Salı, 22 Ocak 2019
ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI İŞBİRLİĞİ Güncel ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI İŞBİRLİĞİ

Muratpaşa Belediyesi personeline, Çocuk İstismarıyla Mücadele ve Çocuk Haklarını Koruma Derneği (ÇocukÇa) işbirliğinde 'Çocuk istismarıyla mücadele öğreti' semineri verildi.


Başkan Uysal, personelinin nikahını kıydı Güncel Başkan Uysal, personelinin nikahını kıydı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü’nde görev yapan Burçin Paçacıoğlu ile Erkan Çamlıbelen’in nikahını kıydı


Yeterli ve Dengeli Beslenmede Çikolatanın Yeri Sağlık/Kadın Yeterli ve Dengeli Beslenmede Çikolatanın Yeri

Sabri Ülker Vakfı, pek çoğumuzun severek tükettiği çikolatanın mutluluk etkisinin yanı sıra sağlığa faydalarına dikkat çekiyor. Polifenol, mineral ve posa içeren çikolatanın, yeterli ve dengeli beslenme düzeni içinde, uygun miktar ve sıklıkta tüketildiğinde kalp damar hastalıklarına karşı koruyucu olabileceği ve bilişsel işlevleri destekleyebileceğini de hatırlatıyor.


Genital siğiller bebeğime zarar verir mi? Sağlık/Kadın Genital siğiller bebeğime zarar verir mi?

Gebelik esnasında oluşan siğiller anne adayı için oldukça can sıkıcıdır. Ne yazık ki çoğu zaman belirtiler dikkati çekmez ve siğiller genellikle büyüyüp ele geldiği zaman farkedilir. Genital siğiller, bebek bekleyen anne adayının kafasında birçok soruya neden olur.


Şirketlerin en büyük güvenlik sıkıntısı fidye yazılımları Teknoloji/Bilim/İnternet Şirketlerin en büyük güvenlik sıkıntısı fidye yazılımları

ESET Kurumsal Bilgi Güvenliği Toplantıları: Siber saldırılar çağı başladı. Neler oluyor, neler olacak, nasıl korunacağız?


Vatan Kurtaran Şaban sahnede Döşemealtı Vatan Kurtaran Şaban sahnede

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu’nun (DHT) yeni müzikal oyunu “Vatan Kurtaran Şaban” seyirci ile buluştu. Yazar Haldun Taner’in unutulmaz karakteri, “Kültür Bakanlığı Müsteşarı Şaban Bey” izleyiciyi kırdı geçirdi.


Kemer’de çocuk istismarı protesto edildi Kemer Kemer’de çocuk istismarı protesto edildi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül öncülüğünde Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan Kemerliler çocuk istismarını ve kadına şiddeti protesto etti. Çok sayıda vatandaş 'Bedenime dokunma', 'Çocuk istismarına hayır' ve 'Kadına şiddete hayır' yazılı dövizlerle protesto gösterisinde yer aldı.


ATAY USLU : DOĞUDA İNSANLAR ÖLÜYOR, BATIDA İNSANLIK ÖLÜYOR ATAY USLU : DOĞUDA İNSANLAR ÖLÜYOR, BATIDA İNSANLIK ÖLÜYOR

Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) 12. Genel Kurulu, Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapıldı.


Kepez’den evlenecek çiftlere destek Güncel Kepez’den evlenecek çiftlere destek

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, geniş kapsamlı labaratuvarı ile evlilik ve nikah işlemleri öncesi istenen talasemi tanı testini çiftlere uygun fiyatla sunuyor.


TÜRKKEP BAŞVURU MERKEZİ TEMSİLCİLERİNİ ANTALYA’DA BİR ARAYA GETİRDİ Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKKEP BAŞVURU MERKEZİ TEMSİLCİLERİNİ ANTALYA’DA BİR ARAYA GETİRDİ

Türkiye’nin ilham veren bilişim şirketleri sıralamasında birinci olan TÜRKKEP, bayi ve iş ortakları toplantısı kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren TÜRKKEP Başvuru Merkezi temsilcilerini Antalya’da bir araya getirdi.


Beklenmeyen Mevsim Geçişlerinde Yüz Felcine Dikkat! Sağlık/Kadın Beklenmeyen Mevsim Geçişlerinde Yüz Felcine Dikkat!

Küresel ısınmanın getirdiği tahmin edilemeyen mevsim geçişleri ve sıcaklıklar, pek çok kişiyi olumsuz olarak etkiliyor. Bu olumsuz etkilerden biri olan ve yüz sinirinin hasarına bağlı olarak yüz mimik kaslarında fonksiyon kaybına yol açan yüz felci, başka hastalıkların da habercisi olabiliyor.


Sadece safra kesesi veya böbrekte mi taş olur sanıyorsunuz! Sağlık/Kadın Sadece safra kesesi veya böbrekte mi taş olur sanıyorsunuz!

Vücutta taş yalnızca böbrekte veya safra kesesinde oluşuyor sanmayın. Gözlerde oluşan yanma, batma veya kaşıntının sebebi gözünüzdeki taş olabilir. Her 10 kişiden 1’inde görülen göz taşı; düzensiz uyku, sigara ve alkol kullanımı, yetersiz su ve meyve tüketimiyle beraber gelişebiliyor.


Yapı ruhsatı verilen bina sayısında Antalya 6. sırada... Ekonomi/Turizm Yapı ruhsatı verilen bina sayısında Antalya 6. sırada...

2017 Yılı Ocak-Aralık ayı Yapı İzin İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


Tüm dünyadan amatör futbolcular Antalya’da sahaya çıkıyor Spor Tüm dünyadan amatör futbolcular Antalya’da sahaya çıkıyor

Dünyanın dört bir yanından futbolseverler, bu kez ekran başında ya da tribünlerde değil, sahalarda yerini almaya hazırlanıyor.


Sultanlardan kıran kırana galibiyet Spor Sultanlardan kıran kırana galibiyet

Türkiye Voleybol Federasyonu 2’inci Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, ligin 20’inci haftasında İzmirspor’u evinde konuk etti. Kıran kırana geçen mücadelede Kepez’in Sultanları rakibini 3-2 mağlup etti.


Kaspersky Lab, Yapılan Bağımsız Testlerde Beş Yıldır İlk Sırada Yer Alıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab, Yapılan Bağımsız Testlerde Beş Yıldır İlk Sırada Yer Alıyor

Kaspersky Lab, yapılan bağımsız testlere göre belirlenen TOP3 siber güvenlik ölçümlerinde üst üste beşinci kez ilk sırada yer aldı.


Enerji sektöründe siber güvenlik sistemleri 
ihtiyacı karşılamıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Enerji sektöründe siber güvenlik sistemleri 
ihtiyacı karşılamıyor

EY’nin Küresel Bilgi Güvenliği 2017-18 Araştırması sonuçlarına göre; enerji dağıtım sektörü firmalarının tamamı siber güvenlik sistemlerinin şirket ihtiyacını karşılamadığını belirtiyor. Katılımcıların %85’i ise şirketlerinde düzenli olarak kriz senaryolarını test eden ve olası bir siber güvenlik ihlaline karşı etkin kriz yönetimi sağlayacak bir program olmadığını ifade ediyor.


BU ALIŞKANLIKLAR BÖBREKLERİ TÜKETİYOR Sağlık/Kadın BU ALIŞKANLIKLAR BÖBREKLERİ TÜKETİYOR

Böbreklerimiz bizi sağlıklı tutmak için her gün pek çok yaşamsal görev üstleniyorlar. Vücudumuzdaki atıkları ve fazla sıvıyı uzaklaştırmak için adeta bir filtre işlevi görüyorlar. Ayrıca kan basıncımızı kontrol etmek gibi yine oldukça önemli fonksiyonları da var; içerdikleri mekanizmalarla, ihtiyaca göre, kan basıncını artırıyor veya düşürüyorlar.


Gripten “wellmune beta glukan” ile kurtulun Sağlık/Kadın Gripten “wellmune beta glukan” ile kurtulun

Kış aylarında sıkça vakit geçirilen kapalı alanlar, grip gibi salgın hastalıklara davetiye çıkarıyor. Uzman Diyetisyen İpek Ağaca, beta glukan ile bağışıklık sistemini güçlendirerek gripten kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti.


ÇANAKKALE RUHU SERİK’TE YÜKSELDİ Serik ÇANAKKALE RUHU SERİK’TE YÜKSELDİ

Antalya’nın Serik ilçesinde Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Gezici Müzesi törenle ziyarete açıldı.


Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerinin Propagandasını Yapan 4 Şüpheli Yakalandı Güncel Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerinin Propagandasını Yapan 4 Şüpheli Yakalandı

Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerinin Propagandasını Yapan 4 Şüpheli Yakalandı


Otopark İşletmecileri ile Menfaat Karşılığı Anlaşan 9’u Kamu Görevlisi 17 Şüpheliden 10’u tutuklandı Güncel Otopark İşletmecileri ile Menfaat Karşılığı Anlaşan 9’u Kamu Görevlisi 17 Şüpheliden 10’u tutuklandı

Otopark İşletmecileri ile Menfaat Karşılığı Anlaşan 9’u Kamu Görevlisi 17 Şüpheliden 10’u tutuklandı


HİZMET SAĞANAĞI DEVAM EDİYOR Gündoğmuş HİZMET SAĞANAĞI DEVAM EDİYOR

Gündoğmuş ilçesine yapılacak sağlık yatırımlarının müjdesini veren AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer ilçelere her alanda yatırımların devam ettiğini belirtti.


Başkan Böcek’ten öğrencilere tam destek…
 Güncel Başkan Böcek’ten öğrencilere tam destek…


“Çocuklar aydınlık yarınlarımızdır” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Bahçeşehir Uğur Okulunun “Çocuklar Haklarına Yürüyor” projesine destek olacağını söyledi.


BUDAK: “ANTALYA’DA TAŞ OCAĞI ŞİKAYETLERİ SÜMEN ALTI EDİLİYOR” Siyaset BUDAK: “ANTALYA’DA TAŞ OCAĞI ŞİKAYETLERİ SÜMEN ALTI EDİLİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Korkuteli’nin Kayabaşı Mahallesi’ndeki taş ocağı ve Kaş’ın Sütleğen Yaylası’ndaki boksit ocağı ile ilgili önergesine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak yanıtladı.


BUDAK’TAN BAKAN ZEYBEKÇİ’YE DEİK TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN BAKAN ZEYBEKÇİ’YE DEİK TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, iş dünyasının sivil diplomasi örgütü olan Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’na (DİEK) yapılan Hükümet müdahalesini, “DEİK’in özem sektör kimliğinin güçlendirilmesi” olarak savunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’ye tepki gösterdi.


Hoşgörü İçin Sokak Futbolu Spor Hoşgörü İçin Sokak Futbolu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği (LİDOSK), Zeytin Park, arasında "Hoşgörü İçin Sokak Futbolu" İş Birliği Protokolü imzalandı.


TÜRKİYE’DE HER DÖRT KİŞİDEN BİRİ HAFTADA 60 SAATİN ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR Güncel TÜRKİYE’DE HER DÖRT KİŞİDEN BİRİ HAFTADA 60 SAATİN ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Türk işçiler haftalık 60 saatin üzerinden çalışarak, yüzde 23,3 daha fazla çalışma performansı ile birinci sırada yer aldı.


PENDİKSPOR AMPUTE KEMER’DE KAMP YAPIYOR Spor PENDİKSPOR AMPUTE KEMER’DE KAMP YAPIYOR

Pendikspor Ampute Futbol takımı Kemer’de kamp yapıyor. Oflaz futbol kompleksinde gerçekleştirilen antrenmanlar neşeli geçiyor.


BÜKREŞ'TE TÜRK ŞEHİTLİĞİ BÜKREŞ'TE TÜRK ŞEHİTLİĞİ

Akdeniz Parlementer Asamblesi Türkiye üyeleri Romanya'nın Başkenti Bükreş'te Türk Şehitliğini ziyaret ettiler.


Afetzede çiftçilere fide ve tuzak desteği Kumluca Afetzede çiftçilere fide ve tuzak desteği

Antalya’nın Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde yaşanan hortum nedeniyle zarar gören çiftçilere Antalya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle fide ve biyoteknik malzeme dağıtımı yapıldı.


Ahıskalı Türklerden  Mehmetçiğe destek Güncel Ahıskalı Türklerden Mehmetçiğe destek

Dünya Ahıskalı Türkler Birliği Akdeniz Temsilciliği, Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek, şehit mertebesine ulaştım tüm askerlerimiz için kurban kesip, Kuran’ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi.


Terracity ziyaretçilerinden Metin Hara’ya sevgi seli! Kültür/Sanat Terracity ziyaretçilerinden Metin Hara’ya sevgi seli!

Terracity Kültür ve Sanat Buluşmaları kapsamında 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Aşkın İstilası serisi Yol ve Dem kitaplarının yazarı Metin Hara’yı ağırladı.


 Olta balıkçıları Çıralı’da buluştu Kemer Olta balıkçıları Çıralı’da buluştu

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen Batı Akdeniz Surfcasting Balık Tutma Yarışması’nda birinci olan İlker Yılmaz ile Ali Kurt’un ödülünü Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül verdi.


AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDEN SİNAN AKÇIL İLE  AŞK RÜZGARLARI ESTİ! Kültür/Sanat AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDEN SİNAN AKÇIL İLE AŞK RÜZGARLARI ESTİ!

Açılışından bugüne birçok konser ve etkinlikle Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Gününe özel konseri ile Sinan Akçıl aşk rüzgarları estirdi!


MİLLETLERİN BÜYÜKLÜĞÜ YAŞANAN FELAKETLERLE ORTAYA ÇIKAR Kumluca MİLLETLERİN BÜYÜKLÜĞÜ YAŞANAN FELAKETLERLE ORTAYA ÇIKAR

Vali Münir Karaloğlu 13 Kasımda yaşanan fırtına ve hortumda seraları ve tarlaları zarar gören çiftçilere, Antalya Büyükşehir Belediyesince düzenlenen Fide ve Biyoteknik Malzeme Dağıtım Törenine katıldı.Paşa’nın Melekleri Evinde Galip Spor Paşa’nın Melekleri Evinde Galip

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin lideri Muratpaşa Belediyespor, ligin 18’inci hafta maçında evinde Osmangazi Belediyespor’u 36-28 mağlup etti.


Toros’un kadınlarından Mehmetçiğe atkı ve bere Manavgat Toros’un kadınlarından Mehmetçiğe atkı ve bere

Manavgat Belediyesi’nin oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, Manavgat Kadınlar Kulübü’nün üyeleri, Afrin Zeytindalı Harekatı’nda Türkiye’nin huzuru için savaşan ve doğuda görev yapan Mehmetçiklerimize göndermek amacıyla atkı ve bere ördü.


Denizcilerden DTO'ya teşekkür Güncel Denizcilerden DTO'ya teşekkür

Denizcilik sektörünün en önemli fuarlarından olan 13. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Fuarı'na katılan denizciler DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu'na teşekkür ediyor.


Muratpaşa kursları 38 branşta devam ediyor Güncel Muratpaşa kursları 38 branşta devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açtığı sanatsal üretim, hobi ve meslek edindirme kursları 38 ayrı branşta devam ediyor.


1 Film 1 Konuk’ta ‘Sır Çocukları’ zamanı Kültür/Sanat 1 Film 1 Konuk’ta ‘Sır Çocukları’ zamanı

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ‘ulusal’ yarışmasında ödüle uzanan filmleri sinemaseverlerle buluşturduğu ‘1 Film 1 Konuk’ serisinin Şubat ayı konuğu 4 Altın Portakal ödüllü Sır Çocukları ve yönetmeni Aydın Sayman olacak.


Büyükşehir’in spora desteği sürüyor Eğitim Büyükşehir’in spora desteği sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ilçe okullarına spor malzeme yardımlarını sürdürüyor. “Bir Mahalle Okulu Bir Umut, Umuda Doğru Yolculuk” projesi minik öğrencileri spora teşvik ediyor.Dokuma’ya Emirgan Çeşmesi Güncel 
Dokuma’ya Emirgan Çeşmesi

Kepez Belediyesi, ‘İlçenin 6 meydanına Osmanlı Çeşmesi’ projesi kapsamında Dokumapark’a, Emirgan Çeşmesi’nin anıtsal değeri olan bir örneğini inşa etti.


GELENEKSEL SPORLAR ANTALYA’DA İHYA EDİLECEK Güncel GELENEKSEL SPORLAR ANTALYA’DA İHYA EDİLECEK

Vali Münir Karaloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan ile Antalya’da düzenlenen Geleneksel Sporların İhyası Forumu Açılış Törenine katıldı.


Başkan Türel’den anlamlı çağrı Güncel Başkan Türel’den anlamlı çağrı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Geleneksel Sporların İhyası Forumu’nda geleneksel spor olimpiyatları projesiyle Avrasya Oyunları başlatma çağrısında bulundu.


Kepez’e  2017’de 45 kilometre yeni yol Güncel Kepez’e 2017’de 45 kilometre yeni yol

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2017 yılında ilçeye 45 bin 573 metre yeni yol, 102 bin 473 metre sathi asfalt ve 94 bin 730 metre sıcak asfalt kazandırdı.


Atlasglobal Rusya ve Kazakistan’dan Antalya ve Dalaman’a 22 ayrı şehirden uçacak Ekonomi/Turizm Atlasglobal Rusya ve Kazakistan’dan Antalya ve Dalaman’a 22 ayrı şehirden uçacak

Atlasglobal Havayolları Rusya ve Kazakistan’nın en önde gelen tur operatörleri Anex Tour ve Intourist ile yapılan anlaşmalarla toplam 2 milyonu aşkın turisti taşımayı hedefliyor.


İlçe yönetimleri Başkan Uysal’ı ziyaret etti Güncel İlçe yönetimleri Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kongre süreci sona eren partisinin Kepez ve Elmalı ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi.


Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı Güncel Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı

Avrupalı Türk Parlamenter Birliği’nin (UETD) Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiği çalıştaya katılan Başkan Menderes Türel, yurt dışındaki lobi faaliyetlerinin önemine işaret ederek, bu faaliyetlerin bir devlet politikasına dönüşmesinin zorunluluk olduğunu vurguladı.


Kemer Deniz Caddesi sezona hazır Kemer Kemer Deniz Caddesi sezona hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Deniz Caddesi’nde sezon öncesi altyapı düzenleme çalışmalarını tamamlandı.


Alanya İstiklal Caddesi yenileniyor Alanya Alanya İstiklal Caddesi yenileniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Konaklı İstiklal Caddesi’nde düzenleme çalışması başlattı.


Gençler Avrupa ile ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor Kültür/Sanat Gençler Avrupa ile ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Büyükşehir Belediyesi, gençleri Avrupa’ya gönderiyor. ‘Avrupa Gönüllü Hizmeti’ programı Kültür Köprüsü projesiyle gençlerin Portekiz, Rusya, Romanya, Bosna Hersek, Makedonya’daki sivil toplum kuruluşlarında 1 ay gönüllü hizmeti yapmaları sağlanıyor.


Başkan Türel: “Kepez-Santral Projesi ödüller alacak” Güncel Başkan Türel: “Kepez-Santral Projesi ödüller alacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye’nin en büyüğü olan Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ulusal ve uluslararası ödüller alacak bir proje olduğunu belirterek, “3 bin 262 hak sahibinin konutlarını 2019 Mart seçimlerinden önce tapularını vermek suretiyle teslim etmiş olacağız” dedi.


Gazipaşa’ya 49 adet yolcu durağı Gazipaşa Gazipaşa’ya 49 adet yolcu durağı

Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da halkın yaz sıcağından ve kış soğuğundan korunması için 9’u şehir tipi olmak üzere toplam 49 adet yolcu durağı monte ediyor.


Sosyal Kart 13 bin kişiyi aştı Güncel Sosyal Kart 13 bin kişiyi aştı

Büyükşehir Belediyesi sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı vatandaşlara 'Sosyal Kart' desteğini sürdürüyor. Antalya’nın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine dağıtılan Sosyal Kart bugüne kadar toplam 13 binin üstünde kişiye ulaştı. Vatandaşlar, sosyal kartla sadece market alışverişi yapmıyor elektrik ve su faturasına da ödüyor.


Konyaaltı Sahili’nde bisikletli ulaşım Güncel Konyaaltı Sahili’nde bisikletli ulaşım

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Sahili boyunca ANTBİS istasyonları kurarak, vatandaşlara bisikletle istediği yere ulaşabilme imkanı sağlayacaklarını söyledi.


Kumluca Kuzca- Büyükalan yoluna bakım Kumluca Kumluca Kuzca- Büyükalan yoluna bakım

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Kumluca’nın Kuzca ve Büyükalan mahalle yolunda asfalt öncesi bakım onarım çalışması yaptı.


Gazipaşalı çocuklar  Gezegen Evi’ni sevdi Gazipaşa Gazipaşalı çocuklar Gezegen Evi’ni sevdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçe okullarda Planetaryum (Gezegen Evi) gösterisiyle çocukların güneşin, yıldızların, gezegenlerin ve diğer gök cisimlerinin yapay görünümleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.


Alanya’da sinek şikayeti yüzde 300 azaldı Alanya Alanya’da sinek şikayeti yüzde 300 azaldı

Büyükşehir Belediyesi’nin sinekle mücadelede yaptığı etkin çalışma Alanya’da şikayetleri yüzde 300 oranında azalttı.


Hobi Bahçesi emeklilerin vazgeçilmezi oldu Güncel Hobi Bahçesi emeklilerin vazgeçilmezi oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı emeklilere özel hobi bahçeleri yoğun ilgi görüyor. Toprakla uğraşmanın kendileri için terapi olduğunu belirten emekliler, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, mevsimine göre her türlü sebze ve meyveyi yetiştirilebildikleri hobi bahçelerinde stres atıyor.


Türklere güvendiler Ruslar sergisi açıldı Kültür/Sanat Türklere güvendiler Ruslar sergisi açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk- Rus Toplumsal Forumu çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen ‘Türklere Güvendiler Ruslar’ Sergisi’ne ev sahipliği yaptı. İki ülke insanının tarih içerisinde yaşadığı kültürel birlikteliği fotoğraflarla anlatan sergi 25 Şubat tarihine kadar AKM’de ziyaretçilerini ağırlayacak.


ASAT ilçelere hizmet yağdırıyor Güncel ASAT ilçelere hizmet yağdırıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kaş’tan Gazipaşa’ya kanalizasyondan, içme suyuna ilçelerin ne ihtiyacı varsa gideriliyor. ASAT’ın hizmetleri vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.


Misafir öğrencilere yangın eğitimi Eğitim Misafir öğrencilere yangın eğitimi

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Duacı Gençlik Kampı’na eğitim için gelen farklı ülkelerden 200 misafir öğrenciye temel yangın eğitimi verdi. Yangına nasıl müdahale edilmesi konularında bilgilendirilen öğrenciler eğitimin ardından spor tırmanış etkinliğine katıldı.


Akdeniz Üniversitesi’nde Dünya Kadınlar Gününe Özel Sergi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Dünya Kadınlar Gününe Özel Sergi


Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Mihri Müşfik Anısına” ulusal karma sergi düzenlenecek.


Altın Nota’da  final zamanı Kültür/Sanat Altın Nota’da final zamanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması’nda 420 eser arasından finale kalan 10 eser belirlendi. İki kadın bestecinin finalistler arasında yer aldığı yarışmada, birinciye 4 bin, ikinciye 3 bin 500 ve üçüncüye ise 3 bin TL ödül verilecek.


Büyükşehir 4 ilçesinde arsa ve arazi satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir 4 ilçesinde arsa ve arazi satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli, Elmalı, Finike ve Kaş’ta arsa ve arazilerini Şubat ayı içerisinde ihaleye çıkarıyor.


Yat Limanı çocuk sesleriyle şenlendi Kültür/Sanat Yat Limanı çocuk sesleriyle şenlendi

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, Yat Limanı Oyuncak Müzesi’nde muhteşem bir konser verdi. Konserin ardından çocuklar için sihirbaz, jonglör ve palyaço gösterileri düzenlendi.


Manavgat Çenger  yoluna sıcak asfalt Manavgat Manavgat Çenger yoluna sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Çenger Mahallesi yolunu sıcak asfaltla kaplıyor. Mahalle halkı daha modern ve güvenli bir yola sahip olacak.


Hayvancılıkta örnek olacak proje Ekonomi/Turizm Hayvancılıkta örnek olacak proje

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörlüğü’nde toplandı.


13. RUNATOLİA FETİH KOŞUSU İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM Güncel 13. RUNATOLİA FETİH KOŞUSU İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

Vali Münir Karaloğlu Runatolia Genel Koordinatörü Özgür Emeklioğlu’nu makamında kabul etti. Emeklioğlu Vali Karaloğlu’nu 13. Runatolia Fetih Koşusuna davet etti.


Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi Güncel Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamı kadınlardan oluşan ‘Çılgın Nar Taneleri’ grubuyla Muratpaşa’da sabah sporuna farklı bir boyut kazandıran spor eğitmeni Ülker Pınar Aydın’ın nikahını kıydı.


APPLE KULLANICILARI DİKKAT TELEFONUNUZ ÇÖKEBİLİR Teknoloji/Bilim/İnternet APPLE KULLANICILARI DİKKAT TELEFONUNUZ ÇÖKEBİLİR

Apple şimdi de Telugu diline ait bir karakterin herhangi bir Mac ya da iOS cihazını çökertebileceği bir hata ile uğraşmak zorunda. Yalnızca tek bir karakter iPhone'unuzu çökertebilir ve iOS'teki iMessage uygulamasının yanı sıra WhatsApp, Facebook Messenger, iOS için Outlook ve Gmail gibi popüler uygulamalara erişiminizi engelleyebilir.


SUUDİ ARABİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİN’DEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel SUUDİ ARABİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİN’DEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Suudi Arabistan Ankara Büyük Elçisi Walid Bin Abdul Karim El Khereiji’yi makamında kabul etti.


BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARKI ALAN KILAVUZU EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR Güncel BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARKI ALAN KILAVUZU EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR

Ülkemizin ve bölgemizin eşsiz güzelliklere sahip Milli Parklarından biri olan Beydağları Sahil Milli Parkında Alan Kılavuzluğu Eğitimleri Başlıyor.


İŞKUR ile TİSK iş birliğini yeniledi
 Ekonomi/Turizm İŞKUR ile TİSK iş birliğini yeniledi


İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya: “İşverene yönelik yapılan tüm yatırım, atılım, iş birlikleri ve teşviklerin önem ifade ettiğine inanıyoruz. Meclisimizde görüşülmekte olan yeni teşviklerimiz gerçekten bugüne kadar özellikle işverenlerimiz açısından benzeri görülmeyecek kadar farklı alanlarda ve niteliklerde teşvikleri içermektedir”


Mide Kanamasında İlk Ne Yapmalı? Sağlık/Kadın Mide Kanamasında İlk Ne Yapmalı?

Uzmanlar mide kanamasının, özellikle son yıllarda arttığını ve bunun başlıca sebeplerinin ise, olumsuz yönde değişen yeme alışkanlıkları, artan ilaç kullanımı ve stresli yaşam olduğunu belirtiyorlar. Gelişen teknolojiler sayesinde mide kanamasında yaşanan ölüm sayısı azalsa da bu hastalık hala tehlikeli olarak adlediliyor.


TİM'den “tüm zamanların rekoru” için öncelikli dört talep Ekonomi/Turizm TİM'den “tüm zamanların rekoru” için öncelikli dört talep

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ihracatçının 30 yıldır bekleyen sorunlarına hızla çözüm getiren Hükümetten 2018 yılında “tüm zamanların rekorunu” kırmak için dört talepte bulundu. TİM, bu kapsamda 60 İhracatçı Birliği ve Sektör Konseyi Başkanlarını Hükümetin altı Bakanı ile Ankara’da buluşturdu.


Antalya’ya 4 fakülte daha kuruluyor Eğitim Antalya’ya 4 fakülte daha kuruluyor

Akdeniz Üniversitesi ve Alaaddin Keykubat Üniversiteleri’ne bağlı 4 yeni fakültenin daha açılması, Bakanlar Kurulu tarafından imzalanarak Resmi Gazete’de yayınlandı.


Antalya enerji kimlik belgesi sıralamasında Türkiye 4’üncüsü Ekonomi/Turizm Antalya enerji kimlik belgesi sıralamasında Türkiye 4’üncüsü

1 Ocak 2020 Tarihi itibarıyla mevcut ve yeni tüm bina sahipleri Enerji Kimlik Belgelerini almak zorunda...


Çiçek gibi bir Kepez Güncel Çiçek gibi bir Kepez

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı seralar, ilçenin farklı noktalarında konumlandırılmak üzere birbirinden özel yüz binden fazla çiçek üretiyor.


TÜYAP’IN,  “BOAT ANTALYA” VE “OTOSHOW” FUARLARINA GERİ SAYIM BAŞLADI Ekonomi/Turizm TÜYAP’IN, “BOAT ANTALYA” VE “OTOSHOW” FUARLARINA GERİ SAYIM BAŞLADI

Deniz tutkunlarını ve otomobilseverleri eş zamanlı tek çatı altında iki ayrı fuarda toplamaya hazırlanan TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13-18 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.


Kepez Tütüncü’den memnun Güncel Kepez Tütüncü’den memnun

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, rutin bir mesaisi olan cadde ziyaretlerinde hemşehrilerinin taleplerini yerinde dinliyor ve karşılıyor. Kepezliler de bu ziyaretlerde, Başkanları Hakan Tütüncü’nün hizmetlerinden ve kendileriyle iç içe olmasından duydukları memnuniyeti dile getiriyor.


“DENİZANALARI PLAJLARIMIZI BASACAK MI? Ekonomi/Turizm “DENİZANALARI PLAJLARIMIZI BASACAK MI?"

Doğu Akdeniz sahillerinde görülen zehirli jelimsi organizmalarının (çoğunlukla denizanalarının) olası tehlikelerinin farkında olmak ve bu canlıların teması durumunda sağlığa etkilerini ve sonuçlarla baş etme yöntemlerini paylaşmak amacıyla Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) bir poster hazırladı.


DÜNYA TARIMI ANTALYA’DA KONUŞULACAK Ekonomi/Turizm DÜNYA TARIMI ANTALYA’DA KONUŞULACAK

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Özden Güngör, Antalya Şube Başkanı Vural Şahin ve Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Can Ertekin’le birlikte Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


SOĞUK KIŞ AYLARINDA “CARMEN” İÇİNİZİ ISITACAK Kültür/Sanat SOĞUK KIŞ AYLARINDA “CARMEN” İÇİNİZİ ISITACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 20 Şubat Salı saat: 20.00’de sahneleyecek.


AYAK BİLEĞİNİN DÜŞMANI 9 HATA Sağlık/Kadın AYAK BİLEĞİNİN DÜŞMANI 9 HATA

Vücut ağırlığımızın yükünü en çok çeken eklemlerin başında ayak bileği eklemlerimiz geliyor. Ayakta sabit durmak, yürümek ve koşmak gibi hareketlerde oldukça ciddi görevleri olan ve vücut ağırlığımızın tümünü taşıyan sağlam eklemdir ayak bilekleri. Öyle ki yürürken 1.5, koşarken 8 katına ulaşan vücut ağırlığını taşıma kapasitesinde oluyorlar.


TÜRKİYE’DE HER YIL 200 BİN KİŞİ İNME GEÇİRİYOR Sağlık/Kadın TÜRKİYE’DE HER YIL 200 BİN KİŞİ İNME GEÇİRİYOR

İnmeye ilk 6 saatte yapılan doğru müdahalenin hayat kurtarmanın yanı sıra felç oranını da düşürdüğünü kaydeden Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Yakup Krespi, “Türkiye’de yılda 200 bin kişi inme geçiriyor. İnme konusunda mutlaka toplumsal bilinci artırmak gerekiyor. İlk 6 saatte uygulanan anjiyografik pıhtı çıkarma tedavisi o denli yararlıdır ki, tedavi edilen 3 hastanın 1’i tamamen eski hayatına dönebiliyor” dedi.


RUNATOLIA MARATONU’NDA KOŞARAK CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLARA UMUT OLUN Spor RUNATOLIA MARATONU’NDA KOŞARAK CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLARA UMUT OLUN

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Adım Adım platformu dahilinde 4 Mart Pazar günü gerçekleşecek Runatolia Maratonuna Cerebral Palsy’li çocuklara destek vermek için katılıyor. Maraton kayıtları 28 Şubat Çarşamba günü sona erecek.


Kemer Belediyesi çevreyi koruyor Kemer Kemer Belediyesi çevreyi koruyor

Atık bitkisel yağların doğayı kirletmesini önlemek üzere harekete geçen Kemer Belediyesi ekipleri, yemek işletmelerini yağ tutucularda biriken posaların çevreye bırakılmaması konusunda uyarıyor.


Başkan Uysal, “1 milyon 122 bin metrekare yol kaplaması yaptık” Güncel Başkan Uysal, “1 milyon 122 bin metrekare yol kaplaması yaptık”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, geçen yıl 187 bin ton sıcak asfalt kullanarak 1 milyon 122 bin metrekare yol kaplaması gerçekleştirdiklerini belirterek, “2018’de de 15 mahallemizin bir program dahilinde cadde ve sokakları yenilenecek” dedi.


TÜRKİYE’DE ÇALIŞAN YABANCI UYRUKLU İŞÇİ SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE ÇALIŞAN YABANCI UYRUKLU İŞÇİ SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ

Türkiye’de geçen yıl 87 bin yabancıya çalışma izni verilirken, izin verilenlerin arasında 20 bin 970 kişi sayısı ile Suriyeliler birinci sırada yer aldı.


ALTSO İLE TSE’DEN ORTAK EĞİTİM Alanya ALTSO İLE TSE’DEN ORTAK EĞİTİM

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Antalya Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğü işbirliğiyle 15-16 Şubat 2018 tarihinde; TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi gerçekleştirildi.


AÇILAN HER 9 HESAPTAN 1’İ DOLANDIRICILIK PEŞİNDE! Teknoloji/Bilim/İnternet AÇILAN HER 9 HESAPTAN 1’İ DOLANDIRICILIK PEŞİNDE!

Kimlik dolandırıcılığının yayılmasıyla mücadele için yapılan çabalara rağmen, 2017’de dolandırıcıların bir önceki yıla göre daha fazla bilgi çaldığı görüldü. Araştırmalara göre, siber suçlular geçtiğimiz yıl 16.8 milyar dolar değerinde kişisel veriyi ele geçirdi ve artık bireysel kredi kartlarını çalmak yerine, büyük ihlallerden sızdırılmış kimlik verilerini kullanmaya başladılar.


 Türkiye’nin Yapay Zeka Stratejisi İçin 3 Kritik Öneri Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’nin Yapay Zeka Stratejisi İçin 3 Kritik Öneri

GelecekHane liderliğinde kurulan Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) koordinasyonunda gerçekleştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan “Türkiye Yapay Zirvesi” yoğun ilgi ve büyük bir başarıyla tamamlandı.


Manavgat İlçesinde Bir Araçta 5 Şüpheli Uyuşturucu Madde ile Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde Bir Araçta 5 Şüpheli Uyuşturucu Madde ile Yakalandı

Manavgat İlçesinde Bir Araçta 5 Şüpheli Uyuşturucu Madde ile Yakalandı


Aksu İlçesinde Tramvay Hattının Kablolarını Çalan (2) Şüpheli Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Tramvay Hattının Kablolarını Çalan (2) Şüpheli Yakalandı

Aksu İlçesinde Tramvay Hattının Kablolarını Çalan (2) Şüpheli Yakalandı


DNA Örneklerinden Tespit Edilen Cinayet Zanlısı Tutuklandı Güncel DNA Örneklerinden Tespit Edilen Cinayet Zanlısı Tutuklandı

DNA Örneklerinden Tespit Edilen Cinayet Zanlısı Tutuklandı


Gasp, Cinsel Taciz ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı Finike Gasp, Cinsel Taciz ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

Finike İlçesinde Gasp, Cinsel Taciz ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


Uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik operasyonlar devam ediyor Güncel Uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik operasyonlar devam ediyor

Antalya’da Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şahıslara Yönelik Başlatılan Projeli Çalışmada Operasyonlar Devam Ediyor


FETÖ'ye yönelik operasyonlarda 26 şüpheli yakalandı Güncel FETÖ'ye yönelik operasyonlarda 26 şüpheli yakalandı

FETÖ Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Antalya Merkezinde, Kemer ve Kumluca İlçelerinde Yapılan Operasyonlarda 26 Şüpheli Yakalandı


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65843 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...