Perşembe, 17 Ekim 2019
Antalya İl Özel İdaresi'nin bütçesi 67 milyon TL Ekonomi/Turizm Antalya İl Özel İdaresi'nin bütçesi 67 milyon TL

Antalya il Özel İdaresi'nin 2010 yılı bütçesi 67 milyon TL olarak kabul edildi


BES: BES: "Bayram sevinci lemura teğet geçti"

Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, BES Yönetim ve Kurucular Kurulu istişare toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada, memur ve emeklilerinin aylıklarına en az 500 TL ikramiyelik zam beklediklerini, aksi takdirde bayram sevinç ve mutluluğunun memura teğet geçeceğini söyledi.


Subaylara TAD'dan dil kursu Güncel Subaylara TAD'dan dil kursu

Türk Amerikan Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu Antalya’da bulunan bütün Emekli Subay ve Astsubaylara ve onların eş ve çocuklarına birçok avantajlar sağlayan yabancı dil kursu verecek.


Rahim ağzı kanserinde merak edilenler Sağlık/Kadın Rahim ağzı kanserinde merak edilenler

Rahim ağzı kanseri, sağlıklı kadınlarda yapılan düzenli tarama ile önlenebilen tek kanser türü. Kadını ölümcül rahim ağzı kanserinden koruyan rahim ağzı kanseri aşısı HPV tip 6, 11, 16 ve 18’in neden olduğu kanser öncesi düşük dereceli lezyonları ve genital siğilleri önlüyor.


Engelliler Koordinasyon Merkezi 3 Aralık’ta açılıyor Güncel Engelliler Koordinasyon Merkezi 3 Aralık’ta açılıyor

Muratpaşa Belediyesi, ilklere imza atmaya devam ediyor. Gazi Bulvarı üzerinde 20 dönümlük alanda yeşil kuşak yaratan Muratpaşa Belediyesi, aynı alanda gerçekleştirdiği Engelliler Koordinasyon Merkezi ile Gençlik Merkezi’nin yapım çalışmasında da son aşamaya geldi


Yolculuk ağrılarına Sağlık/Kadın Yolculuk ağrılarına "6" adımda son

Uzun yolculuklarda yaşanan bel, sırt veya boyun ağrısı, tatil keyfini çoğu zaman eziyete çevirir. Uzun süreli oturmak, bel, sırt ve boyun bölgesindeki yapılara bir süre sonra ek yük bindirir.


Kemer’de “gün”den “gece”ye öğretmenlerindi Kemer Kemer’de “gün”den “gece”ye öğretmenlerindi

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta olduğu gibi Kemer’de de Atatürk Büstü önünde yapılan törenle kutlandı.


AKEV'liler Çanakkale Belgesi'ni izledi Güncel AKEV'liler Çanakkale Belgesi'ni izledi

Özel AKEV ilköğretim Okulu öğrencileri Türk milleti için dönüm noktası olan Çanakkale Savaşları’nın anlatıldığı eşsiz bir belgesel izledi.


Türk Barter: Türk Barter: "Barter sektörü disipline edilmeli"

Global kriz ile birlikte geleceğin iş modeli olarak gösterilen barter sistemi, ülkemizde de hızla gelişmekte. Sağlam öz sermayesi ve güçlü finans yapısı ile sektörde her zaman liderliğini koruyan Türk Barter, piyasalarda barter sistemini anlatan her firmaya hemen güven duyulmamasını ve firma hakkında gerekli referans çalışmasını yaptıktan sonra ticari ilişkiler içine girilmesini öneriyor.


AKEV’e yakışır bir Öğretmenler Günü Güncel AKEV’e yakışır bir Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü için AKEV Koleji, kurumun ve öğretmenlerin kalitesine yakışır bir program organize etti. Geleceğin mimarı öğretmenlere ilk sesleniş, okul bahçesinden Özel AKEV İlköğretim Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu bir grup öğrencinin şiir ve konuşmalarıyla başladı.


Starbucks Coffee’nin Yeni Yıl Lezzetleri Yeniden Misafirlerle Buluşuyor... Starbucks Coffee’nin Yeni Yıl Lezzetleri Yeniden Misafirlerle Buluşuyor...

Starbucks Coffee, yeni yıl için özel içecekler sunma geleneğini sürdürüyor. Sadece bu döneme özel sunulan ve bir yılbaşı klasiği olan Toffee Nut Latte bu sene de kahveseverlerle buluşuyor.


Kepez’den yemek yarışması Güncel Kepez’den yemek yarışması

Kepez Belediyesi, 1. Akdeniz Ev Yemekleri Yarışması düzenliyor. 5 kategoride gerçekleştirilecek yarışmada, dereceye girecekler beyaz eşya ile ödüllendirilecek.


Galip Akın'dan eleştiri bombardımanı Galip Akın'dan eleştiri bombardımanı

Saadet Partisi İl Başkanı Galip Akın, suya zam yapmaya hazırlanan Akaydın için “4 Yıl daha halkın ensesinde boza pişirecek” derken, su zammını yargıya taşımaya hazırlanan AKP ve DSP için ise “Şov yapıyorlar” ifadelerini kullandı.


4 “göz”le beklenen sorular ve cevaplar Sağlık/Kadın 4 “göz”le beklenen sorular ve cevaplar

Göz sağlığı ve gözlük kullanımı ile ilgili en çok merak edilen soruları Dünyagöz doktorlarından Op. Dr. Haluk Talu yanıtlıyor.


Dünyagöz’den SGK hastalarına büyük hizmet! Sağlık/Kadın Dünyagöz’den SGK hastalarına büyük hizmet!

Her yıl ortalama 20.000 yabancı hastanın göz tedavisini olduğu ve her geçen gün yabancı hasta sayısı hızla artan Dünyagöz grubu, Sosyal Güvenlik Kurumu hastalarının da imkânlarından yaralanabilmesi amacıyla, her gün kapasitesinin belli bir bölümünü SGK ‘lı hastalara ayırıyor. Her gün belli sayıda hastanın muayene ve tedavisini çok özel fiyatlarla yapıyor.


Solucan gübresi ile tarımda yüzde 50'lik verim artışı Ekonomi/Turizm Solucan gübresi ile tarımda yüzde 50'lik verim artışı

NTSR Fuarcılık tarafından 3- 6 Aralık 2009 tarihlerinde Antalya Expo Center’da gerçekleştirilecek olan Growtech Eurasia 2009 Fuarı’na hazırlanan tarım sektörünün, doğal gübre alanında yıldızı solucan gübresi olacak.


İstemsiz göz kasılmaları psikolojik sorun sanılabiliyor! Sağlık/Kadın İstemsiz göz kasılmaları psikolojik sorun sanılabiliyor!

Blefarospazm gözkapaklarının istemsiz kasılması ile oluşan bir rahatsızlık. Bu kasılmalar o kadar şiddetli olabiliyor ki hastaların gözlerini açmaları mümkün olmayabiliyor ve hastalar günlük işlerini tek başlarına yapamayacak hale gelebiliyorlar.


Kontrolsuz ilaç kullanımı göz sağlığını tehlikeye sokuyor! Sağlık/Kadın Kontrolsuz ilaç kullanımı göz sağlığını tehlikeye sokuyor!

Hastalıkların tedavisinde en etkili silahlardan biri olan kortizon, kontrolsüz kullanıldığında körlüğe kadar gidebilecek sonuçlar doğuruyor.


Domuz gribi mi oldunuz? Panik yapmayın, hızlı hareket edin Sağlık/Kadın Domuz gribi mi oldunuz? Panik yapmayın, hızlı hareket edin

Domuz gribi salgın halinde devam ediyor. Ama birçok kişi hastalıkla karşılaştığında ne yapacağını bilmiyor. Peki domuz gribinin belirtileri neler, hastalığa yakalandığını anlayan kişi ne yapmalı, kimlere test yapılıyor ve nasıl tedavi ediliyor?


SAYD Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz oldu Güncel SAYD Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz oldu

SAYD (Seyahat Acenta Yöneticileri Derneği 2. Olağan Genel Kurulunda SAYD Yönetim Kurulu Başkanlığına Recep Mesut YAVUZ seçildi.


Tütüncü’den Kepez Belediyespor’a bayramlaşma ziyareti Spor Tütüncü’den Kepez Belediyespor’a bayramlaşma ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulübüne yaptığı bayramlaşma ziyaretinde yaptığı konuşmada, sporla, gençleri kötü alışkanlıkların tuzağından kurtarmak istediklerini söyledi.


En güzel ev yemekleri DEEPO'da Güncel En güzel ev yemekleri DEEPO'da

365 gün indirimin adresi Deepo Outlet Center bünyesinde bulunan restoranlara bir yenisi daha eklendi.


BİSSE şıklığı DEEPO'da Güncel BİSSE şıklığı DEEPO'da

365 gün indirimin adresi Deepo Outlet Center markalar karmasına bir yenisini daha ekledi. Bisse mağazalarının en yenisi Akdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi Deepo Outlet Center’da açıldı.


DEEPO'da Dünya Felsefe Günü Güncel DEEPO'da Dünya Felsefe Günü

Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi olmanın yanında birbirinden farklı etkinlikleriyle de ziyaretçilerine kusursuz hizmet veren Deepo Outlet Center Dünya Felsefe Günü’nü de çok renkli kutladı.


Polonyalı kardeşlerden Korkuteli’ne anlamlı ziyaret Korkuteli Polonyalı kardeşlerden Korkuteli’ne anlamlı ziyaret

Korkuteli’nin kardeş şehri Polonya’nın Jarocin İlçesi Belediye Başkanı Adam Pawlicki beraberindeki Jarocin Belediyesi Fen İşleri Şefi Anduzej Siliniski, Jarocin Spor Kompleksleri Başkanı Marcin Jantas, Owner Marketçi sahibi İş Adamı Morcin Keimimeol, Funuture Factory Owwer Finans Şirketi Başkanı Fadense Polonorski, Owner Marketçi sahibi İş Adamı Morcin Keimimeol ve Board Finans Şirketi Başkanı Robert Cieslok Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce’nin davetlisi olarak Antalya’ya geldi.


Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Bayrama hazır Güncel Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Bayrama hazır

Akdeniz Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, Kurban Bayramı tatili için gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirterek, “Hastanemizde tatil süresince vatandaşlarımız için gerekli sağlık hizmeti verilecek” dedi.


E-Kent, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Derneği’nin ilk Onursal Üyesi oldu E-Kent, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Derneği’nin ilk Onursal Üyesi oldu

Şehir teknolojileri inşa etme felsefesiyle 2002’den bu yana belediyeler ve özel halk otobüsleri birlikleri ile işbirliği içinde kentlere ve kentlerde yaşayanlara hizmet veren ulaşım teknolojileri alanının lider firması E-Kent, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Derneği’nin (TÖHOB) Antalya’da düzenlenen 2009 toplantılarında derneğin ilk Onursal Üyesi oldu.


Turistlerin nar suyu keyfi Turistlerin nar suyu keyfi

Kemer’e gelerek tatillerini geçiren yerli ve yabancı turistler, Kemer’de kurulan pazarlara da büyük ilgi gösteriyorlar.


Toros yorgunluk attı Güncel Toros yorgunluk attı

Toros Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Öğretmenleri okulun açılışından beş yıl sonra Öğretmenler Gününde yorgunluklarını unutturacak unutulmaz bir gece geçirdiler.


Türkkızılayı Konyaaltı Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı Türkkızılayı Konyaaltı Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Türkkızılayı Konyaaltı Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. KONDER Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda Bahri Sarı Başkan oldu.


Dünden bugüne Eyüp Sabri Tuncer!... Güncel Dünden bugüne Eyüp Sabri Tuncer!...

Aileniz ve tüm sevdiklerinizle yeni bir bayram sevinci daha yaşarken Eyüp Sabri Tuncer’in antibakteriyel ürünlerinden faydalanabilirsiniz.


Tütüncü’ye SBS teşekkürü Güncel Tütüncü’ye SBS teşekkürü

Maddi yetersizlikten dershaneye gidemeyen başarılı öğrenciler, 7 noktada açtığı eğitim merkezleriyle kendilerine ücretsiz SBS kursu imkanı sunduğu için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.


Tütüncü “Tapu sorunu çözülecek” Güncel Tütüncü “Tapu sorunu çözülecek”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinin tapu sorununun çözümüyle ilgili ziyaretinde yaptığı konuşmada “Ya öyle ya da böyle mülkiyet sorununu çözeceğiz.” dedi.


ANTİKAD’dan Lösemili çocuklara destek Güncel ANTİKAD’dan Lösemili çocuklara destek

Antalya İş Kadınları, daha önce de olduğu gibi Lösemili çocuklar yararına Lösemili ailelerin yaptığı ürünlerin satışını üstlenerek destek verdi.


Antalyaspor Crown Plaza’da kampa giriyor Spor Antalyaspor Crown Plaza’da kampa giriyor

Bayramın 3. günü Antalya Atatürk Stadı’nda Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Antalyaspor, Konyaaltı’nda faaliyete yeni giren ve bu hafta takımımızın sponsorluğunu üstlenen Crown Plaza Oteli’nde kampa girecektir.


ATB'den buğday ekim töreni Güncel ATB'den buğday ekim töreni

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Hububat Çalışma Grubu, Antalya ili Aksu ilçesine bağlı Boztepe Köyü’nde ‘Tohum Ekim Töreni’ düzenledi.


İçme suyu inşaatı devam ediyor Elmalı İçme suyu inşaatı devam ediyor

Uzun yıllar içme suyu sıkıntısı çeken Elmalı, Belediye Başkanı Hüseyin ALTINTAŞ’ ın gayretleriyle Karlar erimeden içme suyuna kavuşacak.


Bildiğiniz tarhana çorbası Yar ile sofralarınızda... Güncel Bildiğiniz tarhana çorbası Yar ile sofralarınızda...

Bölgenin güçlü ve önde gelen bakliyat ve kuru gıda firması ‘’Yar Bakliyat’’, sofralarımızın baş tacı Tarhana çorbası lezzetini ve doğallığını tüm ihtişamı ile bizlere sunmaya başladı.


Alanya'ya ikinci fakülte müjdesi! Alanya Alanya'ya ikinci fakülte müjdesi!

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından Alanya’ya bir üniversite kurulması yönünde yapılan çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.


Siyaset "Hesap sormanın zamanı"

Ülke çapında CHP Gençlik Kolları tarafından eşzamanlı gerçekleştirilen “Deniz Feneri Yolsuzluğunu Protesto” eylemi, Antalya Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından, Meydan Kavşağı’nda bulunan Deniz Feneri Antalya Temsilciliği önünde gerçekleştirildi.


Kemer’de doludizgin bir gün Kemer Kemer’de doludizgin bir gün

Kemer bölgesinde büyük ilgi gören Akdeniz Enduro Şampiyonası’nın 5’inci ayak yarışı Kemer Kuzdere Parkuru’nda yapıldı.


Türk Telekom’dan bayram hediyesi: 4 saat bedava konuşma Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan bayram hediyesi: 4 saat bedava konuşma

Türk Telekom, bayramın birinci ve ikinci günü kullanılmak üzere toplam 2’şer saat görüşme dakikası hediye ediyor.


AN-DEVA Yıldız Hastanesi'ne muhteşem açılış Güncel AN-DEVA Yıldız Hastanesi'ne muhteşem açılış

An-Deva Sağlık Grubunun bünyesine dahil ettiği An-Deva Yıldız Hastanesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin’inde katıldığı törenle açıldı.


Kepez’de sirk keyfi Güncel Kepez’de sirk keyfi

Kepez Belediyesi’nin katkıları ile ilçeye gelen Akro Uluslararası sirk gösterisi başladı. Gösterinin ilk gününde akrobasi gösterisi ilgi ile izlendi.


Güncel "Biz olmazsak simit fiyatları uçar, piyasada denge unsuruyuz"

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası İşletme Müdürü Mükremin Asil, sabah ve akşamüstü kahvaltılarının vazgeçilmezi ve Türkiye`nin ilk fastfoodlarından olan simitte haksız rekabet iddialarına cevap verdi.


Atatürk'ü AKEV gibi anlamak Güncel Atatürk'ü AKEV gibi anlamak

AKEV Koleji, Atatürk’ün ölüm tarihinin bir son olmadığına vurgu yapan görkemli bir tören hazırladı. Saat 09.05’te çalan sirenlerle Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşu ile başlayan törende İstiklal Marşını öğrenci, öğretmen ve velilerden oluşan dev bir koro büyük bir coşkuyla okudu.


“Lösemili Çocuklar Yararına Açık Tenis Turnuvası” sona erdi Güncel “Lösemili Çocuklar Yararına Açık Tenis Turnuvası” sona erdi

Akdeniz Üniversitesi ile Antalya Çocuk Sağlığı Derneği işbirliği ile lösemili çocuklar yararına düzenlenen “Lösemili Çocuklar Yararına Açık Tenis Turnuvası” 23 Kasım 2009 Pazartesi günü Akdeniz Üniversitesi Tenis Kortlarında yapılan final maçı ve ardından gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi.


Avea, Faturasız Abonelerini de özgürce konuşturuyor Ekonomi/Turizm Avea, Faturasız Abonelerini de özgürce konuşturuyor

Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea, bir ilke daha imza atarak, “Faturasız HerYöne” tarifesi kapsamında, faturasız hat sahiplerine ev - iş ve diğer operatör numaralarıyla rahatça konuşma fırsatı sunuyor


Önce Cumhuriyet sözü, sonra evlilik cüzdanı Kemer Önce Cumhuriyet sözü, sonra evlilik cüzdanı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, geçtiğimiz gün kıydığı bir nikahta, konuklara verdiği mesajla büyük alkış aldı.


Kum Heykel Sergisi’nde geri sayım başladı Güncel Kum Heykel Sergisi’nde geri sayım başladı

“Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali’nde’’ sergilenen 100’ü aşkın devasa heykel çok kısa bir süre sonra geride hiçbir iz bırakmadan yok olacak ama bu sergiyi gezenler gördüklerini bir ömür boyu unutamayacak’…


Tütüncü’den destek sözü Güncel Tütüncü’den destek sözü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mahmut Tuncer’in televizyon programında evlendireceği maddi durumu iyi olmayan çiftlere destek sözü verdi.


Atatürk Aksu’da yaşatılacak Aksu Atatürk Aksu’da yaşatılacak

Aksu Belediye Meclisi tarafından Cihadiye ve Çamköy mahalleleri arasında kalan alanda yeni bir mahalle kurulmasına karar verildi. Yeni kurulan mahalleye Atatürk Mahallesi adı verilirken Çamköy mahalle muhtarı İsmail Kütük belediye meclisi tarafından geçici muhtar olarak göreve atandı.


Satıköy’de acele ile inşa edilen devlet anaokulu eğitim vermeye başladı! Satıköy’de acele ile inşa edilen devlet anaokulu eğitim vermeye başladı!

20 Ekim 2009 tarihinde Sirkeli Belediyesi’ne bağlı Satıköy’de inşaatı tamamlanan devlet anaokulu açılarak eğitim vermeye başladı.


Muratpaşa, Manavgat’la puanları paylaştı Spor Muratpaşa, Manavgat’la puanları paylaştı

Muratpaşa Belediyespor Süper Amatör Lig 9. hafta maçında kendi sahasında konuk ettiği Manavgat Belediyesporla 2-2 berabere kaldı.


AVNET gelişim için sektörün liderlerini biraraya getiriyor Teknoloji/Bilim/İnternet AVNET gelişim için sektörün liderlerini biraraya getiriyor

Yıllık Avnet Bilgisayar Bileşenleri Avrupa Satış Konferansı, tedarikçi ve müşteriler için başarıya giden yolda uzun vadeli stratejiler geliştirebilmelerine yardımcı olabilecek bir forum görevi görüyor.


Antalya derbisi Kepez'in... Spor Antalya derbisi Kepez'in...

Beko Basketbol Ligi’nin 6. haftasında oynanan Antalya derbisini rakibi Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni 85-83 yenen Kepez Belediyesi kazandı.


Talipoğlu'nun yolu Ferşat Muhacir'den geçti Güncel Talipoğlu'nun yolu Ferşat Muhacir'den geçti

TRT'de Haziran 2008 yılından beri Bam Teli programını hazırlayıp sunan gazeteci-televizyon yapımcısı Tayfun Talipoğlu'nun yolu Antalya'dan geçti.


Basketbol İl Temsilcileri görevinin başında Spor Basketbol İl Temsilcileri görevinin başında

Antalya Basketbol İl Temsilciliği kadrosu, Kepez Arena'da oynanan Kepez Belediyespor-Antalya Büyükşehir Belediyespor derbisini izledi.


Hakem adaylarında derbi heyecanı Spor Hakem adaylarında derbi heyecanı

Basketbol Temel Hakem Kursu'na katılan genç adaylar Kepez Arena'da Kepez Belediyespor - Antalya Büyükşehir Belediyespor basketbol karşılaşmasını izledi.


Elmalı M.Y.O.’ya Karakiraz atandı Elmalı Elmalı M.Y.O.’ya Karakiraz atandı

Elmalı Ülkü Ocakları Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksek Okulu’na (A.Ü. M.Y.O) yeni atamalar yaptı. Ülkü Ocakları Elmalı MYO’dan sorumlu Başkanlığı’na Erol Karakiraz getirildi.


Şeker hastalığı göz muayenesinden anlaşılıyor! Sağlık/Kadın Şeker hastalığı göz muayenesinden anlaşılıyor!

Damarlarda hasara yol açan diyabet hastalığı ilk olarak etkilerini göz ve böbreklerde gösteriyor. Sık idrara çıkma, halsizlik gibi pek çok şikâyetin yanı sıra görme sorunları ortaya çıkıyor.


Yeni Parti Manavgat'ta teşkilatlandı Manavgat Yeni Parti Manavgat'ta teşkilatlandı

Ergenekon davasında tutuklu bulunan Tuncay Özkan'ın Yeni Parti (YP)'si Antalya'nın Manavgat ilçesinde teşkilatlandı.


Robot ağlar (botnet’ler) ne tür riskler getiriyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Robot ağlar (botnet’ler) ne tür riskler getiriyor?

Robot ağlar pek çok riski beraberinde getiriyor. Bir bilgisayara bir robot bulaştığında, çok farklı suçlar için kullanılabilir ve çoğunlukla kullanılır.


Kemer girişine “güzergah” düzenlemesi Kemer Kemer girişine “güzergah” düzenlemesi

Kemer’in ana arterlerinden biri olan Atatürk Caddesi’nde güzergah değişiyor. Cadde, sadece çıkış yolu olarak düzenlenecek, girişler içinse yeni yol açılıyor.


Özçelik’ten CHP’ne ziyaret Güncel Özçelik’ten CHP’ne ziyaret

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Niyazi Özçelik, kalabalık bir gurupla, CHP Antalya İl Başkanı Ömer Melli’yi ziyaret etti. Oda seçimlerinin gelişimi ve esnaf üyelerin sorunlarını dile getiren Özçelik, seçildiği takdirde bu sorunlara en kısa sürede çözüm getirme gayreti içinde olacağını belirtti.


Satrançın en iyileri Kemer’de Kemer Satrançın en iyileri Kemer’de

2009 Dünya Yaş Grupları Satranç Şampiyonası Kemer’de açılış töreni ile başladı. Başkan Gül, Hedefe şartlanma ve bunu başarmayı çocuklarımıza öğretmenin en iyi yolu Satrançtır.”


Atatürk Aksu’da yaşatılacak Aksu Atatürk Aksu’da yaşatılacak

Aksu Belediye Meclisi tarafından Cihadiye ve Çamköy mahalleleri arasında kalan alanda yeni bir mahalle kurulmasına karar verildi. Yeni kurulan mahalleye Atatürk Mahallesi adı verilirken Çamköy mahalle muhtarı İsmail Kütük belediye meclisi tarafından geçici muhtar olarak göreve atandı.


Kızılay’ın 2.Şubesi Konyaaltı’nda açıldı Güncel Kızılay’ın 2.Şubesi Konyaaltı’nda açıldı

Türk Kızılay’ının Antalya’daki 2. Şubesi Konyaaltı İlçesi’nde açıldı. Çalışmasına yaklaşık iki yıl önce başlanan Konyaaltı Şubesi, yeni üye ve destek bekliyor.


Muratpaşa vezneleri hafta sonu açık Güncel Muratpaşa vezneleri hafta sonu açık

Emlak Vergisi 2. taksit ödeme süresi 1 Aralık Salı günü sona eriyor. Muratpaşa Belediyesi Gelir Şefliği vezneleri, vatandaşların Emlak Vergileri’ni ödemelerinde sıkıntıya düşmemeleri için 21 Kasım Cumartesi ile 22 Kasım Pazar günleri açık olacak.


Tütüncü: “Gençlerimizle gurur duyuyoruz” Spor Tütüncü: “Gençlerimizle gurur duyuyoruz”

Demir Pençe Spor Kulübü sporcuları aldığı başarılarla göz doldururken, sporcular Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti. Tütüncü, sporcuları tebrik ederek plaket ile ödüllendirdi.


ATB'de hizmet içi eğitim Güncel ATB'de hizmet içi eğitim

Antalya Ticaret Borsası’nda kaliteyi sürekli hale getirmek, iş verimliliğini ve kişisel gelişimi artırmak amacıyla hafta sonu personel eğitim seminerleri düzenlenmeye başlandı.


İş Bankası’ndan satranç hamlesi Kemer İş Bankası’ndan satranç hamlesi

Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Dünya Yaş Grupları Satranç Şampiyonası’nın açılış hamlesini Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çimenbiçer yaptı. İş Bankası, 2005’ten bu yana Türkiye Satranç Federasyonu’nun sponsorluğunu üstlenerek bu sporun ülke çapında ilgi görmesinde ve gelişmesinde önemli rol oynuyor.


Kemer'de Almanları yürüyüş turları Kemer Kemer'de Almanları yürüyüş turları

20 yıl önce Türkiye’ye gelen ve Türkiye hayranı olan Helmut Kesting eşi Rozemari Kesting , Almanya’dan her yıl bin Alman’ı Kemer’e getirerek onlara Kemer’de Likya yolunda yürüyüş turları düzenliyor.


Güncel "TDH tüm değerlere sahip olacak"

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Antalya Temsilcisi Cihan Dinç, 10 Kasım’ın bazı partiler tarafından siyasete alet edildiğini söyledi.


Alanya Belediyespor Deepo'da Güncel Alanya Belediyespor Deepo'da

Akdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi Deepo Outlet Center’ın geçtiğimiz günlerde çok genç ve başarılı ziyaretçileri vardı.


‘Moskova Virtüözleri Beşlisi’ ile Müzik Şöleni Kültür/Sanat ‘Moskova Virtüözleri Beşlisi’ ile Müzik Şöleni

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nin daimi orkestrası Moskova Virtüözleri, bu yıl festivale Moskova Virtüözleri Beşlisi olarak konuk olacak. Bu konserde Moskova Virtüözleri Beşlisi’ne topluluğun kurucusu, şefi ve solist kemancısı Vladimir Spivakov ve dünyaca ünlü piyanist Olga Kern eşlik edecek.


GSK'dan Dünya Sağlık Örgütü'ne 50 milyon doz domuz gribi aşısı bağışı GSK'dan Dünya Sağlık Örgütü'ne 50 milyon doz domuz gribi aşısı bağışı

Araştırmacı ilaç firması GlaxoSmithKline (GSK), domuz gribine yol açan Influenza A (H1N1) virüsüne karşı geliştirdiği aşıdan 50 milyon doz bağışlamak üzere Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ile anlaşma imzaladı.


Akyüz Plastik’e AB fonuyla 21. yüzyılda rekabetçi KOBİ desteği Akyüz Plastik’e AB fonuyla 21. yüzyılda rekabetçi KOBİ desteği

AB kapsamında kuruluşlar ve sektörler için 7’nci çerçeve kapsamında projeler geliştiriliyor. Üretimden istihdama, kapasiteden AR-GE’ye kadar pek çok konudaki projelerden biri de 21. yüzyılda rekabet edebilecek KOBİ yapılanmasını hayata geçirmek.


Antalya’ya “İş Bankası Ormanı” kuruluyor Güncel Antalya’ya “İş Bankası Ormanı” kuruluyor

Türkiye İş Bankası’nın, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında başlattığı ülkenin en büyük kurumsal ağaçlandırma çalışmalarından biri olan “81 İlde 81 Orman” projesi, Antalya Ormanı ile sürüyor. Antalya’nın İncik Ağaçlandırma bölgesinde 20 hektarlık alana 30 bin adet kızılçam ve servi fidanı dikiliyor.


Numara taşımada lider Vodafone'dan yeni reklam filmi Güncel Numara taşımada lider Vodafone'dan yeni reklam filmi

Mobil iletişimde özgürlük sağlayan numara taşınabilirliğinin birinci yılında üç milyondan fazla numaranın Vodafone’a geçmesiyle, numara taşınabilirliğinde 1 numara olan Vodafone, bir ilki gerçekleştirerek Şafak Sezer’in oynadığı yeni reklam filmini mizahi bir dille yeniden yorumluyor.


Türk sağlık sektörü Düsseldorf’ta boy gösterecek! Sağlık/Kadın Türk sağlık sektörü Düsseldorf’ta boy gösterecek!

Teknolojinin gelişimiyle birlikte insan hayatının kalitesinin artmasının yanı sıra ömrü de uzuyor. Sağlık alanında kullanılmaya başlanan son teknoloji cihazlar ve ürünler, doktorların en büyük yardımcıları, insanların ise yaşam destek üniteleri…


“Devlet yönetiminde devlet memuru yok, parti memuru var” Siyaset “Devlet yönetiminde devlet memuru yok, parti memuru var”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği panele katılmak amacıyla Antalya’da bulunan CHP Konya milletvekili ve Anayasa ve Karma Komisyonu üyesi Atilla Kart, CHP Antalya İl Binasında basın mensuplarına oldukça önemli açıklamalarda bulundu.


Compex Fuarı’nı Dünyaya TTNET Bağlayacak Teknoloji/Bilim/İnternet Compex Fuarı’nı Dünyaya TTNET Bağlayacak

Bilgisayar ve iletişim teknolojilerini geniş kitlelerle buluşturan Compex Fuarı’nın iletişim altyapısı, Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET tarafından sağlanacak


Sağlıklı bebekler için diyabetinizi kontrol ettirin Sağlık/Kadın Sağlıklı bebekler için diyabetinizi kontrol ettirin

Gebelik ve diyabet ilişkisi hem anne adayı, hem de bebek için oluşturabileceği riskler açısından önem taşıyor.


Tütüncü pazarda Güncel Tütüncü pazarda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak’taki kapalı semt pazarını ziyaret ederek, hem esnafın hem de vatandaşın sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafı da ilk kez bir belediye başkanını yanlarında görmenin sevincini yaşadı.


Bakan Kavaf’tan Tütüncü’ye tam destek Güncel Bakan Kavaf’tan Tütüncü’ye tam destek

Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, sosyal belediyecilik alanında yapacağı çalışmalarda destek vereceklerini söyledi.


Tapuda 24 taksit imkanı Güncel Tapuda 24 taksit imkanı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tapu tahsisinde ödeme kolaylığı sağlanacak, dedi, Sütçüler tapulanmasındaki parsellerin tahsis bedelinin ödenmesini 12 taksitten 24 taksite çıkardı.


Doğa Sporları Olimpiyatı’na görkemli tanıtım Spor Doğa Sporları Olimpiyatı’na görkemli tanıtım

12. Uluslararası Doğa Sporları Olimpiyatları’nın tanıtım kokteyli Muratpaşa Belediyesi’nde yapıldı. Başkanı Evcilmen, “ 50 bin kişinin katılması beklenen 2011’de, diğerlerinden 1-2 gömlek daha iyi olimpiyat düzenlemek amacıyla hazırlıklarımızı başlattık” dedi


Vodafone, çiftçilere benzersiz tarifeler sunarak bir ilke imza atıyor! Güncel Vodafone, çiftçilere benzersiz tarifeler sunarak bir ilke imza atıyor!

Cep Çiftçi Tarifesiyle Türkiye’de bir ilke imza atan Vodafone Türkiye, dakika başına kontör yerine çağrı başına kontör uygulamasıyla çiftçinin iletişimine destek oluyor.


Muratpaşa’nın yıldız millileri Güncel Muratpaşa’nın yıldız millileri

Muratpaşa Belediyespor Milli Takım’a 3 oyuncu vermenin gururunu yaşıyor.


Kemer'de deniz mevsimi bitmiyor Kemer Kemer'de deniz mevsimi bitmiyor

Yurdun dört bir yanında elverişsiz ve soğuk hava koşulları etkili olurken, tatillerini Kemer olarak seçen turistler hem güzel havanın hem de tatilin keyfini çıkarıyorlar.


Kepez Belediyesi moral buldu Spor Kepez Belediyesi moral buldu

Lige başarı parolası ile başlayan Kepez Belediyesi, galibiyet parolası ile gittiği Darüşşafaka Cooper Tires deplasmanında istediğini aldı. Kepez Belediyesi Darüşşafaka Cooper Tires'ı 60-57 yendi.


AKEV'de İngilizce günleri Güncel AKEV'de İngilizce günleri

Özel AKEV İlköğretim Okulu’nda bundan böyle her Cuma; öğretmen,öğrenci herkes gün boyunca İngilizce konuşacak.


Varsak’a kütüphane Güncel Varsak’a kütüphane

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak’a, hem öğrencilerin hem de vatandaşların yararlanabileceği bir kütüphane yapacaklarını söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...