Pazar, 20 Ekim 2019
RTM Bankacılık Truva Atı şirketlere saldırmaya devam ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet RTM Bankacılık Truva Atı şirketlere saldırmaya devam ediyor

Kaspersky Lab araştırmacıları RTM Bankacılık Truva atının faaliyetlerinin yoğunlaştığını tespit etti. 2017’de 2376 kullanıcıyı etkileyen bu yazılım 2018’de 130.000’den fazla kullanıcıya saldırdı. Saldırıların 2019’da da devam ettiği görülüyor. Yılın ilk bir buçuk ayında 30.000’den fazla kullanıcı saldırıya uğradı. RTM böylece tehdit alanının en etkin bankacılık Truva atlarından biri haline geldi.


Güçlü hafıza ve beyin sağlığı için B vitamini tüketilmeli Sağlık/Kadın Güçlü hafıza ve beyin sağlığı için B vitamini tüketilmeli

Sağlıklı yaşamın sürekliliği için vitaminler oldukça önemli.


“Çocuğu olduğu gibi kabul edin” Güncel “Çocuğu olduğu gibi kabul edin”

Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat, TerraCity’de düzenlenen “Anne Baba Okulu Semineri”nde ebeveynlere seslendi.


Dülgeroğlu: “Acemiye değil, tecrübeye oy verin” Finike Dülgeroğlu: “Acemiye değil, tecrübeye oy verin”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dülgeroğlu, ev toplantılarında yaptığı konuşmada acemilere değil, işi bilen ve bu işlerde tecrübeli olan kişiye oy vermeleri gerektiğinin altını çizdi.


SÖZEN; “TARIM BAKANLIĞI’NA MI TALİPSİNİZ MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA MI? Manavgat SÖZEN; “TARIM BAKANLIĞI’NA MI TALİPSİNİZ MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA MI?

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Şükrü Sözen, Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik krizde Ak Parti’nin “Yüzün gülecek Manavgat” sloganını halkın aklıyla dalga geçmek olduğunu dile getirerek, “Manavgat’ta tarımın yüzü gülecek diyorlar. Tarım Bakanlığı’na mı talipsiniz yoksa Manavgat Belediye başkanlığına mı” dedi.


SÖZEN; “YANDAŞ GAZETELERLE  KİRLİ SİYASET YAPILIYOR” Manavgat SÖZEN; “YANDAŞ GAZETELERLE KİRLİ SİYASET YAPILIYOR”

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Adayı Şükrü Sözen, “Halkla Buluşma Gezileri” kapsamında gittiği mahallelerde, bazı gazeteler ve gazetecilerle ilgili olarak sert eleştiride bulunarak, “Gazeteler aracılığı ile kirli siyaset yapılıyor” dedi.


Turizmde sosyal medya etkisi çığ gibi yayılıyor Ekonomi/Turizm Turizmde sosyal medya etkisi çığ gibi yayılıyor

Sosyal medyanın insanların tatile bakış açısını değiştirdiğini söyleyen Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk, insanları takip etmeye motive eden paylaşımların turizm destinasyonlarını da çeşitlendirdiğini açıkladı.


AROMATİK BİTKİLER BORSA’DA KONUŞULDU Ekonomi/Turizm AROMATİK BİTKİLER BORSA’DA KONUŞULDU

Antalya Ticaret Borsası(ATB), tarım sektörünün gelişimini sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Antalya Ticaret Borsası’nın düzenlediği Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sektörel Analiz Toplantısı, Borsa toplantı salonunda yapıldı.


DOĞRU YATIRIMIN ANAHTARI SEÇİCİ OLMAK Teknoloji/Bilim/İnternet DOĞRU YATIRIMIN ANAHTARI SEÇİCİ OLMAK

Proje üreten ve büyük şirketlerle işbirlikleri yapan kripto paralar, yatırımcıların gözdesi...


Türk Telekom’un tahvil ihracına yurtdışından 5 kat talep Ekonomi/Turizm Türk Telekom’un tahvil ihracına yurtdışından 5 kat talep

Türk Telekom, 500 milyon dolarlık tahvil ihracını başarıyla gerçekleştirdi. Tahvil ihracına toplam 39 ülkeden 264 yatırımcı 5 kat talep gönderdi.


KAN BASINCINI DÜŞÜRÜYOR, BAĞIŞIKLIĞI KUVVETLENDİRİYOR! Sağlık/Kadın KAN BASINCINI DÜŞÜRÜYOR, BAĞIŞIKLIĞI KUVVETLENDİRİYOR!

Son yıllarda yapılan birçok bilimsel araştırma sevginin fiziksel sağlığımız üzerindeki olumlu etkilerini ve hastalıklara karşı koruyucu, hatta bazı durumlarda iyileştirici etkisi olduğunu ortaya koyuyor.


HUAWEI yeni MateBook 13, MateBook 14  ve MateBook X Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıttı Teknoloji/Bilim/İnternet HUAWEI yeni MateBook 13, MateBook 14 ve MateBook X Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıttı

HUAWEI, MWC 2019’da birçok yeni ürününü dünyaya duyurdu. Bunlar arasında uzun süredir beklenen, yenilenen HUAWEI MateBook X Pro, HUAWEI MateBook 13 ve HUAWEI MateBook 14 dizüstü bilgisayarlar da bulunuyor.


SİSAY’dan Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’a ziyaret Kültür/Sanat SİSAY’dan Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’a ziyaret

Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) Yönetim Kurulu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret etti. Ziyarette; Türk sinemasının potansiyeli ve sürdürülebilir gelişimi başta olmak üzere pek çok çözüm ve proje görüşüldü. SİSAY Başkanı Cenk Sezgin; ‘’Bakanımızla yaptığımız görüşme olumlu geçti. Çok ümitliyiz. Bizler için bundan sonrası, bundan önceki gibi olmayacak’’ dedi


PEDALLARIN EFENDİLERİ
AKRA’DA Spor PEDALLARIN EFENDİLERİ
AKRA’DA

Düzenlendiği ilk günden bu yana büyük bir beğeniyle takip edilen Akra Talks’un konukları, Tour of Antalya kapsamında Antalya’ya gelen Avusturya eski bisiklet organizatörü Ursula Riha Kocher, İtalya Giro Şampiyonu Gilberto Simoni, bisiklet sporunun fenomen ismi Mathieu van der Poel ve Tour of Antalya Genel Yarış Direktörü Aydın Ayhan Güney oldu.


5G katlanabilir akıllı telefon:
 HUAWEI Mate X Teknoloji/Bilim/İnternet 5G katlanabilir akıllı telefon:
 HUAWEI Mate X

HUAWEI Mate serisinin DNA'sını yansıtan HUAWEI Mate X, keşfedilmemiş yerlere olan yeni bir yolculuğu temsil ediyor. HUAWEI Mate X, tüketicilere benzeri görülmemiş bir kullanıcı deneyimi sağlamak ve yeni bir tür akıllı telefon ortaya çıkarmak için 5G, katlanabilir Full View teknolojisi ile 6,6 inçten 8 inçe büyüyen ekran, AI ve tamamen yeni bir arayüzü birleştiriyor.


RENAULT ve DACIA YENİLİKLERİYLE 2019 CENEVRE OTOMOBİL FUARI’NDA Otomotiv RENAULT ve DACIA YENİLİKLERİYLE 2019 CENEVRE OTOMOBİL FUARI’NDA

• Renault, markanın ikonik modeli Yeni Clio’nun dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştiriyor.


Yetişkin içerikli sitelerde bilgilerini çaldıranların sayısı %100 arttı Teknoloji/Bilim/İnternet Yetişkin içerikli sitelerde bilgilerini çaldıranların sayısı %100 arttı

Yetişkinlere yönelik popüler websitelerinin özel erişim bilgilerini çalan zararlı yazılımların saldırısına uğrayan kullanıcıların sayısı bir yılda iki kattan fazla arttı. 2017’de bu tür zararlı yazılımlardan yaklaşık 50.000 kullanıcı etkilenmişken 2018’de bu sayı 110.000’e çıktı. Toplamda 850.000’den fazla saldırı tespit edildi.


Baş Dönmesi Sorunu Tedavisinde Güncel Yaklaşım Sağlık/Kadın Baş Dönmesi Sorunu Tedavisinde Güncel Yaklaşım

Genel olarak “baş dönmesi ve denge bozukluğu” olarak bilinen “vertigo” aslında altta yatan birçok nedene bağlı olarak yaşanabilen bir semptom. Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Burcu Örmeci, ilaçlarla tedavi edilemeyen, kronik hale gelen, nedeni bilinmeyen vertigonun, beyinde denge algısının yeniden modüle edildiği “Vestibüler rehabilitasyon” yöntemiyle tedavi edilebildiğini açıkladı.


“Yapay zeka, şu sıralar bilişim sektörünün  en önemli konusu” Teknoloji/Bilim/İnternet “Yapay zeka, şu sıralar bilişim sektörünün en önemli konusu”

ESET, Mobil Dünya Kongre’sinde yapay zekanın siber güvenlikteki rolünü araştırıyor


Kepez’den yeşile ve çevreye duyarlı proje Ekonomi/Turizm Kepez’den yeşile ve çevreye duyarlı proje

Kepez Belediyesi, Hükümetin ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında yenilediği geri dönüşüm uygulamasını hayata geçirdi. Başkan Hakan Tütüncü, yeşile ve çevreye duyarlı belediyecilik uygulamalarını güçlendirerek, Kepez’de hayatı güzelleştirmeye devam edeceklerini söyledi.


ÇOCUĞUM ERKEN ERGENLİĞE Mİ GİRİYOR? Sağlık/Kadın ÇOCUĞUM ERKEN ERGENLİĞE Mİ GİRİYOR?

Çocukların gelişim süreci ile ilgili anne babaları en çok endişelendiren konulardan biri de erken ergenlik.


Ekonomi/Turizm "İstihdamda yüzde 5 büyümeyi hedefliyoruz"

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), 2019 yılı istihdam hedeflerini açıkladı. Türkiye genelinde 14 perakende derneğinin çatı örgütü konumunda olan, 3 bin 882 mağazada yaklaşık 70 bin kişiye istihdam sağlayan TPF, 2019 sonuna kadar istihdamda yüzde 5 büyüme hedefliyor.


Tütüncü’den Dokuma esnafına müjde! Güncel Tütüncü’den Dokuma esnafına müjde!

Dokumapark’daki taksi durağının düzenlediği kahvaltıya katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ay en az bir tane büyük etkinlik düzenleyerek Dokuma bölgesinin cazibesini arttıracaklarını müjdeledi


Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir! Sağlık/Kadın Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!

Son yıllarda herkesin sıklıkla şikayet ettiği sağlık problemlerinin başında B12 vitamini eksikliği geliyor. Hastane Derindere İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ergün Kasapoğlu ile B12 vitamin eksikliğinin belirtilerini konuştuk.


EMOJİLER İNSAN İLİŞKİLERİNİ ZAYIFLATIYOR Sağlık/Kadın EMOJİLER İNSAN İLİŞKİLERİNİ ZAYIFLATIYOR

Sanal dünya insanları yalnızlığa mı sürüklüyor? Altınbaş Üniversite Hastanesi Medical Park Bahçelievler Psikoloji Bölümü’nden Uzman Klinik Psikolog Berra Baş, özellikle sosyal medyanın insanların hayatına girmesi ile ‘sosyal izolasyon’un başladığını bunun da yalnızlık psikolojisini ortaya çıkardığını söyledi.


Geleceğin en çok kazandıracak meslekleri hangileri olacak? Teknoloji/Bilim/İnternet Geleceğin en çok kazandıracak meslekleri hangileri olacak?

Teknolojik gelişmelerin büyük bir ivme kazanması ve dijital dönüşümün tüm dünyayı etkisi altına alması bazı yeni meslekleri iş dünyasıyla buluşturuyor. Makinelerin, robotların, yapay zekanın iş dünyasına gelecekte daha fazla nüfuz edeceğini belirten Dijital Dönüşüm Danışmanı ve Me Consultancy kurucusu Murat Erdör, gelecekte iş dünyasında yerini alacak ve en çok kazandıracak meslekleri açıkladı.


Güncel "Önce Antalya, Antalya için Menderes Türel"

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Kendini Antalya’ya adamış biri olarak önceliğimiz hep Antalya dedik ve hep Antalya’nın kazanmasını istedik. Antalya’nın gelecekte çok daha iyi noktalara taşınması, dünya şampiyonluğuna kadar gitmesi için önce Antalya, Antalya için Menderes Türel” dedi


MİGREN CERRAHİSİ SINIFI GEÇEMEDİ Sağlık/Kadın MİGREN CERRAHİSİ SINIFI GEÇEMEDİ

Öyle bir tutuyor ki, o dakikalar hatta saatler tam bir işkenceye dönüşüyor. Kendine has çekilmez ağrısıyla hayatı kabusa çeviriyor. Ağrıya kusma, ışık ve ses hassasiyeti eşlik edebiliyor. Tedavi edilmezse yaşam kalitesini önemli ölçüde bozan migren konusunda tam da bu noktada bir açıklama geldi. İşte, Amerikan Baş Ağrısı Birliği’nin açıklaması ve Acıbadem Maslak Hastanesi Migren Tedavi Merkezi uzmanlarının görüşleri…


Kansızlık yaratacak kadar kanamalara dikkat edilmeli Sağlık/Kadın Kansızlık yaratacak kadar kanamalara dikkat edilmeli

Rahim kanseri, 100 bin kadından 18’inde görülüyor ve İnsülin direnci – Hiperinsülinemi, diyabet, Hipertansiyon (yüksek tansiyon), metabolik sendrom gibi obezite ile bağlantılı hastalıklar yüzünden bu hastalığın görülme riski de artıyor.


Esnaf sitelerine yeni yol Güncel Esnaf sitelerine yeni yol

Başkan Tütüncü, inşaat, hurdacılar ve sanayi siteleri için DSİ su kanalının üzerine köprü inşa ederek, 20 metre genişliğinde, 220 metre uzunluğunda yeni bir bağlantı yolu yapacaklarını açıkladı.


Çocuklardaki Sosyal Fobinin Kaynağı Ebeveynlerin Tutumu Olabilir Sağlık/Kadın Çocuklardaki Sosyal Fobinin Kaynağı Ebeveynlerin Tutumu Olabilir

Toplumda sıkça görülen ve psikiyatrik bir hastalık olan sosyal fobi tanısı genellikle ergenlikte konulsa da belirtileri erken çocukluk döneminde de görülebiliyor.


BESİN DEĞERİNİ DÜŞÜREN 12 HATALI ALIŞKANLIK! Sağlık/Kadın BESİN DEĞERİNİ DÜŞÜREN 12 HATALI ALIŞKANLIK!

Yediklerimiz ve içtiklerimiz bize sadece enerji vermiyor, aynı zamanda besin değerleriyle sağlığımıza önemli katkıda bulunuyorlar. Besinlerde bulunan proteinler, sağlıklı yağ asitleri, vitamin ve minerallerin her birinin vücudumuzda farklı işlevleri ve faydaları var.


Kaspersky Lab, 2018’de yüzde 4 büyüme, 726 milyon dolar gelir elde etti Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab, 2018’de yüzde 4 büyüme, 726 milyon dolar gelir elde etti

Kaspersky Lab, 2018’de istikrarlı bir büyüme sergilemeye devam etti ve küresel denetlenmemiş UFRS gelirini toplamda bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla %4'lük bir gelir artışıyla temsil ederek, 726 milyon ABD Dolarına yükseltti.


Botoks mu, dolgu mu? Sağlık/Kadın Botoks mu, dolgu mu?

Dünyada her yıl milyonlarca insan botoks ve deri altı dolgusu yaptırıyor. Peki bu iki kozmetik tedavi arasındaki fark nedir?


VARİS HASTALIĞI HAKKINDA 7 ÖNEMLİ BİLGİ Sağlık/Kadın VARİS HASTALIĞI HAKKINDA 7 ÖNEMLİ BİLGİ

Varis, gerek estetik kaygılara gerekse de şiddetli ağrılara sebep olduğu için yaşam kalitesini düşüren hastalıklar arasında yer alıyor.


Sakatlanmamak için masajı uzman ellerde yaptırın! Sağlık/Kadın Sakatlanmamak için masajı uzman ellerde yaptırın!

Masaj demek yenilenmektir. Masaj, kan dolaşımını hızlandırır ve vücuttaki dokuları yeniler. Günümüzde birçok yerde bilinçsiz şekilde masaj yapıldığını söyleyen Tanfer Health & Aesthetic Klinik Direktörü Seycan Tanfer, “Masajı uzman masöz veya masör fizyoterapistler uygulamalı” dedi.


Çocuklarda Geniz Eti Ameliyatı,  Ne Zaman Yapılmalı Ne Zaman Yapılmamalı? Sağlık/Kadın Çocuklarda Geniz Eti Ameliyatı, Ne Zaman Yapılmalı Ne Zaman Yapılmamalı?

Çocukluk çağının en sık görülen sorunların biri olan geniz eti problemleri özellikle kış aylarında, üst solunum yolu enfeksiyonlarına paralel olarak artış gösteriyor.


Türk Telekom’dan yüzde yüz yerli, yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu: JetFix Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan yüzde yüz yerli, yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu: JetFix

• Türk Telekom, yüzde yüz yerli yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu JetFix’i kurumların kullanımına sundu. JetFix, kurumlara sunduğu Livechat, Chatbot ve Omnichannel ürünleri ile kurumların müşteri ilişkileri yönetimlerini daha hızlı ve verimli yapmalarına imkân sağlıyor.


ANDROİD CİHAZLARA SIZAN CASUS YAZILIM 50 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞ Teknoloji/Bilim/İnternet ANDROİD CİHAZLARA SIZAN CASUS YAZILIM 50 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞ

Ağustos 2018’de keşfedilen ve telefon görüşmelerini izinsiz kaydeden Triout casus yazılımı yeniden ortaya çıktı. Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, Google Play’de ve üçüncü parti mağazalarda bulunan Psiphon uygulamasıyla cihaza kullanıcının bilgisi dışında yüklenen Triout yazılımının 50 milyon kez indirildiğini tespit etti.


Bağışlar kanserli çocuklara yuva oluyor Güncel Bağışlar kanserli çocuklara yuva oluyor

Sosyal Bağış Hareketi, Türkiye'de bireysel bağış ve sivil toplum kuruluşu (STK) bilincini güçlendirme çalışmalarına devam ediyor.


Yeni Kaspersky CyberTrace tehdit istihbaratını kolaylaştırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni Kaspersky CyberTrace tehdit istihbaratını kolaylaştırıyor

Yeni ücretsiz araç, güvenlik operasyonu akışlarındaki takip, tespit ve vaka müdahalelerinde tehdit istihbaratından anında yararlanabilmek için çok sayıda tehdit verisi ile SIEM çözümünü entegre ediyor.


Türkan Şoray sahnesinde Borusan Quartet Kültür/Sanat Türkan Şoray sahnesinde Borusan Quartet

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın kültür ve sanat hayatına yeni bir soluk kazandıran kültür merkezi Türkan Şoray’da, Borusan Quartet rüzgarı esti. Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın eşi Ümran Uysal’la birlikte izlediği konser sonunda sanatçılar dakikalarca ayakta alkışlandı.


Başkan Uysal barınakta incelemede bulundu Güncel Başkan Uysal barınakta incelemede bulundu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Hayvan Sağlığı Zabıtası Komisyonu’nun kararı doğrultusunda ilçede uygulanan karantina süresinin bitmesiyle birlikte belediyenin Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.


Kemer Belediyesi’nden eğitime destek Kemer Kemer Belediyesi’nden eğitime destek

Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin eskiyen okul sıraları ile öğretmen masaları Kemer Belediyesi tarafından yenilendi. 100 adet sıra takımı ve 5 adet öğretmen masası Başkan Mustafa Gül tarafından okul yönetimine teslim edildi.


2. AİLE HEKİMLERİ BULUŞMASI Güncel 2. AİLE HEKİMLERİ BULUŞMASI

TTB Aile Hekimliği Kolu 2. aile hekimleri buluşması 22 Şubat tarihinde Grida City Antalya Otelinde başladı. 24 Şubat tarihine kadar çalıştay devam edecek. Ülkemizin çeşitli illerinde görev yapan aile hekimleri Antalya'da buluştu.


BAŞKAN SÖZEN’DEN  EYT MAĞDURLARINA DESTEK Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN EYT MAĞDURLARINA DESTEK

Manavgat’ta emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) mağdurları, kalabalık bir heyet halinde Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı adayı Şükrü Sözen’i seçim irtibat ofisinde ziyaret etti.


Antalya Kongre Bürosu, İlk Kez Antalya’yı Tek Çatı Altında Topladı Ekonomi/Turizm Antalya Kongre Bürosu, İlk Kez Antalya’yı Tek Çatı Altında Topladı

Antalya Kongre Bürosu (ACB), Türkiye'nin tek etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E.’a katıldı. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda Antalya Kongre Bürosu ilk kez BAKA işbirliği ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun destekleriyle, Antalya çatısı altında 8 oteli, Nest Kongre Merkezi’ni, hava limanını, hava alanını, ANFAŞ fuar merkezini, Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’ni ve Türkan Şoray Kültür Merkezi’ni topladı.


BAŞKAN SÖZEN GÜÇLÜ KADROSUYLA ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN GÜÇLÜ KADROSUYLA ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Adayı Şükrü Sözen, yerel seçim çalışmaları kapsamında Manavgat’ı karış karış gezmeye devam ediyor.


VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ÇİFT İLE BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALADI Güncel VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ÇİFT İLE BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALADI

Nevşehirli hayırseverler Faik-Ernur Koparan çifti eğitime destek vermek için Bağış Protokolü’nü imzalandı.


KONUT SATIŞLARI 24 BİN 82 ADET AZALDI Ekonomi/Turizm KONUT SATIŞLARI 24 BİN 82 ADET AZALDI

2018 yılının Ocak ayı konut satış istatistikleri ile 2019 yılı Ocak ayının konut satış istatistikleri karşılaştırıldığında konut satışlarının 24 bin 82 adet azaldığı görüldü.


BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR! Sağlık/Kadın BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Öyle halsizsiniz ki kolunuzu bile kıpırdatmak istemiyorsunuz… Uykunuz var, mümkünse hep uyumak istiyorsunuz… İşlerinizi yapmakta zorlanıyor, eskiden zevk aldığınız hemen hiçbir şeyden heyecan duymuyorsunuz… Nefes darlığı sorunu yaşamaya başlamanız da cabası…


Sağlık Dostu Kefirin Faydaları Saymakla Bitmiyor Sağlık/Kadın Sağlık Dostu Kefirin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, kökeni Kafkasya’ya dayanan ve yoğurttan sonra fermente süt ürünleri içinde önemli bir yere sahip kefirin sağlığa faydalarına dikkat çekiyor.


Mutfakta neler oluyor? Sağlık/Kadın Mutfakta neler oluyor?

Tüp bebek, oldukça popüler ancak bir o kadar da karmaşık süreçleri olan bir konu. Tüp bebek tedavisine başlamak için belirli aşamalardan geçmek gerekiyor. Özellikle de bu tedaviye karar vermek için birtakım tetkikler yapılıyor ve bu tetkikler konunun uzmanı tarafından değerlendirilip, tüp bebek kararı anne-baba adayı ile birlikte veriliyor.


Kalp sağlığınız için 100 tehlike Sağlık/Kadın Kalp sağlığınız için 100 tehlike

Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Barış Çaynak, kalpten ölümlerin yüzde 50’si hiçbir belirti olmadan gerçekleştiğini belirterek uyarılarda bulundu.


Yiyeceklerin renkleri formunuzu etkiliyor! Sağlık/Kadın Yiyeceklerin renkleri formunuzu etkiliyor!

Fit görünmek ve sağlıklı olmak oldukça önemli. Yaz aylarındaki aktif yaşam, kış aylarında yerini az hareket etmeye bırakıyor. Bu nedenle kış aylarında kilo artışı kaçınılmaz olabiliyor. Denenen diyetler bazen başarısız olabiliyor. Bu nedenle bu aylarda yenebilecek sebzeler ve meyveler tercih edilerek kilo verme sağlanabilir ve formunuzun korunmasına yardımcı olabilir.


VODAFONE, GENÇLERİ DÜNYANIN EN İYİ DİL VE YAZ OKULLARIYLA BULUŞTURACAK Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, GENÇLERİ DÜNYANIN EN İYİ DİL VE YAZ OKULLARIYLA BULUŞTURACAK

Vodafone’un ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek “StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı 2019”, dünyanın dört bir yanından 70’i aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak.


Japonlar kontrole hazırlanıyor: Buzdolabı bilgi mi sızdırıyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Japonlar kontrole hazırlanıyor: Buzdolabı bilgi mi sızdırıyor?

IoT cihazlarının siber saldırılarda giderek artan biçimde kullanılması Japonları harekete geçirdi. Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in edindiği bilgiye göre Japonlar, yeni nesil televizyon, buzdolabı ya da fırın gibi internet bağlantılı 200 milyon cihazın güvenliğini test etmeye karar verdi.


EYVAH! ÇOCUĞUM YALAN MI SÖYLÜYOR? Sağlık/Kadın EYVAH! ÇOCUĞUM YALAN MI SÖYLÜYOR?

Çocuğunuz yalan mı söylüyor? Yalan söylemeyi nereden öğrendi diye üzülüyor musunuz?


Hayvan dostu belediye Kepez Güncel Hayvan dostu belediye Kepez

Kepez Belediyesi’nin 'Sokak Hayvanları EV’leniyor' etkinliği kapsamında belediyenin sokak kedileri için ürettiği kedi evleri bu ay Dokumapark'a yerleştirildi.sıcak bir yuvaya kavuştu.


OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN  14 BASİT YOLU Sağlık/Kadın OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN 14 BASİT YOLU

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçek. Telefonlar, arabalar, bilgisayarlar, sanayide kullanılan makineler gibi hayatımızın her alanında faydalandığımız araç ve gereçlerin yapılıp üretilmesi teknoloji sayesinde mümkün oluyor. Yine teknolojik gelişmeler sayesinde birçok hastalık eskisinden çok daha hızlı bir şekilde teşhis ve tedavi edilebiliyor. Peki ama bize bu kadar çok şey getiren teknoloji sağlığımızdan neler götürüyor?


Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat! Güncel Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat!

Artık cebimizde üzerinde bilgilerimiz yazan ciltli kağıtlar yerine, bilgilerimizi dijital veriler halinde saklayan çipli kimlikler taşımaya başladık. Yakın zamanda alışverişten bankacılık ve noter işlemlerine kadar pek çok alanda kullanılacak yeni kimliklerde iki türlü çip bulunuyor.


İnşaat, 2019’a düşüşle girdi Ekonomi/Turizm İnşaat, 2019’a düşüşle girdi

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ocak Ayı Raporu’nu açıkladı. Yılın ilk ayına ait Raporda bütün endekslerin eşik değerin altında olması; inşaat ve bağlantılı sektörlerdeki hareketliliğin düşük olduğuna ve mevcut tedbirler ile inşaat sektörünün ivmelenmesinin olası görünmediğine işaret etti.


STRES VERTİGOYU TETİKLİYOR Sağlık/Kadın STRES VERTİGOYU TETİKLİYOR

Baş dönmesi, yani vertigo toplumda çok yaygın görülüyor. Baş dönmesi ya da vertigonun bir hastalık değil, birçok farklı sebebin sonuç semptomu olduğunu söyleyen Liv Hospital Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Murat Ünal vertigo ile ilgili bilinmesi gerekenleri anlattı. Liv Hospital Ulus Klinik Psikoloji Uzmanı Emrah Polat ise stres ve psikolojik nedenlere de dikkat edilmesi gerektiğine değindi.


Kepez’den 31’nci bilişim sınıfı Eğitim Kepez’den 31’nci bilişim sınıfı

Kepez Belediyesi, 50 okula bilişim sınıfı projesi kapsamında 31’inci bilişim sınıfını Ünsal Ortaokulu’na kazandırdı.


POŞET BAŞINA 15 KURUŞ DEVLET 10 KURUŞ MARKET ALIYOR Ekonomi/Turizm POŞET BAŞINA 15 KURUŞ DEVLET 10 KURUŞ MARKET ALIYOR

PAGEV’in “Ücretli Plastik Alışveriş Poşetleri Uygulaması” gündemiyle Ankara’da düzenlediği toplantının yankıları sürüyor. Plastik poşet üreticisi 500 firmanın yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ın katıldığı toplantıda 25 kuruşluk poşet ücretinden marketlerin pay almaması da gündeme geldi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın da konuya sıcak baktığı öğrenildi.


Lisinia Doğa insanları yaban hayatla yeniden tanıştırıyor Güncel Lisinia Doğa insanları yaban hayatla yeniden tanıştırıyor

Lisinia Doğa Burdur havzasını lavantalarla yeniden canlandırdı. Lavantaları başrole taşıyan Lisinia Doğa yaban hayatla buluşmanın adresi oldu


MICHELIN YAZ KAMPANYASIYLA SERVİS FIRSATI SUNUYOR Otomotiv MICHELIN YAZ KAMPANYASIYLA SERVİS FIRSATI SUNUYOR

Yeni bir kampanya başlatan Michelin, 15 Şubat – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yetkili bayiilerinden lastik satın alan müşterilerine 300 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatı sunuyor.


E-ihracatta doğru fiyatlama nasıl yapılır Teknoloji/Bilim/İnternet E-ihracatta doğru fiyatlama nasıl yapılır

Türkiye’nin E-İhracat Uzmanı B2CDirect, sürdürülebilir şekilde e-ihracat yapmak isteyen tüm firmalar için “ürünlerin doğru fiyatlandırılması” konusunu masaya yatırdı.


Yapay Zeka Oyun Kurallarını Yeniden Yazıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Yapay Zeka Oyun Kurallarını Yeniden Yazıyor

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) Kurucusu Halil Aksu, iş yapış şekilleri ve süresini, bildiğimiz iş tanımlarını ve hatta organizasyon yapılarını değiştiren yapay zeka teknolojilerinin iş dünyasının kurallarını yeniden yazdığını aktardı.


Yeni kazanç kapısı: İnternetten canlı yayın Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni kazanç kapısı: İnternetten canlı yayın

İnternet canlı yayın platformları ve bu platformlar üzerinden yayın yaparak kazanç elde etme trendi giderek artıyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de özellikle Y ve Z kuşağı tarafından kullanım oranı yüksek olan canlı yayın platformlarına yoğun ilgi gösteriliyor.


Çocukluk Çağı Kanserlerinde Umut Veren Gelişmeler Sağlık/Kadın Çocukluk Çağı Kanserlerinde Umut Veren Gelişmeler

Çocuk ve kanser yan yana yakışmayan iki kelime. Ancak gerek dünyada gerekse ülkemizde çocukluk çağı kanserleri hala önemini koruyan bir sağlık sorunu olarak gündemdeki yerini koruyor.


ADET DÜZENSİZLİĞİNİN 8 ÖNEMLİ NEDENİ Sağlık/Kadın ADET DÜZENSİZLİĞİNİN 8 ÖNEMLİ NEDENİ

Kadınların birbirleriyle hastalıkları üzerine sohbetlerinde çok sık söylenen “benim de öyle” ifadesi çoğunlukla rahatlatıcı bir etki yaratıyor ve sanki sorun önemsizmiş gibi algılanıyor. Ancak tehlike burada başlıyor.


Dacia Duster’a yeni nesil benzinli motor Otomotiv Dacia Duster’a yeni nesil benzinli motor

Dacia Duster, ürün gamına eklediği yeni nesil benzinli motoru ile sürüş keyfini daha da artırıyor. Renault Nissan İttifakı ve Daimler kalite standartlarını taşıyan yeni motor, çevreci özellikleri ile de öne çıkıyor. 1.3 TCe 130bg benzinli motor, Comfort, Prestige ve Prestige Plus versiyonları ile 99.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı Kültür/Sanat Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı

Türk Sanat Müziği’nin kalbi dün akşam Antalya’da attı. Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 4’ncüsünü düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması’nı, sözleri Enes Hanpa'ya, bestesi Salih Berkmen'e ait 'Ne zaman çalar sevda kapımı' adlı eser kazandı. Başkan Menderes Türel'in de katıldığı müzik ve sanat dolu gece dinleyenleri mest etti.


Büyükşehir Belediye kırsaldaki öğrencileri spora teşvik ediyor Spor Büyükşehir Belediye kırsaldaki öğrencileri spora teşvik ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi “Bir Mahalle Okulu Bir Umut, Umuda Doğru Yolculuk” projesi ile 19 ilçede 215 mahalle okulunu ziyaret ederek, 10 bin öğrenciye 27 bin spor malzemesi hediye etti.


Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı Projesi tamamlandı Aksu Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı Projesi tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı’nda vatandaşların son görevlerini kolay bir şekilde yerine getirebilmeleri için Antalya’ya uzun yıllar hizmet verecek tesisler kazandırdı.


Türel, “Meltem Pazarı’nı yakışır hale getireceğiz” Güncel Türel, “Meltem Pazarı’nı yakışır hale getireceğiz”

Pazarcı esnafıyla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yapacakları yeni düzenleme ile Meltem Pazarını mahalleye ve esnafa yakışır hale getireceklerini söyledi.


Manavgat Aksaz-Karaöz’e sıcak asfalt Manavgat Manavgat Aksaz-Karaöz’e sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ın Aksaz- Karaöz grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


Büyükşehir Belediyesi üniversite öğrencileri için ücretsiz çamaşırhane kurdu Güncel Büyükşehir Belediyesi üniversite öğrencileri için ücretsiz çamaşırhane kurdu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine verdiği çamaşırhane sözünü yerine getirdi. Kampüs içerisinde kurulan ve öğrencilerin çamaşırlarını ücretsiz yıkayabileceği çamaşırhane çok yakında hizmete açılıyor.


Tiyatro etkinlik tırı ilçeleri geziyor Kültür/Sanat Tiyatro etkinlik tırı ilçeleri geziyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, çocukları ve gençleri tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. “TIRATRO” isimli tiyatro etkinlik tırı ile Antalya’yı karış karış gezen AŞT oyuncuları 22 temsilde 11 bin 535 çocuk ve gençle buluştu.


Finike Öğrenci Pansiyonu’nu Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu açtı Finike Finike Öğrenci Pansiyonu’nu Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu açtı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Finike Öğrenci Pansiyonu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından törenle hizmete açıldı.


Cebesoy Caddesi’ne konforlu asfalt Güncel Cebesoy Caddesi’ne konforlu asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa ilçesinde bulunan Cebesoy Caddesi’nin deforme olan asfaltını yeniledi. Sıcak asfalt serilen cadde konforlu hale geldi.


Başkan Adayı Muhittin Böcek, Elmalı’da SKM açtı Elmalı Başkan Adayı Muhittin Böcek, Elmalı’da SKM açtı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, İyi Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk’ün Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı.


Çeyrek final rakibi belli oldu Spor Çeyrek final rakibi belli oldu

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, Türkiye Kupası Çeyrek Final maçlarında Ege temsilcisi İzmir Büyükşehir Belediyesi’yle karşılaşacak. İlk karşılaşma 27 Şubat Çarşamba Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak.


Doğayı da koruyan kart Ekonomi/Turizm Doğayı da koruyan kart

Muratpaşa Belediyesi’nin geri dönüşüm projesi Çevreci Komşu Kart’la 4 milyon 419 bin 661 kilogram kağıdın evlerde ayrıştırılmasıyla 75 bin 134 ağaç kesilmekten kurtuldu, 399 bin 151 metrekare orman alanı korundu.


KUMBUL: ANTALYA’YI EMEKÇİYE DÜŞMAN ZİHNİYETTEN KURTARACAĞIZ Siyaset KUMBUL: ANTALYA’YI EMEKÇİYE DÜŞMAN ZİHNİYETTEN KURTARACAĞIZ"

CHP Antalya İl Başkanı Bekir Kumbul, "Antalya'yı emekçiye düşman zihniyetten kurtaracağız" dedi.


Proje Tanıtım Toplantısı’na Kılıçdaroğlu’da katılıyor…
 Siyaset Proje Tanıtım Toplantısı’na Kılıçdaroğlu’da katılıyor…


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla düzenlenecek olan Proje Tanıtım Toplantısı ile projelerini açıklayacak.


Mutlu olduğunu beyan eden bireylerin oranı %53,4 oldu Güncel Mutlu olduğunu beyan eden bireylerin oranı %53,4 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2018 yılına ilişkin "Yaşam Memnuniyeti Araştırması" sonuçlarını açıkladı.


KEMİKLERİ SAĞLAMLAŞTIRAN PROTEZ AMELİYATI İLE ZAMANI GERİYE SARIN Sağlık/Kadın KEMİKLERİ SAĞLAMLAŞTIRAN PROTEZ AMELİYATI İLE ZAMANI GERİYE SARIN

Eklemin aşınması ile oluşan kireçlenme hastalığında, protez ameliyatları kurtarıcı olabilir. Özellikle ileri yaşta görülen hastalık nedeniyle günlük hayattan kopan kişiler, protez ameliyatı ile sağlıklı günlerine dönebilir.


BAŞKAN ŞAHİN YAĞMUR, SOĞUK DİNLEMEDEN ÇALIŞIYOR Aksu BAŞKAN ŞAHİN YAĞMUR, SOĞUK DİNLEMEDEN ÇALIŞIYOR

Aksu Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin yağmur, soğuk demeden halkla bir araya geliyor, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Perşembe akşamı önce Yurtpınar’da toplantıya katılan Şahin, ardından şiddetli yağışa rağmen Kurşunlu halkıyla buluştu. Yağışlı ve soğuk havada vatandaşlar da Başkan Şahin’i yalnız bırakmadı.


VALİ KARALOĞLU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ÇAYINI İÇTİ Güncel VALİ KARALOĞLU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ÇAYINI İÇTİ

Vali Münir Karaloğlu Akdeniz Üniversitesi Olbia Çarşısında öğrencilerin çayını içip onlarla sohbet etti. Stand çalışması yapan Fenerbahçeli öğrencileri bir maç için bilet sözü verdi.


DP gümbür gümbür geliyor Siyaset DP gümbür gümbür geliyor

Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve 19 ilçede aday çıkartan Demokrat Parti’de İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Yeter söz milletin” dedi.


Antalyaspor’a moral yemeği Spor Antalyaspor’a moral yemeği

Erkekler Hentbol Süper Lig’de mücadele eden CIP Travel Antalyaspor erkek hentbol takımı moral yemeğinde bir araya geldi.


Enç: Bakmak yerine yaşayacağız Siyaset Enç: Bakmak yerine yaşayacağız

Antalyalı denizcilerle bir araya gelen Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç,”Muratpaşalılar bizim göreve gelmemizle birlikte denize bakmak yerine denizi yaşayacak” dedi.


Dülgeroğlu: “Evimi satar borcu öderim” Finike Dülgeroğlu: “Evimi satar borcu öderim”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dülgeroğlu, Kum Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelirken, kamuoyunda 300 parsel olarak bilinen sorunun çözümü için gerekirse Antalya Merkez’de bulunan evini satacağını ve Milli Emlak’a borcu ödeyeceğini söyledi.


Isparta’nın doğa turizmi potansiyeli tanıtıldı Ekonomi/Turizm Isparta’nın doğa turizmi potansiyeli tanıtıldı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), sektörün paydaşları kurum ve kuruluşlarla işbirliğinde turizmi potansiyelinin tanınırlığının artırılması ve sürdürülebilir turizm hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Isparta Valiliği öncülüğünde BAKA, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) işbirliğinde Bizim Eğirdir Platformu’nun da katkılarıyla Isparta’nın doğa turizmi potansiyeline yönelik 3 günlük tanıtım programı hazırladı.


Dülgeroğlu’ndan açılışa davet Finike Dülgeroğlu’ndan açılışa davet

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, 23 Şubat Cumartesi günü 15.00’da yapılacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına tüm Finikeli hemşehrilerini davet etti.


Muratpaşa Ace of MICE fuarında Ekonomi/Turizm Muratpaşa Ace of MICE fuarında

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 6’ncısı düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası “Ace of M.I.C.E.” fuarında Türkan Şoray Kültür Merkezi ve Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerini sektör profesyonellerine tanıttı.


Enç, İş dünyası ve STK’lara projelerini anlattı Siyaset Enç, İş dünyası ve STK’lara projelerini anlattı

Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, iş dünyası ve STK temsilcilerine 55 projesini tek tek anlatarak, “Hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.


Muratpaşa’da Sanat Var’da Mart biletleri satışta Kültür/Sanat Muratpaşa’da Sanat Var’da Mart biletleri satışta

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın kültür sanat hayatına yeni bir soluk kazandıran kültür merkezi Türkan Şoray’ın Mart ayı programı belli oldu. Bu ay, Birsen Tezer, Melihat Gülses, Günsin Onay ve genç yeteneklerden Iraz Yıldız, Türkan Şoray Kültür Merkezi sahnesinde olacak. Konser biletleri, www.biletantalya.com üzerinden çatışa çıktı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...