Cumartesi, 23 Mart 2019
Hanefi Bostan yeniden başkan seçildi Hanefi Bostan yeniden başkan seçildi

Türk Eğitim Sen İstanbul Üniversiteler Şubesinin 28 Kasım 2010 tarihinde yapılan 4. Olağan Kongresinde Yrd. Doç. Dr. M.Hanefi Bostan seçime katılan bütün delegelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.


Deloitte, Ekonomik Görünüm 2010 - Kasım raporunu yayımladı Ekonomi/Turizm Deloitte, Ekonomik Görünüm 2010 - Kasım raporunu yayımladı

Deloitte, üç ayda bir hazırladığı Ekonomik Görünüm raporlarının Kasım 2010 sayısını yayımladı. Rapor, kendini ayrıştırarak krize olumlu anlamda cevap vermiş olan Türkiye'nin yükseliş ivmesini, reformların da desteğiyle sürdürmesi gerektiğine dikkat çekiyor.


3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ’de Teknoloji/Bilim/İnternet 3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ’de

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüpleri arasında yer alan ve faaliyetlerini İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde yürüten İşletme Mühendisliği Kulübü (İMK) , 3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’ni 10-11 Aralık 2010 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirecek.


Deepo’da güzellik yarışması Güncel Deepo’da güzellik yarışması

Akdeniz’in ilk ve tek Outlet alışveriş merkezi Deepo Outlet Center Bu yıl birincisi düzenlenen “1.Uluslararası Dostluk Şenliği” Deepo’da devam ediyor.


Everest'in Zirvesinde HES Eylemi Güncel Everest'in Zirvesinde HES Eylemi

HES'lere karşı çakıl taşıyla eylem yaptı. Everest'e çıkan 15. Türk olan Antalyalı dağcı Yılmaz Sevgül, Alakır Nehrinden götürdüğü çakıl taşını 8850 metre yükseklikteki Çomolungma Dağı'nın zirvesine bıraktı.


“Sadece ticaret değil, kültürler de paylaşılmalı” Kemer “Sadece ticaret değil, kültürler de paylaşılmalı”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, kardeş şehir ilişkilerinde sadece ticaretin değil, kültürlerin de paylaşılmasının çok önemli olduğunu söyledi.


Kemal Kükrer’den kitap kampanyası Güncel Kemal Kükrer’den kitap kampanyası

Kemal Kükrer’in zincir mağazalarda satışa çıkan yeni kampanyalı kutularında üzüm ve elma sirkesi alana dünyaca ünlü araştırmacı – yazar Marie – France Müller’in kitabı hediye


CHP Kepez İlçe Gençlik Kolları’ndan yine bir ilk Siyaset CHP Kepez İlçe Gençlik Kolları’ndan yine bir ilk

CHP Kepez İlçe Gençlik Kolları yine bir ilki başararak, üçüncüsünü düzenledikleri ”Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı”nı “DANIŞMA KURULU” olarak Yenimahalle Kültür Merkezi’nde Kepezliler ile birlikte gerçekleştirdi.


İşçi Partisi Kaş İlçe Örgütü Olağanüstü Kongre yaptı Kaş İşçi Partisi Kaş İlçe Örgütü Olağanüstü Kongre yaptı

İşçi Partisi Antalya İl Başkanlığı tarafından atanan Kaş İlçe Örgütü, olağanüstü kongre yaptı. Kongrede Rauf Ergün bütün delegelerin oyunu alarak yeni ilçe başkanı seçildi.


Avrupa Bilgi Yarışması’nın Birincisi Levent Aydın Anadolu Lisesi Güncel Avrupa Bilgi Yarışması’nın Birincisi Levent Aydın Anadolu Lisesi

ATSO Antalya AB Bilgi Merkezi, 2010 yılı etkinlikleri kapsamında Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliğinde düzenlenen “Avrupa Bilgi Yarışması”nın finali ve ödül töreni 26 Kasım 2010 Cuma günü ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


Öğrenciler, opera ve bale ile tanışıyor Kültür/Sanat Öğrenciler, opera ve bale ile tanışıyor

Antalya’nın kültür sanat hayatında önemli bir yer tutan Antalya Devlet Opera ve Balesi 2010 / 2011 sanat sezonunda perdelerini Ekim ayında açıyor.


Gece makyajı için altın öneriler Sağlık/Kadın Gece makyajı için altın öneriler

Pürüzsüz bir cilt, parıltılı ve dikkat çekici gözler , renkli dudaklar… Flormar makyaj uzmanları, gece makyajının altın sırlarını açıklıyor.


Antalya Ülkü Ocakları’nın Görkemli Açılışı Siyaset Antalya Ülkü Ocakları’nın Görkemli Açılışı

Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Lokman Kaya, yeni Ülkü Ocakları Binası’nın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Harun Öztürk’ün katılımıyla açıldığını söyledi.


ÇEKÜD 5 bin fidanı toprakla buluşturdu ÇEKÜD 5 bin fidanı toprakla buluşturdu

Çevre ve Kültür Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD), Malatya'nın Yaygın beldesinde 5 bin fidanı toprakla buluşturdu. Derneğin belde belediyesi ile birlikte organize ettiği ağaç dikme şenliğinde, 'Gücduvani Hatıra Ormanı'' için fidanlar dikildi.


Sinsi hastalık AIDS sizi de bulmasın Sağlık/Kadın Sinsi hastalık AIDS sizi de bulmasın

Türkiye AIDS ile 1985 yılının kasım ayında tanıştı. Yapılan araştırmalar sonucunda virüs ilk olarak yurtdışında çalışan işçilerde saptandı.


Kaplan, Tütüncü’yü eleştirdi Siyaset Kaplan, Tütüncü’yü eleştirdi

Demokrat Parti Kepez İlçe Başkanı Bülent Kaplan, Kepez Belediyesi’nin dağıttığı boyama kitaplarını eleştirdi.


Sibel Tüzün, “Saten”i sevenleriyle paylaştı Güncel Sibel Tüzün, “Saten”i sevenleriyle paylaştı

D&R’ın katkılarıyla gerçekleştirilen Sibel Tüzün imza günü ve mini konseri Özdilekpark AVM’de büyük ilgi gördü.


Lösemili çocuklar için en anlamlı proje Güncel Lösemili çocuklar için en anlamlı proje

Memorial Antalya Hastanesi’nin sosyal sorumluluk projeleri ve kültür sanata katkıları devam ediyor


Piyanonun dahi ikilisi Antalya'da Kültür/Sanat Piyanonun dahi ikilisi Antalya'da

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Antalya Uluslararası Piyano Festivali kapsamında, Berezovsky & Gindin Piyano İkilisi müzikseverlere buluşuyor.


Baş ağrısı deyip geçmeyin Sağlık/Kadın Baş ağrısı deyip geçmeyin

Baş ağrıları tüm dünyada en sık dile getirilen yakınmayı oluşturuyor. Kadınların yüzde 5’i ve erkeklerin yüzde 2.8’i her yıl 180 gün ve üzerinde süreyi baş ağrılarıyla geçiriyor.


Hizmete çaylı teşekkür Döşemealtı Hizmete çaylı teşekkür

Döşemealtı Belediyesi’nin asfaltlama çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.


Tütüncü asker adaylarını uğurladı Güncel Tütüncü asker adaylarını uğurladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki 1990/4 celp döneminde vatani görevlerini yapacak olan asker adaylarının uğurlama törenlerine katıldı, kınalı kuzuları görev yerlerine uğurladı.


JCI Antalya, Sivil Toplum ile İş Dünyasını buluşturdu Güncel JCI Antalya, Sivil Toplum ile İş Dünyasını buluşturdu

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Antalya, 26 Kasım'da sivil toplum kuruluşları ile iş dünyası temsilcilerini biraraya getirdi. Avrupa Birliği hibeli “İletişim Ağı projesi”nin ilk oturumu panel ile başladı.


"Basınımıza omuz vermek için geliyoruz"

12 ilde şubesi bulunan Basın İlan Kurumu, 2010 yılı içerisinde açtığı 7 şube müdürlüğü ile 19 ilde faaliyet göstermeye başladı. Yeni açılacak olanlarla birlikte şube müdürlüğü sayısı 25'e yükselmiş olacak.


Çavuşoğlu Paris'e gidiyor Güncel Çavuşoğlu Paris'e gidiyor

AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, Batı Avrupa Birliği (BAB) Avrupa Güvenlik ve Savunma Asamblesi Genel Kuruluna katılmak ve konuşma gerçekleştirmek üzere yarın Paris’e gidiyor.


Siyaset "Hoca Antalya halkını aptal mı sanıyor?"

BBP Antalya İl Başkanı Rasim Küçük, "BBP Antalya İl Başkanlığı olarak Antalya’da yapılan her şeyi adım adım takip ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Herkes bunun bilincinde olarak attığı adımlara dikkat etsin" dedi.


Minik aşçılar kendi pizzalarını hazırladı Güncel Minik aşçılar kendi pizzalarını hazırladı

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 6 yaş grubu öğrencileri, İngilizce öğretmenleri ile etkin ve aktif öğrenmeyi gerçekleştirdikleri “Pizza nasıl yapılır, içine neler konur?” başlıklı çalışmalarını, Mutfak sorumlusu Baş aşçı ile pizza yaparak öğrendi.


Kutlamada adrenalin Güncel Kutlamada adrenalin

Özel Envar Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün hafta içine gelmesi nedeniyle kutlama etkinliğini hafta sonu gerçekleştirerek, öğretmenlerin kent gürültüsünden uzak doğa içinde bir gün geçirmesini sağladı.


Piyanonun yetenekli gençleri sahnedeydi Kültür/Sanat Piyanonun yetenekli gençleri sahnedeydi

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Antalya Uluslararası Piyano Festivali kapsamında, piyanonun genç yetenekleri Antalyalı müzikseverlerle ücretsiz halk konserinde buluştu.


Güncel "Hırsızları aynalarda ve yandaşlarının arasında arasınlar"

Antalya Eğitim-iş Şube Başkanı ve Birleşik Kamuiş Dönem Sözcüsü Mehmet Balık, “Cumhuriyetin öğretmenini aşağılamaya kimsenin hakkı yoktur. Buradan Milli Eğitim Bakanını ve ÖSYM başkanını istifaya davet ediyoruz.” Dedi.


Kepez’in futbolda yüzü güldü Spor Kepez’in futbolda yüzü güldü

Süper Toto 3. Lig’de, Kepez Belediyespor, kendi evinde misafir ettiği Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u 2-1’lik skorla mağlup etti.


Büyükşehir Bursa'dan galip döndü: 67-76 Spor Büyükşehir Bursa'dan galip döndü: 67-76

Ligin yedinci haftasında puan cetvelinde ikinci sıranın sahibi olan Antalya Büyükşehir Belediyesi, tek galibiyeti bulunan Oyak Renault’a konuk oldu. Maçtan Antalya temsilcisi 67-76 galip ayrıldı.


Veysel Dalmaz, tecrübelerini paylaştı Siyaset Veysel Dalmaz, tecrübelerini paylaştı

Yağlı Güreş Seminerine katılmak için Antalya’ya gelen ve Kumluca doğumlu Merkez Valisi ve Güreş Federasyonu Başkanvekili Veysel Dalmaz Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı’yı Makamında ziyaret etti.


Akdeniz Üniversitesi’nde Fazıl Say izdihamı Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi’nde Fazıl Say izdihamı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 11. Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında, festivalin sanat yönetmenliğini yapan dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve Moldovalı keman sanatçısı Patricia Kopatschinkaja, Akdeniz Üniversitesi'nde ücretsiz bir halk konseri verdi.


Hedef Sağlıklı İşçi Güncel Hedef Sağlıklı İşçi

TÜRK-İŞ ve ÇASGEM tarafından ortaklaşa düzenlenen “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği” semineri DSİ Antalya 13. Bölge Müdürlüğü’nde yapıldı.


Kadınlar 12 Eylül’le Yüzleşti Kadınlar 12 Eylül’le Yüzleşti

EDP İstanbul Kadın Meclisi 25 Kasım "Kadına yönelik şiddetle mücadele günü" çerçevesinde militarizmi, özelde de 12 Eylül'ün erkek şiddetini konu alan geniş kapsamlı bir program düzenledi.


“Sorunları reddeden değil, sahiplenen bir anlayışa sahibiz” Siyaset “Sorunları reddeden değil, sahiplenen bir anlayışa sahibiz”

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, tarım alanında kaydedilen gelişmeler hakkında bilgi verdi.


Piyanoda genç soluk... Kültür/Sanat Piyanoda genç soluk...

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 11. Antalya Uluslararası Piyano Festivali, piyanonun genç yeteneklerini Antalyalı müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.


İkinci  Kez Hayata Tutundu İkinci Kez Hayata Tutundu

İş kazası geçirerek yatağa bağımlı hale gelen Mustafa Akar, BSK Aydın Anka Hastanesi’nde yeniden ayağa kalktı.


Varis deyip geçmeyin! Sağlık/Kadın Varis deyip geçmeyin!

Özel Andeva Yıldız Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Rüştü Kalaç , Varis hastalığının ciddi bir hastalık olduğunu ve bu rahatsızlıklarda mutlaka uzman hekimlere başvurulması gerektiğini söyledi.


DP Kadın Kolları Genel Kurulu'ndan hükümete muhtıra gibi manifesto Siyaset DP Kadın Kolları Genel Kurulu'ndan hükümete muhtıra gibi manifesto

26 Kasım 2010 tarihinde Demokrat Parti Genel Merkezinde Toplanan Kadın Kolları Genel İdare Kurulu manifesto niteliğinde bir sonuç bildirgesi açıkladı.


Kepezaltı’na hizmet müjdesi Güncel Kepezaltı’na hizmet müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Kepezaltı Mahallesi sakinlerine, yolların genişletileceğinin, açık semt pazarının üzerinin kapatılacağının ve çocuk oyun parkı yapılacağının müjdesini verdi.


“İttifak kanuna aykırı” Siyaset “İttifak kanuna aykırı”

CHP Genel Sekreteri Süheyl Batum Antalya Barosu’nu ziyaret etti


Tursun’dan Muhtarlara Brifing Döşemealtı Tursun’dan Muhtarlara Brifing

Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, mahalle muhtarlarına çalışmalarını anlatarak, sorunlarını dinledi.


Piyano Festivali'ne Fazıl Say'lı açılış Kültür/Sanat Piyano Festivali'ne Fazıl Say'lı açılış

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 11. Uluslararası Antalya Piyano Festivali, festivalin sanat yönetmenliğini de üstlenen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve Moldovalı keman sanatçısı Patricia Kopatchinskaja’nın konseri ile açıldı.


Sağlık Müdürü Bilgin'den brifing Güncel Sağlık Müdürü Bilgin'den brifing

Çorum İl Sağlık Müdürü iken yaklaşık iki ay önce Antalya Sağlık Müdürlüğü'ne atanan Dr. Adem Bilgin, Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı’yı Makamında ziyaret ettikten sonra toplantı salonuna geçerek, Aile Hekimliği ve 112 Acil Sağlık Merkezi konusunda meclisi bilgilendirerek , taleplerini bildirdi.


Piyano Festivali bu yıl renkli görüntülerle açıldı Kültür/Sanat Piyano Festivali bu yıl renkli görüntülerle açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 11.Uluslararası Antalya Piyano Festivali’ne, şef Howard Griffiths'in Osmanlılar hakkındaki sözleri damgasını vurdu.


Demokrat Parti tam kadro iktidarı topa tuttu Siyaset Demokrat Parti tam kadro iktidarı topa tuttu

Demokrat Parti seçim startını kadınlarla birlikte Ankara'dan verdi.


Bakan Şahin söz verdi, elektrik bağlandı Gündoğmuş Bakan Şahin söz verdi, elektrik bağlandı

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’in 4 Temmuz’da Antalya’nın Gündoğmuş ilçesini ziyareti sırasında yol üzerindeki Taşavur Mevkisi’ne verdiği elektrik sözü yerine getirildi


Serik "Belkıs belediyesi çay yatağını çöplerle dolduruyor"

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Fikret Yağcı, beldenin çöplerini Köprüçayı kenarına döken ve çay yatağındaki çakılları kuma karıştırarak satışını gerçekleştiren MHP’li Belkıs Belediye Başkanı’na tepki gösterdi.


Topcu; “Kente değil, kendine rant kazandırdı” Siyaset Topcu; “Kente değil, kendine rant kazandırdı”

AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mesut Topcu, “Falezlerin Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen tarafından ranta kurban edildiğini ve kente değil kendine rant kazandırdığını görüyoruz” dedi.


Vekiller suyun ticarileştirilmesine karşı uyarıldı Güncel Vekiller suyun ticarileştirilmesine karşı uyarıldı

Hükümetin gündemindeki, “Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanun Tasarısı”na karşı tepkiler Ankara’da ortaklaştı.


245 rütbeli personel Güncel 245 rütbeli personel "Trafik Suçu İhbar Tutanağı" tanzim edebilecek

Emniyet Birimlerinde Görevli 245 Rütbeli Personele “Trafik Suçu İhbar Tutanağı” Tanzim Etme Yetkisi Verildi


OTED Derneği'nde Güncel OTED Derneği'nde "Deepdizayn"ın tanıtımı gerçekleştirildi

Otel Eğitim ve Dekorasyon Derneği (Oted)’in organize ettiği etkinlikler çerçevesinde Kasım ayı toplantısı Dernek Ofisi'nde üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.


Batum’dan çarpıcı açıklamalar Siyaset Batum’dan çarpıcı açıklamalar

11’inci Piyano Festivali’ne katılmak üzere Antalya’ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Süheyl Batum, partisinin İl Örgütü’nü ziyaret ederek İl Başkanı Özer Ülken, il başkan yardımcıları ve partililerle bir araya geldi.


Kalkan Jandarma'dan çifte baskın... Kaş Kalkan Jandarma'dan çifte baskın...

Kalkan Jandarma ekipleri çifte baskın gerçekleştirdi. Koordineli gerçekleştirilen çifte baskında hırsızlık suçundan bir kişi, Hint keneviri ve esrardan 42 kişi gözaltına alındı.


Güncel "Hükümet ve Muhalefet Alevilere ŞAŞI bakıyor"

Binali Efe'nin Tekin Özdil ile gerçekleştirdiği röportajı sunuyoruz size...


Başkan golf sopasını National Golf Club'ta verdi Spor Başkan golf sopasını National Golf Club'ta verdi

1997 yılından beri her yıl Kurban Bayramı haftasında düzenlenen ve tüm kulüp üyelerinin yanı sıra iş ve politika camiasından saygın isimlerinin de davet edildiği Başkanlık Turnuvası’nın bu yıl 15.si gerçekleştirildi.


İstek’li Minikler, Diş Sağlığı ve Bakımı İle İlgili Bilgi Aldı Güncel İstek’li Minikler, Diş Sağlığı ve Bakımı İle İlgili Bilgi Aldı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, Diş Hekimi Olgu Alperat tarafından “Diş ve Diş Sağlığı” ile ilgili bilgiler aldı.


Kepez’e Evlad-ı Fatihan’dan 2. kardeş şehir Güncel Kepez’e Evlad-ı Fatihan’dan 2. kardeş şehir

Kepez Belediyesi, 540 yıla yakın Osmanlı Devleti’nin egemenliğinde bulunan Makedonya Cumhuriyeti’nin en büyük şehirlerinden biri olan Kalkandelen (Tetovo) ile “kardeş şehir protokolü” imzaladı.


Denizden üç ödül çıkardı Spor Denizden üç ödül çıkardı

TED Antalya Koleji İlköğretim Okulu 5’inci sınıf öğrencisi Berk Demirkıran, “Konyaaltı Belediyesi Ata’yı Anma Kupası Yat ve Yelken Yarışları”nda “Optimist Genel” birincisi olarak kupa aldı.


ANTDOB’dan Rus Bestecileri Konseri Kültür/Sanat ANTDOB’dan Rus Bestecileri Konseri

Antalya Devlet Opera ve Balesi muhteşem bir konserle sezona devam ediyor.


Diyabete ilişkin dogru bilinen yanlışlar Sağlık/Kadın Diyabete ilişkin dogru bilinen yanlışlar

BSK Lara Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Melih Kültür diyabet ile ilgili doğru bilinen yanlışlara dikkat çekti.


Aksulu vatandaşlar isyanda Aksu Aksulu vatandaşlar isyanda

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım’ın kaçak yapılarla ilgili çifte standart uygulaması vatandaşlar tarafından büyük tepki topluyor. Aksu’lu vatandaşlar “Başkan Gecekonduyu, serayı, bağ evini yıkıyor ama otellere müsaade ediyor” diye isyan ettiler


Fazıl Say Akdeniz Üniversitesi’nde… Kültür/Sanat Fazıl Say Akdeniz Üniversitesi’nde…

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 11. Uluslararası Antalya Piyano Festivali, bu yıl üniversiteye de taşınıyor.


Güncel "Taleplerimize Yanıt, Sorunlarımıza Çözüm Üretilmesini Bekliyoruz!"

Eğitim Sen Antalya Şubesi Başkanı Nurettin Sönmez “Bugüne kadar hiçbir öğretmenler gününde, öğretmenlerin gerçek sorunları tartışılmamış, yüz binlerce eğitim emekçisinin sosyal ve ekonomik sorunlarını çözmek yönünde herhangi bir adım atılmamıştır.” Dedi.


Avea ve TESK’ten Büyük İşbirliği: TESK Esnaf Tarifesi Teknoloji/Bilim/İnternet Avea ve TESK’ten Büyük İşbirliği: TESK Esnaf Tarifesi

Avea, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’na yönelik yepyeni bir tarifeyi hayata geçirdi.


MFÖ'nün sempatik yüzü Kültür/Sanat MFÖ'nün sempatik yüzü

Nuriye Akman’ın TRT Haber’de sunduğu Akılda Kalan programının bu haftaki konuğu Fuat Güner’di. MFÖ’nün sempatik yüzü, Akılda Kalan’da yakında çıkacak yeni albümünü ve geçtiğimiz aylarda tekrar basılan “Fuat Güner” adlı solo albümünü anlattı.


İstek’li Öğretmenler, Öğretmenler Gününü Titanic’te Kutladı Güncel İstek’li Öğretmenler, Öğretmenler Gününü Titanic’te Kutladı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Öğretmenler Günü Kutlama Programı, tüm öğretmenler ve eşleri, Yönetim Kurulu ve yöneticilerin katılımıyla bu yıl Titanic De Luxe Beach & Resort Hotel’de düzenlenen gala yemeği programı ile gerçekleşti.


Dünya turnesine İstanbul molası Kültür/Sanat Dünya turnesine İstanbul molası

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, aralıksız devam ettiği dünya turnesine İstanbul’da yapacağı gösteri ile mola veriyor.


Uncalı Mezarlığı kameralarla korunuyor Güncel Uncalı Mezarlığı kameralarla korunuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Uncalı Kent Mezarlığı güvenlik kameraları ile donatıldı. Şu ana kadar kurulan 8 kamera 24 saat kesintisiz kayıt yapıyor.


Başağrısı deyip geçmeyin! Sağlık/Kadın Başağrısı deyip geçmeyin!

Baş ağrıları tüm dünyada doktora başvurularda en sık dile getirilen yakınmayı oluşturuyor.


AK Partili kadınlar “Öğretmenler Günü”nü kutladı Siyaset AK Partili kadınlar “Öğretmenler Günü”nü kutladı

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu.


Yapı Kredi'den görme engellilere büyük kolaylık Yapı Kredi'den görme engellilere büyük kolaylık

Yapı Kredi, görme engellilerin kullanımı için Türkiye’nin ilk konuşan ATM’sini ve POS’unu hizmete sunuyor.


Başkan Evcilmen “Naylon poşetler tarihte kalacak” Güncel Başkan Evcilmen “Naylon poşetler tarihte kalacak”

Naylon poşet kullanımının kaldırılması ile ilgili alınan meclis kararının 2011 yılında uygulamaya geçeceğini belirten Başkan Evcilmen, “Doğaya zararlı ve doğada yok olması asırlar alan poşetlerin kullanımı tarihte kalacak” dedi.


Aksu’dan D400'e makyaj Aksu Aksu’dan D400'e makyaj

Aksu belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğünce başlatılan çalışma sonucu Antalya-Alanya karayolunun Aksu merkezinden gecen yaklaşık bir kilometrelik bölümünde ağaçlandırma çalışması tamamlandı.


11. Uluslararası Antalya Piyano Festivali başlıyor Kültür/Sanat 11. Uluslararası Antalya Piyano Festivali başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 11. Uluslararası Antalya Piyano Festivali, bu yıl da özel bir programla sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


İstek'li öğretmenlerden Öğretmenler Günü kutlaması Güncel İstek'li öğretmenlerden Öğretmenler Günü kutlaması

İstek Antalya Yeditepe Koleji’nde, Millet Mektepleri’nin açılışı ve Atatürk’ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım Öğretmenler Günü, büyük bir coşkuyla kutlandı.


İstanbul’da turizm 10 aya çıktı, komşularda tanıtım atağına başladı İstanbul’da turizm 10 aya çıktı, komşularda tanıtım atağına başladı

İstanbul turizminin yükseliş trendi devam ediyor. Son yıllarda dünya ortalamasının üzerinde ciddi bir yükseliş trendi gösteren İstanbul’da, turizmin yoğun olduğu dönem 10 aya çıktı.


Günal: Siyaset Günal: "AKP’nin Enerji Karnesi Zayıf!"

MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet GÜNAL, AKP’nin enerji politikasının zayıflığına böylece dışa bağımlılığımızın arttığına, özelleştirmeler ile ilgili yanlışlıklar yapıldığına ve gerçekleştirmesi gereken icraatlarında geç kaldığına ve acil önlemler gerektiğine değindi.


DSP'den Gazipaşa çıkarması Gazipaşa DSP'den Gazipaşa çıkarması

Seçim çalışmalarına hız veren Demokratik Sol Parti Gazipaşa’ya çıkarma yaptı.


Okul geçidi görevlileri eğitildi Güncel Okul geçidi görevlileri eğitildi

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada öğretmen, öğrenci ve velilerin okul önlerinde trafiği düzenlemekle görevli olduğuu bildirildi.


Avni Tolunay ve Duraliler’e tapu ve imar müjdesi Güncel Avni Tolunay ve Duraliler’e tapu ve imar müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başbakan Erdoğan ve İşleri Bakanı Atalay ile yaptığı görüşmesi neticesinde Avni Tolunay ve Duraliler Mahallelerinin tapu ve imar problemlerinin çözümünün önündeki engeller kalktı.


ASAT altyapı çalışması yapılacak caddeleri açıkladı Güncel ASAT altyapı çalışması yapılacak caddeleri açıkladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), önümüzdeki 1 aylık süreçte, Kızılırmak, Narenciye, Tınaztepe caddeleri ile Perge Bulvarı’nda altyapı çalışması yapılacağını belirterek, vatandaşları uyardı.


Çavuşoğlu Helsinki'de Çavuşoğlu Helsinki'de

AKPM Başkanı Çavuşoğlu Helsinki’de Finli Liderler ile Avrupa Konseyi’nin gündemindeki konular hakkında görüşmelerde bulundu.


Yazarımız Şahin AKÇAP'ın öykü kitapları okurlara sunuldu Kültür/Sanat Yazarımız Şahin AKÇAP'ın öykü kitapları okurlara sunuldu

Günlük yazılarıyla okurlarımızın ilgisini çeken yazarımız Şahin Akçap uzun soluklu mücadelesinin birikimlerini öyküleştirmişti.


KALEDER'den, Rauf Kesim'e Temsilcilik Belgesi Güncel KALEDER'den, Rauf Kesim'e Temsilcilik Belgesi

KALEDER Asbaşkanı Hasan Kilit, 19 yıl Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda Meclis Üyeliği’nde bulunmuş, 62 yıllık tarihi kurukahve işletmesi sahibi Rauf Kesim'e temsilcilik belgesi verdi.


Kadıahmetoğulları A.Ş İş Hayatı ve Girişimcilik Dersinde Güncel Kadıahmetoğulları A.Ş İş Hayatı ve Girişimcilik Dersinde

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi üçüncü sınıf öğrencilerinin İş hayatı ve Girişimcilik dersinin 23 Kasım 2010 Salı günkü konuğu Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Ünal oldu.


Sibel Tüzün'den sevenleriyle buluşuyor Kültür/Sanat Sibel Tüzün'den sevenleriyle buluşuyor

Sibel Tüzün’ün “Saten”i D&R İmza günü ile Özdilekpark AVM’de sevenleriyle buluşuyor…


Türker'den Babacan'a mektup... Siyaset Türker'den Babacan'a mektup...

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Devlet Bakanı Ali Babacan'a mektup yazdı...


Güncel "1. Uluslararası Dostluk Şenliği" Deepo'da...

Akdeniz’in ilk ve tek Outlet alışveriş merkezi Deepo Outlet Center önemli bir şenliğe ev sahipliği yapacak.


İstek'li miniklerin pijama partisi Güncel İstek'li miniklerin pijama partisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, “Giysilerim ve Ben” temalı etkinlikte pijama partisi düzenledi.


Demokrat Parti'nin Kadın Genel Kurulu Ankara'da toplanıyor Siyaset Demokrat Parti'nin Kadın Genel Kurulu Ankara'da toplanıyor

Demokrat Parti Kadın Kolları Genel Merkez Genel İdare Kurulutoplantısı 26 Kasım 2010 tarihinde saat 11:00 dan itibaren Ankara'da toplanıyor.


Egemen Bağış: Siyaset Egemen Bağış: "Kuru gürültüyle bir yere varamayız"

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış, AB'ye üyelik sürecinin Türkiye'nin çağdaşlaşması, demokratikleşmesi,şeffaflaşması, kendi korkularından kurtulması için çok önemli bir süreç olduğunu bildirdi.


Kepez’e kadın koordinasyon merkezi Güncel Kepez’e kadın koordinasyon merkezi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AKMEK ile işbirliği yaparak, sosyal ihtiyaçların karşılanması amacıyla “kadın koordinasyon merkezi” kuracaklarını açıkladı.


Özakman’a Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü Güncel Özakman’a Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Eğitim İş Sendikası Antalya Şubesi işbirliği ile gerçekleştirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı çerçevesinde yazar Turgut Özakman’a “Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü” verildi.


Ülken öğretmenleri unutmadı Güncel Ülken öğretmenleri unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, 5 ayrı okulu ziyaret ederek öğretmenlerin bu önemli gününü kutladı.


CHP Muratpaşa Öğretmenler Günü’nü kutladı Siyaset CHP Muratpaşa Öğretmenler Günü’nü kutladı

CHP Muratpaşa İlçe örgütü hazırladığı karanfilleri Öğretmenler gününde Muratpaşa ilçesindeki okullara giderek Öğretmenlere ulaştırdı.


Öğretmenler Günü Kemer'de de kutlandı Kemer Öğretmenler Günü Kemer'de de kutlandı

Ülkemizde 1981 yılından beri kutlanmakta olan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kemer’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı.


Öğrenciler Öğretmenler Günü’nü kutladı Güncel Öğrenciler Öğretmenler Günü’nü kutladı

Kepez'de öğrenciler, halk oyunları gösterisi, mini konser ve “Öğretmenim” oratoryosu ile öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...