Cuma, 22 Mart 2019
“Türkiye’deki yatırımlar devam ediyor” Ekonomi/Turizm “Türkiye’deki yatırımlar devam ediyor”

İnsan kaynakları sektöründe 2000 yılından beri faaliyet gösteren Secretcv.com, kurulduğu günden bu yana yüzde 100 aday gizliliği ile Türkiye’nin en kaliteli ve en güncel aday veritabanına sahip.


Konyaaltı’nda MHP rüzgarı Siyaset Konyaaltı’nda MHP rüzgarı

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Mehtap Abay ve meclis üyesi adayları, dün Arapsuyu Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret ettiler.


Sektör ile ilk buluşma Güncel Sektör ile ilk buluşma

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Mezunları Derneği (ATMED) 20 Şubat 2009 Cuma günü Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 1. sınıf öğrencilerini sektörün önde gelen işletmelerinden Gloria Otelleri ve Odeon Tour ile buluşturdu.


Antalya Koleji’nde Olumlu Davranış Geliştirme Programı Güncel Antalya Koleji’nde Olumlu Davranış Geliştirme Programı

Antalya Koleji İlköğretim Okulu I. Kademe Rehberlik Birimi tarafından uygulanan Olumlu Davranış Geliştirme Programı kapsamında, 2-D sınıfı, ayın sınıfı olarak seçildi.


Kemer Belediyesi’nde kalite yönetim sertifikası heyecanı Kemer Kemer Belediyesi’nde kalite yönetim sertifikası heyecanı

Kemer belediyesi 8 aydır hazırlık ve eğitim çalışmalarını yürüttüğü İSO En 9001- 2000 Kalite Yönetim sertifikasını, Turkak tarafından sertifika vermeye yetkilendirilmiş kontrol şirketinin kontrol değerlendirme ve Kemer Belediyesinde yaptıkları yerinde inceleme çalışmalarının ardından almaya hak kazandı.


Çelik; “Antalya’da 24 saat taşıma olacak” Siyaset Çelik; “Antalya’da 24 saat taşıma olacak”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, toplu taşıma araçlarında yeni düzenlemeler yapacaklarını söyleyerek, “Antalya’da 24 saat taşıma olacak” dedi


Kemer 2009 Türkiye Enduro Şampiyonası’na hazır Kemer Kemer 2009 Türkiye Enduro Şampiyonası’na hazır

Türkiye Motosiklet Federasyonunun 2009 yılı takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonasının 1. Ayak Kemer yarışı Kemer Belediyesi Sponsorluğunda 07 Mart 2009 tarihinde saat:10:00 da Ralli Servis Alanında verilecek olan magazin startı ile başlayacak.


Kardeşlerini unutmadılar Güncel Kardeşlerini unutmadılar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2/D sınıfı öğrencileri, Toplum Hizmetleri Projesi kapsamında, İbrahim Doğaner İlköğretim Okulu’na yardımda bulundular.


Tolunay: “Emeklinin çayı belediyeden” Siyaset Tolunay: “Emeklinin çayı belediyeden”

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı Orhan Tolunay, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Antalya Şubesi’ni ziyaret etti.


Ciritler el ele Aksu Ciritler el ele

CHP Aksu Belediye Başkan Adayı Cirit, dün Aksu pazarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında akrabaları ile de karşılaşan Cirit, Kılıç’a Ciritlerden destek haberlerine nispet yaparcasına birlik olduklarını gösterdiler.


Şeker ailesi kahvaltıda Kemer Şeker ailesi kahvaltıda

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker ve eşi Fethiye Şeker, Aslanbucak Mahallesinde Karataş ailesi ile sabah kahvaltısında buluştu.


Minik Picasso’ların Büyük Sergisi Güncel Minik Picasso’ların Büyük Sergisi

Antalya Koleji İlköğretim Okulu I. Kademe öğrencileri, kübizm akımının temsilcisi, İspanyalı ünlü ressam Picasso’nun eserlerini yeniden yorumladılar.


‘Kentin değerlerini kentliye kazandırdık’ Güncel ‘Kentin değerlerini kentliye kazandırdık’

Betonlaşan Antalya’ya yeşil güzellikler yaratan Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen; Şirinyalı’da 325. parkı hizmete açarken; “Kentin değerlerini birileri ile bölüşmedik, satmadık, sattırmadık. Kentin değerlerini kentliye kazandırdık” dedi


Atay’dan Şahin’e sert cevap Siyaset Atay’dan Şahin’e sert cevap

MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mehmet Atay, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’in “''Ankara’nın desteği olmadan Antalya’nın sorunları yerel kaynaklarla çözülemez” sözlerine sert cevap verdi


ASMO’da İşçi-İşveren Sorunları Paneli Güncel ASMO’da İşçi-İşveren Sorunları Paneli

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (ASMO), destek verdiği “Asıl İşveren-Alt İşveren İlişkisi ve Uygulamadaki Sorunlar” adlı panel, Oda’nın, Mustafa Özyürek Toplantı Salonu’nda yapıldı.


Evcilmen, Mehmetçiği uğurladı Güncel Evcilmen, Mehmetçiği uğurladı

İyi günde de kötü günde de insanların yanında olan Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Süleyman Evcilmen, yakında askere gidecek olan Mehmet Yıldırım adlı genç için düzenlenen yemeğe katıldı.


Ak Parti Gençlik Kolları’ndan yemek Kemer Ak Parti Gençlik Kolları’ndan yemek

Ak Parti Gençlik Kolları Kuğulu Parkta düzenlenen yemekte bir araya geldi. Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mahir Kıvrak toplantıda yaptığı konuşmasında, “Çığ gibi büyüyoruz. Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. “ dedi.


Esnaf nerede Akaydın orada Siyaset Esnaf nerede Akaydın orada

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof.Dr Mustafa Akaydın, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her geçen gün büyüyen bir destekle hakla buluşan CHP’li adayın bu sefer ki durağı Akdeniz Sanayi Sitesi oldu.


Başkan’dan hasta ziyareti Kemer Başkan’dan hasta ziyareti

Aslanbucak mahallesinde ikametgâh eden Kemer’in yerlilerinden 72 yaşındaki Yılmaz Çeliker geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası, Antalya Yaşam Hastanesinde gördüğü tedaviden sonra evine döndü.


TFF Futsal Ligi kuraları çekildi Spor TFF Futsal Ligi kuraları çekildi

2 grupta toplam 8 takımın mücadele edeceği ligin maçları 2 – 3 Mart 2009 tarihlerinde oynanacak.


Özdilek “ Tek düşüncemiz Trabzonspor” Spor Özdilek “ Tek düşüncemiz Trabzonspor”

Süper Lig’de Konya deplasmanından eli boş dönerek haftayı puansız kapayan Antalyaspor, hafta sonu kendi sahasında karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam ediyor.


Para-Ölçer’in dağıtımı başladı Ekonomi/Turizm Para-Ölçer’in dağıtımı başladı

1 Ocak 2009 tarihinde tedavüle giren Türk Lirası banknot ve madeni paraların görme engelliler tarafından kolaylıkla tanınmasını sağlamak amacıyla üretilen “Para-Ölçer”in dağıtımına başlanmıştır.


Bisiklet Antrenörlerine Eğitim Semineri Alanya Bisiklet Antrenörlerine Eğitim Semineri

Türkiye'deki bisiklet antrenörlerine eğitim semineri düzenlendi.


Tolunay, esnafın desteğini istedi Siyaset Tolunay, esnafın desteğini istedi

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Tolunay, seçim ziyaretlerine sürdürüyor.


CHP’li gençler yemekte buluştu Kumluca CHP’li gençler yemekte buluştu

CHP Kumluca Gençlik Örgütü, yaklaşan yerel seçim öncesi dayanışma yemeği düzenledi.


Türel ve Tütüncü işitme engellilerle Siyaset Türel ve Tütüncü işitme engellilerle

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Menderes Türel ile AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Akdeniz İşitme Engellileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Erenköy Mahallesi'ndeki binasının açılışına katıldı.


“Makamlar ve mevkiler araçtır, asıl olan hizmet üretmektir” Siyaset “Makamlar ve mevkiler araçtır, asıl olan hizmet üretmektir”

AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, makamların ve mevkilerin araç olduğunu, aslolanın hizmet üretmek olduğunu söyledi.


“Öğretmen maaşı yaklaşık 207 dolar azaldı” Güncel “Öğretmen maaşı yaklaşık 207 dolar azaldı”

Eğitim Sen Genel Başkanı Zübeyde Kılıç, eğitim harcamalarının her geçen yıl biraz daha hane halkına yüklendiğini ve kamusal hizmet olması gereken eğitimin devlet üzerinde yük olarak görüldüğünü ileri sürdü.


Gazipaşa’da keman kurslarına büyük ilgi Gazipaşa Gazipaşa’da keman kurslarına büyük ilgi

Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü keman kursu düzenlendi.


Sözen, Manavgat ırmağı kordon boyu esnafını ziyaret etti Manavgat Sözen, Manavgat ırmağı kordon boyu esnafını ziyaret etti

CHP Manavgat Belediye Başkan adayı Şükrü Sözen, Manavgat Irmağı kordon boyunda yer alan esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


Atay vatandaşlarla biraraya geldi Siyaset Atay vatandaşlarla biraraya geldi

MHP Kepez Belediye Başkan adayı Mehmet Atay, Altınova Menderes Mahallesinde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.


DHKD’den Sürdürülebilir Turizm Toplantısı Güncel DHKD’den Sürdürülebilir Turizm Toplantısı

Lara-Perakende kıyıları, Doğal Hayatı Koruma Derneği'nce yürütülen, ''Türkiye'nin Önemli Bitki Alanları (ÖBA) Projesi'' kapsamında belirlenen 144 bitki alanından biri oldu.


Antalya’ya gelen turist sayısı Güncel Antalya’ya gelen turist sayısı

Antalya'ya yılbaşından bu yana hava yoluyla 200 binden fazla turist geldiği bildirildi.


Çelik, esnafın sorunlarını dinledi Siyaset Çelik, esnafın sorunlarını dinledi

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, Aksu Belediye Başkan adayı İsa Yıldırım'la Çalkaya pazar yerini gezerek, esnafın sorunlarını dinledi.


Gazipaşa Selinus Plajı’na kar sürprizi Gazipaşa Gazipaşa Selinus Plajı’na kar sürprizi

Gazipaşa Selinus Plajı'na yağan kar vatandaşları şaşırttı.


“DSP, yerel seçimlerin parlayan yıldızı olacak” Siyaset “DSP, yerel seçimlerin parlayan yıldızı olacak”

DSP Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Vural, Türkiye'de seçmenin yüzde 25'lik bölümünün kararsız olduğunu belirterek, ''Göreceksiniz çoban yıldızı olan DSP bu kesimin tamamının yolunu aydınlatacak, yerel seçimlerin parlayan yıldızı olacaktır'' dedi.


Atay: “Türel bu seçimleri alamaz” Siyaset Atay: “Türel bu seçimleri alamaz”

MHP'nin Kepez Belediye Başkan adayı Mehmet Atay, Antalya'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için MHP'nin adayı Kemal Çelik ile CHP'nin adayı Mustafa Akaydın'ın mücadele edeceğini, AK Parti'nin adayı Menderes Türel'in ise oy oranının düşeceğini öne sürdü.


“Gönlümüz de açık, makam kapımız da” Siyaset “Gönlümüz de açık, makam kapımız da”

Yerel iktidara emin adımlarla ilerleyen CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof.Dr Mustafa Akaydın, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


CHP Kestel' e aktör aday gösterdi Alanya CHP Kestel' e aktör aday gösterdi

Geçtiğimiz hafta çekimleri tamamlanan Ölüm Süvarileri isimli filmde Dr.Ömer'i canlandıran oyuncu Mustafa Öksel, CHP'nin Kestel belediye başkan adayı oldu.


Okul Aile Birliğinden Başkana Ziyaret Kemer Okul Aile Birliğinden Başkana Ziyaret

Aslanbucak’ta bulunan Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu müdürü ve okul aile Birliği Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras’ı makamında ziyaret etti.


Otobüs durakları monte edildi Kemer Otobüs durakları monte edildi

Tekirova’da ihtiyaç görülen yerlere Tekirova Belediyesi tarafından otobüs durakları konuldu.


İnsan vücudunun bölümlerini öğrendiler Güncel İnsan vücudunun bölümlerini öğrendiler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hz-A sınıfı öğrencileri, sınıf arkadaşları Bedia Melissa Eke’nin annesi Dr. Remziye Nur Eke ile eğitici bir gün geçirdiler.


Antalya Kolejinin ÖZ-DE-BİR Sınavı Başarısı Güncel Antalya Kolejinin ÖZ-DE-BİR Sınavı Başarısı

Antalya Koleji Lise son sınıf öğrencileri, Özel Dershaneler Birliği (ÖZ-DE-BİR) tarafından, Türkiye genelinde yapılan ve 70700 öğrencinin katıldığı ÖSS deneme sınavında, başarılarını bir kez daha kanıtladılar.


Patlamış mısır yapmayı öğrendiler Güncel Patlamış mısır yapmayı öğrendiler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Hz-B sınıfı öğrencileri, interaktif eğitim kapsamında patlamış mısır yapmayı öğrendiler.


Herkes kazandı Şimşek kaybetti Spor Herkes kazandı Şimşek kaybetti

Türkcell Süper Lig’in 2. Yarısına iyi bir başlangıç yapan ve oynadığı 4 maçtan 3 galibiyet alan Antalyaspor, tüm rakiplerinin kazandığı bu hafta deplasmada Konyaspor’a yenilerek alt sıralardan kurtulmak için önemli bir avantajı kullanmadı.


Cami minaresine yıldırım düştü Manavgat Cami minaresine yıldırım düştü

Manavgat'a bağlı Side beldesindeki camiye öğle saatlerinde yıldırım düştü. Caminin paratoneri olmayan minaresine yıldırım düşmesi sonucu maddi hasar meydana geldi.


Kızılağaç’ta mini göl oluştu Manavgat Kızılağaç’ta mini göl oluştu

Manavgat'ta etkili olan yağışlar, Kızılağaç mevkiinde mini göl oluşturdu.


Manavgat'ta basın mensuplarına saldırı Manavgat Manavgat'ta basın mensuplarına saldırı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, Ilıca Belediyesi hakkında açılan davayı takip eden gazeteciler, Manavgat Adliye Sarayı önünde saldırıya uğradı.


Yükseklik korkusunun nedeni yanlış algı Sağlık/Kadın Yükseklik korkusunun nedeni yanlış algı

Yükseklik korkusu olan insanların, dikey boyutları yanlış değerlendirdikleri belirlendi.


Günde 3 bardak çay felç riskini azaltıyor Sağlık/Kadın Günde 3 bardak çay felç riskini azaltıyor

Günde üç bardak siyah ya da yeşil çayın, felç olasılığını önemli ölçüde azalttığı belirlendi.


Obez olmak sigara içmek kadar tehlikeli Sağlık/Kadın Obez olmak sigara içmek kadar tehlikeli

Obez gençlerin, erken yaşta önlenebilir hastalıklardan ölme olasılığının, günde 10 sigara içenlerle aynı olduğu belirtildi.


Sağlık/Kadın "Kadınlar, kadın doktorlardan tedavi almalı"

Kalp sorunları olan kadınların, kadın doktorlar tarafından tedavi edilmesinin daha faydalı olabileceği belirtildi.


Ayakkabı seçimi tırnak batmasına sebep Sağlık/Kadın Ayakkabı seçimi tırnak batmasına sebep

Küçük bir sorun olarak başlayan ancak tedavi edilmediğinde cerrahi müdahaleye kadar gidebilen tırnak batmalarına günlük hayatta yaptığımız bazı hatalar neden oluyor.


Kar tanelerinin yapısı oluşturuldu Teknoloji/Bilim/İnternet Kar tanelerinin yapısı oluşturuldu

Wisconsin ve California üniversitelerinden iki matematikçinin, bilgisayar modelinin teorisini ve işlemlerin gerçekleştirilmesini, dört yıllık bir uğraş sonunda geliştirdikleri belirtildi.


Benzinde 4 kuruşluk indirim Ekonomi/Turizm Benzinde 4 kuruşluk indirim

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatında 4 kuruş indirim yapıldı.


THY uçağı Hollanda'da tarlaya düştü THY uçağı Hollanda'da tarlaya düştü

İstanbul’dan Hollanda’nın Amsterdam kentine giden THY uçağı, iniş sırasında tarlaya düştü. Kazada 9 kişi yaşamını yitirirdi, 50'ye yakın kişi de yaralandı.


Krize inat plastikte ihracat rekoru Ekonomi/Turizm Krize inat plastikte ihracat rekoru

Plastik sektörü ihracatı, Ocak ayında küresel krize ve bunun getirdiği pazar daralmasına rağmen hız kesmedi. Sektör, gerçekleştirdiği 196 milyon 242 bin dolarlık ihracatla ilk kez toplam kimya sektörü ihracatı içinde birinci sıraya oturdu.


Kılıç, seradaki işçilerle çalıştı Aksu Kılıç, seradaki işçilerle çalıştı

AK Parti Aksu İlçe Belediye Başkan Adayı Burhan Kılıç, serada çalışan işçilerle birlikte çalıştı.


Alanya İncekum’a kar yağdı Alanya Alanya İncekum’a kar yağdı

Alanya’ya bağlı İncekum beldesinin sahil kesimine kar yağdı.


Hayvanat Bahçesi’nden 225 hayvan satıldı Güncel Hayvanat Bahçesi’nden 225 hayvan satıldı

Antalya Hayvanat Bahçesinden geçen yıl 176 değişik türde 225 hayvanın satışının yapıldığı bildirildi.


Barut, belediye meclis üyelerini tanıttı Serik Barut, belediye meclis üyelerini tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Side belde belediye başkan adayı Cengiz Haydar Barut, seçim bürosunda belediye meclisi üyelerini halka tanıttı.


MHP aday adayları kahvaltıda buluştu Siyaset MHP aday adayları kahvaltıda buluştu

MHP Büyükşehir, Kepez ve Muratpaşa adayları, Kepez Belediye Meclis üyeliği için müracaat eden 200'e yakın aday adayı ile kahvaltıda bir araya geldi.


“Antalyalılar elektriğe para ödemeyecek” Siyaset “Antalyalılar elektriğe para ödemeyecek”

CHP Antalya büyükşehir belediye başkan adayı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Güneşkent projesiyle Antalyalıların elektriğe para ödemeyeceğini bildirdi.


Tolunay seçim ziyaretlerini sürdürüyor Siyaset Tolunay seçim ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Tolunay, seçim ziyaretlerine sürdürüyor.


Türel, Akdeniz Sanayi Sitesi’ni gezdi Güncel Türel, Akdeniz Sanayi Sitesi’ni gezdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü'yle birlikte Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öztürk'ü ziyaret etti.


Anfaş Hetex Sağlık Turizmi Fuarı 26 Şubat’ta Güncel Anfaş Hetex Sağlık Turizmi Fuarı 26 Şubat’ta

Anfaş Hetex Sağlık Turizmi, Termal, Spa & Wellness, Talasso, Sağlıklı Yaşam, Spor, Estetik, Kişisel Bakım Destek Ürünleri Fuarı Antalya'da açılacak.


“Yerel seçimler Türkiye’nin geleceğinin göstergesi” Siyaset “Yerel seçimler Türkiye’nin geleceğinin göstergesi”

MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, ''Yerel seçimler Türkiye'nin geleceğinin göstergesi olacaktır. Vereceğiniz oylarla Türkiye'nin geleceğine yön vereceksiniz. Ya soyguna, yolsuzluğa devam diyeceksiniz, ya da dur diyeceksiniz'' dedi.


“Atatürk’ün ismini yok etmeye çalışıyorlar” Güncel “Atatürk’ün ismini yok etmeye çalışıyorlar”

Büyük Önder Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe, ''Atatürk'ün ismini yok etmeye çalışıyorlar. Bu çok acı bir şey. yediğimiz ekmekten içtiğimiz suya kadar her şeyi Atatürk'e borçluyuz. Bunu hiç unutmamamız lazım'' dedi.


CHP Finike İlçe Örgütü dayanışma gecesinde buluştu Finike CHP Finike İlçe Örgütü dayanışma gecesinde buluştu

Pergole Restoranda düzenlenen geceye CHP Antalya Milletvekili Osman Kaptan, eski CHP Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk, CHP Sahilkent Belediye Başkanı Ömer Çırpar ve diğer partililer katıldı.


Başkan Evcilmen’den rakiplere gözdağı Siyaset Başkan Evcilmen’den rakiplere gözdağı

Gebizli Mahallesi’nde gerçekleşen ve binlerce kişinin katıldığı mahalle toplantısında Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP Adayı Süleyman Evcilmen, sevgi gösterileriyle moral depolayıp, rakiplerine gözdağı verdi


Melli: “Tehdit var” Siyaset Melli: “Tehdit var”

CHP İl Başkanı Ömer Melli, Adalet Bakanı Şahin’in Varsak’taki söylemlerini kınadı. Melli; “Seçmene aba altından sopa gösteriyor. Oy için seçmenimizi tehdit ediyor. Bu adaletsizliktir ve Adalet Bakanı sıfatına ters bir durumdur” dedi.


Başkan Şeker'den pazar ziyareti Kemer Başkan Şeker'den pazar ziyareti

Kemer Belediye Başkanı ve Ak Parti Kemer İlçe Başkan Adayı Hasan Şeker, Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Yaman, belirlenen Belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları ile birlikte Kemer pazarına bir ziyaret gerçekleştirdi.


CHP adaylarına havai fişekli karşılama Siyaset CHP adaylarına havai fişekli karşılama

CHP Büyükşehir ve Kepez Belediye başkan adayları havai fişeklerle karşılandı. Soğuk havaya aldırmayan yüzlerce vatandaş açık havada adayları dinledi.


Cirit: “2B sorununu çözeceğiz” Aksu Cirit: “2B sorununu çözeceğiz”

CHP Aksu Belediye başkan adayı Mehmet Cirit, Büyükşehir ve Aksu’yu alarak bölgedeki 2B imar sorunlarını çözeceklerini söyledi.


Çelik, pazarcılar ile kucaklaştı Siyaset Çelik, pazarcılar ile kucaklaştı

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, partisinin Aksu adayı İsa Yıldırım ile gerçekleştirdiği Çalkaya pazaryeri esnaf ziyaretinde ihracatı 2 yıl içinde artıracağını söyledi.


Başaran: “Dilenen değil üreten toplum olacağız” Siyaset Başaran: “Dilenen değil üreten toplum olacağız”

Habipler ve Baraj Mahallelerinde seçmenlerle buluşan CHP Kepez Belediye başkan adayı İnş. Müh. Zeki Başaran, soğuk havaya rağmen mahalle halkının sorunlarını dinledi.


MHP Konyaaltı’ndan seminer Siyaset MHP Konyaaltı’ndan seminer

MHP Konyaaltı İlçe Teşkilatı, önceki gün Yıldırım Düğün Salonu’nda düzenlenen programla sandık başında görev alacaklara seminer verdi.


Enduro Şampiyonası Kemer’de Kemer Enduro Şampiyonası Kemer’de

Türkiye Enduro Şampiyonasının 1. Ayak Kemer yarışı Belediye sponsorluğunda başlıyor


Sağlık hizmeti devam ediyor Kemer Sağlık hizmeti devam ediyor

Tekirova belediyesi tarafından yürütülen evlerde sağlık hizmetine ara verilmeden devam ediliyor.


Tekirova sanatın merkezi olacak Kemer Tekirova sanatın merkezi olacak

Antalya’nın turistik beldelerinden Tekirova, kültür ve sanat merkezi olma yolunda ilerliyor.


Ilıca'da neler oluyor? Güncel Ilıca'da neler oluyor?

Yaklaşık 10 yıldır Ilıca Belediyesi Muhabese Müdürlüğü görevi yapan Kemal Gökalp'in geçtiğimiz pazar akşamı gözaltına alınmasının ardından Ilıca'da iddalar ortalığı karıştırdı.


Yanan ev, su deposundaki suyla söndürüldü Finike Yanan ev, su deposundaki suyla söndürüldü

Finike'ye bağlı Yeşilyurt beldesindeki bir evde çıkan yangın, çatıdaki güneş enerjisi sisteminin deposundan su bırakılarak söndürüldü.


Toroslar’da kar ve bahar bir arada Gazipaşa Toroslar’da kar ve bahar bir arada

Gazipaşa'da havaların bir ara ılımanlaşmasıyla açan badem ağacı çiçekleri, ardından gelen kar ve dolu yüzünden zarar gördü.


Kılıç, 114 yaşındaki Ümmü Çayır’ı ziyaret etti Aksu Kılıç, 114 yaşındaki Ümmü Çayır’ı ziyaret etti

AK Parti Aksu İlçe Belediye Başkan Adayı Burhan Kılıç, seçim çalışmaları sırasında gördüğü 114 yaşındaki Ümmü Çayır'ı evinde ziyaret etti.


Demre’de bahardan kalma günler yaşanıyor Demre Demre’de bahardan kalma günler yaşanıyor

Demre’de kırları saran bahar çiçekleri, Toros Dağları’nın zirvesindeki karla tezat oluşturuyor.


Çelik’ten Şahin’e cevap Siyaset Çelik’ten Şahin’e cevap

Adalet Bakanı Şahin’in Varsak’taki açıklamasına MHP Büyükşehir Belediye Başkanı Kemal Çelik’ten cevap gecikmedi.


KUTSO, Aytekin ile “devam” dedi Kumluca KUTSO, Aytekin ile “devam” dedi

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) başkanlığına Alaaddin Aytekin yeniden seçildi.


ALTSO’da proje ve hedefler belirlendi Alanya ALTSO’da proje ve hedefler belirlendi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ALTSO), yeni çalışma döneminde yapılacak orta ve uzun vadeli projeleriyle hedefleri belirlendi.


Esnafın sorunlarını dinlediler Siyaset Esnafın sorunlarını dinlediler

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, partisinin Kepez Belediye Başkan Adayı Mehmet Atay ve Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Erten ile birlikte toptancı hali esnafını ziyaret etti.


Kaş balıkçı barınağı ilave rıhtım inşaatı tamamlandı Kaş Kaş balıkçı barınağı ilave rıhtım inşaatı tamamlandı

Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer yaptığı açıklamada, ihale usulü yaptırılan Kaş Balıkçı Barınağı İlave Rıhtım İnşaatının tamamlanarak, belediyeye teslim edildiğini söyledi.


ATSO Meclisi’nin veda gecesi Güncel ATSO Meclisi’nin veda gecesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 2005-2009 dönemi Meclis Üyeleri, Sheraton Otel’de düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldi. Geceye ATSO’nun “Onur Üyesi” Antalya İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan da katıldı.


Efes Pilsen Turizm Eğitimleri yeni elçiler için Antalya’da Güncel Efes Pilsen Turizm Eğitimleri yeni elçiler için Antalya’da

Turizm potansiyeli yüksek olan bölgelerde turizm sektörünün geliştirilmesi ve sektöre nitelikli eleman kazandırılması amacıyla, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile yürütülen ücretsiz Efes Pilsen Turizm Eğitimleri Antalya iliyle devam ediyor.


Muratpaşa Emniyet Müdürü’nden Borsa’ya ziyaret Güncel Muratpaşa Emniyet Müdürü’nden Borsa’ya ziyaret

Muratpaşa Emniyet Müdürü Hakan Kaan Tekne ve Muratpaşa bölgesinde görevli karakol amirleri Antalya Ticaret Borsasını ziyaret etti.


Konur aday olamadı Siyaset Konur aday olamadı

AK Parti Belek Belediye Başkan Adayı ve Belek Belediye Başkanı Yusuf Mecek’in en büyük rakibi CHP Adayı Muhammet Konur’un adaylığı 2 ayrı partiden merkez yoklamasına katıldığı için iptal edildi.


Muratpaşa 325. Parkı’nı açıyor Güncel Muratpaşa 325. Parkı’nı açıyor

Muratpaşa Belediyesi’nce Kırcami bölgesinde çok kısa bir sürede yapılan ve bölgenin çehresini değiştiren 15 bin metrekarelik dev park, Salı günü açılıyor.


Cirit’ten köy ziyaretleri Aksu Cirit’ten köy ziyaretleri

CHP Aksu Belediye Başkan Adayı Mehmet Cirit ve CHP Aksu Meclis üye adayları ile birlikte dün Kundu bölgesindeki köyleri gezdi.


Çelik: “Döşemealtı’nda değişim başlayacak” Döşemealtı Çelik: “Döşemealtı’nda değişim başlayacak”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, partisinin Döşemealtı adayı Sami Küçükbaşkan ile gerçekleştirdiği Döşemealtı pazaryeri ve esnaf ziyaretinde Döşemealtı’nda yeniliklerin başlayacağını söyledi.


Biz Kaç Kişiyiz Derneği’nden Evcilmen’e destek Güncel Biz Kaç Kişiyiz Derneği’nden Evcilmen’e destek

Görevde bulunduğu 10 yıl süresince halktan hiç kopmadan her fırsatta onlarla birlikte olan Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Evcilmen; 29 Mart’taki seçimler öncesi gittiği her yerde büyük destek görüyor.


Başkan Evcilmen’in hızına yetişmek zor Güncel Başkan Evcilmen’in hızına yetişmek zor

Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, çalışmalarını artan tempoda sürdürürken, beraberindekiler mahalle ziyaretlerinde hızına yetişmekte zorlanıyor. Başkan Evcilmen’e en çok Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundaki caddelerdeki yol ve kaldırımların bakımsızlığı şikayet ediliyor


Antalyalı Süper Gençler şampiyon Spor Antalyalı Süper Gençler şampiyon

Deplasmanlı Süper Gençler Ligi (DSGL) İzmir A Grubu’nda mücadele eden Antalyaspor DSGL Takımı 34 puanla şampiyon oldu. Sedat Öztokmak ve Süleyman Toksöz’ün çalıştırdığı Antalyasporlu süper gençler, 18 haftanın sonunda ligi lider bitirdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...