Perşembe, 20 Haziran 2019
Başkan Böcek yeni hizmet binasını inceledi Güncel Başkan Böcek yeni hizmet binasını inceledi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Arapsuyu Mahallesi’nde yapımına başlanılan yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu


“AKP’ye şirinlik yapacağına pamuk üreticisini düşün” Siyaset “AKP’ye şirinlik yapacağına pamuk üreticisini düşün”

Has Parti İl Başkanı Av. Ali Aktaş, Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Menderes Türel’in ziyareti sırasında Antbirlik Başkanı Abdullah Balaban’ın “Bundan sonra AK Partiliyim. AK Parti'ye destek vereceğim. İsterlerse çiftçimiz beni ANTBİRLİK yönetim kurulu başkanlığından düşürsün. Sizlerin de her zaman arkasında olacağım” şeklindeki sözlerini eleştirdi.


Kumluca’da Vergi Haftası Kumluca Kumluca’da Vergi Haftası

Her yıl 21-27 Şubat tarihleri arsında kutlanan Vergi Haftası, bu yılda Kumluca’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. İlçedeki ilk kutlama, Kumluca Vergi Dairesi Müdür Vekili Turhan Gürel ve personel tarafından, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı.


Tütüncü, esnaf ile kahvaltıda buluştu Güncel Tütüncü, esnaf ile kahvaltıda buluştu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gelenek haline getirdiği esnaf ziyaretleriyle vatandaşın sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor. Başkan Tütüncü, Dokuma’da yüzü aşkın esnafla kahvaltıda bir araya geldi.


İnşaat Mühendisleri Odası 22. Kuruluş yıldönümünü kutladı Güncel İnşaat Mühendisleri Odası 22. Kuruluş yıldönümünü kutladı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Antalya Şubesi, Odanın 56’ncı Şubenin 22’nci kuruluş yıldönümünü kutladı.


Envar’da motivasyon semineri Güncel Envar’da motivasyon semineri

Özel Antalya Envar Koleji, sınava hazırlanan öğrencileri için motive edici bir dizi çalışmayı sürdürüyor. Öğrencilere yönelik bir seminer düzenleyen Kolej yönetimi, okula davet ettikleri uzmanlar vasıtasıyla sorunsuz bir sınav ortamı hazırlamayı amaçlıyor.


Lazerde son teknoloji: i-LASIK Sağlık/Kadın Lazerde son teknoloji: i-LASIK

Daha önce hiçbir lazer tedavisini kabul etmeyen NASA ve Amerikan Ordusu’nun onayladığı kişiye özel tedavi, i-LASIK ile 10 dakikada yüzde 120’ye varan görüş kalitesine sahip olabilirsiniz.


2. Tarım Teknisyenleri Sempozyumu düzenlendi Ekonomi/Turizm 2. Tarım Teknisyenleri Sempozyumu düzenlendi

Yeşil Akdeniz Sanayi İnşaat Malzemecileri Sitesi’nde yer alan Nalbantoğlu A.Ş,, Tarım Teknisyenleri Sempozyumu’nun bu yıl ikincisini 19-20 Şubat tarihleri arasında Finike Corendon Otel’de gerçekleştirdi.


Toros Koleji’nde Yaşar Aktay Masa Tenisi Turnuvası Spor Toros Koleji’nde Yaşar Aktay Masa Tenisi Turnuvası

Antalya’da masa tenisinin gelişmesinde ve yaygınlaşmasında önemli katkıları olan, masa tenisi il temsilciliği yapmış,2007 yılında Türkiye Şampiyonası için gittikleri Kayseri’de elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Yaşar Aktay ve öğrencisi Ahmet Doğan Sarıkay anısına Toros Koleji Gençlik ve Spor Kulübü tarafından ulusal bazda masa tenisi turnuvası düzenlenmiştir.


Büyükşehir muhtarevlerini kendi üretecek Siyaset Büyükşehir muhtarevlerini kendi üretecek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, belediyenin muhtarevlerini artık iştirak şirketi EKDAĞ aracılığıyla kendisinin üreteceğini açıkladı.


Şanlıurfalılar Derneği CHP Muratpaşa’da Siyaset Şanlıurfalılar Derneği CHP Muratpaşa’da

11 Nisan Şanlıurfalılar derneği başkanı ve yönetim kurulu üyeleri CHP Muratpaşa ilçe başkanlığını ziyaret etti.


“Siyasette yer alma düşüncem yok” Siyaset “Siyasette yer alma düşüncem yok”

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, CHP’ye katılacağı yönündeki iddialar konusunda açıklama yaptı.


CHP Konyaaltı örgütü,kadınlarına sahip çıktı Siyaset CHP Konyaaltı örgütü,kadınlarına sahip çıktı

Referandum öncesi mahalle çalışması yaparken gözaltına alınarak bir gece nezarethanede tutulan ve ertesi gün çıkartıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmaya başlanan Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Yüksel Doy ile Kadın Kolları üyesi Ayşe Kabasakal’ın yargılanmasına devam ediliyor.


Antalya Karadenizliler Derneği yeni yönetim kurulunu seçti Güncel Antalya Karadenizliler Derneği yeni yönetim kurulunu seçti

Antalya Karadenizliler Derneği, 3. Genel Kurulu 20 Şubat 2011 pazar günü Dernek binasında yapılan toplantıda yeni yönetim kurulunu seçti.


Büyükşehir’in sevgi melekleri görev başında Güncel Büyükşehir’in sevgi melekleri görev başında

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sosyo-ekonomik yönden yoksun yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara evde bakım hizmeti sunmaya devam ediyor. Doktor, yaşlı bakım teknikeri ve hemşireden oluşan sağlık ekibi, günlük tarama ve hizmet kontrolü gerçekleştiriyor.


Çocuklarda uyku bozuklukları Sağlık/Kadın Çocuklarda uyku bozuklukları

Çocuk ve ergenlerin %20 ile %30’unda uyku sorunları yaşanmaktadır. Hekimin rolü normal uyku fizyolojisini bilmek, aileleri uyku hijyeni açısından eğitmek, davranış temelli uyku problemlerinin gelişmesini önlemektir.


Aksoy çalışıyor Siyaset Aksoy çalışıyor

MHP’nin Antalya’daki en genç Milletvekili aday adayı Ülkü Ocakları eski İl Başkanı Mustafa Aksoy teşkilat ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor


İstek’li Öğrenciler, Uzay Kampı Türkiye’de Güncel İstek’li Öğrenciler, Uzay Kampı Türkiye’de

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu II. kademeden toplam 50 öğrenci, 28-30 Ocak 2011 tarihlerinde, uzay ve bilim merkezi olan Uzay Kampı Türkiye’nin 3 günlük “Yıldızlar ve Gezegenler Macerası” programına katıldı.


ADDK, Çalbalı Dağı'na çıktı Güncel ADDK, Çalbalı Dağı'na çıktı

Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübü'nün 20 şubat etkinliği 42 kişinin katılımıyla yapıldı. Kulüp 2. Başkanı Muharrem Koç ve Yönetim Kurulu üyesi Faik Ardahan rehberliğinde yapılan Çalbalı dağı çıkışına 31 kişi katıldı.


MedicalPark Antalyaspor’dan vergi rekoru Spor MedicalPark Antalyaspor’dan vergi rekoru

Spor Toto Süper Lig’in güçlü ekiplerinden MedicalPark Antalyaspor, katma değer vergisinde, Antalya genelinde kurumlar arasında 9. oldu.


Almanca otobüsü İstek’te Güncel Almanca otobüsü İstek’te

Türkiye’deki Goethe Enstitüleri’nin hazırladığı “Almanca Yollarda” pilot projesiyle yollara düşen Almanca otobüsü, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji öğrencilerine konuk oldu.


Tarım Fuarı’na “Ceceli” bekleniyor Kumluca Tarım Fuarı’na “Ceceli” bekleniyor

Kumluca’da, her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen “Tarım ve Seracılık Fuarı” ‘na, bu yıl vatandaşlar, sanatçı Mustafa Ceceli’nin getirilmesini istiyorlar.


‘İstek’li Yıldız Erkekler başarıya doymuyor Spor ‘İstek’li Yıldız Erkekler başarıya doymuyor

İstek Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu II. kademe Yıldız Erkek Basketbol Takımı, İlköğretim Okulları arasında düzenlenen basketbol il müsabakalarında grup birincisi oldu.


Sınav sürecinde üstün motivasyon Güncel Sınav sürecinde üstün motivasyon

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü tarafından organize edilen “Sınav Sürecinde Moral Motivasyon ve Ailenin Rolü” semineri AESOB’da yapıldı. Seminer, Eğitimci-Yazar Aslanhan tarafından verildi.


İslamsız ‘Saadet’ olmaz Siyaset İslamsız ‘Saadet’ olmaz

Hz. Peygamber Efendimiz (sav) “Veren el, alan elden üstündür.” buyurmuştur. Saadet Partisi Hanım Kolları, bu güzel Hadis-i Şerif’ten yola çıkarak Yardımseverler Haftası etkinlikleri kapsamında yemek programı tertip etti


Karın germe ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenler Sağlık/Kadın Karın germe ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenler

Liposuction ve karın germe işlemleri kilo verme amacıyla yapılmaması gerektiğini belirten Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Gökhan Özerdem ''karın germe ameliyatları vücuda şekil vermek amacıyla yapılır. Aslında en iyi sonuç alınan hastalar kilo verme sonrası sarkmaları nedeniyle gelmiş olanlardır'' dedi.


4 Bin Fidan Bedava Kumluca 4 Bin Fidan Bedava

Kumluca Orman İşletme Müdürlüğü, vatandaşların büyük ilgi gösterdiği dağıtımda, 2 bini fıstık çamı, 2 bin adette harnup olmak üzere toplam 4 bin fidan dağıttı.


Kazım Özalp Caddesi’nde koordineli çalışma Güncel Kazım Özalp Caddesi’nde koordineli çalışma

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Kent Merkezini Güzelleştirme Projesi’ kapsamında Kazım Özalp Caddesi’nde yürütülen çalışmalar sistemli bir şekilde ilerliyor.


HEM’ de yeni kayıtlar başladı Kumluca HEM’ de yeni kayıtlar başladı

Kumluca’da, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yetkilileri, 2010-2011 Öğretim yılında açılacak olan kursların kayıtlarına başlanıldığını belirtti.


Sağlıklı Gelecek Projesi Kumluca Sağlıklı Gelecek Projesi

Kumluca Belediyesi, Sağlıklı Gelecek Projesi kapsamında Kumluca kent merkezinde ve yakın köylerdeki ilköğretim okullarına Sağlıklı Eğitim Seti hediye etti.


Kumluca’da Ayın Söyleşisi Kumluca Kumluca’da Ayın Söyleşisi

Her ay bir düşünce insanını, Kumluca’lılar ile buluşturan Kumluca Belediyesi, Şubat ayının “Ayın Söyleşisi” etkinliğinde Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe konuk olacak.


GATAB’a “Uluslararası Turizm ve Tanıtma Başarı Ödülü” Kemer GATAB’a “Uluslararası Turizm ve Tanıtma Başarı Ödülü”

Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunan kurum ve kişilere, ‘Uluslararası Üstün Başarı Ödülü’ verildi. Türkiye Tanıtım Platformu’ndan ödül alan kişiler arasında Bakanlar, Bürokratlar ve ünlü gazeteciler yer aldı.


Aktaş’tan Tütüncü’ye “kaçak pehlivan” yakıştırması Siyaset Aktaş’tan Tütüncü’ye “kaçak pehlivan” yakıştırması

Has Parti Antalya İl Başkanı Av. Ali Aktaş, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Ünsal mahallesinde düzenlediği bir toplantıda gecekondu sahiplerinin “1993 yılında dönemin Antalya Belediyesi tarafından bölgede kamulaştırma bedeli olarak 3 milyon 200'er TL ödediklerini” hatırlatmaları üzerine vatandaşlara adres olarak Büyükşehir Belediyesine müracaatı veya dava açma yolunu göstermesini eleştirdi.


Vali Altıparmak’a ziyaretler Güncel Vali Altıparmak’a ziyaretler

Vali Altıparmak’ı ilk olarak 21 Şubat Dünya Rehberler Günü dolayısıyla Antalya Rehberler Odası Başkanı Hasan Uysal ile Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.


Antalya kick boksta madalyaları topladı Spor Antalya kick boksta madalyaları topladı

Antalya Atatürk Spor Salonu’nda yapılan “Birinci Uluslararası Antalya Master Cup Kick Boks Turnuvası” tam bir güç gösterisine sahne oldu.


Su canlıları kitapta buluştu Güncel Su canlıları kitapta buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, sahil kenti Antalya’da deniz ve su canlıları konusunda halkı bilinçlendirmek amacıyla “Su canlılarıyla yaşamanın keyfi” isimli kitap çıkardı.


Kuzey Irak'tan geldi, sağlığına kavuştu Güncel Kuzey Irak'tan geldi, sağlığına kavuştu

Kuzey Irak' da yaşayan 65 yaşındaki Khefsh Taher Hasan, Antalya Medical Park Hastane Kompleksi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Op.Dr.Mehdi Zengin ve Op.Dr. Yücel Özen tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu.


SELVA, ANFAŞ’ta sektör profesyonelleri ile buluştu Ekonomi/Turizm SELVA, ANFAŞ’ta sektör profesyonelleri ile buluştu

Türkiye’de makarna pazarının yenilikçi markası Selva, 46 ülkeden 400 firmanın katıldığı Anfaş Food Product’a yeni bir soluk getirdi.


Cornelia Golf Club’ta spor dolu eşsiz bir tatil sizi bekliyor Güncel Cornelia Golf Club’ta spor dolu eşsiz bir tatil sizi bekliyor

Kaliteli hizmet anlayışıyla düşlerinizin ölçüsünü genişleten Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, Cornelia Golf Club ile spor dolu eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.


AKEV’de Genel Kurul heyecanı Güncel AKEV’de Genel Kurul heyecanı

AKEV(Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı) 23. Olağan Genel Kurulu coşkulu bir katılımla gerçekleşti.


Gazipaşa’dan adaylığını duyurdu Gazipaşa Gazipaşa’dan adaylığını duyurdu

Turizmci Bülent Kocabaş, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili aday adaylığını CHP Gazipaşa İlçe Binası'nda düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. Kocabaş’ın adaylık açıklaması yoğun ilgi nedeniyle adeta izdihama dönüştü.


Muratpaşa Belediyespor basketbolda ilk 16’da Spor Muratpaşa Belediyespor basketbolda ilk 16’da

Muratpaşa Belediyespor Basketbol Takımı, Denizli’de yapılan grup eleme maçlarında Bilecik Belediyesi’ni mağlup ederek ilk 16 takım arasına kaldı ve bir üst tura çıkmayı başardı


Harun Şeker için mevlidi şerif Kemer Harun Şeker için mevlidi şerif

Kemer’de geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden Belediye eski Başkanı Hasan Şeker’in ağabeyi Harun Şeker için mevlidi şerif okundu.


Kepez’e Antalya-Burdur arası kadar yeni yol Güncel Kepez’e Antalya-Burdur arası kadar yeni yol

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2 yıl içerisinde Kepez’de, Antalya-Burdur arası kadar 158 km yeni yol açtıklarını belirtti.


Başkan Tütüncü, AHD’nin onur kuruluna seçildi Siyaset Başkan Tütüncü, AHD’nin onur kuruluna seçildi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, avukat meslektaşlarından oluşan Antalya Hukuk Fakültesi Geliştirme Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı’na divan başkanlığı yaptı. Tek listenin önerildiği kurulda, yeni yönetim oy birliğiyle kabul edildi.


“Yazıklar olsun!” Siyaset “Yazıklar olsun!”

Antalya’nın en eski camiilerinden birisi olan Karaman Beyi Muratpaşa Camiisine yada halk arasında bilinen adıyla Muratpaşa camiisine takılan tabelaya HAS Parti Antalya il başkanı Av. Ali Aktaş çok sert tepki gösterdi.


“İktidarımızda parasını ödeyen tapusunu alıyor” Siyaset “İktidarımızda parasını ödeyen tapusunu alıyor”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, önceki yıllarda bazı hak sahiplerinin bedelini ödediği halde tapularını alamadığını belirterek, “Şu ana kadar 5 binden fazla tapu dağıttık. Bizim iktidarımızda parasını ödeyen tapusunu alıyor.” dedi


Siyaset "Türkiye tehlikeden kurtulacak"

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Çetin, genel seçimde herkese çok büyük görevler düştüğünü belirterek; “Milliyetçi Hareket Partisi elinden geleni yapacaktır. Önümüzdeki seçim Türkiye’yi tehlikeden kurtaracaktır “ dedi.


Doğan Hızlan okurları ile buluştu Kültür/Sanat Doğan Hızlan okurları ile buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, edebiyat eleştirmeni-yazar Doğan Hızlan’ı halkla söyleşide bir araya getirdi.


Başkan Gül Sanayi esnafı ile bir araya geldi Kemer Başkan Gül Sanayi esnafı ile bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül Sanayi esnafı ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Esnaflar 2004-2006 yılları arasında eski sanayi zamanından dükkan kiraları ile ilgili mağdur olduklarını belirterek Başkan Gül’den çözüm istediler.


“Bizler “balık hafızalı” değiliz” Siyaset “Bizler “balık hafızalı” değiliz”

Menderes Türel, minibüsçü esnafını tehdit etmediklerini, araç seçimi konusunda odanın kararına saygı gösterdiklerini, güneşin balçıkla sıvanamayacağını söylemişti. 15 Nolu Hat sözcüsü Cihangir Yılmaz Türel’in bu sözlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.


Kemer Et Dünyası açıldı Kemer Kemer Et Dünyası açıldı

Kemer Et Dünyası kalabalık bir davetli topluğunun katılımıyla hizmete açıldı.


Şişmanladıkça su ihtiyacı artıyor Sağlık/Kadın Şişmanladıkça su ihtiyacı artıyor

Tüketilen su miktarının, bedenimiz üzerinde hayati bir etkisi olduğunu açıklayan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr.Yasemin Bradley kilo ile su ihtiyacının doğru orantılı olarak arttığını belirtti.


Kaçak deniz deşarjlarına yeni denetim sistemi Kaçak deniz deşarjlarına yeni denetim sistemi

Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü, denizlerde yasadışı deşarjların önüne geçmek için yeni bir denetim seferberliği başlatıyor.


Martı Myra Tesis Müdürü Adnan Evrim oldu Güncel Martı Myra Tesis Müdürü Adnan Evrim oldu

Türk turizminin köklü markalarından Martı Otel İşletmeleri’ne yeni bir yönetici katıldı. 15 yıldır turizm sektöründe profesyonel yöneticilik yapan Adnan Evrim, 17 Şubat 2011 tarihi itibariyle Martı Myra Tesis Müdürü olarak göreve başladı.


Basın İlan Kurumu'na yeni yönetim Basın İlan Kurumu'na yeni yönetim

Basın İlan Kurumu’nun 26. Dönem ilk Genel Kurul Toplantısı yapıldı.Kurumun İstanbul Sultanahmet’teki genel müdürlük binasında gerçekleşen toplantıda yeni yönetim kurulu üyeleri ve denetçiler belirlendi.


Saadet’ten davet Siyaset Saadet’ten davet

19 Şubat tarihinde başlayan Yardımseverler Haftası etkinlikleri kapsamında Saadet Partisi Hanım Kolları, 21 Şubat Pazartesi günü teşkilat binasında, yardıma ihtiyacı olanları ağırlamak ve sıkıntılarına ortak olup kaynaşmak amacıyla gerçekleştirecekleri yemek programı için davette bulundu.


Günal: “ÖSYM çalışanlarının hakları korunsun!” Siyaset Günal: “ÖSYM çalışanlarının hakları korunsun!”

616 sıra sayılı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Teklifi’nin TBMM Genel Kurulu görüşmelerinde konuşan MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, AKP’nin bu kanun ile ÖSYM’de kadrolaşmanın altyapısını hazırladığını ve bu hususta ilgili sendikaların görüşünü almadığını söyledi.


Global Liman İşletmeleri A.Ş. rotasını İMKB’ye çevirdi Ekonomi/Turizm Global Liman İşletmeleri A.Ş. rotasını İMKB’ye çevirdi

Satın aldığı limanlar ve yaptığı yatırımlarla istikrarlı büyümesini sürdüren Türkiye’nin önde gelen liman operatörü olan Global Liman İşletmeleri A.Ş. (Global Liman) halka açılıyor. Yüzde 49(*) pazar payına ulaşarak Türkiye’nin deniz kapısı olan Global Liman, yatırımlarını halkla paylaşıyor.


‘Almanca Otobüsü’  Antalya’da Güncel ‘Almanca Otobüsü’ Antalya’da

İzmir ve İstanbul Goethe Enstitülerinin koordinasyonunda özel olarak hazırlanan bir otobüs Türkiye’yi dolaşıyor. “Almanca Yollarda” adıyla uygulanan proje kapsamında Antalya’ya gelen “Almanca Otobüsü” TED Antalya Koleji’ne konuk oldu.


Kemer Belediyesi hem çalışıyor, hem tasarruf ediyor Kemer Kemer Belediyesi hem çalışıyor, hem tasarruf ediyor

Kemer Belediyesi Kemer-1 de yol, kaldırım ve refüj çalışmalarını aralıksız sürdürürken Antalya’dan getirilen Asfalt Freze makinesi sayesinde hem işler daha hızlı ilerliyor hem de tasarruf yapılıyor.


Rusalka muhteşem bir temsille sahneye veda etti Kültür/Sanat Rusalka muhteşem bir temsille sahneye veda etti

Türkiye’de ilk defa Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin sanatseverlerle buluşturduğu Çek besteci Dvorak’ın eseri olan Rusalka, muhteşem bir temsille sahneye veda etti.


“Vatandaşa giderek sorunları dinlemek hizmetin bir parçasıdır” Siyaset “Vatandaşa giderek sorunları dinlemek hizmetin bir parçasıdır”

Halk toplantılarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, “ Büyükşehir Belediye Başkanı’nın halkın ayağına gitmesi de hizmetin bir parçasıdır” dedi.


Kumluca Belediyesi’nden eğitime destek Kumluca Kumluca Belediyesi’nden eğitime destek

Kumluca Belediyesi tarafından eğitime destek amacıyla Kumluca Anadolu Lisesine bilgisayar, projeksiyon cihazı, tripod perde, güç kaynağı ve yazı tahtası hediye edildi.


Halk Ekmek yeni ürünleri ile fuarda Güncel Halk Ekmek yeni ürünleri ile fuarda

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, 18. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi.


1 pizza fiyatına 3 pizza Güncel 1 pizza fiyatına 3 pizza

Domino’s Pizza, çarpıcı bir kampanyayla pizza tutkunlarına çok cazip bir teklif sunuyor. 21-27 Şubat tarihleri arasında Domino’s Pizza’dan 3 pizza alanlar yalnızca 1 pizzanın fiyatını ödüyorlar.


Sibel Gezen’den Hakkarililer Derneği’ne ziyaret Siyaset Sibel Gezen’den Hakkarililer Derneği’ne ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Yöneticisi İşkadını Sibel Gezen, Hakkarililer Antalya Kültür, Sanat, Eğitim, Yardımlaşma, Dayanışma ve Koruma Derneği Başkan Salih Selek’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Gezen, Antalya’daki hemşeri derneklerini ziyaret ederek sorunlarını tespit ettiklerini söyledi.


‘2B Sorunu Satışla Çözülemez’ ‘2B Sorunu Satışla Çözülemez’

Orman vasfı kaybettirilerek orman sınırları dışına çıkarılan ve 2B olarak adlandırılan orman arazilerinin satışı, Haziran 2011’de yapılacak genel seçim öncesinde tekrar gündeme geldi.


Sosyetik isimler omurilik felçlileri için yarıştılar Sosyetik isimler omurilik felçlileri için yarıştılar

Cem Yılmaz, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Hıncal Uluç, Ozan Güven ve birbirinden ünlü 25 ünlü ismin tasarladığı ve Ataköy Plus’ta sergilenen sandalyeler için cemiyet hayatının önde gelen isimleri adeta yarıştı.


Birey Dershanesi’nin Alman konukları Güncel Birey Dershanesi’nin Alman konukları

Öğrenci değişim programı kapsamında Antalya’ya gelen Alman öğrenciler, Birey Dershanesi’ni ziyaret ettiler. Türk eğitim sistemini ve dershanelerin işleyişini merak eden öğrenciler, Dershane Kurucusu Ergün Akıncı’yı soru yağmuruna tuttular.


Tütüncü’den yurt projesine destek Güncel Tütüncü’den yurt projesine destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kırşehirliler Derneği’nin, ilçede öğrenci yurdu yapma projesine destek vereceğini söyledi.


Rose Residence Beach Otel’de spor turizmi Kemer Rose Residence Beach Otel’de spor turizmi

Türkiye B1,B2,B3 Futsal Milli takımı, Türkiye Bedensel Engelliler Bayanlar Basketbol Milli takımı ile dünyaca ünlü Rugby sporunun en önemli takımlarında birisi olan Khimki takımı Rose Resiadence Beach Otelde kampa girecek.


MedicalPark Antalyaspor’da renkli kutlama Spor MedicalPark Antalyaspor’da renkli kutlama

MedicalPark Antalyaspor’da bugün, Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in yardımcı antrenörlerinden Erdinç Erol’un doğum günü kutlandı. Erol için Hasan Subaşı Tesisleri’nde yenen öğlen yemeğinin ardından kutlama düzenlendi.


Kerkük’ten Antalyalı yatırımcılara davet var Güncel Kerkük’ten Antalyalı yatırımcılara davet var

Irak’ın Kerkük Ticaret Odası Başkan Vekili Nevzat Avcı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ATSO Yönetim Kulu Üyesi Faruk Sayın, Avcı ve beraberindeki heyete Antalya ekonomisi ve ATSO’nun çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Laparoskopi nedir? Sağlık/Kadın Laparoskopi nedir?

BSK Lara Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Yağcı Laparoskopi hakkında bilgi verdi.


Anne ve baba okulunda eğitim başladı Güncel Anne ve baba okulunda eğitim başladı

Kepez Belediyesi’nin, veli-öğrenci iletişimindeki sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla açtığı anne ve baba okulunda eğitim başladı.


Has Parti’den genç siyasetçilere adaylık müjdesi Siyaset Has Parti’den genç siyasetçilere adaylık müjdesi

Has Parti, gençlerden milletvekili adaylığı başvuru ücreti almayacak


“Muhtar maaşları artacak” Siyaset “Muhtar maaşları artacak”

CHP Milletvekili Aday Adayı Mustafa Çetin mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Çetin, vekil olması durumunda muhtar maaşlarının kaymakam maaşı kadar olması için çalışma yapacağını söyledi


Alman ve Avusturyalı turizmciler Antalya’da buluşuyor Güncel Alman ve Avusturyalı turizmciler Antalya’da buluşuyor

Rixos Hotels, Almanya ve Avusturya turizmine yön veren acenta sahipleri ve üst düzey yöneticilerinden oluşan 400 turizmciyi “Rixos Fam Trip 2011” organizasyonu çerçevesinde Antalya’da konuk ediyor


Tekirova Belediyespor:0 Tepecik A.Ş.: 0 Spor Tekirova Belediyespor:0 Tepecik A.Ş.: 0

Spor Toto 3.Lig 1.Grup 22.Hafta karşılaşmasında Tekirova evinde berabere kaldı


Saadet Korkuteli Gençlik, çalışmalarını hızlandırdı Korkuteli Saadet Korkuteli Gençlik, çalışmalarını hızlandırdı

SP Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yıldırım'ın yemek organizasyonuna katılan SP GİK Üyesi ve Antalya İl Başkanı Galip Akın, “AKP, bizi ve MHP'yi saf dışı bırakarak iki partili bir Meclis kurmayı hedefliyor” dedi.


Organ bağışlayan aileye teşekkür Güncel Organ bağışlayan aileye teşekkür

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde motosikletiyle geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen 19 yaşındaki Numan Zor'un pankreası Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü’nde gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla bir yaşamı hayata bağladı.


Düden Park yaza hazır Güncel Düden Park yaza hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Aktekin, Düden Park 2’nci kısımda devam eden düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Aktekin, “Projeyi mayıs ayı ortalarına bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.


17 yıl sonra gelen mutluluk Güncel 17 yıl sonra gelen mutluluk

Yıllarca çocuk sahibi olabilmek için tedavi olan Arzu-Teyfik Gencer çifti, 17 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle bir erkek bebek sahibi oldu. Gencer çifti, bebeklerini kucaklarına aldıklarında mutluluk gözyaşları döktü.


AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti Siyaset AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Aykut ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse’yi ziyaret etti.


AÜ'de Türk Dünyası'nda İnsanlık Dramı Sergisi Güncel AÜ'de Türk Dünyası'nda İnsanlık Dramı Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Avrasya Araştırmaları Topluluğu Türk Dünyasında yapılan soykırım ve katliamları anlatmak amacıyla “Türk Dünyasında İnsanlık Dramı” adlı sergi ve sinevizyon gösterisi hazırladı.


Çanakkale Tır'ı Kemer'de... Kemer Çanakkale Tır'ı Kemer'de...

Kemer İlçesinde Çanakkale'nin Savaşının destansı öyküsünü yansıtan gezici müze aracı büyük ilgi gördü.


İSTEK’li miniklerin “Eski Oyunlarımız” Projesi Güncel İSTEK’li miniklerin “Eski Oyunlarımız” Projesi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, unutulmaya yüz tutmuş oyunları, öğrenerek ve oynayarak canlı tutmaya çalışıyor.


ITB Berlin Turizm Fuarı tanıtım hazırlığı Güncel ITB Berlin Turizm Fuarı tanıtım hazırlığı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nda (BAKA), dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011 için hazırlık toplantısı yapıldı. Toplantıda; Isparta ve bölgenin tanıtımının en iyi şekilde yapılabilmesi için beyin fırtınası yapıldı.


BAKA’dan AB Destekleri Toplantısı Ekonomi/Turizm BAKA’dan AB Destekleri Toplantısı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Avrupa Birliği’nin (AB) ‘Bilgi ve İletişim Politika Destek Programı’na (ICT PSP) ülkemizden katılımın artırılması ve ülkemize maddi olarak geri dönüş sağlanmasını amacıyla bilgilendirilme ve gerekli hazırlıklar için planladığı toplantıların ilki yapıldı.


Carrefour AVM'den, müşterilerine check-up hediyesi Carrefour AVM'den, müşterilerine check-up hediyesi

Carrefour AVM, 18 Şubat-31 Mart tarihleri arasında AVM içindeki mağazalardan 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerine Speedy’den araçlarına check-up ve 50 TL değerindeki nitrojen gazı dolumu hediye ediyor.


Ruhsatsız otel inşaatına  ağır para cezası Aksu Ruhsatsız otel inşaatına ağır para cezası

Aksu ilçesi mücavir alanı içerisinde ruhsat işlemi tamamlanmadan inşaata başlayan otel’e 286 bin 275 TL para cezası yazıldı.


İrbeç’ten Kılınç’a ziyaret Siyaset İrbeç’ten Kılınç’a ziyaret

AKP’den istifa ederek MHP’ye katılan Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç günübirlik geldiği Antalya’da Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç’a ziyarette bulundu.


BAKA’dan yardım masaları hizmeti Güncel BAKA’dan yardım masaları hizmeti

23 Aralık 2010 tarihinde ilan edilen 2010 yılı Teklif Çağrısı “ Sanayi ve Turizm Sektörlerinde Rekabetçiliğin Artırılması Mali Destek Programı” kapsamında proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine yönelik, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) 5 gün boyunca Isparta merkez binasında, Antalya ve Burdur yatırım destek ofislerinde teknik yardım hizmeti verecek.


Özel Kalem Müdürleri Antalya'da Buluştu Özel Kalem Müdürleri Antalya'da Buluştu

Türkiye'nin dört bir yanında görev yapan özel kalem müdürleri, Antalya’da bir araya geldi.


AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Tezcan atandı. Siyaset AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Tezcan atandı.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gökçen Enç’in, milletvekili aday adaylığı için istifasıyla boşalan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı görevine Av. Nezihe Yoldan Tezcan atandı.


Büyükşehir, Telekom’u konuk ediyor Spor Büyükşehir, Telekom’u konuk ediyor

Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden Antalya Büyükşehir Belediye 19.02.2011 Cumartesi günü,Ankara temsilcisi Türk Telekom ile karşılaşacak.


Selva'dan ANFAŞ'ta gövde gösterisi Selva'dan ANFAŞ'ta gövde gösterisi

Türkiye’de makarna pazarının yenilikçi markası Selva, Anfaş Food Product’a yeni bir soluk getiriyor. 46 ülkeden 400 firmanın katılacağı fuarda Selva, 2011 yılı yeniliklerini ve hedeflerini fuar ziyaretçileriyle paylaşıyor.


Cinsel yolla bulaşan tehlike: Rahim Ağzı Kanseri Sağlık/Kadın Cinsel yolla bulaşan tehlike: Rahim Ağzı Kanseri

BSK Anka Hastanesi Kadın Sağlığı Uzmanı Dr. Özer Gül rahim ağzı kanseri ile ilgili bilgi verdi.


Tütüncü maç izleme sözünü tuttu Güncel Tütüncü maç izleme sözünü tuttu

Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Antalya İlköğretim Okulları Arası Basketbol İl Birinciliği maçlarına giderek, basketbolcu adaylarına moral desteği verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...