Çarşamba, 19 Haziran 2019
Kaplan yönetimle ilk toplantıyı yaptı Siyaset Kaplan yönetimle ilk toplantıyı yaptı

Demokrat Parti Kepez İlçe Başkanı Bülent Kaplan yönetimle ilk toplantıyı yaptı. DP Kepez İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu üyelerinin birbirleriyle tanışmasından sonra, parti içerisinde yapılacak olan çalışmalarla ilgili görüş alışverişi yapıldı.


ABT “Fehim Paşa Konağı” ile perdelerini açıyor… Kültür/Sanat ABT “Fehim Paşa Konağı” ile perdelerini açıyor…

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu ABT’nin yeni sezon oyunlarından Fehim Paşa Konağı 5 Kasım 2010 Cuma (Yarın) saat 20.00’de Antalyalı tiyatro severlerle buluşuyor.


Bağışlanan kutular dolusu kitap, yeni yuvalarına ulaştı Kaş Bağışlanan kutular dolusu kitap, yeni yuvalarına ulaştı

İstanbul International Community School’un (IICS), Kaş Merkez İlköğretim Okulu’na bağışladığı yüzlerce kitap, daha önce IICS’te öğretmenlik yapan Eğitim Danışmanı Sema Alpaytaç tarafından 1 Kasım 2010 Pazartesi günü yeni yuvalarına teslim edildi.


AK Partili Kadınlardan Kızılay’a ziyaret Siyaset AK Partili Kadınlardan Kızılay’a ziyaret

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç, Teşkilat Başkanı Bengül Hatipoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kızılay Haftası nedeniyle Antalya Kan Bağış Merkezini ziyaret etti.


GÜLDER’den AESOB’a ziyaret Güncel GÜLDER’den AESOB’a ziyaret

Güllük Caddesi Esnafları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GÜLDER) yönetimi, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u ziyaret etti.


Arka bahçeydi şimdi vitrin oldu Güncel Arka bahçeydi şimdi vitrin oldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptıkları imar planı tadilatı sonucu kat artışı sağladıkları Teomanpaşa Mahallesi’nin, gecekondu görüntüsünden uzaklaşıp, Antalya’nın en güzel yerleşim yerlerinden biri haline geldiğini söyledi.


Sütçüler’e ilk parke kaldırım Güncel Sütçüler’e ilk parke kaldırım

Kepez Belediyesi, yeni yol açarak, asfalt, kaldırım, temalı park çalışması gerçekleştirerek, imar problemini ve tapu sorununu çözerek, gecekondu görünümündeki mahallelere şehir kimliği kazandırıyor.


Matraş'tan hediye yağmuru Matraş'tan hediye yağmuru

Stil sahibi kadın ve erkeğin markası Matraş, yepyeni bir kampanyayla modaseverlerin yüzünü güldürüyor.


Ata'yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışları Güncel Ata'yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışları

Konyaaltı Belediyesi, Ata’yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışları düzenliyor


OTİ Holding 2011'de yüzde 21.6 büyüdü Ekonomi/Turizm OTİ Holding 2011'de yüzde 21.6 büyüdü

2010 yılında yüzde 34 büyüyerek 1,36 milyondan fazla turiste hizmet sunan OTI Holding, 2011 yılında yüzde 21.6 büyüyerek 1 milyon 665 bin turist hedefliyor.


Özdilekpark AVM’de diyabet ve hipertansiyon eğitimi… Sağlık/Kadın Özdilekpark AVM’de diyabet ve hipertansiyon eğitimi…

Novartis ilaç firmasının 13 Eylül’de Edirne’den başlattığı ve 60 gün sürecek olan “Mobil Toplantı Merkezi” projesinin Antalya durağı, Özdilekpark AVM oldu.


Büyükşehir personel eğitimine önem veriyor Güncel Büyükşehir personel eğitimine önem veriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi personelinin eğitimini ara vermeden sürdürüyor.


İstek’li Öğrencilere Sunum Güncel İstek’li Öğrencilere Sunum

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu II. kademe ve Anadolu Lisesi öğrencilerine, PDR Uzmanı Olcay Boz tarafından “Etkin, Verimli Ders Çalışma ve Zamanı Programlama” konulu sunum gerçekleştirildi


Kemer bir yaşlı çınarını daha kaybetti Kemer Kemer bir yaşlı çınarını daha kaybetti

Kemer’de Samut lakaplı Ali Dere hayatını kaybetti. Dere Çamyuva mezarlığında göz yaşları içerisinde toprağa verildi.


Güncel "Canlar yanmadan önlem alınsın"

Birçok garipliğin yaşandığı ve zaman zaman önlem almada yaşanan geçikme nedeniyle üzücü sonuçların yaşandığı ülkemizde bu kez bir okulun üzerinden geçen yüksek gerilim hattı tehlike saçıyor.


Atılım Üniversitesi'nden 2023 Türkiye vizyonuna büyük katkı! Atılım Üniversitesi'nden 2023 Türkiye vizyonuna büyük katkı!

Dünyanın en seçkin mühendisleri, mühendislik eğitiminde öne çıkan dünya üniversitelerinin öğretim üyeleri Atılım Üniversitesi’nin düzenleyeceği konferansta buluşmak üzere 4-6 Kasım 2010 tarihleri arasında Antalya’da biraraya geliyor...


Ekonomi/Turizm "Ekim enflasyonu son 12 ayın ikinci en yükseği"

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın Ekim ayı enflasyonunu değerlendirdi.


AESOB’tan Akaydın’a ziyaret Siyaset AESOB’tan Akaydın’a ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı ziyaret etti.


Minikler 29 Ekim'i coşkuyla kutladı Serik Minikler 29 Ekim'i coşkuyla kutladı

Belek Belediyesi'ne Bağlı Özel Belek’liler Kreş ve Gündüz Bakımevi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Kutladı


Antalya Devlet Opera ve Balesi’nden özel anma programı Kültür/Sanat Antalya Devlet Opera ve Balesi’nden özel anma programı

Antalya Devlet Opera ve Balesi; Atatürk’ün ölümünün 72’nci yılı anısına ‘Atatürk’ün Sesi ‘ adlı eser ile özel bir anma programı hazırladı.


Aksu’da Kasım meclisinde uzlaşı çıktı Aksu Aksu’da Kasım meclisinde uzlaşı çıktı

Aksu Belediyesince her ayın ilk haftasında düzenlenen meclis toplantısı yapıldı. 16 meclis üyesi nin tamamının katıldığı Kasım ayı Aksu belediyesi meclis toplantısında Aksu Halkı için birlik ve beraberlik çıktı.


Kemer Belediye Meclisi toplandı Kemer Kemer Belediye Meclisi toplandı

Kemer Belediyesi’nin Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün başkanlığında yapılan Meclis Toplantısında 12 maddelik gündem konuları görüşüldü.


İMO Başkanı: Güncel İMO Başkanı: "Kentin sakini değil sahibiyiz"

Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı (BAGEV) tarafından hazırlanan ve BAGEV İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Reşat Güney'in sunduğu ‘İş ve Eğitim Zamanı’ televizyon programının bu haftaki konuğu TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Cem Oğuz oldu.


İran'lı turizmciler Antalya'da toplanıyor Güncel İran'lı turizmciler Antalya'da toplanıyor

Türkiye’de tatil talebine artan ilgi üzerine İran’lı seyahat acenteleri Antalya’ya gelerek burada otellerle görüşmeler yaparak 2011 yılyı için anlaşmalar imzalayacak.


Rose Residence Beach Otel’de Wushu Semineri Kemer Rose Residence Beach Otel’de Wushu Semineri

WUSHU Dünya Grading Sistem Semineri Kemer Rose Residence Beach Otel’de gerçekleştiriliyor.


Kent caddelerine 63 bin metre çizgi Güncel Kent caddelerine 63 bin metre çizgi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, trafik için önem arz eden silinmiş yol çizgilerini yeniliyor, olmayan caddelere de yenileri çiziliyor.


Yeni oto pazarı Baraj’da hizmete girdi Güncel Yeni oto pazarı Baraj’da hizmete girdi

Kepez Belediyesi, bölgede yaşayanların kaldırılmasını istediği Gülveren Mahallesi’ndeki açık oto pazarını, Baraj Mahallesi’nde, Hazine’den kiralanan, yerleşimin az olduğu 42 dönümlük bir alana kurdu.


İstek’lilerden örnek davranış Güncel İstek’lilerden örnek davranış

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencileri, Toplum Hizmetleri Projesi kapsamında, Tokat Kızık İlköğretim Okulu’na yardımda bulundu.


Emek’e değirmen park Güncel Emek’e değirmen park

Kepez Belediyesi bir temalı park da Emek Mahallesi’ne kazandırıyor. Değirmen temalı, Selçuklu mimarisi tarzında bir kafeteryanın da olacağı parkın yapımına başlandı.


Karbonhidrat tutkusu şişmanlatıyor Sağlık/Kadın Karbonhidrat tutkusu şişmanlatıyor

Kış aylarında; gecelerin uzun olması nedeniyle artan öğün sayısı, evde geçen vaktin artması nedeniyle de hareketsiz yaşam kilo artışına neden olur. Ancak yaşam tarzında yapılabilecek birkaç değişiklikle kilo artışının önüne geçmek mümkün.


Antalya’da otokros başkadır Güncel Antalya’da otokros başkadır

Türkiye Otokros Şampiyonası’nın 3. Ayağı Antalya Motorsporları Kulübü (AMK) tarafından 6-7 Kasım 2010 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Kampüsü’nde bulunan Dünya Ralli Şampiyonası Özel Seyirci Etabı'nda gerçekleştirilecek…


Siyaset "2011 Bütçesi, Yasaya Aykırı Bir Seçim Bütçesi"

2011 Yılı Bütçe Kanun Tasarısının geneli üzerine TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yapılan görüşmeler esnasında söz alan MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet GÜNAL; bütçe hazırlama sürecindeki gecikmeye ve ciddiyetsizliğe dikkat çekti.


Bayraktar’dan Tursun’a Ziyaret Döşemealtı Bayraktar’dan Tursun’a Ziyaret

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u makamında ziyaret etti.


Grip aşısı kime, ne zaman yapılmalı? Sağlık/Kadın Grip aşısı kime, ne zaman yapılmalı?

Sonbahar geldi grip virüsü de kol gezmeye başladı. Gribin önüne geçmenin en iyi yolu ise grip aşısı. Bu aylarda yapılacak grip aşısı ile kışı rahat bir şekilde atlatabilirsiniz.


Binlerce hasta organ bekliyor Sağlık/Kadın Binlerce hasta organ bekliyor

Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Merkezi Koordinasyon Birimi Sorumlusu Uzman Nilgün Keçecioğlu, 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle bir açıklama yaptı.


Sevgi Çiçekleri kendi binasında açacak Güncel Sevgi Çiçekleri kendi binasında açacak

Milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmeyi hedefleyen Sevgi Çiçekleri Kreş Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü bundan böyle hizmetlerini kendi binasında yürütecek.


Kepez’e Makedonya’dan iki kardeş şehir Güncel Kepez’e Makedonya’dan iki kardeş şehir

Kepez Belediyesi ile Makedonya’nın başkenti Üsküp’e bağlı Çayır Belediyesi ve Kalkandelen (Tetova) Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü imzalanması isteği, Meclis gündemine alınarak resmiyet kazandı.


Muratpaşa personeli yangın tatbikatında Güncel Muratpaşa personeli yangın tatbikatında

Muratpaşa Belediyesi çalışanları, uzmanlardan aldıkları yangın eğitiminin ardından belediye otoparkında yapılan yangın tatbikatına katıldı.Yangın söndürme tekniklerini uygulamalı öğrendi.


Antalya Basını masaya yatırılıyor Güncel Antalya Basını masaya yatırılıyor

Antalya Kent Müzesi, Kasım ayında da Kent-Müze-Tarih Söyleşileri dizisinin 41.’si ile Antalyalıların karşısına çıkıyor.


İstek’li Öğrencilerin “Geometrik Düşler” Adlı Sergisi Güncel İstek’li Öğrencilerin “Geometrik Düşler” Adlı Sergisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3., 4., 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri, ünlü ressam Picasso’dan ve kübizm akımından etkilenerek hazırladıkları “Geometrik Düşler” adlı resim sergilerini, Shemall AVM’ de açtı.


Kemer "Uluslararası Antalya Müzik, Dans ve Spor Festivali" Kemer'de...

Kemer 3-7 Kasım 2010 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen sporcu ve sanatçı gruplarına ev sahipliği yapacak.


Antalya Anadolu Lisesi’nden Başkan Akaydın’a teşekkür Güncel Antalya Anadolu Lisesi’nden Başkan Akaydın’a teşekkür

Antalya Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, okulun amfi tiyatrosunun üzerinin kapatılmasına yardımcı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a teşekkür plaketi verdi.


Eko karavan Büyükşehir’de Güncel Eko karavan Büyükşehir’de

Uluslararası Hidrojen Enerjisi Teknolojileri Merkezi (UNIDO-ICHET) ve Oto Doğalgaz İstasyonları Derneği (ODİDER) tarafından temiz enerji kaynaklarını tanıtmak amacıyla geliştirilen "H2 Eko Karavan Projesi" Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Antalya’da tanıtıldı.


Giritli kültürü Kepez’de yaşayacak Güncel Giritli kültürü Kepez’de yaşayacak

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’daki Girit’li göçmenlerin, kültürlerinin yaşatılabilmesi, gelecek kuşaklara taşınabilmesi amacıyla, bir parkın içerisinde “Girit Evi Müzesi” yapmayı düşündüklerini söyledi.


Hamilelikte bitki çaylarını ihmal etmeyin! Sağlık/Kadın Hamilelikte bitki çaylarını ihmal etmeyin!

Sonbahar, değişken hava sıcaklıkları ile birlikte grip ve soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarının da habercisidir.


Ergin Civan: Güncel Ergin Civan: "Girişimcinin gözü kara olacak"

Antalya’da ziraat fakültesi öğrencilerinin iş yaşamına geçişini sağlıklı şekilde yapmalarını sağlamak, öğrencilerin tarım sektörünün beklentilerinin karşılanmasına yönelik kendini geliştirmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan ‘Kampüsten İşe Projesi’ başarıyla tamamlandı.


Tanıtımda 50 ülkenin adı var, bütçesi yok! Ekonomi/Turizm Tanıtımda 50 ülkenin adı var, bütçesi yok!

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) ile Ekin Grubu’nun birlikte yayınladığı RESORT Dergisi’ndeki habere göre Kültür ve Turizm Bakanlığının ülkemizin yurtdışında tanıtımına ayrılan bütçesinden en büyük payı Almanya alırken 50 ülkeye hiç bütçe ayrılmadı.


TODOSK bu hafta sonunda yine dağlardaydı… Güncel TODOSK bu hafta sonunda yine dağlardaydı…

Her hafta sonu yaz-kış demeden aralıksız olarak etkinliklerine uzun ve kısa parkur şeklinde devam eden TODOSK üyeleri, bu hafta sonun da ise 2008 yılında Olympos’ ta yanan Musa Dağı’ ndaydı.


Bayrak Ana Döşemealtı’nda Döşemealtı Bayrak Ana Döşemealtı’nda

Şair ve yazar Gemlikli Bayrak Ana Şadiye Bingöl, Döşemealtı’nı ziyaret etti.


Evcilmen kahraman işçiyi ödüllendirdi Güncel Evcilmen kahraman işçiyi ödüllendirdi

Haftasonu falezlerde intihara kalkışan genç kızı, kendi hayatını tehlikeye atarak kurtaran Muratpaşa Belediyesi işçisi Mahmut Kişi, Başkan Evcilmen tarafından ödüllendirildi


Muratpaşa'nın süper kızları Spor Muratpaşa'nın süper kızları

Bayanlar Hentbol Süper Lig’de mücadele eden Muratpaşa Belediyespor, evinde oynadığı maçta Anadolu Üniversitesi’ni 33-28 yenerek, ligde ikinci sıraya yerleşti.


İstek'li Deniz'in satrançtaki başarısı Güncel İstek'li Deniz'in satrançtaki başarısı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencilerinden Deniz Eroğlu, 23-24 Ekim 2010 tarihlerinde Deepo Satranç Merkezinde düzenlenen, 2010 Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasında, yıldızlar genel kategoride, il üçüncülüğü elde etti.


Samani'den Akaydın'a: “5 yıllık zammı yaptı, daha ne yapacak? Siyaset Samani'den Akaydın'a: “5 yıllık zammı yaptı, daha ne yapacak?"

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, “Başkan Akaydın açıklamasında, ‘Bu yıl suya zam yapmayacağım’ demiş. Akaydın zaten göreve geldiği 6 ay içerisinde 5 yıllık zammı yaptı. Daha ne yapacak?” dedi.


Antalyalılara Kültür/Sanat Antalyalılara "Kadın ve Aşk"ı anlattı

Tasavvuf dünyasının önemli isimlerinden Cemalnur Sargut, Antalyalılara ‘Kadın ve Aşk’ı anlattı. Aşkın kelime olarak sarmaşık anlamına geldiğini ifade eden Sargut, kadınların da Mevlana gibi aşkla dolu olduğunu söyledi.


Güncel "da Vinci" robotuna yoğun ilgi

Akdeniz Bölgesi’nin ilk ve tek ‘da Vinci Robotu’nu, Antalya’ya getirerek, Da Vinci Robotik Cerrahi Merkezi’ni kuran Memorial Antalya Hastanesi, da Vinci’yi 5M Migros Alışveriş Merkezi’nde tanıttı.


Sonbaharda kilolara dikkat! Sağlık/Kadın Sonbaharda kilolara dikkat!

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Beslenme ve Diyet Uzmanı Aysun Yurdakul ''Yazın sıcaktan daha hafif geçirdiğimiz öğünlerin yerini ağır yağlı yemekler almasın'' dedi.


Masa Tenisi En İyi Onikiler Şampiyonası yapıldı Spor Masa Tenisi En İyi Onikiler Şampiyonası yapıldı

Antalya Masa Tenisi İl Temsilciliği Faaliyet Programı gereğince Büyükler En iyi Onikiler Şampiyonası 30 Ekim 2010 tarihinde Atatürk Stadyumun Kapalı tribunun altındaki “bölümde” yapıldı.


“Emlak yatırımı yabancılar için cazip hale getirilmeli!” Ekonomi/Turizm “Emlak yatırımı yabancılar için cazip hale getirilmeli!”

Rusya’da perakende devi IKEA’nın da emlak danışmanlığını yapan Ferit Yıldırım, yapılan şehircilik hataları yüzünden Antalya, Bodrum, Istanbul ve diğer destinasyonların;Londra,Dubai ve Monaco şehirleri gibi değer kazandırılmadığını belirtti.


Börekçiler Odası’nın yeni başkanı Şimşek Güncel Börekçiler Odası’nın yeni başkanı Şimşek

Antalya Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeterya ve Kafe Barlar Odası’nın olganüstü genel kurulu Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde yapıldı.


Behice Boran 100 yaşında Kültür/Sanat Behice Boran 100 yaşında

Sosyalist kuramcı, sosyolog, TİP eski Genel Başkanı Behice Boran, doğumunun 100. yıldönümünde AKM Perge Salonu’nda düzenlenen panelle anıldı. Panel yoğun ilgi gördü.


Cumhuriyet Bayramı’na muhteşem kutlama Güncel Cumhuriyet Bayramı’na muhteşem kutlama

Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerce Antalyalı, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın (ADSO) müzikleri eşliğinde Cumhuriyet’i kutladı.


‘Gözleri Çelik Mavisi’ adlı Atatürk fotoğrafları sergisi AKM’de Kültür/Sanat ‘Gözleri Çelik Mavisi’ adlı Atatürk fotoğrafları sergisi AKM’de

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle 29 Ekim’de açılan sergide Atatürk’ün çoğu hiç yayınlanmamış 300 fotoğrafı Antalyalılarla buluşturuldu.


Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun Güncel Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyet düşünce, beden ve bilim bakımından güçlü koruyucular ister. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun


Büyükşehir 29 Ekim’i Antalyalılarla birlikte coşkuyla kutlayacak Güncel Büyükşehir 29 Ekim’i Antalyalılarla birlikte coşkuyla kutlayacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor.


Kepez’in simgesi halkla buluşuyor Güncel Kepez’in simgesi halkla buluşuyor

Antalya Kepez Belediyesi, ilçenin simgelerinden biri olan Devlet Su İşleri (DSİ)’ne ait sulama kanalının çevresini peyzaj çalışması ile halkın kullanımına açıyor.


Topcu; “Muratpaşa, Açık Cezaevi gibi..” Siyaset Topcu; “Muratpaşa, Açık Cezaevi gibi..”

Son zamanlarda yolsuzluk yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan belediye personeli ve belediyenin icraatsızlığı nedeniyle Muratpaşa’nın mahrumiyet bölgesine dönüştüğünü belirten AK Parti İlçe Başkanı Mesut Topcu, “AK Parti’nin 2008 yılında yaptığı 1/5000’lik imar planını iptal ettiren CHP, CHP’li belediye başkanları ve kamuoyunda beşli grup olarak bilinen yandaş STK’ lar şimdi nerdesiniz” dedi.


Gazetecinin Objektifinden Fotoğraflarla Parlamento Kültür/Sanat Gazetecinin Objektifinden Fotoğraflarla Parlamento

Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün hazırladığı Gazetecinin Objektifinden adlı fotoğraf sergisi kapsamında ‘Fotoğraflarla Parlamento’ konulu sergi açıldı.


Muratpaşa Belediyesi’nden Güvenlik’e modern muhtarevi Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden Güvenlik’e modern muhtarevi

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, modern projesi ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle dikkat çeken Güvenlik Muhtarevi’nin anahtarını Muhtar Necati Çimen’e teslim etti.


DP Muratpaşa kongresi yapıldı Siyaset DP Muratpaşa kongresi yapıldı

Demokrat Parti Muratpaşa İlçe, başkanlık seçimi için sandığa gitti. Durukan Düğün Salanu’nda gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Mehmet Sevim tekrar başkanlığa seçildi.


TP’de ilçe başkanları atandı Siyaset TP’de ilçe başkanları atandı

Türkiye Partisi Antalya İl Başkanı Sedat Başar parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla yeni atanan ilçe başkanlarını basına tanıttı.


Kore gazilerine büyük onur Ekonomi/Turizm Kore gazilerine büyük onur

Kore savaşının 60’ncı yılı dolayısıyla Cam Piramit Sergi Salonu’nda ‘Kore-Türk’ konulu resim sergisi açıldı. Başkan Akaydın, “Türk askeri dünyada asaletin sembolüdür” diyerek askere övgü yağdırdı. Kore Birleşim Danışma Kurulu, Kore savaşına katılan gazilere ve ailelerine madalya verdi.


Büyükşehir Sağlık Şenliği başladı Güncel Büyükşehir Sağlık Şenliği başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce “1’inci Sağlık Şenliği”, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın tarafından Cam Piramit’te açıldı.


Gökyüzünü renklendirdiler Güncel Gökyüzünü renklendirdiler

TED Antalya Koleji tarafından bu yıl beşincisi gerçekleştirilen “Uçurtma Şenliği”nde, öğretmen, öğrenci ve veliler gökyüzünü renkli uçurtmalarla süslediler.


ABT Sahilkent’te ayakta alkışlandı Finike ABT Sahilkent’te ayakta alkışlandı

Antalya Büyükşehir Tiyatro Oyuncuları, Finike’ye bağlı Sahilkent Beldesi’nde “Vatan Kurtaran Şaban”ı sahneledi.


Kemer "Çalışan Yabancılar ile ilgili Eğitim" toplantısı yapıldı

23.10.2010 tarihli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş teftiş Antalya Grup Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Çalışan Yabancılar ile ilgili Eğitim’ Khan Hotel’de gerçekleştirildi. KETOB adına Kemer bölgesindeki tesisleri bilgilendirmek amacıyla bu eğitim toplantısına Özlem Tuncaelli katıldı.


Calista'da sanat dolu bayram tatilcileri bekliyor Kültür/Sanat Calista'da sanat dolu bayram tatilcileri bekliyor

Antalya Belek’te misafirlerine standartların üzerinde hizmet veren Calista Luxury Resort, Kurban Bayramı’nda hazırlamış olduğu bayram programları ile misafirlerinin farklı bir tatil geçirmesini sağlıyor.


Kumluca Belediyesi Türkiye’de Öncü Belediye Konumunda Kumluca Kumluca Belediyesi Türkiye’de Öncü Belediye Konumunda

Vatandaşları “888” Hücre Yayını hizmeti ile ücretsiz olarak bilgilendirmeyi amaçlayan Kumluca Belediyesi, Mobil Demokrasi Platformu kapsamında hizmet veren belediyeler sıralamasında başarılı belediyeler listesinde yer alıyor.


Ülken: Sahte STK’lar türedi   Siyaset Ülken: Sahte STK’lar türedi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Ziraat Mühendisleri Odası, Veteriner Hekimleri Odası ve Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası’nı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


DSP ziyaretlerine Türk Habersen'le devam etti Siyaset DSP ziyaretlerine Türk Habersen'le devam etti

Seçim çalışmalarını hızla sürdüren DSP durmak bilmiyor.


AK Kadınlar arı gibi çalışıyor Siyaset AK Kadınlar arı gibi çalışıyor

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç ve yönetim kurulu üyeleri ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.


Kepez’e kolej gibi okullar yapıldı Güncel Kepez’e kolej gibi okullar yapıldı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin, kolejleri aratmayacak, kolejlerden daha iyi imkânları olan 6 okulu ilçeye kazandırdığını söyledi.


DSP'den DİSK'e ziyaret Siyaset DSP'den DİSK'e ziyaret

Demokratik Sol Parti İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, İl sekreteri Resul Olgun, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Gülsoy ve Mehmet Ulaş ile birlikte DİSK Bölge Temsilciliğini ziyaret etti.


Tütüncü’ye “Güvenli Toplum Ağı” brifingi Siyaset Tütüncü’ye “Güvenli Toplum Ağı” brifingi

Antalya Emniyet Müdürlüğü, organizasyonunu yaptığı “Güvenli Toplum Ağı” projesiyle ilgili olarak, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye brifing verdi.


Rixos Al Nasr Tripoli’de Lösev Yararına Sergi Rixos Al Nasr Tripoli’de Lösev Yararına Sergi

Rixos Al Nasr Tripoli, LÖSEV yararına düzenlenen Serkan Kılıç’ın “Hatıralar” adlı fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.


Büyükşehir, olimpiyatları Antalya’ya taşıdı Spor Büyükşehir, olimpiyatları Antalya’ya taşıdı

Antalya, İtfaiye Sporları Dünya Şampiyonası Olimpiyatları’na ev sahipliği yapacak. Uluslararası İtfaiye Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Andrey Kalinin ve Finans Müdürü Ovchinnikov Valery Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof Dr. Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.


Kamuda mesai saatleri yeniden belirlendi Güncel Kamuda mesai saatleri yeniden belirlendi

Antalya Valiliği, 1 Kasım 2010'dan geçerli olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında mesai saatlerinin yeniden düzenlendiğini duyurdu.


Konyaaltılı partililerden Kepez’e yardım Siyaset Konyaaltılı partililerden Kepez’e yardım

Konyaaltı CHP Kadın Kolları üyeleri, Kepez’deki yardımı muhtaç aileleri ziyaret ederek giyecek yardımı yaptılar. Kepez’de sıcak ilgi gören Konyaaltılı CHP’liler, yardım çalışmalarını sürekli hale getirecekler.


Antalya Limanı'nda Ekonomi/Turizm Antalya Limanı'nda "Global" rekor

Global Liman İşletmeleri, konteyner yükünü yüzde 122 oranında artırarak dünya çapında başarı yakaladı


Siyaset "Aç tavuk kendini darı ambarında zanneder"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan yaptığı basın açıklaması ile AKP İlçe Başkanı Mesut Topçu’ya yanıt verdi.


AKEVLİLER DON KİŞOT’UN HAYAL DÜNYASINA GİRDİ Kültür/Sanat AKEVLİLER DON KİŞOT’UN HAYAL DÜNYASINA GİRDİ

Cervantes’in dünya klasikleri arasında yer alan başyapıtı “Don Kişot’un yolculuk hikayesi Özel AKEV İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde izlendi.


Kore-Türk kardeşliği pekişecek Güncel Kore-Türk kardeşliği pekişecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde AKM’de Kore-Türk resim sergisi açılacak.


İstek’li Miniklerin Bahçe Keyfi Güncel İstek’li Miniklerin Bahçe Keyfi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, okul bahçesinde bir araya gelerek, tanıştılar ve oyunlar oynadılar.


Gençlik ve İzcilik Tesisleri'ne inceleme Güncel Gençlik ve İzcilik Tesisleri'ne inceleme

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı ve beraberindeki İl Genel Meclisi üyelerinden Zeki Tunç, Erdal Küsken, İlhan Buğdaycı ile birlikte Gençlik Spor İl Müdür Yardımcısı Türker Özay, Antalya’nın Kepez İlçesine bağlı Duacı Köyünde İl Özel İdaresi’nin katkılarıyla yenilenen Gençlik ve İzcilik Tesisleri nde incelemelerde bulundular.


Teşekkür ziyaretlerine devam Güncel Teşekkür ziyaretlerine devam

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, 12 Eylül halkoylamasının ardından başlattığı teşekkür ziyaretlerine Beyaz Gazetesi, Antalya Güncel, Ağrılılar ve Siirtliler Derneği ile devam etti.


Kumluca Belediyesi Toptancı Sebze Halinde Piyasa Kurulmaya Başlandı Kumluca Kumluca Belediyesi Toptancı Sebze Halinde Piyasa Kurulmaya Başlandı

Seralarda yetişen sebzelerin hale giriş yapmasıyla Kumluca Belediyesi Toptancı Sebze Hali sezona başladı.


Antalya'dan Şanlıurfa'ya organ bağışı çağrısı Sağlık/Kadın Antalya'dan Şanlıurfa'ya organ bağışı çağrısı

Antalya Medical Park Hastane Kompleksi ve Şanlıurfa Belediyenin ortak projesi olarak Şanlıurfa’da düzenlenen Organ Nakli ve Organ Bağışı konulu konferans halkın ve özellikle diyaliz hastalarının geniş katılımı ile gerçekleştirildi.


Aile büyüklerini okulda ağırladılar Güncel Aile büyüklerini okulda ağırladılar

TED Antalya Koleji Anasınıfı ve beşinci sınıf öğrencileri, yaşlılar için bir etkinlik düzenleyerek büyükanne ve büyükbabalarını okula davet ettiler.


Başkan Gül'den ekibine yemek Kemer Başkan Gül'den ekibine yemek

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, hafta sonu düzenlediği personel gecesinin ardından dün akşamda seçimlerde kendisiyle birlikte çalışan ekibe yemek verdi.


Ekonomi/Turizm "Serbest bölge istihdam demek"

Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı (BAGEV) tarafından hazırlanan ve BAGEV İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Reşat Güney’in sunduğu ‘İş ve Eğitim Zamanı’ TV programının bu haftaki konukları Antalya Serbest Bölge İşleticisi A.Ş. (ASBAŞ) Genel Müdürü Zeki Gürses ile SGK Muratpaşa Merkez MüdürüAdem Bahadır Ulu oldu.


Beymen Club’ın Antalya’daki 2. mağazası açıldı. Güncel Beymen Club’ın Antalya’daki 2. mağazası açıldı.

Beymen Club’ın Antalya’daki 2. mağazası, Migros Alışveriş Merkezi’nde açıldı. 160 metrekarelik alanda hizmet vermeye başlayan mağaza, 10:00-22:00 saatleri arasında müşterileriyle buluşuyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68358 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...