere, büyüklere kadar her yaş grubundan insana ve değişik etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Doğada iletişim eğitiminin verildiği Zeytinpark’ta, Hoşgörü için Futbol Turnuvası düzenlenirken, 23 Nisan’da da çocuklara fotoğraf eğitimi verildi.


AK Parti'de Milletvekili Aday Adaylığı Başvuruları Başladı Siyaset AK Parti'de Milletvekili Aday Adaylığı Başvuruları Başladı

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, AK Parti'de milletvekili aday adaylığı başvurularının başladığını belirterek, 29 Nisan Pazar günü başvuru sürecinin sona ereceğini söyledi.


Buray’dan muhteşem  23 Nisan konseri Güncel Buray’dan muhteşem 23 Nisan konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Uçurtma ve Çocuk Festivali’ne Buray konseri damga vurdu. Genç sanatçı sevilen şarkılarıyla alanı dolduran binlerce hayranına unutulmaz dakikalar yaşattı.


Üniversite Öğrencileri Hayaller Kuruyorlar! Güncel Üniversite Öğrencileri Hayaller Kuruyorlar!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hayaller Kuruyoruz Kulübü, Mustafa Kemal İlkokulu’na kütüphane kurmak için 21-23 Nisan tarihlerinde Hatay’a geldiler.


23 Nisan’ın 98. yıl dönümü bu fuar ile kutlandı
 Kültür/Sanat 23 Nisan’ın 98. yıl dönümü bu fuar ile kutlandı


Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’nda 4 gün boyunca çocuklar gönüllerince eğlendi.


Kara’dan Manavgat Üniversitesi Teklifi Siyaset Kara’dan Manavgat Üniversitesi Teklifi

CHP Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde bir üniversite kurulması için kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.


10 KW ALTI ÇATI GES MEVZUATI İLE SEKTÖR HAREKETLENECEK Ekonomi/Turizm 10 KW ALTI ÇATI GES MEVZUATI İLE SEKTÖR HAREKETLENECEK

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, güneş enerjisi sektörünün son durumunu değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm "Fayda getirmez demiştik, sıfırlama yeterli gelmedi"

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, birkaç ay önce gündeme gelen ve kimi ülkelerden alınan inşaat demirinde gümrük vergisinin sıfırlanmasının, demir fiyatının düşmesine fayda getirmeyeceğini belirttiklerini ve bu sürecin söyledikleri gibi çıktığını söyledi.


Çöp konteynerlerine özel temizlik Güncel Çöp konteynerlerine özel temizlik

Muratpaşa Belediyesi, hava sıcaklıkların yükselmesiyle birlikte çöp konteynerleri dezenfekte ve yıkama işlemlerini sıklaştırdı.


Başkan Uysal, çocuklarla barış ağacı dikti Güncel Başkan Uysal, çocuklarla barış ağacı dikti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ve Uluslararası Çocuk Meclisi üyesi yabancı çocuklarla birlikte Engelsiz Kafe’nin bahçesine ‘Barış Ağacı’ dikip can suyunu verdi.


Yörük Festivali 4 Mayıs’ta başlıyor Güncel Yörük Festivali 4 Mayıs’ta başlıyor

Antalya’da 3 gün boyunca Yörük ateşi yanacak. Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “4. Uluslararası Antalya Yörük Festivali” 4-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yörük kültürünün tanıtılacağı etkinliklerde Prof. Dr. İlber Ortaylı konferansı ve ünlü sanatçı Kıraç konseri Antalyalılarla buluşacak.


Muratpaşa’da ‘Öykü Atölyesi’ Kültür/Sanat Muratpaşa’da ‘Öykü Atölyesi’

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği 3. Antalya Edebiyat Günleri kapsamında öykü ve roman yazarı Faruk Duman tarafından gerçekleştirilen Öykü Atölyesi, Değirmenönü Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Geçen yıl ilk öykü kitabı yayınlanan Belediye Başkanı Ümit Uysal da atölyeye konuk oldu, kendi yazarlık serüvenini katılımcılarla paylaştı.


Salih Memecan Oyuncak Müzesi’nde Antalyalı çocuklar ile buluştu Kültür/Sanat Salih Memecan Oyuncak Müzesi’nde Antalyalı çocuklar ile buluştu

Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi’nde 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Antalyalı çocuklarla bir araya gelen ünlü karikatürist Salih Memecan, deneyimlerini paylaştı. Memecan, çocukken yaşadığı kekemelik sorununu çizerek aştığını söyledi.


Başkan Uysal gençlerle aynı sahnede Kültür/Sanat Başkan Uysal gençlerle aynı sahnede

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Gençlik Orkestrası ve Uğur Okulları Öğrenci Korosu’nun konserinde bir sürprize imza attı ve genç müzisyenlerle birlikte pop müziğin unutulmaz eseri ‘Fabrika Kızı’nı seslendirdi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Kültürel Miras Sempozyumu Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde Kültürel Miras Sempozyumu

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 3. Uluslararası Akdeniz Sanat Sempozyumu kapsamında ‘Kültürel Mirasın Korunması ve Yaşatılması’ konulu sempozyum ve sergi düzenlendi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69169 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...