Perşembe, 22 Ağustos 2019
Yıl sonu eğlencesi Korkuteli Yıl sonu eğlencesi

Korkuteli Yaşar Sadi Tekin İlköğretim okulu beşinci sınıf öğretmen ve sınıf anneleri tarafından düzenlenen yıl sonu veda gecesinde öğrenciler doyasıya eğlendi.


ABD'li çevrecilerden Kahveci'ye ziyaret Güncel ABD'li çevrecilerden Kahveci'ye ziyaret

ABD'nin Teksas eyaletinde faaliyet gösteren ''Raindrop Heplping Hands'' adlı çevre kuruluşunun üyeleri, Orman Genel Müdürü Osman Kahveci'yi ziyaret etti.


Antalya Teknokent AŞ yeni yönetim kurulu Güncel Antalya Teknokent AŞ yeni yönetim kurulu

Akdeniz Üniversitesi ve sanayi ortaklığı ile teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarının teşvik edilerek, içinde bulunulan bölgenin kalkınması, ülke sanayisinin gelişmesi, ihracatın arttırılması ve uluslararası pazarlarda rekabet gücünün yükseltilmesi amacıyla kurulan Antalya Teknokent'in yeni yönetim kurulunu oluşturmak amacıyla yapılan genel kurul toplantısında, yeni yönetim kurulu oluşturuldu.


Antalya'nın altın çocukları Güncel Antalya'nın altın çocukları

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü, yurt içi ve yurt dışında katıldıkları spor müsabakalarında derece alan 152 öğrenciyi çeyrek altınla ödüllendirdi.


Spor "Hiçbir zaman Antalyaspor'a ihanet etmedik"

Antalyaspor Gençlik Geliştirme Programı'nın eski Genel Koordinatörü Abdullah Tanyolaç, hiçbir zaman Antalyaspor'a ihanet etmediğini söyledi.


Ekonomi/Turizm "Eğitim sektöründe yüzde 63 büyüme hedefliyoruz"

Dünyanın önde gelen eğitim ve yazılım markalarını bir araya getiren Medyasoft'un Genel Müdürü Doğu Pabuçcuoğlu, eğitim sektöründe yüzde 63, yazılım sektöründe yüzde 49'luk büyüme hedeflediklerini söyledi.


Polisin araç sayısı 78'e yükseldi Alanya Polisin araç sayısı 78'e yükseldi

Alanya Emniyet Müdürlüğü filosundaki araç sayısı 78'e yükseldi.


Rus bebeğin rehin kaldığı iddiası Güncel Rus bebeğin rehin kaldığı iddiası

Rusya'da bazı televizyon kanallarında, üç günlük Rus bebeğin, Antalya'da özel bir hastanede, ücreti ödenmediği gerekçesiyle rehin tutulduğu iddia edildi. İddiada adı geçen hastanenin yetkilileri, bebeğin alıkonulmasının söz konusu olmadığını bildirdi.


Türk dostu Alman hayatını kaybetti Alanya Türk dostu Alman hayatını kaybetti

Alanya'da yaşayan ve gönüllü turizm elçisi olarak bilinen Türk dostu Gerhard Poepelt, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.


‘Avrupa, Türkiye’yi İslam ülkesi görüyor’ ‘Avrupa, Türkiye’yi İslam ülkesi görüyor’

Alman Prof. Dr. Barbara Wörndl, Avrupa’nın Türkiye’yi İslam ülkesi olarak gördüğünü söyledi. İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Neşe Kars ise Türkiye'nin nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan laik bir ülke olduğunu bildirdi.


Mezuniyet belgelerini Tütüncü’den aldılar Güncel Mezuniyet belgelerini Tütüncü’den aldılar

Kültür İlköğretim Okulu’nun mezuniyet törenine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 8/A sınıfı öğrencilerine mezuniyet belgelerini verdi.


‘Beş para etmez’ bir fikri 5 adımda zirveye taşıyın ‘Beş para etmez’ bir fikri 5 adımda zirveye taşıyın

İnternet girişimcilerinin buluşma adresi olan etohum, internette iş yapmak isteyen girişimcilerin izlemeleri gereken 5 adımlık yol haritasını çiziyor! etohum’un belirlediği bu adımlar, sağlam bir fikir bulmak ve onları fikir aşamasında kalmaktan kurtarıp kazançlı projelere dönüştürmek isteyenlere kılavuzluk ediyor!


"Türk halkı erken rezervasyonu keşfetti"

Türkiye’nin “Tatil Danışmanı” ETS Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, erken rezervasyon satışlarını geçen yıla oranla yüzde 22 artırarak 135 bin kişiye ulaştıklarını açıkladı.


Yaz tatiline girildi Kumluca Yaz tatiline girildi

2008 – 2009 Eğitim ve Öğretim Yılı, tüm Türkiye’de olduğu gibi, Kumluca’da da,12 Haziran tarihinde sona erdi. Öğleden önce karnelerini alan öğrenciler, geçen yıla oranla biraz daha fazla tatil yapacaklar.


ERGO Türkiye Akın Kozanoğlu’na emanet Ekonomi/Turizm ERGO Türkiye Akın Kozanoğlu’na emanet

ERGO Grubu, Türkiye’deki faaliyetleri için yeni CEO olarak Akın Kozanoğlu’nu atadı. Akın Kozanoğlu, yeni görevini hemen devralacak. Kozanoğlu, 2000 yılından bu yana Sabancı Holding’de Akbank ve Aksigorta’yı da kapsayan Finansal Hizmetler Grup Başkanlığını yürütüyordu.


Zabıta pazar esnafını denetledi Döşemealtı Zabıta pazar esnafını denetledi

Döşemealtı Belediye zabıtası Yeniköy Mahallesi kapalı halk pazarını esnafını denetledi. Döşemealtı Belediyesi Zabıta amiri Tarkan Gümüş ve Doktor Sinan Çetintürk pazarda satılan gıda ürünlerini kontrol etti.


Öğrencilerden Tütüncü’ye mini konser Güncel Öğrencilerden Tütüncü’ye mini konser

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, iadeyi ziyarette bulunan Baraj İlköğretim Okulu öğrencileri, flütle mini bir konser verdi, Varsak İlköğretim Okulu öğrencisi Onur Çavuşoğlu da yaptığı resmi hediye etti.


Öğrenciler Kıraç’la coştu Güncel Öğrenciler Kıraç’la coştu

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen mezuniyet töreni ve Kıraç konseri büyük ilgi gördü


Plaj hentbol turnuvası Kemer Plaj hentbol turnuvası

Kemer sahillerinde Hentbol fırtınası esiyor. Kemer Belediyesi tarafından organize edilen ve Kemer 1 No’lu plajda özel olarak hazırlanan kum sahada düzenlenen “2009 Kemer Plaj Hentbol Turnuvası” Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün başlama atışı ile start aldı.


Anaokulu öğrencilerinin alkışlanan gösterisi Kemer Anaokulu öğrencilerinin alkışlanan gösterisi

Kemer Arslanbucak Mahallesinde bulunan MT Mini Kolej öğrencileri yılsonu gösterilerini öğretmenlerinin eşliğinde Kemer Belediyesi Kültür salonunda sergilediler.


Deniz ve güneş göz alerjilerini arttırıyor Sağlık/Kadın Deniz ve güneş göz alerjilerini arttırıyor

Alerjik göz hastalıkları, deniz ve güneşin etkisiyle yazın daha çok görülüyor. Çıplak gözle güneşe bakmak ise çok tehlikeli... Ultraviyole ışınlarının cildimiz üzerinde olumsuz etkileri olduğu kadar gözlerimiz üzerindeki olumsuz etkilerini de unutmamak gerekiyor.


Et Zirvesi, Borsa’da yapıldı Güncel Et Zirvesi, Borsa’da yapıldı

Et Sektörünün bir araya geldiği toplantıda;Canlı hayvan Pazarı ve Et Borsası’nın çok geç kalmış ve vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğu,mevcut durumun toplum sağlığını tehdit ettiğinin altı çizildi


TSYD’den Evcilmen’e plaket Güncel TSYD’den Evcilmen’e plaket

TSYD Antalya Temsilciliği, destekleri nedeniyle Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’e teşekkür plaketi verdi. TSYD Antalya Temsilcisi İbrahim Okumamış, çalışmaları hakkında Başkan Evcilmen’e bilgi aktardı


Televizyon programı kitap oldu Televizyon programı kitap oldu

Cihat Şener, üniversite sınavına az bir zaman kala öğrencilere “Hayatımız Sınav” kitabı ile destek oluyor. Cihat Şener’in televizyonda yayınlanan ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği program ile aynı adı taşıyan bu kitabı sınava girecek öğrencilere başarının anahtarını sunuyor.


Borusan lojistike prestijli ödül Ekonomi/Turizm Borusan lojistike prestijli ödül

Borusan Lojistik, strateji yönetimi alanında uluslararası çapta verilen en önemli ödüllerden birini alarak büyük bir başarı elde etti.


Vodafone'dan 'Tek Dünya' tarifesi Vodafone'dan 'Tek Dünya' tarifesi

Vodafone’nun yeni seçeneği “Tek Dünya” ile Türkiye’den dünyadaki Vodafone abonelerini aramanın dakikası sadece 1 kontör / 19 kuruş


Sigortacılıkta en iyi web sitesi Sigortacılıkta en iyi web sitesi

Tekfen Holding bünyesinde hizmet veren Tekfen Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. 2008 yılı Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında çifte birincilik sevinci yaşadı.


Bebeğim Olacak seminerleri ile doğuma doğru! Sağlık/Kadın Bebeğim Olacak seminerleri ile doğuma doğru!

Bebek sahibi olmak ve onu hayata hazırlamak yaşamınızda önemli bir dönüm noktasıdır. Siz de bebeğinizi kucağınıza almak için bekliyorsanız Mustela ile “Bebeğim Olacak” seminerlerini kaçırmayın!


Türkler dış görünümleriyle barışık Türkler dış görünümleriyle barışık

Türkiye’nin haber ve eğlence sitesi www.turk.net tarafından düzenlenen bir anket Türklerin dış görünümlerinden memnun olduğunu gösterdi.


Meysu, “Atılım yılı”na devam ediyor Meysu, “Atılım yılı”na devam ediyor

Krizi fırsata dönüştüren Türkiye’deki ilk Gıda eksperi Güldüoğlu ailesine ait 60 yıllık Gülsan Gıda, küresel ekonomik krize rağmen yepyeni yatırımlarla, 2007 yılından bu yana saatte 32 tonluk meyve suyu üretim kapasitesini iki kat artırdı.


Sıcak ve Kuru Havada Burun Kanamalarına Dikkat! Sağlık/Kadın Sıcak ve Kuru Havada Burun Kanamalarına Dikkat!

Memorial Etiler Tıp Merkezi KBB Bölümü’nden Uz. Dr. Atilla Şengör, burun kanamalarına nasıl müdahale edilmesi gerektiği ve tedavi seçenekleri hakkında bilgi verdi.


Bilim şenliği düzenlendi Demre Bilim şenliği düzenlendi

Demre Milli Eğitim Müdürlüğü'nce, İlköğretim Okulları Bilim Şenliği düzenlendi.


Anadolu lisesi öğrencilerinin tiyatro gösterisi Finike Anadolu lisesi öğrencilerinin tiyatro gösterisi

Finike Anadolu Lisesi Tiyatro Kulübü öğrencilerinin, ''Gavurun Kızı Janet'' oyununu sahnelediler.


Anaokulu öğrencileri piknikte eğlendi Finike Anaokulu öğrencileri piknikte eğlendi

Finike 50. Yıl Anaokulu öğrencileri piknikte eğlendi.


Kadının insan hakları eğitimi programı Güncel Kadının insan hakları eğitimi programı

Antalya'da kadına yönelik şiddet konusunda psikolojik ve hukuki danışmanlık, bilinç yükseltme eğitimi gibi etkinlikler yürüten Antalya Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi'nde görev yapan gönüllülere verilen ''Kadının İnsan Hakları Eğitimi Programı'' (KİHEP) tamamlandı.


Güncel "2011 Dünya doğa olimpiyatları Antalya'da yapılacak"

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, 2011 Dünya Doğa Olimpiyatları'nın Antalya'da yapılacağını söyledi.


Samani’den Akaydın’a eleştiri yağmuru Siyaset Samani’den Akaydın’a eleştiri yağmuru

AK Parti Antalya İl Başkanı Hüseyin Samani, partisinin eğitime büyük önem verdiğini belirterek, ''Eğitimde kalitenin artırılması için özellik arz eden okulların Antalya'ya kazandırılmış olmasının haklı gururunu yaşamaktayız'' dedi.


İngilizler Antalya'yı keşfetti Güncel İngilizler Antalya'yı keşfetti

Antalya'ya bu yılın beş aylık döneminde gelen İngiliz, Belçikalı, Danimarkalı, İsviçreli ve Finli turist sayısı, geçen yılın aynı dönemine oranla arttı.


Miniklerin yıl sonu gösterisi Demre Miniklerin yıl sonu gösterisi

Demre Yunus Emre İlköğretim Okulu öğrencilerinin, yıl sonu etkinlikleri yapıldı.


Spor "İç transferi haftasonuna kadar tamamlayacağız"

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, iç transferi bu hafta sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.


Beşiktaş Hentbol takımı antrenörüne ceza Spor Beşiktaş Hentbol takımı antrenörüne ceza

Hentbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Beşiktaş Takımı Antrenörü Müfif Arın'a 2 resmi müsabakadan men cezası verdi.


Tur otobüsleri çarpıştı: 5 yaralı Güncel Tur otobüsleri çarpıştı: 5 yaralı

Antalya'da meydana gelen trafik kazasında 3'ü turist 5 kişi yaralandı.


Yorgunluklarını eğlenerek attılar Kemer Yorgunluklarını eğlenerek attılar

Kemer'de düzenlenen bir konferansa katılmak için Rusya'dan gelen 6 radyonun çalışanları yorgunluklarını Club Tropicano'da attılar.


Aspendos'ta opera ve bale keyfi Kültür/Sanat Aspendos'ta opera ve bale keyfi

Binlerce yıllık antik tiyatroda sanatseverlere opera ve bale keyfini yaşatan 16. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali başladı. Festivalin ilk gecesinde Ankara Develet Opera ve Balesi tarafından ''Aida'' adlı eser sahnelendi.


Siyaset "AB'ye üye olmak için çaba içerisinde olacağız"

Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Türkiye'nin AB'ye en kısa zamanda üye olacakmışcasına çaba içerisinde olacağını belirterek, ''Üzerimize düşenleri yerine getirsek çok açık söyleyeyim, Türkiye'nin reddedilmesi kolay bir iş değildir. Kolay olmaz, Avrupa bunu izah edemez, açıklayamaz'' dedi.


ILO'nun Türkiye raporu Ekonomi/Turizm ILO'nun Türkiye raporu

İşçi ve memur konfederasyonlarının genel başkanları, sendikal hakların ve çalışma yaşamının biran önce uluslararası normlara uygun yasalarla yeniden düzenlenmesi gerektiğini belirtti.


Kişi başına dondurma tüketimi 2.5 litreye ulaştı Kişi başına dondurma tüketimi 2.5 litreye ulaştı

Türkiye'de, 19 yıl önce 0,3 litre olan yıllık kişi başı dondurma tüketiminin 2008 yılı sonunda 2,5 litreye ulaştığı bildirildi.


Öğrencilerin karne heyecanı Öğrencilerin karne heyecanı

İlköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 15 milyon öğrenci, yarın karne alarak yaz tatiline çıkacak.


ÖSS beslenme rehberi Sağlık/Kadın ÖSS beslenme rehberi

ÖSS'ye girecek gençlerin, sınav öncesinde susuzluk hissini artıracak sucuk, pastırma, salam, sosis gibi baharatlı ve tuzlu gıdalardan uzak durması, korku, endişe, kalp çarpıntısı ve huzursuzluğa yol açan çay, kahve ve kolayı fazla tüketmemesi önerildi.


Dünyanın en popüler 8 diyeti Sağlık/Kadın Dünyanın en popüler 8 diyeti

Latince kökeni ''günlük gıda tüketimi'' anlamına gelmesine karşın, bugün daha çok ''formda kalmak ve sağlıklı olmak için beslenme'' anlamına gelen ''diyet'' kelimesi, günümüzde artık kadın ve erkek ayrımı olmaksızın herkesin yaşamının içinde yer alıyor.


Boyun fıtığına karşı egzersiz Sağlık/Kadın Boyun fıtığına karşı egzersiz

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Nöroşirürji Uzmanı Opr. Dr. Ali Samancıoğlu, egzersizlerin boyun ve sırt kaslarını kuvvetli tuttuğunu, egzersiz yapmayanların boyun fıtığına yakalanma riskinin yüksek olduğunu söyledi.


Anne babalara ÖSS öncesi tavsiyeler Sağlık/Kadın Anne babalara ÖSS öncesi tavsiyeler

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ali Murat Sünbül, 14 Haziran Pazar günü yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) öncesinde velilere çocuklarına ÖSS'den bahsetmemelerini önerdi.


TÜSİAD'ın tıp turizmi çalışması Ekonomi/Turizm TÜSİAD'ın tıp turizmi çalışması

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Erdal Karamercan, sağlık sektörünün hızla geliştiği bu dönemde Türkiye?nin, uluslararası tıp turizminin güçlü alternatiflerinden biri haline gelmesi gerektiğini belirtti.


Çöllü, icra takibine uğrayanları sordu Siyaset Çöllü, icra takibine uğrayanları sordu

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, kamu alacağı için kaç kişi hakkında icra takibi başlatıldığını sordu.


Kaçak acente operasyonu Alanya Kaçak acente operasyonu

Alanya'da, kaçak seyahat acenteliği faaliyetinde bulunduğu belirlenen 3 iş yeri mühürlendi.


AK Parti'li meclis üyelerinden siyasi şantaj iddiası Alanya AK Parti'li meclis üyelerinden siyasi şantaj iddiası

Alanya Belediye Meclisi AK Parti Meclis Grup Başkanı Mustafa Berberoğlu, ANAP'lı Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nun, iş yerlerine yıkım kararı göndererek kendilerine siyasi şantaj yaptığını ileri sürdü.


Şiir ve müzik dinletisi Demre Şiir ve müzik dinletisi

Demre Kaymakamlığının başlattığı ''Noel Baba Kültürünü Yaşatma Projesi'' kapsamında, şiir ve müzik dinletisi düzenlendi.


Antalya'da kültür sanat Kültür/Sanat Antalya'da kültür sanat

16. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali kapsamında Verdi'nin muhteşem eseri Aida operası ikinci temsilini yarın İstanbul Devlet Opera ve Balesi solistleri ile yapacak.


Yangında yaralanan bina görevlisi yaşamını yitirdi Güncel Yangında yaralanan bina görevlisi yaşamını yitirdi

Antalya'da tekstil atölyesinde gaz sıkışması sonucu meydana gelen tüp patlaması ve çıkan yangında ağır yaralanan bina görevlisi Mustafa Kınay, yaşamını yitirdi.


Güncel "Yoğun bakımlar ihtiyaca cevap veremez halde"

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, hastanedeki yoğun bakımların yüzde 100 kapasite ile çalışmasına rağmen ihtiyaca cevap veremez hale geldiğini belirterek, ''En büyük derdim yoğun bakımlar. Bu sorunu da çözebilmeyi isterdim'' dedi.


Güncel "Mektup taşımacılığında artış sağladık"

PTT Genel Müdürü Osman Tural, kriz döneminde kargo taşımacılığını 10 kat artırdıklarını bildirdi.


Antalya Gönüllüler derneği üye kayıtları başlıyor Güncel Antalya Gönüllüler derneği üye kayıtları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın eşi Günseli Akaydın'ın başkanlığında kurulan Antalya Gönüllüleri Derneği, üye kayıtlarını yarın başlatacak.


Aktekin: “Çöpten para kazanacağız” Güncel Aktekin: “Çöpten para kazanacağız”

Almanya'da engelli kampüsü ve biyogaz üreten tesisleri inceleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Aktekin, çöpten para kazanacaklarını bildirdi.


Keşkek günü düzenlendi Manavgat Keşkek günü düzenlendi

Side Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi'nde keşkek günü düzenlendi.


Valilikten ÖSS uyarısı Güncel Valilikten ÖSS uyarısı

Antalya Valiliği'nce, 14 Haziranda yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) öğrencilerin sakin bir sınav ortamı geçirmesi için vatandaşlardan gerekli duyarlılığı göstermeleri istendi.


Tekstil atölyesi yangını Güncel Tekstil atölyesi yangını

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, tekstil atölyesinde çıkan yangında ağır yaralanan bina görevlisi Mustafa Kınay'ın hayati tehlikesinin sürdüğünü bildirdi.


Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığını yendi Güncel Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığını yendi

Halsizlik ve cildinde kanamalar başlayınca Akdeniz Üniversitesi Hastanesine başvuran ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı teşhisi konan Afyonkarahisarlı çiftçi, 12 günlük tedavinin ardından sağlığına kavuştu.


Medyasoft krizde yeni iş ve çözüm ortaklarıyla büyüyecek Ekonomi/Turizm Medyasoft krizde yeni iş ve çözüm ortaklarıyla büyüyecek

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, krize rağmen 2009’u ‘büyüme yılı’ ilan etti


Akaydın: “Antkart’ta karar aşamasındayız” Siyaset Akaydın: “Antkart’ta karar aşamasındayız”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Antkart teknolojisinin Antalya için gerekli olduğunu, ancak uygulamanın ihalesinin yanlış düzenlendiğini belirtti. Akaydın, ''Bu konuda Antkart firmasıyla anlaşmaya çalışacağız. Karar aşamasındayız'' dedi.


Nürnberg Belediye Başkanı'ndan, Alaydın'a ziyaret Güncel Nürnberg Belediye Başkanı'ndan, Alaydın'a ziyaret

Nürnberg Belediye Başkanı Dr. Ulrich Maly, beraberindeki heyet ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı ziyaret etti.


Siyaset "Üstümüze düşeni yapacağız"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Dünya Basketbol Şampiyonası'nın Antalya'da yapılmasını istediklerini belirterek, devlet olanaklarıyla kendilerine borç verilmesi halinde organizasyon için üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.


Trafik kazası: 1 yaralı Alanya Trafik kazası: 1 yaralı

Alanya'da park halindeki otomobile çarpan kasksız motosiklet sürücüsü ağır yaralandı


Aranan 2 zanlı yakalandı Alanya Aranan 2 zanlı yakalandı

Gazipaşa ve Isparta'da aranan iki kişi, Alanya'da yakalandı.


Sahte para operasyonu Alanya Sahte para operasyonu

Alanya'da, polisin arama yaptığı otomobildeki kişilerin üzerinde sahte para ele geçirildi.


Kütüphanede satranç heyecanı Manavgat Kütüphanede satranç heyecanı

Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi'nce, geleneksel Satranç Turnuvası yapıldı.


Türk makine sanayi tanıtım atağında Ekonomi/Turizm Türk makine sanayi tanıtım atağında

Türk makinesini iç ve dış pazarlarda tanıtmak, sektörün pazar ve ihracat potansiyelini yükseltmek için Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği bünyesinde kurulan Makine Tanıtım Grubu, Türk makinesinin iç ve dış pazarlardaki algılamasını güçlendirmek amacı ile tanıtım atağı başlattı.


İyotlu tuz bilgilendirme toplantısı Akseki İyotlu tuz bilgilendirme toplantısı

Akseki Şahinler Çok Programlı Lisesi'nde yapılan bilgilendirme toplantısında, Akseki Merkez Sağlığı Tabibi Dr. Günnur Çiftçi, öğretmenlere iyotlu tuz kullanımının etkilerini anlattı.


Büyükköy beldesinden dayanışma isteği Korkuteli Büyükköy beldesinden dayanışma isteği

Korkuteli'ne bağlı Büyükköy beldesi belediye başkanı Mustafa Dinçay, Korkuteli Belediyesi'nden yardımlaşma talebinde bulundu.


Gazipaşa mağdurlarından protesto eylemi Gazipaşa Gazipaşa mağdurlarından protesto eylemi

Gazipaşa'daki devremülk projesinde mağdur edildiklerini savunan bir grup vatandaş, Güvenpark'ta eylem yaptı.


Spor yazarları Akaydın'ı ziyaret etti Spor Spor yazarları Akaydın'ı ziyaret etti

Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Temsilcisi İbrahim Okumamış, Konya Şubesi Akdeniz Sorumlusu As Başkanı Emin Demir, TSYD Antalya üyeleri, Abdulkadir Kalender, Mustafa Noyan, Ahmet Geven ve Osman Öztokmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın'ı ziyaret etti.


Kuklalarla masal dünyasına yolculuk Güncel Kuklalarla masal dünyasına yolculuk

TED Antalya Koleji'nde düzenlenen 1. Kukla Şenliği kapsamında ''Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler'' kukla gösterisi sergilendi.


Hırsızlık failleri yakalandı Korkuteli Hırsızlık failleri yakalandı

Korkuteli İmecik ve Yazır köylerinde evlerden hırsızlık yaptıkları belirlenen iki kişi yakalandı.


Trafik kazası: 1 yaralı Korkuteli Trafik kazası: 1 yaralı

Korkuteli'de meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.


Denizi kirleten gemiye ceza Güncel Denizi kirleten gemiye ceza

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğünce, denizi kirlettiği tespit edilen Ukrayna bayraklı gemiye 19 bin 899 TL ceza uygulandı.


Belediyeden yağlı pehlivan güreşleri Korkuteli Belediyeden yağlı pehlivan güreşleri

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe, 9 Ağustos'ta, üniversite yararına yağlı pehlivan güreşleri düzenleyeceklerini bildirdi.


SYDV 76 kişiye yardımda bulundu Kumluca SYDV 76 kişiye yardımda bulundu

Kumluca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından geçen ay 76 kişiye 16 bin 271 TL yardımda bulunuldu.


Yüksel: “Turizmde geçen yılın rakamlarına ulaşıldı” Güncel Yüksel: “Turizmde geçen yılın rakamlarına ulaşıldı”

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, dünya genelinde yaşanan ekonomik krizin Antalya'ya gelen turist sayısını etkilemediğini söyledi.


10 aylık bebek 5 yaşındaki çocuğa hayat verdi Güncel 10 aylık bebek 5 yaşındaki çocuğa hayat verdi

Muğla'nın Fethiye ilçesinde önceki gün meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan ve ambulans helikopterle Antalya'ya sevk edilen 10 aylık Melike Cemre Bodur, beyin ölümünün gerçekleşmesi üzerine organlarının bağışlanmasıyla 5 yaşındaki karaciğer hastası Mustafa Kemal Ataman'a hayat verdi.


Manavgat’ta öğrencilerin mezuniyet coşkusu Manavgat Manavgat’ta öğrencilerin mezuniyet coşkusu

Manavgat Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nin son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.


Orman Bölge Müdürlüğü’nden tatbikat Güncel Orman Bölge Müdürlüğü’nden tatbikat

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü, orman yangınlarıyla mücadelede kullanılacak hava ve yer araçlarının uyumu tatbikatı yaptı.


6. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Kemer 6. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali

6. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali için geriye sayım başladı. 14-20 Haziran 2009 tarihleri arasında Kemer’de gerçekleştirilecek olan Festival kapsamında sinema ve ses sanatçıları Kemer’e akın edecek.


Tütüncü’ye eğitime katkı plaketi Güncel Tütüncü’ye eğitime katkı plaketi

Atatürk Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, ilçenin eğitim gönüllüsü ve eğitim destekçisi olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, eğitime katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundu.


Antik Phaselis’te sualtı temizliği Kemer Antik Phaselis’te sualtı temizliği

Tekirova Belediyesi ve Tekirova Sualtı Çevre ve Yardımlaşma Derneği ile yapılan ortak organizasyon ile Antik Phaselis’te su altı temizliği yapıldı.


Tütüncü Kayserililer gecesinde Güncel Tütüncü Kayserililer gecesinde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kayseri Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği'nin birlik ve beraberlik gecesine katıldı.


Antalyaspor’a yakışır kutlama Spor Antalyaspor’a yakışır kutlama

Şampiyon olan Antalyaspor PAF Takımı ve 1. Lig’e çıkan Bayan Futbol Takımı için Beach Park 07 No’lu ünitede bir kutlama düzenlendi


Anatürk'e Tapu Kadastro ziyareti Kemer Anatürk'e Tapu Kadastro ziyareti

Kemer Tapu Kadastro Müdürü Ahmet Kutluk Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Anatürk’ü makamında ziyaret etti.


Belek halkı sergide buluştu Serik Belek halkı sergide buluştu

Belek Belediyesinin açmış olduğu, el sanatları kursunun yıl sonu sergisi her sene olduğu gibi bu senede güzel bir serginin açılışına ev sahipliği yaptı.


Kardeş şehirden ATSO ziyareti Güncel Kardeş şehirden ATSO ziyareti

Antalya’nın Kardeş Şehri Nürnberg’in Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ulrich Maly ile beraberinde politikacı, siyasetçi ve işadamlarından oluşan bir heyetle, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak’ı ziyaret etti.


Musa Has’ın 3. Albümü Çıktı Kültür/Sanat Musa Has’ın 3. Albümü Çıktı

‘İstanbul Gibi Var mı Dünyada’ isimli üçüncü albümünü çıkaran Gazeteci-Yazar ve bestekar Musa Has, yeni albümü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, bu albümün kendisi için çok özel manalar ifade ettiği belirtti.


Borsa liselerinde mezuniyet coşkusu Güncel Borsa liselerinde mezuniyet coşkusu

Antalya Ticaret Borsası tarafından, 1997-1998 eğitim-öğretim yılında, Türk Milli Eğitimine kazandırılan, Borsa Ticaret Meslek, ve Borsa Anadolu Meslek Liseleri bilindiği gibi, 2000 yılında ilk mezunlarını verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...