Salı, 20 Ağustos 2019
ÖSS Ek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı Güncel ÖSS Ek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

2007-2008 OKS Türkiye birincisi, 2007-2008 Özel Okullar Sınavı Türkiye birincisi, 2006-2007 ÖSS Türkiye birinciliği alan İhlas Koleji, bu yılda büyük bir başarı elde etti.


Concorde De Luxe Resort Hotel’in konukları eğlenceye doydu Güncel Concorde De Luxe Resort Hotel’in konukları eğlenceye doydu

Concorde De Luxe Resort Hotel, misafirlerine October Fest 09’ ile eğlenceli anlar yaşattı


İl Genel Meclisi Korkuteli'de Korkuteli İl Genel Meclisi Korkuteli'de

İl Genel Meclis Başkanı Av. Cavit ARI ve beraberindeki CHP, MHP İl Genel Meclisi ve Encümen Üyeleri, gittikleri Korkuteli İlçesinde yeni yapılan Alâeddin İlköğretim Okulunu ziyaret ettiler.


&STYLE Mağazası Deepo'da Güncel &STYLE Mağazası Deepo'da

ABD, Avrupa Ülkeleri, Rusya, İsrail ve Macaristan’da alıcıları tarafından büyük ilgi gören ABD’li Abercrombie& Fitch markasını son zamanlarda sayıları hızla artan &STYLE mağazalarının vitrinlerine çıkmaya başladı.


Art Kuaför yeni yüzüyle Deepo'da Güncel Art Kuaför yeni yüzüyle Deepo'da

Akdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Deepo Outlet Center bünyesinde uzun süredir hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet veren “art kuaför” yenilendi.


ATSO'nun Ankara temasları Güncel ATSO'nun Ankara temasları

ATSO Yönetim Kurulu, Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Antalya milletvekilleri ile bir araya geldi.


Türkiye pirinci 2010’da daha ucuza tüketecek Ekonomi/Turizm Türkiye pirinci 2010’da daha ucuza tüketecek

Son 5 yılda yerli çeltik üretiminin yüzde 100 oranında arttığına dikkat çeken Sezon Pirinç Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, yeni alanların ekime açılması ve iklim şartlarının normalleşmesi ile Türkiye'de çeltik üretiminin yüzde 5 artmasını beklediklerini belirtti.


“Kepez kendini aştı” Siyaset “Kepez kendini aştı”

MHP Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç; Kepez sınırları içerisinde kaçak yapı ve ruhsata aykırı birçok yapı bulunduğunu, buna dair partilerinin arandığını ve açıklamalı bir takım resimlerin gönderildiğini, gelenlerin incelendiğinde ise iddiaların çok ciddi olduğunu bildirdi.


Tütüncü Vakıf ihalesini olumlu buldu Siyaset Tütüncü Vakıf ihalesini olumlu buldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Ticaret Borsası (ATB)’nın yeşil dokunun korunacağı ve yapılaşmamanın olmayacağı bir proje ile Vaktıf Zeytinliği ihalesini almasını olumlu karşıladığını söyledi.


Siyaset "Milletvekilleri yaptıkları yanlışların hesabını verebilmelidir"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları tarafından ülke çapında düzenlenen “Dokunulmazlıkların Kaldırılması İmza Kampanyası”, Antalya’da da İl Gençlik Kolları tarafından üç noktada konumlandırılan standlarda devam ediyor.


Mevcut 400 diyaliz merkezi kapanıyor Sağlık/Kadın Mevcut 400 diyaliz merkezi kapanıyor

DİADER Başkanı Mustafa Işık, “Domuz Gribinden bütün dünyada 4 bin 500 kişinin ölümü üzerine, ülkemizde haklı olarak alarma geçen ve yaklaşık 500 milyon liralık aşı alımı yapan devletimizin, 300 milyon lira için 40 bin diyaliz hastasını ölüme terk etmeyeceğini umut ediyoruz” dedi.


Kepez Ekmek kalitesini belgelendirdi Güncel Kepez Ekmek kalitesini belgelendirdi

Kepez Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Fırın İktisadi İşletmesi, ISO 9001:2008 Genel Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi alarak, kalitesini ve sağlıklı üretimini taçlandırdı.


Başkan Evcilmen’den Kızıltoprak Pazarı’nda inceleme Güncel Başkan Evcilmen’den Kızıltoprak Pazarı’nda inceleme

Kızıltoprak Mahallesi’nde yapımı süren ile kapalı-katlı pazarın inşaatında incelemelerde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, insanlara sağlıklı ve çağdaş alışveriş ortamları yaratmayı sürdüreceklerini söyledi


Cornelia Group Turizm Oscar’larının yıldızı oldu Güncel Cornelia Group Turizm Oscar’larının yıldızı oldu

World Travel Awards 2009’un bu seneki yıldızı olan Cornelia Group’a bağlı Cornelia Diamond Golf Resort & Spa ve Cornelia De Luxe Resort aldığı 4 ödülle Türk Turizmi’nin gurur kaynağı oldu.


Muratpaşa Belediyesi’nden kışa hazırlık Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden kışa hazırlık

Hizmetlerinde insan yaşamını kolaylaştırıp, standartını yükseltmeyi hedef edinen Muratpaşa Belediyesi, kış aylarında sıkıntı yaratmaması için yolları bakıma aldı


Cumhuriyet Kupası miniklerin... Güncel Cumhuriyet Kupası miniklerin...

Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ilk kez organize edilen 1.Kademe öğrencilerine yönelik futbol turnuvasında Özel AKEV İlköğretim okulu öğrencilerimiz üstün başarı göstererek “Cumhuriyet Kupası”nın sahibi oldu.


Dinç, muayene ücretlerine karşı çıktı Siyaset Dinç, muayene ücretlerine karşı çıktı

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Antalya Temsilcisi Cihan Dinç, Sosyal Güvenlik Kurumu’nca hasta muayene ücretlerinin arttırılmasına karşı çıktı.


Güncel "Şehirlerarası Genç Ceza Hukukçuları Kongresi" gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Yeditepe, Ankara, Selçuk, Ondokuz Mayıs ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Hukuk Fakültesi öğrencilerinin ve akademisyenlerin katılımı ile “Üniversitelerarası Genç Ceza Hukukçuları Kongresi” gerçekleştirildi.


Ünsal’a adil imar planı Güncel Ünsal’a adil imar planı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 226 parselle ilgili mülkiyet sorunu çözülen ve tapu tahsis işlemlerinin başladığı Ünsal Mahallesi’nde, vatandaşın menfaatine göre, hukukunu koruyarak, dürüst ve adil bir imar planı çalışması yapacaklarını söyledi.


Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne Yeni Dekan Güncel Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne Yeni Dekan

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe uhdesinde bulunan İletişim Fakültesi Dekanlığı görevini 20 Ekim 2009 Salı günü İletişim Fakültesi Dekanlık Makamında yapılan törenle İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hürriyet Konyar’a devretti.


Yörük parkına turist ilgisi Güncel Yörük parkına turist ilgisi

Akdeniz yöresinde 700 yılı aşkın geçmişi bulunan, günümüzde tüm özellikleriyle kaybolarak yok olma noktasına gelen yörük yaşam tarzını yansıtan ve Kemer'de küçük burunda bulunan Açık Hava Folklor Müzesi günümüzde folklorik değer kazanan geleneksel yaşam tarzı, otantik dokusu ve folklorik atmosferini içinde özümleyen ziyaretçilere alternatif bir turizm anlayışı sunuyor.


İsviçre Büyükelçisi Raimund Kunz, ATSO Başkanı Budak’ı ziyaret etti Güncel İsviçre Büyükelçisi Raimund Kunz, ATSO Başkanı Budak’ı ziyaret etti

Türkiye’de Ocak ayında göreve başlayan İsviçre Büyükelçisi Raimund Kunz, Antalya Fahri Konsolosu Yaşar Sobutay ile birlikte Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak’ı ziyaret etti.


Defter dağıtım kampanyası devam ediyor Güncel Defter dağıtım kampanyası devam ediyor

Akademisyen Kahraman Köktürk, defter dağıtım kampanyasında bu kez Burdur Çeltikçi – Bağsaray Ünal Gürkan Ekiz ilköğretim okulunda defter dağıttı.


PERA FEST 2009 “Flamenkonun Büyüsü” ile açılıyor PERA FEST 2009 “Flamenkonun Büyüsü” ile açılıyor

İstanbul’un kültür yaşamının en özgün festivallerinden biri olan PERA FEST, 8.yılına flamenkonun yaşayan en büyük ustalarından birinin, asıl adı Victor Luis Fernandez Monge olan SERRANITO’nun gösterisi ile giriyor.


Himki, Kemer'den “kardeşlik” istiyor Kemer Himki, Kemer'den “kardeşlik” istiyor

Başkan Gül: “ Bir turizm cenneti olan Kemerimizi, tanıtmanın yollarından biri de kardeş şehirlerle diyalogu ilerletmektir. Himki ile kardeş şehirlik için tanışma ziyaretleri başlattık. Bu dostluğun Kemer turizmine katkı sağlayacağını düşünüyorum ” dedi.


Unutulmayan Yüzler Muratpaşa’da Kültür/Sanat Unutulmayan Yüzler Muratpaşa’da

Fotoğraf sanatçısı Aliekber Kapıkıran’ın siyaset ve sanat dünyasından ünlülerin fotoğraflarının yer aldığı “Unutulmayan Yüzler” isimli sergisi Başkan Evcilmen tarafından açıldı.


Kalp-damar hastalığına üzüm çekirdeği formülü Güncel Kalp-damar hastalığına üzüm çekirdeği formülü

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Durmuş Burgucu, kalp ve damar hastalıklarına neden olan hücre yapılaşmasının üzüm çekirdeğinde bulunan ‘resveratrol’ maddesiyle azaldığını keşfetti.


TÜPDER'den önemli kararlar Alanya TÜPDER'den önemli kararlar

ALTSO’nun desteğiyle kurulan Alanya LPG ve Su Dağıtıcıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bugün gerçekleştirdiği toplantıda birbirinden önemli kararlara imza attılar.


Avnet Türkiye, AMD distribütörü oldu… Avnet Türkiye, AMD distribütörü oldu…

İki dünya devi arasında gerçekleştirilen anlaşma ile Avnet, kanala bilgisayar, grafik ve tüketici elektroniği alanlarında yenilikçi işlemcilerin lider üreticisi Advanced Micro Devices (AMD) ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirecek.


Elmalı'da park ve bahçeler kış bakımında Elmalı Elmalı'da park ve bahçeler kış bakımında

Elmalı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kışlık bakım çalışmalarına başladı.


Toskay: ‘Vicdan huzuru önemli’.. Korkuteli Toskay: ‘Vicdan huzuru önemli’..

MHP Antalya Milletvekili Tunca Toskay Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce’yi ziyaret etti.


Korkuteli Pazarı’nda kura günü Korkuteli Korkuteli Pazarı’nda kura günü

Korkuteli Pazarcılar Toplu İşyeri Kooperatifi üyeleri yeni yapılan pazaryerinde konuşlanacakları alanlar için 24 Ekim Cumartesi günü kura çekecek.


Kepez hizmet kalitesini tescilledi Güncel Kepez hizmet kalitesini tescilledi

Kepez Belediyesi, ISO 9001: 2008 Kaliteli Yönetim Sistemi sertifikasını yeniledi, OHSAS 1801: 2007 İş ve İşçi Sağlığı Yönetim Sistemi sertifikasını da Türkiye’de alan 4’üncü, Antalya’da ilk belediye oldu.


Kepez Bosna ile dostluk köprüsü kurdu Güncel Kepez Bosna ile dostluk köprüsü kurdu

Kepez Belediyesi ile Bosna Hersek’in başkenti Saray Bosna’nın merkez ilçelerinden Stari Grad (Eskişehir) kardeş şehir oldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Stari Grad Belediye Başkanı İbrahim Hadzibajric, düzenlenen törenle kardeş şehir protokolünü imzaladı.


Muratpaşa’nın konuğu Finike Belediye Spor Muratpaşa’nın konuğu Finike Belediye

Antalya Süper Amatör Futbol Ligi'nde 5. hafta, 24-25 Ekim tarihlerinde yapılacak maçlarla tamamlanacak.


Otokar Belçika Busworld Otobüs Fuarı’da büyük ilgi gördü Ekonomi/Turizm Otokar Belçika Busworld Otobüs Fuarı’da büyük ilgi gördü

Otokar, Belçika’da düzenlenen Busworld Otobüs Fuarı’nda yeni otobüsü ve minibüsünü ilk kez sergiledi. Otokar’ın yeni otobüsü KENT LF uzmanlardan büyük ilgi gördü.


Avrupalı sendikacılardan Tütüncü’ye ziyaret Güncel Avrupalı sendikacılardan Tütüncü’ye ziyaret

HAK-İŞ, TÜRK-İŞ ve DİSK’in ortağı olduğu Avrupa Sendikalar Konfederasyonu (ETUC)’nun, “İşçiler Bir arada” projesi kapsamında Antalya’ya gelen Belçika, Fransa ve Türk sendikacılardan oluşan heyet, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.


TAM Vakfı Almanya´da Uyumun 10 Yıllık Bilançosunu Çıkardı TAM Vakfı Almanya´da Uyumun 10 Yıllık Bilançosunu Çıkardı

Türkiye Araştırmalar Merkezi Vakfı, 1999 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Almanya´daki Türk Göçmenler Anketlerinin verilerini tek bir yayında derleyerek, Almanya´daki Türk göçmenlerin yaşam koşullarının son 10 yılının bilançosunu çıkardı.


Grizu’dan toplumsal kirlenmeye ‘Gri’ isyan Kültür/Sanat Grizu’dan toplumsal kirlenmeye ‘Gri’ isyan

İlk albümlerindeki “Bira ve Kahve” adlı parçasıyla gençliği yakalayan Türk rock müzik grubu Grizu, ikinci stüdyo albümü “GRİ” ile hayranlarıyla buluştu. Grizu grubu, yeni albümünde toplumsal kirlenmeye güçlü yorumu ve soundu ile meydan okuyor.


Garanti Bankası çiftçinin yanında!	Güncel Garanti Bankası çiftçinin yanında!

Türkiye’nin öncü bankalarından Garanti Bankası A.Ş., DLG-ÖÇP Tarla Günleri 2010 fuarının ana sponsoru oldu.


Sağlık Uygulama Tebliği’nde önemli değişiklikler yapılması gündemde Sağlık/Kadın Sağlık Uygulama Tebliği’nde önemli değişiklikler yapılması gündemde

Hükümet’in 12 Ekim 2009 tarihli Genelge ile Sağlık Uygulama Tebliği’nde yapmaya hazırlandığı değişiklikler hastaları, hekimleri ve sektör kuruluşlarını endişelendirdi.


Sennheiser Communications kulaklıkları Turkcell İletişim Merkezleri’nde satışta Teknoloji/Bilim/İnternet Sennheiser Communications kulaklıkları Turkcell İletişim Merkezleri’nde satışta

Dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin mobil kulaklıklarını üreten Sennheiser Communications’ın ürünleri artık Turkcell İletişim Merkezleri’nden satın alınabilecek.


CHP Muratpaşa üye çizelgelerini askıya çıkardı Siyaset CHP Muratpaşa üye çizelgelerini askıya çıkardı

Cumhuriyet Halk Partisini Genel Sekreterliğinin 2009/ 15 sayılı genelgesi ile gönderilen Mahalle Muhtarlık Bölgeleri Temsilcileri ( Delege ) seçimine esas olacak üye çizelgeleri 21 Ekim Çarşamba günü CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığında askıya çıkarıldı.


‘Maden suyunun yüzde 98’i boşa akıyor’ ‘Maden suyunun yüzde 98’i boşa akıyor’

Maden Suyu Üreticileri Derneği (MASUDER) Genel Sekreteri Dr. Nizamettin Şentürk, Türkiye’nin maden suyu kaynaklarının sadece yüzde 2’sini değerlendirdiğini, geri kalan potansiyel kaynakların yüzde 98’inin ise boşa aktığını söyledi.


Aykut Dursun’dan büyük başarı Güncel Aykut Dursun’dan büyük başarı

İtalya’nın Roma Kentinde 06-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Iska (Uluslararası Kickboks Spor Birliği) Avrupa Kickboks Şampiyonasına Türkiye’den 5 sporcu katıldı. Şampiyonaya Antalya’dan katılan Aykut Dursun, bir altın ve bir gümüş madalya elde ederek gururumuz oldu.


Kampüsten İşe Projesi’nde forum toplantıları başladı Güncel Kampüsten İşe Projesi’nde forum toplantıları başladı

Antalya Ticaret Borsası Gençlik Grubu’nun yürüttüğü “Kampüsten İşe Projesi“ kapsamında planlanan üç forum toplantısından ilki gerçekleştirildi.


Ülkelerin  mücadelesinde Türkiye ve Fransa çekişiyor ! Ülkelerin mücadelesinde Türkiye ve Fransa çekişiyor !

Golfte ,ülkelerinde şampiyon olan kulüplerin katıldığı Avrupa Şampiyon Kulüpler Şampiyonası (European Club Cup Trophy) ilk gününde büyük bir heyecan ve çekişmeye sahne oldu. Klassis Golf Kulübü’nde gerçekleştirilen ve üç gün sürecek şampiyonada 23 farklı Avrupa ülkesinin mücadelesine sahne oldu.


AKEV Koleji'nde coşkulu tiyatro platformu Kültür/Sanat AKEV Koleji'nde coşkulu tiyatro platformu

Antalya Devlet Tiyatrosu'nun başarılı oyuncularının yer aldığı "Çocuk Tiyatrosu" ekibi çocuklar adına tadına doyulmaz bir tiyatro sahneledi.


TÜFAD Antalya’dan Ülker’e ziyaret Güncel TÜFAD Antalya’dan Ülker’e ziyaret

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz, Antalyaspor Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Nuri Ülker’i ziyaret etti. Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyarette, amatör spor kulüpleri ve Antalyaspor altyapısı hakkında konuşuldu.


Korkuteli Ülkü Ocakları terör karşılama açıklaması Korkuteli Korkuteli Ülkü Ocakları terör karşılama açıklaması

Korkuteli Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Sarıcalar, eve dönüş adı altında alkışlar arasında karşılanan teröristler ile ilgili sert çıktı.


MEB’in Yönerge Değişikliği dershanelere yaradı MEB’in Yönerge Değişikliği dershanelere yaradı

Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkan Yardımcısı Mine Kıvrak, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Öğrencileri Yetiştirme Kursları Yönergesi’nde bir süre önce yaptığı değişiklikle milyonlarca öğrenciyi, anne-babalarını ve yüz binlerce öğretmen ve idareciyi mağdur ettiğini, eğitimde dershane dayatmasını ve özel etüt merkezi zorunluluğunu daha da güçlendirdiğini söyledi.


Omurga yaralanmalarına dikkat Sağlık/Kadın Omurga yaralanmalarına dikkat

Omurganın hayati önem taşıdığına dikkat çeken Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Cem Açıkbaş, omurga yaralanmalarında teşhis ve tedavinin önemini bildirdi.


Başhekim Erdoğan Kore Yolcusu Güncel Başhekim Erdoğan Kore Yolcusu

Akdeniz Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan Güney Kore yolcusu. Başhekim Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, 24-29 Ekim tarihleri arasında Güney Kore’nin başkenti Seul’de yapılacak olan Asya Pasifik Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Kongresi’ne katılacak.


13.Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması Kültür/Sanat 13.Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması

TÜRKİYE’nin, illerimiz ve ilçelerinin tanıtım turizm kültür sanat etkinliklerine canlılık kazandırmak, 'Türkiye Okuyor ' kampanyasına 'Okuyar' diyerek yüzde yüz katkı yapmak adına Şüsiyad Başkanı Şair Yazar Gazeteci Hikmet Okuyar tarafından Giresun, Şebinkarahisar, Köprübaşı'nda Proje çalışması olarak hazırlanan Tanıtım Turizm Kültür Sanat Eseri Türkiye Sevdası'na KAYNAK oluşturmak için ''ÖZELLİKLERİ ve GÜZELLİKLERİ ile İLİMİZ ve İLÇELERİ'' Konulu ''13.Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması’’ düzenlendi.


Akdeniz Belediyeler Birliği,  Kamu İhale Mevzuatıyla ilgili eğitim semineri düzenledi Güncel Akdeniz Belediyeler Birliği, Kamu İhale Mevzuatıyla ilgili eğitim semineri düzenledi

Seminerin açılış konuşmasını yapan Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Muhittin Böcek, belediyelerin kurumsal yapılarının güçlendirilmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını söyledi.


Halk Ekmek Fabrikası 7 gün 24 saat ziyaretinize açık Güncel Halk Ekmek Fabrikası 7 gün 24 saat ziyaretinize açık

İlköğretim okul öğrencilerinden sivil toplum kuruluşlarına, siyasilerden zincir market yöneticilerine kadar yüzlerce misafiri konuk eden Antalya Halk Ekmek Fabrikası bu kez de Akdeniz Üniversitesi Serik Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini ve Uncalı semt sakinlerini tesislerinde ağırladı.


Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın: Güncel Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın: "Antalya kültür-sanat kenti olacak"

Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKSAV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın 46. Festival yöneticilerine Lara Barut Otel’de bir teşekkür yemeği verdi.


Tütüncü’den fedakârlığa ve okuma azmine destek Güncel Tütüncü’den fedakârlığa ve okuma azmine destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, annesinin kucağında okula götürüp, eve getirdiği Baraj İlköğretim Okulu 2’inci sınıf öğrencisi bedensel engelli Önder Paylan’a (9) tekerlekli sandalye alınmasıyla ilgili çalışma başlattı.


MHP İl yönetiminden Gül’e ziyaret Kemer MHP İl yönetiminden Gül’e ziyaret

MHP İl Başkanı Adnan Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü de ziyaret etti.


Kemer Belediye Başkanı Gül: “PTT ile gurur duyuyoruz” Kemer Kemer Belediye Başkanı Gül: “PTT ile gurur duyuyoruz”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, PTT’nin 169. kuruluş yıldönümü ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. PTT’nin kurulduğu yıllarda iletişimin bugün düşünülemeyecek kadar geri olduğunu hatırlatan Başkan Gül, “Ancak PTT, özellikle son yıllarda kendini yenileyerek çağa ayak uydurmuştur” diye konuştu.


Başkan Evcilmen'den Başkan Böcek'e ziyaret Güncel Başkan Evcilmen'den Başkan Böcek'e ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve meclis üyeleri Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ettiler


Terra City projesi tanıtıldı Güncel Terra City projesi tanıtıldı

ERIAPARTNERS yabancı yatırımcısı PRAMERICA REAL ESTATE INVESTORS ile birlikte finansal krizin başlangıcından bu yana Türk bankalarının desteğini alan ilk büyük alışveriş merkezi Terra City projesini Antalya’da gerçekleştireceklerini duyurdu.


Türk Telekom’dan Kıbrıs’a yeni iletişim köprüsü Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan Kıbrıs’a yeni iletişim köprüsü

Türk Telekom, KKTC’ye ikinci denizaltı fiber optik kabloyu çekiyor. Türk Telekom ve KKTC Telekomünikasyon Dairesi arasında protokol imzalandı


Başkan Evcilmen ‘Başarılıyız’ Güncel Başkan Evcilmen ‘Başarılıyız’

Ekim ayı devam toplantısında 2010 Mali Yılı Performans Programını değerlendiren Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen 2003-2009 yıllarını içeren bütçe rakamları ifade ederek ‘Hepsinde ideali, ideale yakını yakalamışız başarılıyız’ dedi


Delta Küvet turizm sektöründe pazar liderliğine koşuyor Delta Küvet turizm sektöründe pazar liderliğine koşuyor

1999 Yılında kurulan ve bu yıl Sektörde 10 . Yılını tamamlayacak olan DELTA yapı Akrilik küvet , Hidromasaj ve Kabin Sistemleri sektöründe yüzlerce projede edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle 2009 yılında da Otel ve Tatil Köylerinde en fazla tercih edilen Marka oldu .


Kuveyt Türk, Alanya Şubesi’ni hizmete soktu Alanya Kuveyt Türk, Alanya Şubesi’ni hizmete soktu

Kuveyt Türk, kuruluşunun 20. Yılında şubeleşma atağına hız kesmeden devam ediyor. Kuveyt Türk’ün Türkiye genelindeki 114. Şubesi Alanya’da hizmete girdi


Sinpaş GYO 2.5 ylda 3769 konut sattı Ekonomi/Turizm Sinpaş GYO 2.5 ylda 3769 konut sattı

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketi Sinpaş GYO, kuruluşundan bu yana süregelen faaliyetlerini değerlendirdi. Krize rağmen iyi bir satış grafiği yakalayan Sinpay GYO, 2.5 yılda 1 milyar 380 milyon TL ciro elde etti.


Kum heykellere öğrenci akını… Güncel Kum heykellere öğrenci akını…

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali’ni (Lara Sandland 2009) gezen minik öğrenciler hem eğlendiler hem öğrendiler…


Kemer'de orman içerisinde gizli tarih: Kemer Kemer'de orman içerisinde gizli tarih: "Selçuklu Av Köşkü"

Bölgenin tek Selçuklu eserinin Kemer’de olduğunu biliyor muydunuz? Evet Yanlış okumadınız. Bölgenin Selçuklulardan kalma tek yapısı Kemer’de. Sizler için bu eseri görmek istedik.


D-Smart ve Doğan Telekom'dan stratejik birleşme Teknoloji/Bilim/İnternet D-Smart ve Doğan Telekom'dan stratejik birleşme

Doğan Yayın Holding bünyesinde iki ayrı şirket olarak faaliyet gösteren D-Smart ve Doğan Telekom, internet ve TV pazarlarındaki gelişmeler ışığında alınan stratejik kararla tek bir yönetim yapısı altında birleştirildi.


Melih Gökçek (Tita) Antalyaspor’da Spor Melih Gökçek (Tita) Antalyaspor’da

Geçtiğimiz sezon Antalyaspor’da kiralık olarak forma giyen ve Türk vatandaşlığına geçerek Melih Gökçek adını alan Sidney Christiano Dos Santos (Tita), resmen bu sezon da Antalyasporlu oldu.


Bozova'da defterler dağıtıldı Güncel Bozova'da defterler dağıtıldı

Akademisyen Kahraman Köktürk, defter dağıtım kampanyasında bu kez Korkuteli Bozova beldesindeydi. Defterler, Bozoava Belediye Başkanı Gürsel Kalay ile birlikte dağıtıldı.


Aksu’da sıcak asfalt dönemi Aksu Aksu’da sıcak asfalt dönemi

Aksu Belediyesi alt yapısını hazırladığı mahallelerde sıcak asfalt dökümüne başladı. Macun Mahallesi Fatih caddesinde yapılan törenle başlayan asfalt dökümüne katılan Belediye Başkanı İsa Yıldırım “Aksu sınırları içerisinde asfaltsız yol bırakmayacağız” dedi


MHP’den yatırım ziyareti Siyaset MHP’den yatırım ziyareti

MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, İl Genel Meclisi üyeleri ile birlikte Finike ve Demre İlçelerini ziyaret ederek köy muhtarları ile 2010 yatırım bütçesi üzerine görüşmeler yaptı


AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani: “Proje yok, vaatleri konuşuyoruz” Siyaset AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani: “Proje yok, vaatleri konuşuyoruz”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, yerel seçimlerden 6 ay geçmesine rağmen Antalya’da bir çivi çakılmadığını ve herhangi bir gelişme olmadığını belirterek, “ ‘Yaparsa Hoca Yapar’ diyerek ortaya çıkan Akaydın’ın henüz hiçbir projesi bile yok. Halen vaadlerini ve bu vaadlerinin uğradığı değişimleri konuşuyoruz” dedi.


Oğulları iyileşti, kızları hastalandı Güncel Oğulları iyileşti, kızları hastalandı

Ispartalı Öner ailesinin, karaciğer hastası oğulları iyileşirken bu kez de kızlarının hastalığı ortaya çıktı. Mayıs ayında nakil yapılan 6 yaşındaki Özgür`ün 9 yaşındaki ablası Özge`nin de karaciğer hastası olduğu anlaşılınca organ bekleme heyecanı yine baş gösterdi


Ramazan Kalkan da adaylığını açıkladı Güncel Ramazan Kalkan da adaylığını açıkladı

7 Kasım'da yapılacak Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı için adaylığını bir basın duyurusu ile açıklayan Gazeteci Ramazan Kalkan, seçildiği taktirde neler yapacağını şöyle sıraladı:


“Ekonomiye Can Vermek İstemiyoruz” Ekonomi/Turizm “Ekonomiye Can Vermek İstemiyoruz”

Ekonomik kriz ve kredi kartı borcu sebebiyle yaşanan intihar olaylarını değerlendiren Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı İbrahim Güllü; “intiharlar, toplumun patlama noktasında olduğunun ve sosyal sorumsuzluk gerçeğini ortaya koymaktadır. Artık ekonomiye can vermek istemiyoruz ” dedi.


Kamu kurum ve kuruluşlaında mesai saatleri düzenlendi Güncel Kamu kurum ve kuruluşlaında mesai saatleri düzenlendi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışma saatleri 26 Ekim 2009 Pazartesi gününden itibaren yeniden düzenlendi


Egzantrik  Oyuncu Fabrikası ( Egof) perdelerini açıyor… Kültür/Sanat Egzantrik Oyuncu Fabrikası ( Egof) perdelerini açıyor…

Ecevit Karaca’nın Yönettiği “Küçük Kara Balık” adlı Çocuk oyunuyla bu sezon perdelerini 23 Ekim de açıyor. Egzantrik Oyuncu Fabrikası hem çocuk oyunları hem de yetişkin oyunlarıyla Antalyalı sanatseverlere merhaba demenin heyecanını yaşıyor.


Atalay Dil Akademisi’nden yurt dışında tıp uzmanlığı imkanı Güncel Atalay Dil Akademisi’nden yurt dışında tıp uzmanlığı imkanı

Atalay Dil Akademisi, yeni bir projeyle, tıp fakültesi mezunlarına, yurt dışında uzmanlık imkanı sağlıyor.


Vali Yüksel: Spor Vali Yüksel: "Sizlerle gurur duyuyorum"

İlimizi Türkiye Ampute Futbol 1.Liginde başarı ile temsil eden Antalya Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Antalya Valisi Sayın Alaattin YÜKSEL’i makamında ziyaret etti.


Volvo Kamyon’dan yağ ve filtre değişimi için büyük fırsat! Volvo Kamyon’dan yağ ve filtre değişimi için büyük fırsat!

Türkiye genelindeki Volvo yetkili servisleri ve orijinal Volvo parçaları ile satış sonrasında da en iyi hizmeti vermeye devam eden Volvo Kamyon, kaçırılmayacak avantajlarla filtre kampanyası başlatıyor. Volvo yağ filtreleri, hava filtreleri ve yakıt filtrelerini kapsayan özel kampanya için Volvo yetkili servisleri sizleri bekliyor!


Kepez Belediyespor: 67-Fenerbahçe: 75 Spor Kepez Belediyespor: 67-Fenerbahçe: 75

Beko Basketbol Ligi ilk haftasında yenilenen Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Fenerbahçe Ülker, Kepez Belediye’yi 75-67 mağlup etti.


Büyükşehir sezona müthiş başladı: 67-62 Spor Büyükşehir sezona müthiş başladı: 67-62

Beko Basketbol Ligi'nde 2009/10 sezonunun açılış maçında Antalya Büyükşehir Belediyesi, kendi seyircisi önünde Türk Telekom'u 67-62'lik skorla mağlup etti.


Samani Aksu İlçe Teşkilatı’nda Siyaset Samani Aksu İlçe Teşkilatı’nda

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, Aksu İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Aksu’da yaşanan sorunları bildiklerini ve çözüm üretmeye çalıştıklarını belirten Samani, “Tüm ilçelerimiz ve beldelerimizde olduğu gibi, Aksu ilçemizin sorunları ve çözümü için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.


Kemer Belediye Başkanı Gül: “Geleceğin şampiyonlarını keşfediyoruz” Kemer Kemer Belediye Başkanı Gül: “Geleceğin şampiyonlarını keşfediyoruz”

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Tenis Turnuvası, Aslanbucak Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün hamlesi ile başlayan turnuvada dereceye giren sporcuların ödülleri de yine Başkan Gül tarafından verildi.


Sualtı güzellikleri yerüstünde Kemer Sualtı güzellikleri yerüstünde

Kemer Belediyesi sponsorluğunda gerçekleşen 12. Altınpalet Sualtı Görüntüleme Günleri etkinliği, geçtiğimiz haftasonu Üçadalar’da gerçekleşti. Yarışmanın ödül töreni Grand Haber Otel’de gerçekleşti.


En iyi film “Bornova Bornova” ve “Kosmos” Kültür/Sanat En iyi film “Bornova Bornova” ve “Kosmos”

10 Ekim’de muhteşem bir açılış töreni ile başlayan 46. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali bir haftalık sinema maratonunun ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.


Kemer evinde yenildi Spor Kemer evinde yenildi

Kemer Belediyespor, bakımda olan sahası nedeniyle ilk üç hafta deplasmanda oynarken, bu hafta evinde Demre Belediyespor’u konuk etti.


Kepez'in sorunları ve çözümleri tartışıldı Güncel Kepez'in sorunları ve çözümleri tartışıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Teşkilatı'nın Keptur'da düzenlediği istişare toplantısına, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Tunca Toskay, MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, MHP Kepez İl Genel Meclis üyeleri, MHP Kepez Belediye Meclis Üyeleri ve Kepez mahalle muhtarları katıldı.


SES Antalya Şubesi’nden Sert Tepki:  BU BİR SOYGUN Güncel SES Antalya Şubesi’nden Sert Tepki: BU BİR SOYGUN

SES Antalya Şubesi Sekreteri Şükran İçöz, hemşirelerden lisans tamamlama için öğrenim gideri olarak yıllık 2 bin TL istenmesine sert tepki göstererek bu bir soygundur dedi.


AS Futbol Okulu renkli geçiyor Spor AS Futbol Okulu renkli geçiyor

Faaliyetine geçtiğimiz hafta başlayan Antalyaspor Kış Futbol Okulu, minik futbolseverleri bir araya getirdi. Yaz okulunu tamamlayanların yanı sıra çok sayıda futbolcu adayının da kayıt yaptırdığı okulun bu hafta sonu yapılan antrenmanlarında renkli görüntüler yaşandı.


Varsak cazibe merkezi oluyor Güncel Varsak cazibe merkezi oluyor

Kepez Belediyesi’nin sanat ve mesleki eğitim kurslarının 2’inci kurs merkezi Varsak’ta hizmete girdi. Kurs merkezinin açılışını gerçekleştiren Başkan Hakan Tütüncü, yapacakları hizmetlerle Varsak’ı cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi.


AS Futbol Okulu bölgeye yayılıyor Spor AS Futbol Okulu bölgeye yayılıyor

Kulüp işleyişinde köklü değişikliklere gitmek için kolları sıvayan Antalyaspor Yönetim Kurulu, “Antalyaspor Store”un özelleştirme çalışmalarını başlatırken, futbol okulunun da isim hakkını vermeye hazırlanıyor.


“ Birkaç kişi mi, yoksa milyonların menfaatimi önemli?” Ekonomi/Turizm “ Birkaç kişi mi, yoksa milyonların menfaatimi önemli?”

Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) şu anda meclise sunulan Borçlar Kanunu yasa tasarısı ile Tüketici yasasında yapılan değişiklik nedeniyle tepki gösterdi.


AVM açılışları üçüncü çeyrekte hız kazandı Ekonomi/Turizm AVM açılışları üçüncü çeyrekte hız kazandı

Jones Lang LaSalle tarafından hazırlanan "Türkiye Perakende Piyasası 2009 Yılı 3. Çeyrek” raporuna göre; toplam kiralanabilir alandaki büyüme yılın ilk iki çeyreğinde ciddi bir yavaşlama gösterirken, üçüncü çeyrek itibariyle yeniden yükselişe geçti ve 2009 ilk yarısında 160.000 m²’lik bir büyüme kaydedilmesine karşın üçüncü çeyrekte 263.000 m²’lik yeni perakende alanı piyasaya girdi. Üçüncü çeyrekteki yeni AVM açılışlarının 144.000 m²’si Anadolu’da, 119.000 m²’si ise İstanbul’da gerçekleşti.


Domuz gribi ile mevsimsel gribi karıştırmamk için hazırlıklı olun Sağlık/Kadın Domuz gribi ile mevsimsel gribi karıştırmamk için hazırlıklı olun

Kış mevsimine girerken grip türleri arasındaki farkı ayırt etmek giderek güçleşiyor. Özellikle mevsimsel grip ile domuz gribi arasındaki farkları ayırt etmek, hem toplum, hem de sağlık çalışanları açısından gerekli tedavileri hızla başlatabilmek için kritik bir önem taşıyor.


Gençlerle Başkan Gül futbol için buluştu Kemer Gençlerle Başkan Gül futbol için buluştu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemerspor taraftarı Kemerli gençlerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Başkan Mustafa Gül, “Hedefimiz en az 2. Lig. yaşayan herkesin, Kemer Belediyespor’a destek olmak boynunun borcudur.


Kemer'de İsrail Pazarı hareketliliği Kemer Kemer'de İsrail Pazarı hareketliliği

Sezonun sonunun yaklaşması ile Kemer’de bazı oteller kapatmaya başlarken, bazı oteller de ise hareketlilik dikkat çekiyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...