Perşembe, 22 Ağustos 2019
Masa Tenisinde çifte şampiyonluk Toros’un Spor Masa Tenisinde çifte şampiyonluk Toros’un

Eğitim öğretim faaliyetlerindeki başarısının yanında spor başarılarıyla da sık sık gündeme gelen Toros Eğitim Kurumları masa tenisinde yine dereceler aldı. Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Masa Tenisi Takımları Antalya şampiyonu olarak çifte sevinç yaşattılar.


Eğitim Sen’den Şık’ın ailesine ziyaret Güncel Eğitim Sen’den Şık’ın ailesine ziyaret

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Antalya Şubesi Başkanı Nurettin Sönmez ve Yönetim Kurulu üyeleri Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteci ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim görevlisi Ahmet Şık’ın Antalya’da yaşayan annesi Fatma Şık ve ağabeyi Yrd. Doç. Dr. Bülent Şık’ı ziyaret etti.


Güncel "Cana Can Katın" kampanyası başladı

Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü ile Hasta ve Hasta Yakını Hakları Derneği tarafından organ bağışına duyarlılığı arttırmak için Antalya’nın üç farklı alışveriş merkezine stant kurularak kampanya başlatıldı.


Projesi olan tek aday adayı Siyaset Projesi olan tek aday adayı

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İbrahim Gökalp, ülke sorunlarını gözlemleyerek bu sorunların çözümü için proje hazırlayan ve bunları Başbakan’a sunan tek aday adayı olarak dikkat çekiyor.


Onurluca aday olmak Siyaset Onurluca aday olmak

Aday adaylığını açıklayan bir çok insanın ortaya çıktığı bu günlerde, aday adaylığı kervanına Binali Efe’de katıldı.


Yardımcı'dan hazır kıyma uyarısı Güncel Yardımcı'dan hazır kıyma uyarısı

Antalya Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, vatandaşları hazır kıyma kullanmamaları konusunda uyardı


Muratpaşa Belediyesi Çiçek Dünyası açıldı Güncel Muratpaşa Belediyesi Çiçek Dünyası açıldı

Muratpaşa Belediyesi Çiçek Dünyası hizmete açıldı. Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, insanlarla çiçeği buluşturan Çiçek Dünyası’nın tüm kentte yaygınlaşacağını söyledi


“Bebeğim Olacak” seminerleri Sağlık/Kadın “Bebeğim Olacak” seminerleri

Antalya Büyükşehir belediyesi, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ve Mustela işbirliği ile anne adayları için düzenlenen “Bebeğim Olacak” konulu seminer Antalya Büyükşehir belediyesi tiyatro salonunda gerçekleştirildi.


Kepez’de Torba Yasa uygulaması başladı Güncel Kepez’de Torba Yasa uygulaması başladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 6111 Sayılı Torba Yasa’daki gecikmiş vergilerin faizlerine af getiren kanun maddesini uygulamaya başladıklarını açıkladı.


Gönüllü eğitmenlere teşekkür Güncel Gönüllü eğitmenlere teşekkür

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Haşim İşcan, Çamlıbel ve Santral Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezlerinde kadınlara temel yurttaşlık ve sağlık dersleri veren çeşitli kurumlardan eğitmenlere teşekkür yemeği verdi.


Burdurlular’dan Yarbaş’a destek Güncel Burdurlular’dan Yarbaş’a destek

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği açılış konuşmasında Göller Bölgesi Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Üst Birlik Başkanı Recep Kalkan, MHP Milletvekili Aday Adayı Avukat Fevzi Yarbaş’a açık destek verdi.


Kepez Antalya’nın en büyük salonunu yapıyor Güncel Kepez Antalya’nın en büyük salonunu yapıyor

Kepez Belediyesi, Yeşiltepe Mahallesi’nde yapacağı ve Antalya’nın en büyüğü olacak olan 2 bin kişi kapasiteli çok amaçlı salon için “ulusal ödüllü mimari proje yarışması” düzenliyor.


ATSO “Kesme Çiçek Sektörü Çalıştayı” düzenliyor Güncel ATSO “Kesme Çiçek Sektörü Çalıştayı” düzenliyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Antalya’nın hızla büyüyen ve Türkiye’de lideri olduğu kesme çiçek sektörünün sorunlarının ve çözüm önerilerinin geniş bir platformda tartışılması amacıyla “1.Kesme Çiçek Sektörü Çalıştayı’’ düzenleneceğini bildirdi.


BAGEV'in konuğu ANSİAD Başkanı Civan oldu Güncel BAGEV'in konuğu ANSİAD Başkanı Civan oldu

Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı'nın (BAGEV) hazırladığı, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Reşat Güney'in sunduğu ART TV’de yayınlanan ‘İş ve Eğitim Zamanı' programının konuğu Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Civan oldu.


Av. Osman Doğan adaylığını açıkladı Siyaset Av. Osman Doğan adaylığını açıkladı

2009 yerel seçimlerinde Alanya Belediye Başkanlığına aday olan Avukat Osman Doğan, MHP İl Binasında düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını açıkladı.


CHP’li Ülken’den Deniz Mahallesi’ne ziyaret Siyaset CHP’li Ülken’den Deniz Mahallesi’ne ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, CHP Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Bürosu’nu ziyaret etti. Büroda görev yapanlara tavsiyelerde bulunan Ülken; “Mahalleye başka ilden göç eden veya yeni taşınan kişinin ilk elini sıkan siz olun. Mahalle halkının sorunlarıyla yakından ilgilenin” dedi.


“Çanakkale Destanı Milli Görüş ruhuyla yazılmıştır” Siyaset “Çanakkale Destanı Milli Görüş ruhuyla yazılmıştır”

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü nedeniyle açıklama yapan Saadet Partisi Antalya İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Galip Akın, “Çanakkale Zaferi, aziz milletimizin tüm imkânsızlıklara rağmen, inanç, azim ve kararlılıkla vatanımızı düşman işgaline karşı korumak için tarihimizin altın sayfalarına yazdığı bir destanın adıdır” dedi.


Mehmet Akif Caddesi’nde çalışmalar başlıyor Güncel Mehmet Akif Caddesi’nde çalışmalar başlıyor

‘Kent Merkezini Güzelleştirme Projesi’ kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Akif Caddesi’ni yeniden düzenlemek üzere 17 Mart Perşembe gününden itibaren trafiğe kapatıyor.


Başkan Evcilmen, Değirmenönü Kültür Sanat Merkezi’nde Güncel Başkan Evcilmen, Değirmenönü Kültür Sanat Merkezi’nde

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Değirmenönü Kültür Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Kursiyerler, kendilerine eğitim olanağı sunan Başkan Evcilmen’e teşekkür etti


Akdeniz Üniversitesi’nde Çalıştay Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde Çalıştay

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi (SBAUM) tarafından düzenlenen “Real Time PCR Uygulamaları Çalıştayı” başladı.


Demirkol, MHP’den adaylığını açıkladı Siyaset Demirkol, MHP’den adaylığını açıkladı

Antalya Tarım İl Eski Müdürü Nurettin Demirkol, MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını açıkladı. Demirkol, MHP’nin kimseyi aç bırakmayacağını, ispatının da seçim beyannamesi olduğunu söyledi.


Yarbaş, ziyaretlerde hız kesmiyor Gündoğmuş Yarbaş, ziyaretlerde hız kesmiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Fevzi Yarbaş, Gündoğmuş ilçe teşkilatını ve esnafını ziyaret etti. Yarbaş, halkın sorunlarını dinledi


AK Parti aday adayları partililere tanıtıldı Döşemealtı AK Parti aday adayları partililere tanıtıldı

Döşemealtı İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen programda AK Parti milletvekili aday adayları partililere tanıtıldı.


Kaş’tan Akbulut’a destek Kaş Kaş’tan Akbulut’a destek

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Kaş İlçe Başkanı Hasan Nusret Baysal’a ziyarette bulundu.


Türkiş iddialı konuştu Siyaset Türkiş iddialı konuştu

12 Haziran'da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Parti'den Antalya Milletvekili aday adayı olan İbrahim Türkiş, Antalya Dedeman Otel'de basınla buluştu.


Kepez’de Çanakkale sergisi açılıyor Güncel Kepez’de Çanakkale sergisi açılıyor

Kepez Belediyesi, Antalya Eğitim Gönüllüleri Derneği ile işbirliği ile Kepez'de "Çanakkale Savaş Alanları Çadırı" sergisi bugün 14.30’da açılıyor. Açılışı TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin yapacak.


Büyükşehir Belediyesi’ne borcu olanlar aftan yararlanabilecek Güncel Büyükşehir Belediyesi’ne borcu olanlar aftan yararlanabilecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne borçları olup, kamu alacaklarını yeniden yapılandıran 6111 Sayılı Yasa’dan yararlanmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin 21 Mayıs’a kadar Antalya Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne başvurmaları istendi.


Şebingülü etkinlikleri devam edecek Kültür/Sanat Şebingülü etkinlikleri devam edecek

Hikmet Okuyar İlkbahar Tanıtım Turizm Kültür Sanat Etkinlikleri’ni, Şebinkale Şiir Şenlikleri kapsamında 19 Mayıs 2011 tarihinde Şebinkarahisar Bir Bahar Akşamı Şiir Dinletisi ile taçlandıracağını bildiren Şüsiyad Başkanı Şair Yazar Gazeteci Hikmet Okuyar; 18-25 Mart 2011 Tarihleri arasında Türkiye genelinde Şebingülü duyarlılığında şiir güzelliğinde Şebingülü Etkinlikleri ile bir dizi etkinlik gerçekleştireceklerini söyledi.


Aday adayları kendilerini tanıttı Siyaset Aday adayları kendilerini tanıttı

AK Parti Milletvekilli aday adaylığı tanıtım toplantısı AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda, AK Parti’den milletvekili aday adayı olan 80 kişi kendilerini tanıttı.


“Fedakarlık ve özveri ile nice 14 Mart’lar…” Kemer “Fedakarlık ve özveri ile nice 14 Mart’lar…”

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle tüm yurtta çeşitli kutlamalar yaşanırken, Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras’da, sağlık personelini unutmadı.


Stajyer avukatlara ders Güncel Stajyer avukatlara ders

Antalya Barosu’nun stajyer avukatlarına Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı, ile Antalya Eski Belediye Başkanı Av.Hasan Şubaşı tarafından ders verildi.


Antalya’da İrbeç coşkusu Siyaset Antalya’da İrbeç coşkusu

Antalya’ da esnaf, çiftçi, memur ve halkın her kesimi ile sürekli beraber olan MHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç teşkilatlara sürekli canlılık katıyor.


“Dans salonunda eğitim, dans pistinde eğlence” Güncel “Dans salonunda eğitim, dans pistinde eğlence”

“FHC Sahne Sanatları Akademisi ” dans bölümü öğrencileri; akademi tarafından her hafta organize edilen dans partilerinde bir araya gelip; kursta aldıkları eğitimin tadını çıkarıyor.


Antalya’da şiir konuşulacak Kültür/Sanat Antalya’da şiir konuşulacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen Altın Portakal Şiir Ödülü programı çerçevesinde Türkiye’nin önde gelen şair ve eleştirmenleri Antalya’da buluşuyor.


İstek’li minikler, yeteneklerini ingilizce sergiledi Güncel İstek’li minikler, yeteneklerini ingilizce sergiledi

İstekAntalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencileri, İngilizce “Jazz Chants” adlı gösterilerini başarıyla sergiledi.


ANTDOB Karacoğlan ile Eskişehir sahnesinde Kültür/Sanat ANTDOB Karacoğlan ile Eskişehir sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin geçtiğimiz sanat sezonunda dünya prömiyerini gerçekleştirdiği Karacaoğlan Operası, Eskişehirli sanatseverlerle buluşuyor.


Kırgız aile organ nakli için Türk doktorlarına güvendi Güncel Kırgız aile organ nakli için Türk doktorlarına güvendi

Kırgız anne Aigul Abzhanbekova (49) kızı Tınara Ulusoy’un (27) diyalizden kurtulması için ülkesinden gelerek Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Turcer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü’ne gelerek böbreğini bağışladı.


Çanakkale Şehitleri ANTDOB sahnesinde anılacak Kültür/Sanat Çanakkale Şehitleri ANTDOB sahnesinde anılacak

Antalya Devlet Opera ve Balesi , Çanakkale Şehitlerini özel bir konser ile anıyor. Çanakkale Zaferi’nin 96. Yılında düzenlenecek bu özel konserde, unutulmayacak bir tarihin izleri sanatseverlerle yeniden hatırlanacak.


Başkan Böcek'ten okula ziyaret Güncel Başkan Böcek'ten okula ziyaret

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Beldibi İlköğretim okulunu ziyaret etti. Okul bahçesinde bir süre öğrencilerle sohbet eden Başkan Böcek, daha sonra Okul Müdürü Mehmet Kiriş’i makamında ziyaret etti.


“Kadının siyasette yeterince yer alması hedefimizdir” Siyaset “Kadının siyasette yeterince yer alması hedefimizdir”

DSP Genel Başkanı Masum Türker, kadının siyasette yeterince yer almasının, DSP’nin hedefi olduğunu belirtti ve ancak o zaman demokrasinin tam anlamıyla tesis edilebileceğini bildirdi.


West Side Story & Güldestan yeniden sahnede Kültür/Sanat West Side Story & Güldestan yeniden sahnede

Antalya Devlet Opera ve Balesi Mart ayında iddialı eserleri sahnelemeye devam ediyor. Sahnelendiği ilk günden bu yana kapalı gişe oynayan Broadway’in ünlü müzikali West Side Story , 22-24 Mart tarihlerinde ANTDOB sahnesinde olacak.


Antik Hamamların tahsisi Side Belediyesi’ne verildi Manavgat Antik Hamamların tahsisi Side Belediyesi’ne verildi

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Side Belediyesi’nin gerçekleştirdiği girişimler sonucu, Antik Side yarımadasındaki tarihi hamamların tahsisini Side Belediyesi’ne verdi.


Muratpaşalı kızlar Kiev’e gidiyor Spor Muratpaşalı kızlar Kiev’e gidiyor

Challenge Cup çeyrek final ilk maçında Antalya’da Spartak Kiev’i 31-20 mağlup eden ve büyük avantaj yakalayan Muratpaşa Belediyespor, yarı final vizesini almak için Kiev’e gidiyor.


Miniklerin bahara merhaba partisi Güncel Miniklerin bahara merhaba partisi

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, baharın gelişini, Okul Öncesi bölümünde bulunan bahçelerinde barbekü partisi yaparak kutladı.


İstek’li Öğrenciler, İstiklal Marşı’nın Kabulünü kutladı Güncel İstek’li Öğrenciler, İstiklal Marşı’nın Kabulünü kutladı

Bağımsızlımızın simgesi İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilişinin 90. yıl dönümü, İstek Antalya Yeditepe Kolejinde törenle kutlanırken; marşımızın Şairi Mehmet Akif Ersoy, ulusal marş şairi ve edebi kişiliğiyle anıldı.


Kepez’e ilk kan Tütüncü’den Güncel Kepez’e ilk kan Tütüncü’den

Kızılay’ın, Namık Kemal Bulvarı’nda açılan 5. kan alma biriminin ilk gönüllü kan bağışçısı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu.


Kepezaltı ve Santral Kentsel Dönüşüm Projesi sanal ortamda Güncel Kepezaltı ve Santral Kentsel Dönüşüm Projesi sanal ortamda

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kepezaltı ve Santral mahallerinde için hazırlanan öneri kentsel döşünüm projesiyle ilgili www.antalya.bel.tr sitesinde link oluşturdu.


Takipteki borçlar yeniden yapılandırıldı Siyaset Takipteki borçlar yeniden yapılandırıldı

Konuyla ilgili açıklama yapan Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, 31 Aralık 2010 tarihinden önce takibe girmiş borcu bulunan ortakların bu kanundan yararlanabileceklerini söyledi.


Bucak'ta deprem... Güncel Bucak'ta deprem...

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre deprem 4,1, 3.0 ve 3.0 şiddetinde 3 deprem gerçekleşti. Deprem Antalya merkezde de hissedildi.


Türkiye’nin ilk ekolojik SPA’sı Crassula ECO Güncel Türkiye’nin ilk ekolojik SPA’sı Crassula ECO

Cornelia de Luxe Resort’un içinde yeni açılan Türkiye’nin ilk ekolojik SPA’sı Crassula ECO’nun doğal güzellikler içindeki konforlu ortamında sunulan tamamen organik ürünler ve manuel terapiler üzerine kurulu özel bakım hizmetleri ile kendinizi yenileyin, birbirinden güzel masajlarla ilkbahara ruhen ve bedenen enerji depolayarak girin!


Av. Murat Bulat “ön seçim” diyor Siyaset Av. Murat Bulat “ön seçim” diyor

CHP Antalya Milletvekili A.Adayı Av.Murat Bulat; “13 Mart 2011 tarihli yazılı basında yer alan Genel Başkanımız Sn.Kılıçdaroğlu’na atfen, Antalya’da ön seçim yapılmayacağının kesinleştirildiğine ilişkin yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.


Habibler şehirleşiyor Güncel Habibler şehirleşiyor

Kepez Belediyesi, yol, park hizmetiyle, tapu tahsisiyle Habibler Mahallesi’nin gecekondu imajını değiştiriyor.


Bahar güneşine ışıldayan dişlerle gülümseyin Sağlık/Kadın Bahar güneşine ışıldayan dişlerle gülümseyin

Sarararak doğal rengini kaybeden dişleriniz yüzünden gülümsemekten çekiniyorsunuz ve tüm bu sıkıntılara rağmen diş hekimine gitmek size oldukça zahmetli ve korkutucu geliyor. Oysaki; ağrı duymadan ve dişleriniz zarar görmeden ışıl ışıl bir gülümsemeye kavuşmak hayal değil.


Gençler madde bağımlılığına ‘Hayır’ dedi Güncel Gençler madde bağımlılığına ‘Hayır’ dedi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile zararlı alışkanlıklar ve madde bağımlılığı ile mücadele konusunda gençlere konferans verildi.


Yivli Minare çekim merkezi oluyor Güncel Yivli Minare çekim merkezi oluyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yivli Minare çevresini yeniden düzenliyor. Proje tamamlandığında bölge Cumhuriyet Meydanı’yla bütünlük sağlayacak.


Cumhuriyet Otoparkı Belediye’ye verilecek Güncel Cumhuriyet Otoparkı Belediye’ye verilecek

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Cumhuriyet Otoparkı ile ilgili tartışmaları gündeme taşırken, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, otoparkın gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra 49 yıllığına Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edileceğini bildirdi.


MHP'ye ilk başvuru Mustafa Aksoy'dan Siyaset MHP'ye ilk başvuru Mustafa Aksoy'dan

MHP milletvekili aday adayı olan Antalya Ülkü Ocakları eski il başkanı Mustafa Aksoy sabahın erken saatlerinde MHP genel merkezine gelerek ilk adaylık müracaatını gerçekleştirdi.


Doğan’dan sert tepki Kemer Doğan’dan sert tepki

MHP Kemer İlçe Başkanı Sadullah Doğan çeşitli Basın Yayın organlarında Kemer İlçe teşkilatının bir aday adayına tam destek verdiği haberlerine sert tepki gösterdi.


Tütüncü’den Yörüklere müjde Güncel Tütüncü’den Yörüklere müjde

Yörükler gecesine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada Yörüklerin göç yolunda yer alan sarnıçların yeniden düzenleneceğini ve Varsak’da bulunan göç yolunun canlandıracağı müjdesini verdi.


“AKP en büyük tokadı Antalya’dan yiyecek” Siyaset “AKP en büyük tokadı Antalya’dan yiyecek”

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü tarafından düzenlenen aday adayları ile tanışma toplantısında konuşan CHP İl Başkanı Özer Ülken, geçtiğimiz hafta sonu katıldığı İl Başkanları toplantısını değerlendirdi.


Antalya’da Kısa Film Günleri Kültür/Sanat Antalya’da Kısa Film Günleri

İlk olarak 2009 yılında gerçekleşen ve Antalyalı sinemaseverler tarafından yoğun ilgi gören Antalya Limon Kısa Film Günleri bu yıl 25-27 Mart 2011 tarihleri arasında düzenleniyor.


İrbeç’ten esnafa destek Siyaset İrbeç’ten esnafa destek

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’na katıldı.


Supsan’ın 5 ili kapsayan tanıtım turu başladı Ekonomi/Turizm Supsan’ın 5 ili kapsayan tanıtım turu başladı

Yüksek kalitedeki supap, gayd ve tırnakları ile sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinin tedarikçisi haline gelen Supsan Motor Parçaları, beş ili kapsayan tanıtım turuna Antalya'dan başladı.


TFF Başkanı Özgener’den Akaydın’a ziyaret Güncel TFF Başkanı Özgener’den Akaydın’a ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.


Yörük Çadırından THY'ya Döşemealtı Yörük Çadırından THY'ya "Bize Barca'yı Getir"

Antalya Döşemealtı Çalışma Paltformu Başkanı Kaan Kahraman Köktürk Antalya'ya özgü yörük çadırından seslendi.


MHP’de bir bayan aday daha Siyaset MHP’de bir bayan aday daha

12 Haziran seçimleri için aday adaylık başvuruları devam eden Milliyetçi Hareket Partisinde ikinci bayan aday olarak Meryem Aksoy müracaat yaptı.


‘‘Güçlü bir uluslararası liderliğe ihtiyaç duyulmaktadır’’ ‘‘Güçlü bir uluslararası liderliğe ihtiyaç duyulmaktadır’’

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, farklı ülkelerde değişime önderlik etmiş liderler, devlet adamları, ruhani liderler, ekonominin küresel aktörleri, akademisyenler, bürokratların katılımıyla İstanbul’da düzenlenen Değişim liderleri Zirvesi’nde konuşma gerçekleştirdi.


Akın’dan “Tüketiciler Günü” kutlaması Siyaset Akın’dan “Tüketiciler Günü” kutlaması

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı ve GİK üyesi Galip Akın, yaşama hakkından sonra gelen ve insan haklarının önemli bir bölümünü oluşturan tüketici haklarının, aynı zamanda insana verilen değerin ve çağdaş uygarlık seviyesinin de bir ölçüsü olduğunu bildirdi.


Akbulut ziyaretlere hız verdi Korkuteli Akbulut ziyaretlere hız verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Korkuteli İlçe Başkanı Hazım Kayhan’ı ziyaret etti. Partimiz adına çok hizmetleri olmuştur


Batı Akdeniz, Berlin’den sonra Moskova’da Güncel Batı Akdeniz, Berlin’den sonra Moskova’da

Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’de stant açan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Moskova’daki iki fuara da katılıyor.


Karacaoğlan’ opera sahnesinde Kültür/Sanat Karacaoğlan’ opera sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin geçtiğimiz sanat sezonunda dünya prömiyerini gerçekleştirdiği Karacaoğlan yeniden sanatseverlerle buluşuyor.


Kepez’e Avrupa tarzı spor tesisi Güncel Kepez’e Avrupa tarzı spor tesisi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, aralarında engelin olmayacağı şekilde tenis kortlarının, basketbol ve futbol alanlarının bir arada olduğu Avrupa tarzı modern bir spor tesisinin yapımıyla ilgili çalışma başlattıklarını söyledi.


Bologna Süreci Kurumsal Eğitim Çalıştayı III Güncel Bologna Süreci Kurumsal Eğitim Çalıştayı III

Bologna Sürecine etkin bir şekilde katılım sağlamak amacıyla kurulan Akdeniz Üniversitesi Bologna Süreci Koordinatörlüğü, 2011 yılı itibariyle başlattığı Bologna Süreci Uyum Çalışmaları kapsamında 10 Mart 2011 Perşembe günü Atatürk Konferans Salonu’nda “Bologna Süreci Kurumsal Eğitim Çalıştayı III”ü gerçekleştirdi.


Asırlık çınarlardan sağlık önerileri Güncel Asırlık çınarlardan sağlık önerileri

Toplumu bilinçlendirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla kültür ve sanata verdiği desteği her yıl artıran Memorial Sağlık Grubu, bu kez de “Yüz Yaşını Devirmenin Sırları” adlı fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.


AK Parti Milletvekili aday adayları belli oldu Siyaset AK Parti Milletvekili aday adayları belli oldu

12 Haziran 2011 genel seçimleri için İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezine 77 kişi milletvekilli aday adaylığı için müracaat etti.


AK Parti İl Başkanı gazetecilerle bir araya geldi Siyaset AK Parti İl Başkanı gazetecilerle bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, basın kuruluşu temsilcileri ve çalışanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.


Samani, resmen aday adayı Siyaset Samani, resmen aday adayı

AK Parti İl eski Başkanı Hüseyin Samani, 12 Haziran’da yapılacak genel seçimler için aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanlığı’na teslim etti.


Enç, aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı Siyaset Enç, aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı

AK Parti Kadın Kolları İl eski Başkanı Gökçen Enç, milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı’na başvurusunu yaptı


Cimnastik’te Muratpaşa rüzgarı  Spor Cimnastik’te Muratpaşa rüzgarı

İzmir'de düzenlenen Ritmik Cimnastik Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Şampiyonası ile Artistik Türkiye Şampiyonası’nda Muratpaşa Belediyesporlu Nevin Sevinç Deveci Türkiye ikincisi oldu.


‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’ ‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen Diplomasi Forumu’nda konuşma gerçekleştirdi.


Antalya H.B.V. Anadolu Kültür Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu Güncel Antalya H.B.V. Anadolu Kültür Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu

Antalya'daki Alevilerin en büyük örgütlenmesi olan H.B.V. Anadolu Kültür Vakfı'nın Genel Kurulu büyük bir katılma Cem evinde gerçekleşti.


İSTEK’te Dünya Pi Günü Kutlaması Güncel İSTEK’te Dünya Pi Günü Kutlaması

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu II. kademe öğrencileri, 14 Mart Dünya Pi Günü’nü bir dizi etkinlikle kutladı.


MP Antalyaspor Tıp Bayramı’nda doktorların yanında Spor MP Antalyaspor Tıp Bayramı’nda doktorların yanında

Hayatımızı emanet ettiğimiz doktorların en önemli günü olan 14 Mart Tıp Bayramı’nda Medical Park Antalyaspor’un futbolcuları doktorları yalnız bırakmadı.


Muratpaşa’da Torba Yasa uygulaması başladı Ekonomi/Turizm Muratpaşa’da Torba Yasa uygulaması başladı

Muratpaşa Belediyesi, kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen ve gecikmiş vergilerin faizlerine af getiren kanun maddesini uygulamaya başladı.


‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’ ‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen Diplomasi Forumu’nda konuşma gerçekleştirdi.


“Sessizlerin sesi olacağım” Elmalı “Sessizlerin sesi olacağım”

Genel seçimler yaklaştıkça, partilerin aday adayları görücüye çıkmaya başladı.CHP Elmalı Eski İlçe Başkanı ve 2009 yerel seçimlerinde CHP Elmalı Belediye Başkan adayı olan Muhammet Gündüzbey, sessizlerin sesi olacağım şiarıyla aday adaylığı çalışmalarını son hızla sürdürmekte.


AK Partililerden Alanya çıkarması Alanya AK Partililerden Alanya çıkarması

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Seçim İşleri Başkanı Av. Mehmet Çetinkaya, Gençlik Kolları İl Başkanı Av. Hıfzullah Şahbaz ile birlikte Alanya ilçe ve beldelerinde ziyaretlerde bulundu.


Buruk 14 Mart! Siyaset Buruk 14 Mart!

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Dr.Metehan Akbulut, yaptığı açıklamada bir 14 Martı daha bayram olarak kutlayamadıklarını söyledi.


Deniz Mahallesi’ne CHP bürosu açıldı Sağlık/Kadın Deniz Mahallesi’ne CHP bürosu açıldı

“İktidara koşuyoruz” sloganıyla 12 Haziran seçimlerine hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi, mahallelerdeki örgütlenmelerin üzerinde önemle duruyor. Bu kapsamda; Cumhuriyet Halk Partisi Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Bürosu törenle hizmete açıldı.


Antalya Turizm ve Gençlik Festivali’ne hazır Güncel Antalya Turizm ve Gençlik Festivali’ne hazır

Antalya Turizm Akademisi Derneği’nin organizesi Antalya Büyükşehir Belediyesi ve derneğin kurumsal üyeleri Antalya Rus Okulu ve Antalya International College Of Tourism tarafından 21-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “2. Antalya Uluslararası Turizm ve Gençlik Festivali” Antalyalılar ile buluşmaya hazırlanıyor.


ITB Berlin’de Batı Akdeniz tanıtımı Güncel ITB Berlin’de Batı Akdeniz tanıtımı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’de açtığı standında, Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla tanıtım çalışmasını sürdürüyor.


Reta’dan muhteşem açılış Güncel Reta’dan muhteşem açılış

Antalya’nın genç ve girişimci işadamları Yahya Şahin ve Atilla Acar tarafından kurulan Yurtbay Seramik ve Adoçim Bölge Bayisi Reta Yapı Malzemeleri firması düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı


Akın’dan Tıp Bayramı kutlama mesajı Siyaset Akın’dan Tıp Bayramı kutlama mesajı

14 Mart ‘Tıp bayramı’ dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Saadet Partisi Antalya İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Galip Akın, “14 Mart 1827 tarihinde Tıbbiye-i Şahane Mektebinin kuruluşu nedeniyle 1937 yılında 14 Mart Tıp Bayramı olarak kabul edilmiş olup, günümüze kadar hekimler tarafından kutlanmaktadır” dedi.


Oral’dan ziyaret turları Siyaset Oral’dan ziyaret turları

MHP Antalya Milletvekili aday adayı Murat Gökhan Oral seçim çalışmaları çerçevesinde Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Bünyamin Seçme ve Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı’yı ziyaret etti.


Kemer Belediyesi’nden Japonlara geçmiş olsun ziyareti Kemer Kemer Belediyesi’nden Japonlara geçmiş olsun ziyareti

ITB Berlin Turizm Fuarında bulunan Kemer Belediyesi yetkilileri, Japonya'da meydana gelen deprem sonrası fuarda bulunan Japonya standını ziyaret ederek Kemerliler ve Türk halkı adına geçmiş olsun dileklerini iletti.


Challenge Kupası’na Muratpaşa damgası Spor Challenge Kupası’na Muratpaşa damgası

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Challange Kupası çeyrek final maçında rakibi Spartak Kiev’i 11 farkla yenerek rövanş ve tur için büyük avantaj yakaladı.


Gülgün Feyman Antalya’da seminer verecek Güncel Gülgün Feyman Antalya’da seminer verecek

Haber Spikeri ve Diksiyon Uzmanı Gülgün Feyman 27 Mart Pazar Günü 14:00’da Atatürk Kültür Merkezinde Diksiyon ve Etkili İletişim Semineri verecek.


Gündoğmuş’un MYO azmi Gündoğmuş Gündoğmuş’un MYO azmi

Gündoğmuş’ta bir Meslek Yüksek Okulu açılabilmesi için tüm imkanları seferber eden Gündoğmuş Belediyesi, pazaryeri projesini yurt binası da olabilecek şekilde değiştirdi.


Güncel "Konyaaltı'nda okuma yazma bilmeyen kalmasın"

“Ana Kız Okuldayız” projesi kapsamında '' Konyaaltı Halk Eğitim Merkezi tarafından “Konyaaltı İlçesi’nde Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” sloganıyla on merkezde (Gazi Mustafa Kemal, Gökçam, Neriman Abdurahman Bileydi,Dr.Cahit Ünver, Çakırlar, Bedriye Bileydi, Beldibi İlköğretim Okulları ile Mavitek Sitesi Kurs Merkezi, Konyaaltı Halk Eğitim Merkezi ve Konyaaltı ASMEK) okuma yazma kursları açılmıştır.


Başmüfettiş CHP'den aday adayı Siyaset Başmüfettiş CHP'den aday adayı

Seçim takvimine göre milletvekili aday adaylığı için istifa eden kamu görevlileri arasında, Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Başmüfettişi Gazipaşa'lı Mehmet Ali Yılmaz'ın da olduğu öğrenildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...