Perşembe, 17 Ekim 2019
Aktaş’tan Tütüncü’ye “kaçak pehlivan” yakıştırması Siyaset Aktaş’tan Tütüncü’ye “kaçak pehlivan” yakıştırması

Has Parti Antalya İl Başkanı Av. Ali Aktaş, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Ünsal mahallesinde düzenlediği bir toplantıda gecekondu sahiplerinin “1993 yılında dönemin Antalya Belediyesi tarafından bölgede kamulaştırma bedeli olarak 3 milyon 200'er TL ödediklerini” hatırlatmaları üzerine vatandaşlara adres olarak Büyükşehir Belediyesine müracaatı veya dava açma yolunu göstermesini eleştirdi.


Vali Altıparmak’a ziyaretler Güncel Vali Altıparmak’a ziyaretler

Vali Altıparmak’ı ilk olarak 21 Şubat Dünya Rehberler Günü dolayısıyla Antalya Rehberler Odası Başkanı Hasan Uysal ile Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.


Antalya kick boksta madalyaları topladı Spor Antalya kick boksta madalyaları topladı

Antalya Atatürk Spor Salonu’nda yapılan “Birinci Uluslararası Antalya Master Cup Kick Boks Turnuvası” tam bir güç gösterisine sahne oldu.


Su canlıları kitapta buluştu Güncel Su canlıları kitapta buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, sahil kenti Antalya’da deniz ve su canlıları konusunda halkı bilinçlendirmek amacıyla “Su canlılarıyla yaşamanın keyfi” isimli kitap çıkardı.


Kuzey Irak'tan geldi, sağlığına kavuştu Güncel Kuzey Irak'tan geldi, sağlığına kavuştu

Kuzey Irak' da yaşayan 65 yaşındaki Khefsh Taher Hasan, Antalya Medical Park Hastane Kompleksi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Op.Dr.Mehdi Zengin ve Op.Dr. Yücel Özen tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu.


SELVA, ANFAŞ’ta sektör profesyonelleri ile buluştu Ekonomi/Turizm SELVA, ANFAŞ’ta sektör profesyonelleri ile buluştu

Türkiye’de makarna pazarının yenilikçi markası Selva, 46 ülkeden 400 firmanın katıldığı Anfaş Food Product’a yeni bir soluk getirdi.


Cornelia Golf Club’ta spor dolu eşsiz bir tatil sizi bekliyor Güncel Cornelia Golf Club’ta spor dolu eşsiz bir tatil sizi bekliyor

Kaliteli hizmet anlayışıyla düşlerinizin ölçüsünü genişleten Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, Cornelia Golf Club ile spor dolu eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.


AKEV’de Genel Kurul heyecanı Güncel AKEV’de Genel Kurul heyecanı

AKEV(Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı) 23. Olağan Genel Kurulu coşkulu bir katılımla gerçekleşti.


Gazipaşa’dan adaylığını duyurdu Gazipaşa Gazipaşa’dan adaylığını duyurdu

Turizmci Bülent Kocabaş, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili aday adaylığını CHP Gazipaşa İlçe Binası'nda düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. Kocabaş’ın adaylık açıklaması yoğun ilgi nedeniyle adeta izdihama dönüştü.


Muratpaşa Belediyespor basketbolda ilk 16’da Spor Muratpaşa Belediyespor basketbolda ilk 16’da

Muratpaşa Belediyespor Basketbol Takımı, Denizli’de yapılan grup eleme maçlarında Bilecik Belediyesi’ni mağlup ederek ilk 16 takım arasına kaldı ve bir üst tura çıkmayı başardı


Harun Şeker için mevlidi şerif Kemer Harun Şeker için mevlidi şerif

Kemer’de geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden Belediye eski Başkanı Hasan Şeker’in ağabeyi Harun Şeker için mevlidi şerif okundu.


Kepez’e Antalya-Burdur arası kadar yeni yol Güncel Kepez’e Antalya-Burdur arası kadar yeni yol

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2 yıl içerisinde Kepez’de, Antalya-Burdur arası kadar 158 km yeni yol açtıklarını belirtti.


Başkan Tütüncü, AHD’nin onur kuruluna seçildi Siyaset Başkan Tütüncü, AHD’nin onur kuruluna seçildi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, avukat meslektaşlarından oluşan Antalya Hukuk Fakültesi Geliştirme Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı’na divan başkanlığı yaptı. Tek listenin önerildiği kurulda, yeni yönetim oy birliğiyle kabul edildi.


“Yazıklar olsun!” Siyaset “Yazıklar olsun!”

Antalya’nın en eski camiilerinden birisi olan Karaman Beyi Muratpaşa Camiisine yada halk arasında bilinen adıyla Muratpaşa camiisine takılan tabelaya HAS Parti Antalya il başkanı Av. Ali Aktaş çok sert tepki gösterdi.


“İktidarımızda parasını ödeyen tapusunu alıyor” Siyaset “İktidarımızda parasını ödeyen tapusunu alıyor”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, önceki yıllarda bazı hak sahiplerinin bedelini ödediği halde tapularını alamadığını belirterek, “Şu ana kadar 5 binden fazla tapu dağıttık. Bizim iktidarımızda parasını ödeyen tapusunu alıyor.” dedi


Siyaset "Türkiye tehlikeden kurtulacak"

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Çetin, genel seçimde herkese çok büyük görevler düştüğünü belirterek; “Milliyetçi Hareket Partisi elinden geleni yapacaktır. Önümüzdeki seçim Türkiye’yi tehlikeden kurtaracaktır “ dedi.


Doğan Hızlan okurları ile buluştu Kültür/Sanat Doğan Hızlan okurları ile buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, edebiyat eleştirmeni-yazar Doğan Hızlan’ı halkla söyleşide bir araya getirdi.


Başkan Gül Sanayi esnafı ile bir araya geldi Kemer Başkan Gül Sanayi esnafı ile bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül Sanayi esnafı ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Esnaflar 2004-2006 yılları arasında eski sanayi zamanından dükkan kiraları ile ilgili mağdur olduklarını belirterek Başkan Gül’den çözüm istediler.


“Bizler “balık hafızalı” değiliz” Siyaset “Bizler “balık hafızalı” değiliz”

Menderes Türel, minibüsçü esnafını tehdit etmediklerini, araç seçimi konusunda odanın kararına saygı gösterdiklerini, güneşin balçıkla sıvanamayacağını söylemişti. 15 Nolu Hat sözcüsü Cihangir Yılmaz Türel’in bu sözlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.


Kemer Et Dünyası açıldı Kemer Kemer Et Dünyası açıldı

Kemer Et Dünyası kalabalık bir davetli topluğunun katılımıyla hizmete açıldı.


Şişmanladıkça su ihtiyacı artıyor Sağlık/Kadın Şişmanladıkça su ihtiyacı artıyor

Tüketilen su miktarının, bedenimiz üzerinde hayati bir etkisi olduğunu açıklayan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr.Yasemin Bradley kilo ile su ihtiyacının doğru orantılı olarak arttığını belirtti.


Kaçak deniz deşarjlarına yeni denetim sistemi Kaçak deniz deşarjlarına yeni denetim sistemi

Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü, denizlerde yasadışı deşarjların önüne geçmek için yeni bir denetim seferberliği başlatıyor.


Martı Myra Tesis Müdürü Adnan Evrim oldu Güncel Martı Myra Tesis Müdürü Adnan Evrim oldu

Türk turizminin köklü markalarından Martı Otel İşletmeleri’ne yeni bir yönetici katıldı. 15 yıldır turizm sektöründe profesyonel yöneticilik yapan Adnan Evrim, 17 Şubat 2011 tarihi itibariyle Martı Myra Tesis Müdürü olarak göreve başladı.


Basın İlan Kurumu'na yeni yönetim Basın İlan Kurumu'na yeni yönetim

Basın İlan Kurumu’nun 26. Dönem ilk Genel Kurul Toplantısı yapıldı.Kurumun İstanbul Sultanahmet’teki genel müdürlük binasında gerçekleşen toplantıda yeni yönetim kurulu üyeleri ve denetçiler belirlendi.


Saadet’ten davet Siyaset Saadet’ten davet

19 Şubat tarihinde başlayan Yardımseverler Haftası etkinlikleri kapsamında Saadet Partisi Hanım Kolları, 21 Şubat Pazartesi günü teşkilat binasında, yardıma ihtiyacı olanları ağırlamak ve sıkıntılarına ortak olup kaynaşmak amacıyla gerçekleştirecekleri yemek programı için davette bulundu.


Günal: “ÖSYM çalışanlarının hakları korunsun!” Siyaset Günal: “ÖSYM çalışanlarının hakları korunsun!”

616 sıra sayılı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Teklifi’nin TBMM Genel Kurulu görüşmelerinde konuşan MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, AKP’nin bu kanun ile ÖSYM’de kadrolaşmanın altyapısını hazırladığını ve bu hususta ilgili sendikaların görüşünü almadığını söyledi.


Global Liman İşletmeleri A.Ş. rotasını İMKB’ye çevirdi Ekonomi/Turizm Global Liman İşletmeleri A.Ş. rotasını İMKB’ye çevirdi

Satın aldığı limanlar ve yaptığı yatırımlarla istikrarlı büyümesini sürdüren Türkiye’nin önde gelen liman operatörü olan Global Liman İşletmeleri A.Ş. (Global Liman) halka açılıyor. Yüzde 49(*) pazar payına ulaşarak Türkiye’nin deniz kapısı olan Global Liman, yatırımlarını halkla paylaşıyor.


‘Almanca Otobüsü’  Antalya’da Güncel ‘Almanca Otobüsü’ Antalya’da

İzmir ve İstanbul Goethe Enstitülerinin koordinasyonunda özel olarak hazırlanan bir otobüs Türkiye’yi dolaşıyor. “Almanca Yollarda” adıyla uygulanan proje kapsamında Antalya’ya gelen “Almanca Otobüsü” TED Antalya Koleji’ne konuk oldu.


Kemer Belediyesi hem çalışıyor, hem tasarruf ediyor Kemer Kemer Belediyesi hem çalışıyor, hem tasarruf ediyor

Kemer Belediyesi Kemer-1 de yol, kaldırım ve refüj çalışmalarını aralıksız sürdürürken Antalya’dan getirilen Asfalt Freze makinesi sayesinde hem işler daha hızlı ilerliyor hem de tasarruf yapılıyor.


Rusalka muhteşem bir temsille sahneye veda etti Kültür/Sanat Rusalka muhteşem bir temsille sahneye veda etti

Türkiye’de ilk defa Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin sanatseverlerle buluşturduğu Çek besteci Dvorak’ın eseri olan Rusalka, muhteşem bir temsille sahneye veda etti.


“Vatandaşa giderek sorunları dinlemek hizmetin bir parçasıdır” Siyaset “Vatandaşa giderek sorunları dinlemek hizmetin bir parçasıdır”

Halk toplantılarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, “ Büyükşehir Belediye Başkanı’nın halkın ayağına gitmesi de hizmetin bir parçasıdır” dedi.


Kumluca Belediyesi’nden eğitime destek Kumluca Kumluca Belediyesi’nden eğitime destek

Kumluca Belediyesi tarafından eğitime destek amacıyla Kumluca Anadolu Lisesine bilgisayar, projeksiyon cihazı, tripod perde, güç kaynağı ve yazı tahtası hediye edildi.


Halk Ekmek yeni ürünleri ile fuarda Güncel Halk Ekmek yeni ürünleri ile fuarda

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi.


1 pizza fiyatına 3 pizza Güncel 1 pizza fiyatına 3 pizza

Domino’s Pizza, çarpıcı bir kampanyayla pizza tutkunlarına çok cazip bir teklif sunuyor. 21-27 Şubat tarihleri arasında Domino’s Pizza’dan 3 pizza alanlar yalnızca 1 pizzanın fiyatını ödüyorlar.


Sibel Gezen’den Hakkarililer Derneği’ne ziyaret Siyaset Sibel Gezen’den Hakkarililer Derneği’ne ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Yöneticisi İşkadını Sibel Gezen, Hakkarililer Antalya Kültür, Sanat, Eğitim, Yardımlaşma, Dayanışma ve Koruma Derneği Başkan Salih Selek’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Gezen, Antalya’daki hemşeri derneklerini ziyaret ederek sorunlarını tespit ettiklerini söyledi.


‘2B Sorunu Satışla Çözülemez’ ‘2B Sorunu Satışla Çözülemez’

Orman vasfı kaybettirilerek orman sınırları dışına çıkarılan ve 2B olarak adlandırılan orman arazilerinin satışı, Haziran 2011’de yapılacak genel seçim öncesinde tekrar gündeme geldi.


Sosyetik isimler omurilik felçlileri için yarıştılar Sosyetik isimler omurilik felçlileri için yarıştılar

Cem Yılmaz, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Hıncal Uluç, Ozan Güven ve birbirinden ünlü 25 ünlü ismin tasarladığı ve Ataköy Plus’ta sergilenen sandalyeler için cemiyet hayatının önde gelen isimleri adeta yarıştı.


Birey Dershanesi’nin Alman konukları Güncel Birey Dershanesi’nin Alman konukları

Öğrenci değişim programı kapsamında Antalya’ya gelen Alman öğrenciler, Birey Dershanesi’ni ziyaret ettiler. Türk eğitim sistemini ve dershanelerin işleyişini merak eden öğrenciler, Dershane Kurucusu Ergün Akıncı’yı soru yağmuruna tuttular.


Tütüncü’den yurt projesine destek Güncel Tütüncü’den yurt projesine destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kırşehirliler Derneği’nin, ilçede öğrenci yurdu yapma projesine destek vereceğini söyledi.


Rose Residence Beach Otel’de spor turizmi Kemer Rose Residence Beach Otel’de spor turizmi

Türkiye B1,B2,B3 Futsal Milli takımı, Türkiye Bedensel Engelliler Bayanlar Basketbol Milli takımı ile dünyaca ünlü Rugby sporunun en önemli takımlarında birisi olan Khimki takımı Rose Resiadence Beach Otelde kampa girecek.


MedicalPark Antalyaspor’da renkli kutlama Spor MedicalPark Antalyaspor’da renkli kutlama

MedicalPark Antalyaspor’da bugün, Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in yardımcı antrenörlerinden Erdinç Erol’un doğum günü kutlandı. Erol için Hasan Subaşı Tesisleri’nde yenen öğlen yemeğinin ardından kutlama düzenlendi.


Kerkük’ten Antalyalı yatırımcılara davet var Güncel Kerkük’ten Antalyalı yatırımcılara davet var

Irak’ın Kerkük Ticaret Odası Başkan Vekili Nevzat Avcı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ATSO Yönetim Kulu Üyesi Faruk Sayın, Avcı ve beraberindeki heyete Antalya ekonomisi ve ATSO’nun çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Laparoskopi nedir? Sağlık/Kadın Laparoskopi nedir?

BSK Lara Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Yağcı Laparoskopi hakkında bilgi verdi.


Anne ve baba okulunda eğitim başladı Güncel Anne ve baba okulunda eğitim başladı

Kepez Belediyesi’nin, veli-öğrenci iletişimindeki sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla açtığı anne ve baba okulunda eğitim başladı.


Has Parti’den genç siyasetçilere adaylık müjdesi Siyaset Has Parti’den genç siyasetçilere adaylık müjdesi

Has Parti, gençlerden milletvekili adaylığı başvuru ücreti almayacak


“Muhtar maaşları artacak” Siyaset “Muhtar maaşları artacak”

CHP Milletvekili Aday Adayı Mustafa Çetin mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Çetin, vekil olması durumunda muhtar maaşlarının kaymakam maaşı kadar olması için çalışma yapacağını söyledi


Alman ve Avusturyalı turizmciler Antalya’da buluşuyor Güncel Alman ve Avusturyalı turizmciler Antalya’da buluşuyor

Rixos Hotels, Almanya ve Avusturya turizmine yön veren acenta sahipleri ve üst düzey yöneticilerinden oluşan 400 turizmciyi “Rixos Fam Trip 2011” organizasyonu çerçevesinde Antalya’da konuk ediyor


Tekirova Belediyespor:0 Tepecik A.Ş.: 0 Spor Tekirova Belediyespor:0 Tepecik A.Ş.: 0

Spor Toto 3.Lig 1.Grup 22.Hafta karşılaşmasında Tekirova evinde berabere kaldı


Saadet Korkuteli Gençlik, çalışmalarını hızlandırdı Korkuteli Saadet Korkuteli Gençlik, çalışmalarını hızlandırdı

SP Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yıldırım'ın yemek organizasyonuna katılan SP GİK Üyesi ve Antalya İl Başkanı Galip Akın, “AKP, bizi ve MHP'yi saf dışı bırakarak iki partili bir Meclis kurmayı hedefliyor” dedi.


Organ bağışlayan aileye teşekkür Güncel Organ bağışlayan aileye teşekkür

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde motosikletiyle geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen 19 yaşındaki Numan Zor'un pankreası Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü’nde gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla bir yaşamı hayata bağladı.


Düden Park yaza hazır Güncel Düden Park yaza hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Aktekin, Düden Park 2’nci kısımda devam eden düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Aktekin, “Projeyi mayıs ayı ortalarına bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.


17 yıl sonra gelen mutluluk Güncel 17 yıl sonra gelen mutluluk

Yıllarca çocuk sahibi olabilmek için tedavi olan Arzu-Teyfik Gencer çifti, 17 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle bir erkek bebek sahibi oldu. Gencer çifti, bebeklerini kucaklarına aldıklarında mutluluk gözyaşları döktü.


AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti Siyaset AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Aykut ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse’yi ziyaret etti.


AÜ'de Türk Dünyası'nda İnsanlık Dramı Sergisi Güncel AÜ'de Türk Dünyası'nda İnsanlık Dramı Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Avrasya Araştırmaları Topluluğu Türk Dünyasında yapılan soykırım ve katliamları anlatmak amacıyla “Türk Dünyasında İnsanlık Dramı” adlı sergi ve sinevizyon gösterisi hazırladı.


Çanakkale Tır'ı Kemer'de... Kemer Çanakkale Tır'ı Kemer'de...

Kemer İlçesinde Çanakkale'nin Savaşının destansı öyküsünü yansıtan gezici müze aracı büyük ilgi gördü.


İSTEK’li miniklerin “Eski Oyunlarımız” Projesi Güncel İSTEK’li miniklerin “Eski Oyunlarımız” Projesi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, unutulmaya yüz tutmuş oyunları, öğrenerek ve oynayarak canlı tutmaya çalışıyor.


ITB Berlin Turizm Fuarı tanıtım hazırlığı Güncel ITB Berlin Turizm Fuarı tanıtım hazırlığı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nda (BAKA), dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011 için hazırlık toplantısı yapıldı. Toplantıda; Isparta ve bölgenin tanıtımının en iyi şekilde yapılabilmesi için beyin fırtınası yapıldı.


BAKA’dan AB Destekleri Toplantısı Ekonomi/Turizm BAKA’dan AB Destekleri Toplantısı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Avrupa Birliği’nin (AB) ‘Bilgi ve İletişim Politika Destek Programı’na (ICT PSP) ülkemizden katılımın artırılması ve ülkemize maddi olarak geri dönüş sağlanmasını amacıyla bilgilendirilme ve gerekli hazırlıklar için planladığı toplantıların ilki yapıldı.


Carrefour AVM'den, müşterilerine check-up hediyesi Carrefour AVM'den, müşterilerine check-up hediyesi

Carrefour AVM, 18 Şubat-31 Mart tarihleri arasında AVM içindeki mağazalardan 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerine Speedy’den araçlarına check-up ve 50 TL değerindeki nitrojen gazı dolumu hediye ediyor.


Ruhsatsız otel inşaatına  ağır para cezası Aksu Ruhsatsız otel inşaatına ağır para cezası

Aksu ilçesi mücavir alanı içerisinde ruhsat işlemi tamamlanmadan inşaata başlayan otel’e 286 bin 275 TL para cezası yazıldı.


İrbeç’ten Kılınç’a ziyaret Siyaset İrbeç’ten Kılınç’a ziyaret

AKP’den istifa ederek MHP’ye katılan Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç günübirlik geldiği Antalya’da Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç’a ziyarette bulundu.


BAKA’dan yardım masaları hizmeti Güncel BAKA’dan yardım masaları hizmeti

23 Aralık 2010 tarihinde ilan edilen 2010 yılı Teklif Çağrısı “ Sanayi ve Turizm Sektörlerinde Rekabetçiliğin Artırılması Mali Destek Programı” kapsamında proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine yönelik, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) 5 gün boyunca Isparta merkez binasında, Antalya ve Burdur yatırım destek ofislerinde teknik yardım hizmeti verecek.


Özel Kalem Müdürleri Antalya'da Buluştu Özel Kalem Müdürleri Antalya'da Buluştu

Türkiye'nin dört bir yanında görev yapan özel kalem müdürleri, Antalya’da bir araya geldi.


AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Tezcan atandı. Siyaset AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Tezcan atandı.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gökçen Enç’in, milletvekili aday adaylığı için istifasıyla boşalan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı görevine Av. Nezihe Yoldan Tezcan atandı.


Büyükşehir, Telekom’u konuk ediyor Spor Büyükşehir, Telekom’u konuk ediyor

Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden Antalya Büyükşehir Belediye 19.02.2011 Cumartesi günü,Ankara temsilcisi Türk Telekom ile karşılaşacak.


Selva'dan ANFAŞ'ta gövde gösterisi Selva'dan ANFAŞ'ta gövde gösterisi

Türkiye’de makarna pazarının yenilikçi markası Selva, Anfaş Food Product’a yeni bir soluk getiriyor. 46 ülkeden 400 firmanın katılacağı fuarda Selva, 2011 yılı yeniliklerini ve hedeflerini fuar ziyaretçileriyle paylaşıyor.


Cinsel yolla bulaşan tehlike: Rahim Ağzı Kanseri Sağlık/Kadın Cinsel yolla bulaşan tehlike: Rahim Ağzı Kanseri

BSK Anka Hastanesi Kadın Sağlığı Uzmanı Dr. Özer Gül rahim ağzı kanseri ile ilgili bilgi verdi.


Tütüncü maç izleme sözünü tuttu Güncel Tütüncü maç izleme sözünü tuttu

Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Antalya İlköğretim Okulları Arası Basketbol İl Birinciliği maçlarına giderek, basketbolcu adaylarına moral desteği verdi.


HAS Parti esnafı dinliyor Siyaset HAS Parti esnafı dinliyor

Has Parti Antalya Teşkilatı Antalya’da esnafa ekonominin durumunu soracak.


Akbulut: Siyaset Akbulut: "AKP ülkeyi bölünmenin eşiğine getirdi"

Milliyetçi Hareket Partisi Kumluca Eski İlçe Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Av.Cengiz Murat Akbulut Ship inn Restaurant’ta basın mensuplarını ağırlayarak tanışma toplantısı düzenledi.


Batı Akdeniz, kültür turu cazibe merkezi Güncel Batı Akdeniz, kültür turu cazibe merkezi

Antalya, Burdur ile Isparta’daki kamu kurumları ve özel sektör temsilcileri ile işbirliğinde bölgede turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan, standında görüşmeler ve tanıtım çalışması yapan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) uzmanları, tüm seyahat acentaları ve tur operatörlerinin standlarını ziyaret ederek yetkilileriyle görüştü.


Toros İdeal Çocuk Akademisi öğrencilerinden renkli gösteri Güncel Toros İdeal Çocuk Akademisi öğrencilerinden renkli gösteri

Toros Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren Toros İdeal Çocuk Akademisi öğrencileri ikinci yarıyıla başlamanın sevincini yaşıyor.


Perşembe Pazarı’nda hummalı çalışma Güncel Perşembe Pazarı’nda hummalı çalışma

Muratpaşa Belediyesi, mahkeme kararı ile kaldırılan Şirinyalı Perşembe Pazarı yerine belirlenen yeni pazar alanında düzenlemelerini sürdürüyor. Yeni Perşembe Pazarı ile bitişik park alanında da yapım çalışmaları başlatıldı.


Hamilelik dönemindeki şikayetleri önleyin! Sağlık/Kadın Hamilelik dönemindeki şikayetleri önleyin!

Kim istemez ki rahat bir hamilelik dönemi geçirmeyi ? Ama bulantı,halsizlik,mide yanması ve baş ağrısı gibi rahatsızlıklar birçok anne adayının ortak sorunudur.


Dedeman'ın spor aletleri yenilendi Spor Dedeman'ın spor aletleri yenilendi

Sporun öneminin ve insanlara olan faydalarının bilincinde olan Dedeman Antalya, Life Style Fitness Center’ın yenilenen ekipmanlarıyla bölge halkına hizmet vermeye devam ediyor.


Almancılar Envar’da Güncel Almancılar Envar’da

Türkiye’deki Goethe Enstitüsü’nün hazırladığı “Almanca Yollarda” projesiyle yollara düşen Almanca Otobüsünün yeni durağı Özel Antalya Envar Koleji oldu. Samsun’da başlayan yolculukla Türkiye’yi dolaşan Almanca Otobüsü Antalya’ya gelerek Envar Koleji öğrencileriyle buluştu.


“İsyan” 22 Şubat’ta Antalya’da sahneleniyor Kültür/Sanat “İsyan” 22 Şubat’ta Antalya’da sahneleniyor

İzmir Yenikapı Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu “İsyan” adlı oyun 22 Şubat Salı akşamı Antalya Büyükşehir Belediyesi Salonunda (Karaalioğlu Parkı İçi) sergilenecek.


ADDK'dan yürüyüş etkinliği Güncel ADDK'dan yürüyüş etkinliği

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğasporları Kulübünün 13 şubat 2011 etkinliği, 34 kişinin katılımıyla Phaselis antik kenti yakınlarındaki Alacasu koyundan başladı.


EMITT Fuarı'nda Kemer standı tatil kazandırdı Güncel EMITT Fuarı'nda Kemer standı tatil kazandırdı

Türkiye’deki turizmin güç kaynağı ve Ortadoğu’nun en büyük Turizm Fuarlarından birisi olan, 10-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen EMITT Fuarı’nda ilgi odağı olan Kemer standı tatil kazandırdı.


METRO Anfaş Fuarı’nda kendi markalarıyla fark yaratıyor Teknoloji/Bilim/İnternet METRO Anfaş Fuarı’nda kendi markalarıyla fark yaratıyor

Gıda ürünleri ve güvenliği konusunda birçok öncü projeye imza atan Metro Toptancı Market, Antalya’da 16-19 Şubat 2011 tarihleri arasında düzenlenen ANFAŞ 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı’nda Antalyalı profesyonel müşterileri ile buluşuyor.


Kepez’in Sultanları Antalya şampiyonu Spor Kepez’in Sultanları Antalya şampiyonu

Kepez Belediyespor Kulübü, Kızlar Voleybol Yerel Ligi’nde, gençlerde Antalya birincisi, yıldızlar da ise Antalya üçüncüsü oldu.


Basın İlan Kurumu Genel Kurulu'nda nöbet değişimi Güncel Basın İlan Kurumu Genel Kurulu'nda nöbet değişimi

Basın İlan Kurumu’nun 25. Dönem’in son Genel Kurul Toplantısı sona erdi.


Günal: “AKP’nin Enerji Politikaları İflas Etti!” Siyaset Günal: “AKP’nin Enerji Politikaları İflas Etti!”

Günal, 8 Yıldır İktidarda Olan AKP’nin bir enerji stratejisi, bir enerji politikası olmadığını, bu yüzden Türkiye’nin enerjisi sorunlarını çözme konusunda sınıfta kaldığını ve bu tasarının da bunun resmen itirafı olduğunu söyledi.


Oral gezilere başladı Siyaset Oral gezilere başladı

MHP’den milletvekili aday adayı olmayı düşünen Akdeniz Sigorta Eksperleri Derneği Başkanı Murat Gökhan Oral teşkilat ziyaretlerine başladı


TÜRKİYE SEVDASI ile EMİTT 2011 TURİZM FUARI Kültür/Sanat TÜRKİYE SEVDASI ile EMİTT 2011 TURİZM FUARI

Şüsiyad Başkanı Şair Yazar Gazeteci Hikmet Okuyar; 14. Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması şartnamesi duyurusunu yapmak için İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi, Emitt 2011 Turizm Fuarı alanındaki mekanları ziyaret etti.


Döşemealtı’nda gönüllü kan bağışı yapıldı Döşemealtı Döşemealtı’nda gönüllü kan bağışı yapıldı

Antalya Kızılay Gönüllü Kan Toplama Aracı, Döşemealtı Belediyesi’nin işbirliği ile ilçede bir günlüğüne faaliyet gösterdi.


CHP Muratpaşa Kayserililer derneği'nde Siyaset CHP Muratpaşa Kayserililer derneği'nde

Kayserililer Derneğini ziyaret eden CHP Muratpaşa İlçe Örgütü dernek üyeleriyle Antalya’nın sorunlarını paylaştı.


Yenilenebilir enerji biyogaz için santral Ekonomi/Turizm Yenilenebilir enerji biyogaz için santral

Yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren Pars Enerji Grubu Genel Müdürü Kayhan Kalelioğlu, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Burdur Yatırım Destek Ofisi (YDO) Koordinatörü Mehmet Candan ile biraraya geldi.


AK Parti başkanlık divanında görev değişikliği Siyaset AK Parti başkanlık divanında görev değişikliği

AK Parti Antalya İl Teşkilatı’nda Av. Mustafa Köse’nin il başkanlığına atanmasının ardından başkanlık divanında bazı görev değişiklikleri yapıldı.


Diş etleriniz kırmızı renkte ve şiş görünüyorsa dikkat! Sağlık/Kadın Diş etleriniz kırmızı renkte ve şiş görünüyorsa dikkat!

Diş ve diş etlerinizdeki renk değişimleri, düzensiz görünüm ve fırçalarken kanama görülmesi sadece ağız sağlığınız için değil genel sağlığınız için de tehlike anlamına geliyor olabilir.


Büyükşehir Belediyesi kadınları Çanakkale’ye götürüyor Güncel Büyükşehir Belediyesi kadınları Çanakkale’ye götürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Antalya Rehberler Odası işbirliği ile 9-11 Mart tarihlerinde kadınlar için Çanakkale Gelibolu Yarımadası’na gezi düzenliyor.


Kaleiçi faciadan kurtuldu Güncel Kaleiçi faciadan kurtuldu

Cumhuriyet meydanında seyir terasından atılan sönmemiş sigara izmariti, tarihi Yivli Minare’nin hemen yanında bulunan iki büyük palmiye ağacının tutuşmasına ve yanı başındaki iki evinde kısmen yanmasına neden oldu.


Kepez okulları temizliyor Güncel Kepez okulları temizliyor

Kepez Belediyesi, bakım ve onarımını yaptığı okullara, öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim süreçlerini devam ettirmeleri amacıyla temizlik hizmeti de veriyor.


Mısır’ın turizme etkileri değerlendirildi Güncel Mısır’ın turizme etkileri değerlendirildi

Skal International Antalya Kulübü Rixos Lares’te 2011 Sezonuna Mısır’ın etkilerini değerlendirdi.Mısır’dan yeni dönen kulüp üyesi Erdoğan Turan’ın Mısırdaki gelişmeler hakkında verdiği bilgiler ilgiyle takip edildi.


Doğan Hızlan AKM’de okurları ile buluşuyor Kültür/Sanat Doğan Hızlan AKM’de okurları ile buluşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı 19 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de edebiyat eleştirmeni- yazar Doğan Hızlan’ı Antalyalılarla söyleşide buluşturuyor.


Altınova’da hizmet seferberliği başladı Güncel Altınova’da hizmet seferberliği başladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıllarca temel belediyecilik hizmetlerinden mahrum bırakılan Altınova’da, yol ve yeşil alan çalışması başlattıklarını söyledi.


İnşaat sektörü istihdamın lokomotifi Ekonomi/Turizm İnşaat sektörü istihdamın lokomotifi

Kariyer.net Ocak ayı istihdam endeksi verilerine göre inşaat sektörü, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da istihdamın lokomotifi rolünü sürdürüyor.


Kepez’den ‘Verem’ taraması Güncel Kepez’den ‘Verem’ taraması

Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, sağlık ekipmanlarıyla donatılmış tır içerisinde ücretsiz verem taraması yapıyor. 17 Şubat Perşembe günü Mehmet Akif Ersoy Mahalllesi’nden başlayacak olan verem taraması için tüm mahalle sakinleri davet edildi.


Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Cemil Antalyalı BAKA’da Güncel Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Cemil Antalyalı BAKA’da

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı emekli Kurmay Albay Cemil Antalyalı ve emekli Deniz P. Albay Şeref Doğan, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin’i makamında ziyaret etti.


EMITT 2011 ziyaretçi sayısı 114 bini aştı EMITT 2011 ziyaretçi sayısı 114 bini aştı

10-13 Şubat tarihlerinde TÜYAP Büyükçekmece Fuar alanında düzenlenen dünyanın 6. Büyük turizm fuarı EMITT, 4 günde 114 bini aşkın kişi tarafından ziyaret edildi. EMITT katılımcı ülke ve firma sayısı açısından Türkiye’nin en büyük fuarı olarak 2011 yılına damgasını vurdu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...