Pazar, 16 Haziran 2019
“avea’dan yeni tarife: ‘her yöne işkence’” “avea’dan yeni tarife: ‘her yöne işkence’”

AVEA firmasının “her yöne sınırsız” tarifesi ile ilgili tüketici başvurularını değerlendiren Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Nazım Kaya, “tüketiciyi mağdur eden “her yöne sınırsız” tarifesi, tüketici için işkenceye dönüşmüştür” dedi.


Erten’den rakiplere “Atatürk” hatırlatması Siyaset Erten’den rakiplere “Atatürk” hatırlatması

MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Erten, adaylığına yapılan itirazın reddedilmesiyle birlikte çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.


“Başkanlığımda esnafın yüzü gülecek” Siyaset “Başkanlığımda esnafın yüzü gülecek”

CHP Kepez belediye başkan adayı İnş. Müh. Zeki Başaran, Özgürlük Mahallesi Kapalı Pazarını ziyaret etti. Pazar esnafının işsizlikten ve kiraların yüksek olmasından şikâyet etmesi üzerine Başaran, “Ben de esnafım. Sizi en iyi ben anlarım.Başkanlık dönemimde yüzünüz gülecek” dedi.


“Başkanlığımda esnafın yüzü gülecek” Siyaset “Başkanlığımda esnafın yüzü gülecek”

CHP Kepez belediye başkan adayı İnş. Müh. Zeki Başaran, Özgürlük Mahallesi Kapalı Pazarını ziyaret etti. Pazar esnafının işsizlikten ve kiraların yüksek olmasından şikâyet etmesi üzerine Başaran, “Ben de esnafım. Sizi en iyi ben anlarım.Başkanlık dönemimde yüzünüz gülecek” dedi.


“Antalya vergi konusunda üzerine düşeni yapıyor” Ekonomi/Turizm “Antalya vergi konusunda üzerine düşeni yapıyor”

“Vergi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde vergi bilincinin gelişmesi amacıyla, birim müdürleriyle birlikte kurum ve kuruluşları ziyaret eden Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özgen’in konuğu oldu.


Evcilmen ve Akaydın’a destek çığ gibi büyüyor Siyaset Evcilmen ve Akaydın’a destek çığ gibi büyüyor

Gittikleri her yerde büyük ilgi ve destek gören Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Evcilmen’le CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Akaydın’a, Oyak Sitesi sakinleri de sevgi gösterilerinde bulundu.


CHP’liler Cenazede Aksu CHP’liler Cenazede

CHP Aksu Belediye Başkan adayı Mehmet Cirit ve Aksu CHP Meclis üye adayları bir dizi cenaze ziyaretlerinde bulundular.


Melli: “AKP’yi kaybetme telaşı sardı” Siyaset Melli: “AKP’yi kaybetme telaşı sardı”

CHP İl Başkanı Ömer Melli, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’den sonra AKP Kırıkkale Milletvekili Mustafa Özbayrak’ın da oy için seçmene tehditkar söylemlerde bulunduğunu belirterek, “AKP’yi kaybetme telaşı sardı” dedi.


ÖDP’nin Antalya İçin 29 Acil Eylem Planı Siyaset ÖDP’nin Antalya İçin 29 Acil Eylem Planı

Geçen hafta “Başka Bir Antalya Mümkün” etkinliği ile adaylarını açıklayan Özgürlük ve Dayanışma Partisi Antalya İl Örgütü yaptığı etkinlikle 29 Mart yerel yönetim seçimleri sonrası için 29 Maddelik acil eylem planını açıkladı.


Küresel Kriz ve Türkiye Turizmi Konferansı Güncel Küresel Kriz ve Türkiye Turizmi Konferansı

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Mezunları Derneği (ATMED) tarafından organize edilen Küresel Kriz ve Türkiye Turizmi konulu konferans bugün Talya Otelinde gerçekleşti.


Başkan Evcilmen’den esnafa moral Güncel Başkan Evcilmen’den esnafa moral

Antalya’da; belediyenin makamdan değil de halkın içinde halkla birlikte yönetilmesi geleneğini sürdüren Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Süleyman Evcilmen, Yıldız Mahallesi’nde ziyaret ettiği esnaflardan büyük destek gördü.


Rus ve Ukraynalı acenteciler otelcilerle buluştu Güncel Rus ve Ukraynalı acenteciler otelcilerle buluştu

Rusya ve Ukrayna'dan en fazla turist getiren tur operatörleri arasında yer alan Anex Tur, Rus acentelerin yöneticileriyle Antalyalı otelcileri, tanıtım fuarında bir araya getirdi.


Norveçli emekliler Antalya’da Güncel Norveçli emekliler Antalya’da

Antalya'da kış döneminde uzun süre konaklamaları planlanan 25 bin Norveçli emeklinin ilk grubu geldi.


Günay, ödül kazanan şair Kemal Özer’i kutladı Güncel Günay, ödül kazanan şair Kemal Özer’i kutladı

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 13. Altın Portakal Şiir Ödülü'nü ''Temmuz İçin Yaralı Semah'' adlı kitabıyla kazanan şair Kemal Özer'i kutladı.


“Pek çok sanayicinin kepenk kapattığı bir dönemdeyiz” Güncel “Pek çok sanayicinin kepenk kapattığı bir dönemdeyiz”

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen ''1. Ulusal ÇED Çalıştayı'' Antalya'da başladı. Toplantıya, çeşitli üniversitelerden, Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporu hazırlayan danışmanlık şirketleri ile Çevre ve Orman Bakanlığı ile özel sektörden 170 temsilci katıldı.


Avrupalı kolejinde basketbol rüzgarı Güncel Avrupalı kolejinde basketbol rüzgarı

Lara Yeni Avrupalı Koleji Spor Kulübü’nün davetlisi olarak söyleşiye katılan Antalya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı Genel Menajeri Sn. Doğan Hakyemez, Yardımcı Antrenör Sn. Rüçhan Tamsöz, oyuncular Ersin Görkem ve Ricardo Mars sevinç gösterileriyle karşılandı.


AKM&Cam Piramit Mart programı Kültür/Sanat AKM&Cam Piramit Mart programı

Antalya Kültür Merkezi (AKM) & Cam Piramit Mart 2009 Programı açıklandı.


Kemer "Yeni bir beş yıla yelken açtık"

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, Lise Caddesi ile Atatürk Caddesinde bulunan esnaflara Kuğulu Parkta bir akşam yemeği verdi. Esnafın her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Şeker yaptığı konuşmasında gündeme ilişkin açıklamalarda da bulundu.


TİKAV geleceğin liderlerini yetiştiriyor TİKAV geleceğin liderlerini yetiştiriyor

Üniversiteli gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak onları geleceğin lideri olmaya hazırlayan Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) 10. yılında Bireysel Gelişim Programı’nı tüm Türkiye’ye açıyor.


Felç hayatınızın yönünü değiştirmesin Sağlık/Kadın Felç hayatınızın yönünü değiştirmesin

Beyin damarlarının aniden tıkanması veya kanaması sonucunda vücudun bir yarısında ortaya çıkan felç tablosu, inme veya yarım felç olarak adlandırılır.


Bin yıllık Bukaleon Sarayı kalıntıları yağmalanıyor Bin yıllık Bukaleon Sarayı kalıntıları yağmalanıyor

İstanbul Çatladıkapı’da Bizans döneminden kalma 1165 yıllık Bukaleon Sarayı, yetkililerin vurdumduymazlığı sonucu harap halde yıkılmayı bekliyor.


Türkiye'de her 4 kadından birinde migren saptandı Sağlık/Kadın Türkiye'de her 4 kadından birinde migren saptandı

Türkiye'de başağrısı ve migrene ilişkin 21 ilde 5 bin 323 kişiyle gerçekleştirilen bir araştırmada, her 4 kadından birinde migren görüldüğü saptandı.


“Büyükşehir, sözünün arkasında dursun” Güncel “Büyükşehir, sözünün arkasında dursun”

Belediye-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Ali İhsan Aksoy, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 9.1 milyon TL tutarındaki geçmişe dönük işçi alacaklarının ödenmesi için 27 Şubat Cuma gününe kadar süre verdiklerini bildirdi.


Su bayilerinde tüpgaz satışı denetleniyor Güncel Su bayilerinde tüpgaz satışı denetleniyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Akaryakıt ve LPG Satıcıları Komitesi Başkanı Mehmet Celep, içme suyu ile tüpgazın yan yana depolanmasının yasaklandığını, hem içme suyu, hem tüpgaz satan bayilerin önce uyarıldığını, aynı durumun devam etmesi halinde ise cezalandırıldıklarını bildirdi.


Akaydın: “Antalya tehdide boyun eğmez” Siyaset Akaydın: “Antalya tehdide boyun eğmez”

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Akaydın, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in, ''Hükümetimizle kavga eden, zıtlaşan yerel yönetimler her projelerini Ankara'dan geçiremiyor.'' yönündeki sözlerine tepki gösterdi.


Belediye başkan adayları restoran açılışında Güncel Belediye başkan adayları restoran açılışında

Konya Mutfağının seçkin örneklerinin yer aldığı restoranın açılışı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ilçe belediye başkan adayları tarafından yapıldı.


Emeklilikte “EKSPRES” uygulama Ekonomi/Turizm Emeklilikte “EKSPRES” uygulama

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Antalya İl Müdürü Selim Erol, çalışanların ve hak sahiplerinin emeklilik işlemlerini hızlandırmak amacıyla ''Ekspres Emeklilik Servisi'' kurduklarını bildirdi.


Tolunay’dan işçi emeklilerine ziyaret Siyaset Tolunay’dan işçi emeklilerine ziyaret

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı Orhan Tolunay, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (TİED) Antalya Şubesi'ni ziyaret etti.


Yılmaz: “En büyük destekçimiz kadın kolları” Siyaset Yılmaz: “En büyük destekçimiz kadın kolları”

AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan adayı Abdurrahman Yılmaz, tanıtım ve propaganda çalışmalarında en büyük desteği kadın kollarından aldıklarını kaydetti.


“İktidar partisi halkı CHP ile, CHP ise irtica ile korkutuyor” Siyaset “İktidar partisi halkı CHP ile, CHP ise irtica ile korkutuyor”

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş, iktidar partisinin, halkı CHP ile, CHP'nin de halkı, irtica ile korkutmaya çalıştığını söyledi.


Koçer, ATSO Başkanı Özgen’i ziyaret etti Güncel Koçer, ATSO Başkanı Özgen’i ziyaret etti

Birinci Ulusal Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Çalıştayı’na katılmak üzere Antalya’da bulunan Gaziantep Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Nejat Koçer, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen’i ziyaret etti.


Sütçü’den Borsa’ya ziyaret Güncel Sütçü’den Borsa’ya ziyaret

Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü çalışma ekibiyle birlikte Antalya Ticaret Borsasını ziyaret etti.


Güneş: “Benim partim ATSO’dur” Güncel Güneş: “Benim partim ATSO’dur”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan Adayı Hamdi Güneş, hiçbir siyasi bağlantıya girmeden sadece ATSO üyeleri için yola çıktığını belirtti. Güneş; “Benim için ATSO üyelerinin samimi desteği her şeyin üzerindedir ve yeterlidir.” dedi.


Erten Lara turunda Siyaset Erten Lara turunda

MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Erten, meclis üyesi adayları ve MHP Muratpaşa Teşkilatı ile birlikte Çağlayan mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptı.


Geleneksel İş Meslek Ödülü Akın Yılmaz’a verildi Kemer Geleneksel İş Meslek Ödülü Akın Yılmaz’a verildi

Kemer Rotary Kulübü tarafından düzenlenen gecede ''Geleneksel İş Meslek'' ödülü Joy Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Akın Yılmaz'a verildi.


Trabzon’da rota güney Spor Trabzon’da rota güney

Trabzonspor, deplasmanda oynayacağı Antalyaspor maçının hazırlıklarını devam ediyor. Günde çift idman yapan bordo mavililer sabah salonda kondisyon çalışması yaparken, akşam idmanında topla çalıştılar.


Masa Tenisi Veteran’a Çavuşoğlu damgası Spor Masa Tenisi Veteran’a Çavuşoğlu damgası

Masa Tenisi Veteran İl Birinciliği’ne Antalyasporlu sporcu Kürşat Çavuşoğlu damgasını vurdu.


Şifo’dan Korkmaz’a destek Spor Şifo’dan Korkmaz’a destek

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek'ten Michael Skibbe'nin yerine getirilen Bülent Korkmaz 'a tam destek geldi.


Kumluca’da satranç turnuvası Kumluca Kumluca’da satranç turnuvası

Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kumluca Satranç İlçe Temsilciliği’nin organize ettiği Kumluca Satranç Turnuvası 28 Şubat – 1 Mart tarihleri arası yapılacak.


Güneş : “Fırsatları tepmeyelim” Spor Güneş : “Fırsatları tepmeyelim”

Alanyaspor Teknik Direktörü Ali Güneş dün yapılan antrenman öncesi futbolcularla bir toplantı yaparak Afyon maçının önemine değindi.


Ziyaretin yeni durağı Atatürk Endüstri Meslek Güncel Ziyaretin yeni durağı Atatürk Endüstri Meslek

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, okul ziyaretlerinin sonuncusunu Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’ne gerçekleştirdi.


Antalyaspor’da barbekü keyfi Spor Antalyaspor’da barbekü keyfi

Antalyaspor teknik heyeti ve futbolcular, dün öğlen kulüp binasında yapılan barbekü ile hoşça vakit geçirdi.


Tolunay’a sıkıntılarını anlattılar Siyaset Tolunay’a sıkıntılarını anlattılar

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Tolunay, Yeşildere ve Kızılarık Mahalleleri’nde davullu zurnalı karşılamada vatandaşların acı dolu sözleriyle karşılaştı.


Siyaset "Antalya’nın geleceğine ipotek konuldu"

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2004-2009 dönemi bütçeleri ve borçlarını TBMM gündemine taşırken, Belediye Başkanı Menderes Türel, yalnızca Büyükşehir Belediyesi’nin 114 milyon 18 bin 114 TL ve 140 milyon 142 bin 114 Avro borçlandığını bildirdi.


Erten’den Tolunay’a “simitli” gönderme Siyaset Erten’den Tolunay’a “simitli” gönderme

Güllük Caddesi’ni gezen İsmail Erten, rakibi Orhan Tolunay’a gönderme yaptı. Tolunay’ın geçtiğimiz günlerde gazetelere yansıyan, elindeki simidi peçete ile tuttuğu fotoğrafı anımsatan Erten, “kendisi simide de mesafeli, esnafa da. Simidi bile peçete ile tutuyor” dedi.


Çelik: “AVC’ler oluşturacağız” Siyaset Çelik: “AVC’ler oluşturacağız”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, kentte birçok alışveriş caddesi haline dönüştüreceklerini söyledi. Çelik, Büyükşehir Belediyesi’ni de bu caddelerin etkinlik sponsoru yapacağını bildirdi.


‘Gözlem’ sergisinin açılışı Başkan Evcilmen’den Kültür/Sanat ‘Gözlem’ sergisinin açılışı Başkan Evcilmen’den

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, 4’ü ressam olan 6 fotoğraf sanatçısının beraber açtığı ‘Gözlem’ sergisinin açılışına katılarak sanatçılara destek verdi.


Öner’in ismi sporla anılacak Güncel Öner’in ismi sporla anılacak

Kepez Belediye Meclisi’nin oybirliği ile aldığı karar sonrası Başkan Erdal Öner’in isminin yer aldığı tabela, hizmet döneminde Türk sporuna kazandırdığı 3 bin 500 kişilik spor salonuna asıldı.


Burdurlularla hatıra fotoğrafı Siyaset Burdurlularla hatıra fotoğrafı

Yerel seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren CHP Kepez Belediye başkan adayı İnş. Müh. Zeki Başaran’ın seçim büroları vatandaşların akınına uğruyor. Başaran, ilgiden mutlu olduklarını belirtti.


Vergi Haftası nedeniyle Başkan Şeker’e ziyaret Kemer Vergi Haftası nedeniyle Başkan Şeker’e ziyaret

Vergi konusunda kamuoyunun dikkatini çekmek, vergi bilincini geliştirmek ve mükelleflere vergi ödeme alışkanlığı kazandırmak amacıyla her yıl kutlanan Vergi Haftası'nın 20'ncisi 23 Şubat -1 Mart 2009 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.


Üras’ın gönüllü ordusu Kemer Üras’ın gönüllü ordusu

Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras’ın gönüllü destekçileri birlik için seçim ofisi oluşturdu.


MHP Beymelek seçim bürosu açıldı Demre MHP Beymelek seçim bürosu açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Demre'nin Beymelek beldesindeki seçim bürosu açıldı.


Kaş’ta asker adayları kına gecesinde eğlendi Kaş Kaş’ta asker adayları kına gecesinde eğlendi

Çerçiler Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen geceye, asker adayları, aileleri, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer ve Kaş belediye başkan adayları katıldı.


Dört nesildir demir dövüyorlar Kaş Dört nesildir demir dövüyorlar

Kaş'a bağlı Kasaba köyünde yaşayan Muhammed Usta, dedelerinden devir aldığı demircilik mesleğini sürdürüyor.


TODOSK’un eğitim çalışmaları sürüyor Güncel TODOSK’un eğitim çalışmaları sürüyor

Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOKS) üyelerine yönelik eğitim çalışmalarına devam ediyor.


Tunçkol’dan itiraf :“Savunmamız kötü” Spor Tunçkol’dan itiraf :“Savunmamız kötü”

Teknosa Türkiye Kupası’na çeyrek finalde veda eden Büyükşehir’in Antrenörü Altar Tunçkol “ Ligin en çok sayı yiyen takımıyız. Savunmamızı düzeltmeliyiz” dedi.


Hoca’nın torunları da “CHP” dedi Siyaset Hoca’nın torunları da “CHP” dedi

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh.Zeki Başaran, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ile birlikte Akşehirliler Derneği’ni ziyaret etti.


Atatürk’ün manevi kızından imza günü Alanya Atatürk’ün manevi kızından imza günü

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe, Alanya'nın Oba beldesinde ilköğretim öğrencileri için ''Atatürk ile Çocukluğum'' adlı kitabı imzaladı.


Manavgat Belediyespor, Tekirova Belediyesi’ni 1-0 yendi Manavgat Manavgat Belediyespor, Tekirova Belediyesi’ni 1-0 yendi

Antalya Süper Amatör Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren lider Tekirova Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde Manavgat Belediyespor'a 1-0 yenilerek liderlikten oldu.


KUTBO Meclis seçimi yapıldı Kumluca KUTBO Meclis seçimi yapıldı

Kumluca Ticaret Borsası (KUTBO) Olağan Genel Kurulu'nda Meclis üyeleri seçimi yapıldı.


Kaş Gençlikspor ve Kekovaspor playoff’a yükseldi Kaş Kaş Gençlikspor ve Kekovaspor playoff’a yükseldi

Antalya Birinci Amatör Küme Batı Grubu'nda Kaş Gençlikspor ve Kekova Gençlikspor play offa yükseldi.


Türkiye Yıldızlar Ferdi Halter Şampiyonası sona erdi Alanya Türkiye Yıldızlar Ferdi Halter Şampiyonası sona erdi

Alanya'da yapılan Türkiye Yıldızlar Ferdi Halter Şampiyonası sona erdi.


Ahşabın seksenlik ustaları Kaş Ahşabın seksenlik ustaları

Kaş'a bağlı Üzümlü ve Sarıbelen köylerinde yaşayan 80 yaşındaki iki ahşap ustası, sanatlarını yaşatmaya devam ediyorlar.


Bülent Uygun’un en büyük destekçisi ailesi Güncel Bülent Uygun’un en büyük destekçisi ailesi

Spor yaşamına Güreş Milli Takımlarında hocalık yapan babası Fikret Uygun'un etkisiyle 7 yaşında güreşçi olarak başlayan Sivasspor'un genç ve başarılı teknik direktörü Bülent Uygun'a en büyük destek ailesinden geliyor.


Zirai ilaç kalıntısına yanlış beyan ceza getirdi Güncel Zirai ilaç kalıntısına yanlış beyan ceza getirdi

Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Rusya'ya yapılan yaş sebze ve meyve ihracatında, üreticinin ürünlerinde kullandığı zirai ilaç konusunda yanlış beyanda bulunması nedeniyle, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından ihracatçılara 1,3 milyon TL ceza verildiğini bildirdi.


Tolunay’dan tapu istediler Güncel Tolunay’dan tapu istediler

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Tolunay Yeşildere ve Kızılarık mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlar her iki mahallede de tapu sorunu olduğunu belirterek çözüm istediler.


Troia sanatseverlerin beğenisine sunuldu Kültür/Sanat Troia sanatseverlerin beğenisine sunuldu

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü tarafından düzenlenen ''Troia'' konulu sergide 40 eser sanatseverlerin beğenisine sunuldu.


Geçen yıl 2 milyar 140 milyon TL vergi toplandı Güncel Geçen yıl 2 milyar 140 milyon TL vergi toplandı

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, geçen yıl Antalya'da, 2 milyar 140 milyon TL vergi toplandığını bildirdi.


YSK, Erten’e “yürü” dedi Siyaset YSK, Erten’e “yürü” dedi

MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Erten’in adaylığına yapılan itiraz, İlçe Seçim Kurulu tarafından reddedildi. Akşam saatlerine kadar süren meraklı bekleyişin ardından açıklanan karar, MHP Muratpaşa Teşkilatı’nda sevinçle karşılandı.


Ak Parti Finike Gençlik Kolları partililere tanıtıldı Finike Ak Parti Finike Gençlik Kolları partililere tanıtıldı

AK Parti Finike Gençlik Kolları üyeleri, Finike Belediye Başkanı ve AK Parti Finike Belediye Başkan adayı Nail Dülgeroğlu'nun seçim bürosunda düzenlenen toplantıyla partililere tanıtıldı.


Sera malzemeleri satan işyeri yandı Gazipaşa Sera malzemeleri satan işyeri yandı

Gazipaşa Belediye Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali'nde sera ve ambalaj malzemeleri satan bir iş yeri yandı.


Antalyaspor taraftarı için G.Antep deplasmanına özel uçak Spor Antalyaspor taraftarı için G.Antep deplasmanına özel uçak

Antalyaspor'un önümüzdeki hafta Gaziantepspor ile oynayacağı deplasman maçı için özel uçak kaldırılacak.


Kumluca ve Akseki’de vergi haftası kutlandı Kumluca Kumluca ve Akseki’de vergi haftası kutlandı

Vergi Haftası, Kumluca ve Akseki'de düzenlenen etkinliklerle kutlandı.


Müftüoğlu taburcu edildi Serik Müftüoğlu taburcu edildi

Serik'te, 19 Şubat Perşembe sabahı trafik kazası geçiren Üst Klasman Hakemi Kuddusi Müftüoğlu, tedavi gördüğü Alanya Özel Can Hastanesi'nden taburcu edildi.


Daş’tan krizden kurtuluş yolu açıklaması Ekonomi/Turizm Daş’tan krizden kurtuluş yolu açıklaması

Birleşik Kamu-İş Antalya Şubesi Başkanı İbrahim Daş, ekonomik krizden kurtuluşun yolunun Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlık ve bütünlük mücadelesinden geçtiğini bildirdi.


Barut, kadın seçmenlerin sorunlarını dinledi Manavgat Barut, kadın seçmenlerin sorunlarını dinledi

Side CHP Belediye Başkan Adayı Cengiz Haydar Barut, beldedeki kadın seçmenlerle bir araya geldi.


Rus acenteciler Antalya’da Güncel Rus acenteciler Antalya’da

Rusya'da faaliyet gösteren 800 seyahat acentesinden temsilciler Antalya'ya geldi.


Çocukta “Assosiyatif Korteks” sorunu Sağlık/Kadın Çocukta “Assosiyatif Korteks” sorunu

Pediatrik nörolog Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin, zeka geriliği, otizm, dikkat yetersizliği ve hiperaktivite teşhisi konularak eğitimden uzaklaştırılan pek çok çocukta, aslında düzeltilebilir bir sorun olan ''assosiyatif korteks'' olabileceğini bildirdi.


Erten sahaya indi Siyaset Erten sahaya indi

MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Erten, Talya Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle resmen sahaya indi.


ATSO’da üye memnuniyetine öncelik Güncel ATSO’da üye memnuniyetine öncelik

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olan Hamdi Güneş, Oda’ya yapılacak başvuru işlemlerini hızla sonuçlandırmak üzere bazı projeler geliştiriyor.


Kepez’de 10 bin kişiye iş Siyaset Kepez’de 10 bin kişiye iş

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh.Zeki Başaran’dan işsizliğe çözüm önerileri açıkladı. Başaran, Kepez’de işsizliğin kâbus gibi olduğunu kaydederek, “Genç bir nüfusu ve iş gücünü barındıran ilçemizde ilk beş yıl içinde farklı ve çağdaş projelerle yaklaşık 10 bin kişiyi istihdam edeceğiz” dedi.


Bir Muhtar Evi de Gebizli Mahallesi’ne Güncel Bir Muhtar Evi de Gebizli Mahallesi’ne

Muratpaşa Belediyesi’nin başlatmış olduğu “Muhtar Evi” projesi, Gebizli Mahallesi ile devam ediyor. Gebizli Mahallesi Muhtarevi açılış töreninde konuşan Başkan Evcilmen, yeni muhtar evlerinin yapım çalışmalarına devam edildiğini belirtti.


İş garantili ve sertifikalı kurslar için başvurular başladı Kemer İş garantili ve sertifikalı kurslar için başvurular başladı

Türkiye İş Kurumu ve Quen Elizabeth otel’in birlikte düzenlediği % 50 iş garantili ve sertifikalı kursları için başvurular başladı.


Moskova’daki tek Türk Muratpaşalı Asya Spor Moskova’daki tek Türk Muratpaşalı Asya

Muratpaşa Belediyespor’un başarılı cimnastikçisi Asya Nur Taş, Rusya’da yapılacak Ritmik Cimnastik Grand Prix’de, Türkiye’ye temsil edecek.


“Türkiye’deki yatırımlar devam ediyor” Ekonomi/Turizm “Türkiye’deki yatırımlar devam ediyor”

İnsan kaynakları sektöründe 2000 yılından beri faaliyet gösteren Secretcv.com, kurulduğu günden bu yana yüzde 100 aday gizliliği ile Türkiye’nin en kaliteli ve en güncel aday veritabanına sahip.


Konyaaltı’nda MHP rüzgarı Siyaset Konyaaltı’nda MHP rüzgarı

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Mehtap Abay ve meclis üyesi adayları, dün Arapsuyu Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret ettiler.


Sektör ile ilk buluşma Güncel Sektör ile ilk buluşma

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Mezunları Derneği (ATMED) 20 Şubat 2009 Cuma günü Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 1. sınıf öğrencilerini sektörün önde gelen işletmelerinden Gloria Otelleri ve Odeon Tour ile buluşturdu.


Antalya Koleji’nde Olumlu Davranış Geliştirme Programı Güncel Antalya Koleji’nde Olumlu Davranış Geliştirme Programı

Antalya Koleji İlköğretim Okulu I. Kademe Rehberlik Birimi tarafından uygulanan Olumlu Davranış Geliştirme Programı kapsamında, 2-D sınıfı, ayın sınıfı olarak seçildi.


Kemer Belediyesi’nde kalite yönetim sertifikası heyecanı Kemer Kemer Belediyesi’nde kalite yönetim sertifikası heyecanı

Kemer belediyesi 8 aydır hazırlık ve eğitim çalışmalarını yürüttüğü İSO En 9001- 2000 Kalite Yönetim sertifikasını, Turkak tarafından sertifika vermeye yetkilendirilmiş kontrol şirketinin kontrol değerlendirme ve Kemer Belediyesinde yaptıkları yerinde inceleme çalışmalarının ardından almaya hak kazandı.


Çelik; “Antalya’da 24 saat taşıma olacak” Siyaset Çelik; “Antalya’da 24 saat taşıma olacak”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, toplu taşıma araçlarında yeni düzenlemeler yapacaklarını söyleyerek, “Antalya’da 24 saat taşıma olacak” dedi


Kemer 2009 Türkiye Enduro Şampiyonası’na hazır Kemer Kemer 2009 Türkiye Enduro Şampiyonası’na hazır

Türkiye Motosiklet Federasyonunun 2009 yılı takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonasının 1. Ayak Kemer yarışı Kemer Belediyesi Sponsorluğunda 07 Mart 2009 tarihinde saat:10:00 da Ralli Servis Alanında verilecek olan magazin startı ile başlayacak.


Kardeşlerini unutmadılar Güncel Kardeşlerini unutmadılar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2/D sınıfı öğrencileri, Toplum Hizmetleri Projesi kapsamında, İbrahim Doğaner İlköğretim Okulu’na yardımda bulundular.


Tolunay: “Emeklinin çayı belediyeden” Siyaset Tolunay: “Emeklinin çayı belediyeden”

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı Orhan Tolunay, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Antalya Şubesi’ni ziyaret etti.


Ciritler el ele Aksu Ciritler el ele

CHP Aksu Belediye Başkan Adayı Cirit, dün Aksu pazarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında akrabaları ile de karşılaşan Cirit, Kılıç’a Ciritlerden destek haberlerine nispet yaparcasına birlik olduklarını gösterdiler.


Şeker ailesi kahvaltıda Kemer Şeker ailesi kahvaltıda

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker ve eşi Fethiye Şeker, Aslanbucak Mahallesinde Karataş ailesi ile sabah kahvaltısında buluştu.


Minik Picasso’ların Büyük Sergisi Güncel Minik Picasso’ların Büyük Sergisi

Antalya Koleji İlköğretim Okulu I. Kademe öğrencileri, kübizm akımının temsilcisi, İspanyalı ünlü ressam Picasso’nun eserlerini yeniden yorumladılar.


‘Kentin değerlerini kentliye kazandırdık’ Güncel ‘Kentin değerlerini kentliye kazandırdık’

Betonlaşan Antalya’ya yeşil güzellikler yaratan Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen; Şirinyalı’da 325. parkı hizmete açarken; “Kentin değerlerini birileri ile bölüşmedik, satmadık, sattırmadık. Kentin değerlerini kentliye kazandırdık” dedi


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...