Cuma, 23 Ağustos 2019
Köse: “Dünden bugüne, bir ve beraberiz” Siyaset Köse: “Dünden bugüne, bir ve beraberiz”

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen program çerçevesinde, AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, partinin kuruluşu ve daha sonra çeşitli kademelerde görev alan parti yöneticileri ile Urfalım restorantta bir araya geldi.


YOGHA, Antalyalı yatırımcılarını arıyor Güncel YOGHA, Antalyalı yatırımcılarını arıyor

Türkiye’nin ilk Hindistan’da üniversite eğitimi almış yoga eğitmeninin kurduğu Yogha, Türkiye genelinde yeni bayiilerini arıyor


Şiddetli ve düzensiz kanamalara dikkat! Sağlık/Kadın Şiddetli ve düzensiz kanamalara dikkat!

BSK Lara Hastanesi Kadın Hastalıkları Uzmanı Alp Çeliker, düzensiz adet kanamalarının miyom belirtisi olabileceğine dikkat çekiyor.


Döşemealtı esnafından AK adaylara sevgi seli Döşemealtı Döşemealtı esnafından AK adaylara sevgi seli

AK Parti Milletvekili aday adayları Döşemealtı’nda esnafları ziyaret etti.


Gül, Polis Haftası’nı kutladı Kemer Gül, Polis Haftası’nı kutladı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Polis teşkilatının kuruluşunun 166. yıldönümü nedeniyle Kemer İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu’ yu makamında ziyaret ederek tüm emniyet teşkilatının Polis haftasını kutladı.


CHP’de türkü coşkusu Siyaset CHP’de türkü coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez İlçe Örgütü’nün düzenlediği yemeğe katılan CHP İl Başkanı Özer Ülken, sahneye çıkıp bağlama eşliğinde “Karlı Kayın” türküsünü söyledi. Geceye katılan partililer de türküye eşlik ettiler.


Uluslararası Koro Festivali başlıyor Kültür/Sanat Uluslararası Koro Festivali başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Aktif Felsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği işbirliği ile düzenlenen 3’ncü Antalya Uluslararası Koro Festivali 13-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


AK Parti’den Onkoloji hastalarına ziyaret Siyaset AK Parti’den Onkoloji hastalarına ziyaret

AK Parti Konyaaltı İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif İstek ve yönetim kurulu üyeleri, 1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Onkoloji servisinde yatan hastaları ziyaret etti.


Tezcan; “2023 vizyonunu yakalayacağız” Döşemealtı Tezcan; “2023 vizyonunu yakalayacağız”

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan ve yönetim kurulu üyeleri Döşemealtı İlçe Kadın Kollarını ziyaret etti.


Aksu’da şükür yemeği Aksu Aksu’da şükür yemeği

Aksu'ya bağlı Dumanlar mahallesinde 25 yıllık gelenek devam ediyor.


Başkan’dan hentbolcülere baklava süprizi Spor Başkan’dan hentbolcülere baklava süprizi

Pazar günü deplasmanda Handball Academia ile karşılaşacak olan Muratpaşa Belediyespor maç hazırlıklarını antrenör Birol Ünsal gözetiminde sürdürüyor.


Manavgat, Enhoş’u bağrına bastı Manavgat Manavgat, Enhoş’u bağrına bastı

MHP Milletvekili A. Adayı Raşit Doğan Enhoş, memleketi Manavgat’ta esnaf ziyareti yaptı. Manavgatlılar hemşerilerini bağırlarına basarken, 12 Haziran’da Enhoş’u Ankara’da görmek istediklerini söylediler.


“4. Akdeniz İş Fırsatları Zirvesi” Kapanış Kokteyli Güncel “4. Akdeniz İş Fırsatları Zirvesi” Kapanış Kokteyli

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden Akdeniz Üniversitesi, Girişimci Üniversite olma misyonundan hareketle iş hayatına hem yeni hem de profesyonel adaylar kazandırmak üzere 5 – 6 Nisan 2011 tarihleri arasında Cam Piramit’te iki gün süreyle “4. AKDENİZ İŞ FIRSATLARI ZİRVESİ” ni düzenledi.


Muratpaşa Belediyesi kursları dönem sonu sergisi açılıyor Kültür/Sanat Muratpaşa Belediyesi kursları dönem sonu sergisi açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği el sanatları kurslarının dönem sonu sergisi 12 Nisan’da açılıyor. Bin 300 kursiyerin, el emeği göznuru eserleri Antalyalılar’ın beğenisine sunulacak.


MHP'den Manavgat'ta gövde gösterisi Manavgat MHP'den Manavgat'ta gövde gösterisi

Milliyetçi Hareket Partisi 24'ncü dönem Antalya Milletvekili Aday adayları tanıtım toplantılarına Manavgat'ta devam edildi.


Bakan Yıldız Antoil'in standını ziyaret etti Güncel Bakan Yıldız Antoil'in standını ziyaret etti

Bu yıl 10.su düzenlenen Petroleum 2011 fuarına katılan Antalyalı ilk ve tek akaryakıt dağıtım markası olan ANTOİL, özel tasarımlı stand düzenlemesi ile Petroleum 2011 fuarının gözde markalarından olmayı başardı.


Bellona bayileri Antalya’da buluştu Güncel Bellona bayileri Antalya’da buluştu

Bellona, 14’üncü yılını Türkiye genelindeki toplam 600 bayisi ile birlikte Antalya Rixos Premium Otel’de kutladı. İletişim uzmanı Prof. Dr. Ali Atıf Bir’in pazarlama teknikleri konusunda bir seminer verdiği toplantıda markanın 2011 hedefleri ve yeni ürünleri de tanıtıldı.


Antalya Anadolu Dernekleri Platformu toplandı Güncel Antalya Anadolu Dernekleri Platformu toplandı

Antalya’da kurulan ve önderliğini 5 derneğin yaptığı Antalya Anadolu Dernekler Platformu toplantısı; dernek başkanları, yöneticiler ve dernek üyelerinden katılımcılar eşliğinde Ring Otel’de gerçekleşti.


Tamirciler Odası’ndan Uluslararası Ziyaret Güncel Tamirciler Odası’ndan Uluslararası Ziyaret

Antalya Oto Tamirciler Odası üyeleri İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’nda Antalya Oto Tamirciler Odası’na bağlı 140’a yakın üye İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı, Automechanika’ya gitti.


Akaydın stadyumda kararlı Güncel Akaydın stadyumda kararlı

Halk buluşmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya’ya stadyum kazandırma konusundaki kararlılığını yineledi.


Kumluca’da Beldiye Meclisi toplandı Kumluca Kumluca’da Beldiye Meclisi toplandı

Kumluca Belediye Meclisi, Nisan ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ nın Başkanlığında gerçekleştirildi.


İki Çetinkaya buluştu Kumluca İki Çetinkaya buluştu

Kumluca’da İlçe Emniyet Müdürü Nail Çetinkaya, polis haftası münasebetiyle Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.


14. Hikmet Okuyar Şiir Ödülleri sahiplerini buldu Kültür/Sanat 14. Hikmet Okuyar Şiir Ödülleri sahiplerini buldu

14. Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması sonuçları açıklandı


AK Partili Köse’den Akaydın’a sert cevaplar Siyaset AK Partili Köse’den Akaydın’a sert cevaplar

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, meclis toplantısında ‘Hizmetler engelleniyor’ diyerek hükümeti ve TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’i suçlayan Akaydın’ı sert bir dille eleştirdi.


“Antalya Sağlıklı Kent Projesi hayata geçirilmeli” Güncel “Antalya Sağlıklı Kent Projesi hayata geçirilmeli”

2011 Dünya Sağlık Günü Kapsamında Hasta ve Hasta Yakını Hakları Derneği Genel Başkanı ve 24. Dönem CHP Antalya Milletvekili Aday adayı Eczacı Nuri Özkul bir mesaj yayınladı.


“Narin Şahlar” final için yarışacak Kemer “Narin Şahlar” final için yarışacak

Trakya’nın yeni yaşam merkezi NARİN PARK, Antalya Kemer’de 12-17 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye Çocuk Satranç Ligi finallerinde Nurullah Narin İlköğretim Okulu öğrencilerinin sponsoru oldu.


Alanyalı, Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü kutladı Siyaset Alanyalı, Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü kutladı

Antgiad Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alanyalı,Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümü ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şunları dile getirdi.


Polis gününde, hırsız isyanı Korkuteli Polis gününde, hırsız isyanı

İmrahor'da koyunları çalınan Ali Kartop isimli vatandaş, “Korkuteli'de hırsızlar adeta cirit atıyor. Son bir yıl içinde bir sürü kazan çalındı, ama failleri bulunamadı. Şimdi de koyun hırsızları ortaya çıktı. Emniyete gidiyoruz, üzerine su için diyorlar. Ne yapacağımızı bilemez haldeyiz” dedi.


60 türü sadece ‘yalayarak’ yok edebiliyoruz! Güncel 60 türü sadece ‘yalayarak’ yok edebiliyoruz!

Dondurma ve sahlebin hammaddesi olan orkideler için tehlike çanları çalıyor. Hollanda'da bir orkide yumrusunu sökene bile hapis cezası verilirken, Türkiye'de yılda 120 milyon orkide sökülüyor.


Plastikte yeni teknolojiler ve tasarımlar yarışıyor Ekonomi/Turizm Plastikte yeni teknolojiler ve tasarımlar yarışıyor

Teknoloji mi? Tasarım mı? İkisi de… Teknoloji olmadan tasarım, tasarım olmadan teknoloji pek bir anlam ifade etmiyor. Günümüz rekabet ortamında, güçlü şirketler ve markalar oluşturmak için her ikisinde de iyi olmak gerekiyor.


İhlas Koleji robotu, İTÜRO’da sergilendi İhlas Koleji robotu, İTÜRO’da sergilendi

Robot meraklılarının heyecanla beklediği İstanbul Teknik Üniversitesi Robot Olimpiyatları (İTÜRO) İTÜ Ayazağa kampüsünde bulunan Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapıldı.


Çikolatayı en çok İstanbullular, en az Karslılar seviyor Çikolatayı en çok İstanbullular, en az Karslılar seviyor

Şirketler, oteller, cafeler, pastaneler ve nihai tüketiciler için isteğe uygun ürün şekillendiren CKLT Çikolata Fabrikası’nın yaptığı araştırmaya göre en çok çikolata İstanbul, Ankara ve İzmir’de tüketiliyor.


Kent Parkı’nda sezon hazırlığı Güncel Kent Parkı’nda sezon hazırlığı

Kepez Belediyesi, Antalyalılar’ın büyük ilgi gösterdiği Kent Parkı’nda, tespit edilen eksiklikleri gidermek için çalışma başlattı.


Apollon Tapınağı’nda gün batımı konseri Kültür/Sanat Apollon Tapınağı’nda gün batımı konseri

Antalya’ya Devlet Opera ve Balesi Side’de ‘ Gün Batımı Konserleri’ne başlıyor. Gün batımının insanı büyülediği Side Apollon Tapınağı’nda gerçekleşecek konserde, Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçıları özel bir repertuvar ile sanatseverlerle buluşacak.


Körfez ile Batı Akdeniz’in Burdur buluşması Güncel Körfez ile Batı Akdeniz’in Burdur buluşması

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) organize ettiği Batı Akdeniz Bölgesi (Antalya, Isparta, Burdur) ve Körfez Ülkeleri Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Toplantısı Burdur’da da gerçekleştirildi.


Side Belediyesi’nden eğitime büyük katkı Manavgat Side Belediyesi’nden eğitime büyük katkı

Side’deki okullarda ‘Kara tahta’ tarihe karışıyor. Side Belediyesi, okullara ‘Akıllı Tahta’ hediye etti. Her okula ikişer adet verilen interaktif tahtalar, dersliklerde kullanılmaya başlandı.


Yapı Kredi’den çiftçilere özel kart: Verimli Kart Ekonomi/Turizm Yapı Kredi’den çiftçilere özel kart: Verimli Kart

Yapı Kredi, çiftçilerin sektörel ihtiyaçlarında kullanmaları ve yaptıkları harcamaları hasat zamanlarında ödeyebilmelerine olanak tanıyan yeni ticari kartı verimli kart'ı hizmete sundu.


Alerji mevsimi geldi Sağlık/Kadın Alerji mevsimi geldi

Baharın gelmesiyle birlikte alerjik hastalıklarda artış görünüyor.Dünya’ da en sık görülen hastalıklar arasında 6 sırayı alan alerji hastalıkları bahar aylarında başlayıp, yaz dönemine kadar devam ediyor.


Başkan’dan Dutlubahçe’ye Kültür Merkezi müjdesi Güncel Başkan’dan Dutlubahçe’ye Kültür Merkezi müjdesi

Dutlubahçe Mahallesi’nde yapımı son aşamaya gelen Kültür Merkezi’nde incelemede bulunan Başkan Evcilmen, merkezin önümüzdeki ay hizmete açılacağını söyledi.


Büyükşehir Engelliler hazır Spor Büyükşehir Engelliler hazır

Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı şampiyonluk yolunda önemli bir karşılaşmaya daha çıkıyor.


Başkan Gül: “Dünya Sağlık Gününüz Kutlu Olsun” Kemer Başkan Gül: “Dünya Sağlık Gününüz Kutlu Olsun”

7 Nisan “Dünya Sağlık Günü ve Sağlık Haftası” nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Tüm Sağlık çalışanlarımızın Dünya Sağlık Günü’nü ve Sağlık Haftasını kutluyorum” dedi.


Barış Manço ile 7’den 77’ye Konseri Güncel Barış Manço ile 7’den 77’ye Konseri

Toros Akdeniz Koleji İlköğretim Okulu 1. Kademe öğrencilerinden oluşan okul korosunun hazırladığı “Barış Manço ile 7’ den 77’ ye Konseri” Toros Akdeniz Koleji Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi. Kalabalık bir veli grubunun izlediği konserde Barış Manço’nun birbirinden güzel unutulmaz eserleri seslendirildi.


CHP'li Devrim Kök'e Belediye-İş Sendikası'ndan tam destek Siyaset CHP'li Devrim Kök'e Belediye-İş Sendikası'ndan tam destek

CHP Antalya Milletvekili aday adayı Devrim Kök, Antalya Belediye-iş Sendikasını ziyaret etti.Ziyarette genel merkez ve Antalya Belediye-iş Sendikasına bağlı 39 belediyenin CHP'li Kök'e tam destek vereceklerini açıkladı.


Sibel Gezen’den sanayi’ye ziyaret Siyaset Sibel Gezen’den sanayi’ye ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya milletvekili adaya adayı Sibel Gezen, esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. CHP İl Örgütü’nün eski Sanayi Sitesi’nde düzenlediği ziyaret programına katılan Sibel Gezen, esnafın sorunlarını dinledi ve CHP’nin bu konudaki politikalarını anlattı.


Akbulut, esnafın içini rahatlattı Siyaset Akbulut, esnafın içini rahatlattı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Finike İlçe Başkanı Arif Ertuğ ile birlikte Finike esnafını ziyaret etti.


Antalya Turizm Akademisi Derneği kuruldu Güncel Antalya Turizm Akademisi Derneği kuruldu

Antalya’da turizm ile uğraşan işletmeleri ve kişileri dernek çatısı altında toplamak ve organize bir şekilde hareket edip Antalya turizminin geliştirilmesi için kurulan Antalya Turizm Akademisi Derneği faaliyete geçti.


Toroslu Esma Elif resim yarışmasında dünya 3’sü Güncel Toroslu Esma Elif resim yarışmasında dünya 3’sü

Toros Koleji öğrencisi Esma Elif Sevim Türkiye Cumhuriyeti tarafından; 2010 yılında, AB üyesi ve ülkemiz ilköğretim öğrencileri arasında düzenlen “Barış ve Kardeşlik” konulu resim yarışmasında dünya üçüncülük ödülü almıştır.


Budak fuarcılık sektörünü değerlendirdi Güncel Budak fuarcılık sektörünü değerlendirdi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda TOBB Fuarlar Komitesi Başkanı olan Çetin Osman Budak, fuarcılık sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


“İktidar Aksu’da zarar gören köylüleri tehdit ediyor” Aksu “İktidar Aksu’da zarar gören köylüleri tehdit ediyor”

Demokratik Sol Parti Antalya İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, Aksu İlçe Başkanı, Serik İlçe Başkanı ve Milletvekili aday adayları ile birlikte Aksu’da doludan zarar gören seraları inceleyerek, çiftçilerin sorunlarını dinledi.


Özerten’e taksici desteği Siyaset Özerten’e taksici desteği

Yerel ve genel siyasette Sivil Toplum Kuruluşlarının gerek şehir gerekse ülkeye hizmet etme bakımından önemli rol oynadığını düşünen AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Özerten, bu kapsamda Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti.


ANT-KARDER’den Başkan Tursun’a Ziyaret Döşemealtı ANT-KARDER’den Başkan Tursun’a Ziyaret

ANT-KARDER Başkanı Halis Ekşi ve yönetim kurulu üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u makamında ziyaret etti.


Merkezde araç giydiren tek aday: Nuri Özkul Siyaset Merkezde araç giydiren tek aday: Nuri Özkul

Hasta ve Hasta Hakları Dernek Başkanı Antalya CHP Milletvekili Aday Adayı Nuri Özkul Antalya Merkez’de seçimlerin önemli tanıtım mecrası olan araç giydirme uygulamasını yapan tek aday olarak ilgi çekiyor.


Körfez ile Batı Akdeniz’in Davraz buluşması Güncel Körfez ile Batı Akdeniz’in Davraz buluşması

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) organize ettiği Batı Akdeniz Bölgesi (Antalya, Isparta, Burdur) ve Körfez Ülkeleri Yatırım ve İşbirliği Fırsatları ToplantısıIsparta Davraz’da gerçekleştirildi.


Google Genç Ajanslar Akademisi Eğitimleri Teknoloji/Bilim/İnternet Google Genç Ajanslar Akademisi Eğitimleri

Google Türkiye’nin, dijital pazarlama alanında uzman üniversite öğrencileri yetiştirmek amacıyla ilk olarak bu sene hayata geçirdiği Google Genç Ajanslar Akademisi eğitimleri Adana ve Antalya’da 300’e yakın öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.


“Doğrudan temin metodu ile doğrudan temin yapılmış” Siyaset “Doğrudan temin metodu ile doğrudan temin yapılmış”

AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mesut Topcu, “Muratpaşa Belediyesi’nde İşler kolaylaşsın, ucuza gelsin, çabuk bitirilsin fazla zaman kaybedilmesin diye yapılan doğrudan temin metodu ile Muratpaşa Belediye’sinde tam doğrudan temin yapıldığını görmekteyiz” dedi.


Türkiye Vettel’ini Arıyor! Türkiye Vettel’ini Arıyor!

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük karting yarışı Red Bull Kart Fight başlıyor. 7 Mart -15 Nisan tarihleri arasında 20 şehirdeki 30 karting pistinde gerçekleşecek elemelerde kadın, erkek, küçük büyük herkes en iyi tur zamanını için yarışacak.


Kaymakam Köse’ye hemşehrilik beratı Kemer Kaymakam Köse’ye hemşehrilik beratı

Kemer eski Kaymakamı Bayramali Köse’ye kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Meclis üyeleri tarafından Fahri hemşehrilik payesi ve beratı verildi.


Kılınç, AKP Vekil Aday adaylarını mercek altına aldı Siyaset Kılınç, AKP Vekil Aday adaylarını mercek altına aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç, AKP Milletvekili Aday Adaylarının çeşitli vaatlerini değerlendiren basın açıklaması yaptı.


'Çocukları sevmiyorsanız bu işi yapmayın' Güncel 'Çocukları sevmiyorsanız bu işi yapmayın'

Antalya Servisçiler Odası Başkanı Adil Demir oda binasında yeni servis şoförleri ile bir araya geldi.


Hüseyin Ak İlköğretim Okulu’na Tütüncü’den müjde Güncel Hüseyin Ak İlköğretim Okulu’na Tütüncü’den müjde

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Hüseyin Ak İlköğretim Okulu’nun arazisi içerisinde kalan gecekonduların tapu sorununu çözdüklerini, bu binaların tahliyesini yaptıktan sonra da okul bahçesini genişleteceklerini söyledi.


“Bilinçli seçim, bilinçli gelecek için meslek tanıtım programı” Siyaset “Bilinçli seçim, bilinçli gelecek için meslek tanıtım programı”

CHP Antalya milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bulat, ilköğretim ikinci kademede okuyan çocuklarımızın Anadolu Liseleri ve Meslek Liseleri giriş sınavlarına hazırlanma süreçlerinde, bilinçli okul seçebilmek ve bu doğrultuda hazırlanabilmek amacıyla meslek tanıtım programlarının yapılabileceğini belirtti.


“Yaşam İçin Ankara’ya” Siyaset “Yaşam İçin Ankara’ya”

Derelerin Kardeşliği Akdeniz Platformu Yürütme Kurulu üyesi Pınar Şengören doğanın ve yaşamın yağmalanmasına karşı 9 Nisan'da Ankara'da olacaklarını söyledi.


Deprem Dede, “Hayata Devam Türkiye” ile ikinci kez Anadolu yollarında Deprem Dede, “Hayata Devam Türkiye” ile ikinci kez Anadolu yollarında

2010 yılında başlayan ilk etabıyla yaklaşık 1 milyon kişiye ulaşan “Hayata Devam Türkiye” sosyal sorumluluk projesinin ikinci etabı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara’nın katılımıyla başladı.


Yapı Kredi Leasing’den rekor büyüme Ekonomi/Turizm Yapı Kredi Leasing’den rekor büyüme

Yapı Kredi Leasing, 2010 tarihli mali tablolarında konsolide bazda 112 milyon TL vergi öncesi kâr açıklayarak sektör liderliğini sürdürdü.


Süper Lig’in de Paşası Spor Süper Lig’in de Paşası

Bayanlar Hentbol Süper Lig erteleme maçında Muratpaşa Belediyespor, Çankaya Belediyesi Ankaspor’u deplasmanda 37-31 mağlup etti. Paşa, Hollanda maçı öncesi moral depoladı.


Ülken: “AKP il başkanı hayal görüyor” Siyaset Ülken: “AKP il başkanı hayal görüyor”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Antalya milletvekili aday adaylarıyla birlikte eski Sanayi Sitesi ve Çarşamba Pazarı esnafını ziyaret ederek broşür dağıttı.


21 yıl önce mezun oldu ama onu unutmadı Güncel 21 yıl önce mezun oldu ama onu unutmadı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Naciye Havva Manavuşak İlköğretim Okulu’nda öğrencisi olduğu Kenan Koçman’ı 21 yıl sonra evinde ziyaret etti.


AGC’den Emniyet Müdürü Yılmaz’a ziyaret Güncel AGC’den Emniyet Müdürü Yılmaz’a ziyaret

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sabah Gazetesi Akdeniz Bölge Temsilcisi Mevlüt Yeni emniyet teşkilatının 166’ıncı kuruluş yıldönümü ve polis haftası dolayısıyla Emniyet Müdürü Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.


Samsun'un yöresel ürünleri ikinci kez Antalya'da Güncel Samsun'un yöresel ürünleri ikinci kez Antalya'da

Yöresel Ürünler Fuarı'nın yurt genelindeki tanıtım toplantıları devam ediyor. Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) tanıtım toplantısı Samsun'da yapıldı.


Denizcinin istihdamına BAGEV katkısı Ekonomi/Turizm Denizcinin istihdamına BAGEV katkısı

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ile Deniz Ticaret Odası (DTO) arasında istihdam protokolü imzalandı.


Tütüncü: “Birlikte başardık” Siyaset Tütüncü: “Birlikte başardık”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye “modern bir şehir vizyonu” kazandırma hedefini, bütün meclis üyeleriyle, bu işe gönül veren bürokratlarıyla, elleri nasırlı belediye işçileriyle ve hayır dualarını eksik etmeyen ilçe halkıyla birlikte başardıklarını söyledi.


CHP’ye toplu katılım Siyaset CHP’ye toplu katılım

Demokratik Sol Parti’de geçmiş dönemde Kepez İlçe Başkanlığı yapan Abidin Özkan, beraberinde 59 kişiyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.


3.Uluslararası Turizm Haftası Etkinlikleri Akdeniz Üniversitesi’nde Güncel 3.Uluslararası Turizm Haftası Etkinlikleri Akdeniz Üniversitesi’nde

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, bu seneki etkinliklerde partner üniversite olarak belirlediği Rusya’dan Ufa Aviation Technical Universitesi ile beraber turizm haftasında uluslararası bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.


“Parmak Demokrasisi” de bitti, sırada “Padişahlık” mı var? Siyaset “Parmak Demokrasisi” de bitti, sırada “Padişahlık” mı var?

TBMM’de “Yetki Kanunu” kabul edildi. MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal Bu “Yetki Kanun Tasarısı”nı TBMM’de görüşülmeye başladığından beri önce üyesi olduğu Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, daha sonra Genel Kuruldaki görüşmelerinde sert bir dille eleştirdi.


Kepez’in girişimci gücü bir arada Güncel Kepez’in girişimci gücü bir arada

Kepez Sanayici İş Adamları Derneği (KEPSİAD) Öğretmen Evi’nde düzenlediği yemekli toplantıda yeni üyeleri ile tanıştı.


“İnsanlık kar hırsıyla geleceğini öldürüyor” Siyaset “İnsanlık kar hırsıyla geleceğini öldürüyor”

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Antalya il binasında düzenlenen Çarşamba Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bülent Şık oldu.


Antalya Romanları Söyleşisi Kültür/Sanat Antalya Romanları Söyleşisi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi’nin her ay düzenlediği Kent Müze Tarih Söyleşisi’nin Nisan ayı konuğu Doç. Dr. Mustafa Oral olacak.


Danimarkalı öğrenciler Büyükşehir’de Güncel Danimarkalı öğrenciler Büyükşehir’de

Antalya’da bulunan 25 kişilik Danimarkalı lise öğrenci grubu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cemal Öcal’ı ziyaret etti.


Kiracı, büyük beğeni topladı Kültür/Sanat Kiracı, büyük beğeni topladı

AESOB bünyesinde kurulan Oda Tiyatrosu ilk oyunu Kiracı ile sanatseverlerin karşısına çıktı. AVM’lerin esnafa verdiği zararın anlatıldığı oyunun AKM’deki ilk gösterimi ayakta alkışlandı.


Karikatür Yarışması Ödül Töreni 9 Nisan’da Kültür/Sanat Karikatür Yarışması Ödül Töreni 9 Nisan’da

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen 1.Ulusal Antalya Karikatür Yarışması’nın ödül töreni 9 Nisan Cumartesi Günü saat 16.00’da Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek.


Orkestra eşliğinde türküler ve dans  ‘Türküyem ‘ Kültür/Sanat Orkestra eşliğinde türküler ve dans ‘Türküyem ‘

Klasik müziğin türkülerle birleştiği ve izleyiciye eşsiz bir müzik tadı sunan Türküyem müzikali yeniden Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde sahneleniyor.


Antalya’yı unutmayacaklar Güncel Antalya’yı unutmayacaklar

Almanya ve Polonya’dan TED Antalya Koleji’nin konuğu olarak gelen ilköğretim öğrencileri, gönüllerini Antalya’da bırakarak ülkelerine döndüler.


Antalya’nın Kırkpınar’ı 16–17 Nisan’da Spor Antalya’nın Kırkpınar’ı 16–17 Nisan’da

Kepez Belediyesi’nin, Recep Gürbüz adına düzenleyeceği ve 700’e yakın pehlivanın katılacağı 7. Geleneksel Yağlı Güreşleri, 16–17 Nisan’da Varsak Stadyumu’nda yapılacak.


“Özel güvenlik 1 milyon kişiyi ilgilendiriyor” Siyaset “Özel güvenlik 1 milyon kişiyi ilgilendiriyor”

Bilindiği gibi 5188 sayılı yasa ile düzenlenen özel güvenlik sektöründe Emniyet Genel Müdürlüğü verilerine göre faaliyet gösteren 1306 EA özel güvenlik şirketi,49.440 EA özel güvenlik izni alan tesis, işyeri vb. işletme bulunmaktadır.


CHP Muratpaşa Cumhuriyet mahallesi bölge çalışma bürosu açıldı Siyaset CHP Muratpaşa Cumhuriyet mahallesi bölge çalışma bürosu açıldı

CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı Cumhuriyet Mahallesi Bölge çalışma bürosu Antalya Milletvekili Tayfur Suner ve çok sayıda partilinin katılımı ile açıldı.


Yeni, Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileriyle buluştu Güncel Yeni, Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileriyle buluştu

AGC Başkanı Yeni, öğrencilerin meslekleri tanımaları kapsamında düzenlenen seminerlere katılmayı sürdürüyor. Yeni, Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileriyle buluştu


Yörük Çadırından Manavgat Evrenseki ve Antalyaspor'a Tebrikler Güncel Yörük Çadırından Manavgat Evrenseki ve Antalyaspor'a Tebrikler

Teke Yöresi Eğitim kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Kahraman Köktürk Galatasaray galibiyetinden dolayı Medical Park Antalyaspor'u ve Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grupta bitime 1 hafta kala mutlu sona ulaşarak Spor Toto 3. Lig’e yükselen Manavgat Evrensekispor'u tebrik etti.


Ahmet Uyanık'tan AKP'ye: Siyaset Ahmet Uyanık'tan AKP'ye: "Masal anlatıyorsunuz"

DP Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık ;AKP ve Başbakan Erdoğan’ı masal anlatmakla suçladı .


Türkiye’nin ilk güvenli şehri Kepez oldu Güncel Türkiye’nin ilk güvenli şehri Kepez oldu

Kepez ilçesinin, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Toplum Güvenliğinin Teşviki İşbirliği Merkezi bünyesinde oluşturulan Güvenli Toplum Ağı’na yaptığı üyelik başvurusu kabul edildi. Böylece Türkiye’den, “Güvenli Toplum” beratı alan ilk şehir Kepez oldu.


4. IBSA Görme Engelliler Dünya Oyunları Kumluca 4. IBSA Görme Engelliler Dünya Oyunları

Kumluca’da düzenlenmiş olan 4. Uluslararası Görme Engelliler Dünya Oyunları (IBSA 2011) Futsal B2-B3 maç fikstürü belirledi.


Kariyer Ekspresi, Akdeniz Üniversitesi’nde Gençler ile Buluşuyor Güncel Kariyer Ekspresi, Akdeniz Üniversitesi’nde Gençler ile Buluşuyor

Türkiye’nin lider insan kaynakları platformu Kariyer.net, insan kaynakları konusunda sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini Türkiye’nin farklı noktalarındaki üniversite öğrencileriyle buluşturmaya devam ediyor.


Mart ayında iz bırakan olay, kişi ve kurumlar Mart ayında iz bırakan olay, kişi ve kurumlar

Medya Takip Merkezi’nin (MTM) her ay düzenli hazırladığı gündem raporunun Mart ayı sonuçları açıklandı. Buna göre, Türkiye’nin ay boyunca en çok konuştuğu konular; Libya’daki gelişmeler, Japonya depremi, Ergenekon kapsamında gözaltına alınan gazeteciler ve siyaset arenasındaki sıcak gelişmeler oldu. İşte Mart ayının iz bırakan başlıkları


Kepez’e güzel bir gerdanlık kazandırıyoruz Güncel Kepez’e güzel bir gerdanlık kazandırıyoruz

Kepez Belediyesi, Devlet Su İşleri (DSİ) kanalının çevresinde başlattıkları güzelleştirme projesinin 1. kısmı tamamlandığında, ilçenin çok güzel bir gerdanlık kazanacağını söyledi.


Sektör lideri: Yapı Kredi Faktoring Ekonomi/Turizm Sektör lideri: Yapı Kredi Faktoring

Yapı Kredi Faktoring, 11 milyar 277 milyon dolar ciro ile hem toplam işlem hacminde hem de ihracat faktoring işlemlerinde 2001 yılından itibaren sürdürdüğü sektör liderliğini 2010’da da devam ettirdi.


Crassula Spa’dan Türkiye’de bir ilk; Birdie (Golf) Masajı Güncel Crassula Spa’dan Türkiye’de bir ilk; Birdie (Golf) Masajı

Cornelia Diamond Golf Resort&Spa bünyesinde yer alan Crassula Spa, Türkiye’de bir ilk olan ve tamamen buraya özel Birdie (Golf) Masajı ile de fark yaratıyor.


Gökalp, esnaf ziyaretinde Siyaset Gökalp, esnaf ziyaretinde

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İbrahim Gökalp, Eski Otogar mevkiindeki esnafı ziyaret etti.Akücü, lastikçi, oto tamircisi esnafı ile görüşerek, işleriyle ilgili sohbet etti.


Mantarcının sorununu CHP iktidarı çözecek Siyaset Mantarcının sorununu CHP iktidarı çözecek

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili aday adayı Sibel Gezen, partisinin Elmalı ve Korkuteli seçim çalışmalarına katılarak, yöre sakinlerinin dertlerini dinledi ve partisinin çözüm önerilerini anlattı. Gezen, mantar üretiminde kullanılan kompostaki yüksek KDV oranının CHP iktidarında düşürüleceğini vurguladı.


Köse’den Baykal’a: “Kafanızı kaldırıp etrafınıza bakın!..” Elmalı Köse’den Baykal’a: “Kafanızı kaldırıp etrafınıza bakın!..”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Korkuteli ve Elmalı ilçelerine yaptığı ziyaretlerde Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında hoş olmayan tabirler kullanarak asılsız iftiralarda bulunan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ı eleştirdi.


Emniyet teşkilatımızın onur haftası Kemer Emniyet teşkilatımızın onur haftası

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras Polis Teşkilatının kuruluşunun 166. yıl dönümü münasebetiyle yayımladığı mesajda; “Gücünü halktan ve kanunlardan alan, gerektiğinde canını bile hiçe sayarak görevlerini fedakârca yerine getiren toplumumuzun güven kaynağı Emniyet Teşkilatımızın 166. Yılını, GATAB ailesi olarak kutluyoruz” dedi.


Uluslararası Muratpaşa Cup Cimnastik Turnuvası başlıyor Spor Uluslararası Muratpaşa Cup Cimnastik Turnuvası başlıyor

Uluslararası Muratpaşa Cup Ritmik Cimnastik Turnuvası 7 Nisan Perşembe günü başlıyor. Türkiye ile birlikte 7 ülkenin katıldığı turnuva 4 gün sürecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...