Salı, 22 Ekim 2019
ATAY USLU MAHALLE MAHALLE TÜREL BELEDİYECİLİĞİNİ ANLATIYOR Finike ATAY USLU MAHALLE MAHALLE TÜREL BELEDİYECİLİĞİNİ ANLATIYOR

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu Finike ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri sebebi ile Yeşilköy ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret etti.


 ‘Antalya'nın Rekreasyonel Kentsel Dönüşümü Projesi’ne Ödül Güncel ‘Antalya'nın Rekreasyonel Kentsel Dönüşümü Projesi’ne Ödül

Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faik Ardahan ve Yüksek Lisans Öğrencisi Ayşenur Cansever, “Antalya'nın Rekreasyonel Kentsel Dönüşümü” fikir projesiyle ödül aldı.


Başkan Gül’den protokol ziyaretleri Kemer Başkan Gül’den protokol ziyaretleri

Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, İlçe Kaymakamı Hüseyin Karameşe başta olmak üzere ilçe protokolünü ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.


Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı Güncel Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 89’uncu yılı törenle kutlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Atatürk’ü sevgi ve saygıyla yad ettiklerini belirterek, ‘Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel şehridir” sözü ile Antalya’yı beğenisini dile getiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu övgüsüne layık olabilmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.


Taş Medreseliler Ülkücülere çağrı yaptı Güncel Taş Medreseliler Ülkücülere çağrı yaptı

12 Eylül zindanlarının anlatıldığı toplantıda Taş Medreseliler Antalya Temsilcisi Zeki Tunç Başkanlığı’nda sabah kahvaltısında buluştu. Tunç, “Mevzu memleket olunca kimse yaşına bakmaz ülküsüne ve ülkesine sahip çıkar” dedi.


Türel:  “Evet Kızlar da Yapabilir” Güncel Türel: “Evet Kızlar da Yapabilir”

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fraport TAV Antalya Havalimanı işbirliğiyle erkek egemen meslek gruplarında kızların da aktif olarak yer alabilmesi konusunda farkındalık oluşturmak için “Kızlar da Yapabilir/ Girl’s Can Do It” etkinliği düzenliyor. Projeyi basına tanıtan Başkan Menderes Türel, “Her zaman kadınlarımızın yanındayız ve onların aktif iş hayatına katılması konusunda desteklerimizi esirgemiyoruz. Evet kızlar da yapabilir” dedi.


Girişimcilik istatistikleri açıklandı Ekonomi/Turizm Girişimcilik istatistikleri açıklandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2015-2017 dönemi girişimcilik istatistiklerini açıkladı.


Antalya'ya Gelen Ziyaretçi Sayısı 2019 Yılının İlk İki Ayında % 50 Oranında Arttı Ekonomi/Turizm Antalya'ya Gelen Ziyaretçi Sayısı 2019 Yılının İlk İki Ayında % 50 Oranında Arttı

Antalya Havalimanı Mülki İdare Amirliği'nin açıkladığı verilere göre, şubat ayında Antalya'ya gelen ziyaretçi sayısı bir önceki yılın aynı ayına kıyasla yaklaşık yüzde 50 oranında artarak 152 bin olarak gerçekleşti. Geçtiğimiz yılın aynı ayında bu rakam 102 bin olarak açıklanmıştı. Ocak-şubat arasındaki iki aylık dönemde Antalya'ya gelen ziyaretçi sayısı da yine yüzde 50 civarında artarak 192 binden 292 bine ulaştı.


Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'dan Kırcami açıklaması Güncel Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'dan Kırcami açıklaması

Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'dan Kırcami açıklaması...


Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kumluca Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Akdeniz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ve Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerine yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Eğitimi gerçekleştirildi.


Kadın ve erkeklerde ücret eşitliği en iyi ihtimalle 200 yıl sonra Güncel Kadın ve erkeklerde ücret eşitliği en iyi ihtimalle 200 yıl sonra

Birleşmiş Milletler tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün bu yılki teması ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği’ olarak belirlendi.


EN DUYGUSAL MECLİS Manavgat EN DUYGUSAL MECLİS

Manavgat Belediye Meclisi, bu dönemin son oturumunda, 8’i yazılı, 1’i önerge olmak üzere toplam 9 gündem maddesiyle Mart ayı Olağan Toplantısı’nı yaparak, 2014-2019 çalışma dönemini tamamladı. Başkan Sözen, dönemin son meclisi nedeniyle duygusal bir konuşma yaptı


“DOSDOĞRU BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM” Aksu “DOSDOĞRU BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, hayatının hiçbir döneminde yalan söylemediğini ve harama bulaşmadığını belirterek, “Dosdoğru bir hayat yaşadım. İnşallah sizlerin oylarıyla belediye başkanı seçildiğimde de dosdoğru bir belediye başkanı olacağım”


Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Eğitim Fuarlarında Eğitim Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Eğitim Fuarlarında

Uluslararasılaşma stratejilerini etkin ve sürdürülebilir şekilde uygulayan Akdeniz Üniversitesi, uluslararası tanıtımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Akdeniz Üniversitesi yetkilileri, Üniversitenin ve Uluslararası Öğrenci Sınavının (Akdeniz YÖS-2019) tanıtılması amacıyla Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinesinde Endonezya ve Almanya’da iki eğitim fuarına katıldı.


Hayvansever başkan adayından sokak dostlarına mama Güncel Hayvansever başkan adayından sokak dostlarına mama

Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, hayvan dostlarına mama hediye etti, Sabri Yalım Parkı’nda sokak hayvanlarını besledi.


Antalya’da fetih coşkusu yaşandı Güncel Antalya’da fetih coşkusu yaşandı

Antalya’nın Fethinin 812. Yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. 1-5 Mart tarihleri arasındaki fetih kutlamalarının en coşkulu anları hafta sonu yaşandı. Fetih yürüyüşü, mehter, wushu, okçuluk ve Solo Türk gösterisi ve Uğur Işılak konseri Antalyalıları mest etti. Diriliş Ertuğrul dizisinin kahramanı Engin Altan Düzyatan’ın da katıldığı yürüyüşte konuşan Başkan Menderes Türel, fetih coşkusuna ortak olan Antalyalılara teşekkür etti.


Sağlıksız hazır gıdalar çocukların dişlerine de zararlı Sağlık/Kadın Sağlıksız hazır gıdalar çocukların dişlerine de zararlı

Çocukların çiğneme ve beslenme ihtiyacını 6 yaşına kadar karşılayan süt dişlerinin yerini bu yaştan itibaren kalıcı dişler almaya başlıyor ve bu dönemden itibaren çocukların diş sağlığı konusunda ailelere daha fazla görev düşüyor.


Magazin ve sanat camiasında son bir ayda neler yaşandı?

 Kültür/Sanat Magazin ve sanat camiasında son bir ayda neler yaşandı?



Medya Takip Merkezi’nin (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı Şubat ayı magazin raporu açıklandı. Yapılan araştırmada magazin ve sanat camiasında son bir ayda konuşulanlar incelendi.


ARSLAN, MEVLİT ZİYARETİNDE Aksu ARSLAN, MEVLİT ZİYARETİNDE

Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan ve meclis üyesi adayları Yurtpınar ve Mandırlar mahallelerindeki mevlitlere katıldı


BUDAK: “ENFLASYON TANZİM SATIŞLA DİZGİLENEMEZ” Ekonomi/Turizm BUDAK: “ENFLASYON TANZİM SATIŞLA DİZGİLENEMEZ”

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Şubat ayında tüketici enflasyonunun 0,16, üretici enflasyonunun ise yüzde 0,09 olarak açıklandığını belirterek, “Şubat ayında marulun yüzde 35,2, maydanozun yüzde 24 zamlandığı, ıspanağın yıllık yüzde 131 oranında arttığı bir ortamda binde birlik düşüşe başarı diyemezsiniz. Vatandaş alışveriş sepeti kaça doluyor ona bakıyor” dedi.


Antalyalı sendikacılar Ankara’da buluştu Güncel Antalyalı sendikacılar Ankara’da buluştu

Yıllarca Antalya’da birlikte işçi sınıfı adına mücadele eden TÜRK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı TES-İŞ Sendikası TİS’ten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacı Mevlüt Ünal, HABER-İŞ Sendikası Genel Sekreteri Hüseyin Özçoban, BELEDİYE-İŞ Sendikası Eğitim Basın Yayın Genel Sekreteri Kemal Çavuşoğlu ile TOLEYİS Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Cemalettin Kelten, Ankara’da buluşarak, mücadele yıllarını konuştular.


Başkan Gül’den muhasebecilere ziyaret Kemer Başkan Gül’den muhasebecilere ziyaret

1-7 Mart Muhasebeciler Haftası nedeniyle ilçede görev yapan muhasebeci ve maliyecileri ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Tüm muhasebeci ve maliyecilere bu zorlu görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.


“DERTLERE DERMAN OLMAYA GELİYORUZ” Aksu “DERTLERE DERMAN OLMAYA GELİYORUZ”

Pınarlı Mahallesinde esnafı ziyaret eden ve sıkıntılarını dinleyen Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, “Esnafımızın dertlerine derman olmaya geliyoruz” dedi


Envar’dan gurur sergisi Eğitim Envar’dan gurur sergisi

Envar Eğitim Kurumları Ortaokulu, sanatın her alanında boy gösterip başarılar kazanmaya devam ediyor.


DİNÇ'TEN ÇALIŞANLARA MÜJDE Siyaset DİNÇ'TEN ÇALIŞANLARA MÜJDE

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Varsak'ta düzenlediği bir kahvehane toplantısında, belediye çalışanlarına müjde verdi


Kırcami’de 30 yıllık tapu hayali gerçek oldu Güncel Kırcami’de 30 yıllık tapu hayali gerçek oldu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in gayretli çabaları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın destekleriyle Kepez Santral ve Kırcami’de çifte bayram yaşandı.


ÜNAL: “MUHİTTİN BÖCEK İLE YOLLARIMIZI AYIRDIK” Siyaset ÜNAL: “MUHİTTİN BÖCEK İLE YOLLARIMIZI AYIRDIK”

Anavatan Partisi’nin son İl Başkanı, Demokrat Parti Eski Merkez Karar Kurulu Üyesi Bekir Servet Ünal yaptığı yazılı açıklamada CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ile yollarının kesin olarak ayrıldığını duyurdu.


Serik’te Mecek, Büyükşehir’de Böcek Serik Serik’te Mecek, Büyükşehir’de Böcek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Serikli vatandaşlardan Millet İttifakı’nın adayı İYİ Parti’li Yusuf Mecek’e Büyükşehir’de kendisine destek istedi.


Dülgeroğlu’ndan gazi eşine lokal sözü Finike Dülgeroğlu’ndan gazi eşine lokal sözü

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları sırasında bir site de yaptığı toplantıda gazi eşinin isteğini kırmadı ve seçimi kazanması halinde gazi lokali yapacağının sözünü verdi.


GAZİPAŞA’NIN YILMAZ SEVGİSİ Gazipaşa GAZİPAŞA’NIN YILMAZ SEVGİSİ

GAZİPAŞA’DA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor. Yılmaz'ın, Pazaryeri karşısında bulunan seçim bürosu ziyaretçi akınına uğruyor.


GEYİKÇİ: Finike GEYİKÇİ: "Finike'nin Geleceği İçin Çalışacağız"

Millet İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Mustafa Geyikçi ve ekibi Finike'nin her köşesine ulaşmaya, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Özmen Sitesi'nde yaşayan vatandaşlarla buluşan Mustafa Geyikçi, projelerini anlattı ve vatandaşların sorunlarını dinledi.


Başkan Uysal, “Verginizin her kuruşu size dönüyor” Güncel Başkan Uysal, “Verginizin her kuruşu size dönüyor”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yavuzeli ve Yöresi Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ziyaretinde “Bizde, bütün insanlara onlarının vergileriyle oluşan belediye bütçesini harcamak var” dedi.


Dülgeroğlu’ndan otogar ve sanayi  çıkarması Finike Dülgeroğlu’ndan otogar ve sanayi çıkarması

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde bulunan otogar ve sanayi esnafını ziyaret etti. Sanayi esnafının sorunlarını dinleyen Dülgeroğlu, esnaflara daha modern bir sanayi merkezi yapacaklarını söyledi.


Başkan Uysal, “Sadece ilçemizi zengin ettik” Güncel Başkan Uysal, “Sadece ilçemizi zengin ettik”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sedir Mahallesi’nde düzenlenen Komşu Buluşması’nda “Biz sadece ilçemizi zengin ettik. Türkiye’ye örnek olacak bir tabloyuz” dedi.


Otizmli Çocukların Eğitimi için Runatolia’da Koştular! Spor Otizmli Çocukların Eğitimi için Runatolia’da Koştular!

Tohum Otizm Vakfı gönüllü koşucuları, otizmli çocuklara eğitim desteği için Runatolia’da koştu. Tüm koşucular, otizme dikkat çekebilmek ve otizmli çocukların bağımsız, özgür bireyler olarak yaşayabilmeleri için koşarak destek oldular.


Tütüncü, “Kepezlileri 123 Proje heyecanlandırdı” Güncel Tütüncü, “Kepezlileri 123 Proje heyecanlandırdı”

Cumhur ittifakının AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim beyannamesindeki insan odaklı 123 projenin Kepezlileri heyecanlandırdığını söyledi.


Dokuma’dan Tütüncü’ye tam destek Güncel Dokuma’dan Tütüncü’ye tam destek

Dokuma sakinleri, cadde ziyaretinde bulunan Başkan Hakan Tütüncü’yü büyük bir sevgiyle karşıladılar. Başkan Tütüncü de “Hemşehrilerimizin gönüllerinde özel bir yer edindiğimizi görmek ne büyük mutluluk.” dedi.


YÖRSİAD, ANTALYA ÇAĞDAŞ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI İLE YARDIMA KOŞTU Güncel YÖRSİAD, ANTALYA ÇAĞDAŞ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI İLE YARDIMA KOŞTU

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) her yıl olduğu gibi bu yıl da Runatolia’da yer alarak, koşarak eğitime destek verdi. YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ANTÇEV ( Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı ) adına koşarak, bağışları ile kız öğrencilerin eğitimlerine katkı sağladılar.


Kumluca’da miting gibi açılış Kumluca Kumluca’da miting gibi açılış

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, miting havasında CHP Kumluca Belediye Başkan adayı Mustafa Köleoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi.


Uysal, Büyükşehir’in Kırcami’de tapu dağıtmasını eleştirdi:  “Ne yapsanız boş” Güncel Uysal, Büyükşehir’in Kırcami’de tapu dağıtmasını eleştirdi: “Ne yapsanız boş”

Muratpaşa Belediye Başkanı ve Millet ittifakı Muratpaşa adayı Ümit Uysal, merkez seçim ofisinin açılışında, “Kırcami’de Muratpaşa tapu dağıtmasın diye Bakan Beyi davet etmişler. Biz davetli değiliz. Karikatür gibi adamlar. O hizmeti veren biziz ve bunu millet biliyor. Ne yapsanız boş. Afişleri kesseniz, tapu töreni düzenlesin boş. O hizmeti veren biziz. Korkuyorsunuz ve çok da beli ediyorsunuz. 29 gün kaldı. Korkunun ecele faydası yok” diye konuştu.


Yabancıya Satışta Zorunluluk Başladı Ekonomi/Turizm Yabancıya Satışta Zorunluluk Başladı

Yabancı uyruklu gerçek kişilerin gerek alıcı gerek satıcı olarak taraf olduğu bütün satış işlemlerinde taşınmaz değerleme raporu zorunluluğu başladı.


Antalyaspor kürsü yaptı Spor Antalyaspor kürsü yaptı

Antalya’da bu yıl 14’üncü kez düzenlenen Runatolia Maratonu’nda Antalyaspor’un başarılı sporcularından Özlem Yetiş, kendi kategorisinde 3’üncü olarak kürsüye çıktı.


Masa Tenisi Takımımız Batman Etabını Tamamladı Spor Masa Tenisi Takımımız Batman Etabını Tamamladı

Antalyaspor Bayan Masa Tenisi Takımı, Batman’da Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi 4. etap maçlarında mücadele etti.


ŞAHİN, “DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM” Aksu ŞAHİN, “DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM”

Cumhur İttifakı Aksu’da hafta sonu da boş durmadı, seçim çalışmalarına yoğun tempoyla devam etti. İttifakın AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Başkan Halil Şahin ekibiyle birlikte karış karış ilçeyi dolaştı gönüllere dokunmaya çalıştı. Belediye İşi Gönül İşi diyen Başkan Şahin, hizmetlerini anlattı, daha yapacak çok işi olduğunu vurguladı.


Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta cerrahi sorunlar’ konuşuldu  Sağlık/Kadın Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta cerrahi sorunlar’ konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi Mavi Ev konuşmalarıyla Antalyalıları bilgilendirmeye devam ediyor. Op. Dr. Cem Aykent’in verdiği ‘Yaşlılıkta Cerrahi Sorunlar’ konulu seminerde geriatrik cerrahi, akut apandist, laparoskopik cerrahi, kalın bağırsak hastalıkları ve meme kanseri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.


Türel: “Uluslararası projelerle Antalya’yı bambaşka bir yere taşıyoruz” Güncel Türel: “Uluslararası projelerle Antalya’yı bambaşka bir yere taşıyoruz”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’yı yeni dönemde turizmdeki marka değerini güçlendirecek, yeni iş sahaları açacak uluslararası projelerle donatacaklarını belirterek, “Boğaçayı projemizle, kruvaziyer limanlarla, yat limanlarıyla, metroyla Antalya’yı bambaşka bir yere taşıyoruz” dedi.


Yerleşik yabancılar bu şenlikte buluşuyor Kültür/Sanat Yerleşik yabancılar bu şenlikte buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Antalya’da yerleşik olarak yaşayan 48 ülkeden vatandaşların ve öğrencilerin katılacağı ‘1.Kültür ve Eğitim Şenliği’ düzenliyor. Ülkeler korteji ve halk dansları gösterilerinin yanı sıra uçurtmaların gökyüzüne salınacağı şenlikte dostluk ve kardeşlik mesajı verilecek.


Büyükşehir’in üreten kadınlara desteği sürüyor Güncel Büyükşehir’in üreten kadınlara desteği sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi 8 Mart Kadınlar Günü Şenliği düzenliyor. 8-10 Mart tarihleri arasında Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda gerçekleşecek şenlikte kadınların el emeği, göz nuru ürünleri Antalyalılar ile buluşacak. Etkinlik çeşitli gösterilerle tam bir şenlik havasında geçecek.


ATSO ve Ziraat Bankası’ndan Konutta Dev Kampanya: Faiz Oranı 0,98 Ekonomi/Turizm ATSO ve Ziraat Bankası’ndan Konutta Dev Kampanya: Faiz Oranı 0,98

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Ziraat Bankası arasında, inşaat sektörünü canlandırmak ve Antalya bölgesindeki konut stoğunun tüketimi sağlamak amacıyla 0.98 oranlı konut kredisi anlaşması imzalandı. Anlaşma, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve Ziraat Bankası 1.Bölge Müdürü Şefik Diler tarafından imzalanan protokol ile kamuoyuna duyuruldu.


FETİH DESTANI GÖNÜLLERİ FETHETTİ Güncel FETİH DESTANI GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Vali Münir Karaloğlu ile eşi Sevim Karaloğlu, Antalya’nın fethinin 812. Yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen Geleneksel Fetih Yürüyüşüne katıldı. Antalyalılar tek yürek halinde fetih coşkusuna ortak oldular.


TOPCU’DAN GECE MİTİNGİ Demre TOPCU’DAN GECE MİTİNGİ

Demre’nin Ak Parti ve MHP’nin Cumhur ittifakı adayı olan mevcut başkan Süleyman Topcu, ilk mitingini Beymelek mahallesinde yaptı.


ÇİFTÇİ VEKİLDEN TÜM ÇİFTÇİLERE SEÇİM BİRLİKTELİĞİ ÇAĞRISI Siyaset ÇİFTÇİ VEKİLDEN TÜM ÇİFTÇİLERE SEÇİM BİRLİKTELİĞİ ÇAĞRISI

CHP’nin çiftçi milletvekili Aydın Özer, yıllardır tarıma milli gelirden gereken payı ayırmayan, üreticiye tam destek olmayan hükümetin tanzim satışlarla da büyük bir aldatmaca içinde olduğunu belirterek çiftçilere seslendi: Milli olan çiftçidir ama hepimize fırsatçı diyorlar, 31 Mart’ta gereken uyarıyı yapın!


Zeytinköy insanıyla gelişiyor ve değişiyor Güncel Zeytinköy insanıyla gelişiyor ve değişiyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin kuruluş yıldönümü yemeğinde ““Zeytinköy’de kentsel değişim ve gelişim sürecini gerçekleştirirken sivil toplum kuruluşları işbirliğiyle bir sosyo-kültürel değişimi de başlattık. Ama tüm bunları yaparken bölgenin insanını asla dışlamadık” diye konuştu.


Dülgeroğlu: “Milletin başkanı olamazsın” Finike Dülgeroğlu: “Milletin başkanı olamazsın”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Finike Belediye Başkan adayı Nail Dülgeroğlu, Turunçova Mahallesi’nde açık hava toplantısı gerçekleştirdi.


ŞAHİN GÖKDERE VE SOLAK HALKIYLA BULUŞTU Aksu ŞAHİN GÖKDERE VE SOLAK HALKIYLA BULUŞTU

Cumhur İttifakı 31 Mart Yerel Seçimlerine var gücüyle hazırlanıyor. Sıkılmadık el, gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmayan Cumhur İttifakı Aksu’da toplantılarını sürdürüyor. Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin önce Gökdere halkıyla ardından ise Solak Mahallesi sakinleriyle buluştu.


KURŞUNLU CAMİ AÇILIŞI YAPILDI Aksu KURŞUNLU CAMİ AÇILIŞI YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Aksu Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı Projesi tamamlanarak hizmete açıldı. Açılışa; Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de katıldı.


Muratpaşa’da dönemin son meclisi toplandı Güncel Muratpaşa’da dönemin son meclisi toplandı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2014 – 2019 çalışma döneminin son meclis toplantısında “Son derece dolu dolu, içerikli, hizmetkar, şehri yükselten, şehrin fiziksel ve sosyal hayatına katkı sağlayan bir 5 yılı geride bıraktık” dedi.


BAŞKAN ŞAHİN ECZANE AÇILIŞINA KATILDI Aksu BAŞKAN ŞAHİN ECZANE AÇILIŞINA KATILDI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, eczane açılışına katılarak kurdeleyi kesti. Şahin, Eczacı Nur Hor’a hayırlı olsun dileklerini iletti.


ABÜ ’de Çalıştay Düzenlendi Eğitim ABÜ ’de Çalıştay Düzenlendi

ABÜ ’de Sivil Havacılık Emniyet Yönetiminde Uçucu Sağlığı Sorumlularının Yeri ve İşbirliği Çalıştayı düzenlendi


“KEPEZ DEĞİŞİME HAZIR” Siyaset “KEPEZ DEĞİŞİME HAZIR”

Millet İttifakı’nın CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçime doğru son aya girilirken, çalışmalarına son sürat devam ediyor. Son olarak Antalya Eczacı Odası ve Zafer Kapalı Pazar’ını ziyaret eden Dinç, “Kepez değişime hazır” dedi


Başkan Gül’den Kemer’e 2 müjde Kemer Başkan Gül’den Kemer’e 2 müjde

Kemer Merkez sahilinde yer alan Kuğulu Park Halk Çay Bahçesi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’in yeni sembollerinden olacak 65 metre yüksekliğindeki seyir kulesi ve su altı müzesi olmak üzere ilçemizde 2 büyük projeyi daha hayata geçireceğiz” dedi.


Başkan Gül’den Tekirova çıkarması Kemer Başkan Gül’den Tekirova çıkarması

Tekirova Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Tekirova’nın imarı bakanlıktan 5 gün önce geldi. İmar sorunun çözülmesiyle Tekirova’yı daha modern, dünyanın gözdesi bir bölge haline getirmek için çalışmalara başladık” dedi.


Döşemealtı’nda Muhittin Böcek coşkusu Döşemealtı Döşemealtı’nda Muhittin Böcek coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Döşemealtı’nda büyük bir coşkuyla karşılandı.


Akdeniz’den Uzaktan Eğitim Sertifikası Eğitim Akdeniz’den Uzaktan Eğitim Sertifikası

Kısa ve uzun süreli eğitim programları düzenleyerek toplumun sürekli eğitim ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (AKÜNSEM) bünyesinde Uzaktan Eğitim Sertifika Programları başladı. İlk Uzaktan Eğitim Programını “Ölçme ve Değerlendirme” konusunda Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Cem Oktay Güzeller gerçekleştirdi.


İLK SİFTAH ARSLAN’DAN Aksu İLK SİFTAH ARSLAN’DAN

CHP - İYİ Parti Millet İttifakının Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan ve diğer adaylar, Eczacı Nur Hor’un eczane açılışına katıldı


TERÖRİST SÖYLEMLERİ SİYASETE SOKTU Aksu TERÖRİST SÖYLEMLERİ SİYASETE SOKTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın komisyonculara yönelik terörist gibi söylemlerinden sonra siyasete girme kararı alan Nevzat Akcan, Antalya Yaş Sebze Ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanlığından istifa ederek meclis üyesi adayı oldu.


KARALAMA SİYASETİNE PRİM YOK Aksu KARALAMA SİYASETİNE PRİM YOK

Yerel bir gazetede çıkan HDP ile masaya oturdu iftiralarına cevap veren Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, ayrımcı ve karalama siyasetine prim vermeyeceklerini belirterek, “Millet ittifakının Aksu’muzda belediyeyi kazanıp dürüst, ahlaklı ve adaletli bir şekilde yönetmeye talip olmasının Aksu üzerinde emelleri olan herkesi rahatsız ettiği aşikârdır” dedi


Tütüncü,” Kepezlilerin güveni ile yola çıktık” Güncel Tütüncü,” Kepezlilerin güveni ile yola çıktık”

İlçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin(SKM) açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Kepezlilerden aldıkları güven ile yola çıktıklarını belirterek, 1 Nisan’dan itibaren yepyeni bir dönemi hayata geçireceklerini söyledi.


Muratpaşa’da 8 Mart hazırlıkları tamam Güncel Muratpaşa’da 8 Mart hazırlıkları tamam

Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınlarla oluşturacağı dev Türkiye haritasının genel provası Muratpaşa Kent Meydanı’nda gerçekleşti. Yaşlı Evleri, Değirmenönü Kültür Merkezi ve daha birçok noktada devam eden provalara katılan kadınlar son hazırlıklarını yaptı.


“HİZMET İÇİN ADAYLIĞIM YETTİ” Siyaset “HİZMET İÇİN ADAYLIĞIM YETTİ”

Varsak'ta mahalle toplantısı gerçekleştiren CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, bu bölgedeki emsal sorununun belediye meclisine taşınması ile ilgili konuştu. Dinç, "Aday olmam bile sorunları çözmeye yetti" dedi


BAŞKAN ŞAHİN’DEN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

Aksu Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 5 yıl boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, plaket taktim etti.


Yeşil alanlarda Türkiye şampiyonu Güncel Yeşil alanlarda Türkiye şampiyonu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 4 mahallenin bir araya geldiği halk gününde, “Herhangi bir tahsis almadan Türkiye’de kişi başına en fazla yeşil alan üreten metropol ilçe belediyesi Muratpaşa’dır. Sizin belediyenizdir” dedi.


İHRACAT ORANI YÜZDE 5,9 ARTTI Ekonomi/Turizm İHRACAT ORANI YÜZDE 5,9 ARTTI

Ocak ayı dış ticaret istatistiklerini açıklanırken, ihracat oranın yüzde 5,9 arttığı saptanırken, ithalat oranın yüzde 27,2 oranında azaldığı görüldü.


Türel Almanya’nın en prestijli ödülünü aldı Güncel Türel Almanya’nın en prestijli ödülünü aldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ödüle doymuyor. Belediye şirketi ANTEPE tarafından hayata geçirilen Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri Almanya’nın en prestijli ödülleri arasında yer alan German Design Award 2019 ödülünün sahibi oldu. Başkan Türel ödülü Almanya’nın Antalya Başkonsolosu Wolfgang Wessel’in elinden aldı.


Dülgeroğlu’ndan adaylara hodri meydan Finike Dülgeroğlu’ndan adaylara hodri meydan

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, diğer başkan adaylarını canlı yayında projelerini ve Finike’ye nasıl hizmet edeceklerini anlatmaya davet etti.


Sahne Sırası Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinde Güncel Sahne Sırası Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinde

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün “Sahne Sırası Sende” sloganıyla düzenlediği Gençler Arası Türk Halk Müziği Yarışması’nın birincisi Akdeniz Üniversitesi öğrencileri oldu.


2018 Evlenme Boşanma İstatistikleri açıklandı Güncel 2018 Evlenme Boşanma İstatistikleri açıklandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2019 yılı evlenme ve boşanma istatistiklerini açıkladı.


DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU Spor DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU

Dünyanın en iyi teknik direktörleri belli olurken, günlük olarak incelenen verilere göre en iyi 100 teknik direktör sıralamasına Türkiye’den sadece Fatih Terim’in girdiği görüldü.


YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK

ICCI-Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı tarafından ilki 9 Ocak’ta İzmir’de düzenlenen “Enerji Sohbetleri”nin ikincisi, “Türkiye’de Güneş Enerjisi Sektöründeki Yatırımlar, Gelişmeler ve Beklentiler” başlığıyla Antalya’da Akra Barut Otel’de GÜYAD sponsorluğunda ve YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) destekleri ile gerçekleştirildi.


SAMANİ’DEN ŞAHİN’E ÖVGÜ VE DESTEK Aksu SAMANİ’DEN ŞAHİN’E ÖVGÜ VE DESTEK

31 Mart yerel seçimlerine bir ay gibi kısa bir süre kala Aksu’da Cumhur İttifakı var gücüyle çalışmaya, gönüllere dokunmaya devam ediyor.


SÜS BİTKİLERİ SEKTÖRÜ, İHACATA DAYALI BÜYÜMEYE ODAKLANDI! Ekonomi/Turizm SÜS BİTKİLERİ SEKTÖRÜ, İHACATA DAYALI BÜYÜMEYE ODAKLANDI!

İç pazarda en önemli alıcı konumunda bulunan Belediyeler tasarrufa gidince, Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörü, rotasını yurt dışına çevirdi.


ANTALYA OSB, MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK Güncel ANTALYA OSB, MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK

Antalya OSB, Mart ayında T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek Bölgesel Kariyer Etkinliğinde, üniversite öğrencileri ile Bölge firmaları arasında köprü olmaya hazırlanıyor.


AKSU CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK, BERABERLİK MESAJI Aksu AKSU CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK, BERABERLİK MESAJI

AK Parti Aksu İlçe Başkanlığı Cumhur İttifakı Kaynaşma Yemeği düzenledi.


Dülgeroğlu: “Halkımızın umuduyum” Finike Dülgeroğlu: “Halkımızın umuduyum”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, halkın kendisini umut olarak gördüğü için yeniden aday olduğunu söyledi.


Başkan Uysal, “Kızılarık’ta önce tapu” Güncel Başkan Uysal, “Kızılarık’ta önce tapu”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kızılarık Mahallesi’nde düzenlenen Halk Günü’nde, mahalledeki Vakıflara ait taşınmazlar üzerinde bir kentsel dönüşüm projesinin uygulanmak istendiğini belirterek, “Yapamazsınız. Benim komşum içinde otururken yapamazsınız. Önce mülkiyeti vereceksiniz. Sonuna kadar bunun karşında duracağım” dedi.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E  OYMAPINAR’DA BÜYÜK İLGİ Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E OYMAPINAR’DA BÜYÜK İLGİ

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İyi Parti Milletvekili Tuğba Vural Çokal, İyi Parti ilçe Başkanı Hatice Avcı, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, İyi Parti ve CHP Gençlik Kolları, Kadın Kolları, seçim komitesi ve belediye meclis üyesi adayları ile gittiği Oymapınar’da halkla buluştu.


Millet Bahçesi’nin güzelliği meydana çıkıyor Güncel Millet Bahçesi’nin güzelliği meydana çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Işıklar’da yıkılan stadyum alanı yerinde yapımına devam ettiği Millet Bahçesi çalışmalarında hızla sona yaklaşıldı. Otoparkı, peyzajı ve süs havuzu tamamlan projede nostaljik açık tribünde üst gölgelik çatı imalatı yapılıyor.


Antalya’nın kalbinde güvenli ve konforlu ulaşım Güncel Antalya’nın kalbinde güvenli ve konforlu ulaşım

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Havalimanı ve Bahçeli Taksi duraklarını ziyaretinde Antalya’nın kalbi Muratpaşa’da kentin en kapsamlı cadde ve sokak yenileme çalışmasını gerçekleştirdiklerini belirterek “Kent içinde güvenli ve konforlu bir ulaşım için önemli adımlar attık” dedi.


AEDAŞ, 2018 YILININ ‘EN’LERİNİ AÇIKLADI Ekonomi/Turizm AEDAŞ, 2018 YILININ ‘EN’LERİNİ AÇIKLADI

AEDAŞ artık geleneksel hale gelen yılın ‘en’lerini açıkladı. 2018 yılında Antalya, Burdur ve Isparta’da elektrik tüketimi yüzde 5,3 artarken yılın tüketim rekoru 3 Ağustos Cuma günü kırıldı. En düşük tüketim ise 11 Mart 2018 tarihinde yaşandı. Yaz ayları boyunca tüketimin arttığı bölgede, turizmde kırılan rekorlar da etkili oldu


Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür Kemer Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür

Kuzdere Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kuzdere hep bize sahip çıktı. Belediyemize bağlı değilken bile destek verdiniz ve bize inandınız .Biz de bu desteğe layık olmaya çalışıyoruz” dedi.


ÜMMÜ ŞAHİN ŞUBAT AYINDA 21 AİLEYİ ZİYARET ETTİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN ŞUBAT AYINDA 21 AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında ziyaretlerine şubat ayında da devam etti.


Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür Kemer Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür

Kuzdere Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kuzdere hep bize sahip çıktı. Belediyemize bağlı değilken bile destek verdiniz ve bize inandınız .Biz de bu desteğe layık olmaya çalışıyoruz” dedi.


Talasemi ile mücadeleye Baro'dan destek Güncel Talasemi ile mücadeleye Baro'dan destek

Akdeniz Talasemi Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden bir grup Baro Başkanı Av. Polat Balkan'ı ziyaret ederek Akdeniz bölgesinde yaygın olan Talasemi hastalığı ile mücadelede destek istediler. Başkan Balkan, "Talasemi hastalarına duyarlı ve yardımcı olmalıyız" dedi. Balkan, Araştırma Hastanesindeki talasemi hastalarını da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


KIZILARIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR Güncel KIZILARIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını yenileyen Muratpaşa Belediyesi, Kızılarık Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı


“DERTLER SONA ERECEK” Siyaset “DERTLER SONA ERECEK”

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına pazar ziyaretleriyle devam ediyor. Barış Mahallesi’nde kapalı pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet eden Murat Dinç, “Kepez’i hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. Tüm dertler sona erecek” dedi


Şahin: Siyaset Şahin: "Tam tapular dağıtılacakken, EMEK HIRSIZLARI türedi"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin yaptığı yazılı açıklamada "Tam tapular dağıtılacakken, EMEK HIRSIZLARI türedi" dedi.


Başkan Uysal’dan “Bitirin” talimatı Güncel Başkan Uysal’dan “Bitirin” talimatı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın en eski alışveriş noktalarından Sinan Mahallesi Çarşısı’nı bir açık hava alışveriş merkezi haline getirecek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Uysal, çalışmaların biran önce bitirilmesini istedi.


Erasmus+ ve Mevlana Öğrencileri Akdeniz Üniversitesi’nde Eğitim Erasmus+ ve Mevlana Öğrencileri Akdeniz Üniversitesi’nde

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler koordinatörlüğünde yürütülen öğrencilerin ve eğitimcilerin Avrupa'da karşılıklı değişimini sağlayan Erasmus+ Programı ile tüm dünya ülkeleri ile değişimi hedefleyen Mevlana Değişim Programı kapsamında uluslararası öğrenciler Akdeniz Üniversitesi’ne 2018-2019 akademik yılı bahar döneminde öğrenim görmek üzere geldi.


Turizm şoförlerine eğitim Eğitim Turizm şoförlerine eğitim

Turizmde Yol Güvenliği ve Turizm Şoförlerinin Eğitimi toplantısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu’nda yapıldı.


ATSO’da Kadın ve Genç Girişimciler Seçimleri Tamamladı Güncel ATSO’da Kadın ve Genç Girişimciler Seçimleri Tamamladı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO bünyesinde faaliyet gösteren TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile TOBB Antalya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri tamamlandığını bildirdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70710 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...