Perşembe, 22 Ağustos 2019
Dikkat! Bu aşılar bebeği de anneyi de koruyor! Sağlık/Kadın Dikkat! Bu aşılar bebeği de anneyi de koruyor!

Hamilelik döneminde yapılan aşılar annenin ve bebeğin pek çok hastalığa karşı korunmasına yardımcı oluyor. Gerek hamilelik öncesinde gerekse de hamilelik sürecinde yapılabilen bu aşılar bebeğin sağlıklı bir şekilde büyümesini ve gelişmesini sağlıyor. Bununla birlikte annenin bebeğiyle hala etkileşimde olduğu emzirme döneminde de yapılan bazı aşı uygulamaları, anne ve bebeğinin hastalıklara karşı dirençli olmasına katkıda bulunuyor.


İnternetin doğru kullanılması için ebeveynlere öneriler Teknoloji/Bilim/İnternet İnternetin doğru kullanılması için ebeveynlere öneriler

Anadolu Sağlık Merkezi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Figen Karaceylan Çakmakçı, “İletişim araçlarının doğru şekilde kullanımını sağlamak için yetişkin denetimi gerekli. Yetişkin denetimi olmadan kullanıldığında, çocuklar ve ergenler yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun olmayan, öğrenmeye ve anlamaya hazır olmadıkları bilgi ve görüntüler ile karşılaşabilir ve bundan olumsuz etkilenebilirler” uyarısında bulundu.


 “Veri koruma, toplumsal kültürün parçası olmalı” Teknoloji/Bilim/İnternet “Veri koruma, toplumsal kültürün parçası olmalı”

Veri Koruma Günü Konferansında konuşan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Sosyal medya mecraları, insanların her türlü kişisel verilerini, ilgi alanlarından beğenilerine, hayat görüşlerinden sosyal çevresine kadar her türlü bilgiyi topluyor. Her türlü kişisel veriyi belirsiz amaçlar için toplayan depolayan sosyal ağlar, konu suç ve suçluyla mücadeleye geldiğinde anonim kimlikler hakkında bir dijital liman oluyor” dedi.


Tütüncü’ye personelinden sürpriz Güncel Tütüncü’ye personelinden sürpriz

Kepez Belediyesi’nin bürokratları, memurları ve işçileri, adaylığı ilan edilen Hakan Tütüncü’ye karşılama töreni sürprizi yaptılar. Kepez çalışanları, adaylığı ilan edildikten sonraki ilk mesaisinde belediyeye gelişinde Başkan Hakan Tütüncü’yü, kırmızı gül ve karanfiller eşliğinde büyük bir sevinçle karşıladı.


ÇOCUKLARINIZIN KORKUSUNU OYUN DİLİYLE YENİN Sağlık/Kadın ÇOCUKLARINIZIN KORKUSUNU OYUN DİLİYLE YENİN

Çocukların birçoğu büyüme sürecinde yaşam tecrübeleriyle başa çıkmada zorluk çekerler ya da ailelerini endişelendiren davranışlar sergilerler. Endişe, korku, öfke gibi duyguların yoğun yaşandığı durumlarda çocukların ‘oyun dili’ devreye girer.


MUTLULUK VEREN 10 BESİN Sağlık/Kadın MUTLULUK VEREN 10 BESİN

Özellikle büyük şehirlerde mutsuz olduğundan yakınanların sayısı giderek artıyor. Hele de güneş ışınlarının azaldığı, havaların soğuk ve kasvetli bir hal aldığı bugünlerde pek çok kişi kendini daha mutsuz ve güçsüz hissediyor.


OTOMOBİLDE EN ÇOK BEYAZ RENGİ TERCİH EDİYORUZ Otomotiv OTOMOBİLDE EN ÇOK BEYAZ RENGİ TERCİH EDİYORUZ

2018 yılı Ocak- Kasım verilerine göre, trafiğe 488 bin 123 adet araç kayıt yaptırırken, bunların yüzde 56’sının beyaz renk olduğu anlaşıldı.


Kepez’e yeni doğan ünitesi Güncel Kepez’e yeni doğan ünitesi

Aylık ortalama 350 doğumun gerçekleştiği Kepez Devlet Hastanesi’nde, acil bir ihtiyaç olan yeni doğan bakım ünitesi, Başkan Hakan Tütüncü’nün de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.


RE/MAX Türkiye’den Akdeniz Bölgesi’ne özel bayilik semineri Ekonomi/Turizm RE/MAX Türkiye’den Akdeniz Bölgesi’ne özel bayilik semineri

RE/MAX Türkiye, franchise ofisi açarak RE/MAX markası ile birlikte büyümek isteyenler için bayilik semineri düzenliyor. Ücretsiz etkinlik, 2 Şubat’ta Antalya’da gerçekleşecek.


Sessiz kulak iltihabına 30 dakikada müdahale Sağlık/Kadın Sessiz kulak iltihabına 30 dakikada müdahale

Orta kulakta sıvı birikimi yani sessiz kulak iltihabı yaklaşık 30 dakikalık bir müdahalenin ardından düzelir, işitme hızla normale döner ve çocuğun çevre ile iletişimi olması gereken duruma gelir


Obezite ile Yaşamak mı, Yoksa Obezite Ameliyatı mı Güvenli? Sağlık/Kadın Obezite ile Yaşamak mı, Yoksa Obezite Ameliyatı mı Güvenli?

Sigaradan sonra engellenebilir ölüm nedenleri arasında ikinci sırada yer alan obezite nedeniyle dünyada her yıl 2.5 milyon kişi hayatını kaybediyor.


Şok Diyetler Zayıflamada Etkili mi? Sağlık/Kadın Şok Diyetler Zayıflamada Etkili mi?

Türkiye’nin sağlıklı yaşam ve beslenme alanında ilk dijital bilimsel bilgi platformu “Bilim Bunu Konuşuyor” ile en güncel bilgileri aktaran Sabri Ülker Vakfı, bazı diyet haberlerinde yer alan ekmek, yağ, şeker gibi belirli besinlerin hiç tüketilmemesine ilişkin önerilerin zayıflamaya etkisini tartışıyor. Peki, ideal vücut ağırlığını korumak ve sağlıklı zayıflama konusunda bilimsel otoriteler ne söylüyor?


GEBELİKTE TARAMA TESTLERİ NEDEN ÖNEMLİ? Sağlık/Kadın GEBELİKTE TARAMA TESTLERİ NEDEN ÖNEMLİ?

Yaşamın en anlamlı dönemlerinden biri olan gebelik süreci genellikle sağlıklı bir şekilde geçirilerek, ailelere bebek mutluluğu yaşatıyor. Ancak bazen bebekte ortaya çıkabilen doğumsal anomaliler ve down sendromu gibi genetik problemler, anne adayı için bu süreci zora sokabiliyor.


ASFİM özel sporcuların da tercihi Spor ASFİM özel sporcuların da tercihi

7’den 70’e herkese kapılarını açan Büyükşehir Belediyesi ASFİM merkezi, Down Sendromlu Hatice Sudem Yıldırım’ın da sporda tercihi oldu. Özel birey Hatice Sudem, annesi Rabia Yıldırım ile birlikte ASFİM’de spor yaparak, sağlıklı hayatın keyfini çıkarıyor.


NASA’da veri sızıntısı endişesi Teknoloji/Bilim/İnternet NASA’da veri sızıntısı endişesi

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı NASA, tüm çalışanlarına, iki ay önce keşfedilen bir güvenlik ihlalinde kişisel verilerinin sızdırılmış olabileceğini bildirdi. Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in edindiği bilgiye göre, konuyla ilgili detaylı araştırma başlatıldı ancak hasarın boyutları henüz belirlenebilmiş değil.


ÇOCUKLARDA HORLAMANIN 5 NEDENİ Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA HORLAMANIN 5 NEDENİ

Horlama yetişkinler kadar çocuklarda da sık görülen bir sorun. Üstelik horlamanın şiddeti, burun tıkanıklığının derecesine göre çok kuvvetli olabiliyor.


Kayak mevsiminde diş sağlığının önemi Sağlık/Kadın Kayak mevsiminde diş sağlığının önemi

Ülkemizde kayak merkezlerinin sayısının her geçen gün artmasıyla birlikte kış sporlarıyla uğraşanların sayısında da ciddi bir artış kaydedildi. Kayak mevsiminde en fazla karşılaşılan sorunların başında çarpma ve travmaya bağlı olarak diş kayıpları geliyor


Koyu renk gözlüler kış depresyonuna daha kolay yakalanıyor! Sağlık/Kadın Koyu renk gözlüler kış depresyonuna daha kolay yakalanıyor!

Gecelerin uzun, gündüzlerin kısa, çoğunlukla havanın kapalı olduğu ve güneşin kendisini çok az gösterdiği şu günlerde ortaya çıktığı düşünülen mevsimsel duygusal bozukluk ya da bilinen adıyla kış depresyonu, çok sayıda kişiyi etkiliyor. Yapılan son çalışmaya göre kış depresyonu koyu renk gözlüleri, mavi veya yeşil renk gözlülerden çok daha fazla etkiliyor…


Batı Akdeniz EMİTT’te tanıtılıyor Ekonomi/Turizm Batı Akdeniz EMİTT’te tanıtılıyor

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katıldığı törenle açılan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 4 gün sürecek 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Batı Akdeniz’in turizm değerleri ve potansiyeli tanıtılıyor.


BATI ANTALYA’DA SAĞLIK ATAĞI Kumluca BATI ANTALYA’DA SAĞLIK ATAĞI

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu Kumluca, Demre ve Finike’de yapımı tamamlanan ve devam eden hastanelerle ilgili açıklamalarda bulundu.


AEDAŞ, 4 gün süren afette  981 arızaya çözüm üretti Güncel AEDAŞ, 4 gün süren afette 981 arızaya çözüm üretti

Antalya’yı etkisi altına alan şiddetli yağış, fırtına, hortum ve Isparta’yı etkisi altına alan kar yağışı, fırtına nedeniyle toplam 197 elektrik direği yıkılırken, 212 kilometrelik elektrik hattı da hasar gördü. Bölgeyi 4 gün boyunca etkisi altına alan olağanüstü hava koşullarına karşı kriz masası kuran AEDAŞ, tüm izinleri iptal etti, sahadaki ekip sayısını artırdı.


Muratpaşa’nın yardım eli Güncel Muratpaşa’nın yardım eli

Muratpaşa Belediyesi, iki gözü görmemesine rağmen sokak toplayıcılığı yaparak ailesi ve cezaevindeki oğluna bakan 88 yaşındaki Hasan Başdaş’a yardım elini uzattı. Belediye ekipleri Başdaş’ın Güzelbağ Mahallesi’ndeki evine gidererek ev eşyası, kuru gıda yardımında bulundu.


ÖZER, ANTALYALI ÜRETİCİYİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI Siyaset ÖZER, ANTALYALI ÜRETİCİYİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

Antalya’da hortumdan zarar gören TARSİM’li üretici destek alırken sigorta yaptıramamış olanları hatırlatan CHP’li Özer, Cumhurbaşkanı Yardımcısına “Sigortası olsun olmasın tüm üreticilerin zararının karşılanması düşünülmüyorsa, düşünülen planlama nedir?” diye sordu.


AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜNÜN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ Spor AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜNÜN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Aksu Belediye Spor Kulübü Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, MHP Aksu İlçe Başkanı Ahmet Bulut, Kırbıyık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık ve Aksu Şimşek Köftenin sahibi işadamı İsa Şimşek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.


Paşanın Melekleri 2’nci yarıya başlıyor Spor Paşanın Melekleri 2’nci yarıya başlıyor

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, Cumartesi kendi evinde oynayacağı Samsun Gençlik maçıyla Süper Lig’de ikinci yarıya başlıyor.


Kemer EMITT Fuarı’nda tanıtılıyor Kemer Kemer EMITT Fuarı’nda tanıtılıyor

EMITT İstanbul 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Kemer ilçesinin tanıtıldığı bir stant açıldı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “9’uncu kez katıldığımız EMİTT Fuarı, ilçemizin tanıtımına ve turizmine çok önemli katkı sağlıyor” dedi.


ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ? Güncel ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, dijital arşivini açıyor. Medya takip sektöründe 66 yıllık bilgi birikimi ve teknolojisiyle sektöre birçok yenilik kazandıran Ajans Press, şimdi de 2000 yılından itibaren dijital olarak derlediği, gazete ve dergilerin bulunduğu yayın arşiviyle, sizi zamanda yolculuğa çıkarıyor.


Ocak ayında en çok konuşulan sanatçı Fazıl Say oldu
 Kültür/Sanat Ocak ayında en çok konuşulan sanatçı Fazıl Say oldu


Medya Takip Merkezi (MTM), nabzını tuttuğu magazin ve sanat dünyasının Ocak ayı raporunu açıkladı. Raporda, magazin ve sanat camiasında ay boyunca gündemi oluşturan gelişmeler ve en çok konuşulan ünlü isimler belirlendi.


Dülgeroğlu'ndan esnaf ziyareti Finike Dülgeroğlu'ndan esnaf ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ve Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, esnafla bir araya gelerek esnafın sorunlarını dinledi.


EMİTT’in yıldızı Muratpaşa Ekonomi/Turizm EMİTT’in yıldızı Muratpaşa

Muratpaşa Belediyesi’nin 106 ülkeden 7 bin temsilcinin katılımıyla bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) küçük bir Kaleiçi kurduğu standı yoğun ilgi gördü.


Antalya'nın nüfusu 2 milyon 426 bin 356 kişi oldu Güncel Antalya'nın nüfusu 2 milyon 426 bin 356 kişi oldu

TÜİK 2018 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçlarına göre, ülkemiz nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 82 milyon 3 bin 882 kişi, Antalya nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 2 milyon 426 bin 356 kişi, Isparta nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 441 bin 412 kişi, Burdur nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 269 bin 926 kişi oldu.


TÜRSAB BATI ANTALYA BAŞKANLIĞI EMİTT FUARI’NDA… Ekonomi/Turizm TÜRSAB BATI ANTALYA BAŞKANLIĞI EMİTT FUARI’NDA…

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. TÜRSAB Batı Antalya Başkanlığı fuarda yerini aldı.


PROF. DR. MUAMMER AKSOY MEMLEKETİ İBRADI’DA ANILDI İbradı PROF. DR. MUAMMER AKSOY MEMLEKETİ İBRADI’DA ANILDI

31 Ocak 1990’da alçakla bir saldırıyla katledilen, Atatürkçü Düşünce Derneği Kurucu Genel Başkanı, yazar Prof. Dr. Muammer Aksoy, memleketi İbradı’da anıldı.


Gürcistan heyeti Döşemealtı'nda Döşemealtı Gürcistan heyeti Döşemealtı'nda

Gürcistan Lanchkhuti Belediye Başkanı Alexsandre Sarıshvılı ve Ticaret Odası Başkanı Gela Zoıdze, Döşemealtı'nda incelemelerde bulunup, Döşemealtı Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Gürcü heyeti, Başkan Vekili Zafer Yörük karşıladı.


Dülgeroğlu gençlerle buluştu Finike Dülgeroğlu gençlerle buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ve Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, gençlerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.


Başkan Uysal, EMİTT’te Ekonomi/Turizm Başkan Uysal, EMİTT’te

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, turizm sektörünün 2019’a dair beklentilerinin çok yüksek olduğunu belirterek, “Ağırlayacağı yerli ve yabancı konuklarıyla Muratpaşa’mızın, oteller ve seyahat acentelerinin çok mutlu olacağı bir yıl bekliyoruz” dedi.


ANTALYASPOR VOLEYBOLDA ADINI PLAY-OFF’A YAZDIRMAK İSTİYOR Spor ANTALYASPOR VOLEYBOLDA ADINI PLAY-OFF’A YAZDIRMAK İSTİYOR

Türkiye Voleybol Bayanlar 2. Ligi 3. Grup’ta mücadele eden Antalyaspor, ligin 18. haftasında deplasmanda Ateş Çelik Bergama Belediyesi’yle karşılaşacak.


Kanserde değiştirilebilir risk faktörlerine dikkat! Sağlık/Kadın Kanserde değiştirilebilir risk faktörlerine dikkat!

Her yıl 4 Şubat tarihi Dünya Kanser Günü olarak kabul ediliyor ve kanserle savaş konusunda farkındalık yaratacak etkinlikler düzenleniyor.


Başkan Böcek EMITT’te Antalya’yı tanıtıyor
 Ekonomi/Turizm Başkan Böcek EMITT’te Antalya’yı tanıtıyor


Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda Antalya’yı tanıtıyor.


Deniz Karataş: Siyaset Deniz Karataş: "Kaybedeni asla olmayan güzel bir süreci, hep birlikte yaşadık"

AK Parti Aksu Belediye Başkan A. Adayı olarak seçim çalışmaları yürüten İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, adayların açıklanmasının ardından bir açıklama yaptı.


 Tütüncü’den ittifak ortağına nezaket ziyareti Siyaset Tütüncü’den ittifak ortağına nezaket ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, beraberindeki AK Parti heyetiyle MHP’nin Kepez İlçe teşkilatını ziyaret etti. Görüşmede; Cumhur ittifakının 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerindeki stratejileri hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.


Komşu Festivali mahallerde Kültür/Sanat Komşu Festivali mahallerde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Antalyalı Karadenizlilerin, Karadenizli Antalyalıların’ buluştuğu hamsi günüyle başlayan ‘Komşu Festivali’nin Konuksever Mahallesi’nde İç Anadolu günüyle devam edeceğini söyledi. Başkan Uysal, festivalin ikinci durağının geleneksel lezzetinin ise arabaşı olacağını belirtti.


Antalya için bir aradalar Güncel Antalya için bir aradalar

Muratpaşa Belediyesi, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri (ASSİM) yerleşkesinde yer alan sivil toplum kuruluşlarıyla Kaleiçi’nden kadının konumunun güçlendirilmesine, engelli çalışmaları, yöresel ürünler ve coğrafi işaretlere 17 ayrı çalışma başlığında platform oluşturdu.


Kazım Karabekir Caddesi asfaltı yenileniyor Güncel Kazım Karabekir Caddesi asfaltı yenileniyor

Muratpaşa İlçesi’ndeki Kazım Karabekir Caddesi, Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt yenileme çalışması nedeniyle 1 Şubat Cuma günü trafiğe kapatılacak.


“İsmail Dede Efendi Eserleri”  konseri dinleyenleri mest etti Kültür/Sanat “İsmail Dede Efendi Eserleri” konseri dinleyenleri mest etti

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Geleneksel Türk Musikisinin en büyük üstatlarından biri olan Hammamizade İsmail Dede Efendi Eserleri Konseri düzenledi. Birbirinden güzel eserler dinleyicileri mest etti.


Başkan Türel ilk projelerini açıkladı Ekonomi/Turizm Başkan Türel ilk projelerini açıkladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, gelecek dönem için 359 proje hazırladıklarını ve bu projelerin yaklaşık 70 bin kişiye istihdam sağlayacağını söyledi.


Alanya’da 5 mahallenin yağmur suyu sorunu çözülüyor Alanya Alanya’da 5 mahallenin yağmur suyu sorunu çözülüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya’nın 5 mahallesine 2 kilometre uzunluğunda yağmur suyu drenaj hattı yapıyor.


Sinanoğlu Caddesi’ne kaymak gibi asfalt Güncel Sinanoğlu Caddesi’ne kaymak gibi asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa İlçesi’nde bulunan Sinanoğlu Caddesi’nin asfaltını yenileyerek, konforlu hale getirdi.


Türel Tour of Antalya lansmanına katıldı Spor Türel Tour of Antalya lansmanına katıldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, bisikletin çevreye gürültü ve hava kirliliği gibi olumsuz etki oluşturmayan en sağlıklı ulaşım aracı olduğu bilincini yaymak için çalıştıklarını söyledi. Başkan Türel, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Akra Grand Fondo Antalya Bisiklet Yarışını gençlere ve çocuklara bisikleti sevdirmesi açısından son derece önemli bulduğunu ifade etti.


ASAT’ın genç basketbolcuları başarıdan başarıya koşuyor Spor ASAT’ın genç basketbolcuları başarıdan başarıya koşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi çatısı altında çalışmalarını sürdüren ASAT Gençlik ve Spor Kulübü basketbolcuları 2018-2019 sezonunda iki şampiyonluk ve bir üçüncülük elde ederek başarılarına bir yenisini daha ekledi. ASAT Spor Kız Basketbol Takımı, Anadolu Kupası ve Türkiye Şampiyonalarında Antalya’yı temsil etmeye hak kazandı.


Hasta yakınları 5 yıldızlı  tesisten çok memnun Alanya Hasta yakınları 5 yıldızlı tesisten çok memnun

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da hizmete açtığı Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi hizmet kalitesi vatandaşı memnun etti. Sivas’tan Alanya’ya tedavi için gelen Durmuş Tav, tüm hizmetlerin ücretsiz verildiği tesisi kazandırdığı için mektupla teşekkür etti.


“Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2018” Başvuruları Başlıyor Güncel “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2018” Başvuruları Başlıyor

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından bu yıl 22.si gerçekleştirilecek olan “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2018” başvuruları başlıyor.


Başkan Gül: Çok üzgünüz Kemer Başkan Gül: Çok üzgünüz

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilçede 24 Ocak Perşembe günü yaşanan hortum felaketinde çatıdan kopan bir tahta parçasının başına çarpması sonucu ağır yaralanan Şerife Yumşak’ın vefat etmesinden dolayı derin bir üzüntü duyduğunu dile getirdi.


ANTALYA TARIMSAL TECRÜBELERİNİ ANADOLU’YLA PAYLAŞIYOR Ekonomi/Turizm ANTALYA TARIMSAL TECRÜBELERİNİ ANADOLU’YLA PAYLAŞIYOR

Vali Münir Karaloğlu Antalya Valiliği himayesinde, Antalya Tarım Orman Müdürlüğü koordinesiyle hazırlanan “Gelin Kardeş Olalım” Projesi imza protokolü törenine katıldı.


Büyükşehir Adayı Böcek, bayram coşkusuyla karşılandı
 Siyaset Büyükşehir Adayı Böcek, bayram coşkusuyla karşılandı


Millet İttifakı ortağı İYİ Parti’nin Korkuteli Belediye Başkan Adayı Halil Kara’nın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN  “YAT LİMANI VE ÇEKEK YERİ” GİRİŞİMİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN “YAT LİMANI VE ÇEKEK YERİ” GİRİŞİMİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Başkan Yardımcısı Oytun Eylem Doğmuş ve belediye teknik heyeti, Yat Limanı ile Tekne İmal ve Çekek yeri Alanı’nın plana eklenmesiyle ilgili girişimlerde bulunmak amacıyla Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanlığı’nı ziyaret etti.


KORKUTELİ’NDE MİLLET İTTİFAKI’NIN ADAYLARINA YOĞUN İLGİ Korkuteli KORKUTELİ’NDE MİLLET İTTİFAKI’NIN ADAYLARINA YOĞUN İLGİ

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek ve İYİ Parti Korkuteli Belediye Başkan adayı Halil Kara’nın ortaklaşa kullanacakları Korkuteli’ndeki seçim ofisi açıldı.


TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI İZMİR’E ÇIKARTMA YAPACAK Ekonomi/Turizm TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI İZMİR’E ÇIKARTMA YAPACAK

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı Kemer’den Kalkan’a uzanan acentecileri İzmir’e götürecek. 7-10 Şubat 2019 tarihleri arasında birlik ve beraberlik adına düzenlenecek olan gezide, TÜRSAB İzmir Bölge Başkanlığı tarafından katılımcılara, seminerler dışında bölge gezileri de düzenlenecek.


Turizm geliri geçen yılın aynı çeyreğine göre %7,1 arttı Ekonomi/Turizm Turizm geliri geçen yılın aynı çeyreğine göre %7,1 arttı

Turizm geliri Ekim, Kasım ve Aralık aylarından oluşan IV. çeyrekte bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %7,1 artarak 6 milyar 540 milyon 434 bin $ oldu. Turizm gelirinin (cep telefonu dolaşım ve marina hizmet harcamaları hariç) %82,6'sı yabancı ziyaretçilerden, %17,4'ü ise yurt dışında ikamet eden vatandaş ziyaretçilerden elde edildi.


Tütüncü’yü teşkilatı coşku ile karşıladı Güncel Tütüncü’yü teşkilatı coşku ile karşıladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi için resmi adaylık başvurusunu yaptı. Tütüncü’yü coşkulu bir kalabalık karşıladı.


DİNÇ, ODALARI ZİYARET ETTİ Siyaset DİNÇ, ODALARI ZİYARET ETTİ

İYİ Parti ve CHP’nin Kepez Belediyesi Başkan Adayı Murat Dinç ve iki partinin ilçe yönetimlerinden oluşan ekibi, Kepez’de ziyaretlerini sürdürdü. Dinç, Antalya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği, Kırtasiyeciler ve Fotoğrafçılar Odası, Fırıncılar Odası, Börekçiler Odası, Konfeksiyoncular Odası, Pastacılar Odası, Sütçüler Odası ve Lastikçiler Odası Başkanlarıyla görüşüp, fikir alışverişinde bulundu


Çoban: 'Kaosa kapı aralanmamalıdır' Eğitim Çoban: 'Kaosa kapı aralanmamalıdır'

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, eğitim kurumları yönetici görevlendirme sürecinin ilan edilip takvime bağlanıp üzerinden bir hafta geçmeden iptal edilmesinin kaotik bir durumu ortaya çıkardığını söyledi.


Dülgeroğlu: “Kimsenin ekmeği ile oynamayız” Finike Dülgeroğlu: “Kimsenin ekmeği ile oynamayız”

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçimi kazandığı zaman memur ve işçileri işten çıkaracağı dedikodularını sert bir dille yalanlayarak, “Biz kimsenin ekmeği ile oynamayız. Hiç kimse belediye çalışanlarımız üzerinden yalan siyaset yapmasın” dedi.


Onay Akbaş sergisi ilk kez Antalya’da Kültür/Sanat Onay Akbaş sergisi ilk kez Antalya’da

Muratpaşa Belediyesi, şair Sunay Akın’ın “Çok az sayıda ressam, tablolarına benzer. Onlardan biri de Onay Akbaş’tır” sözleriyle anlattığı 30 yıldır Paris’te yaşayan ressam Onay Akbaş’ın Antalya’daki ilk kişisel sergisini sanatseverlerle buluşturuyor. Onay Akbaş’ın ‘Kıyısız Dalgalar’ isimli sergisi 8 Şubat Cuma saat 17.30’da Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde açılıyor.


Muratpaşa Kaleiçi’yle EMİTT’te Ekonomi/Turizm Muratpaşa Kaleiçi’yle EMİTT’te

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın tarihi kent merkezi Kaleiçi konseptiyle bu yıl 23’üncü kez düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, kısa adıyla EMİTT’te olacaklarını söyledi.


BAŞPEHLİVANLARDAN SÖZEN’E DESTEK ZİYARETİ Manavgat BAŞPEHLİVANLARDAN SÖZEN’E DESTEK ZİYARETİ

Manavgat’ta hazırlık kampı yapan Kırkpınar’ın altın kemerli başpehlivanı İsmail Balaban, kardeşi Turan Balaban, Manavgat Belediyesi başpehlivanı Serhat Gökmen, antrenörleri Ufuk Atalan, Manavgat Belediyesi Güreş Koordinatörü Abdullah Seçim ve güreşçiler, yerel seçimlere hazırlanan Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Adayı Şükrü Sözen’e destek ziyaretinde bulundu.


Başkan Genç, Killik mahalle sakinleriyle buluştu Döşemealtı Başkan Genç, Killik mahalle sakinleriyle buluştu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Killik Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verip sorun ve talepleri dinledi.


“ALMAN DOSTLARIMIZ ARTIK GERİYE DÖNÜYOR!” Ekonomi/Turizm “ALMAN DOSTLARIMIZ ARTIK GERİYE DÖNÜYOR!”

DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin Düseldorf Uluslararası Boot ve Su Sporları Fuarı dönüşü yaptığı değerlendirmede müjdeli açıklamalarda bulundu.


Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası Antalya’da Başladı Spor Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası Antalya’da Başladı

Minikler,Yıldızlar Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonası ve Wushu Taolu Şampiyonası Antalya’da Başladı.


Silah reklam yasağına sivil toplum kuruluşlarından (STK) destek geldi Güncel Silah reklam yasağına sivil toplum kuruluşlarından (STK) destek geldi

Ticaret Bakanlığı’nın 28 Aralık 2018 hükmü ile resmi gazetede ilan ettiği Silah Reklam Yasağına, yüzlerce sivil toplum kuruluşundan, şiddet karşıtı gruplardan, hayvan hakları savunucularından ve kamuoyundan destek geldi.


TRANSFERE 7,03 MİLYAR DOLAR HARCANDI Spor TRANSFERE 7,03 MİLYAR DOLAR HARCANDI

2018 yılında futbol kulüplerinin ne kadar transfer harcaması yaptığı belli olurken, toplamda harcanan paranın bir önceki yıla oranla yüzde 10,3 artarak 7,03 milyar dolara ulaştığı görüldü.


YILLIK ORTALAMA 17,8 LİTRE SÜT TÜKETİYORUZ Ekonomi/Turizm YILLIK ORTALAMA 17,8 LİTRE SÜT TÜKETİYORUZ

Ülkelerin yıllık ortalama süt tüketim miktarları belli olurken, İrlanda’nın yıllık 125 litre süt tüketimi ile zirveyi elinde bulundurduğu görüldü. Türkiye ise yılda ortalama 17,8 litre süt tüketimiyle listenin sonlarında yer aldı.


Ekonomi/Turizm "Taşınmaz Beyanları Kontrol Edilmeli"

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı gerçek olmayan ve hatalı beyan edilen gayrimenkul ilanları nedeni ile sektörde güven ortamının sağlanmasında zorluk yaşandığını söyledi.


Akdeniz Üniversitesinin Gururu UNIFM91.3 Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesinin Gururu UNIFM91.3

Akdeniz Üniversitesi Radyosu 3. Müzikonair Radyo Ödülleri yarışmasında “En İyi Üniversite Radyosu” kategorisinde birinci oldu. Böylece Akdeniz Üniversitesi ve İletişim Fakültesinin marka değeri haline gelen UNIFM91.3 yayın hayatına başladığı günden bugüne değin kazandığı pek çok ödüle bir yenisini daha eklemiş oldu.


AKSU ÜRETİCİ BİRLİĞİ ŞAHİN’LE DEVAM… Aksu AKSU ÜRETİCİ BİRLİĞİ ŞAHİN’LE DEVAM…

Aksu Üretici Birliği 2019 yılı Genel Kurul Toplantısı’nda Kurucu Başkan Turan Şahin tüm üyelerin desteği ile yeniden başkan seçildi. Genel kurula Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile Hal Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Dernek Başkanı Nevzat Akcan, Aksu Kent Konseyi Başkanı Veli Altıntaş da eşlik etti.


BAKA Yönetimi Kurulu Burdur’da toplandı Ekonomi/Turizm BAKA Yönetimi Kurulu Burdur’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, yeni yılın ilk olağan toplantısını Burdur’da gerçekleştirdi.


İYİ PARTİ’Lİ VEKİLLERDEN  BAŞKAN SÖZEN’E DESTEK ZİYARETİ Manavgat İYİ PARTİ’Lİ VEKİLLERDEN BAŞKAN SÖZEN’E DESTEK ZİYARETİ

İyi Parti Antalya Milletvekilleri Feridun Bahşi ve Tuğba Vural Çokal, Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen’i, Yukarıpazarcı Mahallesi Kordon Caddesi’ndeki Seçim İrtibat Ofisi’nde ziyaret etti.


EMİTT 2019’de Batı Akdeniz Tanıtımı Ekonomi/Turizm EMİTT 2019’de Batı Akdeniz Tanıtımı

Batı Akdeniz’in turizm değerleri ve potansiyeli, dünyanın en büyük dört turizm organizasyonundan biri olarak kabul edilen 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtılacak.


Boğaçhan Göksu, Erdoğan ile MÜSİAD Antalya Vizyonunu paylaştı Güncel Boğaçhan Göksu, Erdoğan ile MÜSİAD Antalya Vizyonunu paylaştı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi'nin 18. Olağan Genel Kurul Toplantısında gerçekleştirilen seçimlerde Başkanlığına seçilen Boğaçhan Göksu; geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çalışmaları hakkında bilgi verdi.


GIDA FİYATLARINDA PATLAMA Ekonomi/Turizm GIDA FİYATLARINDA PATLAMA

GIDA FİYATLARINDA OCAK AYINDA BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 14,75 ORANINDA ARTIŞ YAŞANDI. GIDA HARCAMALARINDAKİ YILLIK ARTIŞ İSE YÜZDE 55,3’E ULAŞTI.


Muratpaşa yaraları sarıyor Güncel Muratpaşa yaraları sarıyor

Antalya’da etkili fırtına, hortum ve yağışta hasar gören Erenkuş Falez Plajı başta olmak üzere Güzeloba’da zarar gören sera alanlarında incelemelerde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye imkanları doğrultusunda tüm yararları sarmaya devam ettiklerini kaydetti.


Yeşildere’de gelişim sürüyor Güncel Yeşildere’de gelişim sürüyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yeşildere Mahallesi’nde planlama ve altyapı çalışmalarıyla başlayan büyük dönüşüme Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’yle sosyo –kültürel değişimin eşlik ettiğini söyledi.


CHP HEYETİ MURATPAŞA’DA ZARAR GÖREN SERA VE İŞYERLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR Güncel CHP HEYETİ MURATPAŞA’DA ZARAR GÖREN SERA VE İŞYERLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

CHP’li Ahmet Kumbul: Her platformda üreticilerimizin sesi olacağız, en kısa sürede mağduriyetlerinin giderilmesi için çaba göstereceğiz.


ALTIN PEDALLAR ANTALYA MARKASINA GÜÇ KATACAK Güncel ALTIN PEDALLAR ANTALYA MARKASINA GÜÇ KATACAK

Vali Münir Karaloğlu, Tour Of Antalya Bisiklet Yarışı’nın tanıtım toplantısına katıldı. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek Tour of Antalya’nın gelecek vadeden ve geleneksel hale geldiğinde Antalya’nın marka değerini yükseltecek önemli bir organizasyon olduğuna dikkat çekti.


Büyükşehir Adayı Böcek, afet bölgesinde
... Güncel Büyükşehir Adayı Böcek, afet bölgesinde
...

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, geçtiğimiz günlerde Finike’de hortum nedeniyle hayatını kaybeden Bayram Demir’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ayrıca Kemer ve Kumluca İlçelerinde evleri ve işyerleri zarar gören vatandaşları ziyaret etti.


MMO Antalya Şube’den İş kadınlarına ziyaret Güncel MMO Antalya Şube’den İş kadınlarına ziyaret

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya İş Kadınları Derneği’ne (ANTİKAD) bir ziyaret gerçekleştirdi.


Döşemealtı’nda el emeği pazarı açıldı Döşemealtı Döşemealtı’nda el emeği pazarı açıldı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçede yaşayan ev hanımlarının el emeği ürünlerini satarak aile ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kurdukları El Emeği Pazarını gezerek alışveriş yaptı. Yaklaşık 23 kadın tarafından Bahçeyaka Mahallesi Kapalı Pazaryerinde açılan el emeği pazarının Döşemealtı Kent Meydanın da kurulmasını teklif eden Başkan Genç’e, stand açan kadınlar alkışlarla teşekkür etti.


DÖŞEMEALTI ÜLKÜ OCAKLARI BASIN AÇIKLAMASI Siyaset DÖŞEMEALTI ÜLKÜ OCAKLARI BASIN AÇIKLAMASI

Döşemealtı Ülkü Ocakları tarafından yapılan basın açıklamasında şöyle denildi:


SÖZEN’İN HALKLA BULUŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR Manavgat SÖZEN’İN HALKLA BULUŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Halkla Buluşma” gezileri kapsamında son olarak Çakış Yeniköy, Büklüce, Bereket, Oymapınar Iğrışlar, Bucakşeyhler ve Çayyazı Mahallelerinde vatandaşları ziyaret etti.


Dülgeroğlu’ndan geçmiş olsun ve başsağlığı ziyareti Finike Dülgeroğlu’ndan geçmiş olsun ve başsağlığı ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, geçtiğimiz günlerde Finike’de yaşanan hortum felaketinden zarar gören üreticileri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Dülgeroğlu, yaşanan afetten zarar gören çiftçilere, zararlarının telafi edilmesi için verilen sözlerin takipçisi olacaklarını dile getirdi.


Vedat Taşkıran'ı Binlerce Kepez’li Yalnız Bırakmadı Siyaset Vedat Taşkıran'ı Binlerce Kepez’li Yalnız Bırakmadı

Anavatan Partisi Destekli Kepez Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran Binlerce Kepez’liyle bir araya geldi.


KÖSTEBEKGİLLER AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İLE BULUŞTU! Güncel KÖSTEBEKGİLLER AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İLE BULUŞTU!

Agora Alışveriş Merkezi sömestr tatili boyunca gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların tatil keyfini ikiye katlamaya devam ediyor. Çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Köstebekgiller lisanslı çocuk gösterisi Agora Alışveriş Merkezi’nde sahne aldı. Sömestr tatilinin son haftasında çocuk ziyaretçiler Köstebekgiller ile keyifli aktiviteler gerçekleştirdiler.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ‘GEZİCİ OYUN EVİ’ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ‘GEZİCİ OYUN EVİ’

Manavgat Belediyesi Kreş Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Gezici Oyun Evi’ projesi faaliyete geçti.


MALTA-TÜRKİYE ARASINDA TURİZM’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm MALTA-TÜRKİYE ARASINDA TURİZM’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

AKDENİZ TURİZM VAKFI VE PROFESYONEL OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI


AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ DP'DEN ADAY OLDU İbradı AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ DP'DEN ADAY OLDU

31 Mart yerel seçimlerine Demokrat Parti İbradı’da Bülent Saylağ ile giriyor


Kemer Belediyesi yaraları sarıyor Kemer Kemer Belediyesi yaraları sarıyor

Kemer’de 24 Ocak Perşembe günü oluşan afetten hemen sonra harekete geçen Kemer Belediyesi ekipleri, ilçede zarar gören 35 ev ile 20 işyerinin onarımını kısa sürede sağladı. Başkan Mustafa Gül, “ Halkımızın her zaman emrindeyiz” dedi.


Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Neyzen sahnelendi Kemer Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Neyzen sahnelendi

Şair Aktör Hüseyin Poyraz tarafından derlenip, sahnelenen iki perdelik "Neyzen: Deli mi, Veli mi?" isimli oyun, Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda izleyici ile buluştu.


DOĞRU MEME ESTETİĞİ VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAĞLAR Sağlık/Kadın DOĞRU MEME ESTETİĞİ VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAĞLAR

Doğru meme estetiği, kadınlarda fiziksel görünüşten ziyade sağlık açısından önemlidir. Aşırı büyük memeye sahip kadınlarda, bütün ağırlığı taşıyan omuz ve sırt bölgesinde ağrı kaçınılmazdır. Öte yandan büyük ya da küçük meme nedeniyle sosyal hayattan uzaklaşan ya da saklamak için kambur duran kadınlarda da meme operasyonu, tercih edilmelidir.


Başkan Uysal Minik Futbolcularla Spor Başkan Uysal Minik Futbolcularla

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlendiği U-10 minik yıldızlar turnuvası başladı. 16 takımın katıldığı turnuvanın başlama vuruşunu Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal yaptı.


Mahallelerde Komşu Festivali Güncel Mahallelerde Komşu Festivali

Muratpaşa Belediyesi, Şubat ayı boyunca her Cumartesi farklı bir mahallede, Antalya’nın barış, dostluk ve kardeşlik ikliminin bir parçası olan kültürlerin, Türkiye’nin farklı coğrafyalarından gelip aynı mahallede komşulaşan kent sakinlerinin festivalini düzenleyecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...