Cuma, 18 Ekim 2019
Kumluca’da miting gibi açılış Kumluca Kumluca’da miting gibi açılış

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, miting havasında CHP Kumluca Belediye Başkan adayı Mustafa Köleoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi.


Uysal, Büyükşehir’in Kırcami’de tapu dağıtmasını eleştirdi:  “Ne yapsanız boş” Güncel Uysal, Büyükşehir’in Kırcami’de tapu dağıtmasını eleştirdi: “Ne yapsanız boş”

Muratpaşa Belediye Başkanı ve Millet ittifakı Muratpaşa adayı Ümit Uysal, merkez seçim ofisinin açılışında, “Kırcami’de Muratpaşa tapu dağıtmasın diye Bakan Beyi davet etmişler. Biz davetli değiliz. Karikatür gibi adamlar. O hizmeti veren biziz ve bunu millet biliyor. Ne yapsanız boş. Afişleri kesseniz, tapu töreni düzenlesin boş. O hizmeti veren biziz. Korkuyorsunuz ve çok da beli ediyorsunuz. 29 gün kaldı. Korkunun ecele faydası yok” diye konuştu.


Yabancıya Satışta Zorunluluk Başladı Ekonomi/Turizm Yabancıya Satışta Zorunluluk Başladı

Yabancı uyruklu gerçek kişilerin gerek alıcı gerek satıcı olarak taraf olduğu bütün satış işlemlerinde taşınmaz değerleme raporu zorunluluğu başladı.


Antalyaspor kürsü yaptı Spor Antalyaspor kürsü yaptı

Antalya’da bu yıl 14’üncü kez düzenlenen Runatolia Maratonu’nda Antalyaspor’un başarılı sporcularından Özlem Yetiş, kendi kategorisinde 3’üncü olarak kürsüye çıktı.


Masa Tenisi Takımımız Batman Etabını Tamamladı Spor Masa Tenisi Takımımız Batman Etabını Tamamladı

Antalyaspor Bayan Masa Tenisi Takımı, Batman’da Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi 4. etap maçlarında mücadele etti.


ŞAHİN, “DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM” Aksu ŞAHİN, “DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM”

Cumhur İttifakı Aksu’da hafta sonu da boş durmadı, seçim çalışmalarına yoğun tempoyla devam etti. İttifakın AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Başkan Halil Şahin ekibiyle birlikte karış karış ilçeyi dolaştı gönüllere dokunmaya çalıştı. Belediye İşi Gönül İşi diyen Başkan Şahin, hizmetlerini anlattı, daha yapacak çok işi olduğunu vurguladı.


Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta cerrahi sorunlar’ konuşuldu  Sağlık/Kadın Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta cerrahi sorunlar’ konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi Mavi Ev konuşmalarıyla Antalyalıları bilgilendirmeye devam ediyor. Op. Dr. Cem Aykent’in verdiği ‘Yaşlılıkta Cerrahi Sorunlar’ konulu seminerde geriatrik cerrahi, akut apandist, laparoskopik cerrahi, kalın bağırsak hastalıkları ve meme kanseri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.


Türel: “Uluslararası projelerle Antalya’yı bambaşka bir yere taşıyoruz” Güncel Türel: “Uluslararası projelerle Antalya’yı bambaşka bir yere taşıyoruz”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’yı yeni dönemde turizmdeki marka değerini güçlendirecek, yeni iş sahaları açacak uluslararası projelerle donatacaklarını belirterek, “Boğaçayı projemizle, kruvaziyer limanlarla, yat limanlarıyla, metroyla Antalya’yı bambaşka bir yere taşıyoruz” dedi.


Yerleşik yabancılar bu şenlikte buluşuyor Kültür/Sanat Yerleşik yabancılar bu şenlikte buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Antalya’da yerleşik olarak yaşayan 48 ülkeden vatandaşların ve öğrencilerin katılacağı ‘1.Kültür ve Eğitim Şenliği’ düzenliyor. Ülkeler korteji ve halk dansları gösterilerinin yanı sıra uçurtmaların gökyüzüne salınacağı şenlikte dostluk ve kardeşlik mesajı verilecek.


Büyükşehir’in üreten kadınlara desteği sürüyor Güncel Büyükşehir’in üreten kadınlara desteği sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi 8 Mart Kadınlar Günü Şenliği düzenliyor. 8-10 Mart tarihleri arasında Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda gerçekleşecek şenlikte kadınların el emeği, göz nuru ürünleri Antalyalılar ile buluşacak. Etkinlik çeşitli gösterilerle tam bir şenlik havasında geçecek.


ATSO ve Ziraat Bankası’ndan Konutta Dev Kampanya: Faiz Oranı 0,98 Ekonomi/Turizm ATSO ve Ziraat Bankası’ndan Konutta Dev Kampanya: Faiz Oranı 0,98

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Ziraat Bankası arasında, inşaat sektörünü canlandırmak ve Antalya bölgesindeki konut stoğunun tüketimi sağlamak amacıyla 0.98 oranlı konut kredisi anlaşması imzalandı. Anlaşma, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve Ziraat Bankası 1.Bölge Müdürü Şefik Diler tarafından imzalanan protokol ile kamuoyuna duyuruldu.


FETİH DESTANI GÖNÜLLERİ FETHETTİ Güncel FETİH DESTANI GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Vali Münir Karaloğlu ile eşi Sevim Karaloğlu, Antalya’nın fethinin 812. Yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen Geleneksel Fetih Yürüyüşüne katıldı. Antalyalılar tek yürek halinde fetih coşkusuna ortak oldular.


TOPCU’DAN GECE MİTİNGİ Demre TOPCU’DAN GECE MİTİNGİ

Demre’nin Ak Parti ve MHP’nin Cumhur ittifakı adayı olan mevcut başkan Süleyman Topcu, ilk mitingini Beymelek mahallesinde yaptı.


ÇİFTÇİ VEKİLDEN TÜM ÇİFTÇİLERE SEÇİM BİRLİKTELİĞİ ÇAĞRISI Siyaset ÇİFTÇİ VEKİLDEN TÜM ÇİFTÇİLERE SEÇİM BİRLİKTELİĞİ ÇAĞRISI

CHP’nin çiftçi milletvekili Aydın Özer, yıllardır tarıma milli gelirden gereken payı ayırmayan, üreticiye tam destek olmayan hükümetin tanzim satışlarla da büyük bir aldatmaca içinde olduğunu belirterek çiftçilere seslendi: Milli olan çiftçidir ama hepimize fırsatçı diyorlar, 31 Mart’ta gereken uyarıyı yapın!


Zeytinköy insanıyla gelişiyor ve değişiyor Güncel Zeytinköy insanıyla gelişiyor ve değişiyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin kuruluş yıldönümü yemeğinde ““Zeytinköy’de kentsel değişim ve gelişim sürecini gerçekleştirirken sivil toplum kuruluşları işbirliğiyle bir sosyo-kültürel değişimi de başlattık. Ama tüm bunları yaparken bölgenin insanını asla dışlamadık” diye konuştu.


Dülgeroğlu: “Milletin başkanı olamazsın” Finike Dülgeroğlu: “Milletin başkanı olamazsın”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Finike Belediye Başkan adayı Nail Dülgeroğlu, Turunçova Mahallesi’nde açık hava toplantısı gerçekleştirdi.


ŞAHİN GÖKDERE VE SOLAK HALKIYLA BULUŞTU Aksu ŞAHİN GÖKDERE VE SOLAK HALKIYLA BULUŞTU

Cumhur İttifakı 31 Mart Yerel Seçimlerine var gücüyle hazırlanıyor. Sıkılmadık el, gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmayan Cumhur İttifakı Aksu’da toplantılarını sürdürüyor. Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin önce Gökdere halkıyla ardından ise Solak Mahallesi sakinleriyle buluştu.


KURŞUNLU CAMİ AÇILIŞI YAPILDI Aksu KURŞUNLU CAMİ AÇILIŞI YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Aksu Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı Projesi tamamlanarak hizmete açıldı. Açılışa; Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de katıldı.


Muratpaşa’da dönemin son meclisi toplandı Güncel Muratpaşa’da dönemin son meclisi toplandı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2014 – 2019 çalışma döneminin son meclis toplantısında “Son derece dolu dolu, içerikli, hizmetkar, şehri yükselten, şehrin fiziksel ve sosyal hayatına katkı sağlayan bir 5 yılı geride bıraktık” dedi.


BAŞKAN ŞAHİN ECZANE AÇILIŞINA KATILDI Aksu BAŞKAN ŞAHİN ECZANE AÇILIŞINA KATILDI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, eczane açılışına katılarak kurdeleyi kesti. Şahin, Eczacı Nur Hor’a hayırlı olsun dileklerini iletti.


ABÜ ’de Çalıştay Düzenlendi Eğitim ABÜ ’de Çalıştay Düzenlendi

ABÜ ’de Sivil Havacılık Emniyet Yönetiminde Uçucu Sağlığı Sorumlularının Yeri ve İşbirliği Çalıştayı düzenlendi


“KEPEZ DEĞİŞİME HAZIR” Siyaset “KEPEZ DEĞİŞİME HAZIR”

Millet İttifakı’nın CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçime doğru son aya girilirken, çalışmalarına son sürat devam ediyor. Son olarak Antalya Eczacı Odası ve Zafer Kapalı Pazar’ını ziyaret eden Dinç, “Kepez değişime hazır” dedi


Başkan Gül’den Kemer’e 2 müjde Kemer Başkan Gül’den Kemer’e 2 müjde

Kemer Merkez sahilinde yer alan Kuğulu Park Halk Çay Bahçesi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’in yeni sembollerinden olacak 65 metre yüksekliğindeki seyir kulesi ve su altı müzesi olmak üzere ilçemizde 2 büyük projeyi daha hayata geçireceğiz” dedi.


Başkan Gül’den Tekirova çıkarması Kemer Başkan Gül’den Tekirova çıkarması

Tekirova Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Tekirova’nın imarı bakanlıktan 5 gün önce geldi. İmar sorunun çözülmesiyle Tekirova’yı daha modern, dünyanın gözdesi bir bölge haline getirmek için çalışmalara başladık” dedi.


Döşemealtı’nda Muhittin Böcek coşkusu Döşemealtı Döşemealtı’nda Muhittin Böcek coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Döşemealtı’nda büyük bir coşkuyla karşılandı.


Akdeniz’den Uzaktan Eğitim Sertifikası Eğitim Akdeniz’den Uzaktan Eğitim Sertifikası

Kısa ve uzun süreli eğitim programları düzenleyerek toplumun sürekli eğitim ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (AKÜNSEM) bünyesinde Uzaktan Eğitim Sertifika Programları başladı. İlk Uzaktan Eğitim Programını “Ölçme ve Değerlendirme” konusunda Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Cem Oktay Güzeller gerçekleştirdi.


İLK SİFTAH ARSLAN’DAN Aksu İLK SİFTAH ARSLAN’DAN

CHP - İYİ Parti Millet İttifakının Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan ve diğer adaylar, Eczacı Nur Hor’un eczane açılışına katıldı


TERÖRİST SÖYLEMLERİ SİYASETE SOKTU Aksu TERÖRİST SÖYLEMLERİ SİYASETE SOKTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın komisyonculara yönelik terörist gibi söylemlerinden sonra siyasete girme kararı alan Nevzat Akcan, Antalya Yaş Sebze Ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanlığından istifa ederek meclis üyesi adayı oldu.


KARALAMA SİYASETİNE PRİM YOK Aksu KARALAMA SİYASETİNE PRİM YOK

Yerel bir gazetede çıkan HDP ile masaya oturdu iftiralarına cevap veren Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, ayrımcı ve karalama siyasetine prim vermeyeceklerini belirterek, “Millet ittifakının Aksu’muzda belediyeyi kazanıp dürüst, ahlaklı ve adaletli bir şekilde yönetmeye talip olmasının Aksu üzerinde emelleri olan herkesi rahatsız ettiği aşikârdır” dedi


Tütüncü,” Kepezlilerin güveni ile yola çıktık” Güncel Tütüncü,” Kepezlilerin güveni ile yola çıktık”

İlçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin(SKM) açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Kepezlilerden aldıkları güven ile yola çıktıklarını belirterek, 1 Nisan’dan itibaren yepyeni bir dönemi hayata geçireceklerini söyledi.


Muratpaşa’da 8 Mart hazırlıkları tamam Güncel Muratpaşa’da 8 Mart hazırlıkları tamam

Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınlarla oluşturacağı dev Türkiye haritasının genel provası Muratpaşa Kent Meydanı’nda gerçekleşti. Yaşlı Evleri, Değirmenönü Kültür Merkezi ve daha birçok noktada devam eden provalara katılan kadınlar son hazırlıklarını yaptı.


“HİZMET İÇİN ADAYLIĞIM YETTİ” Siyaset “HİZMET İÇİN ADAYLIĞIM YETTİ”

Varsak'ta mahalle toplantısı gerçekleştiren CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, bu bölgedeki emsal sorununun belediye meclisine taşınması ile ilgili konuştu. Dinç, "Aday olmam bile sorunları çözmeye yetti" dedi


BAŞKAN ŞAHİN’DEN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

Aksu Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 5 yıl boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, plaket taktim etti.


Yeşil alanlarda Türkiye şampiyonu Güncel Yeşil alanlarda Türkiye şampiyonu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 4 mahallenin bir araya geldiği halk gününde, “Herhangi bir tahsis almadan Türkiye’de kişi başına en fazla yeşil alan üreten metropol ilçe belediyesi Muratpaşa’dır. Sizin belediyenizdir” dedi.


İHRACAT ORANI YÜZDE 5,9 ARTTI Ekonomi/Turizm İHRACAT ORANI YÜZDE 5,9 ARTTI

Ocak ayı dış ticaret istatistiklerini açıklanırken, ihracat oranın yüzde 5,9 arttığı saptanırken, ithalat oranın yüzde 27,2 oranında azaldığı görüldü.


Türel Almanya’nın en prestijli ödülünü aldı Güncel Türel Almanya’nın en prestijli ödülünü aldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ödüle doymuyor. Belediye şirketi ANTEPE tarafından hayata geçirilen Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri Almanya’nın en prestijli ödülleri arasında yer alan German Design Award 2019 ödülünün sahibi oldu. Başkan Türel ödülü Almanya’nın Antalya Başkonsolosu Wolfgang Wessel’in elinden aldı.


Dülgeroğlu’ndan adaylara hodri meydan Finike Dülgeroğlu’ndan adaylara hodri meydan

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, diğer başkan adaylarını canlı yayında projelerini ve Finike’ye nasıl hizmet edeceklerini anlatmaya davet etti.


Sahne Sırası Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinde Güncel Sahne Sırası Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinde

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün “Sahne Sırası Sende” sloganıyla düzenlediği Gençler Arası Türk Halk Müziği Yarışması’nın birincisi Akdeniz Üniversitesi öğrencileri oldu.


2018 Evlenme Boşanma İstatistikleri açıklandı Güncel 2018 Evlenme Boşanma İstatistikleri açıklandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2019 yılı evlenme ve boşanma istatistiklerini açıkladı.


DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU Spor DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU

Dünyanın en iyi teknik direktörleri belli olurken, günlük olarak incelenen verilere göre en iyi 100 teknik direktör sıralamasına Türkiye’den sadece Fatih Terim’in girdiği görüldü.


YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK

ICCI-Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı tarafından ilki 9 Ocak’ta İzmir’de düzenlenen “Enerji Sohbetleri”nin ikincisi, “Türkiye’de Güneş Enerjisi Sektöründeki Yatırımlar, Gelişmeler ve Beklentiler” başlığıyla Antalya’da Akra Barut Otel’de GÜYAD sponsorluğunda ve YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) destekleri ile gerçekleştirildi.


SAMANİ’DEN ŞAHİN’E ÖVGÜ VE DESTEK Aksu SAMANİ’DEN ŞAHİN’E ÖVGÜ VE DESTEK

31 Mart yerel seçimlerine bir ay gibi kısa bir süre kala Aksu’da Cumhur İttifakı var gücüyle çalışmaya, gönüllere dokunmaya devam ediyor.


SÜS BİTKİLERİ SEKTÖRÜ, İHACATA DAYALI BÜYÜMEYE ODAKLANDI! Ekonomi/Turizm SÜS BİTKİLERİ SEKTÖRÜ, İHACATA DAYALI BÜYÜMEYE ODAKLANDI!

İç pazarda en önemli alıcı konumunda bulunan Belediyeler tasarrufa gidince, Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörü, rotasını yurt dışına çevirdi.


ANTALYA OSB, MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK Güncel ANTALYA OSB, MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK

Antalya OSB, Mart ayında T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek Bölgesel Kariyer Etkinliğinde, üniversite öğrencileri ile Bölge firmaları arasında köprü olmaya hazırlanıyor.


AKSU CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK, BERABERLİK MESAJI Aksu AKSU CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK, BERABERLİK MESAJI

AK Parti Aksu İlçe Başkanlığı Cumhur İttifakı Kaynaşma Yemeği düzenledi.


Dülgeroğlu: “Halkımızın umuduyum” Finike Dülgeroğlu: “Halkımızın umuduyum”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, halkın kendisini umut olarak gördüğü için yeniden aday olduğunu söyledi.


Başkan Uysal, “Kızılarık’ta önce tapu” Güncel Başkan Uysal, “Kızılarık’ta önce tapu”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kızılarık Mahallesi’nde düzenlenen Halk Günü’nde, mahalledeki Vakıflara ait taşınmazlar üzerinde bir kentsel dönüşüm projesinin uygulanmak istendiğini belirterek, “Yapamazsınız. Benim komşum içinde otururken yapamazsınız. Önce mülkiyeti vereceksiniz. Sonuna kadar bunun karşında duracağım” dedi.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E  OYMAPINAR’DA BÜYÜK İLGİ Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E OYMAPINAR’DA BÜYÜK İLGİ

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İyi Parti Milletvekili Tuğba Vural Çokal, İyi Parti ilçe Başkanı Hatice Avcı, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, İyi Parti ve CHP Gençlik Kolları, Kadın Kolları, seçim komitesi ve belediye meclis üyesi adayları ile gittiği Oymapınar’da halkla buluştu.


Millet Bahçesi’nin güzelliği meydana çıkıyor Güncel Millet Bahçesi’nin güzelliği meydana çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Işıklar’da yıkılan stadyum alanı yerinde yapımına devam ettiği Millet Bahçesi çalışmalarında hızla sona yaklaşıldı. Otoparkı, peyzajı ve süs havuzu tamamlan projede nostaljik açık tribünde üst gölgelik çatı imalatı yapılıyor.


Antalya’nın kalbinde güvenli ve konforlu ulaşım Güncel Antalya’nın kalbinde güvenli ve konforlu ulaşım

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Havalimanı ve Bahçeli Taksi duraklarını ziyaretinde Antalya’nın kalbi Muratpaşa’da kentin en kapsamlı cadde ve sokak yenileme çalışmasını gerçekleştirdiklerini belirterek “Kent içinde güvenli ve konforlu bir ulaşım için önemli adımlar attık” dedi.


AEDAŞ, 2018 YILININ ‘EN’LERİNİ AÇIKLADI Ekonomi/Turizm AEDAŞ, 2018 YILININ ‘EN’LERİNİ AÇIKLADI

AEDAŞ artık geleneksel hale gelen yılın ‘en’lerini açıkladı. 2018 yılında Antalya, Burdur ve Isparta’da elektrik tüketimi yüzde 5,3 artarken yılın tüketim rekoru 3 Ağustos Cuma günü kırıldı. En düşük tüketim ise 11 Mart 2018 tarihinde yaşandı. Yaz ayları boyunca tüketimin arttığı bölgede, turizmde kırılan rekorlar da etkili oldu


Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür Kemer Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür

Kuzdere Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kuzdere hep bize sahip çıktı. Belediyemize bağlı değilken bile destek verdiniz ve bize inandınız .Biz de bu desteğe layık olmaya çalışıyoruz” dedi.


ÜMMÜ ŞAHİN ŞUBAT AYINDA 21 AİLEYİ ZİYARET ETTİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN ŞUBAT AYINDA 21 AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında ziyaretlerine şubat ayında da devam etti.


Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür Kemer Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür

Kuzdere Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kuzdere hep bize sahip çıktı. Belediyemize bağlı değilken bile destek verdiniz ve bize inandınız .Biz de bu desteğe layık olmaya çalışıyoruz” dedi.


Talasemi ile mücadeleye Baro'dan destek Güncel Talasemi ile mücadeleye Baro'dan destek

Akdeniz Talasemi Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden bir grup Baro Başkanı Av. Polat Balkan'ı ziyaret ederek Akdeniz bölgesinde yaygın olan Talasemi hastalığı ile mücadelede destek istediler. Başkan Balkan, "Talasemi hastalarına duyarlı ve yardımcı olmalıyız" dedi. Balkan, Araştırma Hastanesindeki talasemi hastalarını da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


KIZILARIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR Güncel KIZILARIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını yenileyen Muratpaşa Belediyesi, Kızılarık Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı


“DERTLER SONA ERECEK” Siyaset “DERTLER SONA ERECEK”

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına pazar ziyaretleriyle devam ediyor. Barış Mahallesi’nde kapalı pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet eden Murat Dinç, “Kepez’i hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. Tüm dertler sona erecek” dedi


Şahin: Siyaset Şahin: "Tam tapular dağıtılacakken, EMEK HIRSIZLARI türedi"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin yaptığı yazılı açıklamada "Tam tapular dağıtılacakken, EMEK HIRSIZLARI türedi" dedi.


Başkan Uysal’dan “Bitirin” talimatı Güncel Başkan Uysal’dan “Bitirin” talimatı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın en eski alışveriş noktalarından Sinan Mahallesi Çarşısı’nı bir açık hava alışveriş merkezi haline getirecek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Uysal, çalışmaların biran önce bitirilmesini istedi.


Erasmus+ ve Mevlana Öğrencileri Akdeniz Üniversitesi’nde Eğitim Erasmus+ ve Mevlana Öğrencileri Akdeniz Üniversitesi’nde

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler koordinatörlüğünde yürütülen öğrencilerin ve eğitimcilerin Avrupa'da karşılıklı değişimini sağlayan Erasmus+ Programı ile tüm dünya ülkeleri ile değişimi hedefleyen Mevlana Değişim Programı kapsamında uluslararası öğrenciler Akdeniz Üniversitesi’ne 2018-2019 akademik yılı bahar döneminde öğrenim görmek üzere geldi.


Turizm şoförlerine eğitim Eğitim Turizm şoförlerine eğitim

Turizmde Yol Güvenliği ve Turizm Şoförlerinin Eğitimi toplantısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu’nda yapıldı.


ATSO’da Kadın ve Genç Girişimciler Seçimleri Tamamladı Güncel ATSO’da Kadın ve Genç Girişimciler Seçimleri Tamamladı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO bünyesinde faaliyet gösteren TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile TOBB Antalya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri tamamlandığını bildirdi.


GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN EN FAZLA OLDUĞU ŞEHİRLER BELLİ OLDU Güncel GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN EN FAZLA OLDUĞU ŞEHİRLER BELLİ OLDU

Dünyadaki en fazla gürültü kirliliği nerelerde oluyor belli olurken, Türkiye’den İstanbul’un ilk sıralara yerleştiği görüldü.


HAKAN AYSEV “ÇARDAŞ PRENSESİ” OPERETİ İLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat HAKAN AYSEV “ÇARDAŞ PRENSESİ” OPERETİ İLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Hakan Aysev, Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin 5 Mart’ta sahneleyeceği dünyaca ünlü “Çardaş Prensesi” operetinde Edwin Ronald rolü ile sanatseverlerle buluşacak.


Elmalı MYO’da Kariyer Söyleşileri Başladı Elmalı Elmalı MYO’da Kariyer Söyleşileri Başladı

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nin başlamasıyla Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilerin mesleki gelişimine katkı sağlaması amacıyla “Kariyer Söyleşileri” başlatıldı. Kariyer söyleşilerinin ilk konuğu Elmalı Kaymakamı Fatih Ahmet Kurt oldu.


Tütüncü’den hizmet yağmuru Güncel Tütüncü’den hizmet yağmuru

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Varsak Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Sitesi esnafına ve bölgede oturan vatandaşlara talep ettikleri hizmetlerin yapılacağının müjdesini verdi.


Muratpaşa’da kadınların 8 Mart provası Güncel Muratpaşa’da kadınların 8 Mart provası

Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde binlerce kadınla dev Türkiye haritası oluşturup Erik Dalı oynayacak. Etkinliğe katılacak kadınlar, Muratpaşa Belediyesi hizmet binası fuayesinde prova yaparak, hazırlıklarını sürdürdü


Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan ve sanatçı Uğur Işılak geliyor Güncel Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan ve sanatçı Uğur Işılak geliyor

Antalya’nın fethinin 812’nci yıldönümü kutlamaları kapsamında 3 Mart Pazar günü Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda Fetih Yürüyüşü gerçekleştirilecek. Fetih yürüyüşüne Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldızı ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Sanatçı Uğur Işılak da katılım sağlayacak.


ANTALYA'NIN FETHİ 812. YIL KUTLAMA PROGRAMI Güncel ANTALYA'NIN FETHİ 812. YIL KUTLAMA PROGRAMI

Antalya’nın fethinin 812’nci yıldönümü, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde görkemli etkinliklerle kutlanacak. 1-5 Mart tarihlerinde fetih yürüyüşü, fetih koşusu, Solo Türk’ün özel gösterisi, konferanslar ve spor etkinlikleriyle fetih coşkusu Antalya’yı saracak. Antalya'nın Fethi 812. Yıl kutlama programı şöyledir…


Kepez’e Spor Akademisi geliyor Spor Kepez’e Spor Akademisi geliyor

Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi kapsamında düzenlenen Forma Dağıtım Töreni’nde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’e Belediye Spor Akademisi müjdesi verdi. Tütüncü, geleceğin yıldızlarının akademik eğitimlerle Kepez’de yetiştirileceğini söyledi.


Kepez’in çocukları çok şanslı Güncel Kepez’in çocukları çok şanslı

Kepez Belediyesi, Spor Okulları’nda ve Etüt Merkezleri’nde eğitim gören çocuklar için doğum günü etkinliği düzenledi.


Mevsiminde tüketilen bitkiler hastalıktan koruyor Sağlık/Kadın Mevsiminde tüketilen bitkiler hastalıktan koruyor

Yurt dışından getirilerek mevsimi dışında tüketilen meyve ve sebzelerin hastalıklara davetiye çıkardığını belirten Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Araştırma Görevlisi ve Diyetisyen Fatma Özsel Özcan, “Mevsimine uygun yemekle yerel ürünü ve bölgemizdeki yerel tarımı desteklemiş oluruz. Böylece daha az nakliye, daha az soğutma ve enerji kaybıyla doğanın döngüsüne zararı da en aza indiririz” dedi.


VALİ KARALOĞLU’NA YÖRÜK KEYFİYESİ Güncel VALİ KARALOĞLU’NA YÖRÜK KEYFİYESİ

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği)’nden Vali Münir Karaloğlu’na ziyaret...


ANTALYA YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖNÜYOR Ekonomi/Turizm ANTALYA YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖNÜYOR

Güneş enerjisi tüm yönleriyle ICCI Enerji Sohbetleri Antalya Toplantısı’nda tartışıldı


Ayan Beyan Doğaçlama Muratpaşa’da Kültür/Sanat Ayan Beyan Doğaçlama Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, seyircilerin yönelimleriyle belirlenen konu ve anahtar kelimelerle bir doğaçlama komedi Ayan Beyan Doğaçlama’yla birlikte sahneye çıktı. Başkan Uysal, Ayan Beyan oyuncularıyla, avukat ve karakteri sürekli değişen bir müvekkil skecinde rol aldı.


Antalyaspor Yüzme Takımı Madalyaları Topladı Spor Antalyaspor Yüzme Takımı Madalyaları Topladı

Antalyaspor yüzme takımımız 11-12 Yaş Gelişim Projesi Müsabakaları’nda 72 madalya ile zirveye çıktı.


Masada Antalyaspor farkı Spor Masada Antalyaspor farkı

Antalyaspor erkek masa tenisi takımı, 1. Lig 2. etap sonunda 15 maçta 14 galibiyet alarak 1. yarıyı zirvede tamamladı.


Başkan Taş'tan 28 Şubat açıklaması Siyaset Başkan Taş'tan 28 Şubat açıklaması

AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş 28 Şubat'ın yıldönümünde yaptığı yazılı açıklamada demokrasiye yönelik tüm müdahalelerin bir insanlık suçu olduğunu söyledi.


NETLOG, İKİNCİ KEZ AOSB CUP ŞAMPİYONU OLDU Spor NETLOG, İKİNCİ KEZ AOSB CUP ŞAMPİYONU OLDU

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu Netlog Lojistik Hizmetleri A.Ş. oldu.


Dülgeroğlu: “Belediyecilik yürek ister” Finike Dülgeroğlu: “Belediyecilik yürek ister”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Belediye başkanı olacak kişi de bilgi, birikim ve tecrübe olması lazım. Belediyecilik, vatandaşın hakkını korumak için masaya vurduğu zaman ses getirecek yürek ister” dedi.


ŞAHİN’E KARAÖZ VE YEŞİLKARAMAN’DA YOĞUN İLGİ Aksu ŞAHİN’E KARAÖZ VE YEŞİLKARAMAN’DA YOĞUN İLGİ

Her akşam iki toplantı düzenleyerek mahallelere giden, halkla buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Karaöz ve Yeşilkaraman’da yoğun ilgiyle karşılandı.


Başkan Uysal, “Kimseyi kaderine terk etmeyiz” Güncel Başkan Uysal, “Kimseyi kaderine terk etmeyiz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde ilçede doğrudan ve dolaylı olarak 100 bin kişiye ulaşan bir sosyal hizmet ağının bulunduğunu belirterek, “Sosyo-ekonomik şartlar böyle olduğu sürece komşularımızı toparlamaya devam edeceğiz. Biz kimseyi kaderine terk etmeyi istemiyoruz” dedi.


‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’  Agora Alışveriş Merkezi’nde Güncel ‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’ Agora Alışveriş Merkezi’nde

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel ‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’ Agora Alışveriş Merkezi’nde...


Dülgeroğlu: “Cumhur İttifakı’yla Finike hizmete boğulacak” Finike Dülgeroğlu: “Cumhur İttifakı’yla Finike hizmete boğulacak”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Cumhur İttifakı’nin göreve gelmesi halinde Finike’nin hizmete boğulacağını ifade etti.


Kaymakam Karameşe’den Başkan Gül’e ziyaret Kemer Kaymakam Karameşe’den Başkan Gül’e ziyaret

Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e iade-i ziyarette bulundu. Karameşe ve Gül, ilçenin güvenliği ve kamu hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulundular.


Altın Kramponlar 3 puanla döndü Spor Altın Kramponlar 3 puanla döndü

Geçtiğimiz hafta evinde Kuşadasıspor’u ağırlayan ve 3-0 sonuçla maçı kazanan Kepez Belediyespor, bu hafta deplasmandan da galibiyetle döndü. Aydın’da oynanan maçın skoru: Aydınspor 1923 0-1 Kepez Belediyespor Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in 19. Haftası geride kaldı.


Başkan Genç esnaf gezisinde Döşemealtı Başkan Genç esnaf gezisinde

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında sabah saatlerinde Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Altıntar Tarım fabrikasını ardından da Yeşilbayır Mahallesinde ki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.


İNOVASYON DÜNYAYI DEĞİŞTİRİYOR, AR-GE’YE YATIRIM YAPAN KAZANIYOR... Teknoloji/Bilim/İnternet İNOVASYON DÜNYAYI DEĞİŞTİRİYOR, AR-GE’YE YATIRIM YAPAN KAZANIYOR...

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte global rekabet de artıyor. Kuruluşların ve markaların artan rekabet ortamında avantaj sağlamalarının yolu da farklılaşmaktan geçiyor. Bunun için de inovasyona ve Ar-Ge’ye yatırım yapmak gerekiyor.


Antalyaspor’a milli ziyaret Spor Antalyaspor’a milli ziyaret

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 24. hafta maçında sahasında MKE Ankaragücü'nü konuk edecek olan Antalyaspor, bu karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Teknik Direktörü Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleşen antrenmanda taktik çalışmalar yapıldı.


Kepez’in mimarı 123 projesini açıkladı Siyaset Kepez’in mimarı 123 projesini açıkladı

Kepez’in yönetimine 3. kez talip olan Cumhur İttifakının AK Partili Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ projelerini açıkladı.


 ‘Helal turizm’de yol haritası arayışı Ekonomi/Turizm ‘Helal turizm’de yol haritası arayışı

Dünyada birkaç yıl sonra trilyon dolarlarla ifade edilecek ciroya ulaşması beklenen ‘helal turizm’ alanındaki ilk çalıştayda yol haritasının belirlenmesi için beyin fırtınası yapıldı


Yörüklerden Başkan adayı Böcek’e tam destek Güncel Yörüklerden Başkan adayı Böcek’e tam destek

Antalya Yörükler Derneği’nin ‘Tarhana Çorbası’ davetine misafir olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, projelerinin halka dönük, Antalya’nın geleceğine yönelik projeler olduğunu söyledi.


Başkan adayı Böcek, Konyalılarla buluştu Güncel Başkan adayı Böcek, Konyalılarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyalılar Derneği’nin geleneksel ‘Bamya Çorbası’ etkinliğine katıldı.


Başkan Uysal, “Belediyecilik felsefemiz Yörük obasının felsefesidir” Güncel Başkan Uysal, “Belediyecilik felsefemiz Yörük obasının felsefesidir”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Yörükler Derneği’nin düzenlendiği etkinlikte “Bizim belediyecilik anlayışımız Yörük kültürümüzün bugüne uyarlanmış, geleceğe yönlenmiş halidir. Buna devam edeceğiz” dedi.


ÇOBAN: 'ZULME RIZA ZULÜMDÜR' Güncel ÇOBAN: 'ZULME RIZA ZULÜMDÜR'

Mısır'da Sisi yönetiminin gerçekleştirdiği idamlara dünyanın sessiz kaldığını belirten Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Çoban, İslam birliği Teşkilatına İslam coğrafyasında akan kanı durdurmak için acil toplanma çağrısı yaptı.


Makina mühendislerinden Park Orman’da kahvaltı Güncel Makina mühendislerinden Park Orman’da kahvaltı

MMO Antalya Şube, Kültür, sanat ve Sosyal Etkinlik Komisyonu’nun organizasyonunda üyeleriyle kahvaltıda buluştu.


Kız Kardeşim Eğitmenleri
2019’a hazır Güncel Kız Kardeşim Eğitmenleri
2019’a hazır

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Coca-Cola Türkiye’nin katkılarıyla kadınların ekonomik hayatta etkin bir şekilde katılımını destekleyen Kız Kardeşim Projesi’nin 2019 yılı gönüllü eğitmenleri sahaya inmeye hazır.


Türkbeleni’nde Muhteşem Konser Manavgat Türkbeleni’nde Muhteşem Konser

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Türkbeleni Millet Bahçesi, ünlü Sanatçı Demet Akalın konserine ev sahipliği yaptı. Konser alanını dolduran binlerce kişi coşku dolu anlar yaşadı. Konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel eşi Ebru Türel ile birlikte katıldı.


Strateji Ustaları Turnuvada Buluşuyor Güncel Strateji Ustaları Turnuvada Buluşuyor

Akdeniz Üniversitesi Satranç Topluluğu tarafından 09-10 Mart 2019 tarihlerinde satranç turnuvası düzenleniyor. Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Lokalinde gerçekleştirilecek Satranç Turnuvası’nda Akdeniz Üniversitesi öğrencileri stratejilerini konuşturacak.


Genel Cerrahlara gelenlerin yüzde 50'si 65 yaş üstü hasta! Sağlık/Kadın Genel Cerrahlara gelenlerin yüzde 50'si 65 yaş üstü hasta!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mavi Ev Konuşmalarında, ‘yaşlılıkta cerrahi sorunlar’ konuşuldu. Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Cem Aykent; geriatrik cerrahi, akut apandist, Laparoskopik Cerrahi, safra kesesi iltihabı, mide kanseri, kasık fıtığı, kalın bağırsak hastalıkları ve meme kanseri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...