Pazar, 16 Haziran 2019
KALP KRİZİ GEÇİREN AŞKA ARA VERSİN! Sağlık/Kadın KALP KRİZİ GEÇİREN AŞKA ARA VERSİN!

Kalp krizi genç yaşlı dinlemiyor, günümüzde her yaştan insanı tehdit ediyor.


MANAVGAT’TA GÜREŞÇİLER 6 MAYISA BİLENİYOR Manavgat MANAVGAT’TA GÜREŞÇİLER 6 MAYISA BİLENİYOR

Manavgat Belediyesi pehlivanları, açık havada antrenman yaparak 6 Mayıs’ta yapılacak olan 7. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanıyor.


Aktur’dan bayram hediyesi Güncel Aktur’dan bayram hediyesi

Aktur Lunapark 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 30 bin çocuğu ücretsiz olarak eğlendirdi. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında imkanı olmayan çocukları ücretsiz olarak eğlendirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aktur Park İşletme Müdürü Veli Kılınçaslan, sosyal sorumluluk projelerine bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini söyledi.


Üniversitede İnternet ve Bilişimin Geleceği Konuşuldu Eğitim Üniversitede İnternet ve Bilişimin Geleceği Konuşuldu

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü tarafından, İnternet Haftası etkinlikleri kapsamında ‘İnternet Teknolojileri ile Dönüşümün Bugünü ve Yarını’ konulu panel düzenlendi.


PSİKOANTALYA hizmete açıldı Sağlık/Kadın PSİKOANTALYA hizmete açıldı

Genç, yaşlı, ergen ve yetişkin olanların psikoloji alanında her anlamda destek alabilecekleri “Psikoloji Antalya” oldukça yoğun bir katılım ve muhteşem bir törenle hizmete açıldı.


Türel’den spora  büyük destek Spor Türel’den spora büyük destek

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’daki 150 amatör spor kulübüne spor malzemesi yardımında bulundu. Başkan Türel, “Amatör sporcuları desteklemek Türk sporunu desteklemektir” dedi.


Şehrim 2023 yol gösterici olacak Güncel Şehrim 2023 yol gösterici olacak

Şehrim 2023 Projesi’nin basın toplantısına katılan Başkan Türel, “Şehrim 2023 otobüsüyle Antalyalılarla yapılacak görüşmelerin sonuçlarını takip edeceğiz. Bu talepler bize yol gösterici olacak” dedi.


Paşanın Melekleri Süper Lig şampiyonu Spor Paşanın Melekleri Süper Lig şampiyonu

Muratpaşa Belediyespor, Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, teknik ekip ve oyuncuları ayrı ayrı kutlarken “Yeni salonlar inşa ederek, yeni oyunculara yetiştirerek 3 yıldır bu şampiyonluğun alt yapısını oluşturmaya çalıştık” diye konuştu.


KANAL TEDAVİSİYLE İLGİLİ  DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR! Sağlık/Kadın KANAL TEDAVİSİYLE İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR!

Diş sağlığı konusunda en yaygın uygulamalardan biri olmasına rağmen kanal tedavisiyle ilgili hala yaygın bazı yanlış düşünceler bulunuyor. Özellikle süreci bilmeyenlerde tedavi, korku veya huzursuzluğa neden olabiliyor. Bununla birlikte kanal tedavisinin ciddi ağrıya neden olduğu düşünüldüğünden mümkün olduğunca ötelenmeye çalışılıyor.


ANTALYA’NİN SANAT ELÇİSİ TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU Kültür/Sanat ANTALYA’NİN SANAT ELÇİSİ TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

Dünya’da ilk defa kendi uyguladığı bir teknikle dikkatleri üzerine çeken Ressam Kader Ünlü Almanya Devleti’nin özel misafiri olarak davet edildi...


Antalyalılara 23 Nisan hediyesi... Konyaaltı Sahili’nde ilk etap hizmete açıldı Güncel Antalyalılara 23 Nisan hediyesi... Konyaaltı Sahili’nde ilk etap hizmete açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahil Projesi’nde Sealife Otel önündeki bölümü 23 Nisan’da Antalyalıların kullanımına açtı. Vatandaşların akınına uğrayan ilk etap büyük beğeni topladı. 1650 kişilik ekip, projenin tamamını Mayıs ayı sonuna yetiştirmek için arı gibi çalışıyor.


23 NİSAN VALİSİ’NDEN ANLAMLI MESAJLAR Güncel 23 NİSAN VALİSİ’NDEN ANLAMLI MESAJLAR

Vali Münir Karaloğlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını temsili olarak Hüseyin Ak İlkokulu 4'üncü sınıf öğrencisi Ülkü Dila Teke'ye devretti. Ardından Vali Karaloğlu 23 Nisan Valisi Teke ile tören alanına geçerek çocukların hazırladığı gösterileri izledi.


GENÇLERE GÜVENİYORUZ Siyaset GENÇLERE GÜVENİYORUZ

ÜNİAK’ın düzenlediği toplantıda gençlerle bir araya gelen AK Parti Milletvekili Köse, İl Başkanı Taş ve Gençlik Kolları Başkanı Doğan, geleceğin güçlü ve büyük Türkiye’sinin mimarının bugünün gençleri olacağını belirtti.


CAMİLER GENÇLERİN MERKEZİ OLUYOR Güncel CAMİLER GENÇLERİN MERKEZİ OLUYOR

Vali Münir Karaloğlu Konyaaltı İlçe Müftülüğü Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Vali Karaloğlu “Hedefimiz iyi insan yetiştirmek, İyi vatandaş yetiştirmek Sahih bir inancı olan, sahih kaynaklardan beslenen bir gençlik yetiştirmek” dedi.


Antalya semaları uçurtmalarla şenlendi Güncel Antalya semaları uçurtmalarla şenlendi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Antalya merkezi ve ilçelerde düzenlediği Uçurtma Festivali’nde 20 bin uçurtma gökyüzüyle buluştu. Çocuklar, aileleriyle birlikte unutulmaz bir gün geçirdi.


Envar Koleji’nde beceri eğitimi Eğitim Envar Koleji’nde beceri eğitimi

Özel Antalya Envar Koleji, Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve okul velisi Mustafa Köse, okulda uygulanmakta olan “BECERİ Oyunları Atölyesi Çalışmaları” projesi kapsamında ortaokul öğrencilerinin etkinliklerine katıldı.


Çocuk başkan parklara kamera sistemi istedi Güncel Çocuk başkan parklara kamera sistemi istedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu Sezanur Ergün’e bıraktı. Başkan Ergün, çocukları ve gençleri telefon ve bilgisayar bağımlılığından kurtarmak adına her mahalleye kütüphane, spor ve sanat merkezi projesinin hayata geçirilmesini projesini anlattı. Ergün, Engelliler Haftasında Zıp Zıp Park’ın ücretsiz olmasını istedi.


OPET SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN DÜNYA KURUMSAL  GOLF TURNUVASI-TÜRKİYE 2018 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Spor OPET SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN DÜNYA KURUMSAL GOLF TURNUVASI-TÜRKİYE 2018 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve yenilikçi markası OPET, spora desteğini sürdürüyor.


Gökyüzünün yıldızları Antalya’da  şov yapacak Güncel Gökyüzünün yıldızları Antalya’da şov yapacak

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow başlıyor


Döşemealtı Belediyesi’nin İşkur Birimi istatistiklerine göre; İş var, işçi yok Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin İşkur Birimi istatistiklerine göre; İş var, işçi yok

İş arayanla işveren arasında köprü görevi gören Döşemealtı Belediyesi İşkur Ofisi'ne 1 yıl içinde 2714 kişi başvurdu. Kadın başvurularında son dönemde artış gözlenirken, başvuruların yüzde 30'unu lisans mezunları oluşturuyor. İş başvurusu yapanlardan 397 kişi işe başlarken, turizm sezonunun açılmasıyla birlikte firmaların işçi arayışına girdikleri belirtildi.


Muratpaşa Öykü Ödülleri'nin sahipleri belli oldu Kültür/Sanat Muratpaşa Öykü Ödülleri'nin sahipleri belli oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü düzenleyeceği Antalya Edebiyat Günleri kapsamında verilen ‘Muratpaşa Öykü Ödülleri’ sahipleri belli oldu.


Fakırca mahalle konağı tamamlandı Alanya Fakırca mahalle konağı tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Fakırcalı Mahallesi’nde eski okulu sil baştan yenileyerek, mahalle konağına dönüştürdü. Fakırcalılar, sosyal etkinliklerini yapabilecekleri bir mekana kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.


BAKSİFED BAŞKANI ERDOĞAN; “MÜCADELE YILI İLAN ETMELİYİZ” Güncel BAKSİFED BAŞKANI ERDOĞAN; “MÜCADELE YILI İLAN ETMELİYİZ”

Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Başkanı Abdullah Erdoğan, yapısal reformlara dikkati çekti


Kepez’de futbol şöleni başladı Spor Kepez’de futbol şöleni başladı

Kepez’in Yıldızları Futbol Turnuvası, açılış töreni ile başladı. 44 okuldan 5 bin öğrencinin katıldığı turnuva da 638 karşılaşma gerçekleştirilecek.


Ali Çetinkaya’da sona doğru Güncel Ali Çetinkaya’da sona doğru

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ali Çetinkaya Caddesi’ni bir çekim merkezi haline dönüştürmek için başlattığı kentsel tasarım projesinde adım adım sona geliniyor. Caddedeki çalışmaların Haziran ayında tamamlanması hedefleniyor.


Duacı’ya sosyal yaşam merkezi  geliyor Güncel Duacı’ya sosyal yaşam merkezi geliyor

Kepez Belediyesi tarafından Büyükşehir Yasası kapsamında köyden mahalle statüsüne dönüştürülen Duacı’ya Sosyal Yaşam Merkezi inşa ediliyor.


Kepez’in 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı Kültür/Sanat Kepez’in 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı

Kepez Belediyesi’nin çocukları sinema ile buluşturan 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı. Çocuk Filmleri Festivali , 30 Nisan tarihine kadar devam edecek.


Antalyaspor Kavşağı’na neşter Güncel Antalyaspor Kavşağı’na neşter

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Master Planı çerçevesinde, trafik sorununa köklü çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda trafik yoğunluğu yaşanan Antalyaspor Kavşağı’nda düzenleme çalışması başlatıldı.


 Tütüncü lise yıllarını yaşadı Güncel Tütüncü lise yıllarını yaşadı

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaretinde, bayrak töreninde öğrencilerle birlikte okul bahçesinde sıraya girerek, 22 yıl önceki lise yıllarını yeniden yaşadı.


Büyükşehir’den Sulama Kooperatiflerine destek Ekonomi/Turizm Büyükşehir’den Sulama Kooperatiflerine destek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 4 yılda 210 milyon liralık yatırımla tarıma destekte adeta çığır açtı.


KUMBUL'DAN BASIN AÇIKLAMASI Siyaset KUMBUL'DAN BASIN AÇIKLAMASI

KUMBUL: CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI HALKIN BEKLENTİLERİ, ÖRGÜTÜN TALEPLERİ IŞIĞINDA CHP PARTİ MECLİSİ BELİRLER!


Kepez’den gençlere Çalıştay Eğitim Kepez’den gençlere Çalıştay

Kepez Belediyesi ve Antalya Özgecan Aslan Gençlik Merkezi, üniversite ve lise öğrencileriyle “Yerel Politika Gençsiz Olmaz Çalıştayı” düzenlendi.


 DÜNYADA 4 MİLYARI AŞKIN KİŞİ İNTERNET KULLANIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet DÜNYADA 4 MİLYARI AŞKIN KİŞİ İNTERNET KULLANIYOR

Türkiye’de internet kullanıcı sayısı yüzde 13 arttı …


RAMPAGE:BÜYÜK YIKIM GİŞENİN ZİRVESİNDE Kültür/Sanat RAMPAGE:BÜYÜK YIKIM GİŞENİN ZİRVESİNDE

Hafta sonu sinema salonlarında toplam 557 bin 920 biletli seyirci 24’ü yerli 20’si yabancı toplam 44 film izlerken, 30 hafta aradan sonra ilk kez hiçbir filmin 100 bin seyirci barajını geçemediği belirlendi.


Çevreci Komşu Kart’da bir ödül daha Güncel Çevreci Komşu Kart’da bir ödül daha

Muratpaşa Belediyesi’nin ödüllü ambalaj atıkları geri dönüşüm projesi Çevreci Komşu Kart, 2. Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi’nde, kongre özel ödülünü aldı.


Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Kalitesini Bir Kez Daha Tescilledi Eğitim Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Kalitesini Bir Kez Daha Tescilledi

“Turizm Eğitiminde Kalite (TedQual)” akreditasyonuna sahip olan Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi, Turizm İşletmeciliği Bölümü ile yeniden akredite edildi.


Hentbolda Ümit Uysal kuralları tuttu Spor Hentbolda Ümit Uysal kuralları tuttu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın sporda toplumcu yaklaşım modeliyle yeniden yapılanan Muratpaşa Belediyesyor, hentbolda hem Süper Lig’de hem de Süper Gençler Ligi’nde şampiyonluk için gün sayıyor. Altyapı ve tesisleşmede atılan dev adımlar, yabancı oyuncu sınırlaması, uzun süreli sözleşmeler ve doğru bütçe kullanımı Paşanın Meleklerine başarıyı getirdi.


ATSO Başkanı Davut Çetin’den 23 Nisan mesajı Güncel ATSO Başkanı Davut Çetin’den 23 Nisan mesajı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.


En çok etkinlik İstanbul’da düzenleniyor Güncel En çok etkinlik İstanbul’da düzenleniyor

Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye genelinde 2017 yılında düzenlenen etkinlikleri inceledi. Etkinlik raporuna göre, 2017 yılında Türkiye’de 27 bini aşkın etkinlik düzenlendi.


ATSO’dan Ankara ziyaretleri Güncel ATSO’dan Ankara ziyaretleri

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri ve en genç dört Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegesinden oluşan ATSO heyeti, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Ankara’da ziyaret etti.


OPET Trafik Dedektifleri “Yol Kullanicilari Eğitici Eğitimi” tamamlandı Güncel OPET Trafik Dedektifleri “Yol Kullanicilari Eğitici Eğitimi” tamamlandı

OPET'in desteğiyle bugüne kadar yaklaşık 4 milyona yakın çocuk ve gence ulaşılan "Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında 5’incisi düzenlenen “Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi” Antalya’da gerçekleştirildi.


CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür Kemer CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür

Kemer Belediyesi'nin desteğiyle CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları Eşgüdüm Kurulu Toplantısı'na katılan kadınlar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü ziyaret ederek katkısı için teşekkür ettiler.


MERMER OCAKLARI KARDELEN ÇİÇEKLERİNİ TEHDİT EDİYOR İbradı MERMER OCAKLARI KARDELEN ÇİÇEKLERİNİ TEHDİT EDİYOR

Antalya’nın İbradı ilçesinde ÇED raporu aranmaksızın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onayı verilen mermer ocaklarına halk büyük tepki gösteriyor.


Antalyalı akademisyen Kurtoğlu Salı’nın konuğu oldu Ekonomi/Turizm Antalyalı akademisyen Kurtoğlu Salı’nın konuğu oldu

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'nun gündemini (Salı Grubu) bu hafta siyaset ve finans ilişkisi oluşturdu. Salı Grubu’na konuk olan akademisyen Ramazan Kurtoğlu, küresel egomanya savaşlarında para din ve siyaset ilişkisini anlattı.


KONYSİAD’ın  gündemi ekonomi Ekonomi/Turizm KONYSİAD’ın gündemi ekonomi

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) konuğu Finans Danışmanı Fatih Keresteci oldu. Keresteci, işadamlarına ekonomik gelişmeler hakkında bilgi verdi


Mısır Çarşısı’nda güzel günler başlıyor Güncel Mısır Çarşısı’nda güzel günler başlıyor

Kepez Belediyesi, Mısır Çarşısı’nı ticari olarak canlandırmak ve esnafın kazancını artırmak amacıyla çalışma başlattı. Başkan Tütüncü, “Mısır Çarşısı, 20 Temmuz’da, yenilenmiş yüzüyle hemşehrilerimize merhaba diyecek.” dedi.


DİKKAT! KALP NEZLESİ BAHARDA ARTIYOR! Sağlık/Kadın DİKKAT! KALP NEZLESİ BAHARDA ARTIYOR!

“Kalbimizden Geçenler” etkinliğinde kalp sağlığı için önemli tüyolar verildi…


BYEGM, İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI Güncel BYEGM, İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri ve akademisyenlerinden oluşan heyetin Ankara’ya düzenlediği teknik gezinin ilk durağı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü oldu.


Petrol Ofisi Madeni Yağlar, 
Antalya’da ustaları ile buluştu Güncel Petrol Ofisi Madeni Yağlar, 
Antalya’da ustaları ile buluştu

Maxima – Usta Yemekleri ile tüm Türkiye’de 42 ilde 48 noktada düzenleniyor...


Çocuklara özel ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu 1983Beyoğlu’nda Güncel Çocuklara özel ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu 1983Beyoğlu’nda

Çikolata ve kahve severlerin buluşma noktası 1983Beyoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara ayrıcalıklı bir gün yaşatmak adına ‘’Sevimli Hayvanlar’’ çikolata koleksiyonu hazırladı. 1983Beyoğlu, çikolata koleksiyonun yanı sıra mağazalarında gerçekleştireceği çikolata workshop çalışması ile de çocuklara bayramı doyasıya yaşatacak.


ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ İLETİŞİMCİLER YETİŞECEK Eğitim ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ İLETİŞİMCİLER YETİŞECEK

Vali Münir Karaloğlu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi yeni hizmet binası açılış törenine katıldı. Törende öğrencilere iletişimin çağımızdan çok önemli olduğunu aktaran Vali Karaloğlu yeni binada incelemelerde bulundu.


Kepez’de engeller aşılıyor Güncel Kepez’de engeller aşılıyor

Kepez Belediyesi’nin, ‘Engeliniz Engelimizdir’ projesi kapsamında 30 otizmli çocuk ve aileleri, Başkan Hakan Tütüncü’nün de katılımı ile keyifli bir gün geçirdi.


Kepez’in genç yeteneklerine eşofman Spor Kepez’in genç yeteneklerine eşofman

Kepez Belediyespor Kulübü’nün okullar arası yaptığı yetenek taramasında tespit edilen ve 4 spor kulübü bünyesinde futbol yeteneklerini geliştiren 420 öğrenciye, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle eşofmanları dağıtıldı.


ATB'DEN KORKUTELİ KARYAĞDI ARMUDUNA PATENT BAŞVURUSU Ekonomi/Turizm ATB'DEN KORKUTELİ KARYAĞDI ARMUDUNA PATENT BAŞVURUSU

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Korkuteli Karyağdı Armudu için coğrafi işaret başvurusunda bulundu. ATB’nin başvurusu Türk Patent ve Marka Kurumu’nun Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni’nde yer aldı.


Renault ve Dacia’dan Bahar Tazeliği Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Bahar Tazeliği Servis Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahipleri, otomobillerini bahar aylarına fırsatlarla hazırlıyor.


Döşemealtı'nda Kent Meydanı'nda paten dersi Döşemealtı Döşemealtı'nda Kent Meydanı'nda paten dersi

Döşemealtı Belediyesi'nin vizyon projeleri arasında yer alan Kent Meydanı patenci çocuklara ev sahipliği yapıyor. Dünya Olimpik Sporları Kulübü'nde paten eğitimi alan çocuklar haftada bir gün Kent Meydanı'nda bir araya geliyor.


Varsak – Sarısu 40 dakika Güncel Varsak – Sarısu 40 dakika

Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda vatandaş memnuniyeti artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında Varsak - Sarısu arasında VS18 Ekspres hattını hizmet sundu.


PROSTAT KANSERİNDE UMUT VEREN YÖNTEM: FOKAL TEDAVİ Sağlık/Kadın PROSTAT KANSERİNDE UMUT VEREN YÖNTEM: FOKAL TEDAVİ

Prostat kanseri erkeklerde en sık görülen kanser türü. Öyle ki her 6 erkekten biri hayatının bir döneminde prostat kanserine yakalanıyor. Prostat kanserini önemli kılan bir başka önemli nokta ise kansere bağlı ölümlerde akciğer kanserinden sonra 2. sırada yer alması.


CW ENERJİ İHRACAT AĞINA UKRAYNA’YI EKLEDİ CW ENERJİ İHRACAT AĞINA UKRAYNA’YI EKLEDİ

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji, 11-13 Nisan tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev kentinde düzenlenen CISOLAR 2018, “Orta ve Doğu Avrupa'da Güneş Enerjisi” 7. Uluslararası Konferans ve Ticaret Fuarını başarıyla tamamladı.


Ringlerde Kızıl fırtına Spor Ringlerde Kızıl fırtına

Ringlerde Muratpaşa Belediyespor’un destekleriyle fırtına gibi esen Hasan Mert Kızıl, 3’üncü Uluslararası Açık Kickboks Şampiyonası'nda altın madalyayı kazandı.


Çocuklar için yazarlık atölyesi Eğitim Çocuklar için yazarlık atölyesi

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin ilk ortaokul öğrencilerine yönelik 3 eğitim ve bilgi merkezinde ‘Yazarlık Atölyesi’ çalışmaları başladı. 191 öğrencinin devam ettiği merkezde 8 hafta sürecek çalışmalarının ardından öğrencilerini ‘iyilik’ teması üzerine yazacağı edebi metinler kitap haline getirilecek.


Antalya konut fiyat artışında geride kaldı Ekonomi/Turizm Antalya konut fiyat artışında geride kaldı

Hürriyet Emlak Mart 2018 Emlak Endeksi verilerine göre* 5 büyük ilde İstanbul dışında satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 31’e kadar artış gösterdi. Antalya’da artış oranı yüzde 5 oldu. İstanbul ise son bir yılda yüzde 1 düşüş ile sınıfta kaldı.


​Monoton iş hayatı boyun kireçlenmesi sebebi Sağlık/Kadın ​Monoton iş hayatı boyun kireçlenmesi sebebi

Modern yaşamın en ağır faturalarından biri de vücudun belirli bölgelerinde baş gösteren ağrılar.


Antalyalı Liseliler fizy’deki Oylamada Destek Bekliyor Kültür/Sanat Antalyalı Liseliler fizy’deki Oylamada Destek Bekliyor

Dünyanın en uzun soluklu ve en büyük gençlik organizasyonu olan, fizy 21. Liselerarası Müzik Yarışması'nın sahnesi; İstanbul, Ankara ve İzmir elemelerinde ağırladığı toplam 2911 öğrenciyle yeni bir rekora imza attı.KADINLAR MOBİLDE ERKEKLERDEN DAHA FAZLA VAKİT GEÇİRİYOR Teknoloji/Bilim/İnternet 
KADINLAR MOBİLDE ERKEKLERDEN DAHA FAZLA VAKİT GEÇİRİYOR

5 MİLYON OYUNCUNUN ALIŞKANLIKLARI İNCELENDİ: 
KADINLAR MOBİLDE ERKEKLERDEN DAHA FAZLA VAKİT GEÇİRİYOR


Kripto para soyguncularının  başına ödül konuldu Teknoloji/Bilim/İnternet Kripto para soyguncularının başına ödül konuldu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarında biri olan Binance, Mart ayında başarısız bir siber soyguna uğradı. Ancak saldırı başarısız olsa da Binance, bu kripto para soygununa girişenlerin peşine düştü ve faillerin izini sürmek üzere yardımı olabilecek herkesi 250 bin dolar değerinde kripto para ile ödüllendireceğini duyurdu.


TÜRKİYE’DE HER 4 KİŞİDEN 3’Ü GEÇMİŞE ÖZLEM DUYUYOR Güncel TÜRKİYE’DE HER 4 KİŞİDEN 3’Ü GEÇMİŞE ÖZLEM DUYUYOR

2015 ila 2017 yılları arasında 34 şehirden 15 bin 918 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’de her dört kişiden üçünün geçmişe özlem duyduğu belirlendi.


YATAK YARASI SICAK HAVALARDA KAPANMIYOR Sağlık/Kadın YATAK YARASI SICAK HAVALARDA KAPANMIYOR

Yatağa bağımlı hastalarda en sık görülen sağlık sorunlarından biri olan yatak yarası, hareket kısıtlılığı olan binlerce insanı tehdit ediyor.


AK PARTİ’Lİ ENÇ’TEN BORSA’YA HAYIR OLSUN ZİYARETİ Siyaset AK PARTİ’Lİ ENÇ’TEN BORSA’YA HAYIR OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin ile birlikte Antalya Ticaret Borsası’nın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Enç’i, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ile ATB Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Doğan ağırladı.


Demir Adamlar Kemer'de Kürsüden İnmedi Spor Demir Adamlar Kemer'de Kürsüden İnmedi

Triatlon takımımız 15 Nisan Pazar günü Kemer düzenlenen Kemer Triatlonu'nda kürsüye damgasını vurdu. 1.9 km'lik yüzme, 90 km'lik bisiklet ve 21.1 km'lik koşu zorlu parkurda bir çok takım sporcumuz ödül kazandı ve kürsüye çıktı.


CHP’Lİ BUDAK’TAN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Siyaset CHP’Lİ BUDAK’TAN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve il yönetimiyle birlikte Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. CHP Heyetini, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ile Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ağırladı.


Kepez’den film festivalli şehre sinema müzesi Kültür/Sanat Kepez’den film festivalli şehre sinema müzesi

Kepez Belediyesi, 1964’ten beri düzenlediği film festivaliyle sinemaya destek veren Antalya’ya, Türk sinemasının hatıralarının yaşatılacağı bir müze armağan etti. Dokuma Yeşilçam Müzesi’nde, Türk sinemasının unutulmaz karakterlerinin ve Yeşilçam’ın ünlü filmlerinin hatıraları olacak.


Siyaset "OHAL DEĞİL DEMOKRASİ İSTİYORUZ"

CHP Antalya İl Başkanlığı, 16 Nisan referandumunun yıldönümünde “OHAL değil demokrasi istiyoruz” sloganıyla Cumhuriyet Meydanında bir saat oturma eylemi yaptı.


Gençlerin yeni tercihi: Çin Üniversiteleri Gençlerin yeni tercihi: Çin Üniversiteleri

Son yıllarda yurt dışında eğitim gören Türk öğrenci istatistiklerinde en çok tercih edilen ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Almanya yer alırken, Çin’de eğitim gören Türk öğrenci sayısında ciddi bir artış gözleniyor.


Demre’de Konyaaltı Belediyesi farkı..
 Demre Demre’de Konyaaltı Belediyesi farkı..


Konyaaltı Belediyesi’nin başpehlivanı İsmail Balaban, Demre’de düzenlenen sezonun ilk yağlı güreşlerinin şampiyonu oldu.


OPET’ten trafiği güvenli bir Türkiye için eğitimlere devam Güncel OPET’ten trafiği güvenli bir Türkiye için eğitimlere devam

OPET'in desteğiyle bugüne kadar yaklaşık 4 milyona yakın çocuk ve gence ulaşılan "Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında 5’inci kez düzenlenen “Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi” Antalya’da gerçekleştiriliyor.


Bakteriler birbiriyle konuşuyorlar... Sağlık/Kadın Bakteriler birbiriyle konuşuyorlar...

Bakterilerin aralarındaki sinyal taşıyıcı moleküller yardımıyla haberleştiği ve bu sinyallerin yardımıyla bir araya toplandıkları bulgusunu inceleyen bilim insanları bir süredir, sinyalleri yöneterek bakterileri kontrol altında tutma çalışmalarını yürütüyorlar.


Büyükşehir şifa dağıtıyor Sağlık/Kadın Büyükşehir şifa dağıtıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, evde bakımdan, ücretsiz diş tedavisine kadar sağladığı sağlık hizmetleri ile vatandaşın derdine derman oluyor. 4 yılda 3 bin 662 hastaya evde bakım, 90 bin 831 çocuğa da ücretsiz diş tedavisi hizmeti verildi. Gündoğmuş Köprülü’den Kaş Sütleğen’e toplam 36 bin 921 vatandaşın doktor muayenesi gerçekleştirildi.


Kepez’in Bitki Heykelleri Göz Kamaştırıyor Güncel Kepez’in Bitki Heykelleri Göz Kamaştırıyor

Kepez Belediyesi seralarında üretilen süs bitkileri, özellikle Dokuma Park, Kepez Kent Ormanı ve Seyir Terası gibi şehrin cazibe noktalarında tam bir görsel şölen sunuyor.


Orhan Okulu Finike başpehlivanı oldu Döşemealtı Orhan Okulu Finike başpehlivanı oldu

Bu yıl 3. düzenlenen Finike Geleneksel Altın Portakal Yağlı Pehlivan güreşlerinde Salih Erinç’i yenen Başpehlivan Orhan Okulu birinci oldu.Finike 100. Yıl Spor tesislerinde gerçekleştirilen Güreşlere 53'ü başpehlivan 100'e yakın sporcu katıldı.


Sis ve Gece’ye yoğun ilgi Kültür/Sanat Sis ve Gece’ye yoğun ilgi

Muratpaşa Belediyesi’nin 54 yılı geride bırakan Türk sinemasının en uzun soluklu festivali Antalya Altın Portakal’ın ‘ulusal uzun metraj film yarışmasına’ kabul edilmiş filmleri yeniden sinemaseverlerle buluşturduğu ‘1 Film 1 Konuk’ serisinin 5’inci programı tamamlandı.


Sporun birleştirici gücü Spor Sporun birleştirici gücü

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Serik Belediyespor yönetimi Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis” Sağlık/Kadın Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis”

Gebelik esnasında ve doğum sonrasında sıkça rastlanan hemoroit rahatsızlığını natürel içeriğe sahip Propolis merhemi ile güvenle çözebilirsiniz.


Talya Tıp Merkezi Dr. Ayşegül Çoruhlu’yu Ağırladı! Sağlık/Kadın Talya Tıp Merkezi Dr. Ayşegül Çoruhlu’yu Ağırladı!

İleri anti-aging yaklaşımlarını ülkemizde ilk uygulayan hekimlerden Dr. Ayşegül Çoruhlu, ’’Sağlıklı Yaşam Sohbetleri’’ kapsamında, Akdeniz Bölgesi’nde son teknoloji ile hastalarına güvenli tedavi sunan Talya Tıp Merkezi’nin konuğu oldu.


Kaspersky Lab’tan Blockchain Tabanlı, Özelleştirilebilir Oy Verme Çözümü: Polys Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab’tan Blockchain Tabanlı, Özelleştirilebilir Oy Verme Çözümü: Polys

İnternet üzerinden oy verme modern toplumlara birçok alanda hitap eden bir çözüm. Coğrafi olarak geniş alana yayılmış uzak topluluklar veya öğrencilerinin görüşlerini öğrenmek isteyen yenilikçi üniversiteler bu çözümden faydalanabilirler.


HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR! Sağlık/Kadın HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!

Karın ağrısı, şişkinlik, dışkılama değişiklikleri ve sırt ve baş ağrısından şikâyetçiyseniz ‘bağırsaklarınız huzursuz’ demektir! VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Koral Önal, huzursuz bağırsak sendromu olarak bilinen ‘İrritabl Bağırsak Sendromu’nun (İBS) belirtilerini anlattı, tedavisi konusunda bilgi verdi.


D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor Sağlık/Kadın D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

D vitamini eksikliğinde uyuklama hali, yorgunluk hissi ve fiziksel aktivite isteksizliği yaşanıyor. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yorgun hissedenlerin ve çalışma isteği azalanların sayısı daha da artıyor.


“CW ENERJİ’DEN EĞİTİME DESTEK” Eğitim “CW ENERJİ’DEN EĞİTİME DESTEK”

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Sakarya ili Kaynarca ilçesi Esenbel İlkokulu öğrencilerinin beden eğitimi derslerini daha iyi şartlarda yapabilmeleri için okula spor sahası yaptırarak minik öğrencileri sevindirdi.


Durmayan kanamalara dikkat Sağlık/Kadın Durmayan kanamalara dikkat

Gen terapisi çalışmaları hemofili B tedavisinde başarılı sonuçlar veriyor


VÜCUTTA ANİ TİTREMEYE YOL AÇAN 8 FAKTÖR Sağlık/Kadın VÜCUTTA ANİ TİTREMEYE YOL AÇAN 8 FAKTÖR

İstemsiz kasılma ve seğirmeler ile kasların kısa süreli kasılması; vücutta, ellerde, ayaklarda ve boyunda titremelere yol açıyor. Türkiye’de ve tüm dünyada sık olarak görülen ancak nedeni tam olarak bilinmeyen titremeler, yaşam kalitesini de olumsuz etkiliyor.


METABOLİZMADA BAHAR DOPİNGİ! Sağlık/Kadın METABOLİZMADA BAHAR DOPİNGİ!

Bahar aylarının gelmesiyle metabolizmada da kelebekler uçuşmaya başlar. Bedende oluşan değişiklikler ruhsal ve fizyolojik olarak etki yapar.


BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI Sağlık/Kadın BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Bir avuç badem sağlık açısından pek çok fayda sağlıyor. İçeriğinde barındırdığı tekli doymamış yağ asitleri, lif, antioksidanlar ve magnezyum, kalsiyum gibi minerallerle sağlık dostu olan badem tok tutuyor, ara öğünlerde meyve ile tüketildiğinde de kan şekerini dengeliyor.


4,5G’Lİ ABONE SAYISI 3G’LİLERİ 6’YA KATLADI Teknoloji/Bilim/İnternet 4,5G’Lİ ABONE SAYISI 3G’LİLERİ 6’YA KATLADI

Hayata geçtiği 1 Nisan 2016 yılından 2017 yılı sonuna kadar ki zamanda, 4,5G’li abone sayısı 64 milyon 558 bin 929’a yükselirken, 3G’li abone sayısı 10 milyon 249 bin 69’a geriledi.


Bırakın macun ve fırçasını kendisi seçsin Sağlık/Kadın Bırakın macun ve fırçasını kendisi seçsin

Amerikalıların yüzde 20 kadarı kaygı ya da korku nedeniyle diş hekimine gitmiyor. Ülkemizde de rakamlar pek iç açıcı değil. Türkiye’de yapılan bir araştırma, Türkiye'nin diş sağlığı haritasını ortaya koydu. Buna göre 4 ayda bir değiştirilmesi gereken diş fırçasını 2 yıl kullanıyoruz. Nüfusun yüzde 86'sı ise dişlerini fırçalamıyor...


Çocuklar 23 Nisan’ı Buray ile kutlayacaklar Güncel Çocuklar 23 Nisan’ı Buray ile kutlayacaklar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 3 gün sürecek şenliklerle kutlayacak. Konserler, müzik ve dans gösterileri, yarışmalar ve pek çok etkinliğin gerçekleşeceği şenlikler kapsamında sevilen sanatçı Buray da muhteşem bir konser verecek. Ünlü karikatürist ve yazar Salih Memecan da çocuklarla buluşacak.


En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı Güncel En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, 3. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na son başvuru tarihinin 27 Nisan olduğunu hatırlatarak, en güzel bahçe, balkon benimkisi diyen tüm Antalyalıları yarışmaya katılmaya davet etti. Evrim, yarışmayı gelecek yıllarda 19 ilçeyi kapsayacak şekle dönüştürmeyi hedeflediklerini söyledi.


ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım Ekonomi/Turizm ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelerin yanı sıra merkez ilçelerde de alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ASAT Kepez ilçesine 4 yılda yaklaşık 164 milyon liralık yatırım yaptı. İçme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon yatırımlarıyla alt yapısı güçlenen Kepez’in gelecek yılları da koruma altına alındı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HAYVANAT BAHÇELİ PARK Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HAYVANAT BAHÇELİ PARK

Manavgat Belediyesi, ‘Her Mahalleye Bir Park’ projesi kapsamında Sarılar Mahallesi’nde çocukların keyifle zaman geçireceği, içerisinde piknik alanlarından hayvanat bahçesine kadar herşeyin bulunduğu temalı bir parkın yapımını tamamladı.


Akdeniz Üniversitesi Marşı Seçildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi Marşı Seçildi

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı öncülüğünde düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Marşı Beste Yarışması ile Akdeniz Üniversitesi Marşı seçildi.


ANTALYA YAĞLI GÜREŞİ NEDEN SEVİYOR? Spor ANTALYA YAĞLI GÜREŞİ NEDEN SEVİYOR?

YAĞLI GÜREŞLER YALNIZCA BİR SPOR DEĞİL, BİR KÜLTÜRDÜR, BİR EĞİTİMDİR...


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...