Pazar, 20 Ekim 2019
Kreşlerden koleje ziyaretçi akını Güncel Kreşlerden koleje ziyaretçi akını

TED Antalya Koleji, Antalya’nın farklı kreş ve anaokullarından gelen kurucu, öğretmen ve öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattı.


“Bizde Ahmetler çok” Siyaset “Bizde Ahmetler çok”

Cumhuriyet Halk Antalya Partisi İl Başkanı Özer Ülken, geçtiğimiz günlerde Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteci Ahmet Şık’ın annesi Fatma Şık ile babası Hüseyin Şık’ı Konyaaltı’ndaki evlerinde ziyaret etti.


GATAB’dan Berlin çıkartması Kemer GATAB’dan Berlin çıkartması

Türkiye’nin en geniş alanla katılacağı fuar 09 - 13 Mart 2011 tarihlerinde ITB Berlin Turizm Borsası Fuarı olacak. GATAB sponsorluğunda Kemer Almanya’ya taşınıyor.


Mankenler podyumu kadınlar için adımladı  Güncel Mankenler podyumu kadınlar için adımladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği defilede mankenler, podyumu kadınlar için adımladı.


Umuda Dokunuş izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı Kültür/Sanat Umuda Dokunuş izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı

Antalya Devlet Opera ve Balesi , Dünya Kadınlar Günü'nde gerçekleştirdiği 'Umuda Dokunuş' konseriyle muhteşem bir geceye imza attı.


Ressam Suzan Uğurluçam’dan karma sergi Kültür/Sanat Ressam Suzan Uğurluçam’dan karma sergi

Antalya Sanatçılar Derneği üyesi Sanat Tarihçisi Ressam Suzan Uğurluçam, Dedeman Shakspeare’de karma sergi açtı.


Başkan Tursun kadınların gönlünü fethetti Döşemealtı Başkan Tursun kadınların gönlünü fethetti

Döşemealtı Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği kadınlar günü etkinliği, belediye kültür salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirildi.


Köseoğlu’na batı ilçelerden destek Alanya Köseoğlu’na batı ilçelerden destek

Alanya Kuyumcular ve Sarraflar Esnaf Odası Başkanı Serdar Köseoğlu, esnaf ve sanatkârdan ve partililerden gelen yoğun destek üzerine 12 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı oldu.


Başağrısı deyip geçmeyin Sağlık/Kadın Başağrısı deyip geçmeyin

Baş ağrıları tüm dünyada en sık dile getirilen yakınmayı oluşturuyor. Kadınların yüzde 5’i ve erkeklerin yüzde 2.8’i her yıl 180 gün ve üzerinde süreyi baş ağrılarıyla geçiriyor.


Esnaftan CHP’li Ülken’e ziyaret Siyaset Esnaftan CHP’li Ülken’e ziyaret

Alanya Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Serdar Köseoğlu ile Antalya Mermerciler Odası Başkanı Mustafa Yüksel, İl Başkanı Özer Ülken’i makamında ziyaret etti.


Bakan Günay Kemer’e gelecek Kemer Bakan Günay Kemer’e gelecek

ITB Berlin Fuarına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kemer standına hayran kaldı.


Almanya’da Kemer fırtınası esiyor Kemer Almanya’da Kemer fırtınası esiyor

Geçtiğimiz hafta Nürnberg Fuarına katılan ve fuara damgasını vuran Kemer belediyesi, bu hafta da Berlin Fuarında adeta ziyaretçi akınına uğradı.


Medical Park'tan kadın hastalara karanfil Güncel Medical Park'tan kadın hastalara karanfil

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün'de tüm çalışanlarına ve yatan hastalara karanfil verdi.


HTMYO öğrencilerine Radyo ve TV Yayıncılığı anlatıldı Güncel HTMYO öğrencilerine Radyo ve TV Yayıncılığı anlatıldı

Bucak HTMYO Halkla ilişkiler bölümü öğrencileri etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.


Türk Telekom Akademi, AÜ’de öğrencilerle buluştu Güncel Türk Telekom Akademi, AÜ’de öğrencilerle buluştu

Türk Telekom’un gençlere ulaşmayı ve onları geleceğe hazırlamayı hedeflediği “Geleceğe Değer” projesinin yedinci durağında Türk Telekom Akademi, Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. Proje kapsamında Mayıs 2011’e kadar 11 ilde 12 üniversite ziyaret edilecek.


Akaydın Çanakkale gezisine katılacak kadınları uğurladı Güncel Akaydın Çanakkale gezisine katılacak kadınları uğurladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak düzenlenen Çanakkale gezisine katılacak kadınlara “İyi yolculuklar” diledi.


CHP’li kadınlardan çifte kutlama Siyaset CHP’li kadınlardan çifte kutlama

Cumhuriyet Halk Partili kadınlar, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nün kutlarken aynı zamanda 12 Haziran seçimlerinin startını da verdiler.


Geleceğin Ressamı Simge’nin Kişisel Tasarım Sergisi Kültür/Sanat Geleceğin Ressamı Simge’nin Kişisel Tasarım Sergisi

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencilerinden Simge Kayan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, küçük yaştan itibaren yapmış olduğu tasarımlarını, okul sergi salonunda açtı.


Kemerli kadınlar Lara ile coştu Kemer Kemerli kadınlar Lara ile coştu

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen Dünya Kadınlar günü, etkinliği coşkuyla kutlandı. Gecede sahne alan Pop Müziğinin ünlü sesi Lara kadınları coşturdu.


MHP’den ilk bayan aday adayı Siyaset MHP’den ilk bayan aday adayı

Ömür Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Antalya Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.


Gönüllüler öğrenciler için kermes düzenledi Güncel Gönüllüler öğrenciler için kermes düzenledi

Antalya Gönüllüleri Derneği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla üniversite öğrencileri ve ekonomik sıkıntı içinde bulunan aileler yararına kermes düzenledi.


TerraCity’de bütün mağazalar kiralandı Güncel TerraCity’de bütün mağazalar kiralandı

Antalya’nın en büyük alışveriş merkezi olmaya hazırlanan ve açılış için gün sayan TerraCity’de kiralama süreci tamamlandı. Dünyaca ünlü markaların bir çoğu Antalya’daki ilk mağazalarını TerraCity’de açıyor.


Türkiye’de tatil anlayışı değişecek Güncel Türkiye’de tatil anlayışı değişecek

Turizm’in lideri EtsGroup’un, Mayıs 2011’de Belek’te kapılarını tatil severlere açacak olan Maxx Royal Golf & Spa Hotel’i, Türkiye’de ilk kez uygulanan sıra dışı konsepti ile farklı ve özel hizmetler sunmaya hazırlanıyor.


Osmanlı Sarayı’ndaki gizli aşk sahnede Kültür/Sanat Osmanlı Sarayı’ndaki gizli aşk sahnede

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Osmanlı Sarayı’nda geçen gizli bir aşk hikayesini konu alan Zaide’yi yeniden sahneliyor. Mozart’ın Osmanlıları konu alan iki perdelik eseri, , Saray’dan Kız Kaçırma’da olduğu gibi bir kaçış hikayesini anlatıyor


Küçükgüngör’den “Ellerimdeki Geleceğim” Projesi’ne destek Güncel Küçükgüngör’den “Ellerimdeki Geleceğim” Projesi’ne destek

Antalya Gençlik Merkezi Koordinatörlüğünde, Atatürk Anadolu Lisesi ortaklığında “ Ellerimdeki Geleceğim Projesi” Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Mehmet Küçükgüngör katılımlarıyla Atatürk Anadolu Lisesinde başladı.


Antalya Geri Dönüşümcüler Derneği açıldı Güncel Antalya Geri Dönüşümcüler Derneği açıldı

Uzun yıllardan beri Antalya'da dernek olma faliyetlerini nihayet hayata geçirmeye başaran atık çöp toplayıcıları yeni hizmet yerinde faliyete girdi. Atık toplayıcıların kendi aralarında topladıkları paralarla kurulan derneğin şuan 180 üyesi bulunuyor.


ANSİAD Yönetimi’nden ATSO’ya ziyaret Güncel ANSİAD Yönetimi’nden ATSO’ya ziyaret

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu, ATSO Başkanı Çetin Osman Budak’a nezaket ziyaretinde bulundu.


“Antalya stadına biran önce kavuşmalıdır” Güncel “Antalya stadına biran önce kavuşmalıdır”

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak yaptığı açıklamada 2013 FIFA Yirmi Yaş Altı Dünya Kupası için Türkiye’nin seçilmiş olmasının ülkemizin uluslararası ölçekte organizasyonlar için bir cazibe merkezi olduğunun göstergesi olduğunu belirtti.


Çok Sesli Koro kadınlar için söyledi Güncel Çok Sesli Koro kadınlar için söyledi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Çok Sesli Korosu, Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Yenimahalle Kültür Merkezi’nde “Kadın Emeğine Saygı” konseri verdi.


Batı Akdeniz ITB Berlin’de Batı Akdeniz ITB Berlin’de

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’de stand açtı.


Ulaşım A.Ş’den kadınlara çiçek Güncel Ulaşım A.Ş’den kadınlara çiçek

ANTRAY’ın işletmesini yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Ulaşım A.Ş.,8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tramvayda yolculuk eden kadınlara ve kadın çalışanlarına çiçek dağıttı.


Side Belediyesi içme suyu boru hatlarını yeniliyor Serik Side Belediyesi içme suyu boru hatlarını yeniliyor

Yaklaşık 1 ay sürecek olan çalışma kapsamında, Side’nin belirli bölgelerindeki içme suyu boru hatları ile yağmur suyu drenajı için kullanılan boru hatları yenilenecek.


Kepez’den amatör kadınlara tam not Güncel Kepez’den amatör kadınlara tam not

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Yenimahalle Kültür Merkezi’nde özel gösterimde sahneye çıkan Amatör Tiyatrocu Kadınlar, Kepezlilerden tam not aldı. Oyuncular dakikalarca ayakta alkışlandı.


Başhekim Erdoğan’dan Kadınlar Günü’nde çiçekli kutlama Güncel Başhekim Erdoğan’dan Kadınlar Günü’nde çiçekli kutlama

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bayan personeline karanfil dağıttı.


“Kadın Olmak” Konferansı Güncel “Kadın Olmak” Konferansı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği konferansta, kadınları jinekolog doktorla buluşturdu.


Muratpaşa’ya Avrupa morali Spor Muratpaşa’ya Avrupa morali

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Lig’de mücadele eden Muratpaşa Belediyespor, erteme maçında TED Samsun Koleji’ni 48-29 mağlup ederek, Challange Kupası çeyrek final maçı öncesi moral depoladı.


Oral’dan çiçek jesti Güncel Oral’dan çiçek jesti

MHP Milletvekili Aday Adayı Murat Gökhan Oral MHP Kadın Kolları İl Başkanı Gül Nihal Gürel, Kepez İlçe Başkanı Müşerref Aksu ve ANTKİAD Başkanı Sevinç Eyilik’e çiçek vererek Dünya Kadınlar Gününü kutladı


ATB heyetinden M. Ali Şahin'e YÖREX ziyareti Güncel ATB heyetinden M. Ali Şahin'e YÖREX ziyareti

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve beraberindeki heyet, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'i ziyaret etti.


Bremen Mızıkacıları’nın prömiyerine yoğun ilgi Kültür/Sanat Bremen Mızıkacıları’nın prömiyerine yoğun ilgi

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin yeni çocuk oyunu Bremen Mızıkacıları ilk gösteriminde yoğun ilgi ile karşılaştı. Çocukların büyük ilgi ile izlediği eserin prömiyeri 7 Mart Pazartesi günü saat 14:00 ‘da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.


İrbeç, Yörük-Türkmen şölenine katıldı Siyaset İrbeç, Yörük-Türkmen şölenine katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Yusuf Ziya İrbeç Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu’nun şölenine katıldı. Çok sayıda kurum ve kişiye Onurluk takdim edildi.


Gençler Türkiye Güreş Şampiyonası sona erdi Spor Gençler Türkiye Güreş Şampiyonası sona erdi

Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası 600 sporcunun katılımı ile 4-6 mart 2011 tarihinde Antalya Dilek Sabancı Spor Salonunda yapıldı.


Organ koordinatörlüğü gönüllülük işi Güncel Organ koordinatörlüğü gönüllülük işi

Organ nakli koordinatörlüğünün son derece önemli bir görev olduğunu belirten Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü Koordinasyon Birimi Sorumlusu Uzman Nilgün Keçecioğlu, koordinatörlerin eğitimli olmalarının yanı sıra işlerini mesai saati ile sınırlamayan kişiler olması gerektiğini söyledi.


Başkan Tütüncü, Kadınlar Günü’nü kutladı Güncel Başkan Tütüncü, Kadınlar Günü’nü kutladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayarak, tüm kadınların ‘Dünya Kadınlar Gününü’ kutladı.


Halkla İlişkiler öğrencileri Bucaklı kadınları unutmadı Güncel Halkla İlişkiler öğrencileri Bucaklı kadınları unutmadı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu halkla İlişkiler ve Çocuk gelişimi bölüm öğrencileri 8 Mart dünya Kadınlar günü dolayısıyla bucaklı kadınların bu özel gününü kutladı.


Kadın Çalıştayı’na yoğun ilgi Güncel Kadın Çalıştayı’na yoğun ilgi

Belediye-İş Sendikası Antalya Şubesi’nin Muratpaşa Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği “1. Kadın Çalıştayı” yapıldı. Çalıştayda , kadınların sosyal ve siyasal alanda yaşadığı sorunlar ele alındı.


Başkandan kadınlara jest Serik Başkandan kadınlara jest

Boğazkent Belediyesince 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Belediye kültür merkezinde etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinliğe yoğun ilgi gösteren Boğazkent’li kadınlar doyasıya eğlendiler.


Hanımlar, geç kalmış değilsiniz! Sağlık/Kadın Hanımlar, geç kalmış değilsiniz!

Kadınlarımızın çoğunun egzersiz yapmadan yaşadığını söyleyebiliriz. İlerleyen yaşla birlikte egzersiz yapmak için enerji bulamama, vakit bulamama, çocuk sahibi olduktan sonra daha önce yaptığı kadar egzersize dahi istekli olmama, kilo vermede hızlı sonuç almadığı için yararsız olduğunu hissederek hevesin kırılması gibi durumlara kadınlarda sık rastlarız.


Öğrenciden öğrenciye yardım Güncel Öğrenciden öğrenciye yardım

TED Antalya Koleji dördüncü sınıf öğrencileri, “Geleneksel Uçurtma Şenliği”nden elde ettikleri gelirlerle, Kepez bölgesindeki Göçerler İlköğretim Okulu’na bilgisayar, yazıcı seti, barkovizyon takımı hediye ettiler.


CHP gençliğinin Kepez çıkarması Siyaset CHP gençliğinin Kepez çıkarması

Genel seçim çalışmalarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi gençliği Antalya’daki broşür dağıtma çalışmalarına devam ediyor


Giray Ercenk İlkçağ’dan günümüze Antalya’yı anlattı Güncel Giray Ercenk İlkçağ’dan günümüze Antalya’yı anlattı

Antalya Kent Müzesi’nin Kent Müze Tarih Söyleşisi’nin Mart ayı konuğu Araştırmacı-Yazar Giray Ercenk oldu.


Akbulut ve İrbeç’ten KESO’ya ziyaret Kumluca Akbulut ve İrbeç’ten KESO’ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut ve Yusuf Ziya İrbeç Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESO) Başkanı Atacan Ertürk’ü ziyaret etti.


“Atatürk ve Kadın” sergisi Muratpaşa’da Kültür/Sanat “Atatürk ve Kadın” sergisi Muratpaşa’da

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, Muratpaşa Belediyesi Fuayesi’nde “Atatürk ve Kadın” konulu fotoğraf sergisi açıldı.


HEPAR’da adaylar tamam Siyaset HEPAR’da adaylar tamam

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Antalya Milletvekili Adayları belli oldu. Önceki gün Burdur’u da kapsayan iki günlük ziyaret için Antalya’ya gelen HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, dün yaptığı basın toplantısı ile partisinin 12 Haziran seçimlerindeki Antalya milletvekili adaylarını basına tanıttı.


“Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor” Siyaset “Her vatandaş 4 bin dolar borçlu doğuyor”

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Cumhuriyet tarihinde ilk kez vatandaşların bu kadar borçlu olduğu bir dönem yaşandığını, her vatandaşın yaklaşık 4 bin dolar borçlu doğduğunu, bunun vatandaşı ekonomik açıdan sindirme politikası çerçevesinde geliştirilmiş bir proje olduğunu söyledi.


Kadın esnafa kırmızı karanfilli kutlama Güncel Kadın esnafa kırmızı karanfilli kutlama

DSP Muratpaşa İlçe Yönetimi ve Muratpaşa İlçe Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle sabah 10.00’da Cumhuriyet Meydanı'ndaki çelenk koyma törenine katıldı.


“Basın Gözünden AB & Türkiye” Güncel “Basın Gözünden AB & Türkiye”

Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye çapında örnek proje gösterilen “Antalya Basın Akademisi” adlı Avrupa Birliği projesinin ardından, yeni bir projeye daha imza attı


“Öğretmenin Sınırı Yok” Güncel “Öğretmenin Sınırı Yok”

Garanti Bankası’nın, öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) işbirliğiyle yürüttüğü Öğretmenin Sınırı Yok projesi kapsamında, 4-6 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya’daki öğretmenlere yönelik eğitimler düzenlendi.


Antalya Oto Tamirciler Odası üyelerine müjde Güncel Antalya Oto Tamirciler Odası üyelerine müjde

Antalya Oto Tamirciler Odası başkanı Mehmet Bucak onaylanan torba yasa ile ilgili üyelerini sevindiren bir açıklama yaptı.


Kundu’nun; Sağı beş yıldızlı otel, solu çöplük Aksu Kundu’nun; Sağı beş yıldızlı otel, solu çöplük

Son yılların gözde turizm merkezi Kundu bölgesinin aciliyet arz eden sorunları masaya yatırıldı. Aksu Belediyesi öncülüğünde Otelciler ve esnafın bir araya geldiği toplantı Delphin Palace otel de yapıldı.


Nike Halı Saha Ligi’ne katılmak için son 1 hafta Spor Nike Halı Saha Ligi’ne katılmak için son 1 hafta

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike tarafından düzenlenen Nike Halı Saha Ligi kayıtları 13 Mart Pazar akşamına kadar uzatıldı. Ligde heyecan 19 Mart’ta başlayacak.


Cumhuriyet Kadınları anıldı Güncel Cumhuriyet Kadınları anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü 1 haftaya yayılan geniş bir etkinlik yelpazesi içinde kutluyor. Bu kapsamda “Kadınlar Vardır’ adlı serginin açılışı yapılırken, “Atatürk ve Kadın Hakları” konulu konferans gerçekleştirildi.


Çok sık yapılan cilt temizliği sivilceyi çoğaltıyor Sağlık/Kadın Çok sık yapılan cilt temizliği sivilceyi çoğaltıyor

Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olacağınız düşüncesi ile her gün farklı ürünler kullanarak; cildinizi defalarca temizliyor, yüzünüzü sık sık ovuşturuyorsanız hata ediyorsunuz.


AK Parti’de Milletvekilliği Aday Adaylığı süreci başladı Siyaset AK Parti’de Milletvekilliği Aday Adaylığı süreci başladı

AK Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada 2011 Genel Seçimleri Milletvekili Aday Adayı olacaklar için başvuruların bugünden itibaren alınmaya başlanacağı belirtildi.


“Bütün düşüncem Antalya’ya hizmet etmek” Siyaset “Bütün düşüncem Antalya’ya hizmet etmek”

Antalya Büyükşehir Belediyesi bürokrat ve birim müdürlerinin katıldığı ‘Bilgi Birikimi Paylaşımı’ konulu’ toplantıda konuşan Başkan Akaydın, “Bütün düşüncem belediyeyi çağın uzmanlık ve akademik bilgileri ile donatıp Antalya’ya hizmet etmek” dedi.


Karaöz ses verecek Aksu Karaöz ses verecek

MHP İl Başkanlığı ve Aksu İlçe Başkanlığının birlikte düzenlediği toplantısı “Ses ver Türkiye” toplantısı Karaöz Beldesinde devam etti


CHP’li Çetin’den ahde vefa Siyaset CHP’li Çetin’den ahde vefa

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Gazipaşalı Mustafa Çetin, Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Tevfik Uysal’ı ziyaret etti. Çetin, ziyaretinin siyesi değil, ahde vefa olduğunu vurguladı


“DSP olarak her zaman kadınlarımızın yanındayız” Siyaset “DSP olarak her zaman kadınlarımızın yanındayız”

Büyüknohutçu: “Kadınlar, demokrasinin sigortasıdır. Yaşamın her alanında olduğu gibi, ülkemizde demokrasinin kökleşmesi, yerleşmesi ve gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde geliştirilerek aktarılabilmesi için kadınların gücüne, her zamankinden daha fazla ihtiyaç vardır.”


STK’lardan taziye ziyareti Siyaset STK’lardan taziye ziyareti

İstanbul’daki cenazesinde binlerce kişiyi buluşturan Milli Görüş lideri Prof.dr. Necmettin Erbakan için taziye ziyaretleri sürüyor. 1 Mart’taki cenazeye gösterilen yoğun ilgiyi değerlendiren Saadet Partisi İl Başkanı Akın, “Oradaki kalabalık Erbakan’ın tarihe damga vurduğunun bir göstergesiydi” diye konuştu.


Emekli zammını unutmadılar Siyaset Emekli zammını unutmadılar

Saadet Partisi’ne taziye ziyaretinde bulunan Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şubesi Başkanı Hasan Ekin, Erbakan’ın emekliye en çok sahip çıkan lider olduğunu ve geçmişte emeklilere yaptığı yüzde 72’lik emekli zammını unutmadıklarını kaydetti.


“Sözde Değil, Eylemde Kadın Hakları” Siyaset “Sözde Değil, Eylemde Kadın Hakları”

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Av. Nezihe Yoldan Tezcan, “Emekçi kadınların hak mücadelesiyle bugünlere gelen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, ‘Sözde değil, eylemde kadın hakları’ savunuculuğu yapmaktayız” dedi.


HAS Partili kadınlar, Kadınlar Günü’nü kutladı Siyaset HAS Partili kadınlar, Kadınlar Günü’nü kutladı

8 Mart dünya kadınlar günü vesilesiyle HAS Parti Antalya İl Teşkilatında bir araya gelen kadınlar Dünya Kadınlar Gününü kutladı.


Karadenizli dayanışması Güncel Karadenizli dayanışması

An-Deva Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Atay, kısa adı Ant-Kar-Der olan Antalya Karadenizliler Derneği’ni ziyaret ederek, yeni yönetime başarılar diledi.


Güncel "8 Mart’a sahip çıkacağız"

Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Başkanı Sevinç Eyilik, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” nedeniyle yaptığı açıklamada, hayatın her alanında üreten kadınlara sahip çıkacaklarını söyledi.


“Bir günlük kutlamanın kimseye faydası yoktur” Siyaset “Bir günlük kutlamanın kimseye faydası yoktur”

Saadet Partisi İl Başkanı ve GİK üyesi Galip Akın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada “Her sene kuru gürültü ile sadece bir günlük kutlamanın kimseye faydası yoktur. Kadınlar ise sadece istismar edilmekle kalmakta ve bir insan olarak yapabilecekleri asıl hizmetlerden yoksun bırakılmaktadırlar” şeklinde konuştu.


Kepez Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’nu yaptı Güncel Kepez Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’nu yaptı

Kepez Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 14. Olağan Genel Kurulu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Kültür Salonu’nda yapıldı.


Toros Akdeniz Koleji Ayla Yüksel’ i Yılın Kadını seçti Güncel Toros Akdeniz Koleji Ayla Yüksel’ i Yılın Kadını seçti

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle son beş senedir Toros Akdeniz Koleji Yılın Kadını olarak Antalya’ya ve ülkemize yaptıkları hizmetlerinden dolayı Yılın Kadını’nı seçiyor.


Başkan Gül şampiyonla bir araya geldi Kemer Başkan Gül şampiyonla bir araya geldi

KEMK'in başvurusu doğrultusunda, WXEC'in görevlendirdiği dünyaca ünlü Yeni Zelandalı Enduro şampiyonu Chrise Birch, parkuru test etmek üzere Kemer'e gelirken, Belediye Başkanı Mustafa Gül ile yemekte bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.


Özdilekpark AVM’de her gün Kadınların Günü Güncel Özdilekpark AVM’de her gün Kadınların Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Özdilekpark’da kutlayan kadınlar astroloji ile ilgili merak ettiklerini ve yemek pişirmenin püf noktalarını öğrenecekler.


Dünyagöz 50 bin yabancı hasta hedefliyor Güncel Dünyagöz 50 bin yabancı hasta hedefliyor

Yılda yaklaşık 25 bin yabancı hastaya aynı anda tedavi olma ve tatil yapma fırsatı sunan Dünyagöz Hastaneler Grubu, çözüm ortağı otelleri ve tur şirketlerini ödüllendirdi. Dünyagöz, 2011 yılında 50 bin yabancı hasta hedefliyor.


Kemerspor gol oldu yağdı Spor Kemerspor gol oldu yağdı

Antalya Süper Amatör Kümede zirve mücadelesi veren Y.Kemer belediyespor, Yenikapı Gençlerbirliği karşısında gol oldu yağdı.


Tekirova Belediyespor evinde kayıp: 0-2 Spor Tekirova Belediyespor evinde kayıp: 0-2

Spor Toto 3.lig 1. Grup karşılaşmasında Tekirova Belediyespor kendi evinde Trakya temsilcisi Lüleburgazspor’u konuk etti.


Büyükşehir’den gençlere armağan Güncel Büyükşehir’den gençlere armağan

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gülveren Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerindeki mülkiyeti kendine ait alana Gençlik Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisi yapmak için kolları sıvadı.


Torosluoğlu ailesinin acı günü Kemer Torosluoğlu ailesinin acı günü

Kemer Orange Country otel'in sahibi Ömer Torosluoğlu'nun kardeşi Şerif Torosluoğlu, hayatını kaybetti. Cenazesi Kemer'de bulunan aile kabristanlığına defnedilirken, cenaze törenine kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ailesi, yakınları ve dostları katıldı.


TÜRK-İŞ “Tüm kadınlara selam olsun” Siyaset TÜRK-İŞ “Tüm kadınlara selam olsun”

TÜRK-İŞ Konfederasyonu Antalya İl Temsilcisi Hacı Mevlüt Ünal, ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nedeniyle yaptığı açıklamada, yeni yüzyılda da kadın sorunlarının decam ettiğini belirterek, “Kutsal kabul ettiğimiz tüm kadınlarımıza selam olsun” dedi.


Türkiye YÖREX'e hazırlanıyor Güncel Türkiye YÖREX'e hazırlanıyor

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl ikincisi 28 Nisan- 1 Mayıs 2011 tarihlerinde EXPO Center’da gerçekleştirilecek Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları devam ediyor.


BAGEV işsizliği azaltıyor Güncel BAGEV işsizliği azaltıyor

BAGEV Bölgesel İstihdam Bürosu, istihdam yaratmaya devam ediyor. İstihdam bürosu aracılığıyla bir fabrikada işe yerleştirilen 8 işçi, işbaşı yaptı.


BAKA, Konyaaltı Belediyesi’nde Güncel BAKA, Konyaaltı Belediyesi’nde

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin ve Antalya Yatırım Destek Ofisi (YDO) Koordinatörü Alaattin Özyürek, Konyaaltı Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ile biraraya geldi.


İSTEK Antalya Yeditepe Koleji, Yüzmede İl İkincisi Güncel İSTEK Antalya Yeditepe Koleji, Yüzmede İl İkincisi

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu II. kademe Yıldız Kızlar ve Erkekler Yüzme Takımı, il ikincisi oldu.


Kepez çiçek açtı Güncel Kepez çiçek açtı

Kepez Belediyesi’nin diktiği 110 bin lale soğanı ve 30 bin sümbül fidesinin Bahar’ın ilk ayı Mart’ta açmasıyla birlikte, ilçe çiçek bahçesi haline geldi.


Her şey beyinde başlar Güncel Her şey beyinde başlar

“TED Antalya Koleji’nin her yıl düzenlediği “Dinlence Etkinliği”nin altıncısı 3 bine yakın katılımcıyla Beldibi Sungate Otel’de yapıldı.


Kenya Ulusal Meclis Başkanı Kenneth Marende Side’yi Ziyaret Etti Manavgat Kenya Ulusal Meclis Başkanı Kenneth Marende Side’yi Ziyaret Etti

Kenya Ulusal Meclis Başkanı Kenneth Marende, 1 – 4 Mart tarihleri arasında yapacağı Antalya gezisi kapsamında Side’ye geldi.


Çetin, Belediye’ye ateş püskürdü! Siyaset Çetin, Belediye’ye ateş püskürdü!

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Çetin 25 Ocak-30 Mayıs tarihleri arasında Belediye’nin Kazım Özalp Caddesi’ndeki çalışmalarını eleştirdi.


Çaresiz aile yardım bekliyor Güncel Çaresiz aile yardım bekliyor

Aslen Kastamonulu olan Akgül ailesinin en büyük çocuğu 12 yaşındaki Güllüşah’ın kalp kapakçıklarının ikisinin de değişmesi gerekiyor.


Kemer Belediyesi kadınları unutmadı Kemer Kemer Belediyesi kadınları unutmadı

Kemer Belediyesi 8 Mart dünya Kadınlar Günü’nde kadınları unutmadı. Dünya kadınlar günü dolayısıyla 7 Martta düzenlediği gecede Hatice sahne alacak.


Delice Köyü Derneği’nden “gençlik kahvaltısı” Güncel Delice Köyü Derneği’nden “gençlik kahvaltısı”

Sivas İmranlı Delice Köyü Derneği Antalya’daki İmranlı-Zara yöresi ve civar köyleri gençlerine bir kahvaltı organize etti.


“TÜFE için tehlike çanları çalıyor” Ekonomi/Turizm “TÜFE için tehlike çanları çalıyor”

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır şubat ayı enflasyonu değerlendirdi.


Yol-İş Sendikası’ndan Köse’ye ziyaret Siyaset Yol-İş Sendikası’ndan Köse’ye ziyaret

Yol-İş Sendikası 2. Şube Başkanı İsmail Kepez, yönetim kurulu üyeleri Kamuran Temir, Osman Kıllar, Ahmet Recep Öztürk, Mustafa Cingöz ve Ahmet Taşdelen, AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse’yi ziyaret etti.


Elmalı’da ‘Dış Politika’ Paneli Elmalı Elmalı’da ‘Dış Politika’ Paneli

AK Parti Elmalı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Dış Politika’ konulu panele katılan Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, 2002 yılından bu yana dış politika konusunda AK Parti hükümetleri tarafından atılan adımlar ile Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri anlattı.


“Avrupa solunu küçümsememeliyiz” Güncel “Avrupa solunu küçümsememeliyiz”

Antalya Söyleşi Grubu tarafından düzenlenen ve ÖDP Antalya İl binasında gerçekleştirilen Çarşamba Söyleşileri’nde bu hafta Gazeteci Selami İnce, “Avrupa Solu”nu anlattı.


MHP Kaş İlçe Teşkilatı’ndan Yarbaş’a tam destek Kaş MHP Kaş İlçe Teşkilatı’ndan Yarbaş’a tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Av. Fevzi Yarbaş, MHP Kaş İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...