Perşembe, 20 Haziran 2019
Serik MYO Futbol Turnuvası Kupası Sahiplerini Buldu Serik Serik MYO Futbol Turnuvası Kupası Sahiplerini Buldu

Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin organize ettiği “Bölümlerarası Futbol Turnuvası” maçları tamamlanarak kazananlara ödülleri verildi.


Büyükşehir denizi kirleten gemilere ceza yağdırdı Güncel Büyükşehir denizi kirleten gemilere ceza yağdırdı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı içerisinde yaptığı denetimlerde deniz kirliliğine neden olduğu tespit edilen 8 gemiye toplam 1 milyon 691 bin 925 lira ceza uyguladı.


BAŞKAN SÖZEN BARILAR PAZAR YERİNDE  ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU Manavgat BAŞKAN SÖZEN BARILAR PAZAR YERİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, kent merkezi ve kırsal mahallelerde başlattığı halk buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


Prof. Dr. Raşid Küçük: “Tasavvuf Devri Biterse İnsanlık Biter” Güncel Prof. Dr. Raşid Küçük: “Tasavvuf Devri Biterse İnsanlık Biter”

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı İslâm Araştırmaları (İSAM) Merkezi Başkanı Prof. Dr. Raşid Küçük, Antalya Mevlevîhânesi’nde gerçekleşen söyleşisinde, tarih boyunca tasavvufun yanı sıra ilim ve sanatın da öğretildiği Mevlevî dergâhlarının, entelektüel birikim sahibi nitelikli insan yetiştiren kurumlar olduğunu vurguladı.


İSTEK’te Öğretmenlere 'Nöro Öğretmen' Konulu Seminer Eğitim İSTEK’te Öğretmenlere 'Nöro Öğretmen' Konulu Seminer

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Lara, Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü öğretmenlerine, Öğretmen Gelişim Programları kapsamında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Uzmanı Dr. Serkan Karaismailoğlu tarafından ‘Nöro Öğretmen’ konulu seminer verildi.


265 kilometre sıcak asfalt Güncel 265 kilometre sıcak asfalt

Antalya’nın kalbi Muratpaşa’da son 5 yılın en kapsamlı cadde ve sokak yenileme projesine imza atan Muratpaşa Belediyesi, Antalya – Sandıklı arası mesafe kadar yolda asfalt çalışması gerçekleştirirken 32 futbol sahası büyüklüğünde alanda ise kaldırım çalışması yaptı.


Kemer’e dünya çapında arıtma tesisi Kemer Kemer’e dünya çapında arıtma tesisi

Büyükşehir Belediyesi Kemer’e dünyanın en modern arıtma tesislerinden birini kazandırmak için kolları sıvadı. Altı arıtma üstü yaşam alanı ve açık hava tiyatrosu şeklinde tasarlanan proje Kemer’e çok yakışacak.


Türel: “27 kavşak yılda 675 milyon tasarruf sağlıyor” Güncel Türel: “27 kavşak yılda 675 milyon tasarruf sağlıyor”

Antalya’da bu dönem 27 kavşak projesi kazandırdıklarını beliren Başkan Menderes Türel, bu kavşakların yılda 675 milyon lira tasarruf sağladığını söyledi.


Alanya’da kar ve heyelan mücadelesi Alanya Alanya’da kar ve heyelan mücadelesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın yüksek kesimlerinde kar ve heyelandan kapanan yolları temizleyerek ulaşıma açtı.


Antalyaspor'un devre arası kampı sürüyor Spor Antalyaspor'un devre arası kampı sürüyor

Devre arası kamp çalışmalarını Belek'te sürdüren Antalyaspor'da, antrenmanların temposu hafta sonunda da düşmedi.


Türkiye’nin insani yardımda amiral gemisi Kızılay oldu Güncel Türkiye’nin insani yardımda amiral gemisi Kızılay oldu

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Türkiye’nin dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, “Türkiye’nin bu önemli faaliyetlerinin amiral gemisi ise Kızılay oldu. Kızılay, 2017 yılında 18 milyon 620 bin insana yardım ulaştırabilmişti. 2018 yılında bu sayı 23 milyon 251 bin insan oldu” dedi.


SUV’UN DEĞİŞMEZ LİDERİ NISSAN Otomotiv SUV’UN DEĞİŞMEZ LİDERİ NISSAN

Otomotiv sektöründe 2018 yılını değerlendiren NISSAN Türkiye Genel Müdürü Sinan ÖZKÖK, sektörün 2017 yılına göre %35 daralmayla tamamladığına değinerek şu açıklamalarda bulundu.


2018 Kepez’in altın yılı oldu Güncel 2018 Kepez’in altın yılı oldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2018 yılında ilçede gerçekleştirdikleri hizmetleri değerlendirdi. 2018’in Kepez’in altın yılı olduğunu belirten Tütüncü, “Örnek projelerle modern şehirciliğe koşan Kepez’in çalışanı da mutlu, bu ilçenin yaşayanı da mutlu oldu” dedi.


ASTON MARTIN VANTAGE RENKLENDİ Otomotiv ASTON MARTIN VANTAGE RENKLENDİ

Yolların lordu beyaz, gümüş, kırmızı, lime yeşili ve china gri rengine kavuştu


GRİPTEN KORUNMADA EN TEMEL YÖNTEM ELLERİ YIKAMAK Sağlık/Kadın GRİPTEN KORUNMADA EN TEMEL YÖNTEM ELLERİ YIKAMAK

Etrafınıza şöyle bir bakın. Herkes ya öksürüyor ya boğazı ağrıyor ya da hapşırıyor. Yüksek ihtimalle bu belirtilere halsizlik sorunu da eşlik ediyor. Böyle olunca akla gelen ilk hastalık ‘grip’ oluyor.


HAC KESİN KAYIT ÜCRETLERİ  PTT İŞYERLERİNDEN YATIRILABİLECEK Güncel HAC KESİN KAYIT ÜCRETLERİ PTT İŞYERLERİNDEN YATIRILABİLECEK

Yaygın hizmet ağı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), ülke genelindeki 5 binin üzerinde işyerinde vatandaşların finansal ihtiyaçlarını da karşılıyor.


Alanya Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi açılışa hazır Alanya Alanya Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi açılışa hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da hasta ve hasta yakınlarının barınma ihtiyacını karşılamak üzere yapımına başladığı otel konforundaki sosyal tesisin inşaatı tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi açılışa hazır.


Büyükşehir’den süt üreticisine soğutma tankı desteği Ekonomi/Turizm Büyükşehir’den süt üreticisine soğutma tankı desteği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çiğ sütün sağımından sonra soğuk zincirinin sağlanması amacıyla süt üreticileri kooperatiflerine süt soğutma tankı desteği sağladı.


Teneffüs Park 260 bin ziyaretçiye ulaştı Güncel Teneffüs Park 260 bin ziyaretçiye ulaştı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın çocuklara armağanı Antalya’nın tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park, kapılarını açtığı 5 Kasım 2016’dan bugüne aileleriyle 260 bin çocuğu misafir etti.


Kırcami muhtarlarından  Türel’e pastalı teşekkür Güncel Kırcami muhtarlarından Türel’e pastalı teşekkür

Kırcami muhtarları, bölgede bayram yaşatan, üst mahkemenin Kırcami planlarının iptaliyle ilgili yürütmeyi durdurma kararı almasındaki gayret ve emekleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e pasta keserek, teşekkür etti.


Antalya’nın deniz yaşamı bu müzede Güncel Antalya’nın deniz yaşamı bu müzede

Kaleiçi Yat Limanı’nda hizmet veren Büyükşehir Belediyesi’ne ait Türkiye’nin ilk Deniz Biyolojisi Müzesi 5 yılda 25 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.


Karataş Aksu Karataş "Hizmette AVRUPALI olacağız, 7 yıldızlı olacağız"

Yaklaşık 3 aydır hızlandırarak sürdürdüğü mahalle gezilerine durmaksızın gece gündüz devam eden AK Parti Aksu Belediye Başkan A. Adayı İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, “Dünyada yaklaşık 110 farklı ülke gezdim ve içinizden çıkmış bir inşaat mühendisi kardeşiniz olarak gördüğüm tüm projeler, altyapı, üst yapı, kanalizasyon, baraj, köprü, yol vb. modern hizmetleri Aksu’muzda uygulayacağım ve hizmette Avrupalı olacağız” dedi


MURATPAŞA BELEDİYESİ SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANIYOR Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANIYOR

Muratpaşa Belediyesi; Antalya Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, 104 yıl önce Sarıkamış Harekatı’nda şehit düşen askerleri anmak için düzenlediği anma yürüyüşüne destek verdi.


İlkbahar dönemi spor okulu başlıyor Spor İlkbahar dönemi spor okulu başlıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ‘sporda toplumcu yaklaşım’ modelinin en büyük organizasyonlarından spor okullarında İlkbahar dönemi 4 Şubat Pazartesi başlıyor. 25 ayrı noktada 23 ayrı branşta açılacak ilkbahar dönemi spor okulu için kayıtlar 8 Ocak’ta açılıyor.


2019’DA RUS TURİST SAYISI DAHA DA ARTAR! Kemer 2019’DA RUS TURİST SAYISI DAHA DA ARTAR!

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Özgür Kurga, 2018 yılında rekor sayılara ulaşan turist sayısının ilk sırasında yer alan Rus Turist sayısının 2019 yılında daha da artmasını beklediklerini belirtirken, bu artışta 2019’un ’Türk- Rus Kültür ve Turizm Yılı’ olması’ nın da etkisinin büyük olacağını söyledi.


ANSİAD 29. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ’NDE YILIN İŞ İNSANI, SANAT VE MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel ANSİAD 29. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ’NDE YILIN İŞ İNSANI, SANAT VE MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ANSİAD) 29’uncu Kuruluş Yıl Dönümü muhteşem bir gece ile Akra Hotel’de kutlandı.


BAŞKAN RIZA PERÇİN’DEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ Güncel BAŞKAN RIZA PERÇİN’DEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin yaklaşık bir yıldan bu yana birlikte olduğu nişanlısı Gözde Bayram’a sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu.


Yarışma programları ruh sağlığını olumsuz etkiliyor! Sağlık/Kadın Yarışma programları ruh sağlığını olumsuz etkiliyor!

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Aysel Savran, televizyon programlarındaki yarışmaların, ruh sağlığını olumsuz etkilediğine dikkat çekti.


Ocak programı belli oldu Kültür/Sanat Ocak programı belli oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin kent hayatına yeni bir soluk kazandıran Türkan Şoray Kültür Merkezi Ocak programı belli oldu.


KUMBUL: Siyaset KUMBUL: "ANTALYA HALKINI GÖRMEZDEN GELEN TÜREL, HALKA İNMEYE KARAR VERMİŞ! "

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, "Görevde olduğu süre boyunca, Antalya'nın kamusal kaynaklarını ve doğal değerlerini ihale ederken, halka bir kez olsun sormayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, seçimlere az bir süre kala "BİRLİKTE PROJE YAPALIM" adı altında vatandaşların önerilerini dinlemeye karar vermiş" dedi.


AKSU DEVAM MECLİSİ YAPILDI Aksu AKSU DEVAM MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediyesi Ocak ayı devam meclisi yapıldı. Mecliste Cihadiye, Pınarlı Mahalleleri ile Macun, Konak, Fatih Mahallelerini kapsayan 1/1000 ölçekli ilave ve revizyon uygulama imar planları oy birliği ile kabul edildi. Başkan Şahin tüm meclis üyelerine teşekkür etti.


BAŞKAN SÖZEN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, gündemdeki önemli konulara ilişkin basın toplantısı düzenledi. Manavgat’ın doğal değerlerinin her zaman korunmasında yana olduklarını belirten Başkan Sözen, toplantıda Türkbeleni Projesi, Sorgun Çamlığı, Atatürk ve Fevzipaşa Caddeleri ve Yat Limanı ve Çekek Yerlerinin bakanlık planından kaldırılması konularına değindi.


UNIFM91.3 Birinciliği Hedefliyor Güncel UNIFM91.3 Birinciliği Hedefliyor

18 yıldır Antalya'nın ve Akdeniz Üniversitesi' nin sesi olan UNIFM91.3 Akdeniz Üniversitesi Radyosu bu yıl üçüncüsü düzenlenen Müzik Onair Ödülleri’nde 10 finalist arasında yer almayı başardı.


Yeni Kurulan Üniversitelerden Akdeniz Üniversitesine Yoğun Farabi Değişim Programı Anlaşması Talebi Eğitim Yeni Kurulan Üniversitelerden Akdeniz Üniversitesine Yoğun Farabi Değişim Programı Anlaşması Talebi

Akdeniz Üniversitesi, TBMM Kararı ile Nisan 2018 ayı içerisinde bölünen 13 devlet üniversitesinden, 8’inden gelen talep üzerine Farabi Değişim Programı Protokolü imzaladı.


Oyun, Cerebral Palsy’li Çocukların İletişim Kurmasına Yardımcı Oluyor Sağlık/Kadın Oyun, Cerebral Palsy’li Çocukların İletişim Kurmasına Yardımcı Oluyor

Oyun oynamak, Cerebral Palsy’li çocukların gelişim alanlarını destekleyerek, bedensel, duygusal, sosyal, bilişsel ve dil gelişimine önemli katkılar sağlar. Oyun oynayan çocuklar, problem çözme becerilerini geliştirerek kendi yeteneklerini keşfeder.


KARPAL TÜNEL SENDROMUNDAN KORUNMAK İÇİN 5 ÖNERİ Sağlık/Kadın KARPAL TÜNEL SENDROMUNDAN KORUNMAK İÇİN 5 ÖNERİ

Her yaş grubunda görülebilen ancak en çok orta yaş grubundaki kadınlarda ortaya çıkan “Karpal Tünel Sendromu”, öncelikle sık kullanılan el bileğini etkiliyor ve hastaların yüzde 50’sinde, her iki el bileğinde de oluşabiliyor. Hastalığın ilerlediği ve tedavinin geciktiği durumlarda, parmaklarda güç kaybı yaşanabiliyor.


TÜRK NÖROLOG YENİ BİR TANI YÖNTEMİ KEŞFETTİ Sağlık/Kadın TÜRK NÖROLOG YENİ BİR TANI YÖNTEMİ KEŞFETTİ

Genital ve pelvik ağrının en sık görülen nedenlerinden biri olan pudendal sinir sıkışması tanısı…


GAPS DİYETİ MUCİZELER YARATIYOR Sağlık/Kadın GAPS DİYETİ MUCİZELER YARATIYOR

Vücudun beyinden sonra en etkili organı olan bağırsaklarda görülen sorunlar, metabolik hastalıklardan psikolojik rahatsızlıklara kadar birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkıyor.


Kepezli hanımlar sporla buluşuyor Spor Kepezli hanımlar sporla buluşuyor

Kepez Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında ‘Kepezli Hanımlar Sporla Buluşuyor’ projesi kapsamında işbirliği protokolü imzalandı.


Kepez’de duymayan kalmayacak Güncel Kepez’de duymayan kalmayacak

Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi, Beyazay Derneği ve Kulak İşitme Cihazı Uygulama Merkezi işbirliğiyle duyma engelli 19 kişiye işitme cihazı hediye edildi.


DETOKS ETKİLİ 5 KIŞ BESİNİ Sağlık/Kadın DETOKS ETKİLİ 5 KIŞ BESİNİ

Kullandığımız bakım ürünlerinden gıdalarla aldığımız kimyasallara, temizlik malzemelerinden böcek ilaçlarına, fast-fooddan alkol ve sigaraya, kirli havadan gereksiz yere içtiğimiz ilaçlara…


Prof. Dr. Tınaz: Size mobbing yapan kişiyle yüzleşin Sağlık/Kadın Prof. Dr. Tınaz: Size mobbing yapan kişiyle yüzleşin

‘Mobbing’ yani “iş yerinde psikolojik taciz” özellikle günümüzde çalışma hayatında yoğun olarak yaşanıyor. Eylemin şekli ne olursa olsun yaygın hedef, bireyi o iş yerinden kendi isteğiyle ya da başka bir şekilde kaçırmak. Mobbing, tüm kültürlerde ve tüm ülkelerde, cinsiyet, yaş, öğrenim düzeyi, dış görünüş, kıdem, hiyerarşik konum farkı gözetmeksizin çalışan herkesin başına gelebilecek, iş yaşamının en önemli sosyal sorunlarından biri.


Sporda son bir yılda neler yaşandı?

 Spor Sporda son bir yılda neler yaşandı?Medya Takip Merkezi'nin (MTM) Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı 2018 yılı medya raporu açıklandı. Rapora göre, yıl boyunca spor kulüpler içerisinde en çok Fenerbahçe konuşuldu. Sarı lacivertli ekibi Beşiktaş ve Galatasaray takip etti.


Gülerken ve hapşırırken idrar kaçırma idrar yolları sarkması belirtisi Sağlık/Kadın Gülerken ve hapşırırken idrar kaçırma idrar yolları sarkması belirtisi

İdrar yolları sarkması böbrek sorunlarına yol açabilir Kadınların hiç hoşlanmadığı sağlık sorunlarından biri olan idrar yolları sarkması, idrar kesesinin vajen içine doğru veya vajenden dışarıya çıkmasıyla kendini gösteren bir durum.


TÜRKÜYEM YENİDEN SAHNEDE Kültür/Sanat TÜRKÜYEM YENİDEN SAHNEDE

Türkülerin ve klasik müziğin bir arada sunulduğu müzikli ve danslı oyun “Türküyem” 10 Ocak Perşembe saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.


Ortak akıl platformu Güncel Ortak akıl platformu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinin, Antalya için bir ortak akıl platformu olduğunu söyledi.


Antalya’ya yepyeni bir kent ağı projesi: SivilAnT® – Antalya Sivil Platformu Güncel Antalya’ya yepyeni bir kent ağı projesi: SivilAnT® – Antalya Sivil Platformu

Avrupa Birliği Başkanlığı on beş yılı aşkın süredir Türkiye ve Avrupa Birliği (AB) sivil toplumları arasındaki diyaloğun güçlenmesi ve Türkiye’deki sivil toplumun kapasitesinin geliştirilmesini hedefleyen projelere destek sağlamaktadır.


Kırcami parselasyon planları Kadastro’ya gönderildi Güncel Kırcami parselasyon planları Kadastro’ya gönderildi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 mahalleyi kapsayan Kırcami imar planlarında üst mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı sonrası tüm sürecin Muratpaşa Belediyesi uhdesinde yürüyeceğini belirterek, “Kırcamili komşularımızın tapularını alabilmesi için 1300 kadastro parseline ilişkin işlem dosyasını Kadastro Müdürlüğü’ne gönderdik” diye konuştu.


2018 YILINDA EN ÇOK MÜSLÜM FİLMİNİ İZLEDİK Kültür/Sanat 2018 YILINDA EN ÇOK MÜSLÜM FİLMİNİ İZLEDİK

2018 yılının en çok seyirci ağırlayan filmleri belli olurken, Müslüm Gürses’in yaşam öyküsünü konu alan Müslüm filminin 6 milyon 271 bin 688 kişi ile birinci sıraya yerleştiği görüldü.


Başkan Gül: 2019 turizmde altın yıl olacak Kemer Başkan Gül: 2019 turizmde altın yıl olacak

2019 yılının ilk meclis toplantısında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “2015 yılında turizmde yaşadığımız krizi, 2017 ve 2018 yıllarında aştık. 2019 yılı ise turizmde altın yıl olacak” dedi.


Türel’den Kırcami müjdesi Güncel Türel’den Kırcami müjdesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üst mahkemenin Kırcami planları ile ilgili verilen iptal kararının yürütmesini durdurduğunu müjdeledi. Türel, “Üst mahkemede Kırcami kararı lehimize çıktı. İnşallah seçimlerden önce Kırcamili kardeşlerimize yeni imar planına göre tapularını vermiş oluruz” dedi.


ANTALYA OSB CUP 2019 BAŞLADI Spor ANTALYA OSB CUP 2019 BAŞLADI

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası 4’üncü Halı Saha Futbol Turnuvası, Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen kura çekim töreni ile başladı.


100. Yıl yeniden spor alanı Güncel 100. Yıl yeniden spor alanı

Muratpaşa Belediye Meclisi, Muratpaşa Belediyesi’nin açtığı dava sonucu imar planları iptal edilen 100. Yıl’daki 40 bin metrekarelik alanı yeniden spor alanı olarak planlandı. Bölgenin yeni planları meclisten oy birliğiyle geçti.


İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN DUYURU Siyaset İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN DUYURU

İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'ndan duyuru....


Güncel "ÇÖZERSE TÜREL ÇÖZER"

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek’ten moloz ücretlerinin alınmayacağı yönünde söz aldıklarını söyleyen hafriyatçılar “Bizler Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in sorunu çözeceğini biliyor ve kendisine inanıyoruz” dediler.


EN FAZLA SURİYELİ İSTANBUL’DA YAŞIYOR Güncel EN FAZLA SURİYELİ İSTANBUL’DA YAŞIYOR

2018 Aralık verileri incelendiğinde Türkiye’deki geçici koruma altındaki Suriyeli sayısı 3 milyon 622 bin 366 olarak görülürken, en fazla Suriyeli’nin yaşadığı yer ise 557 bin 736 ile İstanbul olarak görüldü.


Başkan Uysal, “Birlikte yapacağız” Güncel Başkan Uysal, “Birlikte yapacağız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güzeloba mahallesi sakinlerini ziyaretinde “Muratpaşa’da iyiye ve güzele dair ne varsa beraber yaptık. Daha iyisini, daha güzelini yine birlikte yapacağız” dedi.


Döşemealtı Belediyesi kendi fabrikasını kurdu yüzde 35’e varan tasarruf sağladı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi kendi fabrikasını kurdu yüzde 35’e varan tasarruf sağladı

Döşemealtı Belediyesi'nin kendi öz kaynaklarıyla kurduğu parke tesisinde üretilen kilit ve bordür taşları ilçenin tüm mahallelerinde, cadde ve sokaklarında okul ve cami gibi kamusal alanların yollarında kullanılıyor.


Zeybek Manavgat Sorgun'daki ağaç katliamını sordu Siyaset Zeybek Manavgat Sorgun'daki ağaç katliamını sordu

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek soru önergesi ile Manavgat Sorgun’da yaşanan ağaç katliamını sordu.


Antalyaspor kampta Spor Antalyaspor kampta

Antalyaspor, Belek kampında ikinci antrenmanını dün yaptı.


AKSU’DA YENİ YILIN İLK MECLİSİ YAPILDI Aksu AKSU’DA YENİ YILIN İLK MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediyesi 2019 yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.


BASKILAR ENFLASYONU GİZLEYEMEDİ Ekonomi/Turizm BASKILAR ENFLASYONU GİZLEYEMEDİ

Birleşik Kamu- İş Antalya İl Temsilcisi Fatin Iltar "Ülkedeki tüm çalışanlar; çarşıda, pazarda, marketlerde ve alışverişin yapıldığı tüm noktalarda enflasyonu ağır şekilde yaşamaktadır." dedi.


Başkanın hesabı çalındı Siyaset Başkanın hesabı çalındı

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, Twitter hesabının çalındığını açıkladı.


Kaptan işi sıkı tutuyor Spor Kaptan işi sıkı tutuyor

Türk kadın hentbolunun en önemli isimlerinden Yeliz Özel, Süper Lig’de ilk yarıyı 14 puanla 3’üncü sırada tamamlayan Muratpaşa Belediyespor’un en skorer oyuncusu oldu. Mart ayında 39’uncu yaş günün kutlayacak olan Türk hentbolunun ‘özel’ ismi sahaya çıktığı 10 maçta 54 gol kaydetti.


VALİ KARALOĞLU’DAN ŞÜHEDAYI ANMAK İÇİN SAKLIKENT’E DAVET Güncel VALİ KARALOĞLU’DAN ŞÜHEDAYI ANMAK İÇİN SAKLIKENT’E DAVET

Sarıkamış Harekâtı’nın 104. yılı anma etkinlikleri kapsamında Antalya'da Vali Münir Karaloğlu’nun katılımıyla "Saklıkent’ten Sarıkamış’a Gençlik Şühedanın İzinde” yürüyüşü düzenlenecek.


Başkan Çavuşoğlu'ndan Sevindiren Ziyaret Spor Başkan Çavuşoğlu'ndan Sevindiren Ziyaret

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu üniversite öğrencileri ile buluşacağı program öncesi Almanya'dan gelen altyapı oyuncularını sevindirdi. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Göynük MYO programı öncesi kendisi için hazırlanan ikram organizasyonu için geldiği otelde gurbetçileri sevindirdi.


BAŞKAN ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ Ekonomi/Turizm BAŞKAN ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ

BAGEV, ATB Başkanı Ali Çandır, enflasyonda aylık ve yıllık düşüşün kalıcı hale gelmesini dilerken, kalıcı bir enflasyon düşüşü sağlamak için çekirdek enflasyonun daha fazla aşağı çekilmesi gerektiğini kaydetti.


Yeni yılın ilk müjdesi Altınova’ya Güncel Yeni yılın ilk müjdesi Altınova’ya

Kepez Belediye Meclisi, yeni yılın ilk toplantısında Altınova’ya emsal artışı müjdesi verdi. Mecliste görüşülen uygulama imar planı revizyonu ile ticaret ve konut alanlarında 0.60 olan emsal 0.80’ne çıkarıldı.


 “Vergi indirimlerinin uzatılması sevindirici” Ekonomi/Turizm “Vergi indirimlerinin uzatılması sevindirici”

ESDER Şube Başkanı Aydın Çevik, vergi indirimlerinin uzatılmasının sevindirici ancak yeterli olmadığını belirtti.


SÜREKLİ ÜŞÜYORSA NEDENİ “HİPOTİROİDİ” OLABİLİR! Sağlık/Kadın SÜREKLİ ÜŞÜYORSA NEDENİ “HİPOTİROİDİ” OLABİLİR!

Soğuk havada üşümek olağan bir durum kuşkusuz. Ancak çocuğunuzun soğuğa karşı tahammülü yoksa, sık sık üşüyorsa dikkat! Bunun nedeni hava ısısının düşük olması değil, çocuğun büyüme ve gelişiminde anahtar rol üstlenen tiroit hormonunun az salgılanması, bir başka deyişle “hipotiroidi” olabilir!


ANTALYA, YENİ YILA GİRERKEN EN ÇOK MOBİL İNTERNET KULLANAN DÖRDÜNCÜ İL OLDU Teknoloji/Bilim/İnternet ANTALYA, YENİ YILA GİRERKEN EN ÇOK MOBİL İNTERNET KULLANAN DÖRDÜNCÜ İL OLDU

Vodafone’luların yılbaşı keyfi kesintisiz iletişimle katlandı. Yeni yıla girerken yaklaşık 473 milyon dakika konuşan, 135 milyon SMS gönderen ve 7 milyon GB mobil internet kullanan Vodafone aboneleri, yeni bir rekora imza attı. Antalya, 2019’a girerken en çok mobil internet kullanan dördüncü, en çok konuşan altıncı ve en çok SMS gönderen sekizinci il oldu.


PAGEV’İN YENİ ÇEVRE YASASI VE PLASTİK POŞETLERİN ÜCRETLİ OLMASI KONUSUNA BAKIŞI Ekonomi/Turizm PAGEV’İN YENİ ÇEVRE YASASI VE PLASTİK POŞETLERİN ÜCRETLİ OLMASI KONUSUNA BAKIŞI

TOBB Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sanayi Meclisi ve Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Başkanı Yavuz Eroğlu, yeni Çevre Kanunu ve 01 Ocak 2019 tarihinden itibaren plastik poşetlerin 25 kuruşa verilmesi konusundaki değerlendirmelerini 10 maddede özetledi.


Konyaaltı’nda yılın ilk meclisi toplandı Güncel Konyaaltı’nda yılın ilk meclisi toplandı

Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyeleri, 2019 yılının ilk meclis toplantısı için, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında bir araya geldi.


APOSTİL İŞLEMLERİNDE ELEKTRONİK DÖNEM Teknoloji/Bilim/İnternet APOSTİL İŞLEMLERİNDE ELEKTRONİK DÖNEM

PTT A.Ş. tarafından oluşturulan e-Apostil sistemi, 1 Ocak’ta uygulamaya konuldu. Sistemin ilk aşaması adli sicil kaydı ve mahkeme kararına ilişkin belgeleri kapsıyor.


Alışveriş Merkezleri Bizi Hasta mı Ediyor? Sağlık/Kadın Alışveriş Merkezleri Bizi Hasta mı Ediyor?

DoktorTakvimi.com uzmanlarından Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı, nezle, grip gibi solunum yolu hastalıklarının sıkça görüldüğü kış aylarında alışveriş merkezlerinde vakit geçirmenin bu hastalıklara yakalanma riskini artırıp artırmadığı konusunu irdeliyor.


KULLANICILARIN %30’U VERİLERİNİ HİÇ YEDEKLEMİYOR! Teknoloji/Bilim/İnternet KULLANICILARIN %30’U VERİLERİNİ HİÇ YEDEKLEMİYOR!

Yeterli önlem alınmaması yüzünden veri kayıpları oldukça sık yaşanmaya devam ediyor. Veri Kurtarma Hizmetleri Genel Müdürü Serap Günal, veri kaybının herkesin ya da her şirketin başına gelebilecek bir durum olduğunu hatırlatırken olası bir sorun öncesinde yedekleme yapmanın önemini vurguluyor.


Tütüncü’den Kütükçü’ye iki müjde! Güncel Tütüncü’den Kütükçü’ye iki müjde!

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, açılış için gittiği Kütükçü Mahallesi’nde, hanımlara AKMEK ve kadın spor merkezi müjdesi verdi.


BU KANSER ÖZELLİKLE GENÇ KADINLARI TEHDİT EDİYOR! Sağlık/Kadın BU KANSER ÖZELLİKLE GENÇ KADINLARI TEHDİT EDİYOR!

Sağlıksız beslenmeden sigaraya ve küçük yaşta cinsel ilişkiye başlamaya dek birçok faktör rahim ağzı (serviks) kanseri riskini artırıyor. Ancak öncelikli risk unsuru; HPV virüsü. Özellikle genç kadınları tehdit eden ve sinsice ilerleyen rahim ağzı kanserini önlemekse mümkün.


Alanya Sugözü’ne Üzümlü suyu verilecek      Alanya Alanya Sugözü’ne Üzümlü suyu verilecek

Alanya’nın kuzeyinde yer alan Sugözü Mahallesi’nin içme suyu konusunda yaşadığı sorun ASAT tarafından kökünden çözülüyor. Sugözü’ne Dim Üzümlü hattından su verilecek.


YENİ YILDA HAYALLERE ULAŞMANIN YOLU YENİ BAŞLANGIÇLARDAN GEÇİYOR Sağlık/Kadın YENİ YILDA HAYALLERE ULAŞMANIN YOLU YENİ BAŞLANGIÇLARDAN GEÇİYOR

Yeni yıl demek yeni başlangıçlar, yeni hedefler demek… Bu nedenle de çoğu kişi tüm yıl yaşadıkları olumsuzlukları bir kenara bırakarak, yeni bir yıla yeni hayallerle ile başlarlar. Ancak Ocak ayı içerisine fazlası ile yüklenen hedefler, kimi zaman hayal kırıklığına da neden olabilir.


Kök Hücre Çalışmalarında Umut Akdeniz Sağlık/Kadın Kök Hücre Çalışmalarında Umut Akdeniz

Hücresel tedavi ile ilgili olarak olumlu sonuçların alınması ile birlikte ilginin her geçen gün arttığı kök hücreler günümüzde tedavisi mümkün olmayan birçok hastalık için ümit kaynağı haline geldi.


Başkan Türel öğrencilerin de yanında Güncel Başkan Türel öğrencilerin de yanında

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerini Lands Of Legends gezisi ile motive ediyor. 2 ayda 35 okuldan 5 bin 700 öğrenci Land Of Legends’da sınav stresinden uzak unutulmaz bir gün geçirdi.


Magazin dünyasında 2018 yılı böyle geçti Kültür/Sanat Magazin dünyasında 2018 yılı böyle geçti

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2018 yılına damga vuran ünlü isimleri belirlendi. İşte sanat ve magazin dünyasında bir yıl boyunca yaşanan gelişmelere dair detaylar…


Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek Eğitim Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek

Muratpaşa Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek evlerde ayrıştırılan ambalaj atıkları ve elektronik atıkların alışveriş puanına dönüştüğü Çevreci Komşu Kart projesiyle üniversite öğrencilerine 192 bin 61 liralık burs imkanı sağlandı.


Büyükşehir sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor Güncel Büyükşehir sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hayvan dostu hizmetleri ile takdir topluyor. Yaralı hayvanlara hayvan ambulansı ile 7/24 müdahale edilirken, sokak hayvanları geçici hayvan barınağında aşılanıp, rehabilite ediliyor. Kentin dört bir yanına kurulan kedi evleri, köpek kulübeleri, besleme odakları ile sevimli dostlar aç ve yalnız bırakılmıyor.


Saklıkent'ten Sarıkamışa ''Gençlik Şühedanın İzinde'' Güncel Saklıkent'ten Sarıkamışa ''Gençlik Şühedanın İzinde''

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, “Gençlik Şühedanın İzinde” sloganıyla 81 ilde düzenleyeceği “Sarıkamış Şehitlerini Anma Programları” Antalya’da her yıl olduğu gibi Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, Sivil Toplum Kuruluşları, Gençlerin ve Vatandaşların katılımıyla gerçekleşecek.


Başkan Uysal, komşularıyla birarada Güncel Başkan Uysal, komşularıyla birarada

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni yılın ilk mesai gününe Muratpaşa’da artık bir belediyecilik klasiği haline gelen Turunç Masa’da randevusuz görüşme saatiyle başladı. Başkan Uysal, her çarşamba olduğu saatler 08.15’i gösterdiğinde Turunç Masa’daydı.


BAŞKAN SÖZEN YENİ YILI HUZUREVİ’NDE KARŞILADI Manavgat BAŞKAN SÖZEN YENİ YILI HUZUREVİ’NDE KARŞILADI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yeni yılı, Huzurevindeki büyükler ile karşıladı. Ailesi ile birlikte yeni yılda Huzurevini ziyaret eden Başkan Sözen, büyüklerin ellerinden öperek yılbaşı hediyelerini takdim etti.


AGD, Mekke'nin 1388’inci fetih yıldönümü kutladı Güncel AGD, Mekke'nin 1388’inci fetih yıldönümü kutladı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Antalya Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikle Mekke'nin 1388’inci fetih yıldönümü kutlandı.


Burdurlular Derneği'nden yılbaşında huzur evi ziyareti Güncel Burdurlular Derneği'nden yılbaşında huzur evi ziyareti

Antalya Burdurlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleri yılın son gününde Halil Akyüz Huzurevi'nde yaşlıları ziyaret etti.


ANTALYA 2019’A KENAN DOĞULU İLE GİRDİ Kültür/Sanat ANTALYA 2019’A KENAN DOĞULU İLE GİRDİ

2018 yılının en çok konser veren sanatçısı Kenan Doğulu,senenin kapanışını Antalya Granada’da yaptı


Türkiye’de 4 Kişilik Bir Ailenin Yıllık Haberleşme Gideri Yaklaşık 2.878 TL Ekonomi/Turizm Türkiye’de 4 Kişilik Bir Ailenin Yıllık Haberleşme Gideri Yaklaşık 2.878 TL

Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER), ülkemizde 2018 yılında bir sabit telefon ile genişbant internet aboneliği bulunan ve her bireyi cep telefonu hattı sahibi olan 4 kişilik bir ailenin aylık ortalama haberleşme giderinin vergiler dâhil ortalama 239,84 TL olduğunu açıkladı.


VODAFONE ABONELERİ 2018’İN İLK 9 AYINDA 752.116 TB DATA KULLANDI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE ABONELERİ 2018’İN İLK 9 AYINDA 752.116 TB DATA KULLANDI

Türkiye’de 12 yıldır faaliyet gösteren ve toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşan Vodafone, 2018’de de “dijital telekom operatörü” olma hedefiyle çalışmalarını sürdürdü. Yaptığı her işin merkezine müşterilerini yerleştiren Vodafone, abonelerine genişbant teknolojilerinde sahip olduğu global deneyimin yanı sıra en iyi hizmeti sunmaya devam etti. Vodafone’lular, 2018’in ilk 9 ayında 752.116 TB data kullandı.


Yeni yılda sağlıklı yaşam için 9 öneri Sağlık/Kadın Yeni yılda sağlıklı yaşam için 9 öneri

Kötü alışkanlıklardan uzak durmak, hareketli bir yaşam tarzı benimsemek, sağlıklı beslenmek ve en önemlisi de stresi kontrol edebilmek sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.


Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası yürürlüğe giriyor Ekonomi/Turizm Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası yürürlüğe giriyor

KOBİ'lere finansman desteği sağlamak amacıyla geliştirilen Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası 1 Ocak’ta devreye giriyor. Halk Sigorta yönetiminde bütün sigorta şirketlerinin poliçe kesebileceği yeni üründen yararlanmak isteyen KOBİ’lerde ilk etapta 25 Milyon Ciro ve altı olması şartı aranacak. 300 bin TL’ye kadar çıkabilen limitler dâhilinde Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası temin edilebilecek.


Hepsiburada, Türkiye’nin 2018 yılı internet alışveriş tercihlerini açıkladı Teknoloji/Bilim/İnternet Hepsiburada, Türkiye’nin 2018 yılı internet alışveriş tercihlerini açıkladı

E-ticaret alışveriş alışkanlık ve eğilimlerini açıklayan Hepsiburada’nın yayınladığı trend raporu kapsamında 2018 yılında gerçekleştirilen alışverişlerde, 2017’ye göre %60’lık bir artış yaşanırken, yerli milli ürünlerde de % 100’lük bir artış yaşandı…


Kepez’de yılın son doğum günü Güncel Kepez’de yılın son doğum günü

Kepez Belediyesi’nin spor okulları ve etüt merkezlerinde eğitim gören Aralık ayı doğumlu 103 öğrenci, doğum günü pastalarını Kepez Belediye Başkanı hakan Tütücü ile birlikte kesti.


KBT’ye 2 ödül Kültür/Sanat KBT’ye 2 ödül

Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT), XVIII. Direklerarası Seyirci Ödülü’ne layık görüldü. Ödüller; ‘Düğün Evi Oyun Evi’ ile köy seyirlik düzeninde erkek oyun kurucu dalında KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli ve kadın oyun kurucu dalında Aylin Arslan’a verildi.


UYKUSUZ ÇOCUK OBEZİTE RİSKİ ALTINDA! Sağlık/Kadın UYKUSUZ ÇOCUK OBEZİTE RİSKİ ALTINDA!

Kaliteli uyku, çocuğun büyüme ve gelişimi için oldukça önemlidir. Çocukluk çağında yeterli ve kaliteli uyku alamayanlarda dikkat ve hafıza sorunları görülmektedir. İlerleyen dönemlerde ise, uykusuzluk çocuğun okul başarısını olumsuz etkileyebileceği gibi saldırgan davranışlara da yol açabilir.


Tütüncü’den Kayserililere övgü dolu sözler Güncel Tütüncü’den Kayserililere övgü dolu sözler

Birçok Türk büyüğünün Kayseri’den çıktığını hatırlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kayserilileri anlatmaya kalemler, sözler, vakitler kifayet etmez.” dedi


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...