Cuma, 22 Kasım 2019
Tütüncü’ye teşekkür plaketi Güncel Tütüncü’ye teşekkür plaketi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, yaptığı hizmetler ve çalışmalarından ötürü Tütüncü’ye plaket takdim etti.


Batı Akdeniz havacılıkta merkez oluyor Güncel Batı Akdeniz havacılıkta merkez oluyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin, Burdur ve Isparta’nın ortak havaalanı Süleyman Demirel Havalimanı’nda (SDH) ‘Hususi pilot’ ve ‘Havayolu Nakliye Pilotu’ yetiştirilen ER-AH Uçuş Okulu’nun Genel Müdürü M. Erdoğan Cabıoğlu ile biraraya geldi.


ADDK'dan kaya tırmanışı Güncel ADDK'dan kaya tırmanışı

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün 03-04-05 Haziran 2011 tarihlerinde kamplı kaya tırmanış faaliyetine 15 sporcu katıldı.


Norveç Deniz Ürünleri, Antalyalı şeflere tanıtıldı Güncel Norveç Deniz Ürünleri, Antalyalı şeflere tanıtıldı

Norveç deniz ürünlerini tanıtmak amacıyla; 6 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleşen eğitim seminerinin ikincisi, 4-5 Haziran’da Antalya’da düzenlendi.


Antalya yeniden keşfediliyor Güncel Antalya yeniden keşfediliyor

Akdeniz Üniversitesi Sualtı Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü’nün çalışmaları ile Antalya yeniden keşfediliyor.


STDM’den huzurevi ziyareti Güncel STDM’den huzurevi ziyareti

Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) üyeleri çeşitli kurumları ziyaretlerine devam ederek halkın dertleri ve sorunları ile gerek yerinde gerekse yüz yüze konuşarak çözümler getirmeye devam ediyor. En büyük yatırımın insana olduğu ilkesinden hareketle huzurevini ziyaret ettiler.


Birey’de mezuniyet mutluluğu Güncel Birey’de mezuniyet mutluluğu

Özel dershanecilikte Antalya’da bir marka haline gelen Birey Dershanesi yine bir ilke imza attı. Bu yıl ilk kez açılan Açıköğretim Bölümü ilk mezunlarını verdi


Gazipaşa Ülkü Ocakları’nda Bayrak değişimi yapıldı Gazipaşa Gazipaşa Ülkü Ocakları’nda Bayrak değişimi yapıldı

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Lokman Kaya ve İl Ocak Yöneticileri ile çok sayıda Ülkücünün katılımıyla Gazipaşa Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni düzenlendi.


Yıldız: “Vebale ortak olmayın” Siyaset Yıldız: “Vebale ortak olmayın”

MHP Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldız, MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte sanayi esnafından destek istedi.


Reklam yarışında AK Parti atağa kalktı Reklam yarışında AK Parti atağa kalktı

Genel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin medyadaki reklam kampanyaları da tavan yaptı.


Zeytinliğe Konyaaltı Belediyesi de ortak oldu Ekonomi/Turizm Zeytinliğe Konyaaltı Belediyesi de ortak oldu

Konyaaltı Belediyesi, Antalya’nın yeşil dokusu Vakıf Zeytinliği’ne yüzde 10 hisse ile ortak oldu.


Dede, torununa böbreğini bağışladı Güncel Dede, torununa böbreğini bağışladı

Medical Park Antalya Hasatne Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla 78 yaşındaki Ahmet Kirman'ın böbreği, 25 yaşındaki torunu Özgür Kirman'a nakledildi.


Teknoloji/Bilim/İnternet "DSÖ'nün açıklaması paranoyaya dönüşmemeli"

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Biyofizik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tunaya Kalkan IARC Raporu’nun ardından konuyu değerlendirdi.


“Türkiye ve Antalya için MHP’de birleşiyoruz” Siyaset “Türkiye ve Antalya için MHP’de birleşiyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik’inde katıldığı Belek Zeugma Otelde ‘Türkiye ve Antalya için MHP’de birleşiyoruz’ yemeği düzenlendi.


Erdoğan: Siyaset Erdoğan: "Tütüncü oto yol gibi yollar açtı"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1’deki “Seçim Özel programında, “Bizim belediye başkanımız, Kepez’de, oto yol gibi yeni yollar açtı.” sözleri ile Başkan Hakan Tütüncü’nün hizmetlerini övdü.


Kemal Çelik; pazarcılarla buluştu Siyaset Kemal Çelik; pazarcılarla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz’ü makamında ziyaret ederek birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi.


Artık piknik zamanı Güncel Artık piknik zamanı

Ders yılının bitimine az süre kala öğrenciler havanın düzelmesini de fırsat bilerek piknik alanlarını doldurmaya başladı.


Kepez’li oyuncular U15 Türkiye Şampiyonası’nda Spor Kepez’li oyuncular U15 Türkiye Şampiyonası’nda

Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi (BGGL) Finallerine katılmaya hak kazanan Kepez Belediyespor Kulübü U15 Futbol Takımı, 6 Haziran Pazartesi günü Belediye Vanspor ile karşılaşmak üzere İstanbul’a gidiyor.


Yeşilbağ mahallesi Çelik’e dert yandı Siyaset Yeşilbağ mahallesi Çelik’e dert yandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; Muratpaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Yeşilbağ mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.


Bakan Gönül, kent ormanına hayran kaldı Siyaset Bakan Gönül, kent ormanına hayran kaldı

Antalya’daki hemşehri derneklerinin düzenlediği bahar şenliklerine konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Demre "Çiftçi, Ak parti iktidarını istiyor"

Demre ve Kumluca ilçelerini ziyaret eden AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Samani, ilçelerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


Şampiyon İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu Spor Şampiyon İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu

Kepez Belediyesi’nin Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda, sahada erkekler mücadele etti; kupaları kadınlar aldı.


“Ankara’ın değil, Antalya’nın milletvekili olacağım” Siyaset “Ankara’ın değil, Antalya’nın milletvekili olacağım”

AK Parti Milletvekili Adayı Gökçen Enç, Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Barçın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, seçim çalışmaları kapsamında Muratpaşa ilçesine bağlı Çağlayan Mahalle’sinde esnafı ziyaret etti.


“Halkın tercihi ne yönde ise bunu hazmedeceksiniz” Elmalı “Halkın tercihi ne yönde ise bunu hazmedeceksiniz”

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, “Demokrasi var diyorsan halkını hor görmeyeceksin. Benim oyum köydeki çobanın oyu ile aynı olamaz demeyeceksin. Halkın tercihi ne yönde ise bunu hazmedeceksin” dedi.


Nazım Hikmet anıldı Güncel Nazım Hikmet anıldı

Usta Şair Nazım Hikmet, ölüm yıldönümünde Antalya’da Cumhuriyet Gazetesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen bir etkinlikle anıldı.


Vali Altıparmak Cumhuriyet Gazetesi Antalya Bürosunu ziyaret etti Güncel Vali Altıparmak Cumhuriyet Gazetesi Antalya Bürosunu ziyaret etti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ile Antalya’da günlük olarak yayınlanan bölge ekinin ikinci yıldönümü nedeniyle Cumhuriyet Gazetesinin Antalya bürosunu ziyaret ederek, gazetenin Antalya temsilcisi Ahmet Oruçoğlu’nu kutladı.


IC Airport Yöneticilerinden Altıparmak’a ziyaret Güncel IC Airport Yöneticilerinden Altıparmak’a ziyaret

IC Airport Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Döngel ve Güvenlik Koordinatörü Natık Canca ile yabancı ortakları Vali Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.


“Seçime kadar değil, mezara kadar” Demre “Seçime kadar değil, mezara kadar”

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel, seçim çalışmaları sırasında yaptığı konuşmalarda, muhalefet parti adaylarının seçim vaatlerini eleştirerek, ‘’Bunların vatandaşla beraberliği seçime kadar, AK Parti’nin beraberliği ise, mezara kadar’’ dedi.


İrbeç’ten Kumluca esnafına ziyaret Kumluca İrbeç’ten Kumluca esnafına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, MHP Kumluca İlçe Başkanı Hacer Özer ve partililer Kumluca’da esnaf ziyaretinde bulundular.


Muhteşem gece Güncel Muhteşem gece

Cumhuriyet Gazetesi'nin bölge eki olarak iki yıl önce yayın hayatına başlayan Cumhuriyet Akdeniz, üçüncü yılına Dedeman Otel'de düzenlenen kokteyl ile girdi. Kokteyle medya, sanat, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.


İnci Tiyatrosu sokakta Kültür/Sanat İnci Tiyatrosu sokakta

Antalya İnci Tiyatrosu TEMKA Sanat Yapım işbirliği ile sürdürdüğü tiyatroyu sokağa taşıdı. İnci Tiyatrosu ekibi, Antalya Muratpaşa Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen ‘Engel’sizsiniz’ adlı oyunu Aydın Kanza Parkı’nda sahneleyecek


Cihat Şener başarıya giden yolu anlattı Güncel Cihat Şener başarıya giden yolu anlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, televizyon programı ‘Hayatımız Sınav’ ile üniversite adayı öğrencilerin en fazla takip ettiği eğitimcilerden Cihat Şener’i, LGS Sınavı öncesi gençlerle buluşturdu.


Türel’in facebook grubuna saldırı Güncel Türel’in facebook grubuna saldırı

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel’in Facebook grubuna saldırılar başladı.Türel’in Facebook grubu dün, hacklenmek suretiyle saldırıya uğradı. Türel’in Facebook sitesine, bir başka siyasi partinin tanıtım videoları ve reklamları konmak suretiyle çökertilmek istendi.


Muratpaşa Belediyesi’nden tiyatrolu çevre eğitimi Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden tiyatrolu çevre eğitimi

Muratpaşa Belediyesi’nce gerçekleştirilen 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında ilköğretim öğrencileri, geri dönüşüm temalı tiyatro oyununu ilgiyle izledi.


Perakendenin kalbi Akdeniz’de attı Güncel Perakendenin kalbi Akdeniz’de attı

Yerel zincirler, tedarikçiler ve üreticilerin yakın çalışmasının önemine dikkat çeken Akdeniz Perakendecilik Konferansı’ Antalya’da gerçekleşti.


PAGEV girişimci gençlere destek oluyor PAGEV girişimci gençlere destek oluyor

Gençlerin yaratıcı düşünceleriyle farkını ortaya koyacağı ve yarışacağı bir platform oluşturmak amacıyla yola çıkan İzmir Işıkkent Eğitim Kampüsü, bu sene Genç Girişimciler İzmir Buluşması - ‘Akıl Fikir Kampı’nın dördüncüsünü gerçekleştirdi.


Uzak olanlar yakınlaşıyor Siyaset Uzak olanlar yakınlaşıyor

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret eden AKPM Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu “Git gel Konya 6 saat” sözünün yakın bir zamanda tarihe karışacağını söyledi.


Gebizli Lisesi’nde mezuniyet sevinci Güncel Gebizli Lisesi’nde mezuniyet sevinci

Hacı Dudu Mehmet Gebizli Lisesi mezuniyet balosu Öğretmenevi havuz başında düzenlendi.


Silahtaroğlu’na Onur Ödülü Güncel Silahtaroğlu’na Onur Ödülü

1980 yılından bu yana Türk turizm sektöründe başarılı yatırımlarıyla Türk ekonomisine büyük katma değer kazandıran LykiaGroup’un Yönetim Kurulu Başkanı duayen turizmci Burhan Silahtaroğlu, Turizm Oscarları ‘Onur Ödülü’ne değer görüldü.


Güneşi gördüler Güncel Güneşi gördüler

Uzayı anlama duygusu hayat boyu sürse de evreni en çok merak edenler küçükler… TED Antalya Koleji’nin Anasınıfı öğrencileri bu meraklarını teleskop başında bir ölçüde giderdiler.


Başkan Akaydın Güneş Park Projesi’ni tanıttı Güncel Başkan Akaydın Güneş Park Projesi’ni tanıttı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, yeni güneş enerji projesi “Güneş Park”ı tanıttı. Akaydın “Amacım güneş tarlaları kurarak, güneş parkları açarak, güneşten nasıl enerji elde edildiğini Antalya ve Türkiye’ye göstermek” dedi.


Büyükelçi'den Vali Altıparmak'a veda ziyareti Güncel Büyükelçi'den Vali Altıparmak'a veda ziyareti

Ülkemizdeki görev süresi sona eren Büyükelçi Kuntz’un Vali Altıparmak’ı veda ziyaretinde, Antalya’nın Almanya Konsolosu Frank Urbschat, Avrupa-Türkiye Turizm İş Konseyi Başkanı Hüseyin Baraner de yer aldı.


Polirobot Kartları tanıtıldı Güncel Polirobot Kartları tanıtıldı

Gelecek Eğitimle Gelecek (Polirobot Kartları) projesi kapanış töreni yapıldı.


“Türk Telekom’un telesekreter hizmeti tuzağına düşmeyin!” Güncel “Türk Telekom’un telesekreter hizmeti tuzağına düşmeyin!”

Türk Telekom’un telesekreter hizmetini değerlendiren Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “Türk Telekom’un telesekreter hizmeti tuzağına düşmeyin” dedi.


Medea Operası Türkiye’de ilk kez Aspendos ‘ta sahnelenecek Kültür/Sanat Medea Operası Türkiye’de ilk kez Aspendos ‘ta sahnelenecek

Yunan Mitolojisinin etkileyici efsanelerinden biri olan Medea , Türkiye’de ilk kez Aspendos Antik Tiyatrosu’nun büyülü atmosferinde sahnelenecek.


DSP’liler moral depoladılar Siyaset DSP’liler moral depoladılar

Demokratik Sol Parti Kepez İlçe örgütünün hazırladığı yemekli geceye katılım büyük oldu. Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mustafa Vural, İl başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, ilçe başkanları, milletvekili adayları ve çok sayıda partili yemekte bir araya gelerek seçim öncesi moral depoladılar.


Kemal Çelik otogarda taksicilerin sorunlarını dinledi Güncel Kemal Çelik otogarda taksicilerin sorunlarını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik otogar içerisinde hizmet veren otogar taksi durağı kooperatifini ziyaret etti. Durak Başkanı Mehmet Doğan tarafından karşılanan MHP Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; taksicilerin sorunlarını dinledi.


Sanatçılardan ATSO’ya teşekkür ziyareti Güncel Sanatçılardan ATSO’ya teşekkür ziyareti

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteğiyle artık geleneksel hale gelen 5. Antalya Uluslararası Plastik Sanatçılar Buluşması için Antalya’ya gelen yabancı sanatçılar, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak’ı ziyaret etti.


“Bugün Türkiye huzur ve istikrar ülkesidir” Siyaset “Bugün Türkiye huzur ve istikrar ülkesidir”

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti’nin iktidara gelmesiyle halkın özlem duyduğu istikrarın yeniden kazanıldığını belirtti.


Tütüncü Türk kültürünün yaşatılmasını takdir etti Güncel Tütüncü Türk kültürünün yaşatılmasını takdir etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kız Teknik ve Olgunlaşma Enstitüsü’nün, geleneksel Türk giyim ve el sanatlarının yaşatılması ve geleceğe taşınması adına çok güzel işler yaptığını söyledi.


AK Partili adaylar esnaf ziyaretlerini sürdürüyor Siyaset AK Partili adaylar esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Milletvekili Adayı Gökçen Enç, Osman Akman ve İbrahim Türkiş Muratpaşa İlçe ve mahallelerinde esnafı ziyaret ederek, AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Şahin’in seçim ofisi açılışına katıldı.


Antalya Toptancı Hal, Hal-Ser’de tanıtıldı Güncel Antalya Toptancı Hal, Hal-Ser’de tanıtıldı

İstanbul’da yapılan 27’nci Dünya Haller Birliği Kongresi’ne katılan Antalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Şube Müdürlüğü, Uluslararası Yaş Sebze Meyve Pazarı Üretim Girdileri, Paketleme, Lojistik, İhracat Hal Sergisi (HALSER) fuar organizasyonunda da stant açtı.


“Bizi Angus etine muhtaç ettiler” Alanya “Bizi Angus etine muhtaç ettiler”

Alanya’nın birçok köyünde de seçim çalışmalarını yürüten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldız, Elikesik Köyü’nde seçim çalışmalarını sürdürdü.


Büyükşehir Basketbol Takımı Apaydın’la anlaştı Spor Büyükşehir Basketbol Takımı Apaydın’la anlaştı

Beko Basketbol Ligi’ni 8’inci sırada tamamlayarak play-off’a kalma başarısı gösteren Antalya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı baş antrenör olarak Serdar Apaydın’la anlaştı.


İhmalkar doktorlara beraat kararı Güncel İhmalkar doktorlara beraat kararı

4 Temmuz 2010 tarihinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden gazeteci Hasan Coşkun’un, doktorları için açılan dava sonuçlarını Av. Nizamettin Sağır, Gazeteciler Cemiyeti’nde yapmış olduğu basın toplantısıyla açıkladı.


Antalya’nın sanayi gururları Güncel Antalya’nın sanayi gururları

Antalya Organize Sanayici ve İşadamları Derneği, 2010 yılı başarılı sanayicilerini ödüllendirdi. Törende 10 dalda 20 ödül dağıtıldı. Antalya’nın sanayideki öncü şirketleri 2010 yılında gösterdikleri yüksek başarıdan dolayı yeni ödüller aldılar.


“Çevreye duyarlı olmak yetmez”     Güncel “Çevreye duyarlı olmak yetmez”

Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı M. Neşet Gündüz “ Küresel ve insan etkilerinin daha fazla Antalya’ya zarar vermesine seyirci kalmayacağız ve üzerimize düşen çalışmalara hız vereceğiz.” dedi


“Badem gözlü” dev heykel ortaya çıktı “Badem gözlü” dev heykel ortaya çıktı

Mısır’daki Memnon Heykelleri ve III. Amenhotep Tapınağı’nı Koruma Projesi kapsamında yapılan kazılarda büyük kralın yüzünü ayrıntılarıyla gösteren dev bir heykel, tanrısal bir varlığa ait baş figürü ve kral ile eşini sunakta betimleyen bir dikilitaş bulundu.


CHP Zerdalilik’te Siyaset CHP Zerdalilik’te

CHP Milletvekili adayları Osman Kaptan ve Sevgi Doğan Zerdalilik Mahallesinde düzenlenen Mahalle toplantısında CHP Seçim beyannamesini anlattılar.


Alman Büyükelçi’den Akaydın’a anlamlı kutlama Güncel Alman Büyükelçi’den Akaydın’a anlamlı kutlama

Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Dr. Cuntz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Akaydın’a veda ziyaretinde bulundu. Cuntz, engellilere yönelik projeleri nedeniyle Akaydın’ı kutladı


“Çarıklıların Meclis’e girmesinden rahatsız oldular” Siyaset “Çarıklıların Meclis’e girmesinden rahatsız oldular”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tek parti döneminin ardından iktidara gelen çarıklıların, devleti yönetmesinden, Meclis’e girmesinden rahatsız olanların, milletin iradesiyle seçtiği Adnan Menderes’i alaşağı edip idam sehpasına gönderdiğini söyledi.


Öğrencilerden şiir dinletisi Güncel Öğrencilerden şiir dinletisi

Antalya Çiçekçiler Odası sponsorluğunda gerçekleşen Yaza Merhaba Şiir Dinletisi, izleyenlere doyumsuz bir gece yaşattı.


Tabur: “Bu çevre katliamına asla izin vermemeliyiz”     Siyaset Tabur: “Bu çevre katliamına asla izin vermemeliyiz”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Tabur’ Konyaaltı İlçemizde cennetten bir köşe olan Küçükdağa eteklerindeki su kaynaklarına belediyenin inşaat izni vermeye çalışılmasına şiddetle karşı çıkıyorum’ diyerek yetkilileri göreve çağırdı.


Side Apollon Tapınağı Amerikalıları büyüledi Manavgat Side Apollon Tapınağı Amerikalıları büyüledi

Antik Side Apollon Tapınağı 21. Yüzyılda Amerikalı Kleopatra ve Sezarı ağırladı.Side Apollon Tapınağı muhteşem görkemiyle Amerikalıları büyüledi


“Tapu iptalleri AKP’nin eseri” Siyaset “Tapu iptalleri AKP’nin eseri”

Seçimlere kısa bir süre kalmasına rağmen, olanca hızıyla mahalle toplantılarına devam eden CHP’li vekil adayı Alican Deveci, Kütükçü Mahallesi’nde halkla buluştu ve sorunlarını dinledi.


Defacto 4. Kez Antalya’da Güncel Defacto 4. Kez Antalya’da

2003 yılından bu yana hazır giyim sektöründe yenilikçi, modern ve iyi hizmet anlayışına sahip olan Akdeniz modasının Türkiye’deki öncü markası Defacto, 790 metrekarelik Türkiye genelindeki 110. mağazasını, Antalya’nın en büyük ve popüler AVM’si Teracity’de beğeniye sundu.


TerraCity’ye muhteşem açılış Güncel TerraCity’ye muhteşem açılış

Pramerica Real Estate Investors ve Eria Partners ortaklığıyla gerçekleştirilen TerraCity’nin açılış davetine EriaPartners’ın Yönetici Ortakları Frithjof Fuchs ile Aytek Şavkan ev sahipliği yaptı


Samani: “Sorunları el ele çözeceğiz” Aksu Samani: “Sorunları el ele çözeceğiz”

Aksu’nun Dumanlar, Güroluk ve Kurşunlu Köyleri’nde mahalle toplantılarına katılan Samani, kendisinin de Aksulu olduğunu hatırlatarak “Önümüzdeki dönemde birlikte hareket ederek, bölgenin birçok sorununu çözebiliriz” dedi.


Şahin:“Yalanla gelen, yalanla gider” Siyaset Şahin:“Yalanla gelen, yalanla gider”

AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Şahin, “Siz çarşafların kirliliğini temizliyorsunuz, biz de memleketin kirliliğini temizliyoruz. Artık herkes Türkiye’ye itibar ediyor. Türkiye ne diyecek diye gözümüzün içine bakıyorlar” dedi.


Muratpaşa kreşi hizmete açıldı Güncel Muratpaşa kreşi hizmete açıldı

İlklerin belediyesi Muratpaşa Belediyesi’nin Kreş ve Gündüz Bakımevi Çağlayan Mahallesi’nde hizmete açıldı. Başkan Evcilmen, çağdaş Türkiye’nin aydınlık geleceği için okul öncesinden başlayarak eğitime verdikleri öneme bağlı hizmetlerin artarak süreceğini söyledi.


Velilere Aile Eğitim belgeleri verildi Güncel Velilere Aile Eğitim belgeleri verildi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ünsal İlköğretim Okulu’nda düzenlenen Aile Eğitimi Kursu’nu başarıyla tamamlayan velilere belgelerini verdi.


Toros Yağmur Anadolu Lisesi eskrimde Türkiye Üçüncüsü Spor Toros Yağmur Anadolu Lisesi eskrimde Türkiye Üçüncüsü

Özel Toros Yağmur Anadolu Lisesi spor başarılarına bir yenisini daha ekledi. Eskrimde Türkiye Üçüncüsü olan Toros Yağmur Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Sena Tiritoğlu derecelerine bir yenisini daha ekledi.


“Antalya’ya çivi çakmıyor diyenlere bu çiviler dokunuyor” Güncel “Antalya’ya çivi çakmıyor diyenlere bu çiviler dokunuyor”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisi’ni temel atma töreninde konuşan Başkan Mustafa Akaydın, “Bu açılışlar, temel atmalar devam edecek. Büyükşehir Belediyesi artık güçlendi, ayakları yere basıyor, bir bir kurdeleleri kesiyor. Antalya’ya bir çivi çakmıyor diyenlere de bu çiviler dokunuyor” dedi.


Konyaaltı Caddesi 5 süs havuzuyla süslenecek Güncel Konyaaltı Caddesi 5 süs havuzuyla süslenecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen ve vatandaşların övgüsünü kazanan Konyaaltı Caddesi’ne 5 süs havuzu yapılacak.


GATAB, Üras ile devam dedi Kemer GATAB, Üras ile devam dedi

Kemer Maliye Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen GATAB (Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği ) Olağanüstü Genel Kurul’unda tekrar aday olan Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras, yeniden GATAB’ın Başkanı oldu.


Kaldırımlar engelliler için revize edilecek Güncel Kaldırımlar engelliler için revize edilecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi Özürlü Hizmetleri Komisyonu toplantısında engelli bireyler için özellikle kent merkezindeki kaldırım rampalarında revizyon yapılması, parklarında engellilerin erişimine uygun hale getirilmesi konusunda karar alındı.


İrbeç: “AKP’nin mağdurlar ordusu” Kaş İrbeç: “AKP’nin mağdurlar ordusu”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili adayları Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Meryem Aksoy, MHP Kaş İlçe Başkanı Hasan Nusret Baysal ve İlçe teşkilatı ile birlikte Kaş’ın köylerinde vatandaşlarla buluştular.


“2B sorununun gerçek çözümü CHP’de” Siyaset “2B sorununun gerçek çözümü CHP’de”

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Adayları Alican Deveci ve Sevgi Doğan, partilerinin İl Başkanı Özer Ülken, 22. Dönem milletvekillerinden Tuncay Ercenk, Kepez İlçe Başkanı Halil Bahar ile birlikte Esentepe ve Kütükçü mahallerinde toplantı düzenledi.


Türel: “Boğaçayı, Antalya için çılgın bir projedir” Siyaset Türel: “Boğaçayı, Antalya için çılgın bir projedir”

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel, Antalya için çılgın projelerini 2009 yılında açıkladığını belirterek, “Boğaçayı Antalya için çılgın bir projedir’’ dedi.


Büyükşehir personeli bilinçleniyor Güncel Büyükşehir personeli bilinçleniyor

Antalya Büyükşehir personeline yönelik eğitimler sürüyor. Personel, geri dönüşümü olan atıklar konusunda bilgilendirildi.


Teleferik sanki nikâh dairesi Güncel Teleferik sanki nikâh dairesi

Sunduğu olağanüstü görsel heyecanlarıyla tanınan Olympos Teleferik, ziyaretçilerin çok farklı taleplerini de karşılıyor. Daha önce bazı film çekimleri ve adrenalin artıran spor organizasyonlarına sahne olan Tahtalı Dağı, evliliklerin başlangıç noktası olarak da ünleniyor.


ABD’li diplomattan Başkan Ülken’e ziyaret Siyaset ABD’li diplomattan Başkan Ülken’e ziyaret

ABD Büyükelçiliği İç Siyasi İşler Şefi Laura H. De Otalvaro, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken’i bir yıl içinde üçüncü kez ziyaret etti.


Vali Altıparmak Alışveriş Merkezi açılış törenine katıldı Güncel Vali Altıparmak Alışveriş Merkezi açılış törenine katıldı

Vali Altıparmak ulusal ve uluslararası 150 mağaza, 30 kafe ve restoran, 48 bin metrekare kiralanabilir alana sahip 220 milyon dolara mal olan bir alış-veriş merkezinin açılış törenine katıldı.


Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib kandiliniz mübarek olsun Güncel Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib kandiliniz mübarek olsun

Regaip Gecesi denilince: “Çok lütuf ve ihsanla dolu, kıymeti ve değeri büyük, çok iyi değerlendirilmesi gereken gece” mânâsı anlaşılır. Bu gece Allah lütuflarını sağanak sağanak yağdırır.


Akaydın’dan Antalyalılara destek teşekkürü Güncel Akaydın’dan Antalyalılara destek teşekkürü

Ulaşım Ana Planı çerçevesinde gerçekleştirilen ‘Hane Halkı Ulaşım Anketi’ uygulaması sürüyor.Anket çalışmasının ilk haftasında 16 mahallede 1500 konut ziyaret edildi.


Pascal Nouma’lı KFC açılışına yoğun ilgi Güncel Pascal Nouma’lı KFC açılışına yoğun ilgi

Tavukta lezzetin bir numaralı adresi KFC, Antalya’daki ilk restoranını Pascal Nouma’nın da katılımıyla açtı. 1 Haziran Çarşamba günü TerraCity Alışveriş Merkezi’nde Antalyalı lezzet tutkunlarıyla buluşan KFC’nin Türkiye’deki toplam restoran sayısı böylece 60’a ulaştı.


Tütüncü merak edilen projeyi açıklıyor Güncel Tütüncü merak edilen projeyi açıklıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’ya vizyon kazandıracak olan 47 dönümlük “Kepez Park” projesinin tanıtımını Çarşamba günü yapacak.


ANSAN’da “10. Akdeniz Şiir Günleri” Kültür/Sanat ANSAN’da “10. Akdeniz Şiir Günleri”

ANSAN (Antalya Sanatçılar Derneği) her yıl gelenekselleştirdiği şiir günlerine 3-4 Haziran 2011’de bir yenisini daha ekleyecek.


“AKP, milleti ne hale getirdi?” Finike “AKP, milleti ne hale getirdi?”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Finike İlçe Başkanı Arif Ertuğ ve teşkilatı ile birlikte Finike’de vatandaşlarla buluştular.


Türkiye’ye örnek projede yer sorunu Güncel Türkiye’ye örnek projede yer sorunu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, sokak hayvanlarını kontrol altına almaya yönelik hazırladığı 10 bin hayvan kapasiteli Doğal Yaşam Parkı Projesi için Orman Bölge Müdürlüğü’nün yer vermemesi üzerine Vali Altıparmak’tan destek istediğini söyledi.


Teknoloji/Bilim/İnternet "Marketplace" hizmete açıldı

Avnet Technology Solutions, EMEA çapında Avnet Kanal İş Ortaklarına ek Motorola işleri sağlayacak yeni internet sitesi ‘Marketplace’i hizmete açtı.


Aygaz İklim Değişikliği Liderler Grubu üyesi oldu Ekonomi/Turizm Aygaz İklim Değişikliği Liderler Grubu üyesi oldu

TÜSİAD ve REC Türkiye işbirliği ile kurulan, farklı sektörlerinden öncü firmaların yöneticilerini bir araya getirerek, iklim değişikliği ile mücadele ve düşük karbon ekonomisine geçiş için yürütülen çalışmalara şirketlerin daha aktif desteğini sağlamayı amaçlayan İklim Değişikliği Liderler Grubu’na yeni bir isim eklendi.


Kiğılı’da Avantajlı Fiyatlar Yeni Sezonda da Devam Ediyor Kiğılı’da Avantajlı Fiyatlar Yeni Sezonda da Devam Ediyor

Kiğılı Shopping Fest indirimi sonrası, yeni sezonda da indirimlerine hız kesmeden devam ediyor. Günün modasını en cazip fiyat seçenekleri ile takip edebileceğiniz Kiğılı mağazalarına uğramadan yazlık alışverişinizi yapmayın!


İletişim dünyası “Yaza Merhaba” dedi  İletişim dünyası “Yaza Merhaba” dedi

İletişim dünyasının seçkin temsilcilerinin biraraya geldiği gecede, konuklar 2011 yazının ilk partisini yaşadılar . Reina’da düzenlenen gecede konuşan MTM Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, müşteri beklentilerini ön planda tutan kişiye özel hizmet anlayışının, başarılarının sırrı olduğunu söyledi.


Muratpaşa’dan Yeşildere’ye ülkenin en düşük bedelli tapusu Güncel Muratpaşa’dan Yeşildere’ye ülkenin en düşük bedelli tapusu

Hazine’ye karşı açtığı davayı kazanan Muratpaşa Belediyesi, metrekaresi 2-4 lira arasında değişen bedellerle Yeşildere ve Gebizli’de tapu dağıttı. Tapularına kavuşan yurttaşlar Başkan Evcilmen’e alkışlarla teşekkür etti.


CHP Muratpaşa’nın mahalle toplantıları devam ediyor Siyaset CHP Muratpaşa’nın mahalle toplantıları devam ediyor

CHP Milletvekili adayları ve CHP Muratpaşa İlçe örgütü Dernek ve mahalle toplantılar devam ediyor.


XPS levhalarla ısı yalıtımı çevreyi koruyor XPS levhalarla ısı yalıtımı çevreyi koruyor

Kışın kullandığımız ısıtıcılarla, yazın ise klimalarla daha çok elektrik ve yakıt harcayarak çevreye daha çok zarar veriyor, küresel ısınmayı tetikliyoruz.


Antalya Tanıtım A.Ş.'ye ATB de ortak Güncel Antalya Tanıtım A.Ş.'ye ATB de ortak

Antalya Ticaret Borsası (ATB) mayıs ayı meclis toplantısı ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında toplandı.


Cep telefonları da denetim altında Teknoloji/Bilim/İnternet Cep telefonları da denetim altında

-Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Ankara’da baz istasyonları ölçümlerinden elde edilen sonuçları açıkladı. İl genelinde toplam 5 bin 590 baz istasyonu dünyada belirlenen limitlerinin 10’da biri kadar olduğu belirtildi.


Macrocenter Antalya’da açılıyor Güncel Macrocenter Antalya’da açılıyor

Özel tatlar konusunda Türkiye’nin öncü markası Macrocenter, lezzet tutkunları için İstanbul dışındaki ilk mağazasını Antalya’da açıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71263 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...