Perşembe, 20 Haziran 2019
Emekli ve eşleri Türkiye’de sadece Antalya’da indirimli seyahat ediyor Güncel Emekli ve eşleri Türkiye’de sadece Antalya’da indirimli seyahat ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi,toplu ulaşımda emeklilere büyük kolaylık sağlıyor. Türkiye’deki belediyeler arasında sadece Antalya’da vatandaşlar, emekliliğe hak kazandığı andan itibaren toplu ulaşım hizmetlerinden indirimli faydalanıyor. Üstelik bu indirim emekli eşleri için de geçerli.


Büyükşehir Antalyalıları  dinlemeye devam ediyor Güncel Büyükşehir Antalyalıları dinlemeye devam ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıları dinleyerek şehri güzelleştirmeye devam ediyor.


Kepez’de 2018’e veda partisi Güncel Kepez’de 2018’e veda partisi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede yaşayan engelli çocuklar ve aileleriyle ‘2018’e Veda Partisi’nde buluştu.


ASAT Elmalı’da Yatırım Oldu Yağdı Elmalı ASAT Elmalı’da Yatırım Oldu Yağdı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Elmalı’da içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon başta olmak üzere 5 yılda yaklaşık 42 milyon liralık yatırım yaptı.


Mustafa Kemal Okulları eğitmenleri yeni yılı güzel dilekleri ile karşıladı Eğitim Mustafa Kemal Okulları eğitmenleri yeni yılı güzel dilekleri ile karşıladı

Yeniliklerle, etkinliklerle ve başarılar ile dolu dolu geçen bir yılın daha geride bırakılması ve yeni umutlar ile gelen 2019, bu sene de yine şık bir yılbaşı resepsiyonu ile Mustafa Kemal Okulları öğretmenleri ve yöneticileri tarafından coşku ile kutlandı.


Menderes Türel yılın belediye başkanı seçildi Güncel Menderes Türel yılın belediye başkanı seçildi

Kent & Başkan Dergisi’nin yaptığı ankette Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Bölgesi’nin “En İyi Belediye Başkanı”, Antalya da “En İyi Kenti” seçildi.


Başkan Böcek’in yeni yıl mesajı..
 Güncel Başkan Böcek’in yeni yıl mesajı..


CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


AGİDER: Hak ve özgürlüklerin arayışını sürdüreceğiz Güncel AGİDER: Hak ve özgürlüklerin arayışını sürdüreceğiz

Akdeniz Girişimci İş kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR Spor İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyespor Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin ikinci yarı hazırlıkları için parkeye çıkıyor.


MURATPAŞA’DA SOSYAL HİZMET SİSTEMATİK Güncel MURATPAŞA’DA SOSYAL HİZMET SİSTEMATİK

Sosyal hizmetleri; kurduğu ağ ile sistematik olarak sürdüren Muratpaşa Belediyesi; son 1 yıl içinde 14 bin 777 kez evde bakım hizmeti sundu


2018’e nostaljik şarkılarla veda Kültür/Sanat 2018’e nostaljik şarkılarla veda

Muratpaşa Belediyesi’nin Kent Meydanı’nda kurduğu Yeni Yıl Çarşısı; Gümüş Pena Grubu’nun söylediği 80’li, 90’lı yılların popüler şarkılarından oluşan müzik dinletisi ile tamamlandı.


Başkan Böcek, Kumluca’da Deve Güreşleri’nde
 Kumluca Başkan Böcek, Kumluca’da Deve Güreşleri’nde


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 13. Kumluca Deve Güreşleri’ni izledi. Parti teşkilatını ve esnafı ziyaret etti.


Elmalı Meslek Yüksekokulu’ndan Türkü ve Şiir Gecesi Elmalı Elmalı Meslek Yüksekokulu’ndan Türkü ve Şiir Gecesi

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu tarafından “Sana içimi döksem beraber toplanır mıyız?” isimli “Türkü ve Şiir Gecesi” düzenlendi.


BAŞKAN SÖZEN’DEN  KUMKÖY VE PAZARTESİ PAZARI’NA ZİYARET Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN KUMKÖY VE PAZARTESİ PAZARI’NA ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kumköy ve Pazartesi Pazarı esnafını ziyaret etti. Turizm ve pazar esnafı ile bir araya gelen Sözen, esnaflara iyi yıllar dileklerinde bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN İŞKUR PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN İŞKUR PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR

Türkiye İş Kurumu’nun Toplum Yararına Programları kapsamında Aksu Belediyesi’nde işe başlayan 20 kişinin görev süresi sona erdi. Belediye Başkanı Halil Şahin görev süreleri sona eren personeller için yemek düzenleyerek, vermiş oldukları hizmetten dolayı kendilerine teşekkür etti.


YAPAY ZEKA TBMM GÜNDEMİNDE Siyaset YAPAY ZEKA TBMM GÜNDEMİNDE

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Avrupa Birliği Komisyonu’nun yeni bir internet türünün omurgası olan blokzincir (blockchain) teknolojisi başta olmak üzere yapay zekanın Avrupa’da gelişimini düzenlemek amacıyla bir dizi eylem planını yürürlüğe koyduğunu söyledi.


MURATPAŞA, YILIN SON GÜNÜNDE DE DURMADI Güncel MURATPAŞA, YILIN SON GÜNÜNDE DE DURMADI

Muratpaşa Belediyesi, Dutlubahçe Mahallesi’nde 2’nci etap asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Muratpaşa Belediyesi ekipleri; yılın son gününde 755 ve 765 Sokaklar’da asfaltlama çalışması yaptı


Kepez in devleri emin adımlarla ilerliyor Spor Kepez in devleri emin adımlarla ilerliyor

Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi (TBE2L)’nde, Kepez Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde Mavişehirspor’u 51-45 yendi. 
Tasavvuf, Birleştirici Bir Sevgi Dili Kullanır Güncel Tasavvuf, Birleştirici Bir Sevgi Dili Kullanır

Tasavvuf alanındaki araştırmalarıyla tanınan Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hür Mahmut Yücer, Antalya Mevlevîhânesi İrfan Meclisinde “Tasavvufun Dili” üzerine gerçekleştirdiği söyleşide, tasavvufun çeşitli simge, mecaz ve metaforlarla örülü sembolik, birleştirici bir sevgi dili kullandığını söyledi.


İMECİK’TE ÇEVREYE TEHLİKELİ ZARARLI ATIK ÇAMURU DÖKEN HAMDİ SARICAYA MAHKEME HAPİS CEZASI VERDİ Korkuteli İMECİK’TE ÇEVREYE TEHLİKELİ ZARARLI ATIK ÇAMURU DÖKEN HAMDİ SARICAYA MAHKEME HAPİS CEZASI VERDİ

Antalya Korkuteli’ne bağlı İmecik Mahallesine (köyüne) Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu idaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü’nün arıtma çamurlarını 3 köyün tarlalarına gelişigüzel döken firma sahibi Hamdi sarıcaya MAHKEME toplamda 4 yıl 8 ay 7 gün hapis cezası verdi


KUMBUL: Kumluca KUMBUL: "KUMLUCA HALKININ BİZLERE GÖSTERDİĞİ İLGİYE LAYIK OLACAĞIZ"

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Kumluca'da düzenlenen 13. Geleneksel Deve Güreşleri’ne Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Antalya Milletvekili Aydın Özer, Rafet Zeybek, Çetin Osman Budak ve Cavit Arı ile birlikte katıldı. Güreşlerden önce Kumluca İlçe Başkanlığını ziyaret eden CHP heyeti esnaf ziyareti yaparak halkın sorunlarını dinledi.


“GİYMİYORSAN GİYDİR, PAYLAŞMAK GÜZELDİR” Kemer “GİYMİYORSAN GİYDİR, PAYLAŞMAK GÜZELDİR”

Kemer’de başlattıkları sosyal destek projesine Almanya’dan ses geldi.


Muratpaşa’da yeni yıl partisi Güncel Muratpaşa’da yeni yıl partisi

2019’u, kentin değişik noktalarını ışıklandırıp, Kent Meydanı’na kurduğu Yeni Yıl Çarşısı’yla karşılayan Muratpaşa Belediyesi, yeni yıl partisi düzenledi


Başkan Genç’in hafta sonu mesaisi Döşemealtı Başkan Genç’in hafta sonu mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlarla birlikte vatandaşların mevlit, asker uğurlaması ve nişan törenlerine katılıp esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ekşili Mahallesi’nde evi yanan Mevlüt Gökçe’ye de geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Genç, “üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.


YOLDAŞLAR'DAN YIL SONU KLASİĞİ Güncel YOLDAŞLAR'DAN YIL SONU KLASİĞİ

2010 yılından bu yana hemen hemen her hafta sonu pedal çeviren Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu yılın son turunda Feslikan yaylasına pedal çevirdi.


“FINDIKKIRAN” BALESİ SEZONUN SON İKİ TEMSİLİ İLE SAHNEDE Kültür/Sanat “FINDIKKIRAN” BALESİ SEZONUN SON İKİ TEMSİLİ İLE SAHNEDE

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Çaykovski’nin Fındıkkıran balesi sezonun son iki temsili ile Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Hamamcıoğlu’ndan yeni yıl mesajı Güncel Hamamcıoğlu’ndan yeni yıl mesajı

Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Başkan Türel Vali Karaloğlu’na Boğaçayı’nı gezdirdi Güncel Başkan Türel Vali Karaloğlu’na Boğaçayı’nı gezdirdi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu ile birlikte Boğaçayı Projesi’ni gezen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, projenin ilk etabının 15 gün içerisinde açılacağını söyledi. Mevcuttaki yer altı su kaynağının su yüzüne çıkmasıyla göllenmeyi sağladıklarını söyleyen Başkan Türel, denizi içeri almaya gerek kalmadığını da açıkladı.


ANTALYA DOB YENİ YILIN İLK AYINDA ZENGİN BİR PROGRAM İLE İZLEYİCİ KARŞISINDA Kültür/Sanat ANTALYA DOB YENİ YILIN İLK AYINDA ZENGİN BİR PROGRAM İLE İZLEYİCİ KARŞISINDA

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2019’un ilk ayında zengin bir program ile perdelerini açacak. Opera, operet, müzikal, bale ve konser olmak üzere toplam 10 temsil ile izleyici karşısına çıkacak olan Antalya DOB’da provalar devam etmekte.


Yaşlı Evi’nde erken yılbaşı Güncel Yaşlı Evi’nde erken yılbaşı

Muratpaşa Belediyesi’nin Falez Evi üyesi kadınlar, yeni yılı erken karşıladı. Kendilerinin verdiği isimle ‘Gönül Bahçesi’nin bahçesinde buluşan kadınlar gönüllerince eğlenip hep birlikte yeni yıl pastası kesti.


Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek, Gazipaşa ve Alanya’da..
. Siyaset Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek, Gazipaşa ve Alanya’da..
.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gazipaşa ve Alanya ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.


Uluslararası Öğrencilerin Türkçe Gösterilerine Tam Not Eğitim Uluslararası Öğrencilerin Türkçe Gösterilerine Tam Not

Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde eğitim alan uluslararası öğrenciler tarafından düzenlenen dönem sonu etkinliğinde adeta bir ‘Türkçe Şöleni’ yaşandı.


İletişim Fakültesi ‘Senin de Bir Ağacın Olsun!’ Dedi Eğitim İletişim Fakültesi ‘Senin de Bir Ağacın Olsun!’ Dedi

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından, kampüsün yeşil alanlarının arttırılması amacıyla “Senin de Bir Ağacın Olsun!” temasıyla ağaç dikim etkinliği gerçekleştirildi.


Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Yeni Yıl Kutlaması Güncel Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Yeni Yıl Kutlaması

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi akademik ve idari personeli için yeni yıl kutlaması düzenlendi.


CHP'Lİ Rafet Zeybek: Siyaset CHP'Lİ Rafet Zeybek: "Müze Antalyalılara Sorulmalı"

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Rafet Zeybek Antalya Müzesinin taşınacağı iddialarını soru önergesi ile TBMM gündemine taşıdı.


BUDAK: Siyaset BUDAK: "HALKBANKASI “SIRRI” ABARTTI"

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonunun 15 Kasım tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda Halkbank Genel Müdürü’ne yöneltilen sorulara daha sonra yazılı olarak yanıt verildiğini belirtti.


Ahmet Aydın’dan yeni yıl mesajı… Siyaset Ahmet Aydın’dan yeni yıl mesajı…

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın; yayınladığı yeni yıl mesajında “2019 yılı Antalya’mıza Türkiye’mize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum dedi.


EGM Gurbetçi Gençler Kampta Spor EGM Gurbetçi Gençler Kampta

Almanya'nın Dormund bölgesinde yaşayan EGM Management Spor Org. sahibi Evren Cebeci ve futbol oynayan altyapı oyuncuları Antalya Kemer ilçesi Göynük beldesinde kampa geldiler.


Yeraltı çöp konteynerinde rekor Güncel Yeraltı çöp konteynerinde rekor

Muratpaşa Belediyesi, 4 yıl içinde 3 bin 710 çöp konteynerini yeraltına aldı. 49 mahallede bin 33 noktada uygulanan yeraltı konteyner sistemiyle Muratpaşa, bu alanda Türkiye çapında kırılması zor bir rekora imza attı.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "HUZURLU VE BEREKETLİ BİR YIL OLMASI DİLEĞİYLE"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yeni yıl mesajı yayınladı.


ÜMMÜ ŞAHİN’İN HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN’İN HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında Aralık ayında 27 ailenin bebek sevincine ortak oldu.


ANTALYA’NIN ÖNCELİKLERİ Güncel ANTALYA’NIN ÖNCELİKLERİ

Antalya Kent Konseyi Genel Kurulu, 2019 Yerel Seçimlerine yönelik hazırlamış olduğu ‘Kentin Öncelikleri’ raporunu AKM Perge Salonu’nda düzenlenen toplantı ile kamuoyunda tartışmaya açtı.


BBP Antalya’da Menderes Türel’i destekleyecek Siyaset BBP Antalya’da Menderes Türel’i destekleyecek

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya’da Büyükşehir Belediye Başkan adayı çıkarmayarak, Menderes Türel’i destekleme kararı aldı.


Boğaçayı açılışa hazır Güncel Boğaçayı açılışa hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Boğaçayı Projesi ilk etap çalışmalarını tamamladı. Bataklıktan muhteşem bir yaşam alanına dönüşen Boğaçayı, kartpostalları süsleyecek bir görünüme kavuştu.


‘2019’un reformlar yılı olmasını diliyoruz’ Güncel ‘2019’un reformlar yılı olmasını diliyoruz’

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajda 2019’un tüm dünyada huzurun, bereketin ve mutluluğun hâkim olduğu, insanların geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.


Port Akdeniz’de RO-RO seferleri başlayacak Ekonomi/Turizm Port Akdeniz’de RO-RO seferleri başlayacak

Port Akdeniz – Antalya Limanı, konteyner, genel kargo & dökme kargo, proje kargo ve kruvaziyer gemilerine kendi kılavuzluk teşkilatı ile aynı anda hizmet sunabilen, bölgesindeki yegane liman olma özelliğine yeni bir hizmet daha ekledi. Tüm bu hizmet çeşitliliğinin yanı sıra Antalya Limanı, RO-RO seferlerine de evsahipliği yapacak. Limandan 2019 yılı Ocak ayından itibaren başlayacak RO-RO seferleri, sunduğu avantajlarla başta Antalya olmak üzere bölge ticaretine yeni bir hareketlilik getirecek.


Cinsel sağlığınızı hafife almayın Sağlık/Kadın Cinsel sağlığınızı hafife almayın

Cinsel yollarla bulaşan enfeksiyonlar ciddi hastalıklara yakalanma riskini arttırıyor.


Çocuklardaki Yürüme Problemi “Vertigo”yu İşaret Edebiliyor Sağlık/Kadın Çocuklardaki Yürüme Problemi “Vertigo”yu İşaret Edebiliyor

Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da vertigoyla karşılaştıklarına dikkat çeken Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Arzu TATLIPINAR, "Çocukta yürüme problemi, bulantı, kusma, korku, terleme gibi şikâyetler ortaya çıktığında mutlaka vertigoyu da araştırmak gerekiyor. Zira çocukların yaklaşık yüzde 5-6’sında bu sorun görülüyor” dedi.


Başkan Türel'in yeni yıl mesajı  Güncel Başkan Türel'in yeni yıl mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yeni yıl mesajı yayınladı.


Anne olmayı ertelememek için 7 önemli neden Sağlık/Kadın Anne olmayı ertelememek için 7 önemli neden

Bir yılı daha geride bırakırken 2019 için yeni kararlar alınmaya başlandı bile. Bir yaş daha alırken siz siz olun, kariyer uğruna anneliği ertelemeyin


Böbrek genişlemesi sünnetle geçmez Sağlık/Kadın Böbrek genişlemesi sünnetle geçmez

Böbreklerin temel görevleri vücuttaki fazla su ve atık maddeleri temizleyip idrar olarak atılmasını sağlamak.


200 Bin’den Fazla Ticari Uyuşmazlık Çözülecek Ekonomi/Turizm 200 Bin’den Fazla Ticari Uyuşmazlık Çözülecek

Hukuk sistemi gelişmiş ülkelerde yaygın olarak uygulanan alternatif uyuşmazlık çözümü ‘Arabuluculuk’ ülkemizde de 1 Ocak tarihinden itibaren ticari davalarda zorunlu hale geliyor.


Milyonlarca Dolar Hammaddeyi Çöpe Atıyoruz Ekonomi/Turizm Milyonlarca Dolar Hammaddeyi Çöpe Atıyoruz

Artan nüfus artışı ve sanayileşme doğal kaynakların tüketiminde artışa neden olurken tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sıfır atık bilincinin gelişmesini zorunlu kıldı.


Asgari Ücret Derin Nefes Aldırttı Ekonomi/Turizm Asgari Ücret Derin Nefes Aldırttı

2019 yılı için asgari ücret rakamları açıklandı. Yeni yılda uygulanacak olan asgari ücret hem işçinin hem de işverenin onayı ile brüt 2 bin 558 TL'ye, net ise 2 bin 20 TL'ye çıktı.


DİKKAT! 25 GRAMI KÖR EDEBİLİR! Sağlık/Kadın DİKKAT! 25 GRAMI KÖR EDEBİLİR!

Her sene genellikle de yılbaşı gibi özel günlerde sıkça rastlanan sahte içki vakaları çok sayıda can alıyor. İçkilerde bulunması gereken alkol çeşidi etanoldür (etil alkol). Sahte içki yapımında kullanılan metanolden (metil alkol) ise 25 gram içilirse, bu madde insanlarda körlüğe neden olur


Kepez’den hayır duası alan merkez Güncel Kepez’den hayır duası alan merkez

Başkan Hakan Tütüncü, engelli bireylerin ve ailelerinin yaşamlarını güzelleştirmek ve hayata tutunmalarını kolaylaştırmak amacıyla Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi’ni açtıklarını belirterek, “Engelli Koordinasyon Merkezi, 2018’de yapmış olduğumuz en hayırlı işlerden birisidir.” dedi.


Kepez’den yeni yıla merhaba konseri Kültür/Sanat Kepez’den yeni yıla merhaba konseri

Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu , ‘Yeni Yıla Merhaba Konseri’ verdi. Şef Tahir Çetin yönetimindeki koro Kepezlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.


ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’den yeni yıl mesajı Güncel Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’den yeni yıl mesajı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yeni yıl mesajı yayınladı.


MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 2019 YENİ YIL MESAJI Manavgat MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 2019 YENİ YIL MESAJI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yeni yıl mesajı yayınladı.


Kepeze yeni semt parkı Güncel Kepeze yeni semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeyi yeni yeşil yaşam alanları ile donatmaya devam ediyor.


Gül’den personele yılbaşı hediyesi Kemer Gül’den personele yılbaşı hediyesi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediye çalışanlarının yeni yılını kutlarken tüm personele birer yılbaşı hindisi ve gömlek hediye etti.


Karataş:  Siyaset Karataş: "2019’da Umutlar yeşerecek"

2019 yılının sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eden AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, “2019, tüm umutlarımızın yeşereceği bir yıl olacak” dedi


Yeni Yıl Kutlamalarıyla Kültürünü Yansıtan 6 Ülke Güncel Yeni Yıl Kutlamalarıyla Kültürünü Yansıtan 6 Ülke

2018 yılının son saatlerini yaşıyoruz. Yeni yıl heyecanı iyice hissedilmeye başlandı. Tüm dünyada çeşitli etkinlik ve organizasyonlarla kutlanan yeni yılda beklentiler ve dilekler, en iyi hayaller ışığında şekillenir. Kültürlerin hamurunda yoğrulan bu duygular da ortaya çeşitli ritüeller çıkarmaktadır. Online seyahat markası biletall.com blog yazısında ‘Yeni Yıl Kutlamalarıyla Kültürünü Yansıtan 6 Ülkeyi’ derledi


81 şehirde 40.000 şefe ulaştı Güncel 81 şehirde 40.000 şefe ulaştı

Türkiye’nin ilk ve tek online gıda güvenliği eğitim-sertifika programı ‘Güvenilir Eller’, Edirne’den Kars’a, Trabzon’dan Adana’ya Türkiye’nin dört bir yanındaki 40 bini aşkın şefe ulaştı. Online eğitimleri başarıyla tamamlayan 28 bin şef ise ismine özel sertifika almaya hak kazandı.


Başkan Gül’den yeni yıl mesajı Kemer Başkan Gül’den yeni yıl mesajı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; yayınladığı yeni yıl mesajında “2019 yılında ilçemize hizmet ve yatırım atağına devam ederken Kemer’imizi en iyi şekilde tanıtmak ve turizmi daha ileriye taşımak için de çalışacağız” dedi.


Muratpaşa Antalya için çalışıyor Güncel Muratpaşa Antalya için çalışıyor

Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan kent mobilyaları üretim atölyesi, son 5 yılda, banklardan kamelya ve pergoleye, salıncaktan tahterevalli ve basket potasına 4 bin 712 parça kent mobilyasının üretimini gerçekleştirdi.


Başkan Uysal’dan yeni yıl mesajı Güncel Başkan Uysal’dan yeni yıl mesajı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yayımladığı yeni yıl mesajında 2018’un Muratpaşa için verimli bir çalışma dönemi olduğunu belirterek, “2019’da da aynı şekilde, çalışmalarımız sizlerin desteği ve dayanışmasıyla devam edecek” dedi.


CHP’DEN MİNİKLERE HEDİYE Siyaset CHP’DEN MİNİKLERE HEDİYE

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ve beraberindeki heyet, Aksu'daki ziyaretleri sırasında il yönetiminin hazırladığı hediyeleri, okul çıkışı öğrencilere dağıttılar.


2019 DEMOKRASİYE YELKEN AÇTIĞIMIZ BİR YIL OLSUN Siyaset 2019 DEMOKRASİYE YELKEN AÇTIĞIMIZ BİR YIL OLSUN

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, yeni yıl mesajı yayınladı. Kumbul mesajında şöyle dedi:


MANAVGAT KENT MEYDANI’NDA SON RÖTÜŞ ASFALT Manavgat MANAVGAT KENT MEYDANI’NDA SON RÖTÜŞ ASFALT

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çok yakında açılışı yapılacak olan Kent Meydanı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi.


BAŞKAN SÖZEN SEÇİM STARTINI  EVRENSEKİ’DEN VERDİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN SEÇİM STARTINI EVRENSEKİ’DEN VERDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, seçim gezilerinin startını Evrenseki Mahallesi’nden başlayarak verdi. Evrenseki turizm bölgesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Sözen, gittiği her yerde büyük bir sevgi ve coşku ile karşılandı.


Alanyaspor Göynük'te Öğrencilerle Buluştu Spor Alanyaspor Göynük'te Öğrencilerle Buluştu

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu konferans salonunda öğrencilerle buluştu.


MURATPAŞA IŞIL IŞIL Güncel MURATPAŞA IŞIL IŞIL

Muratpaşa Belediyesi, yeni yıl öncesi Erdal İnönü Kent Parkı başta olmak üzere Muratpaşa Kent Meydanı’nın kırmızı beyaz LED’lerle ışıklandırdı.


ÇOLAKLI KREŞ’TEN KUŞ YUVASI ETKİNLİĞİ  Manavgat ÇOLAKLI KREŞ’TEN KUŞ YUVASI ETKİNLİĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in en önemli eğitim ataklarından biri olan Çolaklı Kreş ve Gündüz Bakım Evi, soğuk kış günlerinde kuşları unutmayarak bir etkinlik gerçekleştirdi.


SAKLIKENTTE ZİYARETÇİ SAYISI BİR YILDA %600 ARTTI Ekonomi/Turizm SAKLIKENTTE ZİYARETÇİ SAYISI BİR YILDA %600 ARTTI

Vali Münir Karaloğlu, Saklıkent Kayak Merkezi’nde düzenlenen Saklıkent Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. Bir senede 37 binden 197 bine çıkan ziyaretçi sayısıyla Saklıkent'e gelen ziyaretçilerin yüzde 600 arttığına vurgu yaptı.


Başkan Uysal, ‘Hedef 19 ilçe ve Büyükşehir’ Siyaset Başkan Uysal, ‘Hedef 19 ilçe ve Büyükşehir’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin İl Başkanlığına ziyaretinde “Önümüzdeki süreçte 19 ilçe ve büyükşehir belediyesini kazanma hususunda hepimiz görev yapacağız. Yolumuz açık olsun” dedi.


Esen'den Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı  Antalya Şube Ziyareti Siyaset Esen'den Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Antalya Şube Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih ESEN, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Antalya Şube Yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Başkanı Ercan GEÇMEZ, Genel Sayman Binali EFE ve Antalya Şube Başkanı Nurettin Erdoğan, Halkevleri Antalya Şube Başkanı Kutay Meriç ile Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri eşlik ettiler.


Vali Karaloğlu'dan Yeni Yıl Mesajı Güncel Vali Karaloğlu'dan Yeni Yıl Mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu yeni yıl mesajı yayınladı.


Meclis üyeleriyle yemekte buluştu Güncel Meclis üyeleriyle yemekte buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye meclis üyeleriyle buluştuğu yemekte “Anlaşmazlığa düştüğümüz anlarda bile Antalya’ya, Muratpaşa’ya hizmet etmeyi düşündüğümüz bir dönemi tamamlamak üzereyiz” dedi.


TÜRK-İŞ 2018’İ DEĞERLENDİRDİ Güncel TÜRK-İŞ 2018’İ DEĞERLENDİRDİ

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu Antalya İl Temsilciliği, TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikaların Antalya Şube Başkanları ile bir araya gelerek, 2018 yılının bir değerlendirmesini yaptı. Toplantıda, mücadeleyle dolu geçen son bir yılın, 2019’da da sürdürülmesi kararı alındı.


‘Hepimize hayırlı olsun’ Siyaset ‘Hepimize hayırlı olsun’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın’ı ziyaretinde, Muratpaşa’da 5 yıl içinde modern bir kent yaşantısı için temel olacak hizmetleri yerine getirdiklerini belirterek yeni dönemde de bu çalışmaların aralıksız devam edeceğini söyledi. İl Başkanı Aydın, Başkan Uysal’ı adalığı dolayısıyla kutlarken “Hepimize hayırlı olsun” dedi.


AEDAŞ’ın çağrı merkezinde 
müşteri memnuniyeti yüzde 95’i aştı Güncel AEDAŞ’ın çağrı merkezinde 
müşteri memnuniyeti yüzde 95’i aştı

Günde ortalama 5 binden fazla müşterinin sorununa çözüm üreten AEDAŞ çağrı merkezinin çağrı karşılama oranı yüzde 98,8 seviyelerini aştı. Müşteri memnuniyeti yüzde 95’lere çıkan AEDAŞ çağrı merkezinde, sesli yanıt sistemindeki bilgilendirme ve yönlendirme anonsları dahil müşteri temsilcisine ulaşmak en fazla 30 saniye sürüyor


Başkan Genç, başarı hikayesini öğrencilerle paylaşacak Döşemealtı Başkan Genç, başarı hikayesini öğrencilerle paylaşacak

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, mezun olduğu Antalya Çağlayan Lisesi okul idarecileri, Okul Aile Birliği Yönetimi ve Çağ-Der Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.


Başpehlivanlar Envar Koleji’nde Eğitim Başpehlivanlar Envar Koleji’nde

Antalya’nın başarılı yağlı güreş başpehlivanlarından nam-ı diğer Sarı Fırtına İsmail Balaban ile ikizi Turan Balaban, Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nı ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.  BUDAK: “ELELE OMUZ OMUZA ANTALYA’YI KAZANACAĞIZ” Siyaset BUDAK: “ELELE OMUZ OMUZA ANTALYA’YI KAZANACAĞIZ”

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, PM toplantısı sonrasında ilan edilen Antalya Büyükşehir Belediyesi Adayı Muhittin Böcek ile ilçe belediye başkan adaylarına başarılar diledi. Budak, “Elele, omuz omuza verip hem Antalya Büyükşehir’e hem de aday gösterdiğimiz tüm ilçelere CHP bayrağını dikeceğiz. Antalya’da yeni bir başarı hikayesi yazmak için geliyoruz” dedi.


Sanayici ve İş İnsanları STK’ları ATSO’da Buluştular Ekonomi/Turizm Sanayici ve İş İnsanları STK’ları ATSO’da Buluştular

Antalya’da faaliyet gösteren Sanayici ve İş İnsanları STK’ları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda(ATSO) biraraya gelerek 2018 yılına dair değerlendirmelerini, 2019 öngörülerini ve birlikte neler yapabileceklerini değerlendirdiler.


SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ... Kültür/Sanat SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ...

Türk halk müziğinin güçlü sesi Sümer Ezgü Jolly Joker Antalya'da verdiği konserle seyirli bir performansa imza attı.


Kış sabahları kalp krizini tetikliyor Sağlık/Kadın Kış sabahları kalp krizini tetikliyor

Araştırmalara göre kalp krizleri kış aylarında diğer mevsimlere göre 2-3 kat daha fazla olup daha ölümcül seyredebiliyor.


Tavuk Dünyası Antalya’da tam 14 restorana ulaştı  Güncel Tavuk Dünyası Antalya’da tam 14 restorana ulaştı

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu: “Başarılı bir girişimcilik örneği olarak 2012 yılından bu yana kesintisiz şekilde büyüyen şirketimiz şu anda Türkiye’de 43 ilde 173 restorana sahip bir marka. Antalya ise kuruluşumuzdan sonra ilk yatırım yaptığımız şehirlerden biri. "


“Başarımızın arkasında genç fikirler var Döşemealtı “Başarımızın arkasında genç fikirler var"

Gençlerle bir araya gelmekten ve onların fikirleriyle beslenmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Ortaya koyduğumuz pek çok başarı varsa emin olun bu başarıların arkasında genç fikirler var.” dedi.


Ücretli poşet uygulaması ile üretim  yüzde 50 düşer, 10 bin kişi işsiz kalabilir Ekonomi/Turizm Ücretli poşet uygulaması ile üretim yüzde 50 düşer, 10 bin kişi işsiz kalabilir

Alışveriş poşetlerinin ücretli olmasına sayılı günler kaldı. 01 Ocak’tan itibaren yürürlüğe girecek Çevre Kanunu ile plastik alışveriş poşetleri artık 25 kuruştan satılacak.


Türel: ‘Derdimiz Antalya’yı zenginleştirmek’ Güncel Türel: ‘Derdimiz Antalya’yı zenginleştirmek’

TÜMSİAD üyeleri ile kahvaltı yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın değer kazanması için yapılan bütün çalışmaların kendi dönemlerinde yapıldığına dertlerinin Antalya’yı ve Antalyalıyı zenginleştirmek olduğuna dikkat çekti.


Kepez, tecrübelerini ABÜ ile paylaşacak Eğitim Kepez, tecrübelerini ABÜ ile paylaşacak

Kepez Belediyesi ile Antalya Bilim Üniversitesi(ABÜ) arasında imzalanan ‘Eğitimsel İşbirliği’ protokolüyle, belediyenin pratik tecrübesi akademik ortamlarda paylaşılacak


Türel: ‘Kepez Antalya’nın ön bahçesi’ Güncel Türel: ‘Kepez Antalya’nın ön bahçesi’

Kepez Müteahhitler Derneği Üyeleri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın inşaat sektöründe en büyük yatırımcılarından birinin Büyükşehir Belediyesi olduğunu söyledi. Kepez’in Antalya’nın ön bahçesi olduğunu belirten Başkan Türel, “Antalya çok şanslı bir dönemden geçiyor. TBMM’de kanun çıkartabilecek şansa sahip olduğumuz bir dönemdeyiz. Şans insanlar gibidir. Her zaman ayağımıza gelmiyor bunu iyi değerlendirelim” dedi.


Muratpaşa’da büyük buluşma Siyaset Muratpaşa’da büyük buluşma

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin Muratpaşa ilçe başkanlığı ziyaretinde “Biz sadece Muratpaşa için çalışmıyoruz. Biz Türkiye için idealimiz olan, hayalimiz olan örneği sergiliyoruz. Türkiye’ye layık gördüğümüz medeniyet ortalamasını ifade ediyoruz. Nasıl bir Türkiye hayal ettiğimizin ifadesini ortaya koyuyoruz. O yüzden geceleri uyumuyor ve çok çalışıyoruz. Biz bunu yapmaya devam ettiğimiz sürece onlar da bizden öğrenmeye devam edecek. Muratpaşa’mızda hiçbir insanımız bizim ötekimiz değil. Bütün insanlarımızın oyuna talibiz” diye konuştu.


Karataş, ‘Ben Yok, BİZ VARIZ! ’ Siyaset Karataş, ‘Ben Yok, BİZ VARIZ! ’

“Ben yok, BİZ VARIZ! ” diyen AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, herkesin yüzünün güldüğü, mutlu olduğu bir AKSU hedefinin olduğunu belirterek, “Halkımızın yüzü gülecek, çünkü dertlerine derman olan bir yönetim anlayışı sunacağız” dedi


AEDAŞ; enerji hattı, trafo ve sokak armatürleri ile kışa hazır Ekonomi/Turizm AEDAŞ; enerji hattı, trafo ve sokak armatürleri ile kışa hazır

Yaz aylarında elektrik tüketimindeki rekor talebi başarı ile karşılayan AEDAŞ, kış aylarında da kesintisiz enerji için gerekli önlemleri aldı. 4 bin 855 kilometrelik enerji dağıtım hattı, 1.845 trafo ve 49.346 armatürün kontrol ve bakımı yapıldı


Antalya Müzesi İçin Seferberlik Ekonomi/Turizm Antalya Müzesi İçin Seferberlik

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD) öncülüğünde bir araya gelen Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’lar, kent merkezinde bulunan Antalya Arkeoloji Müzesi’nin, bulunduğu alanda çağdaş bir mimari yorumla yeniden yapımı için “Yeni Müzemizi Eski Yerinde İstiyoruz” kampanyası başlatıyorlar.


Türkiye dünyayı en az kirleten ülkeler arasında
 Ekonomi/Turizm Türkiye dünyayı en az kirleten ülkeler arasında


Medya Takip Merkezi (MTM), doğaya verdiği tahribat nedeniyle son zamanlarda öne çıkan sera gazı emisyonu sorununu mercek altına aldı. Küresel iklim değişikliğinin başlıca nedenlerinden gösterilen sera gazına, Türk medyası da ilgisiz kalmadı. İşte, araştırmanın detayları…


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...