Perşembe, 21 Mart 2019
Kültür/Sanat "Yarın herşey değişebilir"

Hüzünlü ya da eğlenceli aşk evrelerinin başında ve sonunda söylenecek söz; “Yarın Her Şey Değişebilir!”


Pınar Aylin’den Hipp’er söyleşi Pınar Aylin’den Hipp’er söyleşi

HİPP Organik Bebek Mamaları’nın düzenlediği 1. Anneler Günü Şenliği’nde sevenleriyle buluşan Pınar Aylin, organik ürünler ile beslenmeye dikkat çekerken, Maya’nın kardeş isteğinden de söz etti


KETOB Kemer tanıtımına hareket kazandıracak Kemer KETOB Kemer tanıtımına hareket kazandıracak

Kemer Turistik ve Otelciler Birliği ( KETOB ) yeni oluşum içinde Kemer için farklı bir tanıtım modeli uygulayacak.


Envar’da kız güreşi Güncel Envar’da kız güreşi

Özel Antalya Envar Koleji kız öğrencileri, düzenlenen gençlik şöleni nedeniyle birbirleriyle kıyasıya güreştiler.


Satrançın altın anneleri... Güncel Satrançın altın anneleri...

Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliğince düzenlenen Anneler Günü Takım Turnuvası 8-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında Deepo Satranç Merkezinde yapıldı.


İhlas Koleji’nden Anneler Günü’nde Anlamlı Plaket İhlas Koleji’nden Anneler Günü’nde Anlamlı Plaket

Amsterdam’da düşen THY uçağında ağır yaralanan Cüneyt Er’in annesi yılın annesi seçildi.


Benim Yuvam miniklerinden annelere jest Güncel Benim Yuvam miniklerinden annelere jest

Benim Yuvam kreşindeki minikler, Anneler Günü nedeniyle annelerine bir jest yaptı. Minikler kendi elleriyle yaptıkları hediyeleri, kreş bahçesinde düzenlenen etkinlikle annelerine verdi.


Kemer’den doğa turizmine yatırım Kemer Kemer’den doğa turizmine yatırım

Kemer’de doğa turizmine yönelik olarak Beydağları Sahil Milli parkı üzerinde bulunan doğa yürüyüş parkurlarının levhalandırma çalışmaları yapılarak turizme kazandırılıyor.


Skal Antalya & SKÅL Bakü Kulübü artık Twin Kulüp Güncel Skal Antalya & SKÅL Bakü Kulübü artık Twin Kulüp

SKÅL International Antalya Kulübü Başkanı Umman Çetinbaş ““Twin Club” olduğumuzu ilan ederek, “Skal’ın turizm dünyasında ki önemini ve uluslararası gücünü bir kez daha ortaya koymuş olduk“ dedi.


Vodafone’la çevirmeniniz cebinizde Vodafone’la çevirmeniniz cebinizde

Mobil iletişimde dünya lideri Vodafone, iş hayatında da abonelerinin yanında! İş dünyasında sınırlar kalkarken, Vodafone “Cep Çevirmen!” servisiyle Vodafone abonelerine beş dilde simultane çeviri hizmetini sunuyor.


3 milyonu aşkın Rus turist bekleniyor Güncel 3 milyonu aşkın Rus turist bekleniyor

Türkiye ve Rusya arasında vizelerin kaldırılması konusunda sağlanan mutabakat, turizm sektörüne hedef değiştirtti.


Rusya’nın en popüler televizyon şovu Comedy Club Türkiye’de Rusya’nın en popüler televizyon şovu Comedy Club Türkiye’de

Türkiye’nin doğal ve tarihi zenginliklerini yurt dışına tanıtmak amacıyla kurulan ve turizm sektöründen pek çok ilke ev sahipliği yapan Club Marco Polo, yenilenen yüzü ve Rus televizyonunun vazgeçilmez şovu Comedy Club’ın gösterileriyle görkemli bir sezon açılışı yaptı.


Genç Raketler, ODEON Tours ile Yeniden Antalya'da Güncel Genç Raketler, ODEON Tours ile Yeniden Antalya'da

ODEON Tours sponsorluğunda, Türkiye-Rusya arasındaki dostluk bağını spor ile güçlendirmek ve gelecek vaad eden Türk ve Rus tenisçilere destek vermek amacıyla Shamil Tarpischev International Children Tennis Academy sporcuları ve Antalya Tenis İhtisas Kulübü (ATİK) sporcularının katılımı ile 12-16 Mayıs tarihleri arasında “ODEON Tours Genç Raketler” tenis organizasyonunun ikincisi gerçekleşecek.


Dinç: “2/B’nin sorunu samimiyet” Siyaset Dinç: “2/B’nin sorunu samimiyet”

Masadağı’nda mahalle toplantısı yapan TDH İl Temsilcisi Dinç, bir soru üzerine, “2/B sorunu samimiyettir. 2/B ne yazık ki siyasilerin kozudur. Çözülmemesinin tek nedeni bu kozu elde tutma gayretidir. Anayasa değişirken 2/B neden konuşulmuyor?” dedi.


Dr. Hasan Ahmet, BM Şeref ve Vicdan Nişanı aldı Dr. Hasan Ahmet, BM Şeref ve Vicdan Nişanı aldı

7 Mayıs 2010 tarihinde Batı Trakya Türk Azınlığı üyesi şair Dr. Hasan Ahmet, Avrupa kültürüne katkılarından dolayı Birleşmiş Milletler Şeref ve Vicdan Nişanı aldı.


Hollandalılar İhlas Koleji'ne hayran kaldı Güncel Hollandalılar İhlas Koleji'ne hayran kaldı

Türk eğitim sistemini öğrenmek ve kavrayabilmek adına Türkiye’ye gelen yabancı okulların tercihi olan İhlas Koleji, bu kez de Hollanda’dan gelen konuklarını misafir etti.


Öğretmenler, “Özgür Eller Atölyesi’nde” Güncel Öğretmenler, “Özgür Eller Atölyesi’nde”

Çocukların hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının artması, el becerilerinin gelişmesi konusunda “Özgür Eller Atölyesi” tarafından Antalyalı öğretmenlere seminer verildi.


Kemer’de Gökhan Güney rüzgarı Kemer Kemer’de Gökhan Güney rüzgarı

Kemer Belediyesinin Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği Gökhan Güney Konseri Kemer Belediyesi Aslanbucak Düğün Salonunda yapıldı.


Burnunuz mu çok mu sık kanıyor? Sağlık/Kadın Burnunuz mu çok mu sık kanıyor?

Hiç beklemediğimiz bir anda kanayan burnumuz canımızı sıkar. Ancak bazen korkutucu ve yaşamı tehdit edici boyutta bile olabilir. Uzmanlar kanamaları burnun ön kısmından ve arka kısmından olarak ikiye ayırıyorlar.


AK Partili Kadınlar, Anneler Günü’nü kutladı Güncel AK Partili Kadınlar, Anneler Günü’nü kutladı

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı’nca düzenlenen “Anneler Günü Pikniği” Kent Ormanı Piknik Alanı’nda gerçekleştirildi.


Döşemealtı köyleri yörük şenliğine iki çadırla katıldı Döşemealtı Döşemealtı köyleri yörük şenliğine iki çadırla katıldı

Hafta sonu düzenlenen yörük şenliğine Döşemealtının köyleri iki çadırla katıldı. Döşemealtı'ya bağlı en büyük köy olan Kovanlık köyü ile nüfusu en az olan köylerden Akkoç Köyü çadırlarla yörük şenliğine destek oldu.


Twitter ve FriendFeed’in gündeminde Baykal var Twitter ve FriendFeed’in gündeminde Baykal var

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın istifasını açıklaması sosyal medyanın da gündemini değiştirirken, Monitera en çok konuşulan kaynakları tespit etti; Twitter ilk sırada…


Depremi bilen Türk, TAD’da dil öğrenecek Güncel Depremi bilen Türk, TAD’da dil öğrenecek

Depremi bilen adam olarak ünlenen ve birçok devlet, üniversite ve bilim çevrelerinin ilgi gösterdiği ve ülkelerine davet ederek inceleme yaptığı 1957 doğumlu Halil Mercanlı, İngilizce öğrenmek için Türk Amerikan Derneği (TAD) Antalya Yabancı Dil Kursunu ziyaret etti.


Türkiye Kepez’de buluşuyor Güncel Türkiye Kepez’de buluşuyor

Kepez Belediyesi, Antalya’da bir ilki gerçekleştirerek, 13 ilin katılımıyla, kardeşliği pekiştirmek amacıyla “Hemşehri Dernekleri Arası Futbol Turnuvası” düzenliyor. Turnuvada, iller geleneksel kültürlerini ve folklorunu da sergileyecek.


AB’nin doğum gününde Boğaziçi Köprüsü Sarı-Lacivert AB’nin doğum gününde Boğaziçi Köprüsü Sarı-Lacivert

60’ıncı 9 Mayıs Avrupa Günü, AB Türkiye Delegasyonu, AB Genişleme Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin Avrupa Birliği Genel Sekreterliği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara ve İstanbul’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.


Kurtulmuş, Şanlıurfa'dan Seslendi Siyaset Kurtulmuş, Şanlıurfa'dan Seslendi

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Şanlıurfa'da yaptığı konuşmada bereketli Harran Ovası'nın sahiplerinin uygulanan yanlış tarım politikalarından dolayı açlığa ve sefalete mahkum bırakıldığını belirtti.


Turkish Airlines Ladies Open’da sürpriz final Spor Turkish Airlines Ladies Open’da sürpriz final

THY’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen, Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’nın Türkiye ayağı Turkish Airlines Ladies Open sürpriz bir final ile sonuçlandı.


“İhbarlar savcılığa değil, medyaya yapılıyor” Güncel “İhbarlar savcılığa değil, medyaya yapılıyor”

Aydınlanma Söyleşisi’ne konuk olan gazeteci-yazar Yazgülü Aldoğan, Medyada Yanlı Haber konusunda konuşurken “İhbarlar eskiden savcılığa yapılırdı, şimdi medyaya yapılıyor” dedi


BKG müze mağaza sayısı beşe ulaştı Güncel BKG müze mağaza sayısı beşe ulaştı

BKG, Antalya’da açtığı mağazalar ile müze ve ören yerlerini, kültürel olduğu kadar sosyal çekim merkezi haline de getiriyor.


Hayvanların sır dolu dünyası Kültür/Sanat Hayvanların sır dolu dünyası

Hayvanların Sır Dolu Dünyası, insanın yanı başındaki hayvanların ne denli bilinmezlerle dolu dünyaları olduğunu anlatıyor. Aslında insanın fazladan tek söz etmesine gerek bırakmadan. Yalnızca, hayvanlar ne iseler, onları olduğu gibi aktararak.


‘Sizinle birlikte zoru kolay yaparız’ Siyaset ‘Sizinle birlikte zoru kolay yaparız’

Genel Kurul sonrası Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’i ziyaret eden AESOB Başkanı Sevimçok, “Sizden aldığımız enerjiyle başardık. Sizinle birlikte zoru kolay yaparız” dedi


Minikler Antalya itfaiyesinde Güncel Minikler Antalya itfaiyesinde

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı afet ve yangınlar hakkında toplumu 7 den 70’e bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor.


Akaydın Şarampol esnafını ziyaret etti Güncel Akaydın Şarampol esnafını ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Şarampol Caddesi esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.


Akaydın: “Üzüntülüyüm” Siyaset Akaydın: “Üzüntülüyüm”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal’ın istifası nedeniyle bir açıklama yaptı.


Baykal’a tam destek! Siyaset Baykal’a tam destek!

CHP İl Başkanı Özer Ülken, Genel Başkan Deniz Baykal’ın istifasını değerlendirdiği açıklamada, Baykal’a yönelik bu ahlakdışı saldırıyı nefretle kınarken, “İl Örgütü olarak dimdik ayaktayız ve genel başkanımıza sonuna kadar destek olacağız” mesajını verdi.


“Antalya Markalaşıyor, Markalarımız Coşuyor” Ekonomi/Turizm “Antalya Markalaşıyor, Markalarımız Coşuyor”

2010’u “Marka Yılı” ilan eden Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, “Markalaşma Çalışmalarına Destek Projesi” kapsamında “Antalya Markalaşıyor, Markalarımız Coşuyor” sloganıyla eğitimlere başlıyor.


Baykal istifa etti Siyaset Baykal istifa etti

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, görevinden istifa ettiğini açıkladı. CHP Sözcüsü Mustafa Özyürek, Baykal'ın kurultaya katılmayacağını söylediğini belirtti.


“Anneler” bahane, brunch şahane Güncel “Anneler” bahane, brunch şahane

Hayatağacı Özel Bakım Merkezi, Anneler Günü’nü hizmet verdiği yaşlılar ve onların yakınları ile birlikte kutladı.


Genç Saadet ilçe ziyaretlerine devam ediyor Akseki Genç Saadet ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Saadet Partisi Antalya İl Gençlik Kolları ilçe ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. 25 Nisan’da yapılan Gençlik Şurası’ndan sonra ilçe ziyaretlerine Akseki ile devam eden Saadet Partisi İl Gençlik Kolları çalışmalarının hız kesmeden devam edeceklerini belirttiler.


“Analar artık ağlamasın” “Analar artık ağlamasın”

Çevre Ve Tüketici Hakları Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Merkezi BUGÜN geç saatlerde yazılı bir açıklama yaptı. Genel Başkan Mustafa Göktaş, “Analar artık ağlamasın” dedi.


AK Parti’den Gündoğmuş çıkarması Gündoğmuş AK Parti’den Gündoğmuş çıkarması

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, il başkan yardımcısı Zekeriya Tonoğlu, Teşkilat Başkanı İsmet Senekci, Gündoğmuş İlçesi ve beldelerini ziyaret etti.


Gençlik Şenliği Göksel konseriyle sona erdi Güncel Gençlik Şenliği Göksel konseriyle sona erdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve 7 gün 7 gece süren Gençlik Şenliği, ünlü sanatçı Göksel’in konseriyle sona erdi.


Özdilek AVM'den ilginç yarışma Güncel Özdilek AVM'den ilginç yarışma

Özdilekpark Alışveriş Merkezi, Anneler Gününe özel “Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışması” düzenliyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan ödüllü yarışmada, birbirlerine en çok benzeyen anne ve çocukları belirlenecek.


Pierre Loti hizmetinizde Güncel Pierre Loti hizmetinizde

Kepez Belediyesi’nin, Antalya’nın “Çamlıca Tepesi” haline getirdiği Kent Ormanı’nda yer alan Pierre Loti benzeri çay bahçesi hizmete girdi. Kent Ormanı’nı ziyaret edenler de, Başkan Hakan Tütüncü ile birlikte eşsiz Antalya manzarası eşliğinde çay içti.


CHP’de Anneler Günü coşkusu! Siyaset CHP’de Anneler Günü coşkusu!

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen Anneler Günü kutlamasında büyük bir coşku yaşandı.


Antalya'yı sokak basketbolu heyecanı sardı Spor Antalya'yı sokak basketbolu heyecanı sardı

Gençlik Şenliği kapsamında düzenlenen sokak basketbolu turnuvası sona erdi. Yaklaşık 210 gencin katıldığı turnuva, heyecanlı maçlara sahne oldu.


CHP’de eğitim ve örgütlenme atağı Siyaset CHP’de eğitim ve örgütlenme atağı

Göreve geldiği günden itibaren Antalya genelinde eğitim ve örgütlenme çalışmalarına ağırlık veren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, il örgütü bünyesinde 12 adet komite kurdu.


Deepo'da 'İlk Nefes' sergisi Kültür/Sanat Deepo'da 'İlk Nefes' sergisi

Antalya’nın ilk ve tek Outlet Alışveriş Merkezi Deepo Outlet Center’da çeşitli aktivitelerle ziyaretçilerinin Anneler gününü kutladı.


Tütüncü ilçe halkının mutluluğunu ortak oluyor Güncel Tütüncü ilçe halkının mutluluğunu ortak oluyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İbrahim Doğaner İlköğretim Okulu’nun, kermes etkinliğine katılarak, çocukların ve velilerin mutluluğuna ortak oldu.


Gönülden Antalyalı; Feyzullah Arslan Güncel Gönülden Antalyalı; Feyzullah Arslan

Antalya Emniyet Müdürlüğü görevini yürütürken, İskandinav Ülkeleri Güvenlik Ateşesi görevine atanan Antalya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Feyzullah Arslan Antalya’ya geldi.


Envar Koleji Üniversitede Güncel Envar Koleji Üniversitede

Özel Antalya Envar İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği ile Akdeniz Üniversitesi Rektörü İsrafil Kurtcephe’yi makamında ziyaret etti.


Tarım Ajansı'dan Ekonomi/Turizm Tarım Ajansı'dan "Sosyal Sorimluluk" Projesi

Tarım Ajansı birçok büyük ve kurumsal şirketin dahi el atmakta zorlandığı bir alanda yine farklılığını ve başarısını gösterdi.


“Organını bağışla sen de hayat kurtar” “Organını bağışla sen de hayat kurtar”

Kısa adı ÇETKODER olan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Merkezi Organ Bağışlamanın önemine değinerek, bağışlanacak her organın bir hayat vereceğini belirterek “bir organ bağışı, dindirir bin bir gözyaşı”, “organını bağışla sende hayat kurtar”, “yaşamak güzel, yaşatmak da..” sloganlarını içeren afişler hazırlatıp yurt geneli çalışmaya başladı.


Tütüncü sporculara moral verdi Güncel Tütüncü sporculara moral verdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu’nun, erkek ve kız atletizm takımlarının sporcularını, Türkiye Okullar Arası Atletizm Şampiyonası finallerine katılma başarısından dolayı kutladı.


Yuva kasabasına üç hizmet... Elmalı Yuva kasabasına üç hizmet...

Elmalı İlçesi’ne bağlı Yuva Kasabasında atıl durumdaki ilkokul İl Genel Meclisinin kararıyla İl Özel İdaresinden ayrılan 140.000 TL ile yeniden onarılarak Eğitime kazandırılırken, hibe ile alınan 5 araç ve Yavuz Yuva Aile Çay Bahçesi hizmete girdi.


Gençler, 13. Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği ile Coşuyor Kültür/Sanat Gençler, 13. Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği ile Coşuyor

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü öğrencileri, engellere dikkat çekmek için 6 Mayıs 2010 Perşembe günü monopolyi dev fontlar kullanarak canlı performans sanatı ile sergilediler.


Huzurevindeki annelere saç bakımı Güncel Huzurevindeki annelere saç bakımı

Özdilekpark AVM’de hizmet veren Barış Gebeloğlu’na ait Mojo Kuaför, Anneler Gününe özel düzenlediği kampanyaları ve yenilikleri ile bay ve bayanları hem güzelleştiriyor hem de yaza hazırlıyor.


Orman Bakanı'na Anahtarlı Protesto Güncel Orman Bakanı'na Anahtarlı Protesto

Senoz Vadisindeki Yeni HES Projesi İçin Düzenlenen ÇED Toplantısı Yaptırılmadı. HES projelerini Protesto Eden Rizeli Köylüler, Akdeniz Üniversite’nin ‘Çevre Ödülü’ Verdiği Çevre ve Orman Bakanına Köyün Anahtarını Gönderdi.


“Gerçekler ortada, hekimler kazanacak” Güncel “Gerçekler ortada, hekimler kazanacak”

Prof.Dr. Ahmet Turan Aydın, "Çağdaş Hekimler olarak Antalya Tabip Odası seçimlerine yönelik yoğun ve zevkli bir çalışma yürüttük." dedi.


CHP örgütlenmeye devam ediyor Siyaset CHP örgütlenmeye devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, partinin 19 ilçedeki örgütlenmesini gözden geçirmek ve varsa eksikliklerin tamamlanmasını sağlamak için yaptığı toplantılara tüm hızıyla devam ediyor.


Geleceğin Sharapova'ları Odeon Tours ile yeniden Antalya'da Spor Geleceğin Sharapova'ları Odeon Tours ile yeniden Antalya'da

Shamil Tarpischev International Children Tennis Academy ve Antalya Tenis İhtisas Kulübü ATİK’in lisanslı Rus ve Türk sporcuları 12-16 Mayıs tarihlerinde Odeon Tours sponsorluğunda “Genç Raketler” organizasyonuyla ikinci kez bir araya gelecek.


Türkiye’de annelik, eğitimli kadınar arasında istihdamı artırıyor Türkiye’de annelik, eğitimli kadınar arasında istihdamı artırıyor

Pek çok çevreye göre Türkiye’de anne olan kadınların daha az iş hayatına katıldıkları düşünülse de, Dünya Bankası ve DPT tarafından açıklanan son Türkiye verileri bunun tam tersi olduğunu gösteriyor.


SKÅL International Antalya Kulübü Yönetim Kurulu’ndan Akaydın’a ziyaret Güncel SKÅL International Antalya Kulübü Yönetim Kurulu’ndan Akaydın’a ziyaret

SKÅL International Antalya Kulübü Yönetim Kurulu, Umman Çetinbaş başkanlığında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Akaydın’ ı makamında ziyaret etti.


“Kurtarın şu kıyılarımızı!” Güncel “Kurtarın şu kıyılarımızı!”

Kısa adı ÇETKODER olan Merkezi Mersin’de bulunan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği, sahilin kirletilmesinin önüne geçilemediği, ülkenin her yerinde kıyı katli yaşandığı, yeşil ve bitki örtüsünün yok edildiğine dikkat çekerek, bu gün bir açıklamada daha bulundu.


Emre Aydın’dan muhteşem konser Kültür/Sanat Emre Aydın’dan muhteşem konser

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Şenliği, birbirinden ünlü sanatçıların konserleri ile devam ediyor. Şenliğin 6’ıncı gününde sahne alan Gece grubu ve Emre Aydın Antalyalıları coşturdu.


ATSO ile Akdeniz Üniversitesi arasında işbirliği protokolü Siyaset ATSO ile Akdeniz Üniversitesi arasında işbirliği protokolü

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.


CHP gençliği Deniz’i andı Siyaset CHP gençliği Deniz’i andı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları; Türkiye'deki devrim hareketinin simgesi olan öğrenci liderleri Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ın idam edilişinin 38’inci yıldönümünde bir anma töreni düzenledi.


Büyükşehir Belediyesi piknik alanlarında kene ilaçlaması başlattı Güncel Büyükşehir Belediyesi piknik alanlarında kene ilaçlaması başlattı

Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü vektörel mücadele ekipleri, ilaçlama çalışmalarını Düzlerçamı, Lara Birlik Piknik Alanı, Büyük Çaltıcak, Küçük Çaltıcak, Topçam, Hayvanat Bahçesi, Kent Ormanı ve açık alanlarda sürdürüyor.


Sarıgül’den Antalya teşkilatına “tam not” Siyaset Sarıgül’den Antalya teşkilatına “tam not”

TDH Antalya Teşkilatı, aylık olağan toplantısını Genel Başkan Mustafa Sarıgül Başkanlığı’nda İstanbul’da yaptı. Sarıgül, çalışmaları takdirle karşılarken, ilk fırsatta Antalya’ya geleceğini söyledi.


Akaydın Balbey Mahallesi’ni gezdi Güncel Akaydın Balbey Mahallesi’ni gezdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Balbey Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Akaydın, mahalleyle ilgili koruma amaçlı bir imar planı hazırlayacaklarını, bu planlamayı dayatmayla değil, mahalle sakinleriyle yapacaklarını söyledi.


Anneler gününe özel kutlama Kemer Anneler gününe özel kutlama

Kemer Belediyesinden annelere gününe özel olarak hazırlanan kutlama programı kapsamında 9 Mayıs 2010 Pazar günü saat:16:00 da Kemer Belediyesi Düğün Salonunda Gökhan GÜNEY konseri organize edilecektir.


İl Genel Meclisi’nde Anneler Günü kutlandı Güncel İl Genel Meclisi’nde Anneler Günü kutlandı

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü kutlamaları ,geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İl Genel Meclisinde kutlandı.


Balığın yeni adresi Calyipso Güncel Balığın yeni adresi Calyipso

Düden Çayı’nın hemen yanıbaşında bahçeli bir binada hizmet veren Calyipso Balık Restaurant, sadece balık çeşitleri değil, deniz mahsulleri ve mezeleriyle de ünlü bir mekan.


“Sorunları birlikte çözeceğiz” Siyaset “Sorunları birlikte çözeceğiz”

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, İl Genel Meclis Başkanı Cavit Arı’yı ziyaret ederken, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Çiftçiler günü şenlik havasında kutlanacak Serik Çiftçiler günü şenlik havasında kutlanacak

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Serik’te şenlik havasında kutlanacak. Serik Ziraat Odası Başkanlığı güne özel ilk kez program hazırladı. Ziraat Odası Başkanı Rıza İleri, Serik Orta mahalledeki merkezde gerçekleştirilecek törene ilçedeki tüm çiftçileri davet etti.


Kuyumcular, altının yükselişinden şikayetçi Ekonomi/Turizm Kuyumcular, altının yükselişinden şikayetçi

Antalya Kuyumcular Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ferda Erdem, bugün itibariyle altın fiyatlarının bir önceki yıla göre yüzde 33 fazla olduğunu belirterek, bunun kuyumcuları olumsuz etkilediğini söyledi.


Saadet Gençlik Radyo Mercan’ı ziyaret etti Güncel Saadet Gençlik Radyo Mercan’ı ziyaret etti

Saadet Partisi Antalya İl Gençlik Kolları Radyo Mercan’ı ziyaret ederek Yeni Anayasa Taslağı ile ilgili partilerinin dosyalarını takdim ettiler.


Termikel, Cumhurbaşkanı Gül’ü ağırladı Ekonomi/Turizm Termikel, Cumhurbaşkanı Gül’ü ağırladı

Kuruluşunun 60.yılını kutlamaya hazırlanan Termikel, yeni üretim tesislerinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ağırladı.


Dünyaca Ünlü Motor Akrobatları Şanlıurfa'da buluşuyor Spor Dünyaca Ünlü Motor Akrobatları Şanlıurfa'da buluşuyor

Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu Türkiye Kupası’ndan hemen sonra “Serbest Stil Akrobatik Dünya Motosiklet Şampiyonası” na ev sahipliği yapıyor. 28 dilde, 64 farklı ülkeden yayın ile tüm Dünya’ya ulaşacak olan Şampiyona için geri sayım başladı.


“Antalya’nın kurtuluşu “kültür”den geçiyor” Güncel “Antalya’nın kurtuluşu “kültür”den geçiyor”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak, Sivil Toplum Kuruluşları’nın bir araya gelerek oluşturduğu Güçbirliği’nin aylık toplantısına konuk oldu.


Tütüncü: Siyaset Tütüncü: "Esnafın yanındayım"

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB)’nin yeni yönetimini kabul eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnafın daha iyi yerlere gelebilmesi ve problemlerinin çözümü için birlikte çalışmaya hazır olduğunu söyledi.


O Bir Anne, Görmüyor Ama Hissediyor Döşemealtı O Bir Anne, Görmüyor Ama Hissediyor

Döşemealtı Halk Eğitim Merkezi’nin kurslarına katılan 15 bayanın el emeği göz nuru ile ürettikleri el sanatları sergilendi. İçlerinden bir kursiyer vardı ki, belki göz nuru değil ama gönül gözü ile el emeği dökmüştü.


"Vodafone İş Ortağım" yaklaşımı

Vodafone “akıl karı çözümler sunan” yeni kurumsal hizmet programı “Vodafone İş Ortağım”ı düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.


Greenpeace’den Büyükşehir’e büyük destek Güncel Greenpeace’den Büyükşehir’e büyük destek

‘Nükleersiz Türkiye’ turu için Türkiye’de bulunan Greenpeace Rainbow Warrior gemisi, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü güneş enerjisi projelerine destek vermek için Antalya’ya demir attı.


Işıklar’da sona doğru Güncel Işıklar’da sona doğru

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Aktekin, yeniden düzenlenen Işıklar Caddesi’nde sona yaklaşıldığını söyledi. Aktekin, caddenin sinyalizasyon sisteminin modern hale getirildiğini bildirdi.


Engelli basketçilerden Antalyaspor’a ziyaret Spor Engelli basketçilerden Antalyaspor’a ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takımı, Antalyaspor’u Hasan Subaşı Tesisleri’nde ziyaret etti.


6 Mayıs Radyo Günü Kutlu Olsun! Güncel 6 Mayıs Radyo Günü Kutlu Olsun!

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği Antalya Temsilcisi İdris TAŞ; 6 Mayıs Radyo Gününde yaptığı açıklamada; Türkiye, Radyo Yayıncılığına bundan 83 yıl önce, 6 Mayıs 1927’de merhaba dediğini belirtti.


İtfaiye’den kritik müdahale Güncel İtfaiye’den kritik müdahale

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler falezlerden aşağı düşen Abdülmüttalip Karakurt’u hayata döndürdü.


“Gençler surlara sahip çıksın” “Gençler surlara sahip çıksın”

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ateş Arcasoy, İstanbul’daki surların önemine dikkat çekerek: “ Çin Seddi’nden sonra ikinci büyük surlar olmasına rağmen İstanbul surlarının tarihi üzerinde durmuyoruz, turizme açmıyoruz” dedi.


“Protex El Yıkama Zili” tüm Türkiye için çalacak “Protex El Yıkama Zili” tüm Türkiye için çalacak

Türkiye’nin 1 numaralı antibakteriyel sabunu Protex ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nun ilkini Milli Futbolcu Rüştü Reçber’le birlikte çaldığı “Protex El Yıkama Zili”, çocuklara el hijyeni eğitimi vermek üzere tüm Türkiye’de tekrar çalmaya hazırlanıyor.


Akbank sanat web sitesine büyük ödül Akbank sanat web sitesine büyük ödül

İnternet dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Webby Awards'da Akbank Sanat web sitesi, onur ödülüne layık görüldü.


Minik ellerden usta eserler Güncel Minik ellerden usta eserler

Özel AKEV İlköğretim Okulu öğrencileri 2009-2010 Eğitim ve Öğretim Yılında yapmış oldukları resimlerini bir sergiyle sanatseverlere sundular.


Shapemate, Rooofmate ve Kompozit Yalıtım Levhaları Shapemate, Rooofmate ve Kompozit Yalıtım Levhaları

Yalıtım sektörünün en büyük sorunlarından biri olan merdiven altı ve kalitesiz üretime karşı üstün teknolojisi ve AB standartlarındaki üretimi ile fark yaratan Dow Bina Çözümleri, Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010’da CE Belgeli ürünlerini yapı sektörü profesyonellerinin beğenisine sunacak


Uluslararası Dünya Edebiyatında İstanbul Sempozyumu Uluslararası Dünya Edebiyatında İstanbul Sempozyumu

Fatih Belediyesi ve Beykent Üniversitesi işbirliğiyle İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı ve İDO’nun katkılarıyla düzenlenen ‘I.Uluslararası Dünya Edebiyatında İstanbul'' sempozyumu 27 ülkeden 120 bin bilim insanı ve edebiyatçıyı bir araya getirecek.


Lise öğrencilerimizin yüzmede başarısı Güncel Lise öğrencilerimizin yüzmede başarısı

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Liseler Arası Gençler Antalya İl Birinciliği yüzme müsabakalarında TED Antalya Koleji Özel Lisesi başarılarıyla göz doldurdu.


AESOB’un yeni yönetiminden Başkan Akaydın’a ziyaret Siyaset AESOB’un yeni yönetiminden Başkan Akaydın’a ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (AESOB) yeni Başkanı Abdullah Sevimçok, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.


TED Antalya Koleji 4. Geleneksel Bisiklet Şenliği Güncel TED Antalya Koleji 4. Geleneksel Bisiklet Şenliği

Çevreci projeleri ile olduğu kadar sorumluluk alanında yaptığı bisiklet ve yürüyüş-koşu yolları ile de büyük takdir kazanan Muratpaşa Belediyesi, bisiklet şenliğine evsahipliği yaptı.


Gloria Hotels&Resorts Çevre Uygulamaları Çevre Mevzuatı Güncel Gloria Hotels&Resorts Çevre Uygulamaları Çevre Mevzuatı

BIX Kurumsal tarafından 30 Nisan 2010 Cuma günü Hotel Lara Beach yapılan Çevre Mevzuatı ve Otelcilikteki Uygulamaları Eğitimine, Gloria Hotels, Rixos Lares, Su Sesi Deluxe Resort, Club Alibey ve Adora Golf Resort Kalite Müdürleri katıldı.


MHP’li kadınlardan muhtarlara ziyaret Siyaset MHP’li kadınlardan muhtarlara ziyaret

MHP Muratpaşa Kadın Kolları Başkanı Süheyla Çil ve yönetimi, mahalle muhtarlarını ziyaret etti.


Saadetli Hanımlar Mahalle Mahalle geziyor Siyaset Saadetli Hanımlar Mahalle Mahalle geziyor

Saadet Partisi Konyaaltı Hanımlar Komisyonu mahalle ziyaretleri programı bünyesinde çalışmalarına devam ediyor. Hanımlar Komisyonu Başkanı Ünzile Bilgin ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Konyaaltı bölgesindeki fakir ve yardıma muhtaç ailelere ziyaretlerde bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...