Pazar, 25 Ağustos 2019
Alanya "Alanya'nın her bölgesine eşit hizmet götüreceğiz"

CHP Alanya Belediye Bakan Adayı Hüseyin Darı, seçilmesi halinde Alanya'nın her bölgesine eşit oranda hizmet götüreceğini söyledi.


Polise TOKİ müjdesi Siyaset Polise TOKİ müjdesi

Uncalı Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden AK Parti Konyaaltı İlçe Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yılmaz, emniyet mensuplarını uygun fiyatlarla TOKİ’den ev sahibi yapmak istediklerini söyledi.


Tolunay, Işıklar ve Atatürk Caddesi esnafıyla buluştu Siyaset Tolunay, Işıklar ve Atatürk Caddesi esnafıyla buluştu

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak ve Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı Orhan Tolunay, Işıklar ve Atatürk Caddesi Koruma ve Geliştirme Derneği üyeleri ile buluştu.


Aktaş’dan turisti şehiriçine getirme sözü Siyaset Aktaş’dan turisti şehiriçine getirme sözü

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş Festival Çarşısı esnafını ziyaret etti. Burada esnafın dertlerini dinleyen Aktaş, belediye başkanı olduğu takdirde turizmden gelir elde eden esnaf için yapmak istediği projelerinden bahsetti.


Tütüncü kendi mahallesinde Siyaset Tütüncü kendi mahallesinde

AK Parti Kepez İlçe Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, çocukluk yıllarını geçirdiği Ulus Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.


Akaydın’dan ’30 Mart’ provası Siyaset Akaydın’dan ’30 Mart’ provası

‘4 mega projesiyle 100 bin Antalyalıya istihdam’ sloganıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr Mustafa Akaydın’da kentin tüm kesimlerinden büyük bir ilgi görüyor.


Yılmaz: ‘Her gün çalışan pazarlar yapacağız’ Siyaset Yılmaz: ‘Her gün çalışan pazarlar yapacağız’

AK Parti Konyaaltı İlçe Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yılmaz, pazarcıları ziyaret etti. Göreve geldiklerinde pazar yerlerini 7 gün hizmet verecek hale getireceklerini belirten Yılmaz, “Ciddi anlamda görüntü kirliliği yaratan, bir gün çalışan altı gün boş kalan pazarlara ‘elveda’ diyeceğiz” dedi.


Aktaş, Kent Konseyi’nde Siyaset Aktaş, Kent Konseyi’nde

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş Antalya Kent Konseyini ziyaret etti. Kent Konseyi Başkanı Osman Aydın ve Çalışma grupları temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda Antalya ve Muratpaşa’nın sorunları konuşuldu ve genel siyasete ilişkin tespitler yapıldı.


Başaran’a Kayseri ve Tuncelili desteği Siyaset Başaran’a Kayseri ve Tuncelili desteği

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh. Zeki Başaran, Kayserililer ve Tunceliler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek üyelerinin büyük ilgi gösterdiği ziyarette Başaran, “Hepimiz Türkiye’nin farklı yerlerinden geldik ama Antalyalı olduk. Daha güzel bir Antalya için hepimiz el ele vermeliyiz” dedi.


Kılıç: ‘Değişim hizmetle olur’ Aksu Kılıç: ‘Değişim hizmetle olur’

Aksu’daki mevcut belediye başkanlarının ‘Aksu’da değişim zamanı’ sloganıyla ilçe halkını kandırdıklarını belirten AK Parti Aksu İlçe Belediye Başkan Adayı Burhan Kılıç, “Görevleri sırasında hangi hizmeti yaptılar da, ‘şimdi değişim zamanı’ diyorlar. Değişim hizmetle olur” dedi.


Kılıç’ı yağmur bile durduramadı Aksu Kılıç’ı yağmur bile durduramadı

AK Parti Aksu İlçe Belediye Başkan Adayı Burhan Kılıç ve meclis üyesi adayları şiddetli yağmura rağmen seçim ziyaretlerini sürdürdü.


Aktaş rakipleri için sert konuştu Siyaset Aktaş rakipleri için sert konuştu

Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Ali Aktaş rakipleri hakkında ilginç değerlendirmelerde bulundu. Mevcut belediye başkanı Evcilmen’i “komprador solcu” olarak nitelendiren Aktaş AKP Adayı Orhan Tolunay için ise “burjuva sağcı” değerlendirmesinde bulundu.


Kılıç: ‘Ateşten gömlek giydik’ Aksu Kılıç: ‘Ateşten gömlek giydik’

Aksu’nun yeni kurulan bir ilçe olduğu için sorunlarının fazla olduğunu vurgulayan AK Parti Aksu ilçe Belediye Başkan Adayı Burhan Kılıç, “Biz Aksu AK Parti’nin AK kadroları olarak ateşten bir gömlek giydik. Bu ateşten gömleği birlikte çıkartacağız” dedi.


Böcek, vatandaşlarla sohbet etti, alışveriş yaptı Siyaset Böcek, vatandaşlarla sohbet etti, alışveriş yaptı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek´e, kapalı semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, alışveriş yaptı


Başaran Dokuma esnafını ziyaret etti Siyaset Başaran Dokuma esnafını ziyaret etti

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı İnş. Müh. Zeki Başaran, kalabalık bir ekiple Dokuma esnafını ziyaret etti. Üzerlerinde ‘Zeki Başaran’ yazılı baretleriyle Başaran’a eşlik edip karanfil de dağıtan gençler, vatandaştan büyük ilgi gördü.


RAF Ürün Dergisi 3. yaşını kutluyor RAF Ürün Dergisi 3. yaşını kutluyor

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2 ayda bir yayınlanan RAF Ürün Dergisi, 3. yaşını kutladığı 2009 Mart sayısıyla mimarlık ofislerindeki yerini aldı.


Şeker'e Kuzdere'de gözleme ziyafeti Kemer Şeker'e Kuzdere'de gözleme ziyafeti

AK Partinin Kemer Belediye Başkan adayı olan Hasan Şeker, Kuzdere Mahallesinde Ali Aktaş ve ailesinin hazırladığı gözleme ziyafetine katıldı.


‘Oylar senin gerisini boşver’ Siyaset ‘Oylar senin gerisini boşver’

Geri sayımın sürdüğü 29 Mart Yerel Seçimleri öncesi Tarım Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda planlama hakkında bilgi veren Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Evcilmen’e, mahalle sakinleri “Oylar senin. Gerisini boşver” diye destek verdi


Altınova’ya ‘Türkiye Parkı’ Siyaset Altınova’ya ‘Türkiye Parkı’

Altınova Mahallesi’ni ziyaret eden AK Parti Kepez İlçe Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, mahalleye ‘Türkiye Parkı’ adıyla uçakların iniş kalkışlarında yolcuların rahatlıkla görebileceği ışıklı bir park yapacaklarını söyledi.


Tolunay’ın araçlarına ikinci saldırı Siyaset Tolunay’ın araçlarına ikinci saldırı

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı Orhan Tolunay’ın seçim araçları sprey boyalarla karartıldı. Tolunay’ın daha önce de seçim ofisi aynı yöntemle saldırıya uğramıştı.


Pirate’s Beach Otel Personeli Sertifikalarını Üras’dan aldı Kemer Pirate’s Beach Otel Personeli Sertifikalarını Üras’dan aldı

GATAB tarafından verilen çöp ayrıştırma eğitimine katılan Tekirova’da bulunan Pirate’s Beach Otel personeli düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.


Erten: “Bozkurt beni Muratpaşa’ya götür” Siyaset Erten: “Bozkurt beni Muratpaşa’ya götür”

MHP Muratpaşa Belediye Başkanı İsmail Erten, aldığı ilk motosiklet olan CZ’yi hala muhafaza ediyor. Korkuteli Bayat köyündeki çiftliğinde bazen motoruyla tur atan Erten Sanayi Çarşısı’nda karşısına çıkan Jawa marka motosiklete binerek nostalji yaptı.


Muratpaşa’da verem taraması başladı Güncel Muratpaşa’da verem taraması başladı

Verem Savaş Haftası nedeniyle Muratpaşa Belediyesi, Antalya Verem Savaş Derneği’nin desteği ile ücretsiz sağlık taraması başlattı.


AKP bayrağı altında kaçak yapı Döşemealtı AKP bayrağı altında kaçak yapı

Yıllardır seçim döneminde yapılan kaçak yapılar seçim konuşmalarının gündemine gelmekte. Ne yazık ki bu seçim döneminde de aynı sorunlar devam etmekte.


Tüzün: “Türel arkamızda” Siyaset Tüzün: “Türel arkamızda”

Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Tüzün, midibüslerin kaldırılarak minibüslere dönüştürüleceğine dair mahkeme kararı olduğu iddialarını yalanladı. “Ortaçağ karanlığında yaşayan bazı fareler, hala ikibinli yılların teknolojik gerçeğini görememektedir” dedi.


Akşener’den başkanlara destek Siyaset Akşener’den başkanlara destek

MHP Kepez İlçe Teşkilatı tarafından Hüsnü Karakaş mahallesinde düzenlenen açık hava toplantısına katılan TBMM Başkanvekili Meral Akşener, MHP Kepez Adayı Mehmet Atay ve Büyükşehir Adayı Kemal Çelik’e vatandaşlardan destek istedi


Arınç, ah aldı! Siyaset Arınç, ah aldı!

BES Genel Başkanı Gürkan Avcı, ‘İşçi ve memur için kriz sadece sanal’ şeklinde konuşan AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç’a, “İşten çıkarılan yüz binlerce işçi için, kredi borcunu ödeyemeyen yüz binlerce memur için yaşanan ekonomik krizi ‘sanal’ olarak değerlendiren Arınç’ı tüm çalışanlar ve emekçiler adına kınıyorum." dedi.


Sudan açlıkla karşı karşıya Sudan açlıkla karşı karşıya

BM, Sudan'daki yabancı yardım kuruluşlarının sınırdışı edilmesinin yarattığı boşluk doldurulmadığı takdirde sorunlu Darfur bölgesindeki bir milyondan fazla kişinin Mayıs ayından itibaren aç kalacağını bildirdi.


Doğumu beklerken atıştırmaya izin çıktı Sağlık/Kadın Doğumu beklerken atıştırmaya izin çıktı

Doğumu bekleyen kadınların kuru pasta, yoğurt yemesi ya da meyve suyu içmesinin doğuma olumsuz etkide bulunmadığı bildirildi.


"Gazze'de sadece 300 sivil öldü"

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne 27 Aralık 2008'de başlattığı ve 22 gün süren saldırılarda ölenlerden 600'ünün Hamaslı, 309'unun sivil olduğunu öne sürdü.


Hurda araçlarda borç ve cezalar siliniyor Otomotiv Hurda araçlarda borç ve cezalar siliniyor

Model yılı 1979 veya daha eski olan motorlu taşıtlar hurdaya çıkarılmaları halinde vergi borçları ve cezaları silinecek.


Kanada'da fok avı başladı Kanada'da fok avı başladı

Kanada'da her yıl mart ayının son haftasında başlayan ve avcıların kullandığı yöntem sebebiyle tüm dünyanın “vahşet" olarak nitelendirdiği fok avı için gemiler dün St. Lawrence Körfezi'nden demir aldı.


Tüp bebekte genetik kusur Sağlık/Kadın Tüp bebekte genetik kusur

Tüp bebeklerde genetik kusur veya hastalık riskinin binde 1.3 civarında olduğu, bunun da alkol veya sigara alan anne adaylarının bebeklerinde meydana gelebilecek anomali riskinin altında bulunduğu bildirildi.


Kızılcığın etkisi kanıtlandı Sağlık/Kadın Kızılcığın etkisi kanıtlandı

Malatya Meyvecilik Araştırma Enstitüsü ve Atatürk Üniversitesi ile Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültelerinin işbirliğinde gerçekleştirilen araştırmada, kızılcıktaki C vitamini ve antioksidanın kansere yakalanma riskini azalttığı kanıtlandı.


Sağlık için balık Sağlık/Kadın Sağlık için balık

Omega 3 ve 6 yağ asitleri, A, B ve K vitaminleri ile magnezyum, selenyum, fosfor gibi minerallerden zengin olan balığın haftada 3 kez tüketilmesi öneriliyor.


100 TL taksitle konut Ekonomi/Turizm 100 TL taksitle konut

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yoksul vatandaşlara yönelik yapılacak ve 100 liradan başlayan taksitlerle satılacak 45 metre karelik konutların satışı için talep toplanmaya yarın başlanıyor.


Atilla Olgaç'ın sözlerine Rehn tepkisi Atilla Olgaç'ın sözlerine Rehn tepkisi

Olli Rehn, tiyatrocu Atilla Olgaç'ın "10 Rum'u öldürdüğüne" dair açıklamasının doğrulanması halinde "Cenevre Konvansiyonunun ihlal edilmiş" olacağını söyledi.


Dağcılık temel eğitimi uygulaması yapıldı Güncel Dağcılık temel eğitimi uygulaması yapıldı

2 hafta önce kulüp merkezinde teorik dağcılık temel eğitimi alan 16 Todosk üyesi hafta sonunda Geyikbayırı'nda kamp kurarak uygulama yaptılar.


Partilerin bayrak asma yarışı Siyaset Partilerin bayrak asma yarışı

Yerel seçime kısa bir süre kala Antalya'da bayrak asma yarışı en üst seviyeye çıktı.


Siyaset "Muratpaşa'nın 56 mahallesini de yaşanılır yapıcam"

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Tolunay, Muratpaşa'nın 56 mahallesini de yaşanılır yapmak, eksiklerini gidermek istediğini söyledi.


Kepez mutsuz: 78-71 Spor Kepez mutsuz: 78-71

Beko Basketbol Ligi'nde Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi, Antalya Kepez Belediyesi'ni 78-71 yendi.


Tekirovaspor şampiyon Spor Tekirovaspor şampiyon

Antalya Süper Amatör Lig'de Tekirovaspor kendi saha ve seyircisi önünde Kepez Belediyespor'u 2-0 yenerek şampiyon oldu.


Akdeniz Enduro Şampiyonası 2. Ayak Beykonak yarışları yapıldı Spor Akdeniz Enduro Şampiyonası 2. Ayak Beykonak yarışları yapıldı

Türkiye Motosiklet Federasyonu ile Beykonak Motorsporları Kulübü tarafından organize edilen ve Beykonak Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirilen yarışa lisanslı 33 sporcu katıldı.


Bakan Günay Kumluca'da Kumluca Bakan Günay Kumluca'da

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, seçim çalışmaları çerçevesinde Kumluca AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti.


Arı yetiştiricileri sezondan umutlu Demre Arı yetiştiricileri sezondan umutlu

Demre ve çevresinde erken açan çiçekler, arı yetiştiricilerini sevindirdi.


Karakışla köyünde köy konağı inşaatı Akseki Karakışla köyünde köy konağı inşaatı

Akseki'ye bağlı Karakışla köyüne köy konağı yapılıyor.


Ebru yarışmasında ödüller sahiplerini buldu Güncel Ebru yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Antalya Tanıtım Vakfı ve Akdeniz Üniversitesi'nce düzenlenen 1. Akdeniz Üniversitesi Ulusal Uygulamalı Ebru Yarışması'nda dereceye giren eserlerin sahiplerine ödülleri törenle verildi.


Spor "Ligin alt ve üst sıralarında ciddi mücadeleler var"

Antalyaspor Teknik Direktör Mehmet Özdilek, ligin alt ve üst sıralarında ciddi mücadeleler olduğunu söyledi.


Genç mucitlerin projeleri sergilenecek Güncel Genç mucitlerin projeleri sergilenecek

Antalya ve çevre illerdeki okullardan, TÜBİTAK Ortaöğretim Proje Yarışması'na 137 proje sunuldu.


Beko Basketbol liginde görünüm Spor Beko Basketbol liginde görünüm

Beko Basketbol Ligi'nde 23. hafta maçları tamamlanırken, Efes Pilsen bu haftayı da ilk sırada bitirdi.


Adalet Bakanı Şahin Döşemealtı'nda Döşemealtı Adalet Bakanı Şahin Döşemealtı'nda

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Türkiye'de fazla hizmetin, ülke sorunlarına çözümün tek başına hükümetlerin iş başında bulunduğu dönemlerde olduğunu söyledi.


Çankaya Belediyesi:28  Muratpaşa Belediyesi:28 Spor Çankaya Belediyesi:28 Muratpaşa Belediyesi:28

Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nde Çankaya Belediyesi, Yaşar Sevim Spor Salonu'nda konuk ettiği Antalya Muratpaşa Belediyespor ile 28-28 berabere kaldı.


Saatler bir saat ileri alınacak Güncel Saatler bir saat ileri alınacak

Gün ışığından daha fazla faydalanmak ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla saatlerin bir saat ileriye alınması uygulaması çerçevesinde Antalya'daki kamu kurum ve kuruluşlarının çalışma saatleri yeniden düzenlendi.


Uyuşturucu operasyonunda 6 kişi tutuklandı Güncel Uyuşturucu operasyonunda 6 kişi tutuklandı

Antalya'da adrese motosikletle uyuşturucu madde teslimatı yaptıkları belirlenen 6 kişi tutuklandı.


SGK Ekspres emeklilik servisi ilgi görüyor Ekonomi/Turizm SGK Ekspres emeklilik servisi ilgi görüyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Antalya İl Müdürü Selim Erol, emeklilik işlemlerinin hızlandırılması amacıyla bir ay önce kurdukları ''Ekspres Emeklilik'' servisine yoğun ilgi olduğunu bildirdi.


Turist sayısı 400 bini aştı Güncel Turist sayısı 400 bini aştı

Antalya'ya yılbaşından bu yana hava yoluyla gelen turist sayısı 400 bini aştı.


Elmalı hazinelerinin getirilmesi için girişim Güncel Elmalı hazinelerinin getirilmesi için girişim

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, 1999 yılında o dönemin Kültür ve Turizm Bakanı İstemihan Talay tarafından Türkiye'ye tekrar kazandırılan 1679 parça Elmalı Hazineleri'nin Antalya'ya getirilmesi için girişim başlattığını bildirdi.


İyi ki Ankara var Spor İyi ki Ankara var

Türkcell süper Ligde deplasmanda Hacettepespor’u yenerek rahat bir nefes alan Antalyaspor, bu sezon Ankara takımlarına karşı üstünlük sağlamış durumda.


Matematik dahileri ödüllendirildi Güncel Matematik dahileri ödüllendirildi

Toros Eğitim Kurumlarının bu sene 3. sünü düzenlediği (TEKİMO)Matematik Olimpiyatı ödülleri sahiplerini buldu.


“AKP 2002-2009 döneminde 4601 atama yaptı” Siyaset “AKP 2002-2009 döneminde 4601 atama yaptı”

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, AKP döneminde üst düzey bürokraside yapılan atamaları TBMM gündemine taşırken, 2002-2009 döneminde toplam 5167 atama kararnamesinin Cumhurbaşkanlığı’na gönderildiği, 562 kararnamenin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 4 kararnamenin de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından geri gönderildiği belirlendi.


Çelik’ten işçilere müjde Siyaset Çelik’ten işçilere müjde

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, belediye başkanı olduğu zaman işçilerin alacaklarını ödeyeceğini belirterek, “Belediyenin 800 milyon borcunun yanında işçilerin alacağı 8,5 milyon para çerez.. İlk etapta bu borç ödenecek” dedi.


Başkan Şeker'e beyzbol forması Kemer Başkan Şeker'e beyzbol forması

Kemer Sarp Spor Kulübünden Kemer Belediyesine ziyaret. Kemer’de bir ilke imza atarak oluşturdukları Beyzbol takımına büyük destekler veren Başkan Hasan Şeker’e teşekkür ziyaretinde bulunan yönetici ve sporcular, Başkan Şeker’e başarı sözü verdiler.


Öner’den teşekkür plaketi Güncel Öner’den teşekkür plaketi

Başkan Öner, Kepez Belediye Meclis Üyeleri’ne ve Kepez Belediye Başkan Yardımcıları’na, gerçekleştirdikleri hizmetlere, yatırımlara verdikleri destekten dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Teşekkür


Evcilmen halkla birlikte yorgunluk attı Siyaset Evcilmen halkla birlikte yorgunluk attı

Seçim çalışmalarının yoğun ve artan temposuna rağmen hızını hiç yitirmeden yurttaşlarla buluşup sohbet eden Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Süleyman Evcilmen, çok az dinlenme fırsatı buluyor.


Erten Ermenek Çadırı’nda Siyaset Erten Ermenek Çadırı’nda

MHP Muratpaşa Adayı İsmail Erten, Muratpaşa Belediyesi’nin son günlerde aşırı ilgi gösterdiği Ermenek Mahallesi’ndeki Kültür Çadırı’nda vatandaşlarla buluştu.


“Bu seçim Türel’e güle güle deme seçimidir” Siyaset “Bu seçim Türel’e güle güle deme seçimidir”

Oy verme günü yaklaştıkça CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Mustafa Akaydın’da tempoyu arttırarak, gidilmedik mahalle, sıkılmadık el bırakmamakta.


AKP konvoy ile gövde gösterisi yaptı Kemer AKP konvoy ile gövde gösterisi yaptı

Ak Parti düzenlediği konvoy ile gövde gösterisi yaptı. Ak Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Hasan Şeker, parti tarafından düzenlenen konvoy ile Kemer’deki vatandaşları selamladı.


Tenis turnuvası için özel kort Siyaset Tenis turnuvası için özel kort

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, Döşemealtı’na planladığı spor kompleksi içerisinde “tenis turnuvaları” için üzeri açılıp kapanabilen özel kort inşa edileceğini söyledi.


Başaran izdihamı Siyaset Başaran izdihamı

Her gittiği mahallede çocuk, genç, yaşlı, kadın demeden her kesimin ve her yaştan vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başaran, “Sizde bu sevgi, bizde bu inanç olduktan sonra Kepez’i alırız, şüpheniz olmasın” dedi.


Evcilmen’e Büyükşehir şikayeti Siyaset Evcilmen’e Büyükşehir şikayeti

Örnekköy’de yapılan toplantıda Evcilmen’e; Antkart, ulaşım, Lara Kent Parkı gibi konularda Büyükşehir Belediyesi’ni şikayet eden vatandaşlar, Düden Çayı bölgesinin neden kaderine terk edildiğini sordu


Isparta'dan borsa'ya ziyaret Güncel Isparta'dan borsa'ya ziyaret

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç,Isparta Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar ile Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ramazan Nuri Dirik yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle Antalya Ticaret Borsasını ziyaret etti.


Tolunay:“Park yapmakla belediyecilik olmaz” Siyaset Tolunay:“Park yapmakla belediyecilik olmaz”

Yerel seçimlere çok kısa bir süre kala belediye başkan adayları son hız çalışıyor. Mahalle ziyaretlerine devam eden AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı Orhan Tolunay Yıldız Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.


18. meslek odaları futbol turnuvası Spor 18. meslek odaları futbol turnuvası

Geleneksel 18.Antalya Meslek Odaları Futbol Turnuvası başlıyor.


Yörükler Derneği’nden Mevlüt Yeni’ye plaket Güncel Yörükler Derneği’nden Mevlüt Yeni’ye plaket

Antalya’da Yörükler, Nevruz Bayramı’nı Türk geleneklerine uygun olarak örs üzerinde demir döverek kutladı.


Başaran: “Herkesin Başkanı Olacağım” Siyaset Başaran: “Herkesin Başkanı Olacağım”

Yerel seçime sayılı günler kala yapılan kamuoyu araştırması Kepez’de, CHP Adayı İnş. Müh. Zeki Başaran ismi üzerinde büyük bir uzlaşma olduğunu ortaya çıkardı.


Böcek, Akkuyu sakinleriyle biraraya geldi Siyaset Böcek, Akkuyu sakinleriyle biraraya geldi

Yoğun bir ilgi ve alkışlarla karşılanan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “En büyük başarım vatandaşlarımızın gösterdiği güven ve destektir” dedi.


Verem can almaya devam ediyor Sağlık/Kadın Verem can almaya devam ediyor

Son 50 yıldır etkin şekilde mücadele edilebilen verem hastalığı buna rağmen yılda iki milyonun ölümüne neden oluyor.


Ekonomi/Turizm "ÖTV'nin indirilmesi ciddi manada enerji getirecek"

Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, otomotiv, beyaz eşya ve elektronik eşyada ÖTV'nin indirilmesinin Türkiye'ye ciddi manada enerji getireceğini söyledi.


İsviçreli iş adamının lüks yatı denize indirilecek Güncel İsviçreli iş adamının lüks yatı denize indirilecek

Antalya Serbest Bölgesi'nde, Güney Afrika asıllı ve İsviçre'de yaşayan, ''adı sır gibi saklanan'', ancak Avrupa'da finans sektörünün ünlülerinden olduğu belirtilen İsviçreli bir iş adamı için yaptırılan, iç aksesuarları altın kaplamalı mega yat haziran ayı ortalarında denize indirilecek.


Açık alan karpuz ekimi başladı Gazipaşa Açık alan karpuz ekimi başladı

Öğretmen ve çiftçi Hüseyin Ceylani, son yıllarda Gazipaşa da açık alanlarda karpuz ekiminin yaygınlaştığını belirterek, Gazipaşa ikliminin karpuz tarımı için elverişli olduğunu söyledi.


Nevruz kutlamaları... Güncel Nevruz kutlamaları...

Antalya'daki Nevruz Bayramı çerçevesinde Antalya Kent Ormanı'nda kutlama yapıldı.


Avrupa Ümitler Petank şampiyonası elemeleri Kemer Avrupa Ümitler Petank şampiyonası elemeleri

Avrupa Ümitler Petank Şampiyonası eleme müsabakaları Kemer'de başladı.


1. Akdeniz Üniversitesi Ulusal Ebru Yarışması başladı Güncel 1. Akdeniz Üniversitesi Ulusal Ebru Yarışması başladı

Yerleşke içindeki öğrenci lokali çadırında düzenlenen yarışmaya 11 üniversiteden 29 genç katıldı.


Mahkumlar tiyatro sahnesinde Alanya Mahkumlar tiyatro sahnesinde

Alanya L Tipi Kapalı Cezaevi'nde kalan mahkumlar, Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşu sırasında büyük mücadele vererek şehit olan Şahin Bey'i tiyatro oyunu sahneledi.


8 yıllık beklenti, böbrek nakliyle son buldu Güncel 8 yıllık beklenti, böbrek nakliyle son buldu

Antalya'da beyin ölümü gerçekleştikten sonra ailesi tarafından organları bağışlanan kişinin böbreği, Konya'da 8 yıldır böbrek yetmezliği çeken Yücel Özcan'a nakledildi.


Alanya'da nevruz bayramı kutlandı Alanya Alanya'da nevruz bayramı kutlandı

Rıhtım Meydanı'nda yapılan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kaymakam Hulusi Doğan, Nevruz Bayramı dolayısıyla bir konuşma yaptı.


Aytekin projelerini açıkladı Finike Aytekin projelerini açıkladı

Demokrat Parti (DP) Finike belediye başkan adayı Çiğdem Aytekin, seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerini açıkladı.


Anavatan Partisi Genel Başkanı Korkuteli'nde Korkuteli Anavatan Partisi Genel Başkanı Korkuteli'nde

Anavatan Partisi Genel Başkanı Salih Uzun, Anavatan Partisi'nin Türkiye topraklarını nadasa bıraktığını belirterek, ''Yeniden yapılanarak, nadasa bıraktığımız Türkiye topraklarında, hedef, tek başına iktidar olmak'' dedi.


Siyaset "Esnafın sorununu biz çözeriz"

AK Parti'nin Muratpaşa belediye başkan adayı Orhan Tolunay, esnafın sorunlarını kendilerinin çözeceğini söyledi.


Cami duvarı inşaatında heykel bulundu Korkuteli Cami duvarı inşaatında heykel bulundu

Korkuteli'ye bağlı Yelten beldesinde bir caminin çevre duvarının inşaatı sırasında mermer heykel bulundu.


Siyaset "Ekonomik talep darlamasından Türkiye'de etkilendi"

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, ekonomik talep daralmasından Türkiye'nin de etkilendiğini belirterek, bu sürecin aşılacağını söyledi.


Bahçeli: “AKP’nin arkasından sürüklemeyin” Siyaset Bahçeli: “AKP’nin arkasından sürüklemeyin”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vatandaşlardan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları'nca (SYDV) dağıtılan yardım paketlerini almalarını isteyerek, ''Bunları alırken sıkılmayın, eziklik duymayın. (Yokluk zamanında hakkımı alıyorum) deyin. Ama bunu yaparken hür iradenize kement atıp AKP'nin arkasından sürüklenmeyin'' dedi.


Yelken yarışmaları yapıldı Kemer Yelken yarışmaları yapıldı

Kemer'de düzenlenen Kemer Türkiz Marina Bahar Kupası Yelken Yarışları, Kemer Yelken Kulubü'nün (KYK) ev sahipliğinde sona erdi.


Otomobilde sıkışan kişi 1 saatte kurtarıldı Manavgat Otomobilde sıkışan kişi 1 saatte kurtarıldı

Manavgat'taki trafik kazasında otomobilde sıkışan kişi itfaiye ve ilk yardım ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışması sonunda çıkartıldı.


Ultravite temizlik ürünleri Antalya'da tanıtıldı Güncel Ultravite temizlik ürünleri Antalya'da tanıtıldı

Ultravite Temizlik Ürünleri Şirketi'nin yerli ve yabancı bayileri Antalya'da buluştu.


Siyaset "Çamur atarak siyaset yapanları kınıyorum"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, ''Çamur atarak siyaset yapanları lanetle kınıyorum. Bu kişileri halkımıza havale ediyorum. İnanıyorum ki bunlara en güzel cevabı sandıkta halkımız verecek'' dedi.


Gazipaşa Musiki Derneği, bahar konseri verdi Gazipaşa Gazipaşa Musiki Derneği, bahar konseri verdi

Gazipaşa Musiki Derneği, yılın ilk konserini Gazipaşa Belediye Kültür Merkezi'nde düzenledi. Şef Numan Kocabaş yönetimindeki 36 kişilik koro ve 13 kişilik saz ekibi, izleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.


Mersin-Antalya yolu bölünmüş yol olarak trafiğe açıldı Mersin-Antalya yolu bölünmüş yol olarak trafiğe açıldı

Mersin'i Antalya'ya bağlayacak ve ulaşım süresini 5 saate indirecek Akdeniz Sahil Yolu Projesi çalışmaları kapsamında, Mersin sınırlarında kalan 247 kilometrelik bölümün 123 kilometresinin tamamlanarak bölünmüş yol olarak trafiğe açıldığı bildirildi.


Bakanlıktan üreticilere mektup Ekonomi/Turizm Bakanlıktan üreticilere mektup

Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca üreticilere gönderilen mektupta, ürünlerde zirai ilaç kalıntısına dikkat edilmesi ve tüketici sağlığını tehlikeye düşürecek hareketlerden kaçınılması istendi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...