Perşembe, 14 Kasım 2019
Türker’den İpekçi’ye kutlama Siyaset Türker’den İpekçi’ye kutlama

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanlığı’na yeniden seçilen Ercan İpekçi’ye kutlama telgrafı gönderdi ve görevinde başarılar diledi.


Asfaltsız cadde ve sokak kalmayacak Aksu Asfaltsız cadde ve sokak kalmayacak

Aksu belediyesi Fen İşleri ekiplerince 2010 yılın ilk aylarında başlayan Asfalt çalışması tamamlandı. Eski Yurtpınar beldesi sınırları içerisinde 18 km Sıcak asfalt çalışması yapan Aksu Belediyesi Fen işleri Ekipleri, Pınarlı da 12 km Aksu bölgesinde ise 8 km asfalt yaptı.


Muratpaşa tutulmuyor Spor Muratpaşa tutulmuyor

Amatör ligin 5. haftasında Muratpaşa Belediyespor sahasında Beymelek Belediyespor’u 7-4 mağlup etti.


Deepo Outlet yeni yıla erken giriyor Güncel Deepo Outlet yeni yıla erken giriyor

Akdeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi Deepo Outlet Center’da Yeni yıla özel etkinlikler şimdiden başladı.


Havacılık Oscar’ı ÇHS’nin Ekonomi/Turizm Havacılık Oscar’ı ÇHS’nin

Havacılık sektöründe ramp, yolcu hizmetleri ve kargo faaliyetlerini içeren yer hizmetleri konusunda, 200'den fazla ülkede yayınlanan "Ground Handling International" Dergisi tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen Ground Handling International Konferansı (GHI), 29 Kasım – 2 Aralık 2010 tarihleri arasında Viyana´da gerçekleştirildi.


Trafo kabusa dönüştü Güncel Trafo kabusa dönüştü

Konyaaltı ilçesindeki Siteler mahallesi’nde 1328. Sokaktaki trafonun sık sık patlaması nedeniyle mahalle sakinlerinin yaşamı adeta kabusa dönüştü…


Döşemealtı’nda altyapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor Döşemealtı Döşemealtı’nda altyapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Döşemealtın’da tüm kurumlar adeta zamana karşı yarışıyor. Döşemealtı Belediyesi, Karayolları, Akedaş, deyim yerindeyse ilçeyi şantiye haline çevirdi.


Sky Airlines Türkiye’yi “iç”ten fethediyor Güncel Sky Airlines Türkiye’yi “iç”ten fethediyor

“Avrupa’nın En İyisi” seçilen Sky Airlines, eşsiz kalitesiyle 15 Ocak’ta tarifeli iç hat uçuşlarına başlıyor


Vali Altıparmak Akdeniz Sanayi Sitesi esnafıyla buluştu Güncel Vali Altıparmak Akdeniz Sanayi Sitesi esnafıyla buluştu

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliğinin Muharrem ayı dolayısıyla düzenlediği aşure gününe katılan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, daha sonra Akdeniz Sanayi Sitesinde incelemelerde bulundu, esnafla sohbet ederek sorunlarını dinledi.


Türkiye’nin en büyük yemek yarışması Kepez’de Güncel Türkiye’nin en büyük yemek yarışması Kepez’de

Kepez Belediyesi ve Chef Clup Akdeniz Turizm Aşçıları Birliği’nin organize ettiği ve Türkiye’nin en büyüğü olmaya aday 2. Ev Hanımları Yemek Yarışmasının ilk gününde sebze ve et ve tavuk yemekleri yarıştı.


Rotary Kulüp Başkanları’ndan Vali Altıparmak’a ziyaret Güncel Rotary Kulüp Başkanları’ndan Vali Altıparmak’a ziyaret

Rotary Kulüp Bölge Guvernörü Kemalettin Erbilgin ve Antalya’daki Rotary Kulüp Başkanları, Sekreterleri Vali Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.


“Kılıçdaroğlu’nun vaatleri, Hoca’nın vaatlerine benziyor” Siyaset “Kılıçdaroğlu’nun vaatleri, Hoca’nın vaatlerine benziyor”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kongresinde kaynak göstermeden, ne yapacağını anlatmadan, hiçbir proje ortaya koymadan vaatlerde bulunduğunu belirtti.


Akdeniz Üniversitesi Entegrasyon stratejisini belirledi Güncel Akdeniz Üniversitesi Entegrasyon stratejisini belirledi

Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Bologna Eşgüdüm Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Muharrem Certel ile Bologna Süreci Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Burhan Özkan, Bologna Eşgüdüm Komisyonu üyelerine Akdeniz Üniversitesi’nin Avrupa Yükseköğretim Alanına Entegrasyonu Stratejisi çerçevesinde yeni örgüt yapısını ve yol haritasını 24 Aralık 2010 Cuma günü yapılan Bologna Eşgüdüm Komisyonu Toplantısı’nda açıkladı.


Liderlik ve İşgücü Geliştirme Semineri Liderlik ve İşgücü Geliştirme Semineri

Pegasos World Hotel ve Nashira Hotel çalışanlarının katıldığı “Liderlik ve İşgücü Geliştirme Semineri” yapıldı.


Kepez’i şehirleştirme hayali gerçekleşti Siyaset Kepez’i şehirleştirme hayali gerçekleşti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 21 aylık dönemde gerçekleştirdiği 382 km asfalt, 153 km yeni yol açılması ve 51 bin m2 parke kaldırım çalışmasıyla ilçeye şehir kimliği kazandırma hedefini büyük oranda gerçekleştirdi.


“Yeni bir yıla fidan dikerek girelim” Siyaset “Yeni bir yıla fidan dikerek girelim”

Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yeni yıl mesajında halkımızın, yeni yıla ağaç keserek değil, fidan dikerek girmesi temennisinde bulundu.


AESOB esnafa aşure dağıttı Güncel AESOB esnafa aşure dağıttı

AESOB tarafından Akdeniz Sanayi Sitesi’nde aşure dağıtıldı. Aşure dağıtımına katılan Antalya protokolü de esnafla birlikte aşure yedi.


Fotoğraflarla Atatürk ve İsmet İnönü Kültür/Sanat Fotoğraflarla Atatürk ve İsmet İnönü

Atatürk ve silah arkadaşı İsmet İnönü’nün görüntülerinden oluşan fotoğraf sergisi AKM’de açıldı.


Ülken: İkinci Kurtuluş Savaşını veriyoruz Demre Ülken: İkinci Kurtuluş Savaşını veriyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Demre Danışma Kurulu toplantısı, İlçe binasında yapıldı. Toplantıda konuşan CHP Demre İlçe Başkanı Zühra Doğan, “Haziran’da yapılacak seçimlerde AKP’yi sandığa ya gömeceğiz, ya gömeceğiz” dedi.


Tütüncü, Aşure Günü’nde Güncel Tütüncü, Aşure Günü’nde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeni Mahalle’deki Mobil İlköğretim Okulu’nun, Muharrem ayı dolayısıyla düzenlediği “Aşure Günü” etkinliğine katıldı.


KONSİAD’tan Başkan Akaydın’a ziyaret Siyaset KONSİAD’tan Başkan Akaydın’a ziyaret

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD) Başkanı İlhami Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.


“Dil  tartışmalarının hedefi ülkeyi bölmektir” Siyaset “Dil tartışmalarının hedefi ülkeyi bölmektir”

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Gül Nihal Gürel tarafından düzenlenen Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı’na Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Feridun Bahşi davet edildi


GATAB'ın çalışmaları aralıksız devam ediyor Kemer GATAB'ın çalışmaları aralıksız devam ediyor

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) tarafından Kemer Bölgesi’nde ki ömrünü tamamlayan asbestli içme suyu borularının yenilenmesi çalışmaları hızla devam ediyor.Başkan Üras; “Yeni yıla yenilenerek gireceğiz” dedi.


Okullarında ilk kez belediye başkanı gördüler Güncel Okullarında ilk kez belediye başkanı gördüler

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’ni ikinci kez ziyaret etti. Öğrenciler de ilk kez bir belediye başkanını okullarında görmenin mutluluğunu yaşadı.


İstek’te geri dönüşüm ve çevre programı Güncel İstek’te geri dönüşüm ve çevre programı

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu öğrencileri, Eko-Okullar Programı kapsamında hazırladıkları Eko Eylem Gününde, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in de konuk olarak katıldığı “Geri Dönüşüm ve Çevre Programı” düzenledi.


Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi Güncel Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi

Başkan Hakan Tütüncü, hayatta sizi en çok ne mutlu eder, sorusuna, “Mutluluğun resmini, insanların gözlerinde, yüzlerinde görmek benim için en büyük mutluluk vesilesidir.” cevabını verdi.


CHP Finike seçim startını verdi Finike CHP Finike seçim startını verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Finike İlçe Danışma Kurulu toplantısıyla ilçedeki seçim startı verildi. Toplantıda konuşan CHP Finike İlçe Başkanı Ali Taş, referandumda ‘hayır’ oyu çıkardıkları gibi genel seçimlerde de partilerini iktidara taşımak içinde göreve hazır olduklarını söyledi.


“Antalya Üniversitesi bir ilk olacak” Güncel “Antalya Üniversitesi bir ilk olacak”

Kepez Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek makamında “Antalya Üniversitesi” üzerine AKEVlilerle bir söyleşi gerçekleştirdi.


Süt ürünlerinde bulunan yağ diyabet riskini azaltıyor Sağlık/Kadın Süt ürünlerinde bulunan yağ diyabet riskini azaltıyor

Prof. Dr. Gökhan S. Hotamışlıgil ve çalışma arkadaşları, süt ürünlerinde doğal olarak bulunan bir yağ asidinin diyabet riskini önemli ölçüde azalttığını keşfetti.


Pehlivan TİB’in Başkanlığı’na seçildi Güncel Pehlivan TİB’in Başkanlığı’na seçildi

Antalya İtfaiye Daire Başkanı Emin Pehlivan, Tüm İtfaiyeciler Birliği Derneği (TİB) Genel Başkanlığına seçildi.


Yemek yarışması start alıyor Güncel Yemek yarışması start alıyor

Kepez Belediyesi, yemek yarışmasının ikincisini düzenliyor. Cumartesi-Pazar günü gerçekleşecek olan yemek yarışması 4. kategoride yapılacak. Dereceye girenler beyaz eşya ile ödüllendirilecek.


TP’liler aşure dağıttı Güncel TP’liler aşure dağıttı

Türkiye Partisi Antalya İl Başkanlığı Aşure etkinliği düzenledi. Parti binası önünde, çevre esnafı ve halka aşure dağıtımı yapıldı.


Antalya'lı medyumun kehanetleri Güncel Antalya'lı medyumun kehanetleri

Medyum Kağan Türkiye’de medyumların yaşadığı sıkıntıları ve 2011 yılında gerçekleşeceğini söylediği korkutan kehanetleri basın toplantısı düzenleyerek kamuoyuna duyurdu.


ANTDOB’dan Yeni Yıl Konseri Kültür/Sanat ANTDOB’dan Yeni Yıl Konseri

Yeni sanat sezonunda birçok ilke imza atan Antalya Devlet Opera ve Balesi ; sanatseverler için özel bir yeni yıl konseri hazırladı.


Muratpaşa Belediyespor yıl sonu cimnastik gösterileri Spor Muratpaşa Belediyespor yıl sonu cimnastik gösterileri

Muratpaşa Belediyespor Cimnastik Takımı’nın 2009 – 2010 Yılsonu etkinliği Süleyman Evcilmen Spor Salonu'nda yapıldı.


Spor sayfaları en çok Guti'yi yazdı Spor Spor sayfaları en çok Guti'yi yazdı

Türkiye Süper Ligi’nde birinci yarının bitmesiyle birlikte, Interpress sezonun ilk yarısını mercek altına alarak, spor basınında en çok haber olan isimleri belirledi.


“Türk halkı kışkırtılmaya çalışılıyor” Siyaset “Türk halkı kışkırtılmaya çalışılıyor”

Türk Milletinin birlik ve beraberliğini parçalayacak, Türkiye’nin geleceğini tehlikeye sokacak hain planlar ve saldırıların son günlerde yoğunluk kazandığını belirten Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Lokman Kaya, Her geçen gün farklı provokasyonlar meydana getirilerek Türk halkının kışkırtılmaya çalışıldığını açıkladı.


Balbey imar planı halkın görüşüne sunuldu Siyaset Balbey imar planı halkın görüşüne sunuldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Mimarlar Odası, “Balbey Kentsel SİT Alanı ve Çevresi İmar Planı” ile ilgili mahalle halkı ve sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerilerini almak üzere çalıştay düzenledi.


Fazla tuz tüketimine dikkat Sağlık/Kadın Fazla tuz tüketimine dikkat

Fazla tuz tüketimi sadece tansiyona neden olmakla kalmaz aynı zamanda kemik erimesi, böbrek taşı, kalp büyümesinde artış ve çeşitli mide hastalıklarına neden olabilir.


DP Antalya Yönetimi Budak’ı ziyaret etti Siyaset DP Antalya Yönetimi Budak’ı ziyaret etti

Demokrat Parti Antalya İl ve İlçe Başkan ve yöneticilerini makamında kabul eden ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Türk iş dünyasının siyasetçilerden kavga etmek yerine dialog ve uzlaşma istediğini söyledi.


“Üniversitenin güney kapısı bir an önce açılmalı” Siyaset “Üniversitenin güney kapısı bir an önce açılmalı”

KONYSİAD Kurucular kurulu üyeleri sırasıyla Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İsrafil Kurtcephe, Sağlık İl Müdürü Adem Bilgin, Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz ve Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü Uğur Gökcan makamında ziyaret etti.


“İşsizlerin Parası Bütçe Açığına Gidiyor!” Siyaset “İşsizlerin Parası Bütçe Açığına Gidiyor!”

TBMM Genel Kurulu’nda 2011 Bütçesi 19.Maddesi üzerine söz alan MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal AKP’nin “İşsizlik Sigortası Fonu”nu işsizlere yardım yapmak, işsizliği azaltacak ve işsizleri eğitecek şekilde kullanmak yerine, bütçe açığını kapatmak ve borç stokunu düşük göstermek için kullandığını söyledi.


Önce kan bağışladılar, sonra aşure yediler Güncel Önce kan bağışladılar, sonra aşure yediler

Kuzdere Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından düzenlenen Aşure günü’nde davetliler önce Kızılay’a kan bağışladılar ardından hazırlanan aşureyi yediler.


Kepez ilk yarının lideri olmak istiyor Spor Kepez ilk yarının lideri olmak istiyor

TB2L’de mücadele eden Kepez Belediyespor, TED Ankara Kolejlileri yenerek, ligin ilk yarısını lider olarak tamamlamak istiyor.


“AKP Terörle Müzakere, TSK ile Mücadele Ediyor” Siyaset “AKP Terörle Müzakere, TSK ile Mücadele Ediyor”

TBMM Genel Kurulu’nda 2011 Bütçesi 18.Maddesi üzerine söz alan MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal AKP’nin alternatif bir ordu kurmaya çalıştığını, profesyonel sınır birlikleri kurmanın bunun bir parçası olduğunu söyledi.


Kaymakam’dan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne ziyaret Güncel Kaymakam’dan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne ziyaret

Konyaaltı İlçe Kaymakamı Bayram Yılmaz ve Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü Gültekin Acar, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret ederek Başhekim Doç. Dr. Abdullah Erdoğan ile Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Dinç ile bir araya geldi.


Yeteneksizsiniz'de bir AKEV'li Güncel Yeteneksizsiniz'de bir AKEV'li

Pazar akşamı yayınlanan ve televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran “ Yeteneksizsiniz Türkiye” yarışmasına, AKEV Koleji 6. sınıf öğrencisi Nilsu Acar katıldı.


Eğlenceli yılbaşı hazırlığı Güncel Eğlenceli yılbaşı hazırlığı

TED Antalya Koleji anasınıfı öğrencileri, yılbaşı kutlamaları için kendi çam ağaçlarını kendileri hazırladılar.


Antalya Üniversitesi için toplandılar Güncel Antalya Üniversitesi için toplandılar

Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı, AKEV, tarafından kuruluş çalışmaları sürdürülen Antalya Üniversitesi, Antalya’nın önemli şahsiyetlerini bir araya getirdi.


Türkiye şiirlerle tanıtılacak Kültür/Sanat Türkiye şiirlerle tanıtılacak

Türkiye genelinde geleneksel olarak tertiplenen 14. Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması şartnamesi yayınlandı. Yarışma sonunda yapılacak değerlendirmede brlirlenecek 15 Adet süper şiir için 2011 Hikmet Okuyar Türkiye Birincilik Ödülü verilecek.


CHP Kubilay’ı andı Siyaset CHP Kubilay’ı andı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Menemen Olayı’nda gericiler tarafından katledilen asteğmen Kubilay’ın 80 ölüm ölüm yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


Kılınç Kepezlileri yalnız bırakmıyor Siyaset Kılınç Kepezlileri yalnız bırakmıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç , Kepezlilerin iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olmaya devam ediyor.


“Basketbolda Kepez konuşulacak” Spor “Basketbolda Kepez konuşulacak”

Türkiye Basketbol 2. Lig’inde hedefine istikrarlı bir şekilde yürüyen Kepez Belediyespor’a verdiği yemekte çarpıcı açıklamalar yapan Tütüncü, şiir gibi basketbol oynadıklarını belirterek, Antalyalıları Kepez Belediyespor’a sahip çıkmaya davet etti.


Büyükşehir Belediye Trabzon'u konuk ediyor Spor Büyükşehir Belediye Trabzon'u konuk ediyor

Geçtiğimiz hafta kendi evinde Olin Edirne’yi mağlup eden ve ligin 4.sırasında yer alan Antalya Büyükşehir Belediye,gözünü bu hafta yine kendi evinde oynayacağı Medical Park Trabzonspor maçına çevirdi.Cumartesi günü saat 16:00 da oynanacak karşılaşmanın biletleri maç sabahı satışa sunulacak.


Büyükşehir’den Ümit Yaşar gecesi Kültür/Sanat Büyükşehir’den Ümit Yaşar gecesi

Ünlü şair Ümit Yaşar Oğuzcan, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen gecede şiirleriyle anıldı.


Squash Türkiye Şampiyonası Kemer'de Kemer Squash Türkiye Şampiyonası Kemer'de

Gelişmekte olan Spor Branşları Federasyonu tarafından organize edilen Squash Türkiye Şampiyonası ve Uluslararası PGS World Palace Otel Squash Şampiyonası Kemer’de düzenleniyor.


Trafikte sorumlu vatandaş hareketi Güncel Trafikte sorumlu vatandaş hareketi

Ulaştırma Bakanlığı’nın koordinasyonunda, trafikte sorumluluk bilinci alanında çalışma yapan kurum ve kuruluşlar işbirliğinde ve TÜVTURK’ün desteği ile hayata geçirilen “Trafikte Sorumluluk Hareketi”nin ikinci ayağı başladı. “


Ressam adaylarından sergi Kültür/Sanat Ressam adaylarından sergi

Hasan Kırdı Resim Sanat Merkezi’nde resim eğitimi olan bir gurup Ressam adayı Muratpaşa Belediye Başkanlığı Güzel Sanatlar Sergi Salonunda, Karma Resim Sergisi açtı.


Üras, Tekirova’yı ve GATAB’ı anlattı Kemer Üras, Tekirova’yı ve GATAB’ı anlattı

TRT Anadolu TV’de Çetin Altan’nın sunduğu “Anadolu Gündemi” programının canlı yayın konuğu olan Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf ÜRAS, Tekirova’yı, GATAB’ı ve çalışmalarını anlattı.


Engelli derneklerinden Vali Altıparmak’a ziyaret Güncel Engelli derneklerinden Vali Altıparmak’a ziyaret

Engel Tanımayanlar Derneği Başkanı Özkan Gönenç ve Alanya Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı Münir Atlıoğlu Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti


CHP tek vücut oldu Siyaset CHP tek vücut oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısında partinin tüm organları bir araya gelerek tek vücut oldu.


AGİD ve Kuveyt Türk özel kredi protokolü gerçekleşti Ekonomi/Turizm AGİD ve Kuveyt Türk özel kredi protokolü gerçekleşti

Antalya bölgesinde faaliyet gösteren küçük ölçekli işletmelerin, ticaret hacimlerinin geliştirilmesini hedefleyen bu işbirliği anlaşması, küçük ölçekli işletmelere yönelik uygun koşullu ürün ve hizmetlerini kapsıyor.


Güney Kıbrıslı taraftarlara kınama Güncel Güney Kıbrıslı taraftarlara kınama

Antalya Döşemealtılar Derneği Bşk.Kahraman Köktürk "Dünya çapında başarı yakalayan Fenerbahçe Acıbadem Voleybol takımını başarılarından dolayı kutlarken Güney Kıbrıs rum Kesiminde oynanan Apoel-pınar Karşıyaka maçından sonra çıkan olaylardan dolayı ise Apoel taraftlarını kınadı."


Zafer’e 20 dönümlük park Güncel Zafer’e 20 dönümlük park

Kepez Belediyesi, Antkoop Siteleri’nin toz ve görüntü kirliliği çilesini bitiriyor. Sitelerinin önünde yıllardır değerlendirilmeyen 20 dönümlük alan yeşillendiriliyor.


Güncel "Kubilay, Cumhuriyet'in birliği için şehit oldu"

Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, “Kubilaylar, Muammer Aksoylar, Uğur Mumcular, Ahmet Taner Kışlalılar boşuna şehit olmadılar. Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği için şehit oldular.” Dedi.


HAS Partili Gökşen’den DP’ye ziyaret Siyaset HAS Partili Gökşen’den DP’ye ziyaret

HAS Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mehmet Gökşen, Demokrat Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mehmet Sevim ve Demokrat Parti Kepez İlçe Başkanı Bülent Kaplan’ı ziyaret etti.


“Maraş Katliamını unutmadık!” Güncel “Maraş Katliamını unutmadık!”

Eğitim – İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Mehmet Balık, “Vatanını ve milletini seven Atatürk devrimcisi, yurtsever eğitim çalışanları olarak bizler; Maraş katliamının acısını yüreğimizde hissediyoruz.” Dedi.


Çandır’dan Ziraat Fakültesi öğrencilerine ders Güncel Çandır’dan Ziraat Fakültesi öğrencilerine ders

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Orhan Özçatalbaş ile Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü birinci sınıf öğrencileri Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, ATB yönetim kurulu başkanı Ali Çandır’dan borsanın çalışmaları ve tarım sektörüyle ilgili bilgi aldı.


Rose Residence Beach Otel'de yılbaşı Kemer Rose Residence Beach Otel'de yılbaşı

Kemer yeni yıla hazırlanıyor. Bölgede açık oteller yılbaşı gecesi için çeşitli programlar hazırlıyorlar. Kemer’de 12 ay boyunca açık olan Rose Residence Beach Otel de yılbaşı programı hazırladı.


“Kulüpler Birliği kurulmalı” Spor “Kulüpler Birliği kurulmalı”

Antalya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz, Apoel - Pınar Karşıyaka FIBA Eurochallange G Grubu maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili değerlendirmede bulundu.


Başkan Uysal’dan kampanyalara tepki Güncel Başkan Uysal’dan kampanyalara tepki

Antalyalı çiçekçiler, vakıf ve derneklerin çiçek satışını engellemeyi amaçlayarak düzenledikleri kampanyalara tepki gösterdi.


Tekirova Belediyespor’da Menemen hazırlıkları Spor Tekirova Belediyespor’da Menemen hazırlıkları

Son iki sezondur rakibi ile dört defa karşılaşan Tekirova Belediyespor , Menemenspor’dan puan çıkaramadı. Şeytanın bacağını kırmak isteyen Tekirova Belediyespor’da hedef üç puan.


Medikal Turizmde Antalya atakta Güncel Medikal Turizmde Antalya atakta

Antalya Almanya ve İsviçre den gelen seyahat acentelerini Antalya da ağırladı. Medikal Turizm Derneği ve Agne Tour işbirliği ile kurulan Flavius International Medical Travel Organisation tarafından gerçekleştirilen organizasyonda acentelere ülkemizdeki medikal turizmin dinamikleri, fırsatları, ülkemizde medikal turizmde öne çıkan sağlık paketleri anlatıldı.


Tütüncü: “KEPSİAD’ı önemsiyorum” Siyaset Tütüncü: “KEPSİAD’ı önemsiyorum”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni kurulan KEPSİAD’ın, ilçede ticaretin ve sanayinin gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi.


Ülken, Kurultay’ı değerlendirdi Siyaset Ülken, Kurultay’ı değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Akdeniz TV Ana Haber’de, geçtiğimiz hafta sonu yapılan Kurultay’ı değerlendirdi.


Sevim’den Evcilmen’e ziyaret Siyaset Sevim’den Evcilmen’e ziyaret

Demokrat Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mehmet Sevim ve yönetimi, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti. Samimi geçen ziyarette özellikle Kırcami konusu gündeme geldi.


Topcu: “CHP usulü Rant” Siyaset Topcu: “CHP usulü Rant”

AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mesut Topcu, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in yandaşlarına rant sağladığını belirtti.


'İcradan satılık' haberleri tavan yaptı Ekonomi/Turizm 'İcradan satılık' haberleri tavan yaptı

Ekonomik krizin etkisiyle son yıllarda ‘icradan satılık’ mallarda artışlar yaşanıyor. Interpress, Türkiye’nin dört bir yanında artan ‘icradan satılık’ haberlerini mercek altına aldı.


Muratpaşa Belediyesi El İzi Pazarı 1 yaşında Güncel Muratpaşa Belediyesi El İzi Pazarı 1 yaşında

Muratpaşa Belediyesi’nin, ev kadınlarının aile ekonomilerine katkı sağlamaları ve üretici konuma geçmeleri için el emeği göznuru ürünlerini tüketici ile buluşturduğu El İzi Pazarı birinci yılını doldurdu.


Gökşen’den sonra Sapmaz da HAS Parti’de Siyaset Gökşen’den sonra Sapmaz da HAS Parti’de

Halkın Sesi Partisi’nin Muratpaşa ilçe teşkilatı kuruldu. 2 Aralık’ta Genel Başkan Prof Dr. Numan Kurtulmuş tarafından Muratpaşa İlçe teşkilatını kurmakla görevlendirilen İlçe Başkanı Mehmet Gökşen listesini oluşturarak resmi kuruluşunu tamamladı.


Kemer Koleji'nde aşure günü Kemer Kemer Koleji'nde aşure günü

Kemer Koleji Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen Aşure Günü geniş bir katılımcıyla yapıldı.


Ameliyat öncesi hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü Güncel Ameliyat öncesi hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü

Ünlü yazar Orhan Kemal’in romanından beyaz cama uyarlanan Hanımın Çiftliği dizisinde Avukat Orhan’ı canlandıran Fikret Kuşkan, uzun süredir rahatsız olduğu ses tellerinden ameliyat oldu.


Vücudun Kusursuz Koruma ve Alarm Sistemi: Ağrı Sağlık/Kadın Vücudun Kusursuz Koruma ve Alarm Sistemi: Ağrı

Ağrı olmasaydı kalp krizi geçirdiğimizi hissetmezdik, kırılan bacağımızın üzerine basar yaralanmayı artırırdık, sobaya yapışan ayağımızın yandığını anlayamazdık.


AK Partili kadınlar aşure dağıttı Güncel AK Partili kadınlar aşure dağıttı

AK Parti Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Barçın ve teşkilatı ilçe binası önünde muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıttı.


Antalyalılar’dan KBT’ye büyük ilgi Kültür/Sanat Antalyalılar’dan KBT’ye büyük ilgi

Antalya Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT)’nun yeni sezonda sahnelediği ve seyirci rekoru kıran “Buzlar Çözülmeden” adlı oyunun tanıtımı, 960 sanatseverin katılımıyla Antalya Kültür Merkezi (AKM)’nde yapıldı.


“Kayıtdışını önlediğimiz oranda, vergi yükü azalır” Ekonomi/Turizm “Kayıtdışını önlediğimiz oranda, vergi yükü azalır”

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneğinin bugün yapılan olağan toplantısının konuğu Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü oldu.


Başkan'a anlamlı ziyaret Kemer Başkan'a anlamlı ziyaret

Kemer Aslanbucak Anaokulu Okul Aile Birliği ve Okul müdürü Derya Yıkılmaz ile Kemer Koleji Okul Aile birliği yönetim kurulu üyeleri Kemer belediye başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.


Bem-Bir-Sen’den Samani’ye ziyaret Siyaset Bem-Bir-Sen’den Samani’ye ziyaret

Bem-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Durali Akça, yönetim kurulu üyeleri Salih Erdam, İsmail Borazan, Ahmet Selim Tepegöz ve Derviş Sen ile birlikte AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani’yi makamında ziyaret etti.


Tursun dişçi koltuğuna oturdu Döşemealtı Tursun dişçi koltuğuna oturdu

Döşemealtı Yeniköy Mahallesi’nde Diş Hekimi İlkan Karaduman’a ait özel muayene açılışı, Başkan Tursun ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.


Aksu "Biz İşgalci değiliz hukuk mağduruyuz"

Atatürk Mahallesi 229 parsel üzerinde evi bulunan vatandaşlar ve Mahalle Muhtarı, Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırımı makamında ziyaret etti.


DSP, Manavgat’ta seçim çalışmalarını sürdürüyor Siyaset DSP, Manavgat’ta seçim çalışmalarını sürdürüyor

Manavgat’ta seçim çalışmalarını sürdüren Demokratik Sol Parti İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak la birlikte aşure gününe de katıldı.


Kepez’den köylere yol ve park hizmeti Güncel Kepez’den köylere yol ve park hizmeti

Kepez Belediyesi alt ve üst yapı hizmetlerini yapma görevi kendisinde olmamasına rağmen, vatandaşların hizmet isteği üzerine, mücavir alanı içerisindeki köylere yol ve park yapıyor.


Şişmanladıkça su ihtiyacı artıyor Sağlık/Kadın Şişmanladıkça su ihtiyacı artıyor

Tüketilen su miktarının, bedenimiz üzerinde hayati bir etkisi olduğunu açıklayan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr.Yasemin Bradley kilo ile su ihtiyacının doğru orantılı olarak arttığını belirtti.


Tekirova Belediyespor’un paylaşılamayan dörtlüsü Spor Tekirova Belediyespor’un paylaşılamayan dörtlüsü

3.Lig 1. Grupta mücadele eden ve bu sezon geçtiğimiz sezona oranla daha başarılı bir grafik çizen Tekirova Belediyespor’un genç futbolcularına teklifler gelmeye başladı.


TED Koleji'nin 5. yaşı coşkuyla kutlandı Güncel TED Koleji'nin 5. yaşı coşkuyla kutlandı

Kuruluşundan bu yana 5 yılı geride bırakan TED Antalya Koleji, özel bir kutlama gecesi düzenledi. TED Yönetim Kurulu, öğretmen kadrosu ve çalışanların katıldığı gecede, yeni dönemde daha büyük başarı elde etme kararlığı eğlence ve coşkuya eşlik etti.


Bel ve boyun fıtığına ozonla çözüm Sağlık/Kadın Bel ve boyun fıtığına ozonla çözüm

Nüfusun yüzde 80’nini etkileyen bel ve boyun yakınmalarına ozonla çözüm sunuluyor. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Algoloji (Ağrı Tedavisi) Kliniği’nde bel-boyun fıtıkları ile omurga ve eklemlerin ağrılı dejeneratif hastalıklarında çok etkili bir yöntem olan ozon tedavisi başarı ile uygulanıyor.


Fındıkkıran Balesi ANTDOB sahnesinde Kültür/Sanat Fındıkkıran Balesi ANTDOB sahnesinde

Dünyanın en çok sahnelenen bale eserlerinden biri olan Fındıkkıran ; Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde sanatseverlerle buluşuyor.


Başkan Akaydın aşure dağıttı Güncel Başkan Akaydın aşure dağıttı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, halka kendi eliyle aşure dağıttı.


ASMEK kursiyerlerinden şiir ve folklor gecesi Kültür/Sanat ASMEK kursiyerlerinden şiir ve folklor gecesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (ASMEK) ilk dönem diksiyon ve halk oyunları kursuna katılan öğrenciler, düzenledikleri “Memleket Sevgisi” konulu etkinlikte biraraya geldi.


Orta kulak iltihabı işitme kaybına neden olabilir Sağlık/Kadın Orta kulak iltihabı işitme kaybına neden olabilir

BSK Lara Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr.C.Cabir Ertuğ çocuklarda sıklıkla görülen orta kulak iltihapları ile ilgili bilgi verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71134 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...