Perşembe, 24 Ocak 2019
Hobi Bahçesi emeklilerin vazgeçilmezi oldu Güncel Hobi Bahçesi emeklilerin vazgeçilmezi oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı emeklilere özel hobi bahçeleri yoğun ilgi görüyor. Toprakla uğraşmanın kendileri için terapi olduğunu belirten emekliler, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, mevsimine göre her türlü sebze ve meyveyi yetiştirilebildikleri hobi bahçelerinde stres atıyor.


Türklere güvendiler Ruslar sergisi açıldı Kültür/Sanat Türklere güvendiler Ruslar sergisi açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk- Rus Toplumsal Forumu çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen ‘Türklere Güvendiler Ruslar’ Sergisi’ne ev sahipliği yaptı. İki ülke insanının tarih içerisinde yaşadığı kültürel birlikteliği fotoğraflarla anlatan sergi 25 Şubat tarihine kadar AKM’de ziyaretçilerini ağırlayacak.


ASAT ilçelere hizmet yağdırıyor Güncel ASAT ilçelere hizmet yağdırıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kaş’tan Gazipaşa’ya kanalizasyondan, içme suyuna ilçelerin ne ihtiyacı varsa gideriliyor. ASAT’ın hizmetleri vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.


Misafir öğrencilere yangın eğitimi Eğitim Misafir öğrencilere yangın eğitimi

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Duacı Gençlik Kampı’na eğitim için gelen farklı ülkelerden 200 misafir öğrenciye temel yangın eğitimi verdi. Yangına nasıl müdahale edilmesi konularında bilgilendirilen öğrenciler eğitimin ardından spor tırmanış etkinliğine katıldı.


Akdeniz Üniversitesi’nde Dünya Kadınlar Gününe Özel Sergi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Dünya Kadınlar Gününe Özel Sergi


Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Mihri Müşfik Anısına” ulusal karma sergi düzenlenecek.


Altın Nota’da  final zamanı Kültür/Sanat Altın Nota’da final zamanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması’nda 420 eser arasından finale kalan 10 eser belirlendi. İki kadın bestecinin finalistler arasında yer aldığı yarışmada, birinciye 4 bin, ikinciye 3 bin 500 ve üçüncüye ise 3 bin TL ödül verilecek.


Büyükşehir 4 ilçesinde arsa ve arazi satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir 4 ilçesinde arsa ve arazi satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli, Elmalı, Finike ve Kaş’ta arsa ve arazilerini Şubat ayı içerisinde ihaleye çıkarıyor.


Yat Limanı çocuk sesleriyle şenlendi Kültür/Sanat Yat Limanı çocuk sesleriyle şenlendi

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, Yat Limanı Oyuncak Müzesi’nde muhteşem bir konser verdi. Konserin ardından çocuklar için sihirbaz, jonglör ve palyaço gösterileri düzenlendi.


Manavgat Çenger  yoluna sıcak asfalt Manavgat Manavgat Çenger yoluna sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Çenger Mahallesi yolunu sıcak asfaltla kaplıyor. Mahalle halkı daha modern ve güvenli bir yola sahip olacak.


Hayvancılıkta örnek olacak proje Ekonomi/Turizm Hayvancılıkta örnek olacak proje

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörlüğü’nde toplandı.


13. RUNATOLİA FETİH KOŞUSU İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM Güncel 13. RUNATOLİA FETİH KOŞUSU İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

Vali Münir Karaloğlu Runatolia Genel Koordinatörü Özgür Emeklioğlu’nu makamında kabul etti. Emeklioğlu Vali Karaloğlu’nu 13. Runatolia Fetih Koşusuna davet etti.


Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi Güncel Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamı kadınlardan oluşan ‘Çılgın Nar Taneleri’ grubuyla Muratpaşa’da sabah sporuna farklı bir boyut kazandıran spor eğitmeni Ülker Pınar Aydın’ın nikahını kıydı.


APPLE KULLANICILARI DİKKAT TELEFONUNUZ ÇÖKEBİLİR Teknoloji/Bilim/İnternet APPLE KULLANICILARI DİKKAT TELEFONUNUZ ÇÖKEBİLİR

Apple şimdi de Telugu diline ait bir karakterin herhangi bir Mac ya da iOS cihazını çökertebileceği bir hata ile uğraşmak zorunda. Yalnızca tek bir karakter iPhone'unuzu çökertebilir ve iOS'teki iMessage uygulamasının yanı sıra WhatsApp, Facebook Messenger, iOS için Outlook ve Gmail gibi popüler uygulamalara erişiminizi engelleyebilir.


SUUDİ ARABİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİN’DEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel SUUDİ ARABİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİN’DEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Suudi Arabistan Ankara Büyük Elçisi Walid Bin Abdul Karim El Khereiji’yi makamında kabul etti.


BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARKI ALAN KILAVUZU EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR Güncel BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARKI ALAN KILAVUZU EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR

Ülkemizin ve bölgemizin eşsiz güzelliklere sahip Milli Parklarından biri olan Beydağları Sahil Milli Parkında Alan Kılavuzluğu Eğitimleri Başlıyor.


İŞKUR ile TİSK iş birliğini yeniledi
 Ekonomi/Turizm İŞKUR ile TİSK iş birliğini yeniledi


İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya: “İşverene yönelik yapılan tüm yatırım, atılım, iş birlikleri ve teşviklerin önem ifade ettiğine inanıyoruz. Meclisimizde görüşülmekte olan yeni teşviklerimiz gerçekten bugüne kadar özellikle işverenlerimiz açısından benzeri görülmeyecek kadar farklı alanlarda ve niteliklerde teşvikleri içermektedir”


Mide Kanamasında İlk Ne Yapmalı? Sağlık/Kadın Mide Kanamasında İlk Ne Yapmalı?

Uzmanlar mide kanamasının, özellikle son yıllarda arttığını ve bunun başlıca sebeplerinin ise, olumsuz yönde değişen yeme alışkanlıkları, artan ilaç kullanımı ve stresli yaşam olduğunu belirtiyorlar. Gelişen teknolojiler sayesinde mide kanamasında yaşanan ölüm sayısı azalsa da bu hastalık hala tehlikeli olarak adlediliyor.


TİM'den “tüm zamanların rekoru” için öncelikli dört talep Ekonomi/Turizm TİM'den “tüm zamanların rekoru” için öncelikli dört talep

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ihracatçının 30 yıldır bekleyen sorunlarına hızla çözüm getiren Hükümetten 2018 yılında “tüm zamanların rekorunu” kırmak için dört talepte bulundu. TİM, bu kapsamda 60 İhracatçı Birliği ve Sektör Konseyi Başkanlarını Hükümetin altı Bakanı ile Ankara’da buluşturdu.


Antalya’ya 4 fakülte daha kuruluyor Eğitim Antalya’ya 4 fakülte daha kuruluyor

Akdeniz Üniversitesi ve Alaaddin Keykubat Üniversiteleri’ne bağlı 4 yeni fakültenin daha açılması, Bakanlar Kurulu tarafından imzalanarak Resmi Gazete’de yayınlandı.


Antalya enerji kimlik belgesi sıralamasında Türkiye 4’üncüsü Ekonomi/Turizm Antalya enerji kimlik belgesi sıralamasında Türkiye 4’üncüsü

1 Ocak 2020 Tarihi itibarıyla mevcut ve yeni tüm bina sahipleri Enerji Kimlik Belgelerini almak zorunda...


Çiçek gibi bir Kepez Güncel Çiçek gibi bir Kepez

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı seralar, ilçenin farklı noktalarında konumlandırılmak üzere birbirinden özel yüz binden fazla çiçek üretiyor.


TÜYAP’IN,  “BOAT ANTALYA” VE “OTOSHOW” FUARLARINA GERİ SAYIM BAŞLADI Ekonomi/Turizm TÜYAP’IN, “BOAT ANTALYA” VE “OTOSHOW” FUARLARINA GERİ SAYIM BAŞLADI

Deniz tutkunlarını ve otomobilseverleri eş zamanlı tek çatı altında iki ayrı fuarda toplamaya hazırlanan TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13-18 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.


Kepez Tütüncü’den memnun Güncel Kepez Tütüncü’den memnun

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, rutin bir mesaisi olan cadde ziyaretlerinde hemşehrilerinin taleplerini yerinde dinliyor ve karşılıyor. Kepezliler de bu ziyaretlerde, Başkanları Hakan Tütüncü’nün hizmetlerinden ve kendileriyle iç içe olmasından duydukları memnuniyeti dile getiriyor.


“DENİZANALARI PLAJLARIMIZI BASACAK MI? Ekonomi/Turizm “DENİZANALARI PLAJLARIMIZI BASACAK MI?"

Doğu Akdeniz sahillerinde görülen zehirli jelimsi organizmalarının (çoğunlukla denizanalarının) olası tehlikelerinin farkında olmak ve bu canlıların teması durumunda sağlığa etkilerini ve sonuçlarla baş etme yöntemlerini paylaşmak amacıyla Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) bir poster hazırladı.


DÜNYA TARIMI ANTALYA’DA KONUŞULACAK Ekonomi/Turizm DÜNYA TARIMI ANTALYA’DA KONUŞULACAK

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Özden Güngör, Antalya Şube Başkanı Vural Şahin ve Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Can Ertekin’le birlikte Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


SOĞUK KIŞ AYLARINDA “CARMEN” İÇİNİZİ ISITACAK Kültür/Sanat SOĞUK KIŞ AYLARINDA “CARMEN” İÇİNİZİ ISITACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 20 Şubat Salı saat: 20.00’de sahneleyecek.


AYAK BİLEĞİNİN DÜŞMANI 9 HATA Sağlık/Kadın AYAK BİLEĞİNİN DÜŞMANI 9 HATA

Vücut ağırlığımızın yükünü en çok çeken eklemlerin başında ayak bileği eklemlerimiz geliyor. Ayakta sabit durmak, yürümek ve koşmak gibi hareketlerde oldukça ciddi görevleri olan ve vücut ağırlığımızın tümünü taşıyan sağlam eklemdir ayak bilekleri. Öyle ki yürürken 1.5, koşarken 8 katına ulaşan vücut ağırlığını taşıma kapasitesinde oluyorlar.


TÜRKİYE’DE HER YIL 200 BİN KİŞİ İNME GEÇİRİYOR Sağlık/Kadın TÜRKİYE’DE HER YIL 200 BİN KİŞİ İNME GEÇİRİYOR

İnmeye ilk 6 saatte yapılan doğru müdahalenin hayat kurtarmanın yanı sıra felç oranını da düşürdüğünü kaydeden Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Yakup Krespi, “Türkiye’de yılda 200 bin kişi inme geçiriyor. İnme konusunda mutlaka toplumsal bilinci artırmak gerekiyor. İlk 6 saatte uygulanan anjiyografik pıhtı çıkarma tedavisi o denli yararlıdır ki, tedavi edilen 3 hastanın 1’i tamamen eski hayatına dönebiliyor” dedi.


RUNATOLIA MARATONU’NDA KOŞARAK CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLARA UMUT OLUN Spor RUNATOLIA MARATONU’NDA KOŞARAK CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLARA UMUT OLUN

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Adım Adım platformu dahilinde 4 Mart Pazar günü gerçekleşecek Runatolia Maratonuna Cerebral Palsy’li çocuklara destek vermek için katılıyor. Maraton kayıtları 28 Şubat Çarşamba günü sona erecek.


Kemer Belediyesi çevreyi koruyor Kemer Kemer Belediyesi çevreyi koruyor

Atık bitkisel yağların doğayı kirletmesini önlemek üzere harekete geçen Kemer Belediyesi ekipleri, yemek işletmelerini yağ tutucularda biriken posaların çevreye bırakılmaması konusunda uyarıyor.


Başkan Uysal, “1 milyon 122 bin metrekare yol kaplaması yaptık” Güncel Başkan Uysal, “1 milyon 122 bin metrekare yol kaplaması yaptık”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, geçen yıl 187 bin ton sıcak asfalt kullanarak 1 milyon 122 bin metrekare yol kaplaması gerçekleştirdiklerini belirterek, “2018’de de 15 mahallemizin bir program dahilinde cadde ve sokakları yenilenecek” dedi.


TÜRKİYE’DE ÇALIŞAN YABANCI UYRUKLU İŞÇİ SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE ÇALIŞAN YABANCI UYRUKLU İŞÇİ SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ

Türkiye’de geçen yıl 87 bin yabancıya çalışma izni verilirken, izin verilenlerin arasında 20 bin 970 kişi sayısı ile Suriyeliler birinci sırada yer aldı.


ALTSO İLE TSE’DEN ORTAK EĞİTİM Alanya ALTSO İLE TSE’DEN ORTAK EĞİTİM

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Antalya Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğü işbirliğiyle 15-16 Şubat 2018 tarihinde; TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi gerçekleştirildi.


AÇILAN HER 9 HESAPTAN 1’İ DOLANDIRICILIK PEŞİNDE! Teknoloji/Bilim/İnternet AÇILAN HER 9 HESAPTAN 1’İ DOLANDIRICILIK PEŞİNDE!

Kimlik dolandırıcılığının yayılmasıyla mücadele için yapılan çabalara rağmen, 2017’de dolandırıcıların bir önceki yıla göre daha fazla bilgi çaldığı görüldü. Araştırmalara göre, siber suçlular geçtiğimiz yıl 16.8 milyar dolar değerinde kişisel veriyi ele geçirdi ve artık bireysel kredi kartlarını çalmak yerine, büyük ihlallerden sızdırılmış kimlik verilerini kullanmaya başladılar.


 Türkiye’nin Yapay Zeka Stratejisi İçin 3 Kritik Öneri Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’nin Yapay Zeka Stratejisi İçin 3 Kritik Öneri

GelecekHane liderliğinde kurulan Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) koordinasyonunda gerçekleştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan “Türkiye Yapay Zirvesi” yoğun ilgi ve büyük bir başarıyla tamamlandı.


Manavgat İlçesinde Bir Araçta 5 Şüpheli Uyuşturucu Madde ile Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde Bir Araçta 5 Şüpheli Uyuşturucu Madde ile Yakalandı

Manavgat İlçesinde Bir Araçta 5 Şüpheli Uyuşturucu Madde ile Yakalandı


Aksu İlçesinde Tramvay Hattının Kablolarını Çalan (2) Şüpheli Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Tramvay Hattının Kablolarını Çalan (2) Şüpheli Yakalandı

Aksu İlçesinde Tramvay Hattının Kablolarını Çalan (2) Şüpheli Yakalandı


DNA Örneklerinden Tespit Edilen Cinayet Zanlısı Tutuklandı Güncel DNA Örneklerinden Tespit Edilen Cinayet Zanlısı Tutuklandı

DNA Örneklerinden Tespit Edilen Cinayet Zanlısı Tutuklandı


Gasp, Cinsel Taciz ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı Finike Gasp, Cinsel Taciz ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

Finike İlçesinde Gasp, Cinsel Taciz ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


Uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik operasyonlar devam ediyor Güncel Uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik operasyonlar devam ediyor

Antalya’da Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şahıslara Yönelik Başlatılan Projeli Çalışmada Operasyonlar Devam Ediyor


FETÖ'ye yönelik operasyonlarda 26 şüpheli yakalandı Güncel FETÖ'ye yönelik operasyonlarda 26 şüpheli yakalandı

FETÖ Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Antalya Merkezinde, Kemer ve Kumluca İlçelerinde Yapılan Operasyonlarda 26 Şüpheli Yakalandı


Konyaaltı’ndan Perge’ye ‘tarihi’ yolculuk Güncel Konyaaltı’ndan Perge’ye ‘tarihi’ yolculuk

Konyaaltı’ndan Perge’ye ‘tarihi’ yolculuk..
Konyaaltı Belediyesi, Kültürel Miras Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Perge Antik Kenti’ne gezi düzenledi.


TANSİYON KONTROLÜ İÇİN 5 ALTIN KURAL! Sağlık/Kadın TANSİYON KONTROLÜ İÇİN 5 ALTIN KURAL!

Türkiye’de her üç yetişkinden birinde görülen hipertansiyon, gerekli önlemlerin alınmaması durumunda önemli hastalıklara ve organ hasarlarına yol açıyor. Beslenme şekilleri, mevsim geçişleri, psikolojik durum ve kullanılan ilaçlar gibi faktörlere bağlı olarak ortaya çıkabilen hipertansiyon, yaşam tarzı değişiklikleri ile kontrol altına alınabiliyor ya da bazı durumlarda ilaç tedavisi gündeme geliyor.


DP Döşemealtı Kongresi Siyaset DP Döşemealtı Kongresi

Geçtiğimiz günlerde ataması yapılan Demokrat Parti Döşemealtı İlçe Teşkilatı kongresi geniş katılım ile gerçekleştirilirken İbrahim Balçak sandıktan da çıkarak seçilmiş başkan oldu.


Toplu ulaşımda çözüme ulaşmak sadece 3 saniye Güncel Toplu ulaşımda çözüme ulaşmak sadece 3 saniye

Antalyalıların ulaşımda yaşadığı sorunlar bir telefonla anında çözülüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı ‘Toplu Taşıma Bilgilendirme Sistemi’ ile 3 saniye içinde kendisine bir muhatap bulan vatandaş, şikâyet ya da talebini aktardıktan sonra SMS ile bilgilendiriliyor. Sistemde 4 ayda toplam 156 bin 585 çağrı cevaplandı.


Ağaoğlu'dan anne ve baba adaylarına psikolojik yeterlilik testi uygulaması kampanya Güncel Ağaoğlu'dan anne ve baba adaylarına psikolojik yeterlilik testi uygulaması kampanya

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, anne ve baba adaylarına psikolojik yeterlilik testi uygulansın diyerek TC Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nı göreve çağırdı.


Kahraman Mehmetçiklerimize Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinden Mesaj Eğitim Kahraman Mehmetçiklerimize Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinden Mesaj

Ülkemizin güney sınırlarını terörist unsurlardan temizlemek, bölgemizde huzur, güven ve barışı korumak amacıyla başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı"nda vatan topraklarını düşmanlara karşı savunmak için gece gündüz, dağlarda nöbet tutan ve operasyonlara çıkan kahraman askerlerimiz şu anda Afrin’de bir kahramanlık destanı yazıyor.


Akdeniz Üniversitesi’ne İki Yeni Fakülte Eğitim Akdeniz Üniversitesi’ne İki Yeni Fakülte

Akdeniz Üniversitesi’ne 16 Şubat 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararı ile Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olarak Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Kemer İlçesi’nde Kemer Denizcilik Fakültesi kuruldu.


Sosyal Medya kullanmada 13. sıradayız Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal Medya kullanmada 13. sıradayız

Türkiye’de nüfusun yüzde 67’ye yakını internet kullanıyor... 54 MİLYONDAN FAZLA İNTERNET KULLANICISI VAR


Turistler için dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu... Ekonomi/Turizm Turistler için dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu...

2018 yılının en pahalı tatil kentlerinin belirlendiği araştırmaya göre listenin ilk sırasında 391 Euro ile ABD’nin New York kentinin yer aldığı ortaya çıktı.


YÜKSEKÖĞRETİMDE TÜRK DÜNYASININ BİRİNCİ TERCİHİ TÜRKİYE Eğitim YÜKSEKÖĞRETİMDE TÜRK DÜNYASININ BİRİNCİ TERCİHİ TÜRKİYE

Avrasya Yükseköğretim Zirvesi kapsamında düzenlenen “Rusya ve BDT Bölgesinde Uluslararasılaşma” panelinde konuşan Irina Stepanenko, Türki cumhuriyetlerin yükseköğretimde Türkiye’yi tercih ettiğini ifade etti.


Yatırımcı Dışarıya Kaçıyor Ekonomi/Turizm Yatırımcı Dışarıya Kaçıyor

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) tarafından hazırlanan “Sanayinin Sorunları ve Analizleri (XXXVI) MMO: “Yatırımcı dışarıya kaçıyor” konulu araştırma raporu açıklandı.


TUYAD: SD çöplüğüne dikkat! Teknoloji/Bilim/İnternet TUYAD: SD çöplüğüne dikkat!

Türkiye’de HD uyumlu olmayan 10 milyon TV ve 8 milyon uydu alıcısı bulunuyor.


ANTALYA SOSYAL GÜVENLIK İL MÜDÜRLÜĞÜNDE “KADINA YÖNELİK ŞIDDETLE MÜCADELE” SEMİNERİ Güncel ANTALYA SOSYAL GÜVENLIK İL MÜDÜRLÜĞÜNDE “KADINA YÖNELİK ŞIDDETLE MÜCADELE” SEMİNERİ

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde, “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konulu eğitim semineri düzenlendi.


Bahar Dönemi İçin Gelen Uluslararası Öğrencilere Oryantasyon Programı Eğitim Bahar Dönemi İçin Gelen Uluslararası Öğrencilere Oryantasyon Programı

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa ülkelerinden 2017-2018 eğitim-öğretim yılı bahar döneminde Akdeniz Üniversitesi’ne gelen uluslararası öğrenciler için oryantasyon programı gerçekleştirildi.


Döşemealtı Belediye personeline uyuşturucu semineri Döşemealtı Döşemealtı Belediye personeline uyuşturucu semineri

Döşemealtı Belediye personeline İçişleri Bakanlığı'nın 'Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı' kapsamında 'Narko-Rehber Modülü' eğitimi verildi.


 AKAYDIN KAPUTAŞ PLAJI'NDAKİ TAHRİBATI BAKAN’A KURTULMUŞ’A SORDU   Siyaset AKAYDIN KAPUTAŞ PLAJI'NDAKİ TAHRİBATI BAKAN’A KURTULMUŞ’A SORDU

Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN’ın, dünyanın sayılı doğal plajlarından birisi olan Antalya Kaş Kaputaş Plajındaki tahribata ilişkin, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Numan KURTULMUŞ’un yanıtlaması istemiyle vermiş olduğu yazılı soru önergesi verdi.


BUDAK:”TEK ADAM FAŞİZMİNİN TESCİLLENMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ” Siyaset BUDAK:”TEK ADAM FAŞİZMİNİN TESCİLLENMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin özgürlük ve demokrasiyi ortadan kaldırarak, Türkiye'yi karanlık bir uçuruma sürüklediğini belirterek, “Önümüzde kritik bir süreç var. Dayanışma içinde tek adam faşizminin tescillenmesine izin vermeyeceğiz. CHP, CHP yurdumuzu AKP karanlığından kurtaracaktır” dedi.


 Y kuşağı gençleri aşkı keşfetti Güncel Y kuşağı gençleri aşkı keşfetti

‘Gençlerin Aşka Bakışı 2018’ konulu anket sonuçlandı. Beykoz Üniversitesi’nin 831 üniversite öğrencisi ile 7’ncisini gerçekleştirdiği ankete göre; gençlerin aşka yüklediği anlamın değiştiği görüldü.


1 TRİLYONA YAKIN TASARRUF YAPTIK Ekonomi/Turizm 1 TRİLYONA YAKIN TASARRUF YAPTIK

Türkiye'de tasarruf mevduatlarının 2017'de bir önceki yıla kıyasla yüzde 14,4 artarak 930 milyar 271 milyon 494 bin liraya ulaştığı belirlendi.


Salı’da gündem ilgili babalık Güncel Salı’da gündem ilgili babalık

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan AÇEV Genel Müdürü Nalan Yalçın, anne çocuk eğitimini ve ilgili babalığı anlattı. Yalçın, beyin gelişimi için ilk 6 yılın mücizevi yıllar olduğunu söyledi.


Döşemealtı’na Avrupa standartlarında yollar yapılıyor Döşemealtı Döşemealtı’na Avrupa standartlarında yollar yapılıyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasın Arslan ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.


Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nden Önemli Bir Adım Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nden Önemli Bir Adım

Yılda iki kere yayımlanan “Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi” çok büyük bir başarıya imza attı. Dergiye artık tüm dünya tarafından erişilebilinecek!


Döşemealtı’nda folklor şöleni Döşemealtı Döşemealtı’nda folklor şöleni

Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası halk oyunları yarışması Döşemealtı Kapalı Spor salonunda başladı.


Akdeniz Üniversitesi’nde ‘15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’ Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde ‘15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 15 Temmuz ruhunu yaşatmak amacıyla ‘15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’ düzenlenecek.


Rektör Ünal’dan Tübitak Proje Desteği Alan Öğretim Üyelerine Teşekkür Eğitim Rektör Ünal’dan Tübitak Proje Desteği Alan Öğretim Üyelerine Teşekkür

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, TÜBİTAK ARDEP 2017 yılı ikinci döneminde destek almaya hak kazanan Akdeniz Üniversitesi öğretim üyelerine teşekkür belgesi takdim etti.


BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KURULU İLK KEZ TOPLANDI Güncel BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KURULU İLK KEZ TOPLANDI

2018 yılı Bağımlılık İle Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Münir Karaoğlu başkanlığında ilk kez yapıldı. Her iki ayda bir düzenlenecek olan toplantıda bağımlılıkla mücadele adına önemli kararlar alındı.


Kumbul'dan Sabah gazetesi haberine tepki! Siyaset Kumbul'dan Sabah gazetesi haberine tepki!

CHP İl Başkanı KUMBUL: “Sabah gazetesinde yer alan yalan haberi yapanlar bunun bedelini ödeyecekler! CHP’lilere karşı yapılan bu saldırıların temelinde kriptocu FETÖ’cülerin ayıp kapatma yarışları mı yatmaktadır?”


Hamileyken veya emzirme döneminde dövme yaptırabilir misiniz? Sağlık/Kadın Hamileyken veya emzirme döneminde dövme yaptırabilir misiniz?

Gebelik benzersiz, unutulmaz bir zamandır ve yeni bir dövme yaptırmak bu anıyı canlı tutmanın bir yolu olabilir. Fakat hamileyken dövme yaptırmayı düşünen anne adaylarının hangi riskleri aldığını ve hangi önlemleri alması gerektiğini bilmesi gerekir.


Başkan Böcek, Afrin şehitleri anısına ağaç dikti Güncel Başkan Böcek, Afrin şehitleri anısına ağaç dikti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) öğrencileriyle birlikte Afrin de şehit düşen askerlerimiz anısına ağaç dikti.


Başkan Türel DSÖ Belediye Başkanları zirvesine katıldı Güncel Başkan Türel DSÖ Belediye Başkanları zirvesine katıldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Menderes Türel, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı tarafından Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da gerçekleşen Belediye Başkanları Zirvesine katıldı. Türel, kentlerinin sağlık ve refahına yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini kabul ettikleri Kopenhag Belediye Hakları Mutabakatına imza attı.


YERLİ VE TEMİZ KÖMÜR ÜRETİMİNDE SON TEKNOLOJİLER TARTIŞILACAK Ekonomi/Turizm YERLİ VE TEMİZ KÖMÜR ÜRETİMİNDE SON TEKNOLOJİLER TARTIŞILACAK

2. ULUSLARARASI TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ VE FUARI 10 NİSAN’DA BAŞLIYOR


Kepez’de dev dönüşüm Güncel Kepez’de dev dönüşüm

Kepez Belediyesi, 206 bin metrekarelik ‘Yeni Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temellerini düzenlenen törenle attı, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açtı.


Gözünüz Aydın Olmalı Sağlık/Kadın Gözünüz Aydın Olmalı

Göz kapakları, yüzde yaşlanmanın kendini en fazla gösterdiği bölgelerin başında gelir.


Kemer Belediyesi’nden büyük tasarruf Kemer Kemer Belediyesi’nden büyük tasarruf

Kemer Belediyesi, bünyesindeki bütün araçların bakım ve onarımlarını kendi yaparak büyük bir tasarruf sağlıyor. Başkan Mustafa Gül, “Kamunun bir kuruşunu israf etmeden belediyemizde en verimli hizmeti veriyoruz” dedi.


Alzheimer Danışma Hattı kuruluyor Güncel Alzheimer Danışma Hattı kuruluyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Alzheimer hastalarının yakınlarına uzman desteği sağlayacak Alzheimer Danışma Hattı’nın kuruluş çalışmaları kapsamında personel eğitimleri veriliyor. Danışma Hattı Mart ayı içinde açılacak.


İnsan Kaynakları Yöneticilerinin Yükü Hafifliyor Ekonomi/Turizm İnsan Kaynakları Yöneticilerinin Yükü Hafifliyor

Bir iş ilanlarına gerçekleşen ilgili ve ilgisiz çok sayıda başvuru İnsan Kaynakları (İK) departmanlarının doğru adaylara ulaşmak için harcadığı zamanı artırırken, verimliliği de düşürüyor.


VALİ KARALOĞLU: Spor VALİ KARALOĞLU: "ANTALYANIN GÜÇLÜ BİR ANTALYASPOR’A İHTİYACI VAR"

Vali Münir Karaloğlu Antalyaspor’un yeni Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut ve yönetimini makamında kabul etti. Karaloğlu, “Bu şehirde her zaman güçlü bir Antalyaspor olmalı” dedi.


15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİYLE ANLATILACAK Güncel 15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİYLE ANLATILACAK

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi (TYB), Hâlidî Maarif İlim ve Kültür Derneği ve Haşimî Yayınevi’nin düzenlediği, Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen 3. Türkiye Arapça Kitap ve Kültür Günleri üç farklı fotoğraf sergisine de ev sahipliği yapacak.


Bulut Kullanıcı Sayısı Yüzde 42 Arttı Teknoloji/Bilim/İnternet Bulut Kullanıcı Sayısı Yüzde 42 Arttı

IDC verilerine göre dünya çapında bulut harcamaları yüzde 25’in üzerinde artarken, Radore veri merkezinde bulut bilişimi tercih eden kullanıcı sayısı ortalamanın üzerinde yer aldı


EĞİTİMCİLERDEN ZEYTİNPARK’A DESTEK Eğitim EĞİTİMCİLERDEN ZEYTİNPARK’A DESTEK

Özel Antalya Has Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Derya Halil Kaya, Genel Müdür Seçil Çimen ve Okul Müdürü Gökhan Karadaş ile birlikte Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


e-Spor’un yeni oyuncusu: Renault Teknoloji/Bilim/İnternet e-Spor’un yeni oyuncusu: Renault

İnovasyonun öncüsü Renault, son yıllarda ilginin giderek arttığı e-Spor dünyasına, Avrupa’nın en yüksek performansına sahip Fransız ekibi Team Vitality ile birlikte adım atıyor.


EVDE SAĞLIK MODELİ SAĞLIK MASRAFLARINI DÜŞÜRÜYOR Sağlık/Kadın EVDE SAĞLIK MODELİ SAĞLIK MASRAFLARINI DÜŞÜRÜYOR

Sağlık alanında hizmetin şekli büyük bir değişimden geçiyor. Hastaneyi hastanın ayağına getiren yeni uygulama ile evde hastane ortamının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tam donanımlı bir hizmet almak artık mümkün.


DOĞUM SONRASI DEPRESYONUN 6 BELİRTİSİ Sağlık/Kadın DOĞUM SONRASI DEPRESYONUN 6 BELİRTİSİ

Çoğu zaman ‘annelik hüznü’ ile karıştırılarak tedavisi geciktirilebilen doğum sonrası depresyon, yeni doğum yapmış annelerin yüzde 10-20’sinin karşı karşıya kaldığı psikiyatrik bir hastalık.


TÜRKİYE SAĞLIK SİSTEMİNDEN MEMNUN Sağlık/Kadın TÜRKİYE SAĞLIK SİSTEMİNDEN MEMNUN

Dünya üzerinde 27 ülkeyi kapsayan, 20 bini aşkın kişi ile yapılan araştırmaya göre sağlık sisteminden en memnun olan ülke Türkiye oldu.


Ocak Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi Güncel Ocak Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi

Antalya Emniyeti’nde Ocak Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi


Minik Sanatçılara diş kontrolü yapıldı Eğitim Minik Sanatçılara diş kontrolü yapıldı

Önder Altıntaş Resim Bale ve Müzik Okulu öğrencilerine sağlık taraması ile ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirme yapıldı.


ANTALYA’NIN YENİ MARKASI TOUR OF ANTALYA TANITILDI Ekonomi/Turizm ANTALYA’NIN YENİ MARKASI TOUR OF ANTALYA TANITILDI

Vali Münir Karaloğlu Türkiye’nin Turizm markası Antalya’nın yeni alt markası olan Tour of Antalya’nın lansmanına katıldı.


Muratpaşa Belediyespor Antalya şampiyonu Spor Muratpaşa Belediyespor Antalya şampiyonu

Muratpaşa Belediyespor, Antalya U18 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nin şampiyonu oldu. Şampiyonluğa giden yolda, oynadığı 17 karşılaşmanın 16’sından galip ayrılan Potanın Prensleri, Türkiye finallerinde Antalya’yı temsil edecek.


Cumhurbaşkanına Hakaret Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı Güncel Cumhurbaşkanına Hakaret Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı

Cumhurbaşkanına Hakaret Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı


Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


“Öfke kontrol edilebilir bir duygudur” Güncel “Öfke kontrol edilebilir bir duygudur”

Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi, kapsamında Davranış Bilimleri Uzmanı Buse Sena Karataş tarafından gerçekleştirilen “İnsanlarda Öfke Kontrolü” semineri yoğun ilgi gördü.


Antalyalı Gurmelerin Lezzet Dolu Akşamı Güncel Antalyalı Gurmelerin Lezzet Dolu Akşamı

Chaine des Rotisseurs Derneği Antalya üyeleri, geleneksel aylık yemeği Cornelia de Luxe Hotel de gerçekleşti.


Monotonluk sabah kalkmayı zorlaştırıyor Sağlık/Kadın Monotonluk sabah kalkmayı zorlaştırıyor

Kış mevsiminde geç aydınlanan hava ve gün içerisinde de güneş enerjisinden yeterince yararlanılmaması sabahları yataktan kalkmayı da zorlaştırabiliyor.


VATANSEVERLİK BU OLSA GEREK Güncel VATANSEVERLİK BU OLSA GEREK

Hayırsever İş adamı Topal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Topal'dan örnek bir davranış!


Başkan Böcek’e otobüs esnafından ziyaret Güncel Başkan Böcek’e otobüs esnafından ziyaret


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ve yönetimi ziyaret etti.


Yeni Emek’te Şimdi Dönüşüm Zamanı Güncel Yeni Emek’te Şimdi Dönüşüm Zamanı

Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi’nde 206 dönümlük alanda gerçekleştirilecek kentsel dönüşümün temellerini atıyor, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açıyor.


KEPEZ ÖZEN KÜLAHÇIOĞLU KIZILAY ANAOKULU'NA “YILDIRIM”LI AÇILIŞ Eğitim KEPEZ ÖZEN KÜLAHÇIOĞLU KIZILAY ANAOKULU'NA “YILDIRIM”LI AÇILIŞ

Türk Kızılayı’nın 81 il 81 Anaokulu Projesi Toplu Açılış Töreni canlı yayınında Başbakan Binali Yıldırım ile Vali Münir Karaloğlu barkovizyon görüşmesi yaparak Kepez Özen Külahçıoğlu Kızılay Anaokulunun açılışını gerçekleştirdi.


İhracatta iyimserlik son beş yılın zirvesinde Ekonomi/Turizm İhracatta iyimserlik son beş yılın zirvesinde

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) “İhracatçı Eğilim Araştırması 2017 yılı 4. Çeyrek Gerçekleşme ve 2018 yılı 1. Çeyrek Beklenti” anketi sonuçlarına göre, firmaların dörtte üçü 2018 yılında ihracatlarının geçen yıla göre artacağını öngörüyor.


Kemer Belediyesi’nden Tuzlukçu’ya yardım Kemer Kemer Belediyesi’nden Tuzlukçu’ya yardım

Kemer Belediye Meclisi’nin kararı ile Konya’ya bağlı Tuzlukçu Belediyesi’ne hibe edilen park, bahçe ve spor malzemeleri ilçeye gönderildi. Başkan Gül, park gereçleri ve spor aletlerinin Tuzlukçu halkına hayırlı olmasını diledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65884 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...