Çarşamba, 23 Ekim 2019
Murat Denizdelen'e “Senatörlük Nişanı” Güncel Murat Denizdelen'e “Senatörlük Nişanı”

Avrupa – Asya Ticari Misyonu tarafından “Senatörlük Nişanı” verilen Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Murat Denizdelen temsilcilik nişanını ATSO’da düzenlenen törende ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in elinden aldı.


Manavgat Belediyesi’nde İlan Reklam Vergisi tahsilatı sürüyor Manavgat Manavgat Belediyesi’nde İlan Reklam Vergisi tahsilatı sürüyor

Manavgat Belediyesi, İlan-Reklam Vergisi’nin 1. taksiti tahsilatını sürdürüyor. İlan-Reklam Vergisi’nin 1. taksiti için son ödeme tarihi ise 30 Nisan


Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Yarışması Güncel Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Yarışması

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından birincisi 2009 yılında düzenlenen “Tarım ve İnsan” konulu Fotoğraf Yarışmasının ikincisi için geri sayım başladı. Başvurular 22 Nisan’dan itibaren kabul edilecek.


Türkiye’nin İlk Gerontoloji binası Güncel Türkiye’nin İlk Gerontoloji binası

Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Gerontoloji Bölümü Yeni Eğitim ve Hizmet Binası'nın temeli görkemli bir törenle atıldı.


Tütüncü, sorunları yerinde dinliyor Güncel Tütüncü, sorunları yerinde dinliyor

Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü’nün, seçildiği günden beri halkıyla iç içe olması, Kepezlileri mutlu ediyor. İlçe halkı, Tütüncü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti, “Belediye başkanlarını aramızda görmeye alışık değiliz. Sizi takdir ediyoruz.” sözleriyle dile getiriyor.


23 Nisan'da tüm çocuklar Deepo'da Güncel 23 Nisan'da tüm çocuklar Deepo'da

Antalya’nın ilk ve tek Outlet Alışveriş Merkezi Deepo Outlet Center bu senede 23 Nisan şenliklerinde ‘Bu yılda Deepo’dayız’ sloganıyla tüm çocukları deepo’ya davet ediyor.


“Yapamıyorsanız, karalamayın” Siyaset “Yapamıyorsanız, karalamayın”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, CHP İl Başkanı Özer Ülken’in yaptığı açıklamayı sert bir dille eleştirerek, “Şehit cenazesini istismar konusu yapan CHP İl Başkanı, AK Parti hükümetinin iki önemli yatırımının açılışını gölgelemek adına ‘Çamur at izi kalsın’ anlayışıyla asılsız iftiralarda bulunmuştur” dedi.


Miniklerin tiyatro sevgisi Güncel Miniklerin tiyatro sevgisi

TED Antalya Koleji Özel İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencileri, Tekeli oğlu Kütüphanesi Konferans salonunda “ Dinozor biricik” isimli tiyatro oyununu izleyip, kütüphaneyi gezdiler.


Bisikletçilerden Kemer'e büyük tanıtım Kemer Bisikletçilerden Kemer'e büyük tanıtım

11-18 Nisan tarihleri arasında koşulan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Finike-Antalya etabı renkli görüntülere sahne oldu.


Dagi 23 Nisan'da çocukları unutmadı Dagi 23 Nisan'da çocukları unutmadı

İç Giyimde Türkiye’nin trendlerini belirleyen Dagi’den, “23 Nisan’a özel sezon çocuk kampanyası “ başlayacak. Çocuk tüm yaş gruplarına hitap eden indirim kampanyası 23-24-25 Nisan süresince devam edecektir.


Mahalle toplantıları sürüyor Manavgat Mahalle toplantıları sürüyor

Manavgat’ın Yukarıhisar Mahallesi’nde yaşayanların oluşturduğu Mahalle Meclisi, ikinci toplantısını yaptı


Deepo ve Medical Park sosyal sorumluluk projesinde el ele Güncel Deepo ve Medical Park sosyal sorumluluk projesinde el ele

Akdenizin en büyük alışveriş merkezi Deepo Outlet Center geçtiğimiz günlerde Medical Park Hastanesini konuk etti.


Muratpaşa Avrupa Kupası’nda Spor Muratpaşa Avrupa Kupası’nda

Muratpaşa Belediyesi Bayan Hentbol Takımı, Kastamonu Üniversitesi’ni 42-28 yenerek ligi dördüncü sırada tamamladı. Türkiye Kupası’nda da mücadele eden başarılı sporcular, bu sonuçla Avrupa Kupası’nda mücadele etmeye hak kazandı.


AGC’ye 6. kardeş geliyor Güncel AGC’ye 6. kardeş geliyor

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) 6. kardeşi yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden. AGC ile Kıbrıs Dış Basın Birliği önümüzdeki günlerde kardeşlik protokolü imzalayacak.


Başkan Evcilmen özel sporcuları sevindirdi Güncel Başkan Evcilmen özel sporcuları sevindirdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, Muratpaşa Belediyesi himayesinde yürütülen Özel Sporcular Spor Eğitim Programı'na devam eden özel sporculara spor kıyafeti ve çanta armağan ederek sevindirdi


Toros Akdeniz Koleji’nde hüzünlü bir tiyatro gösterisi Kültür/Sanat Toros Akdeniz Koleji’nde hüzünlü bir tiyatro gösterisi

Toros Akdeniz Koleji İlköğretim Okulu öğrencileri Polis Şehitlerine vefa duygularını onların ailelerine sergiledikleri tiyatro oyunu ile gösterdiler


Lokantacılar gecede buluştu Güncel Lokantacılar gecede buluştu

Antalya Lokantacılar, Aşçılar, Kebapçılar, Köfteciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın geleneksel hale getirdiği kaynaşma gecesinde üyeler bir araya geldi.


Gökbüklüler HES’e karşı ayaklandı! Finike Gökbüklüler HES’e karşı ayaklandı!

42 yıl önce diktiği ağaçların HES çalışması sırasında kesildiğini gören Finike’nin Gökbük köyü Muhtarı İsmail Altıntaş, “Türkiye’nin geleceği bu mu?” diyerek isyan etti. Çevre örgütleriyle bir araya gelen Gökbüklüler, HES’lere karşı hukuk mücadelesi başlatıyor.


Turizmcilerden Yörex'e tam destek Güncel Turizmcilerden Yörex'e tam destek

Antalya Ticaret Borsası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya İhracatçı Birlikleri ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek 1. Yöresel Ürünler Fuarı’na destek çığ gibi büyüyor.


Büyükşehir 'den 23 Nisan’da satranç turnuvası Güncel Büyükşehir 'den 23 Nisan’da satranç turnuvası

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Satranç Turnuvası düzenleyecek.


Yeni iç hatlar terminali açıldı Güncel Yeni iç hatlar terminali açıldı

ICF Airports, Akdeniz çanağının en gözde şehri ve Türkiye’nin turizme açılan kapısı Antalya’ya yeni ve modern bir iç hatlar terminali kazandırmak amacıyla geçtiğimiz yıl başlattığı 100 Milyon Avro’ya mal olan dev projeyi tamamlayarak hizmete açtı.


Ukraynalılar Türkçe öğreniyor Güncel Ukraynalılar Türkçe öğreniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yerleşik yaşayan Ukraynalıların Türkçe öğrenebilmesi için kurs açtı.


Ülkücü gençler Gülsuyu dağıttı Güncel Ülkücü gençler Gülsuyu dağıttı

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Lokman Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Ülkücü gençler “Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri çerçevesinde 16 Nisan 2010 tarihinde Cuma Namazının ardından Akmescit Camii’nde Namazdan çıkanlara gül suyu, gül lokumu ve meyve suyu ikram etti.


“Geçmişten Günümüze Köy Enstitüleri” Güncel “Geçmişten Günümüze Köy Enstitüleri”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Eğitim-İş Antalya Şubesi işbirliği ile Köy Enstitüleri’nin kuruluş yıldönümü olan 17 Nisan Cumartesi günü, Antalya Kültür Merkezi’nde (AKM) “Geçmişten Günümüze Köy Enstitüleri” adlı bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor.


Kumluca-Finike çevresinde  asayiş Kumluca Kumluca-Finike çevresinde asayiş

Kumluca’da geçtiğimiz günlerde, narenciye bahçelerinde bekçilik yapan Elmalı’lı Hüseyin Demirtaş (77) ın, vurularak öldürülmesinden sonra, bugün de Beykonak Kasabası’nda faaliyetini sürdüren “İyi Ekmek” fabrikasının şoförü silahlı saldırıya uğradı.


Antalya Devlet Tiyatrosu'nun Nisan 2010 Programı Kültür/Sanat Antalya Devlet Tiyatrosu'nun Nisan 2010 Programı

Antalya Devlet Tiyatrosu'nun Nisan 2010 Programı


Hasanağa Restaurant'ta Türküler ve Deyişler Gecesi Kültür/Sanat Hasanağa Restaurant'ta Türküler ve Deyişler Gecesi

Bu yıl iki yeni işletmeyle sezona başlayan Hasanağa Restaurant, Çakırlar Hasanağa Restaurant ve Hasanağa Sanat Kafe ile yeni etkinliklerle Antalya’da ki eğlence merkezlerine alternatif bir bakış açısı getirmeye devam ediyor.


Rus pazarı %40 büyüyecek.. Güncel Rus pazarı %40 büyüyecek..

Skal International Antalya Kulübü Robinson Golf Club Nobilis’te 2010 yaz sezonunu değerlendirdi


Ruh sağlığı masaya yatırıldı Sağlık/Kadın Ruh sağlığı masaya yatırıldı

Türkiye Psikiyatri Derneği tarafından 13 -17 Nisan 2010 tarihleri arasında Kervansaray Lara Otel, Antalya’da düzenlenmekte olan Türkiye Psikiyatri Derneği Yıllık Toplantısı ve 14. Bahar Sempozyumu’nda ruh sağlığına dair tüm konular ve güncel tedaviler masaya yatırıldı.


Denizli maçı öncesi penaltı finali Spor Denizli maçı öncesi penaltı finali

Turkcell Süper Lig’in 30. haftasında Antalyaspor ile Denizlispor arasında oynanacak olan karşılaşma öncesi Antalya Atatürk Stadyumu, müthiş organizasyona ev sahipliği yapacak.


Bisikletçiler siyah kurdele takacak Spor Bisikletçiler siyah kurdele takacak

46.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun Yarın Koşulacak Antalya-Alanya Etabında Sporcular Uçak Kazasında Hayatını Kaybeden Polonya Cumhurbaşkanı’nın Anısına Saygı Duruşunda Bulunup Siyah Kurdele Takacaklar


CHP İl Başkanı Özer Ülken’den AKP’ye kınama Siyaset CHP İl Başkanı Özer Ülken’den AKP’ye kınama

Ülken, geçtiğimiz gün Batman’da şehit olan Gür’ün cenazesinin töreni yapılırken, aynı saatlerde Gazipaşa’nın çeşitli mahallerinde AKP araçlarının dolaşarak Başbakan’ın Kemer Tüneli açılışına halkı davet etmesini şehidin anısına ve ailesine büyük saygısızlık olarak nitelendirdi.


ATSO Başkanı Budak’tan “Çevre Yolu” Uyarısı Güncel ATSO Başkanı Budak’tan “Çevre Yolu” Uyarısı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak, Kemer tünelleri hizmete açılırken, Çevre Yolu’ndaki gecikme için “Denizi geçip derede boğuluyoruz” benzetmesi yaptı.


Eğitim-İş’ten Akaydın’a ziyaret Güncel Eğitim-İş’ten Akaydın’a ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, “Sağlığım yerinde olduğu sürece Atatürk ilke ve devrimleri, ulus bütünlüğü konusunda çalışmaktan asla yorulmam” dedi.


Cilde zeytinyağı dokunuşu Sağlık/Kadın Cilde zeytinyağı dokunuşu

Kişisel bakım ürünlerine içerdiği zeytinyağı özü nedeniyle yeni bir soluk getiren,Selesta Life'ın cilde dost ürünleri Antalya'da seçkin eczanelerde ve belirli satış noktalarında müşterilerin beğenisine sunuldu.


AKEV koleji öğrencileri Antalya müzesini gezdi Güncel AKEV koleji öğrencileri Antalya müzesini gezdi

Özel AKEV ilköğretim okulu 4. Sınıf öğrencileri, Müdür Yardımcıları Nadir Çiçek ve Selim Yılmaz rehberliğinde Antalya Müzesi’ni gezdiler.


İngiltere Büyükelçisi Akaydın’ı ziyaret etti Siyaset İngiltere Büyükelçisi Akaydın’ı ziyaret etti

İngiltere Büyükelçisi David Reddaway, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı ziyaret etti.


Kutlu doğum haftası etkinlikleri başladı Kemer Kutlu doğum haftası etkinlikleri başladı

Kemer Müftülüğü tarafından organize edilen ve Kemer Belediyesi tarafından desteklenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri Kutlu Doğum Parkında yapılan açılış seremonisi ile başladı.


Siyaset "Denetim raporlarının sıkı takipçisiyiz"

MHP İl Başkanı A.Adnan Kaya, geçtiğimiz Çarşamba günü yapmış olduğu basın toplantısı ile ilgili AKP İl Başkanı Hüseyin Samani’nin eleştirilerini değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi.


Antalyaspor ve Milli Eğitim’den örnek proje Güncel Antalyaspor ve Milli Eğitim’den örnek proje

Vizyon projeler ortaya koyarak geleceğin Antalyaspor’unu yaratmaya çalışan Antalyaspor Yönetim Kurulu, hedef kitle olarak belirlediği Antalyalı gençlere ulaşabilmek amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak bir projede bir araya geldi.


Güncel "İnsanlığın hizmetindeyiz"

Anadolu Gençlik Derneği Antalya Şube Başkanı Ersan Bilgin yaptığı açıklamada, “Kur’an ziyafeti ve kutlu doğum gecesi”ne büyük ilgi gösteren Antalyalı’lara ve emeği geçen herkese teşekkür etti.


Siyaset "Aşır Aksu için 8.3 milyon TL harcandı"

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Aşır Aksu Hastanesi’ni TBMM gündemine taşırken, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Aşır Aksu Hastanesi’nin fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olarak hizmete devam ettiğini bildirdi.


Tütüncü'den Antalya Üniversitesine tam destek Güncel Tütüncü'den Antalya Üniversitesine tam destek

Antalya Üniversitesi kuruluş çalışmalarını sürdüren AKEV KolejiVakıf yöneticileri Kepez Belediye Başkanı Avukat Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.


OLEYİS’den Başkan Evcilmen’e ziyaret Siyaset OLEYİS’den Başkan Evcilmen’e ziyaret

OLEYİS Sendikası Şube Başkanı Recep Tekin ve yönetim kurulu üyeleri, Muratpaşa Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Evcilmen’le görüştü.


Dinç'ten ilçelere '1 puan' talimatı Siyaset Dinç'ten ilçelere '1 puan' talimatı

TDH Antalya Temsilcisi Cihan Dinç, kuruculardan A. Rıza Özmen ve Mehmet Tam ile birlikte ilçeleri ziyaret etti. Dinç, “sizden ilçenizde Antalya ortalamasından bir puan fazla oy almanızı istiyorum” dedi.


CHP’nin hedefi: 12 ay boyunca turizm Siyaset CHP’nin hedefi: 12 ay boyunca turizm

Turizm Çalışanları Derneği’nin (TUDER) yöneticileri, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken’i ziyaret ederek; hem tebrik ettiler, hem de sorunlarını anlattılar.


Turizm Haftası Etkinlikleri başladı Güncel Turizm Haftası Etkinlikleri başladı

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Haftasında uluslararası bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.


Tolunay’dan Alanya-Gazipaşa çıkarması Alanya Tolunay’dan Alanya-Gazipaşa çıkarması

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Orhan Tolunay, beraberinde oda başkanları ile birlikte Gazipaşa’ya çıkarma yaptı.


Gürel, Kutlu Doğum Haftası’nı kutladı Güncel Gürel, Kutlu Doğum Haftası’nı kutladı

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Gül Nihal Gürel, tüm İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı kutladı.


4. Amatör Tiyatro Festivali Güncel 4. Amatör Tiyatro Festivali

Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nun düzenlediği, üç yıldır geleneksel hale gelen ve bu yıl 11-17 Nisan 2010 tarihleri arasında 4.sü gerçekleştirilen Amatör Tiyatro Festivali, Üniversitelilere sanatla dolu günler yaşatıyor.


KAYITUR operasyonlarını genişletiyor Güncel KAYITUR operasyonlarını genişletiyor

KAYITUR geçmiş tecrübesini Akdeniz bölgesinde yer hizmetleri almak isteyen tüm firmalar ile paylaşıyor.


Ellerinize sağlık çocuklar Güncel Ellerinize sağlık çocuklar

Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğrencilerinin resim sergisi görenleri hayrete düşürüyor.


Meslek odaları arası 19. futbol turnuvası başladı Spor Meslek odaları arası 19. futbol turnuvası başladı

Antalya Meslek Odaları arası 19. halı saha futbol turnuvası, 05 Nisan- 04 Haziran 2010 tarihleri arasında Pınar Halı Saha Spor Kompleksinde yapılacaktır.


Siyaset "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu"

AK Parti Antalya İl Başkanı Hüseyin Samani, yaptığı yazılı basın açıklamasında MHP İl Başkanı Adnan Kaya’yı eleştirdi.


Tekirova Belediyespor yenildi Kemer Tekirova Belediyespor yenildi

Türkiye 3. lig 2. klasman grubunda şampiyonluk mücadelesi verfen Menemen Belediyespor ile kümede kalma mücadelesi veren Tekirova Belediyespor maçını Menemen Belediyespor 3-1 kazandı.


CHP Muratpaşa referandum startını verdi Siyaset CHP Muratpaşa referandum startını verdi

Meltem ve Soğuksu Mahallesindeki üyelerle CHP İl Binasında yapılan toplantıda konuşan CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan; Sandık ve Mahalle sorumlularının belirlendiği toplantılarının 56 mahallede kısa süre içinde tamamlanacağını söyledi.


Romanlar Derneği’nden Tütüncü’ye ziyaret Güncel Romanlar Derneği’nden Tütüncü’ye ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kabul ettiği Antalya Romanlar Derneği’nin talepleriyle ilgili ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını söyledi.


Vodafone'la 'Pratik çözümler cepte' Ekonomi/Turizm Vodafone'la 'Pratik çözümler cepte'

Mobil iletişimin dünya lideri Vodafone, aboneleri için yeni bir servis başlattı. “Pratik Çözümler Cepte” servisi ile aboneler günlük ev yaşamında karşılaşılan sorunlara pratik çözümleri cep telefonlarından alabiliyor.


Kordon Caddesi Rekreasyon Alanı Projesi Manavgat Kordon Caddesi Rekreasyon Alanı Projesi

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Büyük Projeler Yılı” olarak nitelendirdiği 2. hizmet yılını, Kordon Caddesi Rekreasyon Alanı Projesiyle başlattı.


Rose Hotels'den Turizm Haftası'na Kemer Rose Hotels'den Turizm Haftası'na "merhaba"

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası, Rose Residence Beach Otelinde farklı bir şekilde kutlandı. Kemer’de bulunan Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırlayan Rose Hotels yönetimi, çocuklarla ve otelde konaklayan turistlerle birlikte Turizm Haftasına merhaba dedi.


Çocuklar şenliğe doyacak Güncel Çocuklar şenliğe doyacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 22- 25 Nisan tarihleri arasında “Antalya Çocuk ve Oyun Şenliği” düzenliyor.


Döşemealtı "Döşeme altı köy’e dönüştürülüyor"

Döşemealtı MHP İlçe Başkanı Kadir Gürcan, 1 yıl geçti döşeme altında ele avuca gelen hiçbir proje yok. Döşeme altı birleşen beldelerin kazanımlarıyla ayakta duruyor. Hazıra dağ dayanmaz” dedi


Envar’da okuma bayramı Güncel Envar’da okuma bayramı

Özel Antalya Envar Koleji öğrencileri okuıma bayramında coştular, coşturdular


Başkan Akaydın da kan bağışladı Güncel Başkan Akaydın da kan bağışladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın da kan bağışında bulundu.


Aleviler, CHP’li Ülken’i kutladı Siyaset Aleviler, CHP’li Ülken’i kutladı

İşçi Emeklileri Derneği Antalya Şubesi ve Pir Sultan Abdal Derneği Antalya Şubesi’nin temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken’i ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.


İlan-Reklam Vergisi’nde son gün 30 Nisan Güncel İlan-Reklam Vergisi’nde son gün 30 Nisan

Muratpaşa Belediyesi, İlan-Reklam Vergisi’nin 1. taksiti tahsilatını sürdürüyor. İlan-Reklam Vergisi’nin 1. taksiti için son ödeme tarihi ise 30 Nisan


Genç Saadet'in bu sefer ki durağı Kumluca Kumluca Genç Saadet'in bu sefer ki durağı Kumluca

Saadet Partisi Gençlik Kollarının ilçe ziyaretlerinde bu sefer ki durağı Kumluca oldu. İlçe ziyaretlerini ekipler halinde yapan İl Gençlik Kolları; Kumluca’yı İl Gençlik Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Tekin ve İl Gençlik Eğitim Hatibi Abdullah Belet’ten oluşan ekip ile ziyaret etti.


Gazetecinin Gözünden ‘Savaş ve Barış’ Kültür/Sanat Gazetecinin Gözünden ‘Savaş ve Barış’

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen “Gazetecinin Objektifinden” sergileri kapsamında gazeteci Cafer Eser ve Ali Orhan’ın fotoğrafları, Cumhuriyet Meydanı Açık Hava Sergi Alanı’nda Antalyalılar ile buluştu.


“Evcilmen havanda su dövüyor” Siyaset “Evcilmen havanda su dövüyor”

AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mesut Topcu, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in 2010 yılı hedeflerinin başına yine yeni parkları koyduğunu belirterek, ‘Evcilmen 11 yıldır aynı şeyleri yaparak havanda su dövüyor’’ dedi.


TP’den Kültür ve Turizm İl Müdürü Acar’a ziyaret Siyaset TP’den Kültür ve Turizm İl Müdürü Acar’a ziyaret

Türkiye Partisi İl Başkanı Sedat Başar ve yönetim kurulu üyeleri, Turizm Haftası dolayısıyla Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’ı ziyaret etti.


Baykal'a AB desteği Siyaset Baykal'a AB desteği

Brüksel'de temaslarını tamamlayan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Türkiye'ye AB desteği ile döndü. Deniz Baykal'ı Sosyalist Grup Başkanı Martin Schulz kapıda karşılayarak "sizi aramızda görmek büyük mutluluk" dedi.


Sapan, fatura ödüyor Siyaset Sapan, fatura ödüyor

CHP’nin son Antalya merkez ilçe başkanı olan Yıldıray Sapan, yaptığı sert muhalefet ve eylemler yüzünden hakkında açılan çok sayıda dava ile uğraşmak zorunda kaldı.


Yönetici sekreterliği kursu sertifika töreni Güncel Yönetici sekreterliği kursu sertifika töreni

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi, Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Türkiye İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Yönetici Sekreterliği Kursu’nu başarı ile tamamlayanlar için 14 Nisan 2010 Çarşamba günü Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Sertifika Töreni düzenlendi.


Büyükşehir ücretsiz SBS kursu açtı Güncel Büyükşehir ücretsiz SBS kursu açtı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Gönüllüleri Derneği işbirliği ile ekonomik durumları kötü olan ailelerin ilköğretim 7’nci sınıfında okuyan çocuklarına Seviye Tespit Sınavlarına (SBS) hazırlık kursu veriliyor.


Kemer'de tiyatro ziyafeti Kemer Kemer'de tiyatro ziyafeti

Tuncay Özinel tiyatrosunun sahnelediği “Sil Baştan – Şile Yolunda Çile” isimli oyun Kemerli sanatseverler ile buluştu.


BIX Kurumsal'dan Çevre Mevzuatı ve Otelcilikteki Uygulamaları Eğitimi Güncel BIX Kurumsal'dan Çevre Mevzuatı ve Otelcilikteki Uygulamaları Eğitimi

BIX Kurumsal tarafından 30 Nisan 2010 Cuma günü Hotel Lara Beach de Genel Katılıma Açık Çevre Mevzuatı ve Otelcilikteki Uygulamaları Eğitimi yapılacak..


Başkan Çoban esnaf ziyaretinde Korkuteli Başkan Çoban esnaf ziyaretinde

Türkiye Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Nurettin Çoban esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Gazeteci Başkan Çoban dün Korkuteli’nde hizmet veren emlakçıları ziyaret ederek ilçedeki emlak piyasası hakkında bilgi edindi


Uluslararası Antalya Çocuk Festivali başlıyor Kültür/Sanat Uluslararası Antalya Çocuk Festivali başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi 11. Uluslararası Antalya Çocuk Festivali 18-25 Nisan tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak.


Her yerde HES var! Korkuteli Her yerde HES var!

İki haftada üç inşaatın yürütmesini durduran yargı kararlarına rağmen HES'ler hız kesmiyor. Sularını kaybetmek istemeyen köylülerin son çığlığı da Korkuteli'nden yükseldi.


TDH İl Temsilcisi Dinç’ten davet: “Gemi limandan kalkmadan gel” Siyaset TDH İl Temsilcisi Dinç’ten davet: “Gemi limandan kalkmadan gel”

TDH İl Temsilcisi Cihan Dinç, TDH’da politika yapmak isteyenlere çağrı yaptı. “Eğer TDH’da siyaset yapacaksanız gemi limandan kalkmadan, yani parti resmi olarak kurulmadan gelin."


Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda Büyükşehir standına yoğun ilgi Güncel Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda Büyükşehir standına yoğun ilgi

İçişleri Bakanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile düzenlenen “Şehircilik Teknolojileri Fuarı” törenle açıldı. Fuarda Büyükşehir Belediyesi standı katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.


Kırcami Derneği CHP Muratpaşa'yı ziyaret etti Siyaset Kırcami Derneği CHP Muratpaşa'yı ziyaret etti

Kır.Ya.Derneği Başkanı Mustafa Çiviler ve dernek yöneticileri Mehmet Sevim ve Kamil Yıldırım CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.


Kaya: Siyaset Kaya: "AKP ve CHP, birbirinin bardağına su taşımaktadır"

MHP Antalya İl Başkanı Adnan Kaya, düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediye'sine sunulan 2009 Yılı Denetim Komisyon Raporu'nu eleştirdi.


“Üniversite ile her işe varız” Güncel “Üniversite ile her işe varız”

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi olan psikiyatri hastalarının el sanatları sergisi Psikiyatri Gündüz Hastanesi’nde düzenlenen törenle ziyarete açıldı.


Kerim Zengin’e sürpriz kutlama Spor Kerim Zengin’e sürpriz kutlama

Antalyasporlu futbolcu Kerim Zengin, doğum gününü sürpriz bir partiyle kutladı. Ziraat Türkiye Kupası’nda Trabzonspor’la oynayacağı yarıfinal 2. karşılaşması öncesi son hazırlıklarını Hasan Subaşı Tesisleri’nde sürdüren kırmızı-beyazlılarda Zengin için düzenlenen doğum günü kutlaması neşe kaynağı oldu.


En değerli fuar Güncel En değerli fuar

Antalya Kuyumcular Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Sereks Fuarcılık tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen “Silver Antalya-Gold Antalya” gümüş, takı ve saat fuarı kapılarını açtı


TED'liler baharı karşıladı Güncel TED'liler baharı karşıladı

TED Antalya Koleji 3. sınıf öğrencileri Almanca ve İspanyolca dersinde baharın gelişini kutladılar.


İhlas Koleji Taşpınar'ı ziyaret etti Güncel İhlas Koleji Taşpınar'ı ziyaret etti

Spordaki başarıları ve atılımlarıyla herkesin takdirini kazanan İhlas Koleji’nin İstanbul il birincisi olan erkek güreş takımı ile bayan judo takımı İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar’ı makamında ziyaret ettiler.


Muratpaşa standına büyük ilgi Güncel Muratpaşa standına büyük ilgi

Muratpaşa Belediyesi, ANFAŞ tarafından düzenlenen Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na hizmetlerin tanıtıldığı bir standla katıldı. Başkan Evcilmen, doğru araç ve ekipmanın doğru zamanda kullanımının çağdaş kentleşme için önemli olduğunu söyledi


Köylüler HES'e karşı birleşti Korkuteli Köylüler HES'e karşı birleşti

Korkuteli Sülekler Köyü sınırlarında yapılacak hes’e karşı Antalya Isparta Burdur Dereleri Gönlünce Aksın Platformu üyeleri Sülekler Köyünde köylülerle bir araya geldi.


Cengiz Toytunç Caddesi hafta sonu geçici olarak trafiğe açılacak Güncel Cengiz Toytunç Caddesi hafta sonu geçici olarak trafiğe açılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yağmur suyu drenaj ve asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle kapalı olan Cengiz Toytunç Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi, hafta sonu geçici olarak trafiğe açılacak.


“ABD ile Türkiye arasındaki kara bulutları lütfen dağıtın” “ABD ile Türkiye arasındaki kara bulutları lütfen dağıtın”

Vaşington’da yapılacak olan Nükleer Güvenlik Zirvesi’ne katılacak olan Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye ile ABD arasındaki karabulutları dağıtmasını isteyen Uğur Terzioğlu, “Askeri ve siyasi alanda stratejik ortak olan iki ülkenin model ortaklık ile ekonomide de güçlü bir işbirliğinin çabası içerisinde olduğu böyle bir dönemde, Başbakanımdan rica ediyorum gölge etmek isteyenleri mutlu etmeyelim” dedi.


AYÇOV'dan UNİVEDER'e ziyaret Güncel AYÇOV'dan UNİVEDER'e ziyaret

Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı (AYÇOV) Başkanı Canan Tungar ve Vakıf Üyeleri 12 Nisan 2010 Pazartesi günü, Üniversite Eğitim, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (UNIVEDER) Başkanı Kadriye Kurtcephe ve Dernek Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.


Tantur turizm taşımacılığında İsuzu'yu seçti Otomotiv Tantur turizm taşımacılığında İsuzu'yu seçti

Anadolu Isuzu Antalya Bayii Seyidoğlu Otomotiv tarafından TANTUR’a satışı yapılan Isuzu’nun otobüs grubunda amiral gemisi, ihracat lideri küçük otobüsü TURKUAZLAR, Antalya’da düzenlenen tören ile teslim edildi.


İnşaat Mühendisleri Odası'ndan Vali ziyareti Güncel İnşaat Mühendisleri Odası'ndan Vali ziyareti

İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yeni Yönetim Kurulu üyeleri Antalya Valisi Alâaddin Yüksel'i makamında ziyaret etti.


“Anayasa Değişikliği Değil; Sadece Bir Yama!” Siyaset “Anayasa Değişikliği Değil; Sadece Bir Yama!”

Anayasa değişiklik paketini değerlendiren Kurtulmuş, toplumda yeni bir Anayasa konusunda geniş mutabakat olduğunu belirtti.


TED Antalya Koleji Konya’yı gezdi Güncel TED Antalya Koleji Konya’yı gezdi

TED Antalya Koleji TED Kulübü “ Dostluk ve paylaşım“ konulu bir gezi düzenledi.Bu geziye veliler, öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte 120 kişilik bir grup katıldı.Her yönüyle yararlı ve amacına ulaşan bir gezi oldu.


Alanya'da Asr-ı Saadet gecesi Alanya Alanya'da Asr-ı Saadet gecesi

Anadolu Gençlik Dergisi Alanya Temsilciliği’nin düzenlediği Kur’an Ziyafeti ve Asr-ı Saadet Gecesi büyük ilgi gördü. Alanya Düğün Salonu’nda yapılan programda İlahiyatçı Yazar Dr. Şerafettin Kalay asr-ı saadetten örnekler sundu.


Özdebir sınavında TED başarısı Güncel Özdebir sınavında TED başarısı

14 Mart 2010 günü yapılan Özde Bir Sınavında, TED Antalya Koleji Özel İlköğretim Okulu öğrencileri başarılı sonuçlar aldılar.


Dünya Judocuları Antalya’da buluşacak Spor Dünya Judocuları Antalya’da buluşacak

Antalya, Dünya Takımlar Judo Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak. Ekim ayında yapılacak şampiyonada ilk üçe giren takımlar 100 bin Dolar’la ödüllendirilecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70710 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...