Perşembe, 14 Kasım 2019
Vali Yardımcıları ve Kaymakam eşleri ile Elmalı ziyareti Elmalı Vali Yardımcıları ve Kaymakam eşleri ile Elmalı ziyareti

Özden Altıparmak, Vali Yardımcıları ve Kaymakam eşleri ile birlikte Elmalı’da çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret etti.


Tibet değil Tahtalı Güncel Tibet değil Tahtalı

Bir grup Çinli, Olympos Teleferik’le Tahtalı Dağı’nın zirvesine çıktı. Çinliler, ülkelerindeki birçok yüksek dağı görmüş olmalarına rağmen, Tahtalı’nın doruğunda büyülendiler.


Türkiye’de gençler müziğe para ayırmıyor! Türkiye’de gençler müziğe para ayırmıyor!

Türkiye’nin gençlik uzmanı Youth Republic ve dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden Synovate işbirliği ile gerçekleşen araştırma gençlerin müzik dinlemek için para harcamadıklarını, yarısından fazlasının sevdikleri şarkıları internetten ücretsiz indirmeyi tercih ettiğini ortaya koydu.


İstek’li minik ressamların tasarımı Güncel İstek’li minik ressamların tasarımı

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş grubu öğrencileri, bölüm bahçelerinde, resim çalışması yaptı.


“Kanınızda Hayat Var” Güncel “Kanınızda Hayat Var”

Türk Kızılay'ı Kan Hizmetleri Yönetimi Bölümü tarafından kan bağışını özendirmek ve bu konudaki olumsuz yargıların olumlanması amacıyla hazırlanan karikatür sergisi Özdilekpark AVM’de sergileniyor.


Sahipsiz hayvanlar güvenli ellerde Güncel Sahipsiz hayvanlar güvenli ellerde

Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü, son bir yıl içinde 2 bin 498 sahipsiz hayvanı kısırlaştırırken, 162 hayvanı da sahiplendirdi.


“Tek başına iktidarı hedefleyen ikinci parti yok” Alanya “Tek başına iktidarı hedefleyen ikinci parti yok”

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen 15. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Alanya Gold City Otel’de gerçekleştirildi.


Mustafa Çetin durmuyor Siyaset Mustafa Çetin durmuyor

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Mustafa Çetin, partisinin Muratpaşa Doğuyaka ve Yeşildere mahalle delegeleriyle buluştu.


CHP Muratpaşa gençleri kahvaltıda buluştu Siyaset CHP Muratpaşa gençleri kahvaltıda buluştu

CHP Muratpaşa İlçe Gençlik Kollarının düzenlediği kahvaltıda Muratpaşa gençleri bir araya geldi.


Memorial’dan uygulamalı diş sağlığı eğitimi Güncel Memorial’dan uygulamalı diş sağlığı eğitimi

Memorial Antalya Hastanesi’nin çok özel konukları vardı. Çocukların doktor korkularını yenmesi ve sağlık bilincini uygulamalı olarak kazanmaları yönünde sürdürülen sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında, Nar Tanesi Anaokulu öğrencileri gruplar halinde Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Bölümü’nü ziyaret etti.


Demre’den Yarbaş’a tam destek Demre Demre’den Yarbaş’a tam destek

MHP Milletvekili Aday Adayı Av. Fevzi Yarbaş, MHP Demre İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.


Eski İstanbul opera sahnesinde İstanbulname Kültür/Sanat Eski İstanbul opera sahnesinde İstanbulname

Antalya Devlet Opera ve Balesi eski İstanbul’u eğlenceli bir şekilde anlatan İstanbulname’yi sahneliyor. 3 Mart Perşembe günü saat 20:00’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek eser izleyicileri eski İstanbul’a doğru keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.


Ata yurdu Akseki’den Enhoş’a tam destek Akseki Ata yurdu Akseki’den Enhoş’a tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi Akseki İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekli toplantıya katılan MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Raşit Doğan Enhoş, Aksekililerden tam destek aldı.


Öğrenciler yangın tatbikatı yaptı Kemer Öğrenciler yangın tatbikatı yaptı

Kemer Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından “Sivil Savunma haftası” nedeniyle okullarda gerçekleştirilen yangın tatbikatında, öğrencilere olası bir yangın anında yapmaları gerekenler uygulamalı olarak anlatıldı.


Aşçılardan ilk ziyaret Başkan Gül’e Kemer Aşçılardan ilk ziyaret Başkan Gül’e

İstanbul’da düzenlenen 2011 Uluslararası Gastronomi Festivaline katılan Kemer Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde öğrenim gören 7 öğrenciden 5’i Dünya üçüncüsü, 2 ‘si dünya dördüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.


JCI Antalya'nın konuğu Hakan Karaca'ydı Güncel JCI Antalya'nın konuğu Hakan Karaca'ydı

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Antalya Şubesi, Bu Şehrin İnsanları temalı toplantısında Antalya'nın önemli iş adamlarından Hakan Karaca'yı ağırladı.


Kalp yetmezliği nedir? Sağlık/Kadın Kalp yetmezliği nedir?

Kalp yaşamamız için gerekli oksijen ve besin maddelerini taşıyan kanı vücudumuza pompalayan organımızdır. Kalp yetmezliği dendiğinde kalbin pompalama gücünün olması gerekenden daha az olmasıdır.


Siyaset "Yandaş medya, candaş medya istemiyoruz"

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, “Yandaş medya istemiyoruz, candaş medya istemiyoruz; hakikaten inandığını yazabilen, şantaj yapmayacak, iftira atmayacak yalan yazmayacak gazeteciler istiyoruz” dedi.


Katre Kadınlar Derneği’nden ikinci kez kanser konferansı Güncel Katre Kadınlar Derneği’nden ikinci kez kanser konferansı

Antalya yepyeni bir kadın derneğine kavuştu. Eğitim, kültür alanında kadın ve çocuklar için projeler üretecek olan Katre Kadınlar Derneği Antalya'nın önemli kadın şahsiyetlerinin de desteğini alıyor.


Envar’da deprem tatbikatı Güncel Envar’da deprem tatbikatı

Deprem haftası nedeniyle Envar Koleji’nde tatbikat yapan Antalya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama ve Kurtarma Ekibi, ilköğretim bölümü öğrencilerini tahliye ederken zamanla yarıştı


ADDK Saklıkent'te Güncel ADDK Saklıkent'te

Akdeniz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü'(ADDK)nün 27 şubat etkinliği 75 kişinin katılımıyla Saklıkent’te yapıldı.


Herkes Yerel Gazete Okusun Projesi Güncel Herkes Yerel Gazete Okusun Projesi

Bucak Hikmet Tolunay MYO Halkla İlişkiler bölüm öğrencileri ve Öğr.Gör. Kahraman Köktürk tarafından "SesSİZSİNİZ" adlı herkes yerel basın okusun projesinin taslağı Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni'ye teslim edildi.


Antalya Halkevi “Umut ol” kampanyasına başlıyor Güncel Antalya Halkevi “Umut ol” kampanyasına başlıyor

Halkevleri Türkiye çapında “umut ol” başlıklı organ bağışı kampanyası başlatıyor. Antalya’da da 7 Mart pazartesi günü Attolos heykeli önünde yapılacak olan basın açıklamasıyla başlayacak olan “umut ol” başlıklı organ bağışı kampanyası ile ilgili olarak Antalya Halkevi şube başkanı Şükran Hancıoğlu bir açıklama yaptı.


BAKA, Bölge İşdünyası’nı Körfez ülkeleriyle buluşturuyor Güncel BAKA, Bölge İşdünyası’nı Körfez ülkeleriyle buluşturuyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Kuveyt, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Umman, Suudi Arabistan ile Katar’dan oluşan Körfez ülkelerinin işadamlarına bölgedeki sektörelbazda yatırım fırsatlarını yerinde tanıtmak ve bölge işdünyasıyla da işbirliği yapmaları amacıyla “Batı Akdeniz Bölgesi (Antalya, Isparta, Burdur) ve Körfez Ülkeleri Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Toplantıları” düzenledi.


“Ülkemizin ve İslam âleminin başı sağ olsun” Siyaset “Ülkemizin ve İslam âleminin başı sağ olsun”

Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Antalya Şube Başkanı Aydın Çevik, Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatı dolayısıyla bir bildiri yayınladı.


“DSP’nin sahibi halktır” Siyaset “DSP’nin sahibi halktır”

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye’de siyaseti dizayn etmeye çalışanların, DSP’yi unutturmak istediğine dikkat çekti ve “DSP’yi halk unutmayacak. Çünkü DSP’nin sahibi halktır” dedi.


3’üncü Bisikletli Ulaşım Çalıştayı başladı Güncel 3’üncü Bisikletli Ulaşım Çalıştayı başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın ‘Bisikletli Ulaşım Projesi’ kapsamında, ABD merkezli Embarq- Sürdürülebilir Ulaşım Merkezi Türkiye ve Hollanda merkezli I-CE (Interface for Cycling) adlı sivil toplum örgütleri ile düzenlediği “Antalya-Bisikletle Bütünleşik Ulaşım Planlaması 3’üncü Çalıştayı” başladı.


İstek’li Yiğit’in sosyal sorumluluk projesi Güncel İstek’li Yiğit’in sosyal sorumluluk projesi

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 6 yaş grubu öğrencilerinden Yiğit Köksalan’ın toplum bilincini geliştirme projesi kapsamında ailesi ile birlikte tasarlamış olduğu proje, büyük beğeni kazandı.


ANTDOB Sahnesi Mart ayında dopdolu) Kültür/Sanat ANTDOB Sahnesi Mart ayında dopdolu)

Antalya Devlet Opera ve Balesi Mart ayında dopdolu bir program ve güçlü bir repertuvar ile izleyicilerle buluşuyor. Bu sanat sezonunda sahnelediği yeni eserleri kapalı gişe oynayan ANTDOB Mart ayında izleyicilere bir sanat şöleni yaşatacak.


Demre’de çekilecek filmin ismi belli oldu Demre Demre’de çekilecek filmin ismi belli oldu

Demre Belediyesinin ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan orta metrajlı filmin ismi “ Eynihal” olarak belirlendi. Eynihal ismi bilindiği üzere Demre’nin 1904 yılında köy statüsüne kavuştuğundaki ilk ismidir.


MHP’den Saadet’e taziye ziyareti Siyaset MHP’den Saadet’e taziye ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı A.Adnan Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi İl Başkanı Galip Akın’ı makamında ziyaret ederek Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatı ile ilgili başsağlığında bulundu.


Deepo Outlet AVM’de Kan bağışı kampanyası yapıldı Güncel Deepo Outlet AVM’de Kan bağışı kampanyası yapıldı

Deepo Outlet AVM, geçtiğimiz gün Türk Kızılay Derneği Antalya Şubesi ile ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi. 1 Doktor,2 Hemşire ve 1 Sağlık Personeli gözetiminde başlatılan kan bağışı kampanyasın da başlar başlamaz 10 ünite kan toplandı.


Ülken'den Balaban'a sert tepki Siyaset Ülken'den Balaban'a sert tepki

ANTBİRLİK Yönetim Kurul Başkanı Abdullah Balaban’ın, "AKParti'ye destek vereceğim. İsterlerse çiftçimiz beni ANTBİRLİK yönetim kurulu başkanlığından düşürsün. Sizlerin de her zaman arkasında olacağım”sözlerine CHP İl Başkanı Özer Ülken’den sert tepki geldi.


“Öğrencisi olmaktan gururluyuz” Siyaset “Öğrencisi olmaktan gururluyuz”

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Galip Akın, 54. Hükümetin Başbakanı, Milli Görüş’ün lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefat haberini İl Divan Kurulu toplantısında öğrendi.


“İşsizliği yarıya düşüremeyecekse Başkanlığı bıraksın!” Siyaset “İşsizliği yarıya düşüremeyecekse Başkanlığı bıraksın!”

Antalya’da konuşan Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, Başbakan’ın “BOP ölü doğdu” sözüne karşılık vererek “Hayır BOP ölmedi, öldü doğmadı; yaşıyor ve öldürmeye devam ediyor” dedi.


Köprü çalışmaları devam ediyor Kemer Köprü çalışmaları devam ediyor

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği tarafından şiddetli yağışlarla taşkınların yaşandığı Akdeniz Caddesi (Kemer) üzerinde bulunan Karapınar Deresi köprüsünün genişletme ve yenileme çalışmaları devam ederken GATAB Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras ve GATAB Meclis üyeleri sahayı kontrol ettiler.


Melike Kıran’a destek Siyaset Melike Kıran’a destek

Ak Parti Arge Başkan yardımcısı iken 12 haziran seçimlerinde aday olabilmek için istifa edip Ak Parti’den Aday adayı olan Mali Müşavir Melike Kıran’a Akdeniz Mali Müşavirler Yönetim Kurulu düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısı ile desteklediklerini kamuoyuna duyurdular.


Millowitsch Tiyatrosu Antalya’da Kültür/Sanat Millowitsch Tiyatrosu Antalya’da

Geleneksel Alman Oda Tiyatrosunun en önemli temsilcisi ‘Millowitsch Tiyatrosu’ 6 gösterilik programı kapsamında Antalya’ya geldi.


SES yeni yönetimi görev dağılımını yaptı Siyaset SES yeni yönetimi görev dağılımını yaptı

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Antalya Şubesi’nin yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.


Avrupa Solu ve Güncel Gelişmeler Kültür/Sanat Avrupa Solu ve Güncel Gelişmeler

Antalyalılar, Gazeteci Yazar Selami İnce ile “Avrupa Solu ve Güncel Gelişmeler..” konulu söyleşide buluşacak.


Rixos Hotels kadınları baş tacı ediyor Güncel Rixos Hotels kadınları baş tacı ediyor

Sunduğu kaliteli hizmet ve konfor ile her zaman eğlenceli bir kaçış noktası olan Rixos Hotels, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel alternatifleri ile kadınlara bu yıl da özel bir gün yaşatacak.


400 yataklı yeni hastane geliyor Güncel 400 yataklı yeni hastane geliyor

Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin, yıkılma tehlikesi nedeniyle boşaltılan eski Devlet Hastanesi ile ilgili olarak Bayındırlık Bakanlığı uzmanları tarafından yıkım kararı verildiğini, yerine 300 yatak kapasiteli yeni bir hastane inşa edileceğini söyledi.


Superonline’dan yepyeni bir hizmet Ekonomi/Turizm Superonline’dan yepyeni bir hizmet

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Superonline’ın yeni SuperCam hizmeti ile eve ya da işyerine kurulan kameralara bilgisayar ve cep telefonu olan her yerden ulaşılabiliyor. Aboneler canlı görüntülerin yanı sıra, kaydedilmiş görüntüleri de daha sonra izleyebiliyor.


Süs Bitkileri üreticileri örgütlendi Güncel Süs Bitkileri üreticileri örgütlendi

Akdeniz Bölgesinde son yıllarda bir atılım içinde olan ve ağırlıklı olarak yerel yönetimlerle, turizm sektörüne hitap eden süs bitkileri üreticileri, Akdeniz Süs Bitkileri Üreticileri Derneği çatısı altında örgütlendi.


Ülken: Siyaset Ülken: "Çelik gibi ayaktayız"

Yazarımız Binali EFE, CHP Antalya İl Başkanı Özer ÜLKEN ile bir röportaj gerçekleştirdi.


Kredi Garanti Fonu Antalya’da Ekonomi/Turizm Kredi Garanti Fonu Antalya’da

Kredi piyasalarında KOBİ’lere ihtiyaç duyduğu teminatı sağlamak, yeni KOBİ kuruluşlarını cesaretlendirmek ve çoğaltmak hedefiyle kurulan Kredi Garanti Fonu’nun Antalya Şubesi, ATSO Hizmet Binası için faaliyete geçti.


Yabancı öğrencilerden temizlik ve geri dönüşüme tam not Güncel Yabancı öğrencilerden temizlik ve geri dönüşüme tam not

“İsraf Engellenemez Değildir Projesi” için Antalya’da bulunan 3 Avrupa ülkesinin öğrencileri, Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’i ziyaret etti. Yabancı öğrenciler ziyarette Muratpaşa Belediyesi’nin kentin temizliği ve geri dönüşüm projesine duydukları beğeniyi dile getirdi.


Toplu ulaşımda sevindiren protokol Güncel Toplu ulaşımda sevindiren protokol

Antalya’da toplu ulaşımda en büyük paya sahip olan Antalya Minibüsçüler Esnaf Odası ile Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi birleşme kararı aldı.


Adile Teyze değerlendirme toplantısı Güncel Adile Teyze değerlendirme toplantısı

Adile Teyze Meydan Şubesinin yarıyıl veli toplantısı Etüt Merkezinin konferans salonunda yapıldı.


ALTINSİAD yeni başkanını seçti Güncel ALTINSİAD yeni başkanını seçti

Altınova Sanayici ve İş Adamları Derneği, dernek binasında yaptıkları 4. olağan genel kurul ile yeni yönetimini seçti.


Kurtcephe Bologna süreci ıyum çalışmaları’nı değerlendirdi Güncel Kurtcephe Bologna süreci ıyum çalışmaları’nı değerlendirdi

Akdeniz Üniversitesi; Avrupa’da ortak bir yükseköğretim alanı yaratma fikriyle 1998 yılında Fransa, İtalya, Almanya ve İngiltere Eğitim Bakanları’nın yayınladığı Sorbonne Bildirgesi ile ilk adımı atılan ve 29 Avrupa ülkesinin yükseköğretimden sorumlu bakanlarının imzasıyla yayınlanan Bologna Bildirgesi’yle 1999 yılında resmen başlayan Bologna Sürecine 2011 yılında dahil oldu.


Haftanın derbisi Kemer’de Kemer Haftanın derbisi Kemer’de

Antalya Süper Amatör Küme'de mücadele eden Y.Kemer Belediyespor Pazar günü lig ikincisi Manavgat Belediyespor' a ev sahipliği yapacak.


Atıkların Geri Dönüşümü Sergisi Güncel Atıkların Geri Dönüşümü Sergisi

Antalya Koleji Eko-Tim öğrencilerinin “Atıkların Geri Dönüşümü” sergisi, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve öğrenciler tarafından açıldı.


İtalyan Bestecileri ANTDOB sahnesinde Kültür/Sanat İtalyan Bestecileri ANTDOB sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde İtalyan bestecileri rüzgarı esecek. Her ay farklı bir ülkenin bestecilerinin eserlerinden oluşan piyanolu konserlerle sanatseverlerin karşısına çıkan ANTDOB, Şubat ayındaki son temsilini' İtalyan Bestecileri' konseriyle gerçekleştirecek.


Görme Engelli Milli takımı Kemer’de kampta Kemer Görme Engelli Milli takımı Kemer’de kampta

Kemer Rose Residence Beach Otel’de kampta bulunan Türkiye B1,B2,B3 Futsal Milli takımları çalışmalarını sürdürüyorlar.


Narenciye Caddesi’nde altyapı çalışması Güncel Narenciye Caddesi’nde altyapı çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) 28 Şubat-10 Mart tarihleri arasında Narenciye Caddesi’nin kuzey şeridini altyapı nedeniyle trafiğe kapatacak.


MedicalPark Antalyaspor kurban kesti Spor MedicalPark Antalyaspor kurban kesti

MedicalPark Antalyaspor, Beşiktaş maçı öncesi Hasan Subaşı Tesisleri’nde kurban kesti. İdman öncesi, Hasan Subaşı Tesisleri antrenman sahaları girişinde düzenlenen kurban kesimine Başkan Hasan Akıncıoğlu, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Mehmet Özdilek, teknik ekip ve futbolcular katıldı.


MedicalPark Antalyaspor’da Sammy’e kutlama Spor MedicalPark Antalyaspor’da Sammy’e kutlama

Spor Toto Süper Lig 23. hafta en son karşılaşmasında, 28 Şubat Pazartesi günü sahasında Beşiktaş’ı konuk edecek olan MedicalPark Antalyaspor’da moraller yerinde.


ANTGİAD aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi Güncel ANTGİAD aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi

Antalya Genç İşadamları Derneği 2011/2.’ci Aylık Olağan Toplantısını gerçekleştirdi.


AKEV’lilerden anlamlı seminer Güncel AKEV’lilerden anlamlı seminer

Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yasemin Oğuz, “Dünya Böbrek Günü” etkinliği kapsamında Özel AKEV İlköğretim Okulu öğrencilerine anlamlı bir seminer düzenledi.


“Latin Amerika” Antalya ile buluştu Güncel “Latin Amerika” Antalya ile buluştu

DEİK/Türk-Amerika İş Konseyleri tarafından başlatılan ve ilki Mersin’de düzenlenen “Latin Amerika Anadolu İle Buluşuyor” konulu toplantının ikincisi Antalya’da yapıldı.


Tütüncü’den Kaya’ya moral ziyareti Güncel Tütüncü’den Kaya’ya moral ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kalp rahatsızlığı nedeniyle Akdeniz Üniversitesi (AÜ)Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören Antalya 16. dönem milletvekili Galip Kaya’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Kent konseyi yıldönümünü kutladı Güncel Kent konseyi yıldönümünü kutladı

Kepez Kent Konseyi’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle yürütme kurulu üyeleri yemekte bir araya geldiler. Birlikte yönetimin en güzel örneğini segileyen Kepez Kent Konseyi, ilçenin yönetimi için herkesin seferber olmasını istedi.


Yağmur Lisesi Öğrencileri Adliye Sarayında Güncel Yağmur Lisesi Öğrencileri Adliye Sarayında

Özel Toros Yağmur Anadolu Lisesi TM sınıflarının öğrencileri Antalya Adliyesi'ni ziyaret etti.


Kepez çalışanı çok mutlu Güncel Kepez çalışanı çok mutlu

Kepez Belediyesi, bu dönem maaş, ikramiye ve özendirme ödemelerinde borcu olmayan işçisine, geçmiş dönemdeki alacaklarının tamamına yakınını da ödedi.


Botanik Restaurant’a uyumlu mükellef belgesi Kemer Botanik Restaurant’a uyumlu mükellef belgesi

Kemer Ulupınar’da her yıl binlerce yerli ve yabacı turistin uğrak noktası olan Botanik Restauran’a Vergi Dairesi Başkanlığından anlamlı bir ödül geldi.


Demirkara Mahallesi toplandı Güncel Demirkara Mahallesi toplandı

CHP Demircikara Mahallesi Üyeleri seçim çalışmaları için örgütlenme toplantılarına devam ediyor. Aralık ayında yapılan toplantıda belirlenen kurucu mahalle yönetimi İsmet Aydın başkanlığında üyelerle 3. toplantısını yaptı.


“Sokağa çık da hizmetleri gör! Siyaset “Sokağa çık da hizmetleri gör!

CHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Bozkurt; ilçedeki bilboardlara astırdığı afişlerle “Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Aksu’ya hizmet yapmıyor’’ diyen Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım’a sert cevap verdi.


POYD şubat ayı toplantısı yoğun geçti Güncel POYD şubat ayı toplantısı yoğun geçti

Şubat Ayı Geleneksel Yemekli Toplantı Calista Luxury Resort Hotel Belek ’de gerçekleşti.


Bebek özlemine doğal yolla çözüm Sağlık/Kadın Bebek özlemine doğal yolla çözüm

Günümüzde çiftlerin en büyük sorunlarından biri de çocuk sahibi olamamak. Kısırlık görülme sıklığı toplumda yaklaşık % 10-15 civarındadır. Sağlık Bakanlığı verilerine göre Türkiye'de 2 milyon çift çocuk sahibi olamıyor ya da zorlanıyor.


AK Parti Manavgat’tan Ankara çıkarması Manavgat AK Parti Manavgat’tan Ankara çıkarması

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Nejat Tığlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, belde belediye başkanları, meclis üyeleri ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.


CHP engelleri  kaldırıyor Siyaset CHP engelleri kaldırıyor

CHP Kepez ilçe gençlik kolları Türkiye Engelliler Vakfı (TÜREV) Akdeniz Bölge Şubesini ziyaret etti. Akdeniz Bölgesi Şube Başkanı Emel TURHAN vakfı ziyarete gelen Kepez Gençliği makamında ağırladı.


Günay “I LOVE KEMER” dedi Kemer Günay “I LOVE KEMER” dedi

GATAB öncülüğünde Kemer’in tanıtımı amacıyla gerçekleştirilen Fuar maratonu 24-27 Şubat tarihleri arasında sürecek olan Sırbistan Belgrat IFTA turizm Fuarı ile devam ediyor.


Hanutçulukla mücadelede AESOB-KALEDER işbirliği Güncel Hanutçulukla mücadelede AESOB-KALEDER işbirliği

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, ziyaret ettiği Kalekapısı Esnafları Güçlendirme ve Kalkındırma Derneğinin (KALEDER) ile hanutçulukla mücadele konusunda işbirliği kararı aldılar.


Küçük izciler ATSO’yu ziyaret etti Güncel Küçük izciler ATSO’yu ziyaret etti

Antalya’nın Kepez Yenimalle Mobil İlköğretim Okulu izcileri, “İzci Yararlıdır Haftası” kapsamında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Güray Parlak’ı ziyaret etti.


Muratpaşa Belediyespor final yolunda Spor Muratpaşa Belediyespor final yolunda

Muratpaşa Belediyespor Basketbol Takımı, 26 Şubat Cumartesi günü oynayacağı Best Balıkesir play-off maçı için hazırlıklarını günde çift antremanla sürdürüyor.


Markası için çok çalışıp yorulanlara her ay bir reklam arası Güncel Markası için çok çalışıp yorulanlara her ay bir reklam arası

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Akdeniz Reklamcılar Derneği tarafından ayda bir yapılması planlanan “Markası için çok çalışıp yorulanlara her ay bir reklam arası” adlı etkinliğin ilki 23 Şuabt 2011 Çarşamba günü Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yavuz Tekelioğlu Konferans Salonu’nda düzenlendi.


Kanal projesi başladı Güncel Kanal projesi başladı

Kepez Belediyesi, Devlet Su İşleri (DSİ) kanalının çevresini güzelleştirme projesinin 1. kısmının yapımına başladı.


Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hetex Fuarı’na katılıyor Güncel Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hetex Fuarı’na katılıyor

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 3’üncü Anfaş Hetex 2011 Sağlık-Turizmi, Spa&Wellness, Talasso, Termal ve Medikal Turizm Fuarı’na katılıyor.


Akaydın Antalya’ya stadyum kazandırmaya kararlı Güncel Akaydın Antalya’ya stadyum kazandırmaya kararlı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, merkezi hükümetin, dolayısıyla Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’nün yer göstermesi halinde Antalya’ya 15-20 bin kişilik stadyum ve çok amaçlı bir spor kompleksi yapmaya hazır olduğunu söyledi.


Özel İdare personeline seminer Güncel Özel İdare personeline seminer

Türkiye’de ilk kez ilçeler bazında icra servisi ve yetkilerini uygulamaya koyan Antalya Özel İdaresi Konferans Salonunda 19 İlçe Özel İdare Müdürlerine 6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkındaki Kanun gereğince icra takip ve satış işlemleri konusunda eğitim semineri verdi.


Bisikletle Parasız 10 Bin Kilometre Kültür/Sanat Bisikletle Parasız 10 Bin Kilometre

Parasız yola çıkarak bisikletle Türkiye’yi dolaşan gazeteci ve fotoğrafçı Hasan Söylemez’in bu ilginç yolculukta çektiği fotoğraflar Antalya Kültür Merkezi’nde görücüye çıkıyor.


Miniklere göz sağlığı taraması Güncel Miniklere göz sağlığı taraması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Medisu Hastanesi işbirliği ile ilköğretim birinci sınıf öğrencilerine yönelik göz sağlığı taraması başlattı. Yılsonuna kadar sürecek program çerçevesinde 30 okula ulaşılması hedefleniyor.


İNKAY da BAGEV'le istihamda işbirliğine gidiyor Güncel İNKAY da BAGEV'le istihamda işbirliğine gidiyor

Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı'nın (BAGEV) hazırladığı ve İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Reşat Güney'in sunduğu ART TV’de yayınlanan ‘İş ve Eğitim Zamanı' programının konuğu İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği (İNKAY) Başkanı Talat Kanbir oldu.


Altınova altın gibi olacak Güncel Altınova altın gibi olacak

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, imar problemi çözüldükten sonra yapacakları hizmetlerle Altınova bölgesinin altın gibi olacağını söyledi.


 “Onları ne engelleyebilir ki!” Kemer “Onları ne engelleyebilir ki!”

GATAB Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras, GATAB Meclis Üyeleri Yahya Talih ve Cumali Akdağ ile Ekim Ayında İsrail Nazeret’te yapılacak Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için Kemer’de kamp yapan Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Takımı’nı ve B1-B2-B3 kategorisindeki görme engelli Futbol Milli Takımı sporcularını antrenmanda ziyaret ederek basarilar diledi,azimli calismadan dolayi sporcuları tebrik ettiler.


BAKA-KOSGEB işbirliği ile girişimcilik eğitimi Ekonomi/Turizm BAKA-KOSGEB işbirliği ile girişimcilik eğitimi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) arasında ‘KOSGEB ve BAKA İşbirliği ile Yapılacak Olan Girişimcilik Destek Programı’ protokolü imzalandı.


Baharda bedeninizi Calista SPA’da yenileyin Güncel Baharda bedeninizi Calista SPA’da yenileyin

Antalya Belek’te misafirlerine standartların üzerinde hizmet veren tatil merkezi Calista Luxury Resort, yaklaşan baharla birlikte yenilenmek isteyen misafirlerine sağlık ve huzurun buluştuğu Calista Spa’ya davet ediyor.


AKEV’li minikler sınıflarını yeşerttiler Güncel AKEV’li minikler sınıflarını yeşerttiler

Özel AKEV İlköğretim Okulu 3/B sınıfı öğrencileri “Ağaç Sevgisi” şiirinden yola çıkarak sınıflarına saksılar alıp çiçekler diktiler.


AKPA’nın çevreci golf arabalarına büyük ilgi Otomotiv AKPA’nın çevreci golf arabalarına büyük ilgi

Bir Koç Grubu şirketi olan Akpa A.Ş. tarafından 2004 yılından beri piyasaya sunulan Yamaha markalı elektrikli golf ve hizmet araçları geçtiğimiz günlerde Antalya Otel Ekipmanları Fuarı’nda sergilendi.


Kadın Kolları istişarede buluştu Siyaset Kadın Kolları istişarede buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Kadın Kolları ve ilçe kadın kollarının Deniz Restaurant’ta düzenlenen istişare toplantısında Kadın Kolları Başkanı Gülnihal Gürel seçim beyannamesini sundu.


Büyükşehir’den ilçe itfaiyecilerine eğitim Güncel Büyükşehir’den ilçe itfaiyecilerine eğitim

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim Birimi, ilçe itfaiye teşkilatları personeline teorik ve uygulamalı eğitim veriyor.


Siyaset "Antalya halkı gerçekleri görüyor"

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Sarısu Mesire Alanı’nda Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce yürütülen çalışmaları TBMM gündemine taşırken, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Sarısu alanında yapılacak tesisler konusunda, karşı çıkılan bir konu olmadığını, denetimlerin de mevzuat kapsamında yapıldığını belirtti.


Ser-Gün’e Uyumlu Mükellef Ödülü Güncel Ser-Gün’e Uyumlu Mükellef Ödülü

Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı, Ser-Güneş Enerji Sistemlerini, Uyumlu Mükellef seçerek bir sertifika ile ödüllendirdi. Çarşamba günü Organize Sanayi Fabrikasında ziyaret eden Antalya Kurumlar Vergi Dairesi Müdürü Şinasi Çulha, sertifikayı Ser-Gün Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Uğurluel’e verdi.


AK Parti Kadın Kollarından dayanışma çayı Aksu AK Parti Kadın Kollarından dayanışma çayı

AK Parti Aksu İlçe Kadın Kolları tarafından Aksu Düğün Salonunda düzenlenen ‘Dayanışma ve Kaynaşma Çayı’nda bayanlar canlık müzik eşliğinde eğlendiler.


“Finike’nin sorunları çözülecek” Finike “Finike’nin sorunları çözülecek”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut Finike İlçe Başkanı Arif Ertuğ’a ziyaret etti.


Başkan Evcilmen, başarılı personeli ödüllendirdi Güncel Başkan Evcilmen, başarılı personeli ödüllendirdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Falez 2 Park’ın temizliğinden sorumlu Hüseyin Budak adlı işçiyi teşekkür plaketi ve değişik armağanlarla ödüllendirdi.


Stres, ülser ve mide kanamasına zemin hazırlıyor Sağlık/Kadın Stres, ülser ve mide kanamasına zemin hazırlıyor

Genel bir sağlık problemi haline dönüşen stresin vücuttaki her sistem ve organı direkt veya dolaylı yollardan etkilemesi ise kaçınılmaz hale gelmektedir.


Pencere, cam ve kapı sektörü TÜYAP'ta buluşuyor Ekonomi/Turizm Pencere, cam ve kapı sektörü TÜYAP'ta buluşuyor

10- 13 Mart 2011 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek “İstanbul Pencere, Glass Expo İstanbul ve Door Expo İstanbul” Fuarları, TÜYAP’ın 98 bin metrekareye ulaşan sergi salonlarında 3’lü fuar konseptiyle pencere, cam ve kapı sektörlerini buluşturmaya hazırlanıyor.


Turkcell ve Migros güçlerini birleştirdi Turkcell ve Migros güçlerini birleştirdi

Turkcell’liler ve hattını Turkcell’e taşıyanlar, iki büyük şirketin iş birliğiyle oluşturulan Money Mobile uygulaması sayesinde Migros, Tansaş, Şok, 5M ve Macrocenter mağazalarından yapacakları alışverişlerinden kasada indirim ve hediye dakikalar kazanıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71132 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...