Perşembe, 22 Ağustos 2019
Üçüz bebeklere sponsor aranıyor Güncel Üçüz bebeklere sponsor aranıyor

Antalya'da ocak ayında dünyaya gelen ve göbek adları ''Recep, Tayyip, Erdoğan'' olan üçüz bebeklerin babası Burhan Tombaş, asgari ücretle bebeklerinin masraflarını karşılayamadığını belirterek, en azından bebekler bir yaşına girinceye kadar, mama ve bez masraflarını karşılayabilecek hayırsever kişi veya kurum aradığını söyledi.


“Türkbeleni’ni cazibe merkezi yapacağız” Manavgat “Türkbeleni’ni cazibe merkezi yapacağız”

CHP'nin Manavgat belediye başkan adayı Şükrü Sözen, Türkbeleni'ni cazibe merkezi yapacaklarını bildirdi.


Anne sütü ve bebek beslenmesinin önemi Sağlık/Kadın Anne sütü ve bebek beslenmesinin önemi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, anne sütü ve bebek beslenmesinin önemi anlatıldı.


Burat, Side Belediyesi’ni ziyaret etti Manavgat Burat, Side Belediyesi’ni ziyaret etti

CHP'nin Side belediye başkan adayı Cengiz Haydar Barut Side Belediye Başkanı Osman Delikkulak'ı ve belediye personelini ziyaret etti.


MOL Mağazası Antalya’da da açılıyor Güncel MOL Mağazası Antalya’da da açılıyor

MOL Mağazacılık AŞ İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, İstanbul'dan sonra aralarında Antalya'nın da bulunduğu 10 alışveriş merkezi açacaklarını bildirdi.


Güncel "Fiyat kıralım daha çok Rus turist gelsin"

Anex Tur'un Genel Müdürü Vural Karasu, ekonomik krizin bu yıl Rusya ve BDT ülkelerinden Türkiye'ye yönelik turizm hareketlerini de etkileyeceğini, bunu önlemek için otelcilerin fiyat kırması gerektiğini söyledi.


Eğitim-Sen'den tebeşir bırakma eylemi Güncel Eğitim-Sen'den tebeşir bırakma eylemi

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Antalya ve Kocaeli Şubesi üyeleri, ''tebeşir bırakma'' eylemi yaptı.


Mehmet Akif Ersoy anıldı Güncel Mehmet Akif Ersoy anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesince, İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma gecesi düzenledi.


“Az konuşan, çok iş yapan bir kişiyim” Demre “Az konuşan, çok iş yapan bir kişiyim”

Demre Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan adayı Süleyman Topçu, az konuştuğuna ancak çok iş yaptığı söyledi.


Yıldırım’dan rakiplerine: “Hayal kurmayın hayal” Aksu Yıldırım’dan rakiplerine: “Hayal kurmayın hayal”

MHP Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım, “Aksu’da fırtına gibi esiyoruz. Kılıç ve Cirit gibiler bu fırtına da yok olup gidecekler. Bence seçimde boşuna çalışıyor ve yürüyorlar. Hayal kurmasınlar boşuna. Yürüyerek en fazla kilo verirler. Böylece zayıflarlar” dedi.


Kadınlar “EVET” dedi Siyaset Kadınlar “EVET” dedi

CHP Kepez İlçe örgütü Kadın Kolları tarafından organize edilen etkinliklerde konuşan Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh. Zeki Başaran, projelerine kadınlardan tam destek geldi.


Siyasete “iş” molası Siyaset Siyasete “iş” molası

MHP Muratpaşa adayı İsmail Erten’in, siyasette tüm yoğunluğa rağmen Toptancı Hal’deki işini de bırakmıyor. Meydan bölgesinde esnaf turu yapan İsmail Erten, bir traktör bayiine girdi.


Antalya Koleji, uzatmada güldü 76-71 Spor Antalya Koleji, uzatmada güldü 76-71

BBBL Final grubu mücadelesinde Antalya Koleji, büyük çekişmeye sahne olan mücadelede Bağlar Belediye'yi uzatma sonunda 71-76 mağlup etti.


Atik:“Çiftçi kalkınacak” Aksu Atik:“Çiftçi kalkınacak”

Çalkaya Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Aksu Belediye Başkan adayı Veli Atik, işsizlikle mücadele ve turizm gibi projelerinin yanı sıra çiftçilikle uğraşan bölge halkı için de projelerinin var olduğunu ifade etti.


“Solda-sağda değil, sağduyuda birleşelim” Siyaset “Solda-sağda değil, sağduyuda birleşelim”

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş partisinin kapılarının ve kendi gönüllerinin herkese açık olduğunu belirtti.


“Kirli suda temiz çamaşır yıkanmaz” Siyaset “Kirli suda temiz çamaşır yıkanmaz”

Ayşe Kartal Sitesi’nde site sakinleri ile buluşan MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Mehtap Abay “Kirli suda temiz çamaşır yıkanmaz. Siyasete artık kadın elinin değmesi şart” dedi.


Yeni dekan işbaşı yaptı Alanya Yeni dekan işbaşı yaptı

Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi’nin yeni Dekanı Prof Dr İbrahim Güngör iş başı yaptı. Dekan Güngör göreve başlar başlamaz ilk olarak ALTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Aydoğan’ı ziyaret etti.


Staj yapmak isteyenlere staj.kariyer.net Staj yapmak isteyenlere staj.kariyer.net

Başarılı bir kariyerin, doğru bir staj döneminden geçtiğine inanan Kariyer.net, bu doğrultuda yeni bir hizmet sunmaya başladı. Adaylar artık staj.kariyer.net sitesi aracılığıyla, mesleki deneyim kazanmak için staj olanaklarını inceleyebiliyor, diledikleri staj ilanlarına başvurabiliyorlar.


Yılmaz: “Emekliye ev açacağım” Siyaset Yılmaz: “Emekliye ev açacağım”

AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Abdurraman Yılmaz geçtiğimiz günlerde basına açıkladığı projelerini şimdi de tek tek vatandaşın beğenisine sunuyor.


“Biz bu işi biliyoruz, vatandaşımıza güveniyoruz” Siyaset “Biz bu işi biliyoruz, vatandaşımıza güveniyoruz”

Aslanbucak Mahallesi muhtarlığını 10 senden bu yana başarı ile sürürden Hüseyin Taşdeniz , yeni dönem için de Muhtar adaylığını koyarken, “ Biz bu işi biliyoruz, vatandaşımıza güveniyoruz. “dedi.


Kemer Karadenizliler Derneğine ziyaret Kemer Kemer Karadenizliler Derneğine ziyaret

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Zafer Yaman ve meclis üyesi adayları ile birlikte Kemer’in ilk sivil toplum derneklerinden birisi olan Kemer Karadenizliler derneğini ziyaret etti.


İstanbul Üniversitesi’nden Grunig’e fahri doktora İstanbul Üniversitesi’nden Grunig’e fahri doktora

İstanbul Üniversitesi, modern iletişim düşüncesinin mimarlarından kabul edilen ve iletişim dünyasında büyük ses getiren "simetrik iletişim" teorisinin fikir babası Prof. Dr. James Grunig’e “Fahri Doktora” ünvanı verdi.


"81 İlde 81 Orman" Projesi

Türkiye İş Bankasının aralık ayında başlattığı ''81 İlde 81 Orman Projesi'' ile müşteriler, iş ortakları ve çalışanlara yönelik yılbaşı ve özel gün hediyeleri için ayırdığı kaynağı, 5 yılda yaklaşık bin 500 hektarlık alana 2 milyonu aşkın fidan dikmek için harcayacağı belirtildi.


Türk Sağlık-Sen'den Türkiye'nin doktor haritası Sağlık/Kadın Türk Sağlık-Sen'den Türkiye'nin doktor haritası

Türk Sağlık-Sen araştırmasına göre, 1 doktora 653 kişinin düştüğü Türkiye'de en fazla doktor İstanbul'da, en az Bayburt'ta bulunuyor.


Sağlık/Kadın "Yaşam mucizesi: Süt"

İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan sütün yarım litresinde, diğer bazı gıda maddelerinden katbekat fazla kalsiyum bulunduğu bildirildi.


Sağlık/Kadın "Batı tipi beslenme şeker hastası yapıyor"

Yüksek kolesterol, yağ ve kalori içeren gıdaların tüketildiği ''Batı tipi'' beslenme şeklinin, şeker hastalığının en önemli nedenleri arasında yer aldığı belirtildi.


Tıp merkezleri birleşerek hastane olabilecek Sağlık/Kadın Tıp merkezleri birleşerek hastane olabilecek

Sağlık Bakanlığının özel hastaneler ve ayakta teşhis ve tedavi yapılan özel sağlık kuruluşları ile ilgili yaptığı düzenlemeler, tıp merkezlerine birleşerek hastane haline gelme olanağından yeni hekim istihdamına kadar bir çok konuda kolaylık sağladı.


Yaz döneminde yeni KPSS yapılacak Yaz döneminde yeni KPSS yapılacak

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, bu yıl içinde, kamu kurum ve kuruluşlarına ait A grubu kadrolara yapılacak başvurular ile Milli Eğitim Bakanlığına ait öğretmen unvanlı kadrolara yapılacak atamalarda kullanılmak üzere yeni bir Kamu Personel Seçme Sınavı yapılmasının uygun görüldüğünü bildirdi.


Google'dan sesli mesajları e-mail'e dönüştüren hizmet Teknoloji/Bilim/İnternet Google'dan sesli mesajları e-mail'e dönüştüren hizmet

İnternet şirketi Google, Voice adını verdiği yeni bir mobil hizmet başlatarak, Skype ve diğer büyük telefon şirketlerine rakip oldu.


Vizesiz avrupa kararı Güncel Vizesiz avrupa kararı

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Öğretim Üyesi ve Vizesiz Avrupa Araştırma Grubu Başkanı Prof. Dr. Harun Gümrükçü, Avrupa Adalet Divanı'nın (ATAD) vizesiz Avrupa'nın yolunu açan kararının ardından, Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi, vize uygulanmayan ülkeler listesine (pozitif liste) almak zorunda olduğunu bildirdi.


Kaymakamdan başarılı öğrencilere ödül Güncel Kaymakamdan başarılı öğrencilere ödül

12 Mart İstiklal Marşımızın kabulünün 88. yılını kutlama ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı , 12 Mart 2009 Perşembe günü saat 10.00’da Dr.Cahit Ünver İlköğretim Okulunda Öğretmen Meral Şeker’in kusursuz sunumuyla gerçekleştirildi.


Aktaş: “Parti değiştirmekten başınız döndü” Siyaset Aktaş: “Parti değiştirmekten başınız döndü”

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş, Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un Kanal D’de yayınlanan Genç bakış Programında bir soru üzerine sarfettiği “Biz one minute demeyiz Türkçe Durun bir dakika” deriz” sözlerinin benzerini rakipleri için söyledi.


Meslek öğretiliyor, harçlık veriliyor ama talep az Güncel Meslek öğretiliyor, harçlık veriliyor ama talep az

İş-Kur tarafından açılan istihdam garantili meslek edinme kurslarına ilginin yetersiz olduğu bildirildi.


Endemik türlerin ev sahibi makilikler Güncel Endemik türlerin ev sahibi makilikler

Doğa Derneği Önemli Doğa Alanları Sorumlusu Can Yeniyurt, Akdeniz'deki makilik alanların 818 bitki, 20 kuş, 24 memeli, 14 sürüngen, 7 çift yaşamlı türe ev sahipliği yaptığını belirterek, ''bu alanların korunmasıyla, diğer canlı türlerinin de hayatta kalması sağlanır'' dedi.


“Kampüs Liseler” kuruluyor “Kampüs Liseler” kuruluyor

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), birkaç lise türünün bir arada bulunduğu mesleki teknik ağırlıklı ''lise kampüsleri'' kurmaya başladı. Bursa'da iki kampüsle başlatılan pilot proje, İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana ve Kayseri'de de uygulanacak.


Dünya nüfusu 2050’e 9 milyarı geçecek Dünya nüfusu 2050’e 9 milyarı geçecek

Dünya nüfusunun 2050 yılında 9 milyarı geçeceği bildirildi. BM tarafından bugün yayımlanan tahmini verilere göre, bu yıl 6,8 milyar olan nüfus 2012 başında 7 milyara yükselecek.


Akdeniz Üniversitesi’nin tesisat hizmeti ihalesi sonuçlandı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nin tesisat hizmeti ihalesi sonuçlandı

Akdeniz Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü tarafından, daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan, hastane tesisatının bakım ve işletilmesi hizmeti için açılan ihale sonuçlandı.


THY’den promosyon uçuşlar THY’den promosyon uçuşlar

Türk Hava Yolları'nda (THY) 31 Mayıs 2009 tarihine kadar Türkiye'nin belirli noktalarına her şey dahil 79 TL'ye promosyonel ücret uygulamasına başlandı.


İsveçlilerin gözde tatil merkezi Alanya Alanya İsveçlilerin gözde tatil merkezi Alanya

İsveçlilerin bu yılki gözde tatil hedefinin Alanya olduğu bildirildi.


AKP’li Türel’e soruşturma Siyaset AKP’li Türel’e soruşturma

Cumhuriyet Başsavcılığı, AKP"li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel hakkında "görevi kötüye kullanmak suretiyle ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap" suçlamasıyla soruşturma başlattı


Seçilecek muhtarlara sosyal güvenlik uyarısı Güncel Seçilecek muhtarlara sosyal güvenlik uyarısı

Muhtarların da zorunlu sigorta kapsamına alınması nedeniyle, 29 Mart yerel seçimlerinde seçilecek köy ve mahalle muhtarlarının, 15 gün içinde Sosyal Güvenlik Kurumu müdürlüklerine başvurmaları istendi.


Hakim Mustafa Bilici’nin yargılanmasına başlandı Güncel Hakim Mustafa Bilici’nin yargılanmasına başlandı

Antalya'da kullandığı otomobille milli takım seçmelerine hazırlanan yüzücü gencin kullandığı motosiklete çarparak felç olmasına yol açtığı iddia edilen Hakim Mustafa Bilici'nin yargılanmasına başlandı.


Türel: “Sözümüz senettir” Siyaset Türel: “Sözümüz senettir”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, gençlere yönelik projelerinin hazır olduğunu belirterek, ''Gençlik merkezleri kuracağız. Sözümüz senettir. Bugüne kadar da senedimiz bir kere olsun protesto olmadı'' dedi.


Kapanan iplik fabrikasının kapalı alanları kiralandı Güncel Kapanan iplik fabrikasının kapalı alanları kiralandı

Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) Genel Müdürü Atila Diniz, üretimi durdurulan Aksu İplik Fabrikasının kapalı alanlarını Türkiye'nin büyük firmalarına kiraladıklarını bildirdi.


“Sizi asla unutmayacağız” Güncel “Sizi asla unutmayacağız”

Kutlu Doğum Gecesi etkinliğinde Kepez Belediyesi personeli, plaketle teşekkür ettiği Başkan Erdal Öner’i, “Sizi asla unutmayacağız” sözleriyle ayakta alkışlayarak uğurladı.


Çelik: “Kadınlarımız AKP’ye “Dur” diyecek” Siyaset Çelik: “Kadınlarımız AKP’ye “Dur” diyecek”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, “Türk kadını bizim baş tacımızıdır” diyerek, 29 Mart’a Türk kadınının iradesini MHP’den yana kullanmasını istedi


Akaydın, Böcek el ele Siyaset Akaydın, Böcek el ele

Seçimlerin yapılmasına sayılı günler kala, siyasetin nabzı da her geçen gün daha hızlı atıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’nın en güçlü adayı Prof. Dr Mustafa Akaydın’da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


MHP’ye ilgi büyük Siyaset MHP’ye ilgi büyük

Seçim çalışmaları çerçevesinde Düdenbaşı, Teomanpaşa ve Sütçüler mahallesinde düzenlenen toplantılara katılan MHP Kepez Adayı Mehmet Atay ve Kemal Çelik vatandaşlardan büyük ilgi gördü


“Kepez’de engellilere engel kalmayacak” Siyaset “Kepez’de engellilere engel kalmayacak”

Antalya Körler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Puluç CHP Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh. Zeki Başaran’ı ziyaret ederek sorunlarını anlattı, destek istedi.


Glokom “sinsice” kör ediyor Sağlık/Kadın Glokom “sinsice” kör ediyor

Halk arasında göz tansiyonu veya karasu olarak tanınan glokom yüzünden dünyada 4,5 milyon insanın görme yetisini kaybettiği bildirildi.


Kemer’de bankamatik dolandırıcılığı operasyonu Kemer Kemer’de bankamatik dolandırıcılığı operasyonu

Kemer’de, bazı vatandaşlar ve turistlere ait banka kartlarının şifrelerini elde ederek dolandırıcılık yaptıkları iddia edilen 3 zanlı, gözaltına alındı.


Tecrübesini aktaracak uzman bulamıyor Güncel Tecrübesini aktaracak uzman bulamıyor

ABD'de sekiz yıl ihtisas yapan ve 10 yıl önce Türkiye'ye dönen, toplam 1061 kök hücre nakli gerçekleştiren Prof. Dr. Yener Koç, tecrübelerini aktaracak hematolog bulamadığından yakındı.


İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Akseki İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü

İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü ilçelerimizde düzenlenen törenle kutlandı.


Seddülbahir Gezici Müzesi Finike’de Finike Seddülbahir Gezici Müzesi Finike’de

Tarihçi Ahmet Uslu tarafından 30 yıllık uğraş sonucunda hazırlanan ''1915 Seddülbahir Gezici Müzesi'', Fuar alanında Finikeliler'in beğenisine sunuldu.


“Her öğrenciye bir fidan” kampanyası Güncel “Her öğrenciye bir fidan” kampanyası

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen ''Her Öğrenciye Bir Fidan'' kampanyası çerçevesinde, yerleşke içinde 150 fidan dikildi.


Şehit er için çocuk parkı Gazipaşa Şehit er için çocuk parkı

Gazipaşa'ya bağlı Yakacık köyüne, vatani görevini yaparken 17 Temmuz 2008'de Şırnak kırsalında şehit olan Mesut Yılmaz adına çocuk parkı yapıldı.


DTP’nin iki eylemiyle ilgili 7 kişi gözaltında Güncel DTP’nin iki eylemiyle ilgili 7 kişi gözaltında

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Antalya İl Başkanlığı'nca geçen yıl ve bu yıl düzenlenen iki eylemle ilgili 7 kişi polis tarafından gözaltına alındı. Bu kişilerden 6'sı savcılıkça serbest bırakıldı, 1 kişi mahkemece tutuklandı.


‘Adam gibi adam Evcilmen Başkan’ Siyaset ‘Adam gibi adam Evcilmen Başkan’

Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Evcilmen; Konuksever Mahallesi’nde akşam saatlerinde gerçekleştirilen etkinlikte mahallelilere seslendi. Konuksever Mahallesi sakinlerinden bir bayanın ‘Adam gibi adamsınız. Desteğimiz de oyumuz da size’ demesi alkışlandı


“Milli takımdan sonra sıkıntılı bir süreç yaşadım” Spor “Milli takımdan sonra sıkıntılı bir süreç yaşadım”

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, bir teknik adamın bir yılda beş takım çalıştırmasına karşı olduğunu söyledi.


Yeşil sahaların Spor Yeşil sahaların "ihtiyar delikanlıları"

Turkcell Süper Lig'de büyük bir çekişmenin yaşandığı bu sezon 35 yaş ve üzeri 10 futbolcu sahada ter döküyor.


24. haftanın hakemleri belli oldu Spor 24. haftanın hakemleri belli oldu

Turkcell Süper Lig'de 24. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.


“Altyapı anlamında en büyük spor kulüpleri arasındayız” Alanya “Altyapı anlamında en büyük spor kulüpleri arasındayız”

Anavatan Alanya Belediye başkan adayı Hasan Sipahioğlu, Alanya Belediye Spor Kulübü'nün, altyapı anlamında Türkiye'nin en büyük spor kulüpleri arasında yer aldığını söyledi.


Kılınç: “Belediyeyi halkla barıştıracağız” Alanya Kılınç: “Belediyeyi halkla barıştıracağız”

AK Parti Alanya Belediye Başkan adayı Kerim Kılınç, seçildiği takdirde ilk işinin, belediyeyi halkla barıştırmak olacağını söyledi.


İnşaat ustası, çaycıyı pompalı tüfekle öldürdü Serik İnşaat ustası, çaycıyı pompalı tüfekle öldürdü

Serik’te, bir inşaat ustası, aralarında anlaşmazlık bulunduğu belirtilen çaycıyı, kahvehanede pompalı tüfekle öldürdü.


Güneşlenen Alman turist şezlongda ölü bulundu Manavgat Güneşlenen Alman turist şezlongda ölü bulundu

Manavgat’ta tatil yapan Alman turist güneşlendiği şezlongda ölü bulundu.


Kağıt oyunu kavgası: 1 yaralı Güncel Kağıt oyunu kavgası: 1 yaralı

Antalya'da kahvede kağıt oynayan kişiler arasında iki gün önce çıkan tartışmanın tekrarlanması üzerine çıkan kavgada bir kişi göğsünden bıçaklanarak ağır yaralandı.


Doğuştan böbrek hastası Sevda’ya böbrek nakli Alanya Doğuştan böbrek hastası Sevda’ya böbrek nakli

Alanya’da yaşayan ve iki kardeşi gibi doğuştan böbrek hastası olan 16 yaşındaki genç kıza, trafik kazasında beyin ölümü gerçekleşen 3 yaşındaki çocuğun böbreği nakledildi.


Tosmur’da kundaklama iddiası Alanya Tosmur’da kundaklama iddiası

Alanya’da bir taksinin kundaklandığı iddia edildi.


Beymelekli kadınlar spora başladı Demre Beymelekli kadınlar spora başladı

Demre'ye bağlı Beymelek beldesi'nde kadınlar, jimnastik salonunda spor yapmaya başladı.


Evlilik numarasıyla hırsızlık girişiminde 6 kişi tutuklandı Alanya Evlilik numarasıyla hırsızlık girişiminde 6 kişi tutuklandı

Alanya’da bir evden çelik kasa çalmaya çalışırken vatandaşlarca fark edilen ve ön plakası ''Evleniyoruz'', arka plakası ise ''Mutluyuz'' yazılarıyla kapatılmış panelvanla kaçarken yakalanan 6 zanlı, mahkemece tutuklandı.


“Akseki’de yalan siyaset yapmıyoruz” Akseki “Akseki’de yalan siyaset yapmıyoruz”

AK Parti Akseki Belediye Başkan Adayı Mustafa İsmet Uysal, Akseki'de yalan siyaset yapmadıklarını söyledi.


Çalkaya Meclisi son kez toplandı Aksu Çalkaya Meclisi son kez toplandı

Çalkaya Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Veli Atik başkanlığında son kez toplandı.


Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği olağanüstü toplandı Siyaset Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği olağanüstü toplandı

Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği olağanüstü toplantısı, Antalya Vali Yardımcısı Hasan Özhan’ın Başkanlığında Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.


Şeker, Karabucak’ta vatandaşlarla gözleme yedi Kemer Şeker, Karabucak’ta vatandaşlarla gözleme yedi

Kemer Belediye Başkanı olan ve 29 Mart yerel seçimlerinde Ak Partiden tekrar Kemer Belediye Başkanı adayı olan Hasan Şeker seçim çalışmalarını sürdürüyor.


Miniklere özel spor Güncel Miniklere özel spor

Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitimi olarak adlandırılan ve Antalya Bahçeşehir Koleji’nde uygulanan spor programı Deepo Alışveriş Merkezine gelen çocuklara uygulandı.


Erten’den Kaplan’a “kahve randevusu” Siyaset Erten’den Kaplan’a “kahve randevusu”

MHP Muratpaşa Adayı İsmail Erten, Meydan bölgesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Güzergahında işyeri bulunan eski Milli Hakem ve Antalya Ticaret Borsası eski Başkanı İlhami Kaplan’a da uğrayan Erten, Kaplan’dan destek istedi.


Ortak dilek ‘bölge canlandırılsın’ Siyaset Ortak dilek ‘bölge canlandırılsın’

MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Mehtap Abay Uncalı bölgesindeki esnafı ziyaret etti. Mevcut belediye başkanından memnun olmadıklarını dile getiren bölge esnafı Abay’dan ‘Başkan olunca bölgemizde ticareti canlandırın’ talebinde bulundu


Çelik’ten 24 saat canlı çarşı projeleri Siyaset Çelik’ten 24 saat canlı çarşı projeleri

MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, siftahsız dükkan kapatmaktan yakınan esnafa; Antalya’nın çarşılarını 24 saat canlı kılacak projeleriyle geldiğini söyledi.


Manavgat Spor Kulübü yöneticilerinin isyanı Manavgat Manavgat Spor Kulübü yöneticilerinin isyanı

Türkiye Aroma Erkekler 2. Voleybol Ligi’nde mücadele eden ve ligde 1. sırada bulunan Manavgatspor, ekonomik olarak zor günler geçirdiği bugünlerde kendilerine gerekli desteğin verilmediği gerekçesiyle başta Kaymakam ve belediye başkanı olmak üzere destek sözü verip te reklam vermeyenlere Manavgat’ta yayınlanan yerel gazetelere verdiği ilanlarla sitem etti.


Ziraat Bankası Tekirova’da açıldı Kemer Ziraat Bankası Tekirova’da açıldı

Tekirova beldesinde bir ilk daha gerçekleşti. Bir beldede açılan ilk Ziraat Bankası olma özelliğini de taşıyarak Tekirova’da hizmete girdi.


Toros Akdeniz’den kan bağışı Güncel Toros Akdeniz’den kan bağışı

Türk Kızılayı’nın “ 1 milyon iyi insan aranıyor” çalışmaları kapsamında yapılan kan bağışı ve gönüllülük etkinliği Toros Akdeniz Koleji’nde yapıldı.


Kemer Devlet Hastanesi’nde düzenleme Kemer Kemer Devlet Hastanesi’nde düzenleme

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kemer Devlet Hastanesi bahçesinde peyzaj çalışması ve çiçeklendirme yapıldı.


Çamarası caddesi kaldırıma kavuşuyor Kemer Çamarası caddesi kaldırıma kavuşuyor

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Çamarası Caddesinde gerçekleştirdiği kaldırım çalışmaları sürüyor.


Süner, deniz otobüsü ile ilgili iddiaları sordu Siyaset Süner, deniz otobüsü ile ilgili iddiaları sordu

CHP Antalya Milletvekili Tayfun Süner, Antalya ile Kemer arasında deniz yoluyla yolcu taşınması amacıyla Büyükşehir belediyesi'nce açılan deniz taşıma aracı yapımı ihalesiyle ilgili iddiaları İçişleri Bakanı Beşir Atalay'a sordu.


Bilet fiyatlarında değişiklik Spor Bilet fiyatlarında değişiklik

Cumartesi günü oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının bilet fiyatları değişti. Daha önce 15 ve 30 TL olacağı açıklanan maçın bilet fiyatları kale arkaları 10 ve açık tribün 15 TL olarak belirlendi.


Kepez’den destek çağrısı Spor Kepez’den destek çağrısı

Banvit maçını iyi oynayarak kazanmak istediklerini belirten Kepez Belediyespor Antrenörü Halil Üner, Cumartesi günü oynanacak olan maçta Antalyalılar’ın, Kepez Erdal Öner Spor Salonu’nu doldurmaları istedi.


Kepez’de cezalar askıda Spor Kepez’de cezalar askıda

Maç gecesi bir eğlence kulübünde sabahlayan oyuncularına kadro dışı ve para cezası verdiklerini Kepez yönetimi, daha sonra kadro dışı cezasını kaldırıp para cezasını arttırdıklarını belirttiler.


Paşa, Kayseri’den şen döndü Spor Paşa, Kayseri’den şen döndü

Hentbol Deplasmanlı Bayanlar Süper Liginde mücadele eden Muratpaşa Belediyespor, deplasmanda oynadığı maçta Kayseri Erciyes Üniversitesi’ni 34 – 31 mağlup etti.


Fatih Ceylan: “Dönüşüm muhteşem olacak” Spor Fatih Ceylan: “Dönüşüm muhteşem olacak”

Antalyaspor’un devre arasında Kayserispor’dan kiraladığı ve takıma yaptığı olumlu katkı ile taraftarın sevgilisi olan Fatih Ceylan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını ölüm-kalım maçı olarak da nitelendirdi.


Akaydın: “Başbakan’ın başka işi yok mu?” Siyaset Akaydın: “Başbakan’ın başka işi yok mu?”

Seçimlerin yapılmasına sayılı günler kala CHP’li adaylar kentin her noktasında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gece gündüz demeden seçmenlerle buluşan CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr Mustafa Akaydın’a ilgi ise her geçen gün artıyor.


Vakıf çiftliği boşaltıldı Güncel Vakıf çiftliği boşaltıldı

Muratpaşa Vakıf Zeytinliği'nde iki yıldır kiracı olarak bulunan ve sözleşmesinin dolmasına karşın çiftliği boşaltmadığı iddia edilen işletme sahibi, polis gözetiminde zeytinlikten çıkartıldı.


“Çiftçi Kemal’i Antalya’ya davet edip işsahibi yapacağım” Siyaset “Çiftçi Kemal’i Antalya’ya davet edip işsahibi yapacağım”

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, isabetli seçim tahminleriyle tanınan A&G Araştırma Şirketinin iki gün önce AK Parti'nin kaybedebileceği illeri açıklamasının ve Antalya'nın da bu iller arasında yer aldığının basına yansımasının ardından Başbakan Erdoğan'ın kendisine ve kamuoyuna açıkladığı projelere olan ilgisinin dikkat çekici bir biçimde arttığını bildirdi.


Çelik taksici esnafını ziyaret etti Siyaset Çelik taksici esnafını ziyaret etti

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, taksici esnafını ziyaret etti.


“Akseki’nin yeni bir yüze ihtiyacı var” Akseki “Akseki’nin yeni bir yüze ihtiyacı var”

MHP Akseki Belediye başkan adayı Alim Doğan Özcivan, Akseki'nin yeni bir yüze ve belediyecilik anlayışına ihtiyacı olduğunu söyledi.


Açık otopazarına ilgi artıyor Alanya Açık otopazarına ilgi artıyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ve Alanya Minibüsçüler Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası girişimleri ile Gazipaşa Doğu dolmuş durağının bulunduğu alanda projesi yapılan açık oto pazarı bu 15 Şubat Pazar gününden bu yana alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyor.


“Bölgenin en önemli  ihtiyaçlarından biri balıkçı barınağı” Kemer “Bölgenin en önemli ihtiyaçlarından biri balıkçı barınağı”

Kemer Belediye Başkanı ve AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Hasan Şeker, ilçenin en önemli ihtiyacının balıkçı barınağı olduğunu söyledi.


Portsan A.Ş. Başkanı Cadıl, öğrencilere ders verdi Güncel Portsan A.Ş. Başkanı Cadıl, öğrencilere ders verdi

Portsan AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cadıl, Akdeniz Üniversitesi'nde öğrencilere girişimcilik dersi verdi.


Demreliler arıcılık öğreniyor Demre Demreliler arıcılık öğreniyor

Antalya Tarım Müdürlüğü ile Demre İlçe Tarım Müdürlüğünce arıcılık kursu düzenlendi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...