Perşembe, 17 Ekim 2019
Uluslararası Koro Festivali başladı Güncel Uluslararası Koro Festivali başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Smarts Organizasyon ve Aktif Felsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen 2’nci Antalya Uluslararası Koro Festivali Antalya Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenen açılış töreni ile başladı.


Akaydın Döşemealtı halkıyla buluştu Döşemealtı Akaydın Döşemealtı halkıyla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Döşemealtı’nın kültürel bir değişim yaşadığını, bu nedenle bazı sorunlarının zamanla ortadan kalkacağını söyledi.


Aksu’da kaçak yapıya af yok Aksu Aksu’da kaçak yapıya af yok

Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kaçak yapılarla mücadelesine aralıksız olarak devam ediyor. Zabıta Müdürü Halil Hor vatandaşları kaçak yapı yapmamaları konusunda uyardı


Akın akın Atatürk sevgisi Deepo'da Güncel Akın akın Atatürk sevgisi Deepo'da

Akdeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Deepo Outlet Center’ın bu haftaki öğrenci konukları Altınova İlköğretim Okulu.


Kepez’den folklor şenliği Güncel Kepez’den folklor şenliği

Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesi’nin Türkiye birincisi olan halk oyunları ekibinin üyelerini kabul eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gelecek yıl ilçede “folklor şenliği” düzenlemeyi düşündüklerini söyledi.


Basketbolda kuralar çekildi Spor Basketbolda kuralar çekildi

Basketbol il Temsilciliği il içi faaliyetin son programı olan minikler ve büyükler mücadelesini başlatıyor. Grup mücadeleleri Haziran ayına kadar sürecek


Halkın Gündemi’nin konuğu Meliha Okur oldu Güncel Halkın Gündemi’nin konuğu Meliha Okur oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından her ay düzenlenen “Halkın Gündemi”nin bu ayki konuğu gazeteci-yazar Meliha Okur oldu.


Halk ekmeğine sahip çıkıyor Güncel Halk ekmeğine sahip çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, Antalyalılarla buluşmaya devam ediyor. Düzenlenen gezilerle, Türkiye’nin en modern ekmek fabrikası, öğrenciler ve halk tarafından ziyaret ediliyor.


Başkan Kılınç’tan ‘Tütüncü’ değerlendirmesi Siyaset Başkan Kılınç’tan ‘Tütüncü’ değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 1 yıllık icraatlarını basın toplantısı düzenleyerek anlattı.


Bucaklı Eczacıya Cumhurbaşkanlığı’ndan Telefon Güncel Bucaklı Eczacıya Cumhurbaşkanlığı’ndan Telefon

Burdur’un Bucak ilçesinde eczacılık mesleğini sürdüren Gülşah Köktürk’e Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL’ün eşi Hayrünnisa GÜL’den teşekkür telefonu geldi.


Kaş’ta karakulak ve vaşak arayacak Kaş Kaş’ta karakulak ve vaşak arayacak

Biyolog Batur Avgan, 13 yıl aradan sonra Antalya Düzlerçamında görüntülemeyi başardığı karakulakları şimdi de Kaş’taki Kıbrıs Deresi kanyonunda arayacak.


Başkan Üras okuduğu üniversitede ders verdi Kemer Başkan Üras okuduğu üniversitede ders verdi

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi 3 ve 4 sınıf öğrencilerine “ Hedef Koyma, Vazgeçmeme ve Karar alma” konularında ders verdi.


Akdeniz Üniversitesi’nde internet haftası kutlandı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde internet haftası kutlandı

Akdeniz Üniversitesi Enformatik Bölümü tarafından 06 Nisan 2010 Salı Atatürk Konferans Salonu’nda “Bilişim Teknolojileri ve Yenilikler” konulu İnternet Haftası etkinlikleri gerçekleştirildi.


Türkiye Partisi Vanlılar Vakfını ziyaret etti Siyaset Türkiye Partisi Vanlılar Vakfını ziyaret etti

Türkiye Partisi İl Başkanı Sedat Başar ve il yönetimi, 2 Nisan Van’nın düşman işgalinde kurtuluşu nedeniyle Antalya ‘da bulunan Van Kültür ve Dayanışma Vakfını ziyaret ettiler.


Esnaftan teşekkür plaketi Güncel Esnaftan teşekkür plaketi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Atatürk Caddesi, Kalekapısı ve Kapalı Yol esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.


Antalyalılar Kent Ormanı’nı sevdi Güncel Antalyalılar Kent Ormanı’nı sevdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, park çalışmasıyla Antalya’nın Çamlıca Tepesi haline getirdikleri Kent Ormanı’nın 1. etabını büyük oranda tamamladıklarını, 2. etabının yapımına ise önümüzde günlerde başlayacaklarını söyledi.


Kepez’de komisyonlar belirlendi Siyaset Kepez’de komisyonlar belirlendi

Kepez Belediye Meclisi’nin Nisan ayı olağan toplantısında görev süreleri sona eren encümen ve ihtisas komisyonlarının seçimi yapılırken, 2009 yılı faaliyet raporu da oy çokluğu ile kabul edildi.


Frankfurt'ta fiyakalı bir gece daha Frankfurt'ta fiyakalı bir gece daha

Fiyaka Deluxe adı altında Almanya’nın en iyi mekan 2. Mekanı seçilen ve Milk & Sugar – David Penn – Atfc gibi bir çok ünlü ismi konuk eden Club King Kamehameha’da Berat Topçu ve Cihangir Karabağ’ın organize ettiği bu ayki partilerinde yine Dj. Volkan Uça ve Ali Burgaç dj kabinindeydi


Değişimin lokomotifi gençler Siyaset Değişimin lokomotifi gençler

Mustafa Sarıgül liderliğindeki Türkiye Değişim Hareketi, Siyasi Partiler tarihinde bir ilke imza atmak üzere. Bugüne kadar önce kuruluş başvurusu yapan, ardından da kadrolaşmayı tamamlayan siyasi partilerin tersine TDH önce örgütlendi, şimdi partileşmeye gidiyor.


Siyasete üç boyutlu bakış Manavgat Siyasete üç boyutlu bakış

Türkiye Değişim Hareketi’nin partileşmesine az bir zaman kala hareketin Antalya Temsilcisi Cihan Dinç, toplumun her kesimi ile buluşup ilkelerini ve farklarını anlatıyor.


Antalyaspor’dan İberotel Belinda’ya Teşekkür Spor Antalyaspor’dan İberotel Belinda’ya Teşekkür

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada Ahmet Yaşar’a teşekkür edildi.


Saadet gençlik Gündoğmuş'ta Gündoğmuş Saadet gençlik Gündoğmuş'ta

Saadet Partisi Gençlik Kolları Antalya İl Başkanlığı teşkilat çalışmalarını gözden geçirmek için Gündoğmuş ilçesine ziyarette bulundu.


Antalya Büyükşehir basketbol Deepo'da Güncel Antalya Büyükşehir basketbol Deepo'da

Akdeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Deepo Outlet Center’ın bu haftaki konukları Antalya Büyükşehir Belediye Basketbol takımı.


Antalyaspor’dan Tütüncü’ye nezaket ziyareti Spor Antalyaspor’dan Tütüncü’ye nezaket ziyareti

Antalyaspor Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Nuri Ülker, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, verdiği desteklerden ötürü nezaket ziyaretinde bulundu.


Süt sektörüne yeni bir katkı Süt sektörüne yeni bir katkı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca hazırlanan, süt piyasasının düzenlenmesine yönelik "Çiğ Sütün Değerlendirilmesine Yönelik Destekleme Uygulama Esasları Tebliği" 06.04.2010 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.


Elmalı’lı İşadamı Kendini Astı Finike Elmalı’lı İşadamı Kendini Astı

Finike İlçesi’nde gıda toptancılığı yapan Elmalı’lı işadamı Bilal Çetinkaya (47), borçları yüzünden girdiği bunalım sonucu, kendini asarak intihar etti.


“Basın şehitlerinin olmayacağı bir Türkiye özlüyoruz” Siyaset “Basın şehitlerinin olmayacağı bir Türkiye özlüyoruz”

Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, “basın şehitlerinin olmayacağı bir Türkiye özlüyoruz” dedi.


Şampiyonluğun adresi Muratpaşa Belediyesi Spor Şampiyonluğun adresi Muratpaşa Belediyesi

Türkiye Şampiyonu olan Muratpaşa Belediyespor Genç Bayanlar Hentbol Takımı belediyede coşkuyla karşılandı.Belediye Başkanı Evcilmen, “Başarılarınız bizleri gururlandırıyor” dedi


TED’li öğrenciler ve veliler Isparta'da buluştu Güncel TED’li öğrenciler ve veliler Isparta'da buluştu

TED Antalya Koleji 3. sınıflar zümresi projeleri doğrultusunda Isparta’ya gezi düzenlediler. İlk durakları TED Isparta Koleji olan öğrenci ve veliler TED’li olmanın ayrıcalığını ve aile olmanın güzelliklerini hep birlikte yaşadılar


Güncel "Antalya engellerin kalktığı bir kent olacak"

Antalya Otistik Bireyler Spor Kulübü Derneği (ANTOBDER) Başkanı Perihan Bal ve Antalya Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi (OÇEM) Müdürü Mehmet Yıldız, otizmli çocuklarla Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.


Muratpaşa Meclisi’nden alkışlanacak kararlar Siyaset Muratpaşa Meclisi’nden alkışlanacak kararlar

Nisan ayı toplantısına devam eden Muratpaşa Belediye Meclisi, devrim niteliğinde kararlar aldı. Naylon poşet kullanımının engellenmesini oybirliği ile kabul eden Muratpaşa Belediye Meclisi, kreş ve öğrenci yurdu için de bina kiralanmasını karara bağladı


MHP’liler Serik’te muhtarlarla buluştu Serik MHP’liler Serik’te muhtarlarla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Arslan, Zeki Tunç, Ali Arıcan, Hüseyin Çil, Adnan Koca, Gebiz Belediye Başkanı Cengiz Büyükgebiz, İlçe Başkanı Av. Cüneyt Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Serik Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Baran ile 60’ın üzerinde köy ve mahalle muhtarı ve bazı azalar yemekte buluştu.


İl genel meclisinde avukatlar unutulmadı Güncel İl genel meclisinde avukatlar unutulmadı

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Ak Parti Kemer İl Genel Meclisi Üyesi Azmi Şirinler Meclis Başkanı Av. Cavit Arı ile birlikte MHP Gazipaşa Meclis Üyesi Av. Ahmet Karabulut’un Avukatlar Günü’nü kutlayarak bir çiçek veri.


“Buzlar Çözülmeden” sürprize hazırlanıyor Kültür/Sanat “Buzlar Çözülmeden” sürprize hazırlanıyor

Kurban, oyununun galasını 8 Nisan’da yapacak olan Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT), Cevat Fehmi Başkut'un yazdığı ve provalarına başladığı “Buzlar Çözülmeden” adlı oyunla bir sürprizi gerçekleştirecek.


Lara -Kundu planlarına 161 itiraz Siyaset Lara -Kundu planlarına 161 itiraz

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Lara-Kundu Kültür ve Turizm Koruma Gelişim Balgesi’ni kapsayan planları TBMM gündemine taşırken, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, son hazırlanan plana 161 itiraz geldiğini söyledi.


Kepezli bisikletçi İsviçre kampında Spor Kepezli bisikletçi İsviçre kampında

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün bisiklet branş sporcularından 20 yaşındaki Recep Ünalan, 2010 Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla İsviçre’ye gidiyor. Ünalan 2 yıl süresince İsviçre’de hazırlıklarını sürdürecek.


Alparslan Türkeş ölüm yıldönümünde anıldı Siyaset Alparslan Türkeş ölüm yıldönümünde anıldı

Türk Milliyetçiliği davasının ölümsüz ismi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş ölümünün 13.yılında MHP Antalya İl Başkanlığınca düzenlenen etkinliklerle anıldı.


Kepez’de kat artışı sevinci Güncel Kepez’de kat artışı sevinci

Kepez Belediyesi, Ahatlı, Kültür, Yeni Doğan ve Fabrikalar Mahallesi’nin kuzey bölümü kapsayan, imar hukukuna uygun, vatandaşların beklentilerini karşılayacak şekilde 2 ile 7 kat arasında kat artışı sağlayan imar planı revizyonu hazırladı. Plan, Kepez Belediye Meclisi’nde oy birliği ile kabul edildi.


Türkiye Partisi lokma dağıttı Siyaset Türkiye Partisi lokma dağıttı

Türkiye Partisi Muratpaşa ve Kepez İlçe Örgütleri, Cumartesi Pazarı mevkisinde halka lokma dağıtarak parti ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.


2500 sözleşmeli personel gün sayıyor 2500 sözleşmeli personel gün sayıyor

2007 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı bir törenle hayata geçirilen Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi (TARGEL) kapsamında köylerde istihdam edilmek üzere 2500 adet daha mühendis ve veteriner hekimin atamaları önümüzdeki günlerde yapılacak.


Türkiye üçüncüsü öğrenciye okulundan ödül Kumluca Türkiye üçüncüsü öğrenciye okulundan ödül

Özel Kumluca Koleji, 6.Edream Ulusal Bilgisayar Proje Olimpiyadı’nda Türkiye üçüncüsü olan Sinem Durdaş’a ödül verdi.


Cumhuriyet Caddesi trafiğe kapanıyor Güncel Cumhuriyet Caddesi trafiğe kapanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi altyapı çalışmaları nedeniyle Cumhuriyet Caddesi’ni 6-14 Nisan tarihleri arasında trafiğe kapatıyor.


Türkiye Sevdası yine coşturuyor.. Kültür/Sanat Türkiye Sevdası yine coşturuyor..

Ormancılık Haftası, Kütüphanecilik Haftası etkinliklerinde ve özel günlerde armağan olarak dağıtılarak tanıtılan eserde çok ünlü isimlerle ilk defa şiiri, karikatürü ve şiirli hikayesi yayınlanan özel yetenekli sanat dostları da yer almıştır.


İsviçreli yatçı, yatında kedi köpek yerine ördek besliyor Kemer İsviçreli yatçı, yatında kedi köpek yerine ördek besliyor

Son 3 yıldan bu yana Kemer Türkiz Marina'yı kışlama yeri olarak seçen İsviçre'Hainz Beeler, diğer yatçı arkadaşlarının aksine teknesinde kedi, köpek gibi evcil hayvanların yerine ördeği ile birlikte yaşıyor.


Bizim Hikmet ''Okuyar'' Dedi.. Kültür/Sanat Bizim Hikmet ''Okuyar'' Dedi..

Bilgisayar kullanımının ve internetten falyalanmanın da kütüphanecilik kapsamında olduğunu vurgulayan Şüsiyad Başkanı Hikmet Okuyar, kütüphanecileri türkiye Sevdası ile kutladı.


“Güneş enerjisini yaygınlaştıracağız” Siyaset “Güneş enerjisini yaygınlaştıracağız”

Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı Hilmi Güler, Turgut Özal, Antalya'dan Türk turizmini başlattığını belirterek, “AK Parti de dünyanın en fazla güneş gören şehrinden yenilenebilir enerji üretimini yaygınlaştıracak” dedi.


DES, memur ve hizmetlilerin sorunlarına çözüm istedi Siyaset DES, memur ve hizmetlilerin sorunlarına çözüm istedi

Demokrat Eğitimciler Sendikası (DES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, eğitim kurumlarında görev yapan, memur, kaloriferci, müstahdem, bekçi, şoför, aşçı, bahçıvan, şef ve hizmetlilerin eğitim ordusunun önemli bir parçası olduğunu söyledi.


“Her zaman sizim yanınızdayız” Siyaset “Her zaman sizim yanınızdayız”

İl Yönetiminde yaşanan değişim sonrası ziyaretçi trafiğinin devam eden yoğunluğunda, il yönetiminin ziyaretçileri bu kez muhtarlardı.


Antalya şiire doydu Kültür/Sanat Antalya şiire doydu

Birbirinden etkili birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Antalya, bu sefer de şairleri ağırladı. Türkiye'nin dört bir tarafından gelen şairler Sea Life Hotel'de buluştu.


Kepez’den “Muhtar Hattı” hizmeti Siyaset Kepez’den “Muhtar Hattı” hizmeti

Kepez Belediyesi, muhtarların taleplerini, şikâyetlerini sonuçlanıncaya kadar internet üzerinden takibini yapabileceği ve bir ilk olan “Muhtar Hizmet Masası” uygulaması başlattı


“Engelliler siyasete alet edilmesin” Siyaset “Engelliler siyasete alet edilmesin”

Türkiye Partisi İl Başkanı Sedat Başar ve yönetimi, Akdeniz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Ali Fırın ve engelli vatandaşlar ile sohbet edip, sorunlarını dinledi.


AKMEK’ten Çanakkale ve Kutlu Doğum etkinliği Güncel AKMEK’ten Çanakkale ve Kutlu Doğum etkinliği

Kepez Belediyesi’nin ücretsiz bir hizmeti olan Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), sosyal etkinlik kapsamında Çanakkale Deniz Zaferi’nin 95. Yıldönümü ve Şehitleri Anma ile Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenledi.


“Yeni Anayasa taslağına hayır diyoruz” Siyaset “Yeni Anayasa taslağına hayır diyoruz”

Eğitim İş Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Şube Başkanı Mehmet Balık “AKP iktidarı eğer samimi ise Anayasa değişikliği aldatmacası yerine var olan Anayasal hakkımızı versin” dedi.


Başkan Akaydın bir yılın hesabını verdi Siyaset Başkan Akaydın bir yılın hesabını verdi

Bir yıl boyunca Antalya’yı bir cazibe merkezi yapmak için çalıştıklarını söyleyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. MustafaAkaydın, Antalya’yı Avrupa Kültür Başkenti yapma hedefinde olduklarını müjdeledi.


Badak, 100. Yıl’ı sordu… Siyaset Badak, 100. Yıl’ı sordu…

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, İçişleri Bakanı Beşir Atalay tarafından cevaplandırılması için TBMM’ye yazılı soru önergesi verdi.


Sevimçok: “Yasalar önünde hakkımı arayacağım” Siyaset Sevimçok: “Yasalar önünde hakkımı arayacağım”

Antalya Pastacılar Odası Başkanı ve AESOB Başkan Adayı Abdullah Sevimçok yazılı basın açıklaması yaptı


CHP milletvekilleri İl Genel Meclisi’nde Siyaset CHP milletvekilleri İl Genel Meclisi’nde

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekilleri Osman Kaptan, Hüsnü Çöllü, Atilla Emek ve Tayfur Süner Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı’yı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.


Servisciler Odası Başkan sorunları dinledi Güncel Servisciler Odası Başkan sorunları dinledi

Antalya Umum Servisçiler Odası Başkanı Adil Demir ve yönetim kurulu ziyaretlerini sürdürüyor.


Kepezli tekvandoculardan başarı Spor Kepezli tekvandoculardan başarı

Kepez Belediyespor branşlarından Tekvando sporcuları yeni başarılara imza atıyorlar. Çeşitli organizasyonlarda müsabakalar gerçekleştiren sporcular toplam 9 birincilik aldı.


Minikler ilkbahar duygularını kağıda döktüler Güncel Minikler ilkbahar duygularını kağıda döktüler

Güvenlik İlköğretim Anaokulu ‘nda okuyan minik öğrenciler, parmak boyama ile gelen baharı resimlerine yansıttılar.


Konyaaltı Belediyesi, Nisan ayı Meclis Toplantısı yapıldı Siyaset Konyaaltı Belediyesi, Nisan ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlığında yapılan meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşülüp, karara bağlandı.


Kepez Belediyesi: 82 - Bornova Belediyesi: 67 Spor Kepez Belediyesi: 82 - Bornova Belediyesi: 67

Beko Basketbol Ligi'nin 26. haftasında Kepez Belediyesi kendi evinde, baştan sona önde götürdüğü karşılaşmada Bornova Belediyesi'ni 82-67'lik skorla geçip ligde kalma adına önemli bir galibiyet aldı.


Mektupla veda ederek ayrıldı Güncel Mektupla veda ederek ayrıldı

Bucak ilçesinde görev yapan göz doktoru Mehmet Tahir Şam ilçeden ayrılırken Bucak ilçesine ve Burdur'a bir mektupla veda etti.


Eyüp Sabri Tuncer’den hediye yağmuru! Eyüp Sabri Tuncer’den hediye yağmuru!

www.eyupsabrituncer.com online alışveriş kanalında, tüketicilerden yoğun ilgi gören kampanyada 25.000’i aşkın tüketici Eyüp Sabri Tuncer’in dünya markası Perfume Jewels kozmetik seti hediyesine kavuşurken, seçtikleri çeşitlerle de koku tercihlerini ortaya koymuş oldular.


Çöpe atılan kağıtlar sanata dönüştü Güncel Çöpe atılan kağıtlar sanata dönüştü

Kepez Belediyesi’nin destekleriyle, Hikmet Özkaya’nın, çöpe atılan kâğıtlardan yaptığı ve “Kağıtların Dansı” adını verdiği resim sergisi, Özdilek Park Alışveriş Merkezi’nin fuayesinde ziyarete açıldı.


Organ nakli projesi Deepo'da Güncel Organ nakli projesi Deepo'da

Akdenizin en büyük Outlet alışveriş merkezi devi Deepo’da Akdeniz Üniversitesi bünyesinde ‘cana can katın’ projesi standı kurulmuştur.


Antalya Kent Konseyi’nden ulaşım raporu Güncel Antalya Kent Konseyi’nden ulaşım raporu

Antalya Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mimar Bünyamin Zengin ulaşılabilirlik(erişilebilirlik) açısından kentin tüm kullanıcılar için planlanması amacıyla; Antalya Kent Konseyi’nce “Herkes için Tasarım Çalışma Grubu” oluşturulduğunu bildirdi.


“Resimli Osmanlı Tarihi” Kültür/Sanat “Resimli Osmanlı Tarihi”

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı “Tiyatromuz Ekip 399” tiyatro topluluğu 01 Nisan 2010 Perşembe günü Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu’nda Turgut Özakman’ın en popüler oyunlarından Resimli Osmanlı Tarihi adlı oyunu sahneledi.


Mahallelerde CHP rüzgarı esti Siyaset Mahallelerde CHP rüzgarı esti

Barış, Kütükçü ve Fatih mahallelerinde yapılan kahve toplantılarında CHP il yönetimi ve dört CHP milletvekili, Kepez İlçe örgütünün düzenlediği toplantılarda halkla buluştu.


AKEV'liler Dersimiz Atatürk filminde Güncel AKEV'liler Dersimiz Atatürk filminde

Özel İlköğretim Okulu öğrencileri, senaryosunu Şu Çılgın Türkler ve Diriliş kitaplarıyla Atatürk’ü ülkemizde araştırmayı en çok seven yazarlardan Turgut Özakman’ın kaleme aldığı “Dersimiz Atatürk” filmini izlediler.


Dinç: Siyaset Dinç: "Esnaf bitmiş"

TDH Manavgat İlçe teşkilatı tarafından hazırlanan program dahilinde Manavgat’a giden İl Temsilcisi Cihan Dinç, esnafında derdini dinledi.


“İnancın partisi olmaz” Siyaset “İnancın partisi olmaz”

Son günlerde bazı basın organlarında çıkan haberler üzerine yazılı bir açıklama yapan Alevi Kültür Dernekleri Genel Merkez Örgütlenme Genel Sekreteri Ergun Kurt, inanç örgütlenmesi ile siyasi örgütlenmenin birbirine karıştırılmasının mümkün olmadığını dile getirdi.


Mini hayvanat bahçesi çocukları büyülüyor Kemer Mini hayvanat bahçesi çocukları büyülüyor

Kemer’in doğal güzellikleri ünlü Ulupınar’da yer alan ve adeta bir Botanik Bahçesini andıran ve geniş alanı ile gelen misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Botanik Restaurantta oluşturulan Mini Hayvanat Bahçesi çocukların en çok zaman geçirdikleri alanların başında geliyor.


Muratpaşa Belediyesi’nin temizlik filosu büyüyor Güncel Muratpaşa Belediyesi’nin temizlik filosu büyüyor

Muratpaşa Belediyesi’nin araç filosuna 7 araç daha eklendi. Son model ve teknolojik yenilikler taşıyan araçlar, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmete başladı


İcra camdan bile baktırmıyor Siyaset İcra camdan bile baktırmıyor

Kriz nedeniyle günde binlerce ev ve işyerinin kapısına icra memurları dayanıyor. ESDER Başkanı Aydın Çevik, günde yüzlerce işyerinin kapandığını belirtirken, ekonominin tıkandığını, esnafın ise bitme noktasına geldiğine dikkat çekti


Antalyalılar sabah sporunda buluştu Güncel Antalyalılar sabah sporunda buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, yeni başlattığı projeyle, Antalyalıları sabah sporunda buluşturdu.


Hanımeli Pazarı AKM bahçesinde açıldı Güncel Hanımeli Pazarı AKM bahçesinde açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi ve Antalya Gönüllüleri Derneği işbirliğinde “Hanımeli Pazarı” kuruldu.


Kemer halkı göz taramasından geçiriliyor Kemer Kemer halkı göz taramasından geçiriliyor

Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Belediyecilik sadece park yapmak, yol yapmak ve kaldırım yapmak değildir. İlçede yaşanan tüm sorunlar gibi halkımızın sağlığı ile yakından ilgileniyoruz.


Mermerler Otomotiv’den Filo Araç Teslimatı Mermerler Otomotiv’den Filo Araç Teslimatı

Mermerler Otomotiv, Samanyolu Televizyonu ‘na (STV) 3 adet Kimo, 6 Adet Alia olmak üzere toplam 9 adet Chery’nin teslimini törenle gerçekleşti.


“23 Nisan Dondurma Bayramı” “23 Nisan Dondurma Bayramı”

Türk Dondurma sektörünün ve Maraş dondurmasının lideri Mado, 23 Nisanda çocukları unutmadı. Mado tarafından özel olarak tasarlanan ve Mado lezzet ustalarının hazırladığı “Parmak Dondurma” dağıtma geleneği bu yıl da devam ediyor.


Antalya İnternet Medya Platformu kuruldu Güncel Antalya İnternet Medya Platformu kuruldu

Antalya’da internet üzerinden faaliyet gösteren; medya mensupları ikinci toplantılarında meslek platform oluşturma kararı alarak: internet medyacılığı meslek etiği, sorunları ve çözüm önerilerini tartıştılar.


“Kaliteli yemeğin adresi Antalya Yemek” Güncel “Kaliteli yemeğin adresi Antalya Yemek”

Günlük 4 çeşitten oluşan aylık yemek listeleri kalori ve protein değerleri dikkate alınarak, mevsime uygun olarak hazırlanıp Gıda Mühendisleri tarafından hazırlanarak denetleniyor.


Kalekapısı Basketbol Kulübü'nden Antalya Yemek'e başarı sözü Spor Kalekapısı Basketbol Kulübü'nden Antalya Yemek'e başarı sözü

Kalekapısı Basketbol Kulübü'ne verdiği destekle herkesin takdirini kazanan Antalya Yemek lig öncesi coach Mustafa Şimşek'ten başarı sözü istedi.


Muratpaşa’da Nisan Meclisi Siyaset Muratpaşa’da Nisan Meclisi

Nisan dönemi toplantısını yapan Muratpaşa Belediye Meclisi, 9 komisyon ve encümen seçimlerini gerçekleştirdi. Muratpaşa Belediyesi 2009 faaliyet raporu da kabul edildi


Mart ayında doğanlara doğum günü kutlaması Güncel Mart ayında doğanlara doğum günü kutlaması

TED Antalya Koleji Özel İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerinden Mart ayında doğanların doğum günü kutlaması bütün öğrencilerin ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.


Metro eylemcilerinin kimlikleri belirlendi Metro eylemcilerinin kimlikleri belirlendi

Moskova Metrosu’nda bombalı intihar saldırılarını gerçekleştiren eylemcilerin kimlikleri belirlendi.


Metro eylemcilerinin kimlikleri belirlendi Metro eylemcilerinin kimlikleri belirlendi

Moskova Metrosu’nda bombalı intihar saldırılarını gerçekleştiren eylemcilerin kimlikleri belirlendi.


ABT’den sporculara özel gösterim Kültür/Sanat ABT’den sporculara özel gösterim

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu ABT, Valilik Kupası Futbol Turnuvası’na katılan sporcu ve ailelerini ‘Barış İçin Aşk Grevi’nde buluşturdu.


Sözen; “Yol parasını AKP değil biz getirttik” Manavgat Sözen; “Yol parasını AKP değil biz getirttik”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Titreyengöl, Sorgun ve Kızılağaç bağlantı yolu için 1 trilyon lira getirdiklerinden bahseden AKP İlçe Başkanı Nejat Tığlı’nın iddialarının yanlış olduğunu dile getirdi.


Antalya’daki hangi satış Bush’un bile aklına gelmedi? Güncel Antalya’daki hangi satış Bush’un bile aklına gelmedi?

Antalya Defterdarlığı’nın Avlan Gölü’nü teşvik kapsamında satılacak hazine arazileri listesine eklemesi oldukça tartışma yaratmıştı.


‘Esnafın eli kolu bağlandı’ Güncel ‘Esnafın eli kolu bağlandı’

Antalya’da 100 bin esnafın SGK tarafından icra takibine alınmasını değerlendiren Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Antalya Şube Başkanı Aydın Çevik, sorumluluğun tamamen AKP hükümetinde olduğunu söyledi.


“Zam var, icraat yok” Siyaset “Zam var, icraat yok”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, CHP’li belediyelerin her yerde enkaz edebiyatı yaptığını belirterek, “Kaş Belediye Başkanı ağlayıp, borç edebiyatı yapıyor, ardından belediyenin dükkânlarına yüzde 100 zam yaparak esnafı mağdur duruma düşürüyor. Esnafın işyerlerine zam var, ama icraat yok” dedi.


Borusan Telekom'un Vodafone'a satışı onaylandı Ekonomi/Turizm Borusan Telekom'un Vodafone'a satışı onaylandı

Vodafone Türkiye’nin Borusan Telekom şirketini satın alımı Rekabet Kurulu tarafından onaylanarak satınalma süreci tamamlandı. Vodafone Türkiye’nin kurumsal iletişim pazarındaki büyüme performansının, Borusan Telekom’un satın alımıyla daha da artan bir ivme kazanması bekleniyor.


TTNET ve Sebit’den özel eğitim paketi TTNET ve Sebit’den özel eğitim paketi

Lise ve üniversiteye hazırlıkta 42 yıldır öğrencilerini başarıya taşıyan Uğur Dershaneleri, Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom grup şirketleri Avea, TTNET ve Sebit işbirliğinde ‘’Uğurlu Evim’’ Projesi’ni başlatıyor.


Fortis'ten her köye bir kobi projesine destek Ekonomi/Turizm Fortis'ten her köye bir kobi projesine destek

Fortis Bank Türkiye, Kredi Garanti Fonu ve Avrupa Yatırım Fonu işbirliğinde yürütülen “Her Köye Bir KOBİ” projesine destek oluyor.


Antalya Muhtarlar Derneği CHP Muratpaşa İlçe Örgütünü ziyaret etti Güncel Antalya Muhtarlar Derneği CHP Muratpaşa İlçe Örgütünü ziyaret etti

Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp ve yönetim kurulu üyeleri CHP Muratpaşa İlçe Örgütünü ziyaret etti.


“24 saat halkımızın hizmetindeyiz” Siyaset “24 saat halkımızın hizmetindeyiz”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, vatandaşları sadece seçimden seçime hatırlayan bir zihniyete sahip olmadıklarını belirterek, “Halkımızın 24 saat hizmetindeyiz” dedi.


Minikler tiyatro gösterisi ile eğlendi Güncel Minikler tiyatro gösterisi ile eğlendi

Akdeniz Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği sosyal etkinliklere devam ediyor. Minikler, 31 Mart 2010 Çarşamba günü Akdeniz Üniversitesi Olbia A Salonu’nda sahnelenen “Kırmızı Başlıklı Kız İz Peşinde” adlı tiyatro gösterisi ile doyasıya eğlendiler.


Bursa Deplasman Programı ve Sponsoru belirlendi Spor Bursa Deplasman Programı ve Sponsoru belirlendi

Antalyaspor Profesyonel Futbol Takımı, Turkcell Süper Lig’in 28. haftasında lider Bursaspor ile deplasmanda oynayacağı zorlu karşılaşmanın son hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.


Doyran ve Karatepe’de Akaydın’a coşku  seli Güncel Doyran ve Karatepe’de Akaydın’a coşku seli

Doyran bölgesinde halkla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, vatandaşlar tarafından büyük coşkuyla karşılandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...