Perşembe, 17 Ekim 2019
Kayseri deplasman sponsoru Ali Yılmaz Spor Kayseri deplasman sponsoru Ali Yılmaz

Kayserispor – MedikalPark Antalyaspor maçının deplasman sponsoru ANTOİL Akaryakıt’ın sahibi ve aynı zamanda Antalyaspor İkinci Başkanı olan Ali Yılmaz oldu.


Siyaset "Fatura Türk halkından gizleniyor"

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Akkuya’da Rusya tarafından kurulacak nükleer santralın maliyeti ve Türkiye’nin ne kadar ödeme yapacağını 2 önerge ile gündeme taşırken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, somut bilgi vermedi. Çöllü, “Fatura Türk halkından gizleniyor” dedi.


Peygamber Efendimizin torunları Antalya’da mı yaşıyor? Güncel Peygamber Efendimizin torunları Antalya’da mı yaşıyor?

Mısır’dan Yavuz Sultan Selim Han tarafından Antalya’ya getirilen Hz. Muhammed’in soyundan gelen Abbasi Halifesi 3. El Mütevekkil’in hayatta kalan torunları olduklarını iddia eden Aktaş ailesi, Serik Gebiz’de atalarından kendilerine kalan topraklarını istiyorlar.


Büyükşehir Belediyesi'nden çocuklara ücretsiz süt Güncel Büyükşehir Belediyesi'nden çocuklara ücretsiz süt

Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyo-ekonomik yönden yoksunluk çeken 4 bin 500 çocuğun günlük süt ihtiyacını ücretsiz karşılamaya hazırlanıyor. Mart ayında başlayacak projeyle bir çocuğun günde en az 200 mililitre süt içmesi hedefleniyor.


Bayraktar; “Tapularımızı istiyoruz” Siyaset Bayraktar; “Tapularımızı istiyoruz”

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, ilçe yönetimi ile birlikte Kepezaltı Mahallesi'nde ziyaretlerde bulunarak, Açık Pazaryeri yanında basın açıklaması yaptı.


Ataş: “Örnek kimlikler olmalıyız” Siyaset Ataş: “Örnek kimlikler olmalıyız”

AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, 2. Bölge Sorumlusu Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Halide İncekara, SKM Başkan Yardımcısı M. Doğan Kubat, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.


CHP’de eğitim seferberliği Siyaset CHP’de eğitim seferberliği

Cumhuriyet Halk Partisi İl Eğitim Komitesi, doğu ilçeleri ve batı-kuzey ilçelerinde yaptığı iki toplantının ardından 19 ilçenin bir araya getirildiği İl Eğitim Komitesi Toplantısı’nı gerçekleştirdi.


Çanakkale Tırı Kemer’e geliyor Kemer Çanakkale Tırı Kemer’e geliyor

Çanakkale'nin Savaşının destansı öyküsünü yansıtan gezici müze aracı Kemer’de halkın ziyaretine açılacak


İl Genel Meclisi üyeleri Kepez köylerinde Siyaset İl Genel Meclisi üyeleri Kepez köylerinde

Antalya İl Genel Meclisi Üyeleri İl Özel İdaresi tarafından sürdürülen köy yollarındaki çalışmalarını yerinde inceledi


“Aşkımız Bitmeyen Sevgi Olsun” Güncel “Aşkımız Bitmeyen Sevgi Olsun”

Antalya Mühendis ve Mimarlar Derneği olarak Ramada Palaza Konferans Salonunda, Sevgililer Günü Anısına “Aşkımız Bitmeyen Sevgi Olsun” konulu konferans ve Çevre Hassasiyeti Sevgi Ödülleri Programı düzenlendi.


AKEV’liler başarıyı takip ediyor Güncel AKEV’liler başarıyı takip ediyor

Özel AKEV İlköğretim Okulunun Kepez ilçesindeki tüm sınıflarda birinci olduğu Performans Takip Sınavı sonuçlandı.


Uçar, standları ziyaret etti Serik Uçar, standları ziyaret etti

Side Belediye Başkanı A. Kadir Uçar EMITT 2011 Turizm Fuarı’nda Side’li katılımcıların standlarını ziyaret etti. EMITT 2011 (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı)’e 60 ülkeden 4000’e yakın Turizm Firması katıldı.


Kadınların ortak derdi: Omurga ağrıları Sağlık/Kadın Kadınların ortak derdi: Omurga ağrıları

Memorial Antalya Hastanesi Nöroşirürji Bölümü’nden Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu, yaşa ve kiloya aldırmadan, kadınların kâbusu haline dönüşebilen omurga ağrılarından korunmak için alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi.


“Yargı, parlamento, TSK baskı altında” Siyaset “Yargı, parlamento, TSK baskı altında”

DSP Örgüt Kurulu Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Tufan Bural, Türkiye’de bütün kesimlerin baskı altına alındığını ifade ederken, son çıkarılan yasalarla da memurların, köşeye sıkıştırıldığını söyledi.


“Türk Medeni Kanunu güncellenmelidir” Siyaset “Türk Medeni Kanunu güncellenmelidir”

DSP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ayşe Jale Ağırbaş, Türk Medeni Kanunu ile Türkiye'nin yönünü batıya döndüğünü belirterek, “Yasanın AKP iktidarı döneminde güncellenmemesi manidardır” dedi.


D-Smart 4. Yaşına yeni logoyla girdi D-Smart 4. Yaşına yeni logoyla girdi

Doğan Grubu’nun çatısı altında kurulan ve kısa sürede, 1,5 milyon TV üzerinden yaklaşık 7 milyon insana renkli bir dünya, 260 bin insana internet ve telekom hizmeti sağlayan kusursuz bir dijital platforma dönüşen D-Smart, yayıncılığa yön veren başarılarıyla 4. yılını geride bıraktı.


Y. Kemer Belediyespor:2 - Özel İdarespor:2 Spor Y. Kemer Belediyespor:2 - Özel İdarespor:2

Antalya Süper Amatör Kümede mücadele eden Y.Kemer Belediyespor kendi sahasında oynadığı karşılaşmada, Özel İdare ile 2-2 berabere kaldı.


Beyazıt Öztürk, Antalyalı emlakçılarla buluştu Güncel Beyazıt Öztürk, Antalyalı emlakçılarla buluştu

Antalya’da 15 Şubat Salı gecesi DenizBank fırtınası esti. Bankanın marka yüzü Beyazıt Öztürk, düzenlenen gecede Antalyalı emlakçılara unutulmaz anlar yaşattı


Hastane servis hizmeti devam ediyor Kemer Hastane servis hizmeti devam ediyor

Kemer Belediyesi tarafından ilçede yaşayan ve Antalya şehir merkezinde bulunan hastanelerde periyodik tedavilerini sürdüren hastalar için başlattığı “Hastane Servisi” hizmetinde bugüne kadar 90’ın üzerinde sefer yapıldığı bildirildi.


Güncel "AVM'lerde ücretsiz Antalyaspor köşeleri olsun"

Antalya Döşemealtı Çalışma Paltformu başkanı Kaan Kahraman Köktürk Antalya'ya özgü yörük çadırından seslendi.


“Hakça paylaşım için MHP” Siyaset “Hakça paylaşım için MHP”

2007’de olduğu gibi bugün de aynı heyecana sahip olduğu ifade eden Raşit Doğan Enhoş, şubat ayı sonuna kadar Teşkilat yöneticileri ve ülkücü hareketin ileri gelenleri ile yapmaya devam ede geldiği istişarelerini tamamlamayı öngördüğünü belirtti.


Kış aylarında solunum yolu enfeksiyonlarına dikkat! Sağlık/Kadın Kış aylarında solunum yolu enfeksiyonlarına dikkat!

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Uslu insanların kış aylarında solunum yolu enfeksiyonlarının arttığını ve kapalı yerlerde (okul, kreş, işyeri vb) daha dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.


Akaydın proje alanını inceledi Güncel Akaydın proje alanını inceledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Karaalioğlu Kültür Merkezi’ne dönüştürecek Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda incelemelerde bulundu.


Gizli saklı yaşanan bir hastalık: Hemoroid Sağlık/Kadın Gizli saklı yaşanan bir hastalık: Hemoroid

BSK Aydn Anka Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Bilsay Akalın, toplumun çoğunluğunda bulunan ancak çoğu kez gizlenen hemoroid ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.


“MHP, CHP’ye çanak tutuyor” Siyaset “MHP, CHP’ye çanak tutuyor”

HAS Parti İl Başkanı Av. Ali Aktaş Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın Meclis’ten 3. kez ve 49 milyon TL borçlanmak üzere yetki isteğine MHP Meclis Grubunun “çekimser” kalıp, ret oyu vermeyerek destek olduğunu belirterek MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya’nın 30 Mart 2010 tarihinde basına yansıyan “pişmanlık” açıklamalarını hatırlattı.


Saadet’ten ortak değerlere davet Siyaset Saadet’ten ortak değerlere davet

Manavgat İlçe parti binasında geçtiğimiz hafta sonu yapılan İlçe Divan Toplantısına katılan Saadet Partisi Antalya İl Eğitim Başkanı Osman Nuri Açıkgöz, seçim sürecinin başladığını hatırlayarak, “Bizi biz yapan ortak değerlerimizi güçlendirelim ve onların etrafında birleşelim” dedi


ANTDOB’dan muhteşem prömiyer Kültür/Sanat ANTDOB’dan muhteşem prömiyer

Antalya Devlet Opera ve Balesi muhteşem bir eserle daha izleyici ile buluşuyor. West Side Story müzikali ile kapalı gişe oynayan ANTDOB , şimdi de Güldestan Balesi’nin prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.


ANTOİL’den taksicilere müjde! Ekonomi/Turizm ANTOİL’den taksicilere müjde!

Ekonomiyi üstün performans ve kalite ile buluşturan yolların yeni gücü ANTOİL, müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. AntoilCard sahibi taksiciler beklemeden, puan biriktirmeden pompa başında anında özel indirimler elde ediyor.


MHP Muratpaşa muhtarlarla yemekte buluştu Siyaset MHP Muratpaşa muhtarlarla yemekte buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Çetin ve Teşkilatı Muratpaşa muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi. Geceye katılım yoğundu


Aksoy ziyaretlere başladı Siyaset Aksoy ziyaretlere başladı

MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı ve Ülkü Ocakları eski İl Başkanı Mustafa Aksoy seçim gezilerine başladı


Arap Meclisi CHP’li Ülken’i ziyaret etti Siyaset Arap Meclisi CHP’li Ülken’i ziyaret etti

Türkiye Arapları Meclisi Başkanı İsmail Cankurt, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken’i makamında ziyaret etti.


Emzirmeye hamileyken hazırlanmak önemli Sağlık/Kadın Emzirmeye hamileyken hazırlanmak önemli

Hamilelik ,kadının göğsünde kalıcı iz bırakan bir süreçtir.Yumurtanın döllenip rahime aşılanmasıyla birlikte hormonal sinyaller alınır ve memeyle ilgili bezler gelişmeye başlar.


Mahalle temsilcileri Kepez’de buluştu Siyaset Mahalle temsilcileri Kepez’de buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Teşkilatı tarafından her ay düzenlenen Mahalle Temsilcileri İstişare Toplantısı’nın Şubat ayı buluşması Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç’ın başkanlığında ilçe binasında gerçekleşti.


GATAB, sel baskınlarına set çekiyor Kemer GATAB, sel baskınlarına set çekiyor

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği tarafından şiddetli yağışlarla taşkınların yaşandığı Akdeniz Caddesi (Kemer) üzerinde bulunan Karapınar Deresi köprüsünün genişletme ve yenileme çalışmalarına başlandı.


Siyaset "Projemizde desteklerinizi bekliyoruz"

AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği Başkanı Saim Koçak ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.


Turnuva kupası Tütüncü’den Spor Turnuva kupası Tütüncü’den

Varsak’ta bulunan Pan Halı Sahası’nda düzenlenen 3. Pan Halı Saha Futbol Turnuvası heyecanlı maçlara sahne oldu. 10 takımın katıldığı turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara ödüllerini, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü verdi.


17 havayolu firmasıyla yeni anlaşma imzalandı Güncel 17 havayolu firmasıyla yeni anlaşma imzalandı

ICF Airports Antalya Havalimanı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Routes Turizm Akdeniz Forumu, Akdeniz’in havacılık ve turizm sektörlerinden yaklaşık 300 delege bir araya geldi.


Genel Sekreter Aktekin Kapalı Yol’u inceledi Güncel Genel Sekreter Aktekin Kapalı Yol’u inceledi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Aktekin, çalışmaların devam ettiği Kapalı Yol’u inceledi.


Pazarda satılan yufkalara dikkat Güncel Pazarda satılan yufkalara dikkat

Antalya Börekçiler Etli Pideciler Yufkacılar Kafeteryalar Kafe Barlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, pazarlarda satılan yufkalar konusunda halkı uyardı.


Muratpaşa Belediyesi güvenli ulaşım için çalışıyor Güncel Muratpaşa Belediyesi güvenli ulaşım için çalışıyor

Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolları sıcak asfaltla kaplayan Muratpaşa Belediyesi, program çerçevesinde stabilize yolları da asfaltlamayı sürdürüyor. Muratpaşa Belediyesi, iki etap halinde toplam 7.5 kilometrelik yolda asfaltlama çalışması yapacak


“CHP, aldatmaya devam ediyor” Siyaset “CHP, aldatmaya devam ediyor”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, CHP tarafından yapılan yazılı açıklamayı eleştirdi. Köse; “CHP, uçuk vaatler ve asılsız bilgilerle halkı aldatmaya devam ediyor” dedi.


“Mücadele ruhunu kaybetmeyeceğiz” Siyaset “Mücadele ruhunu kaybetmeyeceğiz”

Genel Merkez SKM Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hıfzullah Şahbaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.


Doğal kanser savaşçıları Sağlık/Kadın Doğal kanser savaşçıları

Vücut hücrelerinin kontrolsüz şekilde bölünüp çoğalması ile karakterize olan kanser, insanların belki de en korkulu rüyalarından biridir.


Yeni yılla birlikte basındaki AVM haberleri arttı Yeni yılla birlikte basındaki AVM haberleri arttı

Modern yaşamın, küreselleşen sermaye ve mal hareketlerinin önemli bir noktası haline gelen alışveriş merkezleri (AVM), ekonomi basının gündeminde de önemli bir yer tutmaya devam ediyor.


“Bizim Ev” çocuklarının tiyatro sevinci Güncel “Bizim Ev” çocuklarının tiyatro sevinci

CHP Kepez İlçe tarafından tiyatroya götürülen “Bizim Ev” çocuklarının sevinci görülmeye değerdi.


Aşkın yaşı olmaz…. Kültür/Sanat Aşkın yaşı olmaz….

Aşkı anlatan fotoğraflar Özdilekpark AVM’de sergileniyor. Antalyalı edebiyat öğretmeni ve fotoğraf sanatçısı Tahir Akay’ın “Doğal Olarak Aşk” adlı sergisi Özdilekpark AVM’de beğeni ve sevgi ile izleniyor.


Kepez kandilde lokma dağıttı Güncel Kepez kandilde lokma dağıttı

Kepez Belediyesi, Hz. Muhammed'in (SAV) dünyaya gelişinin kutlandığı Mevlit Kandili dolayısı ile Yavuz Selim Camii’nin önünde vatandaşlara lokma tatlısı ikram etti.


Babasının böreği ile diyalizden kurtuldu Güncel Babasının böreği ile diyalizden kurtuldu

Doğuştan tek böbrekli olduğu hastalanınca anlaşılan 20 yaşındaki Semih Başoğlu babasının bağışladığı böbrekle diyalize mahkum olmaktan son anda kurtuldu.


Kemer’in kaynak suyuna ‘Körfez pazarı’ önerisi Güncel Kemer’in kaynak suyuna ‘Körfez pazarı’ önerisi

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Burdur Yatırım Destek Ofisi (YDO) uzmanları, sektörlere yönelik gezilerini sürdürüyor.


Hentbol Takımı’ndan bir galibiyet daha Spor Hentbol Takımı’ndan bir galibiyet daha

Türkiye Deplasmanlı 1.Lig’de yer alan Akdeniz Üniversitesi kendi sahasında karşılaştığı Göztepe’yi 35-32 mağlup etti.


Saadetli Gençler, Kurtlar Vadisi Filistin’de Güncel Saadetli Gençler, Kurtlar Vadisi Filistin’de

Saadet Partisi Antalya İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen bir program çerçevesinde, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin Aydın ve İl Başkanı Galip Akın’ın da içinde bulunduğu 176 kişilik grup, birlikte Kurtlar Vadisi Filistin filmini izledi


Kepez işsizliği eğitimle yeniyor Güncel Kepez işsizliği eğitimle yeniyor

Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı (BAGEV) Kariyer tarafından hazırlanan ve İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Reşat Güney’in sunduğu ‘İş ve Eğitim Zamanı’ programının konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu.


ATB'den yöneticilere iyi tarım uygulamaları eğitimi Ekonomi/Turizm ATB'den yöneticilere iyi tarım uygulamaları eğitimi

Antalya Ticaret Borsası (ATB), tarım sektörüne yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.


BAKA’dan AB bilgilendirme ve işbirliği toplantısı Ekonomi/Turizm BAKA’dan AB bilgilendirme ve işbirliği toplantısı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Avrupa Birliği’nin (AB) ‘Bilgi ve İletişim Politika Destek Programı’na (ICT PSP) ülkemizden katılımın artırılması ve ülkemize maddi olarak geri dönüş sağlanması amacıyla ilgili tarafların bilgilendirilmesi ve gerekli hazırlıkların yapılması amacıyla toplantılar düzenliyor.


Rusalka son temsille ANTDOB sahnesi’nde Kültür/Sanat Rusalka son temsille ANTDOB sahnesi’nde

Türkiye ‘de ilk defa ANTDOB tarafından sahnelenen ve ilk olarak Antalyalı sanatseverlerin izleme şansı yakaladığı Rusalka , son temsille izleyicilerle buluşacak.


Kepezli çocuklar Şirinlerle eğlendi Güncel Kepezli çocuklar Şirinlerle eğlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gezici Etkinlik Aracı ile kültür ve sanatı Kepez’e taşımayı sürdürüyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde “Sağlıklı Şirinler” adlı oyun çocuklar için sahnelendi. Etkinlik yoğun ilgi gördü.


Emniyet Müdürü, Mahalle Muhtarlarıyla... Kumluca Emniyet Müdürü, Mahalle Muhtarlarıyla...

Kumluca Emniyet Müdürü Nail Çetinkaya, Kumluca Muhtarlar Derneğinde düzenlenen toplantıda, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek ilçenin sorunlarını masaya yatırdı.


Sahil Projesi İhalesi Yapıldı Kumluca Sahil Projesi İhalesi Yapıldı

Kumluca Sahil Projesi'nin birinci etap ihalesi yapıldı. Kumluca Belediyesinde yapılan ihaleye, sekiz inşaat firması katıldı.


Ziraat Odası Seçimleri Kumluca Ziraat Odası Seçimleri

Kumluca’da, Ziraaat Odası seçimleri yaklaşıyor. 26 Şubat’ta yapılacak seçimler için, 12 Aralık 2010 tarihinde seçilen delegelerden oluşan oda genel kurulunun oylarıyla yeni başkanını seçecek.


İntihara Teşebbüs Kumluca İntihara Teşebbüs

Kumluca İlçesi’nde, 17 yaşındaki genç kız bileklerini keserek intihar etmek istedi.


MHP Doğu İlçelerinde fırtına estirdi Siyaset MHP Doğu İlçelerinde fırtına estirdi

MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri ve il kadın kolları ile birlikte, istişare toplantılarını doğu ilçelerinde de sürdürüyor .


Antalyalı Erzincanlılar düşman işgalinden kurtuluşu kutladı Güncel Antalyalı Erzincanlılar düşman işgalinden kurtuluşu kutladı

Antalya’da yaşayan Erzincanlılar ‘Birlik Gecesi’nde bir araya geldi. Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği gece Özkaymak Falez Otel’de yapıldı.


Karikatür Yarışması’na başvurular sürüyor Kültür/Sanat Karikatür Yarışması’na başvurular sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenleyeceği 1’inci Ulusal Antalya Karikatür Yarışması’na başvurular sürüyor. Birinci gelen karikatüre 2 bin 500 lira ödül verilecek.


Selva, Antalya Anfaş’ta Güncel Selva, Antalya Anfaş’ta

46 ülkeden 400 firmanın katılacağı 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı’nda Selva, 2011 yılı yeniliklerini ve hedeflerini fuar ziyaretçileriyle paylaşacak.


Lezzetin şifresi Da Vinci Restoran’da çözülüyor Güncel Lezzetin şifresi Da Vinci Restoran’da çözülüyor

Turizmin gözde merkezi Antalya Lara sahilindeki Concorde De Luxe Resort Hotel, misafirlerine özel lezzetleri, huzur dolu atmosferi eşliğinde sunuyor.


Cennet Kent Saklıkent Kayak Merkezi Güncel Cennet Kent Saklıkent Kayak Merkezi

Merakımız kayak olunca ve de Palandöken ile Uludağ uzaklarda durunca aklıma Saklıket Kayak Merkezi geldi. Saklıkent bir adım ötede ama aklıma en son gelen kayak merkezi idi.


Döşemealtı Belediyesi’ne yeni başkan yardımcısı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’ne yeni başkan yardımcısı

Döşemealtı Belediyesi’nde Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Ayhan Tuncer Başkan Yardımcılığına atandı.


Staj talepleri patladı Güncel Staj talepleri patladı

2000 yılında Antalya’ya Rusça konuşan ülkelerden gelen ve sürekli burada yaşayan Rusça konuşan ailelerin çocuklarına Rus dilinde eğitim vermek üzere açılan “Özel Antalya Rus Okulu” bugünlerde “Antalya College of Tourism” öğrencilerine gelen staj taleplerini karşılamak için yoğun olarak çalışıyor.


AK Parti seçime hazır Siyaset AK Parti seçime hazır

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen 2. Bölge Eğitim Toplantısı Antalya, Konya, Isparta, Burdur, Karaman İl, İlçe, kadın ve gençlik kolları Teşkilatlarının katılımı ile Kemer Tekirova Amara World Hotel’de gerçekleştirildi.


Pizza Pizza’da hayat “Avea”lıya daha da güzel! Pizza Pizza’da hayat “Avea”lıya daha da güzel!

Pizza Pizza’nın Avea’lılar için hazırlamış olduğu indirim kampanyası tüm lezzetiyle devam ediyor. 14 Ocak’tan itibaren indirimli pizzalarını pizzaseverlerle buluşturan firma, 28 Şubat tarihine kadar Avea’lılara büyük ve orta boy pizzaları %50 indirimli sunmaya devam edecek.


Su faturası ödemelerinde Yapı Kredi kolaylığı Kumluca Su faturası ödemelerinde Yapı Kredi kolaylığı

Yapı Kredi Kumlucalılar’ın su faturaları ödemelerinde tahsilat kolaylığı sağlıyor


Kepez emin adımlarla play-off'a Spor Kepez emin adımlarla play-off'a

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde (TB2L) mücadele eden Kepez Belediyespor, kendi sahasında Hacettepe’yi 72-69 yendi. Kepez, lig yolunda önemli bir galibiyet aldı.


Muratpaşa’da çeyrek final sevinci Spor Muratpaşa’da çeyrek final sevinci

Challange Kupası 4. tur rövanş karşılaşmasında Portekiz’in Juvelis takımını 25-19 yenen Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Avrupa’nın en iyi 8 takımı arasına girdi.


“Türkiye’de sivil bir darbe yaşanmaktadır” Siyaset “Türkiye’de sivil bir darbe yaşanmaktadır”

DSP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hasan Macit, “Türkiye’de sivil bir darbe yaşanmaktadır. Darbenin son raundu ise seçimlerde gerçekleşecektir ya da gerçekleşmeyecektir. Bu nedenle seçimleri çok önemsiyoruz” dedi.


CHP Muratpaşa seçime hazırlanıyor Siyaset CHP Muratpaşa seçime hazırlanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Eğitim Komitesi toplantısına katılan 56 mahalle temsilcisine “iletişim teknikleri” konulu eğitim semineri verildi.


Nebil Özgentürk’le belgesel tarihi Güncel Nebil Özgentürk’le belgesel tarihi

Ünlü belgesel yapımcısı ve televizyoncu Nebil Özgentürk, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Televizyonculuk, Medya ve Belgeselcilik" konulu söyleşide Antalyalılarla buluştu. Özgentürk söyleşide, belgeselin önemi ve günümüz medyasındaki yerini dinleyicilere aktardı.


Tütüncü, TÜMSİAD’lı işadamları ile buluştu Güncel Tütüncü, TÜMSİAD’lı işadamları ile buluştu

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Antalya Şubesi tarafından düzenlenen kahvaltının ilk konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. Tütüncü, TÜMSİAD üyeleri ile fikir alışverişinde bulunarak hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi.


CHP’li Ülken: İşsizlik kader değildir Siyaset CHP’li Ülken: İşsizlik kader değildir

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Özer Ülken, diğer 80 ilin il başkanıyla eş zamanlı olarak yaptığı basın açıklamasında; "Bugün her 4 gencimizden biri işsiz. Bugün, toplumumuzun çimentosu kadınlarımızın iş hayatına katılım oranı gittikçe azalıyor. Kim çalışıyor? İktidar. Neye çalışıyor? Türkiye'yi işsizlikte birinci yapmaya…" dedi.


YÖRSİAD, medyada yer almaya devam ediyor Güncel YÖRSİAD, medyada yer almaya devam ediyor

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş adamları Derneği ) Başkanı Semih Beken, Akdeniz TV’de her Cuma yayınlanan Eko Akademi programı ile TRT Radyo’da yayınlanan ‘’Akdeniz’den’’ programına konuk oldu.


Zeytinlik Mahallesi’ne dört dörtlük hizmet Güncel Zeytinlik Mahallesi’ne dört dörtlük hizmet

Başkan Hakan Tütüncü dönemi ile Varsak Zeytinlik Mahallesi, ilk belediyecilik hizmetleri ile tanıştı. Mahallede 11km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi, bir parkın yapımı başlatıldı; açık semt pazarının zeminine sıcak asfalt döküldü.


“En büyük sorunumuz stadyum” Siyaset “En büyük sorunumuz stadyum”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Fevzi Yarbaş , yapmış olduğu yazılı basın açıklamasında Antalya’nın sorunlarını değerlendirdi.


Güzelleştirenler stres attı Güncel Güzelleştirenler stres attı

Antalya’da ‘Güzelliğinize estetik katan adres’ sloganı ile hizmet veren Almina Grubu, çalışanları ile keyifli bir hafta sonu geçirdi.


Tütüncü’den minibüsçü esnafına ziyaret Güncel Tütüncü’den minibüsçü esnafına ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Minibüsçüler Esnaf Odası Yeni Garaj Durak Başkanlığı’nı ziyaret ederek, şoförlerin problemlerini dinledi.


Abi, kardeşe hayat verdi Güncel Abi, kardeşe hayat verdi

Böbrek hastası Selehattin Yılmaz, abisinin verdiği böbrek ile yeniden sağlıklı hayata döndü.


“Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması” “Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması”

Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması Ödül Töreni T. C. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın katılımıyla gerçekleşti.


HEPAR’dan Odalara yaylım ateşi Siyaset HEPAR’dan Odalara yaylım ateşi

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Antalya İl Başkanı Orhan Saygın, il başkanlığı binasında bir basın toplantısı düzenleyerek, esnaf ve meslek odalarına sert eleştiriler yöneltti.


YÖRSİAD, BAKA VE TEKNOKENT yetkililerini ağırladı Güncel YÖRSİAD, BAKA VE TEKNOKENT yetkililerini ağırladı

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici İş Adamlar Derneği ) Yönetim Kurulu ve üyeleri önceki akşam Antalya Crowne Plaza otelde bir araya geldi.


Akdeniz’in havacılık ve turizm devleri Antalya’da Güncel Akdeniz’in havacılık ve turizm devleri Antalya’da

ICF Airports, Akdeniz’in havacılık ve turizm sektörlerinin önde gelen isimlerini Routes Turizm Akdeniz Forumu’nda bir araya getiriyor.


Turizm yazarları Kemer’i konuşacak Kemer Turizm yazarları Kemer’i konuşacak

Turizm Yazarları Derneği Başkanı Kerem Köfteoğlu Kemer standını ziyaret ederek Başkan Üras ile görüştü. Köfteoğlu ile görüşen Başkan Yusuf Üras, önümüzdeki günlerde Turizm Yazarlar ile birlikte Kemer’de 2 günlük bir gezi ve Panel düzenleyerek, turizmdeki son gelişmeleri Turizm yazarları ile paylaşacaklarını söyledi.


Manavgat’tan Akbulut’a destek Manavgat Manavgat’tan Akbulut’a destek

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut , Manavgat İlçe Başkanı İsmail Hakkı Karadağ’ı ziyaret etti.


Kongre turizminde Antalya’nın yeri Güncel Kongre turizminde Antalya’nın yeri

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Antalya Kongre Bürosunun, profesyonel kadrosunun oluşturulmasıyla Antalya Kongre Turizmine çok ciddi katkılar koymaya başladığını belirtti.


Gribe Dikkat... Sağlık/Kadın Gribe Dikkat...

Özel Antalya Yaşam Hastanesi'nden Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Hicran Güler günümüzde en çok karşılaşılan grip virüsü, risk grubunda olanlar ve bu virüsten korunma yolları hakkında bilgi verdi.


“AKEDAŞ çalışanlarının hakları korumalı” Siyaset “AKEDAŞ çalışanlarının hakları korumalı”

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Metin “Özelleştirme sürecinde bulunan AKEDAŞ’taki çalışan meslektaşlarımız ile diğer personelin hakları korunmalıdır” dedi.


Kemer Belediyesi 10 gayrimenkulünü kiraya verecek Kemer Kemer Belediyesi 10 gayrimenkulünü kiraya verecek

Kemer Belediyesi’ne ait 10 adet gayrimenkul 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesine göre ihale yolu ile kiraya verilecek.


AGC Başkanı Yeni’den Kemer standına övgü Güncel AGC Başkanı Yeni’den Kemer standına övgü

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni Kemer standını ziyaret etti


Akaydın Roman vatandaşlarla kucaklaştı Güncel Akaydın Roman vatandaşlarla kucaklaştı

Antalya Çağdaş Romanlar Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, “Dünyada çok özel tarihsel ve kültürel birikime sahipsiniz” dedi. Büyük coşkuyla karşılanan Akaydın, Roman vatandaşların eğlencesine ortak oldu.


Sevgi ve aşk biter mi? Sağlık/Kadın Sevgi ve aşk biter mi?

Aşık olmak bildiğimiz, hissettiğimiz diğer duyguların hiçbirine benzemez. Aklımızdan geçen binlerce düşünceye, kalbimizdeki duygular ve bedenimizin verdiği tepkiler eşlik eder.


MHP’li Kılınç’tan keskin sözler Siyaset MHP’li Kılınç’tan keskin sözler

MHP Kepez ilçe başkanı Süleyman Kılınıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın’ın göreve geldiği günden bu güne kadar hizmet yapmadığına dikkat çekerek, “Aman hocam Antalya’yı elden çıkarmadan haber verin de herkes memleketine geri dönsün” dedi.


Antalya İl Genel Meclisi Üyeleri yemekte bir araya geldi Siyaset Antalya İl Genel Meclisi Üyeleri yemekte bir araya geldi

CHP, MHP, Ak Parti ve DP İl Genel Meclisi Üyeleri ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Daire Başkanları Antalya Öğretmen evinde verilen yemekte bir araya geldiler.


Çocuklarda ilk göz muayenesi önemli Sağlık/Kadın Çocuklarda ilk göz muayenesi önemli

BSK LARA Hastanesinden Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Alper Özel Çocuklarda ilk göz muayenesinin önemi konusunda uyardı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...