Perşembe, 20 Haziran 2019
Yabancı Misyon temsilcileri Türk ihracatçıları ile buluştu Ekonomi/Turizm Yabancı Misyon temsilcileri Türk ihracatçıları ile buluştu

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından organize edilen “Yabancı Misyon Temsilcileri İle Türk İhracatçıları Buluşması” 1 Nisan 2010 tarihinde gerçekleştirildi.


300 yataklı hastane Kepez’e yapılıyor Güncel 300 yataklı hastane Kepez’e yapılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Abdurrahman Arıcı ile birlikte Sütçüler Mahallesi ve muhtarlığı ziyaret etti. Sütçüler Mahalle Muhtarı Arif Tekin’le görüşen Tütüncü ve Arıcı 300 yataklı hastanenin en kısa zamanda bitirleceği müjdesini verdi.


Kepez’in yolu açık Siyaset Kepez’in yolu açık

Kepez Belediyesi, imar planında olan, ancak gecekondular nedeniyle yıllardır açılamayan yolları açıyor. Tapuları verilen ve hak sahiplerinin rızası alınan bine yakın gecekondu yıkılarak 46 kilometre yeni yol açıldı.


Kültür/Sanat "O Sevgiliye Suda Mektuplar Yazdık"

Akdeniz Üniversitesi Ulusal Uygulamalı Ebru Yarışması’nda 17 üniversiteden 40 öğrencinin 90 eseri, Kepez Belediyesi’nde sergileniyor. Ebru sergisi 23 Nisan tarihine kadar açık kalacak.


MHP’li kadınlar eğitim seminerlerine katıldı Siyaset MHP’li kadınlar eğitim seminerlerine katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl ve İlçe Kadın Kolları Başkan ve yönetimleri 7.Grup Parti Okulu Kadın Kolları Eğitim Seminerine katıldılar.


AKEV koleji 1000 fidan dikti Güncel AKEV koleji 1000 fidan dikti

AKEV KOLEJİ AĞAÇ BAYRAMI’NDA 1000 FİDAN DİKTİ Orman Haftası etkinliklerinde öğrencilerimiz, kuruluş aşaması devam eden Antalya Üniversitesi kampüs alanını bin ağaç dikerek yeşillendirdiler.


Kemer kahramanını etkinliklerle anıyor Kemer Kemer kahramanını etkinliklerle anıyor

Kemer açıklarında 1. Dünya savaşı sırasında, Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul AKER komutasındaki topçu bataryası tarafından batırılmıştı. Paris II savaş gemisini batıran kahramanların anısına ilki 2007 yılında yapılan dalış etkinlikleri bu yıl 9–10–11 Nisan 2010 tarihlerinde düzenlenecek.


Başkan Evcilmen’den kursiyerlere tam not Güncel Başkan Evcilmen’den kursiyerlere tam not

Değirmenönü Kültür Merkezi’ndeki kursları ziyaret ederek, kursiyerlerle görüşen Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, önümüzdeki dönem kurs sayısının arttırılacağını söyledi


Gazi Bulvarı’na yeşil kuşak Güncel Gazi Bulvarı’na yeşil kuşak

Muratpaşa Belediyesi, kuzey sınırı olan Gazi Bulvarı’na cephe Çallı’dan Demokrasi Kavşağı’na kadar olan bölgeyi yaya kaldırımı, tali yollar ve yeşillendirme çalışmaları ile yeşil kuşak haline getiriyor


Vali Yüksel Kumluca'da Kumluca Vali Yüksel Kumluca'da

Antalya Valisi Alâaddin Yüksel; ’’Yeni kurulacak olan Gıda İhtisas Organize Sanayi ile Kumluca ilçesi , Türkiye’nin tarım sektörünün lokomotifi haline gelecektir’’ dedi.


Terziler Odası’ndan Tolunay’a destek Güncel Terziler Odası’ndan Tolunay’a destek

Antalya Terziler Yorgancılar ve Kuru Temizlemeciler Odası yönetim ve denetim kurulu üyeleri aylık olağan toplantısını yaptı. Oda yöneticileri yaptıkları toplantıda, yaklaşan Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği seçiminde hep birlikte Başkan Orhan Tolunay’ı destekleme kararı aldı.


Samani: “Kocaman bir yıl boşa geçti” Siyaset Samani: “Kocaman bir yıl boşa geçti”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, İl başkanlığında düzenlediği basın toplantısında CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın bir yılını değerlendirdi.


Başkan Evcilmen’e odalardan ziyaret Güncel Başkan Evcilmen’e odalardan ziyaret

Antalya Deniz Ticaret Odası ile Mermerciler odası Antalya Şube yöneticileri, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.


“Oldu mu şimdi Hakan Bey?” Siyaset “Oldu mu şimdi Hakan Bey?”

Kepez Belediye Meclisi’nin 2009 yılında seçmiş olduğu 4 komisyonun seçimi konusundaki yasalara aykırı uygulamanın, Kepez CHP İlçe örgütü tarafından mahkemeye taşınması sonucu, Antalya 2.İdare Mahkemesi, bu komisyonların kurulma işlemlerini yasaya aykırı buldu.


“Meclisin kararları hukuka uygundur” Siyaset “Meclisin kararları hukuka uygundur”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İdare Mahkemesi’nin komisyonlara üye seçilmesi işlemini iptal etmesiyle ilgili kararının, Kepez Belediye Meclisi’nin aldığı kararların da iptal olacağı anlamına gelmediğini söyledi.


İlk ziyaret CHP Muratpaşa'dan Siyaset İlk ziyaret CHP Muratpaşa'dan

28 Mart 2010 günü yapılan 9. Kongrede seçilen Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şubesi yönetimini ziyaret eden CHP Muratpaşa İlçe başkanı Ercan Erkan, İlçe sekreteri Mehmet Öztürk, İlçe Eğitim sekreteri Zafer Mülayim, ilçe yöneticileri Ali Kara ve İsmail Uğurbaş çalışmalarında başarılar diledi.


MMO, İş kazalarını masaya yatırdı Güncel MMO, İş kazalarını masaya yatırdı

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi, meslek ve meslektaşlarına yönelik eğitimlerine devam ediyor. MMO, Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışan mühendislerle bir araya gelerek atölyelerde iş sağlığı ve iş güvenliğini konusunda bilgilendirme yaptı.


Dinç: Siyaset Dinç: "Önceliğimiz ekonomi"

Altınova’da yaşayan Aksekililerle buluşan TDH İl Temsilcisi Cihan Dinç, Mustafa Sarıgül liderliğindeki TDH’nin birinci önceliğinin ekonomi olduğunu açıkladı.


Polis haftası nedeniyle Başkan Gül'e ziyaret Kemer Polis haftası nedeniyle Başkan Gül'e ziyaret

Polis Teşkilatının kuruluşunun 165. Yılı tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlanıyor.


Kepez 3. lig yolunda Spor Kepez 3. lig yolunda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Süper Amatör Ligi’ni 2. sırada tamamlayarak, 3. lig terfi maçlarına katılmaya hak kazanan Kepez Belediyespor Futbol Takımı’nın teknik heyetini, oyuncularını ve yöneticilerini başarılarından dolayı kutladı.


Şampiyonluk Kupası Evcilmen’den Spor Şampiyonluk Kupası Evcilmen’den

Muratpaşa Belediyesi evsahipliğinde 4-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği Konuksever İlköğretim Okulu’ nun şampiyonluğu ile sona erdi.


Elektrik Mühendisleri’nden Evcilmen’e ziyaret Güncel Elektrik Mühendisleri’nden Evcilmen’e ziyaret

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yeni yönetim kurulu üyeleri, Oda Başkanı İlhan Metin ile birlikte Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti.


Adile Teyze Etüt Merkezi öğrencileri Orfe at çiftliği’nde Güncel Adile Teyze Etüt Merkezi öğrencileri Orfe at çiftliği’nde

Adile Teyze Etüt Merkezi “Bahar Şenlikleri” kapsamında öğrencilerine hayvan sevgisini aşılamak, daha önce ata binememiş öğrencilerin ata binmesini sağlamak, şehrin stresinden uzak doğal ve temiz bir ortamda, çocukların güzel bir gün geçirmesini sağlamak için öğretmenler nezaretinde Yeşilbayır’da bulunan Orfe At Çiftliği’ne gezi düzenlediler.


YÖREX için Ankara çıkarması Güncel YÖREX için Ankara çıkarması

Antalya’nın en büyük fuar organizasyonlarından birini gerçekleştirmeye hazırlanan Antalya Ticaret Borsası, fuara destek arayışını Ankara’da sürdürdü.


CHP’ye davullu zurnalı ziyaret Siyaset CHP’ye davullu zurnalı ziyaret

20 gün önce Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı koltuğuna oturan Ahmet Özer Ülken ziyaretçi akınına uğruyor. Ahmet Özer Ülken’in bu defaki ziyaretçileri Yeşildere Mahallesi sakinleri oldu.


“Eylemimiz ve söylemimiz bir olacak” Siyaset “Eylemimiz ve söylemimiz bir olacak”

CHP Manavgat İlçe Yönetimi, belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri, yapılan kongre ile CHP İl Başkanlığı’na gelen Özer Ülken’i ziyaret etti.


Genç Erkek Basketbol Takımı Isparta’dan şampiyon döndü Spor Genç Erkek Basketbol Takımı Isparta’dan şampiyon döndü

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genç Erkek Basketbol Takımı, Isparta’da katıldığı turnuvada şampiyon oldu. Genç Takım, Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.


MHP’li kadınlar okullu oldular Siyaset MHP’li kadınlar okullu oldular

MHP Muratpaşa Kadın Kolları Başkanı Süheyla Çil ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Genel Merkezi’nde kurulan Parti İçi Eğitim Okulu’nda düzenlenen seminere katılarak sertifika aldılar.


Başar, AKP’nin sağlık politikasını eleştirdi Siyaset Başar, AKP’nin sağlık politikasını eleştirdi

Türkiye Partisi İl Başkanı Sedat Başar ve yönetimi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sadık Özmen’i ziyaret etti.


İlk toplantı Robinson Club Nobilis’te Güncel İlk toplantı Robinson Club Nobilis’te

SKÅL International Antalya Kulübü yeni sezonu Robinson Club Nobilis’te değerlendiriyor


Fen İşleri çalışıyor Güncel Fen İşleri çalışıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, şehrin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri ekipleri Konyaaltı bölgesinde 19 ve 20’nci Cadde’de 1200 metre asfaltlama yaptı.


Üras’a sanata katkı plaketi Kemer Üras’a sanata katkı plaketi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin 10'uncu Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları Çerçevesinde, Kültür ve Sanata Verdiği Katkılarından Dolayı Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras”a plaket verildi.


Uluslararası Koro Festivali başladı Güncel Uluslararası Koro Festivali başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Smarts Organizasyon ve Aktif Felsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen 2’nci Antalya Uluslararası Koro Festivali Antalya Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenen açılış töreni ile başladı.


Akaydın Döşemealtı halkıyla buluştu Döşemealtı Akaydın Döşemealtı halkıyla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Döşemealtı’nın kültürel bir değişim yaşadığını, bu nedenle bazı sorunlarının zamanla ortadan kalkacağını söyledi.


Aksu’da kaçak yapıya af yok Aksu Aksu’da kaçak yapıya af yok

Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kaçak yapılarla mücadelesine aralıksız olarak devam ediyor. Zabıta Müdürü Halil Hor vatandaşları kaçak yapı yapmamaları konusunda uyardı


Akın akın Atatürk sevgisi Deepo'da Güncel Akın akın Atatürk sevgisi Deepo'da

Akdeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Deepo Outlet Center’ın bu haftaki öğrenci konukları Altınova İlköğretim Okulu.


Kepez’den folklor şenliği Güncel Kepez’den folklor şenliği

Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesi’nin Türkiye birincisi olan halk oyunları ekibinin üyelerini kabul eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gelecek yıl ilçede “folklor şenliği” düzenlemeyi düşündüklerini söyledi.


Basketbolda kuralar çekildi Spor Basketbolda kuralar çekildi

Basketbol il Temsilciliği il içi faaliyetin son programı olan minikler ve büyükler mücadelesini başlatıyor. Grup mücadeleleri Haziran ayına kadar sürecek


Halkın Gündemi’nin konuğu Meliha Okur oldu Güncel Halkın Gündemi’nin konuğu Meliha Okur oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından her ay düzenlenen “Halkın Gündemi”nin bu ayki konuğu gazeteci-yazar Meliha Okur oldu.


Halk ekmeğine sahip çıkıyor Güncel Halk ekmeğine sahip çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, Antalyalılarla buluşmaya devam ediyor. Düzenlenen gezilerle, Türkiye’nin en modern ekmek fabrikası, öğrenciler ve halk tarafından ziyaret ediliyor.


Başkan Kılınç’tan ‘Tütüncü’ değerlendirmesi Siyaset Başkan Kılınç’tan ‘Tütüncü’ değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 1 yıllık icraatlarını basın toplantısı düzenleyerek anlattı.


Bucaklı Eczacıya Cumhurbaşkanlığı’ndan Telefon Güncel Bucaklı Eczacıya Cumhurbaşkanlığı’ndan Telefon

Burdur’un Bucak ilçesinde eczacılık mesleğini sürdüren Gülşah Köktürk’e Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL’ün eşi Hayrünnisa GÜL’den teşekkür telefonu geldi.


Kaş’ta karakulak ve vaşak arayacak Kaş Kaş’ta karakulak ve vaşak arayacak

Biyolog Batur Avgan, 13 yıl aradan sonra Antalya Düzlerçamında görüntülemeyi başardığı karakulakları şimdi de Kaş’taki Kıbrıs Deresi kanyonunda arayacak.


Başkan Üras okuduğu üniversitede ders verdi Kemer Başkan Üras okuduğu üniversitede ders verdi

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi 3 ve 4 sınıf öğrencilerine “ Hedef Koyma, Vazgeçmeme ve Karar alma” konularında ders verdi.


Akdeniz Üniversitesi’nde internet haftası kutlandı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde internet haftası kutlandı

Akdeniz Üniversitesi Enformatik Bölümü tarafından 06 Nisan 2010 Salı Atatürk Konferans Salonu’nda “Bilişim Teknolojileri ve Yenilikler” konulu İnternet Haftası etkinlikleri gerçekleştirildi.


Türkiye Partisi Vanlılar Vakfını ziyaret etti Siyaset Türkiye Partisi Vanlılar Vakfını ziyaret etti

Türkiye Partisi İl Başkanı Sedat Başar ve il yönetimi, 2 Nisan Van’nın düşman işgalinde kurtuluşu nedeniyle Antalya ‘da bulunan Van Kültür ve Dayanışma Vakfını ziyaret ettiler.


Esnaftan teşekkür plaketi Güncel Esnaftan teşekkür plaketi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Atatürk Caddesi, Kalekapısı ve Kapalı Yol esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.


Antalyalılar Kent Ormanı’nı sevdi Güncel Antalyalılar Kent Ormanı’nı sevdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, park çalışmasıyla Antalya’nın Çamlıca Tepesi haline getirdikleri Kent Ormanı’nın 1. etabını büyük oranda tamamladıklarını, 2. etabının yapımına ise önümüzde günlerde başlayacaklarını söyledi.


Kepez’de komisyonlar belirlendi Siyaset Kepez’de komisyonlar belirlendi

Kepez Belediye Meclisi’nin Nisan ayı olağan toplantısında görev süreleri sona eren encümen ve ihtisas komisyonlarının seçimi yapılırken, 2009 yılı faaliyet raporu da oy çokluğu ile kabul edildi.


Frankfurt'ta fiyakalı bir gece daha Frankfurt'ta fiyakalı bir gece daha

Fiyaka Deluxe adı altında Almanya’nın en iyi mekan 2. Mekanı seçilen ve Milk & Sugar – David Penn – Atfc gibi bir çok ünlü ismi konuk eden Club King Kamehameha’da Berat Topçu ve Cihangir Karabağ’ın organize ettiği bu ayki partilerinde yine Dj. Volkan Uça ve Ali Burgaç dj kabinindeydi


Değişimin lokomotifi gençler Siyaset Değişimin lokomotifi gençler

Mustafa Sarıgül liderliğindeki Türkiye Değişim Hareketi, Siyasi Partiler tarihinde bir ilke imza atmak üzere. Bugüne kadar önce kuruluş başvurusu yapan, ardından da kadrolaşmayı tamamlayan siyasi partilerin tersine TDH önce örgütlendi, şimdi partileşmeye gidiyor.


Siyasete üç boyutlu bakış Manavgat Siyasete üç boyutlu bakış

Türkiye Değişim Hareketi’nin partileşmesine az bir zaman kala hareketin Antalya Temsilcisi Cihan Dinç, toplumun her kesimi ile buluşup ilkelerini ve farklarını anlatıyor.


Antalyaspor’dan İberotel Belinda’ya Teşekkür Spor Antalyaspor’dan İberotel Belinda’ya Teşekkür

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada Ahmet Yaşar’a teşekkür edildi.


Saadet gençlik Gündoğmuş'ta Gündoğmuş Saadet gençlik Gündoğmuş'ta

Saadet Partisi Gençlik Kolları Antalya İl Başkanlığı teşkilat çalışmalarını gözden geçirmek için Gündoğmuş ilçesine ziyarette bulundu.


Antalya Büyükşehir basketbol Deepo'da Güncel Antalya Büyükşehir basketbol Deepo'da

Akdeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Deepo Outlet Center’ın bu haftaki konukları Antalya Büyükşehir Belediye Basketbol takımı.


Antalyaspor’dan Tütüncü’ye nezaket ziyareti Spor Antalyaspor’dan Tütüncü’ye nezaket ziyareti

Antalyaspor Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Nuri Ülker, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, verdiği desteklerden ötürü nezaket ziyaretinde bulundu.


Süt sektörüne yeni bir katkı Süt sektörüne yeni bir katkı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca hazırlanan, süt piyasasının düzenlenmesine yönelik "Çiğ Sütün Değerlendirilmesine Yönelik Destekleme Uygulama Esasları Tebliği" 06.04.2010 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.


Elmalı’lı İşadamı Kendini Astı Finike Elmalı’lı İşadamı Kendini Astı

Finike İlçesi’nde gıda toptancılığı yapan Elmalı’lı işadamı Bilal Çetinkaya (47), borçları yüzünden girdiği bunalım sonucu, kendini asarak intihar etti.


“Basın şehitlerinin olmayacağı bir Türkiye özlüyoruz” Siyaset “Basın şehitlerinin olmayacağı bir Türkiye özlüyoruz”

Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, “basın şehitlerinin olmayacağı bir Türkiye özlüyoruz” dedi.


Şampiyonluğun adresi Muratpaşa Belediyesi Spor Şampiyonluğun adresi Muratpaşa Belediyesi

Türkiye Şampiyonu olan Muratpaşa Belediyespor Genç Bayanlar Hentbol Takımı belediyede coşkuyla karşılandı.Belediye Başkanı Evcilmen, “Başarılarınız bizleri gururlandırıyor” dedi


TED’li öğrenciler ve veliler Isparta'da buluştu Güncel TED’li öğrenciler ve veliler Isparta'da buluştu

TED Antalya Koleji 3. sınıflar zümresi projeleri doğrultusunda Isparta’ya gezi düzenlediler. İlk durakları TED Isparta Koleji olan öğrenci ve veliler TED’li olmanın ayrıcalığını ve aile olmanın güzelliklerini hep birlikte yaşadılar


Güncel "Antalya engellerin kalktığı bir kent olacak"

Antalya Otistik Bireyler Spor Kulübü Derneği (ANTOBDER) Başkanı Perihan Bal ve Antalya Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi (OÇEM) Müdürü Mehmet Yıldız, otizmli çocuklarla Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.


Muratpaşa Meclisi’nden alkışlanacak kararlar Siyaset Muratpaşa Meclisi’nden alkışlanacak kararlar

Nisan ayı toplantısına devam eden Muratpaşa Belediye Meclisi, devrim niteliğinde kararlar aldı. Naylon poşet kullanımının engellenmesini oybirliği ile kabul eden Muratpaşa Belediye Meclisi, kreş ve öğrenci yurdu için de bina kiralanmasını karara bağladı


MHP’liler Serik’te muhtarlarla buluştu Serik MHP’liler Serik’te muhtarlarla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Arslan, Zeki Tunç, Ali Arıcan, Hüseyin Çil, Adnan Koca, Gebiz Belediye Başkanı Cengiz Büyükgebiz, İlçe Başkanı Av. Cüneyt Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Serik Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Baran ile 60’ın üzerinde köy ve mahalle muhtarı ve bazı azalar yemekte buluştu.


İl genel meclisinde avukatlar unutulmadı Güncel İl genel meclisinde avukatlar unutulmadı

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Ak Parti Kemer İl Genel Meclisi Üyesi Azmi Şirinler Meclis Başkanı Av. Cavit Arı ile birlikte MHP Gazipaşa Meclis Üyesi Av. Ahmet Karabulut’un Avukatlar Günü’nü kutlayarak bir çiçek veri.


“Buzlar Çözülmeden” sürprize hazırlanıyor Kültür/Sanat “Buzlar Çözülmeden” sürprize hazırlanıyor

Kurban, oyununun galasını 8 Nisan’da yapacak olan Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT), Cevat Fehmi Başkut'un yazdığı ve provalarına başladığı “Buzlar Çözülmeden” adlı oyunla bir sürprizi gerçekleştirecek.


Lara -Kundu planlarına 161 itiraz Siyaset Lara -Kundu planlarına 161 itiraz

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Lara-Kundu Kültür ve Turizm Koruma Gelişim Balgesi’ni kapsayan planları TBMM gündemine taşırken, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, son hazırlanan plana 161 itiraz geldiğini söyledi.


Kepezli bisikletçi İsviçre kampında Spor Kepezli bisikletçi İsviçre kampında

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün bisiklet branş sporcularından 20 yaşındaki Recep Ünalan, 2010 Olimpiyatlarına hazırlanmak amacıyla İsviçre’ye gidiyor. Ünalan 2 yıl süresince İsviçre’de hazırlıklarını sürdürecek.


Alparslan Türkeş ölüm yıldönümünde anıldı Siyaset Alparslan Türkeş ölüm yıldönümünde anıldı

Türk Milliyetçiliği davasının ölümsüz ismi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş ölümünün 13.yılında MHP Antalya İl Başkanlığınca düzenlenen etkinliklerle anıldı.


Kepez’de kat artışı sevinci Güncel Kepez’de kat artışı sevinci

Kepez Belediyesi, Ahatlı, Kültür, Yeni Doğan ve Fabrikalar Mahallesi’nin kuzey bölümü kapsayan, imar hukukuna uygun, vatandaşların beklentilerini karşılayacak şekilde 2 ile 7 kat arasında kat artışı sağlayan imar planı revizyonu hazırladı. Plan, Kepez Belediye Meclisi’nde oy birliği ile kabul edildi.


Türkiye Partisi lokma dağıttı Siyaset Türkiye Partisi lokma dağıttı

Türkiye Partisi Muratpaşa ve Kepez İlçe Örgütleri, Cumartesi Pazarı mevkisinde halka lokma dağıtarak parti ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.


2500 sözleşmeli personel gün sayıyor 2500 sözleşmeli personel gün sayıyor

2007 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı bir törenle hayata geçirilen Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi (TARGEL) kapsamında köylerde istihdam edilmek üzere 2500 adet daha mühendis ve veteriner hekimin atamaları önümüzdeki günlerde yapılacak.


Türkiye üçüncüsü öğrenciye okulundan ödül Kumluca Türkiye üçüncüsü öğrenciye okulundan ödül

Özel Kumluca Koleji, 6.Edream Ulusal Bilgisayar Proje Olimpiyadı’nda Türkiye üçüncüsü olan Sinem Durdaş’a ödül verdi.


Cumhuriyet Caddesi trafiğe kapanıyor Güncel Cumhuriyet Caddesi trafiğe kapanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi altyapı çalışmaları nedeniyle Cumhuriyet Caddesi’ni 6-14 Nisan tarihleri arasında trafiğe kapatıyor.


Türkiye Sevdası yine coşturuyor.. Kültür/Sanat Türkiye Sevdası yine coşturuyor..

Ormancılık Haftası, Kütüphanecilik Haftası etkinliklerinde ve özel günlerde armağan olarak dağıtılarak tanıtılan eserde çok ünlü isimlerle ilk defa şiiri, karikatürü ve şiirli hikayesi yayınlanan özel yetenekli sanat dostları da yer almıştır.


İsviçreli yatçı, yatında kedi köpek yerine ördek besliyor Kemer İsviçreli yatçı, yatında kedi köpek yerine ördek besliyor

Son 3 yıldan bu yana Kemer Türkiz Marina'yı kışlama yeri olarak seçen İsviçre'Hainz Beeler, diğer yatçı arkadaşlarının aksine teknesinde kedi, köpek gibi evcil hayvanların yerine ördeği ile birlikte yaşıyor.


Bizim Hikmet ''Okuyar'' Dedi.. Kültür/Sanat Bizim Hikmet ''Okuyar'' Dedi..

Bilgisayar kullanımının ve internetten falyalanmanın da kütüphanecilik kapsamında olduğunu vurgulayan Şüsiyad Başkanı Hikmet Okuyar, kütüphanecileri türkiye Sevdası ile kutladı.


“Güneş enerjisini yaygınlaştıracağız” Siyaset “Güneş enerjisini yaygınlaştıracağız”

Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı Hilmi Güler, Turgut Özal, Antalya'dan Türk turizmini başlattığını belirterek, “AK Parti de dünyanın en fazla güneş gören şehrinden yenilenebilir enerji üretimini yaygınlaştıracak” dedi.


DES, memur ve hizmetlilerin sorunlarına çözüm istedi Siyaset DES, memur ve hizmetlilerin sorunlarına çözüm istedi

Demokrat Eğitimciler Sendikası (DES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, eğitim kurumlarında görev yapan, memur, kaloriferci, müstahdem, bekçi, şoför, aşçı, bahçıvan, şef ve hizmetlilerin eğitim ordusunun önemli bir parçası olduğunu söyledi.


“Her zaman sizim yanınızdayız” Siyaset “Her zaman sizim yanınızdayız”

İl Yönetiminde yaşanan değişim sonrası ziyaretçi trafiğinin devam eden yoğunluğunda, il yönetiminin ziyaretçileri bu kez muhtarlardı.


Antalya şiire doydu Kültür/Sanat Antalya şiire doydu

Birbirinden etkili birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Antalya, bu sefer de şairleri ağırladı. Türkiye'nin dört bir tarafından gelen şairler Sea Life Hotel'de buluştu.


Kepez’den “Muhtar Hattı” hizmeti Siyaset Kepez’den “Muhtar Hattı” hizmeti

Kepez Belediyesi, muhtarların taleplerini, şikâyetlerini sonuçlanıncaya kadar internet üzerinden takibini yapabileceği ve bir ilk olan “Muhtar Hizmet Masası” uygulaması başlattı


“Engelliler siyasete alet edilmesin” Siyaset “Engelliler siyasete alet edilmesin”

Türkiye Partisi İl Başkanı Sedat Başar ve yönetimi, Akdeniz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Ali Fırın ve engelli vatandaşlar ile sohbet edip, sorunlarını dinledi.


AKMEK’ten Çanakkale ve Kutlu Doğum etkinliği Güncel AKMEK’ten Çanakkale ve Kutlu Doğum etkinliği

Kepez Belediyesi’nin ücretsiz bir hizmeti olan Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), sosyal etkinlik kapsamında Çanakkale Deniz Zaferi’nin 95. Yıldönümü ve Şehitleri Anma ile Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenledi.


“Yeni Anayasa taslağına hayır diyoruz” Siyaset “Yeni Anayasa taslağına hayır diyoruz”

Eğitim İş Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Şube Başkanı Mehmet Balık “AKP iktidarı eğer samimi ise Anayasa değişikliği aldatmacası yerine var olan Anayasal hakkımızı versin” dedi.


Başkan Akaydın bir yılın hesabını verdi Siyaset Başkan Akaydın bir yılın hesabını verdi

Bir yıl boyunca Antalya’yı bir cazibe merkezi yapmak için çalıştıklarını söyleyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. MustafaAkaydın, Antalya’yı Avrupa Kültür Başkenti yapma hedefinde olduklarını müjdeledi.


Badak, 100. Yıl’ı sordu… Siyaset Badak, 100. Yıl’ı sordu…

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, İçişleri Bakanı Beşir Atalay tarafından cevaplandırılması için TBMM’ye yazılı soru önergesi verdi.


Sevimçok: “Yasalar önünde hakkımı arayacağım” Siyaset Sevimçok: “Yasalar önünde hakkımı arayacağım”

Antalya Pastacılar Odası Başkanı ve AESOB Başkan Adayı Abdullah Sevimçok yazılı basın açıklaması yaptı


CHP milletvekilleri İl Genel Meclisi’nde Siyaset CHP milletvekilleri İl Genel Meclisi’nde

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekilleri Osman Kaptan, Hüsnü Çöllü, Atilla Emek ve Tayfur Süner Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı’yı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.


Servisciler Odası Başkan sorunları dinledi Güncel Servisciler Odası Başkan sorunları dinledi

Antalya Umum Servisçiler Odası Başkanı Adil Demir ve yönetim kurulu ziyaretlerini sürdürüyor.


Kepezli tekvandoculardan başarı Spor Kepezli tekvandoculardan başarı

Kepez Belediyespor branşlarından Tekvando sporcuları yeni başarılara imza atıyorlar. Çeşitli organizasyonlarda müsabakalar gerçekleştiren sporcular toplam 9 birincilik aldı.


Minikler ilkbahar duygularını kağıda döktüler Güncel Minikler ilkbahar duygularını kağıda döktüler

Güvenlik İlköğretim Anaokulu ‘nda okuyan minik öğrenciler, parmak boyama ile gelen baharı resimlerine yansıttılar.


Konyaaltı Belediyesi, Nisan ayı Meclis Toplantısı yapıldı Siyaset Konyaaltı Belediyesi, Nisan ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlığında yapılan meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşülüp, karara bağlandı.


Kepez Belediyesi: 82 - Bornova Belediyesi: 67 Spor Kepez Belediyesi: 82 - Bornova Belediyesi: 67

Beko Basketbol Ligi'nin 26. haftasında Kepez Belediyesi kendi evinde, baştan sona önde götürdüğü karşılaşmada Bornova Belediyesi'ni 82-67'lik skorla geçip ligde kalma adına önemli bir galibiyet aldı.


Mektupla veda ederek ayrıldı Güncel Mektupla veda ederek ayrıldı

Bucak ilçesinde görev yapan göz doktoru Mehmet Tahir Şam ilçeden ayrılırken Bucak ilçesine ve Burdur'a bir mektupla veda etti.


Eyüp Sabri Tuncer’den hediye yağmuru! Eyüp Sabri Tuncer’den hediye yağmuru!

www.eyupsabrituncer.com online alışveriş kanalında, tüketicilerden yoğun ilgi gören kampanyada 25.000’i aşkın tüketici Eyüp Sabri Tuncer’in dünya markası Perfume Jewels kozmetik seti hediyesine kavuşurken, seçtikleri çeşitlerle de koku tercihlerini ortaya koymuş oldular.


Çöpe atılan kağıtlar sanata dönüştü Güncel Çöpe atılan kağıtlar sanata dönüştü

Kepez Belediyesi’nin destekleriyle, Hikmet Özkaya’nın, çöpe atılan kâğıtlardan yaptığı ve “Kağıtların Dansı” adını verdiği resim sergisi, Özdilek Park Alışveriş Merkezi’nin fuayesinde ziyarete açıldı.


Organ nakli projesi Deepo'da Güncel Organ nakli projesi Deepo'da

Akdenizin en büyük Outlet alışveriş merkezi devi Deepo’da Akdeniz Üniversitesi bünyesinde ‘cana can katın’ projesi standı kurulmuştur.


Antalya Kent Konseyi’nden ulaşım raporu Güncel Antalya Kent Konseyi’nden ulaşım raporu

Antalya Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mimar Bünyamin Zengin ulaşılabilirlik(erişilebilirlik) açısından kentin tüm kullanıcılar için planlanması amacıyla; Antalya Kent Konseyi’nce “Herkes için Tasarım Çalışma Grubu” oluşturulduğunu bildirdi.


“Resimli Osmanlı Tarihi” Kültür/Sanat “Resimli Osmanlı Tarihi”

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı “Tiyatromuz Ekip 399” tiyatro topluluğu 01 Nisan 2010 Perşembe günü Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu’nda Turgut Özakman’ın en popüler oyunlarından Resimli Osmanlı Tarihi adlı oyunu sahneledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...