Cumartesi, 19 Ekim 2019
TEGV’e tahsis desteği Güncel TEGV’e tahsis desteği

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’nın, tahsis süresi biten Yeşilyurt Mahallesi’ndeki Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı’nın tahsis süresinin uzatılması talebini olumlu karşıladı.


Büyükşehir Kepez'i sanatla buluşturuyor... Fazıl Say Kepez'de... Kültür/Sanat Büyükşehir Kepez'i sanatla buluşturuyor... Fazıl Say Kepez'de...

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez’i sanatla buluşturuyor. Dünyaca ünlü Piyanist Fazıl Say 16 Kasım’da Antalyalılara Yenimahalle Semt Evi’nde ücretsiz özel bir konser verecek.


Gençlerden ‘Ata’ya Saygı’ yürüyüşü Güncel Gençlerden ‘Ata’ya Saygı’ yürüyüşü

10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri çerçevesinde, CHP Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından ‘Ata’ya Saygı’ yürüyüşü gerçekleştirildi. Parti il binası önünden hareket eden yaklaşık 300 kişilik gurup, çeşitli sloganlar eşliğinde Aydın Kanza Parkı’na kadar yürüdüler. Yürüyüşe İl Başkanı Ömer Melli ve il yönetimi de katıldı.


Batı Trakya Türk Azınlığı’nın sorunları Ankara’da tartışıldı Batı Trakya Türk Azınlığı’nın sorunları Ankara’da tartışıldı

8 Kasım 2009 tarihinde Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu (ABTTF) Başkanı Halit Habipoğlu, Bilkent Üniversitesi’nde düzenlenen “Yunanistan ve AB’nin Demokrasi Dersi: Batı Trakya” konulu panele konuşmacı olarak katıldı.


ATB'dan İl Genel Meclisi'ne ziyaret Güncel ATB'dan İl Genel Meclisi'ne ziyaret

Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit ARI ‘yı makamında ziyaret etti.


O'nun Aziz Hatırasına Çalışma Sözü İstedi O'nun Aziz Hatırasına Çalışma Sözü İstedi

Burdur'un Bucak ilçesinin en büyük kasabalarından biri olan Kızılkaya Kasabasında 10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftasında Kahraman Köktürk tarafından çocuklardan Atatürk'ün açtığı yoldan gidilmesi için söz alındı.


Depresyon cinsel yaşamınızı karartmasın Sağlık/Kadın Depresyon cinsel yaşamınızı karartmasın

Depresyonun kişinin hayatını etkilediği önemli alanlardan biri de cinsel yaşam. Depresyonda olan kişilerde, isteksizlik, zevk alamama, erkeklerde iktidarsızlık, kadınlarda vajinismus gibi cinsel işlev bozuklukları yaşanabiliyor.


Domuz gribinden kaçarken gözlerinizden olmayın! Sağlık/Kadın Domuz gribinden kaçarken gözlerinizden olmayın!

Domuz Gribi ile birlikte halk arasında kullanımı artan alkol bazlı el dezenfektanları doğru kullanılmaz ise körlüğe neden olabiliyor.


Domuz Gribi kaygısı, virüsün kendisi kadar hızlı yayılıyor… Sağlık/Kadın Domuz Gribi kaygısı, virüsün kendisi kadar hızlı yayılıyor…

Psikoloji İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikologu Tolga Erdoğan, “domuz gribi” korkusu nedeniyle çocuklarda oluşabilecek kaygı temelli problemler ile ilgili aile ve öğretmenlere yönelik önerilerini paylaşıyor.


Ziraat Bankası Uncalı Şubesi açıldı Güncel Ziraat Bankası Uncalı Şubesi açıldı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ziraat Bankası Uncalı Şubesi’nin açılışını yaptı


Atatürk'ü Anma Haftası nedeniyle yardımlar devam ediyor Döşemealtı Atatürk'ü Anma Haftası nedeniyle yardımlar devam ediyor

Antalya'nın Döşemealtı ilçesine bağlı Bademağacı Kasabasında kırtasiye yardımları yapıldı. İçinde bulunulan haftanın Atatürk'ü Anma Haftası olması sebebiyle Kahraman Köktürk tarafından çocuklara yardımlar dağıtılırken Atatürk'ün açtığı yoldan gidilmesi için söz alındı.


Kaya: “M. Ali Alkan’ı ben yıkacağım” Güncel Kaya: “M. Ali Alkan’ı ben yıkacağım”

Antalya Şoförler Odası Başkan adayı Ramazan Kaya, düzenlediği basın toplantısında iddialı açıklamalarda bulundu. Kaya, “ M. Ali Alkan’ı ben yıkacağım” dedi.


Çocuk Bayramı – eşek – uçak - köprü Güncel Çocuk Bayramı – eşek – uçak - köprü

İşte iki ülke ve iki ülke arasındaki eğitime ve çocuklara verilen değer...


Güncel "Şoförler Odası Başkanlığı için ben de varım…"

Mustafa Karagöz “25 Proje ve dürüst-kaliteli ekibimle ile Başkanlık yarışında Bende Varım “


DSP’de istifalara yenileri eklendi Siyaset DSP’de istifalara yenileri eklendi

İl yönetimindeki istifaların ardından ilçe yönetimlerini de istifa ediyorlar.Örgütlenme kurulu başkan yardımcısı Ragıp Hazar tarafından yürütülen çalışmalara tepki olarak DSP Muratpaşa İlçe Örgütü, toplu olarak istifa ettiler.


Tıklamadan satın almayın! Teknoloji/Bilim/İnternet Tıklamadan satın almayın!

Türkiye’nin tarafsız ürün karşılaştırma ve yorum sitesi olan www. tiklayaz.com faaliyete geçti.


2009 En iyi Baş-Boyun Cerrahisi Araştırması Ödülü Akdeniz Üniversitesi’ne Güncel 2009 En iyi Baş-Boyun Cerrahisi Araştırması Ödülü Akdeniz Üniversitesi’ne

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Derneği 2009 Yılı En iyi Baş-Boyun Cerrahisi Araştırması Ödülü Akdeniz Üniversitesi’ne verildi.


Üniversite Hastanesi’nden organ bağışı çağrısı Güncel Üniversite Hastanesi’nden organ bağışı çağrısı

Organ bağışı konusunda halkın bilinçlenmesini sağlamak ve bağışı artırmak amacıyla Akdeniz Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nin 3 farklı noktasında kurulan stantlarda çağrı yapılıyor.


Genç AKEV'liler iş başında Güncel Genç AKEV'liler iş başında

Geleceği arayanların adresi Antalya Üniversitesi genç AKEV’lilerin katılımıyla hızla yükseliyor.


Serkan Hindistan kazandı Güncel Serkan Hindistan kazandı

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi Seçimi, Üniversite kampusunda 4 adayın katılımıyla gerçekleşti.


Varsak’ta değişim başladı Güncel Varsak’ta değişim başladı

Kepez Belediyesi, Varsak beldesinde Menderes Mahallesi’ndeki parkın yapımını tamamlarken, Karşıyaka Mahallesi’nde ise içerisinde süs havuzu ve basketbol sahasının bulunacağı 4 dönüm alandan oluşan parkın inşasına başladı.


Çöllü, Kaş-Meis vize sorununu sordu Siyaset Çöllü, Kaş-Meis vize sorununu sordu

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Kaş ile Meis arasında yapılacak ziyaretlerde günü birlik vizenin kaldırılması taleplerini gündeme getirirken, Dışişleri Bakanlığı, Yunan tarafının günü birlik vizenin kaldırılmasının AB kuralları açısından mümkün olmadığını bildirdiğini açıkladı.


Volvo güvenliği, Otokoç Otomotiv güvencesiyle müşterileriyle buluşuyor! Otomotiv Volvo güvenliği, Otokoç Otomotiv güvencesiyle müşterileriyle buluşuyor!

Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi olan Otokoç Otomotiv, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor.


Kepez’den ücretsiz cenaze hizmeti Güncel Kepez’den ücretsiz cenaze hizmeti

Kepez Belediyesi, satın aldığı klimalı bir adet cenaze nakil aracı ve cenaze yıkama aracı ile birlikte vatandaşlara cenaze ve defin işlemlerinde ücretsiz hizmet veriyor.


“Zühre Yıldızı” sergisi Muratpaşa Belediyesi’nde Kültür/Sanat “Zühre Yıldızı” sergisi Muratpaşa Belediyesi’nde

Mukadder Kavas Atölyesi öğrencilerinin hazırladığı “Zühre Yıldızı Ebru Sergisi”, Muratpaşa Belediye Başkan Süleyman Evcilmen tarafından açıldı. Sergi sanatseverlerin büyük beğenisini topladı.


Element Eğitim Teknolojileri’nden bilişim sektörüne “Hedef 2023” projesi Teknoloji/Bilim/İnternet Element Eğitim Teknolojileri’nden bilişim sektörüne “Hedef 2023” projesi

Element Akademi’den 100 lise birincisine yüzde 100, 2023 öğrenciye ise yüzde 50 karşılıksız eğitim bursu


Elmalı Belediyesi çalışmaları hız kesmiyor Elmalı Elmalı Belediyesi çalışmaları hız kesmiyor

Göreve geldiğinde ilk iş olarak toptancı halinde parke ve çevre düzenleme çalışmalarını tamamlayan Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş hal dükkânları yetersiz geldiği için şimdilik 2 dükkân daha yapıldı ve dükkan sayısı 32 ye çıktı.


KOSGEB kredilerine başvurular başladı Güncel KOSGEB kredilerine başvurular başladı

KOSGEB tarafından esnaf ve sanatkar ile KOBİ’lere yönelik hazırlanan 100 bin işletmeye 2.5 Milyar TL’lik Yeni Kredi Destek Programı’nda 17 bankadan kredi verilecek.


Kemer Su Sporları Kulübü kuruldu Kemer Kemer Su Sporları Kulübü kuruldu

Kemer’in eşsiz doğal güzellikleri arasında yer alan denizi ve su altı güzelliklerinin tanıtılması, korunması ve Kemer’de su sporlarının geliştirilmesi amacıyla Kemer Su Sporları Kulübü kuruldu.


Başkan Böcek'ten plana itiraz Güncel Başkan Böcek'ten plana itiraz

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca yapılan ve askıya çıkartılan 1/25 bin ölçekli Güney Antalya Turizm Alanı Beldibi Çevre Düzeni Planı’na itiraz edeceklerini söyledi


Atatürk’ün mutlu anları İÜ İletişim Fakültesi’nde Atatürk’ün mutlu anları İÜ İletişim Fakültesi’nde

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, yazar Hanri Benazus’un koleksiyonundan Atatürk’ün en mutlu anlarındaki fotoğraflarından oluşan sergiyi İstanbul halkıyla buluşturdu.


Üniversite hastaneleri dernek kuruyor Güncel Üniversite hastaneleri dernek kuruyor

Gaziantep’teki Üniversite Hastaneleri Birliği Toplantısı’nda bir araya gelen üniversite hastanelerinin yöneticileri dernek çatısı altında birleşme kararı aldı.


Türkiye ilk harfi unuttu, ABD’ye ihracatta 14,5 milyon dolar zarar etti Ekonomi/Turizm Türkiye ilk harfi unuttu, ABD’ye ihracatta 14,5 milyon dolar zarar etti

TABA / AmCham’in düzenlediği “Obama Yönetiminde Türkiye ve ABD Ticaret ve Yatırım Politikaları ve Genelleştirilmiş Tercihler Sistemi Programında Son Gelişmeler” konulu toplantıda Türkiye’nin gümrük vergisi olmadığı halde yaklaşık 3 bin 500 ürünü ABD’ye ihraç etmediği ortaya çıktı.


Sönmez: Sönmez: "Oyunu kuralına göre oynuyoruz"

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Sönmez Holding, turizm, inşaat, enerji, çimento, teknoloji gibi gelişen sektörlere yaptığı yatırımların ardından perakende sektöründe de dünya trendlerini yakından takip ediyor.


‘GDO, esnafı fena vurdu’ Güncel ‘GDO, esnafı fena vurdu’

Ülkenin son günlerde en çok tartıştığı konulardan biri olan Genetik Yapısı Değiştirilmiş Organizmalı (GDO) gıdaların esnafın gündemine bomba gibi düştüğünü belirten Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı Aydın Çevik, satışların yüzde 40 gerilediğini öne sürdü.


Kepez Belediyespor: 74- Tofaş: 68 Spor Kepez Belediyespor: 74- Tofaş: 68

Karşılaşmaya Marko Kolaric’in basketi ile başlayan Tofaş, Cihad Şahin’in de sayıları ile skoru 4-8’e getirdi. AlexGordon ile sayılar bulan ev sahibi ekip karşısında Lamar Butler ve Marko Kolaric ile etkili olmaya devam eden Bursa temsilcisi skoru 7-13’e taşıdı.


Büyükşehir, Oyak Renault'u konuk ediyor Spor Büyükşehir, Oyak Renault'u konuk ediyor

Beko Basketbol Ligi’nin 5.haftasında Antalya Büyükşehir Belediye,Bursa temsilcisi Oyak Renault’yla karşı karşıya gelecek.Cumartesi günü saat 16:00’da oynanacak maçın biletleri Cuma günü Atatürk Kapalı Spor Salonu gişelerinden satışa sunulacak.


Bornova- Antalya BŞB: 83-77 Spor Bornova- Antalya BŞB: 83-77

Bornova Belediyesi ile Antalya BŞB arasında oynanan Beko Basketbol Ligi 4. hafta mücadelesi nefesleri keserken sahadan İzmir temsilcisi galip ayrıldı.


TODOSK'tan Bozburun Dağı çıkışı Güncel TODOSK'tan Bozburun Dağı çıkışı

Kulübün programlı dağ çıkışlarından olan Bozburun (2505 m.) çıkışı; 10 kişinin katılımıyla TODOSK Arama Kurtarma Birim sorumlusu İbrahim Oğuz liderliğinde yapıldı.


CHP Muratpaşa Şirinyalı muhtarını ziyaret etti Güncel CHP Muratpaşa Şirinyalı muhtarını ziyaret etti

Şirinyalı Muhtarı Mehmet Hakan Kurt ve Aza Nazım Ata’yı ziyaret eden CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan,Yönetim kurulu üyeleri Asuman Aydın ,Nurten Polat ve Muratpaşa Meclis üyesi Necdet Akpınar mahallenin sorunlarını ve çözüm önerilerini aldılar.


HP yeni çevre raporunu açıkladı Teknoloji/Bilim/İnternet HP yeni çevre raporunu açıkladı

Türkiye’de 20. yılını kutlayan HP, tüm ürün ve IT hizmetlerinde enerji tüketimini ve karbon salınımını azaltma konusundaki çevresel girişimlerini ilerleme raporuyla açıkladı.


Güncel "Domuz gribinde dikkatle başka tarafa çekiliyor"

ÖDP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Aysel Aydın AKP Hükümetinin her zaman olduğu gibi domuz gribi konusunda da bilinçli olarak dikkatleri başka yönlere çekmeye çalıştığını iddia etti.


Murat Yosmaoğlu Kepez’de Spor Murat Yosmaoğlu Kepez’de

Kepez Belediyespor Basketbol Takım’ının genel menajerlik görevine, Fenerbahçe Bay ve Bayan Takımları’nın ve Bayan Milli Takımı'nın eski menajeri Murat Yosmaoğlu getirildi.


Başkanlar TRT Avaz ekranındaydı! Başkanlar TRT Avaz ekranındaydı!

9 Kasım 2009 tarihinde Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu (ABTTF) Başkanı Halit Habipoğlu, TRT AVAZ ekranlarında Türkiye saati ile 20.00’de yapımcılığını ve yönetmenliğini Metin Edirneli’nin, sunuculuğunu Nurhayat Günal’ın yaptığı “Bizim Sesimiz” programına katıldı.


Bakan Kavaf Kemer'de Güncel Bakan Kavaf Kemer'de "O'nu daha çok arıyoruz" sergisini gezdi

Aileden sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Müdürlüğünün toplantısı için geldiği Kemer’de Majesty Mirage Park Otel’de Gazeteci Halil Öncü’ye ait olan 1940’lı ve 1950’li yılların 10 Kasım’ına ait olan orijinal gazetelerin sergilendiği “ O’nu daha çok arıyoruz” sergisini gezdi.


easyJet'e British Travel Awards'tan iki ödül easyJet'e British Travel Awards'tan iki ödül

İngiltere’nin en büyük düşük tarifeli havayolu şirketi easyJet, ‘seyahat dünyasının oscar’ı’ olarak kabul edilen British Travel Awards’tan iki dalda ödül aldı. Şirket, ‘en iyi düşük maliyetle hizmet sunan’ ve ‘en iyi ekonomi sınıfı’ dallarındaki ödüllerin sahibi oldu.


DEEPO'da 10 Kasım etkinliği Güncel DEEPO'da 10 Kasım etkinliği

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 71. yılında Deepo’da anıldı. 10 Kasım günü Deepo Outlet Center tarafından düzenlenen “Mustafa Kemal Atatürk” konulu fotoğraf sergisi alışveriş için Deepo’yu tercih eden ziyaretçilerin yoğun ilgisine uğradı.


Büyük Önder Döşemealtı’nda özlemle anıldı Döşemealtı Büyük Önder Döşemealtı’nda özlemle anıldı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 71. ölüm yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi, Döşemealtı Hükümet Konağı Anıtı’nda düzenlenen törenle anıldı.


İl Genel Meclisi'nde 360 derece teknolojisi... Güncel İl Genel Meclisi'nde 360 derece teknolojisi...

Antalya’nın tüm köyleri 360 derece teknolojisi ile kayıt altına alınacak.


Kepez’li teniscinin başarısı Spor Kepez’li teniscinin başarısı

Kepez Belediyesi Spor Kulübü tenis antrenörlerinden Turgut Korkut 16. Senior Klasman Turnuvasında Türkiye 2.si oldu.


Kepez’e Pierre Loti Kahvesi Güncel Kepez’e Pierre Loti Kahvesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kent Ormanı Mesire alanında, İstanbul’un tarihi simgelerinden olan Pierre Loti Kahvesi benzeri bir alan oluşturacaklarını söyledi.


Kepez Ulu Önder’i özlemle yad etti Güncel Kepez Ulu Önder’i özlemle yad etti

Kepez Kaymakamlığı önünde düzenlenen törenle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 71. yılında özlemle yad edildi.


Kemer'de Ata'ya saygı Kemer Kemer'de Ata'ya saygı

Kemer’de düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü anma töreninde ilçe protokolü bir araya geldi.


2011 Doğa Olimpiyatları tanıtılacak Güncel 2011 Doğa Olimpiyatları tanıtılacak

Antalya’da düzenlenecek 2011 Doğa Olimpiyatları,11 Kasım Çarşamba günü Muratpaşa Belediyesi fuayesinde düzenlenecek tanıtım kokteyli ile start alıyor.


Sağlık sektörünün sorunları Antalya'da tartışıldı Sağlık/Kadın Sağlık sektörünün sorunları Antalya'da tartışıldı

MÜSİAD Sağlık Sektörü’nün ‘Sağlıkta ve Sosyal Güvenlikte Son Nokta ve Yeni Hedefler’ konulu konferans Antalya’da yapıldı. Programa konuşmacı olarak katılan Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Çınal, “Hastanelere akın eden vatandaşlarımızın tahlil, film, ilaç gibi ihtiyaçlarının karşılanması sebebiyle domuz gribi salgını bütçemize 1 milyar TL ek yük getirdi” dedi.


Antalyaspor Ata’yı andı Spor Antalyaspor Ata’yı andı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 71. yılında tüm ulusumuz tarafından bir kez daha anılırken, Turkcell Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’da da saygı duruşunda bulunuldu.


Domuz gribine karşı Halk Ekmek Güncel Domuz gribine karşı Halk Ekmek

Antalya Büyük Şehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nı Emekevler İlköğretim Okulu öğrencileri ve öğretmenleri ziyaret etti.Öğrencilere İşletme Müdürü Mükremin Asil tarafından fabrika gezdirilerek ekmek hakkında bilgi verildi.


Kopaçinskaya Ailesi’nden Çigan Tınıları Kültür/Sanat Kopaçinskaya Ailesi’nden Çigan Tınıları

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nde açılış gecesi sahne alan “Fazıl Say ve Arkadaşları”nın ardından, festivalin dün akşamki konuğu Kopaçinskaya Ailesi’ydi.


Ziyaret etti, sorunlar çözüldü Güncel Ziyaret etti, sorunlar çözüldü

Okul müdürü arızalı 12 bilgisayarın tamir ettirilmesini talep etti Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okula 20 bilgisayar alınmasını sağladı.


"BES; 2010 Bütçesinde Eğitim Yok!"

Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, 1 milyon eğitim çalışanıyla, örgün ve yaygın eğitim kurumlarında toplam 25 milyon öğrenciye eğitim hizmeti veren Milli Eğitim Bakanlığının 2010 Bütçesinden aldığı yüzde 2,8’lik paya denk gelen 28 milyar 237 milyon TL’lik miktarın çok az olduğunu belirtti.


CHP Muratpaşa seçim takvimini açıkladı Siyaset CHP Muratpaşa seçim takvimini açıkladı

Muratpaşa İlçesinde 56 Mahallede yapılacak delege seçim takvimini açıklayan İlçe Başkanı Ercan Erkan 14 Kasım-22 Kasım tarihleri arasında tüm mahallelerde delegelerin belirleneceğini söyledi.56 mahallede 400 kongre delegesi,1140 ön seçim delegesi seçileceğini söyleyen Erkan ilçe kongresinde yapılacak seçimde 188 il delegesinin belirleneceğini söyledi.


AS Manavgat Futbol Okulu kuruldu Spor AS Manavgat Futbol Okulu kuruldu

Bölge takımı haline gelebilmek için futbol okulunun isim hakkını veren ve ilki Kumluca’da açılan Antalyaspor Futbol Okulu’nun ikincisi Manavgat’ta faaliyetine başlıyor. Antalyaspor Manavgat Futbol Okulu adıyla hizmet verecek olan okul, önceki gün imzalanan sözleşmeyle resmen kuruldu.


Numara Taşımada İki Rakipten de Net Abone Kazanan Tek Operatör Avea Teknoloji/Bilim/İnternet Numara Taşımada İki Rakipten de Net Abone Kazanan Tek Operatör Avea

Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, hayata geçirilmesine öncülük ettiği ‘Numara Taşınabilirliği’ uygulamasının 1. yılını, Turkcell’den 439 bin ve Vodafone’dan 128 bin abonenin geçişi ile 567 bin net aboneyle tamamladı.


Melli: “Anısını ve eserlerini yaşatacağız” Siyaset Melli: “Anısını ve eserlerini yaşatacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Ömer Melli, Atamızın 71.nci ölüm yıldönümü ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.


Popüler isimleri aramak virüslere davetiye çıkarıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Popüler isimleri aramak virüslere davetiye çıkarıyor

Trend Micro Kıdemli Güvenlik Danışmanı Rik Ferguson, tehdit içeren yazılımlara (malware) yol açan yeni bir virüs türüne dikkati çekiyor.


MBIS’in Yeni Pazarlama Müdürü Özgür Karadeniz MBIS’in Yeni Pazarlama Müdürü Özgür Karadeniz

Ernst&Young'da 3 yıl süreyle pazarlama uzmanı olarak görev yapan Özgür Karadeniz, daha sonra Louis Vuitton'un halkla ilişkiler çalışmalarını yürüttü. SAP Türkiye’de 2 yıl Pazarlama Müdürü olarak görev alan Özgür Karadeniz, birçok başarılı projeye ve etkinliğe imza attı.


Vatandaşlar depreme karşı bilgilendirildi Güncel Vatandaşlar depreme karşı bilgilendirildi

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Afete Hazırlık Birimi (AHEP) tarafından Antalya ili genelinde Depreme Duyarlılık Projesi kapsamında vatandaşlara deprem öncesinde, esnasında ve sonrasında alınacak tedbirler konusunda bilgilendirme yapılıyor.


Pir Sultan Abdal Derneği’nden Tütüncü’ye ziyaret Güncel Pir Sultan Abdal Derneği’nden Tütüncü’ye ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sünni vatandaşlara, camiler noktasında nasıl katkı sağlıyorlarsa, Alevi, Caferi anlayışını benimseyenlerin ibadethane talebini de aynı hassasiyetle değerlendirdiklerini söyledi.


ASMEK’te ders başı Güncel ASMEK’te ders başı

40 dalda açılan kurslara 6 bin 767 kursiyer kayıt yaptırdı Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Antalya Sanat ve Meslek Edinme Kursları’nda (ASMEK) kursiyerler ders başı yaptı. İlk etapta 40 dalda açılan kurslara, 6 bin 767 kişi kesin kayıt yaptırdı.


AKMEK meslek sahibi yapıyor Güncel AKMEK meslek sahibi yapıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 41 projesinden biri olan ve 1950 kursiyerin katıldığı, 55 branşta açılan Antalya Kepez Mesleki Eğitim Kursları (AKMEK) ilgi büyük. 5 ayrı noktada açılan kurslarda eğitime devam ediliyor.


Tütüncü’den Özdilek’e okul teşekkürü Güncel Tütüncü’den Özdilek’e okul teşekkürü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Özdilek AVM’yi ziyaret ederek, Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’e, ilçeye 16 derslikli Anadolu Ticaret Meslek Lisesi kazandıracak olmasından dolayı teşekkür etti.


Muhteşem karşılaşmada beraberlik: 1-1 Spor Muhteşem karşılaşmada beraberlik: 1-1

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Ampute Futbol Süper Ligi'nin 7. haftasında Antalya Bedensel Engelliler Ampute Futbol Takımı evinde ağırladığı Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü takımıyla 1-1 berabere kaldı.


Özel sporculara özel açılış Güncel Özel sporculara özel açılış

Özel sporcular, yeni eğitim sezonuna Muratpaşa Belediyesi tarafından tahsis edilen 75. Yıl Spor Kompleksi’nde düzenlenen törenle başladı. Başkan Evcilmen, özel sporcuları yalnız bırakmadı.


Ata’yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışması sona erdi Güncel Ata’yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışması sona erdi

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen Ata’yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışması sona erdi


12. Cadde’ye İsmail Cem ismi önerildi Güncel 12. Cadde’ye İsmail Cem ismi önerildi

Muratpaşa Belediyesi Kasım Ayı Meclisi’nde, Meydankavağı Mahallesi’ndeki 12. Cadde’ye Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en uzun süre görev yapan 4. Dışişleri Bakanı olan İsmail Cem İpekçi’nin adının verilmesi önerildi


Kursiyerlere satış yeri Güncel Kursiyerlere satış yeri

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kepez Mesleki Eğitim Kursları (AKMEK)’ndaki ve ilçedeki halk eğitim merkezlerindeki kursiyerlere, ürettikleri ürünleri satabilmeleri için Mısır Çarşısı’nda yer tahsisi yapacaklarını söyledi.


Kemer'de Kemer Kemer'de "O'nu Daha Çok Arıyoruz" Sergisi açıldı

Gazeteci Halil Öncü’ye ait olan 1940’lı ve 1950’li yılların 10 Kasım’ına ait olan orijinal gazetelerin sergilendiği “ O’nu daha çok arıyoruz” sergisi Kemer Göynük Mirage Park Resort Myra Salonunda açıldı.


Böcek’ten Yıldırım’a ziyaret Aksu Böcek’ten Yıldırım’a ziyaret

Konyaaltı Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Muhittin Böcek, Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım’ı makamında ziyaret etti


Amerikan Kültür Derneği KİDS'de palyaço ve tavşan coşkusu Kültür/Sanat Amerikan Kültür Derneği KİDS'de palyaço ve tavşan coşkusu

Egzantrik Oyuncu Fabrikası / EGOF oyuncularının sahnelediği Palyaço ile Tavşan adlı tiyatro oyununu Amerikan Kültür Derneği KİDS çocuk yuvasında sahneledi. Küçük izleyicilerin büyük bir keyifle izlediği oyunda çocuklar, interaktif oyuna yer yer katılıp oyuncu olarak da sahnede yer aldılar.


YKM'de makyaj günleri YKM'de makyaj günleri

6-26 Kasım tarihleri arasında, YKM kozmetik reyonlarından yapacağınız 2 ve üzeri kozmetik alışverişleriniz %20 indirimli!


Gözünü sevenlerin adresi Güncel Gözünü sevenlerin adresi

Akdeniz Bölgesinde Avrupa Birliği Yeterlilik Belgesi Sahibi Tek Göz Doktoru 9 Kasım 2009 Tarihinde Antalya Anamas Şelale Tıp Merkezlerinde Göreve Başlıyor.


Ampute’den Antalyaspor’a anlamlı ziyaret Spor Ampute’den Antalyaspor’a anlamlı ziyaret

Antalya Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, Antalyaspor’u ziyaret etti. Engelli futbolcular, İstanbul Büyükşehir Belediye maçı öncesi hazırlıklarını Atatürk Stadyumu’nda sürdüren Antalyaspor Teknik Heyeti ve futbolcularla antrenman öncesi sohbet etti.


Elmalı Belediyesi parke döşemesinde hız kesmiyor Elmalı Elmalı Belediyesi parke döşemesinde hız kesmiyor

Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş “Yeniden göreve geldiğimizde ilk iş olarak eskiden olduğu gibi para kazanan kaynaklarımıza el attık." dedi.


Elmalı Belediyesi'nden domuz gribine karşı ilaçlama Elmalı Elmalı Belediyesi'nden domuz gribine karşı ilaçlama

Elmalı Belediyesi'nin domuz gribine karşı ilaçlama çalışmaları başladı.


Kemer Cumhuriyet Balosu 86. yıla yakıştı Kemer Kemer Cumhuriyet Balosu 86. yıla yakıştı

Cumhuriyet coşkusu Kemer sokaklarına sığmadı. 29 Ekim Cumhuriyet Haftası kapsamında düzenlenen fener alayına başta Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Kaymakam Bayramali Köse olmak üzere ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, her kesimden vatandaşlar ve okulların bando takımları karıldı.


9. TODOSK Ulusal Kaya Tırmanış Şenliği Güncel 9. TODOSK Ulusal Kaya Tırmanış Şenliği

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ulusal kaya tırmanış şenliği 29 ekimde Olimpos’da başladı.


Hepar’dan tam kadro kutlama Siyaset Hepar’dan tam kadro kutlama

Cumhuriyet kutlamalarının görkemli bir şekilde yaşandığı Antalya'da Hak ve Eşitlik partisinin düzenlediği kutlama coşkulu bir kalabalığa ev sahipliği yaptı.


"Hükümet Memurlarla Alay Etmeyi Alışkanlık Haline Getirdi!"

Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Mali Sekreteri Merve Öztürk, 2010 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısına göre, halen 1 lira 10 kuruş olan memurların saat başı fazla çalışma ücretinin, yeni yılda 5 kuruş zam yapılarak 1 lira 15 kuruş olarak ödeneceğini ve bu haliyle hükümetin mesai ücretlerinde memurlara 5 kuruşluk zammı layık gördüğünü söyledi.


Kur’an-ı Kerimi ve Meali'ni Güzel Okuyanlar Yarışıyor Güncel Kur’an-ı Kerimi ve Meali'ni Güzel Okuyanlar Yarışıyor

Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu olarak Türkiye’de ilk kez Kur’an-ı Kerim’i güzel okumanın yanı sıra mealini de etkili okuma yarışması düzenleniyor.


Kent Ormanı canlanıyor Güncel Kent Ormanı canlanıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün fikirleriyle hazırlanan proje ile Kepezüstü’ndeki Kent Ormanı, 7 gün 24 saat kullanılabilecek bir yaşam merkezi haline geliyor. Kent Ormanı’nda, köy pazarı, seyir kahvesi, kahvaltı yerleri ve kır düğünlerinin yapılacağı alanlar olacak.


TDH, Mardin’den yola çıkacak Siyaset TDH, Mardin’den yola çıkacak

Türkiye Değişim Hareketi’nin (TDH) Antalya Yönetim Kurulu Üyeleri kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.


Güncel "Sorumsuz, abartılı yayın ve yaklaşımlar Türkiye'ye zarar veriyor"

Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED) çeşitli medya yayın organlarında yer alan "domuz gribi"ne yönelik haberler paralelinde bir açıklama yayınladı.


Kepez, Cumhuriyet'i kutladı Güncel Kepez, Cumhuriyet'i kutladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 86. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kepez İlçe Kaymakamlığı hizmet binası önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunularak, saygı duruşunda bulunuldu.


Döşemealtı’nda 86. Yıl coşkusu Döşemealtı Döşemealtı’nda 86. Yıl coşkusu

Antalya’nın yeni ilçesi Döşemealtı’nda, 86. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Çarşamba günü yapılan törenle, Hükümet Konağı Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı.


Deniz Akgün’ün acı günü Güncel Deniz Akgün’ün acı günü

Gazeteci Deniz Akgün'ün amcası Hacı Ali Rıza Akgün kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti.


Kılınç: Güncel Kılınç: "Onurla, gururla kutluyoruz"

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç Cumhuriyetimizin kuruluşunun 86. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Okullarımızın Yüzde 85’i Hijyenik Değil! Okullarımızın Yüzde 85’i Hijyenik Değil!

Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkan Yardımcısı Lokman Erdağan, “Öğretmenlerimiz tarafından yapılan gözlem ve incelemelere göre, Başkent Ankara’daki okulların yüzde 85’inin hijyenik olmadığını saptadık” dedi.


Yıldırım’dan Bayram Mesajı Aksu Yıldırım’dan Bayram Mesajı

Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 86.Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Türk Milleti’nin Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...